quote:Op maandag 29 maart 2010 15:44 schreef marcodej het volgende:
[..]
Leckie? Hij werd overgeplaatst naar een andere unit volgens mij naar aanleiding van het 'wachtincident' met Juergens.
Ik verwachtte weinig van deze aflevering vanwege het gebrek aan actie, maar het tegendeel werd bewezen: Geweldige aflevering, goed acteerwerk, de sfeer werd briljant neergezet en het oog voor detail is weer subliem. Ook de nodige humor in deze aflevering:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Enige jammere was dat ik het soms moeilijk kon volgen vanwege het soms zware Australische accent,Leckie, die bedoelde ik ja! ExcusesSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar goed, de band met de karakters is nu wel opgebouwd, het is weer tijd voor actie.
.
Ik had trouwens ook af en toe moeite om het te volgen, maar moet zeggen dat ik dat wel vaker heb in deze serie. Terwijl ik normaal elke serie perfect kan volgen. Inderdaad mooi dat de band met de karakters gebouwd is, dat miste ik nog wel in deze serie.
Geen problemen mee.quote:Op maandag 29 maart 2010 17:21 schreef Prism het volgende:
Ik heb nogal problemen wekelijks met het vinden van een goede torrent.. Ben ik de enige met dit probleem?
s03 kan ik nu niet eens vinden.. Iemand een goede site?
quote:
Die chick van Leckie had een fiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiijn kontjequote:Op maandag 29 maart 2010 20:09 schreef superworm het volgende:
[..]
Idd! Lekkere Australische chickies. Tijdens de neuq-scene van Leckie even dit: wat grappig, ik ben niet laatste maar 1-na-laatste van ook een gezin van 8, met niet 5 zussen en 2 broers maar 4 broers en 3 zussen
Als je alleen maar kijkt voor kills, kun je net zo goed Rambo of zo gaan kijken.quote:Op maandag 29 maart 2010 20:40 schreef pberends het volgende:
Tering jantje, ik kan iedereen aanraden om deze soap-aflevering over te slaan. Wat een zoetsappig gedoe allemaal. Ik heb geen dooie Jap gezien, godverdomme.
Wat een bullshit. Velen kijken voor de authentieke oorlogsvoering. Daar doet Rambo volgens mijn bronnen niet aan.quote:Op maandag 29 maart 2010 20:44 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Als je alleen maar kijkt voor kills, kun je net zo goed Rambo of zo gaan kijken.
Die lui zaten een jaar in Melbourne, dat heeft ook 100% te maken met de oorlog. De liefjes, de knokpartijen, het bezopen worden, het weer terug gaan naar de oorlog. Dat hoort er allemaal bij.quote:Op maandag 29 maart 2010 20:47 schreef pberends het volgende:
[..]
Wat een bullshit. Velen kijken voor de authentieke oorlogsvoering. Daar doet Rambo volgens mijn bronnen niet aan.
Jij wou zeggen dat het onmogelijk is om met een tank op een Hind in te rijden of met z'n tweeën plus een handjevol Afghaanse struikrovers op paarden een heel Russisch leger te verslaan?quote:Op maandag 29 maart 2010 20:47 schreef pberends het volgende:
[..]
Wat een bullshit. Velen kijken voor de authentieke oorlogsvoering. Daar doet Rambo volgens mijn bronnen niet aan.
Nobody fucking cares.quote:Op maandag 29 maart 2010 20:51 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Die lui zaten een jaar in Melbourne, dat heeft ook 100% te maken met de oorlog. De liefjes, de knokpartijen, het bezopen worden, het weer terug gaan naar de oorlog. Dat hoort er allemaal bij.
Om maar even te vergelijken, BoB had de eerste 3 afleveringen geen geknok.
Eerste 2quote:Op maandag 29 maart 2010 20:51 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Die lui zaten een jaar in Melbourne, dat heeft ook 100% te maken met de oorlog. De liefjes, de knokpartijen, het bezopen worden, het weer terug gaan naar de oorlog. Dat hoort er allemaal bij.
Om maar even te vergelijken, BoB had de eerste 3 afleveringen geen geknok.
Volgens mij vallen ze in aflevering 3 al Carentan binnen en krijgt Blidge z'n eerste hysterische aanvalquote:Op maandag 29 maart 2010 20:55 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Oops, dacht dat er 2 afleveringen in Amerika waren
Eindigt die niet dat ze gaan vliegen?quote:Op maandag 29 maart 2010 20:58 schreef tralalala het volgende:
[..]
Alleen de eerste toch? De tweede aflevering ging al over de landingen.
Nee...dat is aflevering 1.quote:Op maandag 29 maart 2010 20:58 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Eindigt die niet dat ze gaan vliegen?
Ja, ok, maar de echte actie begint in deel 3quote:Op maandag 29 maart 2010 20:58 schreef tralalala het volgende:
[..]
Alleen de eerste toch? De tweede aflevering ging al over de landingen.
![]()
Bill Guarnere schoot die Duitsers neer in de tunnel.quote:Op maandag 29 maart 2010 20:59 schreef Haushofer het volgende:
[..]
Ja, ok, maar de echte actie begint in deel 3Moet ze maar weer es terugkijken, weet het nou ook niet meer zeker
Idd, maar ik wacht eerst tot Pacific klaar is. Dan maar weer eens een weekendje BoB met matenquote:Op maandag 29 maart 2010 20:59 schreef Haushofer het volgende:
[..]
Ja, ok, maar de echte actie begint in deel 3Moet ze maar weer es terugkijken, weet het nou ook niet meer zeker
En The thin red line. Sommige mensen vonden het helemaal niks, maar ik vond het echt een indrukwekkende film.quote:Op maandag 29 maart 2010 21:03 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Idd, maar ik wacht eerst tot Pacific klaar is. Dan maar weer eens een weekendje BoB met maten(plakken we ws. Saving Private Ryan er achteraan)
The Brotherhood of War is ook ubervet (geen ww2)quote:Op maandag 29 maart 2010 21:05 schreef Haushofer het volgende:
[..]
En The thin red line. Sommige mensen vonden het helemaal niks, maar ik vond het echt een indrukwekkende film.
Jij ziet zo'n zoetsappige aflevering als vandaag gewoon met maten te bekijken? Motherfuckers....quote:Op maandag 29 maart 2010 21:03 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Idd, maar ik wacht eerst tot Pacific klaar is. Dan maar weer eens een weekendje BoB met maten(plakken we ws. Saving Private Ryan er achteraan)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Geen grote spoiler, en al helemaal geen spoiler als je tm afl 3 al hebt gezien.
[ Bericht 6% gewijzigd door FrituurVetPet op 29-03-2010 21:17:42 ]
quote:Op maandag 29 maart 2010 21:17 schreef Wouter2006 het volgende:
je spoiler tag heb je nie goed afgesloten
Eens!quote:Op maandag 29 maart 2010 20:40 schreef pberends het volgende:
Tering jantje, ik kan iedereen aanraden om deze soap-aflevering over te slaan. Wat een zoetsappig gedoe allemaal. Ik heb geen dooie Jap gezien, godverdomme.
Eensquote:Op maandag 29 maart 2010 21:08 schreef tralalala het volgende:
[..]
The Brotherhood of War is ook ubervet (geen ww2)
Mijn favo oorlogsfilm denk ik.
Mits ze niet de obvious troll uithangen of dat ze zeiken dat ze commentaar krijgen om hun 'sterke' argumenten.quote:Op maandag 29 maart 2010 22:36 schreef nietzman het volgende:
Ik denk dat enkele mensen zelf ook wel lekker mogen weten wat ze wel en niet de lucht in prijzen.
Iets met Ban enzo..... naja laat ook maar ...quote:Op maandag 29 maart 2010 20:40 schreef pberends het volgende:
Tering jantje, ik kan iedereen aanraden om deze soap-aflevering over te slaan. Wat een zoetsappig gedoe allemaal. Ik heb geen dooie Jap gezien, godverdomme.
Hij vloekt misschien wat overdadig maar hij heeft wel degelijk een puntquote:Op maandag 29 maart 2010 22:40 schreef horned_reaper het volgende:
[..]
Iets met Ban enzo..... naja laat ook maar ...
Ik vond die van BoB (Kamen) eigenlijk een stuk mooierquote:Op maandag 29 maart 2010 23:15 schreef ASroma het volgende:
het enige waar het BofB op verslaat is die geweldige openingstune.
Ik ook, veel mooier zelfs.quote:Op maandag 29 maart 2010 23:18 schreef Haushofer het volgende:
[..]
Ik vond die van BoB (Kamen) eigenlijk een stuk mooier
Dat vind jij. Ik vind dat deze serie absoluut niet onder hoeft te doen voor een serie als BoB. Op sommige punten overstijgt het BoB zelfs.quote:Op maandag 29 maart 2010 22:31 schreef DigitalGirl het volgende:
De serie is aardig meer ook niet, toch zijn hier enkele mensen die deze serie overdreven de lucht in prijzen.
Jij hebt seks met je kleren aan?quote:Op maandag 29 maart 2010 22:35 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Sowieso, al dat bloot was nergens voor nodig![]()
Huh? Jij hebt een andere aflevering gezien dan ik? Kroegen afstruinen, escapades met meisjes, verwikkeld raken in barfights, in dronken toestand een wapen trekken met je eigen pelotonscommandant in de buurt noem ik nou niet bepaald het gedrag van een ideale schoonzoon.quote:Op maandag 29 maart 2010 23:42 schreef yavanna het volgende:
So far, niet echt waar ik op had gehoopt. Dat ze nu, in de 3e episode dan eindelijk wat aan de karakters willen doen zodat de kijker een soort van feeling met ze kan krijgen, heel fijn, maar geef de karakters dan ook echt iets ipv dit 'romantische' gedoe wat niets zegt over de karakters behalve dat ze type ideale schoonzoon zouden zijn.
Eens!quote:Op dinsdag 30 maart 2010 00:13 schreef Zipportal het volgende:
Een snelle Medal of Honor.Als er één iemand een Medal of Honor verdient, is dat Dick Winters wel. Maar nee hoor.
Al die neukpartijen uit EP3, mocht er van mijn part wel uit.
Maak het of een vrij korte romantische scene waar we niet alles hoeven te zien. Of ga er vol voor. Deze soft-core shit is nergens goed voorquote:
Beter opletten knul.quote:Op maandag 29 maart 2010 23:15 schreef ASroma het volgende:
Zou trouwens geweldig zijn als Speirs in een keer opduikt![]()
aangezien hij ook de pacific tour heeft gedaan
En die dubbelaar van Eastwood (Iwo Jima). En Enemy at the Gates (wordt een lang weekendquote:Op maandag 29 maart 2010 21:05 schreef Haushofer het volgende:
[..]
En The thin red line. Sommige mensen vonden het helemaal niks, maar ik vond het echt een indrukwekkende film.
quote:
quote:Although Speirs had enough points to go home after the end of the European Campaign, he chose to remain with Easy Company. Japan surrendered after the atomic bombings of Hiroshima and Nagasaki, before Speirs and Easy were transferred to the Pacific Theater.
Ik wil zo'n auto.quote:Op maandag 29 maart 2010 22:29 schreef FrankRicard het volgende:
Ik vond het al goed lijken, maar ze hebben dus gewoon een van de drukste straten van Melbourne een paar dagen afgesloten om te filmen.
character building... who caresquote:Op dinsdag 30 maart 2010 00:05 schreef marcodej het volgende:
[..]
Dat vind jij. Ik vind dat deze serie absoluut niet onder hoeft te doen voor een serie als BoB. Op sommige punten overstijgt het BoB zelfs.
Voor sommigen is het nooit goed. Eerst wordt er geklaagd dat het alleen maar knallen is en te weinig identificatie is met de karakters. Dan wordt een hele aflevering genomen voor character building, en dan wordt er weer geklaagd dat er te weinig Jappen afgeknald worden... Tsja.
Nogmaals, als je alleen maar knokken wil zien, moet je niet naar BoB of Pacific kijkenquote:Op dinsdag 30 maart 2010 11:21 schreef pberends het volgende:
[..]
character building... who cares.
95% kijkt toch met name voor de authentieke oorlogsvoering, who cares dat meneer soldaat 3 zussen en 4 moeders heeft, I don't get it. Of zitten er alleen maar vrouwen in dit topic?
Oeeeeeeeeee ze doen het met Australische sletjes, wat een character building toch! Nu kan ik opeens meer identificeren met de acteurs. Ik snap echt niet dat men dit belangrijk kan vinden.
Tuurlijk is dat belangrijk.. het is toch veel leuker om te kijken als je met de karakters meeleeft. Ik vind je posts behoorlijk vervelend in dit topic moet ik zeggen, als je het niet leuk vindt kijk je het toch niet?quote:Op dinsdag 30 maart 2010 11:21 schreef pberends het volgende:
[..]
character building... who cares.
95% kijkt toch met name voor de authentieke oorlogsvoering, who cares dat meneer soldaat 3 zussen en 4 moeders heeft, I don't get it. Of zitten er alleen maar vrouwen in dit topic?
Oeeeeeeeeee ze doen het met Australische sletjes, wat een character building toch! Nu kan ik opeens meer identificeren met de acteurs. Ik snap echt niet dat men dit belangrijk kan vinden.
Als je 24/7 oorlog wilt zien en niet een HEEL jaar in Melbourne in een aflevering moet je gewoon John Rambo kijken. Maar niet deel 2, want daar heeft hij een chick en dat vind je vast niet leuk!quote:Op dinsdag 30 maart 2010 11:21 schreef pberends het volgende:
[..]
character building... who cares.
95% kijkt toch met name voor de authentieke oorlogsvoering, who cares dat meneer soldaat 3 zussen en 4 moeders heeft, I don't get it. Of zitten er alleen maar vrouwen in dit topic?
Oeeeeeeeeee ze doen het met Australische sletjes, wat een character building toch! Nu kan ik opeens meer identificeren met de acteurs. Ik snap echt niet dat men dit belangrijk kan vinden.
Ik vind The Pacific prima, behalve EP3 dan. Die heb ik dan ook gedeeltelijk doorgespoeld. Zal ik ook doen als er weer van die onzinnig zoetsappige onzin uitkomt.quote:Op dinsdag 30 maart 2010 11:25 schreef StinsonB het volgende:
[..]
Tuurlijk is dat belangrijk.. het is toch veel leuker om te kijken als je met de karakters meeleeft. Ik vind je posts behoorlijk vervelend in dit topic moet ik zeggen, als je het niet leuk vindt kijk je het toch niet?
Rambo heeft weinig met authentieke oorlogsvoering te maken, dus geen idee waarom iedereen hier Rambo erbij haalt.quote:Op dinsdag 30 maart 2010 11:25 schreef FrituurVetPet het volgende:
[..]
Als je 24/7 oorlog wilt zien en niet een HEEL jaar in Melbourne in een aflevering moet je gewoon John Rambo kijken. Maar niet deel 2, want daar heeft hij een chick en dat vind je vast niet leuk!
Deel 3?quote:Op dinsdag 30 maart 2010 11:25 schreef FrituurVetPet het volgende:
Als je 24/7 oorlog wilt zien en niet een HEEL jaar in Melbourne in een aflevering moet je gewoon John Rambo kijken. Maar niet deel 2, want daar heeft hij een chick en dat vind je vast niet leuk!
Dan heb jij Rambo 4 zeker nog niet gezien.quote:Op dinsdag 30 maart 2010 11:30 schreef pberends het volgende:
[..]
Rambo heeft weinig met authentieke oorlogsvoering te maken...
Blijkbaar houd jij helemaal niet van authentieke oorlogsvoering.quote:Op dinsdag 30 maart 2010 11:30 schreef pberends het volgende:
[..]
Rambo heeft weinig met authentieke oorlogsvoering te maken, dus geen idee waarom iedereen hier Rambo erbij haalt.
Nee 2, daar heeft hij dat vietnamese meisje. deel 3 is met alle paarden tegen tanks enzoquote:Op dinsdag 30 maart 2010 11:57 schreef Atreidez het volgende:
Beetje wennen deze aflevering, maar wel mooi geschotenZou hij na de oorlog nog terug gaan naar Melbourne?
[..]
Deel 3?
Oh, je bedoelde Rambo 2quote:Op dinsdag 30 maart 2010 12:01 schreef FrituurVetPet het volgende:
Nee 2, daar heeft hij dat vietnamese meisje. deel 3 is met alle paarden tegen tanks enzo
BoB was anders een stuk sterker qua karakters dan dat Pacific tot dusverre is. Het komt allemaal zo romantisch en zoetsappig overquote:Op dinsdag 30 maart 2010 11:23 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Nogmaals, als je alleen maar knokken wil zien, moet je niet naar BoB of Pacific kijken
Tja ik snap het dilemma wel hoor.quote:Op dinsdag 30 maart 2010 12:36 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
BoB was anders een stuk sterker qua karakters dan dat Pacific tot dusverre is. Het komt allemaal zo romantisch en zoetsappig overBoB was veel rauwer.
Maar wat niet is kan nog komen ..
Aflevering 1 en 2 waren ook echt geen reet inderdaad, geen lijk gezien. Zoetsappige zooi ook...quote:Op dinsdag 30 maart 2010 12:36 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
BoB was anders een stuk sterker qua karakters dan dat Pacific tot dusverre is. Het komt allemaal zo romantisch en zoetsappig overBoB was veel rauwer.
Maar wat niet is kan nog komen ..
Ik heb eigenlijk nog nooit zoveel lijken bij elkaar gezien in een film als the Pacific....... Meer dode japanners op het strand dan zandkorrelsquote:Op dinsdag 30 maart 2010 14:51 schreef Happel het volgende:
[..]
Aflevering 1 en 2 waren ook echt geen reet inderdaad, geen lijk gezien. Zoetsappige zooi ook...
Misschien wel. Heb het zelf nooit meer gezien, nadat het op TV is geweest. Misschien maar weer eens gaan kijken.quote:Op dinsdag 30 maart 2010 17:33 schreef =HellFire= het volgende:
We zijn gewoon verpest door Band of Brothers. FACT.
Wordt gewoon verteld door Tom Hanks in de intro dat ze er bijna een jaar zitten.quote:Op dinsdag 30 maart 2010 18:38 schreef StinsonB het volgende:
Volgens mij (weet het niet zeker), zitten ze daar een jaar. Dus dan kan ik het me voorstellen dat ze aardig verliefd worden. Ik weet het niet 100% zeker hoor, en ze hadden het inderdaad iets duidelijker kunnen laten merken.
Voor de mensen die het niet helemaal kunnen volgen: Engelse subsquote:Op maandag 29 maart 2010 15:44 schreef marcodej het volgende:
[..]
Enige jammere was dat ik het soms moeilijk kon volgen vanwege het soms zware Australische accent,
Soms heb ik het idee dat de redactie van Opzij massaal kloontjes heeft op FOK.quote:Op woensdag 31 maart 2010 15:21 schreef kreuk050 het volgende:
Aflevering 3 was wat saai, nix geen schieten. Toch vond ik 'm erg mooi, wat erg voor die soldaten dat ze uit de hemel worden weggehaald en nu weer moeten doodgaan.....
Heb 'm aangezet.quote:Op woensdag 31 maart 2010 23:44 schreef marcodej het volgende:
Even terzijde, heb net een andere HBO-serie van Tom Hanks en co. binnengehaald, die volledig aan Nederland voorbij is gegaan. Het is een 7-delige serie uit 2008 over John Adams, een van de Founding Fathers van de Verenigde Staten en gaat over zijn rol in de onafhankelijkheid van de US in de 18e eeuw. Aanrader!
Gezien. Fantastische serie!quote:Op woensdag 31 maart 2010 23:44 schreef marcodej het volgende:
Even terzijde, heb net een andere HBO-serie van Tom Hanks en co. binnengehaald, die volledig aan Nederland voorbij is gegaan. Het is een 7-delige serie uit 2008 over John Adams, een van de Founding Fathers van de Verenigde Staten en gaat over zijn rol in de onafhankelijkheid van de US in de 18e eeuw. Aanrader!
Helemaal mee eensquote:Op dinsdag 30 maart 2010 23:31 schreef tralalala het volgende:
Ik vond aflevering 3 ook gewoon goed en zeer lekker wegkijken...de eerste aflevering waar ik eindelijk een gelijkenis tussen BoB en the Pacific zag.
wat moesten ze in australie doen dan??quote:Op donderdag 1 april 2010 09:04 schreef Strolie75 het volgende:
Op zich snap ik wel dat ze voor deze opzet hebben gekozen. Aangezien de 1st Marine Division na Guadacanal meer dan een jaar in Australië heeft gezeten. Anders had je (zoals bij BoB) één aflevering training gehad, 2 afleveringen actie en weer één rustige aflevering.
Voordat de rest van de Pacific heroverd kon worden van Japan, moesten eerst de troepen verder opgebouwd en versterkt worden, en de troepen die in Guadalcanal gevochten hadden moesten ook weer aansterken. En dat duurde een jaar.quote:Op donderdag 1 april 2010 09:55 schreef Wouter2006 het volgende:
[..]
wat moesten ze in australie doen dan??
Volgens mij konden ze wel wat hulp gebruiken in Europa ofzo?
quote:Op maandag 29 maart 2010 22:35 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Eens!Al dat bloot geneuq en zoetsappige romantische shit mag echt opflikkeren
Ik kan me echt niet voorstellen dat die neuq partijtjes zo soetsappig waren maar eerder ruwe vluggertjes. Sowieso, al dat bloot was nergens voor nodig
![]()
Bedankt voor de link.. zitten zeker een paar mooie tussenquote:Op woensdag 31 maart 2010 23:32 schreef Mr.Silencer het volgende:
Tweede Wereldoorlog in de Pacific in 110 historische foto's
Zitten mooie foto's tussen.
Yep. De eerste belangrijke veldslagen (Midway en Guadalcanal) waren voor de VS defensief. Guadalcanal bijvoorbeeld om te voorkomen dat de scheepsroutes naar Australië afgesloten zouden worden. Na de troepenopbouw gingen ze pas in het offensief richting Japan. Als ik de previews van de volgende afleveringen zie, zal je dat ook goed zien aan de uniformen en gebruikte wapens. Geen overblijfselen meer van WW1 maar modern spul. Bedenk dat het in Europa ook tot 1944 duurde voor de Amerikanen sterk genoeg waren om in de aanval te gaan. Easy Company was in 1942 nog aan het trainen.quote:Op donderdag 1 april 2010 10:25 schreef marcodej het volgende:
Voordat de rest van de Pacific heroverd kon worden van Japan, moesten eerst de troepen verder opgebouwd en versterkt worden, en de troepen die in Guadalcanal gevochten hadden moesten ook weer aansterken. En dat duurde een jaar.
Zonde dat er geen beschrijving bij staan.quote:Op donderdag 1 april 2010 12:36 schreef rabouter het volgende:
[..]
Bedankt voor de link.. zitten zeker een paar mooie tussen
Ik ben blindquote:Op woensdag 31 maart 2010 23:44 schreef marcodej het volgende:
Even terzijde, heb net een andere HBO-serie van Tom Hanks en co. binnengehaald, die volledig aan Nederland voorbij is gegaan. Het is een 7-delige serie uit 2008 over John Adams, een van de Founding Fathers van de Verenigde Staten en gaat over zijn rol in de onafhankelijkheid van de US in de 18e eeuw. Aanrader!
Klopt dat zou toch net een beetje toegevoegde waarde geven, bepaalde locaties zijn daarentegen wel te herkennen hoor!quote:Op donderdag 1 april 2010 15:27 schreef Ranja_Ranja het volgende:
[..]
Zonde dat er geen beschrijving bij staan.
Geen pauzes, elke week een nieuwe aflevering tot ep 10 dusquote:Op vrijdag 2 april 2010 17:37 schreef horned_reaper het volgende:
Wanneer komt deel 4 uit ?
EDIT: 4 April![]()
Nevermind!
Even koffiezetten en je 100kb/s is binnen...quote:Op vrijdag 2 april 2010 20:12 schreef MouzurX het volgende:
Argh hoe kom ik aan episode 2??!?!? Streamen downloaden .... lukt allemaal niet.. ja een torrent heb ik nu aanstaan maar die gaat maar met 100 kb/s.
Iemand anders een snellere methode?
Duurt nog een uur...quote:Op vrijdag 2 april 2010 20:17 schreef FrituurVetPet het volgende:
[..]
Even koffiezetten en je 100kb/s is binnen...
't Is wat, geduld hebbenquote:Op vrijdag 2 april 2010 20:12 schreef MouzurX het volgende:
Argh hoe kom ik aan episode 2??!?!? Streamen downloaden .... lukt allemaal niet.. ja een torrent heb ik nu aanstaan maar die gaat maar met 100 kb/s.
Iemand anders een snellere methode?
Geen woord teveel.quote:Op zaterdag 3 april 2010 18:13 schreef detulp050 het volgende:
Ik vond aflevering 3 erg matig om eerlijk te zijn. Geen echte diepgang, geen met-de-neus-op-de-feiten-gedrukt gevoel, eerder een GTST '40-'45 gevoel. En what the fuck stellen die romantische intermezzo's van 20 seconden precies voor?
niet vervelend om naar te kijken overigensquote:Op zaterdag 3 april 2010 19:09 schreef jakkop het volgende:
Al die huilies over ep 3Het is een realistische oorlogsserie, en dit is wat er gebeurde. Als je dit wil overslaan kan je alles wel overslaan.
Die Stella Vriendinossosvanleckieos is soort van Nederlands trouwensZe heet Claire van der Boom.
John Rambo bedoel je.quote:Op woensdag 31 maart 2010 23:44 schreef marcodej het volgende:
Even terzijde, heb net een andere HBO-serie van Tom Hanks en co. binnengehaald, die volledig aan Nederland voorbij is gegaan. Het is een 7-delige serie uit 2008 over John Adams, een van de Founding Fathers van de Verenigde Staten en gaat over zijn rol in de onafhankelijkheid van de US in de 18e eeuw. Aanrader!
Hanks en Spielbergquote:Op zaterdag 3 april 2010 19:09 schreef jakkop het volgende:
Al die huilies over ep 3Het is een realistische oorlogsserie,
Naar mijn mening zijn het bij BoB ook echt betere acteurs...quote:Op zaterdag 3 april 2010 20:37 schreef MouzurX het volgende:
Dat zijn de personages uit BoB idd toch veeeel beter.
Ik weet na 3 episodes geen een naam lol.
Blith, winters, speirs![]()
Nou die gast van blith zit ook in deze serie geloof ik. Maar veel heb ik hem nog niet zien doen.quote:Op zaterdag 3 april 2010 20:48 schreef DigitalGirl het volgende:
[..]
Naar mijn mening zijn het bij BoB ook echt betere acteurs...
quote:Op zaterdag 3 april 2010 22:16 schreef jesperrrrsss het volgende:
ik vind band of brothers nu al de betere serie
Die zat al in episode 2 van The Pacific: dat ze met dat ene machinegeweer (en 16 keer herladen) 692 japanners overhoop schoten.quote:
Het was volgens mij al eerder gezegd, maar de eerste 2 afleveringen waren ze vooral defensief bezig.quote:Op zaterdag 3 april 2010 23:05 schreef HenryHill het volgende:
[..]
Die zat al in episode 2 van The Pacific: dat ze met dat ene machinegeweer (en 16 keer herladen) 692 japanners overhoop schoten.
Dat soort scenes moeten ze toch niet te vaak doen, doet wel een beetje afbreuk aan het (geveinsde) realisme...
Toen ik die maai-ze-allemaal-neer scene zag moest ik gelijk denken aan We were soldiers, waar Sam Elliott om de beurt 4 of 5 Vietnamezen neerschiet die op hem af komen rennen(!). Totaal niet realistisch, zeg maar.quote:Op zondag 4 april 2010 07:47 schreef Mr.Silencer het volgende:
[..]
Het was volgens mij al eerder gezegd, maar de eerste 2 afleveringen waren ze vooral defensief bezig.
Deze HBO video's over Leckie en Basilone met commentaar geven dit ook aan, juist omdat de Amerikanen op hun plek bleven en de Japanners hun eigen tactiek bleven gebruiken werden zij in verhouding massaal afgeslacht.
Uit Leckie's toon in dat oude interview kun je wel opmaken dat dit soort slagvelden gekkenwerk was.
Koop eens een geschiedenisboek. Zo ging het er aan toe bij de Jappen. Ze hoeven toch niet dat soort dingen in te gaan dikken omdat het anders voor mensen ongeloofwaardig over komt?quote:Op zondag 4 april 2010 10:47 schreef HenryHill het volgende:
Toen ik die maai-ze-allemaal-neer scene zag moest ik gelijk denken aan We were soldiers, waar Sam Elliott om de beurt 4 of 5 Vietnamezen neerschiet die op hem af komen rennen(!). Totaal niet realistisch, zeg maar.
Nou zo ging het er dus wel aan toequote:Op zondag 4 april 2010 10:47 schreef HenryHill het volgende:
[..]
Toen ik die maai-ze-allemaal-neer scene zag moest ik gelijk denken aan We were soldiers, waar Sam Elliott om de beurt 4 of 5 Vietnamezen neerschiet die op hem af komen rennen(!). Totaal niet realistisch, zeg maar.
Nee natuurlijk niet. Maar ze lopen dus wel het risico dat een dergelijke scene eerder associaties oproept van een slechte oorlogsfilm (a la Rambo 2) dan een realistische.quote:Op zondag 4 april 2010 10:51 schreef nietzman het volgende:
Ze hoeven toch niet dat soort dingen in te gaan dikken omdat het anders voor mensen ongeloofwaardig over komt?
dat is leckie en heb het gevoel dat de serie voornamelijk om hem draaitquote:Op maandag 5 april 2010 01:41 schreef Johan_Haas_ het volgende:
Ik vind de intro geweldig, dat met houtskool op papier schrijven is mooi gedaan en uitgewerkt. En de authentieke kaart ziet er ook prachtig uit.Van het conflict in Europa kende ik bijna alle veldslagen al, dus dit is echt geweldig en mij trekt al die exotische onbekende eilandjes met prachtige oerwouden meer aan dan het grauwe Europa, maar dat is iets persoonlijks, Ik heb een passie voor geografische kaarten, en onbekende exotische plekken.
Ik mist toch net zoals de andere hier de uitdieping van de karakters. The Pacific heeft het zich lastig gemaakt omdat alle acteurs op elkaar lijken, iedereen is blank is maar ook iedereen lijkt op elkaar ze hebben eigenlijk allemaal bruin / zwart haar en zijn erg moeilijk uit elkaar te houden, al ben ik sowieso niet zo'n held in gezichtsherkenning.
In het andere deel had je erg typische karakters die typisch waren neergezet.
Je had
1) Liebgot een Jood met rood haar, erg sympathieke gast
2) Kolonol winters met rood haar
3) Kapitein Sobel, "de trainer en strever"
4) Kolonol Speirs de gewetenloze
5) Randelman de dikke vriendelijke gezellige
6) guarnere met zijn baard en humor
7) Malarky was de gast van de stemmetjes en ook humor
Die kan ik uit mijn hoofd opnoemen, bij the pacific begin eigenlijk alleen die ene met die krulletjes te kennen, maar weet zijn naam nog steeds niet.
Daarnaast had Guarnere alleen in de Ardennen een baard, net als iedereen, en was Liebgott niet echt sympathiek ;-)quote:Op maandag 5 april 2010 01:41 schreef Johan_Haas_ het volgende:
Ik vind de intro geweldig, dat met houtskool op papier schrijven is mooi gedaan en uitgewerkt. En de authentieke kaart ziet er ook prachtig uit.Van het conflict in Europa kende ik bijna alle veldslagen al, dus dit is echt geweldig en mij trekt al die exotische onbekende eilandjes met prachtige oerwouden meer aan dan het grauwe Europa, maar dat is iets persoonlijks, Ik heb een passie voor geografische kaarten, en onbekende exotische plekken.
Ik mist toch net zoals de andere hier de uitdieping van de karakters. The Pacific heeft het zich lastig gemaakt omdat alle acteurs op elkaar lijken, iedereen is blank is maar ook iedereen lijkt op elkaar ze hebben eigenlijk allemaal bruin / zwart haar en zijn erg moeilijk uit elkaar te houden, al ben ik sowieso niet zo'n held in gezichtsherkenning.
In het andere deel had je erg typische karakters die typisch waren neergezet.
Je had
1) Liebgot een Jood met rood haar, erg sympathieke gast
2) Kolonol winters met rood haar
3) Kapitein Sobel, "de trainer en strever"
4) Kolonol Speirs de gewetenloze
5) Randelman de dikke vriendelijke gezellige
6) guarnere met zijn baard en humor
7) Malarky George Luz was de gast van de stemmetjes en ook humor
Die kan ik uit mijn hoofd opnoemen, bij the pacific begin eigenlijk alleen die ene met die krulletjes te kennen, maar weet zijn naam nog steeds niet.
Liegbott sympathiek noemen iddquote:Op maandag 5 april 2010 11:19 schreef FrituurVetPet het volgende:
[..]
Daarnaast had Guarnere alleen in de Ardennen een baard, net als iedereen, en was Liebgott niet echt sympathiek ;-)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |