het is nog maar de vraag of ik op tijd internet heb daarquote:Op zaterdag 6 november 2010 17:28 schreef twentemeisje het volgende:
Wat mooi zijn je gordijnen meis! Nog twee weken en je woont in je nieuwe huis![]()
.
Oh ja dat ken ik, even over mailenquote:Op zaterdag 6 november 2010 19:30 schreef DJMO het volgende:
[..]
het is nog maar de vraag of ik op tijd internet heb daar. kreeg onlangs een sms dat mijn geplande oplever datum de 22e was (terwijl hij vorige maand al aangevraagd is voor de 19e!) maar op de statuspagina staat nog wel steeds de 19e
Ik zit ondertussen maar wat met de hand te schetsen voor inrichtingen (hoezo nesteldrang?) bij interesse scan ik ze in en plaats ze hier
)
Gewoon weer bellen en naar Daniëlle vragen, is zij er niet haar belofte herhalen.quote:Op zaterdag 6 november 2010 21:06 schreef DJMO het volgende:
Ik ben twee weken bezig geweest om mijn aansluiting uberhaupt te kunnen verhuizenverhuizen was technisch _onmogelijk_ dus moest ik deze af laten sluiten en daar opnieuw aan laten sluiten. Op zich geen probleem, maar eerste helldesk mw wilde me afsluitkosten laten betalen. Toen heb ik pissig de telefoon erop gegooid. Week later kon het wél geregeld worden
Nu dit weer, heb al gemaild, geklaagd op twitter, en "Danielle" zou er achteraan gaan. Al sinds donderdag, ik heb nog steeds geen reactie
ik heb het al eens eerder gehad (nog geen drie maanden geleden) dat ik continu van MSN afgeflikkerd werd, en dat moest en zou aan m'n verbinding liggen (ik was nl niet de enige, er waren er meer etc) .. heeft me toen ook een gratis maand opgeleverdquote:
Bij een schakelaar zit alleen een bruine en zwarte draad, voor een wandcontactdoos is ook blauw nodig. Dus als je er een wandcontactdoos bij wil, zal er ook een nieuwe draad vanaf de cenrtaaldoos naar de schakelaar getrokken moeten wordenquote:Op zondag 7 november 2010 18:59 schreef DJMO het volgende:
Er zat een WCD maar die doet dus niks meer, waarschijnlijk is die doorgelust naar de keuken, maar heeft de wbv de WCD gewoon laten zitten. Nu moet ik dus ergens anders stroom vandaan halen om mijn pc aan te sluiten.
Is het mogelijk om stroom af te tappen vanaf je lichtschakelaar? Dus een aantal draden doortrekken vanaf dat punt om een dubbele WCD aan te sluiten op het punt waar mijn pc komt te staan?
nee, de centraaldoos zit midden in de kamer in het plafond, de plaats waar de lamp hangtquote:Op zondag 7 november 2010 19:09 schreef DJMO het volgende:
nuldraad? centraaldoos? je bedoelt vanaf de groepenkast ?
oke, dus als er vanaf dat ding blauw naar de WCD getrokken wordt, is het mogelijk om er een schakelaar te laten zitten, en dan alle drie de draden óók door te trekken naar een punt, een meter verder, voor een dubbele WCD ?quote:Op zondag 7 november 2010 19:13 schreef exlurker het volgende:
[..]
nee, de centraaldoos zit midden in de kamer in het plafond, de plaats waar de lamp hangt
Is het niet mogelijk om van uit de wandcontactdoos uit de keuken door de muur te boren naar de kamer en daar een wandcontactdoos op te plaatsen?quote:Op zondag 7 november 2010 18:59 schreef DJMO het volgende:
Er zat een WCD maar die doet dus niks meer, waarschijnlijk is die doorgelust naar de keuken, maar heeft de wbv de WCD gewoon laten zitten. Nu moet ik dus ergens anders stroom vandaan halen om mijn pc aan te sluiten.
klopt, maar voor een wandcontactdoos in de kamer heb je maar twee draden nodig, bruin en blauwquote:Op zondag 7 november 2010 19:15 schreef DJMO het volgende:
[..]
oke, dus als er vanaf dat ding blauw naar de WCD getrokken wordt, is het mogelijk om er een schakelaar te laten zitten, en dan alle drie de draden óók door te trekken naar een punt, een meter verder, voor een dubbele WCD ?
Goed begrepen, blauwe draad kan vanaf centraaldoos in een stuk via schakelaar naar je nieuwe wandcontactdoos en de bruine draad van de wandcontactdoos komt bij de bruine draad van de schakelaarquote:Op zondag 7 november 2010 19:21 schreef DJMO het volgende:
dus in principe blijven de draden van de lichtschakelaar gewoon zitten, trek ik blauw erbij vanuit de centraaldoos, en lus blauw en bruin door naar de nieuwe dubbele WCD ? heb ik dat goed begrepen exlurker?
nee, je bent niet gek, maar die zijn waarschijnlijk onder de vloer doorgetrokken. Schoonvader wil de vloer er niet uit halen, en daarnaast hebben we die WCDen ook wel echt nodig in de keukenquote:Op zondag 7 november 2010 19:24 schreef Ml-etje het volgende:
Ehh zijn die draden doorgetrokken naar de keuken?
Dan kan je die toch weer gewoon ook terugtrekken of ben ik nog gek
Zit de pijp er nog wel?quote:Op zondag 7 november 2010 19:28 schreef DJMO het volgende:
[..]
nee, je bent niet gek, maar die zijn waarschijnlijk onder de vloer doorgetrokken. Schoonvader wil de vloer er niet uit halen, en daarnaast hebben we die WCDen ook wel echt nodig in de keukendus vandaar, ergens anders stroom vandaan halen. Dat nutteloze ding komt dus achter een houten wandje te zitten straks
Ah ok ja als je iets op een andere plek wilt hebben dan kun je hen daar niet voor laten komen helaas.quote:Op zondag 7 november 2010 19:33 schreef DJMO het volgende:
ik zou het dinsdag kunnen vragen als ik toch voor de cv ga bellen, maar in principe zou ik die WCD op dat punt niet missen zeg maar. M'n schoonvader wou die WCD verleggen naar mijn pc-hoekje, alleen dat plan gaat dus niet door op dit moment.
vandaag is er in de woonkamer afgewit, morgen behangen daar (wit vlies behang met reliefquote:Op zondag 7 november 2010 20:32 schreef loecje het volgende:
voor het verplaatsen naar een ander plek niet. maar alle WCD's moeten het gewoon doen lijkt mij.
dus ook die WCD die je zelf (je schoonvader) wilt verplaatsen.
maar echt wow wat word het mooi!! zo met de gordijnen begint het echt op een huisje te lijken
die zullen de woning nooit zien ben ik bangquote:Op maandag 8 november 2010 12:37 schreef exlurker het volgende:
De kleuren van de draad moet geen probleem geven voor de elektricien
oude kleur < > nieuwe kleur
groen < > bruin
rood < > blauw
grijs < > geel/groen
zwart < > zwart
Jullie gaan als een speer, de oude bewoners zullen de woning niet meer herkennen
whehe, een (forse) huurverhoging zit er toch echt niet in voor ze, of ze moeten de investeringen terugbetalenquote:Op maandag 8 november 2010 14:22 schreef MarMar het volgende:
Gaaf wordt het zeg! De woningbouw gaat straks nog spijt krijgen dat ze het zo goedkoop doen
geeft niets meisquote:Op maandag 8 november 2010 14:25 schreef vamperotica het volgende:
Ik ga vandaag eve proberen te kijken wat dat opsturen kost...Sorry dat t een beetje lang duurt allemaal
ik zal het goed behandelenquote:Op dinsdag 9 november 2010 18:23 schreef Lottekoekkie het volgende:
Nog maar 10 dagen![]()
Zat net in het verkeerde topicmaar maandag de 22ste kom ik dus alles brengen .
Alles is schoon, gewassen en gelucht dus je kunt het zo neerleggen-neerzetten
Dat tafeltje en die spiegel zijn zó, zal beeldig staan maar zal wel een traantje laten, al past het hier nergens meer bij, ben altijd dól op dat tafeltje geweest
![]()
Maar het krijgt een geweldige bestemming!
Nou ja, mega huurmisser dan. Het is een STUK beter dan dat het was iigquote:Op woensdag 10 november 2010 15:51 schreef DJMO het volgende:
we huren het he Vlindurmaar het was wel een enorme klus om er zo'n paleisje van te maken ..
wat goeehooed!!!quote:Op donderdag 11 november 2010 14:10 schreef vamperotica het volgende:
T wordt mooi meis!![]()
En even eenvor mezelf..Mijn urgentie aanvraag is geodgekeurd..Binnen nu en een half jaar zou ik dan toch echt mn eigen plekkie moeten hebben!
LOOOOOOOOOOOOOOLquote:Op donderdag 11 november 2010 21:06 schreef Lottekoekkie het volgende:
Ik knipper hartstikke mee TM
Maar ik mag al dat moois binnenkort aanschouwen![]()
(en heb meteen visioenen van kindje van TW en kindje van DJMO en dan over ruim 20 jaar een nieuw topic over samenwonen en zo.....)
Wat gaat het allemaal snel nuquote:Op donderdag 11 november 2010 18:31 schreef DJMO het volgende:
Schoonvader is net geweest; vandaag had ik een storingsmonteur van de cv-installatie over de vloer. Er was en of ander klepje verrot in de ketel waardoor het uren duurde voor ik een béétje warm water had beneden (en ook alleen maar als de ketel al brandde voor de kachel). Volgende week komt hij weer maar dan voor het (twee) jaarlijks onderhoud en om een drukmeter (??) te plaatsen in de keuken. Dan zou ik de ketel ook moeten (kunnen) vullen vanuit de keuken, terwijl de ketel op de bovenverdieping hangt? nja, t zal welIk heb weer heet water !
Verder komt de man van mijn nichtje zaterdag de computerhoek aansluiten, modem komt in de meterkast te liggen/hangen, hij legt een nieuw stopcontact aan etc, en ik geloof dat m'n schoonvader het had over een aparte groep voor de computer? Zou wel luxe zijn
Ik heb vannacht al over mijn aanstaande schoonzoon gedroomdquote:Op donderdag 11 november 2010 21:06 schreef Lottekoekkie het volgende:
Ik knipper hartstikke mee TM
Maar ik mag al dat moois binnenkort aanschouwen![]()
(en heb meteen visioenen van kindje van TW en kindje van DJMO en dan over ruim 20 jaar een nieuw topic over samenwonen en zo.....)
+ een mooi behangetje, wat schrootjes en een handige schoonvaderquote:
welk muurtje?quote:Op zaterdag 13 november 2010 22:57 schreef Oblivion het volgende:
Waarvoor is dat muurtje?
Ik snap het niet...
we gaan komende vrijdag overquote:Op zaterdag 13 november 2010 23:27 schreef Oblivion het volgende:
Aaaha, okay!![]()
Jullie schieten al op!
Ook voor kerst klaar?
ik ben getrouwdquote:Op zondag 14 november 2010 00:19 schreef ikweethetookniet het volgende:
[..]
En woensdag is het dus precies 2 jaar geleden dat ..........
ik had naar de bios willen gaan (harry potter) maar we zijn de komende week te druk bezig met het huis en verhuizen .. zal dus een weekje of wat moeten wachten .. k maak m wel een tegoedbon oidquote:
de houdertjes om de pads in te doen, die voor in het apparaat dus.quote:Op zondag 14 november 2010 20:51 schreef twentemeisje het volgende:
Wat van de senseo heb je nodig meis?
die past volgens mij wel, het is een standaard senseo apparaat (niet die allerallernieuwste met duizend extra snufjes, maar de heerlijke simpele eenvoudige versiequote:Op zondag 14 november 2010 21:18 schreef twentemeisje het volgende:
Ik ben net ff de kelder ingerend en heb in elk geval deze nog liggen:
[ afbeelding ]
Volgens mij verschillen de padhouders per versie van de Senseo, dus weet niet of je deze zoekt... Ik denk dat dit de 1-pad-variant is, ik kijk ook ff of de variant voor 2 pads er nog ergens rond zwerft.
Als deze past dan stop ik 'm wel in een envelop.
quote:Op zondag 14 november 2010 21:28 schreef twentemeisje het volgende:
Das mooi, ik zoek morgen nog ff verder, volgens mij ligt er nog een andere.
quote:Op zondag 14 november 2010 21:18 schreef twentemeisje het volgende:
Ik ben net ff de kelder ingerend en heb in elk geval deze nog liggen:
[ afbeelding ]
Volgens mij verschillen de padhouders per versie van de Senseo, dus weet niet of je deze zoekt... Ik denk dat dit de 1-pad-variant is, ik kijk ook ff of de variant voor 2 pads er nog ergens rond zwerft.
Als deze past dan stop ik 'm wel in een envelop.
ik ben zelf ook van de bewaardigere soort, maar meer van de bakjes en doosjes enzo. Oh dat zou ik dan en daar wel voor kunnen gebruiken .. tot het een grote bende is en ik alles maar weggooi omdat ik geen overzicht meer hebquote:Op zondag 14 november 2010 22:08 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
jij en je kelder!
Mijn Mr gooit dat allemaal weg helaas.. al was hij ook niet toonbaar meer na al dat geklus.
quote:Op zondag 14 november 2010 22:08 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
jij en je kelder!
Mijn Mr gooit dat allemaal weg helaas.. al was hij ook niet toonbaar meer na al dat geklus.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |