Alleen een beetje oud. Dus als je je geroepen voelt..quote:
Ook maar aan het downloaden!quote:Op donderdag 14 april 2011 12:13 schreef AlwaysHappy het volgende:
Net 'Happy Endings', bekeken. Best een toffe comedy! Ik ben niet echt van de comedy-series en kijk alleen The Big Bang Theory, Mike & Molly, en HIMYM maar deze komt er wel bij
Ik dacht dat 'ie vorige week zondag al zou beginnen. En ik maar zoeken...quote:
quote:Op donderdag 14 april 2011 11:36 schreef Houniet het volgende:
USA [Nieuwe Series] #7
JDx, lamme hond [ afbeelding ]
Best goed idd. Ga ik ook wel even volgen.quote:Op donderdag 14 april 2011 12:13 schreef AlwaysHappy het volgende:
Net 'Happy Endings', bekeken. Best een toffe comedy! Ik ben niet echt van de comedy-series en kijk alleen The Big Bang Theory, Mike & Molly, en HIMYM maar deze komt er wel bij
Ik zou eerst het boek lezen denk ik... Wel kort dag nuquote:Op donderdag 14 april 2011 19:49 schreef fwokker het volgende:
Ik twijfel of ik Game of Thrones wil gaan volgen of eerst de boeken lezen. Ik hoor van iedereen dat de boeken heel goed zijn maar de schrijver het laatste boek niet af wil maken ofzo? Heb niet zo'n zin om met een cliffhanger te eindigen
quote:Op vrijdag 15 april 2011 10:15 schreef JDx het volgende:
Happy Endings binnen gehaald voor vanavond of morgen, 2e aflevering van Breaking In viel wat tegen, maar wat is die vrouw nice zeg!
En dat terwijl hij uit de Wayans-familie komt.quote:Op vrijdag 15 april 2011 17:24 schreef Tazmaniac het volgende:
Die neger komt af en toe wel grappig uit de hoek
NIET!quote:Op vrijdag 15 april 2011 18:37 schreef Symer het volgende:
[..]
En dat terwijl hij uit de Wayans-familie komt.
Bedoelt JDx niet Odette Annable (fka Yustman) uit Breaking In? Waar ik hem overigens groot gelijk in geefquote:Op vrijdag 15 april 2011 17:24 schreef Tazmaniac het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Elisha Cuthbert
Serie is wel ok, blijf nog wel even kijken.
Die neger komt af en toe wel grappig uit de hoek
1080p Full HDquote:Op zaterdag 16 april 2011 14:58 schreef Nick-GizMo het volgende:
Nou season 1 en 2 van Fringe via usenet gevonden, dus we gaan maar eens kijken of het iets is, wel bijna 100gb
Maar die is toch nog steeds 50Gb per seizoen? Volgens mij zou het met 22Gb ook moeten lukken, maar in die grootte is weer niets te vinden.quote:Op zaterdag 16 april 2011 15:41 schreef GieJay het volgende:
[..]
1080p Full HD![]()
Had deze ook eerst download maar wegens schijfruimte problemen toch maar de 720p gepakt
Niet? Ik denk juist wel..quote:Op zaterdag 16 april 2011 15:49 schreef Tegan het volgende:
Dat 1080p zegt dan ook niets over de grootte van het bestand of de kwaliteit.
Die iddquote:Op zaterdag 16 april 2011 15:41 schreef GieJay het volgende:
[..]
1080p Full HD![]()
Had deze ook eerst download maar wegens schijfruimte problemen toch maar de 720p gepakt
Over het algemeen geldt toch wel dat 720p-eps van een uur durende serie 1,45Gb zijn. De beschikbare eps van Fringe in 720p zijn echter twee maal zo groot, en dat is gewoon onhandig. Ik weet dat 720p-bestanden ook nog kleiner kunnen zijn, maar ja. Zo zijn de conventies nu eenmaal.quote:Op zaterdag 16 april 2011 15:49 schreef Tegan het volgende:
Dat 1080p zegt dan ook niets over de grootte van het bestand of de kwaliteit.
quote:Op zaterdag 16 april 2011 16:53 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
Niet? Ik denk juist wel..
[..]
