Dat was sarcastisch bedoeld. Ik ben een trouw loeder, ooit zelf eens bedrogen, dus ik acht de kans zeer klein dat ik iemand anders zoveel zeer zou doen.quote:Op dinsdag 1 april 2008 20:24 schreef Greys het volgende:
Zou jij thuis nog even 'Hahahaaaaa, 1 april!!!!' proberen, SHE?
Ik geloof ik ook
Ik geloof alleen wel dat als ik in Georgina d'r schoenen zou staan dat ik het als laatste zenuwachtig redmiddel nog zou roepen ookquote:Op donderdag 3 april 2008 10:18 schreef SHE het volgende:
[..]
Dat was sarcastisch bedoeld. Ik ben een trouw loeder, ooit zelf eens bedrogen, dus ik acht de kans zeer klein dat ik iemand anders zoveel zeer zou doen.
Misschien was dat een reactie op het continu gezeik van de rioolpers dat haar tieten nep waren?quote:Op donderdag 3 april 2008 12:15 schreef Suko het volgende:
BTW, terecht meldde Verlinde dat Jort en Georgina altijd één van de eerste bellen als er wat te vertelllen valt, én mocht heel Nederland mee 'genieten' van die tits-scan van Georgina qua wel/niet silliconen. Dus niet zeuren Daphne. En verder geloof ik het vreemd gaan nog niet erg, als je dat zo in de limelights doet ís er iets geks mee, of je spoort gewoon niet, of allebei.
Ook, maar een zekere mediageilheid is Verbaantje niet vreemd anders heb je gewoon schijt aan wat de roddelmedia vindt.quote:Op donderdag 3 april 2008 12:18 schreef djnospinzone het volgende:
[..]
Misschien was dat een reactie op het continu gezeik van de rioolpers dat haar tieten nep waren?
zijonline Alleen voor abonnees verder te lezen. Wie????quote:De affaire waarover heel Nederland nu al dagen praat en die inmiddels Daphne Bunskoek heeft doen besluiten dat zij in de toekomst weigert dit soort filmpjes als presentatrice van Boulevard nog langer aan te kondigen, kent een meer dan verrassende ontknoping!
De maker van het veelbesproken filmpje, Jaap Arriens, had overigens nog heel moeite om zijn materiaal te slijten. Voordat Boulevard het filmpje voor enige duizenden euro’s kocht leurde Arriens met zijn materiaal bij alle vier de roddelbladen, waarbij de maker duizenden euro’s vroeg, maar ook bereid was zijn materiaal af te staan voor een paar honderd euro!
Wat de bladen niet wisten was dat Arriens zijn materiaal zelfs gratis had willen afstaan, want de maker had er alle belang dat de met een gsm geschoten video van de tongzoenende Georgina Verbaan en haar tv-collega Pieter van der Wielzijn onderwerp van gesprek zou worden...!
Oogje op Jort?quote:Op donderdag 3 april 2008 12:35 schreef Suko het volgende:
[..]
zijonline Alleen voor abonnees verder te lezen. Wie????
quote:
quote:Zeperd voor RTL Boulevard? Filmpje Georgina Verbaan toch nep?
Het omstreden filmpje waarin Georgina Verbaan en haar Noorderlicht-collge Pieter van der Wiel elkaar innig zoenen zou toch nep zijn. RTL Boulevard zond het afgelopen maandag uit (zie eerder), maar het zou onderdeel zijn van een 1 april-stunt van de site Grenswetenschap.nl. Die lanceerde de site Paparazzia.nl met als doel roddeljournalisten 'op de kast te jagen'.
Paparazzi en roddeljournalisten bedrijven de parasitaire kunde. Met een telelens semi-stalken ze in de bosjes om de juiste, zo bezwarend mogelijke foto te kunnen maken. De roddeljournalisten zijn vervolgens maar al te blij, leedvermaak scoort, om de foto's of filmopnames te plaatsen en publiceren, melden de makers over hun 1 april-stunt. Paparazzia.nl verzamelt smut over de paparazzi zélf. De site wilde de roddeljournalisten een koekje van eigen deeg geven.
De landelijke media trapte er in en o.a. Spits, Dag, NRC, SBS6, de NOS, Evert Santegoeds (Een bijzonder goed idee) en Wilma Nanninga wilden aandacht aan de site geven.
Het filmpje met Georgina Verbaan is volgens Zijonline onderdeel van het plan om de roddelpers voor schut te zetten. Ook Verbaans partner Jort Kelder werkte mee. Jaap Arriens, die het filmpje maakte, is psychologiestudent en volgens de roddelsite ook betrokken bij Grenswetenschappen.nl. Hij filmde Verbaan en Van der Wiel op dezelfde dag als de aankondiging van de paparazzie-site en verkocht de beelden aan RTL Boulevard.
Verbaan weigert nog steeds elk commentaar op de 'affaire' want de ontknoping zal pas volgen op 16 april in de uitzending van VPRO's Noorderlicht. Dan zouden zij en Van der Wiel de resultaten van het 'experiment' om de media om de tuin te leiden bekend maken.
Komt dat stukje van zijonline?quote:
Het is niet wetenschappelijk, het is grenswetenschappelijk.quote:Op donderdag 3 april 2008 13:45 schreef SHE het volgende:
Dan vraag ik me alleen nog af wat er wetenschappelijk is aan dit 'experiment'.
Ik vind het vrij kansloos namelijk.
Van medialog.quote:Op donderdag 3 april 2008 13:57 schreef Nies het volgende:
[..]
Komt dat stukje van zijonline?
Zou het dan toch...?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |