Was er niet.quote:Op donderdag 2 december 2010 17:25 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Ik zie in dit topic iets geroepen worden over een vervoer-topic, maar dat topic kan ik niet vinden. Is dat er wel of niet?
Gaat lastig als het om een bankstel gaat he?quote:Op donderdag 2 december 2010 21:10 schreef ikke043 het volgende:
Help de fokker die postbode is en verzend het via TNT.
quote:Op donderdag 2 december 2010 09:30 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Is het trouwens hoe dan ook geen idee om een vervoerstopic te maken? Nu is mijn auto niet heel erg groot en heeft ook geen trekhaak, dus grote dingen kan ik niet vervoeren, maar die kerstpakketten is natuurlijk geen probleem. In mijn optiek zou het jammer zijn om daarmee te stoppen omdat het nou toevallig Kerst voorbij is, terwijl er misschien nog wel mensen zijn die ook graag een kerstpakket of iets dergelijks willen maar dan dus naast de spreekwoordelijke pot zouden pissen.
Daarnaast, als ik hier de topic lees, dan is er veel vraag naar vervoer voor grote en kleine spullen. Dus, misschien kan ik mijn aanbod uitbreiden, en het niet alleen over kerstpakketten laten gaan, maar ook over andere dingen die in de kofferbak passen die van eigenaar moeten wisselen.
Wat ik zeg, ik heb nog geen officieel vrij gekregen die week na Kerst, maar laat ik mijn aanbod dan vergroten van kerstpakketten naar 'alles wat in de kofferbak past'. Dan doe ik dat gewoon een dag.
Wellicht kun je dan een centraal topic maken qua vervoer? Kijk, nu moet iedereen al die topics lezen en dan staat er al dan niet in dat voorwerp A van plaats X naar Y moet. Iemand moet dat dan maar toevallig lezen en denken van 'oh dat kan ik wel doen'. Misschien is het mogelijk om een centraal topic te maken voor dingen die naar locatie X moeten, zodat mensen zich daar kunnen melden van 'oh dat doe ik wel' ?
Is dat een idee?
quote:Op donderdag 2 december 2010 09:33 schreef Bart het volgende:
[..]
Ik vind het een uitstekend idee! Misschien is het handig om dan regio's te maken, en één centraal punt. Stel dat ik dus Noord-Holland ben, dan haal ik 's ochtends eerst alles op wat vanuit Noord-Holland verzonden wordt, breng dat naar Utrecht, alwaar alle andere bezorgers uit het land heengekomen zijn met de spullen uit hun regio's. Dan alles uitwisselen zodat je alles krijgt wat je moet bezorgen in jouw regio... Zodoende heb je minimale rijbewegingen en maximale efficiëntie.
En in alle gevallen die wel onder de 30 kg zijn dan?quote:Op donderdag 2 december 2010 21:16 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Gaat lastig als het om een bankstel gaat he?
Dat hangt er vanaf hoeveel het is he? 30 pakketjes van 5 kilo is nog steeds heel veel geld.quote:Op donderdag 2 december 2010 21:18 schreef ikke043 het volgende:
[..]
En in alle gevallen die wel onder de 30 kg zijn dan?
Levert wellicht wel 'n baan op. En das 'n fok!er die geen hulp nodig heeftquote:Op donderdag 2 december 2010 21:19 schreef Bart het volgende:
[..]
Dat hangt er vanaf hoeveel het is he? 30 pakketjes van 5 kilo is nog steeds heel veel geld.
In dit forum proberen we kosteloos mensen blij te maken die het moeilijk hebben. Zelfs portokosten kunnen voor hen een bezwaar zijn, dus vandaar dat we het op deze creatieve manier willen oplossen. Mocht je daar nog verder over willen discussiëren dan kun je terecht bij Feedback.quote:Op donderdag 2 december 2010 21:18 schreef ikke043 het volgende:
[..]
En in alle gevallen die wel onder de 30 kg zijn dan?
Nee dit is net als F&F, ik moet er niet komen.quote:Op donderdag 2 december 2010 21:21 schreef Cat22 het volgende:
[..]
In dit forum proberen we kosteloos mensen blij te maken die het moeilijk hebben. Zelfs portokosten kunnen voor hen een bezwaar zijn, dus vandaar dat we het op deze creatieve manier willen oplossen. Mocht je daar nog verder over willen discussiëren dan kun je terecht bij Feedback.
het gaat om de mensen die over het algemeen zelf niet de verzendkosten KUNNEN betalen. Dit kan gelden voor zowel gever als ontvanger. Of waar gewoon een heleboel voor verstuurd gaat worden..quote:Op donderdag 2 december 2010 21:18 schreef ikke043 het volgende:
[..]
En in alle gevallen die wel onder de 30 kg zijn dan?
quote:Op donderdag 2 december 2010 21:24 schreef BrandX het volgende:
Ik kan een peugeot caddy lenen, maar dat is heeeel afhankelijk van het waar en wanneer.
een misbakselquote:Op vrijdag 3 december 2010 08:04 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[Ik kan een peugeot caddy lenen, maar dat is heeeel afhankelijk van het waar en wanneer...]
Wasda?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Misschien zou je eens in dit topic willen kijken. Er staat een pakket van mij bij nectarientje, maar de dag dat iemand het naar antwerpen wil brengen zijn wij beiden niet thuis. Volgens mij kwam de persoon die het wil gaan brengen uit Utrecht dus misschien is het handig als het alvast in Utrecht is? 'Simpele' gezelschapsspellenquote:Op zaterdag 4 december 2010 10:22 schreef DABAMaster het volgende:
Ik doe ook wel mee.
Woonachtig: Gouda/Nieuwerkerk aan den IJssel
Kofferbak: Chevrolet Aveo met neerklapbare achterbank
Wil vervoeren: JA(oh, hier moest wat anders)
Tussen Rotterdam, Den Haag, Utrecht
Indien nodig: volgende week richting Antwerpen
Indien nodig: vandaag richting Amsterdam
Periode: roep maar, ben flexibel. Valt altijd wel ergens in te passen
quote:Op zaterdag 4 december 2010 20:45 schreef Lottekoekkie het volgende:
Wat lief...
en ik zoek dus nog een hele aardige fokker voor Vampje die een nogal grote toet-toet of een busje heeft om een eettafel (180x90, poten los er bij), een fauteuil (die uit elkaar kan, zal wel moeten anders kan hij mijn trap niet af dus die sloop ik eigenhandigen nog wat toestanden van net onder Rotterdam naar Vampje in Tilburg kan brengen. Onze auto's redden dat echtelewaar niet (qua kofferruimte dus)
Liefst dus vóór de kerst, zeker de tafel, die staat grandioos in de weg
Je woonde toch in Amsterdamquote:Op zaterdag 4 december 2010 22:28 schreef Loveless85 het volgende:
Ik rijd een Peugeot 206+'je met neerklapbare achterbank, kan dus wel eea in. Het liefste niet al te grote/lompe/zware dingen daar het een lease auto is van nog geen half jaar oud.
Verder is qua afstand er in overleg veel mogelijk, hangt vooral ook af van wanneer iets vervoert moet worden en is dus meer een tijdskwestie dan een benzinekwestie (zoals ik al zei; het is lease, dus de benzine maakt niet uit).
Woon zelf in regio R'dam, dus iets hier vandaan ergens anders naar brengen heeft de meeste kans van slagen.
Hmmm zoiets herinnerde ik me, misschien kan de dementie er iets mee te maken hebbenquote:
je mag wel naar mij toekomen zodat ik in je auto mag zitten :p grapje.quote:Op maandag 6 december 2010 22:31 schreef -Bubbles- het volgende:
Hier wil ik ook graag aan meewerken![]()
Woonplaats: Nijmegen
Auto: C30.. Kan dus geen gigantisch grote dingen vervoeren, maar de achterbank is neerklapbaar en zo heb ik toch al heel wat kunnen vervoeren.
Afstand: Het liefst vanaf omgeving Nijmegen. Waar naartoe is te overleggen. Leasebak, dus kost het me alleen tijd wat ik hier graag voor over heb.
Wanneer: Voornamelijk avonden en in het weekend.
Vampje,quote:Op zaterdag 4 december 2010 20:45 schreef Lottekoekkie het volgende:
Wat lief...
en ik zoek dus nog een hele aardige fokker voor Vampje die een nogal grote toet-toet of een busje heeft om een eettafel (180x90, poten los er bij), een fauteuil (die uit elkaar kan, zal wel moeten anders kan hij mijn trap niet af dus die sloop ik eigenhandigen nog wat toestanden van net onder Rotterdam naar Vampje in Tilburg kan brengen. Onze auto's redden dat echtelewaar niet (qua kofferruimte dus)
Liefst dus vóór de kerst, zeker de tafel, die staat grandioos in de weg
en daarbij, dat zit ze tenminste met de kerst aan een tafel![]()
PM Elies evenquote:Op dinsdag 7 december 2010 08:09 schreef -gt- het volgende:
ok
[me=-gt-] houdt zich dan ff afzijdig
[/me]![]()
mijn gedachte ML, Elisa rijd zich toch al een breuk in dr gaspedaal volgens mijquote:Op dinsdag 7 december 2010 08:14 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
PM Elies evendie help je er mee
ElisaB dan wel..
ach jij ... schatquote:Op dinsdag 7 december 2010 08:15 schreef Lottekoekkie het volgende:
By the way, ik zit vlak bij Rotterdam (en veuls te dicht bij DJMO)
Inderdaadquote:Op dinsdag 7 december 2010 08:16 schreef DJMO het volgende:
[..]
mijn gedachte ML, Elisa rijd zich toch al een breuk in dr gaspedaal volgens mij
[..]
ach jij ... schat
helaas leiden nog ff nietquote:Op dinsdag 7 december 2010 08:19 schreef DJMO het volgende:
en -gt- .. als je toevallig in leiden komt of de buurt .. daar staat nog een lage tv kast die naar mij moet
hmm, das ook nog redelijk richting mij dusquote:Op dinsdag 7 december 2010 08:15 schreef Lottekoekkie het volgende:
By the way, ik zit vlak bij Rotterdam (en veuls te dicht bij DJMO)
quote:Op dinsdag 7 december 2010 08:35 schreef -gt- het volgende:
[..]
hmm, das ook nog redelijk richting mij dus
Hellevoetjes hiero
pm naar Elies gestuurd
als ik jou daar een plezier mee doe, doe ik dat natuurlijk graag :pquote:Op maandag 6 december 2010 23:05 schreef YskaFredriksson het volgende:
[..]
je mag wel naar mij toekomen zodat ik in je auto mag zitten :p grapje.
Of van Eindhoven naar Tilburg... Dan kan ie vanaf hier met je ledikant mee....quote:Op woensdag 8 december 2010 09:04 schreef DJMO het volgende:
is er iemand die van veenendaal/eindhoven richting poortugaal rijdt? [Aangeboden] stofzuiger
Wat moet er die kant op dan.quote:Op woensdag 8 december 2010 11:41 schreef brunette82 het volgende:
ik ben geen postbode, maar zoek er wel eentje..![]()
is er iemand die van omgeving utrecht, met name, de utrechtse heuvelrug,
naar bv rotterdam zuid, met name, poortugal reist de aankomende tijd?
Oke prima, PM me maar dan kijken we wel hoe of watquote:Op woensdag 8 december 2010 18:46 schreef brunette82 het volgende:
[..]
pakken luiers..6 stuks...niet 6 in totaal/stuks, maar 6 verpakkingen..voor/van de New Born
enquote:Op woensdag 8 december 2010 18:46 schreef brunette82 het volgende:
[..]
pakken luiers..6 stuks...niet 6 in totaal/stuks, maar 6 verpakkingen..voor/van de New Born
Mocht het niet lukken, ik werk in Nieuwegein en woon in Moordrecht.quote:Op woensdag 8 december 2010 22:19 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Oke prima, PM me maar dan kijken we wel hoe of wat
Gezellig! Details doen we wel via de PMquote:Op zaterdag 11 december 2010 13:47 schreef -gt- het volgende:
ma 20 december visite bij Rewimo en Q
staat genotuleerd
Nou ja, ik rij rond 16u vanuit Maastricht (a2) richting Veenendaal. Wil best nog wat ruimer omrijden. Wat is handig voor jullie en niet al te ver van de snelweg?quote:Op zaterdag 11 december 2010 13:44 schreef Rewimo het volgende:
Hee, dan kom je maandag over een week sowieso maar op de koffie hier!Of thee, of cola, weet ik het.
Merlijn, wat is voor jou handig qua locatie (want wij wonen dus aan de andere kant van de grens, niet zo ver maar is dan misschien handiger om je een eindje tegemoet te komen)?
1 2 3 4 5 6 7 8 | [b]username:[/b] [b]woonplaats:[/b] [b]kofferbakruimte:[/b] [b]trekhaak:[/b] [b]aanhanger:[/b] [b]periode dat ik beschikbaar ben:[/b] [b]afstand die ik wil rijden:[/b] [b]andere relevante zaken:[/b] |
Ik heb even met DJMO overlegd: we geven hem aan -gt- mee, kun jij lekker doorrijdenquote:Op zaterdag 11 december 2010 22:38 schreef Merlijn het volgende:
Mij maakt die paar extra kilometers niet uit. Het is dan aan jullie ... Ik moet toch die kant op...
o boehoe dit zie ik te laatquote:
volgende week nieuwe kansenquote:
quote:Op zondag 12 december 2010 19:33 schreef Merlijn het volgende:
Zwartedoos, waar komt het vandaan en waar moet het precies heen ?
Ik ga volgende week weer heen en weer maar kan geen 80 km omrijden zoals vandaag omdat ik wat andere omstandigheden heb...
quote:Op zondag 12 december 2010 10:48 schreef zwartedoos het volgende:
Iemand uit Limburg die toevallig langs Utrecht komt binnenkortDit om een kerstpakket af te geven bij iemand
van Sittard naar Utrecht(waar in Utrecht kan ik je pmen)quote:Op zondag 12 december 2010 19:33 schreef Merlijn het volgende:
Zwartedoos, waar komt het vandaan en waar moet het precies heen ?
Ik ga volgende week weer heen en weer maar kan geen 80 km omrijden zoals vandaag omdat ik wat andere omstandigheden heb...
dat is mn vrije dag dus afhalen kan, ik zal de ontvanger even pmen..quote:Op zondag 12 december 2010 19:58 schreef Merlijn het volgende:
Ik kan nu nog even geen definitieve uitspraak doen, maar zou het afhalen en afleveren op zondagmiddag kunnen ?
Zelfde vraag, maar dan om een dvd-speler van Zuid Limburg naar Utrecht te krijgen...quote:Op zondag 12 december 2010 10:48 schreef zwartedoos het volgende:
Iemand uit Limburg die toevallig langs Utrecht komt binnenkortDit om een kerstpakket af te geven bij iemand
Ik, binnenkort, woensdag de 22e. Ik ga vanuit hier naar Rotterdam, Zeeland en weer terug, dan kom ik langs Utrecht, en daar ligt Wijk bij Duurstede eigenlijk naast. Wil het wel voor je oppikken. Ik weet nu waar je woont, dus afleveren aan huis is dan geen probleem. Groot kleed?quote:Op dinsdag 14 december 2010 01:06 schreef asfalthooligan het volgende:
zoek vervoer voor een kleed
Het kleed ligt in wijk bij duurstede en moet naar friesland
wie o wie rijd de ze route wel eens
Dat valt wel mee. Hij is ook aardig klein op te vouwen gelukkigquote:Op dinsdag 14 december 2010 01:10 schreef The_Dean het volgende:
[..]
Ik, binnenkort, woensdag de 22e. Ik ga vanuit hier naar Rotterdam, Zeeland en weer terug, dan kom ik langs Utrecht, en daar ligt Wijk bij Duurstede eigenlijk naast. Wil het wel voor je oppikken. Ik weet nu waar je woont, dus afleveren aan huis is dan geen probleem. Groot kleed?
Het kleed weegt ook amper iets joh, dat merkt je vering niet eensquote:Op dinsdag 14 december 2010 01:21 schreef The_Dean het volgende:
Haha, maar hij veert weinig tot niks meer, dus dat gaat wel goed![]()
Ik kan er met 4 man in rondrijden, dus een kleed moet ook lukken
Dat overleeft ie wel hoor.quote:Op dinsdag 14 december 2010 01:18 schreef asfalthooligan het volgende:
Toppie
Volgens mij hebben we nu het record vervoer regelen hahahaha
Ps dean niet te zwaar he want die golf is al erruggggg laag
Toevoeging: ik vervoer liever grote dingen. Ik ga niet voor een doosje lucifers heel het land door crossen. Dus als je een koelkast, een opgezette eland, een buffetkast, een halve inboedel of een brommobiel hebt die van A naar B moet: laat het me weten. Liefst via PM.quote:Op zondag 12 december 2010 02:56 schreef 2cv het volgende:
username: 2cv
woonplaats: Joure
kofferbakruimte: Weinig, wel een achterbank die vol mag + ik kan een imperiaal (formaat XXXL) op mijn dak schroeven maar daar kan i.v.m. het gewicht uiteraard geen koelkast of ander zwaar spul op.
trekhaak: ja
aanhanger: kan ik wel lenen
periode dat ik beschikbaar ben: in overleg, ben nu werkeloos/in de ziektewet dus veel tijd over (ik verveel me)
afstand die ik wil rijden: 1000km totaal (heen + terug, inclusief van/naar m'n huisadres)
andere relevante zaken: rijbewijs E achter B, auto mag 1100kg geremd trekken en 509kg ongeremd, ik vervoer GEEN dieren, als er iemand mee wil is dat gezellig. Duidelijk overleg plegen anders is het![]()
Misschien wel handig:
[ code verwijderd ]
das jammer misschien iemand anders?quote:Op maandag 13 december 2010 09:01 schreef Merlijn het volgende:
@Zwartedoos, dit weekend gaat helaas niet door hoor ik net. Hoop dat je ander vervoer kunt regelen...
hoe wil je dat vervoeren dan? je zegt dat je weinig ruimte hebt, en geen koelkast oid op je dak kan vervoeren...quote:Op dinsdag 14 december 2010 17:08 schreef 2cv het volgende:
[..]
Toevoeging: ik vervoer liever grote dingen. Ik ga niet voor een doosje lucifers heel het land door crossen. Dus als je een koelkast, een opgezette eland, een buffetkast, een halve inboedel of een brommobiel hebt die van A naar B moet: laat het me weten. Liefst via PM.
Niemand?quote:Op maandag 13 december 2010 21:46 schreef Ireth het volgende:
[..]
Zelfde vraag, maar dan om een dvd-speler van Zuid Limburg naar Utrecht te krijgen...
Aanhangerquote:Op donderdag 16 december 2010 06:38 schreef scrub_nurse het volgende:
[..]
hoe wil je dat vervoeren dan? je zegt dat je weinig ruimte hebt, en geen koelkast oid op je dak kan vervoeren...
Als ik weet dat de xbox met Cat22 meekan (zie je PM) kan ik de posters wel ophalen. Ik werk regelmatig in A'dam en omgeving.quote:Op donderdag 16 december 2010 12:20 schreef asfalthooligan het volgende:
Zoek nog 1 die bij toeval van amsterdam naar friesland gaat via de afsluitdijk om in amsterdam wat posters op te pikken
ik zit regio rotterdam en vamp regio tilburgquote:Op donderdag 16 december 2010 18:15 schreef Rewimo het volgende:
-gt- kun jij ook een eind zeil meenemen als je hier komt? Dat moet naar vamperotica en volgens mij woont die weer redelijk richting DJMO. Als ik het mis heb wat dat betreft hoor ik het wel van de dames
Volgens mioj wonen DJMO en ik nogal uit elkaar eigenlijk... Ik woon in Tilburgquote:Op donderdag 16 december 2010 18:15 schreef Rewimo het volgende:
-gt- kun jij ook een eind zeil meenemen als je hier komt? Dat moet naar vamperotica en volgens mij woont die weer redelijk richting DJMO. Als ik het mis heb wat dat betreft hoor ik het wel van de dames
Eh wacht, dat is niet echt in de buurt dusquote:Op donderdag 16 december 2010 18:22 schreef vamperotica het volgende:
Volgens mioj wonen DJMO en ik nogal uit elkaar eigenlijk... Ik woon in Tilburg
http://forum.fok.nl/user/profile vergeet niet je huidige wachtwoord in te vullen voor je op opslaan kliktquote:Op donderdag 16 december 2010 18:30 schreef Lottekoekkie het volgende:
ff zwaar off-topic maar hoe kan ik mijn profiel aanpassen, wordt er geen wijs uit
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |