Streams in een loop, hoezo dan?quote:Op woensdag 27 februari 2008 19:27 schreef Dementor het volgende:
Onder de lakens geeft Eric snachts informatie aan huub.
Tussen 2 en 4 als de streams in een loop gaan.
Snachts plegen ze wel eens onderhoud in de woonkamer,private, de keuken en het kantoor.quote:Op woensdag 27 februari 2008 19:30 schreef beequeen het volgende:
Lekker snel Disana, thanx.![]()
[..]
Streams in een loop, hoezo dan?
Dat de streamers tussen 2 en 4 constant naar dezelfde beelden zitten te kijkenquote:Op woensdag 27 februari 2008 19:30 schreef beequeen het volgende:
Lekker snel Disana, thanx.![]()
[..]
Streams in een loop, hoezo dan?
holleder belde ze keurig opquote:In jouw wereld meld de chanteur zich van tevoren met zijn naam en adres gegevens
Jij weet niet hoe je iemand moet chanteren.
Het gebeurd niet iedere dag.quote:Op woensdag 27 februari 2008 19:31 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Dat de streamers tussen 2 en 4 constant naar dezelfde beelden zitten te kijken
Yep, en Brian komt aan info van binnenuit, de FEBO dus.quote:Op woensdag 27 februari 2008 19:30 schreef TwiNNijN het volgende:
verstond ik het net goed wat Brian zei?
'Dus Eric komt ook aan informatie van buitenaf'
Maar Eric en Huub weten dan dus wel wanneer het gebeurt.quote:
hij versprak zich dus zwaar netquote:Op woensdag 27 februari 2008 19:32 schreef beequeen het volgende:
[..]
Yep, en Brian komt aan info van binnenuit, de FEBO dus.
Ja.quote:Op woensdag 27 februari 2008 19:34 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Maar Eric en Huub weten dan dus wel wanneer het gebeurt.
Ik bewonder je strijdbaarheid, keep it up.quote:Op woensdag 27 februari 2008 19:35 schreef trettie het volgende:
Moet je dat horen over die kleding van Eric.
Ik heb nog nooit een groter stuk schorum in lelijke kleren zien lopen dan die lul zelf, met z'n scheuren in z'n broek en nu even een ander gaan beleren!!
En dat was ook nog in een tijd dat anderen geen spijkerbroeken mochten dragen maar Amanda en Brioan wel.
Lekker Febo de ene na de andere onrechtvaardige streek!!!
Dat mag niet van achter.quote:Op woensdag 27 februari 2008 19:39 schreef blomst het volgende:
Dat er nooit iemand Amanda aanspreekt op haar pruik.
Het is gewoon street dance (ik hou er zelf niet zo van), maar bij Amanda staat nou eenmaal alles in het teken van seks.quote:Op woensdag 27 februari 2008 19:41 schreef beequeen het volgende:
Christ All Mighty, nog een keer het hoerendansje van Amanda. Hoeveel kan een mens hebben?
Skattie, ik weet dat DGK_REDACTIE hier meeleest, dat weet jij ook en je bent makkelijk te vinden via je IP adres, so what's the catch.quote:
Duh... das ook de bedoelingquote:Op woensdag 27 februari 2008 19:48 schreef Disana het volgende:
Daar gaan geheid tepels uit hangen.
I am just living on the edge.quote:Op woensdag 27 februari 2008 19:44 schreef beequeen het volgende:
[..]
Skattie, ik weet dat DGK_REDACTIE hier meeleest, dat weet jij ook en je bent makkelijk te vinden via je IP adres, so what's the catch.
Hier word ik zo nieuwsgierig vanquote:
Gezellig of is het een verkapte TVP.quote:Op woensdag 27 februari 2008 19:50 schreef Copycat het volgende:
Aansluit!
Geen diepgang mogelijk in een gesprek met Claire.quote:Op woensdag 27 februari 2008 20:00 schreef beequeen het volgende:
Huub probeert een gesprek aan te knopen met Claire.......loopt voor geen meter. Als het niet "gazallach is' vindt Claire het moellijk.
Nu val je door de mand skattie. Er vinden geen stemmingen plaats als niet iedereen aanwezig is.quote:Op woensdag 27 februari 2008 20:00 schreef Dementor het volgende:
Amanda kan alleen weggestemd worden als Brian haar zat is of net buiten de kooi is als de stemming plaats vind....
Misschien een aangepaste regel in het regelboekquote:Op woensdag 27 februari 2008 20:03 schreef beequeen het volgende:
[..]
Nu val je door de mand skattie. Er vinden geen stemmingen plaats als niet iedereen aanwezig is.
Weet ik, maar er is geen andere optie.quote:Op woensdag 27 februari 2008 20:03 schreef beequeen het volgende:
[..]
Nu val je door de mand skattie. Er vinden geen stemmingen plaats als niet iedereen aanwezig is.
quote:Op woensdag 27 februari 2008 20:07 schreef Disana het volgende:
Achter elkaar krijgt Amanda vandaag:
sporten met carlos
dansles
zangles
nagels
paaldansles
Kan iemand even een lijstje maken voor Huub, Jaap, en Claire?
Valt jou het verschil ook op? Was ook cynisch bedoeld hoor, de redactie doet geen enkele moeite meer de voortrekkerij te verbloemen.quote:
Dat is een reflexquote:Op woensdag 27 februari 2008 20:16 schreef Disana het volgende:
Zoals elke keer is Amanda drukker bezig met paalwrijven dan -dansen.
Achter doet alles voor de kindjes van Godquote:Op woensdag 27 februari 2008 20:15 schreef Disana het volgende:
[..]
Valt jou het verschil ook op? Was ook cynisch bedoeld hoor, de redactie doet geen enkele moeite meer de voortrekkerij te verbloemen.
Doe eens een cap dan, kan het zo van hieruit niet beoordelenquote:Op woensdag 27 februari 2008 20:18 schreef blomst het volgende:
Ik vind dat zo goor staan, een boxer die in de kontnaad zit.
ben ik de enige?
Ze heeft het eindelijk voor elkaar: nu is de paal te stroef gewreven. En ondertussen is er nog geen kunstje vertoond.quote:
Ik zit met mijn vinger boven de knop voor je, maar die koala met die pruik staat er telkens bijquote:Op woensdag 27 februari 2008 20:20 schreef ruudpuntenel het volgende:
[..]
Doe eens een cap dan, kan het zo van hieruit niet beoordelen
ze is buiten beeld nu.quote:Op woensdag 27 februari 2008 20:20 schreef ruudpuntenel het volgende:
[..]
Doe eens een cap dan, kan het zo van hieruit niet beoordelen
Subtiel.quote:Op woensdag 27 februari 2008 20:18 schreef Dementor het volgende:
[ afbeelding ]
Op dat u de kindjes van god vrezen zal!
Fontein wordt meestal niet zo maar aangezetquote:Op woensdag 27 februari 2008 20:23 schreef beequeen het volgende:
Bezoek?
quote:
huub zelfquote:Op woensdag 27 februari 2008 20:28 schreef Deisyy het volgende:
Wie heeft Hedda uitgenodigd?
Dementor?????
Ze bellen wel eens met haar maar achter heeft er voor gezorgd dat ze zo snel de kooi in kon komen.quote:Op woensdag 27 februari 2008 20:28 schreef Deisyy het volgende:
Wie heeft Hedda uitgenodigd?
Dementor?????
Dumdumdumdumdumquote:Op woensdag 27 februari 2008 20:26 schreef Dementor het volgende:
Hedda!
DANGER!
Hedda heeft een leuk bedrag ontvangen ...
Huub smelt direct![]()
Nee hoor. Ik vond haar rol toen tijdens Lieke niet zo fris: geen relatie meer hebben en toch een beetje stoken.quote:Op woensdag 27 februari 2008 20:29 schreef Lobasca het volgende:
Ik ben waarschijnlijk de enige hier die Hedda niet zo tof vind?
Nope, ik vind Hedda ook helemaal niksquote:Op woensdag 27 februari 2008 20:29 schreef Lobasca het volgende:
Ik ben waarschijnlijk de enige hier die Hedda niet zo tof vind?
Dat bedoel ik!quote:Op woensdag 27 februari 2008 20:30 schreef Disana het volgende:
[..]
Nee hoor. Ik vond haar rol toen tijdens Lieke niet zo fris: geen relatie meer hebben en toch een beetje stoken.
En niet van harte. Een verhaallijn waar Huub niet blij mee is, opgedrongen door de FEBO.quote:
quote:Op woensdag 27 februari 2008 20:30 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Nope, ik vind Hedda ook helemaal niks
een man is zo monogaam als zijn kansen.quote:Op woensdag 27 februari 2008 20:32 schreef ruudpuntenel het volgende:
Benieuwd om Huubke zijn monogammeliteit even terzijde schuift vanavond.
Haa Guuskeeequote:Op woensdag 27 februari 2008 20:35 schreef Guuskeee het volgende:
[..]
een man is zo monogaam als zijn kansen.
Had je de uitzending van vandaag moeten zienquote:Op woensdag 27 februari 2008 20:37 schreef mootie het volgende:
Hedda ook weer braaf meelullen over Brians overwinning, word er zo moe van.
Helemaal zonder dwang, geheel spontaan, volledig uit zichzelf,quote:
Zullen wij dan in plaats van te spreken over plasma's het voortaan hebben over 'de auto-cue'quote:Op woensdag 27 februari 2008 20:38 schreef beequeen het volgende:
Lieve FOKkers, nog een keer het filmpje en je weet dat dit gescript is. Sorry to burst your bubble.
Huub en de verhaallijn.
quote:Op woensdag 27 februari 2008 20:38 schreef beequeen het volgende:
Lieve FOKkers, nog een keer het filmpje en je weet dat dit gescript is. Sorry to burst your bubble.
Huub en de verhaallijn.
Misschien omdat Hedda de anderen al kende en zoent ze Claure niet omdat ze haar voor het eerst ziet.quote:Op woensdag 27 februari 2008 20:44 schreef coldstar het volgende:
Hedda zegt iedereen gedag, geeft ieder een een kus en vraagt hoe het gaat. Claire krijgt een hand en zegt halloooo Claire.
Huub heeft haar 'n paar dagen geleden gevraagd (hij liet Eric bellen omdat bellen dan geen punten kost). Gewoon een bezoekje voor 150 cp'squote:Op woensdag 27 februari 2008 20:45 schreef Disana het volgende:
Hedda heeft maar een uurtje, de klok loopt. Vraag me toch echt af hoe dit zit... betaalt iemand hier ook cp's voor?
In ruil hiervoor krijgt Jaap tijdens zijn 8 uur een behoorlijk tijd zonder camera's om zich heen.quote:Op woensdag 27 februari 2008 20:47 schreef Kinga het volgende:
En volgens mij moet Jaap dit toch weer een verschrikkelijk script vinden, communiceren met Brian en Amanda
Gemist, bedankt.quote:Op woensdag 27 februari 2008 20:47 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Huub heeft haar 'n paar dagen geleden gevraagd (hij liet Eric bellen omdat bellen dan geen punten kost). Gewoon een bezoekje voor 150 cp's
Huub moet eens meer met zijn hoofd gaan denken inplaats van met zijn eikel, anders kan hij het schudden.quote:Op woensdag 27 februari 2008 20:44 schreef schatje het volgende:
En weer moet Huub tv maken![]()
![]()
.
Flikker toch eens op. Laat Tamara eens komen.
Beetje rare timing van de Febo om Hedda tijdens het etentje te laten komen, maar ach het is Huub maar he! De grootste marionet uit de kooi!quote:Op woensdag 27 februari 2008 20:49 schreef ruudpuntenel het volgende:
[..]
Huub moet eens meer met zijn hoofd gaan denken inplaats van met zijn eikel, anders kan hij het schudden.
En die rat krijgt zijn portie nog wel.
Nope, we hebben het over iets wat Huub eigenlijk niet wil maar opgedrongen krijgt.quote:Op woensdag 27 februari 2008 20:44 schreef ruudpuntenel het volgende:
Zullen wij dan in plaats van te spreken over plasma's het voortaan hebben over 'de auto-cue'![]()
Het lijkt er anders op dat de FEBO voor hem denkt en dat hij zijn eikel alleen maar hoeft te gebruiken.quote:Op woensdag 27 februari 2008 20:49 schreef ruudpuntenel het volgende:
[..]
Huub moet eens meer met zijn hoofd gaan denken inplaats van met zijn eikel, anders kan hij het schudden.
En die rat krijgt zijn portie nog wel.
Wel blijft ze nu ook al slapen ?quote:Op woensdag 27 februari 2008 20:51 schreef schatje het volgende:
Huub en Hedda gaan natuurlijk zoenen als ze een nachtje blijft slapen. Kijken naar Claire's reactie.
Wat een script weer![]()
![]()
.
Brian was van plan om er een stemming voor aan te vragenquote:
Dan zal Hedda toch zelf ook moeten willen lijkt me!quote:Op woensdag 27 februari 2008 20:53 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Brian was van plan om er een stemming voor aan te vragen
Zelfde hoge haarlijn als Claire.quote:
sneu figuur!quote:Op woensdag 27 februari 2008 20:54 schreef schatje het volgende:
[..]
Brian wil er een stemming voor aanvragen.
Huub moet meer denken met zijn hoofd, inplaats van zijn eikel.quote:Op woensdag 27 februari 2008 20:49 schreef ruudpuntenel het volgende:
[..]
Huub moet eens meer met zijn hoofd gaan denken inplaats van met zijn eikel, anders kan hij het schudden.
En die rat krijgt zijn portie nog wel.
Volgens Dementor (hij die over the edge meekijkt) krijgt Hedda er een leuk geldbedrag voor.quote:Op woensdag 27 februari 2008 20:53 schreef petraa het volgende:
Ik snap trouwens ook niet dat Hedda zich hiervoor laat lenen!
Lose-lose situatie voor Claire dus, als ze niet alles pikt dan zet Huub haar persoonlijk op de ontslagstoel en als ze wel braaf "ja en amen" zegt en alles blijft pikken wordt ze getoneelhaakt...quote:Op woensdag 27 februari 2008 20:29 schreef Dementor het volgende:
[..]
Ze bellen wel eens met haar maar achter heeft er voor gezorgd dat ze zo snel de kooi in kon komen.
Ze hopen op TV, maar Claire reageert hier toch niet op ook al zou Huub iets met Hedda doen.
Claire moet alles pikken anders vliegt ze eruit.
Op dit soort momenten walg ik ook van Huubquote:Op woensdag 27 februari 2008 20:58 schreef Disana het volgende:
Huub: Oh oh oh, het is hier toch ook net een soap.
[ afbeelding ]
Yup.quote:Op woensdag 27 februari 2008 20:57 schreef Leandra het volgende:
[..]
Lose-lose situatie voor Claire dus, als ze niet alles pikt dan zet Huub haar persoonlijk op de ontslagstoel en als ze wel braaf "ja en amen" zegt en alles blijft pikken wordt ze getoneelhaakt...
Kijk endat vind ik dus weer niet raar! Je betaald 150 kostbare cp voor bezoek, dan wil je dat bezoek NIET delen.quote:Op woensdag 27 februari 2008 20:59 schreef coldstar het volgende:
Ik begrijp niet waarom Huub steeds appart gaat zitten of lopen met Hedda. Vreemd allemaal hoor. Dat die Claire haar ogen niet eens open gaan he. Ze zal ten alle tijden een laatste plaats in nemen.
Wat een gescripte zooi als me maand over is dan kap ik ermee sjesus hoe dik moet het er boven leggen.quote:Op woensdag 27 februari 2008 20:59 schreef Disana het volgende:
Jaap tegen Huub, apart: Ze mag langer blijven met meerderheid van stemmen.
Huub vindt het leuk, maar ze mag niet naast hem slapen.
Hedda zelf wil ook nog wel 'een paar uurtjes maar hoor' langer blijven.
Ohquote:Op woensdag 27 februari 2008 20:51 schreef beequeen het volgende:
[..]
Nope, we hebben het over iets wat Huub eigenlijk niet wil maar opgedrongen krijgt.
En Brian is weer de zgn instigator olv de FEBO.quote:Op woensdag 27 februari 2008 20:59 schreef Disana het volgende:
Jaap tegen Huub, apart: Ze mag langer blijven met meerderheid van stemmen.
Huub vindt het leuk, maar ze mag niet naast hem slapen.
Dat heb ik in het begin van DGK al voorgesteld aan DGK_REDACTIE. Waarom kunnen ze dat hier niet uittestenquote:Op woensdag 27 februari 2008 20:46 schreef Dementor het volgende:
Ik weet al hoe in amerika de kooi gaat werken
Kijkers mogen daar bepalen wat er in de villa gebeurd en de spelers weten van niets
* Dementor looks over the edge.
Daar is het eigenlijk te laat voor denk ik..quote:Op woensdag 27 februari 2008 21:04 schreef Kaleddis het volgende:
[..]
Dat heb ik in het begin van DGK al voorgesteld aan DGK_REDACTIE. Waarom kunnen ze dat hier niet uittesten(Hebben we nog een beetje lol aan al dat gescript...)
Dan is Claire dus in feite precies wat ik gisteren al zei: Een gastspeler voor Huub....quote:Op woensdag 27 februari 2008 20:59 schreef Dementor het volgende:
[..]
Yup.
Claire heeft dan ook geen 10k betaald, waarom denk je dat je nu nog zo weinig tot niets hoort over die 10k terwijl dat voordat Claire kwam een behoorlijk gespreksonderwerp was...
Met stemrechten.quote:Op woensdag 27 februari 2008 21:07 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dan is Claire dus in feite precies wat ik gisteren al zei: Een gastspeler voor Huub....
quote:Op woensdag 27 februari 2008 21:02 schreef ruudpuntenel het volgende:
[..]
OhNou , ik wil Huubje eigenlijk niet meer zo en dat ligt er meer aan hoe hij zich uit naar anderen dan dat hij een script 'moet' volgen. Al ligt er een bepaald draaiboek dan nog kan hij proberen een fatsoenlijke 'miljonair' te zijn inplaats van de arrogante associale scheldende rondneukende hufter die hij de laatste maanden laat zien. Vele wegen naar Rome enzovoorts.
Ja, die moet morgen weer een stel vragen van dat tuig beantwoorden tijdens het gezamelijke avondeten.quote:Op woensdag 27 februari 2008 21:06 schreef rooie3 het volgende:
De Febo laat Hedda express naar binnen komen als Huub iets leuks met Claire heeft.En die domme Amanda en Brian grijpen dat weer aan om Claire te pakken.Hoe dom kan je zijn zeg.
veel te saaiquote:Op woensdag 27 februari 2008 20:44 schreef schatje het volgende:
En weer moet Huub tv maken![]()
![]()
.
Flikker toch eens op. Laat Tamara eens komen.
quote:Op woensdag 27 februari 2008 21:06 schreef Dementor het volgende:
[..]
Daar is het eigenlijk te laat voor denk ik..
Hoe lang is Claire er? 6 Weken ofzo ? Dus we hoeven nog maar 2 weken te lijden ? Tja, dan is het wel te laat ja ...quote:Op woensdag 27 februari 2008 21:08 schreef Dementor het volgende:
[..]
Met stemrechten.
Niemand is zo gek om voor 2 maanden 10k neer te leggen.
Winnen doet ze toch niet.
Klopt, maar als je op moet boksen tegen zoveel domheid, niet alleen van B en A maar ook de FEBO, volgens mij hetzelfde nivootje, zou ik ik ook gaan stuiteren.quote:Op woensdag 27 februari 2008 21:02 schreef ruudpuntenel het volgende:
Vele wegen naar Rome enzovoorts.
Zegt genoegquote:Op woensdag 27 februari 2008 20:53 schreef petraa het volgende:
Ik snap trouwens ook niet dat Hedda zich hiervoor laat lenen!
Brian is niet normaal. God zij dank niet. Stel je voor dat alle mannen zoals hij waren.quote:Op woensdag 27 februari 2008 21:10 schreef Nomrc2 het volgende:
[..]
veel te saai
zie je opeens hoe "normaal" brian eigenlijk is
ben je badgauy kwijt
Het enige voordeel is dat ze bijna stikt in haar voer.quote:Op woensdag 27 februari 2008 21:13 schreef Scandalous het volgende:
Amanda zit weer lekker te schreeuwen
Inmiddels al bijna 8, tijdens een "je moet je wat meer profileren" discussie met Huub ergens dit weekend ofzo vroeg ze wat tijd om te wennen, ze was er nog maar 7 weken, waarop Huub antwoordde dat hij met 7 weken de eerste al naar huis hadquote:Op woensdag 27 februari 2008 21:11 schreef Kaleddis het volgende:
[..]
[..]
Hoe lang is Claire er? 6 Weken ofzo ? Dus we hoeven nog maar 2 weken te lijden ? Tja, dan is het wel te laat ja ...
vergeet niet dat de "leuke" huub en bv terror jaap ook door de febo gescript werdenquote:Op woensdag 27 februari 2008 21:11 schreef beequeen het volgende:
[..]
Klopt, maar als je op moet boksen tegen zoveel domheid, niet alleen van B en A maar ook de FEBO, volgens mij hetzelfde nivootje, zou ik ik ook gaan stuiteren.
Ze schreeeeeuwt zo hardquote:Op woensdag 27 februari 2008 21:16 schreef mootie het volgende:
Amanda...... zucht......
Jaap kreeg een vrijbrief, veel acties zijn zelf verzonnen.quote:Op woensdag 27 februari 2008 21:17 schreef Nomrc2 het volgende:
[..]
vergeet niet dat de "leuke" huub en bv terror jaap ook door de febo gescript werden
b en a verkopen nu wat beter
wees blij dat de febo er voor gezorgt heeft dat je nog uberhaupt streams kan kijken
alles voor de kijkcijfers
want zonder goede kijkcijfers geen DGK
quote:Op woensdag 27 februari 2008 21:15 schreef mazaru het volgende:
[..]
Het enige voordeel is dat ze bijna stikt in haar voer.
Ik zit te hopen dat ze blauw aanloopt, en neervalt.
en liepen wijd O-beens op hakken te klossenquote:Op woensdag 27 februari 2008 21:14 schreef mazaru het volgende:
[..]
Brian is niet normaal. God zij dank niet. Stel je voor dat alle mannen zoals hij waren.
Dan liepen alle vrouwen met gekneusde ribben en blauwe ogen.
Als ze niet hoeft te betalen, waarom krijgt Talpa dan geld van Claire?quote:Op woensdag 27 februari 2008 20:59 schreef Dementor het volgende:
[..]
Yup.
Claire heeft dan ook geen 10k betaald, waarom denk je dat je nu nog zo weinig tot niets hoort over die 10k terwijl dat voordat Claire kwam een behoorlijk gespreksonderwerp was...
quote:Op woensdag 27 februari 2008 21:21 schreef Guuskeee het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
ik voel de liefde
Talpa krijgt helemaal niets van Claire.quote:Op woensdag 27 februari 2008 21:22 schreef dieenebart het volgende:
[..]
Als ze niet hoeft te betalen, waarom krijgt Talpa dan geld van Claire?
Ik kus de grond waar de FEBO loopt en ben zooo blij dat de ze gekozen hebben om B en A dagelijks uren oeverloos te laten lullen over niks.quote:Op woensdag 27 februari 2008 21:17 schreef Nomrc2 het volgende:
vergeet niet dat de "leuke" huub en bv terror jaap ook door de febo gescript werden
b en a verkopen nu wat beter
wees blij dat de febo er voor gezorgt heeft dat je nog uberhaupt streams kan kijken
weet niet of je het bezoek van tamara heb gezienquote:Op woensdag 27 februari 2008 21:14 schreef mazaru het volgende:
[..]
Brian is niet normaal. God zij dank niet. Stel je voor dat alle mannen zoals hij waren.
Dan liepen alle vrouwen met gekneusde ribben en blauwe ogen.
Nee hoor, ik kijk dwars door maskers heen.quote:Op woensdag 27 februari 2008 21:24 schreef Nomrc2 het volgende:
[..]
weet niet of je het bezoek van tamara heb gezien
maar toen zag je echt een hele andere brian
Ja hoorquote:Op woensdag 27 februari 2008 21:23 schreef beequeen het volgende:
[..]
Ik kus de grond waar de FEBO loopt en ben zooo blij dat de ze gekozen hebben voor B& A op de streams, ik geniet dagelijks.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
ja vooral toen hij de paarden loslietquote:Op woensdag 27 februari 2008 21:18 schreef Dementor het volgende:
[..]
Jaap kreeg een vrijbrief, veel acties zijn zelf verzonnen.
Maakt me niet uit, ik geniet ervanquote:Op woensdag 27 februari 2008 21:23 schreef Leandra het volgende:
[..]
Mogen Ruud en Guuskee nog ff uitvechten wie wie wil zijn
[ afbeelding ]
doe mij maar waldorf....quote:Op woensdag 27 februari 2008 21:23 schreef Leandra het volgende:
[..]
Mogen Ruud en Guuskee nog ff uitvechten wie wie wil zijn
[ afbeelding ]
waarom kijk je dan ?quote:Op woensdag 27 februari 2008 21:23 schreef beequeen het volgende:
[..]
Ik kus de grond waar de FEBO loopt en ben zooo blij dat de ze gekozen hebben om B en A dagelijks uren oeverloos te laten lullen over niks.![]()
Hoe oud is Hedda?quote:Op woensdag 27 februari 2008 21:18 schreef coldstar het volgende:
Ik vind Hedda voor haar leeftijd best een slim meisje.
Ze is nog erg jong, maar praat verstandiger als Claire die 5 jaar ouder is, denk ik.
Als ik je containers niet had was ik allang afgehaakt.quote:Op woensdag 27 februari 2008 21:26 schreef ruudpuntenel het volgende:
Ja hoor![]()
Ik geniet ook, van de fokkertjes.
Ik stem op Guuskee voor Statler en Ruudje voor Waldorf!!!quote:Op woensdag 27 februari 2008 21:23 schreef Leandra het volgende:
[..]
Mogen Ruud en Guuskee nog ff uitvechten wie wie wil zijn
[ afbeelding ]
Je was me voorquote:Op woensdag 27 februari 2008 21:28 schreef mootie het volgende:
Ah gevoelige Brian gaat even pscycholoogje en beste vriend uithangen bij Claire?
'Wat was Bram zijn concerrrrn laatst?'quote:Op woensdag 27 februari 2008 21:28 schreef mootie het volgende:
Ah gevoelige Brian gaat even pscycholoogje en beste vriend uithangen bij Claire?
heb je het gezien ?quote:Op woensdag 27 februari 2008 21:26 schreef mazaru het volgende:
[..]
Nee hoor, ik kijk dwars door maskers heen.
ik zou heel graag in een hokje boven de kooi hangen om commentaar te geven.quote:Op woensdag 27 februari 2008 21:29 schreef dieenebart het volgende:
[..]
Ik stem op Guuskee voor Statler en Ruudje voor Waldorf!!!
Dat heeft hondje Mikey opgevangen en braaf verteld aan het baasje.quote:Op woensdag 27 februari 2008 21:31 schreef Lobasca het volgende:
Hoe weet Fucking Brian dat Claire een brief van Bram heeft gehad![]()
oohh..en hij geeft weer een gedachtengang mee..Flikker toch op, en ga zelf in therapie Almerense idiooot
Echt hè? En de c zpreekt 'ie alz Z uitquote:Op woensdag 27 februari 2008 21:30 schreef Scandalous het volgende:
[..]
'Wat was Bram zijn concerrrrn laatst?'
je bedoelt die keer dat hij zich probeerde te verstoppen.quote:
quote:Op woensdag 27 februari 2008 21:32 schreef mootie het volgende:
[..]
Dat heeft hondje Mikey opgevangen en braaf verteld aan het baasje.
quote:Op woensdag 27 februari 2008 21:28 schreef Guuskeee het volgende:
[..]
doe mij maar waldorf....
om in de sfeer van waldorf en Statler te blijven; "DGK is super, perfect, kan niet leuker" [ afbeelding ]
Kap nou eens met je gezeik op COSsers..je kannut!quote:Op woensdag 27 februari 2008 21:28 schreef Nomrc2 het volgende:
[..]
waarom kijk je dan ?
of maak je je ook druk over scripts van andere soaps ?
quote:Op woensdag 27 februari 2008 21:27 schreef ruudpuntenel het volgende:
[..]
Maakt me niet uit, ik geniet ervan![]()
![]()
Das dan geregeld; Ruud is Statler en Guuske is Waldorf.quote:Op woensdag 27 februari 2008 21:28 schreef Guuskeee het volgende:
[..]
doe mij maar waldorf....
om in de sfeer van waldorf en Statler te blijven; "DGK is super, perfect, kan niet leuker" [ afbeelding ]
huub's hart ligt bij hedda. voor de kooi en na de kooi.quote:Op woensdag 27 februari 2008 21:34 schreef ruudpuntenel het volgende:
[..]
![]()
Maar nou ff serieus. place your bets: Claire gaat vanacht jankend de Brian-kicks geven aan Huub of Huub geeft Hedda straks een kusje en gaat 'wiebelen' met Claire.
Ik heb liever dat Brian zijn kutschjmoel houdt..quote:Op woensdag 27 februari 2008 21:37 schreef mootie het volgende:
Claire houd je kop....
Ik wind me op..dit gaat niet goed..zou hem zo graag.....quote:Op woensdag 27 februari 2008 21:40 schreef beequeen het volgende:
Die slijmstem van Brian....te eng.
Heb ik al maanden.Ben een paar daagjes weggeweest,maar moet nu meteen weer kotsen als ik Brian en Amanda zie en hoor.quote:Op woensdag 27 februari 2008 21:42 schreef Lobasca het volgende:
[..]
Ik wind me op..dit gaat niet goed..zou hem zo graag.....
Optie 1: Casterenquote:Op woensdag 27 februari 2008 21:42 schreef Lobasca het volgende:
[..]
Ik wind me op..dit gaat niet goed..zou hem zo graag.....
ander keerquote:Op woensdag 27 februari 2008 21:33 schreef mazaru het volgende:
[..]
je bedoelt die keer dat hij zich probeerde te verstoppen.
En uiteindelijk toch gevonden werd, en haar behandelde alsof ze zijn graf aan het graven was?
Ja, heb ik gezien.
Meestal trek ik het wel, maar dit ligt er zó fucking dik bovenop!!quote:Op woensdag 27 februari 2008 21:43 schreef rooie3 het volgende:
[..]
Heb ik al maanden.Ben een paar daagjes weggeweest,maar moet nu meteen weer kotsen als ik Brian en Amanda zie en hoor.
< < oplettenquote:Op woensdag 27 februari 2008 21:44 schreef Leandra het volgende:
Waldorf: [ afbeelding ]
Statler: [ afbeelding ]
als cossers niet zouden zeiken als een stel oude taartenquote:Op woensdag 27 februari 2008 21:35 schreef Lobasca het volgende:
[..]
Kap nou eens met je gezeik op COSsers..je kannut!
Optie 5 : Ophangen aan een doucheslangquote:Op woensdag 27 februari 2008 21:43 schreef mootie het volgende:
[..]
Optie 1: Casteren
Optie 2: Knuffelen
Optie 3: Casteren en het afgehakte deel in zijn mond proppen
Optie 4: In een doosje willen doen
Deal!quote:Op woensdag 27 februari 2008 21:47 schreef Nomrc2 het volgende:
[..]
als cossers niet zouden zeiken als een stel oude taarten
kan ik het en doe ik het
Deal ???
Dat was toch dezelfde brian, met dezelfde tamara hoorquote:
Jaweeeeeeel........ dat wist ze allang. Het was alleen een leuk subtiel grapje van achter om Hedda naar binnen te gooien tijdens een romantisch diner met Claire.quote:Op woensdag 27 februari 2008 21:53 schreef coldstar het volgende:
Amanda verteld dat Claire zei, dat Huub niet wist dat Hedda kwam. Zou Claire nou niet weten dat Huub haar zelf uit genogigd heeft?
Jawel heeft hij aan haar verteld.quote:Op woensdag 27 februari 2008 21:53 schreef coldstar het volgende:
Amanda verteld dat Claire zei, dat Huub niet wist dat Hedda kwam. Zou Claire nou niet weten dat Huub haar zelf uit genogigd heeft?
Dat mens heeft een herpesbek..thanks to Schatjequote:Op woensdag 27 februari 2008 21:54 schreef Dementor het volgende:
Die pd juf is goddelijk!
Ja duh.. Ik wacht nog steeds op caps van de details.quote:Op woensdag 27 februari 2008 21:54 schreef Dementor het volgende:
Die pd juf is goddelijk!
Dan luisteren we toch ff naar ricardo met zijn hoesquote:Op woensdag 27 februari 2008 21:57 schreef Lobasca het volgende:
[..]
Dat mens heeft een herpesbek..thanks to Schatje
Ik heb wel streams..quote:Op woensdag 27 februari 2008 21:58 schreef ruudpuntenel het volgende:
[..]
Ja duh.. Ik wacht nog steeds op caps van de details.Heb je geen streams of dezelfde bagger als ik
Margriet is de herpesbekquote:Op woensdag 27 februari 2008 21:57 schreef Lobasca het volgende:
[..]
Dat mens heeft een herpesbek..thanks to Schatje
quote:Op woensdag 27 februari 2008 21:58 schreef Dementor het volgende:
[..]
Dan luisteren we toch ff naar ricardo met zijn hoes
Suzanne, vriendin van Selene, herpessmoeltje gaf de eerste paaldanslessen, ze bleef toen slapen bij Luc.quote:Op woensdag 27 februari 2008 21:59 schreef Lobasca het volgende:
[..]
![]()
wies dit dan, and who the fuck is Margriet?
Lijkt me juist een heel goed idee om die 2 even te laten kletsenquote:Op woensdag 27 februari 2008 22:03 schreef Ziet het volgende:
wat is amanda toch een bitch he...
"claire wil ook nog ff kletsen"
Thanksquote:Op woensdag 27 februari 2008 22:02 schreef mootie het volgende:
[..]
Suzanne, vriendin van Selene, herpessmoeltje gaf de eerste paaldanslessen, ze bleef toen slapen bij Luc.
Snap echt niet dat Huub dat pikt en dan nog aardig blijven doen tegen Amanda en Brian.Zal Huub nou echt niet zien dat Brian alles krijgt en niks doet.quote:Op woensdag 27 februari 2008 22:06 schreef Varen het volgende:
Huub heeft het moeilijk, hij mag niks meer, zegt Claire tegen Hedda
Huub zou gewoon eens hele dagen in bed, in bad en in de yacuzzi moeten gaan hangen. Net zoals die twee ratten al een jaar doen.quote:Op woensdag 27 februari 2008 22:06 schreef Varen het volgende:
Huub heeft het moeilijk, hij mag niks meer, zegt Claire tegen Hedda
Tis ook zo'n lekker dingquote:Op woensdag 27 februari 2008 22:09 schreef Scandalous het volgende:
Lampie Dimitri wil een trio? met wie dan?butlers die iets te willen hebben
Palma zal er morgen hopelijk wel commentaar over hebben.quote:Op woensdag 27 februari 2008 22:09 schreef Scandalous het volgende:
Lampie Dimitri wil een trio? met wie dan?butlers die iets te willen hebben
Alles is beter dan Amanda.quote:Op woensdag 27 februari 2008 22:14 schreef Lady-night het volgende:
Ik vind Clair dom, maar wel lief....in ieder geval beter als die slabek van Amanda
eeuwige roem zal je ten deel vallen..quote:Op woensdag 27 februari 2008 22:12 schreef ruudpuntenel het volgende:
Wil niet veel zeggen maar toch wel dit: we zitten op post #285 en als deze vol zit gooi ik er zo een nieuwe in na 5 min. zonder OP.
Das mooiquote:Op woensdag 27 februari 2008 22:12 schreef ruudpuntenel het volgende:
Wil niet veel zeggen maar toch wel dit: we zitten op post #285 en als deze vol zit gooi ik er zo een nieuwe in na 5 min. zonder OP.
quote:Op woensdag 27 februari 2008 22:12 schreef riri het volgende:
Denk dat Claire vanaf morgen haar verlovingsuitzet al gaat kopen....mijn hemel...in wat voor wereld leeft die?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |