Waarom dat spel niet op de PC?quote:Op maandag 11 augustus 2008 00:16 schreef the_legend_killer het volgende:
Ikw as dus laatst in de winkel en kon geen spel vinden
En ik wil Football manager op de ps3
Seriously, hoe kan Ted Price niet dubbel liggen.quote:Op maandag 11 augustus 2008 00:19 schreef Cyberia18 het volgende:
http://www.thebitbag.com/(...)rom-insomniac-games/
[ afbeelding ]
Check het interview![]()
![]()
In mijn laatste post van het vorige topic vertelde ik dat:quote:
quote:Op maandag 11 augustus 2008 00:19 schreef Cyberia18 het volgende:
http://www.thebitbag.com/(...)rom-insomniac-games/
[ afbeelding ]
Check het interview![]()
![]()
Man de presentator is echt genius.quote:Op maandag 11 augustus 2008 00:19 schreef Cyberia18 het volgende:
http://www.thebitbag.com/(...)rom-insomniac-games/
[ afbeelding ]
Check het interview![]()
![]()
You see that shit...That's crazy right herequote:Op maandag 11 augustus 2008 00:48 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Man de presentator is echt genius.![]()
![]()
http://www.thebitbag.com/(...)yneux-about-fable-2/
Vanaf 32.44![]()
![]()
Uhuquote:Op maandag 11 augustus 2008 01:04 schreef Blackninjadude het volgende:
[..]
You see that shit...That's crazy right here
Hij gaat helemaal crazy om R2
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Metal Gear Solid 5 : The Chuck Norris Chronicles
PSN : Darsiie
Wat is een xbox?quote:Op maandag 11 augustus 2008 01:49 schreef SuperFruitig het volgende:
XBOX 4 LIFE
quote:
Beter nog om te huren, je speelt hem in 5 uurtjes uit, en de replay-waarde is niet erg groot.quote:Op maandag 11 augustus 2008 08:30 schreef Chocobo het volgende:
Is Heavenly Sword het waard voor die platinum prijs? De reviews zijn niet lovend ofzo om het zomaar te zeggen. Wie heeft HS gespeeld?
zullen we doen, als jij weg bent komen alle vette games uit en uiteraard volop nieuwsquote:Op maandag 11 augustus 2008 09:12 schreef Rock-shocker het volgende:
Hoi en doei, tot over een paar weken. Beloven jullie me dat jullie dan bij topic #150 zitten?
quote:Op maandag 11 augustus 2008 10:30 schreef PDOA het volgende:
Ik vind het aanbod voor de PS3 tot op heden niet echt geweldig.
quote:Op maandag 11 augustus 2008 10:59 schreef PDOA het volgende:
[..]
Ik vind mensen die alleen met smilies kunnen reageren ook sukkels, btw.
Voor die 21 euro bij play.com kun je moeilijk een miskoop doen..quote:Op maandag 11 augustus 2008 08:30 schreef Chocobo het volgende:
Is Heavenly Sword het waard voor die platinum prijs? De reviews zijn niet lovend ofzo om het zomaar te zeggen. Wie heeft HS gespeeld?
Hij is best okay, tis vooral leuk om te zien wat ze voor het gevechtssysteem hebben bedacht (ook al is het niet helemaal goed uitgewerkt). Verder zijn de puzzels wat simpel en is de eindbaas kut, maar ik vond het toch wel een 7 waard. 21 euro bij Play is een perfecte prijs voor de game.quote:Op maandag 11 augustus 2008 11:21 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
Voor die 21 euro bij play.com kun je moeilijk een miskoop doen..
Maar het blijft een matige titel..
Leuk om te spelen.. maar in 5 uur uit te spelen, waarvan 30~45 minuten de eindbaas is...
Ik vind er geen reet aan. Het is gewoon een soort screensaver.... en je kan de vissen laten schrikken.quote:Op maandag 11 augustus 2008 11:28 schreef Gamedemon het volgende:
Iemand ervaring met die PS Eye games die online staan?
Ik heb zo'n cam maar nog geen games.. is dat aquarium wat?
quote:Op maandag 11 augustus 2008 10:59 schreef PDOA het volgende:
[..]
Ik vind mensen die alleen met smilies kunnen reageren ook sukkels, btw.
dat, daarom heb ik het ook gemistquote:Op maandag 11 augustus 2008 13:58 schreef Deviant1nl het volgende:
Hele ochtend topic zoeken in subfilter van playstation en er nu pas achter komen dat die filter niet ingesteld is ':')
Hier nog 1.quote:Op maandag 11 augustus 2008 10:30 schreef PDOA het volgende:
Ik vind het aanbod voor de PS3 tot op heden niet echt geweldig.
Hier nog 1.quote:Op maandag 11 augustus 2008 14:04 schreef McGilles het volgende:
[..]
Hier nog 1.
Even wachten tot er wat echt leuke titels opkomen.
Tot nu toe zijn het veelal 13 in een dozijn spellen of spellen die je beter op een goede pc kan spelen!
Precies, over een jaartje heb ik vast wel een aantal games gekochtquote:Op maandag 11 augustus 2008 14:34 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Hier nog 1.
Maar dat komt wel goed denk ik zo
Mja het schijnt dat als je deze pre-ordert dat het bedrag (35¤) er niet bij komt te staan. Dus goed in de gaten houden en wat screens opslaanquote:Op maandag 11 augustus 2008 15:31 schreef Sackboy het volgende:
Brothers in Arms voor ¤35 te preorderen bij de Intertoys![]()
http://www.intertoys.nl/e(...)/Product/View/553168
Je kan het altijd proberen
Gister al gedaan ja. Laten we hopen dat het geen fout is. Mooi bedragje zoquote:Op maandag 11 augustus 2008 15:31 schreef Sackboy het volgende:
Brothers in Arms voor ¤35 te preorderen bij de Intertoys![]()
http://www.intertoys.nl/e(...)/Product/View/553168
Je kan het altijd proberen
In de bevestigingsmail staat wel gewoon 35euro hoorquote:Op maandag 11 augustus 2008 15:46 schreef Govinda het volgende:
[..]
Mja het schijnt dat als je deze pre-ordert dat het bedrag (35¤) er niet bij komt te staan. Dus goed in de gaten houden en wat screens opslaan
En voor de 360 versie betaal je gewoon de volle mep.quote:Op maandag 11 augustus 2008 15:31 schreef Sackboy het volgende:
Brothers in Arms voor ¤35 te preorderen bij de Intertoys![]()
http://www.intertoys.nl/e(...)/Product/View/553168
Je kan het altijd proberen
Mooi om te lezen, PJE is echtquote:Nieuws | 11 augustus 2008 - Dylan Cuthbert, Executive Producer bij Q-games, maakte bekend dat PixelJunk Monsters binnenkort een nieuwe patch krijgt waardoor het mogelijk zal zijn om tussen verschillende moeilijkheidsgraden te kiezen. Enkele gamers vonden dat de titel iets te moeilijk was en schreven een open e-mail naar Cuthbert. Wel zal je online ranking geschrapt worden naarmate je welke moeilijkheidsgraad gebruikt. Dit om het voor iedereen leuk en eerlijk te houden.
Cuthbert hint ook naar een soort van nieuwe gamemodi die toegevoegd zal worden aan PixelJunk Eden door middel van een toekomstig uitbreidingspakket. Hij vindt zelf dat de gameplay van Eden te veel plezier levert voor maar één gamemodus. Wanneer de patch voor PixelJunk Monsters en de uitbreiding voor PixelJunk Eden verschijnen, is nog niet bekend gemaakt.
Dat kan kloppen, want die bevestiging stond alleen in de mails van gisteren. De site is aangepast en vandaag krijgen de bestellers geen 35euro bevestiging meer in de mail.quote:Op maandag 11 augustus 2008 16:21 schreef merino het volgende:
[..]
In de bevestigingsmail staat wel gewoon 35euro hoor
Hahaha ja als de zon schijnt is het niet te doen, helemaal niet als je af en toe je flashlight uit moet doen om niet op te vallenquote:Op maandag 11 augustus 2008 16:48 schreef Deacon_Tigra het volgende:
@ Govinda
ik zit inmiddels in chapter 3 , maar ik speel alleen s'avonds anders zie ik helemaal geen fuck
Lekker vaag allemaal dan. Heb ik nog iets aan die bevestiging dan of niet?quote:Op maandag 11 augustus 2008 17:54 schreef Govinda het volgende:
[..]
Dat kan kloppen, want die bevestiging stond alleen in de mails van gisteren. De site is aangepast en vandaag krijgen de bestellers geen 35euro bevestiging meer in de mail.
Ik denk dat de mensen die gisteren besteld hebben gewoon geluk hebben gehad.quote:Op maandag 11 augustus 2008 20:30 schreef merino het volgende:
[..]
Lekker vaag allemaal dan. Heb ik nog iets aan die bevestiging dan of niet?
Dat ze het straks voor 35e aan me moeten verkopen omdat ze het voor 35e bevestigd hebben via de mail?
maar op de site staat het nog steeds hetzelfde. Je zou zeggen dat ze dat dan ook veranderd hadden als het echt een fout is. Maar die email zou dus voldoende bewijs moeten zijn?quote:Op maandag 11 augustus 2008 21:03 schreef Govinda het volgende:
[..]
Ik denk dat de mensen die gisteren besteld hebben gewoon geluk hebben gehad.
Jij hebt bewijs dat je het spel voor dat bedrag hebt besteld.
Over het algemeen zijn ze niet echt zo goed hoor. Trials of Topoq is wel geinig om eens te spelen en Eye of Judgment is erg leuk als je van dat soort games houdtquote:Op maandag 11 augustus 2008 20:43 schreef Gamedemon het volgende:
Iemand anders die ervaring heeft met PS eye games?
Ik had op de vorige pagina Tori emaki als tip gehad.. zijn er nog andere leuke?
Kan bijna geen reviews vinden op internet
Nouja, als tip.... ?quote:Op maandag 11 augustus 2008 20:43 schreef Gamedemon het volgende:
Iemand anders die ervaring heeft met PS eye games?
Ik had op de vorige pagina Tori emaki als tip gehad.. zijn er nog andere leuke?
Kan bijna geen reviews vinden op internet
quote:Dead Rising naar de PlayStation 3?
Met Dead Rising scoorde Capcom een grote hit, in deze Xbox 360 game moet de speler een winkelcentrum verkennen en de aanwezige zombies verslaan. Nu komt de game ook naar de Wii.
De PlayStation 3 wordt bij deze pret overgeslagen, maar Capcom's John Diamonon hint nu naar Dead Rising pret op de PlayStation 3. Op de officiële PlayStation Blog hield hij een kleine QA sessie over Bionic Commando Rearmed en enkele andere Capcom projecten. Iemand vroeg hem of Dead Rising ook naar de PS3 kwam, waarna hij antwoordde dat we het laatste van Dead Rising nog niet gezien hebben. Later vertelde hij dat hij niets bevestigde, gewoon hoopte, maar mogelijk was dat enkel om zijn baan te beschermen. Mogelijk zien we Dead Rising of een ander Dead Rising deel op de PS3.
T/m 20quote:Op maandag 11 augustus 2008 22:37 schreef Cyberia18 het volgende:
Uncharted
Zit nu in chapter 16 trouwens. Hoeveel chapters heb ik nog te gaan?
Ik had al even research gedaan maar het zijn er 23?quote:
quote:In 23 uitgebreide chapters kun je je zo rond de vijftien uur vermaken met deze game.
Het zijn er 23 inderdaad, maar rond de 15 uur is een beetje overdreven, in acht uur speel je hem uit.quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 01:10 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Ik had al even research gedaan maar het zijn er 23?
[..]
Bij mij zijn het er toch echt 22 hoorquote:Op dinsdag 12 augustus 2008 01:10 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Ik had al even research gedaan maar het zijn er 23?
[..]
Ik zit nu al op 275 pogingenquote:Op dinsdag 12 augustus 2008 08:28 schreef Deviant1nl het volgende:
En dan die moeilijke trophy nog met die bommen
Linkquote:This is the hardest Trophy in the game. The point of this Trophy is not to collect 15 bombs, but to have 15 bombs total. There are many reasons why this is so difficult. Firstly, you must be frugal with your bombs. You can ONLY use them to get more bombs. You spend one bomb to earn two, which means you cannot use your bombs on enemies. The general strategy will be to trail bomb ships when you see them, and only explode them when you absolutely must. DO NOT use bombs against enemies and rocks. You will simply have to dodge them. You'll want to follow bomb ships for as long as possible, because if you're lucky, you'll be fortunate enough to have another one spawn next to it. If you can destroy two ships with one bomb, you'll be making this much easier on yourself. Just like in Close Encounters, you'll want to make very small, deliberate movements.
wow helderziend??quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 13:07 schreef Fallen het volgende:
@ Biertank: Hebben ze een Linksys WRT54G?
Die heeft problemen met de Media Server optie, die optie uitzetten 'verhelpt' het probleem.
Je kan een aantal dingen doen:quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 13:17 schreef biertank het volgende:
[..]
wow helderziend??
top man, dank je wel! ga ik proberen.
Ze zijn dus allemaal rukquote:Op maandag 11 augustus 2008 21:52 schreef Fallen het volgende:
[..]
Nouja, als tip.... ?![]()
Ik zei dat die wat minder ruk was dan die Aquasomething screensaver...
JAAAA BIJ LBPquote:Op dinsdag 12 augustus 2008 13:55 schreef Mindstate het volgende:
Je bedoelt de PlayStation Eye? Ik verwacht dat je daar nog wel wat aan gaat hebben.
Maar goed dat ik de PS eye niet heb aangeschaft. Ik heb m'n lesje wel geleerd na de Xbox Live Vision camquote:Op dinsdag 12 augustus 2008 13:51 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
Ze zijn dus allemaal ruk
Camera voor niks gekocht dus
Ik denk niet dat je die kostuums na kan maken, dat zou belachelijke naaierij zijn.quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 15:05 schreef disjfa het volgende:
Die kostuums zijn toch binnen 10 minuten nagemaakt als die game verkocht gaat worden. Maar het is dik saai dat je maar een van de 5 krijgt. Dan mag je dus lekker 5 rpe-orders gaan plaatsen wil het iets toevoegen.
Dan niet
Dat is het stomme, de Close Encounters Trophy had ik in 28xquote:Op dinsdag 12 augustus 2008 11:24 schreef Deviant1nl het volgende:
Ik vond gister nog wel een guide om het enigszins slim aan te pakken maar dan nog blijft het lastig.
[..]
Link
Dus jij denkt geen character customizationquote:Op dinsdag 12 augustus 2008 15:28 schreef Govinda het volgende:
[..]
Ik denk niet dat je die kostuums na kan maken, dat zou belachelijke naaierij zijn.
Natuurlijk wel char customization, maar daar zitten niet de uit 4 delen bestaande outfits van de preorders bij, anders zou het hele principe van preorderen teniet worden gedaanquote:Op dinsdag 12 augustus 2008 15:42 schreef disjfa het volgende:
[..]
Dus jij denkt geen character customizationDan zou ik de video`s een keer terugkijken
Waar besteld en voor hoeveel?quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 15:46 schreef Jovatov het volgende:
Afgelopen donderdag een wittedual shock besteld en vandaag alweer binnen
Toen dat ding net uit was zag je nog wel eens wat leuke Eye toy dingen voorbij komen.quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 14:56 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Maar goed dat ik de PS eye niet heb aangeschaft. Ik heb m'n lesje wel geleerd na de Xbox Live Vision cam
Ja dat gebeurt me ook te vaak, of laatst dan, had iemand een (heel realisctische) alien pop voor de cam gezet, ik echt zo wtfquote:Op dinsdag 12 augustus 2008 16:22 schreef disjfa het volgende:
Was het niet zo dat die cams gemaakt waren om je billen te tonen als je iemand crashte in burnout paradise
Nu je het zegt. ik moet meteen weer aan Fliepke denkenquote:Op dinsdag 12 augustus 2008 16:22 schreef disjfa het volgende:
Was het niet zo dat die cams gemaakt waren om je billen te tonen als je iemand crashte in burnout paradise
quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 19:25 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Nu je het zegt. ik moet meteen weer aan Fliepke denken![]()
quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 19:32 schreef Fliepke het volgende:
[..]
Hee lekker ding, je kunt me bellen op....
Mooi om te zien dat ze voortdurend met DLC blijven komen. Daar kunnen andere ontwikkelaars wel een voorbeeld van aannemen. Hulde!quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 19:34 schreef Deacon_Tigra het volgende:
Warhawk update & Trophy's Biatch![]()
Some of you may have read some rumors about our next Booster Pack…I can neither confirm nor deny anything…at least for right now Keep your eyes peeled for an update here on the blog and the media coverage at Leipzig which is right around the corner!!!
Last hint…and this is an easy one:
With one of these equipped, a soldier can escape quickly…even bail out if needed!
As always – Rock on!
-dylan
PARACHUTESBELIEVE
![]()
http://blog.us.playstatio(...)%e2%80%9d/#more-1120
Accountgebondenquote:Op dinsdag 12 augustus 2008 19:54 schreef Gamer_V het volgende:
Werkt dat en beetje zoals Steam? Accountgebonden? Of mag je éénmaal downloaden en daarna heb je pech? (Voor alle PSN games?)
Iemand op Gaf:quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 15:02 schreef Cyberia18 het volgende:
Pre-order details LBP voor Amerika:
http://littlebigplanet.us(...)mazon--GameStop.aspx
Europa volgt zoals eerder gezegd spoedig.
Alleen ik had toch veel liever gezien dat je de pre-order extra's gewoon in één keer had gekregen. Je krijgt nu voor iedere pre-order maar één item naar keuze.![]()
Ik wil de Kratos custome sowieso maar die van Nariko ook al te graag...
quote:Can you preorder, get the goodies and return the game afterwards?
Dat isquote:Op dinsdag 12 augustus 2008 19:53 schreef Govinda het volgende:
Ratchet & Clank: Quest for Booty: maar 2,3gb download
Volgens mij gaat het om een rocketpackquote:Op dinsdag 12 augustus 2008 19:34 schreef Deacon_Tigra het volgende:
Warhawk update & Trophy's Biatch![]()
Some of you may have read some rumors about our next Booster Pack…I can neither confirm nor deny anything…at least for right now Keep your eyes peeled for an update here on the blog and the media coverage at Leipzig which is right around the corner!!!
Last hint…and this is an easy one:
With one of these equipped, a soldier can escape quickly…even bail out if needed!
As always – Rock on!
-dylan
PARACHUTESBELIEVE
![]()
http://blog.us.playstatio(...)%e2%80%9d/#more-1120
Heulemaal niequote:Op dinsdag 12 augustus 2008 19:55 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Accountgebonden
Gekocht is gekocht en dan kan je blijven downloaden.
Heb 'm zojuist gespeeld. Heerlijke game indeedquote:Op dinsdag 12 augustus 2008 21:40 schreef merino het volgende:
goddamn wat is Uncharted een heerlijk spel zeg
Zit pas bij hoofdstuk 6 maar doe het lekker rustig aan. Weet wel al zeker dat ik het nog vaker uit zal gaan spelen.
Wat een heerlijke sfeer en gameplay![]()
Was tevens wel waard om hiermee te wachten tot ik @ hdtv + trophy's kon spelen.
Dat klinkt wat fraudegevoelig, wat hebben ze daar aan gedaan?quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 19:55 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Accountgebonden
Gekocht is gekocht en dan kan je blijven downloaden.
Maximaal 5 playstations mogen downloaden onder de account.quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 22:40 schreef Gamer_V het volgende:
[..]
Dat klinkt wat fraudegevoelig, wat hebben ze daar aan gedaan?
Volgens mij werkt het als volgt: je kan de games zoveel downloaden als je wilt per account.quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 22:20 schreef Deacon_Tigra het volgende:
[..]
Heulemaal nie![]()
Alleen de echt grote spellen zijn account gebonden , zoals Warhawk & Siren
Alle spellen kan je maximaal 5x downloaden , kleine psn games kan je dus ook op een andere ps3 spelen met een andere account
Nadat je eerst zelf ingelogd bent geweest om te downloaden uiteraard![]()
Kleiner dan de gemiddelde installquote:Op dinsdag 12 augustus 2008 20:24 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
Dat iswaarom?
Valt best mee toch?
Beter toch?quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 23:08 schreef Govinda het volgende:
[..]
Kleiner dan de gemiddelde install![]()
Het gaat me niet om de HD ruimte die het in gaat nemen maar ik hoop dat het uitspelen langer gaat duren dan het downloadenquote:Op woensdag 13 augustus 2008 07:50 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
Beter toch?
Het is sowieso bekend dat het spel maar 4 uurtjes lang is..
Voor mij is HDD ruimte geen probleem.. maar als het 10gig groot had geweest en je hebt een 40 gig dan vind je dat soort installaties echt niet fijn.
elke euro is er 1!quote:Op woensdag 13 augustus 2008 12:03 schreef Kremers het volgende:
Ik denk dat ik Quest for Booty maar ga downloaden, als de prijs tenminste niet hoger is dan ¤15. Enige reden dat ik andere spellen op blu-ray wil hebben is voor de doorverkoopheid, maar een spel van ¤15 heeft toch nauwelijks doorverkoop waarde
kan er niet echt opgewonden van rakenquote:Op woensdag 13 augustus 2008 00:33 schreef Cyberia18 het volgende:
Nieuwe footage Mercenaries 2:
http://xbox360.ign.com/do(...)trolboat_081208.html
Van het volgende vast en zeker.quote:Op woensdag 13 augustus 2008 13:09 schreef SocialDisorder het volgende:
[..]
kan er niet echt opgewonden van raken
quote:Mercenaries met drop-in, drop-out coöp
Na de originele Mercenaries begon Pandemic Studios aan Mercenaries 2: World in Flames. Deze titel verschijnt dit jaar op 5 september op de PC, de PlayStation 2, 3 en de Xbox 360.
De game heeft onder andere een coöperatieve modus, een mode die vandaag uitgelegd wordt door Pandemic. Pandemic heeft een drop-in, drop-out coöp multiplayer waarbij je geen menu's moet doorlopen. De tweede speler kan onmiddellijk meespelen. Het aantal vijanden en dergelijke blijft hetzelfde, het is dus de ideale manier om een moeilijk stuk te passeren. Op de PC, de PS3 en de Xbox 360 is de coöp online speelbaar.
Ik vind het spel er ook niet echt geweldig uit zien. Hij wordt ook voor de PS2 ontwikkeld, met als gevolg dat ze hem niet volledig next-gen kunnen maken.quote:Op woensdag 13 augustus 2008 13:09 schreef SocialDisorder het volgende:
[..]
kan er niet echt opgewonden van raken
Whehequote:Euro LBP Pre-Order Goodies
Tue, Aug 12, 2008
So, the Americans get sticker books, bags and toy Sackboys, but if you were panicking that your European pre-order would only net you the game itself, quit your stressing, as it’s been confirmed that “some pre-order goodness for Europe is also in the works” and that details of what we’ll be able to get our hands on should be expected “soon”.
Which is nice, seeing as it’s a European game and we’ll be paying more for it and our petrol is more expensive and we can’t even afford a loaf of bread anymore.
As for the open beta - no news, sadly. We’ve tried.
De Media Server uitzetten deed het hem, top man bedankt!quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 13:40 schreef Fallen het volgende:
[..]
Je kan een aantal dingen doen:De Media Server optie uitzetten in de PS3. De router in de DMZ gooien en een vast IP-adres geven. (Zo werkt de Media Server optie wel) De router flashen met DD-WRT firmware. De router vervangen voor een niet brak apparaat. (Mijn oplossing geweest).
Firmware oplossingen van Linksys helpen niet. Ik heb zelf eerst de router geflashed met DD-WRT (micro) en dat werkt op zich goed. Alleen had ik met downloaden van P2P streams ook nog veel ellende. Heb het ding uiteindelijk bij mijn ouders neergezet (simpel gebruik daar) en zelf een andere gekocht.
¤19,95? Ik mag toch hopen dat dat niet de prijs van de download wordt...quote:Op woensdag 13 augustus 2008 14:49 schreef Cyberia18 het volgende:
[ afbeelding ]
http://www.bartsmit.com/shop/productDetail.php?menuID=231&productID=200346
![]()
19 september komt ie volgens hun.
Boxed versie zuurpruimquote:Op woensdag 13 augustus 2008 15:53 schreef Kremers het volgende:
[..]
¤19,95? Ik mag toch hopen dat dat niet de prijs van de download wordt...
1. Dat is geen antwoord op mijn vraagquote:
3. Dan koop je het spel maar lekker uit de US store krent.quote:Op woensdag 13 augustus 2008 18:12 schreef Kremers het volgende:
[..]
1. Dat is geen antwoord op mijn vraag![]()
2. Het is volgens hen, en niet hun volgens hun
Jij "oow, a pretty new shiny box" jackass
En ten slotte, tot nu toe zijn de prijzen van de boxed versie altijd gelijk gebleven aan de prijs voor de download versie, wat van mijn vraag dus een logische vraag maakt.
Het is jammer dat hij een maand eerder komt in de store.. als ik dan toch keuze heb tussen een boxed versie of een download.. dan haal ik hem liever in de winkel...quote:Op woensdag 13 augustus 2008 14:49 schreef Cyberia18 het volgende:
[ afbeelding ]
http://www.bartsmit.com/shop/productDetail.php?menuID=231&productID=200346
![]()
19 september komt ie volgens hun.
Serieus?quote:Op woensdag 13 augustus 2008 20:15 schreef Govinda het volgende:
Btw morgen kan je ook op alfabet zoeken in de EU store
quote:Op woensdag 13 augustus 2008 20:17 schreef Deacon_Tigra het volgende:
OMG , ik ga zoeken onder de G van Goedkope spellen ,kijken of ik dan wat kan vinden
Ziet er weer heerlijk uitquote:Op woensdag 13 augustus 2008 18:36 schreef Cyberia18 het volgende:
Nieuwe gameplay beelden van Dead Space
Ziet er goed uit.
Ik zit meer te wachten op de offline training..quote:Op woensdag 13 augustus 2008 20:50 schreef Deacon_Tigra het volgende:
Warhawk
Oh, and guys…..it’s a Jetpack. He just confirmed the Trophy list. Kill someone in a Jetpack while flying in a Jetpack is one of the Trophies. Run over someone in a Jetpack is a Trophy too. It’s a Jetpack. I’m curious about the new map.
geen parachute
http://gastronomicgamer.b(...)et-at-edinburgh.htmlquote:9. Will level remakes be allowed?
Yes, but naming them after the real level might get them deleted due to copyright reasons. Media Molecule has already made Super Mario Bros. Level 1-1.
Wat je zegt SuperFruitigquote:
quote:
quote:LittleBigPlanet's Sackboy Primed as PlayStation 3 Mascot
Marketing push to turn cute creation into 'emblematic' symbol of PS3.
Sony is preparing Little Big Planet's Sackboy to take on the hefty role of a PlayStation 3 mascot, according to a report from Advertising Age. We know that the company is counting on the downloadable game to sell hardware, but the planned marketing push goes much deeper than that. "We want Little Big Planet to lead the charge into a new genre of gaming and turn Sackboy into the next emblematic character for the PS3," said SCEA marketing manager Mark Valledor. "This is a very big title for us."
The Kratos and Nariko pre-order bonuses are only the tip of the marketing blitz to surround Sackboy, which will also include high-end yard signs to go up in Los Angeles, San Fransisco, and New York, complete with flashing lights. All told, Sony seems very keen on making Sackboy the face of the PlayStation 3 for the near future.
While Nintendo has always had the venerable Mario and Microsoft hit it big with Master Chief as its de facto prince, Sony has generally shied away from promoting one character specifically as its headliner, instead choosing to highlight their variety of characters like Ratchet and Sly Cooper. A laser-like focus on Sackboy shows a lot of confidence in the anticipated title. We'll find out how well-placed that trust is very soon, but for now you can get a hint of where we're leaning from our E3 preview of Little Big Planet.
quote:We’re proud to bring you the world-exclusive first look at Batman: Arkham Asylum from Rocksteady Studios and Eidos. This completely original title explores Gotham City’s darkest location, the infamous Arkham Asylum. But as a routine prison transfer goes wrong, the Joker sets his demented plan into action and Batman comes face to face with an army of his worst enemies. In a dark and gritty setting reminiscent of Bioshock (with a story co-written by Paul Dini), Arkham Asylum is setting the stage for a true-to-character Batman game. Also in the new issue, readers will find the top 25 games from E3 2008, an in-depth interview with Maxis’ chief designer, Will Wright and much, much more. Stay tuned to Game Informer Online as well because Unlimited readers will get screenshots, interviews and more for our cover story plus other great content on Aug 18.
The Unreal Engine 3-powered game is going for a gritty, Chronicles of Riddick-esque feel. DC Comics' Wildstorm is crafting the characters' look. Some villains in the game include Joker, Harley Quinn, Killer Croc, Penguin, Riddler, Scarecrow and more. According to the post, Arkham Asylum is projected for a 2009 release on PC, Xbox 360 and PS3 and is not being rushed to tie into any TV or film marketing cycles.
Batman: Arkham Asylum
1 Player Action Game, Playstation 3, Xbox 360, PC
Publisher: Eidos
Developer: Rocksteady Sudios
Release: 2009
- Clever choice of location moves the game away from an open world Spider-Man clone and more into the dark and gritty realm of The Chronicles of Riddick.
- Packed with Batman's most dangerous archenemies Arkham Asylum boasts a brand new story reminiscent of the depth and twists of Bioshock
- Story is written by Paul Dini (Batman: The Animated Series, Detective Comics)
- Wildstorm is crafting the authentic yet distinct new look for all the key characters
- Gameplay places just as much focus on Batman's role as a detective as his combat prowess.
- Game isn't being rushed to tie in with any TV/Film marketing cycles.
- Game runs on Unreal Engine 3
- Most of the game is played through an over-the-shoulder perspective
- You're going to see and get to fight against all the big super villains. Seen so far. Joker, Harley Quinn, Killer Croc, Zsasz, Penguin, Riddler, Scarecrow, Poison Ivy, Mr. Freeze and others the magazine doesn't want to spoil.
- Allies revealed so far are Commissioner Gordon who plays a big role and Barbara Gordon (aka Oracle) who is your radio contact in the game.
- Game opens with the Joker surrendering himself and subsequently taking over Arkham because of some secret the facility holds
- Magazine teases that this game will be the ultimate Batman experience so the voice cast will reflect that (Think Kevin Conroy and Mark Hamill).
- Arkham was chosen as a location because of its limitations including the fact that it's an island prison. It's a persistent location so you can visit any location at anytime including Batman's secret on site Bat Cave etc. Don't think that just because this is an island prison there will only be small hallways. The developers have taken into account all the construction/destruction of the facility over the years so locals will vary.
- Eidos' Batman license includes all 70 years of comic book fiction so they're pulling from all of that.
COMBAT
- Boss Battles won't necessarily be a series of straight pugilistic fights. Each enemy represents a different side of Batman and not all of them can match his wide skill set. Some battles are focused on combat others will focus on gadgets some are similar to giant Zelda style bosses.
- Combat description in the magazine talks about Batman perched on a high ledge in a wide open room as he watches some of the Joker's thugs rifle through drawers. Batman switches to investigation mode using a blue tinted visor that among other things lets Batman see his enemies through walls and identifies things like guns and knives. One thug is carrying a machine gun so Batman jumps of the ledge, spreads his cape and kicks him in the face. He then swipes his cape in a large arc to stun his other enemies and then goes to work on them with a stylish blend of punches, kicks, a knee to the face here a behind the back elbow there. Combat has a gymnastic flourish and is accomplished using only three buttons. Attack, Stun and Throw.
- Combat is only one element of the game so the developers didn't want a bunch of button combos that you'd forget because you'll be doing other things besides fighting.
- During battle a combo multiplier at the top of the screen will increase with every strike. Once the combo expires a colony of bats will swirl around Batman and then contribute to an experience bar on the left side of the screen. In an RPG like skill tree system players will be able to distribute points where they prefer. Think Combat moves, faster takedowns, or gadget upgrades like the ability to throw multiple batarangs at the same time.
- Gadgets are revealed by collecting items in secret rooms. You'll need gadgets to survive as there are very tough enemies in the game that you can't just go head to head with (Think Killer Croc, he's 10 feet tall in the game and super tough)
- There are sections that involve sneaking but the developers call them Predatory gameplay sections as stealth tends to imply weakness, they prefer to think of it as picking off the weak people or people you wouldn't last too long in direct fight with from strong positions. The example they give in the article is Batman creating distractions with bodies and victim's yells and then stalking the guards as they go to inspect.
DETECTIVE
- Developers have come up with a very "sexy" CSI style for forensic puzzles because Batman will always have the very latest gadgets.
- Investigative mode is the centerpiece in Batman's arsenal. The visor can highlight points of interest and much like the Metroid Prime games will scan items into your database.
- They also mention another forensic gadget, a fingerprint tracker that allow Batman to follow trails of fingerprints.
OTHER
- Magazine hints at the ability to play as the villains in the game. Not sure if this is inserted directly into the game or available as a second playthrough option.
- Magazine lists a few suggested reading items. Arkham Asylum: A Serious House on Serious Earth, Batman: The Last Arkham, and Arkham Asylum: Living Hell.
GRAPHICS
- Game is very gritty looking. The screens in the mag are all inside Arkham and show case a few hallways, The Riddler's cell, A sewer etc. Lots of great lighting going on.
- Character redesigns are pretty good for the most part. Joker looks like classic Joker only with Heath Ledger style make up (long drawn on red lipstick etc.) he still has a the bright purple suit and bright green hair. Definitely more sinister looking than say the TAS Joker. Killer Croc is huge and looks more like Jim Lee's Hush redesign as opposed to some of the more human renditions of him.
- Batman is in the Black and Grey costume. It looks more like armor however his gauntlets in particular look like the ones from TDK. Overall it looks very awesome.
- They show screens of fights and predator segments and all look very interesting and very Batman in scope. Lots of classic poses etc.
- You can control Batarangs from first person mode.
Van mij mogen ze die sackboys ook in Home steken in plaats van die saaie menselijke figuren die er nu in zittenquote:Op donderdag 14 augustus 2008 15:07 schreef RedemptioN het volgende:
denk je aan sackboy denk je aan...playstation =]
en het leuke is dat een sackboy als game character ook nog eens schattig is voor de jongere gamers =], en dat hebben mario en masterchief wat minder =]
Dat is natuurlijk gewoon een cheap excuus waarom het spel niet tegelijkertijd uitkomt met The Dark Knight filmquote:Game isn't being rushed to tie in with any TV/Film marketing cycles.
Ik heb 100 euro gereserveerd voor HOME , Het grootste huis , 50 inch plasma's overal , Zee achtergronden , lounge bankenquote:Op donderdag 14 augustus 2008 18:16 schreef SToRM81 het volgende:
[..]
Van mij mogen ze die sackboys ook in Home steken in plaats van die saaie menselijke figuren die er nu in zitten
dat Eidos de comic-gamelicentie heeft en EA de film-gamelicentie zal er waarschijnlijk niets me te maken hebben iddquote:Op donderdag 14 augustus 2008 20:45 schreef Govinda het volgende:
[..]
Dat is natuurlijk gewoon een cheap excuus waarom het spel niet tegelijkertijd uitkomt met The Dark Knight film
Komt toch 26 september uit?quote:Op donderdag 14 augustus 2008 22:29 schreef Strolie75 het volgende:
Morgen Heavenly Sword halen. Moet even wat te gamen hebben tot Brothers in Arms eind deze maand uitkomt.
quote:Op donderdag 14 augustus 2008 21:04 schreef Deacon_Tigra het volgende:
Ik ben Grid addict, wat een uber geil spel zeg
[..]
Ik heb 100 euro gereserveerd voor HOME , Het grootste huis , 50 inch plasma's overal , Zee achtergronden , lounge banken![]()
Beat THAT superfruit![]()
[ afbeelding ]
US release staat op eind deze maand.quote:
Volgens IGN en de grootste retailer van de US (Gamestop) nietquote:Op donderdag 14 augustus 2008 22:36 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
US release staat op eind deze maand.
mmm...Ik keek bij www.tothegame.comquote:Op donderdag 14 augustus 2008 22:36 schreef Wessiej het volgende:
[..]
Volgens IGN en de grootste retailer van de US (Gamestop) niet
Ik zelf vond Heavenly Sword leuker, is wel in 5 uur uit te spelen maar daarin heb ik wel genoten, R&C vond ik zelf niet zo, maar ben ook niet echt thuis in dat genre, als je oude delen leuk vond tja.quote:Op donderdag 14 augustus 2008 22:40 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
mmm...Ik keek bij www.tothegame.com
Maar maakt niet uit, 19-9 komt Force Unleashed in elk geval.
Maar welke game moet ik halen? Heavenly Sword? Ratchet & Clank? Allebei?
Sowieso Ratchet and clank, samen met MGS4 de beste games die er te halen zijn op de PS3.quote:Op donderdag 14 augustus 2008 22:40 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
mmm...Ik keek bij www.tothegame.com
Maar maakt niet uit, 19-9 komt Force Unleashed in elk geval.
Maar welke game moet ik halen? Heavenly Sword? Ratchet & Clank? Allebei?
Zitten aardig wat veranderingen tussen. Met name de nieuwe camera angle die me aan ISS doet denken, wat een goed teken is.quote:Gameplay
Close control more intuitive:
• Manual cursor control
• Adjusted trick control for easier control – more within natural control parameters than via special movements
Ball movement more realistic:
• Ball has always been treated as separate entity, but 2009 has new air resistance calculations for trajectory of ball
• Instant control. Buttons presses are no longer stored, making for a crisper playing style
• Heavier foot-in tackles, depending on the length X is depressed
• New friction routines to affect ball movement in terms of ground conditions
• Backspin routines calculated so ball slows accordingly
• The bounce of the ball can be used more effectively: players can flick the ball up to tee a shot, or to lift it over a defender’s trailing leg
• Skills are now integrated more into the game. If a player has the ability, they will be able to perform deft turns others cannot and will be able to feint and shimmy within the confines of the control system
• Player has to compensate for heaviness of ground when weighting passes in wet conditions or frozen ground
Teamvision enhanced:
• Tactics change according to situation
• Better off-the-ball movement – running to receive passes, etc
• AI recognizes strategies that work and accumulates data on an ongoing basis within Master League and League modes
Visuals:
Stadiums:
• Graphic depiction of weather conditions unique to each stadium
• Much more detailed lighting effects that mimic the time of day more closely
• Key new grounds like Wembley, in total about 20 stadiums
• LED hoardings (PS3 and 360 versions only)
Players:
• All new players models in game: everything reworked for additional detail
• Specific new animations to make the game flow more: players now stumble, place a hand down so as to keep running
• More individuality to movement of players: running and kicking styles, for instance: Ronaldo’s stance before a free kick
Camera:
• New vertical camera, allowing end-to-end view including ‘Player Focus’ zoom, panning in on key one-on-one situations
• New distance drawing techniques using adjusted chromatic fields
Front End - Menus:
• All new, clearer menu system
• Match stats now on sub-menus if required
• Much improved music choice
Edit:
Sound:
• In addition to the importation of graphic data, music and crowd chants can also be added
Graphics:
• Pixel Paint function allows users to create team badges from scratch
Game Modes:
Become a Legend:
• New long-term mode sees player guiding one player to glory
• Control the destiny of a midfield/striking star
• Player works within team structure, akin to popular ‘Fix’ mode – assisting play, scoring goals, etc
• Default vertical view
• Dedicated development data for player as game progresses
• Full range of transfer opportunities: but fail to play well and you will be demoted to bench or even transferred
• Based on popular Japanese mode, first time in Europe
Legends:
• Online version of ‘Become a Legend’
• Use player created in solo mode
• Play online with other ‘fixed’ position friends
• Intricate play and teamwork rewarded with PES points
• Upload finest moments for others to view and rate
Master League
• More intuitive menus
• Easier to understand two-tier negotiations: team level and individual terms
• Loyalty: players unhappy with terms, etc, will not play as well. A happy player will play better
quote:Jonathan Blow 10 Aug 2008 at 8:13 pm PST
I released Braid on XBLA first for a few reasons.
Firstly, I liked the idea of releasing the game on a fixed platform (i.e. not the PC) because I knew exactly what the hardware would be, didn't have to worry about driver bugs or scalability or varying CPU power. That kind of thing is very helpful when trying to craft a specific experience. So console downloadable seemed like the primary option.
WiiWare was right out, because their size limit (due to lack of storage on the console) is way too small for Braid. I talked to some folks at Sony but they were not interested in carrying the game. Later on I talked to someone from a different division who *was* interested, but by then I had signed with Microsoft and started the XBLA port.
Die hebben ze weer een maand uitgesteld dacht ik!quote:Op donderdag 14 augustus 2008 22:29 schreef Strolie75 het volgende:
Morgen Heavenly Sword of Ratchet & Clank halen. Moet even wat te gamen hebben tot Brothers in Arms volgende maand uitkomt.
Zo mogen ze de flats bij mij in de buurt ook wel verfraaienquote:Op donderdag 14 augustus 2008 23:59 schreef Cyberia18 het volgende:
LBP is in ieder geval klaar voor Leipzig.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
![]()
Liever niet, dan wordt ik de hele dag geconfronteerd met de drang naar het spelen van LBPquote:Op vrijdag 15 augustus 2008 08:56 schreef SummerBreeze het volgende:
[..]
Zo mogen ze de flats bij mij in de buurt ook wel verfraaien
En dat is een probleem why?quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 09:04 schreef SocialDisorder het volgende:
[..]
Liever niet, dan wordt ik de hele dag geconfronteerd met de drang naar het spelen van LBP
En dat is nu (met het vele trailer-kijken van je) nog niet het geval?quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 09:04 schreef SocialDisorder het volgende:
[..]
Liever niet, dan wordt ik de hele dag geconfronteerd met de drang naar het spelen van LBP
Bij mij nietquote:Op vrijdag 15 augustus 2008 08:56 schreef SummerBreeze het volgende:
[..]
Zo mogen ze de flats bij mij in de buurt ook wel verfraaien
of nietquote:Op vrijdag 15 augustus 2008 09:24 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Bij mij niet![]()
Die LBP gekte komt me onderhand de strot wel uit! Laat ze opschieten met dat spel en dan kijk ik zelf wel of het tof is![]()
Laten we LBP boycotten tot aan de release
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Are you brave enough to fear?
SpankmasterC: SocialDisorder is de Julius Caesar onder de gamers
Sigmund666: U bent synoniem voor: AWESOME!
*eenschquote:Op vrijdag 15 augustus 2008 09:24 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Bij mij niet![]()
Die LBP gekte komt me onderhand de strot wel uit! Laat ze opschieten met dat spel en dan kijk ik zelf wel of het tof is![]()
Laten we LBP boycotten tot aan de release
Echt niet.quote:
Ja, dat was erg gaaf. Maar dat maakt het nog geen toffe game.quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 11:05 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Echt niet.
Ik heb me al voorgenomen om ipv Powerpoint voortaan LPB te gebruiken om presentaties te maken. Net als bij de E3 persconferentie van Sony.
Ik heb de Onkyo TX SR605 in combinatie met het HKTS11 satellietsysteem en dat bevalt me zeer goed!quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 09:51 schreef RedemptioN het volgende:
vanaf volgende week dinsdag mn ps3 set-up maar eens veranderen =]
naast mn samsung hd-rdy (daar moet ik voorlopig maar even mee leven) komt een H/K HKTS 11 satellietsysteempje met een Marantz sr5002 of Onkyo TX SR 606 receiver te staan, iemand trouwens ervaring met 1 van de 2 receivers? ik neig naar de onkyo, omdat hem voor gaming en films wil gebruiken natuurlijk...
Haal die SNES es uit je hol idiotquote:Op vrijdag 15 augustus 2008 11:01 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
*eensch
Game gaat zooooo tegenvallen
Er zit daar al maanden een xbox in hoorquote:Op vrijdag 15 augustus 2008 11:36 schreef SuperFruitig het volgende:
[..]
Haal die SNES es uit je hol idiot![]()
Geen ervaring met HK speakers. Heb hier zelf de HK AVR 505 Limited Edition receiver met Elac vloerstaande speakers, 2x boekenplank formaat achter en een centre speaker.quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 09:51 schreef RedemptioN het volgende:
vanaf volgende week dinsdag mn ps3 set-up maar eens veranderen =]
naast mn samsung hd-rdy (daar moet ik voorlopig maar even mee leven) komt een H/K HKTS 11 satellietsysteempje met een Marantz sr5002 of Onkyo TX SR 606 receiver te staan, iemand trouwens ervaring met 1 van de 2 receivers? ik neig naar de onkyo, omdat hem voor gaming en films wil gebruiken natuurlijk...
quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 11:44 schreef disjfa het volgende:
[..]
En LBP gaat zuigen. Pro boycottenBehalve als je de mogenlijkheid hebt even te spelen
Right, want jij hebt het al kunnen spelen.....quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 11:01 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
*eensch
Game gaat zooooo tegenvallen
Ik ga er voor runnen en dan gaat dit rovershol dicht! Alleen het 360 topic blijft open en het Wii topic zal ik gedogenquote:Op vrijdag 15 augustus 2008 12:57 schreef SuperFruitig het volgende:
[..]![]()
Cyb kun je niet runnen voor MOD en dan dit soort non-believers een 48uurs ban geven ofzo? Ik wil wel voor mod runnen maar de kans dat ik het daadwerkelijk wordt schat ik nihil.
dan gaat dat hem denk ik worden =], alleen de nieuwe versie van de onkyoquote:Op vrijdag 15 augustus 2008 11:35 schreef SToRM81 het volgende:
[..]
Ik heb de Onkyo TX SR605 in combinatie met het HKTS11 satellietsysteem en dat bevalt me zeer goed!
mjah ik weet het, ik heb al meerdere sets beluisterd en ik vind de HK set gewoon heerlijk klinken...maar ik moet het nog even icm de receiver horen en heb gister dus de marantz sr5002 gehoord en dat geeft wel een uber geluid, maar ik denk dat de onkyo dat voor mij hetzelfde doet...de onkyo heeft ook meer opties en is nieuwer waardoor ik nijg naar diequote:Geen ervaring met HK speakers. Heb hier zelf de HK AVR 505 Limited Edition receiver met Elac vloerstaande speakers, 2x boekenplank formaat achter en een centre speaker.
Je moet gewoon zelf beluisteren wat je het fijnst vind klinken, smaken verschillen.
De hype is zo groot dat het enkel tegen kan vallen. Dat was bij Fable op de Xbox ook zo. Ik heb de hele hype niet gevolgd en moest er niets van weten. Toen ik eenmaal speelde was ik verkochtquote:Op vrijdag 15 augustus 2008 13:25 schreef Kremers het volgende:
[..]
Right, want jij hebt het al kunnen spelen.....
Ik ben het wel eens dat de hype wat overdreven is, ik lees ook geen LBP nieuws meer. Maar om dan meteen te gaan lopen roepen dat het een shit-game wordt...
Ik moet het zelf nog zien, gelkkig duurt het niet al te lang meer voor hij uit komt.
Het gaat weer hetzelfde als alle andere gehypete spellen. Als hij uit gaat komen gaat iedereen gillen dat ze er zoveelmeer van verwachtte en gaat iedereen het spel afkraken omdat ze gehyped warenquote:Op vrijdag 15 augustus 2008 13:33 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
De hype is zo groot dat het enkel tegen kan vallen.
quote:Suda51 en Mikami werken aan game voor EA
Resident Evil en Killer 7 waren beide unieke games in hun genre en wisten het genre volgens velen zelfs naar een hoger niveau te tillen, grote vraag is wat je krijgt als je deze krachten bundelt.
Het antwoord krijgen we van Electronic Arts, zij kondigen namelijk een samenwerking aan met Grasshopper Manufacture. Met de nieuwe samenwerking kondigden ze meteen een nieuwe game aan, in de maak door Suda51 (ontwikkelaar en grote man achter Killer 7) en Shinji Mikami (het brein achter Resident Evil).
Hoewel details over de game nog schaars zijn weten we wel dat deze op de PlayStation 3, Wii, Xbox 360 en PC zal verschijnen. Suda51 is de lead designer voor het project terwijl Mikami als consultant zal werken. De mannen krijgen bij de ontwikkeling hulp van een andere ontwikkelstudio, Q Entertainment.
Voor Suda51 lijkt het project ideaal te zijn, tijdens een eerdere 1Up uitzending gaf hij al aan graag met Mikami te willen werken.
T is ook niet zo moeilijk. Een puzzlespelletje met een uitgebreide leveleditor is wat gemakkelijker waar te maken dan een actie rpgquote:Op vrijdag 15 augustus 2008 13:38 schreef Cyberia18 het volgende:
Hoe durf je de hype van LBP tegenover die van Fable te zettenFable wist vele beloftes niet in te lossen doordat die josti Molyneux het te hoog in z'n bol kreeg. LBP daarentegen delivers on every aspect. Dat wijzen de previews wel uit. It keeps getting better and better and better.
En kan ie dus ook niet tegenvallen.quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 13:41 schreef disjfa het volgende:
[..]
T is ook niet zo moeilijk. Een puzzlespelletje met een uitgebreide leveleditor is wat gemakkelijker waar te maken dan een actie rpg
quote:Valkyria Chronicles met Japanse stemmen
Met Valkyria Chronicles ontwikkelde SEGA Sammy Holdings een exclusieve RPG voor de PlayStation 3. Deze RPG speelt zich af in het fictieve Europese land Gallia dat aangevallen wordt door een vijandelijke natie.
Bij de Amerikaanse en de Europese release behoudt Valkyria Chronicles zijn Japanse stemmen. SEGA wilde namelijk zo trouw mogelijk blijven aan het origineel. Ook de Engelstalige versie blijft trouw aan de Japanse vertaling. Valkyria Chronicles ligt op 21 november in de Europese winkels en op 11 november in de Amerikaanse.
Het zijn wel bijde té gehypete game, dus met die strekking kan je het makkelijk doen. En of het te vergelijken is kunnen we pas zien als de game uit is. Ik verwacht een heleboel fanboys die gaan schelden hoe kut de game wel niet is.quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 13:44 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
En kan ie dus ook niet tegenvallen.![]()
Maar de vergelijking is sowieso wat scheef.
quote:Burnout Paradise zal deze herfst te downloaden zijn via de PlayStation Store. Dat heeft Jeremy Chubb, Producer bij Criterion Games zojuist via het officiële PlayStation Blog bekend gemaakt. Het zal gewoon de originele game zijn die je in de winkel kan kopen. Daarnaast bevat deze "downloadable" versie van Burnout Paradise ook alle updates die tot nu toe zijn vrijgegeven. Voor $29.99 (ongeveer ¤20,23) kan je hem via de PlayStation Store downloaden. Of dit ook in Europa het geval is, is tot nu toe nog onbekend.
Ik wilde eerst voor een Sony receiver gaan, maar als je ziet hoeveel je krijgt voor je geld dan is de Onkyo gewoon een erg goeie keuze.quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 13:30 schreef RedemptioN het volgende:
dan gaat dat hem denk ik worden =], alleen de nieuwe versie van de onkyo![]()
de marantz is wel heel mooi/goed maar mist toch een paar codecs/opties ten opzichte van de onkyo...en de onkyo sr605 heeft niet voor niets een best product award voor 2007-2008 gekregen =]
Ik zou niet de onkyo nemen komt niet zo heel goed uit de test (vooral de amerikaanse sites)quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 14:06 schreef SToRM81 het volgende:
[..]
Ik wilde eerst voor een Sony receiver gaan, maar als je ziet hoeveel je krijgt voor je geld dan is de Onkyo gewoon een erg goeie keuze.
Ik heb er trouwens ook de HTFS2 standaards bijgekocht. Ze kosten wat, maar het staat erg goed en de speakers staan dan op de ideale hoogte
Het mooie is ook dat de receiver 7.1 aankan, dus een uitbreiding met 2 grote speakers vooraan is achteraf nog altijd mogelijk.
Echt een Sony-mascotte is dat jaquote:Op vrijdag 15 augustus 2008 18:00 schreef Misanthropist het volgende:
Best veel potentie lijkt mij, net als een Crash Bandicoot
Ten tijde van de PS1 was dat eigenlijk wel dé mascotte van Playstation.quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 18:20 schreef Shadowcat het volgende:
[..]
Echt een Sony-mascotte is dat ja
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
quote:IGN: Quest for Booty Review
Ratchet & Clank Future: Quest for Booty has been designed as a quick four-hour experience but the formula doesn't fit the source material. Though its shooting and platforming sequences are fun and of a high production value, it still seems like there's something missing... and that's because there is (for obvious reasons).
Certain games are just meant to be big in scale and scope -- RPGs, 4X strategy ventures, sandbox games, and yes, Ratchet & Clank titles. Anything less ends up playing like a half-realized game. So, while Quest for Booty does provide a decent gameplay experience for a competitive price in addition to a very (very) cool twist on the already-mysterious Zoni kidnapping of Clank, it’s a little too shallow for its own good -- episodic or not.
8.0 Presentation
An extension of Tools of Destruction's awesome universe, the production values here are high once again. Sadly, the smaller scope means cutbacks on the number of cool weapons and storyline.
9.0 Graphics
Ratchet & Clank is still one of the best looking games the PS3 has to offer. Not only are its artistic merits great, but the technology behind the visual effects and presentation are fantastic.
7.5 Sound
The voice-over work is of the usual high-quality, but the soundtrack is sparse while borrowing a lot from the last game. Cool audio effects.
7.5 Gameplay
Extra-tight controls and classic R&C shooting infused with more platforming and puzzle solving. However, there's limited opposition, fewer weapons and upgrades, and less gameplay variance than ever.
6.0 Lasting Appeal
Depending on your skill, it'll last 3-4 hours. There are multiple difficulties and a few hidden goodies, but the lack of depth compared to previous titles makes it hard to justify a return.
7.4
Decent OVERALL
(out of 10 / not an average)
Bquote:1UP: Quest for Booty Review
Here's where it gets tricky: I finished Quest for Booty in about two and a half hours. Add a little more if you're somebody who doesn't play videogames for a living, but take it right back if you're any sort of Ratchet fan. Just to be very clear: I don't care about the price -- I'll pay $15 for a few hours of Ratchet every time. That said, I would've ultimately preferred something a little different for the download space -- the high production values go a long way toward legitimizing PSN as a delivery medium, but I can't help but wish for something more along the lines of the side-scrolling Capt. Qwark levels from Up Your Arsenal. Quest for Booty's a fine addition to the Ratchet & Clank world, but what should've been a love letter to fans ends up serving better as a taste of what outsiders are missing -- and, as a fan, that makes me just a little bit sad.
Troost je, ik dacht ook even Uncharted te zien.quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 22:48 schreef delano.888 het volgende:
Ik denk overal Uncharted 2 in te zien
quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 23:15 schreef Gamer_V het volgende:
[..]
Troost je, ik dacht ook even Uncharted te zien.
3quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 23:15 schreef Gamer_V het volgende:
[..]
Troost je, ik dacht ook even Uncharted te zien.
Hij is gewoon multi-platform gegaan, niet alleen naar Nintendo.quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 21:37 schreef Misanthropist het volgende:
[..]
Ten tijde van de PS1 was dat eigenlijk wel dé mascotte van Playstation.
Helaas is hij, net als Sonic, een nintendo-hoertje geworden
Sonic ookquote:Op zaterdag 16 augustus 2008 07:14 schreef Jovatov het volgende:
[..]
Hij is gewoon multi-platform gegaan, niet alleen naar Nintendo.
Verder wel jammer van Crash inderdaad.
Maar ik snap de beslissing van Naughty Dog wel. Met Jak & Daxter konden ze echt een beter verhaal en meer humor in het spel stoppen dan met Crash.
Kratos de officieuze Sony-mascotte? Dan is Solid Snake net zo goed een sony-mascotte, maar dat is ook niet zo.quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 09:52 schreef Marble het volgende:
Kratos is al een tijdje de officieuze Sony-mascotte. En Ratchet & Clank. Maar voor de jongere doelgroep is Sackboy natuurlijk de voordehandliggende keus. Xbox = Banjo.
Oké ja daar moet ik je gelijk in geven, te snel gepost.quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 10:11 schreef Marble het volgende:
Snake is niet Sony-exclusive, bij lange na niet zelfs. Hij is ook op de Wii, GameCube, NES, Xbox, PC, MSX, Game Boy, etc. etc. verschenen.
Banjo is volgens mij meer Nintendoquote:Op zaterdag 16 augustus 2008 09:52 schreef Marble het volgende:
Kratos is al een tijdje de officieuze Sony-mascotte. En Ratchet & Clank. Maar voor de jongere doelgroep is Sackboy natuurlijk de voordehandliggende keus. Xbox = Banjo.
Onder welke steen kom jij vandaan gekropen?quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 12:23 schreef Misanthropist het volgende:
[..]
Banjo is volgens mij meer Nintendo(als je Kazooie bedoelt natuurlijk
)
Gelukkig kan jij met Castle Crashers aan de gangquote:Op vrijdag 15 augustus 2008 11:01 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
*eensch
Game gaat zooooo tegenvallen
quote:Okay, looks like the issue due to be released on Tuesday has leaked in certain stores in Japan. Someone on 2ch has gotten a hold of the mag but info is still trickling in. Here's what we know so far:
- The FFXIII demo disc included with FFVIIACC will be a PS3 disc, it's not on a standard blu-ray movie disc. This is good news for people with Euro PS3s, since it'll probably mean the demo will work even if the movie is region locked.
- There're 3 realtime screens of Agito XIII from the trailer, including a screen of Odin.
- 3 pages worth of FFXIII screens and stuff, about 20 screens. There are realtime screens too apparently.
- The FFXIII demo will be from the opening part of the game, and will be longer than FFVIIAC (longer than 90mins?).
- 4 pages on Versus, about 10 screens all realtime.
- The world in Versus XIII worships a Shinigami and the Shinigami is designed by Amano
- The cars and clothing seen in the trailers so far will probably change in design for the final game
- The morale of the team is really high!
Hallooooooooo... nintendo64? Of was je toen nog aan het knikkeren?quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 12:31 schreef Marble het volgende:
[..]
Onder welke steen kom jij vandaan gekropen?
[ afbeelding ]
quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 13:10 schreef Skeletor het volgende:
[..]
Hallooooooooo... nintendo64? Of was je toen nog aan het knikkeren?![]()
[ afbeelding ]
MS heeft Rare (incl Banjo en Conker) tig jaar geleden al overgekocht, nitwit. Of zat je toen nog in de luiers?quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 13:10 schreef Skeletor het volgende:
[..]
Hallooooooooo... nintendo64? Of was je toen nog aan het knikkeren?![]()
[ afbeelding ]
quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 13:10 schreef Skeletor het volgende:
[..]
Hallooooooooo... nintendo64? Of was je toen nog aan het knikkeren?![]()
[ afbeelding ]
Speciaal voor jou even een trip down memory lane:quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 13:58 schreef Marble het volgende:
[..]
MS heeft Rare (incl Banjo en Conker) tig jaar geleden al overgekocht, nitwit. Of zat je toen nog in de luiers?
quote:MS sees Banjo as Mario-like 360 mascot
Rare wants Banjo-Kazooie to become an Xbox mascot in the vein of Mario, Lara Croft, Sonic and a Tetris Block (we ran out of mascots towards the end there), the developer has told CVG.
Speaking in an interview published today, on Banjo-Kazooie's 10th Birthday in Europe (raise your pint glasses), Rare studio head Mark Betteridge said that the new Banjo is a game the Xbox 360 "needs".
"We think the time is right for Banjo to be a mascot character for the 360, that's the key point," he said. "The price of the box is less than it was at launch, there are more casual customers buying consoles, so I think there's now a really good opportunity there. It's a unique game in the 360 line-up, it's a game that the 360 needs."
"Certainly as a mascot character Mario is fantastic and that would be wonderful to have Banjo mention in the same breath as 360 in way that Mario is with Nintendo," he added.
Should we expect to see Banjo Kart shortly, then? "We've used our characters in other games before with Nintendo," Betteridge added. "I suppose that's an historical skill of Rare's, to create likeable characters and characters that have proven to be popular worldwide."
Ja en ik wil 1 miljoen...quote:
leuke woordgrap!quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 14:26 schreef Cyberia18 het volgende:
Nouja Banjo is wel mascotte van de Xbox alleen roept dat bij vele een rare gedachte op. Banjo associeer je niet met Microsoft namelijk.
Blijf het zelf een aparte keuze vinden maar goed waarschijnlijk hadden ze niks beters.
Sorry ik was even vergeten waar het echt om draait in deze wereld.. De PS3quote:
Heb de mijne bij dvdboxoffice.com besteld. Zo'n 35 euro incl shipping!quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 15:30 schreef Pikhoofd het volgende:
waar kan je tegenwoordig goedkoop dualshock 3 controllers krijgen?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.A discovery is said to be an accident meeting a prepared mind.
Ik had de mijne van Ebay voor 38¤ inc. verzendkosten. De winkelnaam kan ik voor je opzoeken als je wil, het was iig een wittequote:Op zaterdag 16 augustus 2008 15:30 schreef Pikhoofd het volgende:
waar kan je tegenwoordig goedkoop dualshock 3 controllers krijgen?
quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 15:39 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Heb de mijne bij dvdboxoffice.com besteld. Zo'n 35 euro incl shipping!dank je!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik haat gamekings. Ik heb één keer dat programma gezien, mannen van 30 die vette shit zeggenquote:
quote:
Die gozers kennen hun feiten niet eensquote:Deze komt niet in de winkel te liggen.
Ik doe m'n best Cyb dat weet jequote:Op zaterdag 16 augustus 2008 21:14 schreef Cyberia18 het volgende:
Oh AQuila fungeert weer als cover agent van de Gamenerds
Ja Europa is juist de enige sector waar hij wel op schijf uitkomt... Gek eigenlijk, zal wel zijn omdat niet iedereen op PSN kan maar ik dacht niet dat het percentage huishoudens met internettoegang in de EU zoveel lager lag dan in de VS bijvoorbeeld, dus je zou verwachten dat ze hem daar dan ook op schijf zouden uitbrengen in plaats van alleen als download.quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 20:56 schreef Blackninjadude het volgende:
[..]
[..]
Die gozers kennen hun feiten niet eens.
Hoeveel wil je uitgeven?quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 22:19 schreef Mindstate het volgende:
Weet iemand nog een goed goedkoop tvtje voor mn playstation 3? moet toch wel een keer in hd gana kijken natuurlijk
Euro of 500/600 is wel mijn max. 2de handsje kan ook wel, liefst gewoon zo min mogelijk voor een redelijke tv met hd readyquote:
Ik dacht dat hij hier op schijf kwam omdat VS PSN cards had. En Europa dan weer niet.quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 22:37 schreef Marble het volgende:
[..]
Ja Europa is juist de enige sector waar hij wel op schijf uitkomt... Gek eigenlijk, zal wel zijn omdat niet iedereen op PSN kan maar ik dacht niet dat het percentage huishoudens met internettoegang in de EU zoveel lager lag dan in de VS bijvoorbeeld, dus je zou verwachten dat ze hem daar dan ook op schijf zouden uitbrengen in plaats van alleen als download.
Voor 600 mag je mijn 37'' Samsung hd ready ding hebbenquote:Op zaterdag 16 augustus 2008 22:44 schreef Mindstate het volgende:
[..]
Euro of 500/600 is wel mijn max. 2de handsje kan ook wel, liefst gewoon zo min mogelijk voor een redelijke tv met hd ready
Dat is ook de voornaamste reden lijkt mij.quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 22:53 schreef Blackninjadude het volgende:
[..]
Ik dacht dat hij hier op schijf kwam omdat VS PSN cards had. En Europa dan weer niet.
Dan koop i kvoor 600 euro liever een nieuwe 32 inchquote:Op zaterdag 16 augustus 2008 23:00 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Voor 600 mag je mijn 37'' Samsung hd ready ding hebben
Hij is nog geen 10 maanden oudquote:Op zaterdag 16 augustus 2008 23:10 schreef Mindstate het volgende:
[..]
Dan koop i kvoor 600 euro liever een nieuwe 32 inch
Dusquote:Op zaterdag 16 augustus 2008 23:12 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Hij is nog geen 10 maanden oud
Hij is van goudquote:Op zaterdag 16 augustus 2008 23:54 schreef Mindstate het volgende:
[..]
Dus
Zal eens naar die Samsung kijken, thx roy
Dan past hij niet eens op m'n slaapkamerquote:Op zondag 17 augustus 2008 00:06 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Hij is van goud![]()
Maar goed beste is idd een nieuwe alleen een 32'' zou ik niet nemen dat vind je echt snel te klein! Probeer toch wel minimaal 37'' ofzo te halen.
nope komt niet , tenminste dat stond op de echte blog van playstation.quote:Op zondag 17 augustus 2008 00:30 schreef SuperFruitig het volgende:
Weet iemand of Driver nog naar de EU store komt? Want het zou wel de bedoeling zijn als ik PSblog moet geloven
Nom nom nom! Tasty!quote:
Ik heb de mijne in Japan gekocht. 30 euro.quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 15:30 schreef Pikhoofd het volgende:
waar kan je tegenwoordig goedkoop dualshock 3 controllers krijgen?
quote:Op zondag 17 augustus 2008 02:18 schreef Deacon_Tigra het volgende:
[..]
nope komt niet , tenminste dat stond op de echte blog van playstation.
Een andere playstation site had dit gezegd, maar is ontkracht, kan het bericht zo gauw niet vinden
Nu nog wel!quote:Op zondag 17 augustus 2008 14:01 schreef Cyberia18 het volgende:
Maar 21 euro buiten de EU?
Japanse stemmen zitten er ook inquote:Sega sent over a friendly reminder that Valkyria Chronicles has an official release date. We’ll get a chance to pick up in English on November 11. I spoke with Christopher Kaminski, Associate Producer of Valkyria Chronicles, to find out if the downloadble content recently released in Japan would find its way to North America. He replied with, “No comment yet.” Kaminski confirmed the content will not be on the retail disc though when he answered my follow up question with, “No, that content won’t be on the disc.” Valkyria Chronicles won’t have any localization differences either. “We translated it directly. We wanted to stay true to the original. As a matter of fact we keep the original Japanese in there.”
Similar to the Fire Emblem series, your characters can permanently die in Valkyria Chronicles. “The way that works is when a character falls you have three turns to get to them and you have to get to them before an enemy unit does,” Kaminski clarified. “If you do that it calls in a medic and you can save your character and bring them out later in a couple of turns. But if you don’t then are gone forever, in the case of main story characters that will end the game.”
Despite what happened at Sony’s E3 press conference Valkyria Chronicles is a PlayStation 3, not a PSP, exclusive. However, at one time Valkyria Chronicles was being considered as an Xbox 360 game. Kaminski tells us, “We had thought about it. At one point in time we did consider putting it on the Xbox, but the change was made for many reasons as a PS3 exclusive.” What are his thoughts about a Valkyria Chronicles side story on the PSP? “Well, you know the response we got from that accidental announcement was very interesting. I’ll have to leave it as that for now.”
http://www.siliconera.com/2008/08/14...eover-options/
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |