Nou meneer Weesie? We hebben d'r gevonden. Wat nu?quote:Het blonde meisje dat GeenStijl tot een landelijke zoektocht verleidde, is gevonden. Ze deed haar verhaal in RTL Boulevard.
http://www.rtl.nl/compone(...)je-geen-stijl800.jpg
http://www.rtl.nl/compone(...)egraaf.avi_plain.xml
Muts
Het blonde meisje met een Unox-muts op deed mee aan de nieuwjaarsduik in Scheveningen. Een foto van haar terwijl ze lachend naar de zee rent, verscheen op de voorpagina van De Telegraaf.
Reacties
De redactie van GeenStijl raakte meteen hoteldebotel van de blondine. Onder de kop 'WIE IS DIT' deed de website een oproep om haar op te sporen. "Deze dame verdient het om beroemd, rijk en famous te worden," aldus GeenStijl. De oproep leverde honderden reacties op.
Vegetariër
RTL Boulevard ging met de eer strijken. Het is de 17-jarige Luca Prins. Ze vertelde onder meer dat ze het wel jammer vond dat ze met een Unox-muts op de voorpagina van De Telegraaf stond, 'want ik ben vegetariër'
quote:Eindelijk! Het duurde even, maar het is rond. Luca Prins uit Egmond, beter bekend als het soepmetballenmeisje, wordt een van de prominente nieuwe gezichten van PowNed, dus wees een beetje lief voor haar. Vanavond neemt ze Albert nog even in de maling in RTL Boulevard, maar vanaf volgende week wordt zij het nieuwe frisse gezicht van PowNed. We zijn nog een beetje met haar aan het sleutelen aan het format. Oké, klein tipje van de sluier dan. Het gaat iets worden in de trant van een uberhip vogel slash natuurdingetje met cross-over naar internet en dancemuziek. De eerste duizend leden maken kans op een meet & greet. Fijn weekend...
ik zei toch ook - figuur -quote:Op vrijdag 2 januari 2009 19:29 schreef henkway het volgende:
goed laat ik het maar zeggen, flinke tieten hoor
quote:
Mwoah, jaartje laten rijpen in de kelderquote:
wat had je verwacht danquote:Op vrijdag 2 januari 2009 19:59 schreef Sanderrrr het volgende:
Zo bijzonder is ze nou ook weer niet.Ik vond haar maar een beetje saai bij Boulevard.
oudquote:Op vrijdag 2 januari 2009 20:04 schreef qonmann het volgende:
Trouvé:
http://www.telegraaf.nl/b(...)ot_Her___.html?p=3,1
och, met de Pomme en Kelly hype zaten FOK!kers mogelijke telefoonnummmers uit te wisselen en lagen ze in de struikjes voor de school van die meisjes.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 20:02 schreef Slarioux het volgende:
Jezus ik wist dat Geenstijl sneu was, maar dit slaat weer alles
Ik kan haar iig niet vinden.quote:
Care, kan ik nog steeds wat over Geenstijl zeggen.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 20:12 schreef Herald het volgende:
[..]
och, met de Pomme en Kelly hype zaten FOK!kers mogelijke telefoonnummmers uit te wisselen en lagen ze in de struikjes voor de school van die meisjes.
kan ook, maar aangezien FOK! het uiteindelijk toch weer overneemt van GS is GS betichten van sneue praktijken terwijl FOK! er 4 topics aan besteedt een beetje krom. Vind ik.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 20:19 schreef Slarioux het volgende:
Care, kan ik nog steeds wat over Geenstijl zeggen.
de hyves van haar, d'r zusje en d'r beste vriendinnen van de lagere school zijn allemaal al gevondenquote:Op vrijdag 2 januari 2009 20:17 schreef 2cv het volgende:
Ik kan haar iig niet vinden.
Dat was ook al zo'n apart zoektocht-topic.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 19:36 schreef BarraCupraCuda het volgende:
t is het zusje van:
[ afbeelding ]
Link?quote:Op vrijdag 2 januari 2009 20:25 schreef Yildiz het volgende:
[..]
Dat was ook al zo'n apart zoektocht-topic..
Nogmaals care. Ik ben FOK! toch nietquote:Op vrijdag 2 januari 2009 20:24 schreef Herald het volgende:
[..]
kan ook, maar aangezien FOK! het uiteindelijk toch weer overneemt van GS is GS betichten van sneue praktijken terwijl FOK! er 4 topics aan besteedt een beetje krom. Vind ik.
Who cares? Tet-ten.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 20:18 schreef LXIV het volgende:
Kan Luca niet "Vrouw van het Jaar" worden of zoiets? Ziet er leuk uit, lekker sportief en heeft ook nog brains (VWO)
maak jij je maar lekker druk over GS danquote:
Er zijn meisjes van 15 met grotere hoor, voorde grap eens een paar stappen buiten de deur doenquote:Op vrijdag 2 januari 2009 21:36 schreef Freeflyer het volgende:
tering hee... 17 jaar en dan zulke borsten??
goedemiddag
Hoger kan niet hoorquote:Op vrijdag 2 januari 2009 21:56 schreef Flepke het volgende:
[..]
Trouwens, meisje wat in 5gynasium zit een meisje met brains noemen![]()
Iedere gezonde kerel zou haar doen. Meisjes van 17 zijn tegenwoordig allang geen kinderen meer.quote:
Hoe wilje haar dan noemen?quote:Op vrijdag 2 januari 2009 21:56 schreef Flepke het volgende:
[..]
Er zijn meisjes van 15 met grotere hoor, voorde grap eens een paar stappen buiten de deur doen![]()
Trouwens, meisje wat in 5gynasium zit een meisje met brains noemen![]()
Ja goh. En dat ventileer ik op een forumquote:Op vrijdag 2 januari 2009 21:46 schreef Herald het volgende:
[..]
maak jij je maar lekker druk over GS dan
care ik ben geen woordenboekquote:Op vrijdag 2 januari 2009 22:04 schreef Slarioux het volgende:
Ja goh. En dat ventileer ik op een forum. En wat is ookalweer de definitie van een forum?
en mooi vooruit staan,quote:Op vrijdag 2 januari 2009 22:06 schreef CasB het volgende:
Ik vind haar wel schattig. Dat ze grote tieten heeft is wel mooi meegenomen.
Dat gaat niet zo snel mag ik hopen..quote:Op vrijdag 2 januari 2009 22:09 schreef henkway het volgende:
[..]
en mooi vooruit staan,ze mag ze wel goed ondersteunen anders hangen ze volgend jaar op haar navel
Ik en niet buiten komenquote:Op vrijdag 2 januari 2009 21:56 schreef Flepke het volgende:
Er zijn meisjes van 15 met grotere hoor, voorde grap eens een paar stappen buiten de deur doen![]()
quote:Op vrijdag 2 januari 2009 23:02 schreef Roux het volgende:
Woow, wat een leuk karakter.
Tsjah dat heeft (in zeldzame gevallen) iedere vrouw met grote memmen wel.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 23:49 schreef rgras het volgende:
Ze ziet er leuk uit, alleen ben ik bang dat haar voorgevel over enkele jaartjes behoorlijk wat lager hangt als ik naar deze foto kijk:
[ afbeelding ]
Ik vind ze voor een 17-jarige nu al extreem laag hangen..quote:Op zaterdag 3 januari 2009 00:07 schreef HL_Dog43 het volgende:
[..]
Tsjah dat heeft (in zeldzame gevallen) iedere vrouw met grote memmen wel.
Ach.. als ze maar niet extreem naar beneden hangen (lees: buikhoogte of nog erger). Dan heb ik er op zich niet zo'n moeite mee. Al moet het natuurlijk wel aantrekkelijk eruit blijven zien.
Ik denk dat als haar borsten niet zo groot waren de aandacht wel mee was gevallenquote:Op zaterdag 3 januari 2009 00:14 schreef Thomass het volgende:
Als je erover nadenkt is het echt krankzinnig dat door de plaatsing van een foto een meisje zoveel aandacht krijgt en zelfs op televisie komt. En nee ik ben geen homo, het is gewoon bizar wat de impact is van knap zijn.
Who gives a fuck?! Ik snapdie ophef echt niet. Er zijn wel meer dames met forse tieten. Dat haar uiterlijk dan besproken wordt, dat kan ik nog begrijpen. Dat er zoveel aandacht aan besteed wordt alweer niet. Maar om nu ook nog te gaan klagenover demuts die ze opheeft?! Gaat mij een beetje te ver ditquote:Op zaterdag 3 januari 2009 00:20 schreef MinderMutsig het volgende:
Jammer dat ze met een unox muts op de foto staat want ze is vegetariër.
Dan zet je dat ding toch niet op als je daar zoveel problemen mee hebt doos.
Nee, jij hoort wat ze zegt. Wat je zou moeten horen is:quote:Op zaterdag 3 januari 2009 00:20 schreef MinderMutsig het volgende:
Jammer dat ze met een unox muts op de foto staat want ze is vegetariër.
Dan zet je dat ding toch niet op als je daar zoveel problemen mee hebt doos.
Hoi tim.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 00:28 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Who gives a fuck?! Ik snapdie ophef echt niet. Er zijn wel meer dames met forse tieten. Dat haar uiterlijk dan besproken wordt, dat kan ik nog begrijpen. Dat er zoveel aandacht aan besteed wordt alweer niet. Maar om nu ook nog te gaan klagenover demuts die ze opheeft?! Gaat mij een beetje te ver dit
verder: MM
Dat bedoelde ze wel ja, maar ze zei in feite dat ze geen ruggengraat heeft want anders had ze dat ding niet opgedaan.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 01:27 schreef HenryHill het volgende:
[..]
Nee, jij hoort wat ze zegt. Wat je zou moeten horen is:
"Laat ik meteen even duidelijk maken dat ik niet zomaar iemand ben met een enorme boezem, maar dat ik ook een persoon ben die ergens voor staat. In dit geval iemand die vegetarisch is, etc."
Ik dacht dat vrouwen altijd zo goed waren in het doorgronden van dat soort opmerkingen?
Aha... I see where this is going...quote:Op zaterdag 3 januari 2009 02:01 schreef MinderMutsig het volgende:
Dat bedoelde ze wel ja, maar ze zei in feite dat ze geen ruggengraat heeft want anders had ze dat ding niet opgedaan.![]()
Bovendien houd ik niet van vrouwen die niet zeggen wat ze bedoelen.
Afgunst over...quote:Op zaterdag 3 januari 2009 02:23 schreef HenryHill het volgende:
[..]
Aha... I see where this is going...
Ik zeg: Een beetje gezonde afgunst op z'n tijd is niet erg
Verdomme, ik ben ook te eerlijk voor deze wereld...quote:
Idd, iedereen die haar afkraakt heeft blijkbaar een vriendin die zo lekker is als een celebrity.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 03:08 schreef Remake het volgende:
Jullie izjn gewoon verpest door al die porn films denk ik zo
Nou ik heb inderdaad een bijzonder knappe vriendin, maar toch zeik ik die chick met die tieten en hersens niet afquote:Op zaterdag 3 januari 2009 03:10 schreef CasB het volgende:
[..]
Idd, iedereen die haar afkraakt heeft blijkbaar een vriendin die zo lekker is als een celebrity.
Ik heb ook een knappe vriendin (vind ikquote:Op zaterdag 3 januari 2009 03:11 schreef santax het volgende:
[..]
Nou ik heb inderdaad een bijzonder knappe vriendin, maar toch zeik ik die chick met die tieten en hersens niet af
Ben ik helemaal met je eens. Wat ik vooral teleurstellend vond is dat ze ook nog slim is. Ik had per abuis op de hyves van d'r zusje wat gezet en daar stond: boeken: zijn kutquote:Op zaterdag 3 januari 2009 03:12 schreef CasB het volgende:
[..]
Ik heb ook een knappe vriendin (vind ik), maar ik snap niet dat mensen het meisje 'vinden tegenvallen'. Het is een mooie meid, klaar.
Iedereen heeft zijn eigen mening daarover, dus het heeft geen zin om nogmaals jouw mening als een stelling te poneren. Ik vind er ook niets mis mee, maar kom op zeg, het is een dertien in een dozijn meisje. Waar gaat het hier in godsnaam over?quote:Op zaterdag 3 januari 2009 03:12 schreef CasB het volgende:
[..]
Ik heb ook een knappe vriendin (vind ik), maar ik snap niet dat mensen het meisje 'vinden tegenvallen'. Het is een mooie meid, klaar.
Oh? Je moet zelf een mooie vriendin hebben om te mogen uitspreken dat je een ander meisje niet mooi vindt? Vreemde denkwijze.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 03:10 schreef CasB het volgende:
[..]
Idd, iedereen die haar afkraakt heeft blijkbaar een vriendin die zo lekker is als een celebrity.
Tieten.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 10:02 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
Iedereen heeft zijn eigen mening daarover, dus het heeft geen zin om nogmaals jouw mening als een stelling te poneren. Ik vind er ook niets mis mee, maar kom op zeg, het is een dertien in een dozijn meisje. Waar gaat het hier in godsnaam over?
quote:Op zaterdag 3 januari 2009 00:14 schreef Thomass het volgende:
Als je erover nadenkt is het echt krankzinnig dat door de plaatsing van een foto een meisje zoveel aandacht krijgt en zelfs op televisie komt. En nee ik ben geen homo, het is gewoon bizar wat de impact is van knap zijn tieten.
Jup.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 10:07 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
Zo hey, dat is me toch wat. Twee borsten en heel Nederland in rep en roer.De sneuheid ervan.
Leg eens uit? Ben je een pedofiel als je als volwassen man geilt op dit meisje?quote:Op zaterdag 3 januari 2009 01:55 schreef Slappy het volgende:
Kansloos die Radio538 uitzending leken wel stel pedofielen
Ja, ik ook wel hoor. Ik bekritiseer dat meisje ook helemaal niet. Die deed gewoon mee aan de nieuwjaarsduik. Kan zij er wat aan doen dat Nederland vol zit met gefrustreerde zielepoten? Sodetering zeg.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 10:09 schreef sjimz het volgende:
[..]
Jup.
Ik vind haar trouwens wel een leuke uitstraling hebben. (buiten haar borsten om)
nee hoor, ze kan hem goed hebben.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 10:09 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
Leg eens uit? Ben je een pedofiel als je als volwassen man geilt op dit meisje?
nah beter dan voor je klompvoetenquote:Op zaterdag 3 januari 2009 10:17 schreef koen_pijl het volgende:
Nou leuk om als 17 jarige bekend te worden door je borsten
Maar het meest schrijnende is natuurlijk het feit dat dit haar ongevraagd is opgedrongen. Ze was zich waarschijnlijk van geen kwaad bewust en terecht natuurlijk. Dat zou betekenen dat je als meisje met grote borsten maar beter niet mee kunt doen aan de nieuwjaarsduik.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 10:17 schreef koen_pijl het volgende:
Nou leuk om als 17 jarige bekend te worden door je borsten
Het zegt veel over je wanneer je vrouwen indeelt in dit tietenmonster of een 10+.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 03:10 schreef CasB het volgende:
[..]
Idd, iedereen die haar afkraakt heeft blijkbaar een vriendin die zo lekker is als een celebrity.
Alleen als je je pectoralis erbij traintquote:Op zaterdag 3 januari 2009 10:21 schreef gr8w8 het volgende:
Van vlees eten gaan ze minder snel hangen, toch?
goed kans dat ze een beroemd model wordt door dit voorvalquote:Op zaterdag 3 januari 2009 10:20 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
Maar het meest schrijnende is natuurlijk het feit dat dit haar ongevraagd is opgedrongen. Ze was zich waarschijnlijk van geen kwaad bewust en terecht natuurlijk. Dat zou betekenen dat je als meisje met grote borsten maar beter niet mee kunt doen aan de nieuwjaarsduik.Nou ja, waarschijnlijk is men dit straks allemaal weer vergeten. Ik hoop het voor haar in ieder geval. Het lijkt mij toch niet leuk dat je steeds maar weer wordt herinnerd aan zo'n voorval.
Kortom, spareribs eten.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 10:23 schreef Pappie_Culo het volgende:
[..]
Alleen als je je pectoralis erbij traint
Net zo beroemd als Dries Roelvink wellicht jaquote:Op zaterdag 3 januari 2009 10:27 schreef henkway het volgende:
[..]
goed kans dat ze een beroemd model wordt door dit voorval
Wat dan, kankerdom?quote:Op vrijdag 2 januari 2009 21:56 schreef Flepke het volgende:
[..]
Er zijn meisjes van 15 met grotere hoor, voorde grap eens een paar stappen buiten de deur doen![]()
Trouwens, meisje wat in 5gynasium zit een meisje met brains noemen![]()
Ze zal zich wel omhoog geneukt hebben vanaf de basisschool idd.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 10:37 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
Nee, maar het zegt in principe nog niet alles.
nee als doutzen kroesquote:Op zaterdag 3 januari 2009 10:28 schreef Pappie_Culo het volgende:
[..]
Net zo beroemd als Dries Roelvink wellicht ja
Wat ik natuurlijk bedoel is dat wanneer je goed kunt leren dat nog niet alles zegt over je intellectuele capaciteiten. Dat moet zich nog uitwijzen allemaal.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 10:43 schreef gr8w8 het volgende:
[..]
Ze zal zich wel omhoog geneukt hebben vanaf de basisschool idd.
quote:Op zaterdag 3 januari 2009 10:27 schreef henkway het volgende:
[..]
goed kans dat ze een beroemd model wordt door dit voorval
Henkway nog wel hoor, die bewaart die plaatjes voor meer eenzame tijden.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 11:01 schreef timmmmm het volgende:
[..]!!!!!!!!!!!!!!
Hoeveel wedden we dat over 5 jaar niemand weet wie ze is?
Zijn ze dan niet over 5 jaar zo met zaad overspoeld dat ze onbruikbaar voor hem zijn?quote:Op zaterdag 3 januari 2009 11:02 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
Henkway nog wel hoor, die bewaart die plaatjes voor meer eenzame tijden.
Kom, we gaan uitzoeken wie het is!quote:Op zaterdag 3 januari 2009 11:06 schreef Scorpie het volgende:
Wat een fucking dikke tieten heeft dat kind zeg
Nee hoor. Het is een mooi meisje, daar kunnen we kort over zijn. Ik vind het alleen een domme opmerking van d'r en dat vind ik dan weer jammer.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 02:35 schreef HenryHill het volgende:
[..]
Verdomme, ik ben ook te eerlijk voor deze wereld...
Je reageert precies zoals 95% van alle vrouwen die ik ken zouden doen wanneer ze geconfronteerd worden met een andere vrouw die overduidelijk goed in de smaak ligt bij de mannen: je gaat van een triviaal iets van haar een punt maken, en wanneer dat (natuurlijk) niet overeind blijft, verzin je er nog wat dingen omheen om vooral niet toe te hoeven geven (aan anderen of jezelf) dat ze inderdaad wel "wat heeft".
Standaard gedrag tegenover mannen wanneer een vrouw jaloers is op de aandacht van een andere vrouw, imo.
Maar nu ben ik pitten.
En dat vind ik dus onzin. Je kan best vegetarier zijn én een unoxmuts dragen. Als ze nou een leren jasje had gedragen was het wat anders geweest, maar het is maar een muts hoor. Het is niet dat ze met een dood varken om haar nek liepquote:Op zaterdag 3 januari 2009 11:10 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Nee hoor. Het is een mooi meisje, daar kunnen we kort over zijn. Ik vind het alleen een domme opmerking van d'r en dat vind ik dan weer jammer.
Ja hoor, op exact dezelfde wijze dat je Ajacied kan zijn en een feyenoord muts kan dragen omdat ie toch lekker warm is.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 11:13 schreef timmmmm het volgende:
[..]
En dat vind ik dus onzin. Je kan best vegetarier zijn én een unoxmuts dragen. Als ze nou een leren jasje had gedragen was het wat anders geweest, maar het is maar een muts hoor. Het is niet dat ze met een dood varken om haar nek liep
Als een man van pak hem beet 30 het met dit meisje doet, dan zijn ze geenszins strafbaar bezig, en kunnen ze nergens op veroordeeld worden. Het kind wordt over een paar maanden 18 en dan ziet ze er nog hetzelfde uit als nu. Waarom zou je haar buste dan wel mogen bewonderen, en nu niet?quote:Op zaterdag 3 januari 2009 11:13 schreef Ghazi het volgende:
Willen de geilneven die hier in deze topic reageren ook hun leeftijd even vermelden? Dan wordt de omvang van pedofilie in Nederland een stuk duidelijker.
30 en 18 is niet zo heel erg. Maar 35, 40 en 50 en alles daarboven zijn zeer verwerpelijk bezig.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 11:15 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Als een man van pak hem beet 30 het met dit meisje doet, dan zijn ze geenszins strafbaar bezig, en kunnen ze nergens op veroordeeld worden. Het kind wordt over een paar maanden 18 en dan ziet ze er nog hetzelfde uit als nu. Waarom zou je haar buste dan wel mogen bewonderen, en nu niet?
wedden dat ze volgend jaar een mooi contract heeftquote:Op zaterdag 3 januari 2009 11:01 schreef timmmmm het volgende:
[..]!!!!!!!!!!!!!!
Hoeveel wedden we dat over 5 jaar niemand weet wie ze is?
Precies. Daarom vond ik het ook een domme opmerking.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 11:13 schreef timmmmm het volgende:
[..]
En dat vind ik dus onzin. Je kan best vegetarier zijn én een unoxmuts dragen. Als ze nou een leren jasje had gedragen was het wat anders geweest, maar het is maar een muts hoor. Het is niet dat ze met een dood varken om haar nek liep
Het is duidelijk dat jij geen flauw benul hebt van wat pedofilie is. Iets over seksuele rijpheid en aantrekking...quote:Op zaterdag 3 januari 2009 11:13 schreef Ghazi het volgende:
Willen de geilneven die hier in deze topic reageren ook hun leeftijd even vermelden? Dan wordt de omvang van pedofilie in Nederland een stuk duidelijker.
Dus de profeet Mohammed die volgens enkele overleveringen met een negenjarige, geslachtsrijpe meisje getrouwd was, is dus zeker geen pedofiel? Goed dat we dit misverstand uit de wereld hebben geholpen.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 11:22 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
Het is duidelijk dat jij geen flauw benul hebt van wat pedofilie is. Iets over seksuele rijpheid en aantrekking...
Neen. Waarom? Alleen omdat ze opmerken dat de dame in kwestie een bijzonder grote boezem heeft? Je bent blind als je dat niet ziet, en dan kan je het net zo goed zeggen. En dan zie je dus ook als je 35, 40, 50 en alles daarboven bent. Jou is de voorgevel van ons unoxmeisje ook opgevallen, jij bent alleen zo hypocriet er niets van te zeggen. En nogmaals, Hoe verschilt dit paar borsten met hetzelfde paar, wat onveranderd zal zijn, net als het meisje, over een paar maanden?quote:Op zaterdag 3 januari 2009 11:17 schreef Ghazi het volgende:
[..]
30 en 18 is niet zo heel erg. Maar 35, 40 en 50 en alles daarboven zijn zeer verwerpelijk bezig.
Vind jij? Maatschappelijk wordt het misschien verwerpelijk gevonden, maar biologisch is het heel logisch, hoor.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 11:17 schreef Ghazi het volgende:
[..]
30 en 18 is niet zo heel erg. Maar 35, 40 en 50 en alles daarboven zijn zeer verwerpelijk bezig.
Tussen trouwen en kijken naar een boezem is toch wel een groot verschil hoorquote:Op zaterdag 3 januari 2009 11:24 schreef Ghazi het volgende:
[..]
Dus de profeet Mohammed die volgens enkele overleveringen met een negenjarige, geslachtsrijpe meisje getrouwd was, is dus zeker geen pedofiel? Goed dat we dit misverstand uit de wereld hebben geholpen.
Zo gauw een meisje volledig seksueel is gerijpt kun je wat mij betreft niet meer van pedofilie spreken inderdaad.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 11:24 schreef Ghazi het volgende:
[..]
Dus de profeet Mohammed die volgens enkele overleveringen met een negenjarige, geslachtsrijpe meisje getrouwd was, is dus zeker geen pedofiel? Goed dat we dit misverstand uit de wereld hebben geholpen.
Als het bij kijken blijft, ben ik dat met je eens. Als dat niet het geval is, is het wel degelijk pedofilie, omdat een kind nog niet volwassen genoeg is daar besluiten over te nemen. Daarom is het in dit geval géén pedofilie, omdat het meisje in kwestie oud genoeg geacht wordt de gevolgen van haar daden te kunnen overzien. Of het verstandig is is een tweede, maar ze is oud genoeg dat zelf te beslissen.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 11:26 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
Zo gauw een meisje volledig seksueel is gerijpt kun je wat mij betreft niet meer van pedofilie spreken inderdaad.
Bij pedofilie gaat het er geloof ik uitsluitend om dat het seksuele object nog niet geslachtsrijp is. Dat is een meetbare eigenschap. In hoeverre iemand geestelijk klaar is voor seks is zeer arbitrair. Ik ben het met je eens dat je kunt stellen dat een kind van 9, ook al is deze geslachtsrijp, dat niet is, maar dat maakt het volgens mij nog geen pedofilie (gesteld dat ze geslachtsrijp is dus).quote:Op zaterdag 3 januari 2009 11:29 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Als het bij kijken blijft, ben ik dat met je eens. Als dat niet het geval is, is het wel degelijk pedofilie, omdat een kind nog niet volwassen genoeg is daar besluiten over te nemen. Daarom is het in dit geval géén pedofilie, omdat het meisje in kwestie oud genoeg geacht wordt de gevolgen van haar daden te kunnen overzien. Of het verstandig is is een tweede, maar ze is oud genoeg dat zelf te beslissen.
Ik ben dan ook niet zo oud, he?quote:Op zaterdag 3 januari 2009 11:24 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Neen. Waarom? Alleen omdat ze opmerken dat de dame in kwestie een bijzonder grote boezem heeft? Je bent blind als je dat niet ziet, en dan kan je het net zo goed zeggen. En dan zie je dus ook als je 35, 40, 50 en alles daarboven bent. Jou is de voorgevel van ons unoxmeisje ook opgevallen, jij bent alleen zo hypocriet er niets van te zeggen.
Die oude gasten hebben hun tijd gehad. Laten ze maar vrouwen van hun eigen leeftijd maar pakken. Tseesh, wat een ophef over een zeventienjarig meisje.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 11:24 schreef timmmmm het volgende:
[..]
En nogmaals, Hoe verschilt dit paar borsten met hetzelfde paar, wat onveranderd zal zijn, net als het meisje, over een paar maanden?
quote:Op zaterdag 3 januari 2009 11:34 schreef Ghazi het volgende:
[..]
Ik ben dan ook niet zo oud, he?![]()
Zonder dollen, als oudere gasten op tilt slaan bij het zien van een paar borsten en opmerkingen maken van" "ik zou haar doen" en "ik wil haar vanavond kapotscheuren", dan is er serieus iets mis met deze gozers.
[..]
Die oude gasten hebben hun tijd gehad. Laten ze maar vrouwen van hun eigen leeftijd maar pakken. Tseesh, wat een ophef over een zeventienjarig meisje.
Het gaat mij om de mentaliteit. Stel een dochter komt met haar 17 jarige vriendin thuis. En de vader kan aan niets anders denken dan de tieten van die vriendin. Dat is toch triest?
Je kunt twisten over de vraag in hoeverre dat moreel gepast is (ik vind het ook walgelijk bijvoorbeeld), maar er is in wezen helemaal niets mis met die mannen.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 11:34 schreef Ghazi het volgende:
[..]
Ik ben dan ook niet zo oud, he?![]()
Zonder dollen, als oudere gasten op tilt slaan bij het zien van een paar borsten en opmerkingen maken van" "ik zou haar doen" en "ik wil haar vanavond kapotscheuren", dan is er serieus iets mis met deze gozers.
Dat zal best wel regelmatig voorkomen hoor.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 11:34 schreef Ghazi het volgende:
Het gaat mij om de mentaliteit. Stel een dochter komt met haar 17 jarige vriendin thuis. En de vader kan aan niets anders denken dan de tieten van die vriendin. Dat is toch triest?
Als rijping enkel het criterium is, vind ik het alsnog niet kunnen. Mentaal zijn de meiden nog niet volwassen (vroeger misschien wel).quote:Op zaterdag 3 januari 2009 11:25 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
Vind jij? Maatschappelijk wordt het misschien verwerpelijk gevonden, maar biologisch is het heel logisch, hoor.
Het voornaamste criterium is wat het meisje zelf wil.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 11:38 schreef Ghazi het volgende:
[..]
Als rijping enkel het criterium is, vind ik het alsnog niet kunnen. Mentaal zijn de meiden nog niet volwassen (vroeger misschien wel).
Een 13 jarige die alle secundaire geslachtskenmerken vertoont, en een man van 30 plus, kan niet. Want het meisje is geestelijk niet rijp. Een ander criterium dat ook van belang is, dunkt mij.
Ja, maar niet als het gaat om de definitie van pedofilie. Zo'n man is feitelijk geen pedofiel. Dat zo'n relatie wettelijk verboden moet zijn, dat ben ik met je eens.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 11:38 schreef Ghazi het volgende:
[..]
Als rijping enkel het criterium is, vind ik het alsnog niet kunnen. Mentaal zijn de meiden nog niet volwassen (vroeger misschien wel).
Een 13 jarige die alle secundaire geslachtskenmerken vertoont, en een man van 30 plus, kan niet. Want het meisje is geestelijk niet rijp. Een ander criterium dat ook van belang is, dunkt mij.
Niets triest aan, zo is de natuur.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 11:34 schreef Ghazi het volgende:
Stel een dochter komt met haar 17 jarige vriendin thuis. En de vader kan aan niets anders denken dan de tieten van die vriendin. Dat is toch triest?
Oke, dit was mijn laatste post. Ik wil je nieuwe jaar nml. niet vergallen.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 11:39 schreef Pappie_Culo het volgende:
[..]
Het voornaamste criterium is wat het meisje zelf wil.
Kunnen we deze zeikerige discussie nu laten voor wat het is?
Eigenlijk zeg je dat je geen argumenten meer hebt en niet wilt toegeven dat jij het fout zag.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 11:40 schreef Ghazi het volgende:
[..]
Oke, dit was mijn laatste post. Ik wil je nieuwe jaar nml. niet vergallen.
Oh, dat niet. Maar vind het een beetje een onzin discussie over een meisje van 17.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 11:40 schreef Ghazi het volgende:
[..]
Oke, dit was mijn laatste post. Ik wil je nieuwe jaar nml. niet vergallen.
Op tilt slaan is een groot woord maar integendeel. Als je niet opgewonden raakt van een 17-jarige dame met alle standaard aantrekkelijke eigenschappen is er iets mis met je. Dat 'kapotscheuren' is natuurlijk allemaal grootspraak van klein geschapen internethelden maar opgewonden raken van dat meisje is niks mis mee.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 11:34 schreef Ghazi het volgende:
[..]
Ik ben dan ook niet zo oud, he?![]()
Zonder dollen, als oudere gasten op tilt slaan bij het zien van een paar borsten en opmerkingen maken van" "ik zou haar doen" en "ik wil haar vanavond kapotscheuren", dan is er serieus iets mis met deze gozers.
En het ironische is dan dat het diezelfde mensen zijn die op andere vlakken juist ageren tegen iedere vorm van religieuze bemoeizucht.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 11:45 schreef SeLang het volgende:
In dit soort topics komen er altijd plotseling allerlei gereformeerde fundamentalisten tevoorschijn met een onderdrukte sexualiteit die dan dan andere mensen gaan voorschijven van 'mag' en 'niet mag' zonder dat de personen die het betreft om hun mening wordt gevraagd.
Ik vind het eigenlijk eerder triest dat volwassen mensen hun Private Spice of hun internetpron op teh interwebs niet weten te vinden en als alternatief maar gaan zitten fappen op foto's van een 17 jarige. En vervolgens ook nog eens een halve zoektocht over het net doen, om haar Hyves e.d. te zoeken...quote:Op zaterdag 3 januari 2009 11:45 schreef SeLang het volgende:
In dit soort topics komen er altijd plotseling allerlei gereformeerde fundamentalisten tevoorschijn met een onderdrukte sexualiteit die dan dan andere mensen gaan voorschijven van 'mag' en 'niet mag' zonder dat de personen die het betreft om hun mening wordt gevraagd.
Idd, wel interessant om te zien hoe iedereen wel een bepaald geloof heeft dat ze niet kunnen verklaren of beargumenteren maar waarvan ze wel zijn overtuigd, religieus of niet.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 12:09 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
En het ironische is dan dat het diezelfde mensen zijn die op andere vlakken juist ageren tegen iedere vorm van religieuze bemoeizucht.
Mijn complimenten voor deze post. Met die aantekening dat het gereformeerde fundamentalisme niet voorbehouden is aan gereformeerden. Het is dezelfde neiging om je privenormen aan anderen op te leggen, steeds meer blijkt dat mensen daar geen geloof of bijbel voor nodig hebben.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 11:45 schreef SeLang het volgende:
In dit soort topics komen er altijd plotseling allerlei gereformeerde fundamentalisten tevoorschijn met een onderdrukte sexualiteit die dan dan andere mensen gaan voorschijven van 'mag' en 'niet mag' zonder dat de personen die het betreft om hun mening wordt gevraagd.
Ik vind het triester dat je blijkbaar geen nieuwjaarsduik kan nemen zonder dat plotseling heel Nederland weet wie je bent.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 12:11 schreef Yildiz het volgende:
[..]
Ik vind het eigenlijk eerder triest dat volwassen mensen hun Private Spice of hun internetpron op teh interwebs niet weten te vinden en als alternatief maar gaan zitten fappen op foto's van een 17 jarige. En vervolgens ook nog eens een halve zoektocht over het net doen, om haar Hyves e.d. te zoeken...
Als Balkenende het voor het zeggen zou hebben zouden meisjes met zulke borsten niet meer mee mogen doen, wegens aantasting van de normen.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 12:30 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Mijn complimenten voor deze post. Met die aantekening dat het gereformeerde fundamentalisme niet voorbehouden is aan gereformeerden. Het is dezelfde neiging om je privenormen aan anderen op te leggen, steeds meer blijkt dat mensen daar geen geloof of bijbel voor nodig hebben.
Dat is uiteraard het toppunt van triestheid. Foto's van meiden in bikini's, die toevallig de nieuwjaarsduik doen, helemaal onderzoeken. Tot en met het vinden van de Hyves aan toe. Dat is echt royal sadness.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 12:34 schreef pfaf het volgende:
[..]
Ik vind het triester dat je blijkbaar geen nieuwjaarsduik kan nemen zonder dat plotseling heel Nederland weet wie je bent.
Idd laat dat meisje met rustquote:Op zaterdag 3 januari 2009 12:34 schreef pfaf het volgende:
[..]
Ik vind het triester dat je blijkbaar geen nieuwjaarsduik kan nemen zonder dat plotseling heel Nederland weet wie je bent.
want?quote:Op zaterdag 3 januari 2009 11:34 schreef Swetsenegger het volgende:
Ach Herald loopt weer een beetje het moralistje te spelen
dat meen je nietquote:Op zaterdag 3 januari 2009 15:47 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
Die onderste lijkt bizar veel op mijn ex.Sterker nog, volgens mij is het dr.
EN nu wat scherper.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 15:46 schreef fespo het volgende:
[..]
hier neem jij deze![]()
[ afbeelding ]
neem ik deze![]()
[ afbeelding ]
Dat zouden ze zijn als ze níet op dikke tetten zoals die van Luca zouden geilen maar op onontwikkelde meisjes van 8 (oid)quote:Op zaterdag 3 januari 2009 15:01 schreef Slappy het volgende:
[..]
Idd laat dat meisje met rust538 ook weer kansloos bezig hele tjd lopen zeuren of je op cover van hun cd wilt en wat heb je mooie borsten en heb je al een vriendje leken wel stel pedos gingen ze die moeder ook lastig vallen
Die mag er niet aan zitten neequote:Op zaterdag 3 januari 2009 18:05 schreef koen_pijl het volgende:
Ik zou niet echt blij zijn als ik haar papa was.
Als je haar vader was dan ben je een fucking held.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 18:05 schreef koen_pijl het volgende:
Ik zou niet echt blij zijn als ik haar papa was.
of op de vriendin van Giel Beelen dusquote:Op zaterdag 3 januari 2009 17:49 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Dat zouden ze zijn als ze níet op dikke tetten zoals die van Luca zouden geilen maar op onontwikkelde meisjes van 8 (oid)
Eigenlijk is iedereen die valt op vrouwen zonder dikke tieten PEDO!11!!111quote:Op zaterdag 3 januari 2009 18:13 schreef Herald het volgende:
[..]
of op de vriendin van Giel Beelen dus
Dat betwijfel ik. Tenslotte lust ze geen worstquote:Op zaterdag 3 januari 2009 19:21 schreef BreakSpear het volgende:
Ze heeft vast een hele gelukkige vriend, lekkere tieten man!
nee, ze eet geen worst.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 19:25 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Dat betwijfel ik. Tenslotte lust ze geen worst
volgens mij ben ik echt de enige ofzo die er niet zoveel aan vindquote:Op zaterdag 3 januari 2009 19:21 schreef BreakSpear het volgende:
Ze heeft vast een hele gelukkige vriend, lekkere tieten man!
maar dit topic weet je wel feilloos te vindenquote:Op zaterdag 3 januari 2009 19:30 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
volgens mij ben ik echt de enige ofzo die er niet zoveel aan vind
Toch stiekem ff loeren hequote:Op zaterdag 3 januari 2009 19:31 schreef qonmann het volgende:
[..]
maar dit topic weet je wel feilloos te vinden
Voor haar 15 minutes of fame denk ikquote:Op zaterdag 3 januari 2009 02:50 schreef Remake het volgende:
Waarom moest dat meisje nou naar rtl boulevard komen?
Alleen om der tieten?
Kwamkwammertijdquote:Op zaterdag 3 januari 2009 19:35 schreef Juup© het volgende:
[..]
Voor haar 15 minutes of fame denk ik
duh, jij hebt de jetsers van fraubitch in je handen gehad en bent dus wel wat gewend, wij nietquote:Op zaterdag 3 januari 2009 19:30 schreef Dribbel_ het volgende:
volgens mij ben ik echt de enige ofzo die er niet zoveel aan vind
'Iedereen', 'heel Nederland op zoek', 'goedlachse'. Gatverdamme, wat een kut'krant'quote:Iedereen houdt van Luca Prins. Voor het mooie meisje, naar wie heel Nederland vrijdag op zoek was, is inmiddels een fanclub opgericht.
Een officiële Luca Prins-hyve is opgericht voor het goedlachse Unox-meisje, dat na een onschuldige nieuwjaarsduik in één klap bekende Nederlander is geworden.
Telegraaf-fotograaf Martin Mooij legde haar op nieuwjaarsdag in Egmond aan Zee op de gevoelige plaat vast, waarna een grootscheepse zoektocht begon. Door verschillende media werd jacht gemaakt op de mooie blonde dame. Castingbureaus staan om haar te springen, maar ook hyvers zijn nu fan van Luca.
quote:Op zaterdag 3 januari 2009 21:16 schreef Roel_Jewel het volgende:
http://tinyurl.com/84zgs6
[..]
'Iedereen', 'heel Nederland op zoek', 'goedlachse'. Gatverdamme, wat een kut'krant'![]()
![]()
. Heeft ze er zelf om gevraagd om deze aandacht te krijgen
Denk 't niet...
quote:Welke cub maat heeft deze dame al !17 jaar en al van die grote poe zeg,ze zal er wel last van krijgen van die grote. Maar ze zijn wel erg mooi. Mocht ze BI zijn dan kan ze me bellen
Chantal (BI), Amsterdam | 20:38 | 03.01.09
quote:Op zaterdag 3 januari 2009 21:22 schreef Herald het volgende:
Het is maar hyves hoor. Om elke scheet wordt een 'officiële' hyves pagina gemaakt. Is toch weer een vriend extra als je je daar bij aanmeldt.
En al die "vrienden" denken dat die Hyves ook echt van dat meisje isquote:Op zaterdag 3 januari 2009 21:25 schreef Specularium het volgende:
Er zijn inmiddels een stuk of 5 hyves met haar naam opgezet.
Komkommertijd zeker?quote:Op vrijdag 2 januari 2009 19:16 schreef F04 het volgende:
[..]
Nou meneer Weesie? We hebben d'r gevonden. Wat nu?
Dat zijn waarschijnlijk meldingen van de makers van die andere Hyvesquote:Op zaterdag 3 januari 2009 21:41 schreef jorienvdherik het volgende:
Deze hyve is niet ok. Dit gebeurt automatisch wanneer er meerdere hyvers een niet-ok melding doen. Wij kijken binnen 1-2 dagen of deze content inderdaad in strijd is met de gebruikersvoorwaarden.
http://www.telegraaf.nl/b(...)a_Prins__.html?p=1,2quote:Op zaterdag 3 januari 2009 21:16 schreef Roel_Jewel het volgende:
http://tinyurl.com/84zgs6
[..]
'Iedereen', 'heel Nederland op zoek', 'goedlachse'. Gatverdamme, wat een kut'krant'![]()
![]()
. Heeft ze er zelf om gevraagd om deze aandacht te krijgen
Denk 't niet...
quote:UPDATE Niet iedereen houdt van Luca Prins. Voor het mooie meisje, naar wie heel Nederland vrijdag op zoek was, was een heuse Hyves-fanclub opgericht. Maar die is na een paar uur al offline gehaald.
Foto is niet ok bevonden door de hyvers.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 21:51 schreef WammesWaggel het volgende:
http://robinborsboom.hyves.nl/?ref=sr
Die foto WTF
quote:Op zaterdag 3 januari 2009 23:09 schreef Mr.Noodle het volgende:
http://www.dumpert.nl/med(...)j_rtl_boulevard.html
Tjezus, dat Baywatch-muziekje eronder..
quote:Op zaterdag 3 januari 2009 00:17 schreef WammesWaggel het volgende:
Mocht zij overwegen om een Zondagmiddag bij Don en Ad op de koffie te komen dan voorzie ik een hype welke die van Stacy flink zal overstijgen.
Ach maakt dat uit. Gaat er om hoe ze (de jetsers) er nu uitzien en niet hoe ze er over een jaar of 10 uitziet. De meeste van ons hier zullen ze toch nooit in de handen hebben.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 23:49 schreef rgras het volgende:
Ze ziet er leuk uit, alleen ben ik bang dat haar voorgevel over enkele jaartjes behoorlijk wat lager hangt als ik naar deze foto kijk:
[ afbeelding ]
als ze haar best doet kan ze dit jaar 250.000 euro opstrijken , en wie weet wat de volgende vijf jaar, toch leuk voor haarquote:Op zondag 4 januari 2009 18:00 schreef mjb44 het volgende:
[..]
Ach maakt dat uit. Gaat er om hoe ze (de jetsers) er nu uitzien en niet hoe ze er over een jaar of 10 uitziet. De meeste van ons hier zullen ze toch nooit in de handen hebben.
Denk dat de playboy, na al die aandacht, wel grof geld wil neertellen voor een leuke reportage met haar (moet ze wel eerst 18 zijn). Hoeft ze zich in ieder geval niet meer druk te maken over hoe haar studie gefinacieerd moet worden, waar ze haar autorijles van moet betalen en dat soort dingen.
Maar is voor haar wel zaak om als ze er een slaatje uit wil slaan dat ze er zo snel mogelijk bij is. Als de tepels ter hoogte van haar navel hangen hoeft het niet meer.
Precies ze kan nog genoeg opstrijken voordat de zwaartekracht echt grip haar tieten krijgt.quote:Op zondag 4 januari 2009 18:11 schreef henkway het volgende:
[..]
als ze haar best doet kan ze dit jaar 250.000 euro opstrijken , en wie weet wat de volgende vijf jaar, toch leuk voor haar
Ze is geen BN-er... Doe er maar een 0 vanaf.quote:Op zondag 4 januari 2009 18:11 schreef henkway het volgende:
als ze haar best doet kan ze dit jaar 250.000 euro opstrijken
Beetje jammerquote:Op zaterdag 3 januari 2009 23:09 schreef Mr.Noodle het volgende:
http://www.dumpert.nl/med(...)j_rtl_boulevard.html
Tjezus, dat Baywatch-muziekje eronder..
Yeah !quote:
Najaquote:www.unoxmeisje.nl
Helaas. Het is alweer voorbij!
Daarvoor hebben wij een aantal redenen.
- Zoals gemeld in het stukje van de telegraaf is het voor ons als grap begonnen. Het is nooit de bedoeling geweest om mensen op wat voor manier dan ook te kwetsen. We zijn er nu echter achtergekomen, dat het een grotere impact heeft dan wij voorzien hadden. Dit geeft voor ons aan, dat er een behoorlijke druk komt te liggen op een 17 jarig meisje.
- Naast positieve en negatieve mailtjes, hebben wij ook mailtjes ontvangen, die, om het netjes te zeggen, de reden zijn van de negatieve mailtjes. Dat zijn uitingen die wij niet toestaan, en waar de site ook niet voor bedoeld is, en aan die doeleinden willen wij ook absoluut niet meewerken.
Kortom, het is mooi geweest.
Reacties kunt u wel blijven sturen naar: info@unoxmeisje.nl
Ik snap sowieso niet waarom je überhaupt al zo een idee daadwerkelijk gaat uitwerken. Echt kansloos.quote:
Reacties mogen naar het adres van Peter Zuidhof uit Middelstum. Doe anders even een whois, altijd leukquote:Op maandag 5 januari 2009 00:12 schreef Adidah het volgende:
[..]
Ik snap sowieso niet waarom je überhaupt al zo een idee daadwerkelijk gaat uitwerken. Echt kansloos.
pokon.. gaan ze groeienquote:Op maandag 5 januari 2009 00:21 schreef Dawwa het volgende:
Ik zou haar eerder schatten op 21
...Wat doen ze tegenwoordig in het eten zeg?
Ik snap sowieso niet waarom je überhaupt al zoiets daadwerkelijk gaat uitzoeken. Echt kansloos.quote:Op maandag 5 januari 2009 00:19 schreef Resco het volgende:
Reacties mogen naar het adres van Peter Zuidhof uit Middelstum. Doe anders even een whois, altijd leuk
Nog niet half zo kansloos als een site maken over een meisje van 17 jaarquote:Op maandag 5 januari 2009 00:22 schreef Herald het volgende:
[..]
Ik snap sowieso niet waarom je überhaupt al zoiets daadwerkelijk gaat uitzoeken. Echt kansloos.
groeihormonenquote:Op maandag 5 januari 2009 07:39 schreef Man-E-Faces het volgende:
Wat zouden ze stiekem in babyvoeding stoppen tegenwoordig
En dan ook nog eens vegetariër zijn...quote:Op maandag 5 januari 2009 10:14 schreef bloodymary het volgende:
Ik vind eigenlijk als je met dit weer in de zee gaat, dat je sowieso niet spoort....
Met zoveel vlees voor de borst...quote:Op maandag 5 januari 2009 11:09 schreef Adidah het volgende:
[..]
En dan ook nog eens vegetariër zijn...
Die moet je op hun site plaatsen die is leukquote:Op maandag 5 januari 2009 09:55 schreef Dodecahedron het volgende:
Nou joepie. GeenStijl ziet eens een meisje met grote borsten. Stop de persen.
Ja man! Dat zal ze leren!quote:Op maandag 5 januari 2009 11:56 schreef Man-E-Faces het volgende:
[..]
Die moet je op hun site plaatsen die is leuk
Leuke viral: http://willemzwijgtnietme(...)ca-pri.html#commentsquote:Een Zweedse kok stuurde mij een tip over Luca Prins, het onbekende meisje dat op nieuwjaarsdag zo spontaan en toevallig door de wakkerste krant van Nederland werd gespot. Het hele land was vervolgens zogenaamd op zoek naar de hoofdrolspeelster uit deze slimme viral van Geen Stijl - lees: de Telegraaf Media Groep.
Uit de hoge hoed werd een verlegen zeventienjarig schoolmeisje getoverd. Maar hoe verlegen is een meisje dat een fotoshoot heeft gedaan voor één van de bladen van LRF Media, de op twee na grootste uitgever van Zweden ? Nou wil het toeval dat de TMG haar Zweedse activiteiten net heeft verkocht aan LRF Media.
Ad Swartjes (CEO TMG) verklaarde dat hij niet de juiste schaalgrootte bereikte die nodig is voor de volwassen mediamarkt van Zweden. Hij richt zich nu op TV en gebruikt het marketinginstrument Geen Stijl als breekijzer om de toegangsdeur in Hilversum te openen. Dat blog is net zo geloofwaardig als een Unox muts die zegt dat ze vegetariër is.
Daar doet zelfs haar schaalvergroting niets aan af.
mis ik de fotoshoot nu of watquote:Op maandag 5 januari 2009 18:08 schreef raptorix het volgende:
[..]
Leuke viral: http://willemzwijgtnietme(...)ca-pri.html#comments
Neuh....quote:Op maandag 5 januari 2009 19:16 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
mis ik de fotoshoot nu of wat
Het blijven heerlijke tietjesquote:Op zaterdag 10 januari 2009 13:42 schreef qonmann het volgende:
Ze is een kaasmeisje nu![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Nou zeg!quote:
De rest van haar lichaam is ook lekker...quote:
Ik ben niet zo van de nuance. Of lekker of grafkop.quote:Op zaterdag 10 januari 2009 14:17 schreef SeLang het volgende:
[..]
Nou zeg!
Misschien niet superknap, maar een grafkop?
Ik zou dr doen(al zegt dat misschien niet alles
)
neequote:Op zaterdag 10 januari 2009 14:18 schreef DS4 het volgende:
[..]
De rest van haar lichaam is ook lekker...
Als je liever een vette zeug hebt niet nee... Maar goed, dat is wat anders.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Doe maar gewoon, dan doe je al dom genoeg
[quote]Op donderdag 15 januari 2009 11:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik blijf vinden dat het werk van een CEO zwaar wordt ondergewaardeerd.
Nee, jij hebt een puike snuit.quote:Op zaterdag 10 januari 2009 14:21 schreef pfaf het volgende:
[..]
Ik ben niet zo van de nuance. Of lekker of grafkop.
Gewoon een leuke normale meid om te zien, dat was ook het leuke aan die foto in de telegraaf. En ze heeft een mooi figuur en grote jetsersquote:
Een normale meid die betaald wordt om de spil te zijn in een viral van de Telegraaf Media Groep.quote:Op zaterdag 10 januari 2009 14:38 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Gewoon een leuke normale meid om te zien, dat was ook het leuke aan die foto in de telegraaf. En ze heeft een mooi figuur en grote jetsers
Ik blijf dat een lelijk anglicisme vinden toch hoor.quote:Op zaterdag 10 januari 2009 14:38 schreef SeLang het volgende:
Nou, aangezien iedereen hier het een lelijke trol vindt en haar niet wil doen, stuur dr maar op dan![]()
Daar wil ik toch eerst wat meer bewijs van zien voordat ik die internetroddels geloofquote:Op zaterdag 10 januari 2009 14:41 schreef Yildiz het volgende:
[..]
Een normale meid die betaald wordt om de spil te zijn in een viral van de Telegraaf Media Groep.
Uhm dude, wees toch niet zo naieef.quote:Op zaterdag 10 januari 2009 15:11 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Daar wil ik toch eerst wat meer bewijs van zien voordat ik die internetroddels geloof
In tegenstelling tot anderen geloof ik nou eenmaal niet elk gerucht op het inetquote:Op zaterdag 10 januari 2009 15:30 schreef raptorix het volgende:
[..]
Uhm dude, wees toch niet zo naieef.
quote:Op zaterdag 10 januari 2009 14:26 schreef DS4 het volgende:
[..]
Als je liever een vette zeug hebt niet nee... Maar goed, dat is wat anders.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
welke hal moet je hebben voor zieke air max ??
Oja, gelukkig heeft GS nooit geen inkomsten uit virals (stivoro, doritos, landmacht, etc, etc, etc).quote:Op zaterdag 10 januari 2009 15:57 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
In tegenstelling tot anderen geloof ik nou eenmaal niet elk gerucht op het inet. Het zou best kunnen maar het enige wat ik er tot nut toe van gezien heb is een debiele blog die het over een zweed heeft...
Ja, het kan natuurlijk nooit dat er gewoon een 17-jarig meisje met grote jetsers naar de nieuwjaarsduik gaatquote:Op zaterdag 10 januari 2009 16:04 schreef raptorix het volgende:
[..]
Oja, gelukkig heeft GS nooit geen inkomsten uit virals (stivoro, doritos, landmacht, etc, etc, etc).
En heel toevallig pakt partner telegraaf groot uit, en op zelfde moment geenstijl, sjonge sjonge denk na
Auw.quote:Op zaterdag 10 januari 2009 14:35 schreef Dodecahedron het volgende:
[..]
Nee, jij hebt een puike snuit.
Wie is er naief, degene die op het bewijs afgaat, of degene die internetroddels geloofd?quote:Op zaterdag 10 januari 2009 15:30 schreef raptorix het volgende:
[..]
Uhm dude, wees toch niet zo naieef.
Ok hier de feiten:quote:Op zaterdag 10 januari 2009 17:20 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Wie is er naief, degene die op het bewijs afgaat, of degene die internetroddels geloofd?
Ik kan niet stoppenquote:Op zaterdag 10 januari 2009 17:37 schreef raptorix het volgende:
-Kijk eens naar haar borsten
Het is inderdaad overduidelijk een onvolgroeid meisjequote:
Dat is waar. Als die tetten niet een beetje groeien krijgt ze wel écht last van een minderwaardigheidscomplex! Dat kan niet anders!quote:Op zaterdag 10 januari 2009 18:12 schreef SeLang het volgende:
[..]
Het is inderdaad overduidelijk een onvolgroeid meisje
En hoe is het afgelopen? Ik heb dit helemaal gemist.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 22:06 schreef CasB het volgende:
Ik vind haar wel schattig. Dat ze grote tieten heeft is wel mooi meegenomen.
Dat dus.quote:Op maandag 12 januari 2009 00:45 schreef Man-E-Faces het volgende:
1. photoshop 2. ik heb meerdere fotos geizen behalve die in de op. ik vind haar zelf ook niet zo... dr gezicht is leuk maar meer ook niet.
Há, kaas is helemaal niet vegetarischquote:Op maandag 12 januari 2009 16:38 schreef EdvandeBerg het volgende:
Op die foto's in de Telegraaf zag ze er echt super uit, ook mooi koppie met een prachtige lach.
In het echt bleek het een stuk minder.
[ afbeelding ]
Zoek even op veganisme en ga je vervolgens schamen.quote:Op maandag 12 januari 2009 17:22 schreef Casparovvv het volgende:
Há, kaas is helemaal niet vegetarisch
Je vergeet Beemster!quote:Op maandag 12 januari 2009 19:15 schreef raptorix het volgende:
Een viral voor Unox (foto)soep
Wat is die tekst subtiel geplaatst.quote:Op maandag 12 januari 2009 16:38 schreef EdvandeBerg het volgende:
Op die foto's in de Telegraaf zag ze er echt super uit, ook mooi koppie met een prachtige lach.
In het echt bleek het een stuk minder.
[ afbeelding ]
De hype is ook wel weer zo'n beetje over hoor....quote:Op dinsdag 13 januari 2009 12:08 schreef Hamilcar het volgende:
Ik vind het nog steeds een mooie meid met erg grote ballen.
.. begrijp alleen de hele hype niet, want zo zijn er wel meer :p
De hype doet me een beetje erg veel denken aan die southparkaflevering waarin een klasgenootje borstjes begint te krijgen: Alle jongens beginnen ineens oergeluiden uit te stoten en ander primatengedrag te vertonen.quote:Op dinsdag 13 januari 2009 12:30 schreef Grrrrrrrr het volgende:
De hype is ook wel weer zo'n beetje over hoor....
Ik suggereerde eerder in deze draad dat het te maken heeft met de winter. In de zomer krijgt de gemiddelde lezer van de Telegraaf zoveel voorbeelden te zien van tienermeisjes met pronte borsten dat ze weten dat het normaal is. In de winter is het kennelijk van de te kleine harde schijf afgemikt om ruimte te maken voor zaken als "op bevroren water, we noemen het ijs, kan je schaatsen". Ook handige info natuurlijk...quote:Op dinsdag 13 januari 2009 12:41 schreef Weltschmerz het volgende:
Je zou zeggen dat iedereen inmiddels wel weet dat vrouwen borsten hebben en dat die mooi kunnen zijn en dat dat geen aanleiding is voor erg veel ophef.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |