Meer sociale zekerheid, striktere arbeidsvoorwaarden voor werknemers, stoppen met de NAVO.quote:Op dinsdag 1 maart 2011 11:57 schreef Red_85 het volgende:
Wat ik van de oppositie vaak hoor is dat ze overal 'tegen' zijn. Zo'n beetje wat de SP altijd doet, tegen ieder kabinet. Maar waar zijn ze nou voor? De oppositie wil vooral afbreken en niet iets opbouwen.
Ik niet, ja eigenlijk ook wel want dan graaft hij het graf voor rechts.quote:Op dinsdag 1 maart 2011 11:47 schreef Voorschrift het volgende:
Mijn hoop is gevestigd op een draaiende Wilders na morgen.
Het probleem is meer dat Postema die erecode heeft ondertekend, het is nu zijn probleem.quote:Op dinsdag 1 maart 2011 12:00 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Wel als je afspreekt dat iemand die zoveel verdient niet bij je organisatie past..
En daarom stem ik wederom VVD.quote:Op dinsdag 1 maart 2011 12:06 schreef waht het volgende:
[..]
Meer sociale zekerheid, striktere arbeidsvoorwaarden voor werknemers, stoppen met de NAVO.
Samengevat: onze economie om zeep helpen en Nederland isoleren.
Allemaal leuk en aardig, maar niemand vraagt jouw mening over de coalitie. Men vraagt je bestuurders te kiezen voor je regio.quote:Op dinsdag 1 maart 2011 12:32 schreef IkeDubaku99 het volgende:
Ik wil geen gedoogcoalitie die een meerderheid heeft in de Eerste Kamer. Ik wil geen gedoogcoalitie zien die zich laat gijzelen door Geert Wilders. Ik wil geen gedoogcoalitie zien die soms moet aankloppen bij de SGP voor steun.
Wat ik wel wil is dat Nederland gaat hervormen op punten zoals de Sociale Zekerheid, de arbeidsmarkt, de woningmarkt, duurzaamheid en het onderwijs. Maak het de gedoogcoalitie zo moeilijk mogelijk en stem tegen deze gedoogcoalitie.
Allemaal leuk en aardig, maar je ziet het grote verband niet. Het gaat in eerste instantie om de Provinciale Staten, maar die leden kiezen de leden van de Eerste Kamer.quote:Op dinsdag 1 maart 2011 12:43 schreef AgLarrr het volgende:
[..]
Allemaal leuk en aardig, maar niemand vraagt jouw mening over de coalitie. Men vraagt je bestuurders te kiezen voor je regio.
Ach, je slaat twee vliegen in een klap. Op provinciaal niveau stem ik links en dat sijpelt gelukkigerwijs ook door naar de Eerste Kamer. Overigens was het onze premier die er als een van de eerste een landelijke verkiezing van heeft gemaakt.quote:Op dinsdag 1 maart 2011 12:43 schreef AgLarrr het volgende:
[..]
Allemaal leuk en aardig, maar niemand vraagt jouw mening over de coalitie. Men vraagt je bestuurders te kiezen voor je regio.
Want minder loon, meer oorlogen en meer mensen in de ellende schoppen is veel beter natuurlijk.quote:Op dinsdag 1 maart 2011 12:06 schreef waht het volgende:
[..]
Meer sociale zekerheid, striktere arbeidsvoorwaarden voor werknemers, stoppen met de NAVO.
Samengevat: onze economie om zeep helpen en Nederland isoleren.
Ik verdien ook lekker ruim en werk geen seconde langer of joule harder dan toen ik nog enkel bijbaantjes had hoor. Nutteloze zelfverheerlijking dit.quote:Op dinsdag 1 maart 2011 11:14 schreef Evenveel het volgende:
[..]
76600. En ook al was het niet zo, dan had ik nog op VVD gestemd. Elke keer dat gekots op mensen die hun best doen (lees: hard werken) om meer te verdienen dan modaalDáár kots ik op!
De mensen die onder modaal zitten moeten gewoon nog meer belasting betalen, DAT zal ze motiveren om harder te werken
Als één van de eerste jaquote:Op dinsdag 1 maart 2011 12:46 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Overigens was het onze premier die er als een van de eerste een landelijke verkiezing van heeft gemaakt.
Naar mijn weten waren het verschillende CDA'ers die de houdbaarheid van het kabinet in twijfel trokken indien de coalitie geen meerderheid in de EK haalt.quote:Op dinsdag 1 maart 2011 12:53 schreef Homdeck het volgende:
[..]
Als één van de eerste jaVlak nadat Sap en Cohen zeiden dat het kabinet moet opstappen zonder meerderheid in de eerste kamer.
Die dissidenten moeten ook gewoon oprotten, beetje "opKlinken".quote:Op dinsdag 1 maart 2011 12:55 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Naar mijn weten waren het verschillende CDA'ers die de houdbaarheid van het kabinet in twijfel trokken indien de coalitie geen meerderheid in de EK haalt.
Nee, dat waren geen dissidenten.quote:Op dinsdag 1 maart 2011 12:57 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Die dissidenten moeten ook gewoon oprotten, beetje "opKlinken".
Andere naam, zelfde oplossing.quote:
Ik ben dat met je eens maar wat een ontzettende afgunst druipt er weer van dit flut opinie stuk af. Komt zeker van Joop af?quote:Op dinsdag 1 maart 2011 10:48 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Duidelijk: Rutte I zuigt, laten we er zo snel mogelijk een eind aanmaken.
Klopt. Zij hebben hetzelfde gezegd als Sap en Cohen. Rotte appels houd je altijd.quote:Op dinsdag 1 maart 2011 12:55 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Naar mijn weten waren het verschillende CDA'ers die de houdbaarheid van het kabinet in twijfel trokken indien de coalitie geen meerderheid in de EK haalt.
Nee joh, dat is Thomasquote:Op dinsdag 1 maart 2011 13:00 schreef Harlon het volgende:
[..]
Ik ben dat met je eens maar wat een ontzettende afgunst druipt er weer van dit flut opinie stuk af. Komt zeker van Joop af?
Ik meen toch echt dat zij eerder waren dan Sap en Cohen.quote:Op dinsdag 1 maart 2011 13:01 schreef Homdeck het volgende:
[..]
Klopt. Zij hebben hetzelfde gezegd als Sap en Cohen. Rotte appels houd je altijd.
Ik zie dat het inderdaad in december al geroepen is. Blijkt het des te meer onzin om te verkondigen dat Rutte één van de eersten wasquote:Op dinsdag 1 maart 2011 13:02 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ik meen toch echt dat zij eerder waren dan Sap en Cohen.
Ik zie het grote verband prima, zie mijn eerdere posts in dit topic. Nogmaals: men vraagt je niet om je mening over de landelijke politiek, men vraagt je om je mening inzake het regionaal bestuur.quote:Op dinsdag 1 maart 2011 12:45 schreef IkeDubaku99 het volgende:
[..]
Allemaal leuk en aardig, maar je ziet het grote verband niet. Het gaat in eerste instantie om de Provinciale Staten, maar die leden kiezen de leden van de Eerste Kamer.
juist.quote:Op dinsdag 1 maart 2011 13:08 schreef Chevalric het volgende:
Ik stem niet tegen het kabinet, ik stem voor een partij die zowel op regionaal als nationaal gevoel het beste past bij mijn mening, en dat is D66. Ik ben het een beetje moe dat er alleen wordt gehamerd op wat een partij niet doet en wat ze allemaal fout doen en wat ze allemaal niet willen.
Bij het debat van gisteren zag je ook weer dat veel debaters vooral bezig waren om de mening van hun tegenstanders te weerleggen, in plaats van uit te leggen waarom hun oplossingen beter zijn.
Ook hier zie je het weer, alleen maar druk maken over wie wat wanneer zei, zonder echt inhoudelijk te worden. Tegenwoordig kun je ook alleen nog maar voor of tegen een partij zijn. Waarom is het niet meer mogelijk om te zeggen dat je bepaalde plannen van het kabinet wel ziet zitten, maar dat op andere punten de oppositie een veel betere oplossing heeft?
quote:In de totale VVD-staat gaat geldverdienen boven alles, en wordt alles dus ook op zijn economisch rendement beoordeeld
Het probleem zit 'm er in dat als je niet bewust betrokken bent bij de provinciale politiek, dat je niet weet waar de provincie zich mee bezig houdt. Misschien kom je inderdaad nog tot de punten die jij noemt (natuur, infrastructuur, regio OV), maar wat zijn de knelpunten in jouw specifieke provincie? Er zijn maar weinig mensen die zich daar in verdiepen.quote:Op dinsdag 1 maart 2011 13:37 schreef AgLarrr het volgende:
[..]
Ik zie het grote verband prima, zie mijn eerdere posts in dit topic. Nogmaals: men vraagt je niet om je mening over de landelijke politiek, men vraagt je om je mening inzake het regionaal bestuur.
De visie op dit laatste zou doorslaggevend moeten zijn voor ieders stem. Dat de leden van de PS vervolgens ook senatoren kiezen zal ook een deelbelang zijn, maar nogmaals: daar gaan deze verkiezingen (alleen) niet over. Het gaat o.a. over de kwaliteit van natuur, infrastructuur en openbaar vervoer in de regio. Daar géén rekening mee houden is op zijn minst afbreuk doen aan de kwaliteit van het regionaal bestuur.
Je weet dat volgens de berekening dezelfde leraar bij de PvdA nog slechter af is, he? Dat is ook wat ik zonet al schreef dat mij stoort. Er wordt vooral geroepen wat de ander fout doet, niet waarom het eigen plan beter is.quote:
We krijgen allemaal een stem toevertrouwd. Los van het feit dat deze bestuurslaag onzichtbaar is, en de bestuurders zelf een les profileren moeten volgen, is het ook aan ons als burgers om kritisch te zijn. Dat zou inderdaad kunnen vereisen dat je je moet inlezen. In partijen, in politieke visies, in nut en noodzaak van zo'n bestuurslaag. Het stemrecht brengt op die manier ook een plicht met zich mee: de kwaliteit van je keuze bepaal je uiteindelijk helemaal zelf.quote:Op dinsdag 1 maart 2011 13:44 schreef Chevalric het volgende:
[..]
Het probleem zit 'm er in dat als je niet bewust betrokken bent bij de provinciale politiek, dat je niet weet waar de provincie zich mee bezig houdt. Misschien kom je inderdaad nog tot de punten die jij noemt (natuur, infrastructuur, regio OV), maar wat zijn de knelpunten in jouw specifieke provincie? Er zijn maar weinig mensen die zich daar in verdiepen.
Daardoor kan de landelijke politiek het overnemen. De PS zijn een totaal onopvallende organisatielaag. Deels doordat de politici op dat niveau niet genoeg ervaring of lef hebben om zich in het spotlicht te plaatsen, deels doordat het in een blinde vlek van de bevolking staat. Het provinciebestuur heeft een te kleine directe link met het leven van de inwoners, i.t.t. de gemeente- en landelijke politiek.
Mooi. Daar kun je ook niet op stemmen namelijk.quote:Op dinsdag 1 maart 2011 14:31 schreef xandra47 het volgende:
Mijn stem gaat niet naar het gedoog kabinet. Dat is zeker.
Ik beweer ook niks andersquote:Op dinsdag 1 maart 2011 13:56 schreef AgLarrr het volgende:
[..]
We krijgen allemaal een stem toevertrouwd. Los van het feit dat deze bestuurslaag onzichtbaar is, en de bestuurders zelf een les profileren moeten volgen, is het ook aan ons als burgers om kritisch te zijn. Dat zou inderdaad kunnen vereisen dat je je moet inlezen. In partijen, in politieke visies, in nut en noodzaak van zo'n bestuurslaag. Het stemrecht brengt op die manier ook een plicht met zich mee: de kwaliteit van je keuze bepaal je uiteindelijk helemaal zelf.
In dat opzicht is het ech niet alleen de politiek die hier steken laat vallen.
Daar kan ik je natuurlijk alleen maar gelijk geven. Ik blijf onvermoeid prediken in de hoop een enkele verloren ziel het licht te doen zienquote:Op dinsdag 1 maart 2011 15:08 schreef Chevalric het volgende:
[..]
Ik beweer ook niks anders. Mijn punt is alleen dat veel mensen dit voor de provincie al zeker niet doen.
Om diezelfde reden heb ik de afgelopen 20 jaar links,linkser en meest links gestemd. En in mijn hart vind ik de SP moraal fatsoenlijker dan die van de VVD.quote:Op dinsdag 1 maart 2011 11:10 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Weet niet hoor, maar ik stem niet links om mijn zogenaamde uitkering te redden. Ik verdien bovenmodaal maar stem links omdat de minima wat mij betreft niet mogen wegrotten.
Ofwel, datgene wat er in moeilijkere woorden altijd verteld wordt in den haag?quote:Op dinsdag 1 maart 2011 18:22 schreef Otis2.0 het volgende:
Mooi "jullie zijn stom en wij zijn goed"-topic.
Bush die woont toch in de USA, mag die ook stemmen hier?quote:Op dinsdag 1 maart 2011 12:03 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Exact.
En als Bush dat niet wil, hij z'n zin, maakt mij niet uit.
dat dusquote:Op dinsdag 1 maart 2011 16:56 schreef quo_ het volgende:
[..]
Om diezelfde reden heb ik de afgelopen 20 jaar links,linkser en meest links gestemd. En in mijn hart vind ik de SP moraal fatsoenlijker dan die van de VVD.
Maar inmiddels ben ik wel zover dat ik Rutte het liefst zoveel mogelijk van de termijn zie volmaken. Dat is uiteindelijk ook beter voor de mensen aan de onderkant van deze maatschappij.
De huichelarij, politieke correctheid en krokodillentranen van PvdA, GL en D66 brengen ons nergens.
Nee dat is niet beter, daarom moet je niet op de socialisten stemmen.quote:Op dinsdag 1 maart 2011 12:46 schreef dotCommunism het volgende:
[..]
Want minder loon, meer oorlogen en meer mensen in de ellende schoppen is veel beter natuurlijk.
Dan gaan de druiven morgen zuur zijn voor jou. Die meerderheid gaat er komen met behulp van de SGP dat is wel zeker.quote:Op dinsdag 1 maart 2011 14:31 schreef xandra47 het volgende:
Mijn stem gaat niet naar het gedoog kabinet. Dat is zeker. Bovendien ben ik het ook op teveel punten oneens met hun programma voor de provincie waarin ik woon.
Dat is tegenwoordig een goede reden voor een stem op de VVD die zich laat ringeloren door de christenfundamentalisten van de SGP.quote:Op dinsdag 1 maart 2011 23:54 schreef xenobinol het volgende:
Ik stem VVD omdat ik anti-liberaal ben.
Sharpe is al terug naar Hongarijequote:Op dinsdag 1 maart 2011 22:39 schreef UncleDolan het volgende:
Ik stem PVV want alle zwarten moeten het land uit.
Over Sharpe gesproken. Is het nou al zo goed als zeker dat die straks gewoon weer in de Tweede Kamer zit?quote:
quote:Op dinsdag 1 maart 2011 11:00 schreef Papierversnipperaar het volgende:
We maken het kabinet kapot. Ook zonder verkiezingen. En de PVV is is een fascistische haatpartij die verboden moet worden want ze willen alle moslims dood hebben.
Kwaliteit kan op vorm en inhoud beoordeeld worden. Hoewel Eerste Kamerleden zonder last of ruggespraak te werk gaan kan je er van uitgaan dat ze wat betreft inhoud toch ook toetsen aan hun eigen ideologische kader. Zo deed Wiegel dat ook in een memorabele nacht. Ik denk dus dat het te simpel is om te stellen dat de Eerste Kamer misbruikt dreigt te worden. Sterker nog, ik denk juist dat de Eerste Kamer zich in zijn rol aan het herpakken is!quote:Op dinsdag 1 maart 2011 11:00 schreef Revolution-NL het volgende:
Hiermee doen de linksen afbraak aan de eerste kamer. De eerste kamer is voor de toetsing van wetten op kwaliteit. Niet om een democratisch gekozen kabinet naar huis te sturen.
Al die te makkelijk bestempelde kinderen gebruiken als zielig-sympathieke politiek gewin. Er worden hordes kinderen in Nederland onterecht als "speciaal" bestempeld alleen zodat de scholen weer wat extra geld van de regering kunnen innen, en specialisten weer een baan hebben.quote:Op woensdag 2 maart 2011 09:11 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Dit Kabinet moet gewoon gestopt worden. We moeten de afbraak tegenhouden van:
- (Speciaal) Onderwijs
- Cultuur
- Natuur
- Defensie
De basis van onze beschaving staat op het spel. Ik moest gisteren erg lachen toen ik de sig las van dr Nikita: "Wat er ook speelt in een land, laat het de kinderen zijn."
Als dit kabinet, waar Nikita een fervent verdediger van is, zijn zin krijgt, is er voor kinderen weinig meer te spelen. Sportclubs gaan eraan, muziekscholen gaan eraan, Kinderopvang gaat eraan...
Ja, dus, kinderen zijn toch kut, laat ze maar verrekkenquote:Op woensdag 2 maart 2011 09:11 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Dit Kabinet moet gewoon gestopt worden. We moeten de afbraak tegenhouden van:
- (Speciaal) Onderwijs
- Cultuur
- Natuur
- Defensie
De basis van onze beschaving staat op het spel. Ik moest gisteren erg lachen toen ik de sig las van dr Nikita: "Wat er ook speelt in een land, laat het de kinderen zijn."
Als dit kabinet, waar Nikita een fervent verdediger van is, zijn zin krijgt, is er voor kinderen weinig meer te spelen. Sportclubs gaan eraan, muziekscholen gaan eraan, Kinderopvang gaat eraan...
Nee. We hebben hier in de jaren 80 en 90 rechtse kabinetten gehad die op onderwijs hebben bezuinigd. Hierdoor zijn veel grotere klassen ontstaan, waarin leraren moeilijkere kinderen niet meer optimaal konden helpen. Om die kinderen toch een kans te geven, sturen scholen die kinderen sneller naar het speciaal onderwijs. De root of the problem ligt dus in het verleden en dit Kabinet verergert de boel alleen nog maar.quote:Op woensdag 2 maart 2011 09:14 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Al die te makkelijk bestempelde kinderen gebruiken als zielig-sympathieke politiek gewin. Er worden hordes kinderen in Nederland onterecht als "speciaal" bestempeld alleen zodat de scholen weer wat extra geld van de regering kunnen innen, en specialisten weer een baan hebben.
Kijk naar het verschil in "speciale" kinderen hier en over de grens, of zijn we in Nederland gewoon plotsklaps allemaal achterlijk geworden?
Kinderen zijn slachtoffer van geldgeile instellingen die ze allemaal een symptoom aan het aanpraten zijn, daarvan zeg ik inderdaad dat er wel naar gekeken en op bezuinigd mag worden.quote:Op woensdag 2 maart 2011 09:15 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ja, dus, kinderen zijn toch kut, laat ze maar verrekken.
Quatsch, het kan gewoonweg niet zo zijn dat wij hier in Nederland een dermate hoog percentage "moeilijke" kinderen hebben vergeleken met het buitenland. Klassen in omliggende landen zijn ook geen 1-op-1 instellingen, en dat weet jij ook wel.quote:Op woensdag 2 maart 2011 09:16 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Nee. We hebben hier in de jaren 80 en 90 rechtse kabinetten gehad die op onderwijs hebben bezuinigd. Hierdoor zijn veel grotere klassen ontstaan, waarin leraren moeilijkere kinderen niet meer optimaal konden helpen. Om die kinderen toch een kans te geven, sturen scholen die kinderen sneller naar het speciaal onderwijs. De root of the problem ligt dus in het verleden en dit Kabinet verergert de boel alleen nog maar.
Jij bent zeker ook van mening dat mensen met een depressie zich aanstellen en gewoon een schop onder hun kont verdienen?quote:Op woensdag 2 maart 2011 09:16 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Kinderen zijn slachtoffer van geldgeile instellingen die ze allemaal een symptoom aan het aanpraten zijn, daarvan zeg ik inderdaad dat er wel naar gekeken en op bezuinigd mag worden.
Ik ben van mening dat er mensen rondlopen met "burnouts" en "depressies" die die stempel niet verdienen inderdaad. Daarmee zeg ik dus niet dat die aandoeningen niet bestaan, jij maakt er weer een extreem van waarbij je woorden in de mond legt bij een ander.quote:Op woensdag 2 maart 2011 09:19 schreef dotCommunism het volgende:
[..]
Jij bent zeker ook van mening dat mensen met een depressie zich aanstellen en gewoon een schop onder hun kont verdienen?
Niet zo slap praten. 1 op de 5 kinderen heeft zogenaamd wat. Hele zorgindustrie eromheen, dat kan wel een onsje minder hé.quote:Op woensdag 2 maart 2011 09:19 schreef dotCommunism het volgende:
[..]
Jij bent zeker ook van mening dat mensen met een depressie zich aanstellen en gewoon een schop onder hun kont verdienen?
Oh?quote:Op woensdag 2 maart 2011 09:24 schreef Censuur-152 het volgende:
Ik stem zeker niet op SP, VVD, CDA, PVV, PvdA, GL, PvdD
Christen Unie of D66 blijven over... Waarom is er geen jongeren partij?
Ze komen allemaal vooral op voor de babyboomers..
Wat willen jongeren dan als ik vragen mag, meer geld voor studiefinanciering, meer subsidie op woningen, langer mogen studeren, subsidie op bier wellicht?quote:Op woensdag 2 maart 2011 09:24 schreef Censuur-152 het volgende:
Ik stem zeker niet op SP, VVD, CDA, PVV, PvdA, GL, PvdD
Christen Unie of D66 blijven over... Waarom is er geen jongeren partij?
Ze komen allemaal vooral op voor de babyboomers..
Niet dan? Welke partij komt er op voor 20-40 jarige?quote:
Mijn stem gaat vandaag ook naar D66, niet dat ik hun programma nou ze fantastisch vind. Ze hebben in mijn provincie het minst slechte programma imoquote:Op woensdag 2 maart 2011 09:24 schreef Censuur-152 het volgende:
Ik stem zeker niet op SP, VVD, CDA, PVV, PvdA, GL, PvdD
Christen Unie of D66 blijven over... Waarom is er geen jongeren partij?
Ze komen allemaal vooral op voor de babyboomers..
Wat versta jij onder opkomen voor 20-40 jarige?quote:Op woensdag 2 maart 2011 09:29 schreef Censuur-152 het volgende:
[..]
Niet dan? Welke partij komt er op voor 20-40 jarige?
Ja, en die falen gelukkig jammerlijk.quote:Op woensdag 2 maart 2011 09:29 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Mijn stem gaat vandaag ook naar D66, niet dat ik hun programma nou ze fantastisch vind. Ze hebben in mijn provincie het minst slechte programma imo![]()
Een jongeren partij zou wel een goed idee zijn, althans... een partij die het opneemt voor de belangen van toekomstige generaties. Zijn er initiatieven voor zo'n partij?
Wat dacht je van zorgen voor betaalbare woonruimte (voor iedereen belangrijk) en het snel terug brengen van de staatsschuld?quote:Op woensdag 2 maart 2011 09:29 schreef eriksd het volgende:
[..]
Wat versta jij onder opkomen voor 20-40 jarige?
Groenlinks loopt overal te klagen dat er niet in natuur gebouwd mag worden, SP-PvdA doen niets aan bezuinigen, D66 zwabbert alle kanten op, CDA doet helemaal niets, PVV is overal tegen, blijft de VVD over.quote:Op woensdag 2 maart 2011 09:31 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Wat dacht je van zorgen voor betaalbare woonruimte (voor iedereen belangrijk) en het snel terug brengen van de staatsschuld?
Je papegaait wel erg hard achter de stoere VVD-ers aan. Goed geluisterd hoor..quote:Op woensdag 2 maart 2011 09:27 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Wat willen jongeren dan als ik vragen mag, meer geld voor studiefinanciering, meer subsidie op woningen, langer mogen studeren, subsidie op bier wellicht?
Laat ze dan maar SP stemmen.
Dat is gewoon VVD met een iets progressiever sausje, waar doe je dan moeilijk over? Klinkt mij wat in de oren als D'66, als je toch zulke dingen wenst.quote:Op woensdag 2 maart 2011 09:39 schreef Censuur-152 het volgende:
[..]
Je papegaait wel erg hard achter de stoere VVD-ers aan. Goed geluisterd hoor..
Echt liberaal bijvoorbeeld. De VVD is niet liberaal
Belastingen omlaag, hypotheekrenteaftrek en zo veel mogelijk andere subsidies afbouwen.
1e kamer opheffen (lobbyclubje)
Staatsschuld terugbrengen
arbeidsmarkt liberaliseren
pensioenleeftijd verhogen of jongeren zelf laten sparen voor een pensioen.
Allemaal kernpunten m.u.v. de HRA, welke ook wel zal sneuvelen onder de VVD.quote:Op woensdag 2 maart 2011 09:39 schreef Censuur-152 het volgende:
[..]
Je papegaait wel erg hard achter de stoere VVD-ers aan. Goed geluisterd hoor..
Echt liberaal bijvoorbeeld. De VVD is niet liberaal
Belastingen omlaag, hypotheekrenteaftrek en zo veel mogelijk andere subsidies afbouwen.
1e kamer opheffen (lobbyclubje)
Staatsschuld terugbrengen
arbeidsmarkt liberaliseren
pensioenleeftijd verhogen of jongeren zelf laten sparen voor een pensioen.
De VVD doet helemaal niets voor de jongeren. Deze anti liberale partij wil alles bij het oude laten en vooral bezuinigen op de zwakken in de samenleving. Als ze echt willen bezuinigen dan schaffen ze bijvoorbeeld de hypotheekrente aftrek af, zo'n marktverstorende werking moet een liberaal toch een doorn in het oog zijn? Maar niets van dit alles.... VVD'ers zijn zelf niet bereid een offer te brengen, bezuinigen betekend gewoon dat je de zwakken in de samenleving meer afneemt en de lage en middeninkomens opzadelt met lastenverzwaring zodat de top of the food chain zijn schranspartij kan voortzettenquote:Op woensdag 2 maart 2011 09:32 schreef eriksd het volgende:
[..]
Groenlinks loopt overal te klagen dat er niet in natuur gebouwd mag worden, SP-PvdA doen niets aan bezuinigen, D66 zwabbert alle kanten op, CDA doet helemaal niets, PVV is overal tegen, blijft de VVD over.
hahaha VVD kots... de DSB bank clanquote:Op woensdag 2 maart 2011 09:40 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Dat is gewoon VVD met een iets progressiever sausje, waar doe je dan moeilijk over? Klinkt mij wat in de oren als D'66, als je toch zulke dingen wenst.
Och, en jij denkt dat een jongerenpartij straks geen leuke baantjes in de wacht zal slepen voor zichzelf, of jij denkt dat andere partijen op dit moment dat ook niet doen?quote:Op woensdag 2 maart 2011 09:43 schreef Censuur-152 het volgende:
[..]
hahaha VVD kots... de DSB bank clan![]()
![]()
![]()
Daar zal ik nooit op stemmen..... Als die narcistische lobbymannetjes.
Nee.... zeker niet. De VVD wil de HRA in stand houden, pensioensparen in eigen beheer wil men ook niet... de VVD lobby vriendjes uit de financiele sector zullen dat nooit accepteren. Vergeet niet dat de VVD vooral een partij is die de belangen van de rijken behartigt. Als de VVD beweerd dat iets in het belang van iedereen is moet je zeer achterdochtig worden. Uiteraard wil de VVD de belastingen verlagen..... uiteraard wel met behoud van de HRAquote:Op woensdag 2 maart 2011 09:41 schreef eriksd het volgende:
[..]
Allemaal kernpunten m.u.v. de HRA, welke ook wel zal sneuvelen onder de VVD.
De HRA moet ook behouden worden, de mensen die binnen die sector vallen op dit moment kan je gewoon niet een enorme financiële klap geven zoals jij wenst te doen. Je zet effectief enorme groepen mensen hun huizen uit, sinds wanneer is het dakloos maken van mensen wel sociaal?quote:Op woensdag 2 maart 2011 09:45 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Nee.... zeker niet. De VVD wil de HRA in stand houden, pensioensparen in eigen beheer wil men ook niet... de VVD lobby vriendjes uit de financiele sector zullen dat nooit accepteren. Vergeet niet dat de VVD vooral een partij is die de belangen van de rijken behartigt. Als de VVD beweerd dat iets in het belang van iedereen is moet je zeer achterdochtig worden. Uiteraard wil de VVD de belastingen verlagen..... uiteraard wel met behoud van de HRA
Ik ben helemaal voor afschaffing van de HRA, VVD heeft zich uit electoraal motief echter ingegraven. Verdient niet de schoonheidsprijs inderdaad. Dan de lastenverzwaring voor de lage en middeninkomens; prima mijns inziens. Met name voorstellen om bij een bijstandsuitkering naar het gezinsinkomen te kijken vind ik helemaal top. Geen overbodige subsidies.quote:Op woensdag 2 maart 2011 09:42 schreef xenobinol het volgende:
[..]
De VVD doet helemaal niets voor de jongeren. Deze anti liberale partij wil alles bij het oude laten en vooral bezuinigen op de zwakken in de samenleving. Als ze echt willen bezuinigen dan schaffen ze bijvoorbeeld de hypotheekrente aftrek af, zo'n marktverstorende werking moet een liberaal toch een doorn in het oog zijn? Maar niets van dit alles.... VVD'ers zijn zelf niet bereid een offer te brengen, bezuinigen betekend gewoon dat je de zwakken in de samenleving meer afneemt en de lage en middeninkomens opzadelt met lastenverzwaring zodat de top of the food chain zijn schranspartij kan voortzetten![]()
Gaat de VVD maatregelen nemen die pijn doen in de portemonnee van de topinkomens? Gaat de VVD de staatsschuld terug brengen? Gaat de VVD iets doen voor de studenten? Gaat de VVD iets doen aan de woningmarkt? Gaat de VVD iets doen om de als maar stijgende zorgkosten onder controle te brengen? Nee.... de VVD doet niets van dit alles... wat ze wel doen zijn bordjes langs de snelweg vervangen
De VVD is een conservatieve partij voor rijke 55+ers. Kortzichtig en slecht voor Nederlandquote:Op woensdag 2 maart 2011 09:45 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Och, en jij denkt dat een jongerenpartij straks geen leuke baantjes in de wacht zal slepen voor zichzelf, of jij denkt dat andere partijen op dit moment dat ook niet doen?
Noem ze maar op, van Balkenende tot Bos tot Zalm tot Rutte. Als je om die reden geen keuze gaat maken voor de VVD blijf dan maar helemaal thuis.
En alles aan de linkerkant heeft als uitgangspunt de allerzwaksten, de zieligheidsindustrie. Ik weet wel welke kant ik liever zie als uitgangspunt.quote:Op woensdag 2 maart 2011 09:48 schreef Censuur-152 het volgende:
[..]
De VVD is een conservatieve partij voor rijke 55+ers. Kortzichtig en slecht voor Nederland
Precies... zie tegenwoordig nog maar eens een integere politicus te vinden, ze zijn er praktisch niet. Allemaal hebben ze zich laten corrumperen, daarom moet er een verlicht despoot opstaan die afrekent met het huidige stelselquote:Op woensdag 2 maart 2011 09:45 schreef Voorschrift het volgende:
Och, en jij denkt dat een jongerenpartij straks geen leuke baantjes in de wacht zal slepen voor zichzelf, of jij denkt dat andere partijen op dit moment dat ook niet doen?
Noem ze maar op, van Balkenende tot Bos tot Zalm tot Rutte. Als je om die reden geen keuze gaat maken voor de VVD blijf dan maar helemaal thuis.
Dat is ook waar. Zij lobbyen ook.quote:Op woensdag 2 maart 2011 09:49 schreef eriksd het volgende:
[..]
En alles aan de linkerkant heeft als uitgangspunt de allerzwaksten, de zieligheidsindustrie. Ik weet wel welke kant ik liever zie als uitgangspunt.
Uhm, men kan dankzij de VVD allang als ondernemer doormiddel van banksparen belastingvrij pensioen opbouwen. Dankzij de VVD zijn lijfrentes nu ook bij een bank onder te brengen. Enzovoorts.quote:Op woensdag 2 maart 2011 09:45 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Nee.... zeker niet. De VVD wil de HRA in stand houden, pensioensparen in eigen beheer wil men ook niet... de VVD lobby vriendjes uit de financiele sector zullen dat nooit accepteren. Vergeet niet dat de VVD vooral een partij is die de belangen van de rijken behartigt. Als de VVD beweerd dat iets in het belang van iedereen is moet je zeer achterdochtig worden. Uiteraard wil de VVD de belastingen verlagen..... uiteraard wel met behoud van de HRA
Nee, jouw post is kortzichtig en slecht voor Nederland, ook al zijn het voornamelijk rijke 55+'ers ze hebben wel de visie die nodig is dit land op de rails te krijgen, maar blijkbaar omdat ze rijk zijn en oud zijn kunnen ze dit land al niet meer helpen.quote:Op woensdag 2 maart 2011 09:48 schreef Censuur-152 het volgende:
[..]
De VVD is een conservatieve partij voor rijke 55+ers. Kortzichtig en slecht voor Nederland
quote:Op woensdag 2 maart 2011 09:19 schreef Chevalric het volgende:
[..]
Ik ben al tijden geen student meer, maar ik snap gewoon niet hoe VVD en CDA politici met droge ogen kunnen beweren dat ze een kenniseconomie willen en dan vervolgens de kwaliteit van het onderwijs afbreken. Ik wil graag dat mijn kind straks nog een fatsoenlijke opleiding krijgt en niet naar het buitenland hoeft uit te wijken daarvoor. En ik ben er van overtuigd dat een kenniseconomie de beste keuze is om te zorgen dat wij in de toekomst nog enige vorm van welvaart hebben. Kennis is namelijk duur, en daarmee kunnen wij er dus voor zorgen dat we een kleinere productieve bevolking nog voldoende kunnen verdienen als land om onszelf te kunnen onderhouden.
Ik ben niet links/rechts. Ik luister naar iedereen en lees heel erg veel.quote:Op woensdag 2 maart 2011 09:52 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Nee, jouw post is kortzichtig en slecht voor Nederland, ook al zijn het voornamelijk rijke 55+'ers ze hebben wel de visie die nodig is dit land op de rails te krijgen, maar blijkbaar omdat ze rijk zijn en oud zijn kunnen ze dit land al niet meer helpen.
Ze dragen het land letterlijk op hun schouders, maar jij zet ze weg als kortzichtig.
In dat geval lees je verkeerde media, of nog niet genoeg, of je begrijpt gewoon bar weinig van landsbestuur. Voorstellen doen voor een jongerenpartij en dan de VVD wegzetten spreekt namelijk niet echt in je voordeel qua inhoudelijke kennis van zaken.quote:Op woensdag 2 maart 2011 09:57 schreef Censuur-152 het volgende:
[..]
Ik ben niet links/rechts. Ik luister naar iedereen en lees heel erg veel.
Jij lijkt als een schaap achter de VVD aan te hollen, je preekt precies zo al die VVDers op TV.
Dat vind jij, Jij denkt alles beter te weten. Wat dat betreft ben je typisch VVD.quote:Op woensdag 2 maart 2011 09:59 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
In dat geval lees je verkeerde media, of nog niet genoeg, of je begrijpt gewoon bar weinig van landsbestuur. Voorstellen doen voor een jongerenpartij en dan de VVD wegzetten spreekt namelijk niet echt in je voordeel qua inhoudelijke kennis van zaken.
De Elsevier preekt ook niet altijd de waarheid, maar dan nog snap ik niet waarom of jouw oplossing ligt in een nog niet opgerichte nieuwe partij voor jongeren?quote:Op woensdag 2 maart 2011 10:02 schreef Censuur-152 het volgende:
[..]
Dat vind jij, Jij denkt alles beter te weten. Wat dat betreft ben je typisch VVD.
Elsevier lees ik ook hoor ;-)
Helaas veel retweets, maar niet doen uiteraard. Evenmin als het toevoegen van namen aan het stembiljet. Je stem zal anders ongeldig worden verklaard.quote:@@PVVbasher
Aanwijzing voor alle #PVV-stemmers: u stemt voor de coalitie. Dus op het stembiljet de #PVV, de #VVD EN het #CDA aankruisen! BELANGRIJK!!!!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |