Dat dus.quote:Op vrijdag 20 november 2009 10:26 schreef Clairvaux het volgende:
[..]
Of de ban terecht is, is niet aan mij om te oordelen, zal best wel.
De manier waarop die ban tot stand is gekomen is bijzonder achterbaks te noemen.
Temeer daar het "voorval" in NWS al afgedaan was met een edit en waarschijnlijk ook een note.
Het is duidelijk dat Gelly niet geliefd wordt vanwege zijn voorkeuren in moraal en politiek, en dat mag hier geen rol bij spelen.quote:Op vrijdag 20 november 2009 20:16 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Dat dus.
Je (als in men) ziet Gelly vrijwel nooit posten in NWS. Behalve in NWS-FB. Zo nu en dan moet ie bepaalde users hebben en dan gaat ie hier lopen zuigen en zeiken en proberen de mods/FA's te beïnvloeden met als doel die user een ban aan te smeren. Hetgeen an sich al achterbaks is te noemen.
Dit keer heeft ie echter rechtstreeks in FB lopen te zuigen om zijn zin door te drammen. En dus de NWS-crew simpelweg gepasseerd.
Wat hem dus ook gelukt is. Veel achterbakser kan niet. Aan dat soort mensen heb ik een broertje dood![]()
Als een reactie of een mening van een user je niet aanstaat, ga er dan op in met argumenten of spreek hem/haar erop aan via PM desnoods. Of mijdt topics met een bepaald onderwerp (doe ik ook al een tijd lang: is beter voor mijn bloeddruk). Maar dit was gewoon een laffe aanval in de rug.
En werd het proberen aan te smeren van een ban niet bestraft met een ban?
Of je bewandelt de reguliere weg en dient gewoon een topic report in als je onverbloemd racisme ziet.quote:Op vrijdag 20 november 2009 20:16 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Als een reactie of een mening van een user je niet aanstaat, ga er dan op in met argumenten of spreek hem/haar erop aan via PM desnoods. Of mijdt topics met een bepaald onderwerp
Wat is het probleem nou? Als hij van mening is dat de NWS-mods iets niet correct hebben afgehandeld, staat het hem vrij om een FA te benaderen. Hij heeft daarnaast in FB gepost in plaats van een PM te sturen, dat is niet achterbaks, maar direct en open.quote:Op vrijdag 20 november 2009 20:16 schreef StateOfMind het volgende:
Dit keer heeft ie echter rechtstreeks in FB lopen te zuigen om zijn zin door te drammen. En dus de NWS-crew simpelweg gepasseerd.
Wat hem dus ook gelukt is. Veel achterbakser kan niet. Aan dat soort mensen heb ik een broertje dood![]()
ik heb destijds niet meegekregen waarom ie gepermgebanned was. anyhow, ik zou hem graag terug zien, zonder bedreigingen.quote:Op vrijdag 20 november 2009 23:10 schreef Sjaakz het volgende:
Och, het is niet SCH's eerste permban, en het zal ook vast niet zijn laatste zijn.
zoals ik al zei: ik weet niets van zijn ban, ik was lekker ergens anders toen. maar ik mis zijn extreem linkse balans. tenzij hij gewoon nu als een andere user post.quote:Op vrijdag 20 november 2009 23:36 schreef sp3c het volgende:
SCH zijn ban heeft sowieso niets met NWS te maken
Ja ik ook wel.quote:Op vrijdag 20 november 2009 23:30 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
anyhow, ik zou hem graag terug zien
vermoedelijk wel .. maar dat is dan net even anders dan 'onze' roze linkse homo met een uitgesproken meningquote:Op vrijdag 20 november 2009 23:44 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
zoals ik al zei: ik weet niets van zijn ban, ik was lekker ergens anders toen. maar ik mis zijn extreem linkse balans. tenzij hij gewoon nu als een andere user post.
wat ben jij toch bizar eng of dom. een van de twee.quote:
Die heb ik even achter gevraagd, want er lopen meerdere topics over Israël apart. Kom ik nog op terug.quote:Op zaterdag 21 november 2009 22:01 schreef WammesWaggel het volgende:
Israël en/of Palestina #61 - Ter land ter zee en in de lucht
Israël eist stop bouw Palestijns stadion
Dubbelop.
Eens.quote:Op maandag 23 november 2009 10:06 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Rotterdamse campagne tegen verkeringsgeweld
Als ik bekeerd wil worden ga ik wel naar de EO.
Dit lijstje was slechts ter illustratie. Zo van: als we dan voor elke mening over het onderwerp nog een apart topic openen krijg je zoiets. Anouk bleek toevallig inderdaad al een topic over te zijn.quote:Op maandag 23 november 2009 03:18 schreef paddy het volgende:FOK!ker: Sinterklaas valt ten prooi aan de multicul PVV: proefballontje: Zwarte pieten met dubbele nationaliteit door de knieën schieten Andere FOK!ker: Net als de (regenboog)piet CDA: Bescherm het kruis van sinterklaas!
Waar zie je die staanZie ze niet in NWS en daar hebben we het toch over
Ja, sorry, ik kijk niet wie een topic opent over Sinterklaas in welk forum. De reden?Volgens mij eerder al aangegeven hier. Kijk wel in NWS naar topics die evt naast elkaar kunnen lopen.quote:Op maandag 23 november 2009 10:32 schreef Sjaakz het volgende:
[..]
Dit lijstje was slechts ter illustratie. Zo van: als we dan voor elke mening over het onderwerp nog een apart topic openen krijg je zoiets. Anouk bleek toevallig inderdaad al een topic over te zijn.
Ik vond het juist wel waardevol omdat ook de moslims (twee) hier zeiden dat niet moslims dit willen, maar ze juist de vrijzinnigen tegemoet willen komen.quote:Maar om nou voor de mening van één moslim een apart topic naast Ergernis over multicultimijter te openen vind ik een beetje vreemd. Of het nou ondergesneeuwd zou raken of niet, het gaat hier gewoon om de mening van een individu dat toevallig moslim is.
Ik denk een kloon, maar hij is dichtquote:Op maandag 23 november 2009 10:06 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Rotterdamse campagne tegen verkeringsgeweld
Als ik bekeerd wil worden ga ik wel naar de EO.
Dank jequote:Op dinsdag 24 november 2009 17:59 schreef Hukkie het volgende:
Dubbeltopic:
'Laat BZN-nummer op arm tattoeëren'
'Laat BSN-nummer op arm tattoeëren'
Ik was er niet, en mijn gevoel zegt me dat fruts druk op zijn werk was en misschien dacht dat het een hoax was? Lijkt me een logische verklaring aan de hand van de reactiesquote:Op dinsdag 24 november 2009 21:41 schreef Disana het volgende:
Dit snap ik niet helemaal:
Burgers Service Nummer op linkerarm laten tatoeëren
Deze werd vanmiddag geopend maar dichtgegooid.
Uren later wordt deze geopend
'Laat BSN-nummer op arm tattoeëren'
en die blijft wel open.
De OP was serieus, jammer dat anderen het dan kennelijk verpest hebben. kunnen verpesten voor een TS.quote:Op dinsdag 24 november 2009 22:05 schreef paddy het volgende:
[..]
Ik was er niet, en mijn gevoel zegt me dat fruts druk op zijn werk was en misschien dacht dat het een hoax was? Lijkt me een logische verklaring aan de hand van de reacties
Achteraf gezien heb je gelijk hoor... De bron (security.nl) vond ik niet overtuigend genoeg en gezien de reacties en ik kon op dat moment nog geen bijpassende bericht/bron vinden dacht ik idd dat het een hoax was. . Plus het feit dat ik steeds een onderhoudspagina zag werkte ook niet echt mee.quote:Op dinsdag 24 november 2009 22:06 schreef Disana het volgende:
[..]
De OP was serieus, jammer dat anderen het dan kennelijk verpest hebben. kunnen verpesten voor een TS.
Ach nou ja, in zekere zin was het ook een hoax, en die down times hielpen natuurlijk ook niet echt.quote:Op woensdag 25 november 2009 09:04 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Achteraf gezien heb je gelijk hoor... De bron (security.nl) vond ik niet overtuigend genoeg en gezien de reacties en ik kon op dat moment nog geen bijpassende bericht/bron vinden dacht ik idd dat het een hoax was. . Plus het feit dat ik steeds een onderhoudspagina zag werkte ook niet echt mee.
Dat andere topic heb ik niet gezien, ben daarna ook weinig op Fok geweest. Pas thuis hoorde ik op het nieuws over dit onderwerp en dat er daadwerkelijk dus een folder was verspreid. Sorry
Eigenlijk heeft ie recht op nog een paar dagen gezien de downtime.quote:Op woensdag 25 november 2009 21:25 schreef Hukkie het volgende:
De laatste avond rust voordat Whiskey terug komt
Het zal hem deugd doen dat dit topicje nog niet vol is ..toch een mooi topic om weer te startenquote:Op woensdag 25 november 2009 21:25 schreef Hukkie het volgende:
De laatste avond rust voordat Whiskey terug komt
quote:Op woensdag 25 november 2009 21:31 schreef vijfhonderd het volgende:
[..]
Eigenlijk heeft ie recht op nog een paar dagen gezien de downtime.
Snel! Vullen die hap!quote:Op woensdag 25 november 2009 22:15 schreef qonmann het volgende:
[..]
Het zal hem deugd doen dat dit topicje nog niet vol is ..toch een mooi topic om weer te starten
moet je iemand flink beledigen/schelden enzo, dan komt ie wel vol..maar het is hier pais en vree nuquote:
Wat mij betreft blijft dat ook zo. Heb mn portie conflicten wel weer gehad voor vandaag.quote:Op woensdag 25 november 2009 22:52 schreef qonmann het volgende:
[..]
moet je iemand flink beledigen/schelden enzo, dan komt ie wel vol..maar het is hier pais en vree nu
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |