abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_88900206
Vorig deel: De kunst van het loslaten van je ex #128

De 5 fasen van liefdesverdriet
Iedereen krijgt er wel een keer mee te maken. Misschien maar één keer, misschien wat vaker. De één verwerkt het anders dan de ander, maar we weten allemaal dat het niet leuk is: liefdesverdriet!

Ineens alleen
Samen zijn jullie erachter gekomen dat jullie niet zo’n fantastisch koppel zijn als jullie dachten. Als er een einde komt aan je relatie is dit erg vervelend. Degene met wie je altijd alles deelde is ineens weg. Je bent je beste maatje kwijt. Bij veel mensen resulteert dit besef in liefdesverdriet.

In eerste instantie zal je denken en voornamelijk hopen dat het allemaal wel goed komt. Jullie waren toch zo’n fantastisch koppel? De ontkenningsfase is de eerste fase die liefdeverdriet kent. Je bent er bijna helemaal zeker van dat jullie in de toekomst toch weer samen komen.

Uit je dak gaan
Na een tijdje ga je inzien dat jullie toch niet samen komen. Je komt dan in de fase waarin je erg boos kan worden. Bij mannen gaat dit ook vaak gepaard met veel agressie. In deze fase worden de meeste mensen ook erg losbollig, gaan veel stappen en sjansen met anderen. Voornamelijk om het zelfvertrouwen op te krikken.

Tot inkeer komen
Na dit gedrag kom je snel weer tot jezelf. Zoveel zelfvertrouwen geven die one night stands je echt niet, als je erachter komt dat het toch allemaal maar voor één nachtje is. Je gaat je eenzaam voelen. Je krijgt het gevoel alsof niemand je meer wil, je voelt je lelijk en alleen. Waarschijnlijk zal je zelfs gaan denken dat je voor altijd een hopeloze single blijft!

Achter de wolken schijnt de zon!
Gelukkig ga je langzamerhand realistisch worden. Dit is de vierde fase van je liefdesverdriet. Je gaat merken dat je leven echt niet alleen maar draait om de liefde. Je gaat je oude liefde loslaten en je eigen leven leven. Natuurlijk heb je het nog af en toe moeilijk, maar het komt allemaal wel goed. Veel vrouwen gaan in deze fase zichzelf helemaal opknappen. Ze nemen een nieuw verfje in hun haren, gaan flink shoppen met vriendinnen en besteden veel aandacht aan hun uiterlijk. Mannen gaan veel met vrienden ondernemen en leuke dingen doen.

Jezelf en de situatie accepteren
In de laatste fase ga je accepteren dat je liefde met je ex-lover echt helemaal over is. Je gaat inzien dat een leven als single helemaal niet zo slecht is. Het heeft natuurlijk ook zo zijn voordelen. Geen vieze haren in het doucheputje, geen gore sokken, lekker stappen en sjansen met mooie andere mensen, noem maar op!

Natuurlijk verwerkt iedereen op zijn eigen manier zijn liefdesverdriet. Soms doorloop je alle fasen en soms maar een paar en sla je er eentje over. In ieder geval weten we één ding zeker: Het komt allemaal goed!




Laatste Post:
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 november 2010 13:41 schreef Lallend het volgende:
buddha2buddha:
Ik heb eigenlijk maar 1 zin in mijn hoofd voor je huidige situatie:
Gezin staat op de 1e plaats.

Denk dat je dan al precies weet wat je wel of niet moet doen...
pi_88900263
oops
pi_88900461
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 november 2010 13:29 schreef buddha2buddha het volgende:
Even wat achtergrond info
Ik ken mijn huidige vriendin nu 12 jaar. 7 jaar geleden is het uitgegaan tussen ons, en kreeg ik een nieuwe vriendin. Daar heb ik 3 jaar lang een heftige relatie meegehad. Heftig als in op emotioneel vlak/sexueel vlak en eigenlijk op ieder vlak. Die relatie heb ik dus 4 jaar geleden beëindigt omdat het er te heftig aan ging, we maakte elkaar kapot ookal hielden we zielsveel van elkaar. Dit was de beste oplossing. Na onze breuk heb ik haar nooit meer gezien en ook nooit meer iets over of van gehoord. Ik vond dit prima want ik had nog steeds een grote zwak voor haar.

Nadat het dus uit is gegaan ben ik weer naar mijn 1e vriendin toegegroeid, en dit is allemaal perfect gegaan. We hebben nu ook een zoontje, wonen samen en ik geniet nog elke dag van ons gezinnetje.
Maar..... 3 weken geleden heb ik voor het eerst over mijn ex gedroomd en dat was best een heftig emotionele droom, zo erg dat ik s'ochtend helemaal klam wakker werd met hartkloppingen enal. Ik heb het mijn vriendin ook verteld. Ik kreeg het gevoel alsof er iets met mijn ex was en dat ik haar moest contacten :? maarja dat gevoel ging vanzelf wel over dacht ik
En nu een nog grotere maaaaaar...... vorige week opende ik mijn mailbox en wat zag ik bij mijn inbox. Een nieuw mailtje van mijn ex :? HUH een mailtje :? Ik opende dus dat mailtje en flikkerde bijna van mijn stoel want mijn ex schreef mij dus dat ze over mij gedroomd had en het gevoel had dat ze wilde weten hoe het met mij was en hoe het dagelijkse leven is.

Dit heb ik mijn vriendin ook laten lezen. Alleen sinds dat mailtje weet ik het gewoon niet meer, ik ben weer helemaal geestelijk in de war. Ik wil wel met haar contacten maar ook weet ik dat ik er kapot aan kan gaan omdat er nog steeds verborgen gevoelens zijn (die misschien niet wederzijds zijn, dat is eigenlijk wel zeker :') ) Mijn vriendin is er ook niet echt blij mee want zij weet hoe de vork in de steel zit en dat ik ben vreemdgegaan met mijn ex. Ik weet het gewoon niet meer en heb niemand met wie ik er over kan praten.

En waarom ik het hier post weet ik eigenlijk niet maar ik heb het gevoel weer in diezelfde achtbaan te zitten als toen ik een relatie met mijn ex had. Aan de ene kant ben ik onwijs nieuwsgierig naar haar en wat ze te zeggen heeft en aan de andere kant ben ik bang voor wat ik op het spel kan zetten omdat ik naar mijn gevoel luister en niet naar mijn verstand ;(
Ook maar even hier gezet.
Maar om terug te komen op je reactie Lallend
Ik weet dat mijn gezin op 1 komt, dat is het belangrijkste maar (en nee geen excuus) mijn nieuwsgierigheid is zo ongelooflijk groot dat we na 3/4 jaar ineens gedroomd hebben over elkaar dat dat bijna niet te bedwingen is :? Het lijkt bijna wel iets masochistisch
pi_88901205
Des te reden meer om er met grote afstand vandaan te blijven. Je maakt het jezelf alleen maar lastig en voor je vrouw is het des te vervelender. Ik zou het mezelf heel simpel maken en niet toegeven aan dit soort dingen. Het zou nogal eigenwijs en naïef van jezelf zijn als je er geen rekening mee houd dat het ten koste kan gaan van je gezin.
pi_88903636
Ik ben sinds kort weer begonnen met een beetje rondkijken naar andere meisjes, en ook een aantal nieuwe contacten daaraan over gehouden. Inmiddels gezoend met 1, en iets verder dan dat, maar goed ik zat toen in een periode dat ik nog steeds hevige gevoelens had voor mn ex. Ik heb haar ook gezegd dat ik totaal niet klaar ben voor iets nieuws. Gelukkig had zij hetzelfde. Ik heb alleen gewoon een enorme drang om toch rond te scharrelen en te proberen wat ik kan krijgen :{ .. Gelukkig zit de dame in kwestie ook in zo'n periode, dus kwets ik er gelukkig niemand mee. Het voelde voor mij alleen wel als vreemdgaan (naar mn ex toe), en had er geen prettig gevoel bij. Dus ik ben er na die ene keer ook mee gestopt.. Ook was ze bij nader inzien mijn type niet.. Dus hebben we nu gewoon vriendschappelijk contact. Verder ben ik de laatste tijd best wel lomp en direct naar vrouwen toe :@ .. Bij de fitness stond een knappe meid nogal uitdagend aan de bar, kontje achteruit, beentjes gespreid.. En ik loop langs: "wat sta je er toch weer leuk bij vandaag :') ".. Ze moest keihard lachen dus daar kwam ik gelukkig goed weg. Laatst kwam ik met een groep vrienden een paar meisjes tegen in de stad, en ik had een paar biertjes op. En 1 daarvan had een prachtig figuurtje, met mooie benen en hakjes aan, je kent het wel. Voordat ik er erg in had flapte het eruit: "jeetje wat ben je lekker!" Normaal is dat helemaal niks voor mij :') . Gelukkig vatte ook zij het goed op.

Ik merk wel dat ik een andere fase binnentreed, al is het verdriet nog wel steeds terugkerend van tijd tot tijd. Vooral als ik alleen ben of aan het werk ben. Onwillekeurig keert ze terug in je gedachten. En ja het slapen gaan he..
pi_88903778
ik quote even mijn eigen verhaal:

quote:
1s.gif Op donderdag 18 november 2010 10:08 schreef sjuderansj het volgende:
ik heb een relatie van net geen 4 jaar de vorige maand vaarwel gezegd. Wij zijn eigenlijk al die tijd beste maatjes geweest, en hebben vanalles gedeeld. Echter zit er sinds ongeveer een half jaar (Bijna) geen liefde meer tussen ons in. Dit is de reden geweest waarom we het hebben uitgemaakt.
Toen het een week of 2-3 uit was tussen ons, begon ik haar toch vreselijk te missen (zowel als partner maar ook als beste maatje). Ik heb weer geprobeerd om alles bij te leggen, maar dit wilde zij niet.
Nu is zij tijdens haar werk verliefd geworden op een andere collega (dit speelde ook al tijdens onze relatie), en hier heeft ze nu inmiddels een relatie mee. Toen ik hierachter kwam was dit in principe de klap in mijn gezicht, omdat mij nu echt duidelijk werd dat het tussen ons niets meer zou worden.

sindsdien zit ik dus met het liefdesverdriet en dit probeer ik te verwerken, echter heeft dat nog wel even tijd nodig.

Mijn vraag aan jullie, hoe denken jullie over deze situatie? Moet ik nog hoop hebben? Is dit voor haar slechts een pleister op de wond om de liefde die wij gemist hebben op te vullen?
Is hij slechts een steunende schouder of is dit echt serieus?

Ik heb nog contact met mijn ex dus ik kan in principe alles vragen, al dan niet subtiel :)
Mijn ex geeft binnekort een feestje waarbij haar nieuwe vriend ook aanwezig is. Moet ik daar naartoe gaan of is dat de grootste fout die ik kan maken?
pi_88904665
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 november 2010 15:09 schreef sjuderansj het volgende:
ik quote even mijn eigen verhaal:

[..]

Mijn ex geeft binnekort een feestje waarbij haar nieuwe vriend ook aanwezig is. Moet ik daar naartoe gaan of is dat de grootste fout die ik kan maken?
Denk je dat je het aankan dan? Aan je verhaal te zien heb je het er allemaal nogal moeilijk mee, en ben je nog niet over haar heen. De kans is dan uiteraard aanwezig dat je een enorme kutavond gaat hebben als je ziet dat die twee dingen doen die jij eerst met haar deed. Als je denkt dat je gaat freaken omdat je ziet dat hij met haar zoent, dan zou ik niet gaan als ik jou was. Ben je over haar heen en zit je in de "moving-on"-fase dan zou ik misschien wel gaan. Zorg dat je in dat geval op de best mogelijke manier voor de dag komt :), en je ook relaxed opstelt.
pi_88905133
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 november 2010 15:28 schreef DerptieDurp het volgende:

[..]



... Zorg dat je in dat geval op de best mogelijke manier voor de dag komt :), en je ook relaxed opstelt.
Afgelopen dagen heb ik het er inderdaad heel moeilijk mee gehad. Echter heb ik het gisteren allemaal van me afgeschreven, en ik heb het gevoel dat het weer beter gaat. Echter weet ik niet hoe ik zal reageren als ik die twee inderdaad samen zie. Morgen weer een gesprek met haar, hopelijk krijg ik het dan op een rijtje gezet zodat ik alsnog naar het feest kan.

Ik ben heeeeel benieuwd :)

Zondag zal ik mijn ervaringen posten.
  vrijdag 19 november 2010 @ 15:45:03 #9
25878 MOD
Hee!! Bob is aan het kotsen!!
pi_88905313
quote:
Schreef Barthinoo in het vorige topic

Mod, jij spreekt jezelf echt heel erg tegen, het lijkt me verstandig om dat eerst in te gaan zien..
Je post hier heel veel, vaak lange en ''emotionele'' posts, maar tegelijkertijd vertel je dt het je niet zoveel meer doet.
Dat gaat gewoon niet samen, en ik denk dat je een knoop door moet hakken. Wil je doorgaan met haar, dan moet je ingaan op de berichten van je ex dat ze je mist etc en er nog wat van proberen te maken, wil je niet met haar doorgaan kun je denk ik het beste totaal niet meer reageren en afstand nemen van je ex, anders wordt het echt een neverending story.
Ik mis haar als een malle. Voor de rest zit ik op me zelf in te praten, constant, dat ik geen contact moet zoeken en verder moet gaan met mn leven en al die dingen, wat misschien over komt als of ik me zelf tegen spreek. Dat zij contact zoekt moet ze zelf weten. Ik vind het niet erg. Het doet me idd niet veel, omdat ik weet wat de feiten zijn en daar hou ik me zelf aan vast. Missen zal ik dr toch nog wel een tijd doen. Als ik mn ding blijf doen gaat het goed. Veel plannen en doen. Zodra ik alleen ben, in de avond of als ik net uit bed kom, zitten die gevoelens er weer. Dus ja. Doorbijten.
Met het zelfde gemak, woon je in de afvalbak!
pi_88905465
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 november 2010 15:40 schreef sjuderansj het volgende:

[..]



Afgelopen dagen heb ik het er inderdaad heel moeilijk mee gehad. Echter heb ik het gisteren allemaal van me afgeschreven, en ik heb het gevoel dat het weer beter gaat. Echter weet ik niet hoe ik zal reageren als ik die twee inderdaad samen zie. Morgen weer een gesprek met haar, hopelijk krijg ik het dan op een rijtje gezet zodat ik alsnog naar het feest kan.

Ik ben heeeeel benieuwd :)

Zondag zal ik mijn ervaringen posten.
Haha kerel.. Dat gevoel wat jij hebt heb ik zoooooo vaak gehad de afgelopen 2 maanden. Je kunt er helemaal geen pijl op trekken. Het ene moment voel je je helemaal geweldig en denk je over haar heen te zijn, en op het andere moment heb je zo weer een terugval. En er zijn heel veel dingen die dat kunnen triggeren. Ik zeg je alleen, zorg dat je je shit op orde hebt en dat je zeker van je zaak bent. Anders kom je van een koude kermis thuis. En misschien moet je dat wel gewoon een keer doormaken om te weten wat dat inhoudt.
pi_88906226
@ Derptie Durp

Jouw zinnen zijn 100% correct, ik had het zelf niet beter kunnen verwoorden.
Zou het zin hebben om de boel op de schouder van mn ex uit te huilen of streel ik enkel haar ego als ik dat doe?
Ik heb er nu een enorme behoefte aan, al is het alleen maar dat ik haar zo enorm mis.

Je kent de wijze spreuk vast wel: "Je hebt pas door wat je mist, als het er niet meer is"....

Hoe ben jij die tijd doorgekomen?
pi_88907528
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 november 2010 16:07 schreef sjuderansj het volgende:
@ Derptie Durp

Jouw zinnen zijn 100% correct, ik had het zelf niet beter kunnen verwoorden.
Zou het zin hebben om de boel op de schouder van mn ex uit te huilen of streel ik enkel haar ego als ik dat doe?
Ik heb er nu een enorme behoefte aan, al is het alleen maar dat ik haar zo enorm mis.

Je kent de wijze spreuk vast wel: "Je hebt pas door wat je mist, als het er niet meer is"....

Hoe ben jij die tijd doorgekomen?
Ooh ja zeker, dat gevoel heb ik zelf ook gehad. Dat je jezelf wilt terugsturen in de tijd met de kennis die je nu hebt. Met het voornemen dat je 100 keer zoveel van de tijd met haar zou genieten en alles wat je fout hebt gedaan anders zou hebben gedaan. Het is nou eenmaal zo dat je iets wat je niet kunt krijgen, hetgene is wat je het liefst wilt hebben.

Ik denk dat je je ex wegjaagt door uit te gaan huilen bij haar. Geloof me ik weet ervan, want ik heb het zelf ook geprobeerd. Ze heeft letterlijk tegen me gezegd dat ze het onaantrekkelijk vond en dat het haar alleen maar verder afstoot. Vanaf toen ben ik er dus ook mee gestopt. Mannen die niet kunnen omgaan met hun gevoelens en wanhopig overkomen zijn niet aantrekkelijk voor vrouwen. Dus als je al zou willen dat iets nog goed zou komen dan kun je het beste voor jezelf kiezen. Je opstellen naar haar alsof je het allemaal wel prima vind (ook al weet je dat je dat niet vind) je problemen bespreken met je vrienden en daar uithuilen.

Het punt is dat je dingen moet doen die tegen je gevoel ingaan. Dus haar links laten liggen en niet het contact zoeken. Hoe moelijk dat ook is. En ohja, ik heb zelf mn gevoel ook gevolgd en dingen gedaan die ik eigenlijk niet had moeten doen. Zoals huilend mn ex opbellen, haar proberen over te halen het nog een keer met me te proberen om allerlei redenen die haar toch niet aanspreken. Zij is immers degene die weg is gelopen en ze staat blijkbaar achter haar beslissing. Ik ben de tijd doorgekomen door veel met vrienden uit te gaan, bioscoopjes pakken, feest vieren, en vooral me bezig te houden met mn hobby's. Sporten is ook een heel goed middel tegen liefdesverdriet, plus dat het een egoboost geeft als je in de spiegel kijkt en je ziet dat je spieren gegroeid zijn. Tel daar alle mooie vrouwen bij die je tegenkomt tijdens het uitgaan. Ook al praat je er niet mee en zie je ze alleen maar lopen, het geeft je toch het fijne gevoel dat er nog meer leuke kandidaten rondlopen op de wereld, en dat je ex niet de enige leuke vrouw op aarde is.
  vrijdag 19 november 2010 @ 19:36:53 #13
25878 MOD
Hee!! Bob is aan het kotsen!!
pi_88914160
100% mee eensch!
Met het zelfde gemak, woon je in de afvalbak!
pi_88917364
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 november 2010 15:05 schreef DerptieDurp het volgende:
Ik ben sinds kort weer begonnen met een beetje rondkijken naar andere meisjes, en ook een aantal nieuwe contacten daaraan over gehouden. Inmiddels gezoend met 1, en iets verder dan dat, maar goed ik zat toen in een periode dat ik nog steeds hevige gevoelens had voor mn ex. Ik heb haar ook gezegd dat ik totaal niet klaar ben voor iets nieuws. Gelukkig had zij hetzelfde. Ik heb alleen gewoon een enorme drang om toch rond te scharrelen en te proberen wat ik kan krijgen :{ .. Gelukkig zit de dame in kwestie ook in zo'n periode, dus kwets ik er gelukkig niemand mee. Het voelde voor mij alleen wel als vreemdgaan (naar mn ex toe), en had er geen prettig gevoel bij. Dus ik ben er na die ene keer ook mee gestopt.. Ook was ze bij nader inzien mijn type niet.. Dus hebben we nu gewoon vriendschappelijk contact. Verder ben ik de laatste tijd best wel lomp en direct naar vrouwen toe :@ .. Bij de fitness stond een knappe meid nogal uitdagend aan de bar, kontje achteruit, beentjes gespreid.. En ik loop langs: "wat sta je er toch weer leuk bij vandaag :') ".. Ze moest keihard lachen dus daar kwam ik gelukkig goed weg. Laatst kwam ik met een groep vrienden een paar meisjes tegen in de stad, en ik had een paar biertjes op. En 1 daarvan had een prachtig figuurtje, met mooie benen en hakjes aan, je kent het wel. Voordat ik er erg in had flapte het eruit: "jeetje wat ben je lekker!" Normaal is dat helemaal niks voor mij :') . Gelukkig vatte ook zij het goed op.

Ik merk wel dat ik een andere fase binnentreed, al is het verdriet nog wel steeds terugkerend van tijd tot tijd. Vooral als ik alleen ben of aan het werk ben. Onwillekeurig keert ze terug in je gedachten. En ja het slapen gaan he..
Heel herkenbaar kerel!
Ik chill in de rimboe, ergens in een dal in het berggebied van Sichuan. Als ik niet op een stuk bamboe knauw, troll ik op Fok!
pi_88918354
Derptie goed bezig, gewoon een beetje lef tonen af en toe, ik wou dat ik het kon ;)

Ik lijk sinds het uitgegaan is met mijn ex alleen nogmaar onzekerder geworden wanneer het om vrouwen gaat...
Flirten ben ik echt enorm slecht in en eigenlijk in het dagelijks leven totaal niet mee bezig.. Als een meisje me aanspreekt- of kijkt dan kijk ik weg en niet meer om, of hoop ik dat het gesprek zo snel mogelijk afgelopen is ;(

Zo kan ik het natuurlijk wel op mijn buik schrijven om ooit nog een nieuwe vriendin te krijgen :P Moet maar ns wat meer voorbeeld aan jou nemen denk!
pi_88931295
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 november 2010 21:02 schreef Bartinhoo het volgende:
Derptie goed bezig, gewoon een beetje lef tonen af en toe, ik wou dat ik het kon ;)

Ik lijk sinds het uitgegaan is met mijn ex alleen nogmaar onzekerder geworden wanneer het om vrouwen gaat...
Flirten ben ik echt enorm slecht in en eigenlijk in het dagelijks leven totaal niet mee bezig.. Als een meisje me aanspreekt- of kijkt dan kijk ik weg en niet meer om, of hoop ik dat het gesprek zo snel mogelijk afgelopen is ;(

Zo kan ik het natuurlijk wel op mijn buik schrijven om ooit nog een nieuwe vriendin te krijgen :P Moet maar ns wat meer voorbeeld aan jou nemen denk!
Hey, het komt allemaal vanzelf en alles heeft zijn tijd nodig. Je moet je nu niet ineens gaan gedragen als iemand die je niet bent. Daar schiet je uiteindelijk ook helemaal niks mee op. Neem gewoon de tijd om de dingen te verwerken op je eigen tempo, en doe en zeg wat je goed laat voelen.
pi_88931305
-edit- dubble post fail
pi_88931319
Oke daar gebeurde even iets wat niet de bedoeling was.. Somebody clean this mess up please :P
pi_88941150
Ja daar heb je ook wel gelijk in ;)
Het is ook niet zo dat ik nu geforceerd naar een nieuwe vriendin opzoek ben oid, maar ik lijk tegenover vrouwen wel compleet dichtgeklapt..
Ik was altijd al vrij afstandelijk naar vrouwen toe en dat lijkt nu alleen maar erger geworden te zijn.

Heeft er denk ik ook wel mee te maken dat mijn huisgenoten de ene na de andere chick meenemen naar huis, en ik heulemaal niemand :D
Ik ben helemaal niet zo van elke avond een andere chick dus ik ben ook niet jaloers oid, maar ik denk wel eens van pff hoe regelen die gasten dat toch... >:)
pi_88942911
quote:
1s.gif Op zaterdag 20 november 2010 14:01 schreef Bartinhoo het volgende:
Ja daar heb je ook wel gelijk in ;)
Het is ook niet zo dat ik nu geforceerd naar een nieuwe vriendin opzoek ben oid, maar ik lijk tegenover vrouwen wel compleet dichtgeklapt..
Ik was altijd al vrij afstandelijk naar vrouwen toe en dat lijkt nu alleen maar erger geworden te zijn.

Heeft er denk ik ook wel mee te maken dat mijn huisgenoten de ene na de andere chick meenemen naar huis, en ik heulemaal niemand :D
Ik ben helemaal niet zo van elke avond een andere chick dus ik ben ook niet jaloers oid, maar ik denk wel eens van pff hoe regelen die gasten dat toch... >:)
Zelfvertrouwen en egoïsme. Niet denken: "Dit zou wel eens mijn toekomstige vrouw kunnen worden"
Zolang je eerlijk bent over je bedoelingen (seks niets meer bijv.) tegenover de vrouwen, is er niks mis mee.
Jij zet net als ik vrouwen op een voetstuk. Zegt mijn vader ook altijd tegen me. Het is goed om vrouwen te respecteren, maar denk ook aan jezelf.
Ik chill in de rimboe, ergens in een dal in het berggebied van Sichuan. Als ik niet op een stuk bamboe knauw, troll ik op Fok!
  zaterdag 20 november 2010 @ 16:18:57 #21
324919 Eyjaf
Fock Geert, ik ben wilder.
pi_88945420
Pft. Ik keek laatst op haar pohi op een forum elders. Ik las dat ze 't erg tof vindt om weer vrijgezel te zijn terwijl ze het huilend uitmaakte vorige week. Net op mijn geheugen opgekomen dat ze gisteravond een feestje had. Ik heb haar daarna dit gestuurd per mail:

quote:
Hoi,
-Google preventief-
Eyjaf.
Ze kan nu wat mij betreft echt de kanker krijgen en sterven.

[ Bericht 12% gewijzigd door Eyjaf op 20-11-2010 18:25:55 ]
  zaterdag 20 november 2010 @ 16:25:52 #22
189961 ex
aperture science
pi_88945607
Ik kom ook weer even mee lezen & zeuren al gaat het onder tussen een stuk beter :). Zo'n ex dieet werkt echt heel goed. Gewoon overal weg donderen + blokkeren (inc. haar familie/vrienden) en je 100% op jezelf focussen + dingen die JIJ wilt doen.

Het is nu zo'n 2 maanden uit en ik kan nu alweer voorzicht naar andere vrouwen kijken en denken goh dat is een leuk meisje!

Me avonden/dagen alleen beginnen ook steeds meer te bevallen.. serie marathons, lekker sporten, met me hond wandelen.. Het komt wel goed

Veel sterkte iedereen!
The cake is a lie!
pi_88948328
quote:
13s.gif Op zaterdag 20 november 2010 16:18 schreef Eyjaf het volgende:
Pft. Ik keek laatst op haar pohi op een forum elders. Ik las dat ze 't erg tof vindt om weer vrijgezel te zijn terwijl ze het huilend uitmaakte vorige week. Net op mijn geheugen opgekomen dat ze gisteravond een feestje had. Ik heb haar daarna dit gestuurd per mail:

[..]

Ze kan nu wat mij betreft echt de kanker krijgen en sterven.
Hier ga je over een paar weken echt spijt van krijgen O-)
pi_88948546
quote:
1s.gif Op zaterdag 20 november 2010 14:52 schreef Pan.da het volgende:

[..]



Zelfvertrouwen en egoïsme. Niet denken: "Dit zou wel eens mijn toekomstige vrouw kunnen worden"
Zolang je eerlijk bent over je bedoelingen (seks niets meer bijv.) tegenover de vrouwen, is er niks mis mee.
Jij zet net als ik vrouwen op een voetstuk. Zegt mijn vader ook altijd tegen me. Het is goed om vrouwen te respecteren, maar denk ook aan jezelf.
Mja het is niet zozeer dat ik enorm opkijk tegen vrouwen oid, of ze zie als onschendbare figuren...

En eerlijk zijn over je bedoelingen heb je volledig gelijk in;)
Ik ben alleen gewoon niet zo, elke week een andere meid in mn bed, voel me daar niet zo goed bij, anders dan 99 % van mijn mannelijke soortgenoten... :D

Ben behoorlijk preuts ingesteld, dit in tegenstelling tot mijn ex die over seks absoluut niet moeilijk doet...
Probleem met mij en meiden is momenteel dat ik meZELF juist een beetje te egoistisch opstel. Op de een of andere manier voel ik mezelf te goed om achter een chick aan te gaan, zij moet maar naar mij toekomen. Mijn ex heeft mij echt volledig ingepalmd en ondanks meerdere afwijzingen mijnerzijds is ze blijven proberen..

Ik verwacht dit nu ook van andere meisjes, in de zin van dat ze doorgaan met proberen mij te ''versieren'', ook wanneer ik naar hun uitstraal/aangeef geen interesse te hebben. Zo is het met mijn ex gegaan, maar dat was zeldzaam dat moet ik nog even in leren zien..
Er zijn maar weinig meiden die naar jou toe blijven komen ookal blijf je afstandelijk en semi - ongeinteresseerd doen...
  zaterdag 20 november 2010 @ 17:52:10 #25
324919 Eyjaf
Fock Geert, ik ben wilder.
pi_88948616
quote:
Op zaterdag 20 november 2010 17:43 schreef Bartinhoo het volgende:

[..]



Hier ga je over een paar weken echt spijt van krijgen O-)
Hoezo? Dat was de tweede poging van onze relatie dus ik verwacht niets.
pi_88948765
Ze maakt de keuze om het uit te maken natuurlijk niet voor niets, en ze zal het er op de een of andere manier heus wel ''zwaar'' mee hebben, maar het is wel haar keuze, waar ze dus achter staat...

Kan me heel goed voorstellen dat ze zich opgelucht voelt en als zij dit dan op een forum post heb jij geen enkel recht om zo'n reactie naar haar te sturen in mijn ogen...

Tranen kun je niet zelf maken en die zullen heus wel gemeend zijn vorige week.
Ik kon het aan het begin ook niet verkroppen dat mijn ex het leuk scheen te hebben zonder mij, maar je moet het wel accepteren en haar daarom al helemaal niet gaan beledigen in mijn ogen...
pi_88948915
Zeker in de beginfase van het ex-stadium zijn dit soort dingen wel begrijpelijk hoor. Denk dat het ergens ook wel goed is om je woede/frustratie te uiten. Dat het niet netjes is tegenover haar klopt wel, maar het is niet echt iets om je heel schuldig over te voelen.

Dit hangt misschien meer samen met Bartinhoo's probleem dat hij vrouwen teveel op een voetstuk plaatst :+
  zaterdag 20 november 2010 @ 18:07:19 #28
324919 Eyjaf
Fock Geert, ik ben wilder.
pi_88949137
Pfft, ik ben net gedumpt. Alsof ik over dat soort dingen ga nadenken. Ik zal niet de enige zijn die hals over de kop dit soort dingen doet.
  zaterdag 20 november 2010 @ 18:18:31 #29
25878 MOD
Hee!! Bob is aan het kotsen!!
pi_88949516
Je emoties laten gaan is goed en lucht op, maar richt die niet tegen over je ex. Het klinkt lomp, maar zij kan er ook niks aan doen dat het uit is. Je gaat geen relatie met iemand aan als je gevoel niet goed zit en die zat niet goed bij haar dus het is uit. Dat je daar dan uiteindelijk boos om wordt is begrijpelijk, maar botvier je woede niet tegen over haar. Dat is niet eerlijk en je plaatst je zelf onder aan de ladder.
Met het zelfde gemak, woon je in de afvalbak!
  zaterdag 20 november 2010 @ 18:50:00 #30
189961 ex
aperture science
pi_88950572
Daarom.. afstand!
The cake is a lie!
pi_88960363
Hoi. Kreeg gisteravond een smsje van mijn ex. Toch wel stom dat ik na al die tijd nog weer helemaal blij kan worden van zo'n smsje.
pi_88966877
Tja, ik had het idee mijn ex te hebben losgelaten, maar vorige week vroeg ze me voor een lange wandeling omdat we dat vaker deden. Gisteren 20 km gelopen en een paar keer onderweg stevig staan zoenen.
Ik vroeg haar aan het einde van de tocht mee naar huis, we hebben een wilde avond gehad en heerlijk met elkaar geslapen.
Ze is nu net weg, en ik voel me eigenlijk wel goed, niet meer verliefd en niet droevig.
Als je goed roert krijg je nooit geen klontjes
  zondag 21 november 2010 @ 09:32:39 #33
189961 ex
aperture science
pi_88966980
Dan heb je haar toch ook los gelaten? :) Ik weet zeker dat als dat mij nu zou over komen met me recente ex ik weer een terug val zal krijgen van een paar weken. Terwijl ik over andere exen wel zo kan denken zo van goh dat zou leuk zijn voor een keertje :P.
The cake is a lie!
pi_88967503
heb vandaag ook een enorme terugval. werd vandaag gewoon weer jankend wakker. alle omschrijvingen hier kloppen voor de volle 100%. voel me enorm eenzaam, echt nog nooit zo kut gevoeld. zou graag met vrienden optrekken, maar met deze tijden kom ik er wel achter dat ik er bar weinig heb en bijna niemand op me zit te wachten in deze bui.zal dus een kutdag worden vandaag, zien wel waar t schip strandt
learn from yesterday. live for today and dream of tomorrow
pi_88986880
quote:
1s.gif Op zondag 21 november 2010 10:28 schreef Suigetsu het volgende:
heb vandaag ook een enorme terugval. werd vandaag gewoon weer jankend wakker. alle omschrijvingen hier kloppen voor de volle 100%. voel me enorm eenzaam, echt nog nooit zo kut gevoeld. zou graag met vrienden optrekken, maar met deze tijden kom ik er wel achter dat ik er bar weinig heb en bijna niemand op me zit te wachten in deze bui.zal dus een kutdag worden vandaag, zien wel waar t schip strandt
Je zegt dat je graag met vrienden op zou trekken maar er niet zo veel hebt. Misschien moet je dan nieuwe vrienden proberen te maken. Hoeft niet perse in de kroeg, kan ook over hyves of iets anders. Op die manier heb ik ook een hele hoop mensen leren kennen en heb er veel contacten aan overgehouden die ik vandaag de dag nog heb. Ik denk dat het bij jou vooral even zoiets is dat je het van je af wilt praten. Dat je iemand hebt waarmee je kan praten en die je steunt. Wat ik wel jammer vind is dat de vrienden die je hebt geen "behoefte" hebben aan jou in deze bui. Echte vrienden zouden je in zo'n situatie steunen en je troosten. En je juist uitnodigen om samen iets leuks te gaan doen zodat je je gedachten afgeleid hebt.
  zondag 21 november 2010 @ 21:34:42 #36
25878 MOD
Hee!! Bob is aan het kotsen!!
pi_88991135
Ik haat het, als je aan het opruimen bent, in je kaartenbakje kijkt waar je al een tijd niks meer gezocht heb en in eens een kaartje van je ex vind. 'Dat je het altijd bij je mag dragen zodat je een beetje geluk bij je hebt' Fijn. :{

Enfin, dat van vrienden. Sjah, ik ken het. Dat je helemaal in de put zit en niemand daar echt behoefte aan heb. Sowieso, toen ik als een zombie door het leven ging stootte ik iedereen van me af. Veel mensen die ik toen de tijd heb leren kennen, kennen me ook van "Die kerel met die ex"

Ach ja, na verloop van tijd, als je wat vrolijker bent, trekken mensen ook meer naar jou toe. Op den duur maak je toch wel nieuwe vrienden, tenzij je als een kluizenaar gaat leven.
Met het zelfde gemak, woon je in de afvalbak!
pi_88992059
Ik heb een paar dagen terug mijn ex gesms't omdat ik toch wel benieuwd was hoe het met hem ging. Maar ik kan het niet helpen, ik kan hem niet vergeven. Ik zal nooit 'vrienden' met hem kunnen zijn. Ook niet over 10 jaar o.i.d, daarvoor heeft hij mij te diep gekwetst. Toch denk ik wel dat ik een zwak voor hem houd.. maar denk niet dat dat heel raar is.

Ik was gisteren uit geweest met wat vrienden. Werd nog 3 keer versierd ook, maar het was jammer genoeg 3 keer niks :')
  zondag 21 november 2010 @ 21:51:03 #38
189961 ex
aperture science
pi_88992389
Dat zou ik ook zeker geen vrienden noemen :) Ik heb er ook een paar die mij niet steunde de afgelopen maanden maar wel dood leuk mij nu nodig hebben om hun pc te fixen :') krijg even lekker het heen en weer.

Ik heb onwijs veel aan me familie gehad maar merk wel dat ik beter wat vrienden kan vervangen :')

Me ex mailde vandaag weer wat ik met het eten deed.. Ik e-mailde 4 uur later terug (toen ik pas weer thuis was) dat ik al ergens had gegeten.. verder niks meer gehoord.. Is maar goed ook zo :)!
The cake is a lie!
pi_88993177
quote:
Ineens alleen
Samen zijn jullie erachter gekomen dat jullie niet zo’n fantastisch koppel zijn als jullie dachten. Als er een einde komt aan je relatie is dit erg vervelend. Degene met wie je altijd alles deelde is ineens weg. Je bent je beste maatje kwijt. Bij veel mensen resulteert dit besef in liefdesverdriet.

In eerste instantie zal je denken en voornamelijk hopen dat het allemaal wel goed komt. Jullie waren toch zo’n fantastisch koppel? De ontkenningsfase is de eerste fase die liefdeverdriet kent. Je bent er bijna helemaal zeker van dat jullie in de toekomst toch weer samen komen.
Cuz I'm Mr. Brightside
pi_89001102
quote:
Ineens alleen
Samen zijn jullie erachter gekomen dat jullie niet zon fantastisch koppel zijn als jullie dachten. Als er een einde komt aan je relatie is dit erg vervelend. Degene met wie je altijd alles deelde is ineens weg. Je bent je beste maatje kwijt. Bij veel mensen resulteert dit besef in liefdesverdriet.

In eerste instantie zal je denken en voornamelijk hopen dat het allemaal wel goed komt. Jullie waren toch zon fantastisch koppel? De ontkenningsfase is de eerste fase die liefdeverdriet kent. Je bent er bijna helemaal zeker van dat jullie in de toekomst toch weer samen komen.
Dacht ik eerst ook. En toen ik haar na 2,5 maand weer zag hadden we beide weer dat fijne gevoel en de hoop dat het misschien weer goed zou komen. Ben alleen wel verder gegaan en heb seks gehad met een ander. Heb haar dat verteld, nadat ze me had opgebiecht dat ze nog wel een beetje hoop had. Ze was natuurlijk heel verdrietig en teleurgesteld dat ik bezig was haar los te laten. Ze vertelde ook direct dingen waarbij ik dacht "Waarom zei je dat niet gelijk?". Had ik het geweten, dan was ik niet verder gegaan. Maar goed, ik kon haar niet loslaten en heb dat gezegd. Zij kon alleen het idee dat ik bezig was haar los te laten nog niet loslaten. Heel begrijpelijk dat ze tijd nodig had.

Voor mij alleen maar een tijd van onzekerheid, wikken en wegen, analyseren e.d. Terwijl ik dat juist de eerste drie maanden constant deed. Ik zag en voelde wat het met me deed en heb vandaag ook tegen haar gezegd dat ik klaar met haar ben. Ik moet verder. Ik realiseer me dat het gevoel nooit meer zo zal zijn zoals het was en dat deze emotionele achtbaan mij geen goed doet.

De enige vrouw tot nu toe waar ik, tijdens onze relatie, al veel droomde over de toekomst. Ik zag het helemaal voor me. Zij is ook de enige vrouw tot nu toe waarbij ik me helemaal mezelf voelde en durfde te zijn. Dolgelukkig was ik, maar uiteindelijk werkte het niet. En dat laatste, dat laatste is belangrijk om te beseffen. Ik ken mezelf, het maakt me alleen maar onzeker. Ik heb zielsveel van haar gehouden en heb genoten van onze tijd, maar het is voorbij. Ik accepteer het.
Ik chill in de rimboe, ergens in een dal in het berggebied van Sichuan. Als ik niet op een stuk bamboe knauw, troll ik op Fok!
pi_89005370
Eerste nacht als single doorgebracht... steeds opnieuw dromen over haar en dat alles goed is tussen ons. Om de paar uur wakker worden en vervolgens helemaal in de stress schieten en verdrietig worden omdat je weer beseft dat het gewoonweg over is.
Hoe kom ik hier ooit bovenop ;(
Cuz I'm Mr. Brightside
  maandag 22 november 2010 @ 15:48:25 #42
25878 MOD
Hee!! Bob is aan het kotsen!!
pi_89015148
Panda, ik zou het niet beter kunnen beschrijven. Niet kunnen loslaten maar toch blijven doorgaan er mee. Tegen je eigen principes ingaan en het maar gewoon accepteren.

Het ging bij mij net zo. Relatie afkappen, er later op terug komen maar toch doorgegaan zijn met je leven en er later achter komen dat dat gevoel toch niet meer zal terug komen, terwijl je wel enorm veel van elkaar houdt en zo.

De hele tijd heb ik in tweestrijd gezeten maar ben me intussen wel gaan realiseren dat het echt niks meer gaat worden. Echt zo een gevoel als of je tegen je zelf aan het liegen bent.

Mja.. Gaat wel goed hier. Zwakke en sterke momenten, ik blijf dr missen en ik zie wel hoe ik dat ga overleven, voor als nog gewoon plannetjes blijven uitvoeren en dat gevoel laten voor wat het is.
Ik weet dat het me niet veel goed gaat doen, maar ik hoop dat ik dr binnenkort weer eens mag zien en spreken.
Met het zelfde gemak, woon je in de afvalbak!
pi_89023741
Zoals jullie weten heb ik zelf een punt achter mijn relatie gezet. Ik heb daar twee maanden later nog steeds ontzettend veel verdriet van. Mijn ex betekende zoveel voor mij en ik ben zo dol op hem geweest. En ik had zoiets van wij komen later wel weer bij elkaar.

Ik heb hem altijd 100% vertrouwd. Alleen nu je hem niet meer zo spreekt wordt je toch nieuwsgierig wat hij zoal doet. Twee maanden heb ik me kunnen beheerser, maar vandaag kon ik me niet beheersen. Ik kon het echt niet! Ik heb dus in ze mail gekeken (ik schaam me diep) Nu zat hij wat te scharrelen met een meisje, dat interesseert me niet. Alleen nu zag ik dus dat toen wij nog een relatie hadden hij een heel erg intieme email naar een meisje had gestuurd... En ik ben nu echt gebroken... Vooral omdat ik hem 100% vertrouwde.

Hij was heel jaloers en ik mocht van hem nooit wat met andere jongens doen. Voor twee jaar heb ik geen mannelijk contact gehad, geen vriendschappelijke afspraken met goeie vrienden omdat hij dat zo graag wou. Mijn mannelijke vrienden was ik kwijt geraakt voor hem. Hij checkte altijd me mailtjes en ik vond dat niet erg. Dan voel je je zo bedrogen als je gewoon achteraf ziet dat hij zelf afspraakjes loopt te maken... Ik kan niet beschrijven hoe ik me nu voel... Dit is nu al de tweede keer dat me dit geflikt wordt in een relatie....
pi_89024145
quote:
1s.gif Op maandag 22 november 2010 19:14 schreef Flappieee het volgende:
Zoals jullie weten heb ik zelf een punt achter mijn relatie gezet. Ik heb daar twee maanden later nog steeds ontzettend veel verdriet van. Mijn ex betekende zoveel voor mij en ik ben zo dol op hem geweest. En ik had zoiets van wij komen later wel weer bij elkaar.

Ik heb hem altijd 100% vertrouwd. Alleen nu je hem niet meer zo spreekt wordt je toch nieuwsgierig wat hij zoal doet. Twee maanden heb ik me kunnen beheerser, maar vandaag kon ik me niet beheersen. Ik kon het echt niet! Ik heb dus in ze mail gekeken (ik schaam me diep) Nu zat hij wat te scharrelen met een meisje, dat interesseert me niet. Alleen nu zag ik dus dat toen wij nog een relatie hadden hij een heel erg intieme email naar een meisje had gestuurd... En ik ben nu echt gebroken... Vooral omdat ik hem 100% vertrouwde.

Hij was heel jaloers en ik mocht van hem nooit wat met andere jongens doen. Voor twee jaar heb ik geen mannelijk contact gehad, geen vriendschappelijke afspraken met goeie vrienden omdat hij dat zo graag wou. Mijn mannelijke vrienden was ik kwijt geraakt voor hem. Hij checkte altijd me mailtjes en ik vond dat niet erg. Dan voel je je zo bedrogen als je gewoon achteraf ziet dat hij zelf afspraakjes loopt te maken... Ik kan niet beschrijven hoe ik me nu voel... Dit is nu al de tweede keer dat me dit geflikt wordt in een relatie....
Zwaar, zwaar kut natuurlijk. Ik moet je toegeven dat ik ook een paar keer in onze relatie heel erg de drang had om in mijn vriendin's inbox te kijken van bijvoorbeeld mail, facebook enz. Maar daar naai je jezelf altijd mee. De kans dat er dingen in staan die je niet wilt lezen zijn vele malen groter dan dat je met tevredenheid de inbox weer afsluit.
"wat niet weet, wat niet deert". Dat is het motto waar ik me ook nu weer achter schuil. Gisteren zijn mijn vriendin en ik uit elkaar gegaan (tis me te gevoelig om al over ex-vriendin te praten, vandaar doe ik het niet) en ik ben heel nieuwsgierig wat er vanaf nu bij haar gaat gebeuren in haar inboxen. Maar ik denk dat me dat heel erg pijn gaat doen als ik die ga bekijken, dus ik zal het gewoon niet gaan doen.

Om op jouw punt terug te komen: de reden dat wij uit elkaar zijn gegaan is omdat ik haar de vrijheid niet gaf die ze wilde hebben. Ik legde te vaak teveel druk op haar en haar vriendschap met jongens. Dit, in combinatie met wat andere dingetjes hebben ervoor gezorgd dat het nu over is, met alle kutte gevolgen van dien.
Wat ik hiermee wil zeggen is: laat je nooit je vrienden afpakken door je partner.

Ik wens je veel sterkte
Cuz I'm Mr. Brightside
  maandag 22 november 2010 @ 19:43:14 #45
25878 MOD
Hee!! Bob is aan het kotsen!!
pi_89025250
Sowieso elkaars mail checken. Dat is voor mij meer een teken dat je elkaar juist niet vertrouwt. Dat hij het niet erg vind, okay, maar dat jij daar dan gebruik van maakt. Wat heb je er aan. En nu vooral dat je achteraf nog even bent gaan kijken.

Ook dat jij je mannelijke vrienden opzij moest zetten. Mijn ex ging om met wie ze wilde en dat waren een hoop mannen. Ik was wel jaloers, maar dat was haar leven, daar ga ik me niet mee bemoeien.

Ik heb een stel gekend waar ik soms echt boos op kon worden. Die zaten elkaar constant na te checken en hij verbood elk contact met mannelijke vrienden van haar. Nooit met vrienden naar feestjes, want dan moest hij mee. Terwijl hij wel lekker er op los kon gaan.

Ik ben blij voor haar dat het over is tussen hen. Maar achteraf ga je dat soort dingen vanzelf wel inzien.
Met het zelfde gemak, woon je in de afvalbak!
  maandag 22 november 2010 @ 19:54:16 #46
62679 N-E-R-D
No-one*Ever*Really*Dies
pi_89025885
Net gehoord dat mijn ex een nieuwe serieuze date heeft. Ik had al zo'n voorgevoel maar moest toch even slikken toen ik de bevestiging kreeg. Ik was wel benieuwd hoe ik hier op zou reageren als die dag zou komen. Maar echt veel doet het me eigenlijk niet, wel lichtelijk jaloers en nieuwsgierig wat voor figuur ze aan de haak heeft geslagen.

Ben nu vooral benieuwd wat dit voor onze vriendschap betekend omdat deze nog altijd belangrijk voor mij is en ze ook altijd één van mijn beste vrienden is geweest. We shall see :) hoewel ik wel heel raar zou kijken als ze mij nu helemaal links zou laten liggen.
Life is a waste of time. Time is a waste of life.
So let's get wasted and have the time of our lives.
pi_89027331
quote:
1s.gif Op maandag 22 november 2010 19:43 schreef MOD het volgende:
Sowieso elkaars mail checken. Dat is voor mij meer een teken dat je elkaar juist niet vertrouwt. Dat hij het niet erg vind, okay, maar dat jij daar dan gebruik van maakt. Wat heb je er aan. En nu vooral dat je achteraf nog even bent gaan kijken.

Tijdens mijn relatie heb ik NOOIT in zijn mail gekeken, msn, facebook inbox of zelfs maar zijn smsjes. Zoals ik al zei.. Ik vertrouwde hem 100%... Hij controleerde mij daar in tegen altijd. Ik had niks te verbergen wat kan het mij dan interesseren..

Nu is het twee maanden uit en ik zat gewoon achter de computer. Ik wou het ook niet, maar voor me gevoel moest het.. Het is moeilijk te beschrijven, het was een gevoel wat sterker was dan het verstand. En kijk eens me gevoel had gelijk...
pi_89028251
quote:
1s.gif Op maandag 22 november 2010 20:33 schreef Flappieee het volgende:

[..]



Tijdens mijn relatie heb ik NOOIT in zijn mail gekeken, msn, facebook inbox of zelfs maar zijn smsjes. Zoals ik al zei.. Ik vertrouwde hem 100%... Hij controleerde mij daar in tegen altijd. Ik had niks te verbergen wat kan het mij dan interesseren..

Nu is het twee maanden uit en ik zat gewoon achter de computer. Ik wou het ook niet, maar voor me gevoel moest het.. Het is moeilijk te beschrijven, het was een gevoel wat sterker was dan het verstand. En kijk eens me gevoel had gelijk...
Nogmaals: ookal had je gevoel gelijk, heeft het je opgelucht? Nee, je voelt je nu nog slechter omdat je het zeker weet.
Cuz I'm Mr. Brightside
pi_89029143
quote:
1s.gif Op maandag 22 november 2010 20:49 schreef Neo-Mullen het volgende:

[..]

Nogmaals: ookal had je gevoel gelijk, heeft het je opgelucht? Nee, je voelt je nu nog slechter omdat je het zeker weet.
Ik voel me zeker kut, daar heb je gelijk in. Opgelucht? Zou ik niet zeker kunnen zeggen.. Al die schuldgevoelens van de afgelopen twee maanden die ik jegens hem had, omdat ik hem zoveel verdriet had gedaan. Ow ja die zijn zeker weg. Hoop dat het nu nog goed komt? Nope, ook weg.

Conclusie: Ben ik blij dat ik op ze mail heb gekeken en dit aantrof? Blij zou ik het niet kunnen noemen, maar je weet wel waar je aan toe bent. Desalniettemin pijnlijk is het zeker, maar kan er nu wel alleen maar sterker uit komen. Vanaf vandaag zal ik geen traan meer om hem laten.

Moest het gewoon even hierop kwijt..
  maandag 22 november 2010 @ 21:38:22 #50
25878 MOD
Hee!! Bob is aan het kotsen!!
pi_89030591
Ik wilde een heel lange post maken, maar ik zeg alleen dit:

Karma is een bitch :(
Met het zelfde gemak, woon je in de afvalbak!
pi_89030802
Wat bedoelen mensen toch altijd met Karma? Wat is dat :o :@
Cuz I'm Mr. Brightside
  maandag 22 november 2010 @ 21:50:27 #52
25878 MOD
Hee!! Bob is aan het kotsen!!
pi_89031199
Alles wat je doet wordt op een gegeven moment terug gekopt naar jou.

http://nl.wikipedia.org/wiki/Karma

De link lijkt dood maar die doet het straks vast wel weer.
Met het zelfde gemak, woon je in de afvalbak!
pi_89031693
quote:
1s.gif Op maandag 22 november 2010 21:50 schreef MOD het volgende:
Alles wat je doet wordt op een gegeven moment terug gekopt naar jou.

http://nl.wikipedia.org/wiki/Karma

De link lijkt dood maar die doet het straks vast wel weer.
Gerechtigheid noem ik dat... maar waarom noemt iedereen dat een bitch? Is toch mooi dat iedereen krijgt wat hij/zij verdient?
Cuz I'm Mr. Brightside
  maandag 22 november 2010 @ 22:38:38 #54
25878 MOD
Hee!! Bob is aan het kotsen!!
pi_89033933
Gerechtigheid is meer iets waar je zelf voor staat of voor zorgt, of laat gebeuren. Karma overkomt je gewoon. Als het om gerechtigheid ging, was mijn ex een bitch. In dit geval is het Karma. Maar daar moet je in geloven.
Met het zelfde gemak, woon je in de afvalbak!
pi_89038074
Ik merk nu echt een enorm verschil in mijn mood wanneer ik thuis of op mijn kamer in amsterdam ben...
Ben daar echt veel de laatste tijd, en het wennen aan het leventje daar gaat verbazingwekkend goed en het bevalt echt super... Veel sociale activiteiten / sport/ werk etc etc...

Nu bijna 2 weken niet thuis geweest en mn ouders vonden het leuk als ik weer eens naar huis kwam om te eten.. Vannacht slaap ik dus weer ff thuis, en merk direct dat ik een terugval heb...

Heb met mijn stomme kop al haar sms' jes weer terug gelezen, en waar ik eindelijk had geaccepteerd dat er een enorme afstand is tussen ons, vind ik het nu weer een heel raar besef dat we elkaar nooit meer spreken...

Alle dingen als jij bent mijn alles, ik zal het nooit uitmaken, heb nog nooit zoveel voor iemand gevoeld etc ga ik nu weer serieus nemen en denken zit er ergens niet nog een kans... Het antwoord is nee en normaal kan ik het accepteren maar hier thuis lukt dat nog steeds niet :P
pi_89053455
Alles wat ik doe, doet me aan haar denken.
Zojuist een stuk gewandeld met de hond en dat was precies hetzelfde stuk wat ik met haar voor het laatst heb gewandeld. Bij elk plekje nadenkend over wat we daar zeiden en wat we deden. Soms zelf zachtjes hardop zeggend herhaal ik op sommige plekjes wat ik daar tegen haar zei.

Zijn dit bekende dingen voor sommigen van jullie?

M'n leven staat zowat stil, ik leef alleen nog maar in de tijd dat we samen waren... Bang voor verandering, bang voor de toekomst.
Cuz I'm Mr. Brightside
pi_89055659
@Bartinhoo, lekker alleen in het weekend terug naar je ouders gaan dan (en zelfs dat misschien langzaam een beetje afbouwen). Je ouders hebben er ook weinig aan als je telkens niet goed in je vel zit.

quote:
1s.gif Op dinsdag 23 november 2010 15:08 schreef Neo-Mullen het volgende:
Zijn dit bekende dingen voor sommigen van jullie?

M'n leven staat zowat stil, ik leef alleen nog maar in de tijd dat we samen waren... Bang voor verandering, bang voor de toekomst.
Ja, tenminste, de eerste dagen tot ongeveer 2 weken daarna wel. Was echt ellendig en inderdaad alles herinnerde aan haar. Het is niks om je voor te schamen hoor dat je dat doet (maar houd het toch maar voor jezelf bij je directe sociale omgeving ;) ). Het goede nieuws is dat dat na een paar dagen minder wordt en dat dat steeds verder afbouwt.

Ik weet niet hoe lang de relatie duurde en hoe close jullie waren, maar probeer je zelfstandige leven weer een beetje op de rails te zetten de komende weken. Zeker de eerste dagen is het hele idee van alleen zijn sowieso wennen, neem daar ook zeker de tijd voor om aan te wennen. Zorg wel dat je ook in deze dagen genoeg afleiding hebt door bijvoorbeeld vrienden op te zoeken, en als je daar geen behoefte aan hebt, ga dan bijvoorbeeld een serie downloaden en kijken. In ieder geval, zoek iets wat afleiding geeft en dat je tenminste niet continu aan haar denkt.
pi_89055914
quote:
1s.gif Op dinsdag 23 november 2010 16:09 schreef Stefka het volgende:
@Bartinhoo, lekker alleen in het weekend terug naar je ouders gaan dan (en zelfs dat misschien langzaam een beetje afbouwen). Je ouders hebben er ook weinig aan als je telkens niet goed in je vel zit.

[..]


Ja, tenminste, de eerste dagen tot ongeveer 2 weken daarna wel. Was echt ellendig en inderdaad alles herinnerde aan haar. Het is niks om je voor te schamen hoor dat je dat doet (maar houd het toch maar voor jezelf bij je directe sociale omgeving ;) ). Het goede nieuws is dat dat na een paar dagen minder wordt en dat dat steeds verder afbouwt.

Ik weet niet hoe lang de relatie duurde en hoe close jullie waren, maar probeer je zelfstandige leven weer een beetje op de rails te zetten de komende weken. Zeker de eerste dagen is het hele idee van alleen zijn sowieso wennen, neem daar ook zeker de tijd voor om aan te wennen. Zorg wel dat je ook in deze dagen genoeg afleiding hebt door bijvoorbeeld vrienden op te zoeken, en als je daar geen behoefte aan hebt, ga dan bijvoorbeeld een serie downloaden en kijken. In ieder geval, zoek iets wat afleiding geeft en dat je tenminste niet continu aan haar denkt.
Afgelopen zondag is het uitgegaan en komende zondag zouden we een jaar samenzijn. Ik was altijd heel erg close naar haar toe, ze was m'n leven en ik dacht altijd aan haar dus het zal nog wel ff duren voordat dit over is.

Belangrijk detail is dat ik al eerder een jaar met haar samen ben geweest, dit is eind 2006 uitgegaan en ik zie nu een precies proces zichzelf herhalen. Het erge is dat ik haar nooit volledig los heb kunnen laten tot we weer bij elkaar zijn gekomen.
Enige verschil is wel dat we nu met een goede verstandhouding uit elkaar zijn in plaats van de oorlog die we destijds hadden.

Morgen ga ik weer werken, wellicht met heel de dag de gedachten bij haar. We zouden zaterdagavond vieren dat we een jaar samen zouden zijn, maar er staat ook een personeelsfeest gepland die avond... ik weet niet of ik er naartoe moet gaan of niet. Het zal zo dubbel zijn die avond.
Cuz I'm Mr. Brightside
pi_89065862
Ja dat is misschien wel beter om het naar mijn ouders terug gaan langzaam af te bouwen..
Anderzijds vinden zij het wel erg leuk als ik niet de hele week weg ben, en is het een rustige plek om even mijn studieachterstand in te halen en het leven is er gratis, dat zijn de voordelen :)

Keerzijde is inderdaad dat ik nu voor de tweede achtereenvolgende dag thuis ben en ze zit gewoon nog ZO veel in mijn hoofd, en dat terwijl het vandaag op de kop af al 5 (!) maanden uit is, waarvan de laatste 3 maanden amper tot geen contact...

Neo-mullen, wat jij hebt is echt niet raar hoor! Ik heb nu zelfs nog dat wanneer mijn hoofd vol zit met gedachtes over haar dat ik de auto pak en langs een paar plekjes in de buurt rij die speciaal voor ons waren...

Het doet nu zelfs soms nog meer pijn dan een paar maanden geleden, omdat ik nu vrijwel zeker weet dat ik niet meer in haar gedachten voorkom. Nog altijd vind ik het moeilijk te begrijpen dat ze zo makkelijk afscheid kon nemen en heb soms nog steeds de domme hoop dat ze na een lange periode van geen contact tot een mindswitch komt en het weer wil proberen..

3 weken geleden had ze een nieuwe telefoon, en ze pingde gewoon hoi... Ik meteen helemaal blij, en probeerde ingetogen een normaal spontaan gesprek te beginnen. Maar meteen was het weer trekken aan een dood paard en stelde ik vragen waarop zij korte zakelijke antwoorden gaf..

Zeg dan niks...
  dinsdag 23 november 2010 @ 20:41:52 #60
25878 MOD
Hee!! Bob is aan het kotsen!!
pi_89067355
quote:
1s.gif Op dinsdag 23 november 2010 20:12 schreef Bartinhoo het volgende:

Het doet nu zelfs soms nog meer pijn dan een paar maanden geleden, omdat ik nu vrijwel zeker weet dat ik niet meer in haar gedachten voorkom.
Hee ja, dat heb ik ook. Dan steekt het en zo. Maar het is wel zo dat elke keer als ik een dergelijke gewaarwording heb, dat het dan in eens zwaar klote is, maar daarna in eens omslaat in vreugde, of in ieder geval een positief gevoel met de wetenschap dat ik het me een maand of twee al gerealiseerd heb dat het niks meer gaat worden.

Het zijn telkens die steken die me even kut laten voelen, alleen de frequentie neemt gestaag af en de momenten waarop ik blij ben zijn er steeds meer. Het is enkel in de ochtend nog altijd ff doorbijten.

Ik kreeg gister nog een kort mailtje met een vraag. Die heb ik beantwoord maar verder heb ik er niks meer over gehoord. Ik vind het maar raar dat ze wel telkens contact op zoekt maar telkens kort af is.
Met het zelfde gemak, woon je in de afvalbak!
pi_89074799
Mja die vreugde komt er bij mij helaas niet achteraan...

Heeft er denk ik mee te maken, dat ik tijdens de relatie niets anders deed dan twijfelen en twijfelen...
Ik had haar met een beetje inzet gemakkelijk kunnemn behouden, ze heeft zo veel voor me over gehad..
Ben arrogant en zelfzuchtig geweest en ik dacht dat ik zoveel waard was voor haar dat ik haar zelfs met egoistisch en ongeinteresseerd gedrag wel zou behouden.. Heb constant de grens opgezocht, en als ik mijzelf in een situatie bevond die de mogelijkheid gaf deze grenzen te overschrijden dan deed ik dat zonder twijfel..
Ze vond mij toch zo super, en zou toch nooit bij me weggaan denk ik... was nogal naief...

Nog altijd mis ik haar, en soms zit ik wel eens met mijn telefoon in mn handen om haar zomaar eens op te bellen of te sms' en, maar ik durf het niet...
Weet echt absoluut niet wat haar reactie zal zijn. Wordt ze boos? Gaat ze me uitlachen? Is ze opgelucht en wil ze ook met mij afspreken?

Heb via vakantie een mooie leuke meid die het wel in mij ziet zitten ontmoet namelijk, en daar inmiddels pagina' s vol aan krabbels volgeschreven.. Voel verder niet veel voor haar, maar een beetje vrouwelijke aandacht kan ik de laatste tijd wel gebruiken... Misschien denkt mijn ex daardoor dat ik alweer met een nieuw meisje bezig ben, en dat mijn woorden over hoe graag ik haar terug wou eigenlijk niets voorstelden aangezien ik een maand later al ben begonnen met hyven met die meid...
  dinsdag 23 november 2010 @ 23:22:45 #62
25878 MOD
Hee!! Bob is aan het kotsen!!
pi_89076745
Hmm ja ik zie het. Je bent nog steeds een beetje in het verleden aan het leven over een aantal dingen. Ik herken het wel hoor, doe ik ook, maar wat heeft het voor nut. Je weet wat je gedaan hebt en waar dat toe geleid heb, dan weet je nu in het vervolg ook wat je anders moet doen.

Arrogant, zelfzuchtig, egoistisch etc. Dat weten we intussen wel en jij des te beter. Al vaak gelezen en dat was twee maanden geleden ook al zo. Goede zelfreflectie. Maar je komt geen steek vooruit jij.

Ik denk ook voortdurend terug en wat ik allemaal fout heb gedaan, maar uiteindelijk leef ik in het hier en nu. Ik weet totaal niet wat ik aan het doen ben en waar ik naar toe ga. Ik kloot maar wat aan en ik snap helemaal geen fuck meer van het leven en al die dingen. Ik loop te piekeren en te vloeken over mijn ex en dat ik haar mis, maar de tijd gaat steeds maar verder.

Feit blijft dat het uit is, dat het nooit meer wat gaat worden en dat ik nu in het verdomhoekje zit bij mijn ex.

Desalniettemin komt zij in eens met berichtjes waar ik geen kloot aan heb of wat ik er mee moet. Mooi, ze mist me, ze is nog geïnteresseerd in me, zoekt contact maar houdt net zo goed de boot af.
Wat moet ik er mee? Geen idee en ik doe er niks mee. Ik wacht rustig af en ik ga door met mijn leven. Uiteindelijk maakt het toch niks meer uit, want ik kan me ook die ene ex van een aantal jaren terug herinneren, en daar heb ik heul geen contact meer mee, die spreek ik nooit meer, maar ook dat boeit me niks, het doet geen pijn, terwijl het destijds mijn beste vriendje was.

Wat ik hiermee wil zeggen weet ik ook niet, maar waar het om gaat is dat je op een gegeven moment, in ieder geval ik, begint te realiseren van "waar gaat het in godsnaam nog over?!"

Je ex is al een half jaar uit je leven, je hebt er geen hoogte meer van, zij zit ook niet stil maar daar hoor je niks meer van, die is je al lang vergeten of wat dan ook, het boeit niet meer.
En dan bedenken dat je weer bij elkaar terug komt? Hell no. Dat gaat nooit meer gebeuren.

En dat is kut en klote en dat heeft tijd nodig om je daar over heen te zetten en dat gemis te aanvaarden. Maar de tijd gaat door en niemand die jou helpt om je over je zorgen heen te zetten, want dat moet je zelf doen.

Ik kan ook niet meer over de schouders van mn ex gaan huilen. Dus ik ga vooruit. En elke keer dat ik een mailtje krijg van haar, zie ik wel weer verder, want ik heb zo het idee dat ze me enorm mist en spijt heeft van het uitmaken. Maar dat is haar zorg. En ik zie wel wat er uit vloeit in de toekomst.

Maar voor nu sta ik er alleen voor en ben ik alleen en is er niemand anders dan ik zelf. En ik begin het steeds leuker te vinden.
Met het zelfde gemak, woon je in de afvalbak!
  dinsdag 23 november 2010 @ 23:43:34 #63
301168 goofy_goober
knucklehead mcspazatron
pi_89077812
quote:
1s.gif Op dinsdag 23 november 2010 00:00 schreef Bartinhoo het volgende:
Ik merk nu echt een enorm verschil in mijn mood wanneer ik thuis of op mijn kamer in amsterdam ben...
Ben daar echt veel de laatste tijd, en het wennen aan het leventje daar gaat verbazingwekkend goed en het bevalt echt super... Veel sociale activiteiten / sport/ werk etc etc...

Nu bijna 2 weken niet thuis geweest en mn ouders vonden het leuk als ik weer eens naar huis kwam om te eten.. Vannacht slaap ik dus weer ff thuis, en merk direct dat ik een terugval heb...

Heb met mijn stomme kop al haar sms' jes weer terug gelezen, en waar ik eindelijk had geaccepteerd dat er een enorme afstand is tussen ons, vind ik het nu weer een heel raar besef dat we elkaar nooit meer spreken...

Alle dingen als jij bent mijn alles, ik zal het nooit uitmaken, heb nog nooit zoveel voor iemand gevoeld etc ga ik nu weer serieus nemen en denken zit er ergens niet nog een kans... Het antwoord is nee en normaal kan ik het accepteren maar hier thuis lukt dat nog steeds niet :P
Of je wist die rommel gewoon uit je telefoon.
why didn't the kid see the pirate movie? because it was rated Aarrh!
pi_89077886
quote:
1s.gif Op dinsdag 23 november 2010 23:43 schreef goofy_goober het volgende:

[..]

Of je wist die rommel gewoon uit je telefoon.
Dat dus, dat heb ik ook gelijk gedaan. Dat je die shit nog in je telefoon laat staan. Dan wil je ook gewoon niet loslaten. Dan doe je ook gewoon je best niet. Sorry...
Ik chill in de rimboe, ergens in een dal in het berggebied van Sichuan. Als ik niet op een stuk bamboe knauw, troll ik op Fok!
pi_89078129
Heb m'n inbox toevallig gewist een paar dagen voor het uitging. Alles staat wel op m'n pc.
Verder ben ik ook zo iemand die heeeeeeel moeilijk afstand van dingen kan doen. Zeker als het spulletjes zijn die met haar te maken hebben.
Haar foto op m'n bureau lacht ook nog steeds naar me ;(
Cuz I'm Mr. Brightside
  dinsdag 23 november 2010 @ 23:56:10 #66
25878 MOD
Hee!! Bob is aan het kotsen!!
pi_89078387
Ik gooi niks weg, behalve smsjes. Niet omdat ik haar niet wil loslaten, maar omdat het een deel van mijn leven heeft uitgemaakt. Het zit bijna allemaal in een doos en staat ergens weg gepropt, maar weggooien doe ik niet.
Met het zelfde gemak, woon je in de afvalbak!
pi_89078393
Dat klinkt wel bekend ja, toen mijn vriendin net weg was kostte het me moeite haar kussensloop te wassen, die had haar geur nog zo enorm. Dan vind je een kam met haar haren er in.
Ik heb alleen wel het geluk dat we, na een maand uit elkaar weer goed met elkaar omgaan.
Als je goed roert krijg je nooit geen klontjes
pi_89078439
quote:
1s.gif Op dinsdag 23 november 2010 23:56 schreef De_Melkboer het volgende:
Dat klinkt wel bekend ja, toen mijn vriendin net weg was kostte het me moeite haar kussensloop te wassen, die had haar geur nog zo enorm. Dan vind je een kam met haar haren er in.
Ik heb alleen wel het geluk dat we, na een maand uit elkaar weer goed met elkaar omgaan.
Boh ik heb precies hetzelfde met haar kussensloop... ;(
Wel een fijn topic trouwens, weten dat je niet alleen bent
Cuz I'm Mr. Brightside
  woensdag 24 november 2010 @ 00:17:55 #69
301168 goofy_goober
knucklehead mcspazatron
pi_89079284
quote:
1s.gif Op dinsdag 23 november 2010 23:56 schreef MOD het volgende:
Ik gooi niks weg, behalve smsjes. Niet omdat ik haar niet wil loslaten, maar omdat het een deel van mijn leven heeft uitgemaakt. Het zit bijna allemaal in een doos en staat ergens weg gepropt, maar weggooien doe ik niet.
Ik heb ook nog wat prullaria, MSN gesprekken en foto's, maar dat heb ik allemaal diep weggestopt. Mails en sms'jes heb ik allemaal weggegooid. Wat heb je eraan om die zooi op je telefoon te laten staan, of in je inbox? Fijn hoor, om terug te lezen dat ze zoveel van je houdt en je nooit laat gaan... yeah right. Dan wil je gewoon de waarheid niet inzien.
why didn't the kid see the pirate movie? because it was rated Aarrh!
pi_89083869
Mja het is ook wel stom dat ik die sms' jes nog niet had weggegooid...

Verder overal afstand van genomen, uit msn, hyves geblokkeerd, etc etc maar tot nu toe heb ik het altijd op een bepaalde manier fijn gevonden om een bevestiging te lezen van het feit dat ze me in ieder geval OOIT wel leuk heeft gevonden...

Je hebt er helemaal geen fuck aan zie ik nu in door jullie posts, en de rebound die komt met de gedachte dat ze nu niets meer voor me voelt is veel zwaarder dan de goede gevoelens die het lezen van die sms' jes met zich meebrengt... Heb ze net dan ook met mijn in mn hart allemaal uit mn telefoon gegooid, met haar nummer erachteraan :*

Hoop dat ik het nu eindelijk echt helemaal af kan gaan sluiten... Al lijkt het nu niet echt zo, maar over het algemeen gaat het wel al iets beter. Heb hiervoor 3 super weken gehad, alleen nu weer ff 3 daagjes een dip. Het zal er wel bijhoren allemaal...
pi_89087299
Haar foto's, dingetjes die ik heb gekregen etc. heb ik ook niet weggegooid. We hebben ook geen ruzie. Maar als je smsjes e.d. op je mobiel hebt staan dan ben je geneigd om dat weer terug te lezen. Daardoor kun je niet loslaten. Heb daarom ook haar nummer verwijderd. Geen zin om in een emotionele bui haar te smsen :)
Ik chill in de rimboe, ergens in een dal in het berggebied van Sichuan. Als ik niet op een stuk bamboe knauw, troll ik op Fok!
pi_89087779
Haar nummer verwijderen ga ik niet doen. Simpelweg omdat ik hoop dat we na verloop van tijd gewoon een vriendschappelijke band kunnen behouden zoals die voor onze relatie ook was.

Verder zou het geen nut hebben: ze heeft al 5 jaar hetzelfde nummer en die zit intussen behoorlijk in m'n hoofd geprent :P
Cuz I'm Mr. Brightside
  woensdag 24 november 2010 @ 11:44:54 #74
189961 ex
aperture science
pi_89088105
Zucht ik heb ook weer een heerlijke terug val :') mijn ex heeft gister Facebook aangemaakt en ik was dom genoeg om de invite te accepteren.. Zie je gelijk 100 berichten van jongens en BOEM. Ik was sacho.

Toen heb ik daar met haar over gepraat maar dat hielp dus ook niet echt, ik begin steeds meer het gevoel te hebben dat ik 3 jaar heb weg gegooid, dat ze niet helemaal zuivere koffie was naar mij toe..

Het voordeel van bovenstaande is wel dat ik haar nu dus daar verwijderd heb en er voor gezorgd heb dat ze geen contact meer met me kan opnemen.. Dit heb ik haar ook duidelijk gemaakt dat ik dit niet meer wil.

Misschien heb ik zelf de relatie wel verpest, (zo voelt het). Maar dit moet ik ook niet meer doen.

Ik ben een vakantie aan het plannen in me eentje naar een plek waar ik onwijs graag heen wil. Ik ga juist alleen om nieuwe mensen te leren kennen daar, en om wat beter te leren om op mezelf te zijn. Verder heb ik onze gezamenlijke vrienden verteld dat ik geen contact meer wil, ook niet meer met hun. Het is echt tijd voor een nieuw hoofdstuk in me leven :).. Ik ben zelfs opzoek naar een nieuw huis.

Zucht, het is tijd om te stoppen met mezelf zielig te vinden en gewoon verder te gaan met me leven :).
The cake is a lie!
pi_89100594
Ik keek net oude foto's terug van mij en mijn ex. Het doet me weinig meer.. het lijkt eigenlijk net alsof hij dood is. Ik heb hem bijna 3 maanden niet meer gezien. Ik leef mijn leven weer alsof mijn ex nooit heeft bestaan.

Ik blijf het wel raar vinden. Je bent zó close met iemand voor een lange tijd, en van de één op de andere dag ging het uit en heb ik hem nooit meer gezien.

Ik voel me prima, liefdesverdriet heeft echt gewoon tijd nodig.
  woensdag 24 november 2010 @ 21:24:11 #76
25878 MOD
Hee!! Bob is aan het kotsen!!
pi_89113035
Ik heb vandaag voor het eerst een gevoel gehad dat ik er echt overheen aan het raken ben. De scherpe randjes zijn er van af en ik kan met iemand praten waar ik me heel gemakkelijk bij voel. Als of ik mijn ex niet meer nodig heb. Ik blijf haar wel missen en dergelijk, maar ik begin me steeds meer te realiseren dat het leven door gaat. En dat elke stap die ik verder van haar afneem, dat zij die wellicht al veel eerder genomen heeft en dus er al helemaal mee klaar is.

Het heeft voor mij geen zin meer om me er kut over te voelen. Ik heb echt het idee dat het gewoon klaar is. Jammer, kut, het doet pijn om nu voor het eerst de stap bewust te durven nemen om het als afgesloten te zien en voelen, maar die herinneringen van toen waren van toen.

Ik mis haar nog steeds heel erg als maatje, omdat ik toch wel het idee heb dat we een prima band kunnen ontwikkelen, al vraag ik me af of dat er ooit van gaat komen, maar tegelijkertijd maakt het me niet zo veel meer uit. Ik ben vrijgezel en sta op deze aarde om er wat moois van te maken.

Ik ben al een keer gelukkig geweest en ik weet hoe het voelde en dat dat net zo goed weer zou kunnen gebeuren.

Het weggooien van spullen, nummers en dergelijk vind ik té symbolisch. Als of je daarmee de pijn verzacht. Het verleden kan je niet wegdoen als of het nooit gebeurd is, je kan het hooguit achter je laten.

Ik baal er van dat ik komende vrijdag voor me zelf alleen een kaartje voor lowlands moet kopen omdat dát het gene was wat voor ons samen wel een van de hoogtepunten was. Maar ach. Het leven gaat door en tegen die tijd maakt het me toch niet meer uit.

Sjah, misschien kom ik er morgen weer op terug, misschien ook niet. Ik weet het niet. Pijn blijft het voorlopig doen maar ik heb het voor mijn gevoel nu toch eindelijk echt een plekje gegeven. ;(

Het is niet meer dan een herinnering.
Met het zelfde gemak, woon je in de afvalbak!
pi_89113798
Ik zie dat iedereen het telefoonnummer weggooit. Weten jullie dat niet uit het hoofd ofzo?
pi_89114182
quote:
1s.gif Op woensdag 24 november 2010 21:24 schreef MOD het volgende:
Ik heb vandaag voor het eerst een gevoel gehad dat ik er echt overheen aan het raken ben. De scherpe randjes zijn er van af en ik kan met iemand praten waar ik me heel gemakkelijk bij voel. Als of ik mijn ex niet meer nodig heb. Ik blijf haar wel missen en dergelijk, maar ik begin me steeds meer te realiseren dat het leven door gaat. En dat elke stap die ik verder van haar afneem, dat zij die wellicht al veel eerder genomen heeft en dus er al helemaal mee klaar is.

Het heeft voor mij geen zin meer om me er kut over te voelen. Ik heb echt het idee dat het gewoon klaar is. Jammer, kut, het doet pijn om nu voor het eerst de stap bewust te durven nemen om het als afgesloten te zien en voelen, maar die herinneringen van toen waren van toen.

Ik mis haar nog steeds heel erg als maatje, omdat ik toch wel het idee heb dat we een prima band kunnen ontwikkelen, al vraag ik me af of dat er ooit van gaat komen, maar tegelijkertijd maakt het me niet zo veel meer uit. Ik ben vrijgezel en sta op deze aarde om er wat moois van te maken.

Ik ben al een keer gelukkig geweest en ik weet hoe het voelde en dat dat net zo goed weer zou kunnen gebeuren.

Het weggooien van spullen, nummers en dergelijk vind ik té symbolisch. Als of je daarmee de pijn verzacht. Het verleden kan je niet wegdoen als of het nooit gebeurd is, je kan het hooguit achter je laten.

Ik baal er van dat ik komende vrijdag voor me zelf alleen een kaartje voor lowlands moet kopen omdat dát het gene was wat voor ons samen wel een van de hoogtepunten was. Maar ach. Het leven gaat door en tegen die tijd maakt het me toch niet meer uit.

Sjah, misschien kom ik er morgen weer op terug, misschien ook niet. Ik weet het niet. Pijn blijft het voorlopig doen maar ik heb het voor mijn gevoel nu toch eindelijk echt een plekje gegeven. ;(

Het is niet meer dan een herinnering.
Dat is goed om te horen :) hoop dat je dit gevoel steeds vaker krijgt.
quote:
1s.gif Op woensdag 24 november 2010 21:34 schreef Male23 het volgende:
Ik zie dat iedereen het telefoonnummer weggooit. Weten jullie dat niet uit het hoofd ofzo?
Zie mijn laatste comment

OT: vandaag voor het eerst weer gewerkt sinds het over is. Het ging redelijk als ik onder de collega's of klanten bezig was, maar zodra ik in m'n eentje iets moest gaan doen dat langer dan 5 minuten duurde was het weer verdriet ;(
Vandaag de eerste dag dat ik maar 1 keer ff heb moeten huilen... hopelijk blijft het hierbij. Ben wel bang voor terugvallen.
Wil zo ontzettend graag weer goed contact met haar.
Cuz I'm Mr. Brightside
pi_89114497
is nu iets meer dan een week uit. nog steeds kut, want moet het alleen zien te verwerken. kan er met niemand over praten. vrienden zat, maar die zitten niet op me te wachten in deze bui. en die vrienden die me wél steunen, wonen 100en km's ver weg >.>
ouders kan ik ook niks mee, die lopen zichzelf nu ook al allemaal dingen te verwijten waardoor het nu uit is.
heb nog contact met mn ex via msn. zij is er al zo goed als overheen, ik nog lang niet. daarentegen loopt ze nu bij me te janken dat t niet goed gaat met vrienden van haar qua gezondheid. daar zit ik dus ff niet op te wachten. ik ken die lui allereerst al niet en dan ook nog bij mij zeuren terwijl ik nog genoeg tussen ons te verwerken heb en behoorlijk in de knoop zit met mezelf.

meh....
learn from yesterday. live for today and dream of tomorrow
pi_89115551
quote:
1s.gif Op woensdag 24 november 2010 21:43 schreef Suigetsu het volgende:
is nu iets meer dan een week uit. nog steeds kut, want moet het alleen zien te verwerken. kan er met niemand over praten. vrienden zat, maar die zitten niet op me te wachten in deze bui. en die vrienden die me wél steunen, wonen 100en km's ver weg >.>
ouders kan ik ook niks mee, die lopen zichzelf nu ook al allemaal dingen te verwijten waardoor het nu uit is.
heb nog contact met mn ex via msn. zij is er al zo goed als overheen, ik nog lang niet. daarentegen loopt ze nu bij me te janken dat t niet goed gaat met vrienden van haar qua gezondheid. daar zit ik dus ff niet op te wachten. ik ken die lui allereerst al niet en dan ook nog bij mij zeuren terwijl ik nog genoeg tussen ons te verwerken heb en behoorlijk in de knoop zit met mezelf.

meh....
Leef met je mee. De vrienden van mij die me echt steunen wonen in mijn situatie ook verder dan 100km van me vandaan. M'n ouders hebben me wel geholpen, heb goed met ze gepraat en ze hebben hun hulp aangeboden.
In mijn geval loopt m'n ex ook een stuk voor op het verwerken, maar dat is altijd bij degene die er een punt achter zet...
Cuz I'm Mr. Brightside
  woensdag 24 november 2010 @ 21:58:05 #81
25878 MOD
Hee!! Bob is aan het kotsen!!
pi_89115554
quote:
1s.gif Op woensdag 24 november 2010 21:39 schreef Neo-Mullen het volgende:

[..]

Wil zo ontzettend graag weer goed contact met haar.
Dat zou ik in principe ook willen maar voor nu doet het nog te veel pijn, terwijl zij sporadisch contact aan het zoeken is op de voorzichtige manier. Ik snap er niks van. Misschien mist ze me, misschien heeft ze behoefte aan mijn contact, ik wil het voorlopig niet.

Ik wil het enkel als zij mij terug wilt (ja ik heb het een plekje gegeven maar ik zou haar nog steeds terug willen) maar ain't gonna happen dus ik ga daar niet op wachten.

Doet pijn en je krijgt toch niet te horen wat je wilt horen dus contact moet je niet willen nu. Lekker doen met waar je bezig bent en je er overheen zetten.

@suigetsu;

Afkappen dat contact. Zeggen dat ze maar even door de grond kan zakken met dr probleempjes en dat je daar geen behoefte aan heb. Lijkt mij behoorlijk verrot als zij dat bij mij kwam doen. Daar heb je niks aan.
Met het zelfde gemak, woon je in de afvalbak!
pi_89115916
quote:
1s.gif Op woensdag 24 november 2010 21:58 schreef MOD het volgende:

[..]
@suigetsu;

Afkappen dat contact. Zeggen dat ze maar even door de grond kan zakken met dr probleempjes en dat je daar geen behoefte aan heb. Lijkt mij behoorlijk verrot als zij dat bij mij kwam doen. Daar heb je niks aan.
komt nog wat bij >.> nu wil ze ook nog lopen discussiëren over wie t nu zwaarder heeft. "ik zit met vrienden die bla bla bla hebben en bla bla bla, maar kennelijk is dat minder ernstig" welk woord van hier heb ik geen zin in, want zit nog teveel met andere dingen begrijpt dat mens niet >.> kan hier echt niet tegen, maar kan haar ook niet zo wegtiefen uit mn msn en zo. zo zwak ben ik dan ook wel weer :P
learn from yesterday. live for today and dream of tomorrow
pi_89117261
quote:
1s.gif Op woensdag 24 november 2010 21:34 schreef Male23 het volgende:
Ik zie dat iedereen het telefoonnummer weggooit. Weten jullie dat niet uit het hoofd ofzo?
Ik was zo gewend dat ze in mijn laatste oproepen/laatste contactpersonen stond dat ik nooit de moeite heb genomen om het nummer in mijn hoofd te prenten. En ik ben heeeeel erg vergeetachtig. Heel erg :/ Heeft jaren geduurd voordat ik mijn bankrek.nr uit mijn hoofd wist :@
Ik chill in de rimboe, ergens in een dal in het berggebied van Sichuan. Als ik niet op een stuk bamboe knauw, troll ik op Fok!
  woensdag 24 november 2010 @ 23:33:18 #84
301168 goofy_goober
knucklehead mcspazatron
pi_89120842
quote:
1s.gif Op woensdag 24 november 2010 21:43 schreef Suigetsu het volgende:
is nu iets meer dan een week uit. nog steeds kut, want moet het alleen zien te verwerken. kan er met niemand over praten. vrienden zat, maar die zitten niet op me te wachten in deze bui. en die vrienden die me wél steunen, wonen 100en km's ver weg >.>
ouders kan ik ook niks mee, die lopen zichzelf nu ook al allemaal dingen te verwijten waardoor het nu uit is.
heb nog contact met mn ex via msn. zij is er al zo goed als overheen, ik nog lang niet. daarentegen loopt ze nu bij me te janken dat t niet goed gaat met vrienden van haar qua gezondheid. daar zit ik dus ff niet op te wachten. ik ken die lui allereerst al niet en dan ook nog bij mij zeuren terwijl ik nog genoeg tussen ons te verwerken heb en behoorlijk in de knoop zit met mezelf.

meh....
Blokkeren + verwijderen die handel. Dat is de enige remedie. Hoe minder last je hebt van haar, des te sneller je aan het verwerkingsproces kan beginnen.
why didn't the kid see the pirate movie? because it was rated Aarrh!
pi_89122449
quote:
1s.gif Op maandag 22 november 2010 21:41 schreef Neo-Mullen het volgende:
Wat bedoelen mensen toch altijd met Karma? Wat is dat :o :@
Je moet het zo zien.
Het ging uit met mijn ex
Zij kreeg pfeifer
Karma's a bitch :D
I killed. But I didn't just kill fifty, I didn't kill a hundred. I killed TEN thousand! And I was good at it. It wasn't for vengeance, it wasn't for greed. It was because...I liked it
Let us leave, no trace of tears upon our dead faces
  donderdag 25 november 2010 @ 00:19:52 #86
301168 goofy_goober
knucklehead mcspazatron
pi_89122553
quote:
1s.gif Op donderdag 25 november 2010 00:16 schreef ArcticBlizzard het volgende:

[..]

Je moet het zo zien.
Het ging uit met mijn ex
Zij kreeg pfeifer
Karma's a bitch :D
Niet als Karma Michelle heet. ;)
why didn't the kid see the pirate movie? because it was rated Aarrh!
  donderdag 25 november 2010 @ 09:26:14 #87
189961 ex
aperture science
pi_89126234
Goh, gister ging het zo klote omdat ik haar echt achter me had gelaten en besloten had (zoals ik al aangaf) verder geen contact meer met haar of gezamelde vrienden te hebben..

Krijg ik ineens contact met een oude scharrel die ook weer vrijgezel is.. Gelijk heel de avond leuk contact en nu laat ik het even rusten maar de aandacht voelt lekker :)..

Ik werd een stuk vrolijker wakker :D!
The cake is a lie!
pi_89136816
Halloo!

Ik snap niet dat de meeste altijd meteen een nieuwe vriendin willen.Ik moet zeggen ik vermaak me prima zonder. Natuurlijk zou ik ook wel naast iemand wakker willen worden maar de laatste tijd gaat het eigenlijk prima. Heb haar de 15e wel een sms'je gedaan om haar veel plezier te wensen bij een concert waar ze heen ging en heb haar daarvoor niet meer gesproken hoor was een sms'je na 2 maanden geen contact of iets.

Niks op terug gekregen maar dat doet er ook niet toe vind ik. Ik ben er bijna zo goed als over heen.
Ga lekker me eigen gangetje en doe me ding en daar heb ik niet echt een partner bij nodig. :D
when the records ends you won't be seeing me again, and then you know,if it was worth it
pi_89138708
Vandaag maar voorgesteld om al het contact af te kappen. We hadden ongeveer om de 2 dagen contact via de sms en 1 keer in de week via een belletje. Vandaag haar gevraagd of ze al klaar was voor een relatie, maar dat is zeker niet en ze wil alleen voor mij gaan als ze zich 100% kan geven. Dus ik voorgesteld om te stoppen met alles en dat wil ze echt niet. Echt heel kak dit, wat moet ik nu? :{
Of niet?
  donderdag 25 november 2010 @ 16:55:49 #90
25878 MOD
Hee!! Bob is aan het kotsen!!
pi_89141402
quote:
1s.gif Op woensdag 24 november 2010 16:56 schreef melanie_x het volgende:
Ik keek net oude foto's terug van mij en mijn ex. Het doet me weinig meer.. het lijkt eigenlijk net alsof hij dood is. Ik heb hem bijna 3 maanden niet meer gezien. Ik leef mijn leven weer alsof mijn ex nooit heeft bestaan.

Ik blijf het wel raar vinden. Je bent zó close met iemand voor een lange tijd, en van de één op de andere dag ging het uit en heb ik hem nooit meer gezien.

Ik voel me prima, liefdesverdriet heeft echt gewoon tijd nodig.
Toen ik eerst je berichtje las dacht ik "wat een naar idee, wat een boosheid ;( "

Maar damn, je hebt gelijk. Zo veel met die dame mee gemaakt, is het uit, en BAM je ziet of spreekt haar nooit meer. Als of ze fucking dood is. Echt bizar. Nu het bij mij ook allemaal over lijkt te zijn en ik mijn leven min of meer weer op de rails heb is dat echt heel raar om te bedenken. Dat je drie maanden in een illusie heb geleefd en nog zo veel hoop hebt en zo.

Ze is gewoon dood.. :?
Met het zelfde gemak, woon je in de afvalbak!
  donderdag 25 november 2010 @ 17:05:32 #91
301168 goofy_goober
knucklehead mcspazatron
pi_89141842
quote:
1s.gif Op donderdag 25 november 2010 15:56 schreef Self-Catering het volgende:
Vandaag maar voorgesteld om al het contact af te kappen. We hadden ongeveer om de 2 dagen contact via de sms en 1 keer in de week via een belletje. Vandaag haar gevraagd of ze al klaar was voor een relatie, maar dat is zeker niet en ze wil alleen voor mij gaan als ze zich 100% kan geven. Dus ik voorgesteld om te stoppen met alles en dat wil ze echt niet. Echt heel kak dit, wat moet ik nu? :{
Is dit een ex waar je het over hebt? :?
why didn't the kid see the pirate movie? because it was rated Aarrh!
pi_89142315
quote:
1s.gif Op donderdag 25 november 2010 17:05 schreef goofy_goober het volgende:

[..]

Is dit een ex waar je het over hebt? :?
Ja, je zal je wel afvragen euhh.. De manier waarop het uit gegaan is, is echt heel ruk: Niet vreemdgaan, geen ruzies.. Gewoon 1 op andere dag had ze twijfels en wist ze niet wat ze wilde.
Of niet?
  donderdag 25 november 2010 @ 17:30:15 #93
301168 goofy_goober
knucklehead mcspazatron
pi_89142842
Jij wil toch geen contact, wat heeft zij nu nog te willen? :{
why didn't the kid see the pirate movie? because it was rated Aarrh!
pi_89143495
quote:
1s.gif Op donderdag 25 november 2010 17:30 schreef goofy_goober het volgende:
Jij wil toch geen contact, wat heeft zij nu nog te willen? :{
Niets, geeft alleen aan dat ze nog om mij geeft. Naja, we zien wel.
Of niet?
pi_89159881
Ik heb er ook last van (en grotendeels gehad hoop ik). Dat terwijl we niet eens een echte relatie hadden eigenlijk, maar alles met gewone vriendschap is begonnen (vriendin van een beste vriend, dus afblijven :)). Toen die relatie stuk liep, is onze vriendschap juist wat sterker geworden. Van een echte relatie is het nooit gekomen.

Ze is een hele mooie meid en komt heel spontaan en lief over. Echt het type meisje waar iedere man wel op valt. Ik heb nog nooit diepe gevoelens voor iemand gehad, en ik dacht ook niet echt verliefd te zijn op haar, maar dat ligt blijkbaar toch iets anders nu ze weg is. Ik zet het hele verhaal hier maar niet neer, want ik schijn het volgens haar allemaal totaal niet begrijpen. Ze is volgens mij echt razend op me, maar dat raakt me niet eens. Het is meer het gevoel dat ze weg is. Toch geeft dat aan de andere kant wel een gevoel van bevrijding en opluchting.

Wel leuk om te lezen dat fase 2 (uit je dak gaan) blijkbaar meer voor komt. Ze is namelijk direct aan allerlei onenightstands begonnen met mannen als ik haar moet geloven, inclusief met m'n broertje. Ik heb daar zelf juist nooit behoefte aan gehad, ook nu niet.

[ Bericht 1% gewijzigd door Matel op 25-11-2010 23:30:56 ]
  donderdag 25 november 2010 @ 23:28:01 #96
301168 goofy_goober
knucklehead mcspazatron
pi_89160761
Ik mis de clue geloof ik. Jullie had geen relatie maar om de één of andere reden is ze toch laaiend op je... Want?
why didn't the kid see the pirate movie? because it was rated Aarrh!
pi_89161273
Hmm, klopt. Ik heb een gedeelte weggehaald, blijkbaar iets teveel :) Ze zei dat ze net als ik geen relatie wilde, maar achteraf bleek dat ze juist wel graag wilde. Ze eiste op een gegeven moment dat ik een relatie met haar nam, of alles was voorbij (wat wel te begrijpen valt). Mijn keuze in deze laat zich raden. Ik zeg niet dat ik spijt heb van mijn keuze, maar wel van hoe alles is gelopen. Ze heeft het gevoel gehad dat ik een spelletje met haar speelde, maar ik was me er echt niet van bewust, pas toen het te laat was. Ik heb waarschijnlijk gewoon een plaat voor m'n kop gehad en had alles al veel eerder af moeten kappen.

[ Bericht 9% gewijzigd door Matel op 25-11-2010 23:51:25 ]
  donderdag 25 november 2010 @ 23:47:30 #98
301168 goofy_goober
knucklehead mcspazatron
pi_89161695
Goeie keuze, als ik het zo hoor. Iemand die eerst eist dat je een relatie neemt met haar en dat het over is als je het niet doet (emotionele chantage heet dat) en daarna flipt als je het niet doet? Opzouten. :{
why didn't the kid see the pirate movie? because it was rated Aarrh!
  vrijdag 26 november 2010 @ 00:03:33 #99
25878 MOD
Hee!! Bob is aan het kotsen!!
pi_89162463
Emotionele chantage? Dat is eerder iemand een keuze voorleggen. Zo gaat het altijd toch? Door/verder gaan of kappen en alles is klaar.
Met het zelfde gemak, woon je in de afvalbak!
  vrijdag 26 november 2010 @ 00:10:49 #100
25878 MOD
Hee!! Bob is aan het kotsen!!
pi_89162775
Mijn ex vraagt me om een gunst.. Hmm what to do.....
Met het zelfde gemak, woon je in de afvalbak!
pi_89163233
Met mij gaat het na een maand al iets beter. Natuurlijk, de ene dag is de andere niet. Gister had ik een relatief goede dag, maar vandaag was er weer een dat ik best veel aan haar moest denken. Toch slepen mijn geweldige vrienden en familie me er echt doorheen. Gisteravond naar m'n beste vriend en zijn vriendin geweest, lekker zitten ouwehoeren. Begin van vanavond sprak ik een nicht van me op Facebook, en die zei meteen: "ben je thuis? Ik kom eraan, praat veel beter dan via internet!" Nou die zat een half uur later hier, lekker 2 uur alles van me af kunnen kletsen. Superlief van haar, ondanks dat ik haar al een tijd niet gesproken had.

Vanmorgen op het werk een smsje van een vriend van me dat we zaterdagavond naar het casino gaan met een stuk of 6 man. Het was geen vraag of ik meeging, het was een mededeling :+ Maar ik vind het helemaal niet erg natuurlijk. Daarna misschien nog wel ff stappen. Maandag en dinsdag gewoon werken, woensdag een druk dagje; bij de notaris eea regelen voor ontbinding samenlevingscontract en overname van het huis (zonder haar erbij, ik hoef haar nog ff niet te zien). Daarna nog het tweewekelijkse gesprek bij de psycholoog. 's avonds een drankje doen met een andere nicht van me, een vertrouwenspersoon en goede vriendin kan ik wel zeggen. En dan donderdag een "date" met m'n ex, waar ik overigens niks van verwacht, maar wel lekker praten onder het genot van een drankje in de kroeg.

Voor m'n gevoel ben ik ondanks de ups en downs goed bezig. Ik heb er nog steeds veel verdriet van en baal dat het zo gelopen is, maar ik heb sinds deze week echt zin om aan mezelf te gaan werken. Ik spreek weer veel (oude) vrienden, ben leuke dingen aan het doen, ben weer begonnen met sporten om aan lijf en conditie te werken. Langzaamaan begin ik het gevoel te krijgen dat ik er wel weer kom, en zelfs beter word dan eerst, al zal de weg nog wel erg lang zijn :)

quote:
1s.gif Op vrijdag 26 november 2010 00:10 schreef MOD het volgende:
Mijn ex vraagt me om een gunst.. Hmm what to do.....
Ligt er aan wat voor gunst. Moet je de planten water geven als ze op vakantie is, of heeft ze zin? :P
pi_89163429
quote:
1s.gif Op donderdag 25 november 2010 17:30 schreef goofy_goober het volgende:
Jij wil toch geen contact, wat heeft zij nu nog te willen? :{
Ach. Mijn ex wil geen contact omdat hij daar niet klaar voor is, maar als ik hem opbel kan ik hem zo ompraten omdat hij geen nee tegen mij kan zeggen.
  vrijdag 26 november 2010 @ 00:34:40 #103
25878 MOD
Hee!! Bob is aan het kotsen!!
pi_89163540
Of ik morgen een Lowlandskaartje voor haar wil halen. Ik vind dat ansich geen probleem, maar ik wilde er zelf twee kopen voor als er iemand van onze groep onverhoopt naast een kaartje grijpt.

Als ik voor haar een kaartje koop sluit ik iemand van onze groep straks buiten. Het liefst zou ik eigenlijk gewoon met haar gaan, maar zij heeft haar eigen groep en ik vind eigenlijk, dat als ze met haar eigen groep gaat, ze zelf een kaartje moet regelen of laten regelen door iemand van haar groep.

Of ze gaat met mij mee, maar ik weet niet of ik daar zin in heb, omdat ik natuurlijk wel verwacht dat we samen in een tentje gaan liggen, wat, obviously, niet gaat gebeuren.

Dus nu zit ik te dubben.
Met het zelfde gemak, woon je in de afvalbak!
pi_89163660
Gewoon zeggen dat ze het zelf moet doen. Dat jij al kaartjes haalt voor je eigen groep. Je zit er blijkbaar zo erg mee dat je beter de hele gedachte van jullie samen op Lowlands kan voorkomen.
  vrijdag 26 november 2010 @ 00:41:12 #105
25878 MOD
Hee!! Bob is aan het kotsen!!
pi_89163730
Ja precies. Of wij gaan samen leuk doen like oldskool, of je zorgt er zelf voor en gaat met je eigen vrienden.
Met het zelfde gemak, woon je in de afvalbak!
  vrijdag 26 november 2010 @ 00:57:05 #106
301168 goofy_goober
knucklehead mcspazatron
pi_89164163
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 november 2010 00:03 schreef MOD het volgende:
Emotionele chantage? Dat is eerder iemand een keuze voorleggen. Zo gaat het altijd toch? Door/verder gaan of kappen en alles is klaar.
Ze stelt hem toch ook voor de keus?

quote:
1s.gif Op vrijdag 26 november 2010 00:30 schreef Tegan het volgende:

[..]

Ach. Mijn ex wil geen contact omdat hij daar niet klaar voor is, maar als ik hem opbel kan ik hem zo ompraten omdat hij geen nee tegen mij kan zeggen.
En waarom zou je zijn keuze niet respecteren?
why didn't the kid see the pirate movie? because it was rated Aarrh!
pi_89164249
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 november 2010 00:57 schreef goofy_goober het volgende:

[..]

Ze stelt hem toch ook voor de keus?

[..]

En waarom zou je zijn keuze niet respecteren?
Daar gaat het niet om. Jij zegt, oh je wil zelf niets met haar te maken hebben dus wat kan zij dan doen. Nou genoeg, omdat het nog gevoelig is.
pi_89167345
Dag mensen. Ben even niet meer op dit forum geweest. Had het niet echt nodig. Ondanks een hoop tegenslagen. Toch meld ik me nu even weer.

Van de week droomde ik over mn ex. Het was een korte droom en ik weet nog dat hij wat vreemd was maar heb hem verder niet echt onthouden, was blijkbaar niet zo bijzonder. Maar vannacht was ineens vaag! Ik droomde dat ik bij mn ex was. Waarom weet ik niet meer. Er was een gesprek, wat dingen uitgepraat, heel realistisch. Hij woonde inmiddels op zichzelf en een vriend van hem was daar ook. Toen het een beetje de goeie kant op ging met het gesprek vertelde hij me ineens dat hij met een ander was, al twee maanden.

Heel heftig. Huilen, intens verdriet, alsof ik alles weer opnieuw beleefde. Zo verdomd echt. Ik liep weg, hij kwam me achterna en hield me vast. Ik herinner me nog alles aan die droom en het was zo realistisch. Er ging een dag voorbij vol twijfels en verdriet vervolgens voelde ik dat ik een keus moest maken. Over of toch na alles opnieuw proberen... het was echt alsof ik voor een keuze werd gesteld. En precies op dat moment werd mn zoontje ineens schreeuwend wakker. Helemaal overstuur. Schrok me rot.

Heeel erg vaag en ben nu nog een beetje aan het bijkomen. Toen ik wakker werd waren die gevoelens nog zo heftig en inmiddels ebt het wat weg maar damn, wat kan een droom blijkbaar emotioneel zijn zeg. Weet dat het maar een droom is maar toch.

Jullie ooit dit soort dingen gehad? Heftige dromen over je ex?
  vrijdag 26 november 2010 @ 11:59:58 #109
189961 ex
aperture science
pi_89173007
Ja wel heftige dromen net toen het uit was.. dat ze een ander had (goede vriend van me) enzo.. verder niet echt last van gehad heb 't maar gewoon achter me gelaten toen :P.
The cake is a lie!
pi_89173488
Pff hoewel het echt een stuk beter gaat de laatste tijd, word ik af en toe echt gek van mezelf...

Nog steeds zijn er zo veel dingen in het dagelijks leven die mij een reden geven om aan haar te gaan denken. Vanochtend bijvoorbeeld lag er voor het eerst weer ijs op de sloot, dan denk ik meteen bij mezelf '' wow, dit is voor het eerst dat ik weer ijs op het water zie liggen, sinds het uit is met mijn ex''.. 8)7

Er is verder echt totaal geen verband : ijs op de sloot = > ex, maar toch zorgen dat soort dingen er nog steeds heel vaak voor dat ik aan haar moet denken...

Ik vind het gewoon kut, dat ik nog steeds niet kan begrijpen waarom mijn ex in een paar dagen tijd zo geswitcht is van alles, naar nix. Ik weet dat ik dit al vaak heb gezegd maar ik blijf het maar herhalen totdat ik het zelf eindelijk eens kan geloven..
Wel ben ik erachter gekomen dat haar moeder en zusje, alsmede haar vrouwelijke collega's haar een duwtje in de rug hebben gegeven om het uit te maken met mij. Zal verder maar niet uitleggen hoe ik dat precies weet, dat is een lang verhaal..
Hoogstwaarschijnlijk hebben zij er ook aan bijgedragen dat mijn ex heel lang heeft gezegd dat het misschien wel weer goed zou komen tussen ons, maar uiteinderlijk consequent nee is gaan zeggen...

Ik bedoel hier overigens niet mee te zeggen, dat mijn ex er zelf niet achter stond toen ze het uitmaakte. Wel denk ik dat ik nog een tweede kans had gekregen wanneer er geen bemoeienis van derden was geweest.
pi_89174276
Jolene22

Heel herkenbaar, ik droomde de afgelopen tijd ook nog veel over mijn ex. In die dromen kwam ik er steeds weer achter dat hij gewoon keihard tegen me loog en een ander had. Wat je dan voelt lijkt zo echt inderdaad. Frustratie, woede, verdriet!
pi_89191660
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 november 2010 00:10 schreef MOD het volgende:
Mijn ex vraagt me om een gunst.. Hmm what to do.....
Ligt aan de gunst. En uiteraard of je haar/hem nog enigzins mag.
Dus vertel!
I killed. But I didn't just kill fifty, I didn't kill a hundred. I killed TEN thousand! And I was good at it. It wasn't for vengeance, it wasn't for greed. It was because...I liked it
Let us leave, no trace of tears upon our dead faces
  vrijdag 26 november 2010 @ 19:39:16 #113
25878 MOD
Hee!! Bob is aan het kotsen!!
pi_89193077
Al geregeld en ik heb een bizar voorgevoel dat mijn ex en ik weer naar elkaar toe aan het trekken zijn. Zal wel weer van korte duur zijn, zoals gewoonlijk, waarna een periode van nationale rouw wordt ingeroepen omdat het achteraf toch niet blijkt te werken. Ik hou de boot af voorlopig en ik wil haar eerst maar eens alle pro's en con's op een rijtje zien hebben, maar goed, daar gaan we dus binnenkort pizza voor eten.

Ik kwam vandaag naar haar toe met een boos gezicht met de mededeling dat ze die shit niet meer moest doen, over die LL kaartjes. Omdat dat nog gevoelig ligt.

Vervolgens barst ze half in tranen uit en vertelde dat ze me miste en al die shit. Je kent het misschien wel. Naja, ik heb niet toegegeven en geopperd dat het gewoon klaar was en al die dingen. Dus jah, missen, pijn, verlangen, alles was er, maar ze had het maar te accepteren, omdat het gewoon uit was.

Maar ja. Twijfels dus. Ik wil haar eigenlijk gewoon al de hele tijd terug, maar ja, ik ga niet weer zo toegeven. Ik zie het ook wel. We gaan binnenkort pizza snacken en naar de dierentuin (ja, je hoort het goofy :) ) om er een gezellige dag van te maken en gewoon een potje ouwehoeren en wie weet wat er van komt.

Ik ben benieuwd, maar ik wees verdomd op mn hoede dit keer.

Is trouwens ook wel zo, dat nadat ik haar vandaag gezien en gesproken heb, ik het nu allemaal wel okay vind. Ik zag haar, voelde geen enge steken en had gewoon een neutraal gevoel. Wat gister na sporadisch sms contact nog wel anders was. Fijn zo een leeg hoofd!
Met het zelfde gemak, woon je in de afvalbak!
  vrijdag 26 november 2010 @ 22:00:19 #114
189961 ex
aperture science
pi_89202789
Mijn ex is ook weer langs geweest :), ik voel er steeds minder bij dat lijkt mij een best goed teken :D
The cake is a lie!
pi_89206917
Lang verhaal kort makend: morgen met m'n ex naar een open dag van haar eventuele toekomstige school. Hoe moet ik me opstellen. Ben zenuwachtig
Cuz I'm Mr. Brightside
pi_89207467
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 november 2010 23:05 schreef Neo-Mullen het volgende:
Lang verhaal kort makend: morgen met m'n ex naar een open dag van haar eventuele toekomstige school. Hoe moet ik me opstellen. Ben zenuwachtig
Tja ik zou zeggen gewoon jezelf proberen te zijn. Ik moet eerlijk toegeven: ik heb volgende week donderdag dus een date met m'n ex (zo voelt het niet, maar ja, we gaan toch wel naar de kroeg :P) en voel me er soms ook al zenuwachtig over. Maar ik heb wel zo'n algemeen gevoel over mezelf heen van: ach ik zie het wel, lekker kletsen en wat gebeurt dat gebeurt, al ga ik er zeker niet van uit.
pi_89208269
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 november 2010 23:14 schreef jeice het volgende:

[..]

Tja ik zou zeggen gewoon jezelf proberen te zijn. Ik moet eerlijk toegeven: ik heb volgende week donderdag dus een date met m'n ex (zo voelt het niet, maar ja, we gaan toch wel naar de kroeg :P) en voel me er soms ook al zenuwachtig over. Maar ik heb wel zo'n algemeen gevoel over mezelf heen van: ach ik zie het wel, lekker kletsen en wat gebeurt dat gebeurt, al ga ik er zeker niet van uit.
Was net ff douchen en dacht aan hoe stom m'n vraag eigenlijk is :') moet gewoon altijd mezelf blijven. Dat is de manier waarop ze me kent en leuk vindt en ik moet mezelf gewoon nooit als iemand voordoen die ik niet ben.
So nevermind it :) Toch bedankt!
Cuz I'm Mr. Brightside
pi_89210334
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 november 2010 23:27 schreef Neo-Mullen het volgende:

[..]

Was net ff douchen en dacht aan hoe stom m'n vraag eigenlijk is :') moet gewoon altijd mezelf blijven. Dat is de manier waarop ze me kent en leuk vindt en ik moet mezelf gewoon nooit als iemand voordoen die ik niet ben.
So nevermind it :) Toch bedankt!
Douchen kan verhelderend werken he?! :D Komt wel goed... Zo zijn wij panda's. Relaxed *kuch*

Kan ook niet loslaten haha. Damn en ik maar praatjes hebben maand terug :/ (grootspraak, ik weet het. Bot doen en denken hielp dus ook niet..)
Ik chill in de rimboe, ergens in een dal in het berggebied van Sichuan. Als ik niet op een stuk bamboe knauw, troll ik op Fok!
pi_89210659
Thanks :)

Wens me succes morgen, I can use it
Cuz I'm Mr. Brightside
  zaterdag 27 november 2010 @ 00:11:47 #120
25878 MOD
Hee!! Bob is aan het kotsen!!
pi_89210754
Alright, dus als ik het goed begrijp, gaan we nu spontaan met zn alle daten met de ex :') Nice going!
Met het zelfde gemak, woon je in de afvalbak!
pi_89211002
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 november 2010 00:03 schreef Pan.da het volgende:

[..]

Douchen kan verhelderend werken he?! :D Komt wel goed... Zo zijn wij panda's. Relaxed *kuch*

Kan ook niet loslaten haha. Damn en ik maar praatjes hebben maand terug :/ (grootspraak, ik weet het. Bot doen en denken hielp dus ook niet..)
Nou ja ik kan het soms ook moeilijk loslaten hoor. Kijk dat het uitgaat na een relatie van 8 jaar is 1. Maar dat ze diezelfde nacht doorbrengt met iemand anders, de barman waarmee ze eerder was vreemdgegaan, en de dag erna met hem uit eten gaat, en 5 dagen later seks mee heeft, dat is 2. Geeft ze ook nog toe dat "ze het leuk heeft met hem". Ik moet me echt instellen van: "wat een kutwijf, slet, leugenaar". Maar dat lukt moeilijk, ik denk aan alles wat we samen hebben gedaan en hoe leuk we het 2-3 maanden geleden nog hadden. En dat ze die dingen nu met hem doet... dat maalt en maalt maar door m'n hoofd, al lukt het stukje bij beetje steeds beter om het te verdrijven.

Toch zit ik in m'n hoofd met een tweestrijd: Aan de ene kant wil ik haar echt uit m'n hoofd zetten, omdat ik weet dat dit geen kans van slagen meer heeft. Aan de andere kant weet ik gewoon wat een leuke tijd we samen gehad hebben, en hadden we die nog steeds kunnen hebben als zij die verliefdheid richting hem geaccepteerd had, maar ook losgelaten, en alle contact met hem verbroken zou hebben.

quote:
1s.gif Op zaterdag 27 november 2010 00:11 schreef MOD het volgende:
Alright, dus als ik het goed begrijp, gaan we nu spontaan met zn alle daten met de ex :') Nice going!
Mjah... toch hoor ik nog wel wat mensen om me heen die er sceptisch tegenover staan. Ergens wel logisch natuurlijk. Maar het hoeft toch niet PERSE fout af te lopen of te zijn? :P
pi_89221453
Ik doe voorlopig niets meer met m'n ex. Wat een godvergeten schijtwijf zeg.
  zaterdag 27 november 2010 @ 13:07:22 #123
189961 ex
aperture science
pi_89221853
Haha :) ik doe ook niks met haar, ook geen behoefte aan :), ze komt af en toe langs om over dingen te overleggen en ik heb er steeds minder gevoel bij :).

Vanavond weer lekker naar een feestje!
The cake is a lie!
pi_89222944
Hoe lang is het voor jullie geleden dan, dat de relatie over ging? Ik moet er niet aan denken nu alweer terug te gaan bij haar, na 5 weken en alles wat er gebeurd is. Niet omdat ik het een schijtwijf vind (zou ik wel moeten doen eigenlijk) maar omdat ik bang ben zo'n terugval te krijgen dat ik weer van voor af aan kan beginnen...

Eerste ex waar ik nu een afspraak mee heb staan, is 9 jaar geleden dat het uit ging.
pi_89223092
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 november 2010 00:16 schreef jeice het volgende:

[..]

Nou ja ik kan het soms ook moeilijk loslaten hoor. Kijk dat het uitgaat na een relatie van 8 jaar is 1. Maar dat ze diezelfde nacht doorbrengt met iemand anders, de barman waarmee ze eerder was vreemdgegaan, en de dag erna met hem uit eten gaat, en 5 dagen later seks mee heeft, dat is 2. Geeft ze ook nog toe dat "ze het leuk heeft met hem". Ik moet me echt instellen van: "wat een kutwijf, slet, leugenaar". Maar dat lukt moeilijk, ik denk aan alles wat we samen hebben gedaan en hoe leuk we het 2-3 maanden geleden nog hadden. En dat ze die dingen nu met hem doet... dat maalt en maalt maar door m'n hoofd, al lukt het stukje bij beetje steeds beter om het te verdrijven.

Toch zit ik in m'n hoofd met een tweestrijd: Aan de ene kant wil ik haar echt uit m'n hoofd zetten, omdat ik weet dat dit geen kans van slagen meer heeft. Aan de andere kant weet ik gewoon wat een leuke tijd we samen gehad hebben, en hadden we die nog steeds kunnen hebben als zij die verliefdheid richting hem geaccepteerd had, maar ook losgelaten, en alle contact met hem verbroken zou hebben.

[..]

Mjah... toch hoor ik nog wel wat mensen om me heen die er sceptisch tegenover staan. Ergens wel logisch natuurlijk. Maar het hoeft toch niet PERSE fout af te lopen of te zijn? :P
8 jaar? Dat is klote man. Ook hard voor je dat ze is vreemdgegaan (hoe cliché, met een barman...) en direct met die gast vrolijk verder gaat.
Ik chill in de rimboe, ergens in een dal in het berggebied van Sichuan. Als ik niet op een stuk bamboe knauw, troll ik op Fok!
pi_89223581
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 november 2010 13:51 schreef Pan.da het volgende:

[..]

8 jaar? Dat is klote man. Ook hard voor je dat ze is vreemdgegaan (hoe cliché, met een barman...) en direct met die gast vrolijk verder gaat.
Yep, dat is echt hard. Ik heb het al eerder gezegd: Ik zit hier nu al 5 weken in zak en as. Voel me er echt klote onder. En dan inderdaad nog wel een barman ook, in een stad hier 45km vandaan, waarom moet uitgerekend MIJ dat weer overkomen, bah... Het idee dat hij met haar uit eten gaat, uitgaat met haar, dat ze lol hebben met elkaar en nog veel meer dingen doen waar ik eigenlijk niet eens aan wil denken. Ik heb het er de laatste 2 dagen weer bijzonder moeilijk mee. Ik was er zo van overtuigd dat ik de ware was voor haar, en zij ook voor mij. Natuurlijk, het ging het laatste jaar wat minder, en verliefd worden op een ander kan altijd als je relatie even in een sleur zit. Maar praat er dan over, wees eerlijk. Dat is ook wat me nogal stoort, dat ze na 8 jaar niet eerlijk tegen me kan zijn. Ze heeft nog niet eens tegen me gezegd dat ze verliefd op hem is, dat heb ik via iemand anders moeten horen. En ze gaat vloeiend van de ene relatie over in de andere, iets wat ik van haar totaal niet verwacht had...

Het ergste is nog, dat ik soms nog steeds denk: Dat moet een keer fout lopen, het lijkt me niet dat dat heel erg lang stand gaat houden. En dan ben ik zo bang dat ik weer toegeef aan haar, ondanks alles wat er gebeurd is. Maar ik mis haar eigenlijk nog best wel. Er zal natuurlijk wel heel wat moeten gebeuren voor ze me kan overtuigen, maar ik heb nu nog steeds het gevoel dat het zou kunnen. En dat wil ik eigenlijk helemaal niet. Ik hoop gewoon dat ik over een aantal maanden ook weer gelukkig kan zijn, zo gelukkig dat zij me eigenlijk niks meer kan schelen. Maar voor nu is het moeilijk om haar uit m'n hoofd te zetten. Elke keer denk ik weer: verdomme, ze hoort niet bij hem, ze hoort bij mij. En tot nu toe elke dag, maar dan ook echt elke dag, word ik weer eerder wakker dan de wekker gaat, en voel ik me weer kut, en moet ik aan haar denken. Waar zou ze nu zijn, wat zou ze doen. Argh... Ik hoop echt dat dat snel over gaat.
  zaterdag 27 november 2010 @ 14:11:47 #127
189961 ex
aperture science
pi_89223782
Dat gevoel heb je omdat je er niet over heen bent :). Ik weet zeker dat als mijn ex voor de deur zou staan met mag ik terug komen ik ook zou gaan twijfelen maar, elke keer als ze langs komt doet ze weer zo moeilijk over kleine dingentjes en is ze gewoon echt naar ruzie op zoek.. De laatste 4x heb ik niet meer toe gegeven en dat gevoel maakt het voor mij makkelijker om er over heen te komen.

Het boeit me niet eens meer wat ze van me vind, en wat ze over me zegt, ik weet hoe ik echt ben, en dat is belangerijker voor mij.

Ga er niet in mee, wees sterk en denk vooral aan jezelf :). Op een dag wordt je wakker en denk je een paar uur niet aan der, dan schiet het je ineens te binnen.. zo van hey, ik ben er bijna overheen.
The cake is a lie!
pi_89224103
Mjah dat hoop ik dan maar... 5 weken is natuurlijk ook nog niet zo lang na een relatie van 8 jaar. En welbeschouwd is het 3 weken, omdat we het nog een weekje geprobeerd hebben, maar dat stelde eigenlijk niks voor. Het is nu 2,5 week geleden dat ik haar voor het laatst gezien heb, en 1 week geleden dat ik haar voor het laatst gesproken heb. Ik denk ook vooral aan mezelf en ben ook wel met mezelf bezig, in de zin van gezonder/regelmatiger eten, meer sporten, en ook geestelijk proberen alles op een rijtje te zetten.

Ik ben er idd ook nog niet overheen, dat zou ook wel wat snel zijn en dat besef ik me ook wel. En natuurlijk ik lees overal dat liefdesverdriet voelt alsof het nooit overgaat, en zo voelt het ook echt. Ik heb nog steeds zoiets van: Zo'n leuk meisje kom ik nooit meer tegen, terwijl ik in m'n achterhoofd wel weet dat dat natuurlijk onzin is, misschien kom ik er wel 1 tegen waarmee ik nog veel meer schik heb straks :)

Maar in alles wat ik doe en zie, moet ik wel aan haar denken. Vanavond naar het casino maar eigenlijk vind ik dat zij er bij hoort, ik mis gewoon iets. Vannacht weer alleen naar bed, ik word over 2 weken 30 en dan zal zij er niet bij zijn... kerst komt er aan. Niet echt dingen waar ik naar uit kijk, maar misschien gaat het dan al een stuk beter :) En toch ben ik benieuwd naar de afloop tussen hem en haar, ik kan niet uitleggen waarom, want het zou me geen reet moeten schelen natuurlijk. Maar ik ben benieuwd of hij een rebound is, of dat ze echt gevoelens voor hem heeft gekregen de laatste weken en of het wederzijds is. Maar ik ga er niet meer achteraan, alle nieuws bereikt me vanzelf wel als het mij moet bereiken.
  zaterdag 27 november 2010 @ 15:12:04 #129
301168 goofy_goober
knucklehead mcspazatron
pi_89225540
Mensen lijken het altijd moeilijker te hebben in het weekend. Waarschijnlijk omdat ze dan minder hebben om op terug te vallen. Daarom kun je ook maar het beste ervoor zorgen dat je je weekenden lekker vol hebt gepland de eerst komende maanden nadat het uit is.
why didn't the kid see the pirate movie? because it was rated Aarrh!
pi_89226856
jeice wat een kutverhaal zeg. Leef met je mee. Ik zou echt niet voor mezelf instaan op zo'n moment. Nog niet eens om het feit dat je nu afscheid van elkaar moet nemen maar meer dat je gewoon 8 jaar van je leven aan iemand besteed hebt wat uiteindelijk ontaard in een hoop ellende.

Probeer al het negatieve om te zetten in positieve dingen. Waar één deur dicht gaan, gaan er weer 10 open. Ga dingen doen die je altijd al hebt willen doen. Ga stappen. Stomp desnoods die barman er 1 op als je je daar beter van voelt.
pi_89227987
Na bijna 6 maanden vandaag ff met m'n ex afgesproken, gewoon wat praten en drinken. Ze zag er goed uit, was iets veranderd qua kledingstijl (terwijl ze ervoor een hekel had aan shoppen doet ze nu niet anders heh, irony).Het deed me redelijk goed om haar te zien, te weten dat ze zich vermaakt en dat het over het algemeen goed met haar gaat, en volgens mij was dat wederzijds.

Toch heb ik een soort mini-terugval. Niet al te heftig, maar de emoties komen wel weer een beetje op en ik moet mezelf wederom overtuigen waarom ik het ook alweer heb uitgemaakt. Ik denk dat het komt omdat ik haar gewoon zo lang niet heb gezien, en er slechts 1x per maand sporadisch een smsje (vanuit haar initiatief) over en weer werd verstuurd.

Met mijn "herstel" ging het aardig. Ik dacht al vrijwel niet meer aan haar of onze relatie, echt heel sporadisch tot nooit. Ik hoop dat deze ontmoeting gewoon weer een beetje bijdraagt aan het besef en het verwerkingsproces.

Ik voel me in ieder geval op dit moment weer een beetje door de emotionele mangel gehaald, en ik hoop maar dat 't gewoon weer iets tijdelijks is.
  zaterdag 27 november 2010 @ 17:00:49 #132
189961 ex
aperture science
pi_89228392
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 november 2010 15:12 schreef goofy_goober het volgende:
Mensen lijken het altijd moeilijker te hebben in het weekend. Waarschijnlijk omdat ze dan minder hebben om op terug te vallen. Daarom kun je ook maar het beste ervoor zorgen dat je je weekenden lekker vol hebt gepland de eerst komende maanden nadat het uit is.
Klopt ja :) Gelukkig heb ik een over actieve hond dus ben ik nooit alleen ;).

@jeice ik heb je topics ook door gelezen en je moet gewoon rustig aan doen.. 5 weken is nog niks.. het zal per maand iets beter gaan :). Dingen die bij mij hielpen was:
- uitgaan
- wandelen (met hond)
- muziek (positief)
- Veel tijd in me werk/bedrijf stoppen
- Iets leren (bij mij was dat koken :P)
The cake is a lie!
pi_89230872
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 november 2010 16:08 schreef Male23 het volgende:
jeice wat een kutverhaal zeg. Leef met je mee. Ik zou echt niet voor mezelf instaan op zo'n moment. Nog niet eens om het feit dat je nu afscheid van elkaar moet nemen maar meer dat je gewoon 8 jaar van je leven aan iemand besteed hebt wat uiteindelijk ontaard in een hoop ellende.

Probeer al het negatieve om te zetten in positieve dingen. Waar één deur dicht gaan, gaan er weer 10 open. Ga dingen doen die je altijd al hebt willen doen. Ga stappen. Stomp desnoods die barman er 1 op als je je daar beter van voelt.
Nou, hoe graag ik dat soms in m'n aggressie zou willen doen, zo ben ik niet en het lost ook helemaal niks op. Zij is hier degene die de grootste fout maakt, niet hij. Hij maakt alleen gebruik van de situatie door een kwetsbare vrouw zoveel aandacht te geven dat ze er in trapt. Ik hoop gewoon dat dit 1 van z'n avontuurtjes is, dan komt ze er nog wel achter. Theoretisch is er natuurlijk de kans dat ze elkaars liefde van hun leven zijn, maar dan nog vind ik het allemaal wel te snel gaan, en nogmaals: respectloos en kut voor mij natuurlijk.

Wat je als eerste zegt klopt als een bus. Na 8 jaar mag je verwachten dat ALS je uit elkaar gaat, dat je eerlijk bent over de redenen waarom. Dat is zij niet geweest. Ze heeft informatie achtergehouden, gelogen, vreemdgegaan, en zelfs in de week dat we het nog "probeerden" volop contact met hem gehad, en het dus nooit "echt" geprobeerd. Vervolgens, na de break-up zit ze dus dezelfde nacht bij hem, gaat met hem uit eten, en als ze de volgende dag beloofd het contact te verbreken uit respect voor mij, en haar rust, liegt ze ook nog eens de hele boel bij elkaar. Ik had op z'n zachtst gezegd wel iets meer verwacht van haar.

quote:
1s.gif Op zaterdag 27 november 2010 17:00 schreef ex het volgende:

[..]

Klopt ja :) Gelukkig heb ik een over actieve hond dus ben ik nooit alleen ;).

@jeice ik heb je topics ook door gelezen en je moet gewoon rustig aan doen.. 5 weken is nog niks.. het zal per maand iets beter gaan :). Dingen die bij mij hielpen was:
- uitgaan
- wandelen (met hond)
- muziek (positief)
- Veel tijd in me werk/bedrijf stoppen
- Iets leren (bij mij was dat koken :P)
Dat uitgaan moet nog wel goedkomen ja, dit weekend nog niet maar volgend weekend vast wel, en doordeweeks ook nog 2 keer de kroeg in :+ Een hond heb ik helaas niet. Werken doe ik ook volop, is wel goed voor de afleiding maar op de loze momenten betrap ik mezelf er wel op dat ik er veel aan denk. Misschien is dat koken wel een goed idee ja, maakt straks natuurlijk wel indruk bij de dames als ik ipv een boerenkoolstamppot een mooi 3-gangendiner op tafel kan zetten :P
  zaterdag 27 november 2010 @ 18:53:56 #134
189961 ex
aperture science
pi_89232109
Haha ja precies.. Dat was het voor mij dus ook, ik wou gewoon iets leren en dit leek met het meest nuttigs en totaal ver buiten me normale interesses liggen :D.

Koop een goed kook boek en probeer 1x per week wat nieuws uit ;) ik kan nu al iets van 12 gerechten maken die ik eerst echt niet kon maken :P.
The cake is a lie!
pi_89233820
@jeice, er is niks mis met stamppot boerenkool! ;)

Ik zit al twee weken een one (eigenlijk more) night stand van twee/drie weken geleden af te houden. Word echt continu bestookt met verleidelijke smsjes en mmsjes (!!) maar mijn hart is nog steeds bij mijn ex.
Ik chill in de rimboe, ergens in een dal in het berggebied van Sichuan. Als ik niet op een stuk bamboe knauw, troll ik op Fok!
pi_89234322
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 november 2010 16:50 schreef Maharbal het volgende:

Ik voel me in ieder geval op dit moment weer een beetje door de emotionele mangel gehaald, en ik hoop maar dat 't gewoon weer iets tijdelijks is.
Fantastisch. 3 uur later en ik heb er weer weinig last van _O-
pi_89237643
Zeg jeice, dit meen je toch niet serieus heh?

Naar de kroeg met je ex die je na jaren als ongewenst afval aan de kant van de weg heeft gezet?

Serieus, je moet gaan luisteren naar je vrienden. Snap dat je nu in een klotetijd zit maar iemand moet jou een schop onder je hol geven. Ze verdient je niet. Ook niet als een soort backup.

Kom zeg ga je serieus de kroeg in om te praten met een meid die savonds weer bij de barman in bed kruipt? Echt, begin er niet aan.
pi_89242000
Het is al een jaar uit, maar god ik zou zo graag willen dat mijn ex tot op de dag van vandaag baalt dat het uit is en dat ze constant denkt: 'was ik maar eerlijk geweest, dan was het nu niet uit.'
Ik kan hier niet meer tegen. Ik wil niet aan haar denken, maar er blijven momenten komen dat ik bijvoorbeeld langs een café loop waarin ik ineens uit het niets denk: hier hadden we vroeger voor het eerst gedronken.' Ik heb totaal geen gevoelens meer voor mijn ex, behalve afgunst en wrok omdat ze mij behoorlijk heeft gekwetst en bedonderd. Ik snap dat het geen enkele zin heeft om hierover druk te maken en daarom wil ik hiervan af komen. Hoe doe ik dit? Iemand tips?
pi_89242163
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 november 2010 23:32 schreef ScreamforyourCream het volgende:
Het is al een jaar uit, maar god ik zou zo graag willen dat mijn ex tot op de dag van vandaag baalt dat het uit is en dat ze constant denkt: 'was ik maar eerlijk geweest, dan was het nu niet uit.'
Ik kan hier niet meer tegen. Ik wil niet aan haar denken, maar er blijven momenten komen dat ik bijvoorbeeld langs een café loop waarin ik ineens uit het niets denk: hier hadden we vroeger voor het eerst gedronken.' Ik heb totaal geen gevoelens meer voor mijn ex, behalve afgunst en wrok omdat ze mij behoorlijk heeft gekwetst en bedonderd. Ik snap dat het geen enkele zin heeft om hierover druk te maken en daarom wil ik hiervan af komen. Hoe doe ik dit? Iemand tips?
Door te accepteren dat dat stukje afsluiting wat je zoekt niet bij haar vandaan moet komen. Makkelijker gezegd dan gedaan helaas, daarom bestaat dit topic ook.
pi_89242439
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 november 2010 23:36 schreef Jolene22 het volgende:

[..]

Door te accepteren dat dat stukje afsluiting wat je zoekt niet bij haar vandaan moet komen. Makkelijker gezegd dan gedaan helaas, daarom bestaat dit topic ook.
Ja... daar heb je gelijk in.. Het beste wat ik kan doen is er niet meer over nadenken en gewoon mijn eigen ding doen.. Dat zou eigenlijk ook wel eens tijd worden na een jaar :P

Ik zou zo graag willen dat ze het idee heeft dat ze de jackpot heeft misgelopen.. Ik heb geen idee waarom ik zo'n gevoel erover heb, waarschijnlijk doordat ze me heeft gekwetst.
Ik ben sinds een half jaar aan het rondscharrelen, maar ik merk dat ik erg wantrouwig en seksistisch ben geworden tegenover vrouwen en heel erg nalatig ben over mijn gezondheid. Ik heb al enkele onveilige one-night stands gehad, rook steeds vaker drugs en ik rook als een ketter.
Juist door de aantrekkelijkheid die ik kennelijk heb voor vrouwen voel ik me eerder als een product dan als een mens.. Constant denk ik bij mezelf: Ah, weer zo'n teef die me niet ziet als een mens maar als een trofee. Zo'n wanhopige Jessica Parker-kloon dat bij al haar vriendinnen pronkt zo van: 'kijk eens wat ik aan de haak heb geslagen!' Inhoudelijk maakt het haar geen tiet uit behalve om haar ideaalbeeld van het hebben van een partner. Ik ben geen fucking product.. }:|

[ Bericht 0% gewijzigd door ScreamforyourCream op 27-11-2010 23:53:34 ]
pi_89242766
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 november 2010 23:45 schreef ScreamforyourCream het volgende:
Ik ben geen fucking product.. }:|
Nou ja, blijkbaar wel voor de vrouwen die je mee willen nemen. Het is natuurlijk aan jou zelf om uit te maken of je dat wilt, puur voor je plezier, of dat je vindt dat je daar toch te goed voor bent.

En hoe je van de rotgevoelens over je ex heenkomt, je zou graag willen dat ze zich schuldig gaat voelen?, laat dat los want dat gaat niet gebeuren, en jij blijft met een rotgevoel zitten omdat dat niet gebeurt, jij draait erin rond en je ex heeft daar geen boodschap aan. Kies ervoor, of om het te accepteren, of om haar daarom te haten, maar verwacht niks van de ander. Schrijf haar desnoods een lange brief waarin je alles uitlegt, maar hou er ook rekening mee dat die retour kan komen.

[ Bericht 26% gewijzigd door De_Melkboer op 27-11-2010 23:59:22 ]
Als je goed roert krijg je nooit geen klontjes
  zondag 28 november 2010 @ 00:02:54 #142
301168 goofy_goober
knucklehead mcspazatron
pi_89243114
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 november 2010 23:45 schreef ScreamforyourCream het volgende:

[..]

Ja... daar heb je gelijk in.. Het beste wat ik kan doen is er niet meer over nadenken en gewoon mijn eigen ding doen.. Dat zou eigenlijk ook wel eens tijd worden na een jaar :P

Ik zou zo graag willen dat ze het idee heeft dat ze de jackpot heeft misgelopen.. Ik heb geen idee waarom ik zo'n gevoel erover heb, waarschijnlijk doordat ze me heeft gekwetst.
Ik ben sinds een half jaar aan het rondscharrelen, maar ik merk dat ik erg wantrouwig en seksistisch ben geworden tegenover vrouwen en heel erg nalatig ben over mijn gezondheid. Ik heb al enkele onveilige one-night stands gehad, rook steeds vaker drugs en ik rook als een ketter.
Juist door de aantrekkelijkheid die ik kennelijk heb voor vrouwen voel ik me eerder als een product dan als een mens.. Constant denk ik bij mezelf: Ah, weer zo'n teef die me niet ziet als een mens maar als een trofee. Zo'n wanhopige Jessica Parker-kloon dat bij al haar vriendinnen pronkt zo van: 'kijk eens wat ik aan de haak heb geslagen!' Inhoudelijk maakt het haar geen tiet uit behalve om haar ideaalbeeld van het hebben van een partner. Ik ben geen fucking product.. }:|
Wel eens aan een psycholoog gedacht? Je klinkt nogal... labiel eigenlijk. Zo'n binnenvetter die niet weet hoe 'ie zijn woede en frustraties moet ventileren.
why didn't the kid see the pirate movie? because it was rated Aarrh!
pi_89243885
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 november 2010 23:54 schreef De_Melkboer het volgende:

[..]

Nou ja, blijkbaar wel voor de vrouwen die je mee willen nemen. Het is natuurlijk aan jou zelf om uit te maken of je dat wilt, puur voor je plezier, of dat je vindt dat je daar toch te goed voor bent.

En hoe je van de rotgevoelens over je ex heenkomt, je zou graag willen dat ze zich schuldig gaat voelen?, laat dat los want dat gaat niet gebeuren, en jij blijft met een rotgevoel zitten omdat dat niet gebeurt, jij draait erin rond en je ex heeft daar geen boodschap aan. Kies ervoor, of om het te accepteren, of om haar daarom te haten, maar verwacht niks van de ander. Schrijf haar desnoods een lange brief waarin je alles uitlegt, maar hou er ook rekening mee dat die retour kan komen.
Wel, dat is het hem nou juist. Ik heb haar vlak nadat ik het had uitgemaakt een nette brief gestuurd waarin ik alles zo helder en duidelijk mogelijk heb toegelicht waarom ik het heb uitgemaakt (toen de kogel door de kerk was, kreeg ik helemaal niet de kans om dat namelijk uit te leggen). Ik had gehoopt op een volwassen manier van reageren of in ieder geval een 'sorry'..
In plaats daarvan schildert ze mij af als de bad guy die het heeft uitgemaakt.

quote:
1s.gif Op zondag 28 november 2010 00:02 schreef goofy_goober het volgende:

[..]

Wel eens aan een psycholoog gedacht? Je klinkt nogal... labiel eigenlijk. Zo'n binnenvetter die niet weet hoe 'ie zijn woede en frustraties moet ventileren.
Hmja, dat is inderdaad een zwakte van mij. Wanneer ik het gevoel heb dat niemand mij toch serieus neemt, blijf ik maar constant er over malen. Dezelfde situatie had ik met m'n ex. Nadat het uit was, koos iedereen partij voor haar. Zelfs als ik een keer een van haar vriendinnen tegen kwam tijdens het stappen, stond ik van binnen gewoon te koken van woede. Ik wilde haar dolgraag vertellen wat m'n ex allemaal had geflikt en dat ze constant roddelt achter de rug van haar vriendinnen.. maar dat zou die vriendin toch niet geloven want ik ben immers "de bad guy" dus het enige wat ik zei was een lullige 'hoi'.

Dat is ook de reden dat ik hier maar schrijf. Ik moet het kwijt.
pi_89244209
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 november 2010 23:45 schreef ScreamforyourCream het volgende:

[..]

Ja... daar heb je gelijk in.. Het beste wat ik kan doen is er niet meer over nadenken en gewoon mijn eigen ding doen.. Dat zou eigenlijk ook wel eens tijd worden na een jaar :P

Ik zou zo graag willen dat ze het idee heeft dat ze de jackpot heeft misgelopen.. Ik heb geen idee waarom ik zo'n gevoel erover heb, waarschijnlijk doordat ze me heeft gekwetst.
Ik ben sinds een half jaar aan het rondscharrelen, maar ik merk dat ik erg wantrouwig en seksistisch ben geworden tegenover vrouwen en heel erg nalatig ben over mijn gezondheid. Ik heb al enkele onveilige one-night stands gehad, rook steeds vaker drugs en ik rook als een ketter.
Juist door de aantrekkelijkheid die ik kennelijk heb voor vrouwen voel ik me eerder als een product dan als een mens.. Constant denk ik bij mezelf: Ah, weer zo'n teef die me niet ziet als een mens maar als een trofee. Zo'n wanhopige Jessica Parker-kloon dat bij al haar vriendinnen pronkt zo van: 'kijk eens wat ik aan de haak heb geslagen!' Inhoudelijk maakt het haar geen tiet uit behalve om haar ideaalbeeld van het hebben van een partner. Ik ben geen fucking product.. }:|
Waarom je wilt dat zij zich zo voelt? Pure ego. Omdat haar leed jouw leed misschien wat zachter zal maken. Misschien werkt dat ook wel, maar het gebeurd toch niet, hoe graag je dat ook wilt. Je komt met meer problemen aanzetten dan alleen je ex. Kun je daar niet mee beginnen? Mooie manier om afleiding te zoeken ook.

Je hebt haar niet nodig om te beseffen dat je het waard bent voor een meid, geloof dat nou. Stel, ze zegt dat tegen je. Dat ze zich ongelofelijk klote voelt. Ja, en dan? Dan voel je je misschien een week beter maar dat fundamentele wantrouwen en dat zelfpijnigen gaat daar echt niet mee ophouden.

Weet je wat de ultieme vorm van wraak is naar je ex? Zorgen dat je het beter hebt dan zij. Dat je beter in je vel zit nu dat zij er niet meer is. Gelukkiger bent nu dat zij niet meer jouw vriendin is. Het feit dat je je nog ergens druk maakt om wat zij van je zou moeten vinden na een jaar is begrijpelijk, maar niet zoals het zou moeten zijn.Zet eens voor jezelf op een rijtje hoe je zou willen zijn en ga je daarna gedragen. Je hebt er nu alle tijd voor. Als je dan een leuke meid tegen komt moet je niet meer met dit soort wrok lopen.

Herpak jezelf, zie nou eens dat er ook vrouwen zijn die mannen niet zo behandelen en dat er daar nog genoeg van rondlopen. Het zijn niet allemaal mislukte wijven met aandachtscomplexen. Er zijn in dit land echt wel genoeg vrouwen voor je die meer dan de moeite waard zijn maar die ga je niet tegenkomen als je er zo'n mentaliteit op nahoudt.

Tuurlijk, veel makkelijker praten dan gedaan maar meer dan een beetje adviezen posten kunnen we niet. Zitten allemaal, hetzij op verschillende manieren, een beetje in hetzelfde schuitje en als er 1 oplossing bestond dan was dit topic er niet geweest. Weet wel dat het een stuk relaxter reizen is als je weet waar je naar toe wilt.
pi_89244321
quote:
1s.gif Op zondag 28 november 2010 00:02 schreef goofy_goober het volgende:

[..]

Wel eens aan een psycholoog gedacht? Je klinkt nogal... labiel eigenlijk. Zo'n binnenvetter die niet weet hoe 'ie zijn woede en frustraties moet ventileren.
Welnee. Gewoon iemand die flink op zn ego getrapt is en wantrouwend is geworden. Dat maakt je niet labiel dat is gewoon iets wat je opnieuw moet uitvinden. Hebben we allemaal wel in meer of mindere mate moeten doen. Vooral de mensen hier.

quote:
1s.gif Op zondag 28 november 2010 00:20 schreef ScreamforyourCream het volgende:

[..]

Wel, dat is het hem nou juist. Ik heb haar vlak nadat ik het had uitgemaakt een nette brief gestuurd waarin ik alles zo helder en duidelijk mogelijk heb toegelicht waarom ik het heb uitgemaakt (toen de kogel door de kerk was, kreeg ik helemaal niet de kans om dat namelijk uit te leggen). Ik had gehoopt op een volwassen manier van reageren of in ieder geval een 'sorry'..
In plaats daarvan schildert ze mij af als de bad guy die het heeft uitgemaakt.

Volgens mij hebben meer mensen dat hier gedaan, een brief sturen. Niks mis mee, mits je van tevoren heel erg duidelijk met je afspreekt dat je die brief stuurt voor jezelf, niet om een excuses. Je hebt die brief verstuurd in de hoop op excuses en door het uitblijven daarvan heb je de situatie niet geholpen. Ik heb voor mezelf ook een keer zo'n brief gemaakt. Niet verzonden, in concept opgeslagen. Ik ben het dan kwijt zonder dat hij het te lezen krijgt. Als ik hem zou versturen zou ik een reactie willen en in die reactie zou niets kunnen staan wat het op zou lossen, dus waarom dan versturen? Het gaat om jouw verwerking. Wil je het opschrijven? Prima, maar verstuur hem gewoon niet tenzij het je geen flikker meer uitmaakt of en wat voor reactie je krijgt.

[ Bericht 25% gewijzigd door Jolene22 op 28-11-2010 00:35:58 ]
pi_89245516
quote:
1s.gif Op zondag 28 november 2010 00:30 schreef Jolene22 het volgende:

[..]

Welnee. Gewoon iemand die flink op zn ego getrapt is en wantrouwend is geworden. Dat maakt je niet labiel dat is gewoon iets wat je opnieuw moet uitvinden. Hebben we allemaal wel in meer of mindere mate moeten doen. Vooral de mensen hier.

[..]

Volgens mij hebben meer mensen dat hier gedaan, een brief sturen. Niks mis mee, mits je van tevoren heel erg duidelijk met je afspreekt dat je die brief stuurt voor jezelf, niet om een excuses. Je hebt die brief verstuurd in de hoop op excuses en door het uitblijven daarvan heb je de situatie niet geholpen. Ik heb voor mezelf ook een keer zo'n brief gemaakt. Niet verzonden, in concept opgeslagen. Ik ben het dan kwijt zonder dat hij het te lezen krijgt. Als ik hem zou versturen zou ik een reactie willen en in die reactie zou niets kunnen staan wat het op zou lossen, dus waarom dan versturen? Het gaat om jouw verwerking. Wil je het opschrijven? Prima, maar verstuur hem gewoon niet tenzij het je geen flikker meer uitmaakt of en wat voor reactie je krijgt.

Een ego. Uiteraard. Mannen hebben alleen maar ego's hé? Alleen vrouwen hebben recht van spreken om te mogen zeggen dat ze "gekwetst" zijn want alleen vrouwen zijn immers volwassen genoeg om het recht te mogen claimen dat ze gevoelens hebben. Uiteraard. Nee hoor, de inhoud van de man bestaat enkel uit een lulletje rozenwater.

Ik krijg bijna de neiging om te zeggen dat je geen recht van spreken hebt omdat je een vrouw bent. Wat geeft jou het fucking recht om maar te zeggen dat ik op mijn ego ben getrapt terwijl jij je net zo belabberd zou voelen als je mentaal werd onderdrukt door je ex?

Ik heb die brief gestuurd om duidelijk aan te geven waarom ik het had uitgemaakt omdat ik die kans niet kreeg toen ik het persoonlijk uitmaakte. Ik deed het dus in eerste instantie voor mezelf en tuurlijk had ik ook gehoopt dat ze aan de hand van de inhoud van die brief excuses zou aanbieden of er in ieder geval iets uit zou leren.

Ik snap heus wel waar dit topic voor dient en ik snap dat ik niet de enige ben op deze aardkloot die worstelt met het los laten van zijn/haar ex.

Ik stel je adviezen erg op prijs, maar alsjeblieft ga niet feministische dingen beweren als 'je bent gewoon iemand die op zijn ego is getrapt'. Dat slaat echt werkelijk nergens op! Dat is net zoiets als tegen iemand die net geradbraakt en in vieren gedeeld is door een botsing met een vrachtwagen zeggen dat ie het er maar mee moet doen en zich niet moet aanstellen. ' Hell, in het echt ben ik zelfs zo bescheiden als het maar kan... Een ego. Ha!

[ Bericht 0% gewijzigd door ScreamforyourCream op 28-11-2010 10:22:53 ]
pi_89247816
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 november 2010 21:38 schreef Jolene22 het volgende:
Zeg jeice, dit meen je toch niet serieus heh?

Naar de kroeg met je ex die je na jaren als ongewenst afval aan de kant van de weg heeft gezet?

Serieus, je moet gaan luisteren naar je vrienden. Snap dat je nu in een klotetijd zit maar iemand moet jou een schop onder je hol geven. Ze verdient je niet. Ook niet als een soort backup.

Kom zeg ga je serieus de kroeg in om te praten met een meid die savonds weer bij de barman in bed kruipt? Echt, begin er niet aan.
Ehhh, ik ga niet naar de kroeg met m'n ex die me 5 weken geleden aan de kant heeft gezet hoor :) Ik ga naar de kroeg met m'n eerste ex, waarmee het zo'n 9 jaar geleden uit is gegaan, en die eigenlijk dus een soortgelijke situatie heeft meegemaakt een aantal maanden terug. Misschien ook wel fout, maar ik heb al eerder uitgelegd dat we goed uit elkaar zijn gegaan, en dat we altijd een goede band hebben gehad in al die tijd.

De ex die jij bedoelt daar hoef ik voorlopig geen contact meer mee. Sterker nog, en dit klinkt misschien raar, het lijkt alsof er vandaag een knop omgegaan is bij mij. Ik hoorde vorige week al uit zeer betrouwbare bron dat ze dus van de zomer al veel heeft lopen smsen met een jongen (ex-vriend) die ze kende van vroeger. Een oud-collega vertelde dat zo, en toen ze er naar vroeg op het werk moest ze mysterieus lachen. Toen die collega vroeg of ze er nog wat mee gaat doen zei ze: "nee dat niet". Maar er speelde dus wel degelijk wat. Vandaag werd dat dus min of meer bevestigd vanuit een andere hoek. Ik heb haar hier vorige week al mee geconfronteerd maar ze zei dat het niks voorstelde. Opvallend, want toen ik haar een week nadat het uitging confronteerde met haar smsen met de barman zei ze ook dat dat niks voorstelde, terwijl het wel anders is gebleken. Ze is blijkbaar dus een compulsief leugenaar, en dat maakt het nu voor mij denk ik wel makkelijker om afstand te nemen. Zeker omdat het geen incident blijkt.

Ondanks dat een prima avond gehad :) Lekker naar het casino geweest, uiteindelijk nog quitte gespeeld ook, en ondertussen leuk sms-contact gehad met m'n eerste ex, zij het van korte duur. Ik voelde me eindelijk weer zeker, en alsof er een last van m'n schouders gevallen was. Het zal de komende weken nog steeds lastig zijn zo nu en dan, maar ik zie het op dit moment al beter zitten als eerst :)
pi_89249057
Hallo ! :)

Ik kom ook even binnenvallen..
Mijn verhaal kort samengevat:
- Kreeg contact met broer van ex (daarmee is 't nou al een jaar uit, die broer had ik in de 8 maanden dat we hadden nauwelijks gezien/gesproken, hij wasvbijna nooit thuis!)
- Gingen een keer samen afspreken (konden elkaar niet goed, bijna nooit 1 op 1 gesproken, maar verveelden ons) en liep uit op nachtzwemmen (in een gekke bui, beide dachten dat de ander zou bluffen).
- Dat liep uit op zoenen en meerdere avonden samen doorbrengen met praten&zoenen.
- Werd afgekapt, dit was fout tegenover zijn broertje.
- Afgesproken als vrienden zijnde, ging fout..hij zoende me weer en sindsdien weer een paar maanden met elkaar zooien en meer.
- Weer afgekapt, hij kon dit thuis echt niet vertellen.
- Na een maand weer afgesproken, dachten dat het nu wel kon als vrienden, plots weer gezoend en weer afgekapt!
- Opeens wilde hij afspreken, hele liefdesverklaring dat hij me toch echt leuk vind en het thuis echt gaat vertellen, sowieso omdat hij er mee zat maar ook omdat hij de leuke tijden met mij niet wilde missen!
- Diezelfde week lag zijn opa in coma, stierf de week erna & de week erna was zijn begrafenis, weinig contact met hem gehad en dat was ik na een paar weken wel zat. Dus toen wilde ik met hem praten en opeens zei hij dat hij me toch minder ging missen en toch misschien geen vastigheid wilde en weinig tijd had ivm studie & ik ga over een maand voor 3 maanden naar Amerika.. (dat wist hij allang!!)..
Ik vond het bullshit, dan vind ie me blijkbaar niet leuk genoeg! Maar hij vond me wel echt leuk zei hij.. maar aangezien ik nu duidelijkheid wilde en hij het nog niet wist allemaal, vond hij dat we dan maar beter echt af konden kappen.

Had hem al eerder gezegd, na die liefdesverklaring, dat als het niks zou worden ik alles zou afkappen want blijkbaar zat zelfs vriendschap er niet in zonder fouten te maken..
Toch kreeg ik een berichtje op Hyves van de week dat hij het apart vond dat ik hem had verwijderd als vriend..
Maar na mijn uitleg snapte hij het wel.

Toch vind ik het lastig. Ik vind hem ECHT leuk .. heb alles van hem verwijderd, dus dat vind ik wel goed van mezelf. Maarja..
Het gevoel dat hij toch weer twijfelde..
We waren zooo dichtbij opeens. Zovaak heb ik hem losgelaten en kwam hij terug, dus voor mijn gevoel moet ik eigenlijk het contact niet zo verbreken...
-
pi_89250587
Tja dat is een lastige situatie Justdreamy!
Moet zeggen dat ik het zelf wel vrij pikant vind om met de broer van je ex te gaan, ik zou me er zelf iig. niet gemakkelijk bij voelen en het is natuurlijk nog maar de vraag of de situatie ooit zo geaccepteerd zal worden door zijn ouders + broertje, dat je op een normale manier over de vloer kunt komen...

Ik heb gisteren mijn ex weer gesproken, ze kwam in de winkel waar ik werk. Laatste keer dat ik haar daar had gesproken was alweer 4 weken geleden. Misschien haal ik me wel spoken in mijn hoofd, maar ik krijg af en toe het idee, dat ze echt langskomt om met me te praten.
Heb haar de afgelopen 2 keer dat ik moest werken op zaterdag ook al in de winkel zien lopen, maar ben telkens het magazijn weer ingelopen of naar de kantine. Zij zag mij toen niet..

Nu kwam ze precies op de tijd, dat de shiften altijd wisselen om 1 uur 's middags. Dit weet zij ook aangezien ze er zelf ook gewerkt heeft... En als ik zie wat ze dan komt kopen, een rol zilverfolie... Maar ach, het zal wel toeval zijn allemaal :P

Maar het gesprek was, voor het eerst sinds het uit is in mijn ogen gewoon fijn en respectvol wederzijds. Had eindelijk niet meer het idee dat ze me allerzijds duidelijk probeerde te maken hoe goed ze het wel niet had... Gelukkig kan ik een beetje toneelspelen en ik deed heel luchtig en gooide er af en toe een plagerijtje doorheen maar ik stond aan het begin zelfs met trillende handjes ;(
Kreeg zelfs nog complimenten van haar, dat ze vond dat ik zo was afgevallen. Ze was ook echt meer geinteresseerd in mij dit keer, vroeg hoe het ging in Amsterdam etc etc... Nog even gehad over het voorvalletje een paar weken geleden in de snackbar waar ik dacht dat ze me negeerde. Ze had dit via via gehoord dat ik dit dacht. Ze begon er zelf over, en zei dat dit absoluut niet het geval was... En toen ze wegging zei ze, Maar ik negeer je echt niet hoor ;)

Ik hoop er verder niets meer van hoor, al lijkt dat wel uit mn post. Wel lijkt het me leuk om haar gewoon nog eens rustig te spreken, iets te gaan drinken ofzo... Goed / slecht idee? De verstandhouding tussen ons lijkt er imo nu wel rijp voor...
pi_89251269
quote:
1s.gif Op zondag 28 november 2010 03:29 schreef jeice het volgende:

[..]

Ehhh, ik ga niet naar de kroeg met m'n ex die me 5 weken geleden aan de kant heeft gezet hoor :) Ik ga naar de kroeg met m'n eerste ex, waarmee het zo'n 9 jaar geleden uit is gegaan, en die eigenlijk dus een soortgelijke situatie heeft meegemaakt een aantal maanden terug. Misschien ook wel fout, maar ik heb al eerder uitgelegd dat we goed uit elkaar zijn gegaan, en dat we altijd een goede band hebben gehad in al die tijd.

De ex die jij bedoelt daar hoef ik voorlopig geen contact meer mee. Sterker nog, en dit klinkt misschien raar, het lijkt alsof er vandaag een knop omgegaan is bij mij. Ik hoorde vorige week al uit zeer betrouwbare bron dat ze dus van de zomer al veel heeft lopen smsen met een jongen (ex-vriend) die ze kende van vroeger. Een oud-collega vertelde dat zo, en toen ze er naar vroeg op het werk moest ze mysterieus lachen. Toen die collega vroeg of ze er nog wat mee gaat doen zei ze: "nee dat niet". Maar er speelde dus wel degelijk wat. Vandaag werd dat dus min of meer bevestigd vanuit een andere hoek. Ik heb haar hier vorige week al mee geconfronteerd maar ze zei dat het niks voorstelde. Opvallend, want toen ik haar een week nadat het uitging confronteerde met haar smsen met de barman zei ze ook dat dat niks voorstelde, terwijl het wel anders is gebleken. Ze is blijkbaar dus een compulsief leugenaar, en dat maakt het nu voor mij denk ik wel makkelijker om afstand te nemen. Zeker omdat het geen incident blijkt.

Ondanks dat een prima avond gehad :) Lekker naar het casino geweest, uiteindelijk nog quitte gespeeld ook, en ondertussen leuk sms-contact gehad met m'n eerste ex, zij het van korte duur. Ik voelde me eindelijk weer zeker, en alsof er een last van m'n schouders gevallen was. Het zal de komende weken nog steeds lastig zijn zo nu en dan, maar ik zie het op dit moment al beter zitten als eerst :)
Godzijdank. Had niet alle posts gelezen maar ik kende jouw verhaal van je topic over je ex en gezien dat jaren heeft geduurd nam ik aan dat zij dat was, iets te voorbarig maar heel goed dat je daar verder geen contact meer mee hebt. Wat een takkewijf dat ze jou dat zo geflikt heeft zeg.

Echt bijzonder om te zien hoe je omgaat met dit alles. Als ik al zie hoeveel moeite ik ermee had na een jaar of 2/3 dan kan ik het me haast niet voorstellen dat je na zoveel jaar zo redelijk snel je herpakt na zo'n verwoesting van vertrouwen, maar mijn complimenten. Zoiets zal er aardig inhakken.
pi_89251358
quote:
1s.gif Op zondag 28 november 2010 11:27 schreef Bartinhoo het volgende:
Tja dat is een lastige situatie Justdreamy!
Moet zeggen dat ik het zelf wel vrij pikant vind om met de broer van je ex te gaan, ik zou me er zelf iig. niet gemakkelijk bij voelen en het is natuurlijk nog maar de vraag of de situatie ooit zo geaccepteerd zal worden door zijn ouders + broertje, dat je op een normale manier over de vloer kunt komen...

Ik heb gisteren mijn ex weer gesproken, ze kwam in de winkel waar ik werk. Laatste keer dat ik haar daar had gesproken was alweer 4 weken geleden. Misschien haal ik me wel spoken in mijn hoofd, maar ik krijg af en toe het idee, dat ze echt langskomt om met me te praten.
Heb haar de afgelopen 2 keer dat ik moest werken op zaterdag ook al in de winkel zien lopen, maar ben telkens het magazijn weer ingelopen of naar de kantine. Zij zag mij toen niet..

Nu kwam ze precies op de tijd, dat de shiften altijd wisselen om 1 uur 's middags. Dit weet zij ook aangezien ze er zelf ook gewerkt heeft... En als ik zie wat ze dan komt kopen, een rol zilverfolie... Maar ach, het zal wel toeval zijn allemaal :P

Maar het gesprek was, voor het eerst sinds het uit is in mijn ogen gewoon fijn en respectvol wederzijds. Had eindelijk niet meer het idee dat ze me allerzijds duidelijk probeerde te maken hoe goed ze het wel niet had... Gelukkig kan ik een beetje toneelspelen en ik deed heel luchtig en gooide er af en toe een plagerijtje doorheen maar ik stond aan het begin zelfs met trillende handjes ;(
Kreeg zelfs nog complimenten van haar, dat ze vond dat ik zo was afgevallen. Ze was ook echt meer geinteresseerd in mij dit keer, vroeg hoe het ging in Amsterdam etc etc... Nog even gehad over het voorvalletje een paar weken geleden in de snackbar waar ik dacht dat ze me negeerde. Ze had dit via via gehoord dat ik dit dacht. Ze begon er zelf over, en zei dat dit absoluut niet het geval was... En toen ze wegging zei ze, Maar ik negeer je echt niet hoor ;)

Ik hoop er verder niets meer van hoor, al lijkt dat wel uit mn post. Wel lijkt het me leuk om haar gewoon nog eens rustig te spreken, iets te gaan drinken ofzo... Goed / slecht idee? De verstandhouding tussen ons lijkt er imo nu wel rijp voor...
Slecht idee. Je wilt niks meer met haar. Waarom wil je dan wat gaan drinken? Vrienden worden? Gezellig praten over haar nieuwste avonturen als er straks weer een nieuw vriendje voorbij komt?

Blijkbaar ben je nog steeds met haar bezig als je de bezoekjes enzo van haar analyseert. Ik zou het niet doen. Ik zie het als zinloze zelfpijniging. Het is over, zoveel leuke vrouwen in dit land waar je gezellig mee wat kunt gaan drinken en babbelen, waarom moet dat bij je ex vandaan komen waar je zo'n verleden mee hebt?
pi_89251509
quote:
1s.gif Op zondag 28 november 2010 09:28 schreef JustDreamy het volgende:
Hallo ! :)

Ik kom ook even binnenvallen..
Mijn verhaal kort samengevat:
- Kreeg contact met broer van ex (daarmee is 't nou al een jaar uit, die broer had ik in de 8 maanden dat we hadden nauwelijks gezien/gesproken, hij wasvbijna nooit thuis!)
- Gingen een keer samen afspreken (konden elkaar niet goed, bijna nooit 1 op 1 gesproken, maar verveelden ons) en liep uit op nachtzwemmen (in een gekke bui, beide dachten dat de ander zou bluffen).
- Dat liep uit op zoenen en meerdere avonden samen doorbrengen met praten&zoenen.
- Werd afgekapt, dit was fout tegenover zijn broertje.
- Afgesproken als vrienden zijnde, ging fout..hij zoende me weer en sindsdien weer een paar maanden met elkaar zooien en meer.
- Weer afgekapt, hij kon dit thuis echt niet vertellen.
- Na een maand weer afgesproken, dachten dat het nu wel kon als vrienden, plots weer gezoend en weer afgekapt!
- Opeens wilde hij afspreken, hele liefdesverklaring dat hij me toch echt leuk vind en het thuis echt gaat vertellen, sowieso omdat hij er mee zat maar ook omdat hij de leuke tijden met mij niet wilde missen!
- Diezelfde week lag zijn opa in coma, stierf de week erna & de week erna was zijn begrafenis, weinig contact met hem gehad en dat was ik na een paar weken wel zat. Dus toen wilde ik met hem praten en opeens zei hij dat hij me toch minder ging missen en toch misschien geen vastigheid wilde en weinig tijd had ivm studie & ik ga over een maand voor 3 maanden naar Amerika.. (dat wist hij allang!!)..
Ik vond het bullshit, dan vind ie me blijkbaar niet leuk genoeg! Maar hij vond me wel echt leuk zei hij.. maar aangezien ik nu duidelijkheid wilde en hij het nog niet wist allemaal, vond hij dat we dan maar beter echt af konden kappen.

Had hem al eerder gezegd, na die liefdesverklaring, dat als het niks zou worden ik alles zou afkappen want blijkbaar zat zelfs vriendschap er niet in zonder fouten te maken..
Toch kreeg ik een berichtje op Hyves van de week dat hij het apart vond dat ik hem had verwijderd als vriend..
Maar na mijn uitleg snapte hij het wel.

Toch vind ik het lastig. Ik vind hem ECHT leuk .. heb alles van hem verwijderd, dus dat vind ik wel goed van mezelf. Maarja..
Het gevoel dat hij toch weer twijfelde..
We waren zooo dichtbij opeens. Zovaak heb ik hem losgelaten en kwam hij terug, dus voor mijn gevoel moet ik eigenlijk het contact niet zo verbreken...
Tsja. Wat wil je? Als je het ok vindt om een tijdje een soort geheim vriendinnetje te blijven dan kun je dat doen en dan een tijd lang hopende op meer. Normaal denk ik dat als iemand het niet praktisch van de daken schreeuwt dat hij je blijkbaar niet leuk genoeg vindt maar in dit geval snap ik het echt wel dat hij het even stil wil houden. Voor hetzelfde geld gaat het met jou in zee, trotseert hij de woede van zn naaste familie en is het over een jaar klaar. Ik snap zijn gereserveerdheid echt wel. Jullie 'relatie' is nog zo pril en hoewel ik jouw kant snap vraag je heel veel van hem.

Als je hem echt leuk vindt en er echt van overtuigd bent dat hij het voor je is dan zou ik me er of bij neerleggen of echt alles afkappen en niet meer omkijken.
pi_89251634
quote:
1s.gif Op zondag 28 november 2010 11:59 schreef Jolene22 het volgende:

[..]

Godzijdank. Had niet alle posts gelezen maar ik kende jouw verhaal van je topic over je ex en gezien dat jaren heeft geduurd nam ik aan dat zij dat was, iets te voorbarig maar heel goed dat je daar verder geen contact meer mee hebt. Wat een takkewijf dat ze jou dat zo geflikt heeft zeg.

Echt bijzonder om te zien hoe je omgaat met dit alles. Als ik al zie hoeveel moeite ik ermee had na een jaar of 2/3 dan kan ik het me haast niet voorstellen dat je na zoveel jaar zo redelijk snel je herpakt na zo'n verwoesting van vertrouwen, maar mijn complimenten. Zoiets zal er aardig inhakken.
Tuurlijk hakt dat er in. Ik kan ook rustig toegeven dat ik me 4-5 weken echt klote heb gevoeld, en dan druk ik me nog zacht uit. Ik sliep 3 uur per nacht, kon amper in slaap komen, dacht er de hele dag aan, ook tijdens werken. En natuurlijk... ook nu zit ik er nog mee, het is niet dat het nu ineens heel goed gaat met me.

Maar wat me wel geholpen heeft denk ik, is dat ik in de loop der weken achter steeds meer leugens kwam, en dat ik me af begon te vragen: met wie ben ik eigenlijk geweest die 8 jaren? Is ze werkelijk de persoon die ze eigenlijk 7,5 jaar is geweest; lief, leuk, meegaand, smoorverliefd op mij? Of is ze werkelijk de persoon die ze het laatste half jaar is, door te smsen met iemand van vroeger (god mag weten wat er allemaal in stond) en keihard vreemd te gaan met een barman uit een stad hier relatief ver vandaan, en van de ene dag op de ander er met hem vandoor te gaan? En dan ook nog eens ontkennen als ik aan haar VRAAG of ze verliefd is op 'm. Komop, toon ruggegraat en zeg het gewoon.

Iedereen om me heen roept dat ik beter af ben zo, en gelukkig begin ik me dat langzaamaan wel te beseffen. Zeker na alles wat ik achteraf te horen krijg. Ik vind het jammer dat het zo moet lopen hoor, zeker na zo'n intensieve relatie van 8 jaar waar je alles aan elkaar geeft en neemt.
pi_89251693
quote:
15s.gif Op zondag 28 november 2010 01:02 schreef ScreamforyourCream het volgende:

[..]

Een ego. Uiteraard. Mannen hebben alleen maar ego's hé? Alleen vrouwen hebben recht van spreken om te mogen zeggen dat ze "gekwetst" zijn want alleen vrouwen zijn immers volwassen genoeg om het recht te mogen claimen dat ze gevoelens hebben. Uiteraard. Nee hoor, de inhoud van de man bestaat enkel uit een lulletje rozenwater.

Ik krijg bijna de neiging om te zeggen dat je geen recht van spreken hebt omdat je een vrouw bent. Wat geeft jou het fucking recht om maar te zeggen dat ik op mijn ego ben getrapt terwijl jij je net zo belabberd zou voelen als je mentaal werd onderdrukt door je ex?

Ik heb die brief gestuurd om duidelijk aan te geven waarom ik het had uitgemaakt omdat ik die kans niet kreeg toen ik het persoonlijk uitmaakte. Ik deed het dus in eerste instantie voor mezelf en tuurlijk had ik ook gehoopt dat ze aan de hand van de inhoud van die brief excuses zou aanbieden of er in ieder geval iets uit zou leren.

Ik snap heus wel waar dit topic voor dient en ik snap dat ik niet de enige ben op deze aardkloot die worstelt met het los laten van zijn/haar ex.

Ik stel je adviezen erg op prijs, maar alsjeblieft ga niet feministische dingen beweren als 'je bent gewoon iemand die op zijn ego is getrapt'. Dat slaat echt werkelijk nergens op! Dat is net zoiets als tegen iemand die net geradbraakt en in vieren gedeeld is door een botsing met een vrachtwagen zeggen dat ie het er maar mee moet doen en zich niet moet aanstellen. ' Hell, in het echt ben ik zelfs zo bescheiden als het maar kan... Een ego. Ha!
Ehm... iedereen heeft een ego. Ik heb een ego, vrouwen hebben een ego, jij hebt een ego. Een ego is niets negatiefs. Snap je reactie dan ook totaaal niet. Een ego is niet hetzelfde als egoïstisch zijn of egocentrisch. Een ego hebben is niet hetzelfde als een groot ego en arrogantie. Een ego is gewoon je zelfbeeld en je zelfbeeld heeft wel degelijk een deuk opgelopen. Je ego is een synoniem voor je gevoel van eigenwaarde. Zoek de definitie eerst maar eens op voor je mensen vanalles gaat lopen verwijten. Jij maakt er vervolgens iets negatiefs van en gaat me ook nog eens woorden in de mond leggen die ik nooit zou uitspreken. Waar haal je vandaan dat ik zeg dat alleen vrouwen volwassen zijn of het recht hebben op gekwetste emoties? Of mannen geen inhoud toe ken. Waar? Nergens. Dat verzin je gewoon en beschuldig je me van om niks. Alsof dat nog niet genoeg is noem je me ook nog eens feministisch en roep je dat ik geen recht van spreken heb en doe je alsof ik tussen de regels door gezegd zou hebben dat je je aanstelt. Buitengewoon respectloos naar mij toe zonder enkele grondige reden.

Waarom zo'n buitengewoon negatieve reactie? Ik merk dat het woord ego gevoelig bij je ligt maar dat jij er negatieve associaties bij hebt daar kan ik weinig aan doen. Als je ook maar enigzins de moeite had genomen om mn postgeschiedenis door te kijken voordat je me ging uitkafferen dan had je gezien dat ik niet zo in elkaar steek en hier wel degelijk recht van spreken heb. Ik ben wel de laatste die zou zeggen dat je je aan zou stellen. Blijkbaar vindt je het woord ego verschrikkelijk, mijn excuses voor het verkeerd vallende woordgebruik maar dat geeft jou nog niet het recht om mij zo aan te spreken.

Ik stel voor dat je je iets minder defensief en beledigend opstelt want hier ga je geen vrienden mee maken zo. In dit topic wordt er moeite gedaan mensen verder te helpen, niet de grond in te trappen. Als jij het normaal vindt om zo tegen mensen te doen die je willen helpen en gelijk iemand veroordeeld zonder ook maar een poging te doen om te begrijpen wat iemand bedoeld siert dat je echt niet. Een beetje fatsoen en wat respect voor je medemens zou je echt niet misstaan.

[ Bericht 1% gewijzigd door Jolene22 op 28-11-2010 12:37:38 ]
pi_89252423
quote:
1s.gif Op zondag 28 november 2010 12:02 schreef Jolene22 het volgende:

[..]

Slecht idee. Je wilt niks meer met haar. Waarom wil je dan wat gaan drinken? Vrienden worden? Gezellig praten over haar nieuwste avonturen als er straks weer een nieuw vriendje voorbij komt?

Blijkbaar ben je nog steeds met haar bezig als je de bezoekjes enzo van haar analyseert. Ik zou het niet doen. Ik zie het als zinloze zelfpijniging. Het is over, zoveel leuke vrouwen in dit land waar je gezellig mee wat kunt gaan drinken en babbelen, waarom moet dat bij je ex vandaan komen waar je zo'n verleden mee hebt?
Hmm misschien ben ik daarin iets te voorbarig geweest... Laat ik het zo zeggen, ik mis haar nog altijd heel erg, en heb nog nooit voor iemand gevoeld wat ik voor haar heb gevoeld..
Nog altijd zou ik haar terug willen, alleen heb ik mezelf inmiddels neergelegd bij het feit dat dit nooit meer zal gebeuren. Al is het alleen al vanwege het feit dat dit van haar ouders waarschijnlijk niet mag....

Want als ik haar spreek dan weet ik gewoon dat de gevoelens bij haar ook nog niet weg zijn. Nee, ik ben niet naief en ook ik heb mensenkennis, maar aan de manier van communiceren en lichaamstaal merk ik dat gewoon. Toen ze gisteren overigens met een collega stond te praten zei ze dat ze nergens mee bezig is op liefdesgebied. Ik stond iets verderop, dus ze dacht dat ik dit niet hoorde en toen ik terugkwam herhaalde ze dat tegen mijn collega, opdat ik dat zou horen denk ik... Het was overigens niet zo, dat dit me heel blij maakte oid. Ik weet heus wel dat ze vroeg of laat wel weer iemand zal ontmoeten. En of dit nu vandaag of over 2 jaar is, maakt me allemaal niet zo veel uit... Zelfde geldt voor mijzelf overigens..

Maargoed, analyseren, het heeft allemaal zo weinig nut, maar het is alleen zo verrekte verslavend. Vooral nu er weer sneeuw ligt enzo krijg ik weer heel veel herinneringen naar de afgelopen winter met haar.
Over dat wat drinken zit ik ook in dubio. Enerzijds vind ik het echt een hele fijne meid, waar ik echt gesprekken mee heb die ik met niemand anders zou kunnen hebben. Anderzijds denk ik dat het besef hoe erg ik haar mis alleen maar groter wordt wanneer ik haar vaker zie...
pi_89252760
quote:
1s.gif Op zondag 28 november 2010 12:40 schreef Bartinhoo het volgende:

[..]

Hmm misschien ben ik daarin iets te voorbarig geweest... Laat ik het zo zeggen, ik mis haar nog altijd heel erg, en heb nog nooit voor iemand gevoeld wat ik voor haar heb gevoeld..
Nog altijd zou ik haar terug willen, alleen heb ik mezelf inmiddels neergelegd bij het feit dat dit nooit meer zal gebeuren. Al is het alleen al vanwege het feit dat dit van haar ouders waarschijnlijk niet mag....

Want als ik haar spreek dan weet ik gewoon dat de gevoelens bij haar ook nog niet weg zijn. Nee, ik ben niet naief en ook ik heb mensenkennis, maar aan de manier van communiceren en lichaamstaal merk ik dat gewoon. Toen ze gisteren overigens met een collega stond te praten zei ze dat ze nergens mee bezig is op liefdesgebied. Ik stond iets verderop, dus ze dacht dat ik dit niet hoorde en toen ik terugkwam herhaalde ze dat tegen mijn collega, opdat ik dat zou horen denk ik... Het was overigens niet zo, dat dit me heel blij maakte oid. Ik weet heus wel dat ze vroeg of laat wel weer iemand zal ontmoeten. En of dit nu vandaag of over 2 jaar is, maakt me allemaal niet zo veel uit... Zelfde geldt voor mijzelf overigens..

Maargoed, analyseren, het heeft allemaal zo weinig nut, maar het is alleen zo verrekte verslavend. Vooral nu er weer sneeuw ligt enzo krijg ik weer heel veel herinneringen naar de afgelopen winter met haar.
Over dat wat drinken zit ik ook in dubio. Enerzijds vind ik het echt een hele fijne meid, waar ik echt gesprekken mee heb die ik met niemand anders zou kunnen hebben. Anderzijds denk ik dat het besef hoe erg ik haar mis alleen maar groter wordt wanneer ik haar vaker zie...
Ik snap het wel hoor. Het was ooit zo sterk en dan blijf je denken dat het ergens wel weer goed kan komen. Verstand en gevoel spreken elkaar tegen en op zwakke momenten overheerst die drang naar die periode weer. In de vorige post zei je nog dat je niets meer wilde, nu spreek je jezelf ook weer een beetje tegen en geef je het weer hoop. Maak een keuze. Besef wel dat je het ook inmiddels een beetje hebt kunnen romantiseren he. Was ze nou echt zo fantastisch? Mis je haar of ben je gewoon bang om alleen te blijven? Noem alle negatieve punten is op, heb je die niet inmiddels een beetje afgevlakt door teveel te analyseren of de schuld onterecht bij jezelf te leggen?

Punt is wel dat deze situatie toch gewoon zelfkastijding is. Jij hebt nog gevoelens en je kan alleen maar gissen naar die van haar. Betekent wel dat je hier voor de tweede keer heel hard op je bek kunt gaan en als je niet op jezelf en je eigen grenzen past dan kun je straks weer helemaal overnieuw beginnen. Of het gaat wel goed, dat kan ook. Gebeurd alleen niet vaak.

Wil je ermee kappen, kap dan echt alles af. De enige manier want dit is echt jezelf martelen wat je doet. Wil je het nog een keer proberen met het risico weer gekwetst te worden? Ga er dan voor. Is alleen waarschijnlijk niet de verstandigste keuze maar er zit niets tussenin. Vriendjes blijven met je ex als je nog gevoelens voor haar hebt werkt gewoon niet. Ga je dan haar handje vasthouden tot ze een nieuwe lover heeft? Of kijk of je nog een keer het met haar kan proberen, of laat gewoon alles vallen. Zet niets op het spel wat je niet wilt verliezen. Als je je zelfvertrouwen (ik zal het woord ego niet meer gebruiken:P) daaronder rekent en bang bent dat je een volgende keer niet meer overeind zal kunnen komen, doe het dan niet. Mja, als je denkt dat je door dit hele proces nog wel een keer kan komen en je het voor haar overhebt.. het is jouw leven, jouw liefde.
pi_89253564
Mja het feit dat het ooit zo sterk was, speelt natuurlijk mee, maar hetgeen voor mij nog meer geldt, is dat eigenlijk alle initiatief voor de relatie destijds van haar kant is gekomen. Zij wou zo graag en deed zo haar best. Ik ben daar verkeerd mee om gegaan. Het is een beetje te veel met mijn ego aan de haal gegaan en daar heb ik fouten in gemaakt.

Daardoor blijft de ''hoop'' dat het ooit weer goed zal komen toch leven bij mij, hetzij waarschijnlijk onterecht. Ik woon nu op mezelf, ben lekker afgevallen, serieus bezig met de studie etc. Allemaal redenen voor haar om in te zien dat ik aan mezelf heb gewerkt. Als ze echt zo graag met me wou gaan, zou het toch kunnen dat ze me een tweede kans geeft...

Romantiseren heb ik heel lang gedaan, en zal ik nu op bepaalde punten nog steeds doen. Desalniettemin is het al bijna een half jaar uit, waarvan de laatste 4 maanden amper tot geen contact. Maar de gevoelens voor haar blijven zo enorm groot. Heb alles afgeloten, hyves, msn, smsjes + nummer weg maar het helpt allemaal geen reet. Ga veel uit met vrienden, zoen ook regelmatig met meiden maar het laat me niet beter voelen.

Maargoed, ik heb haar destijds verteld dat mijn deur voor haar open staat, alleen het is zo verrekte moeilijk te raden wat er in haar hoofd omgaat. Denkt ze dat ik door mijn nieuwe leven geen behoefte meer aan haar heb? Mijn geacteerde ''luchtige'' houding tijdens onze gesprekken zal daaraan bijdragen. Aan de andere kant is ze destijds ook brutaal zat geweest door mij vanuit het niets te gaan sms'en toen ze een relatie met me wou. Waarschijnlijk bedenk ik gewoon overal een reden voor die niet gegrond is. Toch blijft mijn gevoel zeggen dat ze nog voor me voelt. Dat zie ik aan haar lichaamshouding, manier van communiceren etc..

Ik heb besloten, dat ik zelf geen actie ga ondernemen. Mocht ze me ooit terug willen, dan zal ze zelf heus wel wat van zich laten horen.. Waarschijnlijk zet ik mezelf toch alleen maar voor schut als ik weer pogingen richting haar ga doen..
  zondag 28 november 2010 @ 13:59:15 #158
189961 ex
aperture science
pi_89255180
Iedereen hier zou is naar blame-game van Kanye West moeten luisteren (nieuwe album) was voor mij een soort openbaring..

quote:
On a bathroom wall I wrote
Id rather argue with you than to be with someone else (else, else, else)
I took a piss and dismiss it and went and found somebody else
Arguing harvesting the feelings, Id rather be by my f-cking self
Till about 2am and I call back and I hang up and start to blame myself
Somebody help
Dit stukje tekst vooral kwam bij mij nogal hard aan, zo van.. waarom probeer je nog leuk tegen aar te doen, waarom probeer je contact te houden? Ze beschuldigd je van alles, doet onaardig & vaag, dreigt met dingen en probeert je nog steeds te manipuleren. Ik begin steeds meer vrede met de situatie (single) te krijgen..
The cake is a lie!
pi_89257473
Vandaag ben ik voor het eerst weer vrolijk en heb het gevoel dat het leven me weer toelacht. Ben een oude vriend tegengekomen in de stad en voel me eindelijk weer helemaal vrij qua gedachten. M'n ex heeft me ook proberen te manipuleren en naar haar hand te zetten. Daar zijn sommige vrouwen schijnbaar heel goed in. Het ene moment wil ze graag een relatie en het volgende moment is er een waslijst aan dingen mis met je. Allerlei verwijten en beschuldigingen die ik (regelmatig) kreeg toegeworpen, die vaak volledig uit haar duim gezogen leken te zijn, of waar ze het zelf naar gemaakt heeft. Telkens weer alles moeten uitleggen, soms wel 6x hetzelfde omdat ze het niet begrijpt.. pfff. En dan ook nog de onschuldigheid zelve uithangen tegenover anderen. Ik weet waarom anderen erin trappen. Zelf ben ik er ook ingetrapt en er bijna voor gevallen. Gelukkig ben ik er op tijd achter hoe ze werkelijk in elkaar zit. Ze viel nooit voor de verkeerde mannen, de mannen vielen voor de verkeerde vrouw.
pi_89257657
quote:
1s.gif Op zondag 28 november 2010 15:16 schreef Matel het volgende:
Vandaag ben ik voor het eerst weer vrolijk en heb het gevoel dat het leven me weer toelacht. Ben een oude vriend tegengekomen in de stad en voel me eindelijk weer helemaal vrij qua gedachten. M'n ex heeft me ook proberen te manipuleren en naar haar hand te zetten. Daar zijn sommige vrouwen schijnbaar heel goed in. Het ene moment wil ze graag een relatie en het volgende moment is er een waslijst aan dingen mis met je. Allerlei verwijten en beschuldigingen die ik (regelmatig) kreeg toegeworpen, die vaak volledig uit haar duim gezogen leken te zijn, of waar ze het zelf naar gemaakt heeft. Telkens weer alles moeten uitleggen, soms wel 6x hetzelfde omdat ze het niet begrijpt.. pfff. En dan ook nog de onschuldigheid zelve uithangen tegenover anderen. Ik weet waarom anderen erin trappen. Zelf ben ik er ook ingetrapt en er bijna voor gevallen. Gelukkig ben ik er op tijd achter hoe ze werkelijk in elkaar zit. Ze viel nooit voor de verkeerde mannen, de mannen vielen voor de verkeerde vrouw.
Fijn te horen dat het beter gaat met je. Kan aan mijn onoplettendheid liggen maar volgens mij heb ik je niet eerder gezien hier. Wat is jouw verhaal?
pi_89257730
quote:
1s.gif Op zondag 28 november 2010 15:23 schreef Jolene22 het volgende:

[..]

Fijn te horen dat het beter gaat met je. Kan aan mijn onoplettendheid liggen maar volgens mij heb ik je niet eerder gezien hier. Wat is jouw verhaal?
Ik heb ik wel eerder gepost. Pagina 2 of standaard 5 geloof ik, afhankelijk van je forum-instellingen.
pi_89259380
Kom hier niet meer zo vaak maar lees soms nog wel mee. Behalve de hele proza's :).

Deze week weer woorden gehad met haar. Ze heeft zelf al iemand anders maar vind het nog heel normaal dat ik nog van alles kom fixen bij haar. Heb ik heel netjes aangegeven dat ik dat niet meer van plan was. Toen was het hek van de dam want dat kan ik toch best doen volgens haar. Het vervelende is dat ik op een bepaalde manier van haar afhankelijk ben en zij van mij. In verband met een woning etc. Nou wil ik haar smsen of we nog een keer samen alles uit konden praten maar ik vind eigenlijk dat het van haar kant moet komen. Ik zit echt niet meer op haar gezelschap of vriendschap te wachten maar ik vind wel dat ze zich aan de afspraken moet houden die we aan het begin toen het uit ging gemaakt hebben en dat doet ze dus niet meer.
Nou is zij veel afhankelijker van mij dan ik van haar dus ik zou haar het leven heel zuur kunnen maken. Maar dat wil ik dan ook weer niet omdat dan met haar ook nog andere mensen in de shit komen die het niet verdienen. Ik weet wel dat ik de volgende keer wat meer naar m'n gevoel luister voordat ik aan een relatie begin.

  zondag 28 november 2010 @ 17:05:06 #163
189961 ex
aperture science
pi_89261269
Ja dat is naar, nog van elkaar afhankelijk zijn, dat had ik eerst ook maar dat heb ik heel snel allemaal door gesneden. Daar heb je echt alleen maar gezeik mee!
The cake is a lie!
pi_89261549
hier ook, begin nu net weer wat makkelijker de dag door te komen en zo en niet meer zo vaak eraan te denken dat t nu uit is... begint mn ex weer te zeuren over allemaal dingen via msn :P dan denk ik echt; wat doe je moeilijk? jij hebt t uitgemaakt :P heb dr nu maar ff geblockt, want zit er niet echt op te wachten ;)
learn from yesterday. live for today and dream of tomorrow
pi_89261612
quote:
1s.gif Op zondag 28 november 2010 17:05 schreef ex het volgende:
Ja dat is naar, nog van elkaar afhankelijk zijn, dat had ik eerst ook maar dat heb ik heel snel allemaal door gesneden. Daar heb je echt alleen maar gezeik mee!
Precies... mijn ex wil ondanks alles wat ze me geflikt heeft nog steeds vrienden blijven. Nou mooi niet. Ze toont nog geen greintje interesse in hoe het met me gaat sinds ze er met hem vandoor is, gigantische roze wolk waar ze nu op zit, en gigantische plaat voor d'r hoofd. Ik ga haar binnenkort mededelen dat ik haar uitkoop, want daar ben ik inmiddels wel zeker van. En dan mag ze zorgen dat ze op de dag van tekenen al haar spulletjes uit het huis heeft gehaald, alsmede misschien wat grotere dingen (ze heeft recht op de helft) want vanaf het moment dat zij en ik de handtekening hebben gezet is het sleutels inleveren en mag ze geen stap meer binnen zetten.

Ik zal d'r misschien nog wel een zakelijke hand geven en haar vervolgens "tot ooit" zeggen, maar daar houdt het ook wel mee op. Misschien dat ik haar over een half jaar of jaar wel weer eens tegenkom en wel op een normale manier met haar kan praten. Hopelijk tegen die tijd met een leuke vriendin aan m'n zijde die WEL communiceert en WEL betrouwbaar is. Alle banden lossnijden, werkt volgens mij echt het beste :) Ik vind het natuurlijk klote dat het op deze manier moet, maar goed, het lijkt er ook in alles op dat zij het zo wil gezien haar acties.
pi_89262884
quote:
1s.gif Op zondag 28 november 2010 12:07 schreef Jolene22 het volgende:

[..]

Tsja. Wat wil je? Als je het ok vindt om een tijdje een soort geheim vriendinnetje te blijven dan kun je dat doen en dan een tijd lang hopende op meer. Normaal denk ik dat als iemand het niet praktisch van de daken schreeuwt dat hij je blijkbaar niet leuk genoeg vindt maar in dit geval snap ik het echt wel dat hij het even stil wil houden. Voor hetzelfde geld gaat het met jou in zee, trotseert hij de woede van zn naaste familie en is het over een jaar klaar. Ik snap zijn gereserveerdheid echt wel. Jullie 'relatie' is nog zo pril en hoewel ik jouw kant snap vraag je heel veel van hem.

Als je hem echt leuk vindt en er echt van overtuigd bent dat hij het voor je is dan zou ik me er of bij neerleggen of echt alles afkappen en niet meer omkijken.
Ik wilde nog lang wachten totdat hij het zou vertellen, daar gaat het helemaal niet om! Want ik snap hem heel goed & de risico's die hij voor ons heeft genomen zijn er al zoveel, en dat voor een familiepersoon.. dit is al vanaf eind Juni bezig he ;)
Ik wilde alleen zekerheid over zijn gevoelens, dat ik zekerweten niet voor jan met de korte achternaam zat te wachten op hem.. en volgens hem miste hij me de laatste week niet echt. Hij wilde me wel SMSen, maar wist niet wat dus hij liet het maar voor wat het was..

Ik vind hem echt heel leuk en wil heel graag wel contact met hem, maar ik wil niet weer dat hij opeens besluit me toch leuk te vinden en er voor te willen gaan.. terwijl ik net de hoop heb laten varen.. En dan opeens weer zegt van toedeloe! :\
Ik wil hem gewoon, en doordat hij zei dat hij nog twijfelde ben ik bang dat ik mijn kans vet misloop!
-
pi_89267212
Heb gister een hele geweldige dag met m'n ex gehad. We waren superclose samen en hebben veel gelachen en goed gepraat over de meest uiteenlopende zaken, zowel diepe gesprekken als hele luchtige gesprekken.
Ik heb haar voor een laatste keer aangeboden om alsjeblieft bij me terug te komen, maar dat wilde ze niet. Ze wilde dit keer echt een andere weg inslaan en voorlopig echt als vrijgezel door te gaan. Het verbaasde me dat ik niet helemaal in emoties schoot, maar het heel goed kon accepteren. Ook hierna hebben we nog steeds heel goed en fijn kunnen praten.

Ik denk dat het me heel erg geholpen heeft in het afsluiten van de relatie. We zijn hele goeie vrienden momenteel. Ze is dus niet ineens volledig uit m'n leven: iets waar ik heel erg bang voor was.

Het is precies 1 week geleden uit gegaan tussen ons en vandaag (28 nov) zouden we precies een jaar samenzijn. Het is dus wel een beetje een moeilijke dag voor me. In m'n gedachte leef ik de hele dag al op 28 november 2009 ;(
Cuz I'm Mr. Brightside
pi_89268622
quote:
1s.gif Op zondag 28 november 2010 19:40 schreef Neo-Mullen het volgende:
Heb gister een hele geweldige dag met m'n ex gehad. We waren superclose samen en hebben veel gelachen en goed gepraat over de meest uiteenlopende zaken, zowel diepe gesprekken als hele luchtige gesprekken.
Ik heb haar voor een laatste keer aangeboden om alsjeblieft bij me terug te komen, maar dat wilde ze niet. Ze wilde dit keer echt een andere weg inslaan en voorlopig echt als vrijgezel door te gaan. Het verbaasde me dat ik niet helemaal in emoties schoot, maar het heel goed kon accepteren. Ook hierna hebben we nog steeds heel goed en fijn kunnen praten.

Ik denk dat het me heel erg geholpen heeft in het afsluiten van de relatie. We zijn hele goeie vrienden momenteel. Ze is dus niet ineens volledig uit m'n leven: iets waar ik heel erg bang voor was.

Het is precies 1 week geleden uit gegaan tussen ons en vandaag (28 nov) zouden we precies een jaar samenzijn. Het is dus wel een beetje een moeilijke dag voor me. In m'n gedachte leef ik de hele dag al op 28 november 2009 ;(
ik ben benieuwd hoe het over een maand gaat..
Of niet?
pi_89269078
Inderdaad, ben ik ook benieuwd naar. Meestal als exen elkaar op goede voet regelmatig blijven zien dan komen ze wel weer blij elkaar. Na een paar weken komt dan toch dat besef dat alleen zijn lang niet zo leuk is.
Mocht ze bij haar standpunt blijven dan eindig je waarschijnlijk meer gedesillusioneerd en gekwetst dan je nu al bent ;)
pi_89269636
Dat kan vaak voorkomen ja :)
Cuz I'm Mr. Brightside
pi_89271260
quote:
1s.gif Op zondag 28 november 2010 19:40 schreef Neo-Mullen het volgende:
Heb gister een hele geweldige dag met m'n ex gehad. We waren superclose samen en hebben veel gelachen en goed gepraat over de meest uiteenlopende zaken, zowel diepe gesprekken als hele luchtige gesprekken.
Ik heb haar voor een laatste keer aangeboden om alsjeblieft bij me terug te komen, maar dat wilde ze niet. Ze wilde dit keer echt een andere weg inslaan en voorlopig echt als vrijgezel door te gaan. Het verbaasde me dat ik niet helemaal in emoties schoot, maar het heel goed kon accepteren. Ook hierna hebben we nog steeds heel goed en fijn kunnen praten.

Ik denk dat het me heel erg geholpen heeft in het afsluiten van de relatie. We zijn hele goeie vrienden momenteel. Ze is dus niet ineens volledig uit m'n leven: iets waar ik heel erg bang voor was.

Het is precies 1 week geleden uit gegaan tussen ons en vandaag (28 nov) zouden we precies een jaar samenzijn. Het is dus wel een beetje een moeilijke dag voor me. In m'n gedachte leef ik de hele dag al op 28 november 2009 ;(
Geloof mij, dit moet je niet eens willen, althans niet op de lange termijn...

Ik bleef mijn ex ook nog vaak zien in de eerste weken. Eigenlijk was het vrijwel precies hetzelfde als tijdens de relatie, alleen zoenden we niet meer...
Bleef mezelf toen ook voorhouden dat ik het prima vond zo, maargoed je gaat iemand niet zo snel missen wanneer je nog de hele dag over en weer sms't of in ieder geval afspreekt...

De zware periode is eigenlijk pas 2 maanden later begonnen, toen we elkaar nooit meer spraken. Het is toch een fase waar je vroeg of laat doorheen moet, dus je kunt er maar beter zo snel mogelijk aan beginnen is mijn mening ...
pi_89275648
Hmm, valt wat over te zeggen ja. We waren sowieso niet van plan om heel intensief contact te houden. Meer zo nu en dan een gesprekje op msn, wat berichtjes op facebook/hyves en hier en daar een smsje.
Cuz I'm Mr. Brightside
pi_89280603
Gatver, ging het gisteravond en vanochtend/vanmiddag nog zo goed, vanavond was het weer helemaal ruk.

Vanochtend lekker ontbeten, vanmiddag eitje gebakken, lekker muziek hard aan gehad hier thuis en ook weer op de spinbike gezeten, en naar de stad gereden om Black Ops te halen, een beetje ter afleiding. In de stad ook nog een paar keer oogcontact gehad met een leuk meisje, waarna ik dacht: Ach, dat flirten is eigenlijk ook zo slecht nog niet.

Maar vanavond vertelde m'n moeder bij het eten dat ze een goede vriendin van m'n ex had gesproken, die ook absoluut niet wist waar ze mee bezig was. Maar wel wist te vertellen dat ze totaal niet meer van me houdt. Dat is toch raar... dat dat in 1 keer zo HE-LE-MAAL weg is? Dat kan toch haast niet? Of het is die roze wolk natuurlijk... Niet dat ik nog hoop had oid, maar dit is wel echt een uiterste weer zegmaar...

Ik moet me maar minder gaan aantrekken wat mensen om me heen zeggen, en me totaal afsluiten van alle info die met haar te maken heeft, denk ik. Net ff Studio Voetbal gekeken onder het genot van een paar Hertog Jannetjes, misschien slaap ik dan eens lekker :P
pi_89281274
quote:
1s.gif Op zondag 28 november 2010 23:19 schreef jeice het volgende:
Maar vanavond vertelde m'n moeder bij het eten dat ze een goede vriendin van m'n ex had gesproken, die ook absoluut niet wist waar ze mee bezig was. Maar wel wist te vertellen dat ze totaal niet meer van me houdt. Dat is toch raar... dat dat in 1 keer zo HE-LE-MAAL weg is? Dat kan toch haast niet? Of het is die roze wolk natuurlijk... Niet dat ik nog hoop had oid, maar dit is wel echt een uiterste weer zegmaar...
Ik denk dat, zeker in haar ogen, de relatie al een tijdje aan het dood bloeden was. Daarom zat ze van de zomer met die dude te smsen en wie weet wat nog meer en ook die barman is er het gevolg van. Ze heeft tijdens de relatie al een soort van afsluiting kunnen vinden.

Natuurlijk behoorlijk lullig dat ze dit niet naar jou communiceert of iets dergelijks, maar het zou wel kunnen verklaren waarom ze nu niets meer voor je voelt (of in ieder geval zegt te voelen). Maargoed, hoewel ik snap dat je je er kut door voelt is het een goede zaak dat je het grootste deel van de dagen positief doorbrengt en ook open staat voor het flirten met anderen ^O^ Het heeft zeker nog wat tijd nodig, maar ga zo door!
pi_89284421
Hmm er is flink gelogen hier over mij door iemand dat nog niet eens mijn "ex" is. Ik zal geen namen noemen maar hij had beter geen bericht over mij kunnen typen hier iig. Er was niet eens sprake van een relatie oid. en wat ik vind is dat ik gewoon ben gebruikt voor de sex (aan het lijntje gehouden dus). Daarom heb ik op een gegeven moment hem een keuze laten maken, of verder gaan of kappen. Hij wilde dus niet verder dus goed heb ik ook meteen het contact verbroken. Lijkt me heel normaal, niet?

Zo dat was mijn verhaaltje. Ik ga liever niet in details op want dat is een te lang verhaal en bovendien begrijpen we elkaar niet eens of willen we elkaar gewoon niet begrijpen. Dat kan ook . :P.

Mja ik hou er niet van om zwart gemaakt te worden door iemand wat dan ook niet waar is, dus vandaar mijn berichtje hier. Stom van hem trouwens, hij moet weten dat ik ook een Fokker! ben :P. Ach ja , iedereen maakt welleens fouten, haha. ;)
  maandag 29 november 2010 @ 02:07:38 #176
179899 Catkiller
We sail into the black
pi_89284972
En nu moeten wij verhalen terug gaan lezen om er misschien achter te komen over wie je het hebt? Geef dan meteen een naam enzo! :D
Op zaterdag 9 maart 2019 17:21 schreef Lospedrosa het volgende:
Wat voor een mongool ben jij nou weer. Klojo.
[/quote]
pi_89285017
Dat kan ik maar beter niet doen. Namen in dit geval publiceren is al helemaal niet netjes vind ik. :P
  maandag 29 november 2010 @ 02:22:39 #178
179899 Catkiller
We sail into the black
pi_89285140
Ik zou snel een naam noemen en het hele verhaal posten voordat hij het doet en je zwart maakt :o

:P Als hij het af heeft gekapt en hier komt posten zou hij zich misschien eens af moeten vragen waar hij mee bezig is _O-
Op zaterdag 9 maart 2019 17:21 schreef Lospedrosa het volgende:
Wat voor een mongool ben jij nou weer. Klojo.
[/quote]
  maandag 29 november 2010 @ 02:23:39 #179
301168 goofy_goober
knucklehead mcspazatron
pi_89285150
The plot thickens...
why didn't the kid see the pirate movie? because it was rated Aarrh!
pi_89287471
Pff ik begin zo langzamerhand echt een beetje ten einde raad te raken...

Een half jaar is inmiddels verstreken, en heb alle contact en mogelijkheden om met haar geconfronteerd te worden verwijderd maar het helpt echt geen reet.
Zit nu op kamers met 5 andere huisgenoten, veel sociale interactie, veel werken, veel studeren, veel uit, zoenen met andere meiden : het helpt echt allemaal geen ene reet..

De mensen die in dit topic postte toen ik begon met posten zijn allang weer weg, en de generatie daarna ook al zo ongeveer, alleen ik ben nog over :{
Heb mezelf ook al een paar keer een figuurlijke schop onder mijn reet gegeven, en constant wanneer haar naam in mn hoofd voorbij komt geforceerd aan iets anders gaan denken maar op een zwak moment kan ik het niet tegen houden.
WTF doe ik fout -O-
pi_89287534
quote:
1s.gif Op maandag 29 november 2010 01:20 schreef Ernemmertje het volgende:
Hmm er is flink gelogen hier over mij door iemand dat nog niet eens mijn "ex" is. Ik zal geen namen noemen maar hij had beter geen bericht over mij kunnen typen hier iig. Er was niet eens sprake van een relatie oid. en wat ik vind is dat ik gewoon ben gebruikt voor de sex (aan het lijntje gehouden dus). Daarom heb ik op een gegeven moment hem een keuze laten maken, of verder gaan of kappen. Hij wilde dus niet verder dus goed heb ik ook meteen het contact verbroken. Lijkt me heel normaal, niet?

Zo dat was mijn verhaaltje. Ik ga liever niet in details op want dat is een te lang verhaal en bovendien begrijpen we elkaar niet eens of willen we elkaar gewoon niet begrijpen. Dat kan ook . :P.

Mja ik hou er niet van om zwart gemaakt te worden door iemand wat dan ook niet waar is, dus vandaar mijn berichtje hier. Stom van hem trouwens, hij moet weten dat ik ook een Fokker! ben :P. Ach ja , iedereen maakt welleens fouten, haha. ;)
Ok je komt met een beschuldiging, dat er is gelogen over jou. Ik kan me niet voorstellen dat hij jouw naam heeft gebruikt daarbij anders hadden we wel geweten wie, je wilt geen naam geven en geen fatsoenlijke uitleg, dus wat wil je dan? Wat moeten we dan met deze info?

Wie a zegt moet ook b zeggen. Jij beschuldigd nu net zo goed iemand en wel van liegen. Als je vervolgens niet die beschuldiging hard wilt maken is mijn mening dat je zo iemand helemaal niet moet beschuldigen en als je dat al doet en wij mogen toch niet weten wie en waarom, doe het dan via PM. Of wees gewoon eerlijk en leg je kaarten op tafel.
pi_89287664
Ik weet wel over welke post dat gaat :p groot gelijk hoor, ik zou ook niet gebruikt willen worden voor de seks. En dan vind die gozer van je het nog raar ook dat je alles afkapt :')!
pi_89287775
quote:
1s.gif Op maandag 29 november 2010 09:27 schreef Bartinhoo het volgende:

WTF doe ik fout -O-
Je hebt toch nog steeds contact met haar? Het is toch niet zo dat je al maanden niet meer met haar spreekt? Je zit pas nog te vertellen dat je steeds die ontmoetingen met haar hebt en zelf met haar wil babbelen enzo.

Dat doe je fout. Hoe kan een wond helen als jij het iedere keer open laat rijten?

Stiekem wil je nog geen afscheid nemen denk ik. Stiekem wil je helemaal het einde niet accepteren en dat gaat je nu opbreken. Maak toch een keus. Ga ervoor met het risico volkomen op je plaat te gaan en weer helemaal overnieuw te moeten beginnen of kap nou eens alles af. Geen leuke praatjes meer, geen toevallige ontmoetingen. Als ze komt, zeg dat je bezig bent, dat ze bij een andere collega kan aansluiten, dat je het moeilijk vindt om haar tegen te komen en dat ze je met rust moet laten.

Laat niet zo met je spelen en hak die knoop nou door. Je kunt het wel accepteren, maar omdat je eigenlijk hoopt dat er nog een vervolg komt blijf je hangen.En ja je zegt dat je er zo lang mee zit dan geloof ik ook wel ja en de een is daar wat makkelijker mee dan de ander. Ik ben er ook al een hele lange tijd mee bezig maar gun jezelf die tijd gewoon.
pi_89287805
quote:
1s.gif Op maandag 29 november 2010 09:38 schreef melanie_x het volgende:
Ik weet wel over welke post dat gaat :p groot gelijk hoor, ik zou ook niet gebruikt willen worden voor de seks. En dan vind die gozer van je het nog raar ook dat je alles afkapt :')!
Enlighten us :D

Ik zeg overigens ook niet dat ze ongelijk heeft hoor maar ik vind het nogal vreemd om beschuldigingen op een forum te zetten naar een medeforumgebruiker zonder dat daarbij een naam genoemd wordt. Stuur het dan via PM want zo wordt het voor ons ook erg lastig om er wat zinvols over te stellen.
  maandag 29 november 2010 @ 10:42:27 #185
301168 goofy_goober
knucklehead mcspazatron
pi_89289310
Het was denk ik ook meer bedoeld voor de persoon in kwestie, dat 'ie 'effe normaal' moet doen aangezien ze ook meeleest.
why didn't the kid see the pirate movie? because it was rated Aarrh!
  maandag 29 november 2010 @ 10:47:11 #186
301168 goofy_goober
knucklehead mcspazatron
pi_89289454
quote:
1s.gif Op maandag 29 november 2010 09:44 schreef Jolene22 het volgende:

[..]

Je hebt toch nog steeds contact met haar? Het is toch niet zo dat je al maanden niet meer met haar spreekt? Je zit pas nog te vertellen dat je steeds die ontmoetingen met haar hebt en zelf met haar wil babbelen enzo.

Dat doe je fout. Hoe kan een wond helen als jij het iedere keer open laat rijten?

Stiekem wil je nog geen afscheid nemen denk ik. Stiekem wil je helemaal het einde niet accepteren en dat gaat je nu opbreken. Maak toch een keus. Ga ervoor met het risico volkomen op je plaat te gaan en weer helemaal overnieuw te moeten beginnen of kap nou eens alles af. Geen leuke praatjes meer, geen toevallige ontmoetingen. Als ze komt, zeg dat je bezig bent, dat ze bij een andere collega kan aansluiten, dat je het moeilijk vindt om haar tegen te komen en dat ze je met rust moet laten.

Laat niet zo met je spelen en hak die knoop nou door. Je kunt het wel accepteren, maar omdat je eigenlijk hoopt dat er nog een vervolg komt blijf je hangen.En ja je zegt dat je er zo lang mee zit dan geloof ik ook wel ja en de een is daar wat makkelijker mee dan de ander. Ik ben er ook al een hele lange tijd mee bezig maar gun jezelf die tijd gewoon.
Dit dus.

Met geforceerd bezig zijn met andere dingen schiet je natuurlijk ook geen fuck mee op. Je moet het uiteindelijk wel accepteren dat het over is. Enne, een psycholoog is in dit geval zo gek nog niet, aangezien je nogal met jezelf en je gedrag tijdens de relatie in de knoop zit. Misschien is het voor jezelf handig als je eens accepteert dat je fouten hebt gemaakt, dan kun je daarna gaan werken aan het herstel zodat je die fouten niet meer zal maken.
why didn't the kid see the pirate movie? because it was rated Aarrh!
pi_89292874
Nou, contact met haar is een groot woord...

De laatste 3 maanden heb ik haar 2 keer gesproken, en 1 keer een sms voor haar verjaardag gestuurd, hetgeen nu niet eens meer zou kunnen aangezien ik haar nummer heb verwijderd en heel slecht ben in nummers onthouden...

Als ik haar zie in de winkel, of op straat dan loop ik de andere kant op. Ik heb alleen geen ogen in mijn rug zitten, en zo kan het gebeuren dat ik soms plots met haar geconfronteerd word maar dit is hoogstens 1 keer per maand...
Het is inderdaad een optie om te zeggen dat ik niet meer met haar wil spreken, echter lijkt me dat disproportioneel vooral gezien het feit dat ik me tijdens die gesprekken heel nonchalant en luchtig op heb weten te stellen....

Verder ben ik niet geforceerd met dingen bezig, het bevalt me allemaal best en ik maak er flinke progressie mee. Het is alleen niet zo, dat het me in dergelijke mate voldoening geeft dat ik op dit moment tevreden kan zijn met mijzelf en mijn leven.
Daarnaast kom ik in het dagelijks leven ( vriendinnen huisgenoten/ uitgaan / uni ) echt bijna alleen maar van die brallerige corpsmeisjes tegen die echt totaal niet mijn typ zijn, waardoor ik alleen nog maar meer heimwee krijg naar ex :P
pi_89294195
quote:
1s.gif Op maandag 29 november 2010 12:29 schreef Bartinhoo het volgende:
Nou, contact met haar is een groot woord...

De laatste 3 maanden heb ik haar 2 keer gesproken, en 1 keer een sms voor haar verjaardag gestuurd, hetgeen nu niet eens meer zou kunnen aangezien ik haar nummer heb verwijderd en heel slecht ben in nummers onthouden...

Het is inderdaad een optie om te zeggen dat ik niet meer met haar wil spreken, echter lijkt me dat disproportioneel vooral gezien het feit dat ik me tijdens die gesprekken heel nonchalant en luchtig op heb weten te stellen....
Met alle respect, maar dit lijkt wel een vorm van self-SM. Het is duidelijk dat je er niets aan wilt doen, dan moet je ook op de (zelf gemaakte) blaren zitten. Je slaat alle adviezen in de wind, maar komt elke keer weer om advies vragen :?
pi_89295008
Sorry maar dat vind ik simpelweg niet waar...

Houd ook rekening met het feit, dat ik haar op alle mogelijke manieren geblokkeerd heb op netwerksites, msn weg, nummer en alle sms'jes weg. ( Weet haar nummer ook niet uit mn hoofd ), alle foto's van computer af, cadeautjes / fotoboeken die ik van haar gekregen heb van weekendjes weg heb ik weggegooid terwijl ik dit eigenlijk helemaal niet wou...

Ik werk in de enige supermarkt hier op het dorp als bijbaan, als ik haar in de winkel/buiten zie lopen ga ik altijd direct de andere kant op, ik mijd alle contact. Maar als zij opeens achter me staat en zegt hey hoe gaat het met je, dan praat ik gewoon vriendelijk doch oppervlakkig terug ( en zelfs dit gebeurt slechts een keer in de 4/5 weken ). Ik vind hiermee niet dat ik al jullie adviezen in de wind heb gegooid...

Daarnaast wil ik , dat ze denkt dat ik er allang niet meer mee zit. Dat denkt ze nu hoogstwaarschijnlijk. In haar ogen heb ik een ''wild'' studentenleven, en ben ik helemaal niet meer met haar bezig. Zo stel ik me ook naar haar op. Wanneer ik tegen haar ga zeggen dat ik haar niet meer wil spreken omdat ik er nog zo mee zit is alles voor niets geweest, en denkt ze weer dat ik het ''zielige'' mannetje ben, terwijl ze nu denkt dat ik door ben gegaan en super tevreden ben met mijn leven op het moment. Dat wil ik liever zo houden...
  maandag 29 november 2010 @ 14:08:06 #190
301168 goofy_goober
knucklehead mcspazatron
pi_89296397
Wat boeit het je nog wat zij denkt?
why didn't the kid see the pirate movie? because it was rated Aarrh!
pi_89296716
quote:
1s.gif Op maandag 29 november 2010 13:31 schreef Bartinhoo het volgende:
Sorry maar dat vind ik simpelweg niet waar...

Houd ook rekening met het feit, dat ik haar op alle mogelijke manieren geblokkeerd heb op netwerksites, msn weg, nummer en alle sms'jes weg. ( Weet haar nummer ook niet uit mn hoofd ), alle foto's van computer af, cadeautjes / fotoboeken die ik van haar gekregen heb van weekendjes weg heb ik weggegooid terwijl ik dit eigenlijk helemaal niet wou...

Ik werk in de enige supermarkt hier op het dorp als bijbaan, als ik haar in de winkel/buiten zie lopen ga ik altijd direct de andere kant op, ik mijd alle contact. Maar als zij opeens achter me staat en zegt hey hoe gaat het met je, dan praat ik gewoon vriendelijk doch oppervlakkig terug ( en zelfs dit gebeurt slechts een keer in de 4/5 weken ). Ik vind hiermee niet dat ik al jullie adviezen in de wind heb gegooid...

Daarnaast wil ik , dat ze denkt dat ik er allang niet meer mee zit. Dat denkt ze nu hoogstwaarschijnlijk. In haar ogen heb ik een ''wild'' studentenleven, en ben ik helemaal niet meer met haar bezig. Zo stel ik me ook naar haar op. Wanneer ik tegen haar ga zeggen dat ik haar niet meer wil spreken omdat ik er nog zo mee zit is alles voor niets geweest, en denkt ze weer dat ik het ''zielige'' mannetje ben, terwijl ze nu denkt dat ik door ben gegaan en super tevreden ben met mijn leven op het moment. Dat wil ik liever zo houden...
"Omwille van mijn eigen verwerking heb ik geen zin in <x>, het gaat nu juist zo lekker met me".

Je moet je sowieso niets aantrekken van wat zij denkt, maar als je dat wel doet...een dergelijke opmerking is geen zwaktebod ofzo. Who cares als zij jou zielig vindt.

Zo heb ik het ook met mijn ex gedaan. Zij wilde mij ontmoeten en ik heb duidelijk gemaakt dat ik daar nog geen behoefte toe had, zonder uitvoerig op de redenen in te gaan. Ze heeft/had mijn keuze maar te respecteren, ik ben er niet meer voor haar.
  maandag 29 november 2010 @ 14:40:24 #192
301168 goofy_goober
knucklehead mcspazatron
pi_89297666
Misschien vind ze je nu ook wel zielig... Mijn 'ex' vind mij naar alle waarschijnlijkheid ook een zak. Tja, boeiend. Kan er echt niet (meer) mee zitten. Waste of energy.
why didn't the kid see the pirate movie? because it was rated Aarrh!
pi_89300810
Tja, het is heel raar allemaal en ik snap mezelf soms niet eens meer..

Laat ik het zo zeggen, in de eerste weken/maanden nadat het uitging had ze heel erg een houding van '' lekker puh, kijk mij eens''. Van alle avondjes uit en foto's met jongens in de kroeg werdt op hyves uitgebreid verslag gedaan, wanneer ik haar sprak had ze het alleen maar over zichzelf en vroeg helemaal niet hoe het met mij ging etc.

Of dat op hyves nog steeds zo is weet ik niet, daar kijk ik nooit meer op, maar in de laatste 2 x dat ik met haar gesproken heb, heb ik wel heel erg gemerkt dat haar houding naar mij sterk is veranderd. Meer wederzijds ''respect'', ook geinteresseerd in hoe het met mij gaat/mijn verhaal, niet meer alleen over zichzelf pratend... Is denk ik het voordeel van afstand nemen...

JA, inderdaad, ik heb nog gevoelens voor haar, daar kan ik niets aan doen.
Daardoor weet ik niet wat me op het moment meer pijn doet, haar 1 keer per maand spreken en daardoor weer allerlei herinneringen naar boven, of tegen haar zeggen dat ik haar niet meer wil spreken omdat ik daar niet klaar voor ben, met als gevolg dat ze misschien weer afstandelijk tegen me gaat doen omdat ze doorheeft dat ik nog steeds niet over haar heenben...

En misschien, ahw fuck it ook ik zeg het gewoon, heb ik nog steeds wel de naieve hoop dat het ooit weer wat wordt tussen ons nu alles zo ''anders'' is dan een half jaartje terug.
Als ik haar spreek dan lijkt het allemaal heel wat, elkaar lang en diep aankijken, lachen om elkaar, aanrakingen. Maar verder hoor ik nooit meer iets van haar. Mijn hoop zegt dat ze misschien geen contact meer durft te maken omdat ze denkt dat ik geen behoefte heb aan een relatie door mijn '' nieuwe '' leven. Mijn verstand zegt dat ze me gewoon niet wil...
  maandag 29 november 2010 @ 16:04:26 #194
301168 goofy_goober
knucklehead mcspazatron
pi_89301448
Ze wil je ook niet. Niet als (relatie)vriend in ieder geval. Je put hoop uit dingen die er duidelijk niet zijn. Als jij je daar koste wat kost aan vast wil blijven houden... tja, your choice.
why didn't the kid see the pirate movie? because it was rated Aarrh!
pi_89301706
Zat in precies hetzelfde schuitje als jou bartinhoo. Kon het gewoon niet afsluiten en het bleef maar in mijn hoofd malen waarom het nou fout was gegaan. De schuld gigantisch bij mezelf gezocht. Bij mij kwam er een moment dat we het weer gingen proberen. Hadden het op één of andere manier heel leuk maar toch had ik, als ik bij haar was dat ik soms liever gewoon thuis was. Ze vroeg of ik bleef slapen maar dat ik toch thuis ging slapen.
Maandje geprobeerd. Ging opzich best wel goed en ze gaf echt aan dat ze het idee had dat we weer bij elkaar zouden komen. Op een gegeven moment gaf ze ineens aan dat het gevoel toch weg was. Heb me één dag gigantisch klote gevoeld en ben toen weer verder gegaan. Achteraf bleek dat ze ondertussen al (half) met iemand anders liep, ook iemand waarvan ik al wel het gevoel had dat er daar iets meer speelde. Was er niet verdrietig van maar wel gigantisch boos over. Laatst nog weer een keer ruzie gehad en ik vind het wel best zo.

Ik heb echt geen idee of jullie bij elkaar passen of niet maar als jullie elkaar weer een kans geven is dat waarschijnlijk alleen om voor jezelf de bevestiging te krijgen dat het echt niet werkt in plaats van dat het weer een geweldige relatie gaat worden. Zoals ik zei zocht ik de schuld gigantisch bij mezelf maar als ik haar nu mee maak is het echt een onmogelijk en onredelijk persoon.

Heb wel veel minder zin in de feestdagen moet ik zeggen. Ben blij als het allemaal weer over is en de lente weer begint. Terwijl ik hier normaal altijd heel erg naar uit leefde. Tussen kerst en oud & nieuw vrij nam. Heb ik nu zo iets dat ik liever zoveel mogelijk ga werken.
pi_89302633
Tja dat heb ik dus ook, totaal geen zin in de feestdagen etc..
Nu ook met die sneeuw en shit, wil lekker naar het bos burgerlijk wandelen oid maar wel met HAAR... Ik irriteer me ook alleen maar aan andere meiden, vooral aan dat studentikoze, brallerige gedrag van de meiden die ik doorgaans tegen kom....

En de kans is inderdaad groot hoor, dat ''als'' we weer samen zouden komen, er toch achter zouden komen dat we niet bij elkaar passen, maar toch...We zouden het in ieder geval geprobeerd hebben, en daarmee laat ook zij zien, dat het echt wel iets voor haar betekend heeft, iets waar ik constant aan twijfel de laatste tijd...

Het kutte is gewoon dat ik, in tegenstelling tot wat jullie zeggen, niet eens twijfel of ik de fouten heb gemaakt, maar dit gewoon zo IS, en niet anders uit te leggen valt... Ze heeft zich heel vaak aan mij aangepast, en ik en onrechte boos geworden om niets etc etc.. Ik zal het niet allemaal nog vaker herhalen, maar ik was gewoon nog niet toe aan een relatie. Kennelijk moest ik een keer goed op mijn bek te gaan, voordat ik inzag hoe fout ik bezig was. Ben blij dat ik er nu van heb geleerd overigens, maar vind het des te frustrerender dat ik waarschijnlijk nooit meer aan haar kan laten zien hoeveel ik daadwerkelijk om haar geef...
pi_89302749
Laat haar gewoon gaan. Hoeveel je om haar geeft heb je aan het begin laten weten toen het uit was en daar had je uiteindelijk spijt van. Stop die energie beter in een relatie die niet gedoemd is meteen te mislukken. Volgens mij wil je gewoon voor je eigen ego te horen krijgen dat ze je terug wil.
  maandag 29 november 2010 @ 16:53:26 #198
301168 goofy_goober
knucklehead mcspazatron
pi_89303679
quote:
1s.gif Op maandag 29 november 2010 16:29 schreef Bartinhoo het volgende:
Ben blij dat ik er nu van heb geleerd overigens, maar vind het des te frustrerender dat ik waarschijnlijk nooit meer aan haar kan laten zien hoeveel ik daadwerkelijk om haar geef...
En? Hoeveel ben je er al mee opgeschoten door in zelfmedelijden te blijven hangen en geforceerd leuk te doen naar haar toe? Geen moer. Zou het niet veel leuker voor haar zijn om ook daadwerkelijk te zien dat het goed met je gaat? Vergis je niet: vrouwen merken dat snel genoeg, wanneer een man doet alsof het goed gaat terwijl dit niet zo is... En tja, 8 maanden man. Get over it. Je hebt een fout gemaakt, kan gebeuren. Relaties kunnen gecompliceerd zijn. Zorgen dat je het niet weer doet bij je volgende verovering.
why didn't the kid see the pirate movie? because it was rated Aarrh!
pi_89303752
Ik had spijt van het feit dat ik het tegen haar gezegd heb, gezien de manier waarop ze het oppakte en zich ging gedragen alsof ik nu enorm tegen haar opkeek.... De inhoud was daarentegen wel degelijk gemeend. Gelukkig lijkt de verstandhouding inmiddels weer redelijk normaal geworden te zijn...

Over dat ego hmm ik weet niet of je daar gelijk in hebt, zou best kunnen eigenlijk. Mijn hele leven al ben ik al zo, dat ik bepaalde dingen wil hebben of krijgen, of wil herstellen naar de situatie zoals deze vroeger was, dan zou ik helemaal tevreden zijn en is mijn leven perfect.
Dat ging zo met speelgoed, later steeds wisselen van studies, recent nog mijn kamer in Amsterdam die mij een heel nieuw leven zou geven en alles zou verbeteren en wellicht is het terugkrijgen van mijn ex ook na 2 weken weer zo normaal geworden dat ik weer doorga op dezelfde voet als tijdens de relatie, en ga denken hoe kom ik er weer vanaf?

Dat idee moet ik maar vasthouden lijkt me...
pi_89304006
quote:
1s.gif Op maandag 29 november 2010 16:53 schreef goofy_goober het volgende:

[..]

En? Hoeveel ben je er al mee opgeschoten door in zelfmedelijden te blijven hangen en geforceerd leuk te doen naar haar toe? Geen moer. Zou het niet veel leuker voor haar zijn om ook daadwerkelijk te zien dat het goed met je gaat? Vergis je niet: vrouwen merken dat snel genoeg, wanneer een man doet alsof het goed gaat terwijl dit niet zo is... En tja, 8 maanden man. Get over it. Je hebt een fout gemaakt, kan gebeuren. Relaties kunnen gecompliceerd zijn. Zorgen dat je het niet weer doet bij je volgende verovering.
Als ik mijn leven nu zou nemen zoals het gaat, alleen ik streep alle gedachten/gemis/etc omtrend mijn ex weg, dan zou het ook enorm goed gaan. Maar helaas worden mijn feelgood momentjes nog altijd verpest of verkort door gedachten aan mijn ex.. Daarom voel ik me, ondanks dat alle andere factoren in mijn leven super zijn, nog altijd niet gelukkig..Stupid but i can't help it...

Bij dat laatste kan ik me allleen maar aansluiten...
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')