abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_77393584


Wie is... de Mol? gaat naar Japan!

De Kandidaten



Sanne Vogel



Sanne Vogel (geb. 1984) is een toneel- en filmactrice, schrijfster en theaterregisseur. Samen met haar broer Robin Vogel ligt zij aan de basis van De Vogelfabriek, een bedrijf dat eigen theatervoorstellingen en films produceert en regisseert.
Als actrice kreeg ze naambekendheid in de film en televisieserie Het schnitzelparadijs (BNN), en zal zij de rol van een jonge Annie M.G. Schmidt gaan spelen in de gelijknamige serie. Ook is ze vanaf oktober te zien in de Net5 serie Floor Faber.
Vanaf oktober 2008 speelt Sanne Vogel in het eigen theaterstuk Raaf op verschillende locaties in Nederland.


Manuel Vanderbos



Manuel Venderbos wilde als kind voetballer en acteur worden. Marco van Basten was zijn grote voorbeeld. Zowel voetballen als toneelspelen werden zijn grote hobby's maar hij koos uiteindelijk voor een studie commerciële economie. Na 3 jaar brak hij deze studie af en ging Journalistiek studeren. Tijdens deze studie deed Venderbos in maart 2000 mee aan een multimedia-talentenpool bij de Evangelische Omroep. Datzelfde jaar ging hij diverse radio- en tv programma's presenteren. Door zijn drukke werkzaamheden zette hij de studie journalistiek op een laag pitje maar uiteindelijk is Venderbos in 2007 toch met succes afgestudeerd.

Hind Laroussi



Hind heeft een Marokkaanse vader en een Nederlandse moeder.Hind kreeg voor het eerst landelijke bekendheid nadat ze mee deed aan de Soundmixshow 2002, en daarbij de landelijke tv-finale haalde , waarin ze te bewonderen was als Vanessa Williams. Hind drong door tot de halve finale van het tv-programma Idols, in 2003.
Hind werkt momenteel aan haar derde album.


Loretta Schrijver



Loretta Maxine Schrijver (New York City, 16 mei 1956) is een Nederlandse televisiepresentatrice.
Schrijver ging na haar studies geschiedenis en vertaalkunde voor de televisie werken, waarna zij een bekende televisiepersoonlijkheid werd. Vanaf 1989 presenteerde ze, onder meer naast Jeroen Pauw, het RTL Nieuws. Bij RTL presenteerde ze verder onder meer "Nederland in het Nieuws", "Week XY", "Gezondheid" en tal van Unicef- en WNF-programma's.
in 2007 maakte ze de overstap naar omroep MAX waar ze in 2008 vertrok.


Barbara Barend



Barbara Barend (Amsterdam, 30 juni 1974) is een Nederlands sportjournaliste en presentatrice van sportprogramma's. Ze is een dochter van Frits Barend en een achternichtje van Sonja Barend. Eerder werkte ze bij AT5 en de NOS.

Erik van der Hoff



Erik van der Hoff scoorde als zanger van de voormalige schoolband Roberto Jacketti & the Scooters tussen 1984 en 1987 een aantal hits, waarvan I Save the Day de grootste was.
Hierna begon Van der Hoff met het produceren en presenteren van (jeugd)televisieprogramma's voor onder andere de NCRV (Taxi), AT5 en IdtV. Hij is ook presentator van de NET 5 woonprogramma's Het Blok, SamenWonen, Stijlloos en Ben je slimmer dan een kind?.Van der Hoff is medeoprichter van het bedrijf King Baboon, dat zich richt op het ontwikkelen van animaties en verhalen voor televisie en internet.


Frits Sissing



Frederic Renger (Frits) Sissing (Groningen, 18 september 1963) is een Nederlandse tv-presentator bij de AVRO, waarvoor hij onder andere Opsporing Verzocht presenteerde. Daarnaast presenteerde hij programma's als de Musical Sing-a-long op de Uitmarkt, het Gouden Televizier-Ring Gala, de John Kraaijkamp Musical Awards, BankGiro Loterij Restauratie, Op zoek naar ... - AVRO's musicaltalentenjacht en In de hoofdrol (2008-heden)
Ook heeft Sissing enkele jaren op de planken gestaan bij het musicalgezelschap Star te Amsterdam, met Frank Sanders als regisseur en Jos Brink als drijvende kracht op de achtergrond.
In 2006 nam hij deel aan het populaire RTL 4-dansprogramma Dancing with the Stars en werd derde met zijn danspartner Julie Fryer.


Tim Akkerman



Tim Akkerman was van 1999 tot 2009 lead zanger van de Haagse band Di-rect. In 2009 verliet hij de groep om voor zich zelf te beginnen. Tim is dit jaar vader geworden en daarnaast is hij ambasadeur van War-Child

Kim Pieters



Kim Pieters (Winschoten, 5 oktober 1979) is een Nederlands actrice, die na haar vwo een dramaopleiding heeft gevolgd bij de theaterschool in Arnhem.
Pieters is bij het grote publiek onder meer bekend door de rol van Claire Simons van 2001 tot 2004 in de televisiesoap Onderweg naar Morgen, waarin ze getrouwd was met Hugo van Walsem (Robin Rienstra).
Daarnaast speelde zij de titelrol in de Net5-serie Julia's Tango.


Arjen Lubach



Arjen Henrik Lubach (Lutjegast, 22 oktober 1979) is schrijver, cabaretier en televisiepresentator.
Arjen is onder ander bekend als jurylid in de serie Lama gezocht en presenteerde BNN's De nieuwste show.
Sinds september 2009 verzorgt Lubach samen met Edo Schoonbeek de 'Rapservice' voor het AVRO-programma Koefnoen.
In augustus 2006 verscheen Lubachs debuutroman 'Mensen die ik ken die mijn moeder hebben gekend' en in april 2008 de roman 'Bastaardsuiker'. Daarnaast schrijft hij voor de VPRO radio, columns voor CJP magazine, opiniestukken voor NRC next en scenario's voor film en theater.
Sinds 2001 treedt Lubach op met zijn theatergezelschap Op Sterk Water en stond daarmee o.a. op Lowlands, Hard Gelach, Laughing Matters en in theaters in Nederland en België.


Vorige Topics
[2010] Wie is... de Mol? #1
Wie is... de mol? 2010 #2 Loretta O+
Wie is... de mol? 2010 #3 Final Countdown...
Wie is... de mol? 2010 #4 We zijn begonnen!
Wie is... de mol? 2010 #5 Met de eerste verdenkingen.
Wie is... de mol? 2010 #6 Kennis Is Macht!
Wie is... de mol? 2010 #8: Kijk uit voor kokervisie...
Wie is... de mol? 2010 #9: Uitzending donderdag om 22u!
Wie is... de mol? 2010 #10: Waar alles geraakt wordt.

Afleveringen
Aflevering 1
Aflevering 2
Aflevering 3

Twitter
De Mol
Arjen Lubach
Frits Sissing
Hind Laroussi
Manuel Venderbos
Tim Akkerman
Sanne Vogel

De FOK! Wie is de Mol? Prono 2010 is HIER te vinden.

Deze OP is hier te vinden.
"Niet-wielrenners. De leegheid van die levens schokt me." - T. Krabbé
pi_77393602
En dan eerst terugkopen en dan weer falen !!
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
pi_77393615
Nu al weer zin in volgende week
pi_77393621
Volgende exit Kim? Staan wel op volgorde van verlaten van het spel
pi_77393624
Eigenlijk wel dom dat ze er nu uitvliegt... ze had na de vorige test toch gewoon een geheel andere mol moeten kiezen.... zo heeft Paul Rabbering het ook ooit gered
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_77393625
Wat een briljante aflevering
Maakt fantastische podcasts voor jouw bedrijf bij https://podcast-fabriek.nl
  donderdag 28 januari 2010 @ 21:24:58 #8
180385 Horloge
Zoals het klokje thuis tikt.
pi_77393636
Barbara had nog een voorsprong ook, ze wist bij wie ze vorige keer een rood scherm heeft gehad..
pi_77393637
OMG, Frits in dat voorstukje
pi_77393641
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 21:24 schreef Nick-GizMo het volgende:
En dan eerst terugkopen en dan weer falen !!
Dat terugkopen is ook de grootste faal ooit
pi_77393657
Barbara .
sig verwijderd door FA
pi_77393665
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 21:24 schreef Nick-GizMo het volgende:
En dan eerst terugkopen en dan weer falen !!
Ach, als een kandidaat haar had helpen terugkopen en vervolgens zelf afviel was het net zo zuur
  donderdag 28 januari 2010 @ 21:25:29 #13
162388 Bragi
GOD-VER-DOMME!
pi_77393667
Wat een aflevering!!!

Frits die de vrijstelling pakt, de anderen die zijn spullen pakken, Frits die iets terugpakt, Arjen die het terugvindt.

P.S.
Hind's lichaam =
Haar hoofd en stomme geslis wat minder.
Because I am so handsome and I am so bored
So entertain me, tell me a joke
Make it long, make it last
Make it cruel just make me laugh
pi_77393671
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 21:24 schreef TheVulture het volgende:
Eigenlijk wel dom dat ze er nu uitvliegt... ze had na de vorige test toch gewoon een geheel andere mol moeten kiezen.... zo heeft Paul Rabbering het ook ooit gered
Ik schat Paul toch wel iets hoger in dan Barbera
pi_77393683
Erg toffe aflevering!
pi_77393684
Mooie aflevering, Frits pwnd. Wat een watjes die andere zeg. Frits was nog aardig door te wachten voor de rest, daardoor gaf hij ze de kans die vrijstelling weg te roven.
pi_77393702
quote:
Met mij valt niet te sollen, dus dat moet je ook niet willen.
5:40 AM Jan 27th from web
Twitter van De Mol. Frits?
"Niet-wielrenners. De leegheid van die levens schokt me." - T. Krabbé
pi_77393710
Frits is niet de Mol, dat ligt er na deze aflevering echt té veel bovenop.
  donderdag 28 januari 2010 @ 21:27:03 #19
1611 evert
Happiness is the Road!
pi_77393736
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 21:24 schreef StefanKollaart het volgende:
Wat een briljante aflevering
klopt helemaal! geweldig!
wat moet ik hier nu neerzetten?
pi_77393748
Dag Barbara
pi_77393752
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 21:25 schreef Piles het volgende:

[..]

Ik schat Paul toch wel iets hoger in dan Barbera
Dat blijkt ja
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_77393765
Nou, alsof het nog niet duidelijk genoeg was dat ie de mol was, doet Frits er nog even een schep bovenop. Een mooi getimede speech 's ochtends gezien de opdracht, zo min mogelijk dingen tillen (en nog willen doorlopen ook), en dan als laatste overblijven bij de ketting. Beetje jammer dat ie zo duidelijk is dit jaar.
  Moderator donderdag 28 januari 2010 @ 21:27:40 #23
42184 crew  DaMart
pi_77393767
Ik blijf bij Sanne als mol. Deze aflevering weliswaar weinig opvallende molacties, maar een beetje goodwill kweken bij de groep, terwijl anderen zich verdacht maken, is ook wel eens handig voor de mol.
  FOK!fossiel donderdag 28 januari 2010 @ 21:27:46 #24
8443 cptmarco
it's captain...
pi_77393772
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 21:25 schreef Bragi het volgende:
Wat een aflevering!!!

Frits die de vrijstelling pakt, de anderen die zijn spullen pakken, Frits die iets terugpakt, Arjen die het terugvindt.
zouden ze het spel eindelijk serieus gaan nemen...
  donderdag 28 januari 2010 @ 21:28:27 #25
162388 Bragi
GOD-VER-DOMME!
pi_77393794
Because I am so handsome and I am so bored
So entertain me, tell me a joke
Make it long, make it last
Make it cruel just make me laugh
  Moderator / Kerstkaart terrorist donderdag 28 januari 2010 @ 21:28:56 #26
29278 crew  Nizno
Versie 4.4
pi_77393818
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 21:26 schreef marcodej het volgende:

[..]

Twitter van De Mol. Frits?
nou hij heeft zijn vrijstelling gebruikt dus loopt nu een week in dezelfde kleding naar het schijnt......
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
pi_77393825
quote:
Ik kan wel een goede nacht slaap gebruiken nu, want het spel hakt er in.
Niet alleen psychisch maar ook fysiek. Zandzakken sjouwen, een slechte nacht en het vertrouwen is ook wel weg.


Bron: dagboek Mol
  Moderator donderdag 28 januari 2010 @ 21:29:18 #28
42184 crew  DaMart
pi_77393834
Dagboek van de mol wijst ook wel erg op Frits trouwens...
quote:
Omdat er één persoon was die de boel deze aflevering danig verziekte hebben we in ieder geval 1600 euro níet verdiend. En er is een vrijstelling in de groep gegooid.

Ik had verwacht dat Barbara wat meer pit zou durven tonen. Dan was ze er nu nog geweest. Als er een vrijstelling is, dan moet je ervoor gaan, dat snapt iedereen.
Met mij valt niet te sollen, dus dat moet je ook niet willen. Jammer Barbara. Ik kan wel een goede nacht slaap gebruiken nu, want het spel hakt er in.
Niet alleen psychisch maar ook fysiek. Zandzakken sjouwen, een slechte nacht en het vertrouwen is ook wel weg.
Maar daar vaar ik alleen maar wel bij... Ben benieuwd hoe dit gaat aflopen.
pi_77393835
De keten is zo sterk als de zwakste schakel...


24 min geleden vanaf moltwitter
Maakt fantastische podcasts voor jouw bedrijf bij https://podcast-fabriek.nl
pi_77393844
Ik kom net thuis, wanneer staat de aflevering online?
  donderdag 28 januari 2010 @ 21:29:31 #31
226007 Darkestrah
telefoonhijger.
pi_77393846
Hard moeten lachen om Frits, toen Arjen de bagage van Kim terug vond.


Over die hint met de test, waar de cursor steeds bij Erik staat: Dat is toch gewoon een standaard 'filmpje'? Het kan dan toeval zijn dat het alleen bij hèm is, maar dan is het in ieder geval niet elke keer expres bij hem.
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 21:29 schreef DaMart het volgende:
Dagboek van de mol wijst ook wel erg op Frits trouwens...
[..]
Te overduidelijk als je het mij vraagt.
pi_77393849
Faal frits
Chris van Nijnatten: "Het gevoel dat NAC iets onmetelijks was, iets Bredaas en iets ongelooflijk moois en warms, zelfs zo mooi en warm dat je er letterlijk voor ten strijde wilde trekken"
pi_77393850
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 21:25 schreef Bragi het volgende:
P.S.
Hind's lichaam =
Haar hoofd en stomme geslis wat minder.
Lara Croft
pi_77393856
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 21:27 schreef cptmarco het volgende:

[..]

zouden ze het spel eindelijk serieus gaan nemen...
Ik zie het niet meer gebeuren dit jaar

Kunnen we niet met z'n allen gaan mailen voor een serie met onbekende Nederlanders
pi_77393857
Bij nader inzien ben ik over Hind ook niet zeker meer of ze wel de Mol is.... Sanne en Kim vallen voor mij wel af....
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_77393862
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 21:26 schreef Beaudelaire het volgende:
Frits is niet de Mol, dat ligt er na deze aflevering echt té veel bovenop.
ja dat denk ik ook, het is anders te obvious
pi_77393882
En de cursor bij Erik was er trouwens weer.
  donderdag 28 januari 2010 @ 21:30:56 #38
109614 Haunter
Frusciantastic
pi_77393913
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 21:29 schreef StefanKollaart het volgende:
De keten is zo sterk als de zwakste schakel...


24 min geleden vanaf moltwitter
Zwakste schakel = Frits die de verleiding niet kon weerstaan?
pi_77393927
Erik, Arjen of eventueel Frits is voor mij de Mol na vanavond
"Niet-wielrenners. De leegheid van die levens schokt me." - T. Krabbé
pi_77393935
Leuke aflevering. Ik gok nog steeds op Erik.
I'll throw my apples if you get too close to me.
  donderdag 28 januari 2010 @ 21:31:37 #41
162388 Bragi
GOD-VER-DOMME!
pi_77393947
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 21:29 schreef Maravilla het volgende:

[..]

Lara Croft
Ik zou d'r doen.
Because I am so handsome and I am so bored
So entertain me, tell me a joke
Make it long, make it last
Make it cruel just make me laugh
pi_77393948
Zou het Hind zijn? Ze heeft in elke aflevering een rood shirt aan
pi_77393952
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 21:29 schreef Beaudelaire het volgende:

[..]



Bron: dagboek Mol
Erik lag toch op een steen?

Ik bedoel, dit kan iedereen wel zijn.
know'm sayin?
×
word? word.
  donderdag 28 januari 2010 @ 21:31:53 #44
162388 Bragi
GOD-VER-DOMME!
pi_77393962
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 21:31 schreef marcodej het volgende:
Erik, Arjen of eventueel Frits is voor mij de Mol na vanavond
Zoveel keus is er niet meer, hè.
Because I am so handsome and I am so bored
So entertain me, tell me a joke
Make it long, make it last
Make it cruel just make me laugh
pi_77393963
Frits is too obvious... Hind wist dat Frits die vrijstelling zou pakken en dat dat dus sowieso 1600 EUR zou gaan kosten dus kon ze rustig aanstappen vlak voor Frits zonder zichzelf verdacht te maken...
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
  donderdag 28 januari 2010 @ 21:31:59 #46
6990 golfer
Ouwe jongere
pi_77393967
Ik blijf bij Erik.
Frits zou, als hij echt de mol zou zijn, die vrijstelling helemaal niet nodig hebben.
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
  donderdag 28 januari 2010 @ 21:32:13 #47
162388 Bragi
GOD-VER-DOMME!
pi_77393982
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 21:31 schreef alors het volgende:

[..]

Erik lag toch op een steen?

Ik bedoel, dit kan iedereen wel zijn.
Dat was Frits. Die lag in het midden en ging naar rechts liggen, richting Arjen.
Because I am so handsome and I am so bored
So entertain me, tell me a joke
Make it long, make it last
Make it cruel just make me laugh
pi_77393994
Hind is gewoon een bloedmooie vrouw
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_77394003
Oooh ik dacht dat 't Barbara was

Ik geloof niet dat Frits de mol is, ligt er inderdaad te dik bovenop, hij lijkt me meer een wannabe-mol
pi_77394012
Er stond weer een streepje bij Erik
pi_77394025
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 21:31 schreef golfer het volgende:
Ik blijf bij Erik.
Frits zou, als hij echt de mol zou zijn, die vrijstelling helemaal niet nodig hebben.
Die vrijstelling pakken levert 1600 EUR minder op voor de pot
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
  FOK!fossiel donderdag 28 januari 2010 @ 21:33:10 #52
8443 cptmarco
it's captain...
pi_77394026
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 21:32 schreef Bragi het volgende:

[..]

Dat was Frits. Die lag in het midden en ging naar rechts liggen, richting Arjen.
Nee, erik klaagde over een steen...
  donderdag 28 januari 2010 @ 21:33:38 #53
180385 Horloge
Zoals het klokje thuis tikt.
pi_77394047
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 21:31 schreef alors het volgende:

[..]

Ik bedoel, dit kan iedereen wel zijn.
Idd. Erik had wel flinke wallen bij een van die 'dagboekfilmpjes'.
  donderdag 28 januari 2010 @ 21:33:53 #54
162388 Bragi
GOD-VER-DOMME!
pi_77394056
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 21:31 schreef TheVulture het volgende:
Frits is too obvious... Hind wist dat Frits die vrijstelling zou pakken en dat dat dus sowieso 1600 EUR zou gaan kosten dus kon ze rustig aanstappen vlak voor Frits zonder zichzelf verdacht te maken...
Dat wist Hind niet...? Frits zei daarvoor juist dat hij de sleutel zou pakken. Pas toen ze met z'n tweetjes waren, stelde hij voor om de rest te 'fucken'.
Because I am so handsome and I am so bored
So entertain me, tell me a joke
Make it long, make it last
Make it cruel just make me laugh
pi_77394069
Frits had gewoon al die kleding uit die tassen moeten halen en het over het hele bos moeten verspreiden.
pi_77394071
Heeft iemand nog die foto met de afvallers?
The more you try to erase me,
The more that I appear.
pi_77394073
nog steeds duidelijk arjen
pi_77394077
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 21:31 schreef golfer het volgende:
Ik blijf bij Erik.
Frits zou, als hij echt de mol zou zijn, die vrijstelling helemaal niet nodig hebben.
Die vrijstelling niet nee (al is het als mol gewoon leuk natuurlijk om hem dan toch te halen), maar het scheelde ook 1600 euro. Bovendien was t nu makkelijk, degene die als laatste mocht had alleen zichzelf ermee, dus zou zich nog niet zó verdacht maken. Goed gespeeld van de mol wel, vooral ook die speech 's ochtends zodat mensen hem wel gingen vertrouwen dat ie voor 't geld zou gaan en dat ie dus wel als laatste mocht.
  donderdag 28 januari 2010 @ 21:34:36 #59
162388 Bragi
GOD-VER-DOMME!
pi_77394087
"Frits obvious de Mol" --> "Niets is wat het lijkt"
Because I am so handsome and I am so bored
So entertain me, tell me a joke
Make it long, make it last
Make it cruel just make me laugh
pi_77394111
tvp
pi_77394163
Deze aflevering ga ik graag terug kijken trouwens.
"Niet-wielrenners. De leegheid van die levens schokt me." - T. Krabbé
pi_77394173
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 21:32 schreef Evelien het volgende:
Oooh ik dacht dat 't Barbara was

Ik geloof niet dat Frits de mol is, ligt er inderdaad te dik bovenop, hij lijkt me meer een wannabe-mol
Een wannabe-mol heb je in de eerste afleveringen, zoals Kim overduidelijk deed. Dit zijn gewoon typische echte molacties. Als je eens zou optellen hoeveel dingen Frits wél gehaald heeft, is het volgens mij 0.
pi_77394187
Wat, het is al geweest?
22.00 toch?
Op donderdag 7 februari 2013 22:30 schreef wolfrolf het volgende:
Godsamme _O_ wat een baas ben je toch
Op dinsdag 26 februari 2013 15:53 schreef SilentChaos het volgende:
Jij begrijpt _O_
pi_77394192
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 21:31 schreef Appletree het volgende:
Leuke aflevering. Ik gok nog steeds op Erik.
Mee eens!
I asked God for a bike, but I know God doesn't work that way.
So I stole a bike and asked for forgiveness.
pi_77394208
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 21:29 schreef Knallert het volgende:
Ik kom net thuis, wanneer staat de aflevering online?
pi_77394215
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 21:36 schreef henkde_j het volgende:
Wat, het is al geweest?
22.00 toch?
Vorige week idd, eenmalig.
sig verwijderd door FA
pi_77394224
Ik denk dat Frits zich gewoon verdacht probeert te maken om anderen uit het spel te werken. "Wie de vrijstelling pakt is de mol!" /vrijstelling pakt.

Overigens epic fail voor Barbara... vorige week wist de lijkt me wie het in ieder geval níet was, of welke antwoorden haar er in ieder geval toen uitgegooid hebben. En vandaag weer
last.fm | Voor iemand met een hamer ziet alles eruit als een spijker.
pi_77394225
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 21:36 schreef henkde_j het volgende:
Wat, het is al geweest?
22.00 toch?
Dat was eenmalig vorige week
pi_77394254
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 21:34 schreef Bragi het volgende:
"Frits obvious de Mol" --> "Niets is wat het lijkt"
hmm ja maar hij gaat er met een vrijstelling er vandoor, dus dan toch geen zwakste schakel (als je het extrapoleert)
  donderdag 28 januari 2010 @ 21:39:52 #70
1611 evert
Happiness is the Road!
pi_77394332
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 21:31 schreef alors het volgende:

[..]

Erik lag toch op een steen?

Ik bedoel, dit kan iedereen wel zijn.
die nacht lagen ze maar met zijn tweeen in die tent, kun je toch gaan verliggen?
wat moet ik hier nu neerzetten?
  donderdag 28 januari 2010 @ 21:40:10 #71
128272 Haaibaaike
50 jaar Golden Earring.
pi_77394340
Ik gok op Erik en Frits. Mooie uitzending. Hind was fanatiek vond ik.
pi_77394347
Frits is het niet. Veel te doorzichtig.

Waarom zou je als Mol een vrijstelling pakken als
-je die niet nodig hebt (naja, wel vermindering van de pot)
-je daardoor snel voor mol wordt aangezien
-je ook nog is een nacht aan een boom geketend blijft zitten.

Veel te doorzichtig. Ik denk eerder dat het Arjen is die de aandacht volledig op frits kon richten, maar zelf gewoon bezig was met Mollen. Of het is Sanne, want zij was geloof ik diegene die als Frits als laatste liet (terwijl het té doorzichtig was dat Frits van plan was om de vrijstelling te pakken) pakken om de aandacht af te leiden en toch 1600 euro te verneuken. Frits is het iig niet.
14.gif RaymanNL vindt dit leuk
  donderdag 28 januari 2010 @ 21:40:49 #73
182728 honda1990
Laat gaan joh is toch heerlijk
pi_77394366
Frits Vergissing met die koffer Ik vind Frits Sissing een stuk sympathieker door dit spel Ik hou wel van die valse trucks en voor jezelf gaan, zo zit het spel in elkaar
Yes, London. You know: fish, chips, cup 'o tea, bad food, worse weather, Mary fucking Poppins... LONDON.
pi_77394376
Jeeeetje lastig. De mol is een man, dat sowieso. Ik ga voor Frits of Erik, denk ik. Toffe aflevering.
  donderdag 28 januari 2010 @ 21:41:25 #75
162388 Bragi
GOD-VER-DOMME!
pi_77394395
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 21:40 schreef RaymanNL het volgende:
Frits is het niet. Veel te doorzichtig.

Waarom zou je als Mol een vrijstelling pakken als
-je die niet nodig hebt (naja, wel vermindering van de pot)
-je daardoor snel voor mol wordt aangezien
-je ook nog is een nacht aan een boom geketend blijft zitten.

Veel te doorzichtig. Ik denk eerder dat het Arjen is die de aandacht volledig op frits kon richten, maar zelf gewoon bezig was met Mollen. Of het is Sanne, want zij was geloof ik diegene die als Frits als laatste liet (terwijl het té doorzichtig was dat Frits van plan was om de vrijstelling te pakken) pakken om de aandacht af te leiden en toch 1600 euro te verneuken. Frits is het iig niet.
Sanne was als eerste...
Because I am so handsome and I am so bored
So entertain me, tell me a joke
Make it long, make it last
Make it cruel just make me laugh
  donderdag 28 januari 2010 @ 21:41:49 #76
129638 Lov1
Bring it on :)
pi_77394410
Frits Erik is mijn mol, hoewel ik hier thuis al 2 stemmen voor Hind heb gehoord en ook 1 voor Arjen
Music gives soul to the universe, wings to the mind and life to everything
  donderdag 28 januari 2010 @ 21:41:50 #77
36326 Freezor
Cold as stone
pi_77394411
Ik vraag me af of, als Frits de Mol is, hij wel écht de hele nacht aan die boom heeft gezeten...
Something for your mind, your body and your soul.
pi_77394413
Er is in ieder geval 1600 euro niet in de pot gegaan. En of dat nou door Frits kwam of door de persoon die perse Frits als laatste wilde laten gaan, tja.......
Alleen met zelfspot kun je overleven...
pi_77394433
Ben blij trouwens dat Barbara exit is, want ze was best onsympathiek. Frits daarentegen is stukken levendiger en sprankelender dan in z'n rol als presentator. Smaakmaker van de show!
  donderdag 28 januari 2010 @ 21:42:58 #80
128272 Haaibaaike
50 jaar Golden Earring.
pi_77394459
IK had een klein vermoedde dat Barbara naar huis moest..omdat ze vorige week vrijstelling had gekregen.
pi_77394465
erik vond ik toch goed meespelen.

al was die engelse opdracht wat raar.
't logo goudgeel, oppervlag in kersenrood; symbool van de strijd tegen een systeem dat je hersens doodt.
pi_77394495
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 21:41 schreef Freezor het volgende:
Ik vraag me af of, als Frits de Mol is, hij wel écht de hele nacht aan die boom heeft gezeten...
Dat is ook nog de vraag inderdaad, maar hij kon zich er ook wel op voorbereiden. Hij had wel een handige trui met muts op in ieder geval, wel zo fijn als je op de grond moet slapen. Goed geregeld van 'm.
pi_77394539
Diegene die er natuurlijk voor gezorgd heeft dat juist NIET de mol als laatste is gegaan.. kan natuurlijk ook wel gesnapt hebben dat er mogelijk een vrijstelling gepakt zou gaan worden..

Hind blijft verdacht..
  donderdag 28 januari 2010 @ 21:45:06 #84
162388 Bragi
GOD-VER-DOMME!
pi_77394558
Ik denk niet dat Frits de Mol is. De Mol vaart er in ieder geval wel bij Frits als verdachte / degene die het vertrouwen heeft geschaad.

Erik for de Mol.
Because I am so handsome and I am so bored
So entertain me, tell me a joke
Make it long, make it last
Make it cruel just make me laugh
pi_77394584
2 vraagjes:

Als een kandidaat al heel snel de vrijstelling zou pakken, mocht de rest dan nog doorspelen?
Zoja, dan zou er dus altijd 1600 euro in de pot zijn gegaan, tenzij er steeds nieuwe vrijstellingen werden neergelegd.

En werd in de speluitleg wellicht genoemd dat 'de kandidaten vast zouden blijven zitten als de vrijstelling werd gepakt' (kortom, niet geldig voor de mol. Mol = geen kandidaat)
  donderdag 28 januari 2010 @ 21:45:37 #86
128272 Haaibaaike
50 jaar Golden Earring.
pi_77394585
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 21:40 schreef honda1990 het volgende:
Frits Vergissing met die koffer Ik vind Frits Sissing een stuk sympathieker door dit spel Ik hou wel van die valse trucks en voor jezelf gaan, zo zit het spel in elkaar
Frits was geweldig vanavond ..trouwens vorige week ook al. Hij is sympathiek
  donderdag 28 januari 2010 @ 21:46:21 #87
162388 Bragi
GOD-VER-DOMME!
pi_77394621
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 21:45 schreef Maartel het volgende:
2 vraagjes:

Als een kandidaat al heel snel de vrijstelling zou pakken, mocht de rest dan nog doorspelen?
Iedereen zat dan toch vast?
Because I am so handsome and I am so bored
So entertain me, tell me a joke
Make it long, make it last
Make it cruel just make me laugh
pi_77394637
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 21:41 schreef Freezor het volgende:
Ik vraag me af of, als Frits de Mol is, hij wel écht de hele nacht aan die boom heeft gezeten...
Dan heeft hij natuurlijk gewoon in een 5 sterren hotel gezeten.
*verwijderd door Admin*
pi_77394638
Hmm het lijkt er op dat de volgorde van de plaatjes nog steeds wordt aangehouden.
Lijkt me tof als Frits, Erik en Arjen in de finale zitten, de drie tofste kandidaten en ik denk ook zeker dat een van hen de mol is!

Dit was echt de beste van het seizoen tot nu toe
pi_77394667
Hoe laat staat deze aflevering online? Heb hem nog niet gezien...
  donderdag 28 januari 2010 @ 21:48:08 #91
162388 Bragi
GOD-VER-DOMME!
pi_77394689
Ja, waar is ook alweer die foto met 'de volgorde' daarop?
Because I am so handsome and I am so bored
So entertain me, tell me a joke
Make it long, make it last
Make it cruel just make me laugh
pi_77394701
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 21:45 schreef Maartel het volgende:
2 vraagjes:

Als een kandidaat al heel snel de vrijstelling zou pakken, mocht de rest dan nog doorspelen?
Zoja, dan zou er dus altijd 1600 euro in de pot zijn gegaan, tenzij er steeds nieuwe vrijstellingen werden neergelegd.

En werd in de speluitleg wellicht genoemd dat 'de kandidaten vast zouden blijven zitten als de vrijstelling werd gepakt' (kortom, niet geldig voor de mol. Mol = geen kandidaat)
is het nazoeken waard..
pi_77394704
Frits is het voor mij in ieder geval niet meer, ik blijf bij Erik.
Arjen, Hind en Sanne doen goed hun best. Kim is nog een beetje dubbel.

Tevens diegenen die zeggen dat de filmpjes waarin de kandidaten hun naam intypen telkens hetzelfde zijn. Dat is niet zo. Ga andere afleveringen maar na. Alleen bij Erik is het telkens met die cursor.

En marcodej kan de OP veranderen via de wiki, heb 'm aangepast
  donderdag 28 januari 2010 @ 21:49:23 #94
195169 Enfermera
I'm k-kinda busy.
pi_77394760
Ik denk toch nog steeds Erik.
I never look back, darling. It distracts from the now.
  donderdag 28 januari 2010 @ 21:49:38 #95
226007 Darkestrah
telefoonhijger.
pi_77394772
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 21:48 schreef Bragi het volgende:
Ja, waar is ook alweer die foto met 'de volgorde' daarop?
Hij klopt in ieder geval wel ongeveer. Dacht dat er net een voetje van iemand 'onder' Barbara stond.
pi_77394829
Leuke aflevering, jammer dat Barbara er uit is.
Ik blijf ook nog steeds bij Erik.
... ik zeg niet dat het zo is maar het voelt wel zo ...
pi_77394832
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 21:49 schreef Darkestrah het volgende:

[..]

Hij klopt in ieder geval wel ongeveer. Dacht dat er net een voetje van iemand 'onder' Barbara stond.
Maar waar issie
  donderdag 28 januari 2010 @ 21:53:34 #98
182728 honda1990
Laat gaan joh is toch heerlijk
pi_77394971
Pieter jan Hagens deed me trouwens verrekte veel aan die debiel van CSI Miami denken
Yes, London. You know: fish, chips, cup 'o tea, bad food, worse weather, Mary fucking Poppins... LONDON.
pi_77395039
Frits had trouwens gewoon uit de tassen van de anderen allemaal kleding moeten pakken en in zijn eigen tas moeten doen.
*verwijderd door Admin*
  donderdag 28 januari 2010 @ 21:55:03 #100
130755 Kinga
versier hier
  donderdag 28 januari 2010 @ 21:55:56 #101
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_77395089
Dit was geweldig
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
pi_77395094
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 21:54 schreef JanJanJan het volgende:
Frits had trouwens gewoon uit de tassen van de anderen allemaal kleding moeten pakken en in zijn eigen tas moeten doen.
Dat was slim geweest
  donderdag 28 januari 2010 @ 21:56:28 #103
233746 Runselpink
Op snelheid wazig.
pi_77395117
TVP met Arjen als Mol en Frits als 2e verdachte.
Supersoep over tong:
]Op zaterdag 7 augustus 2010 20:17 schreef Supersoep het volgende:
47 jaar en daar zit je dan. Dag in dag uit van die kutgrapjes verzinnen op een forum.
pi_77395143
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 21:56 schreef n0ir het volgende:

[..]

Dat was slim geweest
Mooi een stringetje van Kim aan moeten trekken
*verwijderd door Admin*
pi_77395151
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 21:37 schreef Piles het volgende:

[..]

Dat was eenmalig vorige week
FFFUUUUU
Op donderdag 7 februari 2013 22:30 schreef wolfrolf het volgende:
Godsamme _O_ wat een baas ben je toch
Op dinsdag 26 februari 2013 15:53 schreef SilentChaos het volgende:
Jij begrijpt _O_
  donderdag 28 januari 2010 @ 21:57:27 #106
67174 Dos37
Come on Twente
pi_77395166
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 21:56 schreef JanJanJan het volgende:

[..]

Mooi een stringetje van Kim aan moeten trekken
Daar heeft Frits geen problemen mee
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
pi_77395223
Ik hoop trouwens dat Hind er nog een tijdje in blijft
  donderdag 28 januari 2010 @ 21:59:02 #108
162388 Bragi
GOD-VER-DOMME!
pi_77395257
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 21:58 schreef .aeon het volgende:
Ik hoop trouwens dat Hind er nog een tijdje in blijft
Ik wil wel een tijdje in Hind blijven.
Because I am so handsome and I am so bored
So entertain me, tell me a joke
Make it long, make it last
Make it cruel just make me laugh
  donderdag 28 januari 2010 @ 22:00:41 #109
128272 Haaibaaike
50 jaar Golden Earring.
pi_77395327
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 21:50 schreef Smurfin het volgende:
Leuke aflevering, jammer dat Barbara er uit is.
Ik blijf ook nog steeds bij Erik.
pi_77395477
Arjan is nu mijn mol, jammer dat Barabra eruit is.
  donderdag 28 januari 2010 @ 22:04:31 #111
162388 Bragi
GOD-VER-DOMME!
pi_77395493
Because I am so handsome and I am so bored
So entertain me, tell me a joke
Make it long, make it last
Make it cruel just make me laugh
pi_77395501
Ik vind deze serie echt zwak en saai. Had ik al een tijdje sinds wie is de mol met "BN'ers" werkt, hoewel vorig seizoen bijzonder leuk was..
pi_77395503
Hoe kan iemand het nou jammer vinden dat Barbara eruit is, laat staan 2 mensen!!

Bah ik vond haar irritant vanaf de eerste seconde.
pi_77395542
Ik heb nooit echt iets met Barbara gehad, maar vond haar in WIDM best likeable
  donderdag 28 januari 2010 @ 22:06:03 #115
28609 Veerboot
Mensoverbrengschuit
pi_77395552
Ik wacht met smart op de beelden van Frits die heerlijk warm ergens de nacht heeft doorgebracht. Hij zag er in ieder geval niet bepaald gebroken uit de volgende morgen.
pi_77395562
ik vind het verdacht dat Sanne een hele mooie constructie in elkaar had gezet. Ok, ze zei dat ze bij de scouting heeft gezeten maar ik kan me herinneren uit vorige seizoenen dat de mol op bepaalde opdrachten wordt voorbereidt en het zou me niet verbazen als Sanne al een cursusje hierin heeft gehad...
...and that's the way the cookie crumbles.
pi_77395593
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 22:06 schreef Veerboot het volgende:
Ik wacht met smart op de beelden van Frits die heerlijk warm ergens de nacht heeft doorgebracht. Hij zag er niet bepaald gebroken uit de volgende morgen.
Hij zat 's nachts ook al in het busje, met die koffer
pi_77395621
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 22:06 schreef Veerboot het volgende:
Ik wacht met smart op de beelden van Frits die heerlijk warm ergens de nacht heeft doorgebracht. Hij zag er in ieder geval niet bepaald gebroken uit de volgende morgen.
Dat vond ik juist wel, stond ook flink in z'n ogen te wrijven.
sig verwijderd door FA
pi_77395769
Stiekem is het gewoon tof dat ik eigenlijk nog steeds geen idee heb. Erik die die Engelse opdracht verpest. Kim die de stelling van Pietje niet meer weet. Frits met z'n vrijstelling, Sanne die soms nogal gemaakt lijkt. Let eens op het "ja, heel erg jammer" nadat Barbara wegmoet. Hind die niet veel doet maar er nog steeds in zit. Arjen die vorige aflevering die auto opdracht wel erg goed deed.
  Moderator / Kerstkaart terrorist donderdag 28 januari 2010 @ 22:10:34 #120
29278 crew  Nizno
Versie 4.4
pi_77395784
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 22:06 schreef Piles het volgende:

[..]

Hij zat 's nachts ook al in het busje, met die koffer
hij liep idd al in t 'pikkedonker' in de bus, best snel als je het mij vraagt........
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
pi_77395796
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 22:06 schreef hetismijrobbert het volgende:
ik vind het verdacht dat Sanne een hele mooie constructie in elkaar had gezet. Ok, ze zei dat ze bij de scouting heeft gezeten maar ik kan me herinneren uit vorige seizoenen dat de mol op bepaalde opdrachten wordt voorbereidt en het zou me niet verbazen als Sanne al een cursusje hierin heeft gehad...
Cursusjes die de pot negatief beïnvloeden lijken me logischer dan die de pot positief beïnvloeden. Als ze de mol was had ze hier gewoon lekker haar mond gehouden en klungelig zitten doen, niemand had namelijk toch meer van haar verwacht.
  donderdag 28 januari 2010 @ 22:11:23 #122
162388 Bragi
GOD-VER-DOMME!
pi_77395812
Ja, Erik met die opdracht. Wtf? Dat je even iemand wil testen op mollerigheid, oké, maar als je weet dat het antwoord fout is en je dus geld misloopt, ga je het toch verbeteren?
Because I am so handsome and I am so bored
So entertain me, tell me a joke
Make it long, make it last
Make it cruel just make me laugh
pi_77395829
Het viel me op dat Frits een t-shirt aanhad met het woord 'Japan' erop. Toeval?
Beter een gemiste oproep dan een gemiste kans
pi_77395832
Ja precies.
pi_77395855
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 22:11 schreef Little_Acorn het volgende:
Het viel me op dat Frits een t-shirt aanhad met het woord 'Japan' erop. Toeval?
Dat shirt had hij bij vertrek geloof ik ook al aan, ze wisten van te voren blijkbaar al waar ze heen zouden gaan.
  donderdag 28 januari 2010 @ 22:12:15 #126
162388 Bragi
GOD-VER-DOMME!
pi_77395857
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 22:11 schreef Operc het volgende:
Ja precies.
Gebruik de quote-functie, want nu weet niemand op wie je nu reageert.
Because I am so handsome and I am so bored
So entertain me, tell me a joke
Make it long, make it last
Make it cruel just make me laugh
pi_77395885
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 22:10 schreef Nizno het volgende:

[..]

hij liep idd al in t 'pikkedonker' in de bus, best snel als je het mij vraagt........
Inderdaad. En ook apart dat ze 's ochtends niet even de camera erop zetten toen ie werd losgemaakt, was toch een leuk beeld geweest met de vraag hoe ie t 's nachts gehad had. Waarschijnlijk heeft ie inderdaad heerlijk ergens anders geslapen.
pi_77395971
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 22:10 schreef kratovsk het volgende:

[..]

Cursusjes die de pot negatief beïnvloeden lijken me logischer dan die de pot positief beïnvloeden. Als ze de mol was had ze hier gewoon lekker haar mond gehouden en klungelig zitten doen, niemand had namelijk toch meer van haar verwacht.
er is al eens eerder een mol geweest die opeens heel erg goed overweg kon met een pijl en boog, zo veel geld binnenhaald en daardoor minder verdacht was..

daarnaast vond ik het apart dat Erik als enige aan de kant van de rivier ging zitten om zijn gezicht te wassen en te scheren, terwijl je daarvoor anderen ziet die duidelijk net hebbben gedouched.
...and that's the way the cookie crumbles.
pi_77395997
Gevoelsmatig zeg ik Erik, hoewel ik daar eigenlijk niet echt concrete aanwijzingen voor heb. Arjen blijft voor mij ook verdacht, terwijl Frits voor mij een beetje de Joris Linssen van deze serie is.
pi_77396026
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 22:12 schreef Operc het volgende:

[..]

Dat shirt had hij bij vertrek geloof ik ook al aan, ze wisten van te voren blijkbaar al waar ze heen zouden gaan.
Of alleen de mol wist dat
  donderdag 28 januari 2010 @ 22:18:23 #131
226007 Darkestrah
telefoonhijger.
pi_77396191
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 22:15 schreef Urquhart het volgende:

[..]

Of alleen de mol wist dat
Dat lijkt me onwaarschijnlijk.
pi_77396223
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 22:18 schreef Darkestrah het volgende:

[..]

Dat lijkt me onwaarschijnlijk.
De mol weet sowieso altijd voor vertrek waar ze naar toe gaan.
  donderdag 28 januari 2010 @ 22:19:23 #133
226007 Darkestrah
telefoonhijger.
pi_77396239
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 22:18 schreef Urquhart het volgende:

[..]

De mol weet altijd voor vertrek waar ze naar toe gaan.
Ja, maar dat de mol de enige is, dát lijkt me onwaarschijnlijk.
pi_77396247
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 22:15 schreef Urquhart het volgende:

[..]

Of alleen de mol wist dat
manuel wist het ook
  Moderator / Kerstkaart terrorist donderdag 28 januari 2010 @ 22:19:46 #135
29278 crew  Nizno
Versie 4.4
pi_77396253
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 22:15 schreef Urquhart het volgende:

[..]

Of alleen de mol wist dat
als ik mij niet vergis had Arjan een Japans woordenboek bij zich.... Manuel zei in Schiffers.FM dat hij van te voren al wist naar Japan te gaan.. Dus lijkt er op dat iedereen het wist toch?
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
pi_77396298
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 22:19 schreef Nizno het volgende:

[..]

als ik mij niet vergis had Arjan een Japans woordenboek bij zich.... Manuel zei in Schiffers.FM dat hij van te voren al wist naar Japan te gaan.. Dus lijkt er op dat iedereen het wist toch?
Dat is waar. Maar ik weet wel van voorgaande series dat het niet van tevoren bekend was.
  donderdag 28 januari 2010 @ 22:20:47 #137
128272 Haaibaaike
50 jaar Golden Earring.
pi_77396303
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 22:18 schreef Darkestrah het volgende:

[..]

Dat lijkt me onwaarschijnlijk.
Dat is niet onwaarschijnlijk.. waarom zou de mol dat niet weten? Dat gebeurt vaker dat alleen de mol weet.
  Moderator / Kerstkaart terrorist donderdag 28 januari 2010 @ 22:21:29 #138
29278 crew  Nizno
Versie 4.4
pi_77396338
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 22:20 schreef Haaibaaike het volgende:

[..]

Dat is niet onwaarschijnlijk.. waarom zou de mol dat niet weten? Dat gebeurt vaker dat alleen de mol weet.
de mol wel idd.... maar de rest elke keer niet.....
en nu wist blijkbaar iedereen het.
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
  donderdag 28 januari 2010 @ 22:22:20 #139
180385 Horloge
Zoals het klokje thuis tikt.
pi_77396380
Overigens blijft overeind de opmerking die iemand maakte naar aanleiding van de vorige uitzending: waarom doen ze zo weinig met het land zelf? Deze opdrachten hadden wederom in elk willekeurig land kunnen plaatsvinden.
pi_77396394
hind is wel een beetje stil vind ik.
pi_77396428
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 22:20 schreef Haaibaaike het volgende:

[..]

Dat is niet onwaarschijnlijk.. waarom zou de mol dat niet weten? Dat gebeurt vaker dat alleen de mol weet.
Dacht ik ook maar als alle kandidaten dit vantevoren weten, is het geen aanwijzing. Was ook wel iets te obvious geweest.
Beter een gemiste oproep dan een gemiste kans
pi_77396433
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 22:22 schreef okiokinl het volgende:
hind is wel een beetje stil vind ik.
Ik heb inderdaad zelden zo'n kandidaat gezien, die zich zo op de achtergrond gedraagt idd
pi_77396451
De mol heeft vandaag eigenlijk weer weinig hoeven doen.

* Die vragen heeft bijna niemand goed gedaan. Was alleen opvallend dat Erik dus het foute antwoord van Barbara door gaf. Het ligt er dan wel wat dik bovenop maar zou je normaal gesproken diegene (Barbara dus) daar niet meteen mee confronteren?
Kim moet zich btw schamen dat ze de pythagoras vraag niet wist. Ze zegt zelf nog a²+b²=c². Als a dan 36 is en c is 100 dan is de som toch simpel gemaakt.
* Bij de zandzakopdracht weet de mol dat alle zakken 4000 opleveren maar dat was bij beide groepen al onhaalbaar. Helemaal door de slechte constructie bij Erik/Arjen/Hind. Verder zou het volgens mij niets opleveren als je elkaar tussen de bordjes tegen zou komen. Willen sommigen daarom maar snel door lopen in de hoop dat die anderen niet net de hoek om komen?
* Dat kettingspel is als mol volgens mij weinig aan te doen. Alleen kun je hier weer stellen dat Erik natuurlijk veel met Frits praat. Misschien had ie wel gehoopt dat Frits hem dus idd zou pakken omdat hij in een stukje ook zegt dat Frits veel te fanatiek is om de mol te zijn.

Nummer 1 blijft voor mij dus Erik. Hind vind ik ook wel onopvallend.
Ik kijk dus alleen wel veel naar Erik en vind dat hij in bijna alle opdrachten wel iets 'molligs doet. Ik geef alleen Frits wel gelijk dat de mol eigenlijk nog maar weinig heeft hoeven doen omdat ze sowieso al weinig binnen halen. Het kan dus eigenlijk iedereen nog zijn
  donderdag 28 januari 2010 @ 22:28:48 #144
162388 Bragi
GOD-VER-DOMME!
pi_77396664
Kim zei toch a² MAAL b² = c2?
Because I am so handsome and I am so bored
So entertain me, tell me a joke
Make it long, make it last
Make it cruel just make me laugh
pi_77396720
ik ben er iig over uit dat de mol een man is
TerugVindMol
pi_77396789
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 22:28 schreef Bragi het volgende:
Kim zei toch a² MAAL b² = c2?
oh ja je hebt gelijk, ze zei pas toen die opdracht voorbij was dat het + moest zijn
  donderdag 28 januari 2010 @ 22:31:53 #147
128272 Haaibaaike
50 jaar Golden Earring.
pi_77396815
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 22:23 schreef Little_Acorn het volgende:

[..]

Dacht ik ook maar als alle kandidaten dit vantevoren weten, is het geen aanwijzing. Was ook wel iets te obvious geweest.
Ja dacht ook dat de mol alles alleen weet.Qua naar lokatie gaan dat zou de mol niet alleen weten ook de negen andere kandidaten weten waar ze naar toe gingen. Naar welke land dan bedoel ik ..alleen de mol weet alles
  donderdag 28 januari 2010 @ 22:36:35 #148
128272 Haaibaaike
50 jaar Golden Earring.
pi_77397032
quote:
Dagboek Barbara

Ik had achteraf gezien misschien veel meer profijt kunnen halen uit de vorige test. Ik wist natuurlijk al wie het niet was en had daar mijn conclusies uit moeten trekken.
Maar toch is dat achteraf bezien makkelijk praten en voor buitenstaanders helemaal. Want misschien zat ik wel goed de vorige keer, maar wist ik minder dan de rest? Je weet het echt nooit in dit spel.

Ik heb er heus wel goed over nagedacht en ik heb nu de test een stuk meer gespreid. Maar het is wel al aflevering vier en ik kan best een achterstand hebben opgelopen.
Whaa. Het is ook zo ingewikkeld allemaal!
Ik ben nu een beetje in de war en ga het allemaal laten bezinken. Op naar huis en ik zal later wel zien hoe fout ik zat.
Bron
pi_77397054
waarom is er eigenlijk geen subforum voor WIDM en wel voor xfactor?
pi_77397244
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 22:12 schreef Bragi het volgende:

[..]

Gebruik de quote-functie, want nu weet niemand op wie je nu reageert.
Klopt, ging even iets mis, ik reageerde in ieder geval op jou.
  donderdag 28 januari 2010 @ 22:42:24 #151
162388 Bragi
GOD-VER-DOMME!
pi_77397313
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 22:37 schreef iBenny het volgende:
waarom is er eigenlijk geen subforum voor WIDM en wel voor xfactor?
Omdat er met X-Factor over elke deelnemer wordt gepraat. Hier hoeft dat niet zo.
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 22:40 schreef Operc het volgende:

[..]

Klopt, ging even iets mis, ik reageerde in ieder geval op jou.
Ah, oké, dan is het goed.
Because I am so handsome and I am so bored
So entertain me, tell me a joke
Make it long, make it last
Make it cruel just make me laugh
pi_77397382
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 22:37 schreef iBenny het volgende:
waarom is er eigenlijk geen subforum voor WIDM en wel voor xfactor?
Omdat er op Fok! meer mensen zijn die de voorkeur geven aan hersenloos vermaak waarbij je niet na hoeft te denken en daar dan ook graag met anderen uitgebreid over willen praten?
De theorieën bij WIDM zijn veel te hoog gegrepen

@bragi: bij WIDM zou je ook over iedere kandidaat kunnen praten en over de betreffende 'acties' van deze persoon maar ja het maakt mij eigenlijk ook niets uit.
pi_77397424
Ik was ook gewoon voor die vrijstelling gegaan. Maar niet als laatste kon je andere mee laten genieten in het bos .
  Moderator / Kerstkaart terrorist donderdag 28 januari 2010 @ 22:54:50 #154
29278 crew  Nizno
Versie 4.4
pi_77397896
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 22:42 schreef Bragi het volgende:

[..]

Omdat er met X-Factor over elke deelnemer wordt gepraat. Hier hoeft dat niet zo.
Dan moet je eens op wieisdemol.com kijken.. een heel forum er voor... nou ja oke een onderdeel... maar wel groot
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
  Moderator / Kerstkaart terrorist donderdag 28 januari 2010 @ 22:55:31 #155
29278 crew  Nizno
Versie 4.4
pi_77397937
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 22:44 schreef DeParo het volgende:
Ik was ook gewoon voor die vrijstelling gegaan. Maar niet als laatste kon je andere mee laten genieten in het bos .
dan hadden de anderen niet de kleren kunnen jatten
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
pi_77398074
Frits is niet de mol denk ik, maar wel de enige die het spel speelt nu. als hij mol was geweest had hij niet zo zijn best gedaan om als laatste aan de ketting te hangen. Tevens zat barbara op frits en die faalde jammerlijk. (waarom die na een slechte test de vorige aflevering niet wisselde van molverdachte zullen we wellicht nooit weten.)
pi_77398090
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 22:55 schreef Nizno het volgende:

[..]

dan hadden de anderen niet de kleren kunnen jatten
Buhviirbeekd of tenminste die zeug van een Arjen laten lijden in dat bos.
Dat scheelt.
pi_77398143
weet iemand overigens de volledige dicteeopgave?
pi_77398227
Ik zie nog steeds geen overduidelijke hints voorbij komen
♡ Sa fier as de moanne, - en werom ♡
pi_77398448
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 22:44 schreef DeParo het volgende:
Ik was ook gewoon voor die vrijstelling gegaan. Maar niet als laatste kon je andere mee laten genieten in het bos .
Daarom is frits ook niet de mol. Als hij de mol zou zijn zou hij als eerste willen en direct de vrijstelling pakken. Dan was het 0 euro voor de pot.
pi_77398526
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 23:07 schreef stijn_ het volgende:

[..]

Daarom is frits ook niet de mol. Als hij de mol zou zijn zou hij als eerste willen en direct de vrijstelling pakken. Dan was het 0 euro voor de pot.
Of juist voorkomen dat de grootste verdubbeling plaats gaat vinden.. van 1600 naar 3200
  donderdag 28 januari 2010 @ 23:09:52 #162
162388 Bragi
GOD-VER-DOMME!
pi_77398533
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 22:59 schreef DeParo het volgende:

[..]

Buhviirbeekd
Wát?

Bedoel je 'bijvoorbeeld'?
Because I am so handsome and I am so bored
So entertain me, tell me a joke
Make it long, make it last
Make it cruel just make me laugh
pi_77398599
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 23:09 schreef CSI_MIAMI het volgende:

[..]

Of juist voorkomen dat de grootste verdubbeling plaats gaat vinden.. van 1600 naar 3200
Ja, maar dat hangt er dus heel erg van af of de rest door mocht spelen wanneer één iemand een vrijstelling had gepakt..
  donderdag 28 januari 2010 @ 23:14:50 #164
268260 Dr.Mikey
Games Crew van het jaar 2013
pi_77398728
De Mol = Barbara wat als antwoord stond bij dat examen gedoe was toch opzettelijk he ?
They wish to cure us. But I say to you, WE are the cure!
"WHAT IF YOU'RE RIGHT AND THEY'RE WRONG?"
R.I.P DTS.
pi_77398729
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 23:11 schreef Maartel het volgende:

[..]

Ja, maar dat hangt er dus heel erg van af of de rest door mocht spelen wanneer één iemand een vrijstelling had gepakt..
Inderdaad.. iemand hier antwoord op?
pi_77398749
Maar als mol moet je toch ook niet te opvallend spelen? Als je elke keer als eerste en snelste saboteert is het spelletje niet meer spannend.
  donderdag 28 januari 2010 @ 23:16:44 #167
226007 Darkestrah
telefoonhijger.
pi_77398815
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 23:14 schreef Dr.Mikey het volgende:
De Mol = Barbara wat als antwoord stond bij dat examen gedoe was toch opzettelijk he ?
ZOU BARBARA MISSCHIEN DE MOL ZIJN?
pi_77398833
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 23:14 schreef CSI_MIAMI het volgende:

[..]

Inderdaad.. iemand hier antwoord op?
Als iemand de vrijstelling had moest iedereen de hele nacht aan de ketting blijven, ergo geen extra geld meer dus.
  Moderator / Kerstkaart terrorist donderdag 28 januari 2010 @ 23:18:00 #169
29278 crew  Nizno
Versie 4.4
pi_77398863
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 23:14 schreef Dr.Mikey het volgende:
De Mol = Barbara wat als antwoord stond bij dat examen gedoe was toch opzettelijk he ?
het bovenste streepje was de mol en het onderste streepje was barbara.

samen lijken de bovenste en de onderste op een =
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 23:09 schreef Bragi het volgende:

[..]

Wát?

Bedoel je 'bijvoorbeeld'?
I think so

Blind typen is niet makkelijk
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
  Moderator / Kerstkaart terrorist donderdag 28 januari 2010 @ 23:18:51 #170
29278 crew  Nizno
Versie 4.4
pi_77398895
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 23:14 schreef CSI_MIAMI het volgende:

[..]

Inderdaad.. iemand hier antwoord op?
elke keer kon de voorste de ketting verlaten... en dus de mensen achter zich een kans geven... dus mijn aanname is dat niemand er dan uit had gekund...
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
pi_77399497
Enige echte subtiele molactie van vandaag vond ik Erik toen hij Barbara testte met haar Amerikaans verleden (studie, geloof ik)
Dit, dus.
pi_77399568
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 23:18 schreef Nizno het volgende:

[..]

elke keer kon de voorste de ketting verlaten... en dus de mensen achter zich een kans geven... dus mijn aanname is dat niemand er dan uit had gekund...
Er was geen voorste of achterst... iedereen kon elk moment de ketting verlaten.
Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
  donderdag 28 januari 2010 @ 23:35:57 #173
162388 Bragi
GOD-VER-DOMME!
pi_77399572


Because I am so handsome and I am so bored
So entertain me, tell me a joke
Make it long, make it last
Make it cruel just make me laugh
pi_77399621
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 23:35 schreef Bragi het volgende:
[ link | afbeelding ]

[ afbeelding ]
dus met andere woorden, hij zegt het verkeerde antwoord?!
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
  Moderator / Kerstkaart terrorist donderdag 28 januari 2010 @ 23:38:07 #175
29278 crew  Nizno
Versie 4.4
pi_77399635
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 23:35 schreef Bartjebart het volgende:

[..]

Er was geen voorste of achterst... iedereen kon elk moment de ketting verlaten.
oke dan heb ik dat iets gemist.. ik dacht dat het een lange kabel was.. geen ronde....
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 23:35 schreef Bragi het volgende:
[ link | afbeelding ]

[ afbeelding ]
valt ook weer wat voor te zeggen... maar wat ik irri vind is dat Frits zowat bij alles zegt of denkt... zullen we de rest even in de war maken?
Dat ik hem er ook voor aan zie om de kijkers in de war te maken....
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
  donderdag 28 januari 2010 @ 23:39:25 #176
162388 Bragi
GOD-VER-DOMME!
pi_77399676
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 23:38 schreef Nizno het volgende:

[..]

oke dan heb ik dat iets gemist.. ik dacht dat het een lange kabel was.. geen ronde....
[..]

valt ook weer wat voor te zeggen... maar wat ik irri vind is dat Frits zowat bij alles zegt of denkt... zullen we de rest even in de war maken?
Dat ik hem er ook voor aan zie om de kijkers in de war te maken....
Wanneer heb je hem dat nog eerder horen zeggen?
Because I am so handsome and I am so bored
So entertain me, tell me a joke
Make it long, make it last
Make it cruel just make me laugh
  donderdag 28 januari 2010 @ 23:39:45 #177
162388 Bragi
GOD-VER-DOMME!
pi_77399692
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 23:37 schreef Nick-GizMo het volgende:

[..]

dus met andere woorden, hij zegt het verkeerde antwoord?!
Trek je eigen conclusie...
Because I am so handsome and I am so bored
So entertain me, tell me a joke
Make it long, make it last
Make it cruel just make me laugh
  Moderator / Kerstkaart terrorist donderdag 28 januari 2010 @ 23:43:24 #178
29278 crew  Nizno
Versie 4.4
pi_77399811
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 23:39 schreef Bragi het volgende:

[..]

Wanneer heb je hem dat nog eerder horen zeggen?
was hij het niet samen met kim bij alle voorwerpen langs?
dat ze zogenaamd samen de anderen in verwarring wilden brengen?
waarin ik hem eigenlijk wel de ergste vond.. hoewel kim ook lekker mee deed...
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
  donderdag 28 januari 2010 @ 23:44:05 #179
162388 Bragi
GOD-VER-DOMME!
pi_77399833
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 23:43 schreef Nizno het volgende:

[..]

was hij het niet samen met kim bij alle voorwerpen langs?
dat ze zogenaamd samen de anderen in verwarring wilden brengen?
Aflevering 1 bedoel je? Dat was toch Erik met Kim?
Because I am so handsome and I am so bored
So entertain me, tell me a joke
Make it long, make it last
Make it cruel just make me laugh
  Moderator / Kerstkaart terrorist donderdag 28 januari 2010 @ 23:45:20 #180
29278 crew  Nizno
Versie 4.4
pi_77399886
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 23:44 schreef Bragi het volgende:

[..]

Aflevering 1 bedoel je? Dat was toch Erik met Kim?
ow sorry ik dacht dat het frits was...
nu ga ik even op zoek

idd sorry dat was Erik:
quote:
Bij deze voorwerpen moeten ze een foto plaatsen van degene waarvan zij denken dat ... Daarna Erik en Kim en Tim en Frits. Als alle vier de koppels de route van de ... Twintig vragen over de identiteit van de Mol. En wie bij deze test de ...
www.wieisdemol.com/index.php?p=widm10-verslag-afl1


Dan nog mag ik Frits niet en ben ik zijn gedrag nu al moe.....
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
  donderdag 28 januari 2010 @ 23:46:02 #181
162388 Bragi
GOD-VER-DOMME!
pi_77399916
't Is niet de eerste keer dat mensen namen door elkaar halen. En zo heiliger overtuigd zijn van hun theorieën.

Get your facts straight, people.
Because I am so handsome and I am so bored
So entertain me, tell me a joke
Make it long, make it last
Make it cruel just make me laugh
  Moderator / Kerstkaart terrorist donderdag 28 januari 2010 @ 23:48:27 #182
29278 crew  Nizno
Versie 4.4
pi_77400009
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 23:46 schreef Bragi het volgende:
't Is niet de eerste keer dat mensen namen door elkaar halen. En zo heiliger overtuigd zijn van hun theorieën.

Get your facts straight, people.
niet de namen door elkaar halen... verkeerde persoon in mn kop...
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
  donderdag 28 januari 2010 @ 23:48:58 #183
162388 Bragi
GOD-VER-DOMME!
pi_77400023
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 23:48 schreef Nizno het volgende:

[..]

niet de namen door elkaar halen... verkeerde persoon in mn kop...
Jaaaa, oké, dat bedoelde ik.
Because I am so handsome and I am so bored
So entertain me, tell me a joke
Make it long, make it last
Make it cruel just make me laugh
pi_77400067
OP wie zat Barbara eigenlijk?
Deuger, Woke & Gutmensch
"Conservatism consists of exactly one proposition, to wit: There must be in-groups whom the law protects but does not bind, alongside out-groups whom the law binds but does not protect."
pi_77400239
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 23:50 schreef Klopkoek het volgende:
OP wie zat Barbara eigenlijk?
Ik denk op Sanne of Hind in dat tentje met z'n vieren
  Moderator / Kerstkaart terrorist donderdag 28 januari 2010 @ 23:58:44 #186
29278 crew  Nizno
Versie 4.4
pi_77400379
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 23:54 schreef n0ir het volgende:

[..]

Ik denk op Sanne of Hind in dat tentje met z'n vieren
Dan is ze thuis meteen weer vrijgezel

Eerlijk gezegd weet ik niet wie Barbara als mol in gedachten had....
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
  vrijdag 29 januari 2010 @ 00:07:24 #187
268260 Dr.Mikey
Games Crew van het jaar 2013
pi_77400686
Toch blij dat het irritante mens weg is
Die frits is trouwens de mol niet
Ik had trouwens gelijk al door dat hij die vrijstelling ging pakken.
Zo als hij die Kim liep gek te maken

Ik denk nog steeds Arjen al heb ik weinig opvallend aan hem gezien deze keer.

Erik was wel vreemd bezig.
Barbara haar engels testen oke prima.
Maar dan realiseer je het je zeker niet dat je daardoor kansen verminderd bij het examen.
They wish to cure us. But I say to you, WE are the cure!
"WHAT IF YOU'RE RIGHT AND THEY'RE WRONG?"
R.I.P DTS.
  vrijdag 29 januari 2010 @ 00:09:36 #188
70017 edcetera
...en nog veel meer
pi_77400763
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 21:32 schreef TheVulture het volgende:
Hind is gewoon een bloedmooie vrouw
pvd, JA, ze moet eigenlijk in een burka rondlopen zodat mensen niet op haar stemmen als mol, maar om het programma nog kijkers te lokken moet ze blijven (en waarschijnlijk valt ze ook pas laat af of is finalist).

Frits was een held en ging absoluut voor die vrijstelling, wat anderen ook over hem dachten. Hij irriteerde zich al aan het molgedrag van andere spelers in ht begin, Hij is dus echt de mol niet en anders heeft ie het heeel briljant gespeeld

Erik blijft mijn mol btw

Mijn finale:

Erik (mol)
Frits
Arjen of Hind
The best firms advertise the least...
  vrijdag 29 januari 2010 @ 00:35:49 #189
160523 De_Dash
HEEL SIMPEL
pi_77401477
Ik blijf erbij dat het Hind is. Ik weet niet of iemand dit bewijs al eens eerder gezien heeft. Maar in de eerste aflevering moesten erik en tim sleutels op bepaalde plekken leggen. Als ze een camera view nemen van de sleutels zie je duidelijk dat Hind haar sleutellabel ROOD gekleurd is. Je denkt misschien zijn de witte labeltjes op maar ze droeg tijdens die opdracht toevallig ook geheel rode kleding. Dit kan gewoon geen toeval zijn omdat in vorige afleveringen de mol ook vaak rode kleding droeg.

Aflevering 1, vanaf 23:00 minuten.
pi_77401588
quote:
Op vrijdag 29 januari 2010 00:35 schreef De_Dash het volgende:
Ik blijf erbij dat het Hind is. Ik weet niet of iemand dit bewijs al eens eerder gezien heeft. Maar in de eerste aflevering moesten erik en tim sleutels op bepaalde plekken leggen. Als ze een camera view nemen van de sleutels zie je duidelijk dat Hind haar sleutellabel ROOD gekleurd is. Je denkt misschien zijn de witte labeltjes op maar ze droeg tijdens die opdracht toevallig ook geheel rode kleding. Dit kan gewoon geen toeval zijn omdat in vorige afleveringen de mol ook vaak rode kleding droeg.

Aflevering 1, vanaf 23:00 minuten.
[ afbeelding ]
Gefeliciteerd, je bent de tigste die dat zegt
pi_77401596
Elke keer zeggen we hier thuis ook, 'Hind draagt elke keer rode kleding'.. echt elke aflevering heeft ze wel iets roods aan... maar wat zou er voor strategie achter zitten?

<edit> oh schijnbaar is dat al vaker gezegd, zag het in de laatste posts van de laatste pagina's verder niet
pi_77402089
tvp
pi_77402118
quote:
Op donderdag 28 januari 2010 22:28 schreef Bragi het volgende:
Kim zei toch a² MAAL b² = c2?
en dan nog

Iedereen weet toch de 3-4-5 driehoek; als je dan 6 en 10 hebt kan het alleen maar 8 zijn
You dream it, I live it.
pi_77402166
quote:
Op vrijdag 29 januari 2010 00:35 schreef De_Dash het volgende:
Ik blijf erbij dat het Hind is. Ik weet niet of iemand dit bewijs al eens eerder gezien heeft. Maar in de eerste aflevering moesten erik en tim sleutels op bepaalde plekken leggen. Als ze een camera view nemen van de sleutels zie je duidelijk dat Hind haar sleutellabel ROOD gekleurd is. Je denkt misschien zijn de witte labeltjes op maar ze droeg tijdens die opdracht toevallig ook geheel rode kleding. Dit kan gewoon geen toeval zijn omdat in vorige afleveringen de mol ook vaak rode kleding droeg.

Aflevering 1, vanaf 23:00 minuten.
[ afbeelding ]
Het enige wat me vandaag opviel aan Hind was haar "Lara Croft" Outfit zoals Erik het noemde

oh hai



[ Bericht 4% gewijzigd door Shoombak op 29-01-2010 01:19:32 ]
  vrijdag 29 januari 2010 @ 01:08:32 #195
70017 edcetera
...en nog veel meer
pi_77402185
quote:
Op vrijdag 29 januari 2010 00:41 schreef Kidney_bean01 het volgende:
Elke keer zeggen we hier thuis ook, 'Hind draagt elke keer rode kleding'.. echt elke aflevering heeft ze wel iets roods aan... maar wat zou er voor strategie achter zitten?

<edit> oh schijnbaar is dat al vaker gezegd, zag het in de laatste posts van de laatste pagina's verder niet
Erik, draagt ook meestal zwart en heeft vaak een zonnebril op (wat meerdere "mollers" doen, dus zegt niks). Dat geneuzel over die sleutels kan allerichtingen uitwijzen. Hind is een leuke kandidaat, maar zie haar eerder als winnaar/verliezer, maar echt geen mol. Vrouwen zijn goed met kleding en kleuren, zoek daar niks achter: De echte hints liggen subtieler en daar zijn er bij Erik teveel van ontdekt Wederom deze aflevering gedroeg hij zich als de vriendelijke leider van het team (en dat hebben we eerder gezien (Inge??) maar ondertussen, hij gedroeg zich te "onopvallend/ onecht gemotiveerd of juist niet".

Don't trust him!
The best firms advertise the least...
  vrijdag 29 januari 2010 @ 01:30:00 #196
70017 edcetera
...en nog veel meer
pi_77402604
Just for the record, ik heb in de mol test van wieisdemol.nl volledig op Erik ingevuld. 3 vragen zonder zeker heid: 2 vragen: wat deed de volgende verliezer (ik had Kim en twijfelde tussen haar en Barbara ) too late!!) en een vraag over welke kleur de Mol had op de auto in de rijexamen opdracht (niet nagekeken).

Wie heeft in die test een groen scherm gehad?? klopt dit??
The best firms advertise the least...
  vrijdag 29 januari 2010 @ 01:39:11 #197
99045 Terreros85
Of toch niet?
pi_77402732
Ik had vanavond even wat anders. Daarom nu pas de aflevering gekeken. Mijn handen eraf als Frits de mol is. Die man wil winnen. Overduidelijk. En hij doet niets molligs. Hind, Arjen en Erik bij elkaar. Daar zit de mol bij.
De zwemmer zwemt, hij zwemt in zee
pi_77402900
quote:
Op vrijdag 29 januari 2010 01:30 schreef edcetera het volgende:
Just for the record, ik heb in de mol test van wieisdemol.nl volledig op Erik ingevuld. 3 vragen zonder zeker heid: 2 vragen: wat deed de volgende verliezer (ik had Kim en twijfelde tussen haar en Barbara ) too late!!) en een vraag over welke kleur de Mol had op de auto in de rijexamen opdracht (niet nagekeken).

Wie heeft in die test een groen scherm gehad?? klopt dit??
Je krijgt bij die test alleen een groen scherm als je wat gewonnen hebt, zelfs al heb je alles goed..
  vrijdag 29 januari 2010 @ 02:29:52 #199
128056 MrManiak
Mijn post is interessanter
pi_77403305
TerugVindMol
Beter bekend als MrM, MM., Baas M, Big M, Mr.Held, Dubbel-M of gewoon René.
Mijn (inte)r(e)views!
  vrijdag 29 januari 2010 @ 03:18:37 #200
70017 edcetera
...en nog veel meer
pi_77403496
quote:
Op vrijdag 29 januari 2010 01:39 schreef Terreros85 het volgende:
Ik had vanavond even wat anders. Daarom nu pas de aflevering gekeken. Mijn handen eraf als Frits de mol is. Die man wil winnen. Overduidelijk. En hij doet niets molligs. Hind, Arjen en Erik bij elkaar. Daar zit de mol bij.
Daarom, Frits is de anti-held of juist de held, hij brengt spanning in het programma, door al die nep-mollen hun plaats te wijzen, De andere kandidaten gaan hem haten en daardoor weet Frits, wie de mol is (als ie het nog niet weet). Laatste 3 zit Frits bij. Let erop!
The best firms advertise the least...
pi_77403500
tvp
pi_77403655
Geweldige aflevering deze keer Heb echt moeten lachen om de koffer-actie

Mijn verdenking blijft staan op Kim. Frits is te fanatiek en wil te graag (hoewel die foto van de emmer met de streep bij barbera ipv de mol wel vreemd is). Kim is degene die het meest gemold heeft bij de schooltest. De eerste opdracht fout doen om Arjen te lozen, daarna kon ze zonder problemen een opdracht goed uitvoeren, want de derde zou ze toch weer verpesten. En de stelling van Pythagoras niet meer weten Iedereen weet wel wat het ongeveer moet zijn, dus dan had je in ieder geval iets gegokt.
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
  vrijdag 29 januari 2010 @ 06:08:10 #203
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_77403774
Nouv ik had het ook niet geweten hoor
pi_77404559
Als ik de mol was had ik de vrijstelling gepakt want dan is er minder geld in de pot.
Als ik niet de mol was had ik ook de vrijstelling gepakt want dan ben ik door.

Ik snap eigenlijk alleen Frits.
*verwijderd door Admin*
  FOK!fossiel vrijdag 29 januari 2010 @ 08:44:50 #205
8443 cptmarco
it's captain...
  vrijdag 29 januari 2010 @ 08:54:17 #206
162388 Bragi
GOD-VER-DOMME!
pi_77404887
quote:
Op vrijdag 29 januari 2010 04:59 schreef koei het volgende:
De eerste opdracht fout doen om Arjen te lozen, daarna kon ze zonder problemen een opdracht goed uitvoeren, want de derde zou ze toch weer verpesten. En de stelling van Pythagoras niet meer weten Iedereen weet wel wat het ongeveer moet zijn, dus dan had je in ieder geval iets gegokt.
Beetje vergezocht.
Because I am so handsome and I am so bored
So entertain me, tell me a joke
Make it long, make it last
Make it cruel just make me laugh
pi_77405001
zo weer alles even teruglezen. Maar wat dom stom bij die kettingopdracht. Doe gewoon hind als laatste die had nog nooit gekampeerd en was doodsbang voor insecten. Dus die was voor geen goud een nacht in het bos gaan slapen.
pi_77405051
quote:
Op vrijdag 29 januari 2010 08:54 schreef Bragi het volgende:

[..]

Beetje vergezocht.
Inderdaad.
Bijna niemand weet de stelling van Pythagoras nog, hoe beschamend ik dat ook vind.

Of ze kunnen alleen a2 + b2 = c2 zeggen, maar waar het voor staat hebben ze geen idee van.

Ik verdenk tot nu toe iedereen nog steeds, compliment aan de makers dus!!!
*verwijderd door Admin*
  vrijdag 29 januari 2010 @ 09:06:44 #209
162388 Bragi
GOD-VER-DOMME!
pi_77405108
quote:
Op vrijdag 29 januari 2010 09:03 schreef JanJanJan het volgende:

[..]

Inderdaad.
Bijna niemand weet de stelling van Pythagoras nog, hoe beschamend ik dat ook vind.

Of ze kunnen alleen a2 + b2 = c2 zeggen, maar waar het voor staat hebben ze geen idee van.

Ik verdenk tot nu toe iedereen nog steeds, compliment aan de makers dus!!!
Ja, maar ook dat hele "de eerste opdracht fout doen om Arjen te lozen" en "de tweede goed doen, want de derde kan je toch weer verpesten". Puhlease.
Because I am so handsome and I am so bored
So entertain me, tell me a joke
Make it long, make it last
Make it cruel just make me laugh
pi_77405172
1 Arjen, liet die zandzak wel erg spontaan vallen na Frits terwijl hij op Frits aan het "schelden" was.
2 Erik, met dat schoolspel deed hij iets enorms raar. Echter het ligt er allemaal wat te dik op.

Verder geen idee. Ik hou vast aan Arjen.
  vrijdag 29 januari 2010 @ 09:11:34 #211
162388 Bragi
GOD-VER-DOMME!
pi_77405216
quote:
Op vrijdag 29 januari 2010 09:09 schreef jpjedi het volgende:
1 Arjen, liet die zandzak wel erg spontaan vallen na Frits terwijl hij op Frits aan het "schelden" was.
Ja, maar juist dán ga je dat toch niet doen?
Because I am so handsome and I am so bored
So entertain me, tell me a joke
Make it long, make it last
Make it cruel just make me laugh
pi_77405239
wat ik ook vreemd vind in de intro , de kandidaten die al weg zijn hebben een rode fingerprint naast hun naam, en arjan heeft dat ook.
Vergeef mij de spelfouten, maar ik fok op een mobieltje
  vrijdag 29 januari 2010 @ 09:18:04 #213
162388 Bragi
GOD-VER-DOMME!
pi_77405378
quote:
Op vrijdag 29 januari 2010 09:12 schreef gebruikersnaam het volgende:
wat ik ook vreemd vind in de intro , de kandidaten die al weg zijn hebben een rode fingerprint naast hun naam, en arjan heeft dat ook.
Nee, hoor.
Because I am so handsome and I am so bored
So entertain me, tell me a joke
Make it long, make it last
Make it cruel just make me laugh
  vrijdag 29 januari 2010 @ 09:18:07 #214
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_77405379
Ik vond Arjan wel erg wraakzuchtig na die sleutelopdracht. Zou een mol zo wraakzuchtig zijn?
  vrijdag 29 januari 2010 @ 09:21:49 #215
162388 Bragi
GOD-VER-DOMME!
pi_77405463
Arjen op 27:02:
"Jezus, Erik!"
"Laat maar liggen! Lopen!"
"Wat is dit voor triest gedoe?"
"Kan toch niet?"
"Idioot!"

Because I am so handsome and I am so bored
So entertain me, tell me a joke
Make it long, make it last
Make it cruel just make me laugh
pi_77405489
Wat een epic aflevering was dit . Dat gedoe met Frits, heerlijk .
Amen.
  vrijdag 29 januari 2010 @ 09:25:41 #217
162388 Bragi
GOD-VER-DOMME!
pi_77405553
Sowieso, Arjen met z'n oren onder z'n pet.
Because I am so handsome and I am so bored
So entertain me, tell me a joke
Make it long, make it last
Make it cruel just make me laugh
  vrijdag 29 januari 2010 @ 09:26:04 #218
162388 Bragi
GOD-VER-DOMME!
pi_77405561
quote:
Op vrijdag 29 januari 2010 09:09 schreef jpjedi het volgende:
1 Arjen, liet die zandzak wel erg spontaan vallen na Frits terwijl hij op Frits aan het "schelden" was.
Erik. Niet Frits.
Because I am so handsome and I am so bored
So entertain me, tell me a joke
Make it long, make it last
Make it cruel just make me laugh
  vrijdag 29 januari 2010 @ 09:27:52 #219
79102 Pool
Noord noch Zuid
pi_77405600
quote:
Op vrijdag 29 januari 2010 08:31 schreef JanJanJan het volgende:
Als ik de mol was had ik de vrijstelling gepakt want dan is er minder geld in de pot.
Als ik niet de mol was had ik ook de vrijstelling gepakt want dan ben ik door.

Ik snap eigenlijk alleen Frits.
En Hind. Die liet op het laatst ineens Frits als laatste gaan, omdat ze toch wel door had dat die voor de vrijstelling zou gaan. Dat bleek uit de hele discussie vooraf wel.
  vrijdag 29 januari 2010 @ 09:32:16 #220
101884 PeRi
Allons-y!
pi_77405704
Frits is tof . Coole actie, was weer een toffe aflevering gisteren. Had alleen echt niet verwacht dat Barbara eruit zou gaan.
Whatever I want.
  vrijdag 29 januari 2010 @ 09:33:58 #221
3358 pluisje
Mevrouw Mans
pi_77405736
*gedachtenkronkel*
Het motto is: niets is wat het lijkt.

Hind had die rode sleutelhanger, waardoor je heel gemakkelijk zou kunnen denken dat zij de mol is...maar omdat niets is wat het lijkt, is zij het juist niet.

Angela en Karel hebben gezegd: Frits is de mol... maar niets is wat het lijkt, dus hij is het niet.

Ok, meer van dit soort voorbeelden heb ik niet direct, maar het zou kunnen dat ze dit keer (vanwege dat 'niets is wat het lijkt') dus geen aanwijzingen geven wie wél de mol is, maar je door dit soort aanwijzingen te verzamelen juist steeds meer mensen af kan strepen die niét de mol zijn. Ofzo...
  vrijdag 29 januari 2010 @ 09:37:37 #222
162388 Bragi
GOD-VER-DOMME!
pi_77405810
quote:
Op vrijdag 29 januari 2010 09:33 schreef pluisje het volgende:
*gedachtenkronkel*
Het motto is: niets is wat het lijkt.

Hind had die rode sleutelhanger, waardoor je heel gemakkelijk zou kunnen denken dat zij de mol is...maar omdat niets is wat het lijkt, is zij het juist niet.

Angela en Karel hebben gezegd: Frits is de mol... maar niets is wat het lijkt, dus hij is het niet.

Ok, meer van dit soort voorbeelden heb ik niet direct, maar het zou kunnen dat ze dit keer (vanwege dat 'niets is wat het lijkt') dus geen aanwijzingen geven wie wél de mol is, maar je door dit soort aanwijzingen te verzamelen juist steeds meer mensen af kan strepen die niét de mol zijn. Ofzo...
Yup, zoiets is al een keer gezegd. Over hints uit het verleden, maar die dit keer wijzen op de niet-Mollen.
Because I am so handsome and I am so bored
So entertain me, tell me a joke
Make it long, make it last
Make it cruel just make me laugh
pi_77405847
Arjen is de mol. Gister een overduidelijke mol-actie. Hij dacht natuurlijk, oh Erik laat een zandzak vallen, dan doe ik dat ook want dat valt minder op.
pi_77405983
Hij liep gewoon te kutten omdat Erik zo overduidelijk zat te mollen.
  vrijdag 29 januari 2010 @ 09:46:00 #225
162388 Bragi
GOD-VER-DOMME!
pi_77406000
quote:
Op vrijdag 29 januari 2010 09:39 schreef Gitaarmat het volgende:
Arjen is de mol. Gister een overduidelijke mol-actie. Hij dacht natuurlijk, oh Erik laat een zandzak vallen, dan doe ik dat ook want dat valt minder op.
Dat valt juist op. Helemaal na zijn tirade richting Erik.
Because I am so handsome and I am so bored
So entertain me, tell me a joke
Make it long, make it last
Make it cruel just make me laugh
  vrijdag 29 januari 2010 @ 09:50:23 #226
3358 pluisje
Mevrouw Mans
pi_77406109
quote:
Op vrijdag 29 januari 2010 09:37 schreef Bragi het volgende:

[..]

Yup, zoiets is al een keer gezegd. Over hints uit het verleden, maar die dit keer wijzen op de niet-Mollen.
ah ok, ben ik in ieder geval niet de enige die zo moeilijk denkt
pi_77406375
Frits is iig de enige die het spel durft te spelen.
"Niet-wielrenners. De leegheid van die levens schokt me." - T. Krabbé
pi_77407205
Ja, dat klopt. En degene die het meest z'n best doet om het spel te spelen, is meestal niet de mol. .

Erik zou best wel eens de mol kunnen zijn of Hind. Ik heb daar geen theorieën over, ik gebruik slechts mijn intuïtie. .
The real is always way ahead of what we can imagine.
pi_77407351
Dit seizoen is tot nu toe echt geweldig! Frits Erik Arjen

- Hind was meer bikkel dan Erik en Arjen samen, heel grappig vond ik dat

- Dat Barbara een fagot een drumstel noemde in Peter en de Wolf vond ik eeuwig dom. Ik ben blij dat ze eruit is.

- Die Duitse vraag met de voorzetsels voor de 3e naamval: ik had het idee dat Frits het wist ("het is zo'n rijtje", zei hij) maar afwachtte of Hind het wist. Die had geen idee (begon iets te zeggen over de betekenissen van de voorzetsels) en Frits ging met haar mee.

- Die zandsjouw-opdracht ging verrassend goed. De groep met het minste zand had de grootste afstand afgelegd, en ze kwamen elkaar tegen bij het een-na-hoogste bedrag. Ik denk dat de mol hier niet zoveel aan kon doen. Hier vond ik trouwens Frits wel verdacht, hij nam steeds de lichtste positie in.

De redactie wil ons duidelijk richting een bepaalde mol sturen. Vorige week Arjen, deze week Frits.

O en trouwens: ik geloof echt niet dat Erik de mol is. Ik hoop dat hij wint!
  vrijdag 29 januari 2010 @ 10:37:54 #230
176844 Liebe
scheisse passiert
pi_77407503
Sanne - 'Ik heb het gevoel dat ik iets nuttigs heb gedaan. Zand verplaatst'
Hé meid, hé gozer, dat jij een minderwaardigheidscomplex hebt betekent nog niet dat je niet dom en lelijk bent.
  vrijdag 29 januari 2010 @ 10:55:40 #231
282705 Yaku
Oftwel: Dutchnick
pi_77408056
quote:
Op vrijdag 29 januari 2010 10:37 schreef Liebe het volgende:
Sanne - 'Ik heb het gevoel dat ik iets nuttigs heb gedaan. Zand verplaatst'
Juist. En wat doen echte mollen?
pi_77408104
quote:
Op vrijdag 29 januari 2010 10:37 schreef Liebe het volgende:
Sanne - 'Ik heb het gevoel dat ik iets nuttigs heb gedaan. Zand verplaatst'
Wel geweldige droge humor
Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
  vrijdag 29 januari 2010 @ 11:14:11 #233
162388 Bragi
GOD-VER-DOMME!
pi_77408697
quote:
Op vrijdag 29 januari 2010 10:55 schreef Yaku het volgende:

[..]

Juist. En wat doen echte mollen?
Grond verplaatsen. Geen zand.
Because I am so handsome and I am so bored
So entertain me, tell me a joke
Make it long, make it last
Make it cruel just make me laugh
pi_77408760
Sanne pakte het slim aan, zij zat als eerste aan de BBQ
There's a frood who really knows where his towel is.
  vrijdag 29 januari 2010 @ 11:23:29 #235
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_77409028
Ik wil niet van Sanne als mol af, maar heb haar gisteren niets verdachts zien doen.
Erik daarentegen heeft de boel flink bij elkaar gemold...
KuikenGuppy
  vrijdag 29 januari 2010 @ 11:26:08 #236
282705 Yaku
Oftwel: Dutchnick
pi_77409141
quote:
Op vrijdag 29 januari 2010 11:14 schreef Bragi het volgende:

[..]

Grond verplaatsen. Geen zand.
Haha, slimmerik.
  vrijdag 29 januari 2010 @ 11:39:21 #237
162388 Bragi
GOD-VER-DOMME!
pi_77409661
quote:
Op vrijdag 29 januari 2010 11:26 schreef Yaku het volgende:

[..]

Haha, slimmerik.
Ja, 't is toch zo? Ergens iets achter zoeken is best, maar doe het dan wel goed.

Ik zie zo vaak dat mensen dingen waarnemen en die krampachtig proberen te linken aan het mollen/de mol.
Because I am so handsome and I am so bored
So entertain me, tell me a joke
Make it long, make it last
Make it cruel just make me laugh
pi_77409706
I'd like to make myself believe.
  vrijdag 29 januari 2010 @ 12:03:43 #239
6990 golfer
Ouwe jongere
pi_77410671
PJ Hagens is gewoon de mol.
Geintje van de bedenkers bij het 10-jarig jubileum.
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
  vrijdag 29 januari 2010 @ 12:08:32 #240
162388 Bragi
GOD-VER-DOMME!
pi_77410834
Heb ik ook wel eens aan gedacht. Zou wel übergeniaal zijn.
Because I am so handsome and I am so bored
So entertain me, tell me a joke
Make it long, make it last
Make it cruel just make me laugh
pi_77410911
Ja, hij zegt gewoon dat ze 1600 hebben verdiend terwijl dat eigenlijk 3000 is en niemand komt erachter, hurr hurr
  vrijdag 29 januari 2010 @ 12:15:01 #242
128056 MrManiak
Mijn post is interessanter
pi_77411091
Vanmiddag/vanavond weer een nieuwe blik van Beaudelaire en mij over Wie is de Mol op de Frontpage. Tipje van de sluier van mij:

(...)
Kim wordt op de Hyve-pagina van WIDM flink verdacht. “Pak de eerste letter van elk moldagboek en je krijgt demo, wat er dan kan komen te staan na een tijdje is: demolis...
Er zijn 10 afleveringen, demolis telt 7 letters dus je houd er dan nog maar 3 over: kim.

Daarbij volg ik die twitter een beetje, ze twitterde: "Met mij valt niet te sollen, dus dat moet je ook niet willen." Dat slaat natuurlijk op haar bagage die verstopt was door Frits.

Bij een executie zei ze ook: 'Kennis Is Macht' pak weer de eerste letter van elk woord en je komt wederom op Kim uit.”
(...)
Beter bekend als MrM, MM., Baas M, Big M, Mr.Held, Dubbel-M of gewoon René.
Mijn (inte)r(e)views!
  vrijdag 29 januari 2010 @ 12:18:01 #243
162388 Bragi
GOD-VER-DOMME!
pi_77411234
quote:
Op vrijdag 29 januari 2010 12:15 schreef MrManiak het volgende:
Vanmiddag/vanavond weer een nieuwe blik van Beaudelaire en mij over Wie is de Mol op de Frontpage. Tipje van de sluier van mij:

(...)
Kim wordt op de Hyve-pagina van WIDM flink verdacht. “Pak de eerste letter van elk moldagboek en je krijgt demo, wat er dan kan komen te staan na een tijdje is: demolis...
Er zijn 10 afleveringen, demolis telt 7 letters dus je houd er dan nog maar 3 over: kim.

Daarbij volg ik die twitter een beetje, ze twitterde: "Met mij valt niet te sollen, dus dat moet je ook niet willen." Dat slaat natuurlijk op haar bagage die verstopt was door Frits.

Bij een executie zei ze ook: 'Kennis Is Macht' pak weer de eerste letter van elk woord en je komt wederom op Kim uit.”
(...)
Vooral die eerste is een interessante.

De tweede kan op meerdere mensen slaan en de laatste is al vaker voorbijgekomen.
Because I am so handsome and I am so bored
So entertain me, tell me a joke
Make it long, make it last
Make it cruel just make me laugh
  vrijdag 29 januari 2010 @ 12:26:42 #244
128272 Haaibaaike
50 jaar Golden Earring.
pi_77411566
quote:
Op vrijdag 29 januari 2010 12:03 schreef golfer het volgende:
PJ Hagens is gewoon de mol.
Geintje van de bedenkers bij het 10-jarig jubileum.
Zou gaaf zijn..maar dan zijn wij allemaal voor de gek gehouden ..mensen die meedoen aan de prono Je weet maar nooit met 10 jarig jubileum
  Redactie Frontpage / Spellchecker vrijdag 29 januari 2010 @ 12:26:57 #245
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_77411581
Ik verdenk Sanne. Juist omdat ze zo weinig opvalt. En de rest verkloot de opdrachten zelf wel
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
&lt;a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow"&gt;http://bijenzonderzorgen.nl/&lt;/a&gt; beslist geen BIJ-zaak!
  vrijdag 29 januari 2010 @ 12:27:35 #246
162388 Bragi
GOD-VER-DOMME!
pi_77411613
Ik verwacht trouwens nog wel dat Manuel terugkomt.
Because I am so handsome and I am so bored
So entertain me, tell me a joke
Make it long, make it last
Make it cruel just make me laugh
pi_77411821
quote:
Op vrijdag 29 januari 2010 12:15 schreef MrManiak het volgende:
Vanmiddag/vanavond weer een nieuwe blik van Beaudelaire en mij over Wie is de Mol op de Frontpage. Tipje van de sluier van mij:

(...)
Kim wordt op de Hyve-pagina van WIDM flink verdacht. “Pak de eerste letter van elk moldagboek en je krijgt demo, wat er dan kan komen te staan na een tijdje is: demolis...
Er zijn 10 afleveringen, demolis telt 7 letters dus je houd er dan nog maar 3 over: kim.

Daarbij volg ik die twitter een beetje, ze twitterde: "Met mij valt niet te sollen, dus dat moet je ook niet willen." Dat slaat natuurlijk op haar bagage die verstopt was door Frits.

Bij een executie zei ze ook: 'Kennis Is Macht' pak weer de eerste letter van elk woord en je komt wederom op Kim uit.”
(...)
Wow, dat kan maar zo is kloppen Zal kim eens wat beter in de gaten houden
14.gif RaymanNL vindt dit leuk
  vrijdag 29 januari 2010 @ 12:33:50 #248
162388 Bragi
GOD-VER-DOMME!
pi_77411855
quote:
Op vrijdag 29 januari 2010 12:32 schreef RaymanNL het volgende:

[..]

Wow, dat kan maar zo is kloppen Zal kim eens wat beter in de gaten houden
Eens.
Because I am so handsome and I am so bored
So entertain me, tell me a joke
Make it long, make it last
Make it cruel just make me laugh
  Moderator vrijdag 29 januari 2010 @ 12:51:32 #249
42184 crew  DaMart
pi_77412476
quote:
Op vrijdag 29 januari 2010 12:15 schreef MrManiak het volgende:
Kim wordt op de Hyve-pagina van WIDM flink verdacht. “Pak de eerste letter van elk moldagboek en je krijgt demo, wat er dan kan komen te staan na een tijdje is: demolis...
Er zijn 10 afleveringen, demolis telt 7 letters dus je houd er dan nog maar 3 over: kim.(...)
Interessante theorie, maar het kan dan ook nog worden:

demolsanne
demolfrits
demolarjen

Dat zijn ook 10 letters. Dus het hoeft niet per se op Kim te gaan slaan .
  vrijdag 29 januari 2010 @ 12:58:13 #250
128272 Haaibaaike
50 jaar Golden Earring.
pi_77412785
quote:
Op vrijdag 29 januari 2010 12:27 schreef Bragi het volgende:
Ik verwacht trouwens nog wel dat Manuel terugkomt.
Manuel was echt ziek .Vertelde hij vorige week ook bij Schiffers.FM..Nee, die komt niet terug..
pi_77412938
quote:
Op vrijdag 29 januari 2010 12:15 schreef MrManiak het volgende:
Vanmiddag/vanavond weer een nieuwe blik van Beaudelaire en mij over Wie is de Mol op de Frontpage. Tipje van de sluier van mij:

(...)
Kim wordt op de Hyve-pagina van WIDM flink verdacht. “Pak de eerste letter van elk moldagboek en je krijgt demo, wat er dan kan komen te staan na een tijdje is: demolis...
Er zijn 10 afleveringen, demolis telt 7 letters dus je houd er dan nog maar 3 over: kim.

Daarbij volg ik die twitter een beetje, ze twitterde: "Met mij valt niet te sollen, dus dat moet je ook niet willen." Dat slaat natuurlijk op haar bagage die verstopt was door Frits.

Bij een executie zei ze ook: 'Kennis Is Macht' pak weer de eerste letter van elk woord en je komt wederom op Kim uit.”
(...)
Dit zou zeker wel eens een echte hint kunnen zijn Doet me een beetje denken aan die hint van Inge Ipenburg, waardoor er in de finale eigenlijk geen twijfel meer bestond dat zij de mol was
  vrijdag 29 januari 2010 @ 13:03:43 #252
10526 broer
Nutteloze van de nacht.
pi_77413033
quote:
Op vrijdag 29 januari 2010 12:15 schreef MrManiak het volgende:
Bij een executie zei ze ook: 'Kennis Is Macht' pak weer de eerste letter van elk woord en je komt wederom op Kim uit.
Ze heeft haar eigen naam gespeld! Wat een knap meisje is het toch.

(Het heeft natuurlijk niets met de Mol te maken. Ze heeft namelijk niet meer gedaan dan haar naam spellen.)
  vrijdag 29 januari 2010 @ 13:04:18 #253
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_77413067
quote:
Op vrijdag 29 januari 2010 11:23 schreef Burdie het volgende:
Ik wil niet van Sanne als mol af, maar heb haar gisteren niets verdachts zien doen.
Erik daarentegen heeft de boel flink bij elkaar gemold...
Heb ik ook . Ze was deze aflevering juist goed bezig, met die brancard (wat ik wel schattig vond, dat ze ook iets wel kon ). En ook totaal geen discussie of ze die vrijstelling wilde...

Maar zolang ze erin zit blijf ik haar verdenken .
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
pi_77413186
Voor wie ging Barbara bij de stemming en voor wie ging Erik.
Vrij belangrijk.
pi_77413205
quote:
Op vrijdag 29 januari 2010 13:06 schreef DeParo het volgende:
Voor wie ging Barbara bij de stemming en voor wie ging Erik.
Vrij belangrijk.
Barbara ging voor Frits. Erik weet ik niet.
pi_77414957
quote:
Op vrijdag 29 januari 2010 12:51 schreef DaMart het volgende:

[..]

Interessante theorie, maar het kan dan ook nog worden:

demolsanne
demolfrits
demolarjen

Dat zijn ook 10 letters. Dus het hoeft niet per se op Kim te gaan slaan .
dat wilde ik zeggen, vanaf de zesde letter weten we het dan:

demoliskim
demolsanne
demolfrits
demolarjen

maar ook bijv:

demolerik!
demolhind!

Je kunt best een stukje tekst beginnen met bijvoorbeeld een uitroepteken, zo van: '!!!! Wat we vandaag toch hebben meegemaakt!!!!' ofzoiets..

Ik denk dat dit de 'inge Iepenburg-hint' van dit seizoen is, maar zoals gezegd, hangt het allemaal af van de zesde letter. Dan weten we het pas

[ Bericht 0% gewijzigd door Kidney_bean01 op 29-01-2010 13:58:44 ]
  vrijdag 29 januari 2010 @ 13:51:30 #257
9689 RedGuy
I'll Smash Glasses
pi_77415093
quote:
Op vrijdag 29 januari 2010 10:37 schreef Liebe het volgende:
Sanne - 'Ik heb het gevoel dat ik iets nuttigs heb gedaan. Zand verplaatst'
Ja.
Ik blij dan ook bij Sanne als mol.
The Most Incredible, Baby
pi_77415378
Hind!
En Sanne, wat een drolleke is dat toch...
pi_77415862
Ze gaan toch echt niet de 6e aflevering al bekend maken wie de mol is? Eerder gebeurd bij Inge? Kan ik me niet herinneren...

Ik vind Kim totaal niet meer verdacht.. Ze komt over als slim maar weet Piet niet meer oke kan gebeuren ik weet daar ook geen reed meer van.. Hmm shit terwijl ik het typ vind ik het ineens weer wel verdacht!

Hind vind ik echt heel irritant, die heeft echt totaal geen toegevoegde waarde aan deze serie voor mij.. Zou het kut vinden als zij de mol is.. Wel Vreemd dat je haar elke aflevering met een spiegel hebt gezien.. Laatste was de rest ook in een spiegel te zien,, Denk dat dit toch echt een hint is kan het alleen nergens aan koppelen.,

Sanne vind ik nog steeds super verdacht. Inderdaad die zand opmerking ook al is zand geen grond.. Voor de rest doet ze niet super verdachte dingen maar ik weet het niet ik heb er een vrouwelijk intuitie-gevoel bij;)

Erik en Frits vind ik de leukste kandidaten! Ik dacht altijd dat Frits een raar irritant mannetje was. Nu niet meer vond hem echt grappig. Volgende week iets met een optreden ofzo in de preview? Hij is alleen niet de mol voor mij. Te fanatiek..

Erik die cursur blijft verdacht.. Hij heeft een sneaky manier van doen altijd al ook voor de mol..

Arjen de winnaar.. Annalyseerd alles zit echt in het spel! Te weinig mol acties vind ik.. Vind hem ook heel oprecht overkomen..
pi_77415990
quote:
Op vrijdag 29 januari 2010 14:08 schreef maan. het volgende:
Ze gaan toch echt niet de 6e aflevering al bekend maken wie de mol is? Eerder gebeurd bij Inge? Kan ik me niet herinneren...
Bij Inge was het een reeks van letters in gebarentaal die ze liet zien op de groepsfoto's. Dat maakte ook de zin van "Inge is de mol". De makers hadden geluk dat deze aanwijzing eigenlijk pas vlak voor de finale werd ontdekt, maar het haalde de hele spanning bij de finale wel weg omdat deze hint gewoon te duidelijk was nadat hij ontdekt was.
  Moderator vrijdag 29 januari 2010 @ 14:23:48 #261
42184 crew  DaMart
pi_77416476
quote:
Op vrijdag 29 januari 2010 13:48 schreef Kidney_bean01 het volgende:

Ik denk dat dit de 'inge Iepenburg-hint' van dit seizoen is, maar zoals gezegd, hangt het allemaal af van de zesde letter. Dan weten we het pas
Het kan natuurlijk ook nog dat als de redactie weet dat die eerste letters in de gaten worden gehouden, ze stoppen met een eventuele hint die ze daarmee wilden geven, om het spannend te houden .
  vrijdag 29 januari 2010 @ 14:27:39 #262
70559 singha
Singhalicious
pi_77416676
Ik denk nog steeds dat Erik de Mol is. In de laaste aflevering maakt hij weer duidelijk tekens (M O L ?) met zijn hand als ze in de bus zitten (Hij kijk ook echt alsof hij iets sneaky aan het doen is)

Voor degenen die het ook willen checken http://player.omroep.nl/?aflid=10576872 vanaf 18:32

Kan nu helaas geen screenshots maken...
When the flag drops, the bullshit stops
  vrijdag 29 januari 2010 @ 14:30:32 #263
162388 Bragi
GOD-VER-DOMME!
pi_77416804
Hij doet wel iets met z'n vingers, achter de rug van Arjen, maar kan er niks uithalen.
Because I am so handsome and I am so bored
So entertain me, tell me a joke
Make it long, make it last
Make it cruel just make me laugh
  vrijdag 29 januari 2010 @ 14:32:18 #264
128272 Haaibaaike
50 jaar Golden Earring.
pi_77416896
Waarom zie ik geen cursor bij Erik en jullie wel
  vrijdag 29 januari 2010 @ 14:39:18 #265
99045 Terreros85
Of toch niet?
pi_77417232
Ik blijf bij Hind als mol. Ze laat zich makkelijk aan de kant schuiven door Frits zodat hij als laatste aan de beurt is. Hind heeft niets aan een vrijstelling en ook niets aan 1600 extra in de pot. En ze verwacht dat Frits de vrijstelling pakt.

Ik heb bij Erik het gevoel dat hij zich expres verdacht maakt. Net als Sebas vorig jaar. Hind kan meeliften op de molacties van Erik.
De zwemmer zwemt, hij zwemt in zee
pi_77417742
quote:
Op vrijdag 29 januari 2010 09:26 schreef Bragi het volgende:

[..]

Erik. Niet Frits.
KJa je hebt gelijk.. mij bad
pi_77417830
quote:
Op vrijdag 29 januari 2010 09:39 schreef Gitaarmat het volgende:
Arjen is de mol. Gister een overduidelijke mol-actie. Hij dacht natuurlijk, oh Erik laat een zandzak vallen, dan doe ik dat ook want dat valt minder op.
mijn idee!
  vrijdag 29 januari 2010 @ 14:54:21 #268
162388 Bragi
GOD-VER-DOMME!
pi_77417929
quote:
Op vrijdag 29 januari 2010 14:52 schreef jpjedi het volgende:

[..]

mijn idee!
Hij heeft net daarvoor Erik de huid vol'gescholden'. En of het dan opvalt als hij ze ook laat vallen.
Because I am so handsome and I am so bored
So entertain me, tell me a joke
Make it long, make it last
Make it cruel just make me laugh
pi_77418249
quote:
Op vrijdag 29 januari 2010 14:54 schreef Bragi het volgende:

[..]

Hij heeft net daarvoor Erik de huid vol'gescholden'. En of het dan opvalt als hij ze ook laat vallen.
Hij had nog wel die van Erik op kunnen rapen. En had het voordeel achteraan te lopen waardoor niemand die van hem nog op kon rapen.
  Moderator vrijdag 29 januari 2010 @ 15:02:07 #270
42184 crew  DaMart
pi_77418260
Ik lees net trouwens dat 18 en 25 februari geen WIDM wordt uitgezonden ivm de Olympische Spelen... kunnen ze die ongein niet gewoon na WIDM samenvatten? .
pi_77418281
twitter:
IkBenDeMol

En als ik het teken een kant op zie staan... 15:30 uur, Radio 2.
pi_77418292
quote:
Op vrijdag 29 januari 2010 15:02 schreef DaMart het volgende:
Ik lees net trouwens dat 18 en 25 februari geen WIDM wordt uitgezonden ivm de Olympische Spelen... kunnen ze die ongein niet gewoon na WIDM samenvatten? .
Is geen samenvatting toch? Tijdsverschil enzo
  Moderator vrijdag 29 januari 2010 @ 15:05:34 #273
42184 crew  DaMart
pi_77418394
quote:
Op vrijdag 29 januari 2010 15:02 schreef Piles het volgende:

[..]

Is geen samenvatting toch? Tijdsverschil enzo
Nee, maar dan maken ze die maar... gewoon prioriteiten stellen, dus eerst WIDM en daarna weer de oninteressante televisie .
  vrijdag 29 januari 2010 @ 15:06:13 #274
162388 Bragi
GOD-VER-DOMME!
pi_77418421
quote:
Op vrijdag 29 januari 2010 15:01 schreef Maartel het volgende:

[..]

Hij had nog wel die van Erik op kunnen rapen. En had het voordeel achteraan te lopen waardoor niemand die van hem nog op kon rapen.
Ja, maar hij wilde die vierde niet eens meer dragen. En Hind wilde doorlopen. Dus zei hij: "zal ik er maar drie dragen dan?"
Because I am so handsome and I am so bored
So entertain me, tell me a joke
Make it long, make it last
Make it cruel just make me laugh
  vrijdag 29 januari 2010 @ 15:06:49 #275
162388 Bragi
GOD-VER-DOMME!
pi_77418444
quote:
Op vrijdag 29 januari 2010 15:02 schreef TeddebBraak het volgende:
twitter:
IkBenDeMol

En als ik het teken een kant op zie staan... 15:30 uur, Radio 2.
Teken? Keten?
Because I am so handsome and I am so bored
So entertain me, tell me a joke
Make it long, make it last
Make it cruel just make me laugh
pi_77418636
vrij vaag nog idd. even wachten op de radio uitzending dan maar
  vrijdag 29 januari 2010 @ 15:32:47 #277
128272 Haaibaaike
50 jaar Golden Earring.
  vrijdag 29 januari 2010 @ 15:34:27 #278
128272 Haaibaaike
50 jaar Golden Earring.
pi_77419583
quote:
Op vrijdag 29 januari 2010 15:02 schreef DaMart het volgende:
Ik lees net trouwens dat 18 en 25 februari geen WIDM wordt uitgezonden ivm de Olympische Spelen... kunnen ze die ongein niet gewoon na WIDM samenvatten? .
Komt gewoon op 4 maart en 11 maart ! Toch geen probleem.
  Moderator vrijdag 29 januari 2010 @ 15:44:28 #279
42184 crew  DaMart
pi_77419955
quote:
Op vrijdag 29 januari 2010 15:34 schreef Haaibaaike het volgende:

[..]

Komt gewoon op 4 maart en 11 maart ! Toch geen probleem.
Na aflevering 6 3 weken wachten op het vervolg vind ik best wel een probleem. Zit je er net lekker in, moet je weer zo lang wachten .
pi_77420146
tvp
  vrijdag 29 januari 2010 @ 15:51:38 #281
128272 Haaibaaike
50 jaar Golden Earring.
pi_77420212
quote:
Op vrijdag 29 januari 2010 15:44 schreef DaMart het volgende:

[..]

Na aflevering 6 3 weken wachten op het vervolg vind ik best wel een probleem. Zit je er net lekker in, moet je weer zo lang wachten .
Ja dat weer wel Maar dan heb je in maart nog te goed om naar widm te kijken.
pi_77420533
Muzikale aanwijzing:



Four Tops - Walk Away, Renee

And when I see the sign that points one way.
The lot we used to pass by every day.
Just walk away, Renee.

You won't see me follow you back home.
The empty side walks on my block are not the same.
You're not to blame.

From deep inside the tears I'm forced to cry.
From deep inside the pain that I chose to hide.

Just walk away, Renee.
You won't see me follow you back home.
Now, as the rain beats down upon my weary eyes,
For me, it cries.

Just walk away, Renee.
You won't see me follow you back home.
Now, as the rain beats down upon my weary eyes,
For me, it cries.

Your name and mine inside a heart on a wall,
Still finds a way to haunt me though they are so small.

Just walk away, Renee.
You won't see me follow you back home.
The empty side walks on my block are not the same.
You're not to blame.
pi_77421005
Frits heeft als 2e naam Renger, zou dat slaan op Renee?
♡ Sa fier as de moanne, - en werom ♡
pi_77421044
quote:
Op vrijdag 29 januari 2010 15:58 schreef .aeon het volgende:
Muzikale aanwijzing:



Four Tops - Walk Away, Renee

And when I see the sign that points one way.
The lot we used to pass by every day.
Just walk away, Renee.

You won't see me follow you back home.
The empty side walks on my block are not the same.
You're not to blame.

From deep inside the tears I'm forced to cry.
From deep inside the pain that I chose to hide.

Just walk away, Renee.
You won't see me follow you back home.
Now, as the rain beats down upon my weary eyes,
For me, it cries.

Just walk away, Renee.
You won't see me follow you back home.
Now, as the rain beats down upon my weary eyes,
For me, it cries.

Your name and mine inside a heart on a wall,
Still finds a way to haunt me though they are so small.

Just walk away, Renee.
You won't see me follow you back home.
The empty side walks on my block are not the same.
You're not to blame.
Volgens mij hebben die muzikale hints nooit wat nuttigs toegevoegd...
"Niet-wielrenners. De leegheid van die levens schokt me." - T. Krabbé
  vrijdag 29 januari 2010 @ 16:12:21 #285
162388 Bragi
GOD-VER-DOMME!
pi_77421097
quote:
Op vrijdag 29 januari 2010 16:09 schreef Vlindur het volgende:
Frits heeft als 2e naam Renger, zou dat slaan op Renee?
JA, IK DENK HET WEL, HOOR!
Because I am so handsome and I am so bored
So entertain me, tell me a joke
Make it long, make it last
Make it cruel just make me laugh
  vrijdag 29 januari 2010 @ 16:13:10 #286
162388 Bragi
GOD-VER-DOMME!
pi_77421127
Erik heeft een buurvrouw en die wilde als kind dolgraag een hondje. En als ze die dan zou hebben, zou ze 'm René noemen, naar haar oudoom Maar de buurvrouw heeft het hondje nooit gekregen... Zou het er iets mee te maken hebben, denken jullie?
Because I am so handsome and I am so bored
So entertain me, tell me a joke
Make it long, make it last
Make it cruel just make me laugh
pi_77421262
quote:
Op vrijdag 29 januari 2010 16:13 schreef Bragi het volgende:
Erik heeft een buurvrouw en die wilde als kind dolgraag een hondje. En als ze die dan zou hebben, zou ze 'm René noemen, naar haar oudoom Maar de buurvrouw heeft het hondje nooit gekregen... Zou het er iets mee te maken hebben, denken jullie?
Tsk, ik kom tenminste nog ergens mee
♡ Sa fier as de moanne, - en werom ♡
  FOK!fossiel vrijdag 29 januari 2010 @ 16:17:06 #288
8443 cptmarco
it's captain...
pi_77421290
quote:
You won't see me follow you back home.
'me' kan op Frits slaan die niet terugkeerde naar het kamp en de tweede 'you' op Hind...

maar waarschijnlijk slaat het nergens op...
  vrijdag 29 januari 2010 @ 16:20:12 #289
162388 Bragi
GOD-VER-DOMME!
pi_77421414
quote:
Op vrijdag 29 januari 2010 16:16 schreef Vlindur het volgende:

[..]

Tsk, ik kom tenminste nog ergens mee
Ach, kom nou, zeg.
Because I am so handsome and I am so bored
So entertain me, tell me a joke
Make it long, make it last
Make it cruel just make me laugh
pi_77421422
quote:
Op vrijdag 29 januari 2010 16:13 schreef Bragi het volgende:
Erik heeft een buurvrouw en die wilde als kind dolgraag een hondje. En als ze die dan zou hebben, zou ze 'm René noemen, naar haar oudoom Maar de buurvrouw heeft het hondje nooit gekregen... Zou het er iets mee te maken hebben, denken jullie?
Nou en hier wil ik aan toevoegen dat mensen hier moeten stoppen om de hint: "niets is wat het lijkt' als ondersteuning voor een theorietje te gebruiken. Daar draait het hele programma om, dus het is echt een waardeloze hint.
  vrijdag 29 januari 2010 @ 16:21:07 #291
162388 Bragi
GOD-VER-DOMME!
pi_77421456
quote:
Op vrijdag 29 januari 2010 16:20 schreef Tim_Schuhmacher het volgende:

[..]

Nou en hier wil ik aan toevoegen dat mensen hier moeten stoppen op de hint: "niets is wat het lijkt' als ondersteuning voor een theorietje te gebruiken. Daar draait het hele programma om, dus het is echt een waardeloze hint.
Dat denk jij. Maar niets is wat het lijkt!
Because I am so handsome and I am so bored
So entertain me, tell me a joke
Make it long, make it last
Make it cruel just make me laugh
pi_77421478
Too easy
  Moderator vrijdag 29 januari 2010 @ 16:28:51 #293
42184 crew  DaMart
pi_77421757
quote:
Op vrijdag 29 januari 2010 15:58 schreef .aeon het volgende:
Muzikale aanwijzing:



Four Tops - Walk Away, Renee

And when I see the sign that points one way.
The lot we used to pass by every day.
Just walk away, Renee.
The four tops... er was 1 groep van 4 mensen. Die mensen liepen weg met zandzakken en kwamen langs een bord (sign).

Zou dus ook kunnen betekenen dat we de mol moeten zoeken in de groep van Sanne, Kim, Frits (en Barbara).
  vrijdag 29 januari 2010 @ 16:30:13 #294
162388 Bragi
GOD-VER-DOMME!
pi_77421797
Overigens. Wát is precies die muzikale aanwijzing? Is dat een aanwijzing van de afgevallen persoon over wie de Mol zou kúnnen zijn? Of is het een 'officiële aanwijzing" (vanuit de redactie) richting de Mol?
Because I am so handsome and I am so bored
So entertain me, tell me a joke
Make it long, make it last
Make it cruel just make me laugh
  vrijdag 29 januari 2010 @ 16:32:23 #295
162388 Bragi
GOD-VER-DOMME!
pi_77421876
Vergeet niet dat The Four Tops het nummer coverden, hè. Het origineel is van The Left Banke. Ik weet niet welke versie ze precies lieten horen op de radio...
Because I am so handsome and I am so bored
So entertain me, tell me a joke
Make it long, make it last
Make it cruel just make me laugh
  vrijdag 29 januari 2010 @ 16:33:20 #296
162388 Bragi
GOD-VER-DOMME!
pi_77421908
quote:
Op vrijdag 29 januari 2010 16:30 schreef Bragi het volgende:
Overigens. Wát is precies die muzikale aanwijzing? Is dat een aanwijzing van de afgevallen persoon over wie de Mol zou kúnnen zijn? Of is het een 'officiële aanwijzing" (vanuit de redactie) richting de Mol?
quote:
Iedere week hoor je exclusief in AVRO Schiffers.fm een muzikale aanwijzing die iets prijs geeft over de identiteit van de Mol.
Ah.
Because I am so handsome and I am so bored
So entertain me, tell me a joke
Make it long, make it last
Make it cruel just make me laugh
  vrijdag 29 januari 2010 @ 16:36:19 #297
162388 Bragi
GOD-VER-DOMME!
pi_77422006
quote:
Op vrijdag 29 januari 2010 15:02 schreef TeddebBraak het volgende:
twitter:
IkBenDeMol

En als ik het teken een kant op zie staan... 15:30 uur, Radio 2.
quote:
And when I see the sign that points one way.
In de intro heb je een bordje dat naar links wijst. Het verschijnt ná Frits en vóór Kim.

[ Bericht 0% gewijzigd door Bragi op 29-01-2010 16:58:55 ]
Because I am so handsome and I am so bored
So entertain me, tell me a joke
Make it long, make it last
Make it cruel just make me laugh
pi_77422777
quote:
Op vrijdag 29 januari 2010 16:36 schreef Bragi het volgende:

[..]


[..]

In de intro heb je een bordje dat naar links wijst. Het verschijnt vóór Frits en ná Kim.
Dacht dat dat bordje na Frits verscheen en voor KIm. Bordje heeft een terugwijzende pijl.
  vrijdag 29 januari 2010 @ 16:58:37 #299
162388 Bragi
GOD-VER-DOMME!
pi_77422818
quote:
Op vrijdag 29 januari 2010 16:57 schreef SilverBrooke het volgende:

[..]

Dacht dat dat bordje na Frits verscheen en voor KIm. Bordje heeft een terugwijzende pijl.
Euh, ja. Coördinatie is niet m'n sterkste punt.
Because I am so handsome and I am so bored
So entertain me, tell me a joke
Make it long, make it last
Make it cruel just make me laugh
pi_77422854
quote:
Op vrijdag 29 januari 2010 15:58 schreef .aeon het volgende:
Muzikale aanwijzing:



Four Tops - Walk Away, Renee

And when I see the sign that points one way.
The lot we used to pass by every day.
Just walk away, Renee.

You won't see me follow you back home.
The empty side walks on my block are not the same.
You're not to blame.

From deep inside the tears I'm forced to cry.
From deep inside the pain that I chose to hide.

Just walk away, Renee.
You won't see me follow you back home.
Now, as the rain beats down upon my weary eyes,
For me, it cries.

Just walk away, Renee.
You won't see me follow you back home.
Now, as the rain beats down upon my weary eyes,
For me, it cries.

Your name and mine inside a heart on a wall,
Still finds a way to haunt me though they are so small.

Just walk away, Renee.
You won't see me follow you back home.
The empty side walks on my block are not the same.
You're not to blame.
Sanne zat vorige week te janken, dat vond ik wel maf. Zou het daar op slaan? Maar dan is het wel vreemd dat deze aanwijzing "pas" deze week komt.
Dit is mijn uitspraak en daar zult u het mee moeten doen.
***Levi was here***
  vrijdag 29 januari 2010 @ 17:10:03 #301
162388 Bragi
GOD-VER-DOMME!
pi_77423225
Walk away, every day...
-->
save the day, run away... ERIK! Roberto Jacketti & the scooters!!11~!1!@!!!

[/WIDM-fan]
Because I am so handsome and I am so bored
So entertain me, tell me a joke
Make it long, make it last
Make it cruel just make me laugh
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')