Die idd. Nja zou ook subs bijzitten, maar eens kijken of die een beetje kloppen
Je kunt een filmpje van 10x10 pixels opschalen naar 1920x1080 pixels, dan is het een 1080p filmpje, maar de kwaliteit is niet zo goed. Aantal Gb zegt alleen iets over compressie.quote:Op zaterdag 16 april 2011 17:08 schreef Orbis het volgende:
[..]
Over het algemeen geldt toch wel dat 720p-eps van een uur durende serie 1,45Gb zijn. De beschikbare eps van Fringe in 720p zijn echter twee maal zo groot, en dat is gewoon onhandig. Ik weet dat 720p-bestanden ook nog kleiner kunnen zijn, maar ja. Zo zijn de conventies nu eenmaal.
Goed topicquote:Op zaterdag 16 april 2011 17:20 schreef Tegan het volgende:
[..]
[..]
Je kunt een filmpje van 10x10 pixels opschalen naar 1920x1080 pixels, dan is het een 1080p filmpje, maar de kwaliteit is niet zo goed. Aantal Gb zegt alleen iets over compressie.
Dingen die je pas jaaaaaren later begrepen hebt #49.
De originele analoge opname is vaak wel in een veel betere kwaliteit dan HD en is dus makkelijk te upscalen.quote:Op zaterdag 16 april 2011 20:27 schreef Orbis het volgende:
[..]
Goed topic. Ik vond het al raar dat (met name films) in HD-resolutie te vinden waren, waarvan ik nooit geweten heb dat ze ooit op Blu-Ray zijn uitgebracht.
Eindelijk Breaking In kunnen kijken.quote:Op zaterdag 16 april 2011 20:43 schreef Tegan het volgende:
Al die termen zeggen niet zoveel als je de werkelijke betekenis weet. Maar goed. Dit is iets voor een compleet ander topic.
Ontopic maar weer.
same here... alleen ipv himym.. Community, Are We There Yet, Modern Family en Raising Hope. Vind deze wel wat lijken op Samantha Who alleen was dat helaas maar 2 seizoenen. (En net 8 seizoenen 24 gekeken dus dat helptquote:Op donderdag 14 april 2011 12:13 schreef AlwaysHappy het volgende:
Net 'Happy Endings', bekeken. Best een toffe comedy! Ik ben niet echt van de comedy-series en kijk alleen The Big Bang Theory, Mike & Molly, en HIMYM maar deze komt er wel bij
The Voicequote:Op maandag 18 april 2011 21:11 schreef RobbieBoy het volgende:
Iemand die weet wanneer The voice in amerika te zien is? Deze week, toch?
thnksquote:Op maandag 18 april 2011 21:18 schreef Tazmaniac het volgende:
[..]
The Voice
Premieres Tuesday, April 26th
Gaapquote:Op dinsdag 19 april 2011 13:20 schreef davo1979 het volgende:
Nieuwe serie:
King
King is a Canadian police drama which premièred 17 April 2011 on Showcase. The series stars Amy Price-Francis as Jessica King, a veteran police officer who gets promoted to head of the Major Crimes Task Force in Toronto after her predecessor has a breakdown on television.
Inderdaad. Het klinkt nu niet echt als iets wat we nog nooit gezien hebben, of een aanvulling is op het genre.quote:
Nee, ik denk dat Rooky Blue beter is. Is er al bekend wanneer dat weer begint? gave show is datquote:Op dinsdag 19 april 2011 19:10 schreef Orbis het volgende:
[..]
Inderdaad. Het klinkt nu niet echt als iets wat we nog nooit gezien hebben, of een aanvulling is op het genre.
Was wel ok, niks speciaals inderdaadquote:Op dinsdag 19 april 2011 13:20 schreef davo1979 het volgende:
Nieuwe serie:
King
King is a Canadian police drama which premièred 17 April 2011 on Showcase. The series stars Amy Price-Francis as Jessica King, a veteran police officer who gets promoted to head of the Major Crimes Task Force in Toronto after her predecessor has a breakdown on television.
Nog geen datum van bekend maar de opnames zijn al afgerond dus ik denk ergens deze zomer wel.quote:Op dinsdag 19 april 2011 19:17 schreef RobbieBoy het volgende:
[..]
Nee, ik denk dat Rookie Blue beter is. Is er al bekend wanneer dat weer begint? gave show is dat
Dat ie heeft leren gebruik maken van die Teddy Camquote:Op donderdag 21 april 2011 23:00 schreef fwokker het volgende:
Haha, net de 3e en 4e aflevering van Happy Endings gekeken, echt een grappige serie. Ik zet hem denk ik gelijk met Raising Hope. Hitler Hitler Hitler.
Ik, als TS, vind dit meer een scripted series topic. Maar achquote:Op maandag 25 april 2011 16:11 schreef JDx het volgende:
Dat vind ik niet echt een serie, tenminste zoals we het hier over series hebben. Zijn er niet al genoeg van die zingshows in Nederland?
Ik heb de game bij mijn pc gekregen en vond hem best aardig. Heeft de serie een nieuwe verhaallijn?quote:Op maandag 25 april 2011 23:43 schreef GieJay het volgende:
Eerste aflevering van XIII - 2011 is te vinden. Heb de serie van 2008 nooit gevolgd (en de game nooit gespeeld) maar zal de pilot even bekijken.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 26 april 2011 16:14 schreef fwokker het volgende:
Ik heb net de HBO special Talking Funny gekeken. 4 komieken (Jerry Seinfeld, Chris Rock, Ricky Gervais en Louis C.K.) zitten in een kamer en praten en het is ontzettend interessant en vermakelijk.Goeie tip, heb hem gisteren gekeken en erg gelachen. Zeker een aanrader.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Whether or not you can become great at something, you can always become better.
And one day you'll wake up and find out how good you actually became, having transcended whatever limits you might have thought you couldn't pass.
Neil Degrasse Tyson
Lees de openingspost nog eens door, the voice staat daarin vermeld.quote:Op maandag 25 april 2011 16:11 schreef JDx het volgende:
Dat vind ik niet echt een serie, tenminste zoals we het hier over series hebben.
De OP is dan ook crap.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 14:25 schreef snoekiesnoeksnoek het volgende:
[..]
Lees de openingspost nog eens door, the voice staat daarin vermeld.
Dikke aanrader trouwens, vergelijkbaar met de Nederlandse show, maar de jury is veel leuker.
Het is helaas niet van het niveau van jouw oudere topics van een half jaar/jaar geleden, die waren echt top!quote:
Ik had het niet tegen jou ofzo/dat was geen aanval op jou.quote:Op woensdag 4 mei 2011 11:25 schreef Houniet het volgende:
Wat lopen jullie nou te mekkeren. Maak dan een OP.
Het is zijn OP en je noemt hem crap, dat kan je niet meer recht lullenquote:Op woensdag 4 mei 2011 13:57 schreef Tegan het volgende:
Ik had het niet tegen jou ofzo/dat was geen aanval op jou
Nee Teganquote:Op woensdag 4 mei 2011 15:29 schreef snoekiesnoeksnoek het volgende:
[..]
Het is zijn OP en je noemt hem crap, dat kan je niet meer recht lullen
quote:Op woensdag 4 mei 2011 15:29 schreef snoekiesnoeksnoek het volgende:
[..]
Het is zijn OP en je noemt hem crap, dat kan je niet meer recht lullen
Wilde alleen tegen jou zeggen dat dit een bullshitargument was. TS had daar niets mee te maken.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 14:25 schreef snoekiesnoeksnoek het volgende:
[..]
Lees de openingspost nog eens door, the voice staat daarin vermeld.
Dikke aanrader trouwens, vergelijkbaar met de Nederlandse show, maar de jury is veel leuker.
quote:Op woensdag 4 mei 2011 15:44 schreef Tegan het volgende:
Over twee oid weken is het upfront week, dan zal ik wel een nieuw overzichtje maken als ik tijd heb.
Okquote:Op woensdag 4 mei 2011 15:43 schreef Tegan het volgende:
Wilde alleen tegen jou zeggen dat dit een bullshitargument was. TS had daar niets mee te maken.
http://www.bbc.co.uk/programmes/b0113f70quote:New drama and documentary coming soon to the BBC
BBC One is to tell the dramatic story of the greatest natural disaster to shake the ancient world, a disaster that triggered the downfall of a civilisation and spawned a legend.
Around 1620 BC a gigantic volcano in the Aegean Sea stirred from its 19,000-year slumber.
The eruption tore the island of Thera apart, producing massive tsunamis that flooded the nearby island of Crete, the centre of Europe's first great civilisation – the Minoans.
This apocalyptic event, many experts now believe, provided the inspiration for the legend of Atlantis.
Based on the work of leading scientists, archaeologists and historians, this drama immerses viewers in the exotic world of the Minoans.
Starring Reece Ritchie (The Lovely Bones; Prince Of Persia ) and Stephanie Leonida (Yes; MirrorMask), Atlantis is the first British TV drama to use the virtual backlot production technique of the movie 300.
Incorporating the latest CGI technology, the film brings viewers face to face with one of history's greatest disasters – from the precursory earthquakes through the eruption sequence to the pyroclastic flows and tsunamis.
The programme is a co-production with Discovery, BBC Worldwide, Pro Sieben (Germany) and France Deux (France).
In a companion documentary on BBC Two, historian Bettany Hughes traces the origins of the Atlantis myth and presents compelling evidence that the Thera eruption inspired Plato's account of Atlantis.
Executive producer Ailsa Orr said: "Atlantis will immerse the viewer in a world they've never seen before, in a brand new, exciting way.
"The world of the Minoans and the disaster that wiped them out has been created using visual effects that have, to date, only ever been used in Hollywood movies.
"It offers our audiences a unique viewing experience – the closest they'll ever get to one of the greatest natural disasters of all time."
bronquote:Fox seems to have granted series orders to four new shows, two dramas and two comedies, according to Deadline. Internet excitement will probably focus on one of the comedies and one of the dramas. The comedy is The New Girl, starring Zooey Deschanel and renamed from a pilot script entitled Chicks And Dicks. Written by Liz Meriweather (No Strings Attached), the show concerns a girl who leaves her boyfriend and moves in with a bunch of immature, wacky guys. Hijinks presumably ensue, and Deschanel probably stares moonily out the window, blue eyes highlighted by the glistening sun, which favors her. The drama is Alcatraz, a new series from Lost and Deadwood writer Elizabeth Sarnoff, produced by J.J. Abrams. Featuring Sam Neill, Sarah Jones, and Jorge “Hurley” Garcia, the series is an old-fashioned mystery show, just like mom used to make in the years roughly spanning from 2004 to 2007, about a group of escaped Alcatraz prisoners from the ‘60s who resurface in the present day. Considering it’s J.J. Abrams, expect the involvement of secret societies and giant red balls of free energy.
The other two new series are The Finder, a Bones spinoff starring Geoff Stults that all Bones fans seemed pissed off about when the back-door pilot aired a few weeks ago, and I Hate My Teenage Daughter, a multi-camera comedy starring Jaime Pressly as a mother who grew up tormented by “mean girls” and now realizes her own daughter has become one of those mean girls. Presumably, this is followed by a no-holds barred war in which only one woman will remain standing.
Ik had toch wel meer van Breaking In verwacht eigenlijk! Vond het idee wel goed, maar de uitwerking viel een beetje tegen.quote:
Ja, jammer van de slechtste serie sinds Goede Tijden Slechte Tijden.quote:
Me2.quote:Op woensdag 11 mei 2011 17:32 schreef RobertoCarlos het volgende:
Ben benieuwd naar Alcatraz! Maar ik wil wel antwoorden in de serie
Aflevering van afgelopen week was echt crap, maar goed, het idee had wel potentie, mis echt een serie in de stijl van Swordfish ofzo.quote:Op woensdag 11 mei 2011 19:48 schreef pberends het volgende:
[..]
Ja, jammer van de slechtste serie sinds Goede Tijden Slechte Tijden.
Het zijn nog maar previews, maar ik moet zeggen dat Whitney voor mij nu al als slechtste uit de bus komt. Grimm op de vrijdag na Chuck tegen Fringe en mogelijk Supernatural. Succes.quote:NBC FALL 2011-12 SCHEDULE
*New programs in UPPER CASE; all times ET)
MONDAY
8-10 p.m. – “The Sing-Off”
10-11 p.m. – “THE PLAYBOY CLUB”
TUESDAY
8-10 p.m. – “The Biggest Loser”
10-11 p.m. – “Parenthood”
WEDNESDAY
8-8:30 p.m. – “UP ALL NIGHT”
8:30-9 p.m. – “FREE AGENTS”
9-10 p.m. — “Harry’s Law”
10-11 p.m. — “Law & Order: Special Victims Unit”
THURSDAY
8-8:30 p.m. – “Community”
8:30-9 p.m. — “Parks and Recreation”
9-9:30 p.m. – “The Office”
9:30-10 p.m. – “WHITNEY”
10-11 p.m. – “PRIME SUSPECT”
FRIDAY
8-9 p.m. – “Chuck”
9-10 p.m. – “GRIMM”
10-11 p.m. – “Dateline NBC”
SATURDAY
Encore programming
SUNDAY
7- 8:15 p.m. — “Football Night in America”
8:15-11:30 p.m. — “NBC Sunday Night Football”
NBC 2012 MID-SEASON HIGHLIGHTS
*New programs in UPPER CASE; all times ET)
SUNDAY
7-8 p.m. – “Dateline NBC”
8-10 p.m. – “The Celebrity Apprentice”
10-11 p.m. – “THE FIRM”
MONDAY
8-10 p.m. – “The Voice”
10-11 p.m. – “SMASH”
the finder wellicht ook even in de gaten houden, is spin off van bones (maar of dat zo positief is...)quote:Op maandag 16 mei 2011 15:44 schreef pberends het volgende:
Alleen Alcatraz lijkt me misschien nog boeiend...
Bones is tamelijk beroerd, dus ik denk niet dat The Finder boeiend wordt. Maar who knows, even de kritieken afwachten. Voor de rest word ik totaal niet vrolijk van Amerikaanse comedy's of animatieseries.quote:Op maandag 16 mei 2011 15:45 schreef snoekiesnoeksnoek het volgende:
[..]
the finder wellicht ook even in de gaten houden, is spin off van bones (maar of dat zo positief is...)
Verder...
Terra Nova waar ik echt naar uitkeek wordt nu opeens een family adventure drama genoemd, gadver!
Happy Endings is al renewed.quote:Op maandag 16 mei 2011 15:46 schreef JDx het volgende:
Hmmm Mad Love zag ik nog wel een seizoen 2 krijgen.
Ik volg momenteel 15 series:
Entourage - Laatste seizoen deze zomer
Californication - Gaat nog wel even door denk ik
Community - Eind dit jaar seizoen 3
The Big Bang Theory - Gaat ook nog wel even door
Blue Mountain State - 3e seizoen is opgenomen
How to make it in America - Seizoen 2 deze zomer
Chuck - mocht wel stoppen, maar komt nog 5e seizoen
Breaking In - cancelled
Mad Love - cancelled
Traffic Light - cancelled (denk ik)
Breakout Kings - nog geen idee, wel leuk op zich
Workaholics - vast eerste en laatste seizoen
Raising Hope - verwacht wel een 2e seizoen
Happy Endings - denk ook wel een 2e seizoen
Mr. Sunhine - hoop wel op een 2e seizoen
En Mr Sunshine gecancelled uit dat lijstje. Raising Hope wel renewedquote:Op maandag 16 mei 2011 16:01 schreef neilpad het volgende:
[..]
Happy Endings is al renewed.
Wel apart dat die negert van HE nu ook in een nieuwe comedy zit van FOX (New Girl [working title]).
Waarom kijk je zoveel bagger eigenlijk? Is een kwaliteitsserie als Sons of Anarchy of Boardwalk Empire gewoon niet aan jou besteedt?quote:Op maandag 16 mei 2011 15:46 schreef JDx het volgende:
Hmmm Mad Love zag ik nog wel een seizoen 2 krijgen.
Ik volg momenteel 15 series:
Entourage - Laatste seizoen deze zomer
Californication - Gaat nog wel even door denk ik
Community - Eind dit jaar seizoen 3
The Big Bang Theory - Gaat ook nog wel even door
Blue Mountain State - 3e seizoen is opgenomen
How to make it in America - Seizoen 2 deze zomer
Chuck - mocht wel stoppen, maar komt nog 5e seizoen
Breaking In - cancelled
Mad Love - cancelled
Traffic Light - cancelled (denk ik)
Breakout Kings - nog geen idee, wel leuk op zich
Workaholics - vast eerste en laatste seizoen
Raising Hope - verwacht wel een 2e seizoen
Happy Endings - denk ook wel een 2e seizoen
Mr. Sunhine - hoop wel op een 2e seizoen
Ik heb niks met series die zich vroeger afspelen of over een motorbende ofzo. Ik hou van humor, feelgood, chicks, auto's en dikke huizen.quote:Op maandag 16 mei 2011 16:05 schreef pberends het volgende:
[..]
Waarom kijk je zoveel bagger eigenlijk? Is een kwaliteitsserie als Sons of Anarchy of Boardwalk Empire gewoon niet aan jou besteedt?
Misschien dus tijd voor diepgaandere seriesquote:Op maandag 16 mei 2011 16:17 schreef JDx het volgende:
[..]
Ik heb niks met series die zich vroeger afspelen of over een motorbende ofzo. Ik hou van humor, feelgood, chicks, auto's en dikke huizen.
Films vind ik mooi als ze diepgaand zijn, ben ook een echte filmliefhebber, series kijk ik tussendoor als ik me verveel of even nergens aan wil denken, of juist aan iets anders dan wat ik aan mn kop heb.
Boardwalk Empire vond ik eigenlijk tamelijk saai. Als het gaat om kwaliteitsseries zijn in mijn ogen Deadwood, Mad Men en Breaking Bad meer aanraders. Vooral Deadwood is meesterlijk en daarom vind ik het jammer dat Boardwalk Empire niet die HBO-magie wist te pakken.quote:Op maandag 16 mei 2011 16:05 schreef pberends het volgende:
[..]
Waarom kijk je zoveel bagger eigenlijk? Is een kwaliteitsserie als Sons of Anarchy of Boardwalk Empire gewoon niet aan jou besteedt?
Dat is ook mijn lijstje jaquote:Op dinsdag 17 mei 2011 08:43 schreef AlwaysHappy het volgende:
Alcatraz, Terra Nova en New Girl ga ik na het zien van de trailers toch zeker wel proberen. Vooral Alcatraz ziet er zeer interessant uit..Jorge Garcia
quote:
quote:Op zondag 15 mei 2011 23:12 schreef Tim86 het volgende:
Als ik het zo lees dan wordt Grimm OF briljant OF ongelooflijk slecht
Ik begin nu ook naar het laatste te neigen, maar dat is puur op basis van 1 fotoquote:Op zondag 15 mei 2011 23:12 schreef Tim86 het volgende:
Als ik het zo lees dan wordt Grimm OF briljant OF ongelooflijk slecht
Dat preview filmpje ziet er wel tof uit, mooie effecten. Maar bij dit soort series weet je het niet. Het kan goed worden (zie supernatural). Iets minder vampireachtige shit, maar meer horrorachtig zou mooi zijn.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 15:52 schreef Tim86 het volgende:
Ik begin nu ook naar het laatste te neigen, maar dat is puur op basis van 1 foto
Hahaha, Mad Men is pas dodelijk saai. Dat is pure style over substance. Wat een goedkope (of dure) soap is datquote:Op maandag 16 mei 2011 18:44 schreef Orbis het volgende:
[..]
Boardwalk Empire vond ik eigenlijk tamelijk saai. Als het gaat om kwaliteitsseries zijn in mijn ogen Deadwood, Mad Men en Breaking Bad meer aanraders. Vooral Deadwood is meesterlijk en daarom vind ik het jammer dat Boardwalk Empire niet die HBO-magie wist te pakken.
Ik wou net iets soortgelijks schrijven, beetje erg uitgebreide preview.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 16:56 schreef Basson het volgende:
Grimm... na het zien van de preview heb ik het idee dat ik de hele ep al gezien heb![]()
Zeker wel. Heerlijk mens. Niet dat ik die serie ga kijken...quote:Op dinsdag 17 mei 2011 20:58 schreef pberends het volgende:
Wat een irritante kutsnol is die Zooey Deschanel toch![]()
![]()
. Can't anyone stand her?
Grimm, leuk voor de vampiersletjes onder ons. Maar als je die trailer bekijkt, lijkt het net of je de hele serie al gezien hebt. Wat gaat die hoofdrolspeler nog meer doen besides de hele tijd op die mensbeesten jagen? Boring.quote:Op maandag 16 mei 2011 21:55 schreef Mr.Silencer het volgende:
NBC New Show Trailers
Smash (nog geen youtube link atm)
Awake stijgt er qua trailer en idee ver bovenuit als je het vergelijkt met de rest.
Het gaat me benieuwen of The Playboy Club wel geschikt is voor een netwerkzender als NBC. Persoonlijk denk ik dat NBC hier geen grote groep kijkers mee gaat trekken en redelijk snel in gevaar kan komen, zodra men een beeld heeft wat The Playboy Club allemaal heeft te bieden.
Het hangt er ook vanaf of NBC weer hoogmoedig wordt of meer realistisch blijft en series de kans geeft om een publiek op te bouwen.
Prime Suspect trailer beviel me wel. Vooral de interactie tussen de hoofdrolspelers.
Grimm is meer een recap van de eerste aflevering dan een trailer.
Ja, hard neuken inderdaad, maar haar stem en houding is toch aweful?quote:Op dinsdag 17 mei 2011 21:19 schreef Happel het volgende:
[..]
Zeker wel. Heerlijk mens. Niet dat ik die serie ga kijken...
INCORRECT zij is echt superschattig als ze het er hier niet te dik bovenop gaan leggen. Ik ga puur om haar in ieder geval de eerste aflevering meepakken. Het grootste probleem met die serie is juist dat het niet echt geloofwaardig is dat zij problemen met mannen heeft.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 20:58 schreef pberends het volgende:
Wat een irritante kutsnol is die Zooey Deschanel toch![]()
![]()
. Can't anyone stand her?
Ja, Touch is opgepikt door FOX, maar het filmen van de pilot begint pas in juni. Als er niet al teveel aan de pilot gesleuteld hoeft te worden kunnen we de pilot in het eerste kwartaal van 2012 verwachten.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 21:17 schreef Nickske1912 het volgende:
Is die serie met Kiefer Sutherland en de schrijver van Heroes eigenlijk nog opgepikt? Zo ja, dan ben ik daar ook wel benieuwd naar.
De previews op 1 pagina.quote:Op woensdag 18 mei 2011 09:32 schreef snoekiesnoeksnoek het volgende:
Ik zag net in mijn mailbox een attendering op een paar nieuwe series die ik hier nog mis. Ik kan alleen niet alles op youtube vinden, daarom een link naar een pagina met video's:
http://www.tv.com/video-p(...)012/story/25862.html
Nieuw zijn:
Charlies Angels: precies wat je ervan verwacht, even aankijken of het wat is.
Once Upon A Time van de producers/schrijvers van Lost
Heel apart, het lijkt een soort kindersprookje, kan me ook niet echt inbeelden wat het nu gaat worden, maar met de mensen erachter kan het alleen maar top worden lijkt mij.
Pan Am, een drama met wat spionage erin. Spreeke me zelf niet.
Revenge , een Pretty Little Liars voor volwassenen, zeer interessant.
The River, een horror drama. helemaal wat voor mij, heerlijk!
Scandal, niet echt de moeite waard als ik het zo bekijk
En dan nog een 2e pagina met comedy's, maar dat is niet mijn smaak:
http://www.tv.com/video-p(...)age=2&tag=news_story;1
irritante kutsnol, irritante stem, irritant hoofd, irritant gedrag, irri allesquote:
Ze heeft wel talent, maar ik prefereer haar zus Emily any time of dayquote:Op woensdag 18 mei 2011 15:29 schreef pberends het volgende:
[..]
irritante kutsnol, irritante stem, irritant hoofd, irritant gedrag, irri alles.
Emily ken ik helemaal niet qua acteren. Ik weet wel waar ze in speelt, maar ik volg het allemaal niet.quote:Op woensdag 18 mei 2011 15:40 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Ze heeft wel talent, maar ik prefereer haar zus Emily any time of day
Had hij al een tijdje hoorquote:Op woensdag 18 mei 2011 16:02 schreef lamers het volgende:
[ afbeelding ]
Love Bites heeft eindelijk een premiere datum. 2 juni.
Ja dat is een spinoffquote:Op donderdag 19 mei 2011 15:58 schreef Zokunen het volgende:
The finder is dat niet niet die knakker die in Bones langs kwam?
Die toen nog een medaille van Bones vond.
Ja, vooral Work It lijkt te slecht om waar te zijnquote:Op donderdag 19 mei 2011 16:12 schreef Tim86 het volgende:
Ongelooflijk wat een poep ze weer weten te fabriceren als comedy-series zeg..net even al die trailers gekeken, maar mijn god wat een rommel zit ertussen
Komt door alle gecancelde series.quote:Op donderdag 19 mei 2011 16:40 schreef fwokker het volgende:
[..]
Ja, vooral Work It lijkt te slecht om waar te zijnDie acteurs moeten wel erg om werk verlegen zitten, het is haast zielig.
Laten we met God hopen van niet.quote:Op donderdag 19 mei 2011 16:38 schreef Tegan het volgende:
Breaking In komt misschien toch nog terug...
Hoeft van mij niet perse, vond het toch niet zo leuk als ik had verwacht.quote:Op donderdag 19 mei 2011 16:38 schreef Tegan het volgende:
Breaking In komt misschien toch nog terug...
Ja, is ABC een b-zender in de VS ofzo? Heel erg.quote:Op donderdag 19 mei 2011 16:17 schreef neilpad het volgende:
Damn wat een bagger inderdaad. Geen een gewoon die ook maar een beetje leuk is...
En dan wordt een serie als Breaking In gecancelled.
Van de dramas lijkt alleen The River me enigszins interessant.
Ja, dat kan heel misschien nog interessant worden.quote:Op donderdag 19 mei 2011 15:35 schreef fwokker het volgende:
Person of Interest staat nu bovenaan mijn lijstje
Alle drama series zijn meestal wel goed! Ik vind Lost nou niet echt een "b-serie". Ook Pan Am, The River, Missing, Once upon a time en revenge lijken me zeker pilot kijken waard.quote:Op donderdag 19 mei 2011 19:36 schreef pberends het volgende:
[..]
Ja, is ABC een b-zender in de VS ofzo? Heel erg.
Voor comedy kun je beter Dexter kijken.quote:Op donderdag 19 mei 2011 20:31 schreef neilpad het volgende:
Dat was een lul verhaal schijnbaar dat Breaking In terug zou komen. Maar die serie is easily leuker dan al die brakke nieuwe ABC comedies bij elkaar.
Mja daar lijkt het idd wel meer op maar zelfs in dat genre kan het niet overtuigen imo.quote:Op donderdag 19 mei 2011 20:39 schreef pberends het volgende:
[..]
Voor comedy kun je beter Dexter kijken.
Breaking In is echter helemaal om te huilen. Dat is even grappig als Comedy Live van BNN.quote:Op donderdag 19 mei 2011 21:12 schreef neilpad het volgende:
[..]
Mja daar lijkt het idd wel meer op maar zelfs in dat genre kan het niet overtuigen imo.
Haha overdrijven gaat je wel lekker af zie ik, de vorige keer was het een vergelijking met GTST ofzoquote:Op donderdag 19 mei 2011 22:36 schreef pberends het volgende:
[..]
Breaking In is echter helemaal om te huilen. Dat is even grappig als Comedy Live van BNN.
Tip: Dit Was Het Nieuws begint zaterdagavond weer.
Veel dingen zijn gewoon irritatie-opwekkend, zoals Breaking In. Met Japanse anime-bullshit heb ik dat ook. Dan wil ik het gewoon slaan.quote:Op donderdag 19 mei 2011 22:42 schreef Tim86 het volgende:
Met pberends wil je echt niet in discussie gaan over Breaking In..volgens mijj heeft de hele cast zijn vriendin geneukt ofzo.
http://www.tvline.com/?p=187382quote:Op donderdag 19 mei 2011 23:21 schreef motorbloempje het volgende:
ah, zit wel wat leuks bij!
Is er ook nog een topic over de huidige nieuwe series die wel of niet vernieuwd worden?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |