Het was ook na 5 minuten weer voorbij , achteraf gezien nauwelijks het benoemen waard.quote:Op zaterdag 19 december 2009 23:05 schreef Apache4U het volgende:
[..]
Hier in Boxtel niet.. Blaas het ff naar t zuiden
Invallende dooi.quote:Op zaterdag 19 december 2009 23:43 schreef Arcee het volgende:
Ze hebben het voor morgen zelfs over regen (noord-westen), hoe kan dat nou?
Ze weten het niet.quote:Op zaterdag 19 december 2009 23:43 schreef Arcee het volgende:
Ze hebben het voor morgen zelfs over regen (noord-westen), hoe kan dat nou?
kan best hoor met die aanvoer, maar bloedlink na die vorst van de afgelopen 24 uur (ijzel!)quote:Op zaterdag 19 december 2009 23:43 schreef Arcee het volgende:
Ze hebben het voor morgen zelfs over regen (noord-westen), hoe kan dat nou?
Het is hier gvd opgerolde mouwtjes weer... slechts -7...quote:Op zondag 20 december 2009 00:07 schreef -CRASH- het volgende:
-11.5 Tis frisjes buiten
Nee maar zoiets maak je niet jaardelijks meequote:Op zondag 20 december 2009 00:41 schreef AchJa het volgende:
[..]
Hoezo bizar? Dat is niet zo gek met 45km/h wind.
K, op die manier dus.quote:Op zondag 20 december 2009 00:43 schreef SpeedyGJ het volgende:
[..]
Nee maar zoiets maak je niet jaardelijks mee![]()
Is dit tegenstrijdig, of krijgen we te maken met 2 neerslagzones?quote:Tegen de ochtend valt er met name in de kustprovincies sneeuw, dat kan 1 tot 3 cm verse sneeuw opleveren.
Overdag trekt het sneeuwgebied geleidelijk verder oostwaarts over ons land. Er wordt 5 tot 10 cm sneeuw verwacht, zoals het er naar uitziet valt de meest sneeuw in de kustgebieden.
We krijgen met 2 zones te maken.quote:Op zondag 20 december 2009 00:51 schreef Fredo55 het volgende:
Wie kan mij dit uitleggen?
[..]
Is dit tegenstrijdig, of krijgen we te maken met 2 neerslagzones?
Volgens buienradar komt er weer aardig wat richting kust, dus je zal zo wel wat meer krijgen.quote:Op zondag 20 december 2009 01:13 schreef Asgard het volgende:
Nou ja, het heeft misschien 15 min heel miezerig gesneeuwd in R'dam en dat was het wel weer
ik geloof dat het bij temps van -8 of lager of meet dan x aantal CM sneeuw het geen zin meer heeft om te strooien maar men moet vegen. En dan nog, niet alles kan zomaar behandeld worden. Waar ik woonde in eindhoven, woonwijk, kwam er ook nooit een zoutwagen langs.quote:Op zondag 20 december 2009 01:35 schreef F4T4L_3RR0R het volgende:
Vind het wel leuk weer, behalve dat de gemeente enorm laks is qua strooibeleid.
De hoofdwegen zijn helemaal sneeuw/ijsvrij, de gewone straten zijn bar slecht gestrooid en de fietspaden helemaal niet. Fietsen is onmogelijk hier, dus gewoon brutaal op de 50 km/u wezen fietsen... Dan maar geïrriteerde (egoïstische) automobilisten, veiligheid boven alles. Maar mijn fiets is gisteren gestolen, dus dat is ook geen probleem meer...
Lees in dit topic dat er volop gestrooid wordt in sommige gemeentes, maar daar valt hier helemaal niks meer van te merken. De laatste keer dat ik ze zag strooien was donderdag... Heb ook de scanner aan staan, maar blijft doodstil op de frequentie van de gemeente Vianen.
ijzel ja.. en met die vorst in de grond duurt dat langer als een paar minuten.quote:Op zaterdag 19 december 2009 23:46 schreef Againzender het volgende:
[..]
kan best hoor met die aanvoer, maar bloedlink na die vorst van de afgelopen 24 uur (ijzel!)
Ja, gisteren was het hier ook maar 20 graden terwijk het eigenlijk 30 was.quote:Op zondag 20 december 2009 02:08 schreef SpeedyGJ het volgende:
En vooral met deze harde wind kan het zelfs onder nul blijven terwijl de luchttemp 1 graden boven nul is.
Klinkt erg raar maar eigenlijk zou je zowat gewoon een ijsdag moeten rekenen
Bedoel maarquote:Op zondag 20 december 2009 02:12 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]
Ja, gisteren was het hier ook maar 20 graden terwijk het eigenlijk 30 was.
Het sneeuwt nog flink in ons stadje..quote:Op zondag 20 december 2009 07:30 schreef leroytje het volgende:
Ik kijk naar buiten: Wauw! Het ziet er weer prachtig uit, een onbevlekt wit tapijt midden in een wijk (nijmegen).
Yupquote:Op zondag 20 december 2009 08:24 schreef basst2005 het volgende:
Sneeuwt hier in Ermelo ook nog aardig, stuift lekker
Veel plezier/succesquote:Op zondag 20 december 2009 08:55 schreef appelsientje het volgende:
[..]
Yupik mag er zo op uit... over 30 min.. wordt nog spannend
Echt wel (net als in 78/79, 3 mndnquote:Op zondag 20 december 2009 09:57 schreef dramatiek het volgende:
op de radar te zien komt zo dadelijk de volgende shitload aan sneeuw in Tilburg aan. Jammer dat het warmer wordt de komende weekDit moets eens twee maanden non stop aanhouden.
Vond ik ook al, stond echt van te genieten ondanks de lage chillquote:Op zondag 20 december 2009 03:44 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Die foto's van de velden zijn vooral erg mooi. Winterlandschap.
Iddquote:Op zondag 20 december 2009 10:10 schreef Stephan1237 het volgende:
Gigantische sneeuwstorm hier in Rotterdam, ik zie de overkant van de straat nauwelijks
Tilburg!quote:Op zondag 20 december 2009 09:57 schreef dramatiek het volgende:
op de radar te zien komt zo dadelijk de volgende shitload aan sneeuw in Tilburg aan. Jammer dat het warmer wordt de komende weekDit moets eens twee maanden non stop aanhouden.
Het fietspad (?) ligt er beter bij dan de autobanen.quote:Op zondag 20 december 2009 10:21 schreef junkiexp het volgende:
Vanuit mijn woonkamer :
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Jij woont echt achtelijk mooi. Mijn opa en oma hebben vroeger met hun schip in de Leuvehaven gelegenquote:Op zondag 20 december 2009 10:21 schreef junkiexp het volgende:
Vanuit mijn woonkamer :
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Vergeleken bij Groningen is het hier een lachertje. Ik weet niet of Fryslân hetzelfde heeft als Groningen qua cm's sneeuw?quote:Op zondag 20 december 2009 10:15 schreef AchJa het volgende:
[..]
Hoe erg is het daar? Want ik moet vanavond eigenlijk weer de rit Fryslan de Peel maken...
en het plastic zakje met de visjes is ook wegquote:Op zondag 20 december 2009 10:25 schreef Greys het volgende:
Vijver zomer, vijver eergister en daaronder de vijver nu
[ afbeelding ][ afbeelding ]
Ik zie hem bijna niet meer!
[ afbeelding ]
Stadsverwarming leidingen liggen onder de fietspaden, dat verklaart een hoopquote:Op zondag 20 december 2009 10:23 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]
Het fietspad (?) ligt er beter bij dan de autobanen.
Bedankt, Leuvenhaven is erg gaafquote:Op zondag 20 december 2009 10:24 schreef Tonio-mcdo het volgende:
[..]
Jij woont echt achtelijk mooi. Mijn opa en oma hebben vroeger met hun schip in de Leuvehaven gelegen
Leuvehaven
K, ik kijk het wel ff aan, want alleen al hier de buurt uitkomen en een snelweg bereiken is al een uitdaging. Vwb sneeuw zit ik hier wel goed...quote:Op zondag 20 december 2009 10:27 schreef lezzer het volgende:
[..]
Vergeleken bij Groningen is het hier een lachertje. Ik weet niet of Fryslân hetzelfde heeft als Groningen qua cm's sneeuw?
Nu een cm of 3 denk ik, maar het sneeuwt nog even door als het goed is.
Inderdaad.quote:Op zondag 20 december 2009 10:29 schreef junkiexp het volgende:
[..]
Stadsverwarming leidingen liggen onder de fietspaden, dat verklaart een hoop.
kijk even op anwb.nl. Daar staat waarom je NIET de weg op zou moeten gaan vandaag.quote:Op zondag 20 december 2009 10:33 schreef AchJa het volgende:
[..]
K, ik kijk het wel ff aan, want alleen al hier de buurt uitkomen en een snelweg bereiken is al een uitdaging. Vwb sneeuw zit ik hier wel goed...
Het is in NL ook wel een beetje de omgekeerde wereld. Sommig mensen moeten gewoon naar hun werk natuurlijk. Morgen moet ik dat ook. Aan een kant moeten we de economie draaiende houden maar vervolgens wordt in diezelfde economie slecht geregeld dat de wegen voldoende begaanbaar zijn. Iedereen wil wel thuis blijven natuurlijk maar geloof me, daar wordt je werkgever niet blij van...... denk je dat iedereen voor zn lol onder slechte omstandigheden op pad gaat?quote:Op zondag 20 december 2009 10:35 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]
kijk even op anwb.nl. Daar staat waarom je NIET de weg op zou moeten gaan vandaag.
Een kind op de wereld zetten is het slechtste wat je kan doen op deze wereld. Weet je wel hoeveel co2 je daarmee uitstoot?quote:Op zondag 20 december 2009 10:41 schreef StateOfMind het volgende:
Hopelijk wacht mijn schoonzus nog ff met bevallen (was gisteren uitgerekend).
Denk dat als het echt niet mogelijk is, je baas er best begrip voor heeft dat jij een dag niet verschijnt zodat je de komende jaren nog wel voor hem/haar kunt werken. Tenminste, mijn laatste baas zou zo wel zijn, nooit meegemaakt. Er viel noot zoveel sneeuw.quote:Op zondag 20 december 2009 10:39 schreef Samson het volgende:
[..]
Het is in NL ook wel een beetje de omgekeerde wereld. Sommig mensen moeten gewoon naar hun werk natuurlijk. Morgen moet ik dat ook. Aan een kant moeten we de economie draaiende houden maar vervolgens wordt in diezelfde economie slecht geregeld dat de wegen voldoende begaanbaar zijn. Iedereen wil wel thuis blijven natuurlijk maar geloof me, daar wordt je werkgever niet blij van...... denk je dat iedereen voor zn lol onder slechte omstandigheden op pad gaat?
Het is anders koud genoeg hoor.quote:Op zondag 20 december 2009 10:46 schreef NoShitSherlock het volgende:
[..]
Een kind op de wereld zetten is het slechtste wat je kan doen op deze wereld. Weet je wel hoeveel co2 je daarmee uitstoot?
Het verschil tussen weer en klimaat; Groep 8 basisschool.quote:Op zondag 20 december 2009 10:50 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]
Het is anders koud genoeg hoor.
Inderdaad, ik zie het niet heel warm worden de komende tijd, eerst iets minder koudquote:Op zondag 20 december 2009 10:51 schreef INViCTuS het volgende:
Zoals het er gister even naar uitzag dat de kou zich gewonnen moest geven zo halverwege de week voor heel NL, zo ziet het er nu naar uit dat we nog meer sneeuw krijgen. Heel westelijk Nederland blijft gevoelig voor dooiaanvallen en temperaturen in de plus en dus meer kans op regen ipv sneeuw. Meer in het binnenland is de kans op nog meer sneeuw deze week volgens mij aardig groot en temperaturen rond het vriespunt.
Een verdere blik op de kaarten laat zien ( op dit moment ) dan de kou definitief "wint" en blijft/terugkeert in heel Nederland. Iedereen kent wel een beetje duits een onderstaand een stukje text van wetteronline.de http://www.wetteronline.de/wotexte/redaktion/trend/index.html uiteraard is dat afwachten of het doorzet maar ik vond de erg zachte variant van gister meer een uitbijter dan een blijver....
Ja, het buiengebied wat nu vanuit de Noordzee nadert is een stuk actiever. Er ligt in Nijmegen al zo'n 10 cm sneeuw en sneeuwduinen tot 40 cm. Maar er komt nog een heel flink pak bij.quote:Op zondag 20 december 2009 10:41 schreef StateOfMind het volgende:
Hier in Nijmegen sneeuwt het nog maar heel lichtjes, maar er lijkt nog veel meer aan te komen![]()
Hopelijk wacht mijn schoonzus nog ff met bevallen (was gisteren uitgerekend).
Goh, sneeuwt het eindelijk in de randstad dat het nu in het nieuws komt?:')quote:**************winterweer **************
Negatief advies voor treinreizigers 107
Sneeuw legt verkeer goeddeels stil. 106
Waarschuwing voor gladheid..... 710,703
Heb Skyradio Christmas aan, speelt er net een langzaam zwijmelend nummer terwijl ik langs deze foto's scroll, waar je dan gewoon geen teken van leven ziet, iedereen zit binnen bij de warme kachel en zo. Leuk sfeertje welquote:Op zondag 20 december 2009 10:25 schreef bbfakir het volgende:
Amsterdam een kwartier geleden.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Idd en meteen een weeralarmquote:Op zondag 20 december 2009 10:54 schreef Arcee het volgende:
[..]
Goh, sneeuwt het eindelijk in de randstad dat het nu in het nieuws komt?:')
Het is me vaker opgevallen dat: Als er zooi sneeuw valt in het noorden, dat er dan maar weinig gebeurd, ze onderschatten MEESTAL de treksnelheid van de sneeuwzonequote:Op zondag 20 december 2009 10:54 schreef Arcee het volgende:
[..]
Goh, sneeuwt het eindelijk in de randstad dat het nu in het nieuws komt?:')
Ach het zal daar voor een groot deel smelten omdat in het westen de temperatuur vanmiddag ruim boven nul uit zal komen.quote:Op zondag 20 december 2009 10:54 schreef Arcee het volgende:
[..]
Goh, sneeuwt het eindelijk in de randstad dat het nu in het nieuws komt?:')
Ik denk dat het eerder rond het vriespunt blijft hier in de randstad.quote:Op zondag 20 december 2009 11:04 schreef Radio-silence het volgende:
[..]
Ach het zal daar voor een groot deel smelten omdat in het westen de temperatuur vanmiddag ruim boven nul uit zal komen.
Dat dus, sneeuwhoogte is de 10 cm hier gepasseerd in Spijkenisse, al hadden we ook nog flink wat van donderdag.quote:Op zondag 20 december 2009 11:14 schreef junkiexp het volgende:
[..]
Ik denk dat het eerder rond het vriespunt blijft hier in de randstad.
Nu nog -2 hier, en het blijft zeker sneeuwen tot 13.00.
Maar we gaan het zien.
Positief denken!quote:Op zondag 20 december 2009 11:14 schreef junkiexp het volgende:
[..]
Ik denk dat het eerder rond het vriespunt blijft hier in de randstad.
Nu nog -2 hier, en het blijft zeker sneeuwen tot 13.00.
Maar we gaan het zien.
Absoluut, begint weer harder te sneeuwen hierquote:
Vandaag zouden we dus dat laatste gehad hebben.quote:Op vrijdag 18 december 2009 14:19 schreef Arcee het volgende:
Okee, maar ik zie een witte Kerst niet als 'het is 5 graden boven 0 en er ligt nog wat sneeuw van een week geleden'.
Witte Kerst is dat je 's morgens uit het raam kijkt en dat alles wit is en dat het sneeuwt, vooral dat laatste, het sneeuwt met een witte Kerst.![]()
Even naar binnen kantelen danquote:Op zondag 20 december 2009 11:23 schreef Stephan1237 het volgende:
Ik kan niet meer naar buiten kijken, mijn kantelraam zit volledig onder de sneeuw
Dan zou ik m maar niet open doenquote:Op zondag 20 december 2009 11:23 schreef Stephan1237 het volgende:
Ik kan niet meer naar buiten kijken, mijn kantelraam zit volledig onder de sneeuw
Ik heb dus even hem open gedaan om naar buiten te kijken, doe ik hem dicht ligt er gelijk weer sneeuw binnenquote:
whehe, alles ligt plat. Morgen gaan er een stuk minder mensen op hun werk komen.quote:Op zondag 20 december 2009 10:54 schreef Arcee het volgende:
[..]
Goh, sneeuwt het eindelijk in de randstad dat het nu in het nieuws komt?:')
Morgen is alles weer wegquote:Op zondag 20 december 2009 11:29 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]
whehe, alles ligt plat. Morgen gaan er een stuk minder mensen op hun werk komen.
Eigenwijze mensen als dat verdienen het om met boedelbak eerst ingeparkeerd te worden in een diepe greppel ergens tussen de weilanden.quote:Op zondag 20 december 2009 11:33 schreef Greys het volgende:
Ik kom met het autootje hier nooit de straat uit als het niet gaat dooien
Er kwam hier net een auto op de N209 langs, schuin, glijdend, met scharende boedelbak
quote:
quote:wiki: Sneeuwjacht is sneeuwval met windstoten boven windkracht 5 waardoor er vaak weinig zicht is, afhankelijk van de intensiteit van de sneeuw.
Bij een sneeuwjacht of sneeuwstorm, waarin minstens windkracht 6 wordt bereikt en het zicht minder dan 200 meter is, gaat een weeralarm uit, zo mogelijk voorafgegaan door een voorwaarschuwing. Sneeuwval of driftsneeuw bij windkracht 8 of meer wordt een sneeuwstorm genoemd, zoals de blizzards in Canada en de Verenigde Staten.
het oostenkrijgt altijdquote:Op zondag 20 december 2009 11:39 schreef JohnFoK het volgende:
sorry hoor, maar de gebieden met sneeuw zijn bijna al weer het land uit, en dan een weeralarm! het oosten zal wel weer niets krijgen. cm of 7 ligt hier
Hier komt ook nog één en ander aan.quote:Op zondag 20 december 2009 11:32 schreef -Datdus- het volgende:
Het begint hier ook weer keihard te sneeuwen
nou, zo te zien komt er nog genoeg aan richting het zuidwestenquote:Op zondag 20 december 2009 11:39 schreef JohnFoK het volgende:
sorry hoor, maar de gebieden met sneeuw zijn bijna al weer het land uit, en dan een weeralarm! het oosten zal wel weer niets krijgen. cm of 7 ligt hier
Dat is zat, hier ligt nog geen 5 cmquote:Op zondag 20 december 2009 11:39 schreef JohnFoK het volgende:
sorry hoor, maar de gebieden met sneeuw zijn bijna al weer het land uit, en dan een weeralarm! het oosten zal wel weer niets krijgen. cm of 7 ligt hier
Nou dat is 5 km verderop (waar ik zit) veel minder.quote:Op zondag 20 december 2009 11:39 schreef Tonio-mcdo het volgende:
Spijkenisse nog altijd zware sneeuwval, vallen centimeters per uur.
Ik wou net zeggen, voorlopig nog genoeg sneeuw bestemt voor in ieder geval het zuidwestenquote:Op zondag 20 december 2009 11:42 schreef kepler het volgende:
[..]
nou, zo te zien komt er nog genoeg aan richting het zuidwesten
Dude woon jij naast de plus ???quote:Op zondag 20 december 2009 09:07 schreef basst2005 het volgende:
[..]
Veel plezier/succes![]()
Eerste "sfeerimpressie":
[ afbeelding ]
Volgens mij heeft de NS de hoop al wel opgegeven.quote:
quote:Maak, indien mogelijk vandaag geen gebruik van de trein of stel uw reis uit.
quote:Op zondag 20 december 2009 11:44 schreef XcUZ_Me het volgende:
In Gouda sneeuwt het al sinds 05:00 en het ziet er niet naar uit dat het voorlopig stopt. De balkondeur gaat bijna niet meer open, daar ligt een sneeuwduin voor. En op de kliko's ligt zeker 15 cm.
oh nee, wat nu op deze zondag!quote:Op zondag 20 december 2009 11:48 schreef horned_reaper het volgende:
Alle Eredivisieduels zijn ook afgelast !
Bij de overgang raakt-ie een fiets.quote:
quote:Op zondag 20 december 2009 11:49 schreef Greys het volgende:![]()
Mijn autootje staat tot aan de bumpers in de sneeuw en er wordt hier nooit gestrooid.
Ik kom nooit weg zolang het niet gaat dooien
Hoe is het in mijn geliefde Eindhoven?quote:Op zondag 20 december 2009 11:49 schreef DemonRage het volgende:
[..]
Bij de overgang raakt-ie een fiets.
Zijn er nog mensen die dat volgen dan?:')quote:Op zondag 20 december 2009 11:48 schreef horned_reaper het volgende:
Alle Eredivisieduels zijn ook afgelast !
Net zo corrupt als de Indonesische politie, niet leuk meer dus.quote:Op zondag 20 december 2009 11:51 schreef Arcee het volgende:
[..]
Zijn er nog mensen die dat volgen dan?:')
Beetje wit (ik denk een cm of 2 a 3), er valt wat sneeuw en er ligt een hoop troep op de Kennedylaan.quote:Op zondag 20 december 2009 11:51 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]
Hoe is het in mijn geliefde Eindhoven?
Hee Greysiequote:Op zondag 20 december 2009 11:49 schreef Greys het volgende:
[..]![]()
Mijn autootje staat tot aan de bumpers in de sneeuw en er wordt hier nooit gestrooid.
Ik kom nooit weg zolang het niet gaat dooien
Kennedylaan ja, 1 vlok sneeuw en hij moet eigenlijk afgesloten wordenquote:Op zondag 20 december 2009 11:54 schreef DemonRage het volgende:
[..]
Beetje wit (ik denk een cm of 2 a 3), er valt wat sneeuw en er ligt een hoop troep op de Kennedylaan.
En volgens de radar moet de meeste sneeuw nog komen.
is het blijven hangen op 100 meterquote:Op zondag 20 december 2009 11:59 schreef Drassss het volgende:
Flink wat sneeuw iets boven Eindhoven gevallen, ik gok 5cm en het ergste moet volgens mij nog komen..
Ik ben nu nogal nerveus, want mijn zussie is met haar autootje onderweg van Noord-Holland naar Zwollequote:Op zondag 20 december 2009 11:55 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Hee GreysieHoe is het leven?
Wij gaan ook maar nergens meer heen. Ben benieuwd of ik morgen op het werk kan komen. Misschien vanmiddag nog even de wandelboots aan als het droog wordt (?) en ff een stukje door de sneeuw stampen!
Who cares...voetbalquote:Op zondag 20 december 2009 11:48 schreef horned_reaper het volgende:
Alle Eredivisieduels zijn ook afgelast !
quote:
Ik hoop voor jullie dat er nog meer sneeuw komt, want hier in Groningen hebben we inmiddels veels te veel. Niet te vergelijken met de sneeuw op jouw webcam.quote:Op zondag 20 december 2009 12:07 schreef -CRASH- het volgende:![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
S
N
E
E
U
W
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Nu ook te zien op de webcam
Nee he/quote:Op zondag 20 december 2009 11:54 schreef Tonio-mcdo het volgende:
Sneeuw weet echt niet van ophouden, dit was echt niet voorspeld
Afgelopen dagen hier in het noorden rond 14:30. Maar in Groningen hebben we ongeveer sinds maandag de 14de alleen maar ijsdagen gehad.quote:Op zondag 20 december 2009 12:18 schreef junkiexp het volgende:
Wat is afgezien van de sneeuw het moment op een winterdag dat de temperatuur weer gaat dalen, rond 1600 uur ?
Waar heb jij de afgelopen 2.5 uur gezeten?quote:Op zondag 20 december 2009 12:17 schreef Kabbie_Kabbie het volgende:
Eindelijk dikke vlokken bij spijkenisse
Waar zit jij?quote:Op zondag 20 december 2009 12:20 schreef Drassss het volgende:
Flink vlokken nu weer.. Gaat maar door en dat enorme stuk wat nu boven rotterdam komt nog deze kant op
We gaan het wel zien, in NH zal het wel te doen zijn, als het goed is stopt de sneeuw straks, en gelukkig is het kerstvakantie voor veel mensen, dat scheelt ook een hoopquote:Op zondag 20 december 2009 12:05 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik ben nu nogal nerveus, want mijn zussie is met haar autootje onderweg van Noord-Holland naar Zwolle
Ben ook benieuwd hoe we morgen in godsnaam naar het werk gaan komen
Op basis van alleen die wolkjes met een zonnetje erin? Voor dooi heb je toch echt positieve getallen nodig....quote:
Daarnaast zal de meeste sneeuw in NH verdwijnen door dooi.quote:Op zondag 20 december 2009 12:28 schreef Samson het volgende:
[..]
We gaan het wel zien, in NH zal het wel te doen zijn, als het goed is stopt de sneeuw straks, en gelukkig is het kerstvakantie voor veel mensen, dat scheelt ook een hoop
Nee hoor, een paar dagen licht boven het vriespunt, daarna weer een lange vorstperiode dus de sneeuw ligt er nog wel tot februari.quote:Op zondag 20 december 2009 12:30 schreef Radio-silence het volgende:
[..]
Daarnaast zal de meeste sneeuw in NH verdwijnen door dooi.
Was vannacht tot 3 uur wakker. niks nada geen vlokje sneeuw.quote:Op zondag 20 december 2009 12:17 schreef Radio-silence het volgende:
[..]
Ik hoop voor jullie dat er nog meer sneeuw komt, want hier in Groningen hebben we inmiddels veels te veel. Niet te vergelijken met de sneeuw op jouw webcam.
quote:Op zondag 20 december 2009 12:40 schreef Tonio-mcdo het volgende:
[..]
We hebben er even op moeten wachten, maar het was het waard.
Zoals rammsteein zingtquote:
En ze hebben volkomen gelijkquote:MEHR.
Ich brauche vieles und viel davon
Und nur für mich, nur für mich
Von allem was man haben will
Brauche ich zehnmal so viel
Ich werde nie satt, ich werde nie satt
Es ist besser, wenn man mehr hat
mehr (4x)
Was ich habe, ist mir zuwenig
Ich brauche viel, ich brauche ganz viel
Hab nichts zu schenken, wozu Verzicht?
Zwar bin ich reich, doch reicht das nicht
Bescheidenheit? Alles was recht ist!
Ich nehme alles, auch wenn es schlecht ist
Ich werde nie satt, ich werde nie satt
Es ist besser, wenn man mehr hat
Mehr (7x)
Viel mehr!
bin nie zufrieden
es gibt kein ziel
gibt kein genug
Gibt nie zuviel
all die anderen
haben so wenig
Gebt mir auch das noch
En dat blijkt uit dat plaatje?quote:
Het sneeuwt nog steeds!!quote:Op zondag 20 december 2009 12:49 schreef dramatiek het volgende:
daar begint het weer....de vlokken mogen wel wat dikker....Zo lijkt het wel of God een haal door zijn haren met roos haalt.
quote:Op zondag 20 december 2009 12:49 schreef dramatiek het volgende:
Zo lijkt het wel of God een haal door zijn haren met roos haalt.
quote:Op zondag 20 december 2009 12:51 schreef Fredo55 het volgende:
al 9cm.
Lol, vakantie verkeer?quote:Op zondag 20 december 2009 12:50 schreef Adelante het volgende:
Gelukkig is de kerstvakantie begonnen, anders morgen megafiles
Het zal nog wel een tijdje doorsneeuwen,quote:
Hier nog -0,5.quote:Op zondag 20 december 2009 12:52 schreef Tonio-mcdo het volgende:
0,3 graden hier, maar nog wel matige sneeuw.
Hij kijkt ook zo van: "mens had me lekker op de kachel laten liggen"quote:Op zondag 20 december 2009 12:56 schreef Greys het volgende:
Mijn Bengaalsevoor de gelegenheid Siberische sneeuwtijgert
Bekijk deze YouTube-video
Die heeft er zin aanquote:Op zondag 20 december 2009 12:56 schreef Greys het volgende:
Mijn Bengaalsevoor de gelegenheid Siberische sneeuwtijgert
Bekijk deze YouTube-video
Zo, wat een mooie kat. Hij kijkt een beetje wild uit zijn ogen, eerste keer echt sneeuw?quote:Op zondag 20 december 2009 12:56 schreef Greys het volgende:
Mijn Bengaalsevoor de gelegenheid Siberische sneeuwtijgert
Dat is zeker mogelijk in heftig weer.quote:Op zondag 20 december 2009 12:43 schreef Idril-2 het volgende:
Net een flinke onweersklap in Amsterdam (nw west)
Ik hoor het zo wel voorbij komen dan hier in Amsterdamquote:
1x meegemaakt op 25 november 2005. Toen was het ook chaos...quote:Op zondag 20 december 2009 13:09 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]dat heb ik nog nooit meegemaakt.
Was een goeie flitsquote:Op zondag 20 december 2009 13:09 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]dat heb ik nog nooit meegemaakt.
Dank je! Het is een Bengaal (uit het asielquote:Op zondag 20 december 2009 12:59 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Zo, wat een mooie kat. Hij kijkt een beetje wild uit zijn ogen, eerste keer echt sneeuw?
Correct, temperatuur ook rond 1 graad.quote:Op zondag 20 december 2009 13:14 schreef Kabbie_Kabbie het volgende:
natte sneeuw / regen hier bij spijkenisse
Ik zit hier 30 km richting het oosten, en hier gelukkig nog sneeuwquote:Op zondag 20 december 2009 13:14 schreef Kabbie_Kabbie het volgende:
natte sneeuw / regen hier bij spijkenisse
Op die avond is mijn WAP-telefoon in permanente staat van onderkoeldheid geraakt. Was niet meer te reanimeren. Enkele van de foto's die ik toen heb gemaakt hangen hier aan de muur nu. Mooi aandenken van de laatste echte sneeuw die ik gezien heb.quote:Op zondag 20 december 2009 13:10 schreef Againzender het volgende:
[..]
1x meegemaakt op 25 november 2005. Toen was het ook chaos...
De kans op echt onweer is vrij klein, maar wat meer gerommel is zeer zeker mogelijk.quote:Op zondag 20 december 2009 13:15 schreef Qebbel het volgende:
Ik hoorde net gerommel in Amsterdam! Ben benieuwd of het echt gaat onweren zometeen!
Mooi dier. Moet ik niet met mijn poes proberen...aan een lijntje naar buiten laten. Denk dat het dier zichzelf zou ophangen.quote:Op zondag 20 december 2009 13:12 schreef Greys het volgende:
[..]
Dank je! Het is een Bengaal (uit het asiel).
Dus ik weet niet of het zijn eerste keer sneeuw is, wel sinds hij bij ons woont in elk geval!
Hier zie je hem nog iets beter, zo was hij van de week in het mindere sneeuw
[ afbeelding ]
/F&F
Whow!quote:Op zondag 20 december 2009 13:12 schreef Greys het volgende:
[..]
Dank je! Het is een Bengaal (uit het asiel).
Dus ik weet niet of het zijn eerste keer sneeuw is, wel sinds hij bij ons woont in elk geval!
Hier zie je hem nog iets beter, zo was hij van de week in het mindere sneeuw
[ afbeelding ]
/F&F
In Rotterdam beide positief, wel motsneeuw.quote:Op zondag 20 december 2009 13:30 schreef Tonio-mcdo het volgende:
Sneeuwt weer, temperatuur daalt. Kan je dat bevestigen Kabbie?
Gun je het ons welquote:Op zondag 20 december 2009 13:35 schreef Radio-silence het volgende:
Jammer voor de randstad: [ afbeelding ]
quote:Op zondag 20 december 2009 13:35 schreef Radio-silence het volgende:
Jammer voor de randstad: [ afbeelding ]
Tuurlijk, wij hebben ons pleziertje sowieso donderdag al gehad!Waarschijnlijk zal de temp bij jullie over een uurtje wel weer flink zakken! Het sneeuwt hier af en toe ook nog en de hele dag wel al motsneeuw.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |