FOK!forum / FOK!kers helpen FOK!kers / Vervoerstopic (wil je postbode zijn?)
Cat-astrophedonderdag 2 december 2010 @ 21:09
quote:
1s.gif Op donderdag 2 december 2010 17:25 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Ik zie in dit topic iets geroepen worden over een vervoer-topic, maar dat topic kan ik niet vinden. Is dat er wel of niet?
Was er niet. :D Maar nu wel! *O*

Inmiddels stroomt het forum vol met topics waarin zeer diverse zaken worden aangebonden. Praktisch probleem: hoe krijgen we aanbod A naar vrager B? Dus, op veler verzoek, een topic waarin alle lieve fokkers die hebben aangeboden om postbode te zijn zich kunnen melden.

Zet je username, woonplaats, kofferbakruimte, de periode dat je beschikbaar bent, de afstand die je wil rijden en andere relevante zaken in dit topic. ^O^ Wie weet ben jij degene die geografisch ideaal geoutilleerd is voor die ene goede daad. O+
ikke043donderdag 2 december 2010 @ 21:10
Help de fokker die postbode is en verzend het via TNT.
Cat-astrophedonderdag 2 december 2010 @ 21:16
quote:
14s.gif Op donderdag 2 december 2010 21:10 schreef ikke043 het volgende:
Help de fokker die postbode is en verzend het via TNT.
Gaat lastig als het om een bankstel gaat he? ;)
Bartdonderdag 2 december 2010 @ 21:17
quote:
1s.gif Op donderdag 2 december 2010 09:30 schreef CoolGuy het volgende:

[..]

Is het trouwens hoe dan ook geen idee om een vervoerstopic te maken? Nu is mijn auto niet heel erg groot en heeft ook geen trekhaak, dus grote dingen kan ik niet vervoeren, maar die kerstpakketten is natuurlijk geen probleem. In mijn optiek zou het jammer zijn om daarmee te stoppen omdat het nou toevallig Kerst voorbij is, terwijl er misschien nog wel mensen zijn die ook graag een kerstpakket of iets dergelijks willen maar dan dus naast de spreekwoordelijke pot zouden pissen.

Daarnaast, als ik hier de topic lees, dan is er veel vraag naar vervoer voor grote en kleine spullen. Dus, misschien kan ik mijn aanbod uitbreiden, en het niet alleen over kerstpakketten laten gaan, maar ook over andere dingen die in de kofferbak passen die van eigenaar moeten wisselen.

Wat ik zeg, ik heb nog geen officieel vrij gekregen die week na Kerst, maar laat ik mijn aanbod dan vergroten van kerstpakketten naar 'alles wat in de kofferbak past'. Dan doe ik dat gewoon een dag.

Wellicht kun je dan een centraal topic maken qua vervoer? Kijk, nu moet iedereen al die topics lezen en dan staat er al dan niet in dat voorwerp A van plaats X naar Y moet. Iemand moet dat dan maar toevallig lezen en denken van 'oh dat kan ik wel doen'. Misschien is het mogelijk om een centraal topic te maken voor dingen die naar locatie X moeten, zodat mensen zich daar kunnen melden van 'oh dat doe ik wel' ?

Is dat een idee?
quote:
99s.gif Op donderdag 2 december 2010 09:33 schreef Bart het volgende:

[..]

Ik vind het een uitstekend idee! Misschien is het handig om dan regio's te maken, en één centraal punt. Stel dat ik dus Noord-Holland ben, dan haal ik 's ochtends eerst alles op wat vanuit Noord-Holland verzonden wordt, breng dat naar Utrecht, alwaar alle andere bezorgers uit het land heengekomen zijn met de spullen uit hun regio's. Dan alles uitwisselen zodat je alles krijgt wat je moet bezorgen in jouw regio... Zodoende heb je minimale rijbewegingen en maximale efficiëntie :).
ikke043donderdag 2 december 2010 @ 21:18
quote:
1s.gif Op donderdag 2 december 2010 21:16 schreef Cat22 het volgende:

[..]

Gaat lastig als het om een bankstel gaat he? ;)
En in alle gevallen die wel onder de 30 kg zijn dan?
Bartdonderdag 2 december 2010 @ 21:19
Bezorggebied:

bezorgen.png

Datum/tijd:
In overleg is nagenoeg alles mogelijk. Avonden en weekenden hebben uiteraard de voorkeur.

Bagageruimte:
Honda Accord met trekhaak maar zonder aanhanger. Als ik de achterbank neerklap kan nagenoeg alles er wel in denk ik.

Bijzonderheden:
Indien noodzakelijk kan ik kleine dingen (draagbaar met de hand) misschien via een collega tot op Texel krijgen. Maar dat kan ik niet met zekerheid zeggen.

[ Bericht 80% gewijzigd door Bart op 02-12-2010 21:59:09 ]
Bartdonderdag 2 december 2010 @ 21:19
quote:
1s.gif Op donderdag 2 december 2010 21:18 schreef ikke043 het volgende:

[..]

En in alle gevallen die wel onder de 30 kg zijn dan?
Dat hangt er vanaf hoeveel het is he? 30 pakketjes van 5 kilo is nog steeds heel veel geld.
ikke043donderdag 2 december 2010 @ 21:20
quote:
99s.gif Op donderdag 2 december 2010 21:19 schreef Bart het volgende:

[..]

Dat hangt er vanaf hoeveel het is he? 30 pakketjes van 5 kilo is nog steeds heel veel geld.
Levert wellicht wel 'n baan op. En das 'n fok!er die geen hulp nodig heeft ;)
Cat-astrophedonderdag 2 december 2010 @ 21:21
quote:
1s.gif Op donderdag 2 december 2010 21:18 schreef ikke043 het volgende:

[..]

En in alle gevallen die wel onder de 30 kg zijn dan?
In dit forum proberen we kosteloos mensen blij te maken die het moeilijk hebben. Zelfs portokosten kunnen voor hen een bezwaar zijn, dus vandaar dat we het op deze creatieve manier willen oplossen. Mocht je daar nog verder over willen discussiëren dan kun je terecht bij Feedback.
ikke043donderdag 2 december 2010 @ 21:23
quote:
1s.gif Op donderdag 2 december 2010 21:21 schreef Cat22 het volgende:

[..]

In dit forum proberen we kosteloos mensen blij te maken die het moeilijk hebben. Zelfs portokosten kunnen voor hen een bezwaar zijn, dus vandaar dat we het op deze creatieve manier willen oplossen. Mocht je daar nog verder over willen discussiëren dan kun je terecht bij Feedback.
Nee dit is net als F&F, ik moet er niet komen.
BrandXdonderdag 2 december 2010 @ 21:24
Woonplaats: Den Haag

Wil vervoeren:
Van alles tussen Den Haag en de lijnen (=alle plaatsen er zo ongeveer tussen):
Amsterdam
Utrecht-Zeist (kom 1x per drie weken in Zeist)
Rotterdam

Kofferbakruimte:
Een nissan Almera met neerklapbare achterbank, dus kan redelijk wat kwijt :P

Periode:
Lastig, veel weekenden wel, en anders 's-avonds, ligt er een beetje aan. Komen we vast wel uit.

Bijzonderheden:
Ik heb een trekhaak maar geen aanhanger.

Ik kan een peugeot caddy lenen, maar dat is heeeel afhankelijk van het waar en wanneer.
YskaFredrikssondonderdag 2 december 2010 @ 21:49
quote:
1s.gif Op donderdag 2 december 2010 21:18 schreef ikke043 het volgende:

[..]

En in alle gevallen die wel onder de 30 kg zijn dan?
het gaat om de mensen die over het algemeen zelf niet de verzendkosten KUNNEN betalen. Dit kan gelden voor zowel gever als ontvanger. Of waar gewoon een heleboel voor verstuurd gaat worden..
Felixadonderdag 2 december 2010 @ 21:57
Ik heb geen auto meer maar wel een ov-jaarabonnement en vanaf Amsterdam CS en stations in de omtrek kan ik naar alle stations in Nederland treinen (of v.v.) met handzame pakketjes of tassen. Alleen in het weekend, want ik werk gewoon door de week. Dus het liefste brengen en halen op een NS-station. Maar korte extra stukjes met tram/bus/metro zijn ook ok.
Juicyhilvrijdag 3 december 2010 @ 00:09
Ik kan met mijn stationwagen ook wel eea vervoeren. In Noord-Holland, Flevoland en wat van het westerlijke gedeelte van Utrecht.
YskaFredrikssonvrijdag 3 december 2010 @ 00:34
Ik bied mij aan voor Groningen (daar woon ik en een gedeelte van de familie in Hoogezand), Friesland (schoonfamilie woont in Harlingen) en Drenthe (daar wonen mijn ouders)
Ik heb een Opel Combo.
De ritjes worden bij voorkeur samengevoegd met mijn "verplichte" bezoekjes aan de familie ;)

Mijn vriend is doordeweeks regelmatig in 't Harde dus ik zal hem even peilen in hoeverre hij dingen vanuit die omgeving zou willen oppikken/afgeven..
Lord_Vetinarivrijdag 3 december 2010 @ 08:04
quote:
19s.gif Op donderdag 2 december 2010 21:24 schreef BrandX het volgende:

Ik kan een peugeot caddy lenen, maar dat is heeeel afhankelijk van het waar en wanneer.
:?

Wasda?
Lord_Vetinarivrijdag 3 december 2010 @ 08:07
Ik heb een Fiat Doblo Cargo, met trekhaak, een aanhanger (maar die is wat gammel dus die gebruik ik het liefst alleen in de directe omgeving) en moet zaterdag naar Rotterdam vanuit Oss, via knooppunten Deil en Gorinchem (A2, A15, A16). Evt zaken die vanuit hier naar plaatsen aan die route moeten, kunnen wel mee. De andere kant op uiteraard ook, maar vanwege de verplichting in R'dam wordt het afhalen in de stad zelf wat moeilijk. Onderweg (op de heenweg) oppikken is dan weer wel een optie :P
MouseOvervrijdag 3 december 2010 @ 08:30
ik kom veel in brabant, limburg, gelderland en zuid holland, al wisselt het nogal wanneer en waar. Auto is formaat Golf. PM maar als er iets in die hoek ligt. Wat betreft de tijden van afhalen/oppikken ben ik niet zo flexibel, het moet net te combineren met iets zijn.. maar wie weet komt het allemaal precies goed uit :)
-gt-vrijdag 3 december 2010 @ 10:25
quote:
1s.gif Op vrijdag 3 december 2010 08:04 schreef Lord_Vetinari het volgende:

[Ik kan een peugeot caddy lenen, maar dat is heeeel afhankelijk van het waar en wanneer...]

:?

Wasda?
een misbaksel :P

ontopic:
woonachtig Voorne Putten, werkzaam regio Nijmegen
auto: VW Golf *waarbij evt. een hanger achter kan die ook aanwezig is*
Guppyvrijdag 3 december 2010 @ 22:10
Ik pendel elke dag met de trein tussen Arnhem en Utrecht, en kan dus op die lijn handzame pakketjes vervoeren. Of in ieder geval dingen die met goed fatsoen mee kunnen in de trein. Het is niet veel, maar wie weet kan het nodig zijn.

In Arnhem beschik ik over een autootje, maar dat is niet veel meer. Ritjes in de omgeving daar zijn wel te maken. Het gaat dan om een Golfje, zonder trekhaak.
JJHzaterdag 4 december 2010 @ 06:02
Ja!

Ik had al eerder geroepen. Ik heb een Volvo 940 station, en daar past bijna alles in. Mocht het niet passen kan ik het dmv een trekhaak passend maken.

Ik wil wel rijden naar de Overijssel, Flevoland, onderste gedeelte van Drente en het bovenste gedeelte van Gelderland.
SPOILER
hatsie.png
Zie Zwolle eens mooi centraal liggen. :)
Dit is pak 'm beet, gooi 'm weg een 'cirkel' van een goede drie kwartier/uurtje hier vandaan.
DABAMasterzaterdag 4 december 2010 @ 10:22
Ik doe ook wel mee.

Woonachtig: Gouda/Nieuwerkerk aan den IJssel

Kofferbak: Chevrolet Aveo met neerklapbare achterbank

Wil vervoeren: JA :Y (oh, hier moest wat anders)
Tussen Rotterdam, Den Haag, Utrecht
Indien nodig: volgende week richting Antwerpen
Indien nodig: vandaag richting Amsterdam

Periode: roep maar, ben flexibel. Valt altijd wel ergens in te passen
liesje1979zaterdag 4 december 2010 @ 11:39
quote:
1s.gif Op zaterdag 4 december 2010 10:22 schreef DABAMaster het volgende:
Ik doe ook wel mee.

Woonachtig: Gouda/Nieuwerkerk aan den IJssel

Kofferbak: Chevrolet Aveo met neerklapbare achterbank

Wil vervoeren: JA :Y (oh, hier moest wat anders)
Tussen Rotterdam, Den Haag, Utrecht
Indien nodig: volgende week richting Antwerpen
Indien nodig: vandaag richting Amsterdam

Periode: roep maar, ben flexibel. Valt altijd wel ergens in te passen
Misschien zou je eens in dit topic willen kijken. Er staat een pakket van mij bij nectarientje, maar de dag dat iemand het naar antwerpen wil brengen zijn wij beiden niet thuis. Volgens mij kwam de persoon die het wil gaan brengen uit Utrecht dus misschien is het handig als het alvast in Utrecht is? 'Simpele' gezelschapsspellen
joepie91zaterdag 4 december 2010 @ 18:24
Ik heb geen auto, maar voor de mensen die écht niet zelf kunnen vervoeren om welke reden dan ook...

Woonachtig: Dordrecht

Kofferbak: Geen, maar wel een fiets met een hele handige bagagedrager met een beugel en bindspinnen waardoor ik nog bijzonder veel en bijzonder grote dingen kan vervoeren.

Wil vervoeren:
Binnen Dordrecht, en als er echt geen ander vervoer geregeld kan worden ook Papendrecht en Zwijndrecht. Maar wel met de fiets, dus hou er rekening mee dat ik bijvoorbeeld WEL een kleine (gas)kachel of computer+monitor kan vervoeren, maar GEEN banken of andere dingen (zoals veel stoelen) die niet achterop een fiets vast te maken zijn. Ik heb wel zo'n leuke ouderwetse Kipling-beugel, en die is ideaal om dingen aan vast te maken.

Periode: Ik heb nooit een vaste planning (freelance werk enzo) dus in principe op welke tijd dan ook. Wel bij voorkeur in de middag, avond, of nacht (ergens tot 3 uur) aangezien ik dan meestal wakker ben :P

Ik verwacht niet dat het echt nodig gaat zijn, aangezien de meeste mensen dat zelf zullen kunnen vervoeren, maar just in case bied ik het toch maar aan :)
DJMOzaterdag 4 december 2010 @ 20:47
crosspost:
quote:
1s.gif Op zaterdag 4 december 2010 20:45 schreef Lottekoekkie het volgende:
Wat lief...

en ik zoek dus nog een hele aardige fokker voor Vampje die een nogal grote toet-toet of een busje heeft om een eettafel (180x90, poten los er bij), een fauteuil (die uit elkaar kan, zal wel moeten anders kan hij mijn trap niet af dus die sloop ik eigenhandig O-) en nog wat toestanden van net onder Rotterdam naar Vampje in Tilburg kan brengen. Onze auto's redden dat echtelewaar niet (qua kofferruimte dus)
Liefst dus vóór de kerst, zeker de tafel, die staat grandioos in de weg :'(
Lottekoekkiezaterdag 4 december 2010 @ 20:55
edit van mij:
dan zit Vaperotica met de kerst in elk geval aan tafel met haar kinders dus please O+
(verder nog een kleinere tafel en een vloerkleed dus als dat allemaal in iemand zijn busje past en die van Rhoon naar Tilburg moet/wil/kan gaan...)
Hawkeryzaterdag 4 december 2010 @ 21:47
Als student heb ik een OV-jaarkaart. Voor het goede doel ben ik bereid eventueel in weekenden het één en ander rond te brengen.
Ml-etjezaterdag 4 december 2010 @ 22:15
13 december rij ik van omg R'dam (straal van 15-20 km) langs Dordrecht richting Lelystad. Kan dan eventueel zaken meenemen.
Geen grote dingen helaas daar ik een deel privé en deel zakelijk rij.
#ANONIEMzaterdag 4 december 2010 @ 22:28
Ik rijd een Peugeot 206+'je met neerklapbare achterbank, kan dus wel eea in. Het liefste niet al te grote/lompe/zware dingen daar het een lease auto is van nog geen half jaar oud.

Verder is qua afstand er in overleg veel mogelijk, hangt vooral ook af van wanneer iets vervoert moet worden en is dus meer een tijdskwestie dan een benzinekwestie (zoals ik al zei; het is lease, dus de benzine maakt niet uit :) ).

Woon zelf in regio R'dam, dus iets hier vandaan ergens anders naar brengen heeft de meeste kans van slagen.
Juicyhilzondag 5 december 2010 @ 00:50
quote:
Op zaterdag 4 december 2010 22:28 schreef Loveless85 het volgende:
Ik rijd een Peugeot 206+'je met neerklapbare achterbank, kan dus wel eea in. Het liefste niet al te grote/lompe/zware dingen daar het een lease auto is van nog geen half jaar oud.

Verder is qua afstand er in overleg veel mogelijk, hangt vooral ook af van wanneer iets vervoert moet worden en is dus meer een tijdskwestie dan een benzinekwestie (zoals ik al zei; het is lease, dus de benzine maakt niet uit :) ).

Woon zelf in regio R'dam, dus iets hier vandaan ergens anders naar brengen heeft de meeste kans van slagen.
Je woonde toch in Amsterdam
#ANONIEMzondag 5 december 2010 @ 00:51
quote:
1s.gif Op zondag 5 december 2010 00:50 schreef Juicyhil het volgende:

[..]

Je woonde toch in Amsterdam
Nee? Nooit gedaan ook :D
Juicyhilzondag 5 december 2010 @ 00:52
quote:
Op zondag 5 december 2010 00:51 schreef Loveless85 het volgende:

[..]

Nee? Nooit gedaan ook :D
Hmmm zoiets herinnerde ik me, misschien kan de dementie er iets mee te maken hebben
Doedezemaarmaandag 6 december 2010 @ 01:25
Ik rij half december van Utrecht via de polder naar een plaatsje voorbij Wolvega. Mocht er iets mee moeten dat op de achterbank van een Panda past, geef maar een gil. (Eventueel kan de omgekeerde route ook).
Wouzziejmaandag 6 december 2010 @ 10:04
ik heb ~70 tapijttegels die naar donrijp moeten(asfalthooligan), ik heb zelf helaas geen vervoer dus vandaar deze oproep!!

tapijttegels liggen in Delft
scrub_nursemaandag 6 december 2010 @ 11:53
ik woon in sittard, limburg en kan heel limburg en tot eindhoven wel rijden, ik heb een suzuki ignis,die met neergeklapte banken heel wat kan vervoeren.

bij voorkeur in de avonden en weekenden is geen probleem.

op 18 december moet ik sowieso naar uden,dus wellicht kan ik daar nog een handje in helpen?
GotCmaandag 6 december 2010 @ 12:46
Woonplaats: Den Haag
Auto: Heb een schattige Nissan Micra, maar kan eventueel wel Ford Focus van m'n vriend lenen als het echt nodig is.
Periode: Vanaf 10 december ben ik erg beschikbaar, ook doordeweeks etc.
Afstand: Ik hou het een beetje in de buurt, dus bv. Den Haag, Westland, Delft en Rotterdam.

Tsja, laat maar weten. ~:)
zwartedoosmaandag 6 december 2010 @ 13:02
Ik heb amper geld om mn eigen benzine te betalen dus kan hiermee helaas niet helpen maar wilde jullie wel effe dit zeggen:
O+ O+ O+
-Bubbles-maandag 6 december 2010 @ 22:31
Hier wil ik ook graag aan meewerken O+

Woonplaats: Nijmegen
Auto: C30.. Kan dus geen gigantisch grote dingen vervoeren, maar de achterbank is neerklapbaar en zo heb ik toch al heel wat kunnen vervoeren.
Afstand: Het liefst vanaf omgeving Nijmegen. Waar naartoe is te overleggen. Leasebak, dus kost het me alleen tijd wat ik hier graag voor over heb.
Wanneer: Voornamelijk avonden en in het weekend.
draculettetjemaandag 6 december 2010 @ 22:48
waar kan wil ik best helpen of (8>
maar ik kan zo niet zeggen wanneer
dus indien nodig geef maar een gil

zelf wonen we in a'doorn, rij regelmatig ook naar tilburg
maar er is van alles bespreekbaar

we hebben een opel zafira (7pers) en de achterbank kan uiteraard ook plat
YskaFredrikssonmaandag 6 december 2010 @ 23:05
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2010 22:31 schreef -Bubbles- het volgende:
Hier wil ik ook graag aan meewerken O+

Woonplaats: Nijmegen
Auto: C30.. Kan dus geen gigantisch grote dingen vervoeren, maar de achterbank is neerklapbaar en zo heb ik toch al heel wat kunnen vervoeren.
Afstand: Het liefst vanaf omgeving Nijmegen. Waar naartoe is te overleggen. Leasebak, dus kost het me alleen tijd wat ik hier graag voor over heb.
Wanneer: Voornamelijk avonden en in het weekend.
je mag wel naar mij toekomen zodat ik in je auto mag zitten :p grapje.
-gt-dinsdag 7 december 2010 @ 08:03
quote:
1s.gif Op zaterdag 4 december 2010 20:45 schreef Lottekoekkie het volgende:
Wat lief...

en ik zoek dus nog een hele aardige fokker voor Vampje die een nogal grote toet-toet of een busje heeft om een eettafel (180x90, poten los er bij), een fauteuil (die uit elkaar kan, zal wel moeten anders kan hij mijn trap niet af dus die sloop ik eigenhandig O-) en nog wat toestanden van net onder Rotterdam naar Vampje in Tilburg kan brengen. Onze auto's redden dat echtelewaar niet (qua kofferruimte dus)
Liefst dus vóór de kerst, zeker de tafel, die staat grandioos in de weg :'(

en daarbij, dat zit ze tenminste met de kerst aan een tafel *;
Vampje,
is donderdag a.s. een optie voor jou ???
al met LK overlegd, die is ok.

stuur ook nog ff een pmmetje naar dr
DJMOdinsdag 7 december 2010 @ 08:05
-gt- ik geloof dat de spullen naar ElisaB moeten aangezien vamp pas de 21e de sleutel krijgt. Het is niet erg logisch om dan nu alles al bij haar neer te zetten (haar = vamp). ElisaB zorgt dan weer dat het na die 21 bij vamp terechtkomt .. :*
-gt-dinsdag 7 december 2010 @ 08:09
ok
* -gt- houdt zich dan ff afzijdig
:) :)
DJMOdinsdag 7 december 2010 @ 08:11
Wellicht dat jij iets bij LK kunt ophalen en t bij ElisaB kunt afgeven ?
Ml-etjedinsdag 7 december 2010 @ 08:14
quote:
14s.gif Op dinsdag 7 december 2010 08:09 schreef -gt- het volgende:
ok
[me=-gt-] houdt zich dan ff afzijdig
[/me]
:) :)
PM Elies even ;) die help je er mee :Y

ElisaB dan wel..
Lottekoekkiedinsdag 7 december 2010 @ 08:14
Ik vind alles prima, zeker gezien de vreselijk lieve hulp van iedereen
Mij maakt het niet uit wie wat wanneer komt ophalen bij mij als het maar bij Vampje komt, dat is het belangrijkste.
Lottekoekkiedinsdag 7 december 2010 @ 08:15
By the way, ik zit vlak bij Rotterdam (en veuls te dicht bij DJMO O-) )
DJMOdinsdag 7 december 2010 @ 08:16
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 december 2010 08:14 schreef Ml-etje het volgende:

[..]

PM Elies even ;) die help je er mee :Y

ElisaB dan wel..
mijn gedachte ML, Elisa rijd zich toch al een breuk in dr gaspedaal volgens mij :X

quote:
1s.gif Op dinsdag 7 december 2010 08:15 schreef Lottekoekkie het volgende:
By the way, ik zit vlak bij Rotterdam (en veuls te dicht bij DJMO O-) )
ach jij ... schat :*
DJMOdinsdag 7 december 2010 @ 08:19
en -gt- .. als je toevallig in leiden komt of de buurt .. daar staat nog een lage tv kast die naar mij moet :X
Ml-etjedinsdag 7 december 2010 @ 08:20
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 december 2010 08:16 schreef DJMO het volgende:

[..]

mijn gedachte ML, Elisa rijd zich toch al een breuk in dr gaspedaal volgens mij :X

[..]

ach jij ... schat :*
Inderdaad :) dus als iemand het bij haar brengt dan is dat weer een ritje minder l(
Maar stem het even af met Elies :*
Lottekoekkiedinsdag 7 december 2010 @ 08:24
Ik kan wel het kleine tafeltje, het kleed, de fauteuil en de lampenvoetjes naar ElisaB brengen maar da's niet logisch als de grote tafel opgehaald moet worden, dan moet daar alsnog iemand voor naar mij rijden (en die past met geen mogelijkheid in mijn auto of ik moet 'm doorzagen _O- )
de tafel dan hè ;)
-gt-dinsdag 7 december 2010 @ 08:31
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 december 2010 08:19 schreef DJMO het volgende:
en -gt- .. als je toevallig in leiden komt of de buurt .. daar staat nog een lage tv kast die naar mij moet :X
helaas leiden nog ff niet
maar ik kijk voor een gaatje ( tijdsgewijs dan he :P )
-gt-dinsdag 7 december 2010 @ 08:35
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 december 2010 08:15 schreef Lottekoekkie het volgende:
By the way, ik zit vlak bij Rotterdam (en veuls te dicht bij DJMO O-) )
hmm, das ook nog redelijk richting mij dus :P
Hellevoetjes hiero

pm naar Elies gestuurd
Ml-etjedinsdag 7 december 2010 @ 08:50
quote:
11s.gif Op dinsdag 7 december 2010 08:35 schreef -gt- het volgende:

[..]

hmm, das ook nog redelijk richting mij dus :P
Hellevoetjes hiero

pm naar Elies gestuurd
^O^
Catch22-dinsdag 7 december 2010 @ 08:55
Ik woon in Emmen en rij regelmatig naar Groningen op de vrijdag. Dit is nog tot het einde van het jaar. Ik heb een 3-serie uit 1989 dus kasten gaat niet lukken, maar ik kan wel wat kwijt als het nodig is.
-Bubbles-dinsdag 7 december 2010 @ 10:19
quote:
Op maandag 6 december 2010 23:05 schreef YskaFredriksson het volgende:

[..]

je mag wel naar mij toekomen zodat ik in je auto mag zitten :p grapje.
als ik jou daar een plezier mee doe, doe ik dat natuurlijk graag :p
sangerdinsdag 7 december 2010 @ 13:56
Woonplaats: Heemskerk

Wil vervoeren:
Van alles in Noord-Holland en het noordelijke deel van Zuid-Holland.

Kofferbakruimte:
Een Dacia Logan met neerklapbare achterbank, in totaal 2350 liter. Wasdroger, wasmachine en tafelmodel koelkast kan er bv. in.

Periode:
In overleg, liefst in de week tussen Kerst en Oud & Nieuw

Bijzonderheden:
Ik heb een trekhaak maar geen aanhanger.
omearosdinsdag 7 december 2010 @ 21:41
Woonachtig: Enschede (in het weekend: Amersfoort)

Kofferbak: Ja, geen idee hoe groot.-> foto

Wil vervoeren: Alles wat in mijn auto past. Ik heb geen trekhaak.

Periode: Weekenden en doordeweeks 's avonds
The_Deandinsdag 7 december 2010 @ 23:05
Woonachtig: Damwoude.

Omgeving: Bezorggebied is Noord Friesland, met uitzonderingen als ik een langere rit heb. Zo ben ik een paar keer per jaar in Kerkrade te vinden... je weet maar nooit :D
Hebben het zelf ook niet breed, maar een Fok!ker in nood helpen moet altijd te regelen zijn!

Kofferbak: Ja, geen idee hoe groot, gewoon gemiddeld. Golf 2.

Wil vervoeren: Alles wel denk ik... als het maar in de auto past.

Periode: Weekenden en doordeweek in de namiddag en avond.

Bijzonderheden: Heb een trekhaak en kan eventueel beschikken over een gesloten aanhanger.

[ Bericht 0% gewijzigd door The_Dean op 08-12-2010 08:45:42 ]
asfalthooligandinsdag 7 december 2010 @ 23:07
Klein spul op de scooter kan ook
bij mij
heb een topkoffer en een grote buddy en een treeplank
Omgeving dronrijp ong 25 / 50 km bereid wel te reizen
#ANONIEMwoensdag 8 december 2010 @ 01:23
Woonplaats: Hensbroek
Kan vervoeren: Behoorlijk veel, maar ben beperkt met tillen. Liefst niet al te zware spullen dus.
Past het niet allemaal? Dan rijden we gewoon nog een keer, of nog een keer.
Auto: Daewoo Nexia hatchback

Omgeving: Alkmaar - Heerhugowaard - Hoorn - Enkhuizen

Periode: Avonden en weekenden

Bijzonderheden: Geen trekhaak, dus koelkasten en wasmachines gaan hem niet worden, maar verder kan er veel :)

[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 08-12-2010 01:33:14 ]
#ANONIEMwoensdag 8 december 2010 @ 05:56
Woonplaats: Amstelveen
Kan vervoeren: Heel veel :P
Auto: Renault Megane Scenic *)
Omgeving: Amstelveen en omstreken :Y
Periode: Avonden en weekenden c_/
Bijzonderheden: Trekhaak, geen aanhanger oO<

Ik hoor het wel ^O^
DJMOwoensdag 8 december 2010 @ 09:04
is er iemand die van veenendaal/eindhoven richting poortugaal rijdt? [Aangeboden] stofzuiger
enginewoensdag 8 december 2010 @ 10:33
Nijmegen, Venlo, Helmond, Den Bosch.

Dat vierkant ongeveer :Y
vamperoticawoensdag 8 december 2010 @ 11:31
quote:
1s.gif Op woensdag 8 december 2010 09:04 schreef DJMO het volgende:
is er iemand die van veenendaal/eindhoven richting poortugaal rijdt? [Aangeboden] stofzuiger
Of van Eindhoven naar Tilburg... Dan kan ie vanaf hier met je ledikant mee....
brunette82woensdag 8 december 2010 @ 11:41
ik ben geen postbode, maar zoek er wel eentje.. :@

is er iemand die van omgeving utrecht, met name, de utrechtse heuvelrug,
naar bv rotterdam zuid, met name, poortugal reist de aankomende tijd?
Lindytjewoensdag 8 december 2010 @ 11:44
:W

Woonplaats: Tilburg
Kan vervoeren: in het weekend grotere dingen met de auto (Toyota Starlet met neerklapbare achterbank), door de week dingen die in mijn scooterbuddy passen of tussen mijn benen op de treeplank.
Auto: Starlet dus
Omgeving: Tilburg e.o.
Periode: door de week met de scooter, elke dag is er wel iets in te passen. In het weekend met de auto, in overleg, ik heb wel eens iets gepland staan.. ;)
Bijzonderheden: Wel een trekhaak, maar nog nooit met een aanhanger gereden.. dus iemand anders zou mogen rijden, of alleen dingen die achterin de auto passen zodat ik zelf kan rijden.
Gurbwoensdag 8 december 2010 @ 14:03
Ik wil eventueel ook wel een rondje randstad doen tijdens de kerstvakantie. Ik heb de beschikking over een renault scenic en een aanhangwagen
sangerwoensdag 8 december 2010 @ 14:13
Overigens is er bij mij om de hoek een dag een aanhanger te huren voor ¤ 15 (soort van boedelbak). Als die kosten vergoed worden ben ik best bereidt die ook mee te zeulen :P
#ANONIEMwoensdag 8 december 2010 @ 15:16
quote:
1s.gif Op woensdag 8 december 2010 11:41 schreef brunette82 het volgende:
ik ben geen postbode, maar zoek er wel eentje.. :@

is er iemand die van omgeving utrecht, met name, de utrechtse heuvelrug,
naar bv rotterdam zuid, met name, poortugal reist de aankomende tijd?
Wat moet er die kant op dan.
brunette82woensdag 8 december 2010 @ 18:46
quote:
1s.gif Op woensdag 8 december 2010 15:16 schreef Scorpie het volgende:

[..]

Wat moet er die kant op dan.
pakken luiers..6 stuks...niet 6 in totaal/stuks, maar 6 verpakkingen..voor/van de New Born
laptoptaswoensdag 8 december 2010 @ 20:57
Woonplaats: Noordhoek.
Vervoer: P 207 of Kia Picanto of een scooter.
Zijn niet al te grote auto's maar de banken kunnen wel plat en dan kan er wel iets in.
Regio: kerstact.jpg

Ik ga wel 2e kerstdag op wintersport.
Werkzaam in de horeca dus als het nodig is optijd laten weten ivm met planning op het werk!
#ANONIEMwoensdag 8 december 2010 @ 22:19
quote:
1s.gif Op woensdag 8 december 2010 18:46 schreef brunette82 het volgende:

[..]

pakken luiers..6 stuks...niet 6 in totaal/stuks, maar 6 verpakkingen..voor/van de New Born
Oke prima, PM me maar dan kijken we wel hoe of wat :)
ElisaBwoensdag 8 december 2010 @ 22:56
Mag ik even een juweeltje van mijn eigen hand spammen O-)

[gezocht] vervoer van een bed regio Eindhoven
QuasaR78vrijdag 10 december 2010 @ 11:21
quote:
1s.gif Op woensdag 8 december 2010 18:46 schreef brunette82 het volgende:

[..]

pakken luiers..6 stuks...niet 6 in totaal/stuks, maar 6 verpakkingen..voor/van de New Born
en
quote:
1s.gif Op woensdag 8 december 2010 22:19 schreef Scorpie het volgende:

[..]

Oke prima, PM me maar dan kijken we wel hoe of wat :)
Mocht het niet lukken, ik werk in Nieuwegein en woon in Moordrecht.
Utrecht is vanaf werk in de buurt, voor poortugaal kan ik wel een stukje doorrijden :)
Kan het door de week elke dag oppikken en afleveren (afleveren eventueel in weekend ook mogelijk).
Rewimozaterdag 11 december 2010 @ 11:58
Ik zoek iemand die een naaimachine vanuit omgeving Boxmeer/Nijmegen/Arnhem naar Poortugaal kan brengen. Is voor DJMO, waar nog wel meer heen moet geloof ik :P Wie weet kan de naaimachine ergens onderweg aanhaken? :)
Merlijnzaterdag 11 december 2010 @ 12:08
Zou ik dan nog maar een stuk verder omrijden en die morgenavond meenemen? Ik rij toch al naar DJMO via DanseMacabre (veenendaal)....
Rewimozaterdag 11 december 2010 @ 12:10
Ik wacht nog heel even op -gt- want ik geloof dat die ook plannen in onze richting heeft ;) Maar mocht dat niet zo snel lukken, dan heel graag ^O^
Merlijnzaterdag 11 december 2010 @ 12:12
* tankpas alvast opwarmt * :P
Rewimozaterdag 11 december 2010 @ 12:13
Ik ga maar eens even zoeken waar dat ding eigenlijk staat :P
DJMOzaterdag 11 december 2010 @ 12:13
:o Merlijn O+ :*
Rewimozaterdag 11 december 2010 @ 12:38
Machine werkt en is bevrijd uit een dikke laag zolderstof :D
-gt-zaterdag 11 december 2010 @ 13:39
en zo lang wonen jullie daar nog niet eens :P :P

* -gt- kan vanmiddag sowieso niet ivm andere verplichtingen voor DJMO ( ophalen bij L_V )
wordt voor mij dus waarschijnlijk pas maandag over week ophalen (als dat uitkomt bij Re en Q )

mocht dat eerder lukken met behulp van Merlijn ( of iemand anders ) voel IK mij in ieder geval niet gepasseerd :D :D
Rewimozaterdag 11 december 2010 @ 13:44
Hee, dan kom je maandag over een week sowieso maar op de koffie hier! ^O^ Of thee, of cola, weet ik het.

Merlijn, wat is voor jou handig qua locatie (want wij wonen dus aan de andere kant van de grens, niet zo ver maar is dan misschien handiger om je een eindje tegemoet te komen)?
Lord_Vetinarizaterdag 11 december 2010 @ 13:46
Ik moet volgende week zaterdag naar R'dam. Nou ja, Capelle. Is dat iets?
-gt-zaterdag 11 december 2010 @ 13:47
ma 20 december visite bij Rewimo en Q
staat genotuleerd

he L_V
rij over klein uurtje weg richting jou :D
Rewimozaterdag 11 december 2010 @ 13:53
quote:
14s.gif Op zaterdag 11 december 2010 13:47 schreef -gt- het volgende:
ma 20 december visite bij Rewimo en Q
staat genotuleerd
Gezellig! Details doen we wel via de PM :)
candygirlzaterdag 11 december 2010 @ 19:24
omgeving Landgraaf, ligt een beetje aan tijdstip en datum naar welke richtingen!
Kan niet al te ver rijden maar is het proberen waard!
Merlijnzaterdag 11 december 2010 @ 21:31
quote:
1s.gif Op zaterdag 11 december 2010 13:44 schreef Rewimo het volgende:
Hee, dan kom je maandag over een week sowieso maar op de koffie hier! ^O^ Of thee, of cola, weet ik het.

Merlijn, wat is voor jou handig qua locatie (want wij wonen dus aan de andere kant van de grens, niet zo ver maar is dan misschien handiger om je een eindje tegemoet te komen)?
Nou ja, ik rij rond 16u vanuit Maastricht (a2) richting Veenendaal. Wil best nog wat ruimer omrijden. Wat is handig voor jullie en niet al te ver van de snelweg?

Doe maar een pm-berichtje, we vinden wel iets nuttigs :)
Rewimozaterdag 11 december 2010 @ 22:32
Zit net even met qltel te overleggen of het niet handiger is om de naaimachine volgende week met -gt- mee te geven. Die komt hier immers toch. Dat scheelt jou weer een eind omrijden :)
Merlijnzaterdag 11 december 2010 @ 22:38
Mij maakt die paar extra kilometers niet uit. Het is dan aan jullie ... Ik moet toch die kant op...
2cvzondag 12 december 2010 @ 02:56
username: 2cv
woonplaats: Joure
kofferbakruimte: Weinig, wel een achterbank die vol mag + ik kan een imperiaal (formaat XXXL) op mijn dak schroeven maar daar kan i.v.m. het gewicht uiteraard geen koelkast of ander zwaar spul op.
trekhaak: ja
aanhanger: kan ik wel lenen
periode dat ik beschikbaar ben: in overleg, ben nu werkeloos/in de ziektewet dus veel tijd over (ik verveel me :') )
afstand die ik wil rijden: 1000km totaal (heen + terug, inclusief van/naar m'n huisadres)
andere relevante zaken: rijbewijs E achter B, auto mag 1100kg geremd trekken en 509kg ongeremd, ik vervoer GEEN dieren, als er iemand mee wil is dat gezellig. Duidelijk overleg plegen anders is het :W

Misschien wel handig:
1
2
3
4
5
6
7
8
[b]username:[/b]
[b]woonplaats:[/b]
[b]kofferbakruimte:[/b]
[b]trekhaak:[/b]
[b]aanhanger:[/b]
[b]periode dat ik beschikbaar ben:[/b]
[b]afstand die ik wil rijden:[/b]
[b]andere relevante zaken:[/b]
Snuitebolletjezondag 12 december 2010 @ 09:02
username:Snuitebolletje
woonplaats:Utrecht
kofferbakruimte:Kia C'eed Station
trekhaak:Ja
aanhanger:Nee
periode dat ik beschikbaar ben:Vandaag!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (en anders in overleg)
afstand die ik wil rijden: Tot 300 km over de grens, maar dan best nog wel eeeh, 1000 km.
andere relevante zaken:

Sowieso vandaag beschikbaar.
Rewimozondag 12 december 2010 @ 09:39
quote:
1s.gif Op zaterdag 11 december 2010 22:38 schreef Merlijn het volgende:
Mij maakt die paar extra kilometers niet uit. Het is dan aan jullie ... Ik moet toch die kant op...
Ik heb even met DJMO overlegd: we geven hem aan -gt- mee, kun jij lekker doorrijden :)
zwartedooszondag 12 december 2010 @ 10:48
Iemand uit Limburg die toevallig langs Utrecht komt binnenkort O+ Dit om een kerstpakket af te geven bij iemand :Y
liesje1979zondag 12 december 2010 @ 12:59
Ik zoek iemand die Den Haag- Utrecht doet, om een pokerkoffertje en eventueel 2 boekjes af te geven bij Brunette.
Merlijnzondag 12 december 2010 @ 14:08
Zwartedoos, ik toevallig vanmiddag :)
Merlijnzondag 12 december 2010 @ 14:10
Okee rewino, is prima
Aliceyzondag 12 december 2010 @ 17:01
14 december rij ik van Rotterdam naar Enschede en de 15e hetzelfde stuk weer terug. Ik kan evt. iets afleveren dat niet al te ver van de route af zit en kan oppikken in een straal van zo'n 50 km rond Rotterdam.

username: alicey
woonplaats: Omg. Rotterdam
kofferbakruimte: Geen idee, is een BMW 5. Dus flinke kofferbak + ruimte op achterbank.
trekhaak: Aanwezig / althans, in 2 minuten te monteren.
aanhanger: Ik heb er geen.
periode dat ik beschikbaar ben: Zie boven.
afstand die ik wil rijden: +/- 50 km omrijden vanaf de route boven.
andere relevante zaken: Niet dat ik weet. :)

[ Bericht 57% gewijzigd door Alicey op 12-12-2010 17:14:12 ]
zwartedooszondag 12 december 2010 @ 18:29
quote:
1s.gif Op zondag 12 december 2010 14:08 schreef Merlijn het volgende:
Zwartedoos, ik toevallig vanmiddag :)
o boehoe dit zie ik te laat ;(
DJMOzondag 12 december 2010 @ 19:09
quote:
1s.gif Op zondag 12 december 2010 18:29 schreef zwartedoos het volgende:

[..]

o boehoe dit zie ik te laat ;(
volgende week nieuwe kansen ;)
Merlijnzondag 12 december 2010 @ 19:33
Zwartedoos, waar komt het vandaan en waar moet het precies heen ?

Ik ga volgende week weer heen en weer maar kan geen 80 km omrijden zoals vandaag omdat ik wat andere omstandigheden heb...
Aliceyzondag 12 december 2010 @ 19:36
quote:
1s.gif Op zondag 12 december 2010 19:33 schreef Merlijn het volgende:
Zwartedoos, waar komt het vandaan en waar moet het precies heen ?

Ik ga volgende week weer heen en weer maar kan geen 80 km omrijden zoals vandaag omdat ik wat andere omstandigheden heb...
quote:
1s.gif Op zondag 12 december 2010 10:48 schreef zwartedoos het volgende:
Iemand uit Limburg die toevallig langs Utrecht komt binnenkort O+ Dit om een kerstpakket af te geven bij iemand :Y
zwartedooszondag 12 december 2010 @ 19:40
quote:
1s.gif Op zondag 12 december 2010 19:33 schreef Merlijn het volgende:
Zwartedoos, waar komt het vandaan en waar moet het precies heen ?

Ik ga volgende week weer heen en weer maar kan geen 80 km omrijden zoals vandaag omdat ik wat andere omstandigheden heb...
van Sittard naar Utrecht(waar in Utrecht kan ik je pmen)
Merlijnzondag 12 december 2010 @ 19:58
Ik kan nu nog even geen definitieve uitspraak doen, maar zou het afhalen en afleveren op zondagmiddag kunnen ?
zwartedooszondag 12 december 2010 @ 20:07
quote:
1s.gif Op zondag 12 december 2010 19:58 schreef Merlijn het volgende:
Ik kan nu nog even geen definitieve uitspraak doen, maar zou het afhalen en afleveren op zondagmiddag kunnen ?
dat is mn vrije dag dus afhalen kan, ik zal de ontvanger even pmen..
zwartedooszondag 12 december 2010 @ 20:09
ontvanger is ook ok!
Fredzondag 12 december 2010 @ 22:30
kofferbakruimte: Niet bijzonder groot. (meer info via PM)
periode dat ik beschikbaar ben: Gehele jaar
afstand die ik wil rijden: Heel NL
andere relevante zaken:
Per maand zie ik elke uithoek van het land wel een een keer. Als je geen haast hebt mag alles mee wat in de auto past. (meer info via PM)

P.S. meer dan bovenstaande kan ik niet kwijt op een publiek forum
Merlijnmaandag 13 december 2010 @ 09:01
@Zwartedoos, dit weekend gaat helaas niet door hoor ik net. Hoop dat je ander vervoer kunt regelen...
Irethmaandag 13 december 2010 @ 09:22
Iemand die toevallig de route Ulft, Gelderland -> Utrecht, Utrecht in zijn pakket heeft zitten voor het ophalen en afleveren van een klein formaat televisie voor mijn dochter?

[Aangeboden] Kleine televisie
Moonahmaandag 13 december 2010 @ 10:15
*meld

Ik rijd regelmatig vanuit Den Bosch naar Zuid Limburg met zoon en koffer. Dan kan er in de kofferbak nog wel iets bij dat onderweg ergens moet worden opgehaald/afgegeven.
Ik houd dit topic niet speciaal bij, dus als iemand mijn hulp kan gebruiken feel free en PM maar even.
suikertaartjemaandag 13 december 2010 @ 15:37
Ik wil graag helpen dingen vervoeren in een straal van zeg...25 km rondom Zwolle.
Verder weg kan altijd in overleg.
Ik heb een Volvo V40, daar past best wat in :Y
Verder ga ik op 24 december van Zwolle naar Hoorn rijden met wat mensen, misschien dat er dan kleine dingen onderweg opgehaald en/ of bezorgd kunnen worden?

Edit: en ik ben eigenlijk elke week wel een paar dagen beschikbaar, ook door de week.
DaneVmaandag 13 december 2010 @ 17:39
Ik rij woensdag de volgende route (Helmond -> Heereveen):

http://maps.google.com/ma(...)467,8.453979&t=h&z=8

Mocht ik iemand blij maken door iets ergens op te halen en weer af te droppen, zonder dat ik al te ver moet omrijden; stuur maar even een PM :)
Irethmaandag 13 december 2010 @ 21:46
quote:
1s.gif Op zondag 12 december 2010 10:48 schreef zwartedoos het volgende:
Iemand uit Limburg die toevallig langs Utrecht komt binnenkort O+ Dit om een kerstpakket af te geven bij iemand :Y
Zelfde vraag, maar dan om een dvd-speler van Zuid Limburg naar Utrecht te krijgen... :@
rulerofdeathmaandag 13 december 2010 @ 23:06
ik rij regelmatig van Twente naar Drenthe. ik heb een vw polo met dakdragers dus kan redelijk grote dingen meeslepen. Ik heb geen trekhaak.

Ik wil wel iets van de route afwijken/omrijden als het niet teveel is.
asfalthooligandinsdag 14 december 2010 @ 01:06
zoek vervoer voor een kleed
Het kleed ligt in wijk bij duurstede en moet naar friesland
wie o wie rijd de ze route wel eens
The_Deandinsdag 14 december 2010 @ 01:10
quote:
1s.gif Op dinsdag 14 december 2010 01:06 schreef asfalthooligan het volgende:
zoek vervoer voor een kleed
Het kleed ligt in wijk bij duurstede en moet naar friesland
wie o wie rijd de ze route wel eens
Ik, binnenkort, woensdag de 22e. Ik ga vanuit hier naar Rotterdam, Zeeland en weer terug, dan kom ik langs Utrecht, en daar ligt Wijk bij Duurstede eigenlijk naast. Wil het wel voor je oppikken. Ik weet nu waar je woont, dus afleveren aan huis is dan geen probleem. Groot kleed?
asfalthooligandinsdag 14 december 2010 @ 01:11
Het is een eland kleed van muck
ben het topic zo even kwijt
ze staat wel bij mij in het topic om te pmen zou super zijn dat het kan :)
Muckdinsdag 14 december 2010 @ 01:14
quote:
1s.gif Op dinsdag 14 december 2010 01:10 schreef The_Dean het volgende:

[..]

Ik, binnenkort, woensdag de 22e. Ik ga vanuit hier naar Rotterdam, Zeeland en weer terug, dan kom ik langs Utrecht, en daar ligt Wijk bij Duurstede eigenlijk naast. Wil het wel voor je oppikken. Ik weet nu waar je woont, dus afleveren aan huis is dan geen probleem. Groot kleed?

Dat valt wel mee. Hij is ook aardig klein op te vouwen gelukkig :)
The_Deandinsdag 14 december 2010 @ 01:17
Oh, net PM gestuurd :D

Ik vervoer nog paar andere dingen, maar gaat vast passen dus ^O^
asfalthooligandinsdag 14 december 2010 @ 01:18
Toppie

Volgens mij hebben we nu het record vervoer regelen hahahaha

Ps dean niet te zwaar he want die golf is al erruggggg laag
The_Deandinsdag 14 december 2010 @ 01:21
Haha, maar hij veert weinig tot niks meer, dus dat gaat wel goed :)
Ik kan er met 4 man in rondrijden, dus een kleed moet ook lukken :D
asfalthooligandinsdag 14 december 2010 @ 01:22
gvd hahahahahahaha _O- _O- _O- 8)7 8)7 :P
Muckdinsdag 14 december 2010 @ 01:24
quote:
1s.gif Op dinsdag 14 december 2010 01:21 schreef The_Dean het volgende:
Haha, maar hij veert weinig tot niks meer, dus dat gaat wel goed :)
Ik kan er met 4 man in rondrijden, dus een kleed moet ook lukken :D
Het kleed weegt ook amper iets joh, dat merkt je vering niet eens :D
The_Deandinsdag 14 december 2010 @ 01:30
Komt helemaal goed dus :D
L.nodinsdag 14 december 2010 @ 01:30
quote:
1s.gif Op dinsdag 14 december 2010 01:18 schreef asfalthooligan het volgende:
Toppie

Volgens mij hebben we nu het record vervoer regelen hahahaha

Ps dean niet te zwaar he want die golf is al erruggggg laag
Dat overleeft ie wel hoor. :D Ben al een tijdje een passagier.
Aliceydinsdag 14 december 2010 @ 10:30
Mocht er nog iemand iets op de route van Rotterdam naar Enschede iets kwijt willen, heeft diegene nog ongeveer een uurtje de tijd om de PM'en. :)
vamperoticadinsdag 14 december 2010 @ 13:50
Toevallig iemand die een luchtbed met pomp vanuit Dordrecht of in Capelle aan den IJssel mee kan nemen richting Tilburg?
2cvdinsdag 14 december 2010 @ 17:08
quote:
1s.gif Op zondag 12 december 2010 02:56 schreef 2cv het volgende:
username: 2cv
woonplaats: Joure
kofferbakruimte: Weinig, wel een achterbank die vol mag + ik kan een imperiaal (formaat XXXL) op mijn dak schroeven maar daar kan i.v.m. het gewicht uiteraard geen koelkast of ander zwaar spul op.
trekhaak: ja
aanhanger: kan ik wel lenen
periode dat ik beschikbaar ben: in overleg, ben nu werkeloos/in de ziektewet dus veel tijd over (ik verveel me :') )
afstand die ik wil rijden: 1000km totaal (heen + terug, inclusief van/naar m'n huisadres)
andere relevante zaken: rijbewijs E achter B, auto mag 1100kg geremd trekken en 509kg ongeremd, ik vervoer GEEN dieren, als er iemand mee wil is dat gezellig. Duidelijk overleg plegen anders is het :W

Misschien wel handig:
[ code verwijderd ]

Toevoeging: ik vervoer liever grote dingen. Ik ga niet voor een doosje lucifers heel het land door crossen. Dus als je een koelkast, een opgezette eland, een buffetkast, een halve inboedel of een brommobiel hebt die van A naar B moet: laat het me weten. Liefst via PM.
gewoonfayedinsdag 14 december 2010 @ 18:02
Mocht iemand iets kleins van arnhem naar eindhoven hebben op maandag 20 december

Ik ga naar het glazen huis, dus ik wil wel postbode spelen! Ben alleen wel met de trein. Rotterdam is misschien ook nog mogelijk, maar niet zeker..

PM als je me nodig hebt!
zwartedooswoensdag 15 december 2010 @ 22:34
quote:
1s.gif Op maandag 13 december 2010 09:01 schreef Merlijn het volgende:
@Zwartedoos, dit weekend gaat helaas niet door hoor ik net. Hoop dat je ander vervoer kunt regelen...
das jammer misschien iemand anders?
scrub_nursedonderdag 16 december 2010 @ 06:38
quote:
1s.gif Op dinsdag 14 december 2010 17:08 schreef 2cv het volgende:

[..]

Toevoeging: ik vervoer liever grote dingen. Ik ga niet voor een doosje lucifers heel het land door crossen. Dus als je een koelkast, een opgezette eland, een buffetkast, een halve inboedel of een brommobiel hebt die van A naar B moet: laat het me weten. Liefst via PM.
hoe wil je dat vervoeren dan? je zegt dat je weinig ruimte hebt, en geen koelkast oid op je dak kan vervoeren...
Irethdonderdag 16 december 2010 @ 10:17
quote:
1s.gif Op maandag 13 december 2010 21:46 schreef Ireth het volgende:

[..]

Zelfde vraag, maar dan om een dvd-speler van Zuid Limburg naar Utrecht te krijgen... :@
Niemand? :'(
asfalthooligandonderdag 16 december 2010 @ 12:20
Zoek nog 1 die bij toeval van amsterdam naar friesland gaat via de afsluitdijk om in amsterdam wat posters op te pikken
2cvdonderdag 16 december 2010 @ 14:41
quote:
1s.gif Op donderdag 16 december 2010 06:38 schreef scrub_nurse het volgende:

[..]

hoe wil je dat vervoeren dan? je zegt dat je weinig ruimte hebt, en geen koelkast oid op je dak kan vervoeren...
Aanhanger ;)
DJMOdonderdag 16 december 2010 @ 17:54
iemand op de route poortugaal / leiden perhaps? Het is maar wat kleins (een infrarood-lampje) maar ik zou het zo zonde vinden als ik mirjam de lamp per post stuur en hij komt kapot aan :{
smurfinnetje78donderdag 16 december 2010 @ 18:08
quote:
1s.gif Op donderdag 16 december 2010 12:20 schreef asfalthooligan het volgende:
Zoek nog 1 die bij toeval van amsterdam naar friesland gaat via de afsluitdijk om in amsterdam wat posters op te pikken
Als ik weet dat de xbox met Cat22 meekan (zie je PM) kan ik de posters wel ophalen. Ik werk regelmatig in A'dam en omgeving.
Dus alles wat tussen a'dam en Gelderland moet zou in theorie met mij meekunnen...
Rewimodonderdag 16 december 2010 @ 18:15
-gt- kun jij ook een eind zeil meenemen als je hier komt? Dat moet naar vamperotica en volgens mij woont die weer redelijk richting DJMO. Als ik het mis heb wat dat betreft hoor ik het wel van de dames ;)
brunette82donderdag 16 december 2010 @ 18:19
is het niet handig om in de 1e post, gewoon de namen van iedereen en de woonplaats erachter te zetten? het is soms wel een gezoek zeg, met mensen die ergens wonen en van hot naar her willen reizen. maar misschien zie ik t verkeerd :@
Gewoon een duidelijke overzicht :)
DJMOdonderdag 16 december 2010 @ 18:22
quote:
1s.gif Op donderdag 16 december 2010 18:15 schreef Rewimo het volgende:
-gt- kun jij ook een eind zeil meenemen als je hier komt? Dat moet naar vamperotica en volgens mij woont die weer redelijk richting DJMO. Als ik het mis heb wat dat betreft hoor ik het wel van de dames ;)
ik zit regio rotterdam en vamp regio tilburg 8-)
vamperoticadonderdag 16 december 2010 @ 18:22
quote:
1s.gif Op donderdag 16 december 2010 18:15 schreef Rewimo het volgende:
-gt- kun jij ook een eind zeil meenemen als je hier komt? Dat moet naar vamperotica en volgens mij woont die weer redelijk richting DJMO. Als ik het mis heb wat dat betreft hoor ik het wel van de dames ;)
Volgens mioj wonen DJMO en ik nogal uit elkaar eigenlijk... Ik woon in Tilburg
Lottekoekkiedonderdag 16 december 2010 @ 18:25
Vampje zit in Tilburg en DJMO in Poortugaal, da's nou bepaald niet dicht bij elkaar...
Lottekoekkiedonderdag 16 december 2010 @ 18:27
hahha, volgens mij zijn we zo ongeveer klaar met eten...tegelijkertijd :P
Rewimodonderdag 16 december 2010 @ 18:28
quote:
1s.gif Op donderdag 16 december 2010 18:22 schreef vamperotica het volgende:
Volgens mioj wonen DJMO en ik nogal uit elkaar eigenlijk... Ik woon in Tilburg
Eh wacht, dat is niet echt in de buurt dus :D Dan moeten we een andere oplossing zoeken denk ik.
Lottekoekkiedonderdag 16 december 2010 @ 18:30
ff zwaar off-topic maar hoe kan ik mijn profiel aanpassen, wordt er geen wijs uit 8)7
DJMOdonderdag 16 december 2010 @ 18:31
quote:
1s.gif Op donderdag 16 december 2010 18:30 schreef Lottekoekkie het volgende:
ff zwaar off-topic maar hoe kan ik mijn profiel aanpassen, wordt er geen wijs uit 8)7
http://forum.fok.nl/user/profile vergeet niet je huidige wachtwoord in te vullen voor je op opslaan klikt :)
DJMOdonderdag 16 december 2010 @ 18:32
en ging LK nou binnenkort naar Vamp toe ? Of heb ik dat mis? Want dan zou -gt- dat zeil, als het bij LK past in de wagen en ze wil het doen that is, bij haar kunnen droppen .. ze zit nog geen 2km van mij vandaan nl :@
Rewimodonderdag 16 december 2010 @ 18:34
Dat zou mooi in elkaar passen ja, als het qua dagen ook klopt :)
scrub_nursedonderdag 16 december 2010 @ 19:01
quote:
1s.gif Op donderdag 16 december 2010 10:17 schreef Ireth het volgende:

[..]

Niemand? :'(
ik rij zaterdag van sittard naar uden, heb je niks aan zeker?
rulerofdeathdonderdag 16 december 2010 @ 19:09
Even een shortlist gemaakt voor de aanbiedingen tot nu toe. misschien iets voor in de OP

Bart, Noord-Holland, auto
BrandX, randstad, auto
Felixa, heel NL, OV/trein
Juicyhil, Noord-Holland/Flevoland, auto
YskaFredriksson, Groningen/Friesland/Drenthe, auto
MouseOver, Brabant/Limburg/Zuid-Holland, auto
-gt-, Voorne/Putten - Nijmegen, auto
Guppyfriend, Arnhem-Utrecht, OV (in Arhnem auto)
JJH, Overijssel/Flevoland/Zuid-Drenthe/Noord-Gelderland, auto
DABAMaster, Randstad, auto
joepie91, Dordrecht, fiets
Hawkery, heel NL, OV
Loveless85, Randstad, auto
Doedezemaar, Utrecht-Wolvega, auto
scrub_nurse, Limburg/Brabant tot aan Eindhoven, auto
GotC, Denhaag-Rotterdam, auto
-Bubbles-, Omgeving Nijmegen, auto
Draculettetje, Apeldoorn-Tilburg, auto
Catch22-, Emmen-Groningen, auto
sanger, Noord-Holland/Noord-Zuid-Holland, auto
Omearos, Enschede-Amersfoort, auto
The_Dean, Noord-Friesland, auto
asfalthooligan, omgeving Donrijp (tot 50km), scooter
Papabear, Alkmaar-Heerhugowaard-Hoorn-Enkhuizen, auto
iamredleader, omgeving Amstelveen, auto
eNGine10, Nijmegen/Venlo/Helmond/Den Bosch, auto
Lindytje, omgeving Tilburg, auto/scooter
Gurb, randstad, auto
laptoptas, West-Brabant, auto
2CV, omgeving (500km) vanuit Joure (heel NL), auto
Snuitebolletje, tot in Polen, auto
FredvZ, heel NL, auto
Moonah, Den Bosch/Zuid-Limburg, auto
Suikertaartje, omgeving Zwolle en 24 Dec zwolle-Hoorn, auto
rulerofdeath, Overijssel/Drenthe, auto
gewoonfaye, 20 Dec Arhnem-Eindhoven (misschien Rotterdam), OV
Lottekoekkiedonderdag 16 december 2010 @ 19:26
DJMO, thanx, heb in elk geval een avatar (soort van ;) )

Maar, ik ga wel tzt naar Vampje maar race, als ik toch al richting zuiden ga van daar uit naar familie in Heerlen en neem van daar weer spullen van een neef mee voor mijn nicht in Haarlem, en da's ook een kofferbak vol....
tombolafandonderdag 16 december 2010 @ 19:47
quote:
1s.gif Op donderdag 16 december 2010 12:20 schreef asfalthooligan het volgende:
Zoek nog 1 die bij toeval van amsterdam naar friesland gaat via de afsluitdijk om in amsterdam wat posters op te pikken
Oh, ik kom af en toe in Amsterdam en ga de 29e met Cat naar Friesland! :o
#ANONIEMvrijdag 17 december 2010 @ 01:44
Ik meld me ook als chauffeur zijnde; ben niet in het bezit van een auto, maar wil wel als bijrijder mijn steentje bijdragen. Ik woon in de omgeving R'dam.
Terloopsvrijdag 17 december 2010 @ 02:28
Terloops
Opel Astra (geen idee hoeveel L)
Eindhoven
Kom door het hele land (van zuid limburg tot groningen), afhankelijk van mijn afspraken kan ik vaak wel wat vervoeren..

Groetjes,

Terloops. :*
vamperoticavrijdag 17 december 2010 @ 07:55
quote:
1s.gif Op vrijdag 17 december 2010 02:28 schreef Terloops het volgende:
Terloops
Opel Astra (geen idee hoeveel L)
Eindhoven
Kom door het hele land (van zuid limburg tot groningen), afhankelijk van mijn afspraken kan ik vaak wel wat vervoeren..

Groetjes,

Terloops. :*
[gezocht] vervoer van een bed regio Eindhoven

O-)
Terloopsvrijdag 17 december 2010 @ 18:53
quote:
het is een coupe variant, redelijk wat ruimte achterin, maar geen trekhaak dus geen aanhanger. in het topic wordt vermeld dat het een redelijke groot bed is...
Irethvrijdag 17 december 2010 @ 19:53
quote:
1s.gif Op donderdag 16 december 2010 19:01 schreef scrub_nurse het volgende:

[..]

ik rij zaterdag van sittard naar uden, heb je niks aan zeker?
Mwah.. volgens mij schiet ik daar weinig mee op...
AllOfTheSameBloodzondag 19 december 2010 @ 12:20
Ik zoek iemand die mijn kerstpakketje van omgeving Amsterdam (kan eventueel een klein stukje treinen) naar Tilburg kan brengen, zodat het er nog is voor kerst. Is er toevallig iemand die op die route moet reizen? Ik kan dinsdag en woensdag het pakketje ergens heenbrengen. Ik woon zowel dicht bij CS als bij de ingang/uitgang van de Ijtunnel aan de Prins Hendrikkade, dus makkelijk bereikbaar, dat wel.
2cvzondag 19 december 2010 @ 20:10
Ik denk dat ik het de komende tijd een beetje druk ga hebben. Ik trek mijn aanbod daarom niet in, maar als iemand een beroep op mij wil doen is de kans wat kleiner dat ik ja zeg.
The_Deanzondag 19 december 2010 @ 20:43
quote:
1s.gif Op zondag 19 december 2010 12:20 schreef AllOfTheSameBlood het volgende:
Ik zoek iemand die mijn kerstpakketje van omgeving Amsterdam (kan eventueel een klein stukje treinen) naar Tilburg kan brengen, zodat het er nog is voor kerst. Is er toevallig iemand die op die route moet reizen? Ik kan dinsdag en woensdag het pakketje ergens heenbrengen. Ik woon zowel dicht bij CS als bij de ingang/uitgang van de Ijtunnel aan de Prins Hendrikkade, dus makkelijk bereikbaar, dat wel.
Ik ben woensdag in Rotterdam en ga via Tilburg naar Kerkrade... dus als je naar Rotterdam kan/wil komen dan kan ik het voor de kerst nog in Tilburg afleveren.
AllOfTheSameBloodzondag 19 december 2010 @ 21:14
quote:
1s.gif Op zondag 19 december 2010 20:43 schreef The_Dean het volgende:

[..]

Ik ben woensdag in Rotterdam en ga via Tilburg naar Kerkrade... dus als je naar Rotterdam kan/wil komen dan kan ik het voor de kerst nog in Tilburg afleveren.
Bedankt voor je aanbod, dat allereerst. Rotterdam is toch ruim een uur treinen (en dan nog terug), en dan is het maar de vraag of de treinen normaal rijden woensdag. Ik zie dat nu in mijn tentamenperiode niet zo heel erg zitten als ik eerlijk ben, heb het heel erg druk. Dus tenzij iemand van dichterbij (half uurtje enkele reis met de trein max) naar Rotterdam moet woensdag, gaat dit niet lukken voor mij.
2cvzondag 19 december 2010 @ 23:18
Zoels het er nu uit ziet ga ik a.s. woensdag met een aanhanger achter de auto naar Helmond. Iemand vervoer nodig ?
ElisaBzondag 19 december 2010 @ 23:18
quote:
1s.gif Op zondag 19 december 2010 23:18 schreef 2cv het volgende:
Zoels het er nu uit ziet ga ik a.s. woensdag met een aanhanger achter de auto naar Helmond. Iemand vervoer nodig ?
:*
asfalthooliganzondag 19 december 2010 @ 23:19
hmm is er iemand die dinsdag wat in rotterdam kan oppikken en dit woensdag aan dean me zou kunnen geven ???
deze is pas woensdag in rotterdam
2cvzondag 19 december 2010 @ 23:22
quote:
1s.gif Op zondag 19 december 2010 23:18 schreef ElisaB het volgende:

[..]

:*
Het is niet wat je denkt ! :o Echt niet !
ElisaBzondag 19 december 2010 @ 23:25
quote:
1s.gif Op zondag 19 december 2010 23:22 schreef 2cv het volgende:
Het is niet wat je denkt ! :o Echt niet !
Niet :o ;( -O-
Irethzondag 19 december 2010 @ 23:26
quote:
1s.gif Op zondag 19 december 2010 23:22 schreef 2cv het volgende:

[..]

Het is niet wat je denkt ! :o Echt niet !
Wat denk jij wat zij denkt??

* Ireth is niet nieuwsgierig hoor O-)
2cvzondag 19 december 2010 @ 23:30
quote:
1s.gif Op zondag 19 december 2010 23:25 schreef ElisaB het volgende:

[..]

Niet :o ;( -O-
Nee -O- ;(

quote:
1s.gif Op zondag 19 december 2010 23:26 schreef Ireth het volgende:

[..]

Wat denk jij wat zij denkt??

* Ireth is niet nieuwsgierig hoor O-)
Gelukkig dat je niet nieuwsgierig bent dan ;)
The_Deanzondag 19 december 2010 @ 23:32
quote:
1s.gif Op zondag 19 december 2010 23:19 schreef asfalthooligan het volgende:
hmm is er iemand die dinsdag wat in rotterdam kan oppikken en dit woensdag aan dean me zou kunnen geven ???
deze is pas woensdag in rotterdam
Ja, is geen probleem, neem het zo van je over.
Kan je het met de 'verkoper' anders regelen dat het misschien toch woensdag kan?
ElisaBzondag 19 december 2010 @ 23:35
quote:
1s.gif Op zondag 19 december 2010 23:30 schreef 2cv het volgende:
Nee -O- ;(

Bummer. We zoeken verder ^O^
DABAMasterzondag 19 december 2010 @ 23:37
Ik reis dinsdag van Gouda naar Hilversum en terug! Roept u maar :)
asfalthooliganzondag 19 december 2010 @ 23:39
heb nog geen mail terug gehad wacht het nog even af
las ergens al dat het waarschijnlijk geen probleem was het is ook niet zo groot past wel onder de stoel hahaha
2cvzondag 19 december 2010 @ 23:40
quote:
1s.gif Op zondag 19 december 2010 23:18 schreef 2cv het volgende:
Zoels het er nu uit ziet ga ik a.s. woensdag met een aanhanger achter de auto naar Helmond. Iemand vervoer nodig ?
Ohja, laat het even weten via PB voor als ik dit topic over het hoofd zie per ongeluk. Of laat het via beiden weten.
Fredmaandag 20 december 2010 @ 21:44
(ik geef toe een beetje aan de late kant....)

Morgen (dinsdag 21-12) heb ik een rit Gouda - Zwolle - Friesland - Groningen - Zwolle - Gouda.
Eventueel kunnen kleine zaken mee.

Reacties liefst via PM.
Pien85zaterdag 25 december 2010 @ 13:49
Wie o wie gaat er binnenkort toevallig van Amstelveen naar Purmerend?
hulp gevraagd ivm. gedwongen verhuizing

-edit- laat maar. Boyv wil wel rijden :D

[ Bericht 27% gewijzigd door Pien85 op 25-12-2010 13:59:43 ]
2cvzondag 26 december 2010 @ 18:13
Is er iemand die van Den Haag naar Joure of iets dergelijks kachelt en 2 lampen voor mij mee wil nemen ? Ik vind het een beetje van de zotte om voor 2 lampen er zelf heen te rijden :@ De lampen vind je terug in dit topic en ze zijn 22cm in diameter.
dikke_dondermaandag 27 december 2010 @ 09:00
quote:
1s.gif Op zondag 26 december 2010 18:13 schreef 2cv het volgende:
Is er iemand die van Den Haag naar Joure of iets dergelijks kachelt en 2 lampen voor mij mee wil nemen ? Ik vind het een beetje van de zotte om voor 2 lampen er zelf heen te rijden :@ De lampen vind je terug in dit topic en ze zijn 22cm in diameter.
Ikzelf ga vanuit Rotterdam naar Joure toe dinsdagavond. Als het niet in DH centrum ligt kan ik het wel meenemen.

Stuur me maar een pm
zwartedoosmaandag 27 december 2010 @ 14:38
Iemand uit Amstelveen hier die binnenkort in Utrecht(lopik) komt?
smurfinnetje78maandag 27 december 2010 @ 14:43
quote:
1s.gif Op maandag 27 december 2010 14:38 schreef zwartedoos het volgende:
Iemand uit Amstelveen hier die binnenkort in Utrecht(lopik) komt?
als je niemand kunt vinden...
1ste week januari (waarschijnlijk) moet ik nog een paar dagen in de buurt van A'veen zijn en rij ik vrijwel altijd terug over Utrecht naar mijn eigen huisje.
Ik kan nog geen toezegging doen of die week 100% definitief is. Want dat kan nog wel eens last minute verschuiven...
Lonaamaandag 27 december 2010 @ 15:08
Lonaa,
heeft 2 hele grote fietstassen (paste ook 90 kilo kattengrit in) kan op de fiets heel Apeldoorn door.

Lonaa heeft ook beschikking over een auto, voor nog een tijdje. Er past GEEN bankstel in ben ik bang, en er kan max. 300 kilo mee vervoerd worden. Lonaa rijdt in ieder geval 3 jan en 9 feb. van Apeldoorn naar de Achterhoek. Verder is het de komende tijd rustig.

Een misschien mooi aanbod, maar wel ietwat lastig:
Vriendlief is vrachtwagenchauffeur, en komt dus op een heleboel plekken. Kan best wat dingentjes onderweg oppikken en afgeven.

[ Bericht 0% gewijzigd door Lonaa op 27-12-2010 15:15:18 ]
zwartedoosmaandag 27 december 2010 @ 15:11
Iemand die van Apeldoorn langs Utrecht(Lopik) komt?
Lonaamaandag 27 december 2010 @ 15:14
.

[ Bericht 99% gewijzigd door Lonaa op 27-12-2010 15:15:06 ]
iokomaandag 27 december 2010 @ 15:45
username: ioko
woonplaats: Leusden (Amersfoort)
kofferbakruimte: Fiat Punto (geen grote objecten dus).
trekhaak: Nee.
aanhanger: Nee.
periode dat ik beschikbaar ben: Beschikbaar op avonden en in weekend.
afstand die ik wil rijden: 200 km per keer is wel maximaal.
andere relevante zaken: Ouders wonen in Zuid-Limburg, dus tweemaal per maand op die route te vinden.
iokomaandag 27 december 2010 @ 15:52
quote:
1s.gif Op maandag 27 december 2010 15:11 schreef zwartedoos het volgende:
Iemand die van Apeldoorn langs Utrecht(Lopik) komt?
Wat moet er worden verplaatst?
zwartedoosmaandag 27 december 2010 @ 16:13
quote:
1s.gif Op maandag 27 december 2010 15:52 schreef ioko het volgende:

[..]

Wat moet er worden verplaatst?
emmer latex en toebehoren! Hulp gevraagd voor bedlegerige vrouw
iokomaandag 27 december 2010 @ 16:27
quote:
1s.gif Op maandag 27 december 2010 16:13 schreef zwartedoos het volgende:

[..]

emmer latex en toebehoren! Hulp gevraagd voor bedlegerige vrouw
Daar moet een mouw aan te passen zijn. Staan de spullen klaar? Dan kan ik het of overnemen van de man van Lonaa, maar kan het ook komen ophalen. Zeg het maar.
zwartedoosmaandag 27 december 2010 @ 16:28
quote:
1s.gif Op maandag 27 december 2010 16:27 schreef ioko het volgende:

[..]

Daar moet een mouw aan te passen zijn. Staan de spullen klaar? Dan kan ik het of overnemen van de man van Lonaa, maar kan het ook komen ophalen. Zeg het maar.
volgens mij moest ze de schuur nog induiken om alles bij elkaar te zoeken maar dat weet ik niet zeker?
Lonaamaandag 27 december 2010 @ 16:39
quote:
1s.gif Op maandag 27 december 2010 16:27 schreef ioko het volgende:

[..]

Daar moet een mouw aan te passen zijn. Staan de spullen klaar? Dan kan ik het of overnemen van de man van Lonaa, maar kan het ook komen ophalen. Zeg het maar.
Alles staat klaar hoor. :)

@zwartedoos, ook nog gebroken wit voor de kozijnen, of is het niet nodig?
zwartedoosmaandag 27 december 2010 @ 18:56
quote:
1s.gif Op maandag 27 december 2010 16:39 schreef Lonaa het volgende:

[..]

Alles staat klaar hoor. :)

@zwartedoos, ook nog gebroken wit voor de kozijnen, of is het niet nodig?
ik heb t gevraagd maar nog geen antwoord, ik laat t je weten!
AnitraXmaandag 27 december 2010 @ 18:59
En volgens mij had ik ook al geantwoord dat het merg mooi lijkt om het af te maken ;)
zwartedoosmaandag 27 december 2010 @ 19:00
quote:
1s.gif Op maandag 27 december 2010 18:59 schreef AnitraX het volgende:
En volgens mij had ik ook al geantwoord dat het merg mooi lijkt om het af te maken ;)
o sorrie dan heb ik daar waarschijnlijk overheen gelezen :@
Lonaamaandag 27 december 2010 @ 19:30
quote:
1s.gif Op maandag 27 december 2010 19:00 schreef zwartedoos het volgende:

[..]

o sorrie dan heb ik daar waarschijnlijk overheen gelezen :@
Ik ook. :@
AnitraXmaandag 27 december 2010 @ 19:37
Dat geeft allemaal niks joh, het gaat nu inene ook best wel hard.
Overigens kan ik die plank makkelijk zelf in Amstelveen ophalen, ben 1X2 weken n Amsterdam
zwartedoosmaandag 27 december 2010 @ 19:39
quote:
1s.gif Op maandag 27 december 2010 19:37 schreef AnitraX het volgende:
Dat geeft allemaal niks joh, het gaat nu inene ook best wel hard.
Overigens kan ik die plank makkelijk zelf in Amstelveen ophalen, ben 1X2 weken n Amsterdam
ik had een bod gedaan van 5 euro en daarna mailde hij me dat hij akkoord ging en vroeg wanneer de plank opgehaald kon worden. Hier heb ik nog niet op geantwoord omdat ik dat nog niet wist. Dus zeg maar wat ik hem kan mailen?
asfalthooliganmaandag 27 december 2010 @ 20:04
Zoek nog steeds 1 die van amsterdam naar friesland toe rijd voor wat posters die daar weg moeten komen
AnitraXmaandag 27 december 2010 @ 20:10
het weekend van 9 januari rij ik weer naar m`n ouders denk ik.
Dan kan ik de plank wel ophalen
DJMOmaandag 27 december 2010 @ 20:12
quote:
1s.gif Op maandag 27 december 2010 20:04 schreef asfalthooligan het volgende:
Zoek nog steeds 1 die van amsterdam naar friesland toe rijd voor wat posters die daar weg moeten komen
quote:
1s.gif Op donderdag 16 december 2010 19:47 schreef tombolafan het volgende:

[..]

Oh, ik kom af en toe in Amsterdam en ga de 29e met Cat naar Friesland! :o
zwartedoosmaandag 27 december 2010 @ 20:12
quote:
1s.gif Op maandag 27 december 2010 20:10 schreef AnitraX het volgende:
het weekend van 9 januari rij ik weer naar m`n ouders denk ik.
Dan kan ik de plank wel ophalen
ok dan mail ik dat
Lottekoekkiemaandag 27 december 2010 @ 20:19
Scheitenbreierd als ik ben op de snelweg :@ wil ik wel rondje
Rhoon-Barendrecht-Hoogvliet-Spijkenisse doen
BMW1, met achterbank neer een heleboel zooiruimte en ook nog plek naast me voor iemand die spullen zelf wil afleveren bij de krijgert (en weer een lift terug naar huis :W )
't is niet veel maar je zult het net nodig hebben :+

edit, stukkie Rotterdam mag ook wel O-)

[ Bericht 10% gewijzigd door Lottekoekkie op 27-12-2010 20:24:37 ]
Lottekoekkiemaandag 27 december 2010 @ 20:28
...en via van hier naar Tilburg kan er onderweg nog wat voor Vampje bij, al is daar niet errug veel plek meer maar met een beetje proppen gaat nog wel heel wat lukken
zwartedoosmaandag 27 december 2010 @ 20:39
quote:
1s.gif Op maandag 27 december 2010 20:10 schreef AnitraX het volgende:
het weekend van 9 januari rij ik weer naar m`n ouders denk ik.
Dan kan ik de plank wel ophalen
Nou ik denk dat we de plank kunnen vergeten:

Ophalen op 9 januari gaat niet lukken want ik ben de weekenden niet thuis. Verder laat ik je weten dat ik de plank niet reserveer. Indien er een andere geinteresseerde komt die de plank komt ophalen dan verkoop ik de plank.

Eikel.
vamperoticamaandag 27 december 2010 @ 20:45
quote:
1s.gif Op maandag 27 december 2010 20:19 schreef Lottekoekkie het volgende:
Scheitenbreierd als ik ben op de snelweg :@ wil ik wel rondje
Rhoon-Barendrecht-Hoogvliet-Spijkenisse doen
BMW1, met achterbank neer een heleboel zooiruimte en ook nog plek naast me voor iemand die spullen zelf wil afleveren bij de krijgert (en weer een lift terug naar huis :W )
't is niet veel maar je zult het net nodig hebben :+

edit, stukkie Rotterdam mag ook wel O-)
:* Geef maar een gil wanneer je komen wilt... Het lijkt er op dat de vloer iets langer gaat duren
Lottekoekkiemaandag 27 december 2010 @ 20:45
citaat "eikel"

wat is hier aan de hand?

Edit: gelezen die post, en dat voor een plank................
zucht

[ Bericht 45% gewijzigd door Lottekoekkie op 27-12-2010 21:03:21 ]
Lottekoekkiemaandag 27 december 2010 @ 20:48
quote:
1s.gif Op maandag 27 december 2010 20:45 schreef vamperotica het volgende:

[..]

:* Geef maar een gil wanneer je komen wilt... Het lijkt er op dat de vloer iets langer gaat duren
Wanneer jij een gil geeft en het niet glibberdeglab is, de zooi staat klaar en er kan nog onderweg dus iets meer bij.
Hub rijdt dan in mijn toet-toet en ik geef aanwijzingen dus als er uit de richting tussen ons en jou nog iets bij geflikkerd kan worden dan pikken wij het op.
Lottekoekkiemaandag 27 december 2010 @ 20:59
ow, en omgekeerd van Tilburg naar rotjeknor gaat niet lukken, voor de lezerds, moeten nog door naar Heerlen, familie, en daarvandaan nog boel mee terug nemen .
Mocht dat niet doorgaan dan meld ik het hier nog, dan dus van Tilburg en contreien naar regio Rotjeknor.
zwartedoosmaandag 27 december 2010 @ 21:32
Iemand die van Hilversum langs Lopik(Utrecht) komt?
zwartedoosmaandag 27 december 2010 @ 21:40
quote:
1s.gif Op maandag 27 december 2010 20:45 schreef Lottekoekkie het volgende:
citaat "eikel"

wat is hier aan de hand?

Edit: gelezen die post, en dat voor een plank................
zucht
de eikel is de meneer van marktplaats die de plank niet wilde vasthouden ;)
Lottekoekkiemaandag 27 december 2010 @ 21:48
quote:
1s.gif Op maandag 27 december 2010 21:40 schreef zwartedoos het volgende:

[..]

de eikel is de meneer van marktplaats die de plank niet wilde vasthouden ;)
Ach, misschien is die meneer wel gehecht aan zijn plank, slaapt hij er elke avond op en kon hem dus niet loslaten.
(heb nu hele visioenen van een man die een plank vasthoudt en hem aait........ _O- )

Afijn, er zijn meer planken dan randfiguren ;)
(en ik ben los, helemaal lós dus heb helaas niks meer anders was ik wel een plank en zo komen brengen :'( )
zwartedoosmaandag 27 december 2010 @ 21:48
quote:
1s.gif Op maandag 27 december 2010 21:48 schreef Lottekoekkie het volgende:

[..]

Ach, misschien is die meneer wel gehecht aan zijn plank, slaapt hij er elke avond op en kon hem dus niet loslaten.
(heb nu hele visioenen van een man die een plank vasthoudt en hem aait........ _O- )

Afijn, er zijn meer planken dan randfiguren ;)
(en ik ben los, helemaal lós dus heb helaas niks meer anders was ik wel een plank en zo komen brengen :'( )
_O- knuffelplank :D
Lottekoekkiemaandag 27 december 2010 @ 21:51
_O- mét kussentjes met een aaibaarheidfactor ;)

.....of een dránkplank }:|
hondashadowdinsdag 28 december 2010 @ 08:06
Mocht er binnenkort nog iemand vanuit Oss richting Den Haag moeten: ik heb voor Loezzie een hele zak speelgoed liggen die die kant op moet...
8108139dpthsdinsdag 28 december 2010 @ 19:12
Iemand die op korte termijn een salontafel van Lisse naar Purmerend kan vervoeren? :@
The_Deandinsdag 28 december 2010 @ 19:32
Ik ga zo het nu lijkt vrijdagnacht de 31e of zaterdag de 1e weer terug vanuit Kerkrade naar noord Friesland. Als er nog iets op de route ligt wat mee moet of vervoerd moet worden, laat het maar even weten.

Liefst niet té groot, heb al enkele dingen in de auto :@
Felixadinsdag 28 december 2010 @ 23:50
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2010 19:12 schreef 8108139dpths het volgende:
Iemand die op korte termijn een salontafel van Lisse naar Purmerend kan vervoeren? :@
Misschien sanger uit post 57 een PM sturen?
asfalthooliganwoensdag 29 december 2010 @ 00:02
Dean als het al laat word hok is altijd open (kan ik nog smoes met kerstman bedenken hahahaha)
boyvwoensdag 29 december 2010 @ 11:46
Ik ga vanmiddag nog Amsterdam -> Enkhuizen

En zondag of maandag Enkhuizen -> Amsterdam -> Hilversum -> Bussum

(met ov)

roept u maar als er pakketjes zijn
sangerwoensdag 29 december 2010 @ 11:52
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2010 23:50 schreef Felixa het volgende:

[..]

Misschien sanger uit post 57 een PM sturen?
Check :) PM gehad en zijn nu aan het plannen :)
Felixawoensdag 29 december 2010 @ 11:57
quote:
14s.gif Op woensdag 29 december 2010 11:52 schreef sanger het volgende:

[..]

Check :) PM gehad en zijn nu aan het plannen :)
^O^
AnitraXwoensdag 29 december 2010 @ 12:51
Ik zoek iemand die een Expedit op zou kunnen halen in Zaltbommel en een zet richting Lopik/Nieuwegein/IJsselstein zou kunnen geven. De kast is uit elkaar
Het gaat om de actie om AnitraX haar kamer te verbouwen/vermaken
iokowoensdag 29 december 2010 @ 14:21
quote:
1s.gif Op maandag 27 december 2010 16:39 schreef Lonaa het volgende:

[..]

Alles staat klaar hoor. :)

@zwartedoos, ook nog gebroken wit voor de kozijnen, of is het niet nodig?
Afspraak gemaakt voor het ophalen, in de komende dagen.
paraDOTbewoensdag 29 december 2010 @ 16:30
Ik weet dat dit ver rijden is (mss iemand met een tankkaart van de baas? :P) en wel wat tijd vraagt... Maar ik ben opzoek naar iemand die wat gezelschapsspelletjes kan ophalen in Apeldoorn en Den Haag (of R'dam) en dit zou willen brengen naar mij in een randgemeente van Antwerpen. Diegene die eerst zou gaan heeft voor het moment even andere zorgen aan zijn hoofd. Wil je altijd trakteren op een goed biertje hier om de hoek! ;)

Wie oh wie?

Bedankt alvast! :)
AnitraXwoensdag 29 december 2010 @ 17:56
@paraDOTbe De man van AnitraX, waarvoor ook een topic loopt, hier:
Ik wil best een keer naar Antwerpen rijden om wat af te leveren bij je, ophalen in Den Haag moet ook nog wel lukken.
Het probleem is alleen dat ik voorlopig alleen even geen tijd, heb, het zal pas februari worden, dus als je tot zo lang kan wachten?
The_Deanwoensdag 29 december 2010 @ 18:09
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2010 00:02 schreef asfalthooligan het volgende:
Dean als het al laat word hok is altijd open (kan ik nog smoes met kerstman bedenken hahahaha)
Is goed man :)
Irethwoensdag 29 december 2010 @ 21:15
Ik heb dit topic nu 3x van voor naar achteren doorgelezen, maar ik zie door de plaatsnamen het bos niet meer :P

Nav dit topic: Heeft er iemand nog een (kajuit?)bed over??

Gezocht: iemand die binnen Utrecht (2,7 km aldus de routeplanner!) voor mij een 1 persoons bed (gedemonteerd!) kan ophalen en bij mij kan afleveren? Het gaat dus om een kajuitbed ( foto 1 en foto 2 ) die ik via marktplaats kan overnemen voor weinig. Eventuele hulp bij mij thuis om het betreffende bed ook boven in de kamer van mijn dochter te krijgen zou het helemaal af maken, maar dat lukt me eventueel ook nog wel zelf :)
Felixawoensdag 29 december 2010 @ 21:22
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2010 21:15 schreef Ireth het volgende:
Ik heb dit topic nu 3x van voor naar achteren doorgelezen, maar ik zie door de plaatsnamen het bos niet meer :P

Tip: met Ctrl+F kun je zoeken op "utrecht" (of wat je maar wilt!). ;)
DJMOwoensdag 29 december 2010 @ 21:54
Vervoerstopic (wil je postbode zijn?) Brandx doet regio utrecht Ireth ;)
Irethwoensdag 29 december 2010 @ 21:55
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2010 21:54 schreef DJMO het volgende:
Vervoerstopic (wil je postbode zijn?) Brandx doet regio utrecht Ireth ;)
Ja maar die woont in Den Haag, en vind het een bietje lullig om iemand voor die 2,7 km vanuit DH naar Utrecht te laten komen :@
Irethdonderdag 30 december 2010 @ 12:28
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2010 21:15 schreef Ireth het volgende:
Ik heb dit topic nu 3x van voor naar achteren doorgelezen, maar ik zie door de plaatsnamen het bos niet meer :P

Nav dit topic: Heeft er iemand nog een (kajuit?)bed over??

Gezocht: iemand die binnen Utrecht (2,7 km aldus de routeplanner!) voor mij een 1 persoons bed (gedemonteerd!) kan ophalen en bij mij kan afleveren? Het gaat dus om een kajuitbed ( foto 1 en foto 2 ) die ik via marktplaats kan overnemen voor weinig. Eventuele hulp bij mij thuis om het betreffende bed ook boven in de kamer van mijn dochter te krijgen zou het helemaal af maken, maar dat lukt me eventueel ook nog wel zelf :)
Niemand? Weet niet hoelang de verkoper namelijk wil wachten tot ik hem kan komen halen :'(
Guppydonderdag 30 december 2010 @ 12:33
Vraag het anders een hier: Utrecht XLIX - Waar de Dom weer mooi wit kleurt
Irethdonderdag 30 december 2010 @ 12:34
Ow das ook een slimme! Thanks Gup!
paraDOTbedonderdag 30 december 2010 @ 16:03
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2010 17:56 schreef AnitraX het volgende:
@paraDOTbe De man van AnitraX, waarvoor ook een topic loopt, hier:
Ik wil best een keer naar Antwerpen rijden om wat af te leveren bij je, ophalen in Den Haag moet ook nog wel lukken.
Het probleem is alleen dat ik voorlopig alleen even geen tijd, heb, het zal pas februari worden, dus als je tot zo lang kan wachten?
Oké, bedankt alvast... Ik hou het in gedachte! :)
#ANONIEMvrijdag 31 december 2010 @ 17:15
Iemand die Drenthe-Rosmalen wilt doen met een wasmachine?
2cvvrijdag 31 december 2010 @ 18:12
quote:
14s.gif Op vrijdag 31 december 2010 17:15 schreef Wasmachinemann het volgende:
Iemand die Drenthe-Rosmalen wilt doen met een wasmachine?
Uh, vast wel :P Moet even kijken of ik het dan kan combineren met wat andere ritten. Wat zijn de afmetingen van het ding ?
#ANONIEMvrijdag 31 december 2010 @ 18:38
quote:
1s.gif Op vrijdag 31 december 2010 18:12 schreef 2cv het volgende:

[..]

Uh, vast wel :P Moet even kijken of ik het dan kan combineren met wat andere ritten. Wat zijn de afmetingen van het ding ?
Goeiedag zeg die vraag heb ik nog nooit gehoord.
2cvvrijdag 31 december 2010 @ 19:02
quote:
14s.gif Op vrijdag 31 december 2010 18:38 schreef Wasmachinemann het volgende:

[..]

Goeiedag zeg die vraag heb ik nog nooit gehoord.
Jammer dan ;) Ik wil het weten i.v.m. de ruimte in de aanhanger. En heb je ook een adres ?
#ANONIEMvrijdag 31 december 2010 @ 19:10
quote:
1s.gif Op vrijdag 31 december 2010 19:02 schreef 2cv het volgende:

[..]

Jammer dan ;) Ik wil het weten i.v.m. de ruimte in de aanhanger. En heb je ook een adres ?
Ach man laat maar, Ik haal er wel eentje bij toon ofzo.
paraDOTbezaterdag 1 januari 2011 @ 15:54
Nou zeg... Lekker vriendelijk! -O-
Guppyzaterdag 1 januari 2011 @ 16:11
Misschien staat het er wat ongelukkiger dan dat het bedoeld is?
vamperoticazondag 2 januari 2011 @ 18:13
Iemand die een koelvries combi van Hilversum naar Tilburg kan brengen binnenkort?
Symbiosezondag 2 januari 2011 @ 20:30
username: Symbiose
woonplaats: Aalten (Achterhoek)
kofferbakruimte: Opel Vivaro, dus kunnen redelijk grote objecten mee, tot ongeveer 2m lengte.
trekhaak: Nee.
aanhanger: Nee.
periode dat ik beschikbaar ben: donderdagen en zondagen, op afspraak, bijna nooit op hele korte termijnen
afstand die ik wil rijden: Achterhoek + net iets meer, met een max tot 200 km denk ik
2cvzondag 2 januari 2011 @ 20:43
Morgen rijd ik met een auto ZONDER aanhanger naar Den Bosch. Ik vertrek vanuit Joure. Als ik iets voor iemand mee kan nemen: meld het.

Ik was overigens ook van plan om weer terug te gaan ;)
Irethzondag 2 januari 2011 @ 20:50
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2010 21:15 schreef Ireth het volgende:
Ik heb dit topic nu 3x van voor naar achteren doorgelezen, maar ik zie door de plaatsnamen het bos niet meer :P

Nav dit topic: [Gevraagd] (Kajuit-)bed dat over is

Gezocht: iemand die binnen Utrecht (2,7 km aldus de routeplanner!) voor mij een 1 persoons bed (gedemonteerd!) kan ophalen en bij mij kan afleveren? Het gaat dus om een kajuitbed ( foto 1 en foto 2 ) die ik via marktplaats kan overnemen voor weinig. Eventuele hulp bij mij thuis om het betreffende bed ook boven in de kamer van mijn dochter te krijgen zou het helemaal af maken, maar dat lukt me eventueel ook nog wel zelf :)
Deze hoeft niet meer! Bed is er al :)
2cvmaandag 3 januari 2011 @ 00:33
quote:
1s.gif Op zondag 2 januari 2011 20:43 schreef 2cv het volgende:
Morgen rijd ik met een auto ZONDER aanhanger naar Den Bosch. Ik vertrek vanuit Joure. Als ik iets voor iemand mee kan nemen: meld het.

Ik was overigens ook van plan om weer terug te gaan ;)
Melden via PB graag.
Pualadinsdag 4 januari 2011 @ 22:57
Als ik iemand van dienst kan zijn in de Betuwe/omgeving daarvan hoor ik het graag :)
asfalthooligandinsdag 4 januari 2011 @ 23:18
Ik zoek nog steeds 1 die toevallig van amsterdam naar friesland gaat
aangezien daar nog wat posters liggen
Loontjahwoensdag 5 januari 2011 @ 12:45
Loontjah, Deurne, geen idee, tis een VW Polo, ring rondom Deurne in de straal van 25 km en alle treinstations.
Ou-Tannuwoensdag 5 januari 2011 @ 20:36
* Ou-Tannu doet ook maar eens mee..

gebied grofweg

A7 tussen sneek - groningen
A28 groningen - Afrit N34
N34 (Aansluiting A28) - Borger

kofferbakruimte: niet extreem veel.. tis maar een VW Polo :)

vervoer in overleg :)
#ANONIEMdonderdag 6 januari 2011 @ 00:31
ik ga zondag van dordrecht naar delft, den haag en voorburg, wel met OV, dus niet al te zwaar ajb :)
Paganzaterdag 15 januari 2011 @ 11:42
* Pagan doet ook mee.

Auto: Citroën Xantia Break (station dus)
Trekhaak: Ja
Aanhanger: Als ik die kan lenen wel
Regio: Provincie Groningen + kop van Drenthe, Friesland in overleg.

Sjouwhulp kan ik niet echt bieden, als je een verzoekje hebt ook graag even per PM.
asfalthooliganzaterdag 15 januari 2011 @ 12:38
En ik zoek nog steeds iemand die van amsterdam naar friesland gaat
ophalen tot 50 km van dronrijp geen probleem
Paganzaterdag 15 januari 2011 @ 18:32
quote:
1s.gif Op zaterdag 15 januari 2011 12:38 schreef asfalthooligan het volgende:
En ik zoek nog steeds iemand die van amsterdam naar friesland gaat
ophalen tot 50 km van dronrijp geen probleem
Wat moet er gedaan worden dan?

* Pagan is te lui/moe om terug te lezen
asfalthooliganzaterdag 15 januari 2011 @ 18:43
paar posters iemand hoeft er niet apart om te rijden voor mij
Pualazaterdag 15 januari 2011 @ 18:51
quote:
1s.gif Op zaterdag 15 januari 2011 18:43 schreef asfalthooligan het volgende:
paar posters iemand hoeft er niet apart om te rijden voor mij
Kunnen ze anders niet verstuurd worden? :)
Paganzaterdag 15 januari 2011 @ 18:55
quote:
1s.gif Op zaterdag 15 januari 2011 18:43 schreef asfalthooligan het volgende:
paar posters iemand hoeft er niet apart om te rijden voor mij
Versturen in een stevige kartonnen koker kost 6,75 euries. Dat is tot 1 meter lang en 10 kilo zwaar.
2cvzondag 16 januari 2011 @ 00:04
* 2cv trekt transportaanbod voor onbepaalde tijd in.
Gezondheidsproblempjes, trekt wel weer bij.
Cat-astrophezondag 16 januari 2011 @ 14:28
quote:
1s.gif Op zondag 16 januari 2011 00:04 schreef 2cv het volgende:
* 2cv trekt transportaanbod voor onbepaalde tijd in.
Gezondheidsproblempjes, trekt wel weer bij.
Beterschap. :*
Ou-Tannuzondag 16 januari 2011 @ 14:57
(mischien is het al geopperd.. mischien ook niet..)
(mischien is het een goed idee.. mischien ook niet)

maar zou het geen idee zijn om goederen indien mogelijk ( goede communucatie vereiste! ) via 2 of meer personen te vervoeren?

ik trek even t ritje Amsterdam - Dronrijp er bij

kans is klein dat er iemand toevallig die rit gaat doen.. kans is groter dat er
Amsterdam - lelystad
lelystad - leeuwarden
voor zal komen..

nou moet je natuurlijk op het tussenpunt of meteen overkunnen laden.. of het kunnen opslaan tot het de volgende rit gaat krijgen :?
Cat-astrophezondag 16 januari 2011 @ 15:43
Zeker is dat mogelijk. Het lijkt mij iets wat degene die iets vervoerd moet hebben in de gaten moet houden. En het gebeurt volgens mij al. Zal vast puzzelen zijn en dit topic doorspitten maar dan kom je een heel end. :)
laptoptaswoensdag 19 januari 2011 @ 10:37
4 januari rijd ik met een P207 5 deurs van west brabant naar zuid limburg
kan zowel pakketjes als personen meenemen..

Laptoptas
Kanjerdonderdag 20 januari 2011 @ 23:03
Naar aanleiding van Topic: Aquarium gevraagd heb ik er een aangeboden gekregen van Kres, die moet echter opgehaald worden in Amsterdam of Leusden en naar Zoetermeer gebracht.
Het liefst op korte termijn omdat mijn aquarium lek is en de vissen in de noodopvang zitten, een veel te kleine vissenkom.

Wie oh wie zou me hiermee kunnen helpen?

Alvast dank.

Vergeten... de maten zijn : 65x40x40cm ongeveer.

[ Bericht 7% gewijzigd door Kanjer op 20-01-2011 23:13:36 ]
#ANONIEMvrijdag 21 januari 2011 @ 01:03
quote:
Op donderdag 20 januari 2011 23:03 schreef Kanjer het volgende:
Naar aanleiding van Topic: Aquarium gevraagd heb ik er een aangeboden gekregen van Kres, die moet echter opgehaald worden in Amsterdam of Leusden en naar Zoetermeer gebracht.
Het liefst op korte termijn omdat mijn aquarium lek is en de vissen in de noodopvang zitten, een veel te kleine vissenkom.

Wie oh wie zou me hiermee kunnen helpen?

Alvast dank.

Vergeten... de maten zijn : 65x40x40cm ongeveer.
ik ga de 28ste een weekendje naar Kres, als het ding te tillen is (ik ga met t OV) kan ik het in ieder geval meenemen naar Delft. Maar als het één van die bakbeesten is die bij hem staan dan pas ik even :P Kan ook evt vragen of hij me thuisbrengt en dan over Zoetermeer rijden, maar ik weet natuurlijk ook niet hoe hij met zijn tijd zit, zal hem morgen even bellen :)
Kanjervrijdag 21 januari 2011 @ 01:50
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 01:03 schreef mascara-klodder het volgende:

[..]

ik ga de 28ste een weekendje naar Kres, als het ding te tillen is (ik ga met t OV) kan ik het in ieder geval meenemen naar Delft. Maar als het één van die bakbeesten is die bij hem staan dan pas ik even :P Kan ook evt vragen of hij me thuisbrengt en dan over Zoetermeer rijden, maar ik weet natuurlijk ook niet hoe hij met zijn tijd zit, zal hem morgen even bellen :)
Je kent hem?

Tof dat je dat wil doen, hoor het graag van je.
#ANONIEMvrijdag 21 januari 2011 @ 02:00
quote:
Op vrijdag 21 januari 2011 01:50 schreef Kanjer het volgende:

[..]

Je kent hem?

Tof dat je dat wil doen, hoor het graag van je.
:Y Is één van mijn liefste vriendjes O+ En zo blijkt maar weer waarom hij zo lief is dat ik zijn naam hier zomaar tegenkom ;) Als t btw echt met het OV te doen is, ik heb die maandag of dinsdag erna een 'date' in Zoetermeer, dus dan hoef je alleen maar naar t station te komen :) Maargoed, ik bel eerst Kres wel even morgen voor verdere info
Pualadinsdag 25 januari 2011 @ 13:08
Ik ga 6 februari vanaf Wageningen naar Valkenburg toe. Ik zou eventueel wel wat heen/weer mee kunnen nemen. Is er toevallig nog iemand die een postbode zoekt voor iets?
JK1982woensdag 26 januari 2011 @ 00:27
Ik rij dagelijks van Dronten naar Amsterdam en vice versa.
Terugreis gaat regelmatig via A1 (richting Hilversum/Amersfoort) en A28 via Harderwijk.

Ik rij in een Opel Corsa, dus hele grote pakketten worden wat lastig.

Periode? PM me maar bij belangstelling, evt. met linkje naar je post in dit topic

Groetjes,
JK1982
asfalthooliganzondag 13 februari 2011 @ 14:34
Gaat er nog iemand van nijmegen richting friesland eventueel met tussenstop van iemand anders die er ook heen gaat
paraDOTbezondag 13 februari 2011 @ 14:59
Ik ben nog altijd opzoek naar een aardig Fokker die binnenkort van Rotterdam/Den Haag richting Antwerpen moet... Stuur me maar een pm! :)
rulerofdeathzondag 13 februari 2011 @ 15:50
quote:
1s.gif Op zondag 13 februari 2011 14:34 schreef asfalthooligan het volgende:
Gaat er nog iemand van nijmegen richting friesland eventueel met tussenstop van iemand anders die er ook heen gaat
zwaar pakketje?

ik ga nog wel eens van twente naar beilen heen. klein omweggetje maakt me niet uit
asfalthooliganzondag 13 februari 2011 @ 16:02
Het is een senseo
JJHzondag 13 februari 2011 @ 17:03
quote:
1s.gif Op zondag 13 februari 2011 14:34 schreef asfalthooligan het volgende:
Gaat er nog iemand van nijmegen richting friesland eventueel met tussenstop van iemand anders die er ook heen gaat
Misschien de 21ste februari? Waar moet ik zijn in Friesland? :)

Stuur maar een pm-etje als ik nodig ben.
asfalthooliganzondag 13 februari 2011 @ 19:07
Als jij helemaal van nijmegen naar dronrijp /friesland gaat is misch nog handiger
Marlborazondag 13 februari 2011 @ 19:12
Wat een top web 2.0- (of nog meer) topic :)

Is er iemand die iets kan vervoeren van Amersfoort naar Venray (en terug) of ergens daar in de buurt?
The_Deanzondag 13 februari 2011 @ 21:39
Als het onderin Friesland is wil ik het nog wel oppikken, werk in Grou en kan best nog wat verder afzakken...
asfalthooliganzondag 13 februari 2011 @ 22:18
Het ligt in nijmegen en moet naar mij toe
ben bezig met 1 die het misch in 1 route kan doen
Deze kan tot aan heerenveen das voor mij nog wel te doen

[ Bericht 24% gewijzigd door asfalthooligan op 13-02-2011 22:27:53 ]
Markmaandag 14 februari 2011 @ 08:58
Ik kan hem in ieder geval van Nijmegen naar Zwolle (laten) brengen en hem vandaar naar het zuiden van Friesland laten brengen. Dan zou je hem misschien daar op kunnen (laten) halen?
Laat maar horen of je die optie wil benutten.

Zelf zoek ik voor dit topic nog vervoer van Nijmegen naar Sittard....
asfalthooliganmaandag 14 februari 2011 @ 13:31
Jjh brengt hem tot aan heerenveen

Dit is voor mij nog de mooiste optie aangezien ik dan maar 30 km hoef te rijden .
Markmaandag 14 februari 2011 @ 14:58
Prima :)

Maar mijn verzoek tot vervoer naar Sittard geldt nog steeds
DJMOdinsdag 15 februari 2011 @ 17:16
is er iemand die (op korte termijn) langs rijswijk (noord-brabant) richting poortugaal (zuid-holland, onder rotterdam) komt? er moet een klein pakje van Raikoi naar mij toe :@
QuasaR78woensdag 16 februari 2011 @ 10:49
quote:
5s.gif Op dinsdag 15 februari 2011 17:16 schreef DJMO het volgende:
is er iemand die (op korte termijn) langs rijswijk (noord-brabant) richting poortugaal (zuid-holland, onder rotterdam) komt? er moet een klein pakje van Raikoi naar mij toe :@
Rijswijk ligt toch ergens tussen R'dam en Den Haag ?

[ Bericht 0% gewijzigd door QuasaR78 op 16-02-2011 11:17:42 ]
Merlijnwoensdag 16 februari 2011 @ 11:34
Er is ook een Rijswijk ergens net onder Gorinchem (a15/a27)
Markwoensdag 23 februari 2011 @ 17:01
quote:
1s.gif Op maandag 14 februari 2011 08:58 schreef Mark het volgende:
Zelf zoek ik voor dit topic nog vervoer van Nijmegen naar Sittard....
Maar even kicken want het pakket staat nog steeds bij mij.....
zwartedooswoensdag 23 februari 2011 @ 17:06
quote:
1s.gif Op woensdag 23 februari 2011 17:01 schreef Mark het volgende:

[..]

Maar even kicken want het pakket staat nog steeds bij mij.....
heb de hele week weer in het ziekenhuis gelegen dus heb hem nog niet gemist maar nu ben ik weer thuis *O*
scrub_nursedonderdag 24 februari 2011 @ 08:15
ik kan mss wel hulp bieden,vriendin van mij woont in uden en werkt in nijmegen en ik verwacht zeer binnenkort met haar af te spreken,ik laat nog wat horen.
Markdonderdag 24 februari 2011 @ 12:15
Dat zou geweldig zijn!

*fingers crossed*
scrub_nursevrijdag 4 maart 2011 @ 17:37
ik heb nog geen bevestiging maar waarschijnlijk spreek ik 12 maart met haar af,ik kan haar vragen het pakket bij jou op te halen, wij meeten in eindhoven en dan geeft ze het aan mij. Waar in Nijmegen woon je,vlak bij het Canisiusziekenhuis?
Markvrijdag 4 maart 2011 @ 18:44
Ja, Hazenkamp :Y Da's maar een paar minuutjes, en als het op vrijdag is wil ik het ook wel brengen, want dan werk ik thuis.
asfalthooliganmaandag 7 maart 2011 @ 13:34
Zoek nog steeds 1 die van nijmegen naar friesland gaat
Ik woon in dronrijp kan vandaar tot ong 50 km verder de senseo wel ergens op pikken
liesje1979maandag 7 maart 2011 @ 13:56
En we zoeken ook nog steeds heel erg iemand die iets vanuit Den Haag naar Antwerpen mee kan nemen want er staat al een doos vanaf kerst bij nectarientje. -O-
Markdinsdag 8 maart 2011 @ 00:02
quote:
1s.gif Op vrijdag 4 maart 2011 17:37 schreef scrub_nurse het volgende:
ik heb nog geen bevestiging maar waarschijnlijk spreek ik 12 maart met haar af,ik kan haar vragen het pakket bij jou op te halen, wij meeten in eindhoven en dan geeft ze het aan mij. Waar in Nijmegen woon je,vlak bij het Canisiusziekenhuis?
Heb je al iets gehoord?
paraDOTbedinsdag 8 maart 2011 @ 11:41
Ik ben nog altijd opzoek naar iemand die van Den Haag/Rotterdam eens richting Antwerpen komt binnenkort voor een doos mee te brengen...

Stuur maar een PB.
Bedankt!
scrub_nursedinsdag 8 maart 2011 @ 17:53
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 00:02 schreef Mark het volgende:

[..]

Heb je al iets gehoord?
Ja inmiddels is duidelijk dat we inderdaad de 12e afspreken,maar ik heb haar gevraagd of ze deze week nog werkt,maar ze is drukdoende carnaval vieren en heb nog niks terug gehoord :')
The_Deandinsdag 8 maart 2011 @ 17:57
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 13:34 schreef asfalthooligan het volgende:
Zoek nog steeds 1 die van nijmegen naar friesland gaat
Ik woon in dronrijp kan vandaar tot ong 50 km verder de senseo wel ergens op pikken
Ik ga binnenkort weer naar het zuiden, weet alleen niet precies wanneer, komende weekenden zijn erg druk.
Voorlopige datum is 27 maart.
Markdinsdag 8 maart 2011 @ 18:11
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 17:53 schreef scrub_nurse het volgende:

[..]

Ja inmiddels is duidelijk dat we inderdaad de 12e afspreken,maar ik heb haar gevraagd of ze deze week nog werkt,maar ze is drukdoende carnaval vieren en heb nog niks terug gehoord :')
Zal je mijn mobiele nummer PM'en, dan kan ze mij rechtstreeks bellen om iets af te spreken mbt het pakket.
asfalthooligandinsdag 8 maart 2011 @ 18:12
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 17:57 schreef The_Dean het volgende:

[..]

Ik ga binnenkort weer naar het zuiden, weet alleen niet precies wanneer, komende weekenden zijn erg druk.
Voorlopige datum is 27 maart.
Pm motorbloempje dan even dean
dan13lvzaterdag 12 maart 2011 @ 21:39
ik kan vanalles van 25km radius van groningen vervoeren, bij interesse even posten dan:)

op de fiets dus

[ Bericht 23% gewijzigd door dan13lv op 12-03-2011 21:59:04 ]
loecjezaterdag 12 maart 2011 @ 21:58
alles? als in je hebt een busje/ kar voor grote dingen?
dan13lvzaterdag 12 maart 2011 @ 21:58
quote:
1s.gif Op zaterdag 12 maart 2011 21:58 schreef loecje het volgende:
alles? als in je hebt een busje/ kar voor grote dingen?
eehm nee, sorry verkeerd, ik heb een fiets ;)
loecjezaterdag 12 maart 2011 @ 22:19
ah helaas. een fiets heb ik zelf ook nog wel.
Bramdecaviaeterzaterdag 12 maart 2011 @ 22:23
quote:
14s.gif Op maandag 7 maart 2011 13:56 schreef liesje1979 het volgende:
En we zoeken ook nog steeds heel erg iemand die iets vanuit Den Haag naar Antwerpen mee kan nemen want er staat al een doos vanaf kerst bij nectarientje. -O-
Ik ga vrijdag misschien maar ik ben maar heel even op Antwerpen Centraal en dan wordt ik weer opgepikt. Ik kom zelf uit Den Haag Moerwijk

Geweldig topic dit dit is pas efficiente distributie ^O^
dan13lvzaterdag 12 maart 2011 @ 22:37
quote:
1s.gif Op zaterdag 12 maart 2011 22:19 schreef loecje het volgende:
ah helaas. een fiets heb ik zelf ook nog wel.
wat moet je vervoeren dan ?
auto is tevens beschikbaar :)
loecjezaterdag 12 maart 2011 @ 22:44
op het moment nog niets. ik probeer wat spullen bij elkaar te krijgen via marktplaats en dergelijk.
het meeste is tot nu toe wel lopend te doen met een bouwmarkt karretje.