abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_65345504

Welkom op De Beursvloer! Dit is het [AEX]-topic waarin je live met mede-FOK!kers alle wereldwijde beurzen kunt volgen en over de laatste economische nieuwtjes kunt discussiëren. Op De Beursvloer is een beetje slowchat best toegestaan. Heb je trouwens een link die kan worden toegevoegd aan de OP? Super! Post 'm alsjeblieft in het Feedback-topic van AEX of stuur 'm naar italodancer -at- fok.nl. De OP voor het openen van een nieuw topic staat hier. Voeg alsjeblieft helemaal onderaan in de Wiki het zojuist gesloten topic toe, sla de pagina op en copy-paste het dan naar je nieuwe topic op FOK!
Veel plezier op De Beursvloer


Het Financieele Dagblad
De Financiële Telegraaf
BNR Nieuwsradio
Bloomberg
CNBC
MarketWatch (Dow Jones)
Briefing.com (incl. economische kalenders)
RTL Z (streaming TV)
CNBC Europe TV (streaming TV, alleen 's ochtends)
Bloomberg TV [2] (streaming TV)


AEX-fondsen
De Financiële Telegraaf - Streaming
Beurs.nl - Delayed

Intraday AEX-index




Europese Indices
Yahoo - Streaming / Delayed (zie tijd)
US Markets - Real-time
ProFinance - Streaming indices
IG Index - Streaming FTSE 100 (spread betting)
RTS (Moskou)

Intraday DAX (Duitsland)


Intraday CAC-40 (Frankrijk)


Intraday BEL-20 (België)


Intraday FTSE-100 (Verenigd Koninkrijk)


Intraday RTS-index (Rusland)




Amerikaanse Indices
Yahoo! Dow Jones Indices - Streaming
Yahoo! S&P Indices - Streaming
Yahoo! Nasdaq Indices - Streaming
Google Finance - Real-time
MarketWatch - Real-time
IG-Index - Dow Jones-index (fair value) streaming (spread betting)

Amerikaanse Futures
ProFinance - Streaming S&P-, Dow- en Nasdaq-futures
CNN Money - Delayed S&P-, Dow- en Nasdaq-futures
US Markets - S&P- en Nasdaq-futures Semi-real-time

Federal Funds Futures (indicatie van aankomende rentebesluiten, info)
CBOT - Federal Funds Futures - Semi-real-time

Amerikaanse fondsen
Google Finance - Streaming
Google Finance (belangrijkste bankaandelen) - Streaming / Real-time
MarketWatch - Delayed

Intraday Dow Jones-index


Intraday S&P 500-index


Intraday Nasdaq Composite


Intraday Dow, S&P, Nasdaq (dagverschil in percentage)




Wereldwijde Indices
Yahoo! Azië - Streaming / Delayed
Yahoo! Brazilië, Mexico, Argentinië - Streaming / Delayed
AME Info (Midden-Oosten) - Delayed

Intraday Nikkei (Japan)


Intraday Hang Seng (Hong Kong, China)


Intraday SSE Composite (Shanghai, China)


Intraday Bovespa (Brazilië)




Koersen
FXStreet - Streaming valuta
ProFinance - Streaming valuta en commodities
ProFinance - Streaming grafieken valuta, commodities, indices
Rohstoff Tool - Streaming commodities
CNBC - Streaming olie en goud
US Markets - Semi-real-time goud, zilver en olie

Intraday Euro-Dollar


Intraday Olieprijs


Intraday Goud en Zilver



Ask - Vraagprijs of laatprijs. De prijs die door de ‘markt’ wordt gevraagd -‘gelaten’- voor de verkoop van een bepaald effect.

Bestens order - Een order om effecten te kopen of te verkopen zonder limiet, dus zonder maximumprijs voor een kooporder of zonder minimumprijs voor een verkooporder. Een bestens order wordt ook wel marktorder genoemd. Een bestens order kan altijd worden uitgevoerd.

Bid - Biedprijs. De prijs die door de ‘markt’ wordt geboden voor de aankoop van een bepaald effect.

Calloptie - Een verhandelbaar recht om op een bepaald moment in de toekomst een afgesproken hoeveelheid onderliggende waarde te kopen tegen een vooraf afgesproken prijs.

Commodities - Engelse term voor (bulk)goederen. Termijncontracten en opties op commodities worden onder andere verhandeld op de optiebeurs van Euronext.

Dagorder - Een gelimiteerde order die uitsluitend gedurende de dag van opgave kan worden uitgehandeld. Niet uitgevoerde orders vervallen automatisch bij het sluiten van de handel.

Delayed - Koersen worden vertraagd doorgegeven. Meestal is de vertraging 15 of 20 minuten.

Dividend - Een winstuitkering in de vorm van geld (cashdividend) of aandelen (stockdividend) aan de houder van een aandeel. De hoogte van de dividenduitkering is doorgaans gerelateerd aan de hoogte van de behaalde winst.

Expiratie - Het ophouden te bestaan,‘expireren’, van een optie of een future. Een optie heeft altijd een beperkte looptijd, na het bereiken van de einddatum (expiratiedatum) bestaat de optie niet meer.

FTI - De future op de AEX-index.

Future - Termijncontract. Er zijn futures op o.a. indices, aandelen, valuta en commodities. Anders dan bij opties hebben bij futures zowel de koper als de verkoper een verplichting en er is geen premiebetaling.

Hedgen - Engelse term voor afdekken. Hedging is het afdekken van risico’s door het aangaan van een andere positie. Een belegger die callopties schrijft, kan deze shortpositie afdekken door het kopen van de onderliggende waarde.

In-the-money optie - Een optie is in-the-money als deze intrinsieke waarde heeft. Callopties zijn in-the-money als de uitoefenprijs lager is dan de koers van de onderliggende waarde. Putopties zijn in-the-money als de uitoefenprijs hoger is dan de koers van de onderliggende waarde.

Koers - De waarde van een effect op een bepaald moment. Koersen van effecten zijn variabel.

Koers-winstverhouding - Een cijfer waarmee de verhouding tussen de koers van een aandeel en de nettowinst per aandeel wordt uitgedrukt. Als de koers van een aandeel ¤ 100 bedraagt en de winst per aandeel bedraagt ¤ 5, dan is de koers-winstverhouding 20.

Limit order - Het bij een beursorder opgeven tegen welke maximale koers men wenst te kopen of tegen welke minimale koers men wenst te verkopen.

Liquideren - Het (gedwongen) afbouwen van een effectenpositie. Dit kan door een clearingorganisatie, bank of commissionair worden afgedwongen als een belegger bijvoorbeeld niet aan zijn margin-verplichtingen kan voldoen.

Longpositie - Een ander woord voor een kooppositie. Men krijgt een longpositie door het kopen van een effect.

Looptijd - Opties en futures hebben een beperkte levensduur, de zogeheten looptijd. De meeste optieklassen hebben een maximale looptijd van negen maanden, een aantal maximaal vijf jaar. Futures hebben een maximale looptijd van twaalf maanden.

Mandje - Pakket van verschillende aandelen die gezamenlijk worden verhandeld. Een mandje kan bijvoorbeeld het pakket aandelen zijn waaruit een index is samengesteld.

Margin - De margin is een vereist geldbedrag dat als onderpand fungeert voor eventuele verliezen op de termijn- en optiemarkten.

Onderliggende waarde - Een product waarop een optie of een future wordt verhandeld, bijvoorbeeld aandelen, een index, valuta, (edel)metaal of een bulkgoed (commodity) zoals aardappelen, graan of goud.

Openingsveiling - Alle orders die 's morgens voor de opening zijn binnengekomen worden verzameld in het orderboek. Bij de opening is dus een verhoudingsgewijs grote liquiditeit voorhanden. Direct bij de opening vindt een veiling plaats waarbij orders daar waar mogelijk worden gekoppeld aan de in het orderboek aanwezige tegenorders en zo mogelijk uitgevoerd. Dit gebeurt in het NSC-systeem, het verloopt volgens vaste regels en is volledig geautomatiseerd.

Optiepremie - De prijs van een optie. De optiepremie bestaat uit de intrinsieke waarde plus de tijd- en verwachtingswaarde. De optiepremie is uiteraard variabel.

Out-of-the-money optie - Een optie zonder intrinsieke waarde wordt out-of-the-money genoemd. Een calloptie is out-of-the-money wanneer de uitoefenprijs hoger is dan de koers van de onderliggende waarde. Een putoptie is out-of-the-money als de uitoefenprijs lager is dan de koers van de onderliggende waarde. De premie van een out-of-the-money optie bestaat alleen uit tijd- en verwachtingswaarde. Door een sterke koersbeweging kan een out-of-the-money optie intrinsieke waarde ontwikkelen en dus at-the-money of zelfs in-the-money worden.

Putoptie - Een verhandelbaar recht om op een bepaald moment in de toekomst een afgesproken hoeveelheid onderliggende waarde te verkopen tegen een vooraf afgesproken prijs.

Real-time - Koersen zijn (zo goed als) actueel. Je zult alleen moeten F5-en voor een nieuwe stand.

Scheefzitten - Een belegger zit ‘scheef’ als zijn effectenpositie op (een nog ongerealiseerd) verlies staat.

Schrijven - Het verkrijgen van een shortpositie in een optie door een openingsverkoop.

Shortpositie - Effectenbeurs: indien een belegger effecten heeft verkocht die hij op dat moment niet in bezit heeft. Optiebeurs: een positie aangegaan door een openingsverkoop waarbij schrijver de verplichting neemt de onderliggende waarde te leveren of af te nemen.

Slotveiling - Om de slotkoersen niet af te laten hangen van orders die toevallig de laatste zijn is er voor het slot een korte handelsonderbreking van 5 minuten. Gedurende deze tijd worden de orders verzameld waarna er een slotveiling plaats vindt die een breed gedragen slotkoers oplevert.

Spread - Het verschil tussen de bied- en laatprijs. Als de markt ¤ 22,50 biedt en ¤ 23 laat, dan is de spread dus ¤ 0,50.

Streaming - Koersen zijn actueel. Ze worden live op je scherm geüpdate.

Technische analyse - Een methode waarbij met behulp van koersgrafieken en rekenmodellen wordt getracht een trend op de beurs te voorspellen. Er wordt vooral gekeken naar de verhouding tussen kopers en verkopers. In feiten tracht men met technische analyse het (massa)gedrag van de beleggers te doorgronden om daaruit de mogelijke richting van de markt te voorspellen.

Tracker - Een tracker is feitelijk een aandeel op een index. Een tracker volgt nauwkeurig de koersontwikkeling van de index, inclusief de dividenduitkering.

Turbo - Een turbo (ook bekend als speeder) is een beleggingsproduct dat beleggers de mogelijkheid geeft met een hefboom te beleggen in verschillende onderliggende waarden zoals aandelen, beursindices of valuta.

Volatility - Engels voor beweeglijkheid of volatiliteit. Met het begrip volatility wordt de beweeglijkheid van de koers van een effect aangeduid. Een hoge volatility betekent dat de koers van een fonds sterk stijgt en daalt binnen een relatief korte periode. Volatility is mede een indicator voor het risico dat een belegger loopt met een bepaald fonds. Volatility is een belangrijke factor bij de waardebepaling van een optie.


De Beursvloer #1: Beurzen duiken weer in het rood
De Beursvloer #2: Wall Street weer in achtbaan
De Beursvloer #3: Beurzen kelderen tot 10%
De Beursvloer #4: Could've been worse
De Beursvloer #5: Bloedbad Azië; trekt Europa mee
De Beursvloer #6: Wall Street maakt duikvlucht in laatste kwartier
De Beursvloer #7: Wall Street sluit 11% hoger
De Beursvloer #8: 5e grootste dagwinst ooit voor AEX
De Beursvloer #9: Waar de AEX weer omhoog gaat
De Beursvloer #10: Wall Street onderuit op recessienieuws
De Beursvloer #11: Beurzen onrustig na renteverlagingen
De Beursvloer #12: Stemming slaat om
De Beursvloer #13: Wall Street terug in achtbaan
De Beursvloer #14: Wall Street levert deel winst weer in
De Beursvloer #15: Mijn Aegon, wat doe je!
De Beursvloer #16: Wall Street bloedrood, nieuwe lows
De Beursvloer #17: Ook Europa zoekt nieuwe lows
De Beursvloer #18: Wall Street in vrije val
De Beursvloer #19: Europa begint week goed
De Beursvloer #20: AEX 10% hoger
De Beursvloer #21: Europa lager in afwachting van Wall Street
De Beursvloer #22: Beurzen beginnen week fors lager
De Beursvloer #23: Wall Street herstelt van kater
De Beursvloer #24: Beurzen omlaag na renteverlaging
De Beursvloer #25: Beurzen dieprood na banenrapport
De Beursvloer #26: AEX sluit ruim 8% hoger
De Beursvloer #27: Beurzen rustig omhoog
De Beursvloer #28: Beurzen duiken in het rood
De Beursvloer #29: Wall Street herpakt zich
De Beursvloer #30: AEX zoekt het iets hogerop
De Beursvloer #31: Europese beurzen proberen het nog eens
De Beursvloer #32: AEX start nieuwe jaar met 5% winst
De Beursvloer #33: AEX hardloper; door 270 punten
De Beursvloer #34: Europese beurzen openen in de min
De Beursvloer #35: Bouwers krijgen 'm wel omhoog
De Beursvloer #36: Europese beurzen verliezen 3%
De Beursvloer #37: Europese beurzen starten hoger
De Beursvloer #38: Banken zorgen voor onrust op Europese beurzen
De Beursvloer #39: Wall Street kleurt bloedrood op 'Obama Day'
De Beursvloer #40: AEX onder 230 tijdens downtime FOK!
Op maandag 30 november 2009 19:30 schreef Ian_Nick het volgende:
Pietje's hobby is puzzelen en misschien ben jij wel het laatste stukje O+
pi_65345584
quote:
Op vrijdag 23 januari 2009 14:43 schreef SjonLok het volgende:
Ik vraag me af of dat wel kan, de DJ naar de 4000. Ok, natuurlijk kunnen de koersen naar 0, maar dat is een technische constatering. Bedenk je even in wat er in de echte wereld gebeurt als de koersen naar 4000 zakken. Er wordt dan zo ongelooflijk veel geld verloren door alles en iedeen, dat de halve wereld met een enorme schuld zit opgezadeld. En dan duurt decennia voordat we daar overheen zijn.

Pensioenfondsen hebben niet genoeg geld meer om uit te keren. Hedge funds gaan massaal op de fles. Banken komen geld te kort om uit te lenen. Eenvoudige hard werkende burgers zien hun spaargeld verdampen etc.
Ja idd , en dan zegt SeLang: "ik stap in !".
Op maandag 30 november 2009 19:30 schreef Ian_Nick het volgende:
Pietje's hobby is puzzelen en misschien ben jij wel het laatste stukje O+
pi_65345652
quote:
Op vrijdag 23 januari 2009 14:43 schreef SjonLok het volgende:

[..]

Ik vraag me af of dat wel kan, de DJ naar de 4000. Ok, natuurlijk kunnen de koersen naar 0, maar dat is een technische constatering. Bedenk je even in wat er in de echte wereld gebeurt als de koersen naar 4000 zakken. Er wordt dan zo ongelooflijk veel geld verloren door alles en iedeen, dat de halve wereld met een enorme schuld zit opgezadeld. En dan duurt decennia voordat we daar overheen zijn.

Pensioenfondsen hebben niet genoeg geld meer om uit te keren. Hedge funds gaan massaal op de fles. Banken komen geld te kort om uit te lenen. Eenvoudige hard werkende burgers zien hun spaargeld verdampen etc.
DJ op 4000 betekent ook dat er enorm veel geld langs de zijlijn staan. Dat verklaart die sterke bearmarktrally's ook. Er is dan weliswaar een hoop gebakken lucht verloren gegaan, maar er zijn er nog zat die gewoon geld voor hun aandelen hebben gekregen.
pi_65345722
De DJ gaat zeker rond of onder de 6000 vallen ergens dit jaar, 4000 lijkt mij ook een beetje extreem.
Maar niet onmogelijk. We zijn nog lang niet uit deze crisis, deze crisis zal mogelijk de geschiedenis ingaan als de 'grootste depressie' .
pi_65345741
Volgens mij het plaatje van selang zou begin jaren 80 ook zo een goed instap moment hebben gehad. Zo slecht hadden we het toen toch ook niet?
"This is your life and it's ending one minute at a time." - Tyler Durden
"Sand is overrated. It's just tiny, little rocks." - Joel
  vrijdag 23 januari 2009 @ 14:52:33 #6
78918 SeLang
Black swans matter
pi_65345826
quote:
Op vrijdag 23 januari 2009 14:50 schreef Gremen het volgende:
Volgens mij het plaatje van selang zou begin jaren 80 ook zo een goed instap moment hebben gehad. Zo slecht hadden we het toen toch ook niet?
Hoe oud ben jij?
"If you want to make God laugh, tell him about your plans"
Mijn reisverslagen
  vrijdag 23 januari 2009 @ 14:54:53 #7
78918 SeLang
Black swans matter
pi_65345915
quote:
Op vrijdag 23 januari 2009 14:47 schreef pberends het volgende:

[..]

DJ op 4000 betekent ook dat er enorm veel geld langs de zijlijn staan.
Geld langs de zijlijn is onzin.
Er staat altijd evenveel geld langs de zijlijn.
Nu staat mijn geld langs de zijlijn, maar als ik straks voor de helft van de huidige prijs de aandelen van een babyboomer koop dan staat zijn geld langs de zijlijn.
"If you want to make God laugh, tell him about your plans"
Mijn reisverslagen
pi_65345919
quote:
Op vrijdag 23 januari 2009 14:49 schreef glashalfvol het volgende:
De DJ gaat zeker rond of onder de 6000 vallen ergens dit jaar, 4000 lijkt mij ook een beetje extreem.
Maar niet onmogelijk. We zijn nog lang niet uit deze crisis, deze crisis zal mogelijk de geschiedenis ingaan als de 'grootste depressie' .
Roubini gaat ook uit van ongeveer 6000 als dieptepunt. Dan neem ik overigens ook aardige posities in.
pi_65345979
De beurs is trouwens op weekbasis best een geleidelijke, doch stevige, daling aan het doormaken.
“Snowboarding is an activity that is very popular with people who do not feel that regular skiing is lethal enough.”
pi_65345981
quote:
Op vrijdag 23 januari 2009 14:54 schreef SeLang het volgende:

[..]

Geld langs de zijlijn is onzin.
Er staat altijd evenveel geld langs de zijlijn.
Nu staat mijn geld langs de zijlijn, maar als ik straks voor de helft van de huidige prijs de aandelen van een babyboomer koop dan staat zijn geld langs de zijlijn.
Ik zit stevig na te denken over je theorie... .
pi_65345998
quote:
Op vrijdag 23 januari 2009 14:56 schreef shilizous_88 het volgende:
De beurs is trouwens op weekbasis best een geleidelijke, doch stevige, daling aan het doormaken.
Ben benieuwd wanneer we de volgende bearmarktrally krijgen. Bij 200 punten neem ik ook een positie long in.
pi_65346095
quote:
Op vrijdag 23 januari 2009 14:52 schreef SeLang het volgende:

[..]

Hoe oud ben jij?
Aangezien ik toen ben geboren, zullen mn ouders het niet slecht hebben gehad
"This is your life and it's ending one minute at a time." - Tyler Durden
"Sand is overrated. It's just tiny, little rocks." - Joel
pi_65346099
Hoe kan je trouwens fysiek staven goud kopen?
pi_65346194
hbu rotterdam
  vrijdag 23 januari 2009 @ 15:08:25 #15
78918 SeLang
Black swans matter
pi_65346317
quote:
Op vrijdag 23 januari 2009 15:00 schreef Gremen het volgende:

[..]

Aangezien ik toen ben geboren, zullen mn ouders het niet slecht hebben gehad
De jaren '70 en begin jaren '80 zijn best moeilijke onzekere jaren geweest voor beleggers, met het verlaten van de goudstandaard, enorme inflatie en een explosie van de olieprijs. Begin jaren '80 was er ook een bankencrisis doordat ze veel teveel geld hadden uitgeleend aan ontwikkelingslanden die nieteens de rente konden betalen (klinkt bekend? ). In Nederland liep de werkloosheid enorm op en de minister president kondigde aan op te stappen bij een miljoen werklozen. Begin jaren '80 was gewoon een enorm depressieve tijd kwa stemming die er heerste, want het leek alleen maar slechter te kunnen gaan.
"If you want to make God laugh, tell him about your plans"
Mijn reisverslagen
  vrijdag 23 januari 2009 @ 15:12:26 #16
78918 SeLang
Black swans matter
pi_65346462
quote:
Op vrijdag 23 januari 2009 15:00 schreef pberends het volgende:
Hoe kan je trouwens fysiek staven goud kopen?
Hier bijvoorbeeld: http://www.perthmint.com.(...)_coins_barspage.aspx

Ik heb vorige maand nog een 400 oz goudstaaf in m'n handen gehad
Das zwaar hoor, 12,4kg voor zo'n staafje. Zie je gelijk dat die misdaad films geen reet van kloppen, dat ze even snel een autootje volladen met goudstaven
"If you want to make God laugh, tell him about your plans"
Mijn reisverslagen
  vrijdag 23 januari 2009 @ 15:13:25 #17
10119 appelsientje
Het beste onder de zon
pi_65346490
hmmm de down ongeveer 1,5% in de min.. ben benieuwd
To deny our impulses would deny the very thing that make us human.
pi_65346502
Flinke winstdaling verwacht voor KPN

Novum/Dow Jones) - KPN zal over het vierde kwartaal van 2008 een 76% lagere winst bekendmaken, zo is de gemiddelde verwachting van drie door Dow Jones Nieuwsdienst geraadpleegde analisten. Dinsdag voorbeurs opent het telecombedrijf de boeken over het afgelopen kwartaal.

De nettowinst zal uitkomen op EUR378 miljoen. In dezelfde periode een jaar eerder bedroeg het nettoresultaat nog EUR1,58 miljard, gesteund door een eenmalige belastingbate van EUR1,2 miljard voor de Duitse mobiele dochter E-Plus. De gemiddelde omzetverwachting is EUR3,63 miljard, een daling van 0,8% ten opzichte van de EUR3,66 miljard in het vierde kwartaal van 2007.

De markt is vooral gefocust op de impact van de economische crisis op het bedrijf, 'want geen enkel bedrijf blijft buiten schot', aldus een analist. Omstreeks 14.35 uur noteert het aandeel 1,8% hoger op EUR9,90, terwijl de AEX met 2,95% daalt.

http://www.beurs.nl/nieuws/artikel.php?id=282491&taal=NL
pi_65346590
quote:
Op vrijdag 23 januari 2009 14:37 schreef SjonLok het volgende:

[..]

DFT.nl en binck hebben allebei real-time standen. (Maar die zijn misschien afgesloten op je huidige project.)
DFT is te zwaar voor deze PC... Werken in ene alle andere progsels niet meer

Binck koersen zijn ook voor niet-leden te zien?
Weer ww vergeten van mn kl00n :$
  vrijdag 23 januari 2009 @ 15:21:18 #20
78918 SeLang
Black swans matter
pi_65346693
quote:
Premier Haarde van IJsland stapt op.
Zijn regering staat al een tijd onder
druk,omdat hij medeverantwoordelijk
wordt gehouden voor de economische
crisis.Sinds een week wordt elke dag
tegen de regering gedemonstreerd.Op
9 mei worden vervroegde verkiezingen
gehouden.Haarde doet daar zelf niet aan
mee.Hij heeft slokdarmkanker en moet
geopereerd worden.
Nu Bernanke nog.
"If you want to make God laugh, tell him about your plans"
Mijn reisverslagen
  vrijdag 23 januari 2009 @ 15:27:46 #21
10119 appelsientje
Het beste onder de zon
pi_65346880
Nog ff en dan zijn we open

To deny our impulses would deny the very thing that make us human.
  vrijdag 23 januari 2009 @ 15:35:21 #23
78918 SeLang
Black swans matter
pi_65347130
"If you want to make God laugh, tell him about your plans"
Mijn reisverslagen
  vrijdag 23 januari 2009 @ 15:36:34 #24
10119 appelsientje
Het beste onder de zon
pi_65347171
Goed dat was de 8000...
To deny our impulses would deny the very thing that make us human.
pi_65347183
quote:
Op vrijdag 23 januari 2009 15:35 schreef SeLang het volgende:
[ afbeelding ]
uhm.... C?
Weer ww vergeten van mn kl00n :$
pi_65347244
S&P onder de 800 vandaag?
Weer ww vergeten van mn kl00n :$
  vrijdag 23 januari 2009 @ 15:43:18 #27
229392 Lemans24
dé ervaringsdeskundige
pi_65347375
De AEX probeert er nu toch nog een rally uit te persen. Beetje minder graag.
  vrijdag 23 januari 2009 @ 15:57:32 #28
111171 Richie_Rich
Rich Industries©
pi_65347907
quote:
Op vrijdag 23 januari 2009 15:35 schreef SeLang het volgende:
[ afbeelding ]
Niet eens de linksen
pi_65347954
quote:
Op vrijdag 23 januari 2009 15:12 schreef SeLang het volgende:

[..]

Hier bijvoorbeeld: http://www.perthmint.com.(...)_coins_barspage.aspx

Ik heb vorige maand nog een 400 oz goudstaaf in m'n handen gehad
Das zwaar hoor, 12,4kg voor zo'n staafje. Zie je gelijk dat die misdaad films geen reet van kloppen, dat ze even snel een autootje volladen met goudstaven
.
pi_65348053
gaat nu weer omhoog...
Weer ww vergeten van mn kl00n :$
  vrijdag 23 januari 2009 @ 16:04:28 #31
229392 Lemans24
dé ervaringsdeskundige
pi_65348131
That sucks voor mijn shorts..
  vrijdag 23 januari 2009 @ 16:06:36 #32
100980 Zero2Nine
Fatsoen moet je doen
pi_65348225
De beurs is weer lekker manisch depressief bezig
---
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
  vrijdag 23 januari 2009 @ 16:08:35 #33
100980 Zero2Nine
Fatsoen moet je doen
pi_65348290
quote:
Op vrijdag 23 januari 2009 15:36 schreef appelsientje het volgende:
Goed dat was de 8000...
Is dat zo'n zogenaamde "psychologische grens"?
---
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
pi_65348851
quote:
Op vrijdag 23 januari 2009 16:08 schreef Zero2Nine het volgende:

[..]

Is dat zo'n zogenaamde "psychologische grens"?
Denk het niet, die ligt eerder bij de 7500. Als we daar doorheen zakken kan het wel even hard gaan .
pi_65348908
100 shorts gekocht op -1,2%. Schiet me dood als we daarboven eindigen.
pi_65348997
quote:
Op vrijdag 23 januari 2009 16:33 schreef pberends het volgende:
100 shorts gekocht op -1,2%. Schiet me dood als we daarboven eindigen.
Dat is wel gelijk erg rigoreus daar valt die hoed van mij bij in het niet.
pi_65349010
quote:
Op vrijdag 23 januari 2009 16:33 schreef pberends het volgende:
100 shorts gekocht op -1,2%. Schiet me dood als we daarboven eindigen.
AEX of WS?
Weer ww vergeten van mn kl00n :$
pi_65349027
quote:
Op vrijdag 23 januari 2009 16:40 schreef ItaloDancer het volgende:

[..]

Dat is wel gelijk erg rigoreus daar valt die hoed van mij bij in het niet.
Moest ik ook al aan denken...
Weer ww vergeten van mn kl00n :$
pi_65349319
Weet iemand waarom KPN bijna 3% in de plus staat met een winstdaling van 76% in Q4?
Weer ww vergeten van mn kl00n :$
pi_65349331
Als er nog dramaqueens zijn die high-risk willen. Koop wat aandeeltjes Qimonda voor 9 cent!
Ain't nothing to it but to do it.
Greece
pi_65349541
Ik snap niet waarom er nog in gehandeld wordt. Kan iemand dat verklaren?
Ain't nothing to it but to do it.
Greece
pi_65349592
quote:
Op vrijdag 23 januari 2009 16:40 schreef ItaloDancer het volgende:

[..]

Dat is wel gelijk erg rigoreus daar valt die hoed van mij bij in het niet.
Ja, schiet me maar dood .

Mhaow, 100 shorts is niet uberveel, normaal doe ik 200, als ik voorzichtig ben 40 tot 100.
pi_65349602
quote:
Op vrijdag 23 januari 2009 17:03 schreef Mendeljev het volgende:
Ik snap niet waarom er nog in gehandeld wordt. Kan iemand dat verklaren?
Mensen die het leuk vinden om 1 miljoen aandelen te hebben. Kunnen ze zich miljonair noemen.
pi_65349889
We gaan nog in de plus eindigen ook
Op dinsdag 23 april 2024 10:41 schreef Solotovski het volgende:
Jij bent het zonnetje!!!
pi_65350213
Lol! We mogen pberends doodschieten!!
"This is your life and it's ending one minute at a time." - Tyler Durden
"Sand is overrated. It's just tiny, little rocks." - Joel
pi_65350494
RIP pberends.

Zelfs nog even in de plus, maar toch weer een half procent eraf.
pi_65350926
Europa is dicht en daar gaat ie weer. Zuidwaarts vandaag weer eens.
pi_65351797
Ah mijn 300 st SS260 op 4,01 verkocht mooi moment geweest achteraf gezien. Ben benieuwd of we nog een ouderwetse vrijdagavond rally te zien krijgen.....

[ Bericht 0% gewijzigd door M.Melandri op 23-01-2009 18:41:07 ]
  vrijdag 23 januari 2009 @ 18:50:35 #49
78918 SeLang
Black swans matter
pi_65352342
quote:
Crisis treft ook Harley-Davidson

23 januari 2009, 13:52 | ANP
MILWAUKEE (AFN) - De economische teruggang treft ook motorfietsenfabrikant Harley-Davidson. Het Amerikaanse bedrijf maakte vrijdag teleurstellende kwartaalcijfers bekend en zei fors te snijden in de productie en het aantal banen.

In totaal verdwijnen er 1100 banen door de sluiting van meerdere fabrieken. Het gaat om circa 12 procent van het totaal aantal mensen dat voor de motorfietsenproducent werkt.

Harley-Davidson voelt zich genoodzaakt maatregelen te treffen, na een winstval van 58 procent in het vierde kwartaal. De nettowinst kwam uit op 77,8 miljoen dollar, tegen 186,1 miljoen in dezelfde periode in 2007. De omzet viel met 6,8 procent terug tot 1,29 miljard dollar.

Het bedrijf maakte vrijdag bekend de productie in 2009 met 13 procent te verlagen ten opzichte van afgelopen jaar. In 2008 was er ook al sprake van een daling van de productie.
Ja, ook bejaarden hebben last van de credit crunch, dus Harley Davidson voelt de pijn.
"If you want to make God laugh, tell him about your plans"
Mijn reisverslagen
pi_65352428
wat een dag he, vanmorgen short op aex om 11.00 weer verkocht omdat ik het niet vertrouwde dat het op -3% zou blijven, daarna long gegaan om philips voor a.s. maandag, kreeg ik met 20 min al -27% rendement om de oren, rest van de dag gelukkig weer helemaal bij getrokken,
National Suicide: How Washington is Destroying the American Dream
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')