Inderdaadquote:Op vrijdag 12 maart 2010 10:09 schreef Mdk het volgende:
Goede manier van de PVV om prioriteiten te stellen en de kamer te wijzen op het echte probleem in Nederland: verregaande obesitas. Er gaat steeds meer geld naar de gezondheidszorg omdat mensen zoals van Gent maar niet van hun chocoladekoekjes en dubbele whoppers af kunnen blijven. En wie draait daar voor op? Juist ja.. iedereen.
Ik ben voor!quote:Op vrijdag 12 maart 2010 10:18 schreef Roellie80 het volgende:
[..]
Inderdaad
Als Geert aan de macht komt moet fast-food verboten worden!
zo goed?
quote:Op vrijdag 12 maart 2010 10:19 schreef Jarno het volgende:
[..]
"Huh maar ik dacht dat alleen die buitenlanders dan niet meer in de snackbar mochten kommen!!!!".
Leuk en aardig, maar wie bepaalt wat een wanstaltige uitlating is?quote:Op vrijdag 12 maart 2010 10:02 schreef LinkseFrieseVegetarier het volgende:
[..]
En daarom zou je het maar niet mogen zeggen? Dat vind ik een net zo onacceptabel standpunt als de opvatting die sommigen erop nahouden dat je Wilders niet strafrechtelijk moet vervolgen "omdat het hem alleen maar zetels oplevert". We zouden ons recht, onze morele plicht zelfs, om mensen aan te spreken op hun wanstaltige uitlatingen maar moeten laten voor wat hij is om de lieve vrede te bewaren?
Ik walg van zulke redeneringen.
Iemand met een beetje moreel besef snapt dat zo'n uitlating ontoelaatbaar is.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 10:25 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Leuk en aardig, maar wie bepaalt wat een wanstaltige uitlating is?
Ik zat zelf te denken aan een fast-food tax. Maar ik denk dat dat niet op veel steun kan rekenen uit de hoek van van Gent.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 10:18 schreef Roellie80 het volgende:
[..]
Inderdaad
Als Geert aan de macht komt moet fast-food verboten worden!
zo goed?
En Denk je dat dat helpt dan? Mensen blijven toch wel fast-food eten.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 10:34 schreef Mdk het volgende:
[..]
Ik zat zelf te denken aan een fast-food tax. Maar ik denk dat dat niet op veel steun kan rekenen uit de hoek van van Gent.
Degene die iemand op zo'n uitlating aanspreekt. Als ik vind dat wat jij zegt een wanstaltige uitlating is heb ik het recht er iets van te zeggen. En ik laat me niet tegenhouden door het gegeven dat jij daardoor misschien een Kamerzetel wint.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 10:25 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Leuk en aardig, maar wie bepaalt wat een wanstaltige uitlating is?
Fast-food tax voor een aantal, wat kan leiden tot een belastingverlaging voor velen. De ziektekosten zullen immers minder worden. En de mensen die zichzelf daadwerkelijk ongezond eten krijgen zelf de verantwoordelijkheid, omdat ze er uiteindelijk zelf voor op draaien.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 10:37 schreef Roellie80 het volgende:
[..]
En Denk je dat dat helpt dan? Mensen blijven toch wel fast-food eten.
In dat geval is het alleen een extra belasting erbij..
de PVV wil toch algehele verlagingen?
Uiteindelijk is het een hoop geschreeuw maar tot contrete plannen komt het dus niet zomaar. Het word alleen maar geruzie onderling binnen de partij
voorzitter.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 10:25 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Leuk en aardig, maar wie bepaalt wat een wanstaltige uitlating is?
Dan mag je wel een aardige belasting gaan heffen voordat mensen echt minder fastfood gaan consumeren. Zoiets heeft pas effect als je dubbele whopper minimaal 10 euro kostquote:Op vrijdag 12 maart 2010 10:40 schreef Mdk het volgende:
[..]
Fast-food tax voor een aantal, wat kan leiden tot een belastingverlaging voor velen. De ziektekosten zullen immers minder worden. En de mensen die zichzelf daadwerkelijk ongezond eten krijgen zelf de verantwoordelijkheid, omdat ze er uiteindelijk zelf voor op draaien.
Crap, als we geen fastfood meer eten moeten we doorwerken tot ons 70ste.. anders is er weer te weinig pensioengeld omdat we allemaal zo oud wordenquote:Op vrijdag 12 maart 2010 10:40 schreef Mdk het volgende:
[..]
Fast-food tax voor een aantal, wat kan leiden tot een belastingverlaging voor velen. De ziektekosten zullen immers minder worden. En de mensen die zichzelf daadwerkelijk ongezond eten krijgen zelf de verantwoordelijkheid, omdat ze er uiteindelijk zelf voor op draaien.
De definitie van moreel besef wordt gecreeerd door de maatschappij.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 10:32 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Iemand met een beetje moreel besef snapt dat zo'n uitlating ontoelaatbaar is.
Ik zou B kiezen en vervolgens fastfood blijven vreten, door blijven roken en flink blijven drinken.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 10:45 schreef NiGeLaToR het volgende:
[..]
Crap, als we geen fastfood meer eten moeten we doorwerken tot ons 70ste.. anders is er weer te weinig pensioengeld omdat we allemaal zo oud worden![]()
Volgende referendum:A] Fastfood wordt verboden, wat de algehele gezondheid ten goede komt. U werkt hierdoor echter door tot uw 70tigste. B] U mag uzelf helemaal de ziekte vreten, zodat u jong sterft aan hart en vaatziekten. U mag op uw 65ste met pensioen.
Kies maar.
Ik zou B doen en dan stiekem toch geen fastfood eten![]()
Oke, en stel nou dat je als partij, met macht zijnde degene met een 'wanstaltige uitlating' kan laten opsluiten.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 10:38 schreef LinkseFrieseVegetarier het volgende:
[..]
Degene die iemand op zo'n uitlating aanspreekt. Als ik vind dat wat jij zegt een wanstaltige uitlating is heb ik het recht er iets van te zeggen. En ik laat me niet tegenhouden door het gegeven dat jij daardoor misschien een Kamerzetel wint.
dat zal allemaal wel, maar je werk in de kamer is om te praten over de onderwerpen die aan de orde zijn, niet om de vrouwtjes te keuren.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 10:46 schreef Scorpie het volgende:
[..]
De definitie van moreel besef wordt gecreeerd door de maatschappij.
Kan zijn. Ik weet echter niet hoe jij bent opgevoed, maar in mijn kringen (althans, zakelijk) is het niet gepast om zulke uitlatingen te doen. Maar goed, als jij een stratenmaker of iets dergelijks bent dan begrijp ik dat jij dit doodnormaal vindt.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 10:46 schreef Scorpie het volgende:
[..]
De definitie van moreel besef wordt gecreeerd door de maatschappij.
Het is niet voor niets dat de Duitsers een beroep deden op je moreel om Joden aan te geven.
Das ook de bedoeling van die keuzequote:Op vrijdag 12 maart 2010 10:47 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ik zou B kiezen en vervolgens fastfood blijven vreten, door blijven roken en flink blijven drinken.
Afkomst heeft er niets mee te maken mijn beste. Als je een uitlating afkeurt doe je dat met argumenten en inhoud. Niet met het raaskallen dat je mensen wil laten vervolgen voor zulke uitspraken.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 10:49 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Kan zijn. Ik weet echter niet hoe jij bent opgevoed, maar in mijn kringen (althans, zakelijk) is het niet gepast om zulke uitlatingen te doen. Maar goed, als jij een stratenmaker of iets dergelijks bent dan begrijp ik dat jij dit doodnormaal vindt.
Wablief? Volgens hebben we het in dit topic nog steeds over de uitlatingen van De Mol. Van vervolging is geen sprake. De vraag is of de uitlatingen van De Mol door de beugel kunnen. Ik zeg van niet evenals een groot aantal andere posters.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 10:53 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Afkomst heeft er niets mee te maken mijn beste. Als je een uitlating afkeurt doe je dat met argumenten en inhoud. Niet met het raaskallen dat je mensen wil laten vervolgen voor zulke uitspraken.
Ik zat toch meer in deze trend te reageren:quote:Op vrijdag 12 maart 2010 10:54 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Wablief? Volgens hebben we het in dit topic nog steeds over de uitlatingen van De Mol. Van vervolging is geen sprake. De vraag is of de uitlatingen van De Mol door de beugel kunnen. Ik zeg van niet evenals een groot aantal andere posters.
Maar inderdaad, de uitlatingen van deze politici kunnen niet door de beugel. En nu? Gaan we nu generaliserend de PVV uitmaken voor partij van en voor de dommen? Gaan we ons verlagen tot zo`n niveau en maken we eenieder die erop zou stemmen belachelijk zonder bij onszelf als weldenkend mens na te gaan waarom diegene het doet?quote:Op vrijdag 12 maart 2010 10:02 schreef LinkseFrieseVegetarier het volgende:
[..]
En daarom zou je het maar niet mogen zeggen? Dat vind ik een net zo onacceptabel standpunt als de opvatting die sommigen erop nahouden dat je Wilders niet strafrechtelijk moet vervolgen "omdat het hem alleen maar zetels oplevert". We zouden ons recht, onze morele plicht zelfs, om mensen aan te spreken op hun wanstaltige uitlatingen maar moeten laten voor wat hij is om de lieve vrede te bewaren?
Ik walg van zulke redeneringen.
De PVV is geen willekeurige ongeorganiseerde bevolkingsgroep in de samenleving. Het is een organisatie die je ter verantwoording kan roepen. Het zegt wat over een organisatie als ze zulke mensen zulke hoge functies geven.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 10:57 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Maar inderdaad, de uitlatingen van deze politici kunnen niet door de beugel. En nu? Gaan we nu generaliserend de PVV uitmaken voor partij van en voor de dommen?
bron?quote:Op vrijdag 12 maart 2010 11:14 schreef baba117 het volgende:
Als ze ONS geld in de versnipperaar gooien
Met andere woorden stratenmakers doen dat allemaal? Scheldwoorden gebruiken of denigreren omdat iemand een andere mening heeft dan de jouwe is je volledig onbekend? En dan reacties over de naam Henk?Iedere Henk is ? Het denigreren tot op het bot tegen medeusers is hier echt niet voorbehouden aan mensen die een laaggeschoold beroep uitoefenen hoor. Juist nietquote:Op vrijdag 12 maart 2010 10:49 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Kan zijn. Ik weet echter niet hoe jij bent opgevoed, maar in mijn kringen (althans, zakelijk) is het niet gepast om zulke uitlatingen te doen. Maar goed, als jij een stratenmaker of iets dergelijks bent dan begrijp ik dat jij dit doodnormaal vindt.
http://www.spitsnieuws.nl(...)e_aan_strijksto.htmlquote:
Tja, zolang onze geblondeerde-tijgerprintdragende/getatoeerde medemens mag stemmen zullen er altijd wel van dit soort partijen zijn.quote:
Het geld van de VN komt niet goed terecht.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 12:23 schreef baba117 het volgende:
[..]
http://www.spitsnieuws.nl(...)e_aan_strijksto.html
www.beattheheatnow.nl
In 1 minuut gevonden ga zelf maar verder.
Deze opmerking zegt vooral iets over je eigen niveau.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 10:25 schreef Scorpie het volgende:
Leuk en aardig, maar wie bepaalt wat een wanstaltige uitlating is?
Meningen mogen verdeeld zijn, wetenschappelijk bewijs is dat echter niet. Dat er een aantal fouten zijn gemaakt doet niets af aan de overweldigende hoeveelheid bewijs die duidelijk maakt dat opwarming een feit is.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 12:35 schreef Roellie80 het volgende:
Tja, de meningen zijn erover verdeeld. Er is helemaal nooit echt bewezen of dit nu echt een crisus is of niet. Feit is wel dat alternatieve energie toch nodig zijn wanneer de olie op is. Dus is het nou werkelijk allemaal weggegooid geld?
Maar de PVV weet het wel beter tochquote:Op vrijdag 12 maart 2010 12:54 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Meningen mogen verdeeld zijn, wetenschappelijk bewijs is dat echter niet. Dat er een aantal fouten zijn gemaakt doet niets af aan de overweldigende hoeveelheid bewijs die duidelijk maakt dat opwarming een feit is.
Dat snap ik, maar is de mens er schuldig aan? De PVV vind duidelijk van niet en daarom is duurzame energie in hun ogen "geld door de shredder"quote:Op vrijdag 12 maart 2010 12:54 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Meningen mogen verdeeld zijn, wetenschappelijk bewijs is dat echter niet. Dat er een aantal fouten zijn gemaakt doet niets af aan de overweldigende hoeveelheid bewijs die duidelijk maakt dat opwarming een feit is.
Net of Wilders en zijn kortnuiten ooit ook maar een wetenschappelijk onderzoek over het klimaatprobleem hebben gelezenquote:Op vrijdag 12 maart 2010 12:59 schreef Roellie80 het volgende:
[..]
Dat snap ik, maar is de mens er schuldig aan? De PVV vind duidelijk van niet en daarom is duurzame energie in hun ogen "geld door de shredder"
Nee. Dat jij niet begrijpt waar ik heen wil, zegt meer iets over jouquote:Op vrijdag 12 maart 2010 12:53 schreef petertje2 het volgende:
[..]
Deze opmerking zegt vooral iets over je eigen niveau.
Ho ho, even goed opletten jij: de overweldigende meerderheid van de wetenschappers stelt dat A) de aarde opwarmt en B) de mens daar medeverantwoordelijk voor is.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 12:59 schreef Roellie80 het volgende:
[..]
Dat snap ik, maar is de mens er schuldig aan? De PVV vind duidelijk van niet en daarom is duurzame energie in hun ogen "geld door de shredder"
Ik doelde op hoe de PVV er naar kijktquote:Op vrijdag 12 maart 2010 14:02 schreef Roeni3 het volgende:
[..]
Ho ho, even goed opletten jij: de overweldigende meerderheid van de wetenschappers stelt dat A) de aarde opwarmt en B) de mens daar medeverantwoordelijk voor is.
Nu niet net doen alsof alleen punt A door de wetenschap wordt ondersteund.![]()
Wel lachen.. top punt van domheid die kerelquote:Op vrijdag 12 maart 2010 14:09 schreef Roellie80 het volgende:
[..]
Ik doelde op hoe de PVV er naar kijkt
Volgens de PVV zijn alle klimaatzorgen een mythe. Allemaal weggegooid geld. Ik vind het persoonlijk ook behoorlijk kort door de bocht, maar dat waren we al van de pvv gewend toch
Je doet anders ook je best.........quote:Op vrijdag 12 maart 2010 14:32 schreef Chadi het volgende:
[..]
Wel lachen.. top punt van domheid die kerel
quote:Je ziet die anderen duidelijk .. van wat overkomt ons nou ? ..![]()
aaahquote:Op vrijdag 12 maart 2010 14:35 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Je doet anders ook je best.........![]()
[..]
Dat geeft alleen maar des te meer aan hoe weinig de PVV aan intelligentie in huis heeft, meer onafhankelijkheid van de olie voorraden in het M-O en Rusland is alleen maar een goede zaak voor de toekomst, het creeert banen in Nederland en levert op de lange termijn gewoon keihard geld op.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 12:59 schreef Roellie80 het volgende:
Dat snap ik, maar is de mens er schuldig aan? De PVV vind duidelijk van niet en daarom is duurzame energie in hun ogen "geld door de shredder"
Ik ben het helemaal met u eens hoorquote:Op vrijdag 12 maart 2010 15:14 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Dat geeft alleen maar des te meer aan hoe weinig de PVV aan intelligentie in huis heeft, meer onafhankelijkheid van de olie voorraden in het M-O en Rusland is alleen maar een goede zaak voor de toekomst, het creeert banen in Nederland en levert op de lange termijn gewoon keihard geld op.
Helaas wel jaquote:Op vrijdag 12 maart 2010 15:35 schreef Roellie80 het volgende:
Ik ben het helemaal met u eens hoor
Ik probeerde eigenlijk meer iets los te maken van de PVV stemmers.
Helaas haken die af bij diepgang geloof ik
Groen Linkser?quote:Op vrijdag 12 maart 2010 17:17 schreef Nielsch het volgende:
Wat een enorme tyfusmongolen lopen er toch rond bij de PVV. Die lui zijn nog te dom om hun eigen reet af te vegen. En al die mensen die op ze stemmen, wat een enorme tyfusmongolen zijn dat dan weer zeg. Je moet echt wel compleet debiel zijn om op die partij te stemmen.
Nee, die hele linkse economische kliek van de PVV, SP en GroenLinks mag van mij gestolen worden.quote:
Ik vrees dat het een kwestie is van werken met het materiaal dat je tot je beschikking hebt.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 17:23 schreef popolon het volgende:
De Mos, is dat de hakkelaar die alles opleest en dan zelfs nog niks zinnigs weet uit te kramen?
Wilders is echt een idioot dat 'ie zich laat omringen door patjakkers, clowns en ander gespuis.!
Wilders is niet dom alleen dit snap ik niet. Nou goed, ik snap wel meer niet maar okay, is er dan echt niemand beter geschikt dan deze slappe drol?quote:Op vrijdag 12 maart 2010 17:25 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ik vrees dat het een kwestie is van werken met het materiaal dat je tot je beschikking hebt.
Het ergste is nog dat er een hele reeks van die "het echte PVV geluid" filmpjes isquote:Op vrijdag 12 maart 2010 17:29 schreef popolon het volgende:
[..]
Wilders is niet dom alleen dit snap ik niet. Nou goed, ik snap wel meer niet maar okay, is er dan echt niemand beter geschikt dan deze slappe drol?
Dat filmpje blijft geniaal trouwens.
quote:Op vrijdag 12 maart 2010 00:15 schreef spermanent het volgende:
Ik vind dat dit in de politiek niet mag worden gezegd.
Maar tis wel een goeie
De enige ietwat capabele man die openlijk heeft gezegd wel een functie onder Wilders te willen bekleden is Hiddema. Zo'n man wil Wilders uiteraard niet want hij heeft een eigen mening die bovendien lang niet altijd strookt met die van Wilders en is niet te beroerd deze uit te spreken.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 17:29 schreef popolon het volgende:
[..]
Wilders is niet dom alleen dit snap ik niet. Nou goed, ik snap wel meer niet maar okay, is er dan echt niemand beter geschikt dan deze slappe drol?
Dat filmpje blijft geniaal trouwens.
O ja, toe maar weer. Als je iets tegen Wilders hebt ben je meteen een voorstander van politieke vervolgingen. Goed zo jongen.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 10:47 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Oke, en stel nou dat je als partij, met macht zijnde degene met een 'wanstaltige uitlating' kan laten opsluiten.
Zie je waar ik heen wil?
Hebben laten voorlezen, bedoel je.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 13:06 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Net of Wilders en zijn kortnuiten ooit ook maar een wetenschappelijk onderzoek over het klimaatprobleem hebben gelezen
Topvermaak zijn ze!quote:Op vrijdag 12 maart 2010 17:32 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Het ergste is nog dat er een hele reeks van die "het echte PVV geluid" filmpjes is
OMG.... wat een debat techniekenquote:
De laatste kabinetsperiode was niet veel meer dan proefbalonnetjes oplaten en overpriced entertainment voor het volk, dus waarom niet. Neemt natuurlijk niet weg dat de Mos enigzins overkomt als iemand die eerst zijn basisschool maar eens af moet gaan maken en daarna terug mag komen om een cursusje "empathie tonen" te volgen.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 20:48 schreef sp3c het volgende:
ja op zich is het best grappig allemaal
maar ik geloof niet dat de tweede kamer bedoelt was als entertainment voor het volk
aan de andere kant er worden ook regelmatig grappen gemaakt over Wilders zijn wilde haren, ik vind dat toch een beetje van hetzelfde lage niveau
truequote:Op vrijdag 12 maart 2010 20:53 schreef neo2000 het volgende:
[..]
De laatste kabinetsperiode was niet veel meer dan proefbalennetjes oplaten en overpriced entertainment voor het volk, dus waarom niet. Neemt natuurlijk niet weg dat de Mos enigzins overkomt als iemand die eerst zijn basisschool af moet gaan maken en daarna terug mage komen om een cursusje "empathie tonen" te volgen.
Als ik het moet geloven is 95% van de mensen hier op 't forum HBO of hoger. Of 90% liegt of je kan je ernstig zorgen gaan maken over het huidige onderwijs.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 10:02 schreef freako het volgende:
Ik herinner me nu ineens dat De Mos een HBO-opleidng heeft gevolgd. Nou ja, hij heeft de PABO gedaan, en daarna een paar jaar voor de klas gestaan.
Dit dus.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 01:28 schreef Bolkesteijn het volgende:
Ik kan er stiekem wel om lachen, Van Gent moet verder ook niet zeuren want ook zij speelde op de man (het ridiculiseren van andermans argumenten), alleen is De Mos is daar kennelijk nog wat beter in.
Even resumé:quote:Op vrijdag 12 maart 2010 01:28 schreef Bolkesteijn het volgende:
Ik kan er stiekem wel om lachen, Van Gent moet verder ook niet zeuren want ook zij speelde op de man (het ridiculiseren van andermans argumenten), alleen is De Mos is daar kennelijk nog wat beter in.
Heerlijk die dikke teef met haar argumenten, volledig in haar hemd gezet door 1 one-liner!quote:Op zondag 14 maart 2010 20:04 schreef Twentsche_Ros het volgende:
[..]
Even resumé:
Van Gent speelde op...... DE MAN ...... want zei ridiculiseerde iemands ...... ARGUMENTEN......
Dat snap ik niet helemaal.
Volgens mij wordt hier opnieuw op de persoon gespeeld. Ik dacht dat het er om ging om de argumenten te benaderen.quote:Op zondag 14 maart 2010 20:06 schreef Henk-B het volgende:
[..]
Heerlijk die dikke teef met haar argumenten, volledig in haar hemd gezet door 1 one-liner!
LOLquote:Op zondag 14 maart 2010 20:07 schreef kawotski het volgende:
Als de KLM 2x een stoel mag verkopen aan - in hun ogen - dikke mensen, waar waren de partijen van de normen en waarden om dat sterk te veroordelen. De trend is gezet, om de pvv nu de schuld te geven van zo'n uitspraak is te laat, men laat het toe.
alsof jij dat doet.quote:Op zondag 14 maart 2010 20:12 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
LOL
Jij hebt er werkelijk helemaal niks van begrepen he?
Als de KLM een corpulent persoon moet vervoeren, is dat een rationeel argument om meer voor een ticket te eisen. Bij een discussie over het klimaat in de Tweede Kamer is de lichaamsomvang van de spreker volledig irrelevant. Om in die discussie hierop te wijzen, is puur: op de persoon spelen, en niet op de argumenten. Dit verlamt de discussie.quote:Op zondag 14 maart 2010 20:07 schreef kawotski het volgende:
Als de KLM 2x een stoel mag verkopen aan - in hun ogen - dikke mensen, waar waren de partijen van de normen en waarden om dat sterk te veroordelen. De trend is gezet, om de pvv nu de schuld te geven van zo'n uitspraak is te laat, men laat het toe.
Ik praat het niet goed, het is niet nodig maar ik verbaas me nergens meer over.
Je weet dat je zulke opmerkingen kan verwachten als je lijdt aan obesitas.quote:Op zondag 14 maart 2010 20:17 schreef Twentsche_Ros het volgende:
[..]
Als de KLM een corpulent persoon moet vervoeren, is dat een rationeel argument om meer voor een ticket te eisen. Bij een discussie over het klimaat in de Tweede Kamer is de lichaamsomvang van de spreker volledig irrelevant. Om in die discussie hierop te wijzen, is puur: op de persoon spelen, en niet op de argumenten. Dit verlamt de discussie.
quote:Op zondag 14 maart 2010 20:19 schreef Henk-B het volgende:
[..]
Je weet dat je zulke opmerkingen kan verwachten als je lijdt aan obesitas.
Dus minder eten en dan kun je weer bijdehand doen!
Ja, ik snap heel goed dat die PVV-knul geen idee heeft hoe het er in de Tweede Kamer aan toe gaat.quote:
Dus je mag alleen maar in de Tweede Kamer gaan zitten als je een zandloperfiguur hebt.quote:Op zondag 14 maart 2010 20:19 schreef Henk-B het volgende:
[..]
Je weet dat je zulke opmerkingen kan verwachten als je lijdt aan obesitas.
Dus minder eten en dan kun je weer bijdehand doen!
als je ervan uitgaat dat de gemiddelde mens niet meer mag wegen dan plm 80 kilo.. Want waar is de grens, die wordt steeds verder opgerekt zodat ze steeds meer kunnen belasten. Ik zou iemand van 90 al overweight kunnen vinden, tenzij ik straks in een rolstoel terecht kom en niet meer kan sporten waardoor ik buiten mijn schuld 90 kilo ga wegen.. dus helemaal rationeel vind ik het niet want wie bepaalt de norm.quote:Op zondag 14 maart 2010 20:17 schreef Twentsche_Ros het volgende:
[..]
Als de KLM een corpulent persoon moet vervoeren, is dat een rationeel argument om meer voor een ticket te eisen.
Wil GroenLinks vlees niet zwaar belasten? Ik zou me kunnen indenken dat zij teveel eet, is slecht voor het klimaat en dan kloppen de argumenten richting mevrouw.quote:Bij een discussie over het klimaat in de Tweede Kamer is de lichaamsomvang van de spreker volledig irrelevant. Om in die discussie hierop te wijzen, is puur: op de persoon spelen, en niet op de argumenten. Dit verlamt de discussie.
dat klopt, maar ik wil alleen maar zeggen dat de grenzen vervagen waardoor volgens mij zo iemand daar minder op aan te spreken valt.quote:Op zondag 14 maart 2010 20:23 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
Ja, ik snap heel goed dat die PVV-knul geen idee heeft hoe het er in de Tweede Kamer aan toe gaat.
De KLM is een commercieel bedrijf en moet winst maken. Iedere passagier kost geld naarmate hij/zij meer kilo''s of volume met zich meebrengt. Kosten/baten, niks principieels of op de persoon spelen. Fini!quote:Op zondag 14 maart 2010 20:31 schreef kawotski het volgende:
[..]
als je ervan uitgaat dat de gemiddelde mens niet meer mag wegen dan plm 80 kilo.. Want waar is de grens, die wordt steeds verder opgerekt zodat ze steeds meer kunnen belasten. Ik zou iemand van 90 al overweight kunnen vinden, tenzij ik straks in een rolstoel terecht kom en niet meer kan sporten waardoor ik buiten mijn schuld 90 kilo ga wegen.. dus helemaal rationeel vind ik het niet want wie bepaalt de norm.
[..]
Wil GroenLinks vlees niet zwaar belasten? Ik zou me kunnen indenken dat zij teveel eet, is slecht voor het klimaat en dan kloppen de argumenten richting mevrouw.
De grens is het al dan niet in één vliegtuigstoel passen.quote:Op zondag 14 maart 2010 20:31 schreef kawotski het volgende:
als je ervan uitgaat dat de gemiddelde mens niet meer mag wegen dan plm 80 kilo.. Want waar is de grens,
exact, dus zou een Europeaan het risico kunnen lopen ook voor 2 stoelen te moeten betalen bij een Japanse Airline. Daar zijn de afmetingen kleiner. De grens wordt straks in ons nadeel gebracht, gebeurt nu al steeds vaker met koffers.quote:Op zondag 14 maart 2010 20:48 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
De grens is het al dan niet in één vliegtuigstoel passen.
Ja, want dit heeft 1-op-1 te maken met het onderwerp aangesneden in dit topic.quote:Op zondag 14 maart 2010 20:56 schreef kawotski het volgende:
exact, dus zou een Europeaan het risico kunnen lopen ook voor 2 stoelen te moeten betalen bij een Japanse Airline. Daar zijn de afmetingen kleiner. De grens wordt straks in ons nadeel gebracht, gebeurt nu al steeds vaker met koffers.
Zij bepalen de norm, wij als mensen 'in het algemeen' niet (meer). Derhalve zou men dit vanuit de regering beter bewaken, niemand die verbiedt een KLM haar stoelen kleiner te maken waardoor de gemiddelde mens straks ook als dik wordt bestempeld. Ik zoek het ver maar het zou me niet verbazen gezien de trend qua vliegbelastingen en toeslagen.
Ik weet het niet nee, maar die pvv'er zal haar wellicht vaker zien en meer weten, en ik ga ervanuit dat gezien de beperkingen die men ons wil opleggen qua eten van vlees dat hij mede daarop zijn uitspraak heeft gedaan. Het is op de persoon, niet goed te praten maar volgens mij is dat dagelijkse kost tegenwoordig in de 2e kamer.quote:Op zondag 14 maart 2010 20:45 schreef Twentsche_Ros het volgende:
[..]
Je zegt verder:
Ik zou me kunnen indenken dat zij teveel eet
Je weet het dus niet. Je beoordeelt iemand op het uiterlijk en je gokt maar wat. Het gaat bij een discussie in de Tweede Kamer niet om het uiterlijk maar om de boodschap/discussie. Van Gent heeft de discussie steeds centraal gehouden. De Mos is op de persoon gaan spelen. Dat is het verschil
De PVV'er zal haar wellicht ???? vaker zien en meer weten,quote:Op zondag 14 maart 2010 20:59 schreef kawotski het volgende:
[..]
Ik weet het niet nee, maar die pvv'er zal haar wellicht vaker zien en meer weten, en ik ga ervanuit dat gezien de beperkingen die men ons wil opleggen qua eten van vlees dat hij mede daarop zijn uitspraak heeft gedaan. Het is op de persoon, niet goed te praten maar volgens mij is dat dagelijkse kost tegenwoordig in de 2e kamer.
Dat wordt voor zo'n meeloper als De Mos nog lastig, uitgaan van een boodschap. Die moet je natuurlijk dan wel hebben.quote:Op zondag 14 maart 2010 21:41 schreef Twentsche_Ros het volgende:
[..]
De PVV'er zal haar wellicht ???? vaker zien en meer weten,
en ik ...
ga er van uit
dat gezien de beperkingen..... etc.
Het blijven allemaal speculaties.
Feit blijft: Als je in de Tweede Kamer op een efficiente manier met elkaar wil discussieren, ga je niet uit van het uiterlijk, maar van de boodschap. Punt!
quote:Op zondag 14 maart 2010 20:24 schreef Twentsche_Ros het volgende:
[..]
Dus je mag alleen maar in de Tweede Kamer gaan zitten als je een zandloperfiguur hebt.
Sterker nog: Je mag geen mening uiten over zaken in de maatschappij als je nog niet miss universe bent.
Geef nou maar toe dat dit als grap bedoeld is.quote:Op zondag 14 maart 2010 22:06 schreef Henk-B het volgende:
[..]
Ze zou eerst haar eigen probleem moeten aanpakken(haar forse overgewicht) en dan pas over andere problemen nadenken.
Wie de neuk ben jij voor haar te bepalen waar wel en niet wat aan gedaan moet worden bij haar persoon?quote:Op zondag 14 maart 2010 22:06 schreef Henk-B het volgende:
[..]
Ze zou eerst haar eigen probleem moeten aanpakken(haar forse overgewicht) en dan pas over andere problemen nadenken.
Wat ik dan nog weer het mooiste vind, dit soort ondergordelse bullshit moet allemaal maar gewoon toelaatbaar zijn. Maar als er eens vanuit een andere partij op een soortgelijke manier word uitgehaald dan doen ze met zijn alleen de waterlanders laten lopen stelletje jankballen dat ze er rondlopen.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 09:19 schreef Jarno het volgende:
Mijn god wat een sneu volk zijn die PVV-ers ook he.
Is dit nou de nieuwe politiek? Is dit de frisse wind? Nederland wordt wakker svp.
Niet dat het er verder toedoet, een dik persoon is niet bepaald klimaatneutraler dan een normaal postuur mens. Een dik persoon vreet meer, schijt meer, pist meer, maakt meer gebruik van medicijnen en zorg, kost meer om de kilo's lichaamsgewicht te verplaatsen, kost meer in stoffenpruductie voor kleding, ademt meer en heeft meer grafruimte nodig.quote:Op zondag 14 maart 2010 20:17 schreef Twentsche_Ros het volgende:
[..]
Als de KLM een corpulent persoon moet vervoeren, is dat een rationeel argument om meer voor een ticket te eisen. Bij een discussie over het klimaat in de Tweede Kamer is de lichaamsomvang van de spreker volledig irrelevant. Om in die discussie hierop te wijzen, is puur: op de persoon spelen, en niet op de argumenten. Dit verlamt de discussie.
Nee, dat moet kunnen.quote:Op maandag 15 maart 2010 07:21 schreef El_Matador het volgende:
Maar Hitler-vergelijkingen aan het adres van de heer Wilders zijn geen probleem voor (Groen)Links..
Hee, ben je er weer?quote:Op vrijdag 12 maart 2010 00:59 schreef Prinsch het volgende:
[..]
Precies, het is gewoon straight-forward directe politiek, bovendien mag ze inderdaad wel een WII-fit aanschaffen.
Wow, dr.Nikita maakt een grap.quote:Op maandag 15 maart 2010 07:19 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Niet dat het er verder toedoet, een dik persoon is niet bepaald klimaatneutraler dan een normaal postuur mens. Een dik persoon vreet meer, schijt meer, pist meer, maakt meer gebruik van medicijnen en zorg, kost meer om de kilo's lichaamsgewicht te verplaatsen, kost meer in stoffenpruductie voor kleding, ademt meer en heeft meer grafruimte nodig.
/end of sarcasm
De discussie in de tweede kamer ging niet over de invloed van corpulente mensen in de meerkosten van klimaatbeheersingspolitiek.quote:Op maandag 15 maart 2010 07:19 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Niet dat het er verder toedoet, een dik persoon is niet bepaald klimaatneutraler dan een normaal postuur mens. Een dik persoon vreet meer, schijt meer, pist meer, maakt meer gebruik van medicijnen en zorg, kost meer om de kilo's lichaamsgewicht te verplaatsen, kost meer in stoffenpruductie voor kleding, ademt meer en heeft meer grafruimte nodig.
/end of sarcasm
Ik snap je insteek wel maar vond het leuk om precies dat stukje er uit te pikken.quote:Op maandag 15 maart 2010 08:26 schreef Twentsche_Ros het volgende:
[..]
De discussie in de tweede kamer ging niet over de invloed van corpulente mensen in de meerkosten van klimaatbeheersingspolitiek.
Dus een verwijzing naar de corpulentie van van Gent is daardoor onzinnig.
Ook al zou het over de invloed van dikke mensen op het klimaat gaan, heeft van Gent nog steeds spreekrecht, zonder dat haar eigen situatie een rol speelt.
Ik ben met je eens dat PVV-tegenstanders er ook wat van kunnen.
Als Hero Brinkman mee zou discussieren over alcoholproblematiek opent menig anti-PVV-FOKker likkebaardend een topic.
Als echter een kamerlid van CDA, PvdA of iemand anders op de persoon Brinkman zou spelen, zou dit een kwalijke zaak zijn.
En dat is wat hier speelt. De Mos is kamerlid, en geen schreeuwende FOK-Tokkie.
No Sarcasm!
![]()
(en dit is niet cynisch bedoeld)
quote:Op zondag 14 maart 2010 22:23 schreef McKillem het volgende:
[..]
Wie de neuk ben jij voor haar te bepalen waar wel en niet wat aan gedaan moet worden bij haar persoon?
Grapjas.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |