Dat wisten we hier afgelopen maandag al.quote:Op woensdag 16 juni 2010 11:16 schreef Knip het volgende:
Op nu.nl staat nu vermeld dat Uri Geller hem geld voor een ticket heeft gegeven.
Bron op nu.nlquote:Uri Geller betaalde ticket Van der Sloot
Uitgegeven: 16 juni 2010 09:56
AMSTERDAM - Illusionist Uri Geller betaalde voor Joran van der Sloot een ticket enkele reis vanuit Peru naar Aruba en 600 dollar (487 euro) voor onkosten.
Dat staat in een verklaring van de Israėlische mentalist Geller die woensdag is bekendgemaakt.
Geller wilde met Van der Sloot werken en hem voor de televisie onder hypnose brengen om zo meer informatie te krijgen in de zaak van Natalee Holloway.
Thankx @Felixa voor de TS, ik had de vorige per ongeluk gesloten..quote:Op woensdag 16 juni 2010 11:11 schreef Felixa het volgende:
Belangrijkste nieuws voor de komende dagen:
Joran vrijdag voor de rechter
Het is stiekem niet te hopen maar het zit er wel in omdat hij gevaar loopt. Wat mij betreft mag 'ie mooi op z'n matrasje tussen alle andere smerige misdadigers gaan liggen.quote:Op woensdag 16 juni 2010 11:18 schreef freejoran het volgende:
zou joran een voorkeursbehandeling blijven krijgen, dus ook na een eventuele veroordeling?
ik mag toch hopen dat die in de bak komt bij de gewone misdadigers.
Dat programma?quote:Op woensdag 16 juni 2010 11:29 schreef davo1979 het volgende:
Iemand enig idee hoe laat dat programma vanavond begint en waar?
quote:NIEUWE ONTHULLENDE DOCUMENTAIRE JORAN BIJ SBS 6
Exclusief verslag vanuit Peru met laatste nieuws over moordverdachte
Woensdag 16 juni komt SBS 6 opnieuw met een documentaire over Joran van der Sloot, met vanzelfsprekend het laatste nieuws rechtstreeks uit Peru. Daarnaast bevat de uitzending een reconstructie van de moord op Stephany Flores, gemaakt op basis van de vrijgekomen bekentenis van Joran. Joran van der Sloot: het exclusieve verslag vanuit Peru is woensdag 16 juni om 20.30 uur te zien bij SBS 6.
De nieuwe documentaire bevat onder andere een uitgebreide reconstructie van de moord op Stephany Flores. Deze is gemaakt aan de hand van de bekentenis van Joran van der Sloot, die van minuut tot minuut aantoont wat er op de avond van de moord gebeurd is en wat Joran uitspookte in de dagen tot zijn arrestatie. Misdaadverslaggever Peter R. de Vries deelt zijn mening over Jorans bekentenis en over zijn wens om overgeplaatst te worden naar een andere gevangenis in ruil voor informatie over de vindplaats van Natalee Holloway.
Natuurlijk wordt ook het laatste nieuws uit Peru meegenomen. Verslaggevers van SBS 6 volgen de ontwikkelingen op de voet en bespreken het nieuws onder andere met Nederlanders die in Peru wonen en de gevolgen van hun gehate landgenoot ondervinden. Ook wordt de zwaar bewaakte Castro Castro-gevangenis bezocht, waar Joran inmiddels in voorarrest zit. Een interview met een Nederlandse journalist, die een week lang undercover is geweest binnen de muren van de gevangenis, verklaart waarom Castro Castro ook wel de hel op aarde wordt genoemd.
Gevangen in Peru
Aansluitend op de documentaire over Joran van der Sloot, zendt SBS 6 Gevangen in Peru uit. De reportage vertelt het verhaal van Rhonda Gordijn, die in 2007 aangehouden werd op het vliegveld van Lima in Peru omdat er drugs in haar koffer gevonden waren. Als haar zus Samantha het slechte nieuws te horen krijgt, reist ze af naar Peru om haar bij te staan, want een gevangenisstraf in Peru is een ware nachtmerrie. Eind 2009 krijgt Rhonda strafvermindering en wordt ze vrijgelaten. De Peruaanse autoriteiten zijn echter al maanden bezig met haar persoonlijke papieren en tot op de dag van vandaag vecht Rhona nog altijd in Peru om te overleven. In een openhartig interview vertelt ze haar tragische verhaal.
wat maakt het uit hoe hij in de nor zit, zolang hij er maar in zit.quote:Op woensdag 16 juni 2010 11:19 schreef Klonterpot het volgende:
[..]
Het is stiekem niet te hopen maar het zit er wel in omdat hij gevaar loopt. Wat mij betreft mag 'ie mooi op z'n matrasje tussen alle andere smerige misdadigers gaan liggen.
Nee hoor die krijgt echt geen voorkeurs behandeling .quote:Op woensdag 16 juni 2010 11:18 schreef freejoran het volgende:
zou joran een voorkeursbehandeling blijven krijgen, dus ook na een eventuele veroordeling?
ik mag toch hopen dat die in de bak komt bij de gewone misdadigers.
Nee, we gunnen hem verkrachting en mishandeling en moordquote:Op woensdag 16 juni 2010 11:33 schreef freejoran het volgende:
dus hij zit toch in een veilig gedeelte met beter voedsel en accomodatie...
dat gun ik hem niet
Maandag geloof ik was er bij RTL Boulevard een Nederlander die in Peru woont en hij zei dat de bevolking daar ook boos was dat Joran een "eersteklas" behandeling krijgt in de gevangenis; een eigen cel, met een eigen wasbak en een bed.quote:Op woensdag 16 juni 2010 11:33 schreef freejoran het volgende:
dus hij zit toch in een veilig gedeelte met beter voedsel en accomodatie...
dat gun ik hem niet
je moet de zon in het water zien schijnen voor iedereen !!!!!!!!!!!!!!quote:Op woensdag 16 juni 2010 11:33 schreef freejoran het volgende:
dus hij zit toch in een veilig gedeelte met beter voedsel en accomodatie...
dat gun ik hem niet
bron: telegraaf.nlquote:Zeventien jaar jonger...
Nieuwe minnares Peter R. de Vries
door Wilma Nanninga wo 16 jun 2010, 07:08
AMSTERDAM - Na onder anderen schrijfster Susan Smit deelt de 53-jarige misdaadverslaggever Peter R. de Vries nu regelmatig de lakens met de zeventien jaar jongere Leonie Kragt, eindredactrice bij RTL Boulevard. "De affaire speelt sinds een aantal maanden", weet een bekende van het tweetal te melden. "Ze zijn tot over hun oren verliefd op elkaar."
Peter R. de Vries met zijn vrouw Jacqueline, met wie hij een 'open relatie' heeft (Foto: TOALA OLIVARES, CRIS).
De misdaadverslaggever en eindredactrice leerden elkaar kennen op de werkvloer. Peter is regelmatig te gast bij het programma, en ook Leonie zit al jaren in het vak. Zij werkt aan diverse andere RTL-programma's.
De 36-jarige Leonie, die is opgegroeid in Oostzaan, woont momenteel in Amsterdam. Daar deelde zij tot voor kort de woning met Ed. "Leonie en Ed hebben jarenlang een relatie gehad. Ruim een half jaar geleden liep die stuk. Ed pakte zijn koffers en Leonie bleef in hun gezamenlijke huis achter."
Maar de programmamaakster zat niet lang eenzaam en alleen op de bank. " Peter komt regelmatig bij haar thuis. Daar doen ze verder niet geheimzinnig over."
Die geheimzinnigheid is ook nergens voor nodig. Peter verklaarde eerder, nadat zijn affaire met de 36-jarige schrijfster Susan Smit aan het licht kwam, dat hij en zijn vrouw Jacqueline een open relatie hebben. Zijn vrouw, met wie hij al ruim dertig jaar samen is, bevestigde dit. In een interview zei zij dat Peter en zij elkaar dingen gunnen in een relatie. Jacqueline: "Dat vind ik mooi. Kijk eens naar hoe mensen snakken naar ruimte in hun leven. Het contact met andere mannen vind ik ook geweldig. Het flirten, het sensuele... Hoe ik met Peter in het leven sta, is heel open, we vertellen elkaar alles."
Integere man
Jacqueline, met wie Peter twintigerkinderen Kelly en Royce heeft, wil dan ook niet worden gezien als een eenzaam vrouwtje wier man de bloemetjes flink buitenzet. " Peter is een heel integere man, en van alles houd ik het meest van hém. En als ik iets nķét ben, is het een zielig vrouwtje."
Dat Peter nu zijn oog heeft laten vallen op Leonie, verbaast de omgeving niets. "Ik vind Leonie erg veel lijken op de vrouw van Peter. Zij is hetzelfde type, alleen een stuk jonger."
Het is niet de eerste keer dat Leonie als een blok is gevallen voor een bekende Nederlander. Eerder had zij een kortstondige verhouding met de twee jaar jongere Piet van Dolen, beter bekend als Gabber Piet.
jaloers ???quote:Op woensdag 16 juni 2010 11:36 schreef SemperSenseo het volgende:
Ik weet het, 't is off-topic, maar vind die kwal Peter niet belangrijk genoeg om er een aparte topic over te beginnen. My god zeg, en die man komt er ook nog mee weg ook:
[..]
bron: telegraaf.nl
Nou 1 minder helpt echt niet hoor, er lopen nog genoeg van zulke gekken rond.quote:Op woensdag 16 juni 2010 11:31 schreef plonsplons het volgende:
[..]
is deze wereld weer een stukje fijner om op te wonen
Poosje niet gevolgd, wie zouden er nog meer bij betrokken moeten zijn dan?!quote:De rechter zal zich moeten buigen over de vraag of Joran alleen heeft gehandeld of, zoals Van der Sloot eerder aangaf, er anderen bij de zaak betrokken zijn.
Tot aan de rechtszitting die over 2 a 3 jaar zal hij wel in een veilig gedeelte zitten maar waar hij daarna terecht komt ?quote:Op woensdag 16 juni 2010 11:33 schreef freejoran het volgende:
dus hij zit toch in een veilig gedeelte met beter voedsel en accomodatie...
dat gun ik hem niet
Boehoe.quote:Op woensdag 16 juni 2010 11:36 schreef SemperSenseo het volgende:
Ik weet het, 't is off-topic, maar vind die kwal Peter niet belangrijk genoeg om er een aparte topic over te beginnen. My god zeg, en die man komt er ook nog mee weg ook:
[..]
bron: telegraaf.nl
Hahahaquote:Het is niet de eerste keer dat Leonie als een blok is gevallen voor een bekende Nederlander. Eerder had zij een kortstondige verhouding met de twee jaar jongere Piet van Dolen, beter bekend als Gabber Piet.
jij kunt ervan dromen.quote:Op woensdag 16 juni 2010 11:36 schreef SemperSenseo het volgende:
Ik weet het, 't is off-topic, maar vind die kwal Peter niet belangrijk genoeg om er een aparte topic over te beginnen. My god zeg, en die man komt er ook nog mee weg ook:
[..]
bron: telegraaf.nl
In een van zijn eerste verklaringen tegen de peruaanse politie zou Joran hebben gezegd zich van het lijk te willen ontdoen. En volgens de advocaat van de Flores-familie zou hij daar dan iemand voor hebben benaderd ..... zo zien zij bijv. in het feit dat er nog naar de hotelkamer van Joran is gebeld op de maandag na de moord bewijs dat er nog iemand bij betrokken was. Lijkt me allemaal wat ver gezocht ... maar je weet het niet he ... misschien hebben ze nog wel meer bewijs.quote:Op woensdag 16 juni 2010 11:42 schreef Qwea het volgende:
[..]
Poosje niet gevolgd, wie zouden er nog meer bij betrokken moeten zijn dan?!
quote:
Ik las het eergister op Twitter! Maar dacht is vast een HOAX, want er stond een foto bij van een hand met een blauw boekje en op de achtergrond een zee...quote:
Blijf het evengoed een vies mannetje vinden, ook kwa uiterlijk. Rijk of niet: Ik zou er niet aan moeten denken mijn tong in dat vieze, dunne, nare mondje van hem te moeten stoppen.quote:Op woensdag 16 juni 2010 11:47 schreef freejoran het volgende:
[..]
jij kunt ervan dromen.
die vent is rijk, getrouwd met twee kids en mag van zijn vrouw buiten de deur neuken met bijna 20 jaar jongere meiden.
donder toch op man
Die Melody heeft tijdens het hele Natalee Holloway-verhaal ook al eens verteld over haar tijd met Joran. Daarom denk ik dat het Melody is, maar het kan net zo goed een andere ex zijn. Ze heeft dus al eerder haar verhaal gedaan, dat was toen vrij positief, maar misschien dat ze nu dan met wat andere info uit haar dagboek komt.quote:Op woensdag 16 juni 2010 11:54 schreef MidnightB00m het volgende:
[..]
Ik las het eergister op Twitter! Maar dacht is vast een HOAX, want er stond een foto bij van een hand met een blauw boekje en op de achtergrond een zee...
Maar waarom zou iemand er dan nu pas voor uitkomen? Wordt echt steeds raarder...
Al die toevalligheden (FBI, 'dagboek', afpersing, Beth/Jug whatever die weer interviews geven, Natalee Holloway foundation die een paar dagen nadat lijk van Stephany was gevonden geopend zou worden) die elkaar opstapelen om indirect Joran schuldig te laten bevinden aan de verdwijning /moord Holloway sinds Stephany... lijken wel PR stunten.quote:Op woensdag 16 juni 2010 11:54 schreef MidnightB00m het volgende:
[..]
Ik las het eergister op Twitter! Maar dacht is vast een HOAX, want er stond een foto bij van een hand met een blauw boekje en op de achtergrond een zee...
Maar waarom zou iemand er dan nu pas voor uitkomen? Wordt echt steeds raarder...
Natalee Holloway foundation is er sinds 2007 al en is van Dave Holloway las ik net .quote:Op woensdag 16 juni 2010 12:03 schreef MidnightB00m het volgende:
[..]
Al die toevalligheden (FBI, 'dagboek', afpersing, Beth/Jug whatever die weer interviews geven, Natalee Holloway foundation die een paar dagen nadat lijk van Stephany was gevonden geopend zou worden) die elkaar opstapelen om indirect Joran schuldig te laten bevinden aan de verdwijning /moord Holloway sinds Stephany... lijken wel PR stunten.
Ja en waar ging die documentaire eigenlijk over die Peterrrr in mei ging opnemen in een ver buitenland..quote:Op woensdag 16 juni 2010 12:03 schreef MidnightB00m het volgende:
[..]
Al die toevalligheden (FBI, 'dagboek', afpersing, Beth/Jug whatever die weer interviews geven, Natalee Holloway foundation die een paar dagen nadat lijk van Stephany was gevonden geopend zou worden) die elkaar opstapelen om indirect Joran schuldig te laten bevinden aan de verdwijning /moord Holloway sinds Stephany... lijken wel PR stunten.
Sorry, ben beetje in de war. Dave Holloway klopt. Maar het is een andere foundation: Natalee Holloway Resource Center.quote:Op woensdag 16 juni 2010 12:10 schreef zoefbust het volgende:
[..]
Natalee Holloway foundation is er sinds 2007 al en is van Dave Holloway las ik net .
Bronquote:The opening of the center in the National Museum of Crime & Punishment in Washington comes shortly after Joran van der Sloot, the young man suspected to be responsible for Natalee's disappearance, was arrested, and reportedly confessed to, the murder of a Peruvian native Stephany Flores
Hahaha ja, ik vind het gewoon allemaal een beetje te toevallig worden eigenlijk...quote:Op woensdag 16 juni 2010 12:13 schreef sesame het volgende:
[..]
Ja en waar ging die documentaire eigenlijk over die Peterrrr in mei ging opnemen in een ver buitenland..
*zet speculatie-alert maar weer eens aan
quote:Rechter buigt zich over rechtmatigheid arrestatie Joran
LIMA/AMSTERDAM - Komende vrijdag zal Joran van der Sloot worden voorgeleid aan de rechter. Naar verwachting zal de rechter, de voormalige anticorruptiemagistraat Carlos Morales Córdova, beslissen of het voorarrest van Van der Sloot zal worden verlengd. Omdat er door internationale experts vraagtekens zijn gezet over de vraag of de arrestatie en overlevering vanuit Chili naar Peru rechtmatig verlopen is zal de rechter zich waarschijnlijk ook over die vraag buigen.
Zal toch niet zo zijn dat door de publiciteit en alle media-aandacht zo'n domme fout is gemaakt? De rechter is een anticorruptiemagistraat dus dat werkt wel in zijn voordeel...quote:Joran:
Het duurde nog een uur voordat de politie mijn taxi onderschepte. Ze reden me in een particuliere wagen naar de Migratiedienst in Santiago. Ze legden uit dat ik niet gearresteerd was, dat ik mocht doen wat ik wilde. Ik gebruikte de computer en at. Totdat ik te horen kreeg dat Peru om mijn uitlevering vroeg.
Ik zei dat ik niet akkoord was, dat ik met een advocaat wilde praten. Ze zeiden me dat ik daarover niks te vertellen had. Dat het een beslissing van de regering was. Ik vroeg of ik niet aan Nederland kon worden uitgeleverd. Dat zouden ze bekijken. Daarna herhaalden ze dat ik niet gearresteerd was, maar dat ze me wegens een beslissing van hogerhand het land zouden uitzetten, naar Peru.
Denk je dat ze dat Resource Center even snel begonnen zijn omdat Joran daar een moord gepleegd heeft ? Dat suggereer je nl een beetje .quote:Op woensdag 16 juni 2010 12:19 schreef MidnightB00m het volgende:
[..]
Sorry, ben beetje in de war. Dave Holloway klopt. Maar het is een andere foundation: Natalee Holloway Resource Center.
[..]
Bron
Ik begrijp het niet, sorry... op basis waarvan zou hij dan niet aan Peru mogen overgeleverd worden?quote:Op woensdag 16 juni 2010 12:21 schreef Stiggie het volgende:
[..]
[..]
Zal toch niet zo zijn dat door de publiciteit en alle media-aandacht zo'n domme fout is gemaakt? De rechter is een anticorruptiemagistraat dus dat werkt wel in zijn voordeel...
Nee, absoluut niet, het zou onmogelijk zijn om dat zo 123 op te zetten. Maar ik vind het gewoon allemaal zo toevalligquote:Op woensdag 16 juni 2010 12:23 schreef zoefbust het volgende:
[..]
Denk je dat ze dat Resource Center even snel begonnen zijn omdat Joran daar een moord gepleegd heeft ? Dat suggereer je nl een beetje .
Haha ja, dat heb ik ook af en toe hoor... het lijkt wel of Joran nooit eens betrokken kan zijn bij een "normale" misdaad. En ach ... bij gebrek aan nieuws ...quote:Op woensdag 16 juni 2010 12:21 schreef MidnightB00m het volgende:
[..]
Hahaha ja, ik vind het gewoon allemaal een beetje te toevallig worden eigenlijk...
Ik weet ook niet al teveel van dat rechtssysteem en de internationale regels die daarbij horen maar....quote:Op woensdag 16 juni 2010 12:24 schreef MidnightB00m het volgende:
[..]
Ik begrijp het niet, sorry... op basis waarvan zou hij dan niet aan Peru mogen overgeleverd worden?
quote:In het Nederlandse rechtssysteem zou Joran waarschijnlijk een goede kans maken: geen advocaat, uitlevering zonder toestemming en (volgens NRC, meteen al de dag na de uitzetting) niet volgens de regels - hier komen mensen weg met kleinere vormfoutjes. Maar ja, Peru...
Volgens de verklaring heeft Joran dus wel bezwaar gemaakt in Santiago (Chili) tegen de uitzetting. Tenminste dat is zoals ik het lees.quote:Officieel had hij bezwaar kunnen aantekenen tegen uitzetting maar dat had hij dan in Chili moeten doen .
Dat had hij zelfs kunnen rekken tot aan het Chileense hooggerechtshof.
De strafkamer van het hof had zich dan moeten buigen over de uitlevering en er had dan
ook al een aanklacht in Peru moeten zijn tegen Joran .
Maar Chili kan iemand ook als ongewenste vreemdeling over de grens zetten en dan sta je in Peru
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |