Dat moet nog maar bewezen worden, maar lijkt mij gezelliger ja! Alleen maar mannen, dat is ook weer zowat!quote:Op donderdag 28 februari 2008 16:29 schreef Yesse het volgende:
Jeej.En ja vrouwen ja... gezellig he?
Ik ben anders erg gezellig hoorquote:Op donderdag 28 februari 2008 16:31 schreef Goover het volgende:
[..]
Dat moet nog maar bewezen worden, maar lijkt mij gezelliger ja! Alleen maar mannen, dat is ook weer zowat!
Jep, vandaag wel.quote:
quote:Op donderdag 28 februari 2008 16:41 schreef Goover het volgende:
[..]
Jep, vandaag wel.
Ik moet 8 uur per dag werken, ergens tussen 8:00 en 18:00. Daarbij neem ik een half uur pauze en vandaag was ik er om 8:45. Dus dan moet ik tot 17:15
Geen problemen mee hoorquote:Op donderdag 28 februari 2008 16:29 schreef Yesse het volgende:
Jeej.En ja vrouwen ja... gezellig he?
Krijg ik 10 seconden later een mailtje terug.. (Dat is snel voor inholland begrippen)quote:Stuur ik "Een stuk papier en een pen zal wel handig zijn" terug.
quote:PB je bent af en toe ook echt een wijsneus
De eerste week van mijn stage had ik vrijwel niks op mijn bureau liggen, tot grote verbazing van collegae. Na een maandje of 1,5 had ik meestal mijn hele bureau vol met begrotingen, jaarrekeningen en dingen die ik wel even tussendoor zou doen, toen verbaasde men zich er vooral over dat ik nog wel eens iets kon vinden.quote:Op donderdag 28 februari 2008 16:58 schreef Yesse het volgende:
Ik ga maar weer eens mijn bureau opruimen, ik weet niet hoe het komt maar het is altijd een zooitje..
En overal briefjes en zooiquote:Op donderdag 28 februari 2008 17:00 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
De eerste week van mijn stage had ik vrijwel niks op mijn bureau liggen, tot grote verbazing van collegae. Na een maandje of 1,5 had ik meestal mijn hele bureau vol met begrotingen, jaarrekeningen en dingen die ik wel even tussendoor zou doen, toen verbaasde men zich er vooral over dat ik nog wel eens iets kon vinden.
Ik moet binnenkort nog maar eens mijn troep opruimen. Alle stagedocumenten kunnen inmiddels wel eens weg.
quote:Op donderdag 28 februari 2008 16:44 schreef PieterBas het volgende:
* PieterBas heeft er weer zin in zijn stage
Toen ik kwam was het alleen maar Miss Scofield en Leinonlein volgens mijquote:Op donderdag 28 februari 2008 16:52 schreef PieterBas het volgende:
Het was in het begin nog al een mannenbolwerk hier. Met Ijsmeis en miss scofield als de enige vrouwen
als ik 5 dagen in de week moest werken zou ik ook zulke dingen doen, gewoon voor de grap!quote:Op donderdag 28 februari 2008 17:21 schreef Yesse het volgende:
Oh het was niet het brandalarm maar het gewone alarm. Ze probeerde het alarm beneden erop te zetten terwijl er nog iemand was... Snugger?
Haha ja, het heeft mij uit mn bijna-winterslaap gehaaldquote:Op donderdag 28 februari 2008 17:23 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
[..]
als ik 5 dagen in de week moest werken zou ik ook zulke dingen doen, gewoon voor de grap!
quote:Op donderdag 28 februari 2008 17:25 schreef Yesse het volgende:
[..]
Haha ja, het heeft mij uit mn bijna-winterslaap gehaaldMaar eh, ga over 6 minuten naar huis dus ga maar alvast afronden...
Tot morgen
Nu kan ik tenminste iets doen.. in plaats van doelloos patience te spelen op mijn iPod..quote:Op donderdag 28 februari 2008 17:15 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
[..]beter!
* Kuno_van_Dijk is verlost van zn kater!
Music Quiz is veel toffer.quote:Op donderdag 28 februari 2008 18:08 schreef PieterBas het volgende:
[..]
Nu kan ik tenminste iets doen.. in plaats van doelloos patience te spelen op mijn iPod..
Dat speel ik ook wel erg vaakquote:Op donderdag 28 februari 2008 18:11 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Music Quiz is veel toffer.
Welke iPod heb je?quote:Op donderdag 28 februari 2008 18:26 schreef PieterBas het volgende:
[..]
Dat speel ik ook wel erg vaak
Tof jaquote:Op donderdag 28 februari 2008 18:11 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Music Quiz is veel toffer.
toen werd je wakker?quote:Op donderdag 28 februari 2008 19:26 schreef Xbox_360 het volgende:
Daarna waren er hapjes.. En champagne
Hahaquote:
Goed bezigquote:Op donderdag 28 februari 2008 19:36 schreef Xbox_360 het volgende:
[..]
Haha [afbeelding] nee hoor. Er was gewoon bedrijfsreceptie. Je kon in principe zoveel drinken pakken als je wilde, maar heb ik maar niet gedaan [afbeelding]
Ik heb me op de kerstborrel ook ingehouden. Daarna met 2 collegae de kroeg in geweest, daar wel nog aardig wat gedronken, maar dat is toch anders dan op een bedrijfsfeestje.quote:Op donderdag 28 februari 2008 19:36 schreef Xbox_360 het volgende:
[..]
Hahanee hoor. Er was gewoon bedrijfsreceptie. Je kon in principe zoveel drinken pakken als je wilde, maar heb ik maar niet gedaan
iPod Nanoquote:
Vraag is volgens mij goed beantwoord door de restquote:Op vrijdag 29 februari 2008 09:14 schreef PieterBas het volgende:
[..]
Goedemorgen
Iemand trouwens een idee hoe ik dit moet aanpakken
plagiaat of niet?
Gewoon bron vermeldenquote:Op vrijdag 29 februari 2008 09:14 schreef PieterBas het volgende:
[..]
Goedemorgen
Iemand trouwens een idee hoe ik dit moet aanpakken
plagiaat of niet?
Ja, ik zag hetquote:Op vrijdag 29 februari 2008 09:25 schreef Yesse het volgende:
[..]
Vraag is volgens mij goed beantwoord door de rest![]()
Trouwens: Bijna weekend
Inholland heeft nu een nieuwe plagiaat systeem aangeschaft.. dat gaan ze dus ook gebruiken voor je scriptiequote:Op vrijdag 29 februari 2008 09:35 schreef Goover het volgende:
[..]
Gewoon bron vermelden
Bij ons op school hebben ze schijt aan plagiaat. Komen wij aan met een lap tekst van een studie genoot en een lap tekst van iemand uit een jaar boven ons. Het was exact het zelfde, behalve dat het een klein beetje herschreven was. Zelfde volgorde, zelfde zinnen, zelfde informatie. Maar toch vonden ze dat niet genoeg om hem op zijn flikker te geven
Gielquote:Op vrijdag 29 februari 2008 09:37 schreef Goover het volgende:
Ohwja, Goedemorgen allemaal!
Het is vrijdag! En mag ik nog een keer?Begin de dag met een dansje
Begin de dag met een lach!
Want wie vrolijk is in de morgen
Die lacht de hele dag
Ja die lacht de hele dag
Wat is er mis met meneer Beelen?quote:
Vergeet de befaamde lunchpoll nietquote:Op vrijdag 29 februari 2008 10:10 schreef Goover het volgende:
[..]
Wat is er mis met meneer Beelen?
Dat liedje heb ik een periode elke dag gepost hierWeet je dat nog?
kloptquote:Op vrijdag 29 februari 2008 10:15 schreef Yesse het volgende:
Is dat plagiaat systeem misschien Ephorus?
De lunch poll is al legendarisch!quote:Op vrijdag 29 februari 2008 10:22 schreef PieterBas het volgende:
[..]
Vergeet de befaamde lunchpoll nietIk vind Beelen maar een irritante ventje.. Voor de rest vind ik 3FM een prettige zender.. Staat ook vaak in de auto aan..
Hebben wij ook.... Werkt volgens mij gewoon zo van: zin komt overeen met iets anders.. (bijvoorbeeld: ik eet kip staat in 2 werken = plagiaat) dus heeft echt begeleiding van leraren nodig... Maar je kan niet meer iets helemaal overnemen dus. Maar beter dat dan een lerares die het zelf nakijkt, wij hebben 1 keer gehad dat een heel jaar voor 3 kwart een vak niet heeft gehaald door plagiaat. (heel onduidelijk dat dit in dit geval niet mocht) uiteindelijk haalde ik het wel maar kreeg toch commentaar dat ik een "twijfel-geval" was. Ik had volgens haar 'te netjes' geschreven.. Dus het was te journalistiek...quote:Op vrijdag 29 februari 2008 10:22 schreef PieterBas het volgende:
klopt. De school doet er heel interessant over, maar er zijn al een aantal klagen binnengekomen, dat mensen onjuist werden beschuldigd van plagiaat.
quote:Op vrijdag 29 februari 2008 11:02 schreef Angel_of_Dth het volgende:
Goedemorgen.
Yepquote:Op vrijdag 29 februari 2008 11:05 schreef Angel_of_Dth het volgende:
Heerlijk geslapen. Uitslapen is fijn.
Lekker vroeg opgestaan voor stage?
Dat had ik gisteren. Althans ik gok dat het tussen 2:00 en 6:00 was, ik heb niet gekeken. Liep er wat tuig door de straat tr schreeuwen, altijd leuk de woensdag in een schoolvakantie, als de kutdisco een 'schoolparty' organiseert.quote:Op vrijdag 29 februari 2008 11:06 schreef PieterBas het volgende:
[..]
Yep.. Werd om 5 uur wakker.. kon ik toch nog 1,5 uur slapen.
Om half 7 ging mn wekker maar ik wilde niet :p heb mezelf er uit moeten slepen.... Maar ik zit hier en nu valt het wel weer mee.quote:Op vrijdag 29 februari 2008 11:06 schreef PieterBas het volgende:
[..]
Yep.. Werd om 5 uur wakker.. kon ik toch nog 1,5 uur slapen.
Vond jij die schoolparty's vroeger niet leuk danquote:Op vrijdag 29 februari 2008 11:09 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Dat had ik gisteren. Althans ik gok dat het tussen 2:00 en 6:00 was, ik heb niet gekeken. Liep er wat tuig door de straat tr schreeuwen, altijd leuk de woensdag in een schoolvakantie, als de kutdisco een 'schoolparty' organiseert.
Ik ben er 1 keer geweest en nee, ik vond het niet leuk. Als je als 15-jarige vooral Metallica, Sepultura en Slayer luistert, dan heb je daar niet zo veel te zoeken.quote:Op vrijdag 29 februari 2008 11:12 schreef Yesse het volgende:
[..]
Vond jij die schoolparty's vroeger niet leuk dan
Wij hadden voor die muziek speciale feestenquote:Op vrijdag 29 februari 2008 11:12 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Ik ben er 1 keer geweest en nee, ik vond het niet leuk. Als je als 15-jarige vooral Metallica, Sepultura en Slayer luistert, dan heb je daar niet zo veel te zoeken.
Wij hebben een jongerencentrum. Daar draaiden ze die muziek in het café en er traden regelmatig bands op. Helaas gaat het 1-04-08 tegen de vlakte, jeugdsentiment, ook al stelt het al een tijdje niet veel meer voor.quote:Op vrijdag 29 februari 2008 11:18 schreef Yesse het volgende:
[..]
Wij hadden voor die muziek speciale feestenInclusief eigen 'schoolbands'
Dat hadden wij ook een keer... maar niet veel konden de rammstein-coverband waarderen..quote:Op vrijdag 29 februari 2008 11:18 schreef Yesse het volgende:
[..]
Wij hadden voor die muziek speciale feestenInclusief eigen 'schoolbands'
waar is de vega maaltijdquote:Op vrijdag 29 februari 2008 11:32 schreef Goover het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik dacht toch dat het er meer dan 12 waren, maar ik heb ook niet van elke poll een foto gemaakt en de polls deed ik ook alleen maar de laatste paar weken van mijn stage geloof ik.
Vega Maaltijdquote:
Die poll moet terugquote:Op vrijdag 29 februari 2008 10:33 schreef PieterBas het volgende:
Daar keken mensen 's-morgens al naar uit en 's-avonds de foto van de (warme) lunch
Ik krijg er honger van.. nou ja over 3 minuten heb ik lunchpauzequote:Op vrijdag 29 februari 2008 11:43 schreef Mike.Strutter het volgende:
Zag er altijd goed uit dat eten. Nu moet ik er ook weer voor naar de stad gaan.
Deze is vega:quote:
Ja, dat eten moet ook terug. Was altijd wel relax, goedkoop warm eten, en meestal nog goed te doen ookquote:
quote:Op vrijdag 29 februari 2008 11:57 schreef PieterBas het volgende:
[..]
Ik krijg er honger van.. nou ja over 3 30 minuten heb ik lunchpauze
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Mij lijkt het wel wat, een leuke Duitse stad voor een half jaartje.quote:Op vrijdag 29 februari 2008 12:19 schreef Mike.Strutter het volgende:
Duitsland lijkt me nu ook niet echt ideaal.
Frankfurt, Hannover, Berlijn of Munchen dan. De rest spreekt mij absoluut niet aan.quote:Op vrijdag 29 februari 2008 12:20 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Mij lijkt het wel wat, een leuke Duitse stad voor een half jaartje.
Ik zat ook in Zwedenquote:Op vrijdag 29 februari 2008 12:21 schreef Angel_of_Dth het volgende:
Zweden trouwens ook wel. Daarom heb ik Kuno ooit een PM gestuurd, maar helaas nooit antwoord mogen ontvangen.
quote:Op vrijdag 29 februari 2008 12:21 schreef Angel_of_Dth het volgende:
Zweden trouwens ook wel. Daarom heb ik Kuno ooit een PM gestuurd, maar helaas nooit antwoord mogen ontvangen.
Ik heb stage gelopen in berlijn! wereldstad!quote:Op vrijdag 29 februari 2008 12:21 schreef Mike.Strutter het volgende:
[..]
Frankfurt, Hannover, Berlijn of Munchen dan. De rest spreekt mij absoluut niet aan.
Mijn voorkeur gaat absoluut uit naar Frankfurt. Die hebben ook een mooie skyline meen ik me te herinneren.
frikandelquote:Op vrijdag 29 februari 2008 12:25 schreef Goover het volgende:
Ik kan wel een leuk nieuw lunch spelletje verzinnen.
Hier hebben we elke week op vrijdag wat 'extra's' bij de lunch. Julie mogen wel raden wat het is!
Vorige week:
Kroketten
Week daar voor:
Turkse Pizza
Deze week:
.........
Het is warm en kan tussen een broodje. Ik ga het nu eten, succes!
stommerd dat ik ben...!quote:
je geef het tenminste wel toequote:
Denk het ook. Maar kan ook een gebakken ei, kaassouffle of ehhhh vlees zijnquote:
Ach, ik ook.quote:
dus ik hoef me niet zo heeeeel erg schuldig te voelen?quote:
Nee hoor. Als ik al die kant op ga, is dat pas volgend jaar, dus ik heb ook niet zo veel haast.quote:Op vrijdag 29 februari 2008 12:33 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
[..]
dus ik hoef me niet zo heeeeel erg schuldig te voelen?
Frikandel kan niet anders!quote:Op vrijdag 29 februari 2008 12:32 schreef Yesse het volgende:
[..]
Denk het ook. Maar kan ook een gebakken ei, kaassouffle of ehhhh vlees zijnhahaha nee is denk ik ook frikadel...
Bij ons is het op donderdag altijd visdagGaat het lekker stinken = klachten van bedrijven in zelfde kantoor...
aaah ooooh pffff gelukkig maar! kopje koffie om het goed te maken?quote:Op vrijdag 29 februari 2008 12:34 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Nee hoor. Als ik al die kant op ga, is dat pas volgend jaar, dus ik heb ook niet zo veel haast.
Ik ben een eerlijke jongenquote:
Op een van mijn vorige stage had ik dat dus ook.. Was meestal op woensdagquote:Op vrijdag 29 februari 2008 12:32 schreef Yesse het volgende:
[..]
Denk het ook. Maar kan ook een gebakken ei, kaassouffle of ehhhh vlees zijnhahaha nee is denk ik ook frikadel...
Bij ons is het op donderdag altijd visdagGaat het lekker stinken = klachten van bedrijven in zelfde kantoor...
Ja, gelijk even doen.quote:Op vrijdag 29 februari 2008 12:35 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
[..]
aaah ooooh pffff gelukkig maar! kopje koffie om het goed te maken?
Fika !quote:
het koffiezet apparaat staat te pruttelen, als je nu weg gaat op je fiets uit NL dan heb ik overmorgen nieuwe koffie gezet!quote:
Kom ook langs, ik heb wat DE koffie hier!quote:Op vrijdag 29 februari 2008 12:44 schreef PieterBas het volgende:
[..]
Fika !
Als ze nou verdomme eens lekkere koffie hebben hierzo..
De Senseo hier is sneller. Tegen de tijd dat jij je eerst koffie drinkt, heb ik mijn koffie al lang op.quote:Op vrijdag 29 februari 2008 12:44 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
[..]
het koffiezet apparaat staat te pruttelen, als je nu weg gaat op je fiets uit NL dan heb ik overmorgen nieuwe koffie gezet!
hot dogs... anders weet ik nietquote:Op vrijdag 29 februari 2008 12:53 schreef Goover het volgende:
Geen frikandel! Komt wel in de buurt... (nu moet het simpel zijn!)
sorry ben jij nou senseo met koffie aan hetvergelijken?quote:Op vrijdag 29 februari 2008 12:54 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
De Senseo hier is sneller. Tegen de tijd dat jij je eerst koffie drinkt, heb ik mijn koffie al lang op.
1400km fietsen in 2 dagen..quote:Op vrijdag 29 februari 2008 12:44 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
[..]
het koffiezet apparaat staat te pruttelen, als je nu weg gaat op je fiets uit NL dan heb ik overmorgen nieuwe koffie gezet!
Ja.quote:Op vrijdag 29 februari 2008 12:55 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
[..]
sorry ben jij nou senseo met koffie aan hetvergelijken?
quote:Op vrijdag 29 februari 2008 12:56 schreef PieterBas het volgende:
[..]
1400km fietsen in 2 dagen..Dan ga ik nu al vast mijn doping spuit halen.. want als profwielrenners al moeite hebben met de Tour de France, dan red ik het helemaal niet
ik vind senseo niet zo lekkerquote:
Ik vind de Dark roast best te pruimen, de rest valt mij ook wat tegen. Vooral alle hippe Keniaanse smaakjes enzo, dat is echt zonde van het geld.quote:
zeker praktischer maar ik heb het begin van dit jaar hier een koffiezetapparaat gekocht, om toch lekker iedere dag een bakje te drinken, en ik vind het toch ook wel wat hebben zo koffie zetten, 5 minuten wachten en dan heerlijke koffie geur door mn kamer te hebben!quote:Op vrijdag 29 februari 2008 12:59 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Ik vind de Dark roast best te pruimen, de rest valt mij ook wat tegen. Vooral alle hippe Keniaanse smaakjes enzo, dat is echt zonde van het geld.
Maar ik drink ook graag gewoon DE koffie hoor, maar Senseo is gewoon veel praktischer.
quote:Op vrijdag 29 februari 2008 12:54 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
[..]
hot dogs... anders weet ik niet
Dat 48 uur lang, zonder te stoppenquote:Op vrijdag 29 februari 2008 12:57 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
[..]48 uur over 1400 km dat is maar 29 km per uur fietsen!
[..]
ik vind senseo niet zo lekker
dus?quote:Op vrijdag 29 februari 2008 13:03 schreef PieterBas het volgende:
[..]
Dat 48 uur lang, zonder te stoppen
oehoeo yeaheeaaah!quote:
Goed punt, even een was aanzetten.quote:Op vrijdag 29 februari 2008 13:15 schreef KiwiTjuHh het volgende:
Goedemiddag allen
Ik eet nu lekker een tosti. Je zou denken een vrije dag wat fijn.. maar ik heb al 3 wasmachines erdoor, de boodschappen binnen en moet nu nog boven schoonmaken.. bah!
Ja, gelijk heb je. Maar ja, hier wonen 3 mensen die allemaal op andere tijden koffie drinken, meestal moet het dan ook nog snel, dus dan is het niet de moeite om normaal koffie te zetten. Helaas hebben we ook geen normaal apparaat meer, eigenlijk zou ik er een moeten kopen en op mijn kamer neerzetten.quote:Op vrijdag 29 februari 2008 13:01 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
[..]
zeker praktischer maar ik heb het begin van dit jaar hier een koffiezetapparaat gekocht, om toch lekker iedere dag een bakje te drinken, en ik vind het toch ook wel wat hebben zo koffie zetten, 5 minuten wachten en dan heerlijke koffie geur door mn kamer te hebben!
Drie wasmachines!quote:Op vrijdag 29 februari 2008 13:15 schreef KiwiTjuHh het volgende:
Goedemiddag allen
Ik eet nu lekker een tosti. Je zou denken een vrije dag wat fijn.. maar ik heb al 3 wasmachines erdoor, de boodschappen binnen en moet nu nog boven schoonmaken.. bah!
Een kroket?quote:Op vrijdag 29 februari 2008 12:53 schreef Goover het volgende:
Geen frikandel! Komt wel in de buurt... (nu moet het simpel zijn!)
Dat heb ik dus ook gedaan, er staat hier op de verdieping wel een koffiezetapparaat maar die durf ik niet aan te raken!quote:Op vrijdag 29 februari 2008 13:23 schreef Angel_of_Dth het volgende:
Ja, gelijk heb je. Maar ja, hier wonen 3 mensen die allemaal op andere tijden koffie drinken, meestal moet het dan ook nog snel, dus dan is het niet de moeite om normaal koffie te zetten. Helaas hebben we ook geen normaal apparaat meer, eigenlijk zou ik er een moeten kopen en op mijn kamer neerzetten.
het goede antwoord was al gegeven!quote:
Ik zocht maar kon niet vindenquote:Op vrijdag 29 februari 2008 13:38 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
[..]
het goede antwoord was al gegeven!
Ik moet nog tot half 6quote:Op vrijdag 29 februari 2008 13:41 schreef Mike.Strutter het volgende:
Ik vind dat ik voor vandaag maar snel moet stoppen, nog een dik uur en dan ga ik het voor gezien houden.
quote:Op vrijdag 29 februari 2008 13:46 schreef Yesse het volgende:
[..]
Ik moet nog tot half 6Moet maar een keer aan school beginnen denk ik
Ik tot 17:00 vandaagquote:Op vrijdag 29 februari 2008 13:46 schreef Yesse het volgende:
[..]
Ik moet nog tot half 6Moet maar een keer aan school beginnen denk ik
nee!quote:Op vrijdag 29 februari 2008 13:41 schreef Yesse het volgende:
[..]
Ik zocht maar kon niet vindenForgive me?
Wanneer is pasen eigenlijk?quote:Op vrijdag 29 februari 2008 14:06 schreef Yesse het volgende:
[..]
Gelukkig...Ik heb zin in pasen... weer een keer dagje vrij..
Zondag 23 maart en maandag 24 maart.. Hoe lang lopen jullie eigenlijk al stage/werk ofzo? Missen jullie die vakanties niet? Net als nu, voorjaarsvakantie..quote:Op vrijdag 29 februari 2008 14:14 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
[..]
Wanneer is pasen eigenlijk?
Ik heb bijna 5 maand stage gelopen in Berlijn, van april tot 9 augustus en 1 augustus zat ik in Zweden, hier heb ik een beetje vakantie, maar in berlijn heb ik in totaal een weekje vakantie gehad denk ik. Maar daarentegen was voor mij de hele periode in Berlijn een vakantie met wat verplichte dingen erin. Leven in zo'n wereldstad is geweldig!quote:Op vrijdag 29 februari 2008 14:16 schreef Yesse het volgende:
[..]
Zondag 23 maart en maandag 24 maart.. Hoe lang lopen jullie eigenlijk al stage/werk ofzo? Missen jullie die vakanties niet? Net als nu, voorjaarsvakantie..
Ik heb van september tot eind januari stage gelopen, de week na mijn laatste stagedag gelijk weer naar school en zelfs de voorjaarsvakantie gunnen ze me niet op school. Eigenlijk heb ik dus sinds september al geen vakantie gehad (rond kerst alleen een paar dagen, geen hele week vrij).quote:Op vrijdag 29 februari 2008 14:16 schreef Yesse het volgende:
[..]
Zondag 23 maart en maandag 24 maart.. Hoe lang lopen jullie eigenlijk al stage/werk ofzo? Missen jullie die vakanties niet? Net als nu, voorjaarsvakantie..
quote:Op vrijdag 29 februari 2008 14:20 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Ik heb van september tot eind januari stage gelopen, de week na mijn laatste stagedag gelijk weer naar school en zelfs de voorjaarsvakantie gunnen ze me niet op school. Eigenlijk heb ik dus sinds september al geen vakantie gehad (rond kerst alleen een paar dagen, geen hele week vrij).
Daarom heb ik deze week vrij genomen van school, al ben ik wel nog 1 keer geweest voor project, en ik heb gewoon gewerkt.
Ach ja, vakantie... ik moet geld hebben dus ik werk wel gewoon door. De festivals komen eraan, ik wil een gitaar kopen, ik wil elk weekend de kroeg in, ik wil naar concerten. Allemaal geen goedkope hobbies. En in de zomer moet ik ook maar eens mijn rijbewijs halen.quote:Op vrijdag 29 februari 2008 14:24 schreef Yesse het volgende:
[..]
Geen eens voorjaarsvakantie!!
Ik ben rond de kerst vrij geweest door een overgang tussen 2 banen.. (vrije dagen moesten op)
Waar ik zit is het nu niet koud... Maar ga maandag naar Kiruna, is het -15...quote:Op vrijdag 29 februari 2008 14:22 schreef Yesse het volgende:
Haha ja dat kan ik me voorstellen... Lijkt me wel een mooie stad Berlijn... Zweden lijkt me trouwens ook super... Is het daar koud?
Je noemt nu wel de reden op waarom ik ben gaan werken naast mn studiequote:Op vrijdag 29 februari 2008 14:26 schreef Geqxon het volgende:
Ik heb tijdens kerst twee weekjes vrij genomen. Voor de rest ben ik tijdens schoolvakanties ook vrij, maar dan zit ik maar thuis niets te doen.
5 maanden +-quote:Op vrijdag 29 februari 2008 14:16 schreef Yesse het volgende:
[..]
Zondag 23 maart en maandag 24 maart.. Hoe lang lopen jullie eigenlijk al stage/werk ofzo? Missen jullie die vakanties niet? Net als nu, voorjaarsvakantie..
En, zo kan ik uit betrouwbare bron vertellen, dat is fijn joh!quote:Op vrijdag 29 februari 2008 14:29 schreef Goover het volgende:
Tuurlijk mis ik de vakanties! Mijn zusje en sommige vrienden zitten nu gewoon op hun luie reet te niksen...
Correct Dean, verder heb ik gister achter de bar gestaan. Dat is ook wel gezellig.quote:Op vrijdag 29 februari 2008 07:21 schreef Deansensitized het volgende:
Voor sommige mensen wel ja Siebren
Goeiemorgen allen![]()
Dat kan soms erg leuk zijn inderdaad, als er leuk volk in de kroeg is. Als het rustig is, dan is het wel vervelend, maar heb je wel meer tijd om zelf ook iets te drinken.quote:Op vrijdag 29 februari 2008 14:31 schreef KaheemSaid het volgende:
[..]
Correct Dean, verder heb ik gister achter de bar gestaan. Dat is ook wel gezellig.
Moet je niet zelf nuchter blijven danquote:Op vrijdag 29 februari 2008 14:41 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Dat kan soms erg leuk zijn inderdaad, als er leuk volk in de kroeg is. Als het rustig is, dan is het wel vervelend, maar heb je wel meer tijd om zelf ook iets te drinken.
In theorie, ja. Ik moest dat in principe wel. Dat lukte ook altijd wel aardig hoor, tijdens de openingstijden dronk ik niet zo veel als ik achter de bar stond. Tijdens opruimen en nazitten haalde ik dat dan wel weer in.quote:Op vrijdag 29 februari 2008 14:42 schreef Yesse het volgende:
[..]
Moet je niet zelf nuchter blijven danOf ben ik zo naïef?
Ik ben dan ook echt een work-freak. Ik vind werken veel leuker dan studeren. Studie is maar een ongecontroleerd zooitje structuurloze bagger. En daar betaal je dan ook nog voor ook...quote:Op vrijdag 29 februari 2008 14:28 schreef Yesse het volgende:
[..]
Je noemt nu wel de reden op waarom ik ben gaan werken naast mn studieMaar het is in het begin wel raar hoor als iedereen vrij heeft en jij zit gewoon achter je bureautje.. "ga je mee naar.." "ga je mee naar.." Nee.. Ik werk gewoon remember?
Goeie manier om aan een baan te komen. Gewoon doenquote:Op vrijdag 29 februari 2008 14:46 schreef Angel_of_Dth het volgende:
Overigens heb ik mijn eerste dienst ook stomdronken gedaan, ik wist niet eens meer dat ik achter de bar had gestaan. Maar eigenlijk moest ik niet werken, maar ik zag een onbemande bar en ben er maar achter gaan staan (ik werkte er wel al, maar niet in het café). Een paar dagen later kreeg ik van iedereen te horen dat ik het zo goed deed en of ik niet vaker wilde helpen.
Inderdaad, maar vrijwilligerswerk in een jongerencentrum betaalt slecht hoor. Tot je coördinator wordt, dan vang je in ieder geval een paar tientjes per avond.quote:Op vrijdag 29 februari 2008 14:48 schreef Yesse het volgende:
[..]
Goeie manier om aan een baan te komen. Gewoon doenHet is alweer bijna weekend..
Je betaalt voor 3 halve dagen les.... Ik nu zelfs voor 1.. Maarja, ik werk er nu bij en daar leer ik 1000x meer dan op school..quote:Op vrijdag 29 februari 2008 14:47 schreef Geqxon het volgende:
[..]
Ik ben dan ook echt een work-freak. Ik vind werken veel leuker dan studeren. Studie is maar een ongecontroleerd zooitje structuurloze bagger. En daar betaal je dan ook nog voor ook...
Dat is wel fijn. Dat deden wij dan weer niet. Maar ik had een 36-urige werkweek, dus op vrijdag kon ik om 12:30 naar huis. Heeft ook zijn voordelen, maar een drankje aan de bar is ook niet verkeerd.quote:Op vrijdag 29 februari 2008 14:53 schreef Yesse het volgende:
Ik moet nog tot half 6 maar met een beetje geluk sluiten we weer eerder voor een drankje aan de bar beneden
Dan ga ik toch liever om 12:30 naar huisquote:Op vrijdag 29 februari 2008 14:57 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Dat is wel fijn. Dat deden wij dan weer niet. Maar ik had een 36-urige werkweek, dus op vrijdag kon ik om 12:30 naar huis. Heeft ook zijn voordelen, maar een drankje aan de bar is ook niet verkeerd.
Ga je deeltijd studeren. Ga ik hierna ook doenquote:Op vrijdag 29 februari 2008 15:04 schreef Geqxon het volgende:
Al is het wel weer eens tijd voor een studie, 13 maanden stage is ook wel weer iets te veel van het goede.
Ik doe nu voltijd MBO. Stage behoort eigenlijk 4 maanden te zijn, maar "het loopt wat uit".quote:Op vrijdag 29 februari 2008 15:09 schreef Yesse het volgende:
[..]
Ga je deeltijd studeren. Ga ik hierna ook doenOf moet je je school nog afmaken?
Vanavond naar het Casinoquote:Op vrijdag 29 februari 2008 15:51 schreef Yesse het volgende:
[..]
JA! Wat gaat iedereen doen dit weekend?
Lekkerquote:Op vrijdag 29 februari 2008 15:58 schreef Mike.Strutter het volgende:
[..]
Vanavond naar het Casino
Morgen overdag werken
Morgenavond eerst verjaardag van een goede vriend en vervolgens uitgaan
Zondag sporten en als het goed is met iemand naar de bioscoop
Hondenshow, das best gaaf. Heb je zelf showhonden?quote:Op vrijdag 29 februari 2008 16:05 schreef KiwiTjuHh het volgende:
Vanavond op visite
Morgenochtend/middag naar Martinihallen naar hondenshow
Morgenavond uit eten + uit
Zondag beetje bijtrekken
- Naar huis, eten en dan vanavond maar eens terug zien te komen in Didam...Hopelijk sneller dan vorige week...uur vertragingquote:Op vrijdag 29 februari 2008 15:51 schreef Yesse het volgende:
[..]
JA! Wat gaat iedereen doen dit weekend?
De NS....quote:Op vrijdag 29 februari 2008 16:10 schreef Californium het volgende:
[..]
- Naar huis, eten en dan vanavond maar eens terug zien te komen in Didam...Hopelijk sneller dan vorige week...uur vertraging![]()
- Morgen werken in Didam(09.00 - 17.00), morgenavond bijkomen..
-Zondag vrij weinig... Beetje internetten enz. en s'avonds weer naar Nijmegen
Ik heb 2 honden, met die grote zijn we 1x geweest.. maar die vind het écht niet leuk dus dan is het afgelopenquote:Op vrijdag 29 februari 2008 16:08 schreef Yesse het volgende:
[..]
Hondenshow, das best gaaf. Heb je zelf showhonden?
Vanavond langs bij vrienden en uit, denk ik. Morgen nog geen idee. Zondag idem.quote:Op vrijdag 29 februari 2008 15:51 schreef Yesse het volgende:
[..]
JA! Wat gaat iedereen doen dit weekend?
Waar ga je heen?quote:Op vrijdag 29 februari 2008 16:20 schreef Goover het volgende:
Vanavond naar een concert
De NS kan er anders ook erg veel van hoor, heb een keer een uur lang stil gestaan bij de kuip door een seinstoring bij Blaak. Leuk, zie je 'belangrijkere'treinen voorbij ziet rijden terwijl jou trein nog steeds heeel erg stil staat..quote:
Ik heb dat altijd wel leuk gevonden. Wij zelf hadden een oud Yorkie die heerlijk fout was. Haha, kort haar (ipv lang) en een lange staart (van haar gegroeidquote:Op vrijdag 29 februari 2008 16:17 schreef KiwiTjuHh het volgende:
[..]
Ik heb 2 honden, met die grote zijn we 1x geweest.. maar die vind het écht niet leuk dus dan is het afgelopenOnze vorige hond was Nederlands Kampioen etc.. gingen we naar heel veel shows.
Maar nu gaan we gewoon om te kijken, te kletsen met de mensen die we nog kennen en leuke dingen voor onze eigen honden te kopen
*Zie onderschrift*quote:Op vrijdag 29 februari 2008 16:29 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Vanavond langs bij vrienden en uit, denk ik. Morgen nog geen idee. Zondag idem.
[..]
Waar ga je heen?
Ik stond achter de bar bij een vereniging. Wil best wel tappen daar, maar daar drink ik ook wel.quote:Op vrijdag 29 februari 2008 14:42 schreef Yesse het volgende:
[..]
Moet je niet zelf nuchter blijven danOf ben ik zo naïef?
heb ik al sinds VORIGE week dinsdagquote:
Arme jij..quote:Op vrijdag 29 februari 2008 17:41 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
[..]
heb ik al sinds VORIGE week dinsdagen houd pas over 2 week op
En ik maar denken dat hier een idioot rond loopt omdat hij ventieltjes jat uit fietsen. Ik verdenk trouwens de fietsenwinkel, die mensen voor 1 euro een nieuw ventiel verkoopt (en waar iemand vertelde dat er dagelijks vele mensen komen met dat probleem, kassa dusquote:Op vrijdag 29 februari 2008 20:30 schreef PieterBas het volgende:
[..]
Arme jij..
Weer een rare Zweed: Man masturbeert op damesfietsen
Ik vermoed ook dat hier in de buurt een fietsmaker vaak af en toe een glas laat vallen.. Ik rij daar namelijk vaak lek.. of het moet gewoon puur toeval zijnquote:Op vrijdag 29 februari 2008 20:54 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
En ik maar denken dat hier een idioot rond loopt omdat hij ventieltjes jat uit fietsen. Ik verdenk trouwens de fietsenwinkel, die mensen voor 1 euro een nieuw ventiel verkoopt (en waar iemand vertelde dat er dagelijks vele mensen komen met dat probleem, kassa dus).
nope, vanavond gewoon op de bank liggen en Nederland 1 kijken. Jij wel?quote:Op zaterdag 1 maart 2008 16:27 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
kerel, nog wilde plannen voor vanavond??
Veel plezier bij je etentje zo dadelijkquote:Op zaterdag 1 maart 2008 16:30 schreef KiwiTjuHh het volgende:
Pfew, drukke dag gehad tot nu toe. Even rustig zitten voordat ik uit eten ga
van half 9 tot half 10 inderdaad NL 1 kijkenquote:Op zaterdag 1 maart 2008 16:29 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
nope, vanavond gewoon op de bank liggen en Nederland 1 kijken. Jij wel?
Dank jequote:Op zaterdag 1 maart 2008 16:44 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Veel plezier bij je etentje zo dadelijk
En wat heb je allemaal gedaan dat het zo'n drukke dag was?
Die je gewoon als NTFS kunt formatteren, lijkt me. Dus als je alleen systemen met Windows (XP of Vista) gebruikt, zou je dat kunnen doen. OS X en Linux kunnen standaard wel lezen van NTFS, niet schrijven.quote:Op zaterdag 1 maart 2008 17:54 schreef ReMcOrE het volgende:
ik heb een FAT32-schijf: http://www.lacie.com/intl/products/product.htm?pid=10988
Gefeliciteerdquote:Op zaterdag 1 maart 2008 18:08 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
whoOhoo Online op mnnieuwe laptop!!!
hier schijnt nu de zon volop!quote:
Wielrennen kijken en vanavond de samenvatting van de competitie kijkenquote:Op zondag 2 maart 2008 13:45 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Hier ook nog geen zon gezienReM, FCT eindelijk weer eens gewonnen
Straks ff Ajax kijken
was een mooie potquote:Op zondag 2 maart 2008 13:45 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
ReM, FCT eindelijk weer eens gewonnen
Ik heb er niets van gezien, alleen de uitslag op teletekst. Ben nu via Tele2 op de PC gratisquote:
leg ff uit, gratis??quote:Op zondag 2 maart 2008 14:48 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Ik heb er niets van gezien, alleen de uitslag op teletekst. Ben nu via Tele2 op de PC gratisnaar Ajax - Excelsior aan het kijken
Maar er nog niet echt iets gebeurd op een mooie slaom van Vertonghen na dan.
ik ga ff checkenquote:Op zondag 2 maart 2008 15:13 schreef PieterBas het volgende:
[..]
Yepvia Sopcast en TVants en hoe het moet.. vind je hier
Inderdaad!quote:Op zondag 2 maart 2008 15:48 schreef KaheemSaid het volgende:
Wat is het hier rustig de laatste tijd!
Eej Dut Ut!!quote:Op zondag 2 maart 2008 15:13 schreef PieterBas het volgende:
[..]
Yepvia Sopcast en TVants en hoe het moet.. vind je hier
alleen was het voetbal bijna afgelopen, dus we gaan volgende week maar kijkenquote:
jaa ik vind het ook wel jammer... maar goed wat doen we er aan he?quote:Op zondag 2 maart 2008 16:05 schreef KaheemSaid het volgende:
Zo kom ik nooit meer op mijjn 80 posten op een dag, zoals ik ze gewoonlijk wel eens had in dit topic!
volgende week PSV - Ajaxquote:Op zondag 2 maart 2008 16:37 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
alleen was het voetbal bijna afgelopen, dus we gaan volgende week maar kijken
Heel veel posten natuurlijk.quote:Op zondag 2 maart 2008 17:27 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
[..]
jaa ik vind het ook wel jammer... maar goed wat doen we er aan he?
De topperquote:
Dan is het nog maar drie punten en is het kampioenschap weer spannend.quote:
met ons 2en?? zowiezo ik ben vanaf morgen tot zaterdag in lapland...dus je zal hef eerst zelf moeten doen...quote:
Wel fijn dat je dat elke week even komt vertellen.quote:Op zondag 2 maart 2008 20:39 schreef ReMcOrE het volgende:
straks 'We Gaan Nog Niet Naar Huis' en 'Paul: The Day After' kijken
Heel veel plezier!quote:Op maandag 3 maart 2008 09:48 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
Zoooo ik ben klaar om naar het hoge noorden te gaan!heerlijk even een weekje de sneeuw in!
ik spreek jullie zaterdag weer als ik niet dood vries...!
Veel plezierquote:Op maandag 3 maart 2008 09:48 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
Zoooo ik ben klaar om naar het hoge noorden te gaan!heerlijk even een weekje de sneeuw in!
ik spreek jullie zaterdag weer als ik niet dood vries...!
Tenk joeeeee!!!!quote:
Mijn definitieve verslag heb ik iets meer dan 3 maanden te laat ingeleverdquote:Op maandag 3 maart 2008 11:59 schreef KiwiTjuHh het volgende:
Ik ben deze morgen druk bezig met mijn stageverslagen die ik voor school moet maken. Wat een werk zeg, dat is niet in een dagje af ofzo
Mwah ik ben nu pas in het begin van mn stage, dus ik moet allerlei omschrijvingen vd organisatie/functies/afdelingen etc maken.. saaaiquote:Op maandag 3 maart 2008 12:14 schreef Mike.Strutter het volgende:
[..]
Mijn definitieve verslag heb ik iets meer dan 3 maanden te laat ingeleverdhad me ook beetje verkeken in het werk dat ik daarvoor moest doen.
Waarover is die vergadering dan?quote:Op maandag 3 maart 2008 15:10 schreef KiwiTjuHh het volgende:
Bleh, anders heb je een vergadering van 2 uren zeg!
Wat heb je gedaan danquote:Op maandag 3 maart 2008 16:06 schreef Californium het volgende:Dag is al weer bijna afgelopen! Domme fout gemaakt wel
Morgen beter hopen we dan
Ik moet voordat ik begin met patienten DNA, m.b.v een controle DNA de ideale PCR condities bepalen...Reeds aangekomen bij Exon 12 die het, zo'n 1,5 week, maar NIET wil doen...Ging ik deze voor de laatste keer testen, voordat ik nieuwe primers ging bestellen...Helemaal bij dat hij het deedquote:
Als je het makkelijk kan houden mag je het uitleggenquote:Op maandag 3 maart 2008 16:27 schreef Californium het volgende:
[..]
Ik moet voordat ik begin met patienten DNA, m.b.v een controle DNA de ideale PCR condities bepalen...Reeds aangekomen bij Exon 12 die het, zo'n 1,5 week, maar NIET wil doen...Ging ik deze voor de laatste keer testen, voordat ik nieuwe primers ging bestellen...Helemaal bij dat hij het deedheb ik de primers van exon 5 erin gegooid...Geen exon 12 dus
![]()
snap je het of moet ik het uitleggen![]()
Is dat even stom.quote:Op maandag 3 maart 2008 16:27 schreef Californium het volgende:
[..]
Ik moet voordat ik begin met patienten DNA, m.b.v een controle DNA de ideale PCR condities bepalen...Reeds aangekomen bij Exon 12 die het, zo'n 1,5 week, maar NIET wil doen...Ging ik deze voor de laatste keer testen, voordat ik nieuwe primers ging bestellen...Helemaal bij dat hij het deedheb ik de primers van exon 5 erin gegooid...Geen exon 12 dus
![]()
snap je het of moet ik het uitleggen![]()
PCR is een techniek waarbij je DNA kan vermenigvuldigen...Ik ben geintereseerd in een bepaald gen. Een gen, wat codeerd voor een bepaald eiwit, bestaat uit exonen en intronen. Een exon is een gedeelte wat wel wordt vertaald en intronen zijn nutteloos....Ik ga van dit gen alle exonen 'pcr en' Ik was bezig met exon 12. (mijn gen bestaat uit 35 exonen) Met PCR gebruik je primers dat specifiek is voor een bepaald gedeelte...(in dit geval een gedeelte voor en gedeelte na exon 12). Hiervan wordt gebruik gemaakt van een enzym dat het DNA kopieert. Je hebt dus voor het vermenigvuldigen van elk exon verschillende primers nodig...En nu heb ik de primers voor exon 5 erbij gegooit ipv de primers van exon 12 en heb nu dus exon 5 gePCR't en niet exon 12quote:Op maandag 3 maart 2008 16:36 schreef Mike.Strutter het volgende:
[..]
Als je het makkelijk kan houden mag je het uitleggen
Ja, een beetje wel jaquote:Op maandag 3 maart 2008 17:27 schreef MichielPH het volgende:
Zeg, PieterBas, Goover, hebben jullie nou ook het gevoel constant stage te moeten lopen?
Ik zat af en toe zo, wat moet ik hier nog mee...quote:Op maandag 3 maart 2008 13:10 schreef KaheemSaid het volgende:
Wat een flauwekul is dat hé PieterBas. Ik zit nu in de les, wel grappig even.
quote:Op maandag 3 maart 2008 20:08 schreef PieterBas het volgende:
Zit ik dat filmpje te kijken van die streaker op je stage.. kom net je stagebegeleider binnen.. Wordt net de string van zijn lichaam afgetrokken
Was in de pauze hoor.. maar ik vraag me nou af wie er nou meer gepwnd werd.quote:
Laatquote:Op maandag 3 maart 2008 20:16 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Ik ga zo maar weer eens een rijlesje doen. Hopelijk gaat het goed vandaag. Heb volgende week vrijdag namelijk al examen [afbeelding]
HAHAHAHHAHHAHAHA nu denkt hij vast elke keer als hij tegen je staat te praten dat je gay bentquote:Op maandag 3 maart 2008 20:08 schreef PieterBas het volgende:
Zit ik dat filmpje te kijken van die streaker op je stage.. kom net je stagebegeleider binnen.. Wordt net de string van zijn lichaam afgetrokken
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |