Die tentamenvorm slaat helemaal nergens op zelfs. Het is net alsof je weer in de tweede zit om een woordjes S.O. te lerenquote:Op vrijdag 6 februari 2009 17:24 schreef Soempie het volgende:
Die tentamenvorm van ontwikkelingspsychologie is zo frustrerend. Je hebt de vragen en antwoorden, maar no way dat je die allemaal kunt leren.!
topic promotiequote:Groot vrouwenoverschot op campus Heyendaal
door Rob Jaspers. donderdag 05 februari 2009
NIJMEGEN - Campus Heyendaal in Nijmegen wordt een steeds sterker vrouwenbolwerk. Van circa 32.000 studenten die er rondlopen, zijn er ruim twintigduizend van het vrouwelijk geslacht. Het aandeel vrouwen is vooral toegenomen sinds 2002. Dat is met name te danken aan de enorme groei van de studenten op de Nijmeegse opleidingen van de Hogeschool van Arnhem en Nijmegen (HAN).
Sinds 2002 is het aantal Nijmeegse HAN-studenten opgelopen van bijna 9.000 tot ruim 15.000. Vooral de afdeling Gezondheidszorg is sterk gegroeid.
De faculteit Economie is een goede tweede. Aan de HAN is 70 procent van de studenten vrouw. Op de universiteit, goed voor ruim 17.000 studenten, is het vrouwelijk overwicht iets minder, hier gaat het om ruim 60 procent.
Deze cijfers zijn terug te vinden in de jongste onderwijsmonitor van de gemeente Nijmegen, een tweejaarlijkse inventarisatie van onderwijsgegevens in de stad.
Van de studenten op de Radboud Universiteit woont de helft in de stad, van de HAN-studenten slechts 20 procent. Opgeteld wonen circa 11.000 studenten in Nijmegen. Vooral in de stadsdelen Centrum en Oost is het aandeel studenten in de totale bevolking hoog; het gaat hier om meer dan 15 procent van de wijkbewoners.
Naast de HAN en universiteit zijn ook het ROC en Helicon zeer grote onderwijsinstellingen. Samen zijn ze goed voor 12.000 studenten. In 2002 ging het nog om 9.000 studerenden. Van die studenten in het middelbaar beroepsonderwijs woont een kwart in Nijmegen, de rest in de regio.
Maar de vragen zijn wel goed voor zover ik ze even bekeken heb. Ze had ze ook niet kunnen geven.quote:Op vrijdag 6 februari 2009 17:44 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Die tentamenvorm slaat helemaal nergens op zelfs. Het is net alsof je weer in de tweede zit om een woordjes S.O. te leren.
Deze week heb ik ook 12 uur gewerkt en je moet inderdaad dan wel flink zin maken voor de studie dan.quote:Op vrijdag 6 februari 2009 18:40 schreef motorbloempje het volgende:
Programmeren ga ik volgend jaar doen.
12 uur werken én fulltime studeren is niet te doen voor iemand die niet zo gedisciplineerd is![]()
![]()
ik ookquote:Op vrijdag 6 februari 2009 22:16 schreef Yashaaaaa het volgende:
Het mooie is alleen dat ik zondag wss een enorme kater heb
het is pas de eerste collegeweek, in week 5 a 6 moet de turbo er weer op.quote:Op vrijdag 6 februari 2009 22:41 schreef Yashaaaaa het volgende:
Ben benieuwd wat er dan van studieren komt.
Goed zo! Ik heb hem ook gehaald (7).quote:
Netjes hoor! Gefeliciteerdquote:
Hier ook.quote:Op vrijdag 6 februari 2009 22:45 schreef motorbloempje het volgende:
nee, de turbo gaat er vanaf moment 1 al op
Als die vragen zo nuttig zijn, waarom maak je ze dan zelf niet?quote:Op zaterdag 7 februari 2009 15:37 schreef Soempie het volgende:
[..]
Hier ook.![]()
@ Nadja: Gefeliciteerd! Ik ben wel benieuwd naar de norm eigenlijk en naar hoeveel mensen het niet gehaald hebben dan.![]()
@ Mikkie: zulke opdrachten zijn echt te stom voor woorden.En voor Data-Analyse volgende week alvast:
![]()
Trouwens zijn de antwoorden op de vragen van ontwikkelingspsychologie in omloop ergens?
Waarom was je ook alweer niet bij mij?quote:Op zaterdag 7 februari 2009 16:00 schreef Soempie het volgende:
Ik heb de eerste 20 vragen net gemaakt.![]()
Ja, ik verveel me.Heb ook al een presentatie voorbereid, een nieuwe broek gekocht, de ramen schoongemaakt, afwas opgeruimd, boodschappen gedaan en een stofzuiger door het huis getrokken.
Wel productief dagje zo.
quote:Op zaterdag 7 februari 2009 16:05 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Waarom was je ook alweer niet bij mij?.
Heb ik! Hebben? Zijn kwalitatief niet denderend, maar goed...het lijkt ergens op!quote:Op zaterdag 7 februari 2009 15:37 schreef Soempie het volgende:
Trouwens zijn de antwoorden op de vragen van ontwikkelingspsychologie in omloop ergens?
Ik wil de antwoorden ook wel!quote:Op zaterdag 7 februari 2009 22:07 schreef SterreMarit het volgende:
[..]
Heb ik! Hebben? Zijn kwalitatief niet denderend, maar goed...het lijkt ergens op!
Ennuh...jij gaat dus fanatiek naar die colleges? Ik zag net dat 30% van het tentamen over die oratie en de colleges gaat...en ik had juist besloten geen colleges te volgenNou heb ik de sheets van de 1e twee college's bekeken en daar was amper een verhaal in te ontdekken en daarnaast kwam het letterlijk uit het boek. Heeft het dus wel zoveel zin daarheen te gaan? Ik heb geen zin om 4 dagen per week naar Nijmegen te moeten reizen hoor
Als ik had geweten dat je soms van die fanatieke schoonmaakbuien hebt...quote:
Ja, ik moet ontwpsy herren. Heb het al jaren niet gemaakt omdat ik gewoon te lui ben om 600 vragen uit m'n hoofd te leren. Soort principekwestie en heb geprobeerd en doorheen te mazzelen met gokken, maar da's lastig gebleken, dus ik ben bang dat ik dit jaar toch echt aan de bak zal moetenquote:Op zondag 8 februari 2009 15:02 schreef SterreMarit het volgende:
Soempie, ik heb je gemaild!
Nadja, klopt je mailadres dat bij je profiel staat? PM me anders maar even naar welk mailadres ik het mag sturen =)
Mikkie, heb je er een her van dan?
Dankje.quote:
Ja, dat dacht ik al. Is dat elke maandagavond zo? Vorige week volgens mij ook al.quote:Op maandag 9 februari 2009 20:16 schreef Nad-ja het volgende:
Nee BB is niet gecrasht. Er is onderhoud tot 24.00 uur.
Maar nog steeds een kut moment!
Lekker meelevend weer.quote:Op maandag 9 februari 2009 20:23 schreef Mikkie het volgende:
Bwehehe, onderhoud was inderdaad aangekondigd.
Nee, onderhoud is niet zo vaak en anders meestal kort, dus jullie hebben het getroffenquote:Op maandag 9 februari 2009 20:23 schreef Soempie het volgende:
[..]
Ja, dat dacht ik al. Is dat elke maandagavond zo? Vorige week volgens mij ook al.
Ik snapte er al niks van, dacht dat ik al lang gereageerd hadquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |