Zou wel tof zijn, interview by night met Dirkie.quote:Scheringa heeft het niet gehaald, was spannende redactionele dag. Mocht hij nog komen nu, hij blijjft welkom, gaan we live door ipv herhalen
ik blijf kijkenquote:Op donderdag 15 oktober 2009 23:28 schreef Veerboot het volgende:
Herpost uit vorige topic:
Van de Twitter van de eindredacteur van P&W:
[..]
Zou wel tof zijn, interview by night met Dirkie.
*mompelt zorgplichtquote:Op donderdag 15 oktober 2009 23:29 schreef Roel_Jewel het volgende:
Tering, ga de achtergestelde leners nog ff beschermen
Dat zou kunnen, maar het komt wel erg kinderachtig over. Om met Johan Derksen te spreken: "minachting van de kijker".quote:Op donderdag 15 oktober 2009 23:27 schreef Peter6000 het volgende:
De functie van het monopolygeld was dat hij niet onderbroken werd.
Gewoon tot half twee doorzakken met Dirk.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 23:28 schreef Veerboot het volgende:
Herpost uit vorige topic:
Van de Twitter van de eindredacteur van P&W:
[..]
Zou wel tof zijn, interview by night met Dirkie.
Nee. Als je zo'n achtergesteld deposito neemt WEET je dat je niet onder het garantiestelsel valt. Daarvoor krijg je ook een hogere rente. Of moeten die mensen zo nodig weer voor een dubbeltje op de eerste rang zitten?quote:
Moeten ze Adje voor de derde keer afbellen.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 23:30 schreef Ambrosius het volgende:
TT klopt morgen niet meer denk ik, hij zal morgen toch wel komen als het vandaag niet meer lukt.
quote:Op donderdag 15 oktober 2009 23:31 schreef Q.E.D. het volgende:
[..]
Moeten ze Adje voor de derde keer afbellen.
Ik was niet serieusquote:Op donderdag 15 oktober 2009 23:30 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Nee. Als je zo'n achtergesteld deposito neemt WEET je dat je niet onder het garantiestelsel valt. Daarvoor krijg je ook een hogere rente. Of moeten die mensen zo nodig weer voor een dubbeltje op de eerste rang zitten?
Van Fok! is net aangeschoven Klopkoek, welkom Klopkoek. Dus, VVD-ers zijn hufters? Ok, nu eerst naar de zapservice.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 23:32 schreef Zero2Nine het volgende:
Wat een eensgezinde tafel trouwenstijd voor wat tegengas. Van P&W komt het niet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |