Jawel, maar het werd mij te vermoeiend, dus ben uiteindelijk weer overgegaan naar monogamie.quote:Op zaterdag 30 januari 2010 00:13 schreef Stali het volgende:
Niemand hier enthousiast over polygamie zeker?
Je raakte 't overzicht kwijt?quote:Op zaterdag 30 januari 2010 00:33 schreef golfer het volgende:
[..]
Jawel, maar het werd mij te vermoeiend, dus ben uiteindelijk weer overgegaan naar monogamie.
Ik moest ze nummeren. En die oormerken stonden ze toch minder charmant.quote:
quote:Op zaterdag 30 januari 2010 00:39 schreef golfer het volgende:
[..]
Ik moest ze nummeren. En die oormerken stonden ze toch minder charmant.
Ja, tuuk. Jij bent met die schat van een Bluezz.quote:Op zaterdag 30 januari 2010 00:33 schreef golfer het volgende:
[..]
Jawel, maar het werd mij te vermoeiend, dus ben uiteindelijk weer overgegaan naar monogamie.
Zeker:quote:Op maandag 1 februari 2010 17:30 schreef golfer het volgende:
Vanavond.
Onder anderen:
- Oud-accountant Jules Muis over Nout Wellink.
- Regisseur Rita Horst en Huub Stapel over de ruzie rond de film 'IEP!'
Zullen nog wel 1 of meerdere gasten bijkomen.
Ze is God der vegetariërs in Nederland.quote:Op maandag 1 februari 2010 22:57 schreef Jac0bus het volgende:
Pff dat radarwijf zit er ook. Volgens denkt echt dat ze god zelf is
True.quote:Op maandag 1 februari 2010 23:12 schreef golfer het volgende:
Goede vent, die Jules Muis.
Jammer dat er niet naar hem geluisterd werd in 2004.
Het blijft triest. Wat ik las heeft ie de poëzie uit de film geknipt.quote:Op maandag 1 februari 2010 23:33 schreef golfer het volgende:
Met deze aktie krijgt de film meer publiciteit dan ooit en wrijft de producent de handen helemaal in elkaar.
Ken je lurch van de Adams family ? Of Jaws uit Moonraker.quote:Op maandag 1 februari 2010 23:22 schreef golfer het volgende:
Ik vind het wat raar om een erg ziek meisje vanwege die zeldzame afwijking te casten voor een film omdat je een klein meisje nodig hebt.
Volwassenen met een afwijkend uiterlijk die zelf kunnen beslissen of ze in een film willen spelen vind ik een andere categorie dan meisjes van 5 jaar met een zeldzame afwijking.quote:Op maandag 1 februari 2010 23:38 schreef tong80 het volgende:
Ken je lurch van de Adams family ? Of Jaws uit Moonraker.
Dat noemen ze type casting.
Ja net als met dat jongetje uit Haïti twee weken terug.quote:Op maandag 1 februari 2010 23:41 schreef golfer het volgende:
[..]
Volwassenen met een afwijkend uiterlijk die zelf kunnen beslissen of ze in een film willen spelen vind ik een andere categorie dan meisjes van 5 jaar met een zeldzame afwijking.
Het lijkt me ook een academisch debat waar eigenlijk niemand gelijk heeft. Tenminste, op dit moment niet.quote:Op maandag 1 februari 2010 23:42 schreef Iblis het volgende:
Antoinette Hertsenberg die discussieert alsof het over een kapotte LCD-tv gaat. Bah.
Zij zeker niet, als ze zich vooral baseert op haar eigen 'statistieken'.quote:Op maandag 1 februari 2010 23:44 schreef Q.E.D. het volgende:
[..]
Het lijkt me ook een academisch debat waar eigenlijk niemand gelijk heeft. Tenminste, op dit moment niet.
Ja, er valt genoeg op aan te merken, maar het anekdotische karakter, en de redelijk alarmistische toon, die Hertsenberg natuurlijk sowieso heeft, zijn m.i. niet zo zinnig.quote:Op maandag 1 februari 2010 23:44 schreef Q.E.D. het volgende:
Het lijkt me ook een academisch debat waar eigenlijk niemand gelijk heeft. Tenminste, op dit moment niet.
Ja dat dus ook.quote:Op maandag 1 februari 2010 23:47 schreef Iblis het volgende:
[..]
Ja, er valt genoeg op aan te merken, maar het anekdotische, redelijk alarmistische toon. Die Hertsenberg natuurlijk sowieso heeft.
Als je een academisch artikel zou openen met 'dit is niet representatief', dan weet je zeker dat een reviewer na die regel het artikel al terugstuurt. Maar Radar gaat inderdaad vrolijk door.
Ik haat die consumentenprogramma’s trouwens ook. Eigenlijk is dat een KLB-topic waard. Hoe veel zijn er daar ook wel niet van? Radar, Kassa, die ellende met Stegeman, en dan nog meer. Je wordt er automatisch zuur van.quote:Op maandag 1 februari 2010 23:53 schreef Q.E.D. het volgende:
Dat Radarvolk is überhaupt niet wijs, want ze klagen meerdere keren per jaar over apothekers en de farmaceutische industrie. En ondertussen staan ze elke dag bij de apotheek hun pillen in te slaan.
Ben benieuwd of ze aan tafel in willen zien dat zijn methode aanslaat omdat hij Marokkaan is (en gespierd). Ergo: van een witman nemen ze toch niks aan.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 22:27 schreef golfer het volgende:
Straks:
- Jongerenwerker Saïd Bensellam.
- Staatssecretaris van Financiën Jan Kees de Jager.
- Bioloog en schrijver Midas Dekkers.
- Eerste Kamerlid Nico Koffeman (PvdD).
Heb die Said recent nog eens gezien bij het programma De Reunie. Hij is verkozen tot Amsterdammer van het jaar en van straatschoffie en uitsmijter nu jongerenwerker in Osdorp/Bos en Lommer geworden. Goede vent.
Nou ik vind het een beste kerel, maar dit cd'tje uit Duitsland bevat gestolen gegevens. Dat lijkt mij heling.quote:
Zou die pornoactreutel d'r hond bij zich hebben?quote:Op dinsdag 2 februari 2010 23:12 schreef golfer het volgende:
Ik verheug mij wel op de discussie tussen Midas, die pornoactreutel en die PvdD-man.
Nou ja, ho effe, zo werd ze niet voorgesteld. Gewoon, pornoactrice. Chlamydia Gold ofzo heet zequote:
Ik zette alleen maar een quote neer van die Marokkaanquote:Op dinsdag 2 februari 2010 23:33 schreef Omnifacer het volgende:
Jongen, sodemieter op met je kleine groep. Vraag eens wat cijfers op bij een criminoloog, of het CBS ofzo.
Sorry, ik refereerde ook aan hem en niet aan jouquote:Op dinsdag 2 februari 2010 23:34 schreef widmfan7 het volgende:
[..]
Ik zette alleen maar een quote neer van die Marokkaan
Geeft niet, zoiets verwachtte ik al.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 23:35 schreef Omnifacer het volgende:
[..]
Sorry, ik refereerde ook aan hem en niet aan jou
Doen ze al en werkt steeds beter.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 23:38 schreef Omnifacer het volgende:
Het is allemaal goed bedoeld hoor, maar ik krijg er geen goed gevoel bij. Moeten die snotneuzen ism een duur beveiligingsbedrijf nu de openbare ruimte beheren in de Kolenkit?
Dan heb ik ook liever blanke straatcommando's.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 23:38 schreef Omnifacer het volgende:
Het is allemaal goed bedoeld hoor, maar ik krijg er geen goed gevoel bij. Moeten die snotneuzen ism een duur beveiligingsbedrijf nu de openbare ruimte beheren in de Kolenkit?
quote:Op dinsdag 2 februari 2010 23:38 schreef matthijst het volgende:
Was Steve Brown ook niet begonnen als jongerenwerker?
Ze slaat ewl de spijker op z'n spreekwoordelijke kop.quote:
Dude, ze is porno-actricequote:Op dinsdag 2 februari 2010 23:48 schreef matthijst het volgende:
Sjezus, wat een simpel wijf.
Integendeel.quote:
Een kennerquote:Op dinsdag 2 februari 2010 23:50 schreef golfer het volgende:
[..]
Integendeel.
Ze is absoluut niet dom.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |