quote:wat denk je dat ik zelf wordOp woensdag 20 oktober 2010 23:00 schreef loecje het volgende:
mooi om te zien hoe iedereen hier een beetje meehelpt aan het opknappen van je huisje. ik word er helemaal blij van.
quote:Alle kamers worden gebroken wit geschilderd, boven, maar beneden ookOp donderdag 21 oktober 2010 17:14 schreef bl0emetjE het volgende:
Wat wordt het mooi! Lekker fris en licht met de wit!
Gaaf idee om de hele vloer door te trekken over de hele verdieping, zonder drempels. Creëer je een mooie rustige sfeer op de slaapverdieping (en handig met stofzuigen/dweilen).
Ik zou de (kinder)kamers ook mooi licht en wit schilderen en dan met accessoires in vrolijke kleurtjes aankleden. Dan houd je die rustige frisse lichte en kalme sfeer daar!
Nog even ter inspiratie een paar plaatjes bij elkaar gezocht: linkje
quote:Ik hou van verrassingen,merk je welOp vrijdag 22 oktober 2010 14:53 schreef DJMO het volgende:
lol, krijg net een pakje, dus ik blijdat is de thermostaat .. *huh een apkje van kpn .. doe het zelf isdn??
* LOL dus om de verpakking exlurker
maar.. je pakje is er
ik ben blij !
quote:haha ik hoop het, ik zou in het (echte) kasteel niet willen wonen .. mij te groot en te lastig onderhoudenOp vrijdag 22 oktober 2010 15:59 schreef Lottekoekkie het volgende:
Joh, nu woon je vlak bij het kasteel en straks woon je sjieker dan het kasteel zelf is
quote:Ik kan me een topic herinneren, paar jaar geleden, waarbij een vader die geloof ik gescheiden was en het moeilijk had financieel door Fokkers werd voorzien van zowat een hele huisraad. Was echt onwijs gaaf (en kippenvel!).Op vrijdag 22 oktober 2010 15:51 schreef DJMO het volgende:
ik word er vooral warm van dat er mensen zijn die nog iets voor een ander over hebben en hen laten delen in hun rijkdom. Mede dankzij jullie hulp woon ik straks niet in een paleisje, maar in een kasteel!
quote:Dat zoeken wij ook nogOp vrijdag 22 oktober 2010 16:53 schreef DJMO het volgende:
ik zou er wat aan hebben met een aanrechtblad erbij(er zit een rvs blad met spoelbak in, en rvs blad vind ik nie zó mooi, maar hey, het werkt dus
)
quote:Dat hebben we nietOp vrijdag 22 oktober 2010 21:57 schreef DJMO het volgende:
het enige waar ik op dit moment op kom zijn van die groene platen (ondervloer) .. deze is beschadigd door schimmel (lang leve de soort vloerverwarming (stadsverwarming waarvan de verwarmingsbuizen onder onze vloeren lopenhet zit echt alleen op díe plekker
))
quote:geweldigOp zaterdag 23 oktober 2010 13:16 schreef Lottekoekkie het volgende:
Toppie van dat laminaat!
Hou er wel rekening meer dat het zgn fopgordijnen zijn met de totaalbreedte op 1.40 maar de haken zijn verstelbaar dus dat gaat wel net passen denk ik. Heb ook nog van dat strijkband waarmee je de gordijnen zelf op lengte kunt maken, ze zijn namelijk nog niet omgezoomd.
quote:met dat verschil dat jij wél welkom bentOp zaterdag 23 oktober 2010 15:40 schreef Lottekoekkie het volgende:
Ik ben net een virus, als je het niet verwacht staat het voor je deur
quote:Ik zag het! Ik stuur 'm naar je op!Op zondag 24 oktober 2010 18:54 schreef DJMO het volgende:
Grijs past wel mooi bij blauw he?Ik moet nog een oplossing hebben voor de inbouqkast van Jan z'n kamer
Ik stuur je een pm Beijtje!
quote:merk spullen met kinderen? ik ben me daar gekOp zondag 24 oktober 2010 20:16 schreef Lottekoekkie het volgende:
Je bent niet zozeer veeleisend maar gewoon beetje reeel. Je moet van een kabouteroptrekje naar een húis en hebt dus vulling nodig en als nou iemand vulling overheeft en kwijt wil is dat ook gewoon reëel.. Vind het niet zo veeleisend hoor mits je niet om bepaalde merken gaat vragen![]()
( bood een keer iemand op MP iets aan want ohhhh, wat was ze zielig... ging ze nog eisen stellen ook, ging om een lamp maar mevroi deed het voor niks minder dat een bepaald designmerkLeuk detail is dat ze gewoon vroeg om een hanglamp, die moest zwart en ovaal zijn en die had ik dus over. Maar ja, er zat geen labeltje op dus eh... Maar wel smeken voor "allerlei bruikbare spullen omdat ze bijstandsmoeder was en niks te makken". Ahum.)
Dus nee, jij bent niet veeleisend, alleen een muts
quote:er staat anders ikea inOp zondag 24 oktober 2010 20:20 schreef Lottekoekkie het volgende:
ps, niet verder vertellen hoor maar die 3 gordijnen zijn toch écht wel originele Leen Bakkers hoor
quote:ikea heeft goede kwaliteit hoor, dus ik ben er alleen maar blij meeOp zondag 24 oktober 2010 20:23 schreef Lottekoekkie het volgende:
Echt![]()
Zou zomaar kunnen, heb al heel wat voor de ramen hangen gehad maar goed, kun je tenminste zeggen dat Jan échte ikea-gordijnen heeft
quote:En je hart is nog groterOp zondag 24 oktober 2010 20:50 schreef Lottekoekkie het volgende:
Wees blij, mij hebben ze verkeerd gebreid dus ik ben hartstikke á- symetrisch en als ik hoge hakken aandoe kiep ik voorover.
Mijn waffel is groter dan mijn voeten
quote:Is ook zeer lief!Op zaterdag 23 oktober 2010 14:13 schreef DJMO het volgende:
en toen hadden we de gordijnen voor jan z'n kamer ook in huis(thnx to Lottekoekkie die onverwacht voor de deur stond
quote:jij woont om de hoek en kan elke dag koffie komen drinken
quote:hmm *gaat even terug zoeken*Op maandag 25 oktober 2010 11:28 schreef Rewimo het volgende:
Volgens mij had je in een eerder topic een mooi lijstje met dingen die je moest regelen. Als je dat er nu eens even bij zoekt?
Fijn dat je zoveel dingen al voor elkaar hebt en dat zoveel mensen je helpen met spulletjes
quote:*vlieft kijjkt*Op maandag 25 oktober 2010 11:55 schreef Lottekoekkie het volgende:
Heb je vast een idee, als het je smaak niet is verheug je je tenminste niet voor niks.
Let niet op de ontbrekende aankleding want staat op zolder...
Kleed
[ link | afbeelding ]
tafeltje met onelegant de spiegel er achter gepropt
[ link | afbeelding ]
Detail vd spiegel
[ link | afbeelding ]
lampekap waar er twee van zijn
[ link | afbeelding ]
en de teakspiegel, foto uit de oude doos, hahaha
[ link | afbeelding ]
quote:Op donderdag 30 september 2010 18:13 schreef DJMO het volgende:
*zucht*
het heeft me een halve dag en minimaal zes telefoongesprekken gekost om mijn internet te kunnen verhuizen. Werd eind van de middag teruggebeld dat het wel 'gewoon' mogelijk was en dat ze, om me te compenseren, geen verhuiskosten (á 35 euro) in rekening brengen(trouwens sowieso belachelijk, een nieuwe aansluiting is maar 15 euro adm. kosten, en een verhuizing 35
)
tussenstand geregelde zaken tot nu toe:
• Huur oude woning opgezegd
[*]afspraak 1e inspectie is gemaaktAfspraak sleuteloverdracht oude woning is geregeld.
• Rabobank is per 1 november verhuisd naar het nieuwe adres
• Tele2 gaat per 19 november in op het nieuwe adres
• Eneco en Evides gaan per 13 oktober in op het nieuwe adres
• Zilveren Kruis hoef ik niet te regelen, die halen hun adresgegevens rechtstreeks uit het gba.
• TNT post doorsturen (1 maand, vanaf 15 november)Half geregeld:
Kraamzorg: info aangevraagd wanneer ik m'n adreswijziging daar moet doorgeven
Nog te doen:[*]Gemeente (via DigiD)[*][s]Ik heb zelf een DigiD, mijn man ook, maar verhuist mijn kind automatisch mee? Of moet ik hem apart verhuizen en dus een DigiD voor hem aanvragen?[/s]
• SVB (Kinderbijslag) via DigiD
• CZ via DigiD
• Huisarts
• Apotheek
• OV-Chipkaart (kan dat via mijnov.nl ?)
• diverse klantenkaarten (airmiles, bonuskaart etc)
• Consultatiebureau
Iemand nog aanvullingen voor dat onderste lijstje? (en antwoord op m'n vragen? )
quote:ja weet ikOp maandag 25 oktober 2010 12:28 schreef Lottekoekkie het volgende:
heb dat verhuislijstje om 11.33 weer hier geplakt, muts
quote:Op maandag 25 oktober 2010 09:37 schreef DJMO het volgende:
ik wil ze graag hebben TM, maar op 1 voorwaarde, je komt met je man mee om ze te brengen(blijf je lekker de hele dag koffieleuten
)
quote:Ja hoor, door de leidingen wat naar buiten te buigen kan je elke kraan monteren, zelfs de inbouwkranen met een toepassing van muurplaat met buitendraadOp maandag 25 oktober 2010 13:40 schreef DJMO het volgende:
trouwens een vraag voor de kranenkenners onder jullie: ik heb vanmorgen de afstand tussen de leidingen opgemeten en die bedroeg 8 cm? Nu liggen de leidingen OP de muur, dus het lijkt me dat je elke gewenste hartafstand kraan kan plaatsen? Klopt dit?
quote:4 maar, en niet echt boeiende, maar zal ze zo even plaatsen
quote:mooi, dan kan ik op mp gaan zoeken naar een 2ehands thermootjeOp maandag 25 oktober 2010 13:50 schreef exlurker het volgende:
[..]
Ja hoor, door de leidingen wat naar buiten te buigen kan je elke kraan monteren, zelfs de inbouwkranen met een toepassing van muurplaat met buitendraad
quote:Hahah net een brief binnen dat mn urgentieaanvraag iig binnen is... Kan nog 6 weken duren voor er uberhaupt naar gekeken wordt, dus het duurt allemaal nog wel ff!Op maandag 25 oktober 2010 13:54 schreef DJMO het volgende:
[..]
4 maar, en niet echt boeiende, maar zal ze zo even plaatsen![]()
[..]
mooi, dan kan ik op mp gaan zoeken naar een 2ehands thermootje![]()
Twentemeisje, je hebt nog een pm![]()
Vamp:
quote:op de meubels na, en de gordijnen in de kinderkamer, overwegend wit iddOp maandag 25 oktober 2010 14:04 schreef vamperotica het volgende:
Wordt lekker licht boven als ik het goed zie!
quote:en gewoon een kledingzaak binnenstappen?Op dinsdag 26 oktober 2010 14:08 schreef vamperotica het volgende:
Mmm.. vriendinnetje die m zou kunnen verwijderen werkt niet meer in een winkel...
quote:verklaar je nader?Op woensdag 27 oktober 2010 21:45 schreef gateway het volgende:
een koelkast naast de wasdroger??
Daar wordt je koelkast niet zuiniger van......
quote:de achterkant van de koelkast wordt warm (doordat de binnenkant van de koelkast koel wordt.
quote:nee dat snap ik, en ik zeg ook niet dat het niet mag, alleen dat het iets meer energie verbruikt.Op woensdag 27 oktober 2010 22:02 schreef DJMO het volgende:
mjah, ik heb zoveel ruimte niet in het huis, en dit is al een puzzel om het pas te krijgen. En ik wil mijn droger echt absoluut onder geen beding kwijt, ik heb met twee (kleine) kinderen straks veel te veel was om dat met de hand op te kunnen hangen en weer af te halendaarnaast, die droger staat niet 24/7 aan he zoals de koelkast
quote:Ik zou er niet zo zwaar aan tillen, de koelkast staat naast de wasautomaat en niet naast de droger, die staat ook nog hoger.Op woensdag 27 oktober 2010 22:02 schreef DJMO het volgende:
mjah, ik heb zoveel ruimte niet in het huis, en dit is al een puzzel om het pas te krijgen. En ik wil mijn droger echt absoluut onder geen beding kwijt, ik heb met twee (kleine) kinderen straks veel te veel was om dat met de hand op te kunnen hangen en weer af te halendaarnaast, die droger staat niet 24/7 aan he zoals de koelkast
quote:Had leuk geweest, maar ik kan pas na 20-11 (grote) zaken in het huis kwijt. En zoals het er nu naar uitziet ben ik bang dat er geen ruimte is voor een vrijstaande vaatwasserOp donderdag 28 oktober 2010 20:43 schreef vamperotica het volgende:
[TK] AEG-Electrolux Favorit 50671 vaatwasmachine
quote:Ah da's jammer....Op donderdag 28 oktober 2010 20:47 schreef DJMO het volgende:
[..]
Had leuk geweest, maar ik kan pas na 20-11 (grote) zaken in het huis kwijt. En zoals het er nu naar uitziet ben ik bang dat er geen ruimte is voor een vrijstaande vaatwasser
quote:Lol..Ik heb het ook maar opgegeven..Ten eerste weet ik helemaal niet of ik dat wat ik kopen wil straks wel kan betalen ( vooral meubeltjes voor de kamers van de kids) en ten tweee ik weet niet eens wanneer straks is!Op donderdag 28 oktober 2010 20:59 schreef DJMO het volgende:
ik zag overigens net wel een inbouw voor 40 euro staan op mp. maar die moet ook binnen twee weken weg geloof ik dus daar heb ik ook niks aan
quote:Ga zo even kijken of ik dat kan vindenOp vrijdag 29 oktober 2010 19:36 schreef DJMO het volgende:
geeft niet meisweet je toevallig hoe groot ze zijn (ongeveer?)
quote:datumtweeling? we zitten dicht genoeg bij elkaarOp zaterdag 30 oktober 2010 13:20 schreef twentemeisje het volgende:
Dat klinkt als een goed plan, baby's.
Jij een beetje over tijd en ik een klein beetje te vroegquote:Op zaterdag 30 oktober 2010 13:27 schreef DJMO het volgende:
[..]
datumtweeling? we zitten dicht genoeg bij elkaar
heb ik al ervaring mee, dus moet geen probleem zijn .. 23 maart?quote:Op zaterdag 30 oktober 2010 14:08 schreef twentemeisje het volgende:
[..]
Jij een beetje over tijd en ik een klein beetje te vroeg.
Dan ben ik 11 dagen te vroeg, als het geen kwaad kan dan ben ik voorquote:Op zaterdag 30 oktober 2010 14:20 schreef DJMO het volgende:
[..]
heb ik al ervaring mee, dus moet geen probleem zijn .. 23 maart?
quote:Maak er dan de 22e van!Op zaterdag 30 oktober 2010 14:20 schreef DJMO het volgende:
[..]
heb ik al ervaring mee, dus moet geen probleem zijn .. 23 maart?
dan moet ie zo langzamerhand op afgeleverd staanquote:Op zaterdag 30 oktober 2010 15:10 schreef Beijtje het volgende:
Heb je het behang al ontvangen? Bij track en trace staat ie op "chauffeur onderweg"...
verrassingen zijnquote:Op zaterdag 30 oktober 2010 14:52 schreef vamperotica het volgende:
[..]
Maak er dan de 22e van!
Foto's komen er aan hoor! Ben druk bezig met de voorbereidingen van Dochterliefs Halloween/bdayfeest wat ze vanavond met een vriendinnetje geeft...
En ik ben nog een beetje onderste boven van een verrassing die ik vanmorgen met de post kreeg va 2 dames uit het topic waar ik veel kom
Ze liggen hier dubbelgevouwen en zijn langer als een 2 persoonsbank... ( staan geen maten op) Ze hebben dus lussen en zijn niet echt donker....Ik wilde ze hier toen samen met een rolgordijntje ofzo gebruiken...quote:Op woensdag 3 november 2010 15:21 schreef vamperotica het volgende:
Met een beetje vertraging....
de foto's van de gordijnen
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Wil je ze hebben kijk ik even wat het kost ze op te sturen, of misschien als je geduld heb tkomen we iemand tegen die toevallig vanuit Tilburg richting jou moet?quote:Op woensdag 3 november 2010 16:32 schreef DJMO het volgende:
1m80 is een beetje te groot vrees ikdat past echt niet in m'n stukje eetkamer (helaas)
vamp!! wat een leuke gordijnen
Ik vind het prima,ze liggen mij toch niet in de weg!quote:Op woensdag 3 november 2010 16:56 schreef DJMO het volgende:
ik wil ze graag hebbenkijk maar wat het kost, als ik het niet heb, kijken we wanneer er iemand deze richting uitgaat ?
en mijn huisje is een stuk mooier en warmer aangekleed straksquote:Op woensdag 3 november 2010 23:32 schreef Lottekoekkie het volgende:
Was overigens gezellig en mijn zolder word een stuk leger. Kom je van alles tegen waarvan je niet eens meer weet dat je het hebt
Is toch leuk!
quote:Op donderdag 4 november 2010 08:41 schreef Rewimo het volgende:
Wat zijn die Nijntjegordijnen leukEn een fiets heb je dus ook al, DJMO? Fijn zeg!
quote:Op donderdag 4 november 2010 00:01 schreef Lottekoekkie het volgende:
Hoezo dan![]()
Mijn meneer begint al te klagen dat-ie het koud heeft en vraagt om een deken, oké, ik ruk een lade open en er vallen 2 warme fleesjes uit, dus we bevriezen niet.![]()
Laat je ff weten hoe Jan reageerde?
quote:Op donderdag 4 november 2010 07:25 schreef DJMO het volgende:
is een hitmeneer had ze binnen vijf minuten na z'n wakker worden te pakken, oke. geef m wat papier, maar goed, m'n tafel, z'n handen en pyama zitten ook onder de viltstift
![]()
(gelukkig al een oude, geen nijntje, pyama overigens
)
doe maar niet, anders zie ik hem hier nog zo voorbij / over vliegenquote:Op vrijdag 5 november 2010 20:33 schreef Lottekoekkie het volgende:
Wil dat kleed ook wel buiten hangen hoor, met deze wind heb jij dan toch je vliegend tapijt
Foto's willen we zienquote:Op woensdag 3 november 2010 14:50 schreef Lottekoekkie het volgende:
Overigens, over iets meer dan 3 weken krijg ik een nieuwe eettafel dus heb ik een gekalkte massief eiken eettafel van 180X90 in de aanbieding. Mag een klein schuurbeurtje hebben en de poten hebben we ooit 2 centimeter afgezaagd en er later weer aangeschroefd maar is een fijne tafel, echt zo'n kluun-maar-raak-kan-wat-hebben-tafel.
Alleen is er één maar, die doen we ondanks die kleine schade niet gratis weg. Voor 50 euri mag-ie weg (of voor een heeeeeel mooi boeket bloemen maar dan wel wit)
Wie maakt me los
het is nog maar de vraag of ik op tijd internet heb daarquote:Op zaterdag 6 november 2010 17:28 schreef twentemeisje het volgende:
Wat mooi zijn je gordijnen meis! Nog twee weken en je woont in je nieuwe huis![]()
.
Oh ja dat ken ik, even over mailenquote:Op zaterdag 6 november 2010 19:30 schreef DJMO het volgende:
[..]
het is nog maar de vraag of ik op tijd internet heb daar. kreeg onlangs een sms dat mijn geplande oplever datum de 22e was (terwijl hij vorige maand al aangevraagd is voor de 19e!) maar op de statuspagina staat nog wel steeds de 19e
Ik zit ondertussen maar wat met de hand te schetsen voor inrichtingen (hoezo nesteldrang?) bij interesse scan ik ze in en plaats ze hier
)
Gewoon weer bellen en naar Daniëlle vragen, is zij er niet haar belofte herhalen.quote:Op zaterdag 6 november 2010 21:06 schreef DJMO het volgende:
Ik ben twee weken bezig geweest om mijn aansluiting uberhaupt te kunnen verhuizenverhuizen was technisch _onmogelijk_ dus moest ik deze af laten sluiten en daar opnieuw aan laten sluiten. Op zich geen probleem, maar eerste helldesk mw wilde me afsluitkosten laten betalen. Toen heb ik pissig de telefoon erop gegooid. Week later kon het wél geregeld worden
Nu dit weer, heb al gemaild, geklaagd op twitter, en "Danielle" zou er achteraan gaan. Al sinds donderdag, ik heb nog steeds geen reactie
ik heb het al eens eerder gehad (nog geen drie maanden geleden) dat ik continu van MSN afgeflikkerd werd, en dat moest en zou aan m'n verbinding liggen (ik was nl niet de enige, er waren er meer etc) .. heeft me toen ook een gratis maand opgeleverdquote:
Bij een schakelaar zit alleen een bruine en zwarte draad, voor een wandcontactdoos is ook blauw nodig. Dus als je er een wandcontactdoos bij wil, zal er ook een nieuwe draad vanaf de cenrtaaldoos naar de schakelaar getrokken moeten wordenquote:Op zondag 7 november 2010 18:59 schreef DJMO het volgende:
Er zat een WCD maar die doet dus niks meer, waarschijnlijk is die doorgelust naar de keuken, maar heeft de wbv de WCD gewoon laten zitten. Nu moet ik dus ergens anders stroom vandaan halen om mijn pc aan te sluiten.
Is het mogelijk om stroom af te tappen vanaf je lichtschakelaar? Dus een aantal draden doortrekken vanaf dat punt om een dubbele WCD aan te sluiten op het punt waar mijn pc komt te staan?
nee, de centraaldoos zit midden in de kamer in het plafond, de plaats waar de lamp hangtquote:Op zondag 7 november 2010 19:09 schreef DJMO het volgende:
nuldraad? centraaldoos? je bedoelt vanaf de groepenkast ?
oke, dus als er vanaf dat ding blauw naar de WCD getrokken wordt, is het mogelijk om er een schakelaar te laten zitten, en dan alle drie de draden óók door te trekken naar een punt, een meter verder, voor een dubbele WCD ?quote:Op zondag 7 november 2010 19:13 schreef exlurker het volgende:
[..]
nee, de centraaldoos zit midden in de kamer in het plafond, de plaats waar de lamp hangt
Is het niet mogelijk om van uit de wandcontactdoos uit de keuken door de muur te boren naar de kamer en daar een wandcontactdoos op te plaatsen?quote:Op zondag 7 november 2010 18:59 schreef DJMO het volgende:
Er zat een WCD maar die doet dus niks meer, waarschijnlijk is die doorgelust naar de keuken, maar heeft de wbv de WCD gewoon laten zitten. Nu moet ik dus ergens anders stroom vandaan halen om mijn pc aan te sluiten.
klopt, maar voor een wandcontactdoos in de kamer heb je maar twee draden nodig, bruin en blauwquote:Op zondag 7 november 2010 19:15 schreef DJMO het volgende:
[..]
oke, dus als er vanaf dat ding blauw naar de WCD getrokken wordt, is het mogelijk om er een schakelaar te laten zitten, en dan alle drie de draden óók door te trekken naar een punt, een meter verder, voor een dubbele WCD ?
Goed begrepen, blauwe draad kan vanaf centraaldoos in een stuk via schakelaar naar je nieuwe wandcontactdoos en de bruine draad van de wandcontactdoos komt bij de bruine draad van de schakelaarquote:Op zondag 7 november 2010 19:21 schreef DJMO het volgende:
dus in principe blijven de draden van de lichtschakelaar gewoon zitten, trek ik blauw erbij vanuit de centraaldoos, en lus blauw en bruin door naar de nieuwe dubbele WCD ? heb ik dat goed begrepen exlurker?
nee, je bent niet gek, maar die zijn waarschijnlijk onder de vloer doorgetrokken. Schoonvader wil de vloer er niet uit halen, en daarnaast hebben we die WCDen ook wel echt nodig in de keukenquote:Op zondag 7 november 2010 19:24 schreef Ml-etje het volgende:
Ehh zijn die draden doorgetrokken naar de keuken?
Dan kan je die toch weer gewoon ook terugtrekken of ben ik nog gek
Zit de pijp er nog wel?quote:Op zondag 7 november 2010 19:28 schreef DJMO het volgende:
[..]
nee, je bent niet gek, maar die zijn waarschijnlijk onder de vloer doorgetrokken. Schoonvader wil de vloer er niet uit halen, en daarnaast hebben we die WCDen ook wel echt nodig in de keukendus vandaar, ergens anders stroom vandaan halen. Dat nutteloze ding komt dus achter een houten wandje te zitten straks
Ah ok ja als je iets op een andere plek wilt hebben dan kun je hen daar niet voor laten komen helaas.quote:Op zondag 7 november 2010 19:33 schreef DJMO het volgende:
ik zou het dinsdag kunnen vragen als ik toch voor de cv ga bellen, maar in principe zou ik die WCD op dat punt niet missen zeg maar. M'n schoonvader wou die WCD verleggen naar mijn pc-hoekje, alleen dat plan gaat dus niet door op dit moment.
vandaag is er in de woonkamer afgewit, morgen behangen daar (wit vlies behang met reliefquote:Op zondag 7 november 2010 20:32 schreef loecje het volgende:
voor het verplaatsen naar een ander plek niet. maar alle WCD's moeten het gewoon doen lijkt mij.
dus ook die WCD die je zelf (je schoonvader) wilt verplaatsen.
maar echt wow wat word het mooi!! zo met de gordijnen begint het echt op een huisje te lijken
die zullen de woning nooit zien ben ik bangquote:Op maandag 8 november 2010 12:37 schreef exlurker het volgende:
De kleuren van de draad moet geen probleem geven voor de elektricien
oude kleur < > nieuwe kleur
groen < > bruin
rood < > blauw
grijs < > geel/groen
zwart < > zwart
Jullie gaan als een speer, de oude bewoners zullen de woning niet meer herkennen
whehe, een (forse) huurverhoging zit er toch echt niet in voor ze, of ze moeten de investeringen terugbetalenquote:Op maandag 8 november 2010 14:22 schreef MarMar het volgende:
Gaaf wordt het zeg! De woningbouw gaat straks nog spijt krijgen dat ze het zo goedkoop doen
geeft niets meisquote:Op maandag 8 november 2010 14:25 schreef vamperotica het volgende:
Ik ga vandaag eve proberen te kijken wat dat opsturen kost...Sorry dat t een beetje lang duurt allemaal
ik zal het goed behandelenquote:Op dinsdag 9 november 2010 18:23 schreef Lottekoekkie het volgende:
Nog maar 10 dagen![]()
Zat net in het verkeerde topicmaar maandag de 22ste kom ik dus alles brengen .
Alles is schoon, gewassen en gelucht dus je kunt het zo neerleggen-neerzetten
Dat tafeltje en die spiegel zijn zó, zal beeldig staan maar zal wel een traantje laten, al past het hier nergens meer bij, ben altijd dól op dat tafeltje geweest
![]()
Maar het krijgt een geweldige bestemming!
Nou ja, mega huurmisser dan. Het is een STUK beter dan dat het was iigquote:Op woensdag 10 november 2010 15:51 schreef DJMO het volgende:
we huren het he Vlindurmaar het was wel een enorme klus om er zo'n paleisje van te maken ..
wat goeehooed!!!quote:Op donderdag 11 november 2010 14:10 schreef vamperotica het volgende:
T wordt mooi meis!![]()
En even eenvor mezelf..Mijn urgentie aanvraag is geodgekeurd..Binnen nu en een half jaar zou ik dan toch echt mn eigen plekkie moeten hebben!
LOOOOOOOOOOOOOOLquote:Op donderdag 11 november 2010 21:06 schreef Lottekoekkie het volgende:
Ik knipper hartstikke mee TM
Maar ik mag al dat moois binnenkort aanschouwen![]()
(en heb meteen visioenen van kindje van TW en kindje van DJMO en dan over ruim 20 jaar een nieuw topic over samenwonen en zo.....)
Wat gaat het allemaal snel nuquote:Op donderdag 11 november 2010 18:31 schreef DJMO het volgende:
Schoonvader is net geweest; vandaag had ik een storingsmonteur van de cv-installatie over de vloer. Er was en of ander klepje verrot in de ketel waardoor het uren duurde voor ik een béétje warm water had beneden (en ook alleen maar als de ketel al brandde voor de kachel). Volgende week komt hij weer maar dan voor het (twee) jaarlijks onderhoud en om een drukmeter (??) te plaatsen in de keuken. Dan zou ik de ketel ook moeten (kunnen) vullen vanuit de keuken, terwijl de ketel op de bovenverdieping hangt? nja, t zal welIk heb weer heet water !
Verder komt de man van mijn nichtje zaterdag de computerhoek aansluiten, modem komt in de meterkast te liggen/hangen, hij legt een nieuw stopcontact aan etc, en ik geloof dat m'n schoonvader het had over een aparte groep voor de computer? Zou wel luxe zijn
Ik heb vannacht al over mijn aanstaande schoonzoon gedroomdquote:Op donderdag 11 november 2010 21:06 schreef Lottekoekkie het volgende:
Ik knipper hartstikke mee TM
Maar ik mag al dat moois binnenkort aanschouwen![]()
(en heb meteen visioenen van kindje van TW en kindje van DJMO en dan over ruim 20 jaar een nieuw topic over samenwonen en zo.....)
+ een mooi behangetje, wat schrootjes en een handige schoonvaderquote:
welk muurtje?quote:Op zaterdag 13 november 2010 22:57 schreef Oblivion het volgende:
Waarvoor is dat muurtje?
Ik snap het niet...
we gaan komende vrijdag overquote:Op zaterdag 13 november 2010 23:27 schreef Oblivion het volgende:
Aaaha, okay!![]()
Jullie schieten al op!
Ook voor kerst klaar?
ik ben getrouwdquote:Op zondag 14 november 2010 00:19 schreef ikweethetookniet het volgende:
[..]
En woensdag is het dus precies 2 jaar geleden dat ..........
ik had naar de bios willen gaan (harry potter) maar we zijn de komende week te druk bezig met het huis en verhuizen .. zal dus een weekje of wat moeten wachten .. k maak m wel een tegoedbon oidquote:
de houdertjes om de pads in te doen, die voor in het apparaat dus.quote:Op zondag 14 november 2010 20:51 schreef twentemeisje het volgende:
Wat van de senseo heb je nodig meis?
die past volgens mij wel, het is een standaard senseo apparaat (niet die allerallernieuwste met duizend extra snufjes, maar de heerlijke simpele eenvoudige versiequote:Op zondag 14 november 2010 21:18 schreef twentemeisje het volgende:
Ik ben net ff de kelder ingerend en heb in elk geval deze nog liggen:
[ afbeelding ]
Volgens mij verschillen de padhouders per versie van de Senseo, dus weet niet of je deze zoekt... Ik denk dat dit de 1-pad-variant is, ik kijk ook ff of de variant voor 2 pads er nog ergens rond zwerft.
Als deze past dan stop ik 'm wel in een envelop.
quote:Op zondag 14 november 2010 21:28 schreef twentemeisje het volgende:
Das mooi, ik zoek morgen nog ff verder, volgens mij ligt er nog een andere.
quote:Op zondag 14 november 2010 21:18 schreef twentemeisje het volgende:
Ik ben net ff de kelder ingerend en heb in elk geval deze nog liggen:
[ afbeelding ]
Volgens mij verschillen de padhouders per versie van de Senseo, dus weet niet of je deze zoekt... Ik denk dat dit de 1-pad-variant is, ik kijk ook ff of de variant voor 2 pads er nog ergens rond zwerft.
Als deze past dan stop ik 'm wel in een envelop.
ik ben zelf ook van de bewaardigere soort, maar meer van de bakjes en doosjes enzo. Oh dat zou ik dan en daar wel voor kunnen gebruiken .. tot het een grote bende is en ik alles maar weggooi omdat ik geen overzicht meer hebquote:Op zondag 14 november 2010 22:08 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
jij en je kelder!
Mijn Mr gooit dat allemaal weg helaas.. al was hij ook niet toonbaar meer na al dat geklus.
quote:Op zondag 14 november 2010 22:08 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
jij en je kelder!
Mijn Mr gooit dat allemaal weg helaas.. al was hij ook niet toonbaar meer na al dat geklus.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |