Die tentamenvorm slaat helemaal nergens op zelfs. Het is net alsof je weer in de tweede zit om een woordjes S.O. te lerenquote:Op vrijdag 6 februari 2009 17:24 schreef Soempie het volgende:
Die tentamenvorm van ontwikkelingspsychologie is zo frustrerend. Je hebt de vragen en antwoorden, maar no way dat je die allemaal kunt leren.!
topic promotiequote:Groot vrouwenoverschot op campus Heyendaal
door Rob Jaspers. donderdag 05 februari 2009
NIJMEGEN - Campus Heyendaal in Nijmegen wordt een steeds sterker vrouwenbolwerk. Van circa 32.000 studenten die er rondlopen, zijn er ruim twintigduizend van het vrouwelijk geslacht. Het aandeel vrouwen is vooral toegenomen sinds 2002. Dat is met name te danken aan de enorme groei van de studenten op de Nijmeegse opleidingen van de Hogeschool van Arnhem en Nijmegen (HAN).
Sinds 2002 is het aantal Nijmeegse HAN-studenten opgelopen van bijna 9.000 tot ruim 15.000. Vooral de afdeling Gezondheidszorg is sterk gegroeid.
De faculteit Economie is een goede tweede. Aan de HAN is 70 procent van de studenten vrouw. Op de universiteit, goed voor ruim 17.000 studenten, is het vrouwelijk overwicht iets minder, hier gaat het om ruim 60 procent.
Deze cijfers zijn terug te vinden in de jongste onderwijsmonitor van de gemeente Nijmegen, een tweejaarlijkse inventarisatie van onderwijsgegevens in de stad.
Van de studenten op de Radboud Universiteit woont de helft in de stad, van de HAN-studenten slechts 20 procent. Opgeteld wonen circa 11.000 studenten in Nijmegen. Vooral in de stadsdelen Centrum en Oost is het aandeel studenten in de totale bevolking hoog; het gaat hier om meer dan 15 procent van de wijkbewoners.
Naast de HAN en universiteit zijn ook het ROC en Helicon zeer grote onderwijsinstellingen. Samen zijn ze goed voor 12.000 studenten. In 2002 ging het nog om 9.000 studerenden. Van die studenten in het middelbaar beroepsonderwijs woont een kwart in Nijmegen, de rest in de regio.
Maar de vragen zijn wel goed voor zover ik ze even bekeken heb. Ze had ze ook niet kunnen geven.quote:Op vrijdag 6 februari 2009 17:44 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Die tentamenvorm slaat helemaal nergens op zelfs. Het is net alsof je weer in de tweede zit om een woordjes S.O. te leren.
Deze week heb ik ook 12 uur gewerkt en je moet inderdaad dan wel flink zin maken voor de studie dan.quote:Op vrijdag 6 februari 2009 18:40 schreef motorbloempje het volgende:
Programmeren ga ik volgend jaar doen.
12 uur werken én fulltime studeren is niet te doen voor iemand die niet zo gedisciplineerd is![]()
![]()
ik ookquote:Op vrijdag 6 februari 2009 22:16 schreef Yashaaaaa het volgende:
Het mooie is alleen dat ik zondag wss een enorme kater heb
het is pas de eerste collegeweek, in week 5 a 6 moet de turbo er weer op.quote:Op vrijdag 6 februari 2009 22:41 schreef Yashaaaaa het volgende:
Ben benieuwd wat er dan van studieren komt.
Goed zo! Ik heb hem ook gehaald (7).quote:
Netjes hoor! Gefeliciteerdquote:
Hier ook.quote:Op vrijdag 6 februari 2009 22:45 schreef motorbloempje het volgende:
nee, de turbo gaat er vanaf moment 1 al op
Als die vragen zo nuttig zijn, waarom maak je ze dan zelf niet?quote:Op zaterdag 7 februari 2009 15:37 schreef Soempie het volgende:
[..]
Hier ook.![]()
@ Nadja: Gefeliciteerd! Ik ben wel benieuwd naar de norm eigenlijk en naar hoeveel mensen het niet gehaald hebben dan.![]()
@ Mikkie: zulke opdrachten zijn echt te stom voor woorden.En voor Data-Analyse volgende week alvast:
![]()
Trouwens zijn de antwoorden op de vragen van ontwikkelingspsychologie in omloop ergens?
Waarom was je ook alweer niet bij mij?quote:Op zaterdag 7 februari 2009 16:00 schreef Soempie het volgende:
Ik heb de eerste 20 vragen net gemaakt.![]()
Ja, ik verveel me.Heb ook al een presentatie voorbereid, een nieuwe broek gekocht, de ramen schoongemaakt, afwas opgeruimd, boodschappen gedaan en een stofzuiger door het huis getrokken.
Wel productief dagje zo.
quote:Op zaterdag 7 februari 2009 16:05 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Waarom was je ook alweer niet bij mij?.
Heb ik! Hebben? Zijn kwalitatief niet denderend, maar goed...het lijkt ergens op!quote:Op zaterdag 7 februari 2009 15:37 schreef Soempie het volgende:
Trouwens zijn de antwoorden op de vragen van ontwikkelingspsychologie in omloop ergens?
Ik wil de antwoorden ook wel!quote:Op zaterdag 7 februari 2009 22:07 schreef SterreMarit het volgende:
[..]
Heb ik! Hebben? Zijn kwalitatief niet denderend, maar goed...het lijkt ergens op!
Ennuh...jij gaat dus fanatiek naar die colleges? Ik zag net dat 30% van het tentamen over die oratie en de colleges gaat...en ik had juist besloten geen colleges te volgenNou heb ik de sheets van de 1e twee college's bekeken en daar was amper een verhaal in te ontdekken en daarnaast kwam het letterlijk uit het boek. Heeft het dus wel zoveel zin daarheen te gaan? Ik heb geen zin om 4 dagen per week naar Nijmegen te moeten reizen hoor
Als ik had geweten dat je soms van die fanatieke schoonmaakbuien hebt...quote:
Ja, ik moet ontwpsy herren. Heb het al jaren niet gemaakt omdat ik gewoon te lui ben om 600 vragen uit m'n hoofd te leren. Soort principekwestie en heb geprobeerd en doorheen te mazzelen met gokken, maar da's lastig gebleken, dus ik ben bang dat ik dit jaar toch echt aan de bak zal moetenquote:Op zondag 8 februari 2009 15:02 schreef SterreMarit het volgende:
Soempie, ik heb je gemaild!
Nadja, klopt je mailadres dat bij je profiel staat? PM me anders maar even naar welk mailadres ik het mag sturen =)
Mikkie, heb je er een her van dan?
Dankje.quote:
Ja, dat dacht ik al. Is dat elke maandagavond zo? Vorige week volgens mij ook al.quote:Op maandag 9 februari 2009 20:16 schreef Nad-ja het volgende:
Nee BB is niet gecrasht. Er is onderhoud tot 24.00 uur.
Maar nog steeds een kut moment!
Lekker meelevend weer.quote:Op maandag 9 februari 2009 20:23 schreef Mikkie het volgende:
Bwehehe, onderhoud was inderdaad aangekondigd.
Nee, onderhoud is niet zo vaak en anders meestal kort, dus jullie hebben het getroffenquote:Op maandag 9 februari 2009 20:23 schreef Soempie het volgende:
[..]
Ja, dat dacht ik al. Is dat elke maandagavond zo? Vorige week volgens mij ook al.
Ik snapte er al niks van, dacht dat ik al lang gereageerd hadquote:
De oude waren wel mis, die hadden 9 van de 10 keer storing met de chipknip.quote:Op woensdag 18 februari 2009 22:26 schreef N.i.c.k het volgende:
Wie gaat de Akku een gezicht geven ? Waar is die nijmegense barricade mentaliteit nu hij van pas komt ? De meest overbodige en waardeloze vernieuwing ooit; de nieuwe koffieautomaten.
1. met de oude was niets mis.
2. je krijgt je wisselgeld niet terug.
3. hij pakt munten niet in 60 % van de gevallen.
dan is dit toch geen verbeteringquote:Op woensdag 18 februari 2009 22:42 schreef Wheelgunner het volgende:
[..]
De oude waren wel mis, die hadden 9 van de 10 keer storing met de chipknip.
die in het Huygens ís al kapotquote:Op vrijdag 20 februari 2009 18:28 schreef Wheelgunner het volgende:
Ik ben wel bang dat ze snel en vaak kapot zullen zijn door al die techniek erin, maarja, meestal haal ik toch alleen een kopje groene thee in de Refter.
Dudequote:Op vrijdag 20 februari 2009 18:37 schreef IrishBastard het volgende:
Ze zijn wel geniaal om naar te kijken, met die lopende bandjes, en die schuifsystemen enzo
Nah, met dat niveau had ik het niet zover geschopt als nu, denk ikquote:Op dinsdag 24 februari 2009 17:15 schreef Soempie het volgende:
Je hebt zeker op dezelfde baisschool als Zerg gezeten?![]()
Poeh, volgens mij moest je dat zelf uitzoeken... ik zou het niet weten in elk geval.quote:En ik heb nog een vraagje: is er ooit bij beschrijvende statistiek/ toetsende statistiek een bestandje gegeven met daarin de aanwijzingen voor de GR? Hoe je zulke dingen in de GR invoert.![]()
Daar deden ze in Groningen niet aan namelijk, maar om me heen zie ik iedereen nu die GR gebruiken.
Dan houd ik het wel bij het met de hand uitwerken of met spss.quote:Op dinsdag 24 februari 2009 17:23 schreef Mikkie het volgende:
Poeh, volgens mij moest je dat zelf uitzoeken... ik zou het niet weten in elk geval.
Statistiek valt wel mee. Stelt echt niet veel voor.quote:Op dinsdag 24 februari 2009 21:48 schreef Wheelgunner het volgende:
Ben ik even blij dat ik zo ongeveer de enige studie zonder statistiek doe...
Ik had wel een vak Statistiek, maar het enige dat ik daarvoor hoefde te doen was gemiddelden en medianen uitrekenen. 3VWO gedoe. Wat een aanfluiting van een vak zeg.quote:Op dinsdag 24 februari 2009 21:48 schreef Wheelgunner het volgende:
Ben ik even blij dat ik zo ongeveer de enige studie zonder statistiek doe...
Veel moeilijker wordt het ook niet.quote:Op woensdag 25 februari 2009 12:17 schreef BlaatschaaP het volgende:
[..]
Ik had wel een vak Statistiek, maar het enige dat ik daarvoor hoefde te doen was gemiddelden en medianen uitrekenen. 3VWO gedoe. Wat een aanfluiting van een vak zeg.
Toch wel zonde. Ook binnen de (weliswaar Sociaal-Economische) geschiedenis kan er veel gebruik gemaakt worden van statistiek. Nu heb ik het eigenlijk alleen in naam gehad.quote:Op woensdag 25 februari 2009 12:20 schreef Soempie het volgende:
[..]
Veel moeilijker wordt het ook niet.
Daar verschillen de meningen dan over. Of jij bent gewoon een geniequote:Op woensdag 25 februari 2009 12:20 schreef Soempie het volgende:
[..]
Veel moeilijker wordt het ook niet.
Weer zo'n immense foodfight als een paar jaar terug?quote:Op vrijdag 27 maart 2009 18:58 schreef Noodly het volgende:
Wat was er aan de hand in de Refter vanmorgen?
Ik koop daar nooit meer watquote:Op zaterdag 28 maart 2009 20:05 schreef Mikkie het volgende:
Hmmm. Ik roep altijd al dat je van dat Reftervoer acute maagcholera krijgt, maar dit is wel heel radicaal.
Ik ben nu met L&O bezig. OP haal ik sowieso niet, dus dat heb ik opgegeven.quote:Op dinsdag 14 april 2009 15:13 schreef Nad-ja het volgende:
Hmm, ik heb sowieso meer gedaan dan jij. Ik baal er een beetje van dat het een compleet open vragen tentamen is. Hoe ik het ga maken is erg afhankelijk van welke vragen ze eruit haalt (goh)
.
Al iets gedaan voor L&O?
Hoe vaak heb je OP al gedaan?quote:Op dinsdag 14 april 2009 15:16 schreef Mikkie het volgende:
Moet ik ook nog even melden dat ik OP nog moet herren en wederom amper iets gedaan heb (toevallig net even Piaget doorgenomen), of was dat makkelijk te gokken?
Morgen bedoel je of...?quote:Op dinsdag 14 april 2009 16:38 schreef Nad-ja het volgende:
In de studiegids staat dat het hertentamen van 09.00 - 12.00 uur is.
H10 hoeft niet.quote:Op dinsdag 14 april 2009 20:38 schreef SterreMarit het volgende:
Maarruh...LOP is ook niks? How come? Begrijp jij het boek ook niet meer dan 'onderzoek X zegt A, onderzoek Y zegt B -> er moet meer onderzoek naar gedaan worden'? Verder dan dat ben ik nl niet gekomen...ik heb wel H1-4 en H10 gelezen én samengevatMaar H5-9 ben ik dus niet ver mee gekomen; heb nu dus wel een samenvatting maar daar word ik ook niet veel wijzer van.
Ah, mooi.quote:Op dinsdag 14 april 2009 20:40 schreef Miss_S het volgende:
Het tentamen Onderwijskunde ging eigenlijk wel lekker, hopelijk heb ik nu ook een voldoende (je weet nooit).
Donderdag nog filosofiequote:Op dinsdag 14 april 2009 20:46 schreef Soempie het volgende:
[..]
Ah, mooi.Heb je nu vakantie? Of nog meer tentamens deze week?
Het is meer zo dat het me niet interesseert. Volgens mij heb ik nog niks onthouden van wat ik gelezen heb.quote:Op dinsdag 14 april 2009 20:38 schreef SterreMarit het volgende:
Maarruh...LOP is ook niks? How come?
Filosofie.quote:Op dinsdag 14 april 2009 20:47 schreef Miss_S het volgende:
[..]
Donderdag nog filosofiemaar dan vakantie tot 6 mei
Dat is wel een goede voorbereiding voor het tentamenquote:Op dinsdag 14 april 2009 20:50 schreef Soempie het volgende:
[..]
Filosofie.Komt vast goed. Ga je nog wat leuks doen in de vakantie?
Ik heb volgende week dus nog een her en de avond ervoor ga ik uit: eten, Theo Maassen en drinken.
Weet je dat zeker?quote:Op dinsdag 14 april 2009 20:45 schreef Soempie het volgende:
[..]
H10 hoeft niet.![]()
En de colleges hebben wel veel duidelijk gemaakt bij L&O, dus als ik jou was zou ik toch nog even met de sheets erbij kijken.Oefenvragen heb ik niet geprobeerd en ga ik ook niet doen. Dan raak ik alleen maar in de stress.
't Staat niet bij de literatuur in het schema.quote:Op dinsdag 14 april 2009 20:57 schreef SterreMarit het volgende:
[..]
Weet je dat zeker?![]()
Nu is het zeker; ik ga niks meer voor dat stomme vak doen
Met 300 vragen moet je het kunnen halen, denk ik. Ze stelt volgens mij niet de meest diepgaande vragen. Voor mij overigens jammer dat ik echt amper een vraag kenquote:Op dinsdag 14 april 2009 20:30 schreef Soempie het volgende:
En met 300 vragen kom je denk ik al verder dan het grootste deel van de studenten.
Je hebt de goede keuze gemaakt. Ik heb L&O indertijd gehaald met 2,5 uur tijd: twee halve colleges en een uurtje tentamen, dus dat is wel te doenquote:Op dinsdag 14 april 2009 20:29 schreef Soempie het volgende:
Ik heb op L&O gegokt en denk nu af en toe: fuuuuck, waarom heb ik niet OP geleerd in plaats van L&O.![]()
![]()
Ik ook. Alleen zit tussen hopen en denken en wereld van verschilquote:Op woensdag 15 april 2009 12:26 schreef SterreMarit het volgende:
En, hoe vonden jullie em?
Ik hoop stiekem toch wel op een voldoende heur
Ik moet morgen nog hoofdstuk 4 tot en met 9 lezen.quote:Op woensdag 15 april 2009 17:26 schreef SterreMarit het volgende:
...zo, ik heb gerelaxed in het zonnetjeBesloten om dan morgen toch écht te beginnen aan L&O
![]()
quote:Op woensdag 15 april 2009 17:51 schreef Soempie het volgende:
Nah, ik ben een paar keer niet geweest en nu net begreep ik geen drol van de sheets. Misschien helpt het met het boek en de artikelen erbij.Maar als je de colleges volgt hoef je vervolgens niks meer zelf uit te zoeken, dat is wel fijn.
Ik vind het raar dat statistiek 2 pas in het tweede jaar komt. Moeilijk is statistiek ook niet. Kansloos kneutniveau heb ik niet gezegd. Dat ik de sheets van psychometrie niet volg heeft er meer mee te maken dat er dingen staan zonder verdere uitleg en ik me afvraag wat het dan betekent. Volgens mij heb ik nooit gezegd dat ik zonder boeken alles ook wel snap.quote:Op woensdag 15 april 2009 22:56 schreef Mikkie het volgende:
[..].
Riep jij niet een half jaar geleden dat statistiek hier veel te makkelijk was? Kansloos kneutniveau?.
quote:Op woensdag 15 april 2009 23:18 schreef Mikkie het volgende:
Meis toch...bonje met iedereen?
Zeker ongesteld ofzo.
Je moet wel goed lezen. Het waren twee halve colleges (fysiek aanwezig, amper opgeletquote:Op vrijdag 17 april 2009 16:18 schreef Soempie het volgende:
[..]
![]()
En, hoe ging het tentamen bij jullie? Van de 70 vragen wist ik er 6 zeker.Mikkie, ongelooflijk dat je het gehaald hebt met een half college en een paar uur sheets doornemen.
Mja, dat was mijn inschatting. Ik had geen zin om terug te scrollen.quote:Op vrijdag 17 april 2009 16:54 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Je moet wel goed lezen. Het waren twee halve colleges (fysiek aanwezig, amper opgelet) en een uurtje tentamen. Ik heb geen sheet gezien
.
Of het ligt gewoon aan mij.quote:Maar dan is het tegenwoordig schijnbaar wel erg pittig![]()
Ben wel blij dat je me dan inschat als sheet-lezer, het had erger gekundquote:Op vrijdag 17 april 2009 16:57 schreef Soempie het volgende:
[..]
Mja, dat was mijn inschatting. Ik had geen zin om terug te scrollen.![]()
[..]
Of het ligt gewoon aan mij.![]()
Dat is precies het gevoel dat ik over mijn Filosofietentamen hebquote:Op vrijdag 17 april 2009 18:58 schreef Soempie het volgende:
Ik Ik heb zo'n hekel aan mc-vragen.Zeker als de antwoordmogelijkheden uit steeds twee beweringen bestaan. Dan weet ik 1 bewering wel, maar de andere is dan een gok.
heb je niet gezienquote:
It wasn't me!quote:Op vrijdag 17 april 2009 20:02 schreef motorbloempje het volgende:
ik heb jullie nog flink vervloekt toen er geen terminal kamer vrij was omdat jullie er zo nodig moesten zijn![]()
In je vakantie?quote:Op vrijdag 24 april 2009 13:06 schreef Soempie het volgende:
Volgende week ga ik de sheets van blok drie doorlezen.
Heb inderdaad niks gedaan.quote:
Ik heb geen vakken meer deze periodequote:Op zondag 3 mei 2009 18:01 schreef BarbaRob het volgende:
Heerlijk die vakantie![]()
Volgende week moeten we weer
Ik maar 1. Het is echt triest gesteld met het onderwijsquote:Op maandag 4 mei 2009 13:27 schreef Wheelgunner het volgende:
[..]
Ik heb geen vakken meer deze periode
Thnx!!quote:Op vrijdag 24 april 2009 13:31 schreef Nad-ja het volgende:
Ik weet het!
Stelling 1 is bijna nooit waar, tenzij de betrouwbaarheid 0 is (dus als er géén samenhang is).
Stelling 2 is ook niet waar, het is alleen makkelijker.
Stelling 3 is ook niet waar. Het hangt af van N. Als N gelijk is, dan klopt de stelling wel.
En ik weet het niet zeker, maar ik denk dat wij gebruik moeten maken van een berekening op basis van correlaties wanneer er sprake is van parallelliteit. Als er geen sprake is van parallelliteit (dus tau-equivalentie), dan gebruik je Cronbach's alpha (dus berekenen op basis van variantie i.p.v. correlatie). Cronbach's alpha is een iets voorzichtigere maat dan de correlatie. In de praktijk wordt vaak gekozen voor Cronbach's alpha. Maar ik denk dus dat wij moeten kiezen voor berekening op basis van correlatie wanneer er sprake is van parallelliteit.
Ik hoop dat ik het zo goed heb gezegd..
En, hebben we OP gehaald?
Goed bezig!!! Volgens mij hadden best veel 'em gehaald, toch? Ik zag veel getalletjes die met een 4 of hoger begonnen iig...en ik zag een 65quote:Op maandag 4 mei 2009 12:19 schreef Soempie het volgende:
[..]
Heb inderdaad niks gedaan.![]()
Maar wel L&O gehaald.
Raar dat er wordt gezegd dat de stellingen 2 en 3 waar zijn! Deze antwoorden zijn namelijk letterlijk zo gegeven door Lex Hendriks in de werkgroep.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 20:37 schreef SterreMarit het volgende:
[..]
Thnx!!
Ik kwam stelling 2 en 3 inmiddels ook tegen in de oefenopgaven en daar zeggen ze wel dat die stelling wel waar is geloof ik, dus nu twijfel ik alsnog, hahaha =) Naja...
In die PO lopen wij ook weer vast met wanneer nu welke alfa te gebruiken, zo irritant! Want: wanneer is er sprake van parallelliteit, welke marges moet je hanteren? Sowieso lukt de PO nog niet zo goed, zitten echt veel vragen tussen waar we niets mee kunnen*terwijl we de overige vragen heel snel klaar hadden...zo dom zijn we dus niet
*
Wij hebben OP trouwens gehaald!U? Sterker nog: ik heb L&O ook gehaald
Je hebt het gewoon beter gedaan dan ik.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 20:38 schreef SterreMarit het volgende:
Ik was al uiterst trots op mijn gegokt-tot-aan-56-goede-antwoorden. het bewijst maar weer: zo gokken dat er een mooi figuurtje op je antwoordblad ontstaat wérkt
Och sorry, ik praat weer onduidelijkquote:Op dinsdag 5 mei 2009 21:59 schreef Nad-ja het volgende:
[..]
Raar dat er wordt gezegd dat de stellingen 2 en 3 waar zijn! Deze antwoorden zijn namelijk letterlijk zo gegeven door Lex Hendriks in de werkgroep.
Ik ben nog niet begonnen aan de PO. Maar je weet aan welke voorwaarden moet worden voldaan voor parallelliteit? Volgens mij (!!) zijn er geen marges gegeven, maar moet je het zelf inschatten. Ik meen dat er gezegd is dat het bij het tentamen vrij duidelijk zou zijn of er sprake is van parallelliteit. Bij jullie is het dus niet erg duidelijk?
Ik heb OP en L&O ook gehaald.
Ghehequote:Op dinsdag 5 mei 2009 23:15 schreef Soempie het volgende:
[..]
Je hebt het gewoon beter gedaan dan ik.![]()
En ik ben nog wel naar colleges geweest.
Nu voel ik me dom.![]()
Is dat niet omdat tests die tau-equivalent zijn die constante hebben? De ware scores zijn hetzelfde, maar bij een van de twee moet er een constante bij geteld worden. Bij parallelle tests zijn ze gewoon hetzelfde. Dat heeft vast ook invloed op de betrouwbaarheidsschattingen.quote:Op donderdag 7 mei 2009 01:49 schreef SterreMarit het volgende:
Wonderbaarlijk genoeg is de PO van psychometrie zo'n beetje af nu!![]()
We hebben nog maar één vraag open...misschien dat Nadja of Soempie hier -als ze aan de PO begonnen zijn* antwoord op kunnen geven? Gaat om vraag 4: je moet o.a. aangeven waaróm de betrouwbaarheidsschattingen o.b.v. parallelliteit en tau-equivalentie verschillen. Wij hebben hier nu staan dat dat komt door gebruik van andere formules...maar da's vast niet het goede antwoord
Iemand...?
Ik ben wel bezig met "stage" lopen en mijn BA scriptie schrijven, maar op de uni kom ik niet meer veel deze zomer nee.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 13:33 schreef BarbaRob het volgende:
[..]
Ik maar 1. Het is echt triest gesteld met het onderwijs
..en weet je ook waarom dat dan is? Want zoiets hadden we al als antwoord maar vinden we zelf ontoereikend =) Is het niet zo dat een bepaalde schatting meer precies is, of juist lager/hoger? Zoiets dachten wij iig, maar dat konden we niet terugvinden...quote:Op donderdag 7 mei 2009 07:37 schreef Soempie het volgende:
[..]
Is dat niet omdat tests die tau-equivalent zijn die constante hebben? De ware scores zijn hetzelfde, maar bij een van de twee moet er een constante bij geteld worden. Bij parallelle tests zijn ze gewoon hetzelfde. Dat heeft vast ook invloed op de betrouwbaarheidsschattingen.![]()
![]()
Zoiets las ik gister, maar ik moet vandaag nog het boek doorlezen en de laatste colleges. Morgen gaan we in elk geval aan de PO beginnen.
Haha nouja, dat is in elk geval de voorlopige keuze. Lijkt me erg interessant.quote:Op maandag 1 juni 2009 23:12 schreef Wheelgunner het volgende:
Weet je nu al welke master je gaat doen? Ik moet in september al aan mijn master beginnen en heb vandaag pas besloten welke het precies werd
Leuk! Ik denk er soms aan om de master Cognitive Neuroscience - Neurocognition te doenquote:Op zondag 31 mei 2009 21:09 schreef JJ.Johnson het volgende:
Ik ga hier ook studeren als alles loopt zoals ik hoop. Psychologie. Uiteindelijk wil ik de master Cognitive Neuroscience - Psycholinguistics er achteraan doen. Ja flinke plannen, we zullen het allemaal wel zien
Voor nu hier even meegluren.
Ja daar gaat een selectie aan vooraf en die is meen ik vrij pittig volgens mij moest je een dik gemiddelde hebben en minimaal een 8 voor je bachelorscriptie en twee aanbevelingen van verschillende docenten.quote:Op dinsdag 2 juni 2009 10:32 schreef Nad-ja het volgende:
[..]
Leuk! Ik denk er soms aan om de master Cognitive Neuroscience - Neurocognition te doen. Maar je weet wel dat je niet automatisch wordt toegelaten tot een researchmaster? Daar gaat een selectie aan vooraf (volgens mij).
Dat wist ik niet! Zou zomaar kunnen. Ik heb in ieder geval begrepen dat je gemiddeld voor je bachelor een 7,5 moet staan, een motivatiebrief moet schrijven, dat je inderdaad twee aanbevelingsbrieven moet hebben en dat er een sollicitatiegesprek zal plaatsvinden.quote:Op dinsdag 2 juni 2009 16:24 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Ja daar gaat een selectie aan vooraf en die is meen ik vrij pittig volgens mij moest je een dik gemiddelde hebben en minimaal een 8 voor je bachelorscriptie en twee aanbevelingen van verschillende docenten.
Ja dat klopt idd. Maar ik ben redelijk ambitieus. Ik wil al erg lang deze kant op en ben erg blij wanneer ik eindelijk kan beginnenquote:Op dinsdag 2 juni 2009 10:32 schreef Nad-ja het volgende:
[..]
Leuk! Ik denk er soms aan om de master Cognitive Neuroscience - Neurocognition te doen. Maar je weet wel dat je niet automatisch wordt toegelaten tot een researchmaster? Daar gaat een selectie aan vooraf (volgens mij).
Gewoon even navragen dus! Een ex heeft die master ook gedaan en ik meen dat dat de voorwaarden waarden, maar ik kan me vergissen natuurlijk.quote:Op dinsdag 2 juni 2009 16:40 schreef Nad-ja het volgende:
[..]
Dat wist ik niet! Zou zomaar kunnen. Ik heb in ieder geval begrepen dat je gemiddeld voor je bachelor een 7,5 moet staan, een motivatiebrief moet schrijven, dat je inderdaad twee aanbevelingsbrieven moet hebben en dat er een sollicitatiegesprek zal plaatsvinden.
Ik heb geen idee over gemiddelden or whatever. Ik heb moeten aantonen dat ik mijn hbo-diploma had behaald én dat op wiskunde op vwo-niveau had (al was havo denk ik ook voldoende? Ik heb zelf vwo gedaan en mijn diploma daarvan gekopieerdquote:Op woensdag 3 juni 2009 17:41 schreef Californium het volgende:
jah... zijn er mensen die weten wat je gemiddelde HBO cijfer moet zijn om aangenomen te worden voor een pre-master op de uni...? Heb mijn cijferlijst doorgestuurd en reeds nog niets van gehoord
opleiding (pre master) die ik volgend jaar wil beginnen: Moleculaire levenswetenschappen
Da's een flinke veranderingquote:Op maandag 29 juni 2009 09:51 schreef motorbloempje het volgende:
Informatiekunde is gewoon veel te zwaar voor meen Engels was mijn tweede keus. Zou sowieso al minoren bij Engels gaan doen
en nu ik de knoop heb doorgehakt niet langer aan te blijven modderen met Info-kunde, ga ik voltijd Engels doen
okay, dat was me niet geheel duidelijk uit de studiegids.. zo nog maar's dat ding erbij pakken en 's wat boeken gaan noteren die ik moet hebben...quote:Op maandag 29 juni 2009 10:09 schreef morgane het volgende:
Het eerste jaar moet je alleen nog kiezen tussen de Amerikaanse en Britse uitspraak, qua vakken heb je op de uitspraak-vakken na allemaal hetzelfdedus ja, dan krijg je ook de geschiedenis van Amerika als je Brits kiest.
Gratis tip: zoek heel even na of je dan wel je bestuursmaanden krijgt. Ik weet namelijk dat er een voorwaarde is dat studenten die in hun eerste jaar bestuur gaan doen, geen toelage krijgen van het SNUF (verwacht wordt dat je je dan op je studie richt enzo, je weet nog niet wat het is dus bestuur wordt dan niet aangemoedigd). Ik weet alleen niet of dat geldt voor je allereerste studiejaar aan de uni, of ook voor het eerste studiejaar van een nieuwe opleiding.quote:Op maandag 29 juni 2009 10:10 schreef motorbloempje het volgende:
bestuur ga ik nog wel doen..moet gewoon flink bikkelen komend jaar
Da's inderdaad ook een prima oplossing daarvoor. Dan is er niks aan de handquote:Op maandag 29 juni 2009 10:21 schreef motorbloempje het volgende:
ik blijf ingeschreven staan voor InformatiekundeEngels is dan mn tweede als 't ware
Afgelopen jaren waren het 20 maanden, dus als afgelopen jaar geen nieuwe toetsing is aangevraagd krijgen jullie dat ook. Vijf maanden per persoon staat gelijk aan zo'n 20 uur. Da's pittig, naast een nieuwe studie.quote:Op maandag 29 juni 2009 10:28 schreef motorbloempje het volgende:
We zijn met 4.. hoeveel maanden we krijgen weten we nog niet
Maar ik ben van plan flink te gaan fuhreren als voorzitster zijnde. Doe nu ook voorzitter Thabloid en WeekendCie en zit ze echt achterna met een zweep, dus dat moet volgend jaar goedkomen. GoogleCalendar en mailboxen zijn al aangemaakt, Beleidsplan wordt aan gewerkt en tweewekelijkse vergaderingen worden geplanned met daarbij eten en dus teambuilding als 't ware![]()
Wil 2 dagen in de week max aan bestuur besteden en ga niet lopen zuipen en feesten aan een stuk door, heb wel betere dingen te doen..
Begin je dan weer bij jaar 1?quote:Op maandag 29 juni 2009 09:51 schreef motorbloempje het volgende:
Informatiekunde is gewoon veel te zwaar voor meen Engels was mijn tweede keus. Zou sowieso al minoren bij Engels gaan doen
en nu ik de knoop heb doorgehakt niet langer aan te blijven modderen met Info-kunde, ga ik voltijd Engels doen
Plagiaat vermijden, hoe werkt de UB, dat soort onzin.quote:Op maandag 29 juni 2009 10:38 schreef motorbloempje het volgende:
en die informatiekunde voor Alfa's? Wat houdt dat in?
Story of my life. Al heb ik als het goed is wel genoeg vakken gehaald voor de Vrije Minor, zodat dat me weer een half jaar werk scheeltquote:
Je P-vakken van informatiekunde? Zijn die zo lang geldig dan? Bij ons zijn P-vakken maar twee jaar geldig, wel je dat verlengen moet je eerst bij de studieadviseur langs om dat verzoek te motiveren...quote:Op maandag 29 juni 2009 13:11 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Story of my life. Al heb ik als het goed is wel genoeg vakken gehaald voor de Vrije Minor, zodat dat me weer een half jaar werk scheelt![]()
zit je nu toevallig op de HAN (HLO)quote:Op zaterdag 27 juni 2009 17:23 schreef Californium het volgende:
Nou heb dus in april / mei al gemailt en heb reeds 2 mailtjes al verstuurd enzogaat geweldig traag
Maar nog niet gehoord of ik aangenomen ben... Heb reeds zo goed als mijn HBO gehaald ( in augustus afstuderen) maar omdat ik bij de sshn woon moet ik een bewijs van inschrijving laten zien.. en ik weet dus nog niet zeker of ik dus toegelaten word....
(aardige man, maar hij is echt heel traag met terug mailen zeg
)
quote:Op maandag 29 juni 2009 10:28 schreef motorbloempje het volgende:
We zijn met 4.. hoeveel maanden we krijgen weten we nog niet
Maar ik ben van plan flink te gaan fuhreren als voorzitster zijnde. Doe nu ook voorzitter Thabloid en WeekendCie en zit ze echt achterna met een zweep, dus dat moet volgend jaar goedkomen. GoogleCalendar en mailboxen zijn al aangemaakt, Beleidsplan wordt aan gewerkt en tweewekelijkse vergaderingen worden geplanned met daarbij eten en dus teambuilding als 't ware![]()
Wil 2 dagen in de week max aan bestuur besteden en ga niet lopen zuipen en feesten aan een stuk door, heb wel betere dingen te doen..
jah hoi klasgenootjequote:
Aan sociale context ben ik nog niet begonnen. En ik vind ook dat de RU laat is.quote:Op donderdag 2 juli 2009 14:36 schreef SterreMarit het volgende:
Vraagje voor de PWO-studenten die nu sociale context volgen... Weten jullie toevallig de antwoorden op de voorbeeldtentamenvragen? Wij kwamen er zelfs met de artikelen erbij niet uit![]()
Ja, da's een goed begin, hahaha =)
En vinden jullie ook dat de RU laat is met tentamens? De meeste mensen in mijn omgeving hebben al vakantie! Ik wil ooooook!
De RU is niet laat, je faculteit is laat. Ik heb vorige week dinsdag mijn laatste tentamen gehad (Letteren).quote:Op donderdag 2 juli 2009 15:35 schreef Soempie het volgende:
[..]
Aan sociale context ben ik nog niet begonnen. En ik vind ook dat de RU laat is.Een vriend van mij studeert in Enschede en is na vandaag klaar en een vriendin in Groningen heeft vorige week al gehoord dat ze al haar tentamens gehaald heeft. Zij is dus al 2 weken vrij.
Men, ik heb het zo gehad.
De faculteit dan. Hoe dan ook is het ruk.quote:Op donderdag 2 juli 2009 15:51 schreef Sloggi het volgende:
[..]
De RU is niet laat, je faculteit is laat. Ik heb vorige week dinsdag mijn laatste tentamen gehad (Letteren).
Lekker dan.quote:
Gefeliciteerdquote:
Bij de studies die ik heb gedaan was dat niet gebruikelijk. Was het maar zo.quote:Op zaterdag 4 juli 2009 15:00 schreef Wheelgunner het volgende:
Is het normaal niet gebruikelijk dat je aan het einde van het jaar een 2e herkansingsmogelijkheid krijgt voor niet gehaalde vakken?
Nooit eerder nodig gehad, maar ik dacht dat die mogelijkheid er was. Nu had ik hem wel nodigquote:Op zaterdag 4 juli 2009 15:30 schreef Soempie het volgende:
[..]
Gefeliciteerd
[..]
Bij de studies die ik heb gedaan was dat niet gebruikelijk. Was het maar zo.
Heb je eerder die mogelijkheid wel gekregen?
Natuurlijk is dat helemaal waar, maar het is ook een kwestie van voorbereiden hèquote:Op donderdag 2 juli 2009 15:38 schreef Soempie het volgende:
En vier tentamens in 1 week vind ik ook best veel.
jajajajaquote:Op zondag 5 juli 2009 03:47 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Natuurlijk is dat helemaal waar, maar het is ook een kwestie van voorbereiden hè.
quote:Op maandag 6 juli 2009 23:58 schreef morgane het volgende:
Dat ken ik jaheb altijd het gevoel dat ik voor Piet Snot zit te leren, maar uiteindelijk haal ik het inderdaad steeds nèt niet
Nouja, toch nog kans dat je hem wel hebt toch? En hoe zijn de rest van de tentamens gegaan? Heb je nog tentamens?quote:Op dinsdag 7 juli 2009 17:35 schreef Miss_S het volgende:
Nou de antwoordsleutel van vanmorgen staat online
Score:
27 van de 65 fout
maar nog de hoop op 5 open vragen en misschien een halve bonuspunt voor een opdracht
Het kan erger maar toch een herkansing waarschijnlijk
Jij bent altijd zo'n doemdenker hèquote:Op dinsdag 7 juli 2009 17:35 schreef Miss_S het volgende:
Nou de antwoordsleutel van vanmorgen staat online
Score:
27 van de 65 fout
maar nog de hoop op 5 open vragen en misschien een halve bonuspunt voor een opdracht
Het kan erger maar toch een herkansing waarschijnlijk
Ja, ik sta zo positief in het levenquote:Op dinsdag 7 juli 2009 18:18 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Jij bent altijd zo'n doemdenker hè. Welk tentamen was het?
Als je 38 uit 65 hebt met daarbij nog een half punt én de open vragen, dan heb je het heus wel gehaald.
quote:
Het zat indd nog goed vol toen ik om 2u vertrok...hoorde van anderen zelfs dat ze in tijdnood kwamen! Lekker is dat dan...quote:Op woensdag 8 juli 2009 18:16 schreef Soempie het volgende:
[..]
![]()
Ik heb er wel 'wat' langer gezeten dan 1.5 uur. En met de herkansing gaat het in elk geval helemaal goed komen. Echt belachelijk trouwens dat ze alleen naar het eindantwoord kijken.![]()
En ik heb geen zin meer om te leren voor morgen, dus ik kijk zo nog wel of ik daar nog aan ga beginnen.Eerst maar eens koken.
Dat wist ik dus ook niet. En ik had zo'n gare rekenmachine, daar kon ik ook niet te lange berekeningen inzetten. Dus volgens mij heb ik straks allemaal afrondingsfouten.quote:Op woensdag 8 juli 2009 19:40 schreef SterreMarit het volgende:
Ik vind het ook heel krom dat ze niet naar de berekening kijken; ik wist bv niet of ik met afgeronde getallen moest rekenen of niet, dus heb maar wat gedaan![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |