Ik speel eigenlijk zelden 442, tenzij ik zo'n goed team heb dat tactiek niet zo zwaar doorweegt. Ik weet niet wat het is, maar ik krijg zo'n formatie zelden goed aan het werk, ik heb altijd het gevoel dat mijn centrale as helemaal open ligt en de tegenstander er zo doorheen kan lopen. Zelfs vroeger (bij de CM versies) had ik bijna altijd een driehoek op het middenveld, hetzij met de punt vooruit (zoals nu) of achteruit. Werkt steevast het beste bij mij dus ik houd me er ook aan..quote:Op vrijdag 5 juni 2009 15:19 schreef John_Gotti het volgende:
[..]
Ik probeer zeer aanvallend 4-4-2 te spelen. 2 spitsen, 2 aanvallende halfs die redelijk wat vrijheid hebben en de combinaties moeten aangaan. 1 CM (ingevuld door een AMC), met de instelling van een AMC die daardoor regelmatig in de 16 komt. 1CM (ingevuld door een DMC), met de instellingen van een DMC die afbreekt en af en toe tot de 16 komt voor een afstandschot.
2 backs, ingesteld als wing backs die veel moeten opkomen en tot de achterlijn moeten gaan (daarom cross from deep)
2 centrale verdediger die altijd achterin blijven, behalve bij corners of vrije trappen. Dan blijven de backs achter.
Werkt tot nu toe redelijk goed, zeker de combinaties aan de zijkanten met de backs die er goed over heen gaan. Alleen is het nog even knutselen qua mentaliteit van de backs en DMC, zodat bij een counter de ruimte achter de backs niet direct benut word de de centrale verdedigers uit positie moeten komen om daar druk op een vrije vleugelspeler te zetten.
Ik speel eigenlijk al sinds cm01/02 altijd 4-4-2 met een ruit. Soms met een DMC en MC, soms MC en AMC en soms DMC en AMC. Het ligt er net aan hoe moeilijk de club het heeft in de competitie.quote:Op zaterdag 6 juni 2009 01:39 schreef Saviola het volgende:
[..]
Ik speel eigenlijk zelden 442, tenzij ik zo'n goed team heb dat tactiek niet zo zwaar doorweegt. Ik weet niet wat het is, maar ik krijg zo'n formatie zelden goed aan het werk, ik heb altijd het gevoel dat mijn centrale as helemaal open ligt en de tegenstander er zo doorheen kan lopen. Zelfs vroeger (bij de CM versies) had ik bijna altijd een driehoek op het middenveld, hetzij met de punt vooruit (zoals nu) of achteruit. Werkt steevast het beste bij mij dus ik houd me er ook aan..
quote:
Je wedstrijden zijn in ieder geval niet saai :pquote:Op zaterdag 6 juni 2009 17:15 schreef MMUFC het volgende:
Ben in de zelfde game begonnen met Real Madrid. Had een 2-3-5 tactiek gevonden.. En vroeg me af of hij nu echt werkt.
Mijn opvallendste resultaten:
3-3 tegen Barca na bij rust met 3-0 voor te staan.
Een serie van 4 duels: 4-2(Atletico), 4-3(Arsenal), 5-1(Athletic) en 4-2(Arsenal)
5-3 in halve finale CL tegen Barca.
Dan nog heb ik spelers die bijna 50 zijn en nog steeds zeggen dat ze willen concentreren op het spelen, belachelijk!quote:Op zondag 7 juni 2009 11:50 schreef BruggiKeane het volgende:
Misschien bij spelerscommunicatie een opmerking maken dat ze een goede trainer later kunnen worden?
Hoe kan je een jonge speler uit Australië binnenhalen als zijnde een Engelse club?quote:Op zaterdag 6 juni 2009 14:24 schreef BruggiKeane het volgende:
Ik speel met Leeds 4-2-3-1 systeem met opkomende backs, middenvelders, 2 buitenspeler, een aanvallende middenvelder en een spits.
Dit is mijn talentje:
[ afbeelding ]
Gratis opgehaald uit Australie
Moet alleen fysiek nog sterker worden. (heb hem nu in een appart speciaal fysiek trainingsschema)
Hij had nog een jeugdcontract, had hem toevallig zelf gespot.quote:Op zondag 7 juni 2009 13:34 schreef BigKahuna het volgende:
Hoe kan je een jonge speler uit Australië binnenhalen als zijnde een Engelse club?
Player interaction -> Linked players.quote:Op zondag 7 juni 2009 17:22 schreef M0NTANA het volgende:
Hoe kan ik instellen dat een speler mentor wordt van een jonge speler?
Is mijn 1e seizoen, maar had toch gehoopt dat het wat beter zou gaan..quote:Op zondag 7 juni 2009 01:48 schreef BruggiKeane het volgende:
Ach is toch geen gekke prestatie. Is je 1e seizoen PL toch?
\ach we moeten nog een tijd met deze hequote:Op maandag 8 juni 2009 11:10 schreef de_boswachter het volgende:
Ben ik de enige die al benieuwd is naar FM010![]()
begin eens met RC Lensquote:Op maandag 8 juni 2009 12:29 schreef M0NTANA het volgende:
Heeft er iemand nog een leuke uitdaging voor mij. Duitse of Franse competitie, team met veel talent ofzo.
Ik ook!quote:Op maandag 8 juni 2009 11:10 schreef de_boswachter het volgende:
Ben ik de enige die al benieuwd is naar FM010![]()
Ja, en dan tot november wachten op de patch die de grootste bugs fixedquote:
Mandekking voor de 2 VC's en de backs, en de rest op zonedekking. Als ik met 2 VM's speel dan zet ik er een wat verdedigender en op mandekking.quote:Op dinsdag 9 juni 2009 09:36 schreef Pleasureman_Gunther het volgende:
Spelen jullie met mandekking of zonedekking?
Ik speel met Feyenoord met zonedekking, en ik krijg redelijk veel tegengoals door tegenstanders die gewoon tussen mijn 2 C V's doorlopen en alleen voor de keeper komen.
Ik ga nu mandekking spelen, en kijken of het verbetert.
Overigens kan dit ook door de closing down komen, of door de afstand tussen de verdediging en h et middenveld, gewoon even mee kloten.quote:Op dinsdag 9 juni 2009 09:36 schreef Pleasureman_Gunther het volgende:
Spelen jullie met mandekking of zonedekking?
Ik speel met Feyenoord met zonedekking, en ik krijg redelijk veel tegengoals door tegenstanders die gewoon tussen mijn 2 C V's doorlopen en alleen voor de keeper komen.
Ik ga nu mandekking spelen, en kijken of het verbetert.
Daarom koop ik de game idd pas in November. Voorkomt een hoop ergernis.quote:Op maandag 8 juni 2009 19:12 schreef PirE het volgende:
[..]
Ja, en dan tot november wachten op de patch die de grootste bugs fixed. Niks ten nadele van het spel hoor, maar echt elke versie heeft een mega-bug die een careergame kan verpesten.
Maar dat het je verdedigers zijn wil nog niet zeggen dat ze uitmunten in mandekkingquote:Op dinsdag 9 juni 2009 10:02 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Mandekking voor de 2 VC's en de backs, en de rest op zonedekking. Als ik met 2 VM's speel dan zet ik er een wat verdedigender en op mandekking.
Vroeger had ik ook altijd een ruit op het middenveld, of punt. In FM '09 wegen mijn inziens de individuele instellingen echter net iets zwaarder, al kan dat ook aan mij liggen (maar zo lijkt het)quote:Op zaterdag 6 juni 2009 01:39 schreef Saviola het volgende:
[..]
Ik speel eigenlijk zelden 442, tenzij ik zo'n goed team heb dat tactiek niet zo zwaar doorweegt. Ik weet niet wat het is, maar ik krijg zo'n formatie zelden goed aan het werk, ik heb altijd het gevoel dat mijn centrale as helemaal open ligt en de tegenstander er zo doorheen kan lopen. Zelfs vroeger (bij de CM versies) had ik bijna altijd een driehoek op het middenveld, hetzij met de punt vooruit (zoals nu) of achteruit. Werkt steevast het beste bij mij dus ik houd me er ook aan..
Waarom ben je gestopt? Omdat het niet liep?quote:Op dinsdag 9 juni 2009 10:51 schreef MMUFC het volgende:
In mijn game met San Marino ben ik gestopt bij San Marino en zit ik nu bij FC United of Manchester, in hun 1e seizoen in het semi profvoetbal.
Ik kreeg op den duur een nieuwsbericht dat de club weinig veranderd was qua nieuwe spelers.. dit terwijl ik geen spelers aan het begin had en nu 20
Er wordt verwacht dat ik middenmoot moet kunnen halen, maar sta momenteel in de degradatiezone.. Heb 1 overwinning(dan ook meteen met 5-0 tegen Hednesford), 2 gelijk en 5 nederlagen.
Heb de 1e ronde Conference League Cup overleefd mede dankzij een vroege rode kaart bij de tegenstander(13e minuut). Won uiteindelijk met geluk met 0-1 omdat Cambridge C. in de slotfase een penalty ruim naast schoot.
Zometeen 2e voorronde FA Cup, ben beniuewd!
Omdat het niet liep ja.. en zag niet echt perspectief dat het komend jaar beter zou gaan.quote:Op dinsdag 9 juni 2009 11:52 schreef Winski05 het volgende:
[..]
Waarom ben je gestopt? Omdat het niet liep?
Succes met je nieuwe club. Leuk dat je met FC United of Manchester speelt. Heb d'r eens wat dingen over gelezen, leuk initiatief van de Man Utd fans. Zijn die direct al speelbaar, of zijn ze vanuit een non-league gepromoveerd naar de Conference in jouw game?
Ik kijk in principe vrijwel alleen naar d everdedigende kwaliteiten bij mijn verdedigers. Iets anders hoeven ze ook niet echt te doen, gewoon niemand erlangs laten, de bal afpakken en afgeven.quote:Op dinsdag 9 juni 2009 10:29 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Maar dat het je verdedigers zijn wil nog niet zeggen dat ze uitmunten in mandekking![]()
Dat bepaald de reputatie die je meekrijgt. Als International is je reputatie waarschijnlijk National/Continental en dan kan je makkelijker een baan bij een goede club krijgen als je werkloos begint. Als Zondagamateur kan je eigenlijk alleen maar aan de slag bij kleine clubs. Ik dacht dat clubs ook iets meer geduld hebben als je reputatie hoger is en je krijgt ook een iets hoger transferbudget.quote:Op dinsdag 9 juni 2009 22:26 schreef de_boswachter het volgende:
Vraagje: Nieuwe game gestart en daar zag ik voor het eerst dat je ervaring in kon vullen... Zondagamateur/Prof/International of automatisch. Wat houdt dit in? Je ervaring cq moeilijkheidsgraad van de game, of de carriere die je zogenaamd gehad hebt???
Je komt 5 miljoen tekort voor Kakaquote:Op dinsdag 9 juni 2009 22:52 schreef de_boswachter het volgende:
Gunstig dus. Heb voor prof gekozen bij Madrid en 60 mil. transferbudget![]()
Iemand must-haves om te kopen????
Marquinhos, altijd een must have als je het budget hebt imo.quote:Op dinsdag 9 juni 2009 22:52 schreef de_boswachter het volgende:
Gunstig dus. Heb voor prof gekozen bij Madrid en 60 mil. transferbudget![]()
Iemand must-haves om te kopen????
Kakaquote:Op dinsdag 9 juni 2009 23:00 schreef de_boswachter het volgende:
Sjimz, je had een mooi lijstje pasgeleden. Heb je er ook nog ene voor echte topclubs
Tnx Gotti, zal morgen eens kijken.
Keirisson, Sakho, Balotelli, Wijnaldum, Miralem Pjanic, Henri Saivet, Toni Kroos, Martin Galvan, Omar Esparza, Dennis Appiah, Gabriel Torje, Dzagoev, Adel Taarabt, Feghouli, Neymar, Nsue, Frederico Lauritoquote:Op dinsdag 9 juni 2009 23:11 schreef de_boswachter het volgende:
En qua supertalenten :p ( viel dank trouwens al)
Hij heet Mel met zijn achternaam.quote:Op dinsdag 9 juni 2009 23:24 schreef de_boswachter het volgende:
Choco is dat met of zonder slagroom?
Waar is Velaquote:Op dinsdag 9 juni 2009 23:20 schreef sjimz het volgende:
Lewandowski, Piatti, Choco, Di Maria, Stancu en Ninis zijn ook nog groeibriljantjes.
Bij Arsenal.quote:
Het leukste is toch om zelf je talenten te ondekkken.quote:Op dinsdag 9 juni 2009 23:37 schreef sjimz het volgende:
[..]
Bij Arsenal.
Er zijn nog zoveel meer goede talenten maar heb geen zin om 10000 namen hier neer te zetten.
Netjes.quote:Op woensdag 10 juni 2009 13:46 schreef J.Herrer het volgende:
Kampioen met Heerenveen?
2e seizoen trouwens
[ afbeelding ]
quote:Op woensdag 10 juni 2009 15:04 schreef Winski05 het volgende:
Gaat goed! De top zit erg dicht op elkaar, de eerste 4 ploegen kunnen allemaal nog kampioen worden. Spannend! Screenshot van je basis formatie? Ben benieuwd naar je team.
Suarezquote:Op woensdag 10 juni 2009 21:59 schreef de_boswachter het volgende:
Iemand nog een tip voor een AMR die max 35
miljoen mag kosten. David Silva mag niet weg voor dat bedrag..
Graag een goede speler, met potentie
en enige ervaring.
is dat echt een topper in de game danquote:
uh, wat?quote:Op donderdag 11 juni 2009 13:32 schreef Saviola het volgende:
Geen wedstrijd van mezelf, maar dit heb ik nog nooit gezien..
[ afbeelding ]
Haha, wtf!quote:Op donderdag 11 juni 2009 13:32 schreef Saviola het volgende:
Geen wedstrijd van mezelf, maar dit heb ik nog nooit gezien..
[ afbeelding ]
Zodat je 100% zeker weet dat je amper uitdaging hebt of?quote:Op donderdag 11 juni 2009 14:01 schreef Ron.Burgundy het volgende:
Volgend jaar begin ik denk ik maar met R. Madrid aangezien ze even Kaká en Ronaldo gekocht hebben
Ik begin het liefste in de League Two in Engeland, maar ik denk dat Spanje ook een erg sterke competitie heeft en ik overweeg om ergens onderaan in Spanje te starten in de volgende FM. Zal wel lang duren voordat je tegen Barca en Real op kunt boksen.quote:Op donderdag 11 juni 2009 14:03 schreef Dein_Gesicht het volgende:
[..]
Zodat je 100% zeker weet dat je amper uitdaging hebt of?
Ik ben momenteel begonnen met FC Eindhoven
Toevallig 2 dagen geleden begonnen met Madrid, en ik zie het dus als een uitdaging om met dit elftal Barca van de titel te weerhouden.quote:Op donderdag 11 juni 2009 14:03 schreef Dein_Gesicht het volgende:
Zodat je 100% zeker weet dat je amper uitdaging hebt of?
Cancel ze? Of boek helemaal geen friendliesquote:Op donderdag 11 juni 2009 16:10 schreef J.Herrer het volgende:
Ik heb echt een pleurishekel aan friendlies terwijl meer dan de helft van de selectie conditioneel iets van 70% is
Nu al 5 geblesseerden en ik zit pas in de voorbereiding
Ja vrij bizar maar ze hebben een ontzettend goed team. Al was hun parcours ook niet erg lastig met Feyenoord, Zenit en Bayernquote:
Het valt mij sowieso altijd op dat na een aantal jaren de competitie waarin jezelf speelt toonaangevend in Europa gaat worden.quote:Op donderdag 11 juni 2009 22:47 schreef Saviola het volgende:
[..]
Ja vrij bizar maar ze hebben een ontzettend goed team. Al was hun parcours ook niet erg lastig met Feyenoord, Zenit en Bayern
Met Bayern en Barca in de poulequote:Op donderdag 11 juni 2009 22:58 schreef J.Herrer het volgende:
Ik had zelf verwacht dat ik compleet van de mat gespeeld ging worden dus dit komt wel als een verassing![]()
[ afbeelding ]
Bayern en Barca gelijkgespeeld dus ik heb alvast 2 punten voorsprong
Ik ben 5x op rij gepromoveerdquote:Op vrijdag 12 juni 2009 09:46 schreef de_boswachter het volgende:
Ik zie dat je pas in 2013 bent
Kun je eens screens maken van je taktiek Pire en ind. instellingen ? Want je bent 3? 4? keer op rij gepromoveerd ?
Waar komt hij vandaan?quote:Op donderdag 11 juni 2009 23:08 schreef w00h00 het volgende:
ff een spelertje gescout in de winterstop. Hij begint al lekker op stoom te komen:
[ afbeelding ]
Die AMLC uit Brazilië?? Eind 20??quote:Op donderdag 11 juni 2009 23:08 schreef w00h00 het volgende:
ff een spelertje gescout in de winterstop. Hij begint al lekker op stoom te komen:
[ afbeelding ]
Bij mij zit Emmen in het 3de seizoen in de Eredivisie, ze degraderen wel weer direct maar dat is logisch. Ik won er thuis met Ajax met 10-0 van.quote:Op vrijdag 12 juni 2009 22:59 schreef Joesse het volgende:
Ben ook begonnenheb dit spel (nou ja, CM dan) paar jaar geleden ook gespeeld, was wel verslavend. Ik verveelde me dus ik waag maar weer eens een poging
Ben begonnen bij FC Emmen, onder het motto: lager kun je bijna niet
Voorbereiding niets gewonnen, maar 6 punten uit de eerste 2 competitieduels
Dan zul je hem volgens mij eerst moeten kopen. Je kan geen speler kopen voor je feederclub als je dat bedoelt?quote:Op maandag 15 juni 2009 18:12 schreef Juk het volgende:
Hoe werkt dat als je een speler wil kopen maar hij krijgt geen werkvergunning. Ik heb een feederclub waar hij heen kan maar ik kan nergens vinden waar ik dat kan aanklikken.
Er moet een mogelijkheid zijn om hem te kopen en gelijk door te sturen naar je feederclub. Om daar vervolgens in een paar jaar tijd die nationaliteit te krijgen en dan wel een work permit te krijgen.quote:Op maandag 15 juni 2009 18:36 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Dan zul je hem volgens mij eerst moeten kopen. Je kan geen speler kopen voor je feederclub als je dat bedoelt?
Gewoon een paar jaar achter elkaar naar je feeder club sturen, op een gegeven moment komt hij vanzelf in aanmerking voor de nationaliteit.quote:Op maandag 15 juni 2009 18:42 schreef Juk het volgende:
[..]
Er moet een mogelijkheid zijn om hem te kopen en gelijk door te sturen naar je feederclub. Om daar vervolgens in een paar jaar tijd die nationaliteit te krijgen en dan wel een work permit te krijgen.
Niet meer naar mij luisteren.quote:Op maandag 15 juni 2009 19:01 schreef donroyco het volgende:
Hoi
Daar ben ik weer.. Afgelopen maanden echt geen tijd gehad om te spelen (school) en nu heb ik er weer zin in..! Nog tips, tricks, valkuilen?
How come?quote:Op maandag 15 juni 2009 19:03 schreef sjimz het volgende:
[..]
Niet meer naar mij luisteren.
Ik ben ook heel de touch verloren
Had het ook al echt te lang niet meer gespeeld.quote:Op maandag 15 juni 2009 19:04 schreef donroyco het volgende:
[..]
How come?
Ik ga 'm nu trouwens installeren
Dat zuigt, is dat een blessurebug, of gewoon dom toeval?quote:Op maandag 15 juni 2009 19:07 schreef sjimz het volgende:
[..]
Had het ook al echt te lang niet meer gespeeld.
Ken nog wel de talentjes enzo maar met patch 3 vind ik het een stuk moeilijker.
Ik heb echt een dik veldoverwicht maar verlies te vaak met 1-0 door een van de spaarzame aanvallen die ik tegen krijg.
Ik zit nu in het 4e seizoen met Dinamo Moskou en ben achtereenvolgens 8e,7e,6e en 9e geworden.
Het laatste seizoen had ik de beste selectie maar echt een overvloed aan blessures.
Mijn 2 bepalende spelers lagen er beide 6 maanden uit en nog een stuk of 5 a 6 spelers die nooit langer dan 4 wedstrijden fit waren.
quote:Op maandag 15 juni 2009 19:23 schreef sjimz het volgende:
Denk toeval want in de eerdere seizoenen had ik er geen last van.
Kan je trouwens niet met steam helpen dr.
Welke skin is dat als ik vragen mag?quote:Op vrijdag 12 juni 2009 20:48 schreef PirE het volgende:
De competitie zit erop, moet alleen nog de FA-Cup finale spelen, maar het was best wel spannend op de laatste speeldag.
Stand onderin met nog 1 wedstrijd te gaan:
[ afbeelding ]
Stand tijdens rust:
[ afbeelding ]
Blackburn 2-0 achter was mooi, maar Sunderland stond ook nog op 0-0 en een goal van Sunderland zou niet goed zijn voor alles wat Hampton & Richmond ademt.
In de 2e helft heb ik de hele tijd naar de stand en score-updates zitten kijken om te zien wat er elders gebeurde![]()
.
Gelukkig deed Villa zijn plicht en scoorden ze in de 54e minuut en het rood voor Sunderland na een uur spelen werd ook met enig gejuich ontvangen. In Derby bleef het 0-0 en dat was uiteindelijk genoeg voor een 17e plaats en nog een seizoen in de Premier League![]()
![]()
.
[ afbeelding ]
echelon, te downloaden op www.fmglive.comquote:
Dat is het probleem. Hij kan niet naar de club omdat zijn work permit niet wordt aangenomen en dus kan ik hem ook niet verhuren.quote:Op maandag 15 juni 2009 18:58 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Gewoon een paar jaar achter elkaar naar je feeder club sturen, op een gegeven moment komt hij vanzelf in aanmerking voor de nationaliteit.
Dan kan je hem toch alsnog kopen?quote:Op maandag 15 juni 2009 20:58 schreef Juk het volgende:
[..]
Dat is het probleem. Hij kan niet naar de club omdat zijn work permit niet wordt aangenomen en dus kan ik hem ook niet verhuren.
Juist, je kunt hem gewoon kopen, alleen hij kan niet spelen.quote:
Euhmm..?quote:Op maandag 15 juni 2009 21:00 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Juist, je kunt hem gewoon kopen, alleen hij kan niet spelen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |