Deadset was inderdaad goed te pruimen, vooral de humor was echt tof.quote:Op maandag 15 november 2010 12:39 schreef B-FliP het volgende:
Heel erg vet en zeker de moeite waard voor de liefhebbers van het zombiegenre..
Heb laatst ook de miniserie Dead set gezien uit de UK. Ook erg tof!
Er is al een derdequote:Op maandag 15 november 2010 12:56 schreef Dawnbreaker het volgende:
vond deze 2e episode een beetje minder dat de premiere
Lees de comics. Ze proberen die een beetje aan te houden.quote:Op maandag 15 november 2010 12:56 schreef Dawnbreaker het volgende:
vond deze 2e episode een beetje minder dat de premiere, vooral de scene met dat in stukken hakken van de dode zombie was een beetje B-film, maar misschien hoort dat ook wel erbij.
Had alleen gehoopt dat ze meer de richting van de premiere bleven volgen, een absurd thema maar wel serieus vertolkt.
Maar over algemeen zeer goed te kijken serie
Geloof ik best maar ik ga mijn mening niet op comics baseren die ik nog nooit gelezen heb. Het doel van een serie op tv lijkt me ook om een grotere doelgroep aan te spreken, dus waarschijnlijk niet alleen diehard fans van de comic.quote:Op maandag 15 november 2010 13:11 schreef AureliusM het volgende:
[..]
Lees de comics. Ze proberen die een beetje aan te houden.
Merle was de vorige dag al vertrokken. De geeks zullen het wel opgegeven hebben toen ze begonnen te ruiken dat het dak leeg was.quote:Op maandag 15 november 2010 13:43 schreef Chriz2k het volgende:
I miss my vibrator.
Waar waren al die zombies gebleven die tegen die deur aan het hengsten waren?
Een geek is natuurlijk van origine iemand die in freakshows de meest smerige dingen eet.quote:Op maandag 15 november 2010 13:53 schreef Symer het volgende:
Raar woord eigenlijk voor zombies, 'geeks'.
heb het nog nooit geprobeerd (en het leek toch of een ijzerzaag), kan je handboeien doorzagen? (lijkt me toch een slimmer plan)quote:Op maandag 15 november 2010 13:30 schreef s0k het volgende:
Beetje cliche om je eigen hand eraf te zagen
Gezien die sleutel die viel, kan iedere simpele ep die handboeien open krijgen met een paperclip oid. Het pinnetje van zn riem zou mss nog kunnen, mits dun genoeg. Het plastic van je veters zou mss nog werken.quote:Op maandag 15 november 2010 16:44 schreef catfish het volgende:
[..]
heb het nog nooit geprobeerd (en het leek toch of een ijzerzaag), kan je handboeien doorzagen? (lijkt me toch een slimmer plan)
www.eztv.itquote:Op maandag 15 november 2010 17:22 schreef Baalhaar het volgende:
waar kan je hem volgen? Had t al geprobeerd maar kon niks vinden...
+1quote:
Kap nou eens met dat 'illegaal'quote:Op maandag 15 november 2010 17:38 schreef s0k het volgende:
[..]
'Vermelden illegale downloads verboden'
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Brandtrap of helikopter of hij is gewoon naar beneden gesprongen. Beter dan levend opgegeten worden.quote:Op maandag 15 november 2010 20:42 schreef bijdehand het volgende:
Hoe kan die redneck eigenlijk van het dak ontsnapt zijn?
Ben benieuwd!!quote:Op maandag 15 november 2010 21:05 schreef Jovatov het volgende:
[..]
Brandtrap of helikopter of hij is gewoon naar beneden gesprongen. Beter dan levend opgegeten worden.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Preview van ep 4 "Vatos"
Ik heb nog nooit een film of serie gezien waar dezelfde situatie als in deze serie voorkwam, en waar dat toen is gebeurd. Lekker Hollywoods; meteen zo'n hele hand eraf denk ikquote:Op maandag 15 november 2010 22:38 schreef Wepeel2 het volgende:
Wat een mongool om zijn hand eraf te zagen. Breek dan gewoon je duim. Of zaag 'alleen' je duim eraf.
Fucking rednecks.
Each day, we will spill their blood till it rains down from the skies.quote:Op maandag 15 november 2010 14:36 schreef Blaxje het volgende:
Én een Boondock Saint die met boog op zombies jaagt
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 16 november 2010 03:06 schreef jayb0n het volgende:
ja hij was weer tof, maar spoiler vraag:Hoeft volgens mij niet in een spoiler hoor.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Maar dat vroeg ik mij ook af inderdaad. Enige wat ik mij kon bedenken is dat de boeien te sterk zijn voor die zaag.Op maandag 29 april 2013 16:56 schreef Moira. het volgende:
Ug, je bent af en toe een (leuke) mafkees, maar ook een wijs man.
De eerste aflevering had nog het voordeel van het verrassingseffect, wat natuurlijk meteen plaatsmaakt voor hoge verwachtingen die uiteraard nooit ingelost kunnen worden.quote:Op dinsdag 16 november 2010 08:50 schreef PBateman1978 het volgende:
Het is nog altijd een aardige serie, maar naar mijn idee wordt het per aflevering steeds iets minder.
Mis ook echt het camerawerk uit de pilot.
quote:Op maandag 15 november 2010 23:21 schreef Mirel het volgende:
Wat was de request van die andere dude bij de trailer?
Hun wagen doet het niet meer dus wilden ze geloof ik een onderdeel van de wagen van Grimes zodat hij het weer zou doen. En dat mocht, ze mochten de hele wagen uit elkaar halen en gebruiken wat ze wilden.quote:
Niet genoeg tijd? Die zombies konden niet langs die deur en zo snel zal hij nou ook weer niet verhongeren.quote:Op dinsdag 16 november 2010 07:52 schreef dapluiz het volgende:
Of hij had niet genoeg tijd om de handboeien door te zagen. Bot gaat dan denk ik sneller
En nog even een vraagje : Ik weet dat het na 3 afleveringen pas moeilijk te zeggen is, maar zijn de comics een beetje anders als de serie ? Ik wil namelijk ook wel de comics gaan lezen maar ik heb geen zin dat het een de ander spoilt
Dat wist hij zelf niet, natuurlijk. Hij dacht dat ze binnen een paar minuten bij hem zouden zijn.quote:Op dinsdag 16 november 2010 16:38 schreef Ugjerke het volgende:
[..]
Niet genoeg tijd? Die zombies konden niet langs die deur en zo snel zal hij nou ook weer niet verhongeren.
Ik dacht eerlijk gezegd ook dat hij zombievoer was.quote:Op dinsdag 16 november 2010 16:44 schreef Chriz2k het volgende:
[..]
Dat wist hij zelf niet, natuurlijk. Hij dacht dat ze binnen een paar minuten bij hem zouden zijn.
Ze zullen er dan ook wel een zeer creatieve draai aan geven.quote:Op dinsdag 16 november 2010 16:47 schreef Ugjerke het volgende:
[..]
Ik dacht eerlijk gezegd ook dat hij zombievoer was.
Denk ik nog steeds eigenlijk. Ontsnappen tijdens een zombie-uitbraak in een dichtbevolkte stad met een hand afgezaagd (misschien niet eens verbonden?). Dat is alsof je met een flinke snijwond tussen haaien gaat zwemmen.
Ik vond het een prima aflevering, maar ik hoop wel dat er niet veel van dit soort afleveringen komen. Ik heb ook het gevoel dat ik een hele korte aflevering heb gekeken.quote:Op dinsdag 16 november 2010 19:34 schreef JimmyJames het volgende:
Ik vond het wel een mindere aflevering.
denk dat ze hem als zombie terugzien.quote:Op dinsdag 16 november 2010 16:48 schreef Chriz2k het volgende:
[..]
Ze zullen er dan ook wel een zeer creatieve draai aan geven.
Ik denk niet dat ze met een drama-aflevering het seizoen eindigen. Dus dat zal eerder actie-drama-actie worden. Met in de laatste 5 minuten een dramatische cliffhanger.quote:Op dinsdag 16 november 2010 20:47 schreef toetsenbordridder het volgende:
[..]
denk dat ze hem als zombie terugzien.
goeie episode! minder actie maar meer verdieping in de personages, prima gedaan en als ze het zo volhouden (2 actie, 1 drama) dan word het een hele goeie serie![]()
dat wijf is niet zo een slet als ik dacht, en shane niet echt een best friendwat een klootzak
wel gave acteur erbij die ik ergens van herken...maar waar?
it
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Totnutoe vind ik het iig een gave serie en ik hoop dat ze het niveau kunnen vasthouden.Born in lust, turn to dust. Born in sin, come on in.(Storm Of The Century, 1999)
Listen to them, the children of the night. How sweet music they make.(Bram Stoker's Dracula, 1992)
oja 6 afleveringen maarquote:Op dinsdag 16 november 2010 20:49 schreef Ugjerke het volgende:
[..]
Ik denk niet dat ze met een drama-aflevering het seizoen eindigen. Dus dat zal eerder actie-drama-actie worden. Met in de laatste 5 minuten een dramatische cliffhanger.
Dat wijf vind ik nog steeds een domme en irritante kop hebben net zoals in Prison Break en als je The Pacific hebt gekeken herken je die klootzak daarvanquote:Op dinsdag 16 november 2010 20:47 schreef toetsenbordridder het volgende:
[..]
dat wijf is niet zo een slet als ik dacht, en shane niet echt een best friendwat een klootzak
wel gave acteur erbij die ik ergens van herken...maar waar?
it
Jep, volgend jaar. En die word ook wat langer.quote:Op dinsdag 16 november 2010 22:59 schreef toetsenbordridder het volgende:
[..]
oja 6 afleveringen maar![]()
een 2e seizoen was toch al bevestigd?
Ik denk trouwens niet dat ze hem als zombie terug vinden. Ik denk dat als ze hem vinden net als..quote:Op dinsdag 16 november 2010 20:47 schreef toetsenbordridder het volgende:
[..]
denk dat ze hem als zombie terugzien.
goeie episode! minder actie maar meer verdieping in de personages, prima gedaan en als ze het zo volhouden (2 actie, 1 drama) dan word het een hele goeie serie![]()
dat wijf is niet zo een slet als ik dacht, en shane niet echt een best friendwat een klootzak
wel gave acteur erbij die ik ergens van herken...maar waar?
it
quote:Op vrijdag 12 november 2010 11:36 schreef BroesWillems het volgende:
[..]
had ik toch gelijk...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op dinsdag 16 november 2010 03:06 schreef jayb0n het volgende:
ja hij was weer tof, maar spoiler vraag:Nog sterker... ik weet niet meer bij wat maar op TV hadden ze het er een keer over: het is voor een redelijk sterk persoon niet al te moeilijk om de boeien kapot te krijgen. Door spanning te zetten op 1 van de sluitingen is het mogelijk een handboei te laten open gaan en hij had genoeg ruimte om dat te doen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Heb het dus net even opgezocht en,... hhttp://en.wikipedia.org/wiki/Handcuffs#EscapingLastig maar onze gevangene had denk ik genoeg woede in zich om dit voor elkaar te krijgen (bovenstaande gaat ook nog eens er van uit dat beide handen geboeid zijn dus 1 hand maar het simpeler: je zet de kracht dus op de boei aan het staal).quote:It is also technically possible to break free[2] from handcuffs by applying massive amounts of force from one's arms to cause the device to split open or loosen enough to squeeze one's hands through; however this takes exceptional strength (especially with handcuffs made of steel). This also puts an immense amount of pressure on the biceps and triceps muscles, and when tried by suspects (even unsuccessfully) can lead to injury, including bruising around the wrists, or tearing the muscles used (including pulling them off their attachments to the bones).Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
"massive amounts of force, takes exceptional strength, can lead to tearing the muscles used", daar lees ik niet uit dat het "niet al te moeilijk is voor een redelijk sterk persoon".quote:Op woensdag 17 november 2010 08:43 schreef wdn het volgende:
Heb het dus net even opgezocht en,... hhttp://en.wikipedia.org/wiki/Handcuffs#Escaping
[..]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 63% gewijzigd door SuperHarregarre op 17-11-2010 11:20:13 ]Baat 't niet, schaadt 't niet. Dus slikken, kreng.
the pacific heb ik nog niet gezien, ik bedoel die gozer met die kruisboog.quote:Op dinsdag 16 november 2010 23:31 schreef N-E-R-D het volgende:
[..]
Dat wijf vind ik nog steeds een domme en irritante kop hebben net zoals in Prison Break en als je The Pacific hebt gekeken herken je die klootzak daarvan
zo slecht dat er toch een glimlach kwamquote:Op woensdag 17 november 2010 00:50 schreef Ugjerke het volgende:
[..]
Ik denk trouwens niet dat ze hem als zombie terug vinden. Ik denk dat als ze hem vinden net als..
[ afbeelding ]
hij een handje nodig zal hebben.
[ afbeelding ]
YEEEEEEEAAAAAAAAH!!!!!
Echt een slechte actrice inderdaad. Kan me net zo aan haar ergeren als aan die blonde muts in Lost, Juliet.quote:Op dinsdag 16 november 2010 23:31 schreef N-E-R-D het volgende:
[..]
Dat wijf vind ik nog steeds een domme en irritante kop hebben net zoals in Prison Break en als je The Pacific hebt gekeken herken je die klootzak daarvan
er is niets mis met juliet!quote:Op woensdag 17 november 2010 11:42 schreef SuperHarregarre het volgende:
[..]
Echt een slechte actrice inderdaad. Kan me net zo aan haar ergeren als aan die blonde muts in Lost, Juliet.
Lori toch?quote:Op woensdag 17 november 2010 12:40 schreef Dulk het volgende:
[..]
er is niets mis met juliet!![]()
die sara (hoe heet ze hier?)
Dat einde lag wel een beetje voor de hand iddquote:Op woensdag 17 november 2010 13:45 schreef -Mo- het volgende:
Een hele aflevering besteden aan het redden van Redneck, terwijl je weet dat de aflevering eindigt met een afgezaagde hand was een beetje overbodig.
Dit vond ik wel een geslaagde post eigenlijk, Symer.quote:Op woensdag 17 november 2010 14:00 schreef Symer het volgende:
[..]
Dat einde lag wel een beetje voor de hand idd [ afbeelding ]
Ik vond het zelfs een beetje afgezaagd [ afbeelding ]
Verder vond ik het wel boeiend [ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Het had zo uit die recente knightrider serie kunnen komen idd. Begrijp zelf ook echt niet dat opvallend veel mensen hier enthousiaster zijn over de 2e dan de 3e aflevering.quote:Op woensdag 17 november 2010 15:39 schreef 16meter het volgende:
Aflevering 2 vond ik lang niet zo goed als de 1e. De sfeer vond ik minder en al die personages kunnen me niet boeien. Dat die Chinees als een volleerd coureur in die Challenger (?) rondscheurde vond ik ook een beetje... tja. Dit zou toch een realistische weergave worden van een zombie apocalypse?
Dat is denk ik vooral vanwege de scene waarin ze tussen de geeks door gaan, packed in zombie guts. Toen zat ik ook echt op het puntje van mijn stoel en dat blijft je dan toch het meest bijquote:Op woensdag 17 november 2010 16:42 schreef NotYou het volgende:
[..]
Het had zo uit die recente knightrider serie kunnen komen idd. Begrijp zelf ook echt niet dat opvallend veel mensen hier enthousiaster zijn over de 2e dan de 3e aflevering.
Qua spanning was 2 gewoon beter dan 3. Episode 3 had 't spanningsniveau van een gemiddelde aflevering van Desperate Housewives. Daarnaast met het gezeur over die driehoeksrelatie en het hele feminisme-gedoe had 't eigenlijk inderdaad net zo goed een aflevering van Desperate kunnen zijn. Hoop echt dat ze er meer survival en actie in gaan stoppen de komende aflevering. Ik wil survival zien! Maar dan wel survival tegen zombies, niet survival tegen kortharige mutsen en huwelijksbeslommeringen.quote:Op woensdag 17 november 2010 16:42 schreef NotYou het volgende:
Het had zo uit die recente knightrider serie kunnen komen idd. Begrijp zelf ook echt niet dat opvallend veel mensen hier enthousiaster zijn over de 2e dan de 3e aflevering.
Feminisme? Abuse bedoel je? Lijkt me geheel iets anders. Daarbij lijkt onenigheid binnen een groep overlevenden - helemaal als ze zo bij elkaar geraapt lijken als deze groep - me onvermijdelijk. Ik zelf kijk liever naar geloofwaardige personages met wat diepgang en ook de 1e aflevering gaf me de indruk dat deze serie een serieuzere benadering van het zombie genre zou gaan worden. Aflevering 2 paste toch niet helemaal in dat beeld, hoewel er inderdaad erg spannende scenes in zaten.quote:Op woensdag 17 november 2010 17:26 schreef SuperHarregarre het volgende:
[..]
Qua spanning was 2 gewoon beter dan 3. Episode 3 had 't spanningsniveau van een gemiddelde aflevering van Desperate Housewives. Daarnaast met het gezeur over die driehoeksrelatie en het hele feminisme-gedoe had 't eigenlijk inderdaad net zo goed een aflevering van Desperate kunnen zijn. Hoop echt dat ze er meer survival en actie in gaan stoppen de komende aflevering. Ik wil survival zien! Maar dan wel survival tegen zombies, niet survival tegen kortharige mutsen en huwelijksbeslommeringen.
Het begon met feministisch gelul over de taakverdeling. En dan komt heel stereotype die man een beetje met een sigaret in z'n bakkes zeiken. Ik vond 't echt zo ongelofelijk vergezocht dat 't de helft van de episode gewoon gelijk verneukte. Ik bedoel, bij het kapotslaan van die zombies moeten de mannen 't oplossen en staan de vrouwen in een hoekje te trillen. Als er dan een andere taak is waarbij 't de vrouwen niet gelijk dun door de broek loopt, is 't gelijk oneerlijk? Triest. En dan moet er maar een abusive husband zijn om 't verhaal credibility te geven. Wat een dikke peop.quote:Op woensdag 17 november 2010 17:34 schreef NotYou het volgende:
Feminisme? Abuse bedoel je? Lijkt me geheel iets anders. Daarbij lijkt onenigheid binnen een groep overlevenden - helemaal als ze zo bij elkaar geraapt lijken als deze groep - me onvermijdelijk. Ik zelf kijk liever naar geloofwaardige personages met wat diepgang en ook de 1e aflevering gaf me de indruk dat deze serie een serieuzere benadering van het zombie genre zou gaan worden. Aflevering 2 paste toch niet helemaal in dat beeld, hoewel er inderdaad erg spannende scenes in zaten.
Dit. Liggen zeuren over kleding wassen terwijl de mannen jagen en levens redden? Bitch please.quote:Op woensdag 17 november 2010 17:39 schreef SuperHarregarre het volgende:
Ik bedoel, bij het kapotslaan van die zombies moeten de mannen 't oplossen en staan de vrouwen in een hoekje te trillen. Als er dan een andere taak is waarbij 't de vrouwen niet gelijk dun door de broek loopt, is 't gelijk oneerlijk?
Okay, dat er één vrouw tussen zit die daarover zeikt, een seconde of 5 - wat direct weersproken wordt door een ander "The world ended didn't you get the memo?" aan nota bene het einde van de episode verpestte het voor jou?quote:Op woensdag 17 november 2010 17:39 schreef SuperHarregarre het volgende:
[..]
Het begon met feministisch gelul over de taakverdeling. En dan komt heel stereotype die man een beetje met een sigaret in z'n bakkes zeiken. Ik vond 't echt zo ongelofelijk vergezocht dat 't de helft van de episode gewoon gelijk verneukte. Ik bedoel, bij het kapotslaan van die zombies moeten de mannen 't oplossen en staan de vrouwen in een hoekje te trillen. Als er dan een andere taak is waarbij 't de vrouwen niet gelijk dun door de broek loopt, is 't gelijk oneerlijk? Triest. En dan moet er maar een abusive husband zijn om 't verhaal credibility te geven. Wat een dikke peop.
Doet me denken aan Expeditie Robinson waar die wijven hele afleveringen lang lekker liggen te zonnebaden terwijl de mannen voedsel zoeken. Maar dan wel een grote bek hebben.
want pearl harbor was ook zo origineel met hun 2e wereldoorlog... zo kan je alles wel niet origineel noemenquote:Op woensdag 17 november 2010 18:34 schreef MaxC het volgende:
Die driehoeksrelatie is niet echt origineel, Pearl Harbor anyone?![]()
Verder miste ik inderdaad ook wat spanning, ze gingen met zijn 4ren naar een stad vol met miljoenen zombie's, dan zou je iets meer spanning verwachten dan één rondlopende zombie in die winkel.
Dude, het was een vrij uitgebreide scène die echt het bloed onder m'n nagels vandaan haalt. Komt niet omdat het vrouwen of mannen zijn per sé maar gewoon omdat er een redelijke verdeling van rollen is, die dan op de een of andere manier weer als slecht neergezet moet worden. Waarom moet groepje 1 alles doen en groepje 2 niets? Kleding wassen is ook nog eens veel minder risicovol, dus groepje 1 mag de handjes dichtknijpen dat ze dat werk mogen doen. En wat doet groepje 1? Zeiken.quote:Op woensdag 17 november 2010 18:27 schreef NotYou het volgende:
Okay, dat er één vrouw tussen zit die daarover zeikt, een seconde of 5 - wat direct weersproken wordt door een ander "The world ended didn't you get the memo?" aan nota bene het einde van de episode verpestte het voor jou?
Ik vroeg me al af hoe het kon dat ik zo'n groot deel van de aflevering blijkbaar gemist had, maar het zijn echt een paar seconden met daar omheen nog een gesprekje van een eveneens een paar seconden tussen de vrouwen onderling. Al met al zal het nog geen anderhalve minuut beslaan.
Volgens mij heb jij echt problemen met het andere geslacht, zoals jij dit hier nu uitvergroot..
Hoezo normaal? Als het bij het verdelen van de klussen zo uitkomt wel ja. Ik ben best into het hele gelijkheidsgebeuren maar dat gaat natuurlijk wel beide kanten op. Als je niet wil, of als je niet geschikt bent om zombies te doden danwel te jagen, kun je alleen de andere klusjes doen zoals wassen, strijken en koken. Dat is niet de schuld van de mannen in de groep.quote:Op woensdag 17 november 2010 19:39 schreef ems. het volgende:
Het is toch vrij normaal dat een vrouw de was doet, dat heeft verder weinig met feminisme te maken.
Was er wel hoor.quote:Op woensdag 17 november 2010 19:50 schreef 16meter het volgende:
Van die dikke met z'n peuk was al bekend dat hij abusive was, niets bijdroeg en zich niet helemaal hield aan de regels binnen de groep (vuurtje opstoken bijv.). Daardoor ontstond een conflict en uiteindelijk een gevecht. Geen vrouwelijke revolutie ofzo...
Volgens mij zie je de feministische boodschap alleen maar als je die wíl zien.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik begrijp je punt ook wel hoor. Ik vond het niet heel storend maar hoop inderdaad dat ze het niet gaan overdoen.quote:Op woensdag 17 november 2010 19:53 schreef SuperHarregarre het volgende:
[..]
Was er wel hoor.
Maar nu je het zegt, het was inderdaad diezelfde kneus als met 't vuur. Ik vind 't alleen zo jammer dat 't op deze manier moest gebeuren. Het uitdiepen van karakters is leuk maar dit was geen uitdiepen van karakters. Hij is gewoon de slechterik zonder reden die ze gebruiken voor dit soort dingen voordat hij uiteindelijk sterft in de armen van een zombie.
Het komt allemaal zo krampachtig over. Prima als er iemand homo is in een serie, ofwel om te laten zien dat het normaal is ofwel omdat het iets bijdraagt aan het verhaal, maar in veel series tegenwoordig lijkt het er vooral bijgesleept te moeten worden.quote:Op woensdag 17 november 2010 20:50 schreef SuperHarregarre het volgende:
Dat is ook weer waar. Het sneue is dat je in Amerika ook geen serie zonder verschillende etniciteiten kàn maken, anders krijg je al die lobby-groepen achter je aan. "Waarom zitten er geen homo's in deze serie?" En dan moeten de makers uitleggen dat mensen met HIV sneller aangetast worden door de zombiebeten. (Dat was wel heel fout.) Maar in all seriousness is dat wel een beetje triest.
Als je wil overleven in een zombie apocalypse lijkt samenwerken mij toch wel essentieel.quote:Op woensdag 17 november 2010 19:28 schreef 16meter het volgende:
Mensen zijn egoïstisch, het belang van het individu (overleven) gaat uiteindelijk voorop. Lijkt mij.
Wat ik wel ontzettend achterlijk en ongeloofwaardig vind is dat die knakker net herenigd is met z'n gezin en meteen daarna z'n leven (en dat van 3 anderen) op het spel zet om die redneck te redden.
Je hebt bij zombiefilms sowieso altijd bepaalde typetjes. Misschien dat het versterkt word door het feit dat het een Amerikaanse serie is, maar ik vind het ook wel bij het genre horen.quote:Op woensdag 17 november 2010 21:00 schreef egeltje1985 het volgende:
[..]
Het komt allemaal zo krampachtig over. Prima als er iemand homo is in een serie, ofwel om te laten zien dat het normaal is ofwel omdat het iets bijdraagt aan het verhaal, maar in veel series tegenwoordig lijkt het er vooral bijgesleept te moeten worden.
Toch jammer hoor, als ze iets vernieuwends doen kan het legendarisch zijn. Maar goed, dit is wel een veilige weg.quote:Op woensdag 17 november 2010 21:05 schreef Ugjerke het volgende:
Je hebt bij zombiefilms sowieso altijd bepaalde typetjes. Misschien dat het versterkt word door het feit dat het een Amerikaanse serie is, maar ik vind het ook wel bij het genre horen.
Ik ben een vrij conservatieve zombiefan. Ik wil langzame zombies, ik hoef niet te weten waarom ze zombies zijn, er moeten een aantal belangrijke karakters opgegeten worden en ik wil af en toe kunnen lachen.quote:Op woensdag 17 november 2010 21:09 schreef SuperHarregarre het volgende:
[..]
Toch jammer hoor, als ze iets vernieuwends doen kan het legendarisch zijn. Maar goed, dit is wel een veilige weg.
Meteen al pech want ze hebben hier snelle zombies. Ik hou persoonlijk ook meer van het massale. Misschien is het ook budgetgebonden, want het kost natuurlijk een hoop geld als je duizend in plaats van honderd zombies moet opmaken. Dus dan kiezen ze maar voor snelle zombies om de spanning er toch in te houden. Net als dat ik 't jammer vind dat ze over hekken kunnen klimmen/springen. Bij dat hek hoopte ik even dat het ouderwets zou zijn, en dat door de grote kudde zombies het hek zou bezwijken. Maar helaas...quote:Op woensdag 17 november 2010 21:32 schreef Ugjerke het volgende:
Ik ben een vrij conservatieve zombiefan. Ik wil langzame zombies, ik hoef niet te weten waarom ze zombies zijn, er moeten een aantal belangrijke karakters opgegeten worden en ik wil af en toe kunnen lachen.
Denk ook niet dat dat zo heel realistisch is. We kennen de egoïstische aard van de mens erg goed omdat die in onze wereld veel ruimte kan krijgen, maar in nood zullen mensen vooral samenwerken denk ik. De enige strijd die je dan krijgt is over het leiderschap lijkt me, maar daar komen domme rednecks echt niet in voor.quote:Op woensdag 17 november 2010 20:47 schreef 16meter het volgende:
Van mij mag het een stuk rauwer en harder. In een wereld die ten ondergaat aan een zombie infestation is er geen plaats voor zeurende vrouwen, driehoeksrelaties en het redden van overbodige figuren.
Dat is wel de Romero traditie iigquote:Op woensdag 17 november 2010 22:30 schreef Gamer_V het volgende:
Gingen alle goede zombiefilms sowieso niet altijd al over sociaal commentaar? :p
quote:Op woensdag 17 november 2010 21:37 schreef SuperHarregarre het volgende:
[..]
Meteen al pech want ze hebben hier snelle zombies.
Idd, en ook klim handelingen is blijkbaar maar voor enkele zombies weggelegd en dan nog zeer onhandig. Een beetje zoals Day of the Dead.quote:Op donderdag 18 november 2010 16:09 schreef Tim86 het volgende:
Eerder werd hier al een lijstje met regels gepost die in acht worden genomen bij deze serie. Het gaat niet om snelle zombies, maar zombies die nog relatief "fresh" zijn bewegen gewoon beter.
De muziek is er in ieder geval al.quote:Op woensdag 17 november 2010 20:34 schreef SuperHarregarre het volgende:
Dan mag het wat mij betreft in het 3e/4e/5e seizoen ook best een soort BSG in een post-zombie-apocalypse wereld worden.
Ik neem aan dat dat een van de mikpunten van de serie wordt later, dus we zullen zienquote:Op donderdag 18 november 2010 21:12 schreef SuperHarregarre het volgende:
Maar dat verschil tussen verse en oude vind ik wel goed inderdaad. Probleem is dan alleen wel dat je het als mensheid makkelijk kunt overleven. Gewoon een tijdje schuilen, dan hongeren de zombies uit en kun je ze opvegen.
Maar dat is meer een technische zaak. Ik moet wel zeggen, tijdens die scene verwachtte ik dat die zombie in een boom was geklommen.quote:Op donderdag 18 november 2010 23:08 schreef egeltje1985 het volgende:
Op zich is het ook wel logisch dat als die zombies lichaamsdelen gaan verliezen (zoals die chick die bij die fiets lag in de eerste aflevering) ze een minder grote bedreiging vormen.
Ontroerende scene inderdaad, leek wel of die zombie niet meer verder wilde, zich zo moedeloos voortslepend over het gras.quote:Op donderdag 18 november 2010 23:27 schreef SuperHarregarre het volgende:
[..]
Maar dat is meer een technische zaak. Ik moet wel zeggen, tijdens die scene verwachtte ik dat die zombie in een boom was geklommen.Beetje zoals Dawn of the Dead. Daar had je ook een zombie zonder benen die zich in de garage vanaf de waterleiding op die beveiliger liet vallen. Was blij dat 't uiteindelijk niet het geval was. Vond 't wel een mooie scene eigenlijk.
Deden ze sowieso goed in de eerste aflevering. Ook het deel met de vader en zijn zoon en de zombiemoeder buiten was goed. Normaliter vind ik 't altijd wat matig als ze zo'n zombie niet gewoon door z'n kop knallen. In Dawn of the Dead kon ik me niet zo makkelijk verplaatsen in de dochter wiens vader langzaam zombie werd. Hier hadden ze dat wel beter gedaan, kon 't me bij dat scherpschieten ook wel voorstellen.quote:Op donderdag 18 november 2010 23:34 schreef egeltje1985 het volgende:
[..]
Ontroerende scene inderdaad, leek wel of die zombie niet meer verder wilde, zich zo moedeloos voortslepend over het gras.
Je kunt dit niet vergelijken met how i met your mother omdat dat op een van de grootste zenders wordt uitgezonden. En de walking dead is een kabel serie waar veel mensen niet toegang tot hebben. Dit zijn de hoogste kijkcijfers ooit voor de zender amc, en er hebben ook nog nooit zoveel mensen gekeken naar een eerste seizoen dus hebbeb meer mensen naar gekeken dan the shield, dexter, sopranosquote:Op donderdag 18 november 2010 23:47 schreef SuperHarregarre het volgende:
[..]
Wat dat betreft hoop ik wel dat dit project een lange looptijd heeft. Probleem is natuurlijk dat dit wel een niche binnen de series is. 5 miljoen kijkers in de VS is niet echt schrikbarend hoog. How I met your mother zit in seizoen 6 nog op 8 a 9 miljoen. Maar goed, 5 is nog altijd wel oké. BSG liep tegen het einde naar de 1,5 miljoen.
In dat geval, laten we hopen dat dit dan echt een langlopende serie kan worden. Zou echt geniaal zijn.quote:Op vrijdag 19 november 2010 03:25 schreef criminal_mind het volgende:
Je kunt dit niet vergelijken met how i met your mother omdat dat op een van de grootste zenders wordt uitgezonden. En de walking dead is een kabel serie waar veel mensen niet toegang tot hebben. Dit zijn de hoogste kijkcijfers ooit voor de zender amc, en er hebben ook nog nooit zoveel mensen gekeken naar een eerste seizoen dus hebbeb meer mensen naar gekeken dan the shield, dexter, sopranos
Schuilen is toch ook wat de meeste survivors in zombiefilms proberen?quote:Op donderdag 18 november 2010 21:12 schreef SuperHarregarre het volgende:
Maar dat verschil tussen verse en oude vind ik wel goed inderdaad. Probleem is dan alleen wel dat je het als mensheid makkelijk kunt overleven. Gewoon een tijdje schuilen, dan hongeren de zombies uit en kun je ze opvegen.
Ja maar ze doen altijd zo slecht hun best. In DotD gaan ze met twee caravans crossen, in The Walking Dead gaan ze zelfs terug naar de stad voor een kaalkopje. Het is dat ze er tot nu toe makkelijk vanaf komen, maar eigenlijk hadden ze dood moeten zijn.quote:Op vrijdag 19 november 2010 06:48 schreef Ugjerke het volgende:
Schuilen is toch ook wat de meeste survivors in zombiefilms proberen?
Echt hequote:Op woensdag 17 november 2010 17:39 schreef SuperHarregarre het volgende:
[..]
Het begon met feministisch gelul over de taakverdeling. En dan komt heel stereotype die man een beetje met een sigaret in z'n bakkes zeiken. Ik vond 't echt zo ongelofelijk vergezocht dat 't de helft van de episode gewoon gelijk verneukte. Ik bedoel, bij het kapotslaan van die zombies moeten de mannen 't oplossen en staan de vrouwen in een hoekje te trillen. Als er dan een andere taak is waarbij 't de vrouwen niet gelijk dun door de broek loopt, is 't gelijk oneerlijk? Triest. En dan moet er maar een abusive husband zijn om 't verhaal credibility te geven. Wat een dikke peop.
Doet me denken aan Expeditie Robinson waar die wijven hele afleveringen lang lekker liggen te zonnebaden terwijl de mannen voedsel zoeken. Maar dan wel een grote bek hebben.
Maar het is niet heel vermakelijk om ze door de stad te zien sluipen en er zitten maar een beperkt aantal minuten in een aflevering. Soms moet je dingen aannemen.quote:Op zaterdag 20 november 2010 01:57 schreef Eenskijken het volgende:
Hoe kwamen de 4 zonder problemen weer in die winkel? Ze zaten toch in een stad vol zombies? Episode 3 erg matig :[, niets wordt verklaard, opeens staan ze daar gewoon alsof het makkelijk was er te komen en zo nog tig momenten. Jammer, van een sterk begin wordt de serie steeds minder goed. Hopelijk komt er nu weer een stijgende lijn.
Je zag toch dat ze de stad op een andere manier benaderden? Daaruit bleek dat ze strategischer te werk gingen. En het kan best zijn dat ze onderweg nog wel wat zombietuig tegenkwamen, maar zoals iemand hier ook al zei, je hoeft niet alles te laten zien.quote:Op zaterdag 20 november 2010 01:57 schreef Eenskijken het volgende:
Hoe kwamen de 4 zonder problemen weer in die winkel? Ze zaten toch in een stad vol zombies? Episode 3 erg matig :[, niets wordt verklaard, opeens staan ze daar gewoon alsof het makkelijk was er te komen en zo nog tig momenten. Jammer, van een sterk begin wordt de serie steeds minder goed. Hopelijk komt er nu weer een stijgende lijn.
de zombies waren in aflevering 2 daar omdat er een groep mensen in dat gebouw schuilden en ze dat dus roken. Nu waren ze even snel erheen gegaan, zombies zijn langzaam en zitten waarschijnlijk met zijn allen achter die redneck aanquote:Op zaterdag 20 november 2010 13:24 schreef SuperHarregarre het volgende:
Ja, maar dit is toch vreemd? In aflevering twee kost het hen zoveel moeite om weg te komen. In aflevering drie is 't alsof ze even bij een McDrive langsgaan.
Zijn afgehakte hand lag nog op 't dak. Komt daar geen geur vanaf?quote:Op zaterdag 20 november 2010 13:41 schreef planethugo het volgende:
[..]
de zombies waren in aflevering 2 daar omdat er een groep mensen in dat gebouw schuilden en ze dat dus roken. Nu waren ze even snel erheen gegaan, zombies zijn langzaam en zitten waarschijnlijk met zijn allen achter die redneck aan
Zouden die daar echt zo snel weggaan? Als dat het geval is moeten er mensen op andere plekken in de stad zijn. Zonder aantoonbare reden zouden ze namelijk rond dezelfde plek moeten blijven. Zeker aangezien er nog een mensenhand op 't dak ligt. Daarnaast, als er echt veel tijd tussen had gezeten, was Merles waarschijnlijk al door uitdroging om 't leven gekomen. Ze hadden niet eens een fles water bij zich, dus het lijkt mij dat er niet veel tijd tussen zat. Maximaal een dag of twee. In die tijd lijken die zombies mij niet zomaar verdwenen. Ik zou er in ieder geval niet op gegokt hebben, iets wat zij wel hebben gedaan.quote:Op zaterdag 20 november 2010 17:18 schreef BroesWillems het volgende:
Jullie hebben duidelijk niet opgelet, in de 2e aflevering werd nog duidelijk gezegd dat ze vast zaten omdat de sherrif als een cowboy de stad binnen kwam rijden op z'n paard en vervolgens ook nog gaat schieten. Bijna alle zombie's uit de stad kwamen op het geluid af en daarom zaten hun vast in het warenhuis. Ze waren niet voor niets zo boos op de sherrif, zie hielden hem zelfs onder schot.
in afl. 3 zijn de zombies weer verspreid omdat er niets meer te halen valt.
Op een gegeven moment gaan zombies echt wel ergens anders heen om eten te zoeken. Zoals de zombie die bij het kamp van de survivors terecht kwam.quote:Op maandag 22 november 2010 02:44 schreef SuperHarregarre het volgende:
[..]
Zouden die daar echt zo snel weggaan? Als dat het geval is moeten er mensen op andere plekken in de stad zijn. Zonder aantoonbare reden zouden ze namelijk rond dezelfde plek moeten blijven. Zeker aangezien er nog een mensenhand op 't dak ligt. Daarnaast, als er echt veel tijd tussen had gezeten, was Merles waarschijnlijk al door uitdroging om 't leven gekomen. Ze hadden niet eens een fles water bij zich, dus het lijkt mij dat er niet veel tijd tussen zat. Maximaal een dag of twee. In die tijd lijken die zombies mij niet zomaar verdwenen. Ik zou er in ieder geval niet op gegokt hebben, iets wat zij wel hebben gedaan.
inderdaad, voor mijn gevoel duurde het veel langer dan drie kwartier.quote:Op maandag 22 november 2010 07:01 schreef Ugjerke het volgende:
Holy shit wat was dit een gave aflevering!
Op zich geen vreemde droom in een zombiewereld. Wel heeeeel toevallig qua timing.quote:Op maandag 22 november 2010 13:04 schreef Dulk het volgende:
vreemd trouwens dat die kerel hier dus al over gedroomd had
Ja dat dacht ik ook. Maar pas toen ik dat stukje nog een keer bekeek. "He's gonna be taking some vengeance back to camp". Wat wel opmerkelijk is dat volgens Merle zijn broer ook in dat kamp is, wie hij dus in gevaar brengt met die zombies.quote:Op maandag 22 november 2010 11:25 schreef Dulk het volgende:
[..]
inderdaad, voor mijn gevoel duurde het veel langer dan drie kwartier.
Om op het verhaal in te haken.
zou die redneck alle zombies richting het kamp hebben gelokt of zou het toeval zijn?
quote:Op maandag 22 november 2010 07:01 schreef Ugjerke het volgende:
Holy shit wat was dit een gave aflevering!
quote:Op maandag 22 november 2010 13:22 schreef Ugjerke het volgende:
Overigens waren de meesten die dood gingen (5 on-screen) wel verdiend.
Een van de vijf hebben we niet gebeten zien worden, die was al dood toen we hem zagen. Een was aan het weg rennen. Maar de andere drie waren echt van "Oh nee een zombie. Oh nee, hij gaat me bijten. Oh nee, hij bijt me bijna. Oh nee, hij bijt me. Weet je wat, ik blijf stil staan en doe absoluut niets behalve wat geluid maken".quote:
Wel redelijk extreem om het dan gelijk terecht te vinden dat ze worden verslonden door zombies, het blijven mensenquote:Op maandag 22 november 2010 15:18 schreef Ugjerke het volgende:
[..]
Een van de vijf hebben we niet gebeten zien worden, die was al dood toen we hem zagen. Een was aan het weg rennen. Maar de andere drie waren echt van "Oh nee een zombie. Oh nee, hij gaat me bijten. Oh nee, hij bijt me bijna. Oh nee, hij bijt me. Weet je wat, ik blijf stil staan en doe absoluut niets behalve wat geluid maken".
Dat is overigens geen klacht over de serie, zulke mensen heb je nu eenmaal.
Ik denk dat dat wel een paar dagen duurt.quote:Op maandag 22 november 2010 15:29 schreef Jovatov het volgende:
Ik wachtte wel heel erg op dat die zus weer 'wakker' werd, maar dat gebeurde (nog) niet.
Aan het begin van de zombie-apocalypse begrijp ik dat wel, maar hoe hebben ze dan in godsnaam de eerste maand of twee overleefd? Dat zou een klacht mogen zijn over de serie...quote:Op maandag 22 november 2010 15:18 schreef Ugjerke het volgende:
[..]
Een van de vijf hebben we niet gebeten zien worden, die was al dood toen we hem zagen. Een was aan het weg rennen. Maar de andere drie waren echt van "Oh nee een zombie. Oh nee, hij gaat me bijten. Oh nee, hij bijt me bijna. Oh nee, hij bijt me. Weet je wat, ik blijf stil staan en doe absoluut niets behalve wat geluid maken".
Dat is overigens geen klacht over de serie, zulke mensen heb je nu eenmaal.
Die is nog in Texas een atoombom aan het afleveren.quote:Op maandag 22 november 2010 15:35 schreef Chriz2k het volgende:
[..]
Ik denk dat dat wel een paar dagen duurt.
Zullen die gast en zijn zoontje uit de eerste aflevering nog terugkomen in het verhaal?
Nee, het zijn fictieve personages.quote:Op maandag 22 november 2010 15:20 schreef Chriz2k het volgende:
[..]
Wel redelijk extreem om het dan gelijk terecht te vinden dat ze worden verslonden door zombies, het blijven mensen.
Wie weet hoe jij reageert als je in shock bent.
Ik gok dat ze hun leven puur aan anderen te danken hebben.quote:Op maandag 22 november 2010 15:40 schreef Gamer_V het volgende:
Ik zou dit topic echt niet moeten lezen voordat ik de aflevering gezien heb
[..]
Aan het begin van de zombie-apocalypse begrijp ik dat wel, maar hoe hebben ze dan in godsnaam de eerste maand of twee overleefd? Dat zou een klacht mogen zijn over de serie...
Jericho referencequote:Op maandag 22 november 2010 17:08 schreef Mirel het volgende:
[..]
Die is nog in Texas een atoombom aan het afleveren.
Ben benieuwd of er nog wat meer bovennatuurlijks bijkomt.quote:Op maandag 22 november 2010 13:04 schreef Dulk het volgende:
vreemd trouwens dat die kerel hier dus al over gedroomd had
Sowieso vreemd om een Boondock Saint als redneck te zien.quote:Op maandag 22 november 2010 18:07 schreef LastClick het volgende:
[..]
Jericho reference![]()
Was erg vette aflevering, moet wel zeggen dat er veel voorspelbare en bekende dingen inzitten.
Ziekenhuis wakker worden van 28 days later
Hand afzagen van Saw
Wond dichtbranden van Boondock Saints
Alleen als de maker van 28 Days Later een jaar in de toekomst kon kijken.quote:Op maandag 22 november 2010 18:38 schreef vault_tec het volgende:
Heeft 28 days later niet inspiratie genomen van de comic... En is the walking dead niet een verfilming van die comic?
Heb het gevoel dat ze naar dat bejaardentehuis gaan... Merles komt terug en dan zal zijn broer door hebben wat een idioot het is en hem dood maken of hem sense bij praten...
De film, 28 days, is uitgebracht in november 2002 en de comics beginnen in oktober 2003. Wil niet zeggen of het idee er reeds was.quote:Op maandag 22 november 2010 18:38 schreef vault_tec het volgende:
Heeft 28 days later niet inspiratie genomen van de comic... En is the walking dead niet een verfilming van die comic?
Heb het gevoel dat ze naar dat bejaardentehuis gaan... Merles komt terug en dan zal zijn broer door hebben wat een idioot het is en hem dood maken of hem sense bij praten...
Misschien kunnen ze een grot vinden, maar dan zit je wel weer met het probleem dat er maar 1 in- en uitgang is.quote:Op maandag 22 november 2010 19:18 schreef Mr.Silencer het volgende:
Heftige aflevering.
De plek waar ze nu zitten is gewoon te gevaarlijk.
Ik hoop het wel. Bij die profetische droom kreeg ik een Carnivàle-vibequote:Op maandag 22 november 2010 18:40 schreef Boekenwurm het volgende:
[..]
Ben benieuwd of er nog wat meer bovennatuurlijks bijkomt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat lijkt mij best handig, mits je genoeg ammo hebt.quote:Op maandag 22 november 2010 19:25 schreef Ugjerke het volgende:
[..]
Misschien kunnen ze een grot vinden, maar dan zit je wel weer met het probleem dat er maar 1 in- en uitgang is.
+1quote:Op maandag 22 november 2010 15:11 schreef Chriz2k het volgende:
Ze hadden een heel mooi beveiligingssysteem gemaakt van een lijn met blikjes eraan, hoor!
Tijd om te reloaden is ook wel handig. Maar ik wil graag wel een uitgang als er asociaal veel zombies bij de ingang staan. In een gebouw kan dat bijv. een touwladder zijn.quote:Op maandag 22 november 2010 20:18 schreef Silv het volgende:
[..]
Dat lijkt mij best handig, mits je genoeg ammo hebt.
Ik denk dat ze mentaal een beetje gebroken is.quote:Op maandag 22 november 2010 20:36 schreef Frag_adder het volgende:
Dat einde alleen... Zou je echt niet instaat te zijn weg te rennen van je geliefde als je precies weet wat er gaat gebeuren wanneer iemand gebeten is? Ik denk dat als je het 100 keer gezien hebt dat hoe moeilijk het ook is, je er toch uit de buurt blijft omdat je weet dat je er anders ook een wordt...
Tja, op zo'n moment kan ik me voorstellen dat je er ook zo lang mogelijk bij wilt blijven. Zou jij per direct een kogel door de kop jassen?quote:Op maandag 22 november 2010 20:36 schreef Frag_adder het volgende:
Dat einde alleen... Zou je echt niet instaat te zijn weg te rennen van je geliefde als je precies weet wat er gaat gebeuren wanneer iemand gebeten is? Ik denk dat als je het 100 keer gezien hebt dat hoe moeilijk het ook is, je er toch uit de buurt blijft omdat je weet dat je er anders ook een wordt...
En een kettingzaag.quote:Op maandag 22 november 2010 20:44 schreef Frag_adder het volgende:
Ik weet niet, ik denk dat als je het echt al zo vaak gezien hebt dat je bij de eerste hap accepteert dat ie dood gaat en dat die andere jou ook weg wilt voor wat jij gaat doen. Sowieso geen kogel, daar heb je honkbal knuppels voor
Ik ben benieuwd wanneer er iemand met een zwaard komt, dat hoort ook gewoon bij zombies
L4D stylequote:Op maandag 22 november 2010 20:44 schreef Frag_adder het volgende:
Ik ben benieuwd wanneer er iemand met een zwaard komt, dat hoort ook gewoon bij zombies
Ik zou er niet doorheen kunnen komen met mijn gebitquote:Op maandag 22 november 2010 20:47 schreef afdak het volgende:
Motorkleding zou je toch wel moeten beschermen van een menselijke beet toch?
Kwam hij eerder toch? En toen zei Grimes dat ze een paar blokken door konden zoeken.quote:Op maandag 22 november 2010 21:38 schreef vault_tec het volgende:
Ik vond het ook wel jammer dat die broer niet in opstand kwam... Zijn broer is weg... Waarom bleef hij niet in de stad om te zoeken? En zeg niet omdat het busje weg was, daar kwamen ze toen ze terug gingen pas achter.
Ik kan me zo voorstellen dat ze juist de bus gingen halen om die broer te kunnen zoeken? Maar dat had dan wel explicieter gekund. Want nu je het zo zegt, is het wat vreemd.quote:Op maandag 22 november 2010 21:38 schreef vault_tec het volgende:
Ik vond het ook wel jammer dat die broer niet in opstand kwam... Zijn broer is weg... Waarom bleef hij niet in de stad om te zoeken? En zeg niet omdat het busje weg was, daar kwamen ze toen ze terug gingen pas achter.
In de comics komt er op een gegeven moment wel iemand met een katana. Met een beetje mazzel komt die er in de serie ook bij.quote:Op maandag 22 november 2010 20:44 schreef Frag_adder het volgende:
Ik ben benieuwd wanneer er iemand met een zwaard komt, dat hoort ook gewoon bij zombies
niemand dwingt je om te kijkenquote:
Als je actie wil, moet je Rambo kijken vrind.quote:Op maandag 22 november 2010 22:40 schreef Merkie het volgende:
Matige serie eigenlijk wel. Als dit einde er niet in had gezeten had ik overwogen om te stoppen met kijken.
Hoe kom je erbij dat ik actie wilquote:Op dinsdag 23 november 2010 01:27 schreef BB-King het volgende:
[..]
Als je actie wil, moet je Rambo kijken vrind.
Had niet verwacht dat die jonge meid gegrepen zou worden...
Dacht dat ze een "hoofdrol" had maar de zombiewereld is hard.
Wat vond je er matig aan?quote:Op maandag 22 november 2010 22:40 schreef Merkie het volgende:
Matige serie eigenlijk wel. Als dit einde er niet in had gezeten had ik overwogen om te stoppen met kijken.
1. Slechte verhaalvertelling. Het verhaal springt van de hak op de tak en subplots worden er met de haren bijgesleept.quote:
Maar dit einde zat er wèl in!quote:Op maandag 22 november 2010 22:40 schreef Merkie het volgende:
Matige serie eigenlijk wel. Als dit einde er niet in had gezeten had ik overwogen om te stoppen met kijken.
Wat had je liever gezien dan?quote:Op dinsdag 23 november 2010 09:26 schreef Merkie het volgende:
[..]
Hoe kom je erbij dat ik actie wil?
Eens. Maar Breaking Bad staat dan ook op eenzame hoogte.quote:Op dinsdag 23 november 2010 11:13 schreef Tijn het volgende:
Deze serie kan trouwens bij lange na niet tippen aan AMC's andere hit, Breaking Bad.
Ik zal je alvast waarschuwen dan: ong. 90% van alle karakters gaat dood. Dus ook bijna alle vrouwen die je ziet.quote:Op dinsdag 23 november 2010 11:20 schreef Atreidez het volgende:
Ik had na de reacties hier wel wat meer verwacht als wat ik zelf zag in de serie gister.. Die standoff die compleet veranderd nadat Oma polshoogte komt nemenEinde was wel weer leuk, maar om dan meteen een van de weinige leuke vrouwen eruit te schrijven of te laten veranderen in een zombie is dan weer minder.. We zullen het zien, volgende week.
Het wordt tijd voor pipebombs, molotovs (zouden ze dat zelf nog niet kunnen verzinnen) en idd Katana's
Dingen uit de strip ook in een spoiler graag. Ik lees hem niet voor niks nog niet.quote:Op dinsdag 23 november 2010 13:39 schreef Ugjerke het volgende:
[..]
Ik zal je alvast waarschuwen dan: ong. 90% van alle karakters gaat dood. Dus ook bijna alle vrouwen die je ziet.
Maar er komen genoeg personages bij later en sommigen komen ook nog terug verder in het verhaalquote:Op dinsdag 23 november 2010 13:39 schreef Ugjerke het volgende:
[..]
Ik zal je alvast waarschuwen dan: ong. 90% van alle karakters gaat dood. Dus ook bijna alle vrouwen die je ziet.
Zombies zijn gewoon lopende dode mensen, niet sterker dan dat ze waren toen ze nog leefden. En als ze al een tijdje in de zon hebben liggen rotten zal dat ook niet bevorderlijk zijn voor de bijtkracht. Wel hebben ze een langer uithoudingsvermogen. Voor nymfomanen zou een mannelijke zombie met plaatselijke rigor mortis dus een uitkomst zijnquote:Op maandag 22 november 2010 20:54 schreef Frag_adder het volgende:
zombies zijn toch eigenlijk heel sterk? Of is dat alleen in bepaalde filmsDus misschien zijn hun kaken wel als hydrolische persen
Die heeft gewoon een bus vol met zombies geladen. Zou me niks verbazen als ze in de volgende aflevering de bus ergens bij het kamp terugvinden.quote:Op maandag 22 november 2010 13:22 schreef Ugjerke het volgende:
[..]
Op zich geen vreemde droom in een zombiewereld. Wel heeeeel toevallig qua timing.
[..]
Ja dat dacht ik ook. Maar pas toen ik dat stukje nog een keer bekeek. "He's gonna be taking some vengeance back to camp". Wat wel opmerkelijk is dat volgens Merle zijn broer ook in dat kamp is, wie hij dus in gevaar brengt met die zombies.
Overigens waren de meesten die dood gingen (5 on-screen) wel verdiend.
Is niet uit de strip, heb ik zelf ook niet gelezen. Ondanks dat kun je het wel verwachten, daar komt bij zulke verhalen juist de spanning vandaan. Elk moment kan elk van de personages dood gaan.quote:Op dinsdag 23 november 2010 14:06 schreef Redisformurder het volgende:
[..]
Dingen uit de strip ook in een spoiler graag. Ik lees hem niet voor niks nog niet.
Bah.quote:Op dinsdag 23 november 2010 14:21 schreef Elegy het volgende:
[..]
Wel hebben ze een langer uithoudingsvermogen. Voor nymfomanen zou een mannelijke zombie met plaatselijke rigor mortis dus een uitkomst zijn
Zou wel handig zijn voor ze nu. Maar het lijkt me eerder dat Merle er nog in rond rijd. (Als hij nog leeft)quote:Op dinsdag 23 november 2010 14:40 schreef k_i_m het volgende:
[..]
Die heeft gewoon een bus vol met zombies geladen. Zou me niks verbazen als ze in de volgende aflevering de bus ergens bij het kamp terugvinden.
In de film kan allesquote:Op dinsdag 23 november 2010 15:27 schreef Beach het volgende:
Met 1 hand een bus vol zombies laden_!
Dat klinkt een beetje Chuck Norris achtig,quote:Op dinsdag 23 november 2010 15:27 schreef Beach het volgende:
Met 1 hand een bus vol zombies laden_!
Die zou met zijn roundhousekick de serie flink verkorten.quote:Op dinsdag 23 november 2010 19:32 schreef Sharkdoggie het volgende:
[..]
Dat klinkt een beetje Chuck Norris achtig,
BSG is een stuk beterquote:Op dinsdag 23 november 2010 10:51 schreef CantFazeMe het volgende:
Maar je, je kunt het ook niet vergelijken met bijvoorbeeld Battlestar galatica.
BSG is science-fiction serie in de ruimte. The Walking Dead is een post-apocalyptische zombieserie. Appels met peren vergelijken?quote:
Je kunt het niet vergelijken, zegt ie. En wat doe je?quote:
Jack is allang een lelijke zombie geworden dus NEEquote:Op dinsdag 23 november 2010 21:12 schreef Pek het volgende:
En Jack Bauer pwnd Rick Grimes met een hand op z'n rug en een vinger in zijn neus, uiteraard
Dat was ook mijn reactie.quote:Op dinsdag 23 november 2010 00:43 schreef k_i_m het volgende:
Neeeee, maar 6 afleveringen?. Ik vond de eerste trouwens erg spannend, voor het genre
.
Ik moet toegeven dat ik dezelfde gedachte hadquote:Op maandag 22 november 2010 15:40 schreef Gamer_V het volgende:
Ik zou dit topic echt niet moeten lezen voordat ik de aflevering gezien heb
[..]
Aan het begin van de zombie-apocalypse begrijp ik dat wel, maar hoe hebben ze dan in godsnaam de eerste maand of twee overleefd? Dat zou een klacht mogen zijn over de serie...
Even (een beetje) bijstaan. De dialogen in de deze aflevering waren heel slecht en de drama was enorm geforceerd. Ik heb geleerd om dat te accepteren van zombiefilms, maar eigenlijk was het bijzonder matigquote:Op dinsdag 23 november 2010 09:57 schreef Merkie het volgende:
[..]
1. Slechte verhaalvertelling. Het verhaal springt van de hak op de tak en subplots worden er met de haren bijgesleept.
2. Slechte geforceerde dialogen
3. Totaal geen spanningsopbouw.
Want alleen militairen kunnen normaal nadenken? Er zitten nota-bene 2 politieagenten bij die allebei nooit missenquote:
Hoe je zombies bij dat kamp krijgt? Heel simpel. Je rijd een beetje door Atlanta, flink wat toeteren en lawaai maken totdat flink wat zombies je opgemerkt hebben. Daarna rijd je op een slakkengangetje naar het kamp waardoor al die zombies je bij kunnen houden. Als je eenmaal dichtbij genoeg bent trap je vol op het gas en rijd je weg en laat je de zombies daar rondlopen tot ze langs het kamp komen.quote:Op woensdag 24 november 2010 10:30 schreef Chevalric het volgende:
De latinos zaten dan ook midden in de stad. Ik vermoed dat de kampers dachten dat ze door het feit dat ze zo afgelegen zaten zich niet druk hoefden te maken over een hele meute zombies. Hooguit een of twee verdwaalde walkers.
De plotholes met de zombie attack moeten we even tot de volgende aflevering bewaren. Misschien dat Merle er achter zat, wat al een hoop zou verklaren (afgezien van het feit hoe hij met 1 arm en zonder wapens een hele meute zombies bij het kamp krijgt).
Kijk, dat bedoel ik dus. Met zo'n mentaliteit verdien je het om zombievoer te worden. Wat hij had kunnen doen is proberen die zombie een trap/beenduw te geven en langs ze heen te rennen. Ed zag er niet bepaald licht uit dus die moet wel een flinke duw kunnen geven. Goed, dan was er alsnog een flinke kans dat hij het niet haalde. Maar nog altijd een betere kans dan 100% zeker dood.quote:Op woensdag 24 november 2010 12:05 schreef Just_Shut_Up het volgende:
Even over dat gedoe met dat mensen gewoon stilstaan als ze oog in oog staan met een zombie.
Ted werd verrast toen hij zijn tent opendeed en wist dat hij nagenoeg fucked was aangezien er 3-4 walkers voor zijn tent stonden. Ik zie niet wat hij anders had kunnen doen.
Amy stond toch echt even oog in oog met die zombie voordat hij haar beet. En zij deed echt op geen enkel moment wat. Niet voor de eerste beet, niet voor de tweede beet, niet tijdens een beet. Ze deed helemaal niks, alsof ze het eigenlijk gewoon wilde. Volgens mij vond ze het stiekem gewoon geil om door zombies opgegeten te worden.quote:Amy werd geblindsided door een zombie vanachter de deur en gebeten, het sloeg inderdaad nergens op dat ze daar bleef staan om die zombie nog een hap uit haar nek te gunnen. Enige logische verklaring is shock.
De andere waren er gewoon om dood te gaan.
Ja je houdt het wat langer uit, maar hoe ver is zo'n winkelcentrum of een militaire basis in die omgeving wel niet? Als je dawn of the dead (1978) hebt gezien zie je dat alle zombies gwn naar het winkelcentrum komen, omdat ze gwn doen wat ze in hun verleden ook hebben gedaan. Een kamp opslaan zo vlak bij de stad is dan nog wel begrijpelijk..quote:Op woensdag 24 november 2010 11:05 schreef angel008 het volgende:
heel gesprek hierover gehad met wat mensen op irc maar het feit dat ze ook nog zodicht bij de stad zitten is gewoon niet slim ze zitten hooguit 5km van de stad af ik zou als groep allang vertrokken zijn verder weg van de beschaving (en dus zombies) iets wat ik zelf ook zou doen is opzoek gaan naar dichtbijzijnde militaire basis om daar ook de materialen op te halen (Wapens/eten/uitrusting) mocht je in de stad zijn zou ik opzoek gaan naar districentrum voor supermarkten en alle ingangen blokkeren en daar al het houdbare voedsel opzoeken/naar boven brengen en de trap dermate aanpassen dat je er niet zomaar opkomt zonder van boven af neer te laten
nog een kleine tip van mij
boek
heerlijk leesvoer
Er wonen 5,4 miljoen mensen in en rondom Atlanta. Die maak je niet zomaar allemaal af. Dan kun je beter een basis maken in een kleinere stad met hetzelfde idee. Maar dan nog, maak maar eens 30,000 zombies af. Dan heb je flink wat pijlen en kogels nodig.quote:Op woensdag 24 november 2010 16:07 schreef toetsenbordridder het volgende:
wajoo die spanjolen hadden echt een toffe basis!
als ik die tsjappies uit de bergen was zou ik me daar gewoon bij aansluiten en de stad plunderen.
ze hadden eerst toch een bus voor een gang gezet zodat er geen zombies bij konden?
dat moet je gewoon overal doen, alles blokkeren met auto's/meubels. en zombies in kleine aantallen (2/3) lokken en doodslaan/neerschieten met kruisboog.
zo heb je algauw controle over die hele klote stad
oja de afleveringecht tof! dacht dat het weer een saaie visaflevering werd maar de dreiging zat er de hele tijd in. ook wel tof dat een aantal sidekicks doodgingen, mijn god wat haat ik die blonde wijven (correctie, die kale ook).
je hebt de tijd denk?quote:Op woensdag 24 november 2010 16:17 schreef Ugjerke het volgende:
[..]
Er wonen 5,4 miljoen mensen in en rondom Atlanta. Die maak je niet zomaar allemaal af. Dan kun je beter een basis maken in een kleinere stad met hetzelfde idee. Maar dan nog, maak maar eens 30,000 zombies af. Dan heb je flink wat pijlen en kogels nodig.
Nee, ik zou niet in de schoenen van die Vatos willen staan. Die basis van hen is toch een behoorlijke death trap. Uiteindelijk zullen ze toch overspoeld door zombies worden denk ik. Hopen voor hun dat de jonge Vatos weg kunnen rijden in hun autos.
Laten we het ruim nemen en zeggen dat je 50 man hebt die kunnen vechten. (Wie weet hoeveel Vatos er aan het rondrijden waren) Dan moet je om in een jaar de stad leeg te krijgen elke dag 296 zombies neerschieten.quote:Op woensdag 24 november 2010 17:17 schreef toetsenbordridder het volgende:
[..]
je hebt de tijd denk?
5,4 miljoen zal idd hard werken worden maargoed het is wel haalbaar.
een kleinere stad zal nauwelijks voorraden hebben voor zoveel mensen.
ben echt benieuwd hoe het verdergaat:D
laatste keer dat ik zoiets had was bij lost.
Hahahahaha ja, zulke scenes zullen er voor het geheel wel bij moeten. Maar op dat moment zat ik even te twijfelen of ik niet the desperate housewives zat te kijken ofzo. xDquote:Op woensdag 24 november 2010 17:58 schreef Eenskijken het volgende:
Ik vond die visscene op het begin zo tergend he. Die meiden zaten helemaal emotioneel te worden terwijl ik daar zat met een hoofd van '' WTF''
ik zat te wachten op de 1e zombie die ze aan de haak sloegen, serieusquote:Op woensdag 24 november 2010 17:58 schreef Eenskijken het volgende:
Ik vond die visscene op het begin zo tergend he. Die meiden zaten helemaal emotioneel te worden terwijl ik daar zat met een hoofd van '' WTF''
ten 1e heb je de hele dag niks anders te doen dan met zombies dealen/overleven. als je per man 5 zombies per dag neerschiet/sloop dan kom je een heel eind hoor. steeds verder de stad afzetten/barricaderen. weglokken met geluid, paar neerschieten en weer een straat/huis afzetten.quote:Op woensdag 24 november 2010 17:58 schreef Ugjerke het volgende:
[..]
Laten we het ruim nemen en zeggen dat je 50 man hebt die kunnen vechten. (Wie weet hoeveel Vatos er aan het rondrijden waren) Dan moet je om in een jaar de stad leeg te krijgen elke dag 296 zombies neerschieten.
Maar hoe wil je dat doen zonder ontzettend veel zombies op je af te lokken? Vuurwapens maken zoveel lawaai dat er vanzelf een paar honderd, zo niet duizend, zombies voor je barricade staan. Dan komen ze er vanzelf wel doorheen, desnoods door over de lijken van de neergeschoten zombies te lopen.quote:Op woensdag 24 november 2010 18:02 schreef toetsenbordridder het volgende:
[..]
ik zat te wachten op de 1e zombie die ze aan de haak sloegen, serieus
[..]
ten 1e heb je de hele dag niks anders te doen dan met zombies dealen/overleven. als je per man 5 zombies per dag neerschiet/sloop dan kom je een heel eind hoor. steeds verder de stad afzetten/barricaderen. weglokken met geluid, paar neerschieten en weer een straat/huis afzetten.
tenzij er 1 of andere zombieolifant er doorheen ramt kan je je rijk best snel uitbreiden.
weglokken met geluid, licht weetikhetwat.quote:Op woensdag 24 november 2010 18:07 schreef Ugjerke het volgende:
[..]
Maar hoe wil je dat doen zonder ontzettend veel zombies op je af te lokken? Vuurwapens maken zoveel lawaai dat er vanzelf een paar honderd, zo niet duizend, zombies voor je barricade staan. Dan komen ze er vanzelf wel doorheen, desnoods door over de lijken van de neergeschoten zombies te lopen.
Nee, geef mij maar een stadje in een dunbevolkt gebied. De voorraden die aanwezig zijn zijn toch altijd in verhouding met de hoeveelheid mensen die er wonen. En anders pak je een fatsoenlijke vrachtwagen en laad je die een keer per maand vol bij een distributiecentrum met wat je nodig hebt en nog goed is.
Dan kan sneller... de meer lawaai je maakt de meer er komen. Dus neem een shovel met de bak op hoofdhoogte en gaan met die banaan. Ze komen van zelf op je af. Enige wat je moet doen is eventuele snellere zombies of die je met een run mist afschieten.quote:Op woensdag 24 november 2010 17:58 schreef Ugjerke het volgende:
[..]
Laten we het ruim nemen en zeggen dat je 50 man hebt die kunnen vechten. (Wie weet hoeveel Vatos er aan het rondrijden waren) Dan moet je om in een jaar de stad leeg te krijgen elke dag 296 zombies neerschieten
Mwah, gewoon mens loopt dat in een of twee uur. Dus een zombie moet daar in ieder geval in 5 uur wel kunnen zijn. En met zo'n shovel rijd je jezelf klem in de zombieresten ben ik bang. Ik zou dan in ieder geval iets bepantserd willen hebben zodat ik veilig ben mocht ik mij wel klem rijden. Ik zou ze dan eerder ergens heenlokken en ze opsluiten en vervolgens die hele plek in de fik zetten.quote:Op woensdag 24 november 2010 21:05 schreef wdn het volgende:
[..]
Dan kan sneller... de meer lawaai je maakt de meer er komen. Dus neem een shovel met de bak op hoofdhoogte en gaan met die banaan. Ze komen van zelf op je af. Enige wat je moet doen is eventuele snellere zombies of die je met een run mist afschieten.
Die zombies die het kamp binnen vielen kunnen ook gelokt zijn vanwege het lawaai van het alarm met die rode sportauto he. Ik neem aan dat zombies standaard die richting op blijven gaan tot er ander geluid is en dat ze wel even nodig hebben om die 5 a 10 km die ze van de stad af zitten moeten afleggen.
Iedereen die zijn gebied te ver uitrekt verliest alles wat hij heeft. Dat is waar voor een groot rijk met miljoenen inwoners en dat is ook waar voor een gemeenschap met tientallen survivors. Compact en veilig is veel beter.quote:Op woensdag 24 november 2010 20:51 schreef toetsenbordridder het volgende:
[..]
weglokken met geluid, licht weetikhetwat.
telkens een paar dingen blokkeren en dan weer kijken hoe je verder kan uitbreiden.
stilstand is achteruitgang om het maar afgezaagd (hihi) te zeggen.
komen niet op dood vlees af. alleen levende beesten/mensen kunnen ze van voeden.quote:Op woensdag 24 november 2010 21:13 schreef Frag_adder het volgende:
Wat ik mij dus afvroeg, zombies komen op geluid af. Maar het gaat hun hoe dan ook om het eten. Dat ziekenhuis zou vol met lijken van zombies hebben moeten liggen of ze zouden er constant omheen hebben moeten staanMaar er waren niet eens sporen ervan
Ik denk te veel na...
toch zou 1 stad niet te ver uitgerekt zijn naar mijn mening, als je het maar langzaam en geleidelijk doet.quote:Op woensdag 24 november 2010 21:32 schreef Ugjerke het volgende:
[..]
Iedereen die zijn gebied te ver uitrekt verliest alles wat hij heeft. Dat is waar voor een groot rijk met miljoenen inwoners en dat is ook waar voor een gemeenschap met tientallen survivors. Compact en veilig is veel beter.
Inderdaad, om de grens van een stad in de gaten te houden heb je heel wat mensen nodig. Je wil binnen je grens volledig veilig zijn om je werk fatsoenlijk te kunnen doen. Als je een hele stad in de gaten moet houden kunnen er zo ergens wat zombies tussendoor glippen. Of je moet echt een paar meter hoge stenen muur bouwen. Wat zonde van je energie zou zijn.quote:Op donderdag 25 november 2010 01:13 schreef Elegy het volgende:
Kan je beter met een dorpje beginnen denk ik.
De betere series durven main characters af te maken.quote:Op donderdag 25 november 2010 01:35 schreef Deceit het volgende:
vind het nog steeds raar dat Amy nu dood is.. Aangezien ze op de officiele website als een main character wordt omschreven!
Tenzij ze in het rood gekleed zijn dan mogen het ook de bij-figuren zijnquote:Op donderdag 25 november 2010 08:42 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
De betere series durven main characters af te maken.
Beter trek je Europa in naar oude kastelen en forten, die zijn nog makkelijker te verdedigen en vaak heb je er ook ruimte om op kleine schaal landbouw te bedrijvenquote:Op donderdag 25 november 2010 02:33 schreef Ugjerke het volgende:
[..]
Inderdaad, om de grens van een stad in de gaten te houden heb je heel wat mensen nodig. Je wil binnen je grens volledig veilig zijn om je werk fatsoenlijk te kunnen doen. Als je een hele stad in de gaten moet houden kunnen er zo ergens wat zombies tussendoor glippen. Of je moet echt een paar meter hoge stenen muur bouwen. Wat zonde van je energie zou zijn.
Het maakt niet uit hoe langzaam of snel je je gebied uitbreid, het gaat erom hoe lang je grens is.
In de comic komen er voortdurend mensen bij en gaan er mensen dood/weg/worden zombies.quote:Op donderdag 25 november 2010 08:42 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
De betere series durven main characters af te maken.
Een middeleeuws fort verdedigen tegen zombies is natuurlijk een van de meest gave dingen die ja kan bedenken!quote:Op donderdag 25 november 2010 09:43 schreef Elegy het volgende:
[..]
Beter trek je Europa in naar oude kastelen en forten, die zijn nog makkelijker te verdedigen en vaak heb je er ook ruimte om op kleine schaal landbouw te bedrijven
[..]
In de comic komen er voortdurend mensen bij en gaan er mensen dood/weg/worden zombies.
Dat is juist het interessante van de comic, ik hoop dat ze er een aantal gebeurtenissen uit de comic in de serie gebruiken die je eigenlijk nooit ziet in andere series of zelfs niet in films.
Met een beetje geluk vind je er ook nog wat zwaarden en bepantsering enzoquote:Op donderdag 25 november 2010 09:51 schreef Ugjerke het volgende:
[..]
Een middeleeuws fort verdedigen tegen zombies is natuurlijk een van de meest gave dingen die ja kan bedenken!
Ja precies, je kan beter snel en wendbaar zijn. Kan je ze ook nog gewoon omver duwen en wegrennen. Bijvoorbeeld een wetsuit/sharksuit is een betere bescherming. En het raken van een hoofd wordt volgens mij ook teveel overschat. Het is maar een klein object en het beweegt dus je moet een goede hand oog coordinatie hebben. Het is geen kwestie van je crosshair erover heen bewegen en een knopje indrukken.quote:Op donderdag 25 november 2010 10:13 schreef Chevalric het volgende:
En vergis je niet in de kracht die het kost om in bepantsering een zwaard rond te zwaaien. Daar komt bij dat je het hoofd in moet slaan bij zombies, dus je moet ook nog redelijk precies te werk gaan.
maak maar topic aan in ONZquote:Op donderdag 25 november 2010 10:20 schreef Ugjerke het volgende:
Ik denk dat het tijd is om deze weer in te vullen:
[ afbeelding ]
En ja, ik zou liever niet in een harnas rondlopen. Ik weet niet of ik nog overeind zo komen als ik in zo'n ding omval.
en hier heb ik dus heel weinig aan toe te voegenquote:Op donderdag 25 november 2010 08:39 schreef Chevalric het volgende:
hoewel deze serie wat mij betreft geen hoogvlieger is qua acteerwerk en verhaallijn, wordt dat gewoon gecompenseerd door de zombies. Ik vind 't interessant genoeg om te blijven kijken in ieder geval.
Te laat!quote:Op donderdag 25 november 2010 10:36 schreef toetsenbordridder het volgende:
[..]
maak maar topic aan in ONZ
altijd leuk om die in te vullen.
[..]
en hier heb ik dus heel weinig aan toe te voegen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |