Op de een of andere manier had ik het eigenlijk toch wel leuk gevonden als ze bij elkaar blevenquote:Op maandag 31 maart 2008 19:31 schreef NED het volgende:
Als die quote homo mijn vriend was zou ik ook vreemd gaan
Dat is het eerste wat mijn vriend zei.quote:Op maandag 31 maart 2008 20:01 schreef DancingPhoebe het volgende:
Ik vind dat ook wel zon setje wat daar niet zo moeilijk over doet.
Het lijkt mij inderdaad een stel wat een open relatie heeft..quote:Op maandag 31 maart 2008 20:01 schreef DancingPhoebe het volgende:
Ik vind dat ook wel zon setje wat daar niet zo moeilijk over doet.
quote:Op maandag 31 maart 2008 20:30 schreef arneaux het volgende:
Nou ik ben er kapot van. Eerst Fitna, nu dit. Het moet niet erger worden.
O ja en volgens mij zijn we morgen gewoon allemaal keihard het bokje.
Hoezo?quote:Op maandag 31 maart 2008 23:04 schreef djnospinzone het volgende:
TVP. Neem aan dat het een grap is, maar anders mogen zowel de eikel die het opneemt en opstuurt voor eigen profijt en de redactie van RTL Boulevard opgeknoopt worden.
Waar slaat dat nou weer op? Wat een huisvrouwen GELUL. Iedereen heeft recht op een privé-leven, ook al vervullen ze een publieke functie. Waarom willen mensen dit uberhaupt weten?quote:Op maandag 31 maart 2008 23:24 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Hoezo?![]()
Zij gaat vreemd, daar kunnen zij niks aan doen. Dat programma is er voor dit soort nieuws en als je als bekende Nederlander niet op die manier in het nieuws wilt komen moet je maar zorgen dat niemand er achter komt.
Welnee. Wat een huisvrouwen GELUL.quote:Op maandag 31 maart 2008 23:28 schreef djnospinzone het volgende:
[..]
Iedereen heeft recht op een privé-leven, ook al vervullen ze een publieke functie.
Mooie grap dan NOT als ik Jort was zou ik flink pissig op Georgina zijn al zou het volgens jullie 1 april grap zijnquote:Op maandag 31 maart 2008 23:30 schreef tessie het volgende:
Ik geloof er ook nix van hoor, volgens mij is het idd een of andere grap.
Ik ken dat programma van hun niet, maar kan het daarvoor niet een of ander expiriment zijn, zo van kijken hoe lang het duurt voor een roddel zich verspreid ofzo?
Als het voor die wetenschapsshow is boeit het toch geen hol? Georgina is actrice, die zal wel vaker met andere mannen zoenen.quote:Op maandag 31 maart 2008 23:42 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Mooie grap dan NOT als ik Jort was zou ik flink pissig op Georgina zijn al zou het volgens jullie 1 april grap zijn
En als het een grap is weet Jort er natuurlijk van.quote:Op maandag 31 maart 2008 23:47 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Als het voor die wetenschapsshow is boeit het toch geen hol? Georgina is actrice, die zal wel vaker met andere mannen zoenen.
quote:Op maandag 31 maart 2008 20:30 schreef arneaux het volgende:
Nou ik ben er kapot van. Eerst Fitna, nu dit.
quote:1 APRIL?
Of het een grap is? Meer een boze droom. Mijn Sjorsje is kennelijk ingescheept op het ms. Noorderlicht. Goed voor de kijkcijfers. Au, spijt en een traan. Of twee. Voorts: geen commentaar.
Foto: G&J, Reethi Rah, Malediven (feb 2006)
(Bron: http://www.jortkelder.nl/2008/03/1_april.php)
liefde maakt blind was het toch??quote:Op dinsdag 1 april 2008 03:41 schreef kleineblondetrut het volgende:
Het is ook niet echt een subtiel kusje. Het verbaast me dat ze er niet daar al bovenop klimt.![]()
Uiteraard, mocht het Georgina zijn, uiterst lullig voor Jort en ontzettend dom van Georgina. Wie gaat er nou vreemd in het openbaar, zeker als je bekend bent en het bekend is dat je een relatie hebt?
Daphne weet het misschien gewoon niet. Grap van Albert (die was er gisteren natuurlijk niet) of gewoon van de redactie.quote:Op dinsdag 1 april 2008 09:04 schreef peterfan het volgende:
Het lijkt me geen 1 april grap, tenminste niet van Boulevard. Daphne zei zelf nog dat ze hoopte dat het een 1 april grap is, als Boulevard m zelf gemaakt had verklapt ze dat natuurlijk niet.![]()
En ik vond het stelletje er erg verliefd uit zien, best echt dus.
Thuis is het zo lekker makkelijk vreemdgaan, wou je zeggen?quote:Op dinsdag 1 april 2008 10:10 schreef Cutebutpsycho het volgende:
Ik geloof het eigenlijk ook niet. Als BN'er doe je zoiets gewoon thuis, niet openbaar
Dit is wel erg dik erbovenop!
Mee eens met jouquote:Op dinsdag 1 april 2008 09:04 schreef peterfan het volgende:
Het lijkt me geen 1 april grap, tenminste niet van Boulevard. Daphne zei zelf nog dat ze hoopte dat het een 1 april grap is, als Boulevard m zelf gemaakt had verklapt ze dat natuurlijk niet.![]()
En ik vond het stelletje er erg verliefd uit zien, best echt dus.
Jammer, ze waren zo'n leuk koppel, eigenlijk het leukste BN-ers koppel dat er was. Nu een eerste plaats voor Winston en Renate
En dat bewijst wat?quote:Op dinsdag 1 april 2008 11:46 schreef Felixa het volgende:
Zoals hierboven al door Veerboot gemeld, echt geen 1-aprilgrap!
http://www.jortkelder.nl/2008/04/1_april.php
Ik verwacht dat het bij die wetenschapsshow hoort. Zal wel een of ander experimentje of theorie aan gekoppeld zijn...quote:Op dinsdag 1 april 2008 13:16 schreef L.Denninger het volgende:
Waarom zou het in bobsnaam niet echt zijn ?
Denk je nou echt dat ze met iemand in een cafe gaat zoenen, "want hopelijk ziet iemand het en neemt ie het op en komt het op tv, en dan kan ik zeggen '1 APRIL !!!!!' OMFG LOL GE0RG1NA !!!!EINS!'" ?
Als het een grap is, dan is die mobiele filmer natuurlijk ook onderdeel van het spel.quote:Op dinsdag 1 april 2008 13:16 schreef L.Denninger het volgende:
Waarom zou het in bobsnaam niet echt zijn ?
Denk je nou echt dat ze met iemand in een cafe gaat zoenen, "want hopelijk ziet iemand het en neemt ie het op en komt het op tv, en dan kan ik zeggen '1 APRIL !!!!!' OMFG LOL GE0RG1NA !!!!EINS!'" ?
Haha, idd.quote:Op dinsdag 1 april 2008 13:43 schreef Greys het volgende:
En als het echt is zou ik als ik Georgina was gewoon 'Hahahaaaaaa, 1 april!' tegen Jort gillen, snel
Dan zou ze nog smeriger zijn. Maar goed, "Oh, 1 april grap, nou okay dan. Kusje" zie ik toch niet gebeuren.quote:
En de redactie van Boulevard, die er voor de verandering - heel vreemd - eens niet gelijk achteraan is gaan bellen voor een reactie van Jort, Georgina of, desnoods, de bakker op de hoek.quote:Op dinsdag 1 april 2008 13:36 schreef Copycat het volgende:
[..]
Als het een grap is, dan is die mobiele filmer natuurlijk ook onderdeel van het spel.
quote:JORT KELDER: 'Zoenende Georgina geen eenaprilgrap'
(1-4-2008) Jort Kelder is verslagen van het nieuws dat zijn vriendin Georgina Verbaan heeft gezoend met een andere man. "Au, spijt en een traan", schrijft hij vandaag op zijn weblog.
>Van een eenaprilgrap is dan ook absoluut geen sprake, verzekert de oud-hoofdredacteur van Quote. Maandagavond zond RTL Boulevard een amateurfilmpje uit waarin te zien is hoe zijn vriendin hevig zoent met een man.
Dat de man in kwestie als twee druppels water lijkt op VPRO-presentator Pieter van der Wielen, met wie Verbaan momenteel het programma Noorderlicht presenteert, is ook Kelder opgevallen. "Mijn geliefde G is kennelijk ingescheept op het ms. Noorderlicht", merkt hij op. "Goed voor de kijkcijfers, ongetwijfeld."
Kelder ontkent dat het om een eenaprilgrap zou gaan. "Of het een grap is? Hou het maar op een boze droom", schrijft hij. Het management van Verbaan weigert in te gaan op de kwestie. "Ik ben heel blij dat ik het privéleven van mijn cliënt niet met de media hoef te bespreken", zegt manager Amber de Vente.
Kelder eindigt zijn verhaal gelaten. "'Women never see what you do for them; they only see what you didn't.'"
De maker van het filmpje, Jaap Arriens (33), die zich bij Boulevard amateur-papparazzo noem was in 2003, achtstejaars psychologiestudent nog een van de 4182 deelnemers die meededen aan de krakercompetitie, een wedstrijd die is opgezet door NRC Handelsblad en de websites bibliotheek.nl en overheid.nl. Hoofdprijs: de eretitel ‘beste zoeker op internet’.
Neh. Ze geeft d'r tieten namen en laat ze uitgebreid op tv zien en bespreken maar zo in daglicht doodserieus een ander aflebberen, nehquote:Op dinsdag 1 april 2008 16:11 schreef Greys het volgende:Zij-online trekt gewoon hun eigen conclusies uit datzelfde blogje op de site van Jort!
Maar... zou ze ECHT zo dom zijn...?
quote:Op dinsdag 1 april 2008 12:12 schreef Apache4U het volgende:
Die kerel die geinterviewd wordt... Is dat niet op schiphol? Is ie meteen het land uitgevlucht? :-).
Ik zeg, 1 april :-)
Oh grappig...op de eerste pagina van dit topic wordt er , in een gequote (no pun intended) artikel, aan hem gerefereerd als "achtste jaars student psychologie",,Dus zelfs in acht jaar is het hem niet gelukt....wat een lutzer.quote:Op dinsdag 1 april 2008 20:34 schreef BurtonFeather het volgende:
[..]
Dat was op schiphol ja. Deze kerel is namelijk grondstewardess bij Neerlands grootste luchtvaartmaatschappij. En nee, dat is geen 1 aprilgrap
Spuit 11quote:Op dinsdag 1 april 2008 23:37 schreef oldschoolf00l het volgende:
1 aprillllllllllllllllll
Doe nou eens zeggen dat het een grapje wasquote:AMSTERDAM - PRIVE-MENING Sensatiestunt, 1 aprilgrap, Noorderlicht-reportage of toch de verdrietige waarheid? Georgina Verbaan gaat ineens weer bij heel Nederland over de tong. Door zoenend met een man, duidelijk NIET haar vriend Jort Kelder, in een internetfilmpje te verschijnen. Maar waarom? Is ze betrapt? Of is het een publiciteitsstunt voor het wetenschapsprogramma Noorderlicht, dat ze presenteert?
Is dit na vijf jaar het einde van het showbizzpaar Georgina Verbaan en Jort Kelder? Gisterochtend leek het er op. Er zijn technische vragen. Wie het gewraakte tongzoenfilmpje ziet, vermoedt bijvoorbeeld dat het met een vaste camera en niet met een mobiele telefoon is gedraaid.
De ’boosdoener’, Noorderlicht-collega Pieter van der Wielen , gaf gisteren toe met Georgina te hebben gezoend, maar er is in het programma nooit ’chemie’ tussen de twee geconstateerd.
En dan Jort Kelder. Doorgaans toch geen fan van het op straat gooien van zijn privéleven. Hij vindt het ineens nodig het vermeende vreemdgaan van zijn vriendin met heel Nederland te delen. Al ’s morgens is hij op zijn weblog van de partij: Of het een grap is? Hou het maar op een boze droom. Mijn geliefde G is kennelijk ingescheept op het ms Noorderlicht. Goed voor de kijkcijfers, ongetwijfeld. Au, spijt en een traan. Of twee. Ach ja. ’Women never see what you do for them; they only see what you didn’t’. Voorts: geen commentaar. Aan de telefoon is Jort standvastig: „Ik heb gezegd wat ik te zeggen heb.”
We spreken de maker van het filmpje, Jaap Arriens. Volgens hemzelf afgestudeerd psycholoog uit Leiden. Hij stuurde de beelden ook naar RTL Boulevard, die de tape uitzond en waarvan Daphne Bunskoek dan gisteravond weer spijt had. „Het ging mij te ver, ik wilde het niet in het programma.”
Jaap liet zich uitgebreid door het programma interviewen en bood ook ons mooie extracten aan. „Ik zat recht tegenover haar, ze heeft een heel herkenbaar gezicht. Iemand wees me erop dat zij het was.” Een vriend spoorde hem naar zijn zeggen aan het filmpje door te spelen. „Hoezo ga ik te ver als ik die beelden gewoon aanbied? Dit is een entertainmentmaatschappij. Ik ben niet de eerste die iets openbaar maakt over een bekende Nederlander. Zij zit daar op een publiek toegankelijke plaats, ze was niet geïnteresseerd in het bewaren van haar privacy. Bekende mensen horen tot publiek domein.” Mooi geformuleerd, het zou zó in een uitzending van Noorderlicht gebruikt kunnen worden. Over ’de privacy van BN’ers’ of ’het entertainmenttijdperk’ om maar een dwarsstraat te noemen…
Hij vraagt ook nog: ’Wordt dit morgen in De Telegraaf gepubliceerd?’ Het antwoord is ’ja’. Rest mij de vraag: is er geprobeerd een slechte grap uit te halen, was Georgina onderdeel van een wetenschappelijk onderzoek of is ze inderdaad verwikkeld geraakt in een relatiedrama met Jort? Dat laatste hoop ik niet. We zullen het vandaag weten. Georgina zorgt dat haar management terugbelt als ik haar mobiel inspreek: „Het lukt nu niet, want ze heeft een drukke draaidag. Maar ze komt woensdag met een verklaring…” Wij wachten nog even af…
LOL, wat heeft die krakerscompetitie er mee te maken.quote:Op dinsdag 1 april 2008 16:01 schreef Ole het volgende:
maar volgens zijonline is het geen grap.
en als zijonline iets schrijft is het waar natuurlijk![]()
[..]
Het zou me steeds minder verbazen als dit een experiment is, zoiets als die ene Amerikaanse film over roddels in de wereld brengen.quote:Op woensdag 2 april 2008 07:53 schreef Nies het volgende:
Jaap liet zich uitgebreid door het programma interviewen en bood ook ons mooie extracten aan. „Ik zat recht tegenover haar, ze heeft een heel herkenbaar gezicht. Iemand wees me erop dat zij het was.” Een vriend spoorde hem naar zijn zeggen aan het filmpje door te spelen. „Hoezo ga ik te ver als ik die beelden gewoon aanbied? Dit is een entertainmentmaatschappij. Ik ben niet de eerste die iets openbaar maakt over een bekende Nederlander. Zij zit daar op een publiek toegankelijke plaats, ze was niet geïnteresseerd in het bewaren van haar privacy. Bekende mensen horen tot publiek domein.” Mooi geformuleerd, het zou zó in een uitzending van Noorderlicht gebruikt kunnen worden. Over ’de privacy van BN’ers’ of ’het entertainmenttijdperk’ om maar een dwarsstraat te noemen…
Hehe ja, het zou mooi zijn als het dan alsnog helemaal uit de hand loopt. Dat allemaal goede vrienden van Jort tegen hem zeggen dat ze haar toch altijd al een kutwijf hebben gevonden, en dat dit niet de eerste keer was dat ze met een ander stond te zoenen...quote:Op woensdag 2 april 2008 11:17 schreef Copycat het volgende:
[..]
Het zou me steeds minder verbazen als dit een experiment is, zoiets als die ene Amerikaanse film over roddels in de wereld brengen.
nou, dat zegt natuurlijk niets, als je geen camera vermoedt, zie je hem ms ook gewoon niet, zeker niet een (semi/quasi) verdekt opgestelde.quote:Op woensdag 2 april 2008 11:15 schreef shiNinG_staR het volgende:
Het viel me tijdens dat filmpje op dat die Pieter (als het hem was tenminste) een keer recht in de camera keek. En hij keek niet verschrikt of iets.
Dat zegt Daphne ook alleen maar omdat ze Georgina persoonlijk kent. Als het filmpje over Britney Spears ofzo ging zou het haar niks uitmaken.quote:Op dinsdag 1 april 2008 18:44 schreef scanman01 het volgende:
Het is dus geen grap. Net gehoord in Boulevard.
Ik heb Daphne vrij hoog zitten en ben het eigenlijk altijd eens met de dingen die ze zegt... en daarom begreep ik niet goed dat ze zo schijnbaar zonder moeite het filmpje liet zien in Boulevard gisteren. Vandaag maakte ze duidelijk dat het haar wel degelijk te ver ging en dat het wat haar betreft de laatste keer is dat zoiets wordt getoond. Klasse, Daphne... alleen had ik het nog sterker gevonden als je dat standpunt gisteren al had ingenomen.
Ik denk dat veel media het als waarheid brachten. Zowel kranten als tv programma's.quote:Op woensdag 2 april 2008 16:04 schreef peterfan het volgende:
Ten tweede: als het al een 1 april grap is, wat is dan de grap? Ik snap m niet.
Ik denk dat ie het er binnenkort wel serieus van gaat nemen..quote:Op woensdag 2 april 2008 16:38 schreef Copycat het volgende:
Is het geen grap, dan is het voor Jort wel dubbel zo zuur. Niet alleen en plein publique bedrogen door je geliefde, maar vervolgens ook nog eens niet serieus genomen worden in je verdriet.
www.tvgids.nlquote:Op woensdag 2 april 2008 18:31 schreef Queen_Bee het volgende:
Hoe laat en waar komt dat allemaal? Ik ben een TV n00b.
Volgens mij bedoelde hij juist dat het tijdelijke uitstapje van Georgina naar die ene van Noordelicht voorbij is ofzo. Tenminste, dat is wat ik er van begreep?quote:Op woensdag 2 april 2008 18:34 schreef scanman01 het volgende:
Nu op 4. Albert zegt net dat de relatie Kelder/Verbaan over is.
Klopt dat hoorde ik ook..quote:Op woensdag 2 april 2008 19:26 schreef Greys het volgende:
Nee, ik begreep toch echt dat de relatie naar de Kelder en van de Baan is
Daphne stopt met Boulevardquote:Op woensdag 2 april 2008 18:38 schreef scanman01 het volgende:
Een heel item over Georgina en ook weer het filmpje in beeld. Zal Daphne hierom het vandaag niet presenteren.... of zal ze weer gewoon op reis zijn voor Travel?
Je schrijft dat net alsof het al een feit is.quote:
Luister dan naar www.ruudewildt.nl en naar www.radio538.nlquote:Op woensdag 2 april 2008 19:47 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Je schrijft dat net alsof het al een feit is.
Ze zou toch sowieso al stoppen? Het is toch niet omdat Verbaan-gedoe, of wel?quote:
Nee niet om die Verbaan... ze zou wat jij zegt idd stoppen.quote:Op woensdag 2 april 2008 19:54 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Ze zou toch sowieso al stoppen? Het is toch niet omdat Verbaan-gedoe, of wel?
Idd. De ontmaskering van Georgina.......quote:Op donderdag 3 april 2008 07:50 schreef Claudia_x het volgende:
Mensen, er is niet altijd een complot. Georgina is vreemdgegaan. Klaar.
Arme Jort. Wat een vernedering.![]()
Wat is dan de reclame??? Ik snap echt niet dat mensen dit denken hoor. Aan publiciteit hebben zij allebei echt geen gebrek, het zijn Dries Roelvink en Conny Breukhoven niet.quote:Op donderdag 3 april 2008 09:37 schreef petitlapin2 het volgende:
gratis reclame voor georgina en co. het ziet er te fake uit
Ah, dat verklaard mogelijk haar verontwaardiging over het aflebber-filmpje. Ik vond dat zo hypocriet van Daphne, dat hele programma Boulevard staat of valt met onthullingen over het wel en vooral wee van so-called BN-ers. Hetzelfde voor Shownieuws. Heel vaak laten ze iets zien, bv over toen over Rattengate, en dan achteraf zeggen dat ze gewoon rustig met z'n allen rond de tafel moeten zitten en het uitpraten. Niet moreel gaan lullen als je eerst de beelden laat zien en ook niet moreel gaan lullen als je zo'n programma presenteert, punt uit.quote:
Dat was sarcastisch bedoeld. Ik ben een trouw loeder, ooit zelf eens bedrogen, dus ik acht de kans zeer klein dat ik iemand anders zoveel zeer zou doen.quote:Op dinsdag 1 april 2008 20:24 schreef Greys het volgende:
Zou jij thuis nog even 'Hahahaaaaa, 1 april!!!!' proberen, SHE?
Ik geloof ik ook
Ik geloof alleen wel dat als ik in Georgina d'r schoenen zou staan dat ik het als laatste zenuwachtig redmiddel nog zou roepen ookquote:Op donderdag 3 april 2008 10:18 schreef SHE het volgende:
[..]
Dat was sarcastisch bedoeld. Ik ben een trouw loeder, ooit zelf eens bedrogen, dus ik acht de kans zeer klein dat ik iemand anders zoveel zeer zou doen.
Misschien was dat een reactie op het continu gezeik van de rioolpers dat haar tieten nep waren?quote:Op donderdag 3 april 2008 12:15 schreef Suko het volgende:
BTW, terecht meldde Verlinde dat Jort en Georgina altijd één van de eerste bellen als er wat te vertelllen valt, én mocht heel Nederland mee 'genieten' van die tits-scan van Georgina qua wel/niet silliconen. Dus niet zeuren Daphne. En verder geloof ik het vreemd gaan nog niet erg, als je dat zo in de limelights doet ís er iets geks mee, of je spoort gewoon niet, of allebei.
Ook, maar een zekere mediageilheid is Verbaantje niet vreemd anders heb je gewoon schijt aan wat de roddelmedia vindt.quote:Op donderdag 3 april 2008 12:18 schreef djnospinzone het volgende:
[..]
Misschien was dat een reactie op het continu gezeik van de rioolpers dat haar tieten nep waren?
zijonline Alleen voor abonnees verder te lezen. Wie????quote:De affaire waarover heel Nederland nu al dagen praat en die inmiddels Daphne Bunskoek heeft doen besluiten dat zij in de toekomst weigert dit soort filmpjes als presentatrice van Boulevard nog langer aan te kondigen, kent een meer dan verrassende ontknoping!
De maker van het veelbesproken filmpje, Jaap Arriens, had overigens nog heel moeite om zijn materiaal te slijten. Voordat Boulevard het filmpje voor enige duizenden euro’s kocht leurde Arriens met zijn materiaal bij alle vier de roddelbladen, waarbij de maker duizenden euro’s vroeg, maar ook bereid was zijn materiaal af te staan voor een paar honderd euro!
Wat de bladen niet wisten was dat Arriens zijn materiaal zelfs gratis had willen afstaan, want de maker had er alle belang dat de met een gsm geschoten video van de tongzoenende Georgina Verbaan en haar tv-collega Pieter van der Wielzijn onderwerp van gesprek zou worden...!
Oogje op Jort?quote:Op donderdag 3 april 2008 12:35 schreef Suko het volgende:
[..]
zijonline Alleen voor abonnees verder te lezen. Wie????
quote:
quote:Zeperd voor RTL Boulevard? Filmpje Georgina Verbaan toch nep?
Het omstreden filmpje waarin Georgina Verbaan en haar Noorderlicht-collge Pieter van der Wiel elkaar innig zoenen zou toch nep zijn. RTL Boulevard zond het afgelopen maandag uit (zie eerder), maar het zou onderdeel zijn van een 1 april-stunt van de site Grenswetenschap.nl. Die lanceerde de site Paparazzia.nl met als doel roddeljournalisten 'op de kast te jagen'.
Paparazzi en roddeljournalisten bedrijven de parasitaire kunde. Met een telelens semi-stalken ze in de bosjes om de juiste, zo bezwarend mogelijke foto te kunnen maken. De roddeljournalisten zijn vervolgens maar al te blij, leedvermaak scoort, om de foto's of filmopnames te plaatsen en publiceren, melden de makers over hun 1 april-stunt. Paparazzia.nl verzamelt smut over de paparazzi zélf. De site wilde de roddeljournalisten een koekje van eigen deeg geven.
De landelijke media trapte er in en o.a. Spits, Dag, NRC, SBS6, de NOS, Evert Santegoeds (Een bijzonder goed idee) en Wilma Nanninga wilden aandacht aan de site geven.
Het filmpje met Georgina Verbaan is volgens Zijonline onderdeel van het plan om de roddelpers voor schut te zetten. Ook Verbaans partner Jort Kelder werkte mee. Jaap Arriens, die het filmpje maakte, is psychologiestudent en volgens de roddelsite ook betrokken bij Grenswetenschappen.nl. Hij filmde Verbaan en Van der Wiel op dezelfde dag als de aankondiging van de paparazzie-site en verkocht de beelden aan RTL Boulevard.
Verbaan weigert nog steeds elk commentaar op de 'affaire' want de ontknoping zal pas volgen op 16 april in de uitzending van VPRO's Noorderlicht. Dan zouden zij en Van der Wiel de resultaten van het 'experiment' om de media om de tuin te leiden bekend maken.
Komt dat stukje van zijonline?quote:
Het is niet wetenschappelijk, het is grenswetenschappelijk.quote:Op donderdag 3 april 2008 13:45 schreef SHE het volgende:
Dan vraag ik me alleen nog af wat er wetenschappelijk is aan dit 'experiment'.
Ik vind het vrij kansloos namelijk.
Van medialog.quote:Op donderdag 3 april 2008 13:57 schreef Nies het volgende:
[..]
Komt dat stukje van zijonline?
Zou het dan toch...?
Het programma bestaat ok pas kort.quote:Op donderdag 3 april 2008 14:20 schreef shiNinG_staR het volgende:
Dit verhaal klinkt wel iets aannemelijker dan een 1 aprilgrap. Wel goeie stunt voor dat programma, ik had er nog nooit van gehoord, maar het zal nu wel dubbel zoveel kijkers trekken.
Dus had Daphne toch van die grap kunnen weten als ze zo zeer bevriend is met Jort...? Complot!quote:Over de actie van Daphne Bunskoek in RTL Boulevard, die openlijk afstand nam van het filmpje met Georgina Verbaan, zegt hij: Ik heb daar met verbazing kennis van genomen. Ik wist dat Daphne er niet blij mee was omdat zij zeer bevriend is met Jort Kelder. Maar Boulevard is een showbizzroddelprogramma en dan ontkom je er niet aan om dit soort nieuws naar buiten te brengen.Ik snap best dat Daphne het filmpje afschuwelijk vond, maar dan had ze gelijk moet zeggen: dit doe ik niet. Om er achteraf, als het leed al is geschied, afstand van te nemen, vind ik kwalijk. Distantieer je dan helemaal en ga lekker bij een actualiteitenprogramma op Nederland 3 werken. (Volkskrant/Medialog)
Ach, er is toch een heel scala aan theorieen te bedenken dat ze hiermee wilden testen? Misschien wilden ze wel testen hoe snel een roddel zich verspreidt door de media.quote:Op donderdag 3 april 2008 14:58 schreef peterfan het volgende:
Als dit waar is dan zat ik er dus flink naast!![]()
![]()
Maar dan nog, ik snap de grap/het experiment nog steeds niet. Ze hebben toch zitten zoenen in dat restaurant?! Als ze nou iets opgezet hadden in de trant van een onwaar verhaal in de wereld helpen en kijken hoe men daar op reageert...
Wat ik ook niet snap is dat blijkbaar deel van het experiment is dat een ingewijde het filmpje maakt en opstuurt. Het zou dan toch zo moeten zijn dat ze door onwetende voorbijgangers, of misschien een getipte Smulders ofzo gefilmd hadden moeten worden?![]()
Raar verhaal.![]()
![]()
Ik denk trouwens niet dat mijnhet leuk gevonden zou hebben als ik in het kader van een proefje zo ga zitten zoenen met iemand anders...
Kortom: ik snap hier niets van!
Nou het kan zijn dat ze zonder tong hebben gezoend. (quote:Op donderdag 3 april 2008 14:58 schreef peterfan het volgende:
Als dit waar is dan zat ik er dus flink naast!![]()
![]()
Maar dan nog, ik snap de grap/het experiment nog steeds niet. Ze hebben toch zitten zoenen in dat restaurant?!
Ik denk trouwens niet dat mijnhet leuk gevonden zou hebben als ik in het kader van een proefje zo ga zitten zoenen met iemand anders...
Kortom: ik snap hier niets van!
Dat is één van de makers van paparazzia.nl, ja.quote:Op donderdag 3 april 2008 15:48 schreef burger het volgende:
Best leuke site trouwens http://www.grenswetenschap.nl
Hier de maker van de paparazzia.nl1 april grap:
http://www.grenswetenschap.nl/2012/permalink.asp?grens=894
Maar dan ga je het toch niet testen door iemand in te schakelen die er vanaf weet, die te laten filmen en die het filmpje naar Boulevard te laten mailen? Dan weet je van te voren de uitslag van de test al.... Een echt experiment lijkt me dan om Georgina en die man in dat cafe te laten zitten, eventueel te laten zoenen, dat een paar dagen later te herhalen net zolang tot een Smulders of wie dan ook er lucht van krijgt...quote:Op donderdag 3 april 2008 15:25 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Ach, er is toch een heel scala aan theorieen te bedenken dat ze hiermee wilden testen? Misschien wilden ze wel testen hoe snel een roddel zich verspreidt door de media.
Ik heb alvast relevanter bewijs dat jij dom bent, dan dat jij hebt voor Georgina's vermeende domheid.quote:Op donderdag 3 april 2008 17:28 schreef Tinkerbellooow het volgende:
Ach, ik wist van ten voren wel dat dit zou gebeuren.
Georgina is zo dom als de achterkant van een varken..
Het.kind
Ik zeg niets...quote:Op donderdag 3 april 2008 17:28 schreef Tinkerbellooow het volgende:
Ach, ik wist van ten voren wel dat dit zou gebeuren.
Georgina is zo dom als de achterkant van een varken..
Het.kind
quote:Op donderdag 3 april 2008 17:35 schreef Greys het volgende:
Oh... diegene boven mij kon zich niet inhouden
quote:'Zoenfilmpje Verbaan in scène gezet'.
De vrienden van Georgina Verbaan kunnen dan wel zeggen dat ze al langer vreemd gaat, andere bronnen beweren dat alles in scène is gezet voor een experiment van het wetenschapsprogramma Noorderlicht, waarvan Verbaan mede-presentator is.
Het zoenfilmpje zou onderdeel zijn van een experiment dat de Nederlandse roddelpers een spiegel voor wil houden. De beelden werden gemaakt door Jaap Arriens, afgestudeerd psycholoog die betrokken zou zijn bij de site Grenswetenschappen.nl.
Grenswetenschappen lanceerde vorige week de site Paparazzia.nl. Op deze site mochten bezoekers roddels plaatsen over de makers van roddelbladen en roddelrubrieken op tv. Op 1 april bleek deze site echter deel uit te maken van een experiment en verscheen de volgende boodschap op de site: ''U leest het goed: 1 april, paparazzia.nl. Met de steun van enkele BN'ers die mee in het complot zaten lanceerde grenswetenschap.nl een stunt die paparazzi, showbizz- en roddeljournalisten eventjes op de kast moest jagen.''
De hele ophef over het zoenfilmpje tussen Verbaan en medepresentator van Noorderlicht Pieter van Geel zal op 16 april worden uitgezonden, zo meldden bronnen. Tot die tijd moeten alle betrokkenen, waaronder ook Jort kelder, hun mond houden.
Wie zegt dat ze in het complot zatquote:Op donderdag 3 april 2008 19:36 schreef Suko het volgende:
En Daphne in Boulevard niks meer zeggen over dit gebeuren, zwak hoor, heeeeeeeel zwak! Als ze dan in het complot zit (tenslotte had Gordon al gemeld dat ze zeer goed bevriend is met Jort) had ze daar best een mooie (desnoods geheimzinnige) slinger aan kunnen geven, niks nada, maar d'r haar zat wel weer mooi, dat dan weer wel...Wel bij de aftiteling dat ze geen ruzie had met Gordon, wow meid...
Ik schrijf 'als' maar als het niet zo is dan ook had ze best wat kunnen zeggen, zelfs beroep-ouweneel Gordon zei niks. Woei, wie heeft daar de boel onder de knoet, of zoiets dan...quote:
Ik ook Peterfanquote:Op donderdag 3 april 2008 14:58 schreef peterfan het volgende:
Als dit waar is dan zat ik er dus flink naast!![]()
![]()
Maar dan nog, ik snap de grap/het experiment nog steeds niet. Ze hebben toch zitten zoenen in dat restaurant?! Als ze nou iets opgezet hadden in de trant van een onwaar verhaal in de wereld helpen en kijken hoe men daar op reageert...
Wat ik ook niet snap is dat blijkbaar deel van het experiment is dat een ingewijde het filmpje maakt en opstuurt. Het zou dan toch zo moeten zijn dat ze door onwetende voorbijgangers, of misschien een getipte Smulders ofzo gefilmd hadden moeten worden?![]()
Raar verhaal.![]()
![]()
Ik denk trouwens niet dat mijnhet leuk gevonden zou hebben als ik in het kader van een proefje zo ga zitten zoenen met iemand anders...
Kortom: ik snap hier niets van!
Het is NOVA niet. Het is een roddelprogramma.quote:Op donderdag 3 april 2008 19:48 schreef Haaibaaike het volgende:
Maar dan is Boulevard niet meer geloofwaardig
quote:Wat een zure reacties, hierboven.Maar ik ben blij dat ik nog stees op mijn instinct kan vertrouwen. Ergens klopte er gewoon iets niet.
Mjah. Met behulp van bij de media aanwezige kennis over hoe de (roddel)media werkt laten zien dat die media te misleiden is. Ja, lekker verrassendquote:Op donderdag 3 april 2008 14:13 schreef cinnamongirl het volgende:
"Gewetenschappelijk" misschien?
Flauw hoor.
Hoi. Ik ga maar eens naar bed denk ikquote:Op vrijdag 4 april 2008 01:17 schreef static het volgende:
Goedemorgen.
Samenvatting: Georgina is een trut. Jort is een lul.quote:Op vrijdag 4 april 2008 01:35 schreef Duderinnetje het volgende:
Ik vind 'm leuk!![]()
Al dat zure teleurgestelde gezeik. Alsof Georgina het nu bijna aan ons verplicht is om écht vreemd te zijn gegaan, want ze had nu eenmaal die verwachting gewekt. Wat een trut! Ze is níet vreemd gegaan! En als ze dat wel had gedaan, was ze ook een trut geweest! Trut! Trut! Trut! En arme Jort is ook al niet zielig, godver! Lul! Lul! Lul!![]()
We zijn gewoon beetgenomen en we vonden het héérlijk.
Zo makkelijk dat iedereen er in trapte?quote:Op vrijdag 4 april 2008 01:36 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:
[..]
Samenvatting: Georgina is een trut. Jort is een lul.
Ja, alsof we dat niet allang wisten.
En nee, beetgenomen worden zal me een zorg zijn. Maar 'media' die m.b.v. 'media' laat zien dat je via de 'media' beetgenomen kan worden? Sorry, dat is gewoon net effe te makkelijk hoor.
Ik niet nee, want Georgina is helemaal geweldig en slimmer dan menigeen denkt.quote:Op vrijdag 4 april 2008 01:36 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:
[..]
Samenvatting: Georgina is een trut. Jort is een lul.
Ja, alsof we dat niet allang wisten.
Ik denk (en weet het eigenlijk wel zeker) dat je daar volkomen mis zit.quote:Op vrijdag 4 april 2008 00:40 schreef EvilMarc het volgende:
Dat Georgina niet de slimste is weten we wel.. Maar zó dom?
Ze is niet dom in de zin van niet-intelligent, maar soms wel een beetje naief en een flapuit natuurlijk.quote:Op vrijdag 4 april 2008 03:23 schreef scanman01 het volgende:... Ja, hoe komt ie erop... Wat een onzin zeg. Die meid gooit er zinnen uit waar een doorsnee nederlander 30x over zou struikelen, maar dat is puur toeval. Dat Jort Kelder een relatie met haar heeft is omdat ie echt van domme meiden houdt waar hij geen seconde mee kan praten.
Je hebt wel genadeloos gelijk.quote:Op vrijdag 4 april 2008 01:52 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Zo makkelijk dat iedereen er in trapte?
Kom op zeg, half Nederland had het bij de koffieautomaat over 'De Kus' en de media, de serieuze incluis, trapten er in. Die spiegel is zo af en toe niet verkeerd voor de media hoor. - En ik maak deel uit van dat wereldje, maar vind het prima dat af en toe de waanzin van dit soort hypes eens even haarscherp duidelijk worden gemaakt voor me.
Ik begrijp werkelijk de verontwaardiging niet.In veel andere gevallen 'deugen media niet en ze doen maar wat zus en ze rommelen maar wat zo', en nu wordt een hype als experiment in scène gezet en krijgen de media een behoorlijke reality check, maar nu vinden we het wéér niet goed.
Het komt op mij toch erg over dat mensen zich nu welhaast 'persoonlijk' bedonderd voelen, omdat ze bij de koffieautomaat al vurig partij hadden gekozen voor G. of J. En ja, dan moet je morgen weer naar kantoor...
zo zou ik het ook niet zien. het voelt een beetje aan als onder het mom van een experiment publiciteit genereren.quote:Op vrijdag 4 april 2008 09:29 schreef SHE het volgende:
Waar ik nog wel even aan wil toevoegen dat ik de wetenschappelijke waarde van dit experiment niet echt zie.
Mensen voor de gek houden door je relatie te etaleren is volgens mij nog steeds geen rocket science.
Maar goed, ik weet dan ook niet zoveel van rocket science.
Bron: Telegraafquote:AMSTERDAM -
Het net lijkt zich te sluiten rondom Georgina Verbaan. Haar zoenfilmpje met Noorderlicht-collega Pieter van der Wielen zou inderdaad een ?wetenschappelijk experiment? zijn. Met de uitkomst
De verantwoordelijke omroep VPRO houdt de kaken stijf op elkaar. Waar de eerstvolgende uitzending van Noorderlicht over gaat Dat is nog niet bekend, want het is een nieuwsprogramma. Anders zou het oud nieuws zijn, zegt een woordvoerster. En toch lijkt de inhoud van 16 april al op straat te liggen.
Georgina en Pieter zouden het zoenfilmpje hebben verspreid om de gevolgen in de pers wetenschappelijk te onderzoeken. Tja, lachen toch. Zou Jort ook echt zitten te schateren
Precies, dat zeg ik!quote:Op vrijdag 4 april 2008 09:29 schreef SHE het volgende:
Waar ik nog wel even aan wil toevoegen dat ik de wetenschappelijke waarde van dit experiment niet echt zie.
Mensen voor de gek houden door je relatie te etaleren is volgens mij nog steeds geen rocket science.
Maar goed, ik weet dan ook niet zoveel van rocket science.
Boulevard zit niet in het complot want ze belden ons (grenswetenschap.nl) op om te weten hoe het in elkaar zit. Moesten ze in het complot zitten dan wisten ze zelf wel hoe het zit.quote:Op vrijdag 4 april 2008 10:22 schreef Jane het volgende:
Maareh... zat Boulevard nou wel of niet in het complot? Is me nog niet helemaal duidelijk geworden. Of lees ik er overheen? Ik vond hun berichtgeving in ieder geval anders-dan-anders. Daphnes verontwaardigde reactie zegt natuurlijk ook helemaal niks. Kan ook net zo goed geacteerd zijn geweest.
En 'je relatie etaleren' en 'ze zit toch mooi wel te zoenen met een andere man'.... Als je daar al iets over kunt zeggen is het alleen dat de relatie tussen Georgina en Jort kennelijk erg sterk is en dat ze blijkbaar goed samen om dingen kunnen lachen. Ik moet zeggen dat ik ze allebei een stuk leuker ben gaan vinden, sinds ze een relatie hebben. Hem vond ik eerst maar een stomme blasé Quote-bal en haar een domme huppelkut, maar nu zie ik dat heel anders. Die twee zijn naast lovers ook duidelijk vriendjes van elkaar, die elkaar ook hun eigen dingen laten doen. Vind ik altijd mooi om te zien in een relatie. Hoop voor ze dat het nog lang mag duren.
Als een fok!ster naaktfoto's van zichzelf plaatst op het forum, dan denk ik ook niet: Goh, die heeft klaarblijkelijk een sterke relatie. Dan denk ik: Kun je dat niet in vredesnaam voor jezelf en je geliefde houden? Het is maar net welke normen je hebt m.b.t. het allerintiemste wat je met een ander kunt delen. Mijn normen zijn duidelijk anders.quote:Op vrijdag 4 april 2008 10:22 schreef Jane het volgende:
En 'je relatie etaleren' en 'ze zit toch mooi wel te zoenen met een andere man'.... Als je daar al iets over kunt zeggen is het alleen dat de relatie tussen Georgina en Jort kennelijk erg sterk is en dat ze blijkbaar goed samen om dingen kunnen lachen.
quote:Op vrijdag 4 april 2008 12:38 schreef speknek het volgende:
Ik ga morgen op vakantie, en ik neem mee: Atlas Shrugged.
quote:Jort Kelder woest op journalisten.
Jort Kelder is woest vanwege de hypocrisie van journalisten. "De presentatoren en verslaggevers van RTL Boulevard sturen liefdevolle sms'jes, maar intussen wordt het wel allemaal uitgezonden", briest de oud-hoofdredacteur van Quote op zijn weblog
Maandag zond RTL Boulevard beelden uit waarop de vriendin van Kelder, Georgina Verbaan, zoenend met een onbekende man te zien was. Het zou gaan om VPRO-presentator Pieter van der Wielen, met wie Verbaan het programma Noorderlicht Nieuws presenteert.
Inmiddels wordt gespeculeerd dat de zoen door de programmamakers in scène is gezet om de praktijken van de roddeljournalistiek aan de kaak te stellen.
Daphne Bunskoek liet dinsdag weten dat ze spijt had van het uitzenden van de beelden."Ik vind dat we te ver zijn gegaan", zei de brunette.
Pauw&Witteman
Niet alleen de makers van RTL Boulevard krijgen ervan langs van Kelder. Ook Jeroen Pauw en Paul Witteman kunnen rekenen op een sneer van de presentator, die de afgelopen dagen 'een hel' noemt. "Pauw en Witteman nodigden me uit om over Rita Verdonk te praten, maar je weet dat er die avond helaas wel andere affaires zijn om met je te bespreken", schrijft hij.
Georgina houdt haar lippen stevig op elkaar nadat de beelden in het entertainmentprogramma te zien waren. Advocaten zouden Verbaan hebben geadviseerd om een rechtszaak te beginnen tegen de 'roddelhoernalisten', zoals Kelder ze noemt.
"Juridisch win je dat, maar de emotionele wond gaat alleen maar meer etteren", schrijft hij. "Het enige overlevingsmechanisme is: geen commentaar." Dat laatste geldt kennelijk niet voor Kelder zelf, die een dag na uitzending van de beelden op zijn weblog al op de kwestie inging.
Ik zit net te denken, als dit ook nog bij het scenario hoort, wordt het wel erg bedroevend.quote:Op vrijdag 4 april 2008 16:05 schreef SHE het volgende:
Nou, dat werpt ook weer een heel ander licht op de kwestie.
Ik lees hierin dat het helemaal geen experiment was, maar bittere realiteit? Waarom zou hij anders 'woest' zijn?
Maar... het ís dus wel een complot...?quote:Op vrijdag 4 april 2008 12:23 schreef GaylordF0kker het volgende:
[..]
Boulevard zit niet in het complot want ze belden ons (grenswetenschap.nl) op om te weten hoe het in elkaar zit. Moesten ze in het complot zitten dan wisten ze zelf wel hoe het zit.
quote:Verzoening of toch niets aan de hand?
Verzoening, of toch niets aan de hand? Georgina Verbaan sliep vannacht thuis. Haar auto, en die van Jort, stonden de hele nacht voor de deur geparkeerd.
Als de vermeende relatiecrisis ten behoeve van de wetenschap is opgezet, lijk het experiment te zijn mislukt. Georgina houdt haar lippen stijf op elkaar over de breuk, en Jort haalt woest uit naar de media op zijn weblog.
Kan, maar daar hebben wij niets mee te maken alleszins. Om dat éxtra duidelijk te maken hebben we er een kort stukje over gepubliceerd: http://www.grenswetenschap.nl/permalink.asp?grens=1886quote:Op vrijdag 4 april 2008 16:50 schreef Nies het volgende:
[..]
Maar... het ís dus wel een complot...?
Althans, dat is wat ik uit jouw post haal.
Lijkt mij ook.quote:Op vrijdag 4 april 2008 16:05 schreef SHE het volgende:
Nou, dat werpt ook weer een heel ander licht op de kwestie.
Ik lees hierin dat het helemaal geen experiment was, maar bittere realiteit? Waarom zou hij anders 'woest' zijn?
Afgezien van het feit dat ik dat zelf ook nooit zou doen, denk ik niet dat het ook maar íets met de sterkte van je relatie te maken heeft. Hoe is het een gelinkt aan het ander?quote:Op vrijdag 4 april 2008 12:33 schreef Claudia_x het volgende:
Als een fok!ster naaktfoto's van zichzelf plaatst op het forum, dan denk ik ook niet: Goh, die heeft klaarblijkelijk een sterke relatie.
Ehm...je maakt de link zelf.quote:Op vrijdag 4 april 2008 19:34 schreef Jane het volgende:
[..]
Afgezien van het feit dat ik dat zelf ook nooit zou doen, denk ik niet dat het ook maar íets met de sterkte van je relatie te maken heeft. Hoe is het een gelinkt aan het ander?
Volgens mij is het lang niet zo'n eikel als dat ie op het eerste gezicht overkomt. Als het echt is, heb ik met hem te doen!quote:Op vrijdag 4 april 2008 19:53 schreef Isegrim het volgende:
Vaag verhaal. Ik hoop in elk geval dat het niet waar is want ik vind ze een leuke stel. Hem mag ik zelf niet zo, maar haar vind ik echt cool en grappig.
Bron: mediacourant.quote:Jort Kelder is woest over de berichtge- ving rond het vermeende vreemdgaan van zijn vriendin Georgina Verbaan. Hij spreekt bovendien over ‘hypocrisie’ van journalisten. “Het ergst is de hypocrisie“, schrijft Kelder op zijn weblog. “Pauw & Witteman nodigden mij uit om over Rita Verdonk te komen kletsen. Zal zuiver zijn, zeker. En ik had het graag gedaan. Iedereen weet dat er die avond helaas wel andere affaires met mij zijn te be- spreken, dan de capriolen van die stoere stuurvrouw aan de wal.”
“De presentatoren en verslaggevers van RTL Boulevard sturen liefdevolle smsjes. Oprecht, ga ik vanuit. Maar intussen bestormt hun cameraploeg mijn slotgracht en wordt het wél breed uitgserveerd. Met een empathisch traantje, tuurlijk, maar toch. En wat te denken van ‘De leugen regeert’, die een item roken. Of het deftige NRC, die van mij een Hollands Dagboek schijnen te willen hebben. En waarover gaan we het dan hebben? Privacy vs. het recht van meningsuiting, mede in het licht van artikel 10 EVRM? Om met een ingewikkelde draai maar één ding te willen weten: vertel, wat deed ze daar in die Leidse kroeg?! Sorry heren, ik was er niet bij.”
“Laat die roddelhoernalisten de vliegende t*ering krijgen, graag, en wel onmiddellijk“, schrijft een verbeten Kelder, die met zijn bericht de geruchten over een verlate 1-aprilgrap lijkt te weerspreken. “Je kunt als BN’er in de publieke ruimte beter je gulp op slot houden, maar nog steeds ben je daarmee geen publiek bezit geworden. (…) Het geef zo’n pseudo-paparazzo niet het recht iemands privébesognes de openbaarheid in te slingeren. Meedogenloze stakker.“
Raar, ik vind haar juist intelligent en daardoor aantrekkelijk.quote:Op donderdag 3 april 2008 17:28 schreef Tinkerbellooow het volgende:
Ach, ik wist van ten voren wel dat dit zou gebeuren.
Georgina is zo dom als de achterkant van een varken..
Het.kind
Weet jij wat hij allemaal paalt buiten de deur?quote:Op woensdag 9 april 2008 00:02 schreef oldschoolf00l het volgende:
DWDD zei genoeg.
Jort vindt t normaal als zn wijf buiten de deur vreet. MIETJE.
Hoi stetsquote:Op woensdag 9 april 2008 00:04 schreef static het volgende:
[..]
Weet jij wat hij allemaal paalt buiten de deur?
Precies. Van Nieuwkerk neukt stagieres en daar hoor je niemand overquote:Op woensdag 9 april 2008 00:03 schreef Duderinnetje het volgende:
Misschien vindt zij het andersom ook wel goed.
Dan is Jort natuurlijk wel weer een HELD hè?
Lieve schat, iedereen met stagiaires neukt stagiaires.quote:Op woensdag 9 april 2008 00:52 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Precies. Van Nieuwkerk neukt stagieres en daar hoor je niemand over
Behalve zijn vrouw.quote:Op woensdag 9 april 2008 00:52 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Precies. Van Nieuwkerk neukt stagieres en daar hoor je niemand over
Nee frust, Jort moet ook trouw blijven.quote:Op woensdag 9 april 2008 00:03 schreef Duderinnetje het volgende:
Misschien vindt zij het andersom ook wel goed.
Dan is Jort natuurlijk wel weer een HELD hè?
LOL... die save ik evenquote:Op woensdag 9 april 2008 02:02 schreef oldschoolf00l het volgende:
Maar 1 ding: als een man openlijk verklaart op TV dat ie t tof vindt dat zn vrouw andere mannen neukt, is ie een HOMO. Simpel.
Jezus!quote:Op woensdag 9 april 2008 02:02 schreef oldschoolf00l het volgende:
[..]
Nee frust, Jort moet ook trouw blijven.
Maar 1 ding: als een man openlijk verklaart op TV dat ie t tof vindt dat zn vrouw andere mannen neukt, is ie een HOMO. Simpel. Geen zelfrespect.
Maar dat zal jij niet snappen met je doorgeschoten eMANcipatie.
In Nederland is man vrouw en vrouw man.
Echt waar?quote:Op woensdag 9 april 2008 00:52 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Precies. Van Nieuwkerk neukt stagieres en daar hoor je niemand over
quote:Op woensdag 9 april 2008 02:02 schreef oldschoolf00l het volgende:
[..]
Nee frust, Jort moet ook trouw blijven.
Maar 1 ding: als een man openlijk verklaart op TV dat ie t tof vindt dat zn vrouw andere mannen neukt, is ie een HOMO. Simpel. Geen zelfrespect.
Maar dat zal jij niet snappen met je doorgeschoten eMANcipatie.
In Nederland is man vrouw en vrouw man.
Gisteren? Dat heb ik dan gemist. Waar was hij te gast?quote:Op woensdag 9 april 2008 10:31 schreef peterfan het volgende:
Ik vond Jort heel aandoenlijk gister...![]()
Hij moet zich natuurlijk ook een houding geven. Dat hij zegt dat hij het wel begrijpt en leuk voor haar vindt, komt denk ik omdat hij haar natuurlijk als geen ander kent. Hij weet (veel beter dan wij!) dat zij dus blijkbaar tot dit soort dingen in staat is en er waarschijnlijk achteraf spijt van heeft of zichzelf wel voor haar hoofd kan slaan.
Het siert hem wat mij betreft dat hij niets lulligs over haar zegt.
In DWDD !quote:Op woensdag 9 april 2008 11:25 schreef GaylordF0kker het volgende:
[..]
Gisteren? Dat heb ik dan gemist. Waar was hij te gast?
Hoe bedóel je dit nou in vredesnaam?quote:Op woensdag 9 april 2008 02:03 schreef schvvmert het volgende:
Ik vraag me af of ze zelf wel wist dat ze vreemd ging op dat moment.
Gaan we schelden trol?quote:Op woensdag 9 april 2008 09:22 schreef Copycat het volgende:
Weinig usernamen zo goed gekozen als oldschoolf00l. Wat een mafkees.
Leiden is daarentegen wel een goeie plek om wat shit uit te halen, rustig stil dorp.quote:Op woensdag 9 april 2008 20:16 schreef kwakveense het volgende:
in de burcht ook echt
grapje of geen grapje, de burcht is echt zó niet de plek om gezellig met iemand te gaan zoenen...
als je iemand leuk vindt dan zoek je wel een plek op die minder bevolkt wordt door pseudo intellectuelen en stinkende vieze mannen die vragen of je liever een vleeslul of een bloedlul hebt als je naast ze aan de bar staaten als je stiekem wilt doen dan zoek je een donkere kroeg ipv een societeit met een hoog plafond en flink veel verlichting...
quote:
Niks mis met mevrouw Verbaanquote:Op dinsdag 15 april 2008 02:21 schreef arneaux het volgende:
Wie had ooit gedacht dat jullie met zn allen nog een topic vol zouden lullen over Mevrouw Verbaan.
quote:'Georgina heeft vrije relatie!'
door Wilma Nanninga
AMSTERDAM - Georgina Verbaan blijkt een vrije relatie te hebben met Jort Kelder . De actrice is nog steeds ’gezellig’ bezig met Noorderlicht -collega Pieter van der Wielen. Zij is de afgelopen week meerdere keren met hem in het uitgaansleven betrapt. Het tweetal heeft een voorkeur voor homocafés, waar ze naar hartenlust met elkaar tongzoenen.
Vrienden van Georgina verbazen zich er niet over. „Jort en zij hebben een heel open relatie, waarin dit soort dingen gewoon kunnen. Dat Georgina nog gewoon thuis slaapt in Nigtevegt is dus niet zo gek.” Bovendien zijn er nu weer geruchten dat Pieter ook van mannen zou houden, dus zo’n bedreiging voor Jort is hij niet.
Nog altijd is onduidelijk of het zoenfilmpje, dat uitlekte naar RTL Boulevard, onderdeel was van een wetenschappelijk experiment voor het VPRO-programma van Georgina en Pieter, dat morgen wordt uitgezonden.
Zelf verscheen de actrice gisteren in De Wereld Draait Door. Daar wilde ze niet ingaan op de hele affaire. Of het aan of uit is tussen haar en Jort gaat niemand iets aan, vindt zij. Georgina praatte ondanks de vragen dapper door over een nieuwe serie van ’t Schaep met de vijf Pooten , waarin ze weer te zien zal zijn.
Nou ze zei n.a.v. dat filmpje over de voorloper van de digitale camera wel dat je tegenwoordig zelfs filmpjes kunt maken met een mobiele telefoon en toen keken ze elkaar ook wel even heel typisch aan..quote:Op woensdag 16 april 2008 20:54 schreef Tinkepink het volgende:
Niets! Helemaal niets werd er over de kus gezegd! Het enige wat er te zien was waren een duidelijk oogcontact ontwijkende Georgina & lover.
Ja, ze heeft echt schandalige dingen gedaan. Zo erg dat het terecht is dat jij haar een 'vies wijf' noemt.quote:
ze vond Bin Laden een lekker dingquote:Op woensdag 16 april 2008 20:59 schreef Merel het volgende:
Die Pieter heeft ook een gek hoofd trouwens!
Ja die zal ze ook wel geneukt hebben.quote:
Zal ze wel hebben afgekeken van schrijfster Charlotte Mutsaers, ( niet origineel dus) is ook al zo gecharmeerd van deze baardmans, inspiratiebron ook voor haar boek De Herfstkoerier. Verbaan en Mutsaers stonden op de concept-kandidatenlijst voor de Partij van de Dieren. Is even interessant maar iedereen lult iedereen na. Rare types.quote:Op donderdag 17 april 2008 03:23 schreef Manono het volgende:
[..]
ze vond Bin Laden een lekker ding![]()
<lnip>
Andersom. Verbaan deed die uitspraak al in 2001 in Nieuwe Revu en dat boek van Mutsaers is dit jaar gepubliceerd volgens wiki.quote:Op donderdag 17 april 2008 10:06 schreef Suko het volgende:
Zal ze wel hebben afgekeken van schrijfster Charlotte Mutsaers, ( niet origineel dus) is ook al zo gecharmeerd van deze baardmans, inspiratiebron ook voor haar boek De Herfstkoerier. Verbaan en Mutsaers stonden op de concept-kandidatenlijst voor de Partij van de Dieren. Is even interessant maar iedereen lult iedereen na. Rare types.
quote:Op donderdag 17 april 2008 09:34 schreef milagro het volgende:
Nou, als ik die Pieter zo zie zitten bij Noorderlicht zeg ik : GAY alert!... maar goed, het kan verkeren en zo
Nooit begrepen die commotie om die uitspraakquote:Op donderdag 17 april 2008 10:06 schreef Suko het volgende:
[..]
Zal ze wel hebben afgekeken van schrijfster Charlotte Mutsaers, ( niet origineel dus) is ook al zo gecharmeerd van deze baardmans, inspiratiebron ook voor haar boek De Herfstkoerier. Verbaan en Mutsaers stonden op de concept-kandidatenlijst voor de Partij van de Dieren. Is even interessant maar iedereen lult iedereen na. Rare types.
Ook toevallig, Charlotte Mutsaers (recensie Max Pam) is 7 jr met het boek bezig geweest...quote:Op donderdag 17 april 2008 10:17 schreef Copycat het volgende:
[..]
Andersom. Verbaan deed die uitspraak al in 2001 in Nieuwe Revu en dat boek van Mutsaers is dit jaar gepubliceerd volgens wiki.
quote:Op donderdag 17 april 2008 10:37 schreef peterfan het volgende:
[..]
Nooit begrepen die commotie om die uitspraakOver dingen uit z'n verband rukken gesproken. In dat interview ging het om dat je van de buitenkant nooit kon zien wat voor vlees je in de kuip hebt, zodat mensen haar altijd als dom bestempelen omdat ze blijkbaar zo overkomt. Toen zei ze, als je naar Osama Bin Laden kijkt, en je weet niet wat voor dingen hij gedaan heeft, zou je ook kunnen zeggen: wat een mooie ogen, best een vriendelijke man. En toen als grapje " best een lekker ding eigenlijk" .. Zoiets was het in ieder geval. Dat betekent niet dat je meteen " gecharmeerd" bent van iemand, laat staan dat je het eens bent met zijn ideologie... wat een onzin.
oh ik vind hem ook dodelijk saai en zo niet spannend, qua looks, maar maniertjesgewijs zeg ik , homo!!! hetgeen enkel vreemd is in combi met het tongzoenen met Georgina, ik gun hem een leuke vent, maar dan niet Jort, anders schiet het niet opquote:Op donderdag 17 april 2008 10:25 schreef Oblivion het volgende:
[..]![]()
Ik had eerder: JAKKES, WAT EEN ENGERD!
Maar goed, dat is alleen de buitenkant, verder veroordeel ik niet...
Nou dat is niet helemaal waar, hij noemt een gewezen liefde en de redactie vult aan dat dat Georgina is. Misschien is dat wel gewoon een aanname een heeft ie het over een andere gewezen liefde, je weet maar nooitquote:Op donderdag 17 april 2008 11:41 schreef Ericr het volgende:
Jort noemt Georgina in dit stuk zijn gewezen geliefde :
http://www.jortkelder.nl/JortinVarabode.pdf
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |