Mee eens, het was wel een show maar geen topshow.quote:Op maandag 17 januari 2011 22:40 schreef Littlerabbit het volgende:
Dat was geen topshow helaas maar ik had ook niet anders verwacht met de Jakhals als gast. Gelukkig biedt VI zelfs dan genoeg kijkplezier
Ze hadden het iets te veel over voetbal...Derksen heeft ongetwijfeld ook een mening over Wikileaks, Tunesië en de missie naar Afghanistan...quote:Op maandag 17 januari 2011 22:48 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Mee eens, het was wel een show maar geen topshow.
Ik miste toch Manolev, je kan zeggen wat je wil van die jongen maar zonder hem zou de eredivisie toch een stuk saaier zijn.
En over vrouwen in de Tweede Kamer.quote:Op maandag 17 januari 2011 22:53 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Ze hadden het iets te veel over voetbal...Derksen heeft ongetwijfeld ook een mening over Wikileaks, Tunesië en de missie naar Afghanistan...
Ook over vrouwen in het voetbal heeft Derksen een mening:quote:Op maandag 17 januari 2011 22:53 schreef StringsOfLife het volgende:
[..]
En over vrouwen in de Tweede Kamer.
Tnx mate. Zo ff lekker lui vanaf de bank VI terugkijken.. Is toch heerlijk man.quote:Op maandag 17 januari 2011 22:54 schreef planethugo het volgende:
[..]
http://iptv.rtl.nl/nettv/(...)_International_s.mp4
idd heeeerlijk toch. wat wil je nog meer.quote:Op maandag 17 januari 2011 22:58 schreef StringsOfLife het volgende:
[..]
Tnx mate. Zo ff lekker lui vanaf de bank VI terugkijken.. Is toch heerlijk man.
op m'n iPhone opent hij die link ineens in de browser als een text file.quote:Op maandag 17 januari 2011 22:54 schreef planethugo het volgende:
[..]
http://iptv.rtl.nl/nettv/(...)_International_s.mp4
Huh? Wat zei ik hier dan?quote:
quote:Op maandag 17 januari 2011 22:54 schreef planethugo het volgende:
[..]
http://iptv.rtl.nl/nettv/(...)_International_s.mp4
volgens mij is dat de directe link van de ipad versie van rtlgemist. Kan daarmee te maken hebbenquote:Op maandag 17 januari 2011 23:48 schreef Ronaldsen het volgende:
[..]
op m'n iPhone opent hij die link ineens in de browser als een text file.
Meer mensen last van?
Nee, door het bellen met Royston en het sponsoritem met die lul van Gaydon kwam dat niet meer aan bod.quote:Op dinsdag 18 januari 2011 13:35 schreef Alxander het volgende:
Niets gehoord over de goals van Van Persie of over de mogelijke transfer van Castaignos, of heb ik dat gemist?
VI is geen rariteitenkabinetquote:Op dinsdag 18 januari 2011 13:10 schreef pberends het volgende:
Ze zouden deze vent 's moeten uitnodigen als gast bij VI.
Royston is altijd lache, dat item van graydon spoel ik voortaan maar door. Eigenlijk heeft ie helemaal niets te melden. Hij trapt open deuren in en zegt steeds dat het eigenlijk zo niet verder kan. Gohquote:Op dinsdag 18 januari 2011 13:45 schreef Morendo het volgende:
[..]
Nee, door het bellen met Royston en het sponsoritem met die lul van Gaydon kwam dat niet meer aan bod.
http://www.mediacourant.nl/?p=95668quote:Tijl Beckand presenteert Hollands Next Millionaire
Geplaatst op dinsdag 18 januari 2011 om 12:30
Tijl Beckand gaat voor RTL 4 een groot spelprogramma presenteren, waarin een kandidaat gegarandeerd naar huis gaat met een miljoen euro. De tv-show heet VriendenLoterij Hollands Next Millionaire en is op zondag 30 januari voor het eerst te zien. Dat heeft RTL 4 dinsdag laten weten. RTL 4 spreekt van een uniek tv-programma. Voor het eerst in de Nederlandse tv-geschiedenis wint een kandidaat gegarandeerd 1 miljoen euro en ook nog eens 1 miljoen euro voor zijn vrienden.
In Hollands Next Millionaire nemen steeds honderd kandidaten het tegen elkaar op. Tien van hen gaan door naar de tweede ronde, twee van hen spelen de grote finale. Alle kandidaten worden bijgestaan door vijf vrienden. De winnaar van de aflevering krijgt 50.000 euro voor zichzelf en 50.000 euro voor zijn vrienden. Bovendien gaat de winnaar naar de grote finale op 27 maart, waar er gegarandeerd twee keer één miljoen euro uitgaat.
VriendenLoterij Hollands Next Millionaire is vanaf zondag 30 januari acht weken lang tussen 21.30 en 23.00 uur te zien op RTL 4.
Hij was allen leuk toen je kon genieten van het leedvermaak/plaatsvervangende schaamte wat hij teweeg bracht in VI. Hier zal ik mij voornamelijk aan hem ergeren ben ik bang omdat hij wel in zichzelf geloofd als presentatorquote:Op dinsdag 18 januari 2011 15:23 schreef pberends het volgende:
[..]
http://www.mediacourant.nl/?p=95668
Kijken jongens!
http://www.mediacourant.nl/?p=95643quote:RTL 7 blij met kijkcijfers Voetbalfans
Geplaatst op dinsdag 18 januari 2011 om 11:36
RTL 7 is blij met de kijkcijfers van het nieuwe programma Voetbalfans. De eerste aflevering trok maandag 347.000 kijkers. Een goede start, zegt een woordvoerder van RTL. Eén op de tien mannen keek naar de eerste aflevering van Voetbalfans. De aflevering bereikte een zenderaandeel van 11,8 procent in de doelgroep van mannenzender RTL 7, mannen van 20 tot 49 jaar. In totaal trok het verhaal van ADO-supporter Marokkaanse Koos 347.000 kijkers, aldus de persvoorlichter.
Voetbalfans werd uitgezonden na het goed bekeken Voetbal International. De eerste maandaguitzending sinds de winterstop van Voetbal International trok gelijk 574.000 kijkers en een zenderaandeel van 11,5 procent.
Na Voetbalfans ging het programma De Beste Voetballers Ooit van start. Ook het nieuwe programma De Beste Voetballers Ooit werd goed ontvangen met een zenderaandeel van 12,7 procent in de doelgroep van RTL 7.
hoevaak heeft ie er eigenlijk in totaal gezeten? 3x?quote:Op dinsdag 18 januari 2011 15:23 schreef pberends het volgende:
[..]
http://www.mediacourant.nl/?p=95668
Kijken jongens!
Prima geďntegreerd lijkt me zo.quote:Op dinsdag 18 januari 2011 15:38 schreef pberends het volgende:
[..]
http://www.mediacourant.nl/?p=95643.
Tja ik weet niet of hij zichzelf dat moet aandoen, al zou ik het geen eens zo'n slecht idee vindenquote:Op dinsdag 18 januari 2011 20:29 schreef Morendo het volgende:
Beenhakker moet gewoon naar Ajax gaan. Dan is hij een baas.
En dan verklaren dat de cirkel rond is...quote:Op dinsdag 18 januari 2011 20:29 schreef Morendo het volgende:
Beenhakker moet gewoon naar Ajax gaan. Dan is hij een baas.
"Ik wil in mijn carriére nog éénmaal met Frank, die jonge pik, naar het Leidseplein toe".quote:Op dinsdag 18 januari 2011 20:34 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
En dan verklaren dat de cirkel rond is...
Geniaal is dat altijd. Zit er ook een CDA'er?quote:
Nee, maar wel een katholieke priester.quote:Op dinsdag 18 januari 2011 21:10 schreef pberends het volgende:
[..]
Geniaal is dat altijd. Zit er ook een CDA'er?
Die hoort ook bij die enge sektequote:Op dinsdag 18 januari 2011 21:11 schreef StringsOfLife het volgende:
[..]
Nee, maar wel een katholieke priester.
Nice, kan Johan weer een paar mooie oneliners uitkramenquote:Op dinsdag 18 januari 2011 21:11 schreef StringsOfLife het volgende:
[..]
Nee, maar wel een katholieke priester.
Ik verwacht ook wel een mooie oneliner over Estelle Gullit en winkelen...quote:Op dinsdag 18 januari 2011 22:37 schreef Ronaldsen het volgende:
[..]
Nice, kan Johan weer een paar mooie oneliners uitkramen
Absurd dat die gast er nog geld voor krijgt ook. Ik heb werkelijk nog nooit om één van die strips moeten lachen.quote:
quote:Op donderdag 20 januari 2011 20:52 schreef S0nic het volgende:
Zei die Jakhals niet dat Barcelona binnen 2 wedstrijden zou gaan verliezen?
bij mij is alles gratis, je bedoelt mobiel.vi.nl?quote:Op donderdag 20 januari 2011 08:50 schreef Darkzell het volgende:
Waarom moet je trouwens betalen voor de mobiele site van VI? Zodra ik een nieuwsbericht aan klik krijg ik de vraag of ik een abonnement wil afsluiten.
quote:Op donderdag 20 januari 2011 22:03 schreef S0nic het volgende:
Emile Schelvis, als ik me niet vergis.
"Jammer Emile!"quote:
Voor die uitzending van VI had ik nog nooit van die Jan Kooijman gehoord.quote:Op donderdag 20 januari 2011 23:15 schreef Van_Poppel het volgende:
http://beta.uitzendinggemist.nl/afleveringen/1045149
Zie vanaf 29:00 en huiver...
Die gladjanus met z'n plakhaar gedraagt zich daar als Mr. Bigstar...wat is die Kooijemans een notoire ijdeltuit...
Wat misselijk, wat misselijk, echt misselijke TV.
quote:Op donderdag 20 januari 2011 23:25 schreef StringsOfLife het volgende:
[..]
Voor die uitzending van VI had ik nog nooit van die Jan Kooijman gehoord.
Wat dat betreft is Derksen toch wel een baas en vrij uniek in Nederland. Prachtig ook hoe zwart-wit hij soms denkt en hoe overtuigend hij over kan komen.quote:
Derksen weet dat hij een uitgesproken mening moet hebben...op het moment dat de Snor genuanceerd wordt, trappen de RTL-bazen hem van de buis.quote:Op donderdag 20 januari 2011 23:33 schreef StringsOfLife het volgende:
[..]
Wat dat betreft is Derksen toch wel een baas en vrij uniek in Nederland. Prachtig ook hoe zwart-wit hij soms denkt en hoe overtuigend hij over kan komen.
Toevallig zag ik hem vandaag in een fragment zoiets zeggen van "Je kunt trainen tot je een ons weegt, maar je moet ook enig talent hebben.. Die Erwin Mulder (keeper bij Feyenoord) die komt er nooit".
Niet dat die Mulder mij al echt heeft overtuigd, maar het lijkt me wel erg voorbarig om dat nu al zo te stellen. Of misschien ziet hij het gewoon wel veel beter dan ik.
True, maar het zit ook wel heel erg in zijn karakter. Het lijkt me ondenkbaar dat hij 15 jaar geleden wel een hele genuanceerde vent was. Prima ook, want zoals hij nu is, is het geweldige tv.quote:Op donderdag 20 januari 2011 23:36 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Derksen weet dat hij een uitgesproken mening moet hebben...op het moment dat de Snor genuanceerd wordt, trappen de RTL-bazen hem van de buis.
Dat voor die beker was toch niet voor het 'echie'. Ze verdedigden nota bene een 5-0 voorsprong in een return-wedstrijd. Die Jakhals is opzich een prima gast, ook iemand die Johan wat tegengas kan bieden, maar niet vanwege dit.quote:Op donderdag 20 januari 2011 20:52 schreef S0nic het volgende:
Zei die Jakhals niet dat Barcelona binnen 2 wedstrijden zou gaan verliezen?
Dat zij hij ook alleen maar om lekker tegendraads te doen. Er was op dat moment echt totaal geen aanleiding om te denken dat Barca snel zou verliezen.quote:Op vrijdag 21 januari 2011 00:14 schreef Morendo het volgende:
[..]
Dat voor die beker was toch niet voor het 'echie'. Ze verdedigden nota bene een 5-0 voorsprong in een return-wedstrijd. Die Jakhals is opzich een prima gast, ook iemand die Johan wat tegengas kan bieden, maar niet vanwege dit.
Schaap.quote:
geitquote:Op vrijdag 21 januari 2011 12:01 schreef Morendo het volgende:
[..]
Schaap.
Pantelic heeft het objectief gezien meer dan uitstekend gedaan in zijn periode bij Ajax.
quote:Op vrijdag 21 januari 2011 00:44 schreef johannes_vermeer het volgende:
Als Genee scherp is kan hij vanavond Johan flink aanpakken.
Zijn grote protegé Bas Dost zit al weken op de bank, terwijl Mark Janko en Vleminckx aan de lopende band scoren terwijl hij die de grond in heeft geboord.
Dat playmobil-kapsel van hemquote:Op donderdag 20 januari 2011 23:15 schreef Van_Poppel het volgende:
http://beta.uitzendinggemist.nl/afleveringen/1045149
Zie vanaf 29:00 en huiver...
Die gladjanus met z'n plakhaar gedraagt zich daar als Mr. Bigstar...wat is die Kooijemans een notoire ijdeltuit...
Wat misselijk, wat misselijk, echt misselijke TV.
In de voetballerij zie je tegenwoordig enkel nog notoire zakenvullers!quote:Op vrijdag 21 januari 2011 15:23 schreef Paxcon het volgende:
Hebben jullie die KPN interactieve tv reclame met Derksen al gezien?
Nooit gedacht dat hij mee zou werken met zulke commerciële dingen maarja
Dit is zelfs al zijn 2e KPN reclame daarbij is hij hoofdredacteur, doet een TV programma en doet nog vele andere snabbels. En toch wil Derksen ons met regelmaat doen geloven dat hij geen cent te makken heeftquote:Op vrijdag 21 januari 2011 15:23 schreef Paxcon het volgende:
Hebben jullie die KPN interactieve tv reclame met Derksen al gezien?
Nooit gedacht dat hij mee zou werken met zulke commerciële dingen maarja
Ze hebben een betere Derksen en Gijp-imitatie in huis dan Koefnoen!quote:Op vrijdag 21 januari 2011 15:23 schreef Paxcon het volgende:
Hebben jullie die KPN interactieve tv reclame met Derksen al gezien?
Nooit gedacht dat hij mee zou werken met zulke commerciële dingen maarja
Dat viel mij ook op, die stemintonatie bij de Derksen immitatie is briljantquote:Op vrijdag 21 januari 2011 15:50 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Ze hebben een betere Derksen en Gijp-imitatie in huis dan Koefnoen!
Volgens mij is dat "Dickie Derksen", Kasper van Kooten.quote:Op vrijdag 21 januari 2011 15:58 schreef Ronaldsen het volgende:
[..]
Dat viel mij ook op, die stemintonatie bij de Derksen immitatie is briljant
Die bedoel ik inderdaad. Als ik op m'n Desire naar mobiel.vi.nl ga en dan een nieuwsbericht aanklik krijg ik een scherm met dat ik 2 euro moet betalen p/maand.quote:Op donderdag 20 januari 2011 21:53 schreef Ronaldsen het volgende:
[..]
bij mij is alles gratis, je bedoelt mobiel.vi.nl?
Wat tenenkrommend slecht weer.quote:Op vrijdag 21 januari 2011 15:23 schreef Paxcon het volgende:
Hebben jullie die KPN interactieve tv reclame met Derksen al gezien?
Nooit gedacht dat hij mee zou werken met zulke commerciële dingen maarja
quote:'Volksmenner'
,,Uw verslaggever Martijn Krabbendam was van bovenstaande op de hoogte, maar omdat dit gedrag van de Feyenoord-supporters niet in uw straatje past, heeft u er geen aandacht aan geschonken. Sterker nog: roept u doodleuk dat de rust is bewaard door Been en Beenhakker. Het is zelfs nog leuker: Beenhakker heeft nooit met de naar voren geschoven vertegenwoordigers van de fans gesproken!", aldus de aanhangers.
Derksen heeft een ander belang en gedraagt zich als een volksmenner om de Feyenoord-fans te verleiden tot rellen, menen zij. ,,Misschien kan de voetbalwet ook op u worden toegepast."
quote:Op vrijdag 21 januari 2011 19:05 schreef DrDentz het volgende:
Dat zijn de mensen met de petjes en de paardenstaarten en de capuchons op, die moet je niet serieus nemen.
Dat was inderdaad een mastergrap van onze Guido!!quote:Op vrijdag 21 januari 2011 20:31 schreef DrDentz het volgende:
Als ik die Johan Derksen zie denk ik altijd meteen: ik moet thuis de planten nog water geven!
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |