De dader of het slachtoffer?quote:Op maandag 10 augustus 2009 22:26 schreef vosss het volgende:
Het wachten is op het startsein met bronvermelding dat het een allochtoon was
Volgens mij nog altijd ongeveer op dezelfde plek als waar het toe ook lagquote:Waar is het Nederland van de jaren '60/70 gebleven?
Dat maakt niet uit!quote:
quote:Op maandag 10 augustus 2009 22:30 schreef vosss het volgende:
[..]
Dat maakt niet uit!
Nee serieus, als het het slachtoffer was krijg je reacties met net goed, zal hem leren, afrekening bablablabla en als het de dader was dan krijg je reacties met kutmoslims en PVV en vol=vol.
quote:Op maandag 10 augustus 2009 22:25 schreef Disana het volgende:
Misschien iemand die ernaast woont en gek werd van de herrie.
Het is zo leuk, schreeuwende kindjes van 's morgens vroeg tot begin van de avond midden in de woonwijk.
Nou je wilt niet weten hoeveel herrie een creche produceertquote:Op maandag 10 augustus 2009 22:33 schreef Vivi het volgende:
[..]. Ja laten we speciale enclaves instellen voor kleine kinderen. En dan ook meteen voor poepende honden, krolse katten, bezopen pubers, murmelende bejaarden en te hard giebelende Breezahs.
Voor die laatste groep stel ik graag mijn kelder ter beschikking.quote:Op maandag 10 augustus 2009 22:33 schreef Vivi het volgende:
[..]. Ja laten we speciale enclaves instellen voor kleine kinderen. En dan ook meteen voor poepende honden, krolse katten, bezopen pubers, murmelende bejaarden en te hard giebelende Breezahs.
Ja als ze buiten spelen lijkt me ook wel kut. Weleens db meters gezien die behoorlijk uitschoten.quote:Op maandag 10 augustus 2009 22:34 schreef Disana het volgende:
[..]
Nou je wilt niet weten hoeveel herrie een creche produceert
En ze zitten vrijwel de hele dag buiten. Gillen, gillen, gillen.quote:Op maandag 10 augustus 2009 22:36 schreef Buschetta het volgende:
[..]
Ja als ze buiten spelen lijkt me ook wel kut. Weleens db meters gezien die behoorlijk uitschoten.
Heb niets tegen kinderen maar 20 kinderen in een tuin naast jeIk zou echt flippen lol
En dat is relevant want?quote:Op maandag 10 augustus 2009 22:38 schreef hubschrauber het volgende:
het is wel opvallend dat ze een hoofddoek draagt
Nou je wilt niet weten dat dat reuze meevalt, dat merk ik namelijk altijd bij het halen en brengen van mijn zoontje elke dinsdagmiddag. En als je geen omgevingsgeluiden wilt moet je lekker in een hutje op de hei gaan wonen. Of een knuffelmuur maken in je huis, wat me sws voor sommige users hier een goed plan lijktquote:Op maandag 10 augustus 2009 22:34 schreef Disana het volgende:
[..]
Nou je wilt niet weten hoeveel herrie een creche produceert
Dat valt helemaal niet mee.quote:Op maandag 10 augustus 2009 22:40 schreef Vivi het volgende:
[..]
Nou je wilt niet weten dat dat reuze meevalt, dat merk ik namelijk altijd bij het halen en brengen van mijn zoontje elke dinsdagmiddag. En als je geen omgevingsgeluiden wilt moet je lekker in een hutje op de hei gaan wonen. Of een knuffelmuur maken in je huis, wat me sws voor sommige users hier een goed plan lijkt.
"De vrouw werd rond 18.40 uur bij haar auto op de parkeerplaats voor haar werk door een nog onbekende dader aangevallen."quote:Op maandag 10 augustus 2009 22:38 schreef Disana het volgende:
[..]
En ze zitten vrijwel de hele dag buiten. Gillen, gillen, gillen.
Halen en brengen is iets heel anders dan de godganselijke dag andermans kinderen te horen jengelenquote:Op maandag 10 augustus 2009 22:40 schreef Vivi het volgende:
[..]
Nou je wilt niet weten dat dat reuze meevalt, dat merk ik namelijk altijd bij het halen en brengen van mijn zoontje elke dinsdagmiddag. En als je geen omgevingsgeluiden wilt moet je lekker in een hutje op de hei gaan wonen. Of een knuffelmuur maken in je huis, wat me sws voor sommige users hier een goed plan lijkt.
Nee hoor, de meeste zijn de godganse dag open. Maar afgaande op haar kleding lijkt me eerwraak waarschijnlijker.quote:Op maandag 10 augustus 2009 22:41 schreef Winner_Taco het volgende:
[..]
"De vrouw werd rond 18.40 uur bij haar auto op de parkeerplaats voor haar werk door een nog onbekende dader aangevallen."
De meeste van die toko's zijn alleen de ochtenden open. Lijkt me dus niet een geval van geluidsoverlast . Al weet je het nooit natuurllijk....
Laten ze nu maar snel met een mediacode komen . Dat kopieer gedrag begint ziekelijke vormen aan te nemen.
Leg uit?quote:Op maandag 10 augustus 2009 22:43 schreef Disana het volgende:
Maar afgaande op haar kleding lijkt me eerwraak waarschijnlijker.
Och er wordt 1 foto geplaatst en het grote speculeren is al weer begonnen.quote:Op maandag 10 augustus 2009 22:43 schreef Disana het volgende:
[..]
Maar afgaande op haar kleding lijkt me eerwraak waarschijnlijker.
Ik ga niet weer zo'n dwaaldiscussie met je aan zoals je in het zwakbegaafdentopic volhieldquote:
het is allemaal wel toevallig niet? als het een chinees was, had niemand aan eerwraak gedacht!quote:Op maandag 10 augustus 2009 22:45 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Och er wordt 1 foto geplaatst en het grote speculeren is al weer begonnen.![]()
Ik begreep dat ze dit is:quote:Op maandag 10 augustus 2009 22:49 schreef Hukkie het volgende:
Maar welke kleding had ze aan dan? Kan dat niet aan de foto's uit de OP zien.
Goh, vreemd dat ze zo helderziend zijn dan dat ze precies weten wanneer elke ouder hun kind komt brengen en halen en daar dan binnen 2 seconden op weten te anticiperenquote:Op maandag 10 augustus 2009 22:41 schreef Disana het volgende:
[..]
Dat valt helemaal niet mee.
Jij ziet een momentopname als de kinderen in het gareel gezet worden om opgehaald te worden. Maar je wilt niet weten wat een chaos het de hele dag op de speelplaats kan zijn, schreeuwende leidsters inclusief.
Een pokkeherrie zul je bedoelen. Daarom stoppen verstandige gemeenten creches ook niet midden in woonwijken.quote:Op maandag 10 augustus 2009 22:50 schreef Vivi het volgende:
[..]
Goh, vreemd dat ze zo helderziend zijn dan dat ze precies weten wanneer elke ouder hun kind komt brengen en halen en daar dan binnen 2 seconden op weten te anticiperen.
Er zal ongetwijfeld wat geluid vandaan komen ja, maar nogmaals, als je niet tegen geluiden kan moet je daar niet tussen gaan wonen. Zo zou ik bijvoorbeeld nooit naast een dierenasiel gaan wonen.
Ja, alsof je die keuze hebt als je bv. al 5 jaar op een wachtlijst voor een (sociale) huurwoning staat.quote:Op maandag 10 augustus 2009 22:50 schreef Vivi het volgende:
Er zal ongetwijfeld wat geluid vandaan komen ja, maar nogmaals, als je niet tegen geluiden kan moet je daar niet tussen gaan wonen. Zo zou ik bijvoorbeeld nooit naast een dierenasiel gaan wonen.
neen en mensen die niet van vlietuiggeluiden houden moeten niet in Amstelveen gaan wonen etc.quote:Op maandag 10 augustus 2009 22:50 schreef Vivi het volgende:
[..]
Goh, vreemd dat ze zo helderziend zijn dan dat ze precies weten wanneer elke ouder hun kind komt brengen en halen en daar dan binnen 2 seconden op weten te anticiperen.
Er zal ongetwijfeld wat geluid vandaan komen ja, maar nogmaals, als je niet tegen geluiden kan moet je daar niet tussen gaan wonen. Zo zou ik bijvoorbeeld nooit naast een dierenasiel gaan wonen.
Laat maar joh, ze is zelf moeder van een klein kind dus ze wil niet weten dat anderen die geen kant uit kunnen met de herrie worden opgescheept.quote:Op maandag 10 augustus 2009 22:52 schreef teknomist het volgende:
[..]
Ja, alsof je die keuze hebt als je bv. al 5 jaar op een wachtlijst voor een (sociale) huurwoning staat.
Voor rijke mensen is het een keuze, voor de minderbedeelden niet echt.
Ah, die had ik gemist. En dan bedoel je met eerwraak dat ze is neergestoken door een tokkie, of door familie?quote:Op maandag 10 augustus 2009 22:50 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik begreep dat ze dit is:
Eigenaresse (33) kinderdagverblijf doodgestoken
Ja, misschien een beledigde ouder, of haar eigen beledigde familie. Wat al werd gezegd, ze werd naar het zich doet lijken opgewacht dus voorbedachte rade ligt voor de hand.quote:Op maandag 10 augustus 2009 22:54 schreef Hukkie het volgende:
[..]
Ah, die had ik gemist. En dan bedoel je met eerwraak dat ze is neergestoken door een tokkie, of door familie?
Ach, lul toch niet zo dom, die kinderen zitten niet de godganse dag buiten, dus tenzij je met een glas tegen de wand staat hoor je hooguit op gezette tijden wat buitenspeelgeluid. Daarbij zijn ze in de zomer ook nog een aantal weken dicht over het algemeen en zo vaak is het hier buiten de zomer nu geen "buitenspeel"weer. En als je niet tegen de geluiden van wat spelende kinderen kan, overdag nb, dan moet je een baan gaan zoeken, heb je er ook geen last van. Of schrijf je in bij Huize Avondrood.quote:Op maandag 10 augustus 2009 22:52 schreef Disana het volgende:
[..]
Een pokkeherrie zul je bedoelen. Daarom stoppen verstandige gemeenten creches ook niet midden in woonwijken.
Ik denk dat we uitgepraat zijnquote:Op maandag 10 augustus 2009 22:56 schreef Vivi het volgende:
[..]
Ach, lul toch niet zo dom, die kinderen zitten niet de godganse dag buiten, dus tenzij je met een glas tegen de wand staat hoor je hooguit op gezette tijden wat buitenspeelgeluid. Daarbij zijn ze in de zomer ook nog een aantal weken dicht over het algemeen en zo vaak is het hier buiten de zomer nu geen "buitenspeel"weer. En als je niet tegen de geluiden van wat spelende kinderen kan, overdag nb, dan moet je een baan gaan zoeken, heb je er ook geen last van. Of schrijf je in bij Huize Avondrood.
Maar herrie maken ze ..loop dat toch niet te ontkennen..quote:Op maandag 10 augustus 2009 22:56 schreef Vivi het volgende:
[..]
Ach, lul toch niet zo dom, die kinderen zitten niet de godganse dag buiten, dus tenzij je met een glas tegen de wand staat hoor je hooguit op gezette tijden wat buitenspeelgeluid. Daarbij zijn ze in de zomer ook nog een aantal weken dicht over het algemeen en zo vaak is het hier buiten de zomer nu geen "buitenspeel"weer. En als je niet tegen de geluiden van wat spelende kinderen kan, overdag nb, dan moet je een baan gaan zoeken, heb je er ook geen last van. Of schrijf je in bij Huize Avondrood.
een succesvolle moslima, dat wordt natuurlijk niet getolereerd in een cultuur waarin de vrouw wordt onderdrukt..quote:Op maandag 10 augustus 2009 22:56 schreef Disana het volgende:
[..]
Ja, misschien een beledigde ouder, of haar eigen beledigde familie. Wat al werd gezegd, ze werd naar het zich doet lijken opgewacht dus voorbedachte rade ligt voor de hand.
Het KDV van mijn zoontje zit gevestigd op de rijkste laan van de stad, en blij dat die ouders ermee zijn. Gemak dient de mens he. Scholen ook zoiets, die zie ik nu ook niet echt vaak ergens buiten de woongemeenschap...vreemd...quote:Op maandag 10 augustus 2009 22:52 schreef teknomist het volgende:
[..]
Ja, alsof je die keuze hebt als je bv. al 5 jaar op een wachtlijst voor een (sociale) huurwoning staat.
Voor rijke mensen is het een keuze, voor de minderbedeelden niet echt.
Neen, ik heb geen enkel idee in welke hoe jij zitquote:Op maandag 10 augustus 2009 22:48 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik ga niet weer zo'n dwaaldiscussie met je aan zoals je in het zwakbegaafdentopic volhieldVolgens mij begrijp jij gewoon niet zo goed uit welke hoek ik kom.
Dan nog, hoe kun JIJ aan haar kleding zien dat het waarschijnlijk een steekpartij was uit wraak ?quote:Op maandag 10 augustus 2009 22:56 schreef Disana het volgende:
[..]
Ja, misschien een beledigde ouder, of haar eigen beledigde familie. Wat al werd gezegd, ze werd naar het zich doet lijken opgewacht dus voorbedachte rade ligt voor de hand.
Ik woon zelf achter een creche (goede buurt die de pech had dat een voormalige school die geen overlast veroorzaakte werd toegewezen aan een kinderdagverblijf). De kinderen zijn ook 's winters als de zon schijnt het grootste gedeelte van de dag op het schoolplein te vinden en zowel zij als de leidsters maken enorm veel herrie. We hebben ze al kunnen dwingen een extra beschutting tussen onze tuinen en hun speelplaats te plaatsen, maar nog hoor je ze de hele dag als je thuis bent. En dat duurt van 7.30 tot 19.00.quote:Op maandag 10 augustus 2009 22:58 schreef qonmann het volgende:
[..]
Maar herrie maken ze ..loop dat toch niet te ontkennen..
en dat buiten spelen word je helemaal gek van
Hoe weet jij dat nou? Jij kent deze crèche en deze buurt toch niet? Waarom accepteer je gewoon niet dat er inderdaad situaties bestaan waarin mensen daadwerkelijk last hebben van een crèche. En dan niet alleen van de kinderen zelf maar ook van de auto's die wild worden geparkeerd in de straat...quote:Op maandag 10 augustus 2009 22:56 schreef Vivi het volgende:
[..]
Ach, lul toch niet zo dom, die kinderen zitten niet de godganse dag buiten, dus tenzij je met een glas tegen de wand staat hoor je hooguit op gezette tijden wat buitenspeelgeluid. Daarbij zijn ze in de zomer ook nog een aantal weken dicht over het algemeen en zo vaak is het hier buiten de zomer nu geen "buitenspeel"weer. En als je niet tegen de geluiden van wat spelende kinderen kan, overdag nb, dan moet je een baan gaan zoeken, heb je er ook geen last van. Of schrijf je in bij Huize Avondrood.
Dan ga je een monoloog aan.quote:
Uitzondering bevestigt de regel?quote:Op maandag 10 augustus 2009 23:00 schreef Vivi het volgende:
[..]
Het KDV van mijn zoontje zit gevestigd op de rijkste laan van de stad, en blij dat die ouders ermee zijn. Gemak dient de mens he. Scholen ook zoiets, die zie ik nu ook niet echt vaak ergens buiten de woongemeenschap...vreemd...
Dankjewel shmoopyquote:Op maandag 10 augustus 2009 23:00 schreef shmoopy het volgende:
Nou, Viev, sorry, maar ik werk zelf voor een kinderopvangorganisatie, en kom ongeveer 1x per week op een crêche-locatie op verschillende tijdstippen van de dag, maar als die kinderen op het speelplaatsje zijn ben ik dolblij dat ik daar niet woon.
En daar kun je dan jaren naar volle tevredenheid wonen, maar als het bestemmingsplan een kinderdagverblijf toestaat, ben je toch mooi de lul als buur.
Zeker van 0 tot 4 jaar, het geluid dat daar uit komt haalt het behang van de muren af en toe.
Het is niet anders, ouders werken steeds meer en kinderopvang is een noodzakelijk kwaad, maar ergens is het niet tof om dat middenin een woonwijk te doen.
quote:Op maandag 10 augustus 2009 22:56 schreef Vivi het volgende:
[..]
Ach, lul toch niet zo dom, die kinderen zitten niet de godganse dag buiten, dus tenzij je met een glas tegen de wand staat hoor je hooguit op gezette tijden wat buitenspeelgeluid. Daarbij zijn ze in de zomer ook nog een aantal weken dicht over het algemeen en zo vaak is het hier buiten de zomer nu geen "buitenspeel"weer. En als je niet tegen de geluiden van wat spelende kinderen kan, overdag nb, dan moet je een baan gaan zoeken, heb je er ook geen last van. Of schrijf je in bij Huize Avondrood.
Dat ontken ik ook nergens, ik geef alleen aan dat het echt geen halve dierentuin is zoals hier wordt beweerd..je hebt overal omgevinsggeluiden, zijn het geen spelende kinderen dan is het wel een spoorbaan, snelweg, blaffende hond etc.quote:Op maandag 10 augustus 2009 22:58 schreef qonmann het volgende:
[..]
Maar herrie maken ze ..loop dat toch niet te ontkennen..
Dat is subjectief natuurlijk, ik heb er geen last van als ik een stel kinderen hoor spelen.quote:en dat buiten spelen word je helemaal gek van
Ik heb ook niet gezegd dat het eerwraak zal zijn, ik heb gezegd dat het kánquote:Op maandag 10 augustus 2009 23:00 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Neen, ik heb geen enkel idee in welke hoe jij zitLeg het dan gewoon uit
[..]
Dan nog, hoe kun JIJ aan haar kleding zien dat het waarschijnlijk een steekpartij was uit wraak ?
Wat zou ze dan, in dit geval, een kind hebben moeten aangedaan om zo'n beledigde ouder met mes voor haar te krijgen?
Inderdaad..quote:Op maandag 10 augustus 2009 23:02 schreef Winner_Taco het volgende:
[..]
Geluidsoverlast door kinderen kan wel degelijk extreme overlast veroorzaken. . Met name het geschreeuw van meisjes gaat door merg en been . Als de zon schijnt spelen ze wel degelijk de gehele ltijd buiten en kan bijzonder onprettig zijn als je er eentje naast je KRIJGT . Want dat vergeet je voor het gemak . Sommige mensen wonen ergens en dan besluit iemand opeens dat er een kinderdagverblijf komt 2 deuren verder. Ben je mooi klaar mee.
En verhuizen is zo makkelijk niet want probeer je huis maar eens te slijten.....
Dat kan idd, maar er word hier gesteld dat het motief voor de moord (evt.) "geluidsoverlast" zou zijn en dan krijg ik wel even een "quote:Op maandag 10 augustus 2009 23:00 schreef teknomist het volgende:
[..]
Hoe weet jij dat nou? Jij kent deze crèche en deze buurt toch niet? Waarom accepteer je gewoon niet dat er inderdaad situaties bestaan waarin mensen daadwerkelijk last hebben van een crèche. En dan niet alleen van de kinderen zelf maar ook van de auto's die wild worden geparkeerd in de straat...
Oh wacht, nu gaan we het doodrelativeren. Dat een spoorbaan of een blaffende hond erg kut is neemt niet weg dat een crèche dan maar niet erg is.quote:Op maandag 10 augustus 2009 23:03 schreef Vivi het volgende:
[..]
Dat ontken ik ook nergens, ik geef alleen aan dat het echt geen halve dierentuin is zoals hier wordt beweerd..je hebt overal omgevinsggeluiden, zijn het geen spelende kinderen dan is het wel een spoorbaan, snelweg, blaffende hond etc.
[..]
Dat is subjectief natuurlijk, ik heb er geen last van als ik een stel kinderen hoor spelen.
Nou echt subjectief is het niet want het is op veel plaatsen gemeten (was enige tijd geleden op tv) en het volume is echt hoog.quote:Op maandag 10 augustus 2009 23:06 schreef teknomist het volgende:
[..]
Oh wacht, nu gaan we het doodrelativeren. Dat een spoorbaan of een blaffende hond erg kut is neemt niet weg dat een crèche dan maar niet erg is.
En ja het is subjectief, maar dat is een nagel krassend over een schoolbord ook.
Is dat ooit bekend geworden?quote:Op maandag 10 augustus 2009 23:08 schreef Winner_Taco het volgende:
Wat was destijds op die basisschool in Amsterdam eigenlijk het motief? Waar die Nederlandse man werd doodgestoken op het schoolplein. Misschien moeten we aan zoiets denken...
Wat geeft jou meer rechten om 2 mogelijke opties van die steekpartij te noemen?quote:Op maandag 10 augustus 2009 23:06 schreef Disana het volgende:
[..]
Loedertje, zou je nou niet iemand anders willen uitzoeken voor je prikjes? Ik ben een redelijk weldenkend wezen
Volgens mij heb je je puntje over geluidsoverlast nu wel gemaakt ....Graag weer OT of anders maak je zelf maar een topic waar je het daarover uitgebreid kunt hebben.....quote:Op maandag 10 augustus 2009 23:09 schreef Disana het volgende:
[..]
Nou echt subjectief is het niet want het is op veel plaatsen gemeten (was enige tijd geleden op tv) en het volume is echt hoog.
Hier laten ze de kinderen ook op karretjes met harde plastic banden rijden, dat geluid dringt diep in je huis door.
Je kunt overwegen om dubbel glas te nemen of oordopjes aan te schaffen . Dat zit een stuk fijner als je in je leunstoel tussen je geraniums naar buiten gluurt om te kijken wat de kinderen in je buurt uitspoken.quote:Op maandag 10 augustus 2009 23:09 schreef Disana het volgende:
Hier laten ze de kinderen ook op karretjes met harde plastic banden rijden, dat geluid dringt diep in je huis door.
Ik deed ook alleen maar een on topic suggestie en werd aangevallen. Klaar!quote:Op maandag 10 augustus 2009 23:11 schreef Winner_Taco het volgende:
[..]
Volgens mij heb je je puntje over geluidsoverlast nu wel gemaakt ....Graag weer OT of anders maak je zelf maar een topic waar je het daarover uitgebreid kunt hebben.....
Nou, misschien moet je daar eens gaan praten, want ik hoor er rondom "mijn" KDV niemand over, dat ze excessieve geluidsoverlast hebben.quote:Op maandag 10 augustus 2009 23:09 schreef Disana het volgende:
[..]
Nou echt subjectief is het niet want het is op veel plaatsen gemeten (was enige tijd geleden op tv) en het volume is echt hoog.
Hier laten ze de kinderen ook op karretjes met harde plastic banden rijden, dat geluid dringt diep in je huis door.
Dat vraag ik dus...quote:
dacht dat die dader alles ontkende..quote:
Ik heb even gezocht en kan er niets actueels over vinden.quote:Op maandag 10 augustus 2009 23:14 schreef qonmann het volgende:
[..]
dacht dat die dader alles ontkende..
quote:Op maandag 10 augustus 2009 23:18 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik heb even gezocht en kan er niets actueels over vinden.
quote:Bloedspoor overblijfwacht in tas B. (JUNI 2009)
Het onderzoek in de zaak tegen de 31-jarige Mohammed B., die ervan wordt verdacht in maart overblijfwacht Leo van Trappe te hebben vermoord bij een schoolplein, is nog niet helemaal klaar.
Justitie laat in de zomer onder meer aanvullend DNA-onderzoek en een onderzoek naar de psychische gesteldheid van de verdachte uitvoeren. Begin september gaat vervolgens de inhoudelijke behandeling van de zaak tegen B. van start. In een tas die B. bij zijn aanhouding bij zich had, is een bloedspoor van Van Trappe gevonden.
Dat bleek donderdag tijdens de eerste pro-formazitting van de zaak tegen B. Zijn advocaat Harald Meijer vroeg tijdens de zitting om vrijlating van zijn cliënt, omdat er geen direct bewijs zou zijn voor B.'s betrokkenheid bij het doodsteken van Van Trappe. De rechtbank wees dit verzoek af.
Op camerabeelden zou te zien zijn hoe B. kort voor het misdrijf uit tramlijn 16 stapt en richting de school loopt. Zeker twee getuigen hebben verklaard B. te hebben zien rondlopen in de buurt van het schoolplein. B. maakte volgens hen een nerveuze indruk. Een taxichauffeur verklaarde bij de politie dat hij de man op een bankje vlakbij de school een sigaar zag roken.
Toen een van de getuigen B. een dag later ergens anders in de stad zag lopen, belde deze de politie. B. werd daarop aangehouden bij een metrostation. In de tas die hij bij zich had zat een mes. Op dat mes zijn geen sporen aangetroffen, wel trof de politie in de tas een bloedspoor van Van Trappe aan. Uit onderzoek op de computer van B. bleek dat de man via Google gezocht had naar de termen 'basisscholen Oud-Zuid Amsterdam'.
Waarom de 69-jarige Van Trappe precies werd doodgestoken, is nog steeds onduidelijk. Belangrijkste verdachte B. heeft zich in de verhoren tot nu toe meestal beroepen op zijn zwijgrecht. Eén keer heeft hij gezegd dat hij onschuldig was, zo bleek tijdens de zitting. Tijdens het verdere onderzoek zal hij nogmaals worden verhoord, volgens zijn advocaat wil B. mogelijk een verklaring afleggen. In de rechtbank was B. donderdag niet aanwezig, volgens zijn raadsman omdat hij grote moeite heeft om in kleine ruimtes te zitten.
De 69-jarige Van Trappe werd doodgestoken vlakbij het gezamenlijke schoolplein van de Willemsparkschool en de Montessorischool aan de Willem Witsenstraat. Op dat moment was de pauze aan de gang, waardoor kinderen het misdrijf zagen gebeuren.
Toch denk ik niet dat dat in dit geval toepasselijk is, als ik het adres intik in google maps zie ik dat het een losstaand gebouw is, omringd door bomen, en die indruk wordt bevestigd door zowel de foto's in de Telegraaf en de site van de crèche.quote:Op maandag 10 augustus 2009 23:02 schreef Winner_Taco het volgende:
[..]
Geluidsoverlast door kinderen kan wel degelijk extreme overlast veroorzaken. . Met name het geschreeuw van meisjes gaat door merg en been . Als de zon schijnt spelen ze wel degelijk de gehele ltijd buiten en kan bijzonder onprettig zijn als je er eentje naast je KRIJGT . Want dat vergeet je voor het gemak . Sommige mensen wonen ergens en dan besluit iemand opeens dat er een kinderdagverblijf komt 2 deuren verder. Ben je mooi klaar mee.
En verhuizen is zo makkelijk niet want probeer je huis maar eens te slijten.....
Leuk hé, het zou zelfs een motief voor een dader kunnen zijn geweestquote:Op dinsdag 11 augustus 2009 00:11 schreef OldJeller het volgende:
Wat is er in hemelsnaam met dit topic gebeurd?
Discussies over wel of niet geluidsoverlast bij kinderdagverblijven.
Who gives a fuck? Misschien iemand in OUD of KLB.
quote:Volgens een getuige zouden twee verdachte mannen gisteren al rond de parkeerplaats hebben rondgehangen bij de auto van de eigenares en er vervolgens op een scooter vandoor zijn gegaan.
Alsof daar ook maar één fatsoenlijke reden voor kan zijn.quote:De G. werd vrijdag gearresteerd, kort na een steekpartij in de crèche Fabeltjesland in Sint-Gillis bij Dendermonde. Daarbij kwamen twee baby’s en een leidster om het leven.
quote:
quote:Volgens een getuige zouden twee verdachte mannen gisteren al rond de parkeerplaats hebben rondgehangen bij de auto van de eigenares en er vervolgens op een scooter vandoor zijn gegaan
Volgens mijn vader was het ook een aardige vrouw.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 01:39 schreef Waterwereld het volgende:
Dr H colijnstraat?
En is dit het kinderdagcentrum?
En wat betreft moord en overlast? Laatste tijd zie ik wel meer opmerkelijke moorden. Zelfs kleine kinderen in een crèche hebben het nog niet zolang geleden ontgolden
[..]
Alsof daar ook maar één fatsoenlijke reden voor kan zijn.
Speculeren gebeurt wel vaker op FOK! dus snap het probleem niet echt.
Dit geval intrigeert me trouwens, want het moet een hele aardige vrouw geweest zijn die haar zaken goed voor elkaar had. Echt jammer dus
[..]
[..]
Zou best wel willen weten welke idiote reden die dader in zijn hoofd had zitten om dit te kunnen rechtvaardigen
Die optie Grijze wolven? Hoe kom je daarop? Afpersing ?
Zou best wel eens kunnenquote:Op maandag 10 augustus 2009 22:23 schreef Rosbief het volgende:
Misschien een afrekening in het criminele circuit.
Een (wellicht ex-)man met een te klein piemeltje behoort wmb idd ook tot de mogelijkheden.quote:Op maandag 10 augustus 2009 22:59 schreef hubschrauber het volgende:
[..]
een succesvolle moslima, dat wordt natuurlijk niet getolereerd in een cultuur waarin de vrouw wordt onderdrukt..
Ik heb geen verstand van prijzen van Benzen maar volgens mij niet echt een goedkope autoquote:Op dinsdag 11 augustus 2009 10:03 schreef pisnicht het volgende:
Dikke benz? Dit is een normale middenklasser hoor.
Dat in het bold, hoe weet jij dat .. zijn er getuigen die de dader hebben gezien?quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 00:57 schreef IkBenOzan het volgende:
Het is hier om de hoek gebeurt.Erg triest maar sinds de dader een Turk is zullen er vast roddels hier en daar verschijnen onder de Turkse gemeenschap. Ik zal het laten weten als ik iets oppik
Hoe typisch.quote:Op maandag 10 augustus 2009 22:51 schreef teknomist het volgende:
http://www.bedrijfskwaliteit.nl/toonreactie.php?Ber_Id=8669&Bed_Id=573268
Hier ligt toch echt een dode, helaas. Waarom staat er dan in het nieuwsbericht dat zij in het ziekenhuis overleden is? Weet iemand wat hier de reden voor is? Heeft het iets te maken met een ander te volgen procedure na overlijden en dat men er liever voor kiest om het stoffelijk overschot met de ambulance te vervoeren ipv met een lijkwagen?quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 09:52 schreef Bulletdodger het volgende:
[ afbeelding ]
Gouden business zeker die KDV gezien de dikke benz![]()
[..]
Zou best wel eens kunnen
Ik denk dat hij met 'sinds' eigenlijk 'indien' bedoeld. Niet iedereen spreekt perfect Nederlands.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 11:07 schreef moussie het volgende:
[..]
Dat in het bold, hoe weet jij dat .. zijn er getuigen die de dader hebben gezien?
slechts een aanname, moet je eigenlijk voorzichtig mee zijn.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 11:49 schreef MrX1982 het volgende:
Misdrijf in de relationele sfeer? Het zou me niet verbazen.
Dat laatste komt inderdaad veel voor. De ambulance is er meestal toch al. Ook voor de omstanders is dat minder confronterend.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 12:20 schreef Meaghan het volgende:
[..]
Hier ligt toch echt een dode, helaas. Waarom staat er dan in het nieuwsbericht dat zij in het ziekenhuis overleden is? Weet iemand wat hier de reden voor is? Heeft het iets te maken met een ander te volgen procedure na overlijden en dat men er liever voor kiest om het stoffelijk overschot met de ambulance te vervoeren ipv met een lijkwagen?
dat dus, als ze problemen had in de relationele sfeer was dit allang al naar voren gekomen lijkt mij.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 12:25 schreef ilona-scuderia het volgende:
Het is toch aannemelijk dat het een roofmoord was, beetje vreemd dat de politie nog steeds in het duister tast...
Ik durf te wedden dat het een Turk wasquote:Op dinsdag 11 augustus 2009 12:21 schreef Gia het volgende:
[..]
Ik denk dat hij met 'sinds' eigenlijk 'indien' bedoeld. Niet iedereen spreekt perfect Nederlands.
Dan is de vraag gerechtvaardigd: Waar baseer je dat op?quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 12:35 schreef IkBenOzan het volgende:
[..]
Ik durf te wedden dat het een Turk was
Een Nederlander was het zeker niet. Weinig Nederlanders in Geuzenveld waarvan merendeels bejaarde mensen zijn. Marokkanen zouden zoiets niet doen want dat zouden ze niet durven, een Turkse vrouw neersteken in Geuzenveld. En ik had het eerder ook al gepost maar blijkbaar heeft iemand mijn vorige post weggedaan. Ze waren in conflict met een andere kinderdagopvangquote:Op dinsdag 11 augustus 2009 12:38 schreef Gia het volgende:
[..]
Dan is de vraag gerechtvaardigd: Waar baseer je dat op?
Nou nee, daar ligt iemand die zwaar gewond is, en die wordt vóór vervoer naar het ziekenhuis zo ver mogelijk gestabiliseerd, infusies aanleggen, bloedingen zover mogelijk stelpen ed, levensreddende handelingen die moeilijk uit te voeren zijn in een rijdende ambulance dus .. dat is vrij normaal.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 12:20 schreef Meaghan het volgende:
[..]
Hier ligt toch echt een dode, helaas. Waarom staat er dan in het nieuwsbericht dat zij in het ziekenhuis overleden is? Weet iemand wat hier de reden voor is? Heeft het iets te maken met een ander te volgen procedure na overlijden en dat men er liever voor kiest om het stoffelijk overschot met de ambulance te vervoeren ipv met een lijkwagen?
En die kinderdagverblijven zijn big business dus er valt wat te halen, die dikke Mercedes zegt genoeg...quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 12:27 schreef TeenWolf het volgende:
[..]
dat dus, als ze problemen had in de relationele sfeer was dit allang al naar voren gekomen lijkt mij.
Volgens mij was het gewoon een junkquote:Op dinsdag 11 augustus 2009 12:35 schreef IkBenOzan het volgende:
[..]
Ik durf te wedden dat het een Turk was
Het is geloof ik een procedure. Ook al is iemand overleden, het lijk wordt toch meegenomen naar het ziekenhuis en daar proberen ze vaak ook nog een uur ofzo vanalles te doen.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 12:20 schreef Meaghan het volgende:
[..]
Hier ligt toch echt een dode, helaas. Waarom staat er dan in het nieuwsbericht dat zij in het ziekenhuis overleden is? Weet iemand wat hier de reden voor is? Heeft het iets te maken met een ander te volgen procedure na overlijden en dat men er liever voor kiest om het stoffelijk overschot met de ambulance te vervoeren ipv met een lijkwagen?
quote:Op maandag 10 augustus 2009 22:51 schreef teknomist het volgende:
http://www.bedrijfskwaliteit.nl/toonreactie.php?Ber_Id=8669&Bed_Id=573268
Dat klinkt wel aannemelijk ja.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 13:01 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Het is geloof ik een procedure. Ook al is iemand overleden, het lijk wordt toch meegenomen naar het ziekenhuis en daar proberen ze vaak ook nog een uur ofzo vanalles te doen.
En een alleen een arts mag iemand doodverklaren, en die zijn vaak alleen op de eerste hulp en niet bij een ambulance.
Of omdat iemand van mening was dat ze slecht voor zijn/haar kind was geweest.quote:Op maandag 10 augustus 2009 22:54 schreef Winner_Taco het volgende:
Sowieso voorbedachte rade. Niet toevallig dat het gebeurt is op de parkeerplaats toen ze weg wilde gaan. Iemand was dus van te voren al flink kwaad op die mevrouw.
Denk wel wraak ja . Maar kan ook wraak zijn omdat ze geluld heb over iemand , of slecht voor iemands kind is geweest.
Kijk, zo komen we ergens. Aangenomen dat je weet waar je over praat.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 12:50 schreef IkBenOzan het volgende:
[..]
Een Nederlander was het zeker niet. Weinig Nederlanders in Geuzenveld waarvan merendeels bejaarde mensen zijn. Marokkanen zouden zoiets niet doen want dat zouden ze niet durven, een Turkse vrouw neersteken in Geuzenveld. En ik had het eerder ook al gepost maar blijkbaar heeft iemand mijn vorige post weggedaan. Ze waren in conflict met een andere kinderdagopvang
Ik denk dat je dat verwisseld met 'the golden hour', het eerste uur nadat je gewond bent geraakt, in dat uur is de kans het grootst dat je een zwaargewonde kan helpen ..quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 13:01 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Het is geloof ik een procedure. Ook al is iemand overleden, het lijk wordt toch meegenomen naar het ziekenhuis en daar proberen ze vaak ook nog een uur ofzo vanalles te doen.
En een alleen een arts mag iemand doodverklaren, en die zijn vaak alleen op de eerste hulp en niet bij een ambulance.
http://nl.wikipedia.org/wiki/Ambulancequote:De ambulance is tegenwoordig een rijdende Eerste Hulp-afdeling geworden, waar een diagnose wordt gesteld en een behandeling wordt gestart. Doel van de behandeling is de patiënt stabiel te maken zodat deze veilig vervoerd kan worden naar een ziekenhuis waar de verdere behandeling en genezing kan plaatsvinden.
het ging gewoon om de benzquote:Op dinsdag 11 augustus 2009 12:25 schreef ilona-scuderia het volgende:
Het is toch aannemelijk dat het een roofmoord was, beetje vreemd dat de politie nog steeds in het duister tast...
Dit vond ik met google. Ik heb er weleens vaker over gehoord, het vervoeren van doden met een ambulance, maar wettelijk mag dit dus niet en moet er een lijkwagen komen om de overledene te vervoeren. Maar dat laatste neemt doorgaans veel tijd in beslag en daarom wordt er ook weleens gekozen voor de ambulance.quote:'Soms wordt de urgentiearts gevraagd te vermelden dat de persoon op weg naar het ziekenhuis is overleden. In dat geval mag de ambulance het slachtoffer wel vervoeren.' Dit is inderdaad een praktijk die vaak toegepast wordt : men vraagt eigenlijk aan een arts om valsheid in geschriften te plegen, zodat een simpel praktisch probleem opgelost kan worden. Ik ben eigenlijk benieuw naar de reden waarom een ambulance niemand mag vervoeren die al overleden is...
Maak je niet druk. Wanneer het een Nederlander was geweest had je echt dezelfde reacties gezien. Denk zelfs begrip voor de dader.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 10:35 schreef Barikat het volgende:
Als eerste wens ik heel veel sterkte aan de nabestaanden van Arzu.
Oh wat een typisch mannetje ben jijquote:Op dinsdag 11 augustus 2009 10:35 schreef Barikat het volgende:
een MOSLIM, een TÜRK, geboren en getogen in NEDERLAND!! MIJN LAND!
Maak jij er ook even geen drama van. Totaal onbelangrijk. Gevoel is gevoel. Tegenargumenten helpen denk ik wat meerquote:Op dinsdag 11 augustus 2009 14:04 schreef pisnicht het volgende:
[..]
Oh wat een typisch mannetje ben jijDe slachtofferrol zit je als gegoten of niet. Als je overigens in Nederland bent geboren en getogen ben je geen tuurk maar een Nederlander.
-edit- zo 1998
Ik weet dit omdat ik het zelf heb meegemaakt bij een vriend van me.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 13:41 schreef moussie het volgende:
[..]
Ik denk dat je dat verwisseld met 'the golden hour', het eerste uur nadat je gewond bent geraakt, in dat uur is de kans het grootst dat je een zwaargewonde kan helpen ..
Of ze ook lijken in een ambulance naar het ziekenhuis brengen weet ik eigenlijk niet, maar dat je eerst ter plaatse behandelt/gestabiliseerd wordt voor vervoer, dat weet ik dus wel .. het zou me wat moois wezen als ze iedereen meteen maar in die auto laden en afvoeren ..
en zowaar, het staat nog in de wiki ook
[..]
http://nl.wikipedia.org/wiki/Ambulance
En nu is haar man, die in Turkije verbleef, plotseling eigenaar? Die zal wel hoofdverdachte zijn.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 11:49 schreef MrX1982 het volgende:
Misdrijf in de relationele sfeer? Het zou me niet verbazen.
Waar haal je die info vandaan, de linker of rechter duim?quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 15:03 schreef Picchia het volgende:
[..]
En nu is haar man, die in Turkije verbleef, plotseling eigenaar? Die zal wel hoofdverdachte zijn.
quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 11:47 schreef TitusPullo het volgende:
De dader schijnt de moord met volkomen kalmte te hebben gepleegd.
Ja het zaakje stinkt. Daarom wordt er ook gelijk een heel mediacircus van gemaakt.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 13:04 schreef ilona-scuderia het volgende:
Er schijnen 2 personen op een motor te zijn weggereden, of dat getuigen of daders waren is nog onbekend...
Zover ik weet is dat geen usance, dat doen ze alleen als ze denken dat er in het ziekenhuis nog wel middelen zijn om je terug te halen ..quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 15:02 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Ik weet dit omdat ik het zelf heb meegemaakt bij een vriend van me.
Die was ook meteen dood, hebben ze nog gereanimeerd en de hele mikmak (van de ambulance) en die hebben ze daarna alsnog meegenomen naar het ziekenhuis en daar hebben ze ook nog vanalles geprobeerd.
Zo wordt naar de familie verantwoord dat alles is geprobeerd iemand nog het leven te redden.
In dit geval wordt er gezegd dat ze in het ziekenhuis is overleden ..quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 13:59 schreef Meaghan het volgende:
[..]
Dit vond ik met google. Ik heb er weleens vaker over gehoord, het vervoeren van doden met een ambulance, maar wettelijk mag dit dus niet en moet er een lijkwagen komen om de overledene te vervoeren. Maar dat laatste neemt doorgaans veel tijd in beslag en daarom wordt er ook weleens gekozen voor de ambulance.
Nou, naar mijn ervaring is dat dus niet zo.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 15:58 schreef moussie het volgende:
[..]
Zover ik weet is dat geen usance, dat doen ze alleen als ze denken dat er in het ziekenhuis nog wel middelen zijn om je terug te halen ..
Bron?quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 16:01 schreef Revolution-NL het volgende:
Ik heb gehoord dat het om eerwraak ging.
quote:
Een kennis van m'n neef en daar de vriend van de zus van, bla, bla, bla.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 16:03 schreef Revolution-NL het volgende:
[..]
Een kennis van mijn vriendin woont daar in de buurt en dat zijn de geruchten die momenteel de ronde gaan.
Klinkt overigens aannemelijk.
Ik meld alleen dat er in de nabije omgeving sterke geruchten zijn dat het om eerwraak gaat.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 16:07 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Een kennis van m'n neef en daar de vriend van de zus van, bla, bla, bla.
Zullen we maar even wachten tot er officieel iets naar buiten is gebracht en de dader uberhaupt gepakt is?
quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 16:08 schreef Revolution-NL het volgende:
[..]
Ik meld alleen dat er in de nabije omgeving sterke geruchten zijn dat het om eerwraak gaat.
Gezien de achtergrond van het slachtoffer zeg ik alleen dat het aannemelijk is.
Meer zeg ik niet
Ik ben helemaal geen fan van de islam maar eerwraak zie ik toch meer als een cultuur verschijnsel hoor.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 16:01 schreef Revolution-NL het volgende:
Ik heb gehoord dat het om eerwraak ging.
jaja ISLAM = VREDE!!!!!![]()
nah we vervelen ons en er is geen nieuws. Het was na een uur al de meest besproken steekpartij van 2009quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 17:21 schreef Ghazi het volgende:
Jezus, wat een roddels en verdachtmakingen.
Deze topic geeft wel een aardige inkijk van de gemiddelde Nederlandse gewoonten.
Maar het was niet haar man want die zat in Turkije.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 17:41 schreef IkBenOzan het volgende:
En inderdaad zoals ik zei, het blijkt echt een Turkse man te zijn. Ze heeft eerst een aantal steekwonden in haar rug gehad waarna ze omdraaide en eentje in het hart kreeg.Er zijn meerdere filmpjes gemaakt door buurtbewoners en één van de getuigen, een moeder die haar kind ophaalde heeft heel dichtbij de dader gestaan. Daarna is de man van deze vrouw nog achter de dader aan gerend, zonder succes.
Nee, dat zeg ik ook niet. De man die achter de dader ging rennen was de man van een moeder die haar kind kwam ophalen. En de man van het slachtoffer is een man die nogal problemen heeft met zijn gezondheid.. Ik zou geen reden kunnen bedenken waarom haar man haar iets zou aandoen. Wij Turken zijn geen Nederlanders trouwens. Geld wat wij verdienen is ook van ons partner.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 17:43 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Maar het was niet haar man want die zat in Turkije.
Misschien vond haar familie haar te 'modern'.
Zoals ze op die foto staat lijkt het me een zelfverzekerd type.
Maar goed, eerst afwachten hoe het zit.
Wat bedoel je hier nu mee?quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 17:47 schreef IkBenOzan het volgende:
. Wij Turken zijn geen Nederlanders trouwens. Geld wat wij verdienen is ook van ons partner.Wij delen graag, dus het is onzin dat haar man haar iets zou aandoen voor geld.
Eerwraak heeft niks met geloof te maken bij Turken, dat kan ik je verzekeren. Het is cultuurquote:Op dinsdag 11 augustus 2009 17:47 schreef ilona-scuderia het volgende:
Dat 'geloof' is echt verziekend, als het echt om eerwraak gaat dan is dat een nieuw dieptepunt...
Eerwraak komt niet alleen voor bij moslims.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 17:47 schreef ilona-scuderia het volgende:
Dat 'geloof' is echt verziekend, als het echt om eerwraak gaat dan is dat een nieuw dieptepunt...
Nou, er zijn een aantal reacties geweest hier dat haar man haar heeft laten vermoorden voor haar geld.quote:
dat zou sneu zijnquote:Op dinsdag 11 augustus 2009 17:49 schreef IkBenOzan het volgende:
[..]
Nou, er zijn een aantal reacties geweest hier dat haar man haar heeft laten vermoorden voor haar geld.
Ja, net of Nederlanders zo zijn. Kom op zeg.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 17:49 schreef IkBenOzan het volgende:
[..]
Nou, er zijn een aantal reacties geweest hier dat haar man haar heeft laten vermoorden voor haar geld.
Meeste welquote:Op dinsdag 11 augustus 2009 17:51 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Ja, net of Nederlanders zo zijn. Kom op zeg.
En daarmee bedoel ik niet dat Nederlanders hun partner zouden vermoorden hequote:Op dinsdag 11 augustus 2009 17:51 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Ja, net of Nederlanders zo zijn. Kom op zeg.
Nee. Doorgaans maken Nederlanders elkaar niet af voor geld.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 17:52 schreef IkBenOzan het volgende:
[..]
Meeste welHet kan zijn dat jij niet zo bent, maar merendeels toch echt wel
Turkse bruiloftquote:Op dinsdag 11 augustus 2009 17:54 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Nee. Doorgaans maken Nederlanders elkaar niet af voor geld.![]()
En Turken zijn echt niet allemaal dat ze zo graag delen. Ken er een paar die echt wel gierig zijn en op de centen.
Lees één post boven jouw post. En delen met wie?quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 17:54 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Nee. Doorgaans maken Nederlanders elkaar niet af voor geld.![]()
En Turken zijn echt niet allemaal dat ze zo graag delen. Ken er een paar die echt wel gierig zijn en op de centen.
Ach had bijna iedereen het goed ingeschat.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 17:41 schreef IkBenOzan het volgende:
En inderdaad zoals ik zei, het blijkt echt een Turkse man te zijn. Ze heeft eerst een aantal steekwonden in haar rug gehad waarna ze omdraaide en eentje in het hart kreeg.Er zijn meerdere filmpjes gemaakt door buurtbewoners en één van de getuigen, een moeder die haar kind ophaalde heeft heel dichtbij de dader gestaan. Daarna is de man van deze vrouw nog achter de dader aan gerend, zonder succes.
Eerwraak komt toch ook voort uit dat 'geloof'quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 17:49 schreef IkBenOzan het volgende:
[..]
Eerwraak heeft niks met geloof te maken bij Turken, dat kan ik je verzekeren. Het is cultuur
Nee. En ik ben zelf geen moslim dus heb geen reden om moslims te verdedigenquote:Op dinsdag 11 augustus 2009 18:13 schreef ilona-scuderia het volgende:
[..]
Eerwraak komt toch ook voort uit dat 'geloof'
Maar waarom moet eerwraak altijd dodelijk zijn? Door Re:eerwraak?quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 18:17 schreef IkBenOzan het volgende:
[..]
Nee. En ik ben zelf geen moslim dus heb geen reden om moslims te verdedigenHet is serieus cultuur.
Waar heb je dit geleerd? Kun je me anders een passage uit de Koran of de Hadith voorschotelen waarin "eerwraak" wordt gepropageerd?quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 18:13 schreef ilona-scuderia het volgende:
[..]
Eerwraak komt toch ook voort uit dat 'geloof'
Eer is alles voor Turken. Voor heel veel Turken staat hun eer zelfs hoger dan hun geloof. Een ziekelijke zwakte die ik afkeur.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 18:24 schreef Fortune_Cookie het volgende:
[..]
Maar waarom moet eerwraak altijd dodelijk zijn? Door Re:eerwraak?
Ik snap dat er situaties zijn waarin emotie en ratio samensmelten tot de conclusie dat iemand dood moet, maar dan moet er wel héél wat gebeurd zijn. Gekrenkte eer alleen lijkt me wat magertjes.
Ik verneem via de media dan vaak dat er zeer veel druk op zit. Of je wil of niet, je moet wel - voor jezelf, door druk uit de (familiaire) omgeving. Maar waarom dan die druk? Wie begint daar mee?
Wellicht is het jou ook een raadsel, maar ik dacht ik vraag het maar.
Oké, komt de hoofddoek ook voort uit de cultuur?quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 18:17 schreef IkBenOzan het volgende:
[..]
Nee. En ik ben zelf geen moslim dus heb geen reden om moslims te verdedigenHet is serieus cultuur.
Klopt, deze volgorde hanteren ze vaak:quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 18:29 schreef IkBenOzan het volgende:
[..]
Eer is alles voor Turken. Voor heel veel Turken staat hun eer zelfs hoger dan hun geloof. Een ziekelijke zwakte die ik afkeur.
Neen, dit is echt een geloofs entourage.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 18:42 schreef ilona-scuderia het volgende:
[..]
Oké, komt de hoofddoek ook voort uit de cultuur?
Chill, ik dacht dat eerwraak voortkwam uit dat verzonnen geloof maar dat is dus iets cultureels...quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 18:24 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Waar heb je dit geleerd? Kun je me anders een passage uit de Koran of de Hadith voorschotelen waarin "eerwraak" wordt gepropageerd?
Oh ja, alvast bedankt.²
Ja, dank je, je hebt gelijk, het is echt iets cultureels (joule).quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 18:45 schreef ilona-scuderia het volgende:
[..]
Chill, ik dacht dat eerwraak voortkwam uit dat verzonnen geloof maar dat is dus iets cultureels...
Oké, het is dus een uiting van geloof & schoonheid...quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 18:45 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Neen, dit is echt een geloofs entourage.²
Link?quote:Er zijn meerdere filmpjes gemaakt door buurtbewoners en één van de getuigen, een moeder die haar kind ophaalde heeft heel dichtbij de dader gestaan. Daarna is de man van deze vrouw nog achter de dader aan gerend, zonder succes.
Ik bedoel niet achter de dader aanrennen, dat zal hendig link zijn, maar ik bedoelde of die filmpjes al online staan?quote:
Dat druk je meer dan perfect uit, geloof vanwege de religieuze grondslag en schoonheid in de zin van de "schone Islam".quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 18:48 schreef ilona-scuderia het volgende:
[..]
Oké, het is dus een uiting van geloof & schoonheid...
Is onderdrukking ook een factor in dit culturele- en geloofsproces?quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 18:50 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Dat druk je meer dan perfect uit, geloof vanwege de religieuze grondslag en schoonheid in de zin van de "schone Islam".²
Vrouwen dragen de hoofddoek graag, omdat ze de Schepper willen welbehagen. De invloed van cultuur op het dragen van de hoofddoek is zeer marginaal en dus te verwaarlozen.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 18:52 schreef ilona-scuderia het volgende:
[..]
Is onderdrukking ook een factor in dit culturele- en geloofsproces?
Nee, eerwraak is een cultureel iets.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 18:45 schreef ilona-scuderia het volgende:
[..]
Chill, ik dacht dat eerwraak voortkwam uit dat verzonnen geloof maar dat is dus iets cultureels...
Begrijpelijk, toch zie ik de hoofddoek als een vorm van onderdrukkingquote:Op dinsdag 11 augustus 2009 18:55 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Vrouwen dragen de hoofddoek graag, omdat ze de Schepper willen welbehagen. De invloed van cultuur op het dragen van de hoofddoek is zeer marginaal en dus te verwaarlozen.
Nogmaals dank.²
Was al niet eerder gezegd dat men twee mannen weg zag rennen?quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 17:41 schreef IkBenOzan het volgende:
Er zijn meerdere filmpjes gemaakt door buurtbewoners en één van de getuigen, een moeder die haar kind ophaalde heeft heel dichtbij de dader gestaan. Daarna is de man van deze vrouw nog achter de dader aan gerend, zonder succes.
Bedoel je niet geloofs decoratie i.p.v entourage?quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 18:45 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Neen, dit is echt een geloofs entourage.²
quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 20:59 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Bedoel je niet geloofs decoratie i.p.v entourage?
En laat die vriendin dat zomaar gebeuren?quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 19:01 schreef ilona-scuderia het volgende:
[..]
Begrijpelijk, toch zie ik de hoofddoek als een vorm van onderdrukking
Mannen & vrouwen zijn gelijk, ik heb een Marokkaanse vriendin die binnenkort wordt uitgehuwelijkt naar België dus ik hoop dat je je kan inleven in m'n verbijstering over het geloof & de cultuur
Ik ga weer ontopic, respect...
Ik denk dat ze vaak weinig keuze hebben.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 21:19 schreef uiterstaardig het volgende:
[..]
En laat die vriendin dat zomaar gebeuren?
quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 20:59 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Bedoel je niet geloofs decoratie i.p.v entourage?
Het komt toch gauw neer op 'alle schepen achter je verbranden', en dat is best moeilijk als je bent opgegroeid in een cultuur met veel hechtere familiebanden als de onze ..quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 21:21 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
[..]
Ik denk dat ze vaak weinig keuze hebben.
Ja, je hebt dan ineens geen familie meer.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 21:45 schreef moussie het volgende:
[..]
Het komt toch gauw neer op 'alle schepen achter je verbranden', en dat is best moeilijk als je bent opgegroeid in een cultuur met veel hechtere familiebanden als de onze ..
Dat was de dag ervoor, 2 personen op een scooter .. en ja, die zouden er evtl mee te maken kunnen hebben, omgeving checken oid, maar voor hetzelfde geld waren het 2 jeugdige criminelen op zoek naar buit, maw, nog meer speculaasiesquote:Op dinsdag 11 augustus 2009 19:01 schreef Gia het volgende:
[..]
Was al niet eerder gezegd dat men twee mannen weg zag rennen?
Dat kan dan kloppen: De dader en daarachter de man van deze vrouw.
quote:Belangrijke getuigen steekpartij melden zich
AMSTERDAM - Drie belangrijke getuigen van de moord op de eigenaresse van een kinderdagverblijf in Amsterdam hebben zich dinsdagavond gemeld bij de politie.
Het zijn twee jongens en een meisje die op het moment van het misdrijf in een nabijgelegen parkje waren. Zij hebben de dader mogelijk gezien, voordat hij de vrouw neerstak of toen hij erna vluchtte. De drie meldden zich, nadat de politie hen daar in de media toe had opgeroepen.
Dat heeft de politie woensdag bekendgemaakt. Een nog onbekende persoon stak de 32-jarige Arzu Ebras maandagavond neer op de parkeerplaats voor kinderdagverblijf Moeders Schoot in Amsterdam-West.
Ze had het gebouw net op slot gedaan. Het slachtoffer overleed in het ziekenhuis.
Getuigen
Naast de twee jongens en het meisje hebben zich nog enkele personen gemeld die mogelijk iets hebben gezien. Ook heeft de politie het vermoedelijke steekwapen gevonden. Zij gaat dat onderzoeken op sporen. Een woordvoerder weigerde te zeggen wat voor wapen het precies is.
Een woordvoerster van het Amsterdamse stadsdeel Geuzenveld-Slotermeer, waar Moeders Schoot ligt, laat weten dat er woensdagavond een bijeenkomst is voor ouders en werknemers op het stadsdeelkantoor.
Zij kunnen daar informatie krijgen over wat er is gebeurd. Er zijn vertegenwoordigers van het stadsdeel, de politie en Slachtofferhulp bij.
Turkije
Ebras was van Turkse afkomst en wordt dus binnenkort in Turkije begraven. Er zijn plannen voor een herdenkingsbijeenkomst in Amsterdam, maar het is nog onduidelijk of en wanneer die zal plaatshebben
http://www.nu.nl/algemeen(...)erd-al-bedreigd.htmlquote:'Vermoorde eigenares crèche werd al bedreigd'
Uitgegeven: 12 augustus 2009 15:26
Laatst gewijzigd: 12 augustus 2009 15:26
AMSTERDAM - De eigenares van het kinderdagverblijf Moeders Schoot in Amsterdam-West is eerder al bedreigd door een boze vader die zijn kind niet meer mocht zien.
Dit meldt het Parool op basis van verklaringen van medewerkers van kinderdagverblijven in de buurt en vrienden van het 33-jarige slachtoffer.
De boze vader zou mogelijk de dader kunnen zijn van de moord, die maandag gepleegd werd op een parkeerplaats op de Dr. H. Colijnstraat in Geuzenveld.
''Het was een Turkse man die van de rechter te horen had gekregen dat hij zijn kind niet meer mocht zien", stellen de bronnen in de krant. "Hij was gescheiden van zijn vrouw en het kind verbleef overdag bij het kinderdagverblijf."
De man zou al een paar keer zijn langsgekomen op de crèche, maar had zijn kind niet meegekregen. Volgens de betrokkenen zou hij de vrouw hebben doodgestoken, zo schrijft het Parool.
Moordwapen
Het moordwapen is inmiddels gevonden, meldde de politie woensdagochtend. Ook de drie ooggetuigen van de moord, naar wie de politie op zoek was, hebben zich gemeld, net als andere getuigen. Het onderzoek is nog bezig.
Inderdaad wat je zegt, afgelopen maanden was de mode dat de gescheiden man in kwestie zijn kinderen (+ evt de vrouw) en zichzelf van het leven beroofde.....het houdt niet op.quote:
Ja, vervelend. En wat heeft dat te maken met deze doodgestoken vrouw?quote:Op woensdag 12 augustus 2009 16:59 schreef AndreaW het volgende:
Ik woonde ook naast een chreche, men vooral in de zomer gekrijs de hele dag, En dan kom je uit de nachtdienst en dan is slapen er niet bij. Ik moest van ellende bij mijn broer gaan slapen daar was het rustig .. De nachtmerrie.
Niks, gewoon lekker zeiken om te zeikenquote:Op woensdag 12 augustus 2009 17:07 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Ja, vervelend. En wat heeft dat te maken met deze doodgestoken vrouw?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |