FOK!forum / Ouder(s) / Zwangerschap en geboorte deel 420
BEdinsdag 2 december 2008 @ 09:32
Vervolg van Zwangerschap en geboorte deel 419

De aanstaande papa's en mama's :

26 november 2008: Reinhilde en Nixxx
01 december 2008: Fuente en Buuf_Rietman
15 december 2008: Vero-Mama (meisje)
22 december 2008: DJMO en papa_johan (jongen)
24 december 2008: Dakota (meisje)
26 december 2008: Jose81
29 december 2008: _Ingrid_ en Djeez (jongen)

2009
02 januari 2009: Floria
07 januari 2009: kaputwiehund (papa)
08 januari 2009: DolleMina
09 januari 2009: Bass-Miss
11 januari 2009: Diaan en Peaceman (jongen)
12 januari 2009: Estrys en Tubby
13 januari 2009: Cattie
16 januari 2009: Juttertje (jongen)
21 januari 2009: admiraal_anaal (papa)
23 januari 2009: Logout (meisje)
23 januari 2009: Jelief (jongen)
26 januari 2009: Jore (jongen)
27 januari 2009: Shaienne
28 januari 2009: Fruppel (meisje)
05 februari 2009: Twarres (papa)
11 februari 2009: Tinuviel en iamredleader
12 februari 2009: h2h2
14 februari 2009: maffemuts
18 februari 2009: hassanjassan (papa)
20 februari 2009: Zweefvliegje (was: klonelin) (meisje)
21 februari 2009: Koningin
24 februari 2009: Raissa en milanese (meisje)
25 februari 2009: ik80 (meisje)
03 maart 2009: Carmella
***19 maart 2009: texelonia en Micha ***
18 april 2009: S_oepstengel
20 april 2009: Iksje
27 april 2009: nummer_zoveel
04 mei 2009: Noli
20 mei 2009 Marlieske
22 mei 2009: Angel-Eyez
24 mei 2009: Memmel
25 mei 2009: jostib2nd (papa)
31 mei 2009: Vicky
05 juni 2009: Veraa
06 juni 2009: Mammamia
21 juni 2009: tessie
27 juni 2009: mikoxx
01 juli 2009: Flower-Ti-Amo
06 juli 2009: MeNicole
18 juli 2009: Rabsadani
*** 31 juli 2009: Miss_sly en het_fokschaap ***


***vermeldingen zijn (as) officiele fokbaby's
Over tikkers en tellers en babybanners.
Als jouw naam nog niet blauw is, maar je wil wel met je tellertje in de Openings Post dan moet je hem hier even in het topic neergooien, dan kan een van de modjes het aanpassen.
pinquitdinsdag 2 december 2008 @ 09:33
reinhilde nog nixxx?
Koningindinsdag 2 december 2008 @ 09:37
Die is nu bij de VK
huuphuupdinsdag 2 december 2008 @ 09:38
Reinhilde meis, ik hoop dat de VK gaat strippen en dat het dan goed doorzet!
Snel weer een vers beebje
Fruppeldinsdag 2 december 2008 @ 09:42
Goedemorgen! Nog geen verse beebjes?

Ik heb nog een foto voor jullie zoals beloofd, het heeft even geduurd want ik moest echt even bijkomen van de trouwdag maar hierbij een foto (zonder man):


Gisteren weer goedgekeurd bij de VK, bloeddruk is ook nogsteeds netjes en kindje ligt er ook goed voor!
Al met al mag ik dus weer niet klagen!
We hebben gisteren ook de commode en het ledikantje in elkaar gezet, zo onwijs leuk, vanavond lekker verder met alles inruimen.
Volgende week gaan we verder met klussen op de benedenverdieping en zodra dat klaar is kan ik ook alvast de box opzetten, heb er nu al zin in!
snoopydinsdag 2 december 2008 @ 09:45
Wow, je ziet er prachtig en stralend gelukkig uit Fruppel
lilydinsdag 2 december 2008 @ 09:49
Je spettert van de foto af, Fruppel leuk
BEdinsdag 2 december 2008 @ 09:51
Prachtig Fruppel!
Diaan73dinsdag 2 december 2008 @ 09:52
Wat een leuke foto Fruppel. Krijgen we er ook nog eentje te zien waar je helemaal op staat
miss_slydinsdag 2 december 2008 @ 09:53
Moie foto, Fruppel, je staat er echt stralend en blij op!

KOmen er ook foto's van de kinderkamer in het bewuste topic?
DJMOdinsdag 2 december 2008 @ 09:53
mislukt dus om reinhilde hem te laten openen BE thnx voor het opengooien van deze

frups wat zie je er mooi uit

ik zal vannacht wel gehoopt hebben dat de bevalling zou inzetten, nu ik eenmaal mag, vier keer wakker geweest met harde buiken, krampjes in mijn rug etc, en nu helemaal nergens meer last van ... junior is wel onwijs druk, dus dat zit wel goed morgenavond worden de laatste planken in de badkamer opgehangen en het kastje boven de commode, dan kan ik hopelijk wél alles kwijt voor de baby...

morgen komt de rvk op controle, ze horen alleen maar goede berichten, dus dat zit hopelijk wel goed ik werk me een ongeluk om alles perfect te hebben en te houden, dus ik had niets anders verwacht. toch heb ik wel een beetje zenuwen voor morgen ... enfin komt tijd komt raad, ik zie het morgen allemaal wel ...
Dakotadinsdag 2 december 2008 @ 10:02
Fruppel mooi!

Reinhilde succes en jij ook morgen DJMO
BEdinsdag 2 december 2008 @ 10:10
Ja, ze was weg DJMO. En dus heb ik het maar gedaan.

Hoe is het bij jou Dakota? Ben je nu al 37w? Of morgen?
Dakotadinsdag 2 december 2008 @ 10:12
Morgen 37 Vandaag naar VK voor controle ..verder weer een rustige nacht Is ook wat..nu mag ze eindelijk (bijna) komen en dan stopt het gerommel Al mik ik toch liever zo rond de uitgerekende datum hoor
BEdinsdag 2 december 2008 @ 10:17
Ik moet denken aan zowel Knor als Moonah, als ik het goed heb. Die waren heel vroeg al aan het rommelen en tegen bevallen aan en uiteindelijk bleef dat kindje nog een flinke tijd zitten ook.

Ik ben benieuwd wanneer jouw kindje zicht aan gaat dienen.
Fruppeldinsdag 2 december 2008 @ 10:21
zodra we de rest van de foto's van de fotograaf hebben zal ik een foto plaatsen van het geheel inculsief man
Kinderkamer komt in het kinderkamertopic zodra de boel een beetje klaar en opgeruimd is!

Dakota super dat je het toch tot 37 weken gered hebt, ben benieuwd wanneer de beeb zich aan zal dienen!
Dakotadinsdag 2 december 2008 @ 10:24
heel stom hoor maar ik denk dat ik op 10 of 12 december beval gek voorgevoel.
_Ingrid_dinsdag 2 december 2008 @ 10:27
Mooi Fruppel! Ik heb zowaar goed geslapen! Was verbaasd wakker.
Jose81dinsdag 2 december 2008 @ 10:58
G_K... wat een rotbericht.. sterkte!

Fruppel, mooie foto!

Reinhilde en Fuente; zet'm op!!

Zo en nu ga ik wéér naar het lab...
miss_slydinsdag 2 december 2008 @ 10:59
Ik weet dat je als je zwanger bent, wel paracetamol mag gebruiken. Meeste andere pijnstillers niet, en ook niet paracetamol met codeine enzo, maar gewone wel. Hoe gaan/gingen jullie daarmee om? GEwoon als anders of toch wat terughoudender?
Dakotadinsdag 2 december 2008 @ 11:03
het liefst helemaal geen medicatie..wordt het echt te erg dan neem ik er 1 maar dat is nog maar 1 keer voorgekomen
DJMOdinsdag 2 december 2008 @ 11:04
ik slik(te) zo min mogelijk miss_sly, maar wel twee per keer en niet vaker dan twee tot maximaal drie keer per dag, als mijn rugpijn niet te harden was, in combinatie met een warme douche, en meteen erna naar bed, werkte het dan meestal wel. andere medicijnen slik ik echt alleen op voorschrift van de (huis)arts
miss_slydinsdag 2 december 2008 @ 11:08
Ik ben er ook heel terughoudend in. Ik voel me nu beroerd en moet hier nog een paar uur op kantoor zijn, maar daarna ga ik naar huis en naar bed. Maar normaal zou ik me dan nu volgooien met paracetamol om het vol te houden, maar dat wil ik nu helemaal niet. Dat is dus niet overdreven, maar heel gewoon, begrijp ik
Estrysdinsdag 2 december 2008 @ 11:09
Fruppel wat zie je er mooi en stralend uit!
Ik zit met een dilemma, we hebben een wieg in bruikleen gekregen van een tante (erfstuk blabla) Nou hebben we die gisteren opgehaald. Het onderstel hadden we al en toen kregen we al twijfels. De wieg is een rieten mand en ik heb nog nooit zoveel ruches bij elkaar gezien En als wij ergens niet zo van houden dan is het van ruches.
DJMOdinsdag 2 december 2008 @ 11:11
als je je echt zo beroerd voelt miss_sly, dan zou ik één paracetamol zonder toevoegingen innemen met veel water, geen koffie drinken maar bouillon ofzo of thee, en hopen dat die accountant opschiet
Fuentedinsdag 2 december 2008 @ 11:12
Fruppel, je straalt wat een mooie jurk ook

Miss_Sly, ik had laatst een ontstoken kies. Ik mocht toen 4 X 2 paracetamol op een dag, die gingen op. Het kan echt geen kwaad, als je hier niet bovenuit komt. Je moet het wel echt bij paracetamol houden, niet iets anders.
Als je het niet prettig vindt om er 8 te slikken, kun je ook beginnen met een startdosis van 2 paracetamol, en dan over de rest van de dag nog 3 X 1 paracetamol. Zo slik je een stuk minder maar het kan je wel wat beter laten voelen.

Ik ga richting gyn! Tot later!
huuphuupdinsdag 2 december 2008 @ 11:14
Fruppel wat ben je mooi!!
BEdinsdag 2 december 2008 @ 11:19
Ik wachtte ook net even iets langer dan normaal, maar als ik me echt rot voelde, dan nam ik er wel eentje hoor. En dan niet om alles te verdrijven, maar om even het echte nare er vanaf te halen.
Maar het is wel heel normaal dat je even aarzelt hoor!
marlieskedinsdag 2 december 2008 @ 11:23
Jelief

Fruppel wauw wat zie je er prachtig uit, de jurk maakt het af hoor maar alleen je gezicht spreekt al boekdelen

Estrys als jij die wieg echt lelijk vind dan bedank je toch gewoon voor het lieve gebaar maar zegt dat je van gedachten bent verandert? of je legt je kindje er straks 1x in voor het foto-boek van de familie
en zegt dan dan je kindje er niet in wil slapen ofzo? ik zou het wel met tact brengen desnoods met een smoes zulke zaken kunnen nogal eens gevoelig liggen weet ik uit ervaring een nichtje van mij had namelijk hetzelfde probleem met de wieg uit de familie

Hier gaat het wel oke, heb vannacht wat meer buikpijn gehad als gisteren overdag maar het was echt een zeurderig gevoel net of je ongesteld moet worden maar ik ervaar het niet als echt pijnlijk ofzo.
Gisteren met manlief nog even gekeken waar ze nou precies hadden geprikt en op die plek totaal geen pijntjes ofzo heel raar het gevoel zit bij de plek van mijn maag, dus zoals de gyn al zei ze zijn recht langs mijn maagvlies afgemoeten om de baarmoeder te kunnen vinden. Geen paniek ofzo dus ik geloof wel dat dit er gewoon bij hoort heb me ook echt gerust laten stellen door de gyn, zo fijn dat dat dus gewoon "mijn" eigen gyn was en geen vreemde man.
Het onderzoek was iig wat ik me ervan had voorgesteld en gelukkig heb ik me daar dus ook niet echt druk om gemaakt, was namelijk nergens voor nodig geweest.
Dag 1 van het wachten tikt nu langzaam voorbij ergens hoop ik dat we misschien vrijdag al wat te horen krijgen maar ik ga van maandag uit, dan worden we zeker niet teleurgesteld.

Reinhilde en ... ooh naam kwijt meiden ik hoop echt dat het doorzet bij jullie ik wil eigenlijk wel weer eens een lekkere vers gebakken baby zien
marlieskedinsdag 2 december 2008 @ 11:27
Miss_sly als je er met 1 denkt het scherpe kantje af te kunnen halen dan kan je gerust 1 paracetamol nemen hoor, kan verder echt geen kwaad. En tuurlijk ben je terug houdend dat was ik nog wel met Rennies en gaviscon op het einde Als je denkt zonder af te kunnen doe je natuurlijk zonder maar dat je het hier vraagt zegt genoeg denk ik.
Estrysdinsdag 2 december 2008 @ 11:34
quote:
Op dinsdag 2 december 2008 10:59 schreef miss_sly het volgende:
Ik weet dat je als je zwanger bent, wel paracetamol mag gebruiken. Meeste andere pijnstillers niet, en ook niet paracetamol met codeine enzo, maar gewone wel. Hoe gaan/gingen jullie daarmee om? GEwoon als anders of toch wat terughoudender?
ik mocht er 4x2 per dag met mijn kaakontsteking, Vond het alleen niet echt een fijn idee maar heb het aan de HA gevraagd en daar maar op vertrouwen
Reinhildedinsdag 2 december 2008 @ 11:38
Ik ben weer terug.

Bloeddruk netjes: 100/60.
Gewicht: niets aangekomen.
Baby's hartje: ook helemaal goed.
Strippen: half. Ze kon er net met 1 vinger bij, dus heb 1 cm. Ze heeft dus 'iets' kunnen strippen, maar niet zoals het normaal zou gaan, daarvoor zat het nog te dicht. Maar wie weet, helpt het... Ik denk eigenlijk van niet.

En nu? Vrijdag krijg ik een CTG en een echo, en onderzoek door de gyn.
En wordt er een afspraak gemaakt voor inleiden.

Ik hoop echt dat het nog op gang gaat komen, want natuurlijk ipv ingeleid lijkt me wel fijner... en aan de andere kant wil ik ook echt niet heel veel langer meer doorlopen, ik hou zo veel vocht vast in mijn benen dat ik nauwelijks nog door mijn knieen kan.

Het zou natuurlijk nog kunnen gebeuren vandaag, dat het kleine beetje strippen genoeg was, maar de vk denkt van niet.
Fuente, dan is het aan jou om van deze hele mooie datum een verjaardag te maken voor een lief babietje!
Burdiedinsdag 2 december 2008 @ 11:41
Reinhilde.
Estrysdinsdag 2 december 2008 @ 11:44
Nou ja we hebben in ieder geval al veel lol gehad om die wieg. Morgen naar mijn moeder en die is altijd heel creatief dus misschien kan die nog wat aan het ruches probleem doen. Kan me er ook niet zo druk om maken hoor, er zijn ergere dingen. Ik ga weer een baby wasje ophangen, zo schattig allemaal.
BEdinsdag 2 december 2008 @ 11:45
He wat balen Reinhilde. Toch het gerommel en geslijm zonder resultaat.
Wel fijn dat je vrijdag met de gyn verder gaat kijken. Iig weer wat meer duidelijkheid dan.
Maar hopelijk komt het nog gewoon vanzelf op gang alsnog.

He bah, dat is wel een tegenvaller hoor. Zelfs voor mij hier!
BEdinsdag 2 december 2008 @ 11:46
quote:
Op dinsdag 2 december 2008 11:44 schreef Estrys het volgende:
Nou ja we hebben in ieder geval al veel lol gehad om die wieg. Morgen naar mijn moeder en die is altijd heel creatief dus misschien kan die nog wat aan het ruches probleem doen. Kan me er ook niet zo druk om maken hoor, er zijn ergere dingen. Ik ga weer een baby wasje ophangen, zo schattig allemaal.
Ik wilde net gaan vragen of je hem niet geweoon opnieuw kan bekleden.
Dat gebeurt wel heel vaak hoor, met erfstukken. Wel de wieg, maar niet het oude beddengoed.
marlieskedinsdag 2 december 2008 @ 11:47
@Estrys zolang je er de humor van in kunt zien zit het wel goed hoor
Ach zolang die niet knalroze is en je er dan een jongen in moet leggen
Koningindinsdag 2 december 2008 @ 11:47
Wat de rest zegt Miss_sly en anders gewoon eerder naar huis, ziek melden en je bed in!!

Reinhilde, wat jammer, maar je weet natuurlijk nooit he! Kan altijd nog.

Ik wilde ook al zeggen om het wiegje zelf anders te bekleden of moet het zo blijven zoals het is?
Reinhildedinsdag 2 december 2008 @ 11:57
Nixxx blijft nog een dagje thuis, die is ook wel teleurgesteld geloof ik. Morgen gaat 'ie weer werken.
Helaas. Ik had het ergens al wel gedacht hoor, mezelf er op voorbereid dat ik nog helemaal dicht zou zitten.

Ik ga weer liggen, dat is het fijnste voor mijn benen. Fuente ik ben benieuwd hoe het jou is vergaan!!

Estrys, fijn dat je er iig om hebt kunnen lachen!
miss_slydinsdag 2 december 2008 @ 12:08
Bedankt allemaal!
Ik wil proberen de paracetamol uit te stellen tot ik thuis ben, zodat ik daarmee naar bed kan en even echt kan proberen te slapen. als het echt niet lukt, doe ik er dadelijk na de lunch wel vast een om de rest van de tijd hier door te komen en thuis kijk ik dan wel
miss_slydinsdag 2 december 2008 @ 12:10
Reinhilde, wat jammer dat er nog niet veel vooruitgang was. Ik hoop da thet voor vrijdag op gang komt en je iig niet ingeleid hoeft te worden!
Estrysdinsdag 2 december 2008 @ 12:22
Ow Reinhilde je geduld wordt wel op de proef gesteld zeg.

De wieg opnieuw bekleden kan natuurlijk wel maar het is vooral de kap die erbij zit die het ding enorm lelijk maakt en die tante heeft echt heel veel moeite gedaan om het ding opnieuw te bekleden 3 jaar geleden dus dat vind ik dan toch ook wel weer sneu. Hij is trouwens gewoon wit de bekleding (met overal het woord baby geborduurd) dus dat is niet zo onoverkomelijk, De kap zit met tie raps vast dus die kan ik er gewoon vanaf halen en dan gaat mijn moeder er zelf een hemel boven maken zonder ruches, een beetje een stoer kleurtje ofzo. Mooi kleur dekentje er in en trouwens ons kind is straks zoooo mooi dat niemand die wieg opvalt.

De wieg moet trouwens op het onderstel bevestigd worden met..jawel: tie raps. De ducktape hoeft vooralsnog niet uit de kast maar ik krijg er toch allemaal een beetje een macgyver gevoel bij.
Jose81dinsdag 2 december 2008 @ 12:26
Reinhilde, jammer zeg dat het nog steeds niet echt op schiet... kan me voorstellen dat je er niet op wacht om ingeleid te worden...

Miss_Sly, ik ben erg terughoudend in het innemen van medicijnen... welke dan ook.. En dat ben ik eigenlijk altijd wel, ook als ik niet zwanger ben. Ik heb deze hele zwangerschap nog geen medicijnen gebruikt, behalve Zofirax voor een 'koortsneus'. Ik hoop dat je het nog even uit kunt zingen op je werk...

Hier ook een heel gedoe. Gister een echo gehad... de kleine ligt dus echt behoorlijk voor... Nou mag het wel wat voorliggen (tot 2 weken), dat is op zich geen probleem, maar deze kleine heeft het wel erg goed naar z'n zin; de kleine weegt nu al bijna 7 pond. Toen we z'n buik gingen opmeten, was het in eerste instantie niet eens meetbaar, later wel; 39 weken-en-nog-wat-dagen... Been; ook te groot; iets van 38 weken-en-nog-wat-dagen. Het hoofdje loopt ongeveer een week voor op groei.

Gisteravond had ik m'n reguliere afspraak bij de vk... ik moest vandaag wéér een suikertest laten doen... maar dan een suikercurve, dus 3 keer bloedprikken. Ze zei namelijk 'ik denk niet dat er een probleem is, want je hebt al een keer je suiker laten checken, maar voor alle zekerheid wil ik dat nog een keer doen... want de kleine is gewoon wel groot voor 36 weken. Het kan zijn dat er toch iets mis is met je suikerwaarden. Het buikje van de baby is dik, dat kan betekenen dat de kleine groeit en groeit door de suikerinname van de moeder. Als een moeder wat meer snoept, kan dat soms gebeuren'. En... ja... ik snoep wel graag moet ik eerlijk zeggen ... dus vannacht voelde ik me op de één of andere manier zo schuldig, ik was gewoon klaar wakker en lag maar te piekeren.

Dus, vandaag gelijk actie ondernomen en hup- naar het lab...
Dat was erg leuk! Ik moest nuchter komen...kom ik daar vanmorgen aan om 08.05 uur, hele wachtkamer vol. Op zich kan het dan nog wel snel gaan, maar er waren maar 2 prikkers, die er lekker de tijd voor namen. Uiteindelijk was ik om 08.50 uur aan de beurt. Dus ik ga zitten in de stoel, hoor ik de zusters met elkaar overleggen 'die mevrouw moet een prik in de vinger', een ander 'nee, gewoon een buisje bloed' weer een ander 'bel anders even naar het ziekenhuis, want volgens mij moet het gewoon afgenomen worden' en zo ging dat nog even verder. Volgens de vk zou ik donderdag/vrijdag de uitslag kunnen krijgen, dus dat zou betekenen dat het dan om buisjes bloed gaat.. dat heb ik ook nog gezegd. Uiteindelijk toch gewoon een vingerprik. Wel fijn dat je dan gelijk ziet wat het resultaat is; 5.6 dacht ik... dus prima.

Thuis heb ik snel de vk gebeld met de vraag of het niet een gewone bloedafname had moeten zijn, ... maar ook daar wisten ze eigenlijk niet goed wat nou de gewoonte was. Maar een vingerprik leek ze prima, omdat je anders 3 keer geprikt moet worden voor een gewone bloedafname.

Twee uur na het ontbijt moest ik weer terug... kom ik daar net; weer die hele wachtkamer vol. Gelukkig heb ik me gewoon gemeld en zat dezelfde zuster bij het loket als die mij 's morgens al geprikt had. Dus... dat was in ieder geval geregeld. Alleen moet je die mensen allemaal zien kijken, als je dan vóór gaat! Gggrrrrr..... Oh ja, en die tweede controle was ook goed 4,3.

Ik heb net 4 boterhammen naar binnen gewerkt. Over 2 uur moet ik weer terugkomen voor de laatste prik... zal ook wel weer in de vinger zijn.

Nou... ik moest gewoon mijn ei even kwijt... ik ga nu naar de groothandel, ff wat knutselspul halen en dan straks wéér naar het lab, maar gelukkig de laatste keer......
cattiedinsdag 2 december 2008 @ 12:30
Hahah Estrys, klinkt wel bijzonder die wieg! Hopelijk kunnen jullie er iets van maken dat naar jullie zin is.

Reinhilde, balen joh.
Dakotadinsdag 2 december 2008 @ 12:30
ahw Reinhilde, hopen dat het halve strippen toch werkt..meestal komt er toch wel iets los hoor na gewoel in je baarmoedergebied (ik verloor dag erna slijmprop en had ontzettend veel weeen en uiteindelijk hield ik er 2 cm extra ontsluiting aan over..jij ent veel verder dus waarschijnlijk gaat het wel doorzetten..ik zal voor je duimen.

Jose..pff wat een gedoe zeg..
owletdinsdag 2 december 2008 @ 12:32
Reinhilde, wat lijkt jouw verhaal toch op mijn eerste zwangerschap! Zou ze overmorgen niet nog een keer willen strippen? Wellicht helpt het dan, dat was bij mij wel zo in ieder geval (eerste keer strippen was niet echt hoopvol, dat deed ook niets. Tweede keer twee dagen later gaf al weer wat meer hoop en toen zette het inderdaad door).

cattiedinsdag 2 december 2008 @ 12:32
Zo, dagvullend programma Jose! Wel fijn dat het goed is.
Bass-Missdinsdag 2 december 2008 @ 12:32
Hier is het ook weer zo, Jose. En maakt er zich niemand druk om...
De suikertest was ok en Fons was ook 56 cm lang en woog 4,5 kilo. We maken blijkbaar gewoon grote baby's. Gisteren bij de echo stond de teller op 38 weken 3 dagen terwijl ik 34 weken,3 dagen ben. En ook weer een groot hoofd.
Nijnadinsdag 2 december 2008 @ 12:32
Reinhilde, hopelijk doet het toch wat...
Dakotadinsdag 2 december 2008 @ 12:33
quote:
Op dinsdag 2 december 2008 11:57 schreef Reinhilde het volgende:
Nixxx blijft nog een dagje thuis, die is ook wel teleurgesteld geloof ik. Morgen gaat 'ie weer werken.
Helaas. Ik had het ergens al wel gedacht hoor, mezelf er op voorbereid dat ik nog helemaal dicht zou zitten.

Ik ga weer liggen, dat is het fijnste voor mijn benen. Fuente ik ben benieuwd hoe het jou is vergaan!!

Estrys, fijn dat je er iig om hebt kunnen lachen!
ik zou gewoon 10 potjes gaan sexen met Nixx, ik bedoel, eh jij zou 10 potjes moeten sexen misschien bakerpraatjesgedoe maar hoor toch vaak dat het wel werkt aan het eind van je zwangerschap
Fuentedinsdag 2 december 2008 @ 12:38
Reinhilde, jammer joh! Misschien dat het toch een zetje geeft?

Jose, wat een gedoe! Kan me indenken dat het een drukke dag is zo. Wel fijn dat je suiker in ieder geval goed is

Ik had net een andere gyn, mijn eigen is ziek. Wat een hork! Maar wel voortvarend. Omdat onze uk zo groot is (boven de 9 pond nu) en mijn bloeddruk op een onderdruk van 90 zit, had hij zoiets van 'niet te lang wachten'. Dus heeft hij toch maar even gevoeld, baarmoedermond was verstreken en hij heeft even goed gestript. Wat deed dat ontzettend pijn! Jeutje! Maar nu maar hopen dat het wat doet. Anders volgende week terug en dan waarschijnlijk inleiden.
Raissadinsdag 2 december 2008 @ 12:39
quote:
Op dinsdag 2 december 2008 09:42 schreef Fruppel het volgende:
Ik heb nog een foto voor jullie zoals beloofd, het heeft even geduurd want ik moest echt even bijkomen van de trouwdag maar hierbij een foto (zonder man):
[ afbeelding ]
Mooie foto hoor Frups!
cattiedinsdag 2 december 2008 @ 12:55
Fuente, hopelijk heeft het pijnlijke strippen nut.
Fruppel, wat zie je er stralend uit!

Even een vraagje, ik ben het "z.s.m. bellen na de bevalling" lijstje aan het maken. Ik heb nu de kraamzorg, de verloskundigenpraktijk voor de nazorg, zorgverzekering en overlijdensverzekering. Mis ik nu nog iets?
owletdinsdag 2 december 2008 @ 12:55
Spannend Fuente!
DJMOdinsdag 2 december 2008 @ 12:58
je ouders cattie?? ehmm wa-verzekering??
cattiedinsdag 2 december 2008 @ 13:05
Hahaha, onze ouders vergeten we niet hoor!
Wa-verzekering twijfel ik, de vorige keer kreeg ik te horen dat het een gezinspolis is dus dat we er allemaal sowieso onder vallen. Lijkt mij trouwens dat ik die ook wel na een paar weken kan bellen.
Jeliefdinsdag 2 december 2008 @ 13:08
Oeh spannend Fuente!
Vickydinsdag 2 december 2008 @ 13:32
wat zag je er mooi uit Frups!!
Oehh spannend Fuente, hoop dat het strippen helpt!
Reinhilde, balen dat het strippen maar half lukte..
Jeetje wat een gedoe Jose!

Zal ik eens iets leuks laten horen tis eenfilmpje maar alleen van de lamellen
Maar het geluid is zoooo je moet 'm wel wat harder zetten

PM-girldinsdag 2 december 2008 @ 13:56
Reinhilde, ik hoop dat het strippen tegen ieders verwachting in tóch iets zal doen!
Dakotadinsdag 2 december 2008 @ 14:11
Net terug van Vk (waar ik een uur te vroeg was..dementie )

bloeddruk hoger dan normaal maar niet erg 120/80 normaal 100/50
vk schat de baby op een 8 ponder..
verder alles prima
chacamadinsdag 2 december 2008 @ 15:19
vicky ik hoor een hartje... een hartje...een hartje ohhhh zo mooi!!

Dakota dat klinkt in elk geval goed...

Reinhilde, blijf duimen dat die kleine gewoon lekker komt dit topic...

Fruppel wat ben je een mooi bruidje
texeloniadinsdag 2 december 2008 @ 15:25
Ik ben er weer Ben nog niet zo goed bijgelezen. Ik las in elk geval verdrietig nieuws voor Georgette_Kloonie heel veel sterkte...
Fuente en Reinhilde, blijft nog even spannend voor jullie, hoop dat het strippen bij jullie beiden gaat helpen!
Dakota bijna 37 weken, fijn dat je die mijlpaal in elk geval (bijna) gehaald hebt
Fruppel nog gefeliciteerd met jullie bruiloft en mooie foto

Het weekendje weg was heerlijk Lekker bij kunnen komen en heerlijk genoten. Behalve dat ik elke nacht over mn werk heb gedroomd, heb ik lekker even alle zorgen opzij gezet Vandaag voor het eerst weer gewerkt. Mijn werk was merkbaar niet blij (helaas ook merkbaar voor andere collega's, misschien niet alleen hierdoor, maar de sfeer niet echt geweldig op het moment ), maar ze hebben zich te houden aan wat de bedrijfsarts heeft gezegd en dat doen ze gelukkig ook. Nog maar 9 weken werken
Fuentedinsdag 2 december 2008 @ 15:35
Vicky, wat lief een treintje!

Dakota, dat klinkt goed Krijg je ook een lekker spekkie-baby

Oh Tex, in zo'n sfeer werken is echt niet fijn . Kan me indenken dat je de weken aftelt nu
dutchiedinsdag 2 december 2008 @ 15:37
Fuente jeetje, jij bent gewoon alweer uitgerekend!
Ik ben een beetje de tijd kwijt geraakt zie ik wel.
PM-girldinsdag 2 december 2008 @ 15:39
Marlieske, ik was even aan het zoeken naar de datum van je punctie, is het gewoon gisteren geweest!
Gelukkig is het goed gegaan lees is, fijn!

Hopelijk vliegen de komende weken voorbij, zodat jullie snel zekerheid hebben!
_Ingrid_dinsdag 2 december 2008 @ 16:20
Vicky klinkt goed! Kim riep meteen baby bij mama buik. En zo vaak heeft ze het nieteens gehoord.

Tex

Dakota klinkt goed.
E.T.dinsdag 2 december 2008 @ 16:27
Fuente, ik hoop dat het strippen z'n werk doet!
TearSongdinsdag 2 december 2008 @ 16:28
quote:
Op dinsdag 2 december 2008 12:32 schreef owlet het volgende:
Reinhilde, wat lijkt jouw verhaal toch op mijn eerste zwangerschap! Zou ze overmorgen niet nog een keer willen strippen? Wellicht helpt het dan, dat was bij mij wel zo in ieder geval (eerste keer strippen was niet echt hoopvol, dat deed ook niets. Tweede keer twee dagen later gaf al weer wat meer hoop en toen zette het inderdaad door).


Dat stelde de VK hier ook voor. Ik had duidelijk aangegeven thuis te willen bevallen bij de 2e en hij stelde voor om om de dag bij mij thuis te komen om te strippen Gelukkig was de eerste keer voldoende maar goed, toen had ik ook wel iets ontsluiting.
Fuentedinsdag 2 december 2008 @ 16:38
Nou ik weet niet hoe snel je normaal effect zou 'moeten' merken na het strippen, maar ik merk nog helemaal niks. Alleen een beurs gevoel aan het begin van m'n vagina omdat de gyn nogal hardhandig was
Maar we wachten rustig af. Ik reken nergens op, na Sint vind ik ook prima denk ik
Dakotadinsdag 2 december 2008 @ 16:42
ook geen extra slijmverlies?
owletdinsdag 2 december 2008 @ 16:47
quote:
Op dinsdag 2 december 2008 16:38 schreef Fuente het volgende:
Nou ik weet niet hoe snel je normaal effect zou 'moeten' merken na het strippen, maar ik merk nog helemaal niks. Alleen een beurs gevoel aan het begin van m'n vagina omdat de gyn nogal hardhandig was
Maar we wachten rustig af. Ik reken nergens op, na Sint vind ik ook prima denk ik
Bij mij kwamen de eerste vage krampjes pas tegen middernacht, nadat ik eind van de ochtend gestript was
Ticootjedinsdag 2 december 2008 @ 16:47
quote:
Op dinsdag 2 december 2008 16:47 schreef owlet het volgende:

[..]

Bij mij kwamen de eerste vage krampjes pas tegen middernacht, nadat ik eind van de ochtend gestript was
Hier ook hoor. Dus het kan alsnog Reinhilde.
Igrainedinsdag 2 december 2008 @ 16:50
Bij mij zo'n 4 uur nadat ik gestript was. Ik had wel een heet bad genomen. De gynaecoloog had tegen mij gezegd dat het ook best twee dagen zou kunnen duren, voor ik er iets van zou merken.
TearSongdinsdag 2 december 2008 @ 16:51
quote:
Op dinsdag 2 december 2008 16:47 schreef owlet het volgende:

[..]

Bij mij kwamen de eerste vage krampjes pas tegen middernacht, nadat ik eind van de ochtend gestript was
Bij mij in de avond, toen ik 's middags gestript werd...en aan het eind van de middag toen ik rond het middaguur gestript werd.
Fuentedinsdag 2 december 2008 @ 16:58
Dan wacht ik rustig af. Straks na het eten ga ik lekker warm douchen en dan op de bank
Dakotadinsdag 2 december 2008 @ 17:25
nouja dan maar een 3 december datumtweeling
miss_slydinsdag 2 december 2008 @ 17:28
Vicky wat een ontzettend mooi geluid

texel, fijn dat je zo'n leuk weekendje hebt gehad. Ik hoop voor je dat die 9 weken voorbijvliegen en het geen al te nare tijd wordt.

Ik was al om een uur of 2 thuis en ben meteen mijn bed ingekropen. Nu gaat het weer. Niet zwanger-gerelateerd, maar aangezien ik ook had gevraagd naar hoe en wat mbt paracetamol dacht ik het nog even te melden
DJMOdinsdag 2 december 2008 @ 17:32
quote:
Op dinsdag 2 december 2008 17:25 schreef Dakota het volgende:
nouja dan maar een 3 december datumtweeling
3 december is een perfecte dag om te bevallen dames

mijn oudste dochter is morgen jarig
BEdinsdag 2 december 2008 @ 17:53
Je oudste dochter? Heb je er meer dan?

Fuente ook gestript! Hopelijk gaat er nog iets gebeuren dan!
DJMOdinsdag 2 december 2008 @ 18:25
nee BE, ik weet eik ook niet waarom ik dat zo zeg ik denk omdat ik elk momentje haar broertje kan krijgen
zo lief trouwens, ik belde haar net, toen noemde ze me lachen mevrouw <insert nieuwe achternaam> en ik moest de groetjes doen aan opa (de vader van johan) en aan haar stiefvader *slik momentje voor mij dus*
_Ingrid_dinsdag 2 december 2008 @ 19:27
Wat lief DJMO. Kim vraagt nu telkens wanneer de baby komt. En noemt dan alles op wat ze gaat doen, hoe ze kan helpen, etc. Hoop dat ze een beetje gaat snappen dat het nog wel ff duurt. Met behulp van de adventkalender.
BEdinsdag 2 december 2008 @ 19:41
Zeg maar Reinhilde, inmiddels ben je hier niet meer sinds vanmiddag 12 uur geweest. Kom eens even vertellen hoe het nu gaat? Voel je al iets?
Lishedinsdag 2 december 2008 @ 19:45
Fuente, wat spannend! Ik ben echt stikjaloers understatement op die spanning van de laatste dagen/weken bij al die Laatste Loodjes hier. Echt heel. Ik hoop dat jullie morgenvroeg gewoon massaal in het update topic staan.

Miss sly, beterschap!
BEdinsdag 2 december 2008 @ 20:12
Jij hebt dat ook Lishe?
Door die spanning hier de laatste weken rammel ik volgens mij nog net even wat meer. Ik vond dat echt zo'n onwijs bijzondere periode!
p_igletdinsdag 2 december 2008 @ 20:16
Grappig die laatsten weken zwangerschap zijn voor mij juist echt een anti rammel iets.
Die uiteindelijk 8 weken zwangerschapsverlof voor de bevalling hoop ik de volgende keer echt tot een minimum te kunnen beperken. Bah wat vond ik die vervelend!! En zeer zeker niet super bijzonder ofzo.
_Ingrid_dinsdag 2 december 2008 @ 20:17
Ook leuk een tante die elke dag vraagt of het al rommelt. En ik ben nog niet eens 37 weken.
#ANONIEMdinsdag 2 december 2008 @ 20:24
quote:
Op dinsdag 2 december 2008 20:17 schreef _Ingrid_ het volgende:
Ook leuk een tante die elke dag vraagt of het al rommelt. En ik ben nog niet eens 37 weken.
Dat is inderdaad vervelend

Gelukkig bij Tinuviel nog geen last van, maar wel van mensen die vragen "weten jullie al wat het is?". Ja, we weten het. Nee, we zeggen het niet. Deal with it
lilydinsdag 2 december 2008 @ 20:29
quote:
Op dinsdag 2 december 2008 20:16 schreef p_iglet het volgende:
Grappig die laatsten weken zwangerschap zijn voor mij juist echt een anti rammel iets.
Die uiteindelijk 8 weken zwangerschapsverlof voor de bevalling hoop ik de volgende keer echt tot een minimum te kunnen beperken. Bah wat vond ik die vervelend!! En zeer zeker niet super bijzonder ofzo.
Bij de eerste heb ik de laatste 8 weken in het ziekenhuis gelegen. Vreselijk vond ik het...
Lishedinsdag 2 december 2008 @ 20:33
Ik begrijp wel dat de klachten en bv de ervaring van Lily dat gerammel weghalen, maar die spanning. Begint het nu? Vannacht? Over 2 weken? dat bedoel ik meer en dat voelt bij mij zoiets als bij BE geloof ik.
lilydinsdag 2 december 2008 @ 20:37
haha, dat snapte ik wel hoor, Lishe (maar door de vele weken ziekenhuis kon ik dat ook niet meer zo opbrengen geloof ik...het was hoe dan ook een hele vervelende spanning, zeg maar).

Bij de tweede had ik dat wel wat meer.
Ik lag heel wat nachten te meimeren in (ons verhoogde) bed met de gordijnen open (maanlicht naar binnen schijnend, vrieskou buiten).
Helemaal alleen met een bewegend kindje in je buik (echtgenoot heeft de laatste 3 weken op de logeerkamer geslapen omdat ik hem wakker hield met mijn wakker zijn )
Lishedinsdag 2 december 2008 @ 20:39
Waarom moest je eigenlijk zo lang in het ziekenhuis liggen?
p_igletdinsdag 2 december 2008 @ 20:41
pff lily dat lijkt me helemaal KUT.

hier ook niet die "pakjesavond" of "verjaardagsspanning" van wanneer begint het nou hoor...
meer zo'n verwende peuter gevoel van "ik ben het zat, en ik wil het NUUUUUUUUUUUUU"
lilydinsdag 2 december 2008 @ 20:43
quote:
Op dinsdag 2 december 2008 20:39 schreef Lishe het volgende:
Waarom moest je eigenlijk zo lang in het ziekenhuis liggen?
Ik kreeg zware bloedingen met 30 weken (half voorliggende placenta).
Ik bloedde iedere dag best flink (met veel heel veel stolsels, ieeeh). Ik kreeg volledige bedrust en moest in het ziekenhuis verblijven omdat het niet duidelijk was in hoeverre de placenta voor de uitgang lag en het te gevaarlijk was.
Lishedinsdag 2 december 2008 @ 20:44
Doodeng dus. Ik geloof dat dat de spanning bij mij ook wel weg zou halen. Goed dat het allemaal goedgekomen is.
_Ingrid_dinsdag 2 december 2008 @ 20:49
Hier begint de spanning een beetje te komen nu. Vanaf as maandag "mag" het. Al denk ik nog steeds dat het januari wordt.
Maar ik denk nu vooral aan de data dat het niet handig zou zijn. Zoals Kims verjaardag, al is die kans erg klein. Met kerst en oud en nieuw. En de dag ervoor of erna. Maarja, valt weinig over te zeggen he.
Ik heb wel de afspraak bij de kapper gemaakt op 20 december. Nog net op tijd, want zat al aardig vol.
marlieskedinsdag 2 december 2008 @ 21:08
Ik kreeg vanmiddag een hartverlamming zeg, kreeg een brief in de bus van het Diagnostisch Centrum (ben ik gisteren geweest voor de vwp) ik dacht shiiiit test mislukt te weinig vruchtwater genomen ofzo het oet nog 'n keer.
Bleek de rekening te zijn van de nekplooimeting... poefh.

Reinhilde kom is ff melden of ben je stiekum nu toch aan het bevallen geslaan (ik hoop het voor je)
nixxxdinsdag 2 december 2008 @ 21:14
Hallo allen,

Met Reinhilde is er nog niets aan de hand

ik ben nerveus....
miss_slydinsdag 2 december 2008 @ 21:16
Damn, nixxx, je moet ons niet zo laten schrikken! Ik dacht toen ik zag dat jij gepost had, dat het nieuws zou zijn!
Ticootjedinsdag 2 december 2008 @ 21:17
wil je dat niet meer doen? Ik zie nixx posten en ik verwachtte dus een heel ander bericht. Misleiding!
BEdinsdag 2 december 2008 @ 21:19
Hihi Nixxx, lastig he!

Ik ben aan het teruglezen, ben nu op 7 dec van vorig jaar.
Ik ben toch niet zo sereen en rustig als ik in gedachten was hoor! Wel leuk om terug te lezen.
Memmeldinsdag 2 december 2008 @ 21:21
Reinhilde, heb je het geboortekaartje zien staan??
Dakotadinsdag 2 december 2008 @ 21:26
ah hier begint het ook alweer te rommelen, maarrrrrr ik mag over 3 uur braaf bevallen
niet dat ik denk dat het doorzet maargoed
BEdinsdag 2 december 2008 @ 21:30
Dakota, wat goed dat je nu toch die 37 weken iig gehaald hebt zeg!

Lishe, kijk eens wat ik tegenkom?
quote:
Op zaterdag 8 december 2007 22:38 schreef Lishe het volgende:

[..]

BE, daar hoef je geen voor te plaatsen hoor! Want hoe spannend en vreselijk het soms ook kan zijn, ik vond beide bevallingen ook en echt niet alleen maar heel fijn en vooral heel stoer. Het is allemaal zo speciaal. En neen, dit is geen roze-maar-het-is-het-allemaal-waard post. Maar gewoon, kicken. Dat je dat kan. Bevallen
naar aanleiding van een post van mij waarin ik zeg dat ik best uit kijk naar die bevalling.
marlieskedinsdag 2 december 2008 @ 22:00
BE ik vermoed dat jij enorm aan het rammelen bent ik kan het hier in brabant horen
DJMOdinsdag 2 december 2008 @ 22:06
marlieske, het zou me niets verbazen als ze een paar keer de pil vergeten is afgelopen dagen
PM-girldinsdag 2 december 2008 @ 22:50
Marlieske, je krijgt de nekplooimeting nu vergoed toch? Omdat er een diagnose uit is gekomen, wordt die meting meegenomen in de vergoeding van het hele traject. Althans bij ons ging dat wel zo.
Ik snap dat je even in spanning gezeten hebt met die envelop!

Fuente, jij ook succes met de allerlaatste loodjes!
marlieskedinsdag 2 december 2008 @ 23:01
quote:
Op dinsdag 2 december 2008 22:50 schreef PM-girl het volgende:
Marlieske, je krijgt de nekplooimeting nu vergoed toch? Omdat er een diagnose uit is gekomen, wordt die meting meegenomen in de vergoeding van het hele traject. Althans bij ons ging dat wel zo.
Ik snap dat je even in spanning gezeten hebt met die envelop!

Die krijg ik sowieso vergoed bij mijn verzekering, overigens krijg je als dat niet in je pakket zit het niet vergoed ook al krijg je een verhoogd risico uit de test, de vervolg onderzoeken zijn dan wel altijd standaard vergoed.
Heb toevallig hier de hele folder/voorlichting van de prenatale testen voor me op tafel liggen.
Meen dat we voor de 20 weken echo nu ook naar Maastricht moeten, is dan weer specialer als normaal geloof ik, maar mijn agenda gaat ff niet verder dan 22 dec 14.30 al wat daarna komt zien we dan wel weer.
Vickywoensdag 3 december 2008 @ 07:24
quote:
Op dinsdag 2 december 2008 21:19 schreef Brighteyes het volgende:
Hihi Nixxx, lastig he!

Ik ben aan het teruglezen, ben nu op 7 dec van vorig jaar.
Ik ben toch niet zo sereen en rustig als ik in gedachten was hoor! Wel leuk om terug te lezen.
leuk he dat teruglezen. Ik doe het ok wel eens

Pff heb sinds gister buikpijn.. heerlijk hoor die werkstress.
Reinhildewoensdag 3 december 2008 @ 07:32
Goeiemorgen dames!

Nixxx is weer naar zijn werk, zo rustig is het weer.
Maar, ik heb wel al de hele nacht bloederig slijmverlies! Dus het strippen heeft wel iets gedaan, maar helaas geen weeen of voorwerk.

Ik ga vandaag dus maar weer terug in m'n oude routine: nu even uurtje fok lezen en nieuws lezen, dan weer 2 a 3 uurtjes slapen, dan eruit, op de bank liggen, tv kijken, lezen en slapen tot Nixxx weer thuis is. SAAAAAAI!

Maar ja, ik kan echt niet meer lopen/waggelen, het is echt schuifelen nu, dus om nou nog even lekker naar de stad te gaan voor warme choco ofzo zie ik ook niet zitten. /Einde klaagmodus.

Fuente, ik hoop echt zo dat het bij jou wel heeft doorgezet!
Dakota, je mag! Goed hoor dat je haar zo lang binnen hebt gehouden!
Marlieske,voor alle spanning. Ik wou dat ik iets voor je kon doen...
DJMOwoensdag 3 december 2008 @ 07:41
reinhilde vandaag is een prima dag he, je weet nooit wat er nog gebeurd tien jaar geleden rond deze tijd ging ik op weg naar het ziekenhuis met weeën en om twee uur was Yolanda er
Reinhildewoensdag 3 december 2008 @ 08:02
DJMO, gefeliciteerd met je dochter!

Memmel, ik heb idd het geboortekaartje van Anna gezien, erg leuk!

Edit: ik kijk net in mijn ticker, is mijn baby weg!
Marie79woensdag 3 december 2008 @ 08:07
Reinhilde, hopelijk doet het slijmerig bloedverlies wat!
Nou ja, zeg, je baby weg

Ik vind het zo'n raar idee, jij was 2 dagen later dan ik uitgerekend, en mijn baby is alweer 2 weken oud en de jouwe zit nog in je buik! Ik gun het je zo meis, die baby, want het is echt het allerprachtigste om mee te maken dat je baby'tje op je buik wordt gelegd
Kaarrwoensdag 3 december 2008 @ 08:14
Reinhilde nog even ... Ik zal voor je duimen dat het uit zichzelf doorzet.
DolleMinawoensdag 3 december 2008 @ 08:21
Ik ben een paar dagen geleden ook weer goedgekeurd door de VK. Ik heb nu nog maar één afspraak voordat ik 37 weken ben. Het begint op te schieten, het gaat zo snel voor mijn gevoel...

Reinhilde: zou het een voorteken zijn? Tijd om geboren te worden, baby!

Dakota, mooi dat je die 37 weken hebt gehaald. Zal vast wel een opluchting zijn.
maffemutswoensdag 3 december 2008 @ 08:36
@ Dakota, mooi dan hoef je nu niet meer bij te vullen :p maar kun je de pepernoten en marsepijn lekker zelf opeten

Reinhilde, doe lekker rustig aan als jou kindje het tijd vind om te komen komt het heus wel, misschien wil het een sinterklaaskado'tje worden
Nixx dat is toch heel normaal Maar een ding weet je zeker tussen nu en max 1,5 week ( uit mn hoofd 40w+2w) Komt je kleintje in jullie armen liggen, tot die tijd geniet van elkaar en van de rust die er nog is.

*maffe grote schaal pepernoten,kruidnoten, chocoladenoten speculaas en marsepijn op de tafel van Z&G topic 420 zet, tijd voor verse beebjes *
Dakotawoensdag 3 december 2008 @ 08:54
\O/ jeej.

meldt. Maar dat was al duidelijk
Maar nu moet ze iig nog 2 dagen blijven zitten omdat vriendlief en sinterklaas 5 dec jarig zijn en mijn zusje 6 december.

Oeh Reinhilde spannend..
BEwoensdag 3 december 2008 @ 09:16
quote:
Op dinsdag 2 december 2008 22:06 schreef DJMO het volgende:
marlieske, het zou me niets verbazen als ze een paar keer de pil vergeten is afgelopen dagen
Die slik ik al 5 jaar niet meer. En daarnaast is dat niet mijn methode hoor!

Bloederig slijm is toch iig iets Reinhilde! Positief denken!
Ik moet helaas vanmiddag werken, anders had ik je die choco wel even kunnen komen brengen, zit toch in Den Haag.
Koninginwoensdag 3 december 2008 @ 09:22
Dakota 37 weken, fijn dat ie nog zo lang is blijven zitten, ben benieuwd.

Reinhilde, spannend, misschien toch vandaag al wat vorderingen??
Heeft het bij Fuente wel doorgezet?
Dakotawoensdag 3 december 2008 @ 09:23
oh idd..Fuente!
die is vast aan de uhhfpuhff
(waarschijnlijk ligt ze te slapen maar wat optimisme kan geen kwaad )
DJMOwoensdag 3 december 2008 @ 09:24
het was een grapje BE
dank je reinhilde
dakota, t zou me niets verbazen als die van jou ook vandaag of morgen geborgen wordt hoor
en waar hangt fuente uit??? zou ze bezig zijn

ik heb vannacht enorm onrustig geslapen, last van mijn rug, een niet rustig te krijgen junior, en ook de rvk spookte door mijn hoofd heen.. ik zit nu ogenschijnlijk rustig aan een kop koffie, maar men wat wil ik deze dag graag voorbij zien, of iig de ochtend dan weet ik in ieder geval waar we aan toe zijn. en dan hoop ik op een beetje goed nieuws anders is de verjaardag van mijn dochter verknald, althans wel voor mij, ik kan niet vrolijk naar haar toe als ik nu slecht nieuws krijg....
Estryswoensdag 3 december 2008 @ 09:27
quote:
Op woensdag 3 december 2008 09:24 schreef DJMO het volgende:


ik heb vannacht enorm onrustig geslapen, last van mijn rug, een niet rustig te krijgen junior, en ook de rvk spookte door mijn hoofd heen.. ik zit nu ogenschijnlijk rustig aan een kop koffie, maar men wat wil ik deze dag graag voorbij zien, of iig de ochtend dan weet ik in ieder geval waar we aan toe zijn. en dan hoop ik op een beetje goed nieuws anders is de verjaardag van mijn dochter verknald, althans wel voor mij, ik kan niet vrolijk naar haar toe als ik nu slecht nieuws krijg....
Heb ik wat gemist? Slecht nieuws?
BEwoensdag 3 december 2008 @ 09:27
Oeh ja, waar zou Fuente uithangen?
Dakotawoensdag 3 december 2008 @ 09:30
quote:
Op woensdag 3 december 2008 09:24 schreef DJMO het volgende:
het was een grapje BE
dank je reinhilde
dakota, t zou me niets verbazen als die van jou ook vandaag of morgen geborgen wordt hoor
en waar hangt fuente uit??? zou ze bezig zijn

ik heb vannacht enorm onrustig geslapen, last van mijn rug, een niet rustig te krijgen junior, en ook de rvk spookte door mijn hoofd heen.. ik zit nu ogenschijnlijk rustig aan een kop koffie, maar men wat wil ik deze dag graag voorbij zien, of iig de ochtend dan weet ik in ieder geval waar we aan toe zijn. en dan hoop ik op een beetje goed nieuws anders is de verjaardag van mijn dochter verknald, althans wel voor mij, ik kan niet vrolijk naar haar toe als ik nu slecht nieuws krijg....
Komt vast goed joh, je hebt ze toch vaak laten zien dat je enorm je best doet en dat het goed met je gaat? (of maak je je daar niet druk om) ?


Enne nee ik wacht nog een weekje want vandaag of morgen is ze nog een randprematuur en moet ze alsnog de couveuse in lees ik net
kapitein_pannekoekwoensdag 3 december 2008 @ 09:36
quote:
Op woensdag 3 december 2008 09:30 schreef Dakota het volgende:

[..]


Enne nee ik wacht nog een weekje want vandaag of morgen is ze nog een randprematuur en moet ze alsnog de couveuse in lees ik net
@Dakota, die van mij waren natuurlijk echt prematuur (geboren met 34w en 6 dagen), hebben uiteindelijk maar 2 dagen in de couveuse gelegen. Wij hebben dat niet als vervelend/naar of zoiets ervaren. We vonden het juist een heel veilig/warm en beschermd gevoel.
Diaan73woensdag 3 december 2008 @ 09:38
Ben ook wel erg benieuwd hoe het met Fuente is...

DJMO, het komt vast goed vandaag!!

Dakota, 37 weken gehaald
DJMOwoensdag 3 december 2008 @ 09:39
quote:
Op woensdag 3 december 2008 09:30 schreef Dakota het volgende:

[..]

Komt vast goed joh, je hebt ze toch vaak laten zien dat je enorm je best doet en dat het goed met je gaat? (of maak je je daar niet druk om) ?


Enne nee ik wacht nog een weekje want vandaag of morgen is ze nog een randprematuur en moet ze alsnog de couveuse in lees ik net
juist nu het zoveel beter gaat, beter dan ooit, heeft jeugdzorg zich het (in mijn ogen) onzalige plan in het hoofd gehaald om mij uit de ouderlijke macht te willen ontzetten waar het mijn dochter betreft. wat betreft de baby, daar hoort ze (de raadsonderzoeker) van verschillende kanten alleen maar goed nieuws over dus dat komt wel goed hoop ik.. ik heb iig flink de zenuwen nu

Estrys, k denk dat bovenstaande jouw vraag ook wel beantwoord

en voor de rest kom ik hiervoor wel naar het bankje als ik mijn zenuwen weg wil typen, dit heeft niets meer z&g te maken ....

maarre dakota; houd uk dan nog maar een weekje binnen de couveuse lijkt me niks
Dakotawoensdag 3 december 2008 @ 09:47
quote:
Op woensdag 3 december 2008 09:36 schreef kapitein_pannekoek het volgende:

[..]

@Dakota, die van mij waren natuurlijk echt prematuur (geboren met 34w en 6 dagen), hebben uiteindelijk maar 2 dagen in de couveuse gelegen. Wij hebben dat niet als vervelend/naar of zoiets ervaren. We vonden het juist een heel veilig/warm en beschermd gevoel.
Mja maar t gaat mij meer om het feit dat ik thuis wil bevallen en dan zou het zo mooi zijn als ze gewoon bij mij zou kunnen blijven
Diaan73woensdag 3 december 2008 @ 09:48
quote:
Op woensdag 3 december 2008 09:47 schreef Dakota het volgende:

[..]

Mja maar t gaat mij meer om het feit dat ik thuis wil bevallen en dan zou het zo mooi zijn als ze gewoon bij mij zou kunnen blijven
Vanaf 37 weken mag je dan toch ook gewoon thuis bevallen? En als alles goed is met de baby mag die dan toch ook gewoon bij je blijven......
kapitein_pannekoekwoensdag 3 december 2008 @ 09:50
aha, dan moet je kleine moppie nog ff blijven zitten !
Succes !
maffemutswoensdag 3 december 2008 @ 09:50
DJMO, ik ken je natuurlijk alleen maar van het Forum, maar als ik jouw berichten lees en hoe je bezig bent denk ik dat het wel goed komt en dat de doos van het rvk niets verkeerds kan vinden ennuh om het toch Z&G gerelateerd te houden, probeer je n beetje te ontspannen, stress is niet goed voor zwangere mamma's en ongeboren beebjes.

Dakota, Rachel is geboren op 37w+1d 2740gr en 47cm en geen couveuse hoor hangt natuurlijk gewoon per kindje af of ze lichaamswarmte vasthouden al dan niet met behulp van kruiken enzo, maar dat kan dus ook als je op 42w bevalt. Maar wel eensch is, n weekje extra is niet erg maar theoretisch gezien "mag " het nu en is het veilig hele gerust stelling, minder stress en nu blijft gup natuurlijk keihard zitten hahahahaha
Dakotawoensdag 3 december 2008 @ 09:54
quote:
Op woensdag 3 december 2008 09:48 schreef Diaan73 het volgende:

[..]

Vanaf 37 weken mag je dan toch ook gewoon thuis bevallen? En als alles goed is met de baby mag die dan toch ook gewoon bij je blijven......
ja dat dacht ik ook maar hier staat (folder) dat onder 37+3 het nog randprematuur is ?
Stom, als ik nu beval bijt ik de verloskundige gewoon als ze al naar de baby wijst
Dakotawoensdag 3 december 2008 @ 09:55
of ik koop 15 kruiken!
maffemutswoensdag 3 december 2008 @ 09:58
15 wil je het kind koken gek mens ben je ook ergens he Dakota lekker cocoonen en kangaroetje spelen is veeeeel leuker
Dakotawoensdag 3 december 2008 @ 10:00
gek ik? Jij wilde mijn baarorgaan volproppen met marsepein en pepernoten
Fuentewoensdag 3 december 2008 @ 10:14
Reinhilde! Ik had ergens zo verwacht dat je nu wel bevallen zou zijn. 41 weken alweer meis! We moeten maar een nieuwe datum maken voor een datumtweeling

DJMO Probeer niet teveel stress te hebben. Ik ga duimen voor een fijne afloop voor je met de rvk!

Ik was aan het slapen Manlief is altijd vrij op woensdag en dan slaap ik lekker uit
Ik heb dus werkelijk geen enkele harde buik gehad afgelopen nacht, helemaal niks, noppes nada
Dus het zal nog wel een tijdje duren. Ik ga ervan uit dat het pas na het weekend wordt.
Diaan73woensdag 3 december 2008 @ 10:15
quote:
Op woensdag 3 december 2008 09:54 schreef Dakota het volgende:

[..]

ja dat dacht ik ook maar hier staat (folder) dat onder 37+3 het nog randprematuur is ?
Stom, als ik nu beval bijt ik de verloskundige gewoon als ze al naar de baby wijst
Ik denk dat ze dan ook bekijken hoe het kindje het doet en dat het daarvan afhankelijk is of zij wel of niet in een couveuse moet. Ik zou me er niet te druk over maken.
_Ingrid_woensdag 3 december 2008 @ 10:34
Dakota 37 weken!

Goor vraagje, wie heeft er nog meer last van veel afscheiding? Heb ik sinds een paar dagen ineens erg veel. Wil liever geen inlegkruisjes gebruiken, krijg ik snel schimmelinfectie van. Maar tig keer onderbroek verschonen op een dag is ook niet handig.
Zoveel onderbroeken heb ik niet!
Fuentewoensdag 3 december 2008 @ 10:36
Ingrid, ik heb dat ook de hele zwangerschap gehad (inclusief 3 schimmelinfecties). Ik zou wat onderbroeken bijhalen en toch regelmatig zo verschonen. In ieder geval geen inlegkruisjes!
Memmelwoensdag 3 december 2008 @ 10:51
Ingrid, ik had dat ook en het was een schimmelinfectie. Anders even laten checken voor de zekerheid?
_Ingrid_woensdag 3 december 2008 @ 10:59
Hmmm, misschien toch maar wel checken dan. En extra onderbroeken halen.
Dakotawoensdag 3 december 2008 @ 11:06
of een wcpapiertje in je onderbroek leggen?
marlieskewoensdag 3 december 2008 @ 11:09
quote:
Op woensdag 3 december 2008 09:54 schreef Dakota het volgende:

[..]

ja dat dacht ik ook maar hier staat (folder) dat onder 37+3 het nog randprematuur is ?
Stom, als ik nu beval bijt ik de verloskundige gewoon als ze al naar de baby wijst
Dakota misschien kan ik je gerust stellen met het idee dat Isa met 37 weken en exact 3 dagen ter werled kwam en maar 1 ritje vanuit de o.k. naar de verloskamers in de couveuse heeft gelegen, verder kon ze zich goed warm houden met we geteld 1 kruikje toen we na 5 dagen thuis kwamen nooit meer een kruik aangeraakt
Misschien heb je er wat aan

DJMO ff een heel dikke voor jou relax meisje komt vast allemaal goed en tuurlijk mag je hier super nerveus onder zijn het is ook niet niks.

Reinhilde
En baby weg van de ticker? dan moet ie maar snel komen heb je deze ticker niet meer nodig.

Vicky als je duizelig bent, dropje eten, zoute bouillon drinken oid, maar onder geen beding out gaan hé

Hier nog steeds zeurderige buikpijn omdat ze dat maagvlies hebben geraakt, ben er niet angstig ofzo onder hier was ik namelijk voor gewaarschuwd en ik kan ieder moment van de dag het hartje horen, manlief is nu ineens wel blij dat ik zo'n dopler geval hebt gekocht voorheen vond hij dat een slecht idee.

Maar ik denk dat ik zo dadelijk mijn werk maar ga bellen dat ik morgen niet kom, wil geen onnodig risico nemen en aangezien ik vorige week al alles had voorbereid ivm mijn afwezigheid op maandag (en mogelijk donderdag) zal het vast niet zo'n ramp zijn als ik niet kom.
Isa zit nu kreunend haar luier vol te schijten... normaal vind ik dat niet zo erg maar de laatste 2 weken moet ik echt bijna van de lucht, men wat kan zo'n kleintje stinken zeg.
marlieskewoensdag 3 december 2008 @ 11:11
quote:
Op woensdag 3 december 2008 10:59 schreef _Ingrid_ het volgende:
Hmmm, misschien toch maar wel checken dan. En extra onderbroeken halen.
Als je al inlegkruisjes gebruikt moet je 100% katoen nemen andere gaan broeien en zorgen voor infecties beetje zelfde idee als bij kraamverband.

En houd er rekening mee dat je nieuwe onderbroekjes ook van 100% katoen koopt.
Dakotawoensdag 3 december 2008 @ 11:11
o shite, hier krampjes en licht bloedverlies..misschien maar weer in bed gaan liggen en aanknijpen
marlieskewoensdag 3 december 2008 @ 11:13
Nou dakota lijkt me dat je beter ff de vk kan bellen en melding kan maken van wat er gebeurt mogelijk komen ze dan ff kijken?
Dakotawoensdag 3 december 2008 @ 11:18
nah ik wacht wel tot ik pijn heb menstruatiekrampjes heb ik dagelijks maar nu wordt het ietsie sterker.. ik weet wel dat rugweeen niet goed te timen zijn maar deze 'krampjes 'zijn nog prima te doen. Daarbij zit de vk op de hoek
Dakotawoensdag 3 december 2008 @ 11:20
daarbij is mijn surprise ook nog niet af *stampvoet*
al kan ik wel de meest gore surprise ooit maken als ze nu geboren wordt *placentapowerrrrrrrrr*
Maneki.Nekowoensdag 3 december 2008 @ 11:21
koot ik zou toch m`n best doen om nog ff te rekken dus hóp liggen in bed jij!
Dakotawoensdag 3 december 2008 @ 11:22
kan niet..ligt een 2 meter lange aap overdwars
Maneki.Nekowoensdag 3 december 2008 @ 11:25
pff sinds wanneer ben jij daarvan onder de indruk?
Ticootjewoensdag 3 december 2008 @ 11:25
Je kadootje in de placenta verstoppen??
gadver!
Dakotawoensdag 3 december 2008 @ 11:28
Dakotawoensdag 3 december 2008 @ 11:28
quote:
Op woensdag 3 december 2008 11:25 schreef Maneki.Neko het volgende:
pff sinds wanneer ben jij daarvan onder de indruk?
sinds ie angstaanjagende geluiden maakt
Ticootjewoensdag 3 december 2008 @ 11:29
Ik vond het al niets dat de vk dat ding onder mn neus douwde "mooi he????". NEE goor.
Maneki.Nekowoensdag 3 december 2008 @ 11:33
quote:
Op woensdag 3 december 2008 11:28 schreef Dakota het volgende:

[..]

sinds ie angstaanjagende geluiden maakt
Is dat niet over bij z`n volgende prothese?
Maneki.Nekowoensdag 3 december 2008 @ 11:34
quote:
Op woensdag 3 december 2008 11:29 schreef Ticootje het volgende:
Ik vond het al niets dat de vk dat ding onder mn neus douwde "mooi he????". NEE goor.
Mijn oudste heeft een hele fotoreportage gemaakt van de placenta toen jongste geboren was
Nijnawoensdag 3 december 2008 @ 11:42
Dakota, netjes dat je toch alweer zo'n end bent! Ben benieuwd wanneer jouw beeb komt buiten spelen...

Fuente en Reinhilde... we wachten rustig (lees: ongeduldig) af hoor :*
Ticootjewoensdag 3 december 2008 @ 11:43
quote:
Op woensdag 3 december 2008 11:42 schreef Nijna het volgende:
Dakota, netjes dat je toch alweer zo'n end bent! Ben benieuwd wanneer jouw beeb komt buiten spelen...

Fuente en Reinhilde... we wachten rustig (lees: ongeduldig) af hoor :*
Ja en tot die tijd mag nixx niet posten....
DJMOwoensdag 3 december 2008 @ 12:00
even goed nieuws melden ... Junior wordt onder geen beding uithuis geplaatst!!!! alles was in orde, en ze was heel blij en trots op me dat ik het verleden zo goed verwerkt heb/achter me gelaten heb. ik moest ook trots op mezelf zijn van haar, maar dat vind ik nog wel moeilijk hoor we krijgen wel een voorlopige OTS omdat ze mij (nog even) in de gaten willen houden vanwege mijn verleden, maar daar kan ik mee leven, onze zoon mag gewoon bij ons blijven

ook over het gezag over mijn oudste is het laatste woord nog niet gesproken, jeugdzorg heeft fout gehandeld door mij niet op de hoogte te brengen van hun verzoek daartoe...

dank lieve mensen voor jullie steunende woorden er is een hele grote last van mijn schouders gevallen en ik durf nu met een vrij gerust hart echt naar de bevalling uit te kijken (ja zelfs naar de onherroepelijke pijn die erbij hoort )
Fuentewoensdag 3 december 2008 @ 12:02
DJMO, wat een opluchting zal dit voor je zijn
Heel fijn, nu kun je vooruit kijken
Dakotawoensdag 3 december 2008 @ 12:07
DJMO super!
Ik heb ook een OTS gehad trouwens zaten voor mij alleen maar voordelen aan (studiekostenvergoeding en een fiets enzo

maar fijn joh
nu persen hoppa


Ik heb net gedouched om te kijken of het gekramp op zal houden
Reinhildewoensdag 3 december 2008 @ 12:19
En? is het opgehouden?

Ik heb net de vk gebeld, met het verzoek of ik vandaag of morgen nog een keer gestript kon worden (na tips hier!!) en dat was prima!
Morgen moet ik even bellen om 10 uur, dan hoor ik hoe laat ik langs kan komen.
Ik wil nu eigenlijk het liefste dat het al vrijdag is, dat de gyn me verteld wanneer ik precies (als het goed is woensdag) ingeleid wordt, dan heb ik daar ook 100% zekerheid over, en kan ik me daar op richten.


DJMO, wat een goed nieuws!! Ik ben blij voor je!!

Fuente, heb je een nieuw voorstel?
Dakotawoensdag 3 december 2008 @ 12:22
niet echt maar het wordt ook niet erger ofzo
Reinhildewoensdag 3 december 2008 @ 12:27
Daar heb je helemaal niks aan dus.
Ik ga zo ook maar eens douchen. En opstaan. Verplaatsen naar de bank. Dvd'tje kijken.

TearSongwoensdag 3 december 2008 @ 13:15
quote:
Op woensdag 3 december 2008 12:19 schreef Reinhilde het volgende:

Ik heb net de vk gebeld, met het verzoek of ik vandaag of morgen nog een keer gestript kon worden (na tips hier!!) en dat was prima!

Goed zeg! Elke dag strippen heeft geen nut, ik denk dat de VK dat ook wel aangegeven heeft, maar om de dag kan prima. Kan me voorstellen dat je hier blij mee bent
cattiewoensdag 3 december 2008 @ 13:24
Alle baby's zijn nog binnen lees ik.
Dakota, de 37 weken! Je hebt ze binnen! Nog een paar dagen extra zou fijn zijn natuurlijk.
Fuente en reinhilde, hopelijk gaat het nu snel echt gebeuren bij jullie.
marlieskewoensdag 3 december 2008 @ 13:27
Hé gelukkig Reinhilde dat de vk met je mee wilde in je verzoek, hopen dat het wat gaat doen voor je.
Ik zit namelijk al dagen te wachten op vrolijk en blij baby nieuws ! *ongeduldig is*

DJMO wat een goed nieuws ach en een extra oogje in het zeil is niet verkeerd kan ook heel voordelig werken omdat je dan altijd een beroep op ze mag doen als je het ff niet meer weet. Probeer er iig het positieve over te denken en niet meteen negatief hé

ik heb net mijn werkgever gebeld dat ik morgen nog thuis blijf, trek het denk ik niet en wil gewoon ff rust aan de bovenkamer geloof niet dat het afsluiten van de jaarcijfers me gaat helpen mijn gedachten op 0 te zetten en daar was hij het wel mee eens, de zoon van mijn werkgever is daarbij een gyn en die zal zijn vader vast hebben verteld hoe het voelt als je maagvlies word aangeprikt dus uitleg waarom was vrijwel overbodig.
Ben iig blij dat er bij deze werkgever begrip is scheelt een hoop gedoe en stress.
Dalijk ff lekker een eindje wandelen met Isa het is hier nu lekker weer (naja droog en dat is al heel wat).
Dakotawoensdag 3 december 2008 @ 13:54
hier zet de kramp wel door, vriend gaat nu snel matras halen voor verhoging van de boxspring.. hopen dat het alsnog vals alarm is maar heb er nu wel een hard hoofd in *weer in bed kruipt *
Ticootjewoensdag 3 december 2008 @ 13:57
Dakota, zou je niet even je vk bellen?
cattiewoensdag 3 december 2008 @ 13:58
Je meisje lijkt zich dus wel erg op de 37 weken grens te hebben geconcentreerd!
Succes!
marlieskewoensdag 3 december 2008 @ 13:58
Nou Dakota vind het wel tijd voor een telefoontje naar de vk NU dan (al zit ze maar op het einde van de straat).

Heel veel succes (ergens hoop ik dat het niet doorzet.... ) toitoitoi hé
Ticootjewoensdag 3 december 2008 @ 14:00
marlies, jij krijgt toch binnenkort de eerste uitslagen?
marlieskewoensdag 3 december 2008 @ 14:01
maandag pas Ticootje... duurt allemaal veel te lang, ergste is dat ik nu zelf niets meer in de hand heb of hoef te doen.
marlieskewoensdag 3 december 2008 @ 14:02
Eeeh Dakota je kan nu wel als het doorzet je surprise in je placenta verstoppen heel flauw ik weet het, maar je kwam er zelf mee
maffemutswoensdag 3 december 2008 @ 14:17
quote:
Op woensdag 3 december 2008 10:00 schreef Dakota het volgende:
gek ik? Jij wilde mijn baarorgaan volproppen met marsepein en pepernoten
Maar t heeft wel geholpen je zit nu mooi wel op 37 weken ipv 35
Vickywoensdag 3 december 2008 @ 14:21
Marlieske, ik ga niet out hoor Lig lekker in mijn bedje tv te kijken en dan gaat het wel, maar moest net ff plassen en toen draaide alles weer rond. Ik ga eens kijken of ik dropjes inhuis heb,volgens mij wel.
Ik zal voor je duimen maandag! En wat fijn dat je werkgever zo reageert.
Fuente, balen dat het strippen nog niet veel gedaan heeft. Hopelijk wel snel!
Reinhilde, fijn dat vk nog een keer wil strippen van de week!
Oehh Dakota, spannend hoor! Ik hoop da je kleintje snel komt
Fuentewoensdag 3 december 2008 @ 15:29
Reinhilde, morgen maar doen dan ?

Dakota, wat spannend!
Diaan73woensdag 3 december 2008 @ 15:31
Dakota, spannend hoor

Reinhilde fijn dat je morgen weer bij de VK kunt komen!!

Ik heb vandaag van 9 tot 3 uur opgepast op ons buurmeisje van 4 jaar.. ben nu best wel moe ondanks dat ik niet veel gedaan heb Ik ga lekker op de bank hangen en film kijken totdat Peaceman thuis is.
Reinhildewoensdag 3 december 2008 @ 15:41
Jeetje Dakota, hoe is het nu?

Marlieske, fijn dat je nu zo'n begrijpende werkgever hebt, kan me voorstellen dat het laatste wat jij nu nodig hebt, gezeur is van je werk.

Diaan lekker op de bank liggen! Vicky ook!

De VK belde net; ik kan morgen om 11:00 komen, aan het begin van het spreekuur. En ze had idd verteld dat er 48 uur tussen moet zitten. Ik had daar zelf echt niet aan gedacht, om te vragen voor nog een keer strippen! Hopen dat het werkt!
Fuentewoensdag 3 december 2008 @ 15:46
Fijn dat je nog een keer kan Reinhilde

Hier slijmverlies en harde buiken inmiddels. We zijn eigenlijk net terug van kidscity met Sara, daar begon het een beetje te rommelen. Het is nog niets serieus, maar als manlief terug is met de boodschappen ga ik toch maar eens lekker douchen.
Reinhildewoensdag 3 december 2008 @ 15:50
Oeh Fuente! Ik heb idd ook veel slijm, en het rommelt minimaal. Maar het is niks hoor hier.
Ik hoop dat het bij jou wel doorzet!
Ik wilde net even naar buiten gaan, maar eenmaal klaar staand bij de deur, durfde ik niet meer. Het voelde gewoon niet goed! Dus ben maar binnen gebleven! Ik ga zo ook eens douchen, wie weet brengt het iets op gang!

Enne, qua datum? Ik denk jij & Dakota vanavond/morgen, en ik de 10e of 11e.
marlieskewoensdag 3 december 2008 @ 15:50
nou moeten jullie wel niet allemaal tegelijk gaan rommelen hé dan krijgen we het straks veel te moeilijk met ooooh en aaaah roepen bij al die verse mooie baby's

Iedere dag eentje dan hebben wij er ook langer plezier van en blijft de spanning er nog ff in.
Als DJMO nou ook nog ff aan de rommel gaat dan is het compleet geloof ik.
Maneki.Nekowoensdag 3 december 2008 @ 16:02
Oh kom er eens kijken, wat ik in mijn placenta vind
Kom maar Koot, doe het dan maar meteen ook. Ik wil nu verdulleme de naam wel eens weten
_Ingrid_woensdag 3 december 2008 @ 17:03
DJMO goed nieuws zeg!

Spannend rommelende dames!
Nijnawoensdag 3 december 2008 @ 17:08
Dakota ben je al bezig?
Maneki.Nekowoensdag 3 december 2008 @ 18:06
Ze zal wel bezig zijn Anders had ze vast wel gezegd dat er niets aan de hand was
F5`t
texeloniawoensdag 3 december 2008 @ 18:17
Spannend! Ben benieuwd! Lijkt wel alsof jullie er een wedstrijdje van maken wie het eerste baby werpt Maar vooralsnog ligt Dakota dus aan kop!

Dakota mocht het geen vals alarm zijn, succes
Fuentewoensdag 3 december 2008 @ 18:24
Dakota, joehoeeeew, doe eens updaten!

Hier zakt het allemaal al weer af na een douche. Ik ga voor na het weekend en dat vind ik stiekem niet erg, met Sint op komst enzo
tessiewoensdag 3 december 2008 @ 18:33
Ooh het is spannend hier! Ik let even niet op, en gelijk rommelt er vanalles!

Ik moet ook nog een surprise maken... heeft er iemand nog een placenta over?
Carmellawoensdag 3 december 2008 @ 18:49
DJMO; wat goed nieuws! Dat zal een grote last van je schouders zijn, wat onwijs fijn!
quote:
Op woensdag 3 december 2008 13:54 schreef Dakota het volgende:
hier zet de kramp wel door, vriend gaat nu snel matras halen voor verhoging van de boxspring.. hopen dat het alsnog vals alarm is maar heb er nu wel een hard hoofd in *weer in bed kruipt *
Dakota; wat fijn dat je wel al de 37 weken hebt gehaald! Ik ben benieuwd of het nu doorzet. Zo ja; zet hem op

Fuente en Reinhilde; ik ben benieuwd wanneer het bij jullie echt gaat beginnen!
DJMOwoensdag 3 december 2008 @ 18:59
dakota flink aan het rommelen lees ik?? sterkte meis
marlieske.. ik en nu aan de rommel gaan??? alsjeblieft _niet_ zeg .. ik ben helemaal dood van de verjaardag van mijn dochter.. en dat merk ik ook aan junior, hij is (op dit moment) rustiger dan gisteren en vanmorgen, dat vind mama voor de verandering even niet erg, want elke beweging doet me pijn aan mijn rug.. ook wat meer harde buiken nu en ik heb me een partij slaap, dat is niet normaal meer .. ik kwam ook alleen even kijken of er al verse baby's waren, maar dat dus nog niet

er is na vanmorgen idd een last van me afgevallen, en daarvan te kunnen ontspannen is ook vermoeiend dus ik vermoed dat ik vannacht heel goed kan slapen *hoopt iig van wel*

hoe is het met raissa en carmella nu??? gaat het nog een beetje??
voor de rommelende llm's een en een en voor marlieske een voor het moeten wachten en ook een voor maffemuts, je weet wel waarom meis, dank je wel

ik kom vanavond nog wel even kijken of ik vers babynieuws zie.. nu even rustig bijkomen
Raissawoensdag 3 december 2008 @ 19:08
quote:
Op woensdag 3 december 2008 18:59 schreef DJMO het volgende:
hoe is het met raissa en carmella nu??? gaat het nog een beetje??
Ik heb vandaag van 9 tot 3 aan het infuus gehangen.. Voelde me daarna een soort van "opgeladen". Ben toen ook heel stiekem vanmiddag (toen nog even langs het werk was) stiekem in mijn eentje boodschappen gaan doen Was niet een heel erg goed idee uiteindelijk maar om even aan te geven hoe "lekker" ik me voelde.. Lig nu weer gestrekt in bed

Verder gelukkig al een paar dagen geen last meer van harde buiken

Gefeliciteerd met de verjaardag van je dochter!
Reinhildewoensdag 3 december 2008 @ 20:20
Fijn zeg Raissa!

Ik heb sinds een uur of 16:00 pijnlijke krampen, en ben even gaan douchen en daar zijn ze niet regelmatiger van geworden, maar wel pijnliijker. Moet ze echt wegpuffen, maar er zit wel veel tijd tussen; 8/9 minuten.

Ik kom voorlopig niet van de bank!

Dakota? Fuente?
Maneki.Nekowoensdag 3 december 2008 @ 20:21
datumdrieling!
huuphuupwoensdag 3 december 2008 @ 20:22




hihi
succes dan maar! hopen dat het strippen morgen dan gewoon helemaal niet meer nodig is!
E.T.woensdag 3 december 2008 @ 20:22
Dat is het betere werk, Reinhilde

Dakota zal ook wel echt bezig zijn, als ik het zo lees..

Tijd voor verse babies!
Reinhildewoensdag 3 december 2008 @ 20:26
Het doet echt venijnig pijn, die van vandaag. Wie weet....
Raissawoensdag 3 december 2008 @ 20:30
quote:
Op woensdag 3 december 2008 20:26 schreef Reinhilde het volgende:
Het doet echt venijnig pijn, die van vandaag. Wie weet....
Oehhhhh!! Spannend! Ik wens je vast sterkte!
BEwoensdag 3 december 2008 @ 20:31
Ja, Dakota is wel bezig nu denk ik maar zo! Net aan die 37w gehaald zeg! Ik doe er een paar tegenaan hoor!

Reinhilde, bij jou begint het ook wat serieuzer te klinken! Ik hoop zo dat het doorzet!
Ik heb mijjn hele laatste paar dagen door zitten lezen gisteren en vandaag, en dat van jou lijkt erg op hoe het bij mij begon, hele lange aanloop zeg maar die laatste paar dagen.

Fuente, hoe is het bij jou nu?

[ Bericht 8% gewijzigd door BE op 03-12-2008 20:51:00 ]
Loiswoensdag 3 december 2008 @ 20:33
Wow spannend hier Dakota en Reinhilde zet hem op
Ticootjewoensdag 3 december 2008 @ 20:35
Klinkt goed hier!!
_Ingrid_woensdag 3 december 2008 @ 20:39
Zo spannend hier zeg! Zet hem op dames!

Ongesteldheidskramp hoort er nu ook bij zeker? Dat de boel zich langzaamaan aan het voorbereiden is.
Nu lekker bankhangen en doosjes voor traktatie alvast vullen voor vrijdag.
Reinhildewoensdag 3 december 2008 @ 20:52
Echt BE? Hmmmm. Nou ja, ik ben 41 weken vandaag, en mn baby is verdwenen uit mn ticker.
Saffierwoensdag 3 december 2008 @ 21:07
Reinhilde nog 8/9 minuten ertussen? Of al wat sneller nu? Wel een aanmoedigingsjompel voor jullie kleine spruit en ook een voor jouzelf natuurlijk

Dakota voor jou ook wat jij bent me veel te stil ineens! Succes dames!!
Fuentewoensdag 3 december 2008 @ 21:08
Reinhilde, whoei! Je gaat vast echt beginnen nu
En Dakota, voor jou ook nog een paar

En hier is alles weer helemaal rustig, geen krampje of niets te voelen
Reinhildewoensdag 3 december 2008 @ 21:13
Nog steeds om de 7/8/9 minuten, maar ik moet ze wel echt wegpuffen. En ze duren een minuut.
maffemutswoensdag 3 december 2008 @ 21:14
f5 f5 f5 f5
kom op dames :p we zijn weer toe aan vers afgebakken beebjes

Dakota is inderdaad eng stil nu, succes meis!
DJMO geen probleem terug
Reinhilde zet m op meid, t moet ergens beginnen, en als dat met 8/9 min is, is dat prima toch ^^
Maneki.Nekowoensdag 3 december 2008 @ 21:15
Oh dan kan het ineens snel gaan! Succes hoor, en geniet ervan, je eerste keer bevallen
PM-girlwoensdag 3 december 2008 @ 21:15
Oeoooehoooee! Vlug een geboortetaart maken Reinhilde!

Succes meid, dit klinkt toch aardig serieus!
miss_slywoensdag 3 december 2008 @ 21:16
Wat spannend!
Dakota is inderdaad al te lang stil
Reinhilde, het begint er toch steeds een beetje meer op te lijken! Hopelijk strippen morgen niet meer nodig, omdat je je kleintje dan al vast hebt
snoopywoensdag 3 december 2008 @ 21:20
Hee, zit ik even in bad, wordt er ineens een bevalling ingezet hier
lilywoensdag 3 december 2008 @ 21:21
quote:
Op woensdag 3 december 2008 21:15 schreef Maneki.Neko het volgende:
Oh dan kan het ineens snel gaan! Succes hoor, en geniet ervan, je eerste keer bevallen
haha, je zou er bijna zin in krijgen als je het zo brengt

succes dames (en heren erbij natuurlijk ook)
Estryswoensdag 3 december 2008 @ 21:22
Nog steeds geen verse babies? Zet em op meiden
Hier vanavond zwangerschapsgym gehad, het was partner avond. Nogal een lang verhaal over de bevalling in theorie met illustraties van een baby in de baarmoeder en mijn partner ging halverwege tegen de vlakte, dat geeft de burger moed Hij dacht nog even naar toilet te kunnen maar vlakbij de deur viel hij met zijn hoofd tegen de deur. Hij schaamde zich nogal, nou valt hij wel vaker flauw dus echt schrikken was het niet voor ons. Maar de rest van de club "Misschien dat je na de bevalling de placenta nog wil bekijken" NOU lijkt me in ons geval GEEN goed plan en die navelstreng doorknippen laat ook maar zitten
texeloniawoensdag 3 december 2008 @ 21:22
Begint wel serieus te klinken hoor Reinhilde! Hoop zo voor je dat het echt begonnen is nu en je niet weer teleurgesteld wordt. Je geduld is lang genoeg op de proef gesteld! Zet um op!
BEwoensdag 3 december 2008 @ 21:23
Estrys!
Hoe komt het dan dat hij zo vaak flauw valt?
Dat zal idd een hoop voer voor grapjes gegeven hebben.
Reinhildewoensdag 3 december 2008 @ 21:26
Thanks ladies! Ik ga zo weer de compu wegzetten, maar mocht het regelmatiger worden dan kom ik het wel even laten weten. (Of Nixxx).
Estryswoensdag 3 december 2008 @ 21:28
Lage bloeddruk en dat in combinatie met huisarts, tandarts, dierenarts, naalden, bloed, afbeeldingen van organen, bevallingen etc

maar nou ziet ie dus nog meer tegen de bevalling op dan ik. Mijn watje
BEwoensdag 3 december 2008 @ 21:30
quote:
Op woensdag 3 december 2008 21:28 schreef Estrys het volgende:
Lage bloeddruk en dat in combinatie met huisarts, tandarts, dierenarts, naalden, bloed, afbeeldingen van organen, bevallingen etc
Ah ok, Da's wel heel erg balen dan. Estrys. Voor velen lachwekkend, maar ik kan me voorstellen dat het heel rot is als je er gewoon niks aan kan doen.
Fuentewoensdag 3 december 2008 @ 21:33
Reinhilde, het klinkt echt als het echte werk! Wauw Ik ben plaatsvervangend hyper

Oh Estrys! Gelukkig dat je er zelf aan gewend bent, kan me indenken dat het anders even schrikken is
Estryswoensdag 3 december 2008 @ 21:38
Ik zal het maandag even bij de verloskundige aankaarten zodat zij er ook van op de hoogte is, waarschijnlijk gaat het gewoon goed bij de bevalling aangezien hij mijn ingewanden dan niet te zien krijgt (op de placenta na dan), dat mag ik tenminste hopen
Jeliefwoensdag 3 december 2008 @ 21:49
Dakota en Reinhilde, klinkt wel voor het echie hoor. Veel kracht toegewenst!
juttertjewoensdag 3 december 2008 @ 21:49
Succes dames!!!

marlieskewoensdag 3 december 2008 @ 21:52
ooh Estrys ik zou daar zo van schrikken als ik dat zag, hoop dat hij straks wel veilig aan het hoofdeinde kan staan om je te steunen... op een tijd een boterham eten is voor hem wel een aanrader (dat moest mijn man voor we de o.k. in zouden gaan zo bang waren ze om pap's out te zien gaan )

Reinhilde meid zet hem op het klinkt nu toch wel als het serieuze werk

Dakota jij bent vast druk bezig, succes !!

DJMO ach was wel leuk geweest als er 4 tegelijk aan de gang zouden gaan maar Fuente is de spelbreker, anders hadden we 4 op een rij kunnen doen
En voor ik het vergeet je bent een schat

Raissa wat goed dat je je wat beter voelt na het infuus, wist niet dat je de uitslagen al binnen had gekregen van de TBC-test, maar ben blij om te lezen dat je langzaamaan weer een beetje opknapt.
Heb je wel al wat meer duidelijkheid over hoe het straks allemaal zal gaan na de bevalling enzo omtrent borstvoeding willen/kunnen geven? bij mij was het toen ook niet erg duidelijk en doorzichtig allemaal alleen had ik (gelukkig dan maar hé) al zelf besloten geen bv te willen geven, kan me voorstellen als je dat wel wilt doen dat het straks misschien een tegenvaller kan zijn als ze zo onduidelijk zijn in hu advies voor jou tis allemaal gewoon shit dat het zo moet lopen.

Joo Carmella doe jij eens een update, gaat het allemaal nog met je? maak me een beetje zorgen je bent zo stil de laatste dagen.
Nijnawoensdag 3 december 2008 @ 22:02
Dakota vast druk bezig... ik gooi er ook wat tegenaan.

En Reinhilde, dat beeb uit je ticker is verdwenen is vast een teken... beeb heeft koffertje gepakt en komt er vast aan. Ook voor jou . Het klinkt serieus, hopelijk zet het door.

Estrys, voelt hij het wel aankomen? Lijkt me lastig, maar wel goed om bij vk aan te kaarten denk ik.

Ik ga naar bed, wie weet morgen wel verse beebs...
BEwoensdag 3 december 2008 @ 22:12
Nou, mijn laatste F5-je hier voor vandaag.
Zet hem op meiden, als het door gaat zetten vannacht! Zeker bij Dakota lijkt het er toch wel heel sterk op, maar voor Reinhilde heb ik ook wel goede hoop hoor!

Morgenochtend ren ik gelijk eerst hierheen!
marit1978woensdag 3 december 2008 @ 23:05
spannend hier!!!
zet 'm op dames!
Jeliefwoensdag 3 december 2008 @ 23:09
Ik kan ook gaan slapen, nog geen verse baby's, zou ook wel erg snel zijn....
RockabeIIawoensdag 3 december 2008 @ 23:13
Reinhilde! Succes!
Vlinderwoensdag 3 december 2008 @ 23:17
Spannend!

Succes Reinhilde en Dakota!
Maneki.Nekowoensdag 3 december 2008 @ 23:41
Pffft nog geen nieuws van Koot
Zal ik haar ff bellen?
maffemutsdonderdag 4 december 2008 @ 00:02
quote:
Op woensdag 3 december 2008 23:41 schreef Maneki.Neko het volgende:
Pffft nog geen nieuws van Koot
Zal ik haar ff bellen?
Ben toch wel n beetje benieuwd ja
Vickydonderdag 4 december 2008 @ 06:42
hmm nog geen babies..

toch maar ff een paar voor Fuente, Dakota en Reinhilde
Reinhildedonderdag 4 december 2008 @ 07:43
Voor ik naar bed ging gisteravond (00:30) had ik gemene krengen om de 7 minuten. Vannacht is het onregelmatiger geworden maar niet helemaal weg. Ik ben wel van allemaal wakker geworden, dan weer een kwartier ertussen, dan 5minuten, dan weer een half uur... etc. Geen pijl op te trekken dus.

Nixxx is weer naar zijn werk, en ik zit hier op de bank een beetje te balen, wachten tot -of de weeen terug komen, - of dat het 10:50 is en mijn moeder hier voor de deur staat om naar de VK te gaan.

Ik begin het nu wel een beetje zat te worden, dat valse gedoe de hele tijd.

Dakota, bij jou is er vast wel fijn nieuws!
miss_slydonderdag 4 december 2008 @ 07:52
He Reinhilde, wat jammer nou dat het niet doorzet. Misschien gaat het strippen wel gemakkelijker straks omdat er toch al we eea gebeurd is.

Dakota, je bent al heel lang stil! Hoe is het daar?
Asyniurdonderdag 4 december 2008 @ 07:55
quote:
Op donderdag 4 december 2008 07:52 schreef miss_sly het volgende:

En jij bent bijna 6 weken
Maneki.Nekodonderdag 4 december 2008 @ 07:57
Ik heb nog geen nieuws..
tessiedonderdag 4 december 2008 @ 07:58
He jammer Reinhilde. Hopenlijk helpt het strippen straks gewoon heeeel snel zodat je voor het echie kan!
miss_slydonderdag 4 december 2008 @ 07:59
quote:
Op donderdag 4 december 2008 07:55 schreef Asyniur het volgende:

[..]

En jij bent bijna 6 weken
Morgen
Maandag de eerste echo! Gaat al redelijk snel en ik vind het heel spannend en hoe dichterbij het komt, hoe enger het wordt.
Guuzewuusdonderdag 4 december 2008 @ 08:00
quote:
Op donderdag 4 december 2008 07:59 schreef miss_sly het volgende:

[..]

Morgen
Maandag de eerste echo! Gaat al redelijk snel en ik vind het heel spannend en hoe dichterbij het komt, hoe enger het wordt.
Ach vrouwke toch. Ik kan het me zo voorstellen. Nog even volhouden .
Koningindonderdag 4 december 2008 @ 08:05
Reinhilde
Ik zou het ook zat worden, iedereen keer denk je dat het gaat gebeuren en dan houdt het weer op.
Hopelijk gaat de VK je nu echt helpen!!

Dakota?
BEdonderdag 4 december 2008 @ 08:13
Reinhilde...
Wat balen zeg!
Het lijkt echt op mijn verhaal. Dus als ik het een beetje goed kan voorspellen begin je ergens vanavond voor het echie en heb je morgenochtend je kindje.

Je ging wel vandaag weer laten strippen he? Laten we hopen dat dat dan net het laatste duwtje is.


Fuente? Hoe is het bij jou gegaan vannacht?

En bij Dakota ben ik helemaal benieuwd. Die zou toch haast haar kindje al wel moeten hebben denk ik zo.

miss_sly, nog even wachten tot het maandag is, maar dan ga je echt vast wel goed nieuws krijgen hoor!
Fuentedonderdag 4 december 2008 @ 08:22
Reinhilde, dikke kans dat het strippen vandaag dan z;n werk doet! Maar kan me indenken dat je baalt Het duurt nu echt niet lang meer meis!

Dakota? Jij bent vast al lang bevallen nu! Ik ben zo benieuwd!!

Hier helemaal rustig. Geen krampje, niks
Nijnadonderdag 4 december 2008 @ 08:25
Reinhilde, ik hoop dat het onregelmatige gerommel je wel wat heeft opgeleverd en dat je nu makkelijker te strippen bent. Nog even volhouden dikke knuffel!
Jeliefdonderdag 4 december 2008 @ 08:30
Reinhilde,dat wat Nijna zegt, vaak geeft dat gerommel alwel behoorlijk wat ontsluiting. Het maakt het niet minder vervelend maar je lichaam is echt bezig om je baby er uit te werken!
texeloniadonderdag 4 december 2008 @ 08:34
Hè wat balen Reinhilde Doodvermoeiend ook zo'n nacht lijkt me. Hopelijk kun je vandaag nog even wat rust pakken. Wie weet heeft dit ervoor gezorgd dat je meer verweekt bent waardoor je makkelijker te strippen bent, en zorgt het strippen er weer voor dat het dit keer echt goed door zet! Ik duim in elk geval voor jê
Flower-Ti-Amodonderdag 4 december 2008 @ 08:39
Reinhilde wat vervelend dat het weer niet doorgezet heeft. Hopelijk wordt het na het strippen allemaal weer wat regelmatiger en mag je snel je baby in je armen houden
marit1978donderdag 4 december 2008 @ 08:44
Reinhilde, verdorie !!
snel naar de vk ... goed laten strippen en dan snel naar huis om je kindje te krijgen !
Kaarrdonderdag 4 december 2008 @ 08:44
Reinhilde even een voor jou. Het duurt echt niet lang meer voordat je je beebje in je armen hebt.
Loisdonderdag 4 december 2008 @ 08:48
Ach Reinhilde toch, wat vreselijk frustrerend zo voor jou. Kruip zo lekker weer in je bedje, koester nog even de rust want je hebt je krachten straks hard nodig en ik hoop dat het strippen vanmiddag het zetje is wat je nodig hebt.

Bij Fuente is het ook weer rustig Wachten jullie op pakjesavond ofzo?

Een nog maar voor Dakota, die moet haast wel bezig/klaar zijn nu denk ik.
Belanadonderdag 4 december 2008 @ 09:01
spannende tijden hier

balen als het niet doorzet, op een gegeven moment ben je zo toe aan bevallen
sterkte dames!
Lishedonderdag 4 december 2008 @ 09:07
balen Reinhilde....

Ik heb steeds het idee dat Dakota haar kindje in 1 zucht werpt vanwege die vroege weeen en ontsluiting. Ik hoop dat het iets beheerster gaat maar dat ze haar lang en breed in de armen heeft nu...
Maneki.Nekodonderdag 4 december 2008 @ 09:09
Dat idee heb ik ook Lishe! Dat ze zo soepel is dat ze alleen maar weg hoeft te zuchten omdat het anders te snel gaat!

Reinhilde wat enorm balen dat het niet is doorgezet! Ik hoop voor je dat de vk nog iets kan betekenen voor je, vandaag
cattiedonderdag 4 december 2008 @ 09:11
Nog geen verse baby's (voor zover wij weten) ?
Hopelijk snel goed nieuws van Reinhilde, Fuente en Dakota! Het wordt wel spannend zo. Goede timing trouwens, vandaag is de eerste dag van mijn verlof dat Ive naar het kdv is, dus ik kan de hele dag fokken.
Chandonderdag 4 december 2008 @ 09:16
Ohh wat spannend hier met 3 lieve kleine zachte babytjes (bijna) onderweg

Zet m op Dakota, Fuente en Reinhilde!
Diaan73donderdag 4 december 2008 @ 10:32
Wat is er gisterenavond veel gepost en wat is het spannend hier zeg. Dakota ik hoop dat je je baby in je armen hebt en Reinhilde sterkte straks bij de VK.

Ik heb vandaag tot 10 over 10 geslapen ben nu nog een beetje aan het bijkomen even lekker ontbijten en F5-en hier.

Voor de dames die het nodig hebben :
Burdiedonderdag 4 december 2008 @ 10:32
Valt er al wat te F5-en? .
Dakotadonderdag 4 december 2008 @ 10:44
ik heb gisteren de hele dag op bed gelegen met weeen..vriend heeft halsoverkop nog klossen en een ondersteek moeten halen want het zou toch echt gebeuren (13 uur platgelegen met weeen) die gingen ook door na het douchen.helaas kwamen ze om de 5/8/10 minuten. en nu ben ik om het uur wakker geworden met nog steeds krampen e.d dus dan gaan we vandaag maar weer verder.

Maar nu mag het wel doorzetten want ik zie de humor er niet meer van in

(ps: baarmoedermond is al wel volledig verstreken nu)
Loisdonderdag 4 december 2008 @ 10:46
Ik hoop dat het door gaat zetten Dakota, wat moet dit vermoeiend voor je zijn!
cattiedonderdag 4 december 2008 @ 10:48
He get Dakota, wat naar dat het nu niet doorzet. Ik duim voor je!
Maneki.Nekodonderdag 4 december 2008 @ 10:50
Dakotadonderdag 4 december 2008 @ 10:51
quote:
Op donderdag 4 december 2008 10:46 schreef Lois het volgende:
Ik hoop dat het door gaat zetten Dakota, wat moet dit vermoeiend voor je zijn!
dat zei ik vannacht ook al tegen vriend..dat ik na een dag weeen echt geen puf meer had om te bevallen
Maargoed, alles is in huis dus ik kan nu iig met een gerust hart aan de slag (mocht het doorzetten grmmbll)
Dakotadonderdag 4 december 2008 @ 10:52
en fuente?
Kersjesdonderdag 4 december 2008 @ 10:55
Dakota en Reinhilde, wat frustrerend en vermoeiend dat het allemaal zo lang moet duren
Heel veel sterkte en kracht toegewenst voor straks. Hopelijk hoeven jullie niet meer lang te wachten
BEdonderdag 4 december 2008 @ 11:01
Ook bij Dakota niets! Nou moe!
Fuentedonderdag 4 december 2008 @ 11:03
quote:
Op donderdag 4 december 2008 10:52 schreef Dakota het volgende:
en fuente?
He wat rot joh! Hopen dat het bij jou gewoon gaat doorzetten vandaag
Hier ook helemaal niks hoor. Alles rustig in m;n buik.
Dakotadonderdag 4 december 2008 @ 11:03
vertel mij wat

Nijnadonderdag 4 december 2008 @ 11:08
Dakota, hopelijk zet het vlot door of gaan de krampen even helemaal weg zodat je nog wat kan bijslapen en energie sparen voor als je straks wel aan de bak moet
DJMOdonderdag 4 december 2008 @ 11:09
fuente dakota reinhilde

ik was gisterenavond zo moe.. dacht de hele nacht door te slapen.. niet dus, elke twee uur wakker, en vanmorgen door de wekker heenslapen.. ik zou om elf uur bij mijn tante zijn om achteraf trouwkaarten te maken .. nou ik ben net een uurtje wakker ofzo, en ik zit alleen maar te gapen en moe te zijn... denk dat ik maar eens een hete douche ga nemen, want mijn rug is ook niet al te jofel..

morgen weer vk om 10:45 ...
_Ingrid_donderdag 4 december 2008 @ 11:10
Balen dames!

Hier vannacht veel gerommel, schrok me dood. Sommige zelfs met wegpuffen. Zullen wel voorweeen zijn ofzo. Vanmiddag even navragen bij de vk.
_Ingrid_donderdag 4 december 2008 @ 11:13
Ohja ons bed lijkt het te begeven. Grrrrrrr!
Burdiedonderdag 4 december 2008 @ 11:15
quote:
Op donderdag 4 december 2008 11:13 schreef _Ingrid_ het volgende:
Ohja ons bed lijkt het te begeven. Grrrrrrr!
Beter nu dan tijdens de bevalling .

*PUFPUFKRAAAAAAAAAAAAAK*

.
Dakotadonderdag 4 december 2008 @ 11:15
Dat zijn vast wel voorweeen ja


datum 4 ling !
DJMOdonderdag 4 december 2008 @ 11:16
zal ik dan ook nog mee gaan doen dakota.. maken we dr een vijfling van
Dakotadonderdag 4 december 2008 @ 11:18
op 5 december \O/
_Ingrid_donderdag 4 december 2008 @ 11:20
NEEE! ik ga nu niet bevallen. Komt niet uit hoor. Kim is 6 dec jarig. Mag ruim daarna pas.
Diaan73donderdag 4 december 2008 @ 11:20
Nou 5 december lijkt mij geen leuke datum om te bevallen tenminste mn collega is ook op 5 december bevallen en vindt het elk jaar weer verschrikkelijk en een hoop gedoe. Maar daar heb je natuurlijk niets over te zeggen, de baby komt wanneer het komt....
Dakotadonderdag 4 december 2008 @ 11:22
ja mijn vriend is morgen jarig en mijn zusje 6 dec.. dus t lijkt mij ook niets
DolleMinadonderdag 4 december 2008 @ 11:22
Als jullie allemaal bevallen kom ik opeens zo snel bovenaan te staan.
Hou het nog maar even binnen hoor, maar dan zonder dat vermoeiende gerommel de hele tijd...
_Ingrid_donderdag 4 december 2008 @ 11:23
quote:
Op donderdag 4 december 2008 11:15 schreef Burdie het volgende:

[..]

Beter nu dan tijdens de bevalling .

*PUFPUFKRAAAAAAAAAAAAAK*

.
Dat is zo. Er zit een soort steun onder bij de lattenbodem. En die zit ineens los merkte ik. Kim had wat achter het bed gegooid. Dus ik trok het bed aan de kant. KRRRAAAKKK Poef*. De buren hoorden me vast wel mopperen.
En natuurlijk krijg ik het zelf niet voor elkaar te fixen.
Nouja, eerst maar eens kijken wat Kim aan het doen is, hoor ohoh ohoh.
Diaan73donderdag 4 december 2008 @ 11:25
quote:
Op donderdag 4 december 2008 11:22 schreef Dakota het volgende:
ja mijn vriend is morgen jarig en mijn zusje 6 dec.. dus t lijkt mij ook niets
Ow nee zeg... dan is vandaag wel wat beter... maar nog beter is gewoon ergens volgende week.

ik moet er trouwens ook niet aan denken om met de kerst of oud&nieuw te bevallen.... ik hoop dat die van mij nog maar even lekker blijft zitten
marit1978donderdag 4 december 2008 @ 11:31
jeetje Reinhilde en Dakota ... wat een teleurstelling dat het niet door zet nog !
(voor jullie dan vooral natuurlijk )
Raissadonderdag 4 december 2008 @ 11:44
quote:
Op woensdag 3 december 2008 21:52 schreef marlieske het volgende:
Raissa wat goed dat je je wat beter voelt na het infuus, wist niet dat je de uitslagen al binnen had gekregen van de TBC-test, maar ben blij om te lezen dat je langzaamaan weer een beetje opknapt.
Heb je wel al wat meer duidelijkheid over hoe het straks allemaal zal gaan na de bevalling enzo omtrent borstvoeding willen/kunnen geven? bij mij was het toen ook niet erg duidelijk en doorzichtig allemaal alleen had ik (gelukkig dan maar hé) al zelf besloten geen bv te willen geven, kan me voorstellen als je dat wel wilt doen dat het straks misschien een tegenvaller kan zijn als ze zo onduidelijk zijn in hu advies voor jou tis allemaal gewoon shit dat het zo moet lopen.

De uitslagen van de TBC test waren er, die was negatief. Toen lag ik dus dinsdag mooi klaar voor een infuus, bleek dat ik koorts had en toen kwamen ze opeens tot de conclusie dat een mantouxtest vals negatief kan zijn als je immuunsysteem zojuist gefrituurd is.. Uiteindelijk hebben we dus helemaal geen uitslag gehad van de TBC test en heb ik gisteren een infuus gekregen (toen de koorts weer weg was). Nu is het trouwens wel duidelijk dat ik geen TBC heb

Over de borstvoeding ga ik maandag even vragen. Ik moet toch naar de gyn en mijn internist had al aangegeven dat we daarna maar even bij hem moesten langsrollen/lopen. Mijn vriend wil wel graag alle opties voor borstvoeding openhouden, met als motivatie: "Als ons kind ook maar iets van jouw gezondheid erft wil ik er zo veel mogelijk aan gedaan hebben om dat immuunsysteem zo goed mogelijk op te starten". Ik snap dat wel maar ik wil niet experimenteren met iets waarvan ze simpelweg nog weinig tot niets weten.. Stel mezelf er ook op in dat ik GEEN borstvoeding ga geven, dan kan het alleen maar meevallen straks als blijkt dat het toch zou mogen..

Maandag ook meer over de wijze van bevallen... Ben benieuwd!

En inderdaad, Carmella, je post wel maar geen updates over jezelf!! Doe eens?
Raissadonderdag 4 december 2008 @ 11:45
Dakota en Reinhilde veel rust nemen vandaag hoor

En laat de babietjes maar komen
cattiedonderdag 4 december 2008 @ 11:49
Raissa, in ieder geval fijn dat je geen TBC hebt!
Hopelijk krijg je maandag wel duidelijke informatie over bv en de manier van bevallen.
cattiedonderdag 4 december 2008 @ 11:51
Ik heb trouwens met mijn baby afgesproken dat die zeker tot 37 weken blijft zitten en bij voorkeur pas in 2009 wordt geboren. Niet voor 37 weken ivm het verhaal van het babietje van mijn collega, die is met 33 weken geboren, ging goed, heeft nu alleen het RS virus opgelopen en is levensgevaarlijk ziek.. En liever pas in 2009 ivm feestdagen.
huuphuupdonderdag 4 december 2008 @ 11:57
Fijn Raissa

Dakota, pfff, vermoeiend, hopen dat het doorzet.

Oh Reinhilde wat denk ik aan je nu... ik hoop dat de VK je gestript heeft en dat het goed zoden aan de dijk zet nu en dat je goed nieuws hebt over ontsluiting of-hoe-dat-ook-werkt
Jeliefdonderdag 4 december 2008 @ 11:59
cattie, lijkt 3 januari je wat, maken we er een datumtweeling van of anders de 5e ?
Rabsadanidonderdag 4 december 2008 @ 12:04
Nog geen nieuwe baby's ?! Jeetje, sterkte aan alle dames voor wie 't eind in zicht is

Miss Sly, ik begrijp je volkomen, ik zit ook al een week in de stress én in zenuwachtige blijdschap over de eerste echo. Mijnes is vanmiddag Ben zó benieuwd...
cattiedonderdag 4 december 2008 @ 12:09
quote:
Op donderdag 4 december 2008 11:59 schreef Jelief het volgende:
cattie, lijkt 3 januari je wat, maken we er een datumtweeling van of anders de 5e ?
3 januari zijn mijn broertje en zusje jarig, dus dat is niet zo handig, maar de 5e is goed!
cattiedonderdag 4 december 2008 @ 12:09
Spannend Rabsadani! Veel plezier vanmiddag!
juttertjedonderdag 4 december 2008 @ 12:11
quote:
Op donderdag 4 december 2008 11:59 schreef Jelief het volgende:
cattie, lijkt 3 januari je wat, maken we er een datumtweeling van of anders de 5e ?
Ik gokte eerst ook op de 5de
In ieder geval niet eerder, zeker 1 januari lijkt me vervelend...

De laatste gyn waar ik was, was trouwens minder stellig over bij week 38 inleiden (wat de eerste gyn zei), die wilde het wellicht even aankijken, in ieder geval niet voorbij mijn uitgerekende datum te gaan. Dat verhaal was dus toch wat genuanceerder, ik zag me zelf al liggen op 2 januari
Jeliefdonderdag 4 december 2008 @ 12:11
quote:
Op donderdag 4 december 2008 12:09 schreef cattie het volgende:

[..]

3 januari zijn mijn broertje en zusje jarig, dus dat is niet zo handig, maar de 5e is goed!
Goed afgesproken dan
Vickydonderdag 4 december 2008 @ 12:12
jeetje meiden, jullie geduld word wel heel erg op de proef gesteld zeg!
juttertjedonderdag 4 december 2008 @ 12:12
Datumdrieling?
cattiedonderdag 4 december 2008 @ 12:14
Begin januari kunnen we voor een datum 8-ling gaan zie ik in het lijstje!
Al hoe ik er serieus rekening mee dat deze baby ook langer blijft zitten en het pas 23 januari ofzo gaat worden.
Jeliefdonderdag 4 december 2008 @ 12:15
23 januari geeft leuke mensen!
cattiedonderdag 4 december 2008 @ 12:16
Oh, vertel?
Jeliefdonderdag 4 december 2008 @ 12:19
Reinhildedonderdag 4 december 2008 @ 12:30
Ik zou eigenlijk een datum 4ling doen met Owlet, Igraine en Marie...

Nouja. De VK zei al dat ik te goed voor de baby zorg, dat hij/zij daarom niet naar buiten wilt. tssk.
afgelopen di kon ik maar half gestript worden, vandaag wel helemaal gelukkig! Ik heb 1 cm ontsluiting .

anyway, ze was er niet heel erg van overtuigd dat het al genoeg was, ook omdat baarmoedermond nog steeds niet helemaal verstreken is. Morgen zkh dus, en afspraak maken voor inleiden hoop ik. Terwijl ik dit typ is er weer zo'n gemeen kreng begonnen... pufpufpuf. Ik ga pas weer een beetje hyperen als ze om de 3/4 minuten komen en de vk hier is en zegt dat ik 3 cm heb.

Raissa wat fijn dat het geen tbc is!
Alle andere dames in dit topic, sorry dat ik alleen maar met mezelf bezig ben, ik hoop dat het met jullie goed gaat, voor zover ik me herinner is maandag een heel spannende dag voor MissSly, Tex en Marlieske. Heel veel sterkte alvast daarmee!
Ticootjedonderdag 4 december 2008 @ 12:32
Als je echt al moet wegpuffen dan is dat toch wel het echte werk hoor Reinhilde.
cattiedonderdag 4 december 2008 @ 12:34
Reinhilde, het is misschien maar 1 cm, maar het is het begin! Hoe dan ook, het zal niet heel lang meer duren.

Ik ben bezig met het wassen en drogen en vouwen van de babykleertjes.