volgens de Q site is het bijna uitverkocht dus als je wil moet je snel zijnquote:
B-Front die er mee afsluit, Alphaverb die hem als 2e/3e plaat draait (met retestrak mixwerk!!)quote:
OOOOOKKKKquote:Op maandag 14 september 2009 15:36 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
B-Front die er mee afsluit, Alphaverb die hem als 2e/3e plaat draait (met retestrak mixwerk!!)![]()
hoezo is dat niet live?quote:Op maandag 14 september 2009 15:48 schreef T_Killer het volgende:
De filmpjes zijn btw door zn vriendin gemaakt, die stond met n fototoestel achter de dj-deck. Jammer dat die Qbase edit niet live is opgenomen qua geluid, maar dat het geluid er later onder is gezet
Klinkt gewoon anders, merk je dat niet t.o.v. dat filmpje van WTF?quote:
Je zou het in eerste instantie niet zeggen, maar volgens mij is de plaat er wel onder het omgevingsgeluid gezet. Of het is gewoon echt een verdomd goede camera!quote:
Heerlijk, ik heb em ookquote:Op maandag 14 september 2009 15:48 schreef T_Killer het volgende:
Ik zit na te genieten van die filmpjes van Alphaverb, ik was zeker blij dat rip zn meid kwijt was en dat we daar zijn blijven hangen. Hij begon met you can play de games, wat ik al tof vond omdat dat toch een wat oudere plaat is. En toen die edit erin kwam....ik had het niet meer![]()
Ook lekker dattie toen ff het volume wegdraaide en de hele hangar meedeed
Maar dan hebben wij jou ook helemaal gemist bij Alphaverb en op de andere meet (weet btw ook niet hoe je dr uit ziet)quote:Op maandag 14 september 2009 16:01 schreef Sc0tTy het volgende:
[..]
Heerlijk, ik heb em ook
Ben nu aan het uploaden, het gaat alleen voor geen tiet! 50kb/s
Kheb em 'maar' twee keer gehoord, deepack draaide hem ook alleen de nieuwe edit
whehe ja dan word het moeilijk, ik heb van de meeste hier wel eens een foto gezien maar die heb ik echt niet onthoudenquote:Op maandag 14 september 2009 16:03 schreef T_Killer het volgende:
[..]
Maar dan hebben wij jou ook helemaal gemist bij Alphaverb en op de andere meet (weet btw ook niet hoe je dr uit ziet)
Van Odyssee (ervaring van laatste 10 minuten en van horen zeggen van zijn vrinden)quote:Op maandag 14 september 2009 16:29 schreef Mirrodin het volgende:
Toch wel een erg vette track![]()
Iemand van de Kjubeez gangers nog naar het optreden van Gostosa geweest?
Dat lijkt me duidelijk zat, afgeserveerd hoop ik!quote:1. Het was zeldzaam als de track vloeiend overliep.
2. Ze gooide het kanaal open zonder dat er nog geluid was.
3. Ze probeerde bij het intro van de ene track al in te mixen naar de andere.
4. Headhunterz moest een paar keer ingrijpen.
WTF heb ik drie keer gehoord, maar dit is nou 1 van zo'n nummers waar ik dat totaal niet erg van vindtquote:Op maandag 14 september 2009 15:48 schreef T_Killer het volgende:
Ik zit na te genieten van die filmpjes van Alphaverb, ik was zeker blij dat rip zn meid kwijt was en dat we daar zijn blijven hangen. Hij begon met you can play de games, wat ik al tof vond omdat dat toch een wat oudere plaat is. En toen die edit erin kwam....ik had het niet meer![]()
Ook lekker dattie toen ff het volume wegdraaide en de hele hangar meedeed
De filmpjes zijn btw door zn vriendin gemaakt, die stond met n fototoestel achter de dj-deck. Jammer dat die Qbase edit niet live is opgenomen qua geluid, maar dat het geluid er later onder is gezet
Expres niet heen geweest. Ik wou al niet uit princiepe. En ze blijkbaar laten zien dat ze er niets van bakt. Nee zolang die ergens draait, kom ik die stage/zaal niet in.quote:Op maandag 14 september 2009 16:33 schreef ElDani het volgende:
[..]
Van Odyssee (ervaring van laatste 10 minuten en van horen zeggen van zijn vrinden)
[..]
Dat lijkt me duidelijk zat, afgeserveerd hoop ik!
Had je iets langer moeten blijven bij Psyko Punkzquote:Op maandag 14 september 2009 17:15 schreef Boy_Snakeye het volgende:
Helaas geen "not an addict" gehoord
Zou best kunnen, niet zo ver weg =] Zaterdag waarschijnlijk Wildstylez - A-Lusion @ Zakquote:Op maandag 14 september 2009 17:06 schreef Koepert het volgende:
Na een geslaagde Qbase, nog Fok!kers zin om binnenkort Groningen aan te doen?
http://partyflock.nl/party/157340:Indicator.html
Als alles doorgaat zoals t er nu uitziet, ook present.. (Indicator & Zak)quote:Op maandag 14 september 2009 17:54 schreef Mirrodin het volgende:
[..]
Zou best kunnen, niet zo ver weg =] Zaterdag waarschijnlijk Wildstylez - A-Lusion @ Zak
oke super, dan wacht ik nog even af!quote:Op maandag 14 september 2009 17:57 schreef Sc0tTy het volgende:
Me verslag staat al klaar, nu alleen nog wachten op de filmpjes
ik was er niet bijquote:Op maandag 14 september 2009 17:15 schreef Boy_Snakeye het volgende:
-edit-
En volgens mij 1 van de betere FOk meets sinds lange tijd
optie hiero.. stukkie voorbij den bosch is dat toch? niet verder dan tilburg iig dacht ik en dat is een uur.quote:Op maandag 14 september 2009 15:12 schreef Sethje het volgende:
je kunt 10 oktober beter naar twisted gaan
Dank u!quote:Op maandag 14 september 2009 18:49 schreef 16meter het volgende:
[..]
optie hiero.. stukkie voorbij den bosch is dat toch? niet verder dan tilburg iig dacht ik en dat is een uur.
wel mooie line-up.
Omdat je niet wist hoek er uit zagquote:Op maandag 14 september 2009 18:58 schreef Koepert het volgende:
Goed verslag, leuke filmpjes![]()
Maar hoezo melding aan mij dat je daar te zien bent? Ik mis weer eens iets?![]()
A Lusion vooraan stond je trouwens waar ik/wij ongeveer gestaan hebben, alleen waarschijnlijk vroeger in de set, k sta er iig niet op, en viel wel op.. Groot, wit en stuiterend..
Alpha Twins, Alphaverb en Dana (met/zonder vinyl, kies maar) waren echt dikke shitquote:Op maandag 14 september 2009 18:50 schreef Sc0tTy het volgende:
Ze draaide met vinyl! De enige diek daarmee heb gezien.
Ook daar gingen we vrij snel weer weg, ze draaide net als Isaac erg traag en was ook niet wat ik wou horen.
Toen die set afgelopen was en die van de Alpha Twins begon liep toch wel zeker de helft van de zaal weg ( WAAAAAROM ???? ).
Wat achter af echt fijn was, want het was HARD bij de A2's en de ene beuk plaat na de andere kwam op.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Echt gekke werk, voor deze tijd ( er was nog 7 uur te gaan). Alsof ze de laatste van de avond waren, okee, dat waren ze voor de SWAT ook, maar toch
Helemaal los gegaan daaro en voor de menschen die toen weg zijn gelopen, mijn dank is groot. Ben door heel die zaal los gegaan
Alphaverb werd warm onthaald door het publiek dat nog over was, hij gooide er gelijke en heerlijke plaat op, Play The Games ge-edit voor Q-Base.
Hij deed prezies waar ik van hield, oude en nieuwe platen door elkaar heen ennnn met het publiek spelen, hij ging helemaal los achter de decks.
W.T.F. kwam op en de zaal ging LOS!
daar stond ik ook, niet super groot maar wel groen en stuiterendquote:Op maandag 14 september 2009 18:58 schreef Koepert het volgende:
A Lusion vooraan stond je trouwens waar ik/wij ongeveer gestaan hebben, alleen waarschijnlijk vroeger in de set, k sta er iig niet op, en viel wel op.. Groot, wit en stuiterend..
oh zoquote:Op maandag 14 september 2009 19:02 schreef Sc0tTy het volgende:
[..]
Omdat je niet wist hoek er uit zag
quote:Op maandag 14 september 2009 19:06 schreef ReMcOrE het volgende:
daar stond ik ook, niet super groot maar wel groen en stuiterend
weet je zo welke van de 4?quote:Op maandag 14 september 2009 19:08 schreef Koepert het volgende:
[..]
Jij staat ook wel op 1 vd filmpjes van A-lusion.. in t linker hoekje van t beeld..
anders zei ik wel filmpje 1quote:
filmpje 1 vanaf 02.32 ongeveerquote:Op maandag 14 september 2009 19:12 schreef Koepert het volgende:
[..]
anders zei ik wel filmpje 1![]()
Gok: begin ergens van filmpje 2, maar heb ze allemaal btje doorgescand
iig 1 vd eerste 2.. vooraan dus.
Nadenken zat er niet in op dat moment, dus onthouden is niet gelukt en uit t filmpje is t ook bijna niet te halen..quote:Op maandag 14 september 2009 19:28 schreef Tha_Bartman het volgende:
Hoe heet dat nr wat je (nauwelijks) hoort in het 1ste filmpje van de alpha twins ookalweer?... het is puntje van de tong werk![]()
en ik heb remco gespot in 1 van je A-lsuion filmpjes.. groen shirt leunend tegen het hek voor de boxSpuit 11
maar ik herken mezelf ook niet op je filmpjes terwijl ik echt niet ver van je heb gestaan
Toch even tracklist nieuwe setje spammenquote:Slim Shore aka Henry Snijders was formerly known as the on-stage face of the Dutch Master project. In 2007 Henry was discovered by the Dutch Master Works-label and was asked to join their crew. His talent for producing and his major dj-skills contributed highly to the success of this project and soon Henry played big events like Defqon 1, In Qontrol, Q-base, Qountdown, X-Qlusive and Hardbass. Besides rocking big events in Holland he also got to play all across Europe and Australia, smashing dancefloors with banging tunes as Motion, Slammin’ the Bass, Pride, Floorspin, Resort to the Beat, Taste Me and The Scene. Unfortunately differences in views to where the Dutch Master project was going in the future broke up the cooperation between Henry and Dutch Master Works. Henry had to make a new step and decided to return to his old love: Slim Shore. An alias he used long before he got signed to any label. The name may have changed but the producer/dj remains the same. Henry’s fully focused on making Slim Shore a name you wont forget. Henry will keep bringing you big ass productions and killer dj-sets, Slim Shore is on his way again. Party hard!
quote:01. Showtek - Black
02. Scope DJ - My Vision
03. Headhunterz - Reloaded Part 2
04. Grandmaster Q - Until Then (Josh & Wesz Remix)
05. Floorcrushers - Psycho Stylez
06. The R3bels - Growl
07. Scope DJ - Twilight
08. Mad@Faq - Make Some Noise (T.A.T. Remix)
09. Josh & Wesz - Like Thiz
10. Bass Modulators - Give It Up
11. Deepack Vs. D-Block & S-Te-Fan - In Other Wordz
12. Hardstyle Masterz Feat. Max Enforcer - The Stage Is Our Home
13. A-Lusion - Show That Feeling
klopt, het is Noisecontrollers - Interview, nu weet ik het weerquote:Op maandag 14 september 2009 19:58 schreef T_Killer het volgende:
noisecontrollers - gaia/interview of hoe ie ook heet
quote:Op maandag 14 september 2009 19:46 schreef T_Killer het volgende:
Alphaverb pt 4/6 is btw 01 . Like Thiz 02 . Thunderstyle
Alphaverb pt 6/6 is 01. Never enough 02. To be Announced. Bij dat filmpje sta ik op 3.25 nog op, toen kwam ik nog even mijn laatste nummertje meepakken en alles eruit gooien (zwart vest). Hebben we toch gemeet
mooi ga'k ff op YT bij werkenquote:Op maandag 14 september 2009 19:28 schreef Tha_Bartman het volgende:
Hoe heet dat nr wat je (nauwelijks) hoort in het 1ste filmpje van de alpha twins ookalweer?... het is puntje van de tong werk![]()
en ik heb remco gespot in 1 van je A-lsuion filmpjes.. groen shirt leunend tegen het hek voor de boxSpuit 11
maar ik herken mezelf ook niet op je filmpjes terwijl ik echt niet ver van je heb gestaan
Ja een vriendin van me heeft een uber cam, moet ff achterkomen welke dat is ga'k die ook halenquote:Op maandag 14 september 2009 19:46 schreef T_Killer het volgende:
Super jammer scotty dat je zo'n rukgeluid hebt anders waren het echt supervette filmpjes geweest, nu is t gewoon n hoop dof geluid iedere keer als de bass dr in komt
Dankuquote:Op maandag 14 september 2009 22:20 schreef Da_Ripper het volgende:
@ ScOtTy: geef foto's een [ img=610 ]xx[/img] tag dan vult hij het scherm & is clickable zonder de lay-out te verneuken- masterverslag kerl
.. iedereen btw
Ik heb het toch 1 keertje goed gehadquote:Op maandag 14 september 2009 22:20 schreef Da_Ripper het volgende:
Eenmaal afgezet hoorde we DblockSteFan startten dus meteen linksvoor naar de FOK!-meetWas gezellig mensen
Koepert&Huig met hun danspasjes, Bartman&NLS die in elk intro Shiverz hoorde
![]()
Maar toen die ook daadwerkelijk voorbij kwam
Dat is Coone - Doggystyle (Psyko Punkz DJ Tool)quote:Op maandag 14 september 2009 22:20 schreef Da_Ripper het volgende:
Ik meen dat zij een nummer draaide wat zo'n jump-melodietje heeft ... iemand?. Wederom een heerlijk tijd gehad in die bunker daaro.![]()
dat nummer is echt zo vet, die mid schopt kontquote:Op maandag 14 september 2009 23:46 schreef NLS04 het volgende:
[..]
Dat is Coone - Doggystyle (Psyko Punkz DJ Tool)![]()
Doe maar eens op LSDB psyko punkz @ defqon luisteren
Hij is idd vrij nieuw op twitter. Stuur berichtjes naar de verkeerde zanyquote:Op dinsdag 15 september 2009 08:43 schreef ElDani het volgende:
Twitter van Prophet zelf..
http://twitter.com/scantraxxrecord
Volgens frontliner is het een fake adres..quote:Op dinsdag 15 september 2009 08:43 schreef ElDani het volgende:
Twitter van Prophet zelf..
http://twitter.com/scantraxxrecord
x2, wat heldigquote:Op dinsdag 15 september 2009 13:47 schreef Tha_Bartman het volgende:
perfecte openingstrack staat nu in je inbox![]()
wat is dat nr ongelofelijk vet gedaan
Deepack draaide hem ook nogquote:Op maandag 14 september 2009 15:36 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
B-Front die er mee afsluit, Alphaverb die hem als 2e/3e plaat draait (met retestrak mixwerk!!)![]()
Niets anders dan inmens respect voor deze jongen dat hij al deze DJ tools gewoon snel beschikbaar maakt na afloop voor zijn fans!quote:Op dinsdag 15 september 2009 14:11 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
x2, wat heldigen misschien nog wel heldiger dat hij hem gewoon vrijgeeft
![]()
![]()
terecht dat hij zware respect en zeer veel respons kreeg tijdens zijn optreden op Q-Base
Klopt, was eerste keer dat ik deze cam bij me had, en ik dacht eigenlijk dat hij de bass (voornamelijk in de bunkers) niet zo goed zou trekken. Helaas, maar volgende keer beter.quote:Op dinsdag 15 september 2009 15:43 schreef Sc0tTy het volgende:
@ LtNoX
Nais verslag, jammer dat je filmpjes zo kort zijnje geluid is nml een 'stukkie' beter dan dat van mij
Btw heb je die foto's ook in high res, daar zit wel wallpaper materiaal tussen nml.
edit::
wat was alphaverb toch een held... khad het niet meer toen hij deze op gooide !
whahah hier: ist helemaal zwart zie je 1 lichtje, da ben ik( linksvoor !!! )
![]()
Toen je Coone zei wist ik weer dat ik 'm daar van kende. Ik gaf toendertijd al aan dat ik geen fan van Coone ben, twas mij toch iets te jumpy. Ondanks het feit dat het een funny plaatje is het ook niet meer dan dat.quote:Op maandag 14 september 2009 23:46 schreef NLS04 het volgende:
Dat is Coone - Doggystyle (Psyko Punkz DJ Tool)![]()
Doe maar eens op LSDB psyko punkz @ defqon luisteren
quote:Op dinsdag 15 september 2009 15:12 schreef Just_Shut_Up het volgende:
Rip, leuk je nog ff gezien te hebben. Respect voor je vriendin
.
welke camera heb je ?quote:Op dinsdag 15 september 2009 16:14 schreef LtNoX het volgende:
[..]
Klopt, was eerste keer dat ik deze cam bij me had, en ik dacht eigenlijk dat hij de bass (voornamelijk in de bunkers) niet zo goed zou trekken. Helaas, maar volgende keer beter.
Foto's in hun normale resolutie zal ik zo even uploaden.
edit: Heb alles wat van enige scherpte voorzien was geupload, maar zoals je zelf ziet is het verrekte lastig die fotos scherp te krijgenHoop in ieder geval dat er wat voor je tussenzit.
http://img170.imageshack.us/gal.php?g=cimg1227p.jpg
Dit was een Casio EX-Z21.quote:Op dinsdag 15 september 2009 17:14 schreef Sc0tTy het volgende:
[..]
welke camera heb je ?
idd die foto's zijn beetje out of focus, erg jammer zijn wel vet( had ik ook met mijn cam )
quote:Op dinsdag 15 september 2009 17:30 schreef LtNoX het volgende:
[..]
Dit was een Casio EX-Z21.
[ afbeelding ]
Klein, handelbaar en bovendien low budget, maar kwaliteit valt me alleszins niet tegen. Zag net ook dat er een anti-shake optie opzat die uitstond, dus wellicht hadden de foto's beter gekund.
Ik vind het eigenlijk nog niet eens zo'n slechte plaatquote:Op dinsdag 15 september 2009 13:01 schreef ElDani het volgende:
Mag ik even een request voor een perfecte openingstrack voor een setje?
yez!quote:Op dinsdag 15 september 2009 17:42 schreef LtNoX het volgende:
Haha, toeval. Hij is best betaalbaar nu zag ik toen ik een plaatje zocht, iets van 150E. Past ook prima in de zak, ook een vereiste. Verder ook weinig te klagen.
Bedoelt u die?
uhhhhhhh pfuu zou dat echt niet weten , een van hun(jullie?quote:Op dinsdag 15 september 2009 19:42 schreef poiuytr het volgende:
@ Scoty: Wie had je gesproken uit Almelo dan kan best zijn dat je naast mij had gezeten en met me had gepraat rond hoelaat was dat ongeveer?
leuk filmpjequote:Op dinsdag 15 september 2009 19:29 schreef Boy_Snakeye het volgende:
Niks te zien, gewoon doorlopen, geen fokkers in beeld
Wat had het een vet filmpje kunnen zijn als het net wat meer licht was bij de meet
hoe vet is die Remix van Dikke Bleek?!quote:Op dinsdag 15 september 2009 15:43 schreef Sc0tTy het volgende:
edit::
wat was alphaverb toch een held... khad het niet meer toen hij deze op gooide !
whahah hier: ist helemaal zwart zie je 1 lichtje, da ben ik( linksvoor !!! )
![]()
mooi filmpje Boyquote:Op dinsdag 15 september 2009 19:29 schreef Boy_Snakeye het volgende:
Niks te zien, gewoon doorlopen, geen fokkers in beeld
Dan waren wij dat waarschijnlijk niet nee. Stond rond die tijd ook te knallen bij Zatox dus. Ben al halfuur bezig met mijn Q-base verslag zet hem morgen hier wel even neer, wel aardig langdradig geworden!quote:Op dinsdag 15 september 2009 19:56 schreef Sc0tTy het volgende:
[..]
uhhhhhhh pfuu zou dat echt niet weten , een van hun(jullie?) was 33 .
rond 1 uur ? zatox was nog bezig
[..]
leuk filmpjealleen is wel van alleen de eerste paar uur
en die dude die midden in het publiek stond te zeiken... echt zo vanneehh WHAT THE FUCK!![]()
wies die meid @ 1:03 in dat witte shirt, dies wel leuk voor thuis![]()
whehe, had tof geweestquote:Op dinsdag 15 september 2009 20:08 schreef poiuytr het volgende:
[..]
Dan waren wij dat waarschijnlijk niet nee. Stond rond die tijd ook te knallen bij Zatox dus. Ben al halfuur bezig met mijn Q-base verslag zet hem morgen hier wel even neer, wel aardig langdradig geworden!
Ja gasten waren al dronken voordat ze er waren. Die jongen komt de deur niet zovaak meer uitquote:Op dinsdag 15 september 2009 19:56 schreef Sc0tTy het volgende:
[..]
leuk filmpjealleen is wel van alleen de eerste paar uur
en die dude die midden in het publiek stond te zeiken... echt zo vanneehh WHAT THE FUCK!![]()
wies die meid @ 1:03 in dat witte shirt, dies wel leuk voor thuis![]()
das altijd jammerquote:Op dinsdag 15 september 2009 20:55 schreef Boy_Snakeye het volgende:
[..]
Ja gasten waren al dronken voordat ze er waren. Die jongen komt de deur niet zovaak meer uit
En meisje is al bezet. knikkende jongen 3 seconde eerder is haar vriendje
Rete geile trackquote:
Redelijk nummertje. Maar wat echt niet meer kan is die autotune over de stem van Villain....quote:Op dinsdag 15 september 2009 22:38 schreef NLS04 het volgende:
Echt slecht inderdaad... toch vond ik hem op Decibel erg lekker klinken.quote:Op woensdag 16 september 2009 00:01 schreef LeonH het volgende:
[..]
Redelijk nummertje. Maar wat echt niet meer kan is die autotune over de stem van Villain....
Ik ben geloof ik de enige die gewoon totaal NIET warm word van dat album-gedoe.. Ik zal dat ding ook niet kopen als dit soort samples er staan..quote:
x2, voor de rest is het wel een goede trackquote:Op woensdag 16 september 2009 00:01 schreef LeonH het volgende:
[..]
Redelijk nummertje. Maar wat echt niet meer kan is die autotune over de stem van Villain....
Dat laatste ben ik wel met je eens.. Als hij superveel tijd aan zijn publiek zou besteden, want die tijd heeft hij regelmatig, zou het wel heel vet zijn! Zeker zijn tracks zijn over het algemeen crowdpleasers.quote:Op woensdag 16 september 2009 11:22 schreef Boy_Snakeye het volgende:
Fantastisch hoe die man zich gedraagd. Hoe die bij ongeveer 1 minuut wegdraait en zijn cd weglegt... net een robot![]()
Hij beweegt op elke beat die hij hoort.
Op 2 minuten even zijn vage koptelefoon aan zijn oor en klaar! Hij heeft daarentegen weinig interactie met het publiek.
Check ook zijn handbeweging op 6:37
Coolquote:Op woensdag 16 september 2009 13:06 schreef T_Killer het volgende:
NLS en ik zijn het er unaniem over eens:
Dit:
was een van de vetste momenten van Q-Base
achteraf jammer dat ik niet bij PP ben geweest en ook niet bij AV..maar evengoed vermaatk natuurlijkquote:Op woensdag 16 september 2009 13:06 schreef T_Killer het volgende:
NLS en ik zijn het er unaniem over eens:
Dit:
was een van de vetste momenten van Q-Base
z'n koptelefoon met 1 schelpquote:Op woensdag 16 september 2009 11:22 schreef Boy_Snakeye het volgende:
Op 2 minuten even zijn vage koptelefoon aan zijn oor en klaar! Hij heeft daarentegen weinig interactie met het publiek.
ik heb geen geluid hier op het werk, maar ik gok: iedereen die "click click, psyko punkz trick" schreeuwt?!quote:Op woensdag 16 september 2009 13:06 schreef T_Killer het volgende:
NLS en ik zijn het er unaniem over eens:
Dit:
was een van de vetste momenten van Q-Base
mooi dat dat kan in Duitslandquote:Op woensdag 16 september 2009 13:14 schreef Koepert het volgende:
[..]
Cool
Zoveel vette momenten gehad..
eerste plaat Alpha2.. Bartman en ik kijken elkaar verbaasd aan.. WTF zoo hard? dat kan niet! *Grijns* Fuck dat kan welRamsj LOS..
quote:Op woensdag 16 september 2009 13:06 schreef T_Killer het volgende:
NLS en ik zijn het er unaniem over eens:
Dit:
was een van de vetste momenten van Q-Base
Whehe altijd fijn als je baas weg isquote:Op woensdag 16 september 2009 13:21 schreef ReMcOrE het volgende:
ik heb geen geluid hier op het werk, maar ik gok: iedereen die "click click, psyko punkz trick" schreeuwt?!O
Ik dacht echt 'nee dat gaan ze niet maken, nu al zo hard!' en toch deden ze het, wat een gruwelijke set was het ookquote:Op woensdag 16 september 2009 13:14 schreef Koepert het volgende:
Zoveel vette momenten gehad..
eerste plaat Alpha2.. Bartman en ik kijken elkaar verbaasd aan.. WTF zoo hard? dat kan niet! *Grijns* Fuck dat kan welRamsj LOS..
Ik kan van TBY echt niet warm worden, z'n platen zijn vet maar z'n draai kunsten... altijd traag, speelt niet met het publiek... nee die moet net zoals michel pollen gewoon in de achtergrond blijven en evt een dj in dienst nemen voor de act.... draaien kan die imho niet.quote:Op woensdag 16 september 2009 11:22 schreef Boy_Snakeye het volgende:
Fantastisch hoe die man zich gedraagd. Hoe die bij ongeveer 1 minuut wegdraait en zijn cd weglegt... net een robot![]()
Hij beweegt op elke beat die hij hoort.
Op 2 minuten even zijn vage koptelefoon aan zijn oor en klaar! Hij heeft daarentegen weinig interactie met het publiek.
Check ook zijn handbeweging op 6:37
ooooooooo wat klapte die hardquote:Op woensdag 16 september 2009 13:06 schreef T_Killer het volgende:
NLS en ik zijn het er unaniem over eens:
Dit:
was een van de vetste momenten van Q-Base
Hey, da's maf.... Met de personen op 0:17, 0:57 en 1:12 heb ik nog flink gas staan geven tijdens Zatox, ergens links vooraan!quote:Op dinsdag 15 september 2009 19:29 schreef Boy_Snakeye het volgende:
Niks te zien, gewoon doorlopen, geen fokkers in beeld
Wat had het een vet filmpje kunnen zijn als het net wat meer licht was bij de meet
Dan heb je ook met mij gestaanquote:Op woensdag 16 september 2009 13:35 schreef Bertje_NL het volgende:
[..]
Hey, da's maf.... Met de personen op 0:17, 0:57 en 1:12 heb ik nog flink gas staan geven tijdens Zatox, ergens links vooraan!
Wat een feestje....![]()
(Eerste post, en dat terwijl ik al zeker 50 topics aan het lurken ben...)
Kloontje van mstx?quote:Welkom btw
Haha, klopt, herinner me het shirtje nog goed!quote:Op woensdag 16 september 2009 14:13 schreef Boy_Snakeye het volgende:
[..]
Dan heb je ook met mij gestaanZijn namelijk vrienden van mij. Ik had het shirtje "pas op zwenkt uit" aan
Welkom btw
Ow wacht jij had ook een kleurrijke opdruk op je shirt toch? En die 2 dames met waaiers bedoel je. Toch ideaal in de warmtequote:Op woensdag 16 september 2009 15:11 schreef Bertje_NL het volgende:
[..]
Haha, klopt, herinner me het shirtje nog goed!
Heb geloof ik ongeveer het complete eerste uur van Zatox naast / achter jullie gestaan in het gezelschap van twee meiden...
@Rip: Zeker niet m'n eerste feestje, volgens PF m'n 43ste in een jaar....
Volgende Fok meet zal ik me ook maar eens melden dan, zal XQ zijn denk ik?
jazeker, links vooraanquote:Op woensdag 16 september 2009 15:11 schreef Bertje_NL het volgende:
Volgende Fok meet zal ik me ook maar eens melden dan, zal XQ zijn denk ik?
Haha, dat waren wij inderdaad...quote:Op woensdag 16 september 2009 15:20 schreef Boy_Snakeye het volgende:
[..]
Ow wacht jij had ook een kleurrijke opdruk op je shirt toch? En die 2 dames met waaiers bedoel je. Toch ideaal in de warmte
Was zeker gezellig dat moment. ik zei nog "veel plezier" toen ik wegliep.... dat was jij dus
Alphaverb in de Rabox?quote:
daar sta ik sowiesoquote:
kijk gewoon naar mensen die het hardst en meest uitbundig gas geven, grote kans dat het iemand van FOK! is die staat te stampenquote:Op woensdag 16 september 2009 15:50 schreef Tha_Bartman het volgende:
Meeten kan altijd en overalkijk naar 2 lange jongens die hard losgaan, waarvan 1 kalend is
daar sta ik in de buurt
Zou d'r op zich best een aantal moeten herkennen, sommige van jullie wel eens gezien in Zak, echter nooit gesproken.quote:Op woensdag 16 september 2009 16:08 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
kijk gewoon naar mensen die het hardst en meest uitbundig gas geven, grote kans dat het iemand van FOK! is die staat te stampen
Alleen maar debielen in Emmen toch?quote:Op woensdag 16 september 2009 16:11 schreef Koepert het volgende:
Links vooraan.. De grootste debiel.. Easy..
net wat Crusty zegt, even wat foto's/filmpjes/fobo's doorspitten en dan herken je er vast wel 1quote:Op woensdag 16 september 2009 16:20 schreef Bertje_NL het volgende:
[..]
Zou d'r op zich best een aantal moeten herkennen, sommige van jullie wel eens gezien in Zak, echter nooit gesproken.
Des te meer een teken dat Q-base weinig dagjesvolk trekt.quote:Op woensdag 16 september 2009 13:06 schreef T_Killer het volgende:
NLS en ik zijn het er unaniem over eens:
Dit:
was een van de vetste momenten van Q-Base
Ik betwijfel het. Ze treden natuurlijk nog erg weinig op, en volgens mij draaien er nog niet erg veel artiesten nummers van hun.quote:Op woensdag 16 september 2009 16:25 schreef LeonH het volgende:
[..]
Des te meer een teken dat Q-base weinig dagjesvolk trekt.
Ik betwijfel of de helft van Defqon main dit mee zou kunnen "zingen"
ow jaquote:Op woensdag 16 september 2009 15:31 schreef Bertje_NL het volgende:
[..]
Haha, dat waren wij inderdaad...
Viel me al op dat jullie nogal dezelfde smaak hadden, volgens mij waren we de enigen die stilstonden bij die vage I Like It Loud mashup...
[..]
En nee ik ben er niet bij dus je moet toch maar ff foto's terugkijken van vorige meetings die hier gepost zijnquote:Op woensdag 16 september 2009 16:06 schreef ElDani het volgende:
Ik weet nog niet hoe ik er DAAR uit ga zien in de overduidelijk oranje massa, maar ik herken Boy vast wel als hij er is. En de rest moet ik gewoon even goed nadenken..
Bij meet op XQ!
Goed vertegenwoordigd iddquote:Op woensdag 16 september 2009 16:20 schreef Bertje_NL het volgende:
Alleen maar debielen in Emmen toch?(Ja, ik kom er zelf ook vandaan...
)
dat ga ik zo thuis maar eens bekijkenquote:Op woensdag 16 september 2009 16:48 schreef CrustyClown het volgende:
Trouwens B2S heeft dit filmpje gepost:
Met het commentaar (aldus YT):Geraldine Kemper (BNN) heeft op Decibel een speciaal video report gemaakt van de dag
Geraldine (lapdance bij sterretje gezocht)quote:Op woensdag 16 september 2009 16:48 schreef CrustyClown het volgende:
[..]
Ik betwijfel het. Ze treden natuurlijk nog erg weinig op, en volgens mij draaien er nog niet erg veel artiesten nummers van hun.
Zag trouwens dat je weer wat ging producen! Ben benieuwd
Trouwens B2S heeft dit filmpje gepost:
Met het commentaar (aldus YT):Geraldine Kemper (BNN) heeft op Decibel een speciaal video report gemaakt van de dag.
Ik had persoonlijk wat meer sfeer, meer area's, wat meer liefhebbers aan het woord willen zien.
Voorbeeld. Ja wat vind je van decibel: UHmm ja het is mijn verjaardag.? Dat heeft nog niets met het gevoel te maken die decibel bij je losmaakt!? Ze hadden beter onze Fok!ker Boy eventjes wat kunnen laten monteren, dan zie je tenminste sfeer, mensen genieten. Niet 5 minuten lang mensen in banken zien hangen, tatoes zetten, broodjes bestellen, etc.!
gelukkig zegt ze op 2.05 B2F radioquote:Op woensdag 16 september 2009 16:48 schreef CrustyClown het volgende:
Trouwens B2S heeft dit filmpje gepost:
Met het commentaar (aldus YT):Geraldine Kemper (BNN) heeft op Decibel een speciaal video report gemaakt van de dag.
Zeg waarom sta je in t waater??quote:Op woensdag 16 september 2009 16:48 schreef CrustyClown het volgende:
Trouwens B2S heeft dit filmpje gepost:
inderdaad teveel sfeer (teveel dingen die niet echt met het feest zelf (= de muziek) te maken hebben) helaasquote:Op woensdag 16 september 2009 16:48 schreef CrustyClown het volgende:
Trouwens B2S heeft dit filmpje gepost:
Met het commentaar (aldus YT):Geraldine Kemper (BNN) heeft op Decibel een speciaal video report gemaakt van de dag.
EDIT:
Nou ik heb het hele filmpje eens zitten bekijken en ik vind het maar waardeloos! De eerste 5 minuten gaan over het eten, louchen, bungyjumpen en de rest van de kermis attracties die er waren.
die is redelijk vaag jahquote:Op woensdag 16 september 2009 11:22 schreef Boy_Snakeye het volgende:
Check ook zijn handbeweging op 6:37
Voor alle andere dingen.. Eurocard/mastercardquote:
Echt stampen is het ook niet wat ze doet..quote:Op woensdag 16 september 2009 17:26 schreef Koepert het volgende:
[..]
Zeg waarom sta je in t waater??
Jooaah t is gewoon te warrumm.. Ja,, en je bent gewoon van t pad af
Irritant trouwens ookJa hoe dans je op deze muziek.. wat gaat ze doen (terwijl er nog steeds hardstyle gedraaid wordt op de achtergrond)... Hakken... Das anders.. Althans .. voor ik nu weer iedereen over me heen krijg.. Ik stamp bij hardstyle ( hebben mensen kunnen zien inmiddels
) en ik hak bij hardcore, en daar zit verschil in...
Wrom niet? Als jij dat toch vond.. Ben wel nieuwsgierig waarom dan natuurlijkquote:Op woensdag 16 september 2009 19:56 schreef 16meter het volgende:
ik zeg maar niet dat ik Decibel beter dan Q-base vond
Haal MMA maar weg, helemaal klaar met die kutplaat. Het album moet vooral divers zijn door de samenwerking, wat wel een goede verkapping is voor toch wel een relatieve 1-trick-pony artiest, want al die klappers met Villain vind ik redelijk inwisselbaar.quote:Op woensdag 16 september 2009 20:10 schreef LeonH het volgende:
Sorry, maar kan echt niet warm worden van het DBSTF album... Totaal niet vooruitstrevend en ook helemaal geen andere sounds in de platen wat ik bij Zany wel hoorde.
Alleen In Other Wordz, MMA (preview????) en Shiverz kunnen mij tot nu toe bekoren
Met t risico neergesabeld te worden.... Ik vind m leuk... Maar k ben sowieso wel fan van die stijlmixen.. in elk genre....quote:Op woensdag 16 september 2009 20:42 schreef ElDani het volgende:
En verder dit..
[Jack Van Gelder-modus]
zeg het maar jongens...
[/Jack Van Gelder-modus]
quote:
Ah joh zou ik me niet teveel van aantrekken...commercie wordt uiteindelijk toch wel afgekraakt --> http://partyflock.nl/artist/53229/ratings.html#ratings Heerlijk om t te lezen (toch niet alleen maar mongolen op PF tegenwoordig)quote:
Ik moet je toch ook wel gelijk geven. Ik vind het op zich nog een best lekkere plaat, hoewel ik het verschil tussen de house en de HS net iets te groot vind. Het lijkt soms meer op een slechte mash-up gescheiden door LET THE BASS KICK...quote:Op woensdag 16 september 2009 20:54 schreef Koepert het volgende:
[..]
Met t risico neergesabeld te worden.... Ik vind m leuk... Maar k ben sowieso wel fan van die stijlmixen.. in elk genre....
ach... worden "hardstyle-platen" (ahum-kuch) daar ook eens gedraaid...quote:Op woensdag 16 september 2009 21:04 schreef ElDani het volgende:
Ik vind hem ook zeker wel ok'e, maar ik blijf wel met een achterhoofdgevoeletje hangen.. Het is wel typsich zo'n plaat die feest DJ's in overvloed in de kroeg gaan gebruiken..
Ik vind 'm retestrak! Dat deuntje leent zich er in ieder geval heel goed voor.quote:Op woensdag 16 september 2009 20:42 schreef ElDani het volgende:
[..]
Haal MMA maar weg, helemaal klaar met die kutplaat. Het album moet vooral divers zijn door de samenwerking, wat wel een goede verkapping is voor toch wel een relatieve 1-trick-pony artiest, want al die klappers met Villain vind ik redelijk inwisselbaar.
En verder dit..
[Jack Van Gelder-modus]
zeg het maar jongens...
[/Jack Van Gelder-modus]
Ik zeg rete vet!quote:Op woensdag 16 september 2009 20:42 schreef ElDani het volgende:
[Jack Van Gelder-modus]
zeg het maar jongens...
[/Jack Van Gelder-modus]
Ik kan me helemaal in jou vindenquote:Op woensdag 16 september 2009 22:06 schreef Boy_Snakeye het volgende:
Previews van DBSTF, matig. Ik vind Isaac ft. D-Block & S-te-Fan – Music Is Why weer een lekkere. Dat deuntje is lekkerOp q-base klapte die er goed in. Moet ook elke keer aan deze denken bij een ander nummer. Als je geneuried met het begin kom je op dit nummer uit. Weet alleen ff niet welke.
D-Block & S-te-Fan – Teqnology: Ik mis hier echt de climax. Die bass komt er te soepel in. De melodie is OK, maar tis niet ff van .....GAASSSS ....
[..]
Ik zeg rete vet!![]()
Haha ik vind m echt leuk gedaan, toverde toch wel een flinke lach op mijn gezicht!quote:Op woensdag 16 september 2009 20:42 schreef ElDani het volgende:
[..]
En verder dit..
[Jack Van Gelder-modus]
zeg het maar jongens...
[/Jack Van Gelder-modus]
Jep, 8e keer voor mij alweerquote:Op woensdag 16 september 2009 19:56 schreef LtNoX het volgende:
Nog mensen die toevallig naar Euphoria gaan as Zaterdag?
T is meer leuk voor af en toe dan n potentieel subgenre idd, maar leuk is t zeker..quote:Op woensdag 16 september 2009 22:43 schreef em-dee-em-aa het volgende:
[..]
Haha ik vind m echt leuk gedaan, toverde toch wel een flinke lach op mijn gezicht!
Natuurlijk moeten dit soort tracks niet de standaard worden maar af en toe mag t best wel
Haha, moest ze allebei even opzoeken en verdomd. Bij freedom dat achtergrond deuntje bij het refrein vooralquote:Op woensdag 16 september 2009 20:49 schreef Da_Ripper het volgende:
Wat LtNoX zegt.![]()
Music is Why deed mij een beetje aan RmB's Spring en Dj Bobo ()'s Freedom denken
![]()
Teqnology heeft best een lekkere intro.
Gaat een goed album worden. Gewoon heerlijk vrolijke hardstyle met hier en daar een rag sausje
Nice overview ElDani
Tof! Wordt mijn ontmaagding zogezegd, ben erg benieuwd. Lineup en TT zagen er iig primaaaa uit.quote:Op woensdag 16 september 2009 22:47 schreef Sethje het volgende:
[..]
Jep, 8e keer voor mij alweerin de 013
...
shiverz vind ik leuk tot de qlimax, ik houd niet van fos platen.
...
Fusion of Sound platenquote:Op woensdag 16 september 2009 23:41 schreef LtNoX het volgende:
[..]
Haha, moest ze allebei even opzoeken en verdomd. Bij freedom dat achtergrond deuntje bij het refrein vooral
[..]
'fos platen'![]()
Zullen uiteraard toegevoegd worden..quote:Vandaag komen previews van:
Shiverz
Let’z dance
Ultimate high
Vrijdag
the Human soul
Ride with uz(max enforcer rmx)
Essence of sound
Was puur toeval dat wij bij de PP uitkwamen omdat we rondje over terrein aan het zwerven waren, hun setje op Defqon helemaal grijs gedraaid. Toen ik wist dat PP draaide wou ik dit setje perse afzien en wat ging het hardquote:Op woensdag 16 september 2009 13:06 schreef T_Killer het volgende:
NLS en ik zijn het er unaniem over eens:
Dit:
was een van de vetste momenten van Q-Base
Ben eens benieuwd naar de prijs van de cdj-900quote:The CDJ-2000 is available from November 2009 with a suggested retail price including VAT of ¤1799 which includes rekordbox software
\quote:Op donderdag 17 september 2009 13:04 schreef LeonH het volgende:
Voor de dj's onder ons:
www.pioneerprodj.com
De nieuwe CDJ-2000 en CDJ-900!!! Ik ben verliefd![]()
Ik houd m'n verjaardagscadeau nog wel even tegoed
[..]
Ben eens benieuwd naar de prijs van de cdj-900
Veel geld dus... Had gehoopt dat ie net onder de 1000 zou komen...quote:Op donderdag 17 september 2009 13:05 schreef ElDani het volgende:
[..]
\
he CDJ-2000 will be available in November 2009 with a suggested retail price of $2,150.
The CDJ-900 will be available in December 2009 with a suggested retail price of $1,600.
Dus omgerekend denk ik zo'n 1300.
Persoonlijk zal ik nog altijd met cd's blijven draaien. Maar mocht ik weten dat er eentje staat met een USB ingang, dan is zoiets altijd handig wanneer je eigen werk wilt uittesten en zodoende cd's bespaart. Of wanneer je nog net voor een optreden een paar nieuwe platen binnenkrijgt en deze gauw even op een stickje wilt zetten.quote:Op donderdag 17 september 2009 13:19 schreef NLS04 het volgende:
het wachten op de eerste DJ met een USB stick als platenkoffer is begonnen dus
Hard Bass 18quote:Disc 1 mixed by Bass-T vs. Rocco
1. Art Of Punk - The Beginning 1.8
2. The R3bels - Keep The Rhythm
3. Brennan Heart - City Of Intensity
4. Illuminatorz - Dreams
5. Pavo - Raven
6. The Mentalists - Tomorrow
7. FM Audio - Killer
8. Jeckyll & Hide - Spring Break
9. Rivendell - Sexy Bitch
10. The Real Booty Babes - Booty Clap
11. Ti-Mo - I Want You
12. Davide Sonar - Direct Line
13. Toneshifterz - Sahara
14. Zany & DV8 - Vision
15. Bioweapon - One
16. Gostosa - What's Going On
17. The Prophet - Recession
18. Da Tweekaz - Whatevah
19. DJ Activator - Icon
20. Atmozfears & The Vision - Our Destiny
21. Bioweapon - Cosmic Destination
22. Illuminatorz - Victims
23. Italo Brothers - Stamp On The Ground
24. Picco - Walk On By
25. DJ Falk - Mueve
26. Zany - Angel Of The Sun
27. Brennan Heart Feat. Shanokee - Feel U Here
28. MBG - Handle This
29. Dailucia - Sonar
30. Heatzone - Bungiebox
31. Megasonic - Emotion 2009
32. Rivendell - When Love Takes Over
33. Bastian Bates - Can't Slow Down
Disc 2 mixed by Wildstylez vs. Scope DJ![]()
1. Wildstylez & Frontliner - Spin That Shit
2. Gostosa - Never Say Never
3. Wildstylez - K.Y.H.U. (Noisecontrollers Remix)
4. Scope DJ - My Vision
5. Proppy & Heady - Summer Of Hardstyle
6. Davide Sonar - Believe
7. DJ Duro & The Prophet - Not E-Nuff (Scope DJ Remix)
8. Zany - Mr. Monster
9. Frontliner - Sunblast
10. Noisecontrollers - Venom (Wildstylez Remix)
11. Bioweapon - Move Your Body
12. Brennan Heart - Face The Enemy
13. Scope DJ Feat. Maia - Surreality
14. Zany - Maximum Force
15. Headhunterz - Rock Civilization (Technoboy Remix)
16. Wildstylez - A Complex Situation
17. Pavo - Communicate
18. Donkey Rollers - Innocent
19. Alpha Twins - Unleashed
20. Noisecontrollers - Surge Of Power
Ik heb zelf een midi controller, en dus inderdaad alles op een USB stickquote:Op donderdag 17 september 2009 13:19 schreef NLS04 het volgende:
het wachten op de eerste DJ met een USB stick als platenkoffer is begonnen dus
Dat is belangrijker dan de muziek die gedraaid wordt?quote:Op donderdag 17 september 2009 14:24 schreef ElDani het volgende:
En overigens: in de Trance-scene zie je ook heel veel DJ's alleen maar met een laptopje bezig zijn, ziet er dan net niet interessant uit!
Het klinkt allemaal super hoor! Vond de set van die gasten (Myon & Shane 54, maar ze stonden gewoon met zijn 5enquote:Op donderdag 17 september 2009 14:40 schreef JortK het volgende:
[..]
Ik heb zelf een midi controller, en dus inderdaad alles op een USB stick
[..]
Dat is belangrijker dan de muziek die gedraaid wordt?
Ik snap wat je bedoelt, maar ik kijk bijna nooit op mijn laptop, alleen om een plaatje uit te kiezen:quote:Op donderdag 17 september 2009 14:49 schreef ElDani het volgende:
[..]
Het klinkt allemaal super hoor! Vond de set van die gasten (Myon & Shane 54, maar ze stonden gewoon met zijn 5en) best wel vet! Maar ik vind een CD of een plaatje er gewoon net vetter uitzien dan iemand die zich alleen maar over een laptopje buigt..
Dat ligt in deze scene denk ik meer aan het feit dat het overgrote gedeelte van het publiek alleen nieuwe tracks wil horen van de nieuwe producers. En dan ook nog dusdanig kieskeurig zijn en alleen maar Noisecontrollers, DBSTF, Headhunterz noem het maar op wil..quote:Op donderdag 17 september 2009 16:37 schreef NLS04 het volgende:
het vreemde is dat het draaien van plaatjes steeds makkelijker lijkt te worden met alle mogelijkheden van tegenwoordig maar dat de DJ's alleen maar slechter lijken te worden..
quote:Op donderdag 17 september 2009 13:04 schreef LeonH het volgende:
Voor de dj's onder ons:
www.pioneerprodj.com
De nieuwe CDJ-2000 en CDJ-900!!! Ik ben verliefd![]()
Ik houd m'n verjaardagscadeau nog wel even tegoed
[..]
Ben eens benieuwd naar de prijs van de cdj-900
de opvolger van de CDJ-800 en de CDJ-1000 neem ik aan?quote:Op donderdag 17 september 2009 13:04 schreef LeonH het volgende:
Voor de dj's onder ons:
www.pioneerprodj.com
De nieuwe CDJ-2000 en CDJ-900!!! Ik ben verliefd![]()
Ik houd m'n verjaardagscadeau nog wel even tegoed
[..]
Ben eens benieuwd naar de prijs van de cdj-900
sommige DJ's bakken er inderdaad niks vanquote:Op donderdag 17 september 2009 16:37 schreef NLS04 het volgende:
het vreemde is dat het draaien van plaatjes steeds makkelijker lijkt te worden met alle mogelijkheden van tegenwoordig maar dat de DJ's alleen maar slechter lijken te worden..
Nu ga je toch de fout in, Noisecontrollers heb ik ook erg slechte sets horen draaien.quote:Op donderdag 17 september 2009 18:42 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
de opvolger van de CDJ-800 en de CDJ-1000 neem ik aan?
[..]
sommige DJ's bakken er inderdaad niks van(hoorde laatst A-lusion @ Defqon.1 2007 nog, wat was dat slecht
) maar setjes van de Psyko Punkz, Noisecontrollers, Digital Punk, Alphaverb en Alpha Twins (om maar even wat te noemen) zitten over het algemeen retegoed in elkaar qua mixwerk
![]()
dan streep je die door, houd je er nog genoeg overquote:Op donderdag 17 september 2009 18:49 schreef RiKe het volgende:
[..]
Nu ga je toch de fout in, Noisecontrollers heb ik ook erg slechte sets horen draaien.
Bijv. de set op Euphoria in Outland, crossfader werk![]()
En nee ik overdrijf niet
Waarom moet je nou weer beginnen over BH....?quote:Op donderdag 17 september 2009 18:51 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
dan streep je die door, houd je er nog genoeg overen cross-fader is sowieso raal
doet Brennan Heart ook...
quote:Op donderdag 17 september 2009 19:43 schreef em-dee-em-aa het volgende:
Was onderstaand T-shirt niet van Boy_Snakeye?
Defqon dvd @ 30:15
[ afbeelding ]
Haha, yep! Dat was het "beruchte" shirt waar we het al eerder in sdit topic over hadden...quote:Op donderdag 17 september 2009 19:43 schreef em-dee-em-aa het volgende:
Was onderstaand T-shirt niet van Boy_Snakeye?
Defqon dvd @ 30:15
[ afbeelding ]
Ik vind het wel leuk voor af en toe.quote:Op woensdag 16 september 2009 20:42 schreef ElDani het volgende:
[..]
Haal MMA maar weg, helemaal klaar met die kutplaat. Het album moet vooral divers zijn door de samenwerking, wat wel een goede verkapping is voor toch wel een relatieve 1-trick-pony artiest, want al die klappers met Villain vind ik redelijk inwisselbaar.
En verder dit..
[Jack Van Gelder-modus]
zeg het maar jongens...
[/Jack Van Gelder-modus]
Als t aan mij ligt wel.. Moet nog ff kijken of mensen mee willen, k geen andere dingen heb, etc..quote:
Waarschijnlijk beide, twijfel alleen nog of ik morgen naar de 013 rijd i.p.v. Zak.....quote:Op vrijdag 18 september 2009 11:14 schreef poiuytr het volgende:
Gaan er hier nog mensen vanavond naar DM of morgen na Zak?
Liefst beide alleen zaterdag weet ik toch wel zeker dat niemand mee gaat na Zak, vanavond misschien DM even goed over nadenken moet zaterdagochtend om 5 uur werken als ik ga ga ik gelijk door.quote:Op vrijdag 18 september 2009 11:20 schreef Bertje_NL het volgende:
[..]
Waarschijnlijk beide, twijfel alleen nog of ik morgen naar de 013 rijd i.p.v. Zak.....
Tis of het noorden of het zuidenquote:Op vrijdag 18 september 2009 11:20 schreef Bertje_NL het volgende:
[..]
Waarschijnlijk beide, twijfel alleen nog of ik morgen naar de 013 rijd i.p.v. Zak.....
't Is dus 20 min. of 2 uur rijdenquote:Op vrijdag 18 september 2009 11:47 schreef Boy_Snakeye het volgende:
Tis of het noorden of het zuiden![]()
Lekker hequote:Op vrijdag 18 september 2009 12:50 schreef Bertje_NL het volgende:
[..]
't Is dus 20 min. of 2 uur rijdenZal wel Zak worden...
@poiuytr: In 1x door moet kunnen voor een keertje!
Over het DBSTF album;
- Shiverz![]()
- In Other Wordz![]()
- Music Is Why![]()
The Sound Of Thunder en Let's Dance ga ik nog geen mening over geven, eerst maar eens wat vaker horen.
Voor mij maar een kwartiertjequote:Op vrijdag 18 september 2009 13:11 schreef Koepert het volgende:
[..]
Lekker heZak zo dichtbij
Nu nog mensen mee zien te krijgen....
Zou ook meer voor A-Lusion en T-Junction gaan.. Maar we zien t welquote:Op vrijdag 18 september 2009 13:47 schreef poiuytr het volgende:
[..]
Voor mij maar een kwartiertje
Denk toch vanavond DM en morgen geen Zak. Wildstylez komt toch overal draaien Zatox en Tatanka zie je vaak alleen op feesten.
alle italiaanse gerelateerde hitjes achter elkaar draaien? moet wel lukken toch?quote:Op vrijdag 18 september 2009 15:11 schreef Bertje_NL het volgende:
Vooral na afgelopen zaterdag ben ik wel benieuwd of Zatox dat geintje nog eens kan herhalen.![]()
Waarbij ik dus zoiets heb: Zatox en Tatanka (in mindere mate) waren erg vet, volledige sets gezien, A-Lusion maar een deel, dus wil k die juist zaterdag zienquote:Op vrijdag 18 september 2009 15:11 schreef Bertje_NL het volgende:
Vooral na afgelopen zaterdag ben ik wel benieuwd of Zatox dat geintje nog eens kan herhalen.![]()
quote:CD 1:::
02. The Prophet ft MC da syndrome - Black stripez
03. Frontliner - TBA
04. Zany & The Prophet - Van te Houden! (Original remix)
05. D-Block & S-Te-Fan - Your Life
06.
07. headhunterz - The Sacrifice (2007 edit)
08. The Prophet ft Elize - standing strong
09.
10. Brennanheart aka blademasterz - In the end
11.
12. Brennanheart aka blademasterz - evolution of style (dj tool)
13. D-Block & S-te-Fan - Sound of goodbye
14. 3 Steps ahead - Drop it (Prophet nu-style remix)
15. The Prophet ft Zatox - Spin me up
16. Dune - Hardcore Vibes (The Prophet remix)
CD 2:::
01. Brennanheart aka blademasterz - Don't speak (masterblade mashup)
02. Headhunterz - Rock Civilazation (Q-base re-edit)
03. D-Block & S-Te-Fan - Bad People
04. Brennan Heart - Watch Me Grow
05. D-block & S-te-Fan - Let me tell you
06. Builder - Skydragon (DBSTF Mash Up)
07.
08.
09. The Prophet vs. Brennan Heart - Midimash
10. Brennanheart aka blademasterz - Faith in your dj (dj tool)
11.
12. Dirk jan dj - Pak een punt (The Prophet remix)
13. D-block & S-te-Fan and Josh & wesz - TBA
14. Headhunterz - Blame it on the music (Re-edit)
15. Black in time - Evolve
sorry, my badquote:Op donderdag 17 september 2009 19:40 schreef RiKe het volgende:
[..]
Waarom moet je nou weer beginnen over BH....?
Ik dacht dat we het over dj's hadden?
geen DM voor mij, krijg niemand mee... morgen ook geen Zak, morgen naar Inglourious Basterdsquote:Op vrijdag 18 september 2009 11:14 schreef poiuytr het volgende:
Gaan er hier nog mensen vanavond naar DM of morgen na Zak?
dat was ook gewoon 60 minuten lang kippenvel, onder het gas geven natuurlijkquote:Op vrijdag 18 september 2009 15:24 schreef poiuytr het volgende:
So every time we try the beats to flow, let it go let it go, its the Pyscho Punkz to Follow.
Gruwelijk zeg krijg steeds weer kippenvel als ik aan dat setje van PP denk.
quote:Op vrijdag 18 september 2009 15:50 schreef ElDani het volgende:
En als laatste schijnt de Scantraxx Unreleased CD 2 al vor een deel bekend te zijn.. En ik had er toch meer van gehoopt!
[..]
en stiekem hoop ik nog steeds dat 1 van de lege plekken ingevuld gaat worden door JDX - Wan Taimquote:03. Frontliner - TBA ben benieuwd!
05. D-Block & S-Te-Fan - Your Life was die al niet als webrelease vrijgegeven?
15. The Prophet ft Zatox - Spin me up redelijk oud plaatje toch?
03. D-Block & S-Te-Fan - Bad People zelfde webrelease als Your Life?
04. Brennan Heart - Watch Me Grow niet super vet, maar wel heerlijk laag!
05. D-block & S-te-Fan - Let me tell you Q-Base 2007 intro als ik het goed, die is wel tof...
13. D-block & S-te-Fan and Josh & wesz - TBA hier ook benieuwd naar!
Veel plaatjes zijn alleen leuk voor de feesten waar het is gedraaid, maar denkelijk niet voor HS avonden waar liefhebbers op afkomen.quote:02. Headhunterz - Rock Civilazation (Q-base re-edit)
Mag ik hierbij toevoegen:quote:Op vrijdag 18 september 2009 16:09 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
en stiekem hoop ik nog steeds dat 1 van de lege plekken ingevuld gaat worden door JDX - Wan Taim
Die heb ik lekker alquote:
Ik zit even de bron te bekijken, maar kan inderdaad geen Scantraxx iemand vindne die dit gepost heeft. Het is dus niet zeker.. :/quote:Op vrijdag 18 september 2009 16:40 schreef Sethje het volgende:
[..]
Die heb ik lekker al![]()
Maar ik vind het een beetje een raar lijstje, is het niet gewoon uit de duim gezogen? Al die dbstf dingen zijn al lang vrijgegeven etc.
Op Hardtraxx stond netlog, dus via daar even doorgezocht.quote:Op vrijdag 18 september 2009 16:45 schreef Tha_Bartman het volgende:
wat/wie is de bron voor unreleased?
want het lijkt op een tracklist samengesteld door iemand die van al die nrs alleen ripjes heeft en ze graag op cd zou zien...
daarbij hebben D&S idd die tracks al vrijgegeven dus geen nood meer om ze uit te brengen op cd lijkt me..
Ik vind het ook wel vreemd dat de nummers al een plaats hebben gekregen op de cd, terwijl er nog lege plekken zijn ! :Squote:Op vrijdag 18 september 2009 16:40 schreef Sethje het volgende:
[..]
Maar ik vind het een beetje een raar lijstje, is het niet gewoon uit de duim gezogen? Al die dbstf dingen zijn al lang vrijgegeven etc.
Idd... Als je alleen al dat logo ziet, kun je al zien dat het geen officiële bron is. Normaal zetten ze heus wel een hi-res afbeelding op dat soort sites!quote:Op vrijdag 18 september 2009 16:47 schreef ElDani het volgende:
[..]
Op Hardtraxx stond netlog, dus via daar even doorgezocht.
http://nl.netlog.com/grou(...)rum/messageid=884345
Ziet er niet erg betrouwbaar uit.
Helse krampen, 5 keer overgegeven en omeunige pijn. Zoals altijd even thee met honing gemaakt en flink grote slokken gedronken. Trok het (zoals altijd) weer weg. Heb nu alleen nog hendig sjieke steken in mijn zij, maar Lucky ga ik wel halenquote:Op vrijdag 18 september 2009 16:06 schreef Elwood1802 het volgende:
Vnf ook naar DM als het goed is. Op dit moment donders zere buik
Hopen dat het zo wegtrekt..
Kijk, met dit soort bikkels ga je pas gerust een oorlog tegemoetquote:Op vrijdag 18 september 2009 17:47 schreef Elwood1802 het volgende:
[..]
Helse krampen, 5 keer overgegeven en omeunige pijn. Zoals altijd even thee met honing gemaakt en flink grote slokken gedronken. Trok het (zoals altijd) weer weg. Heb nu alleen nog hendig sjieke steken in mijn zij, maar Lucky ga ik wel halen
Altijd met Nike's daar naar binnen gelopen nog nooit problemen mee gehad. Ik zit nog zwaar te twijfelen moet dan gelijk van DM door naar het werk is een optie maar ben je hele weekend kapot.quote:Op vrijdag 18 september 2009 18:19 schreef Elwood1802 het volgende:
Ik zal ook wel moetenKaartjes zijn al gehaald. Wij gaan rond 12 uur weg met de auto, dus half 1 binnen
Nike airmax wordt toch gewoon binnengelaten lijkt me?
Pff weekend is overschat.. Stampen zul je!quote:Op vrijdag 18 september 2009 18:23 schreef poiuytr het volgende:
[..]
Altijd met Nike's daar naar binnen gelopen nog problemen gehad. Ik zit nog zwaar te twijfelen moet dan gelijk van DM door naar het werk is een optie maar ben je hele weekend kapot.
Iddquote:Op vrijdag 18 september 2009 17:12 schreef CrustyClown het volgende:
[..]
Ik vind het ook wel vreemd dat de nummers al een plaats hebben gekregen op de cd, terwijl er nog lege plekken zijn ! :S
Je hebt absoluut gelijk wat betreft de Italiaanse hitjes, maar wel heerlijk strak mixwerk en gewoon een top-set! Heb menig Italiaan horen draaien de laatste tijd, en allemaal (bijna) dezelfde setjes, maar toch springt deze er om een of andere reden ver bovenuit...quote:Op vrijdag 18 september 2009 15:13 schreef Sethje het volgende:
[..]
alle italiaanse gerelateerde hitjes achter elkaar draaien? moet wel lukken toch?
Vette set hoor, maar wel erg makkelijk. Had heel erg op oude klappers gehoopt.
How I Met Your Motherquote:Op vrijdag 18 september 2009 20:23 schreef LeonH het volgende:
It's going to be legen------wait for it------- DARY!!!
21 september begint seizoen 5 in USAquote:
Weet je hoe warm het die dag wasquote:Op vrijdag 18 september 2009 20:59 schreef Sc0tTy het volgende:
wrom stond je eigenlijk de hele tijd met je shirt om hoog ?
quote:Op vrijdag 18 september 2009 20:53 schreef Boy_Snakeye het volgende:
En zat nog ff wat filmpjes van mijn toestel te kijken. Brennan Heart draaide nog Michael Jackson - They don't care about us en daarna het bekende ram nummer waar ik niet op kom... maar klonk wel lekker en mensen gingen toen goed los
Technoboyquote:Qlimax is an annual hardstyle event, held at the Gelredome, in Arnhem, Netherlands
It is one of the leading events within the hardstyle community, and one of the major attractions held by Q-Dance. The Dutch edition of Qlimax is held in the third or fourth weekend of November every year.
Line-up hasn’t been confirmed as of yet.
Zat vandaag het setje van Isaac in de auto te luisteren, op het lekkerste stukje van screamer (het einde , dat ritmische) mixt ie een andere plaat er direct in.... hoe dom is dat!!!quote:Op vrijdag 18 september 2009 22:14 schreef Da_Ripper het volgende:
Tijdens mijn zoektocht naar dat nummertje kwam ik ... hij klapt echt goed en zou ook heerlijk doorstampen! TOT .. tot ik die sample van The Killers op 3:13 hoor-gatvergoredrekzooi- ... hoewel het daarna wel weer goed wordt opgepikt.
quote:Op vrijdag 18 september 2009 22:31 schreef ElDani het volgende:
MOOOOIIE Vonst!
Line up Qlimax gevonden voor een deel?
[..]
Technoboy
Donkey Rollers LIVE
Deepack
Noisecontrollers
Tuneboy
Tommyknocker
D-Block & S-Te-Fan
Tatanka
Alpha Twins
Zatox
Coone
Psyko Punkz
http://www.last.fm/event/1186996+Qlimax#lineup
Let op: Bij XQ Holland & dergelijk klopt hij gewoon prima!
Zullen wel een hoop duo's moeten worden dan.quote:Op vrijdag 18 september 2009 22:31 schreef ElDani het volgende:
MOOOOIIE Vonst!
Line up Qlimax gevonden voor een deel?
[..]
Technoboy
Donkey Rollers LIVE
Deepack
Noisecontrollers
Tuneboy
Tommyknocker
D-Block & S-Te-Fan
Tatanka
Alpha Twins
Zatox
Coone
Psyko Punkz
http://www.last.fm/event/1186996+Qlimax#lineup
Let op: NIET door q-dance zelf toegevoegd, maar door een dude genaamd creativedev
Zal dus wel weer niet zo zijn..
Wel gekke dingen lees ik als jij dit zo postquote:Op vrijdag 18 september 2009 22:46 schreef ElDani het volgende:
Wel gekke dingen als ik dit zo lees.
Aah but ofcourse. Maar shiverz is toch niet echt een FoS plaatje, maar meer een Rollin'-achtige plaat? Eerst lekker teasen en dan hem er ineens toch vol opklappen. Ala, zolang het geen hype wordt vind ik het primaaa.quote:Op donderdag 17 september 2009 08:56 schreef Sethje het volgende:
[..]
Fusion of Sound platenvan die anti qlimax gevalletjes ;p
Tot nu toe gebroadcast:quote:RED - ALL HARDER STYLES
11:00 12:00 Fausto (NL)
12:00 13:00 Davide Sonar (IT)
13:00 14:00 Nitrouz (AUS)
14:00 15:00 The Prophet (NL)
15:00 16:00 Brennan Heart (NL)
16:00 17:15 Max Enforcer VS The Beholder (NL)
17:15 18:30 Noisecontrollers (NL)
18:30 19:00 Donkey Rollers Live (NL)
19:00 20:00 Alpha² (NL)
20:00 21:00 Deepack (NL)
21:00 22:00 Zany (NL)
Hosted by Ruffian (NL)
BLACK - HARDCORE
11:00 12:00 DJ Decipher (AUS)
12:00 13:00 Spellbound (AUS)
13:00 13:30 Kasparov Live (NL)
13:30 15:00 Evil Activities (NL)
15:00 16:15 The Viper (NL)
16:15 17:30 Tha Playah (NL)
17:30 19:00 Noize Suppressor (IT)
19:00 20:30 Endymion (NL)
20:30 21:45 Art of Fighters (IT)
Hosted by MC D (NL)
Anthem klinkt zoals in de comments op de Wildstylez of Fusion stijl.quote:Op zaterdag 19 september 2009 08:18 schreef Boy_Snakeye het volgende:
Trailer is vet! Die ogen
Anthem heb ik nog geen mening over. Lijkt me zover ik het nu kan beoordelen op een 13 in dozijn nummer.
quote:Op zaterdag 19 september 2009 07:21 schreef ElDani het volgende:
12:00 13:00 Davide Sonar
Heb mn naam weer ff eer aan gedaanquote:00. Intro
01. Davide Sonar - Sarabande
02. Davide Sonar - Dedication
03. Katy Perry - I Kissed A Girl (Tatanka Remix)
04. Davide Sonar - Beatz 4 U (Edit)
05. Davide Sonar (?) - ID
06. Davide Sonar (?) - ID
07. Activator - Set You Free
08. Davide Sonar - Techno Boheme
09. Ivan Carsten - You Try To Play Me (Remove Melody Edit)![]()
10. Davide Sonar - Believe
11. Zatox - Vintage
12. Davide Sonar - All Of Me
13. Davide Sonar (?) - ID
14. Davide Sonar - Natural
2008 was ook wel redelijk te doen, geluid ook redelijk, maar inderdaad altijd super druk en te weinig mensen die gewoon gas geven en loessoe!! gaan... en Psyko Punkz nu al op Qlimax, dat zou wel heldig zijnquote:Op zaterdag 19 september 2009 11:22 schreef Sethje het volgende:
psyko punkz ontkennen dat ze op qlimax staan, maar goed al stonden ze er wel mogen ze dat toch niet toegeven..
En het gaat niet eens zo zeer om het geluid in t gelredome maar qlimax is gewoon veeeeeeel te druk, niemnad gaat los, iedereen is maar constant aan het lopen, erg irritant
ik twijfel ook om te gaan, maar heb ook personeelsfeest die avond... dus of ik een kaartje ga kopen (voor de zekerheid) is nog niet zekerquote:Op vrijdag 18 september 2009 22:57 schreef Sethje het volgende:
Ik hoop eigenlijk dat het niet klopt anders ga ik weer twijfelen om te gaan terwijl het in 2007 echt een grote tegenvaller was, geen sfeer, te druk..was gewoon het geld neit waard
vooral dat Ja Togh! is een kenmerk van hemquote:Op zaterdag 19 september 2009 12:14 schreef LeonH het volgende:
Mars-L nog even droog als altijd. Zijn e noch wa Nedurlandusj in het huuiis. Ja Togh! (en dat op z'n haags)
quote:Op zaterdag 19 september 2009 13:20 schreef JortK het volgende:
[..]
Ga eens peper in de reet van je server duwen
Idd... Vooral na die sets van Alpha Twins en Deepackquote:Op zaterdag 19 september 2009 13:44 schreef 16meter het volgende:
standaard afsluiter van Zany trouwens..
en ook de tekst bij dat stukje van het filmpje: This is how to startquote:Op zaterdag 19 september 2009 13:46 schreef Elwood1802 het volgende:
Check bij 52 sec. HH die ff de knoppen moet bedienen
Paar pagina's terug geloof ik aardig lange discussie over gehad, of was in vorige topic!quote:Op zaterdag 19 september 2009 14:28 schreef Haghorst het volgende:
Haha check dit DJ Chucky & HH. Weet niet of het hier al is gepost maar kwam het toevallig tegen:
Bedoel jequote:Op zaterdag 19 september 2009 12:25 schreef LeonH het volgende:
Van wie is die Human remix?
quote:
Ik geloof er eerlijk gezegd geen drol van maar dit zou wel heel vet zijnquote:Op vrijdag 18 september 2009 22:31 schreef ElDani het volgende:
MOOOOIIE Vonst!
Line up Qlimax gevonden voor een deel?
[..]
Technoboy
Donkey Rollers LIVE
Deepack
Noisecontrollers
Tuneboy
Tommyknocker
D-Block & S-Te-Fan
Tatanka
Alpha Twins
Zatox
Coone
Psyko Punkz
http://www.last.fm/event/1186996+Qlimax#lineup
Let op: NIET door q-dance zelf toegevoegd, maar door een dude genaamd creativedev
Zal dus wel weer niet zo zijn..
whahahahahahahaquote:Op zaterdag 19 september 2009 15:41 schreef Da_Ripper het volgende:
heb een paar filmpjes gezien met Gostosa op Qbase ... maar god-o-god-o-god![]()
iets van een herten koplampen
quote:Op zaterdag 19 september 2009 18:01 schreef ElDani het volgende:
En nu aan het genieten van I Remember (Deadmau5!! (L))
die is lekkâh!quote:Op zaterdag 19 september 2009 18:01 schreef ElDani het volgende:
En nu aan het genieten van I Remember (Deadmau5!! (L))
Holy crap die klapt erin zo rond 2.35quote:
quote:
Had Showtek vorig jaar of 2 jaar terug toch ook al?quote:
Owquote:Op zaterdag 19 september 2009 22:44 schreef LeonH het volgende:
[..]
Had Showtek vorig jaar of 2 jaar terug toch ook al?
Dacht wel dat jij 'm zou diggen, gezien je sigquote:Op zaterdag 19 september 2009 22:41 schreef LeonH het volgende:That's 'm!
Ik vind 'm vet! En dat zeg ik niet gauw bij een remix
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |