inhalig type!quote:Op dinsdag 14 juli 2009 20:11 schreef Phones666 het volgende:
Ik kwam net terug van een sportzaak, aangezien ik nieuwe kniebeschermers nodig had, en NATUURLIJK springt het licht weer op rood.
Voor ons rijdt een oud vrouwtje in een elektrische rolstoel. Het licht wordt oranje, dus wij houden al in, maar dat oude vrouwtje rijdt gewoon door, heeft haar licht op rechts staan, en rijdt vervolgens keileuk RECHTDOOR door het rood. Midden op een kruispunt. Toen het groen was en we haar inhielden, stond het licht nog steeds alsof ze rechtsaf wilde slaan, en zit ze doodleuk om haar heen te kijken.
Ik vond het wel komisch. Dan vraag je toch eigenlijk om aangereden te worden?
De uitdrukking is anders, naar het schemert...quote:Op dinsdag 14 juli 2009 17:29 schreef magge het volgende:
Ik heb ook zn probleem, ik heb ook laten door schijnen dat ik haar leuk vind. Nu is ze afstandelijk, reageert ze raar. Ik denk dat het te maken heeft dat ze nu niet meer hoeft te jagen ofzo. De fun is er af? :/
Serieus, hoe moeilijk kan zo'n woord zijn?quote:Op dinsdag 14 juli 2009 23:41 schreef geevee het volgende:
Ze moet wachten op een nooddocument van de ambassade,ik hoop wel dat ze voor de vakantie een goede verzekering heeft afgesloten die deze schade dekt.
Als ze weer terug is in Nederland dan zal ze een nieuw legitimatiebewijs moeten aanvragen en dat zal ook exstra veel gaan kosten omdat ze de oude kwijt is en vergeet niet de tijd dat je daar mee kwijt bent (exstra vrije dagen om alle schade te regelen)
quote:Op woensdag 15 juli 2009 12:53 schreef rechtsedirecte het volgende:
het gebied waar het episch centrum lag (70km bij mij vandaan) is zeer dunbevolkt
Epic failquote:
quote:Op woensdag 15 juli 2009 14:21 schreef BliksemSchigt het volgende:
Waarom denk je dat Wielaert door de mand zou zakken?
quote:Op woensdag 15 juli 2009 13:36 schreef qonmann het volgende:
[..]
Staat hier ook genoemd
http://nl.wikipedia.org/wiki/Epicentrum
Ja, als je heel erg binnensmonds praat wel, jaquote:De verwarring wordt wellicht in de hand gewerkt doordat de onjuiste en de juiste spelling beide dezelfde uitspraak opleveren.
bij dit artikel:quote:Op woensdag 15 juli 2009 13:36 schreef qonmann het volgende:
[..]
Staat hier ook genoemd
http://nl.wikipedia.org/wiki/Epicentrum
wat een mooie titelquote:Bronnen, noten en/of referenties:
↑ Ewoud Sanders, Aarsrivalen, scheldkarbonades en terminale baden, Amsterdam/Rotterdam 2005:95
Alles kan je tegenwoordig ook maar uitbesteden.quote:Op woensdag 15 juli 2009 15:47 schreef Ripley het volgende:
Koning drogredenering merk ik
Ik ga er niet eens meer moeite aan bestellen
Aangezien dit over een lijk dat in het water gevonden is gaat, is het toch wel toepasselijkquote:Op woensdag 15 juli 2009 14:47 schreef Flurry het volgende:
Paragnosten werken vaker mee bij hopeloze zaken onder het mom van "baadt het niet, dan schaadt het niet", maar voor zover ik weet is nog nooit een zaak opgelost door deze hulp.
Eeh... paria's?quote:Op woensdag 15 juli 2009 14:53 schreef cohen het volgende:
ja sorry, ik riepm iets over hormonen, dan zie je ze ineens als paria's op ons topic vliegen...
Ik heb niets toe te voegen, het spreekt voor zichquote:Op woensdag 15 juli 2009 18:32 schreef SuperFruitig het volgende:
Behandel je broertje niet als een kind van 13 maar wees gewoon rieel, wellicht is hij dan ook rieel tegen jou?
rieel rieel rieel? raar woord eigenlijk.
Ow en ga op jezelf wonen
quote:Op dinsdag 7 juli 2009 12:43 schreef Litpho het volgende:
quote:
Op dinsdag 7 juli 2009 12:41 schreef Ofresca het volgende:
[..]
Gewoon in de Human bak. Maar goed dat je de knoop doorhakt!
Je kan dat gescheiden afval verwerken ook te ver doorvoeren...
Shit, ik zit me al suf te prakkezeren wat die Human bak nou kan zijn. Blijkt het Humana bak te zijn.quote:
Humana-bak!quote:Op donderdag 16 juli 2009 00:41 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Shit, ik zit me al suf te prakkezeren wat die Human bak nou kan zijn. Blijkt het Humana bak te zijn.
Prakkiserenquote:Op donderdag 16 juli 2009 00:41 schreef Kees22 het volgende:
Shit, ik zit me al suf te prakkezeren wat die Human bak nou kan zijn. Blijkt het Humana bak te zijn.
Ik heb het opgezocht in het Groene Boekje van 1990: prakkezeren en prakkizeren. Want ik wist het ook niet zeker. Inmiddels zijn er al diverse nieuwe Groene Boekjes geweest, maar het leek me dat dit woord niet erg veranderd zou zijn.quote:
De Van Dale spelt het anno 2009 met zowel een e als een i, maar niet met een z.quote:Op donderdag 16 juli 2009 00:57 schreef Kees22 het volgende:
Ik heb het opgezocht in het Groene Boekje van 1990: prakkezeren en prakkizeren. Want ik wist het ook niet zeker. Inmiddels zijn er al diverse nieuwe Groene Boekjes geweest, maar het leek me dat dit woord niet erg veranderd zou zijn.
Nee, hoor. In gewone spreektaal hoor je geen verschil tussen 'episch centrum' en 'epicentrum'. Heeft niks met binnensmonds te maken.quote:Op woensdag 15 juli 2009 15:08 schreef Litpho het volgende:
Ja, als je heel erg binnensmonds praat wel, ja.
mea culpa, mea culpa..quote:Op woensdag 15 juli 2009 12:53 schreef rechtsedirecte het volgende:
het gebied waar het episch centrum lag (70km bij mij vandaan) is zeer dunbevolkt
quote:Ik ben geen expair maare...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |