Waarom wil je prijzen winnen? Om de beste te zijn of om het respect van anderen voor jouw prestaties af te dwingen? Wat heb je er aan om de beste te zijn als iedereen schijt aan je heeft?quote:Op donderdag 3 januari 2008 18:59 schreef MaxPower het volgende:
Respect? Volgens mij wil Dirk een prijs kopen. Ook dat is niet te koop trouwens.
Gewaagde voorspelling.quote:Op donderdag 3 januari 2008 19:03 schreef Gordon_Shumway het volgende:
Hij gaat nog wel weg tijdens deze transferperiode.
TT aangepast op verzoek van TSquote:Op donderdag 3 januari 2008 19:03 schreef SCH het volgende:
Ik had de TT Aztie er maar niet teveel maakt in gedachten
Weinig nieuws dus..quote:03/01 (16:53) – Bijna niets kan een transfer van Afonso Alves naar AZ nog tegenhouden. De details worden op dit moment besproken en uitgewerkt en de kans is groot dat de overgang nog voor het weekeinde wereldkundig wordt gemaakt.
nieuws De transfersom is geen probleem meer. AZ is bereid de prijs te betalen die sc Heerenveen wil hebben. In andere woorden: de clubs zijn er wel uit. Omdat ook Alves er geen geheim van maakt dat hij graag naar Alkmaar wil en afgelopen zomer al akkoord was met AZ hoeft ook dat geen levensgroot probleem te zijn. Welingelichte bronnen binnen de club uit Alkmaar verwachten dat de overgang voor het weekeinde een feit is.
Wat de exacte hoogte van de transfersom is, is ons niet bekend. Wat er nog precies moet gebeuren om de transfer af te ronden, is ook enigszins vaag. Op AZ-sites circuleert het verhaal dat Alves al medisch gekeurd is, maar volgens onze informatie is de speler niet eens in Nederland. Hij zit voor een korte vakantie in Zweden of Zuid-Amerika. Wellicht dat de jakhalzen rondom de speler nog proberen hun eigen financiële toekomst veilig te stellen over de rug van Alves? Hoe het ook zij... Betrokkenen denken niet dat de laatste details nog grote problemen gaan opleveren.
Via de mail vroeg een aantal mensen waarom we zo lang wachtten met het plaatsen van het VI-bericht. De reden was vrij simpel: wij hadden andere informatie en die bleek achteraf (gelukkig) betrouwbaar. We hebben het VI-bericht zelfs helemaal niet geplaatst, wel een bericht dat daar wat inhoud betreft haaks op stond. De transfer was en is (!) nog niet helemaal afgerond. De kans dat Alves op 19 januari in het Abe Lenstra Stadion aantreedt in het AZ-shirt wordt echter met het uur groter.
Bedankt, die komt de 19e op een behangrolquote:Op donderdag 3 januari 2008 19:15 schreef sjimz het volgende:
Alves Zakkenvuller
mijn matigste tvp in tijden![]()
Ik denk dat je daar op zo'n moment even schijt aan hebt...quote:Op donderdag 3 januari 2008 19:02 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
[..]
Waarom wil je prijzen winnen? Om de beste te zijn of om het respect van anderen voor jouw prestaties af te dwingen? Wat heb je er aan om de beste te zijn als iedereen schijt aan je heeft?
SCHijt dan welteverstaanquote:Op donderdag 3 januari 2008 19:25 schreef The_Verve het volgende:
[..]
Ik denk dat je daar op zo'n moment even schijt aan hebt...
Dat zal... We zitten hier echter op een forum waar je over dat soort zaken discusseert. Op zo'n moment mag die dan best hebben gewonnen, maar ik heb daar nul respect voor..quote:Op donderdag 3 januari 2008 19:25 schreef The_Verve het volgende:
[..]
Ik denk dat je daar op zo'n moment even schijt aan hebt...
Waarom dan? Omdat het bij elkaar gekocht is?quote:Op donderdag 3 januari 2008 19:35 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
[..]
Dat zal... We zitten hier echter op een forum waar je over dat soort zaken discusseert. Op zo'n moment mag die dan best hebben gewonnen, maar ik heb daar nul respect voor..
Ik zie het probleem niet zo dat Alves in Nederland blijft. Veel mensen zien het als het sterker maken van de concurrentie. Is natuurlijk ook wel zo, maar aan de andere kant houdt het je competitie wel sterk. En dat is voor alle clubs goed.quote:Op donderdag 3 januari 2008 19:35 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
Als DSB denkt dat ze met Alves succes kunnen kopen, moeten ze 'm vooral halen.. En als Alves graag Alv¤$ wil zijn, moet 'ie dat vooral ook niet laten.. Wil die echter echt wat gaan bereiken, zou ik als ik hem was lekker met SC Heerenveen de CL-play-offs halen en gaan voor die Europese (sub-)topper (die overigens ook best deze winterstop al kan komen)
Onder andere, net zoals de handelswijze, presentatie van de club, etc. Echter is dat een discussie over AZ die ik reeds enkele malen in andere (AZ-gerelateerde) topics heb gevoerd. Lijkt me hier niet echt de plaats voor en bovendien zou dat slechts een herhaling van zetten worden.quote:Op donderdag 3 januari 2008 19:41 schreef The_Verve het volgende:
[..]
Waarom dan? Omdat het bij elkaar gekocht is?
Hoewel ik hem liever naar het buitenland zie vertrekken indien daar hetzelfde geboden wordt (concurrentie versterken kun je mijns inziens beter niet doen), kan ik me er heus wel in vinden wanneer hij uiteindelijk naar AZ vertrekt. Misschien dat AZ met Alves inderdaad wel een stapje hogerop maakt en vooral in Europa goed presteert, waar uiteindelijk SC Heerenveen ook weer van profiteert. En met die 18 miljoen waarover men nu spreekt kan SC Heerenveen héél veel, dat is het punt niet.quote:[..]
Ik zie het probleem niet zo dat Alves in Nederland blijft. Veel mensen zien het als het sterker maken van de concurrentie. Is natuurlijk ook wel zo, maar aan de andere kant houdt het je competitie wel sterk. En dat is voor alle clubs goed.
Andere optie is om Alves te verkopen aan een Sparta Praag of Werder Bremen zodat 1 van die ploegen ons er volgend jaar weer uit kan kegelen in een voorronde UEFA Cup of CL. Daarnaast zal een Werder Bremen die 18 miljoen ook niet zo hard missen, dus bankroet gaan ze toch niet.quote:Op donderdag 3 januari 2008 19:56 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
[..]
Onder andere, net zoals de handelswijze, presentatie van de club, etc. Echter is dat een discussie over AZ die ik reeds enkele malen in andere (AZ-gerelateerde) topics heb gevoerd. Lijkt me hier niet echt de plaats voor en bovendien zou dat slechts een herhaling van zetten worden.
[..]
Hoewel ik hem liever naar het buitenland zie vertrekken indien daar hetzelfde geboden wordt (concurrentie versterken kun je mijns inziens beter niet doen), kan ik me er heus wel in vinden wanneer hij uiteindelijk naar AZ vertrekt. Misschien dat AZ met Alves inderdaad wel een stapje hogerop maakt en vooral in Europa goed presteert, waar uiteindelijk SC Heerenveen ook weer van profiteert. En met die 18 miljoen waarover men nu spreekt kan SC Heerenveen héél veel, dat is het punt niet.
Ik vraag me echter af waarom Alves niet wacht op die Europese (sub-)topper (en dat is AZ bij lange na (nog) niet), waar hij én veel geld kan verdienen én in sportief opzicht kan presteren. Want met alle respect, de Nederlandse competitie stelt tov de Duitse, Engelse, Franse, Italiaanse en Spaanse competities (en dan vergeet ik er vast nog een paar) weinig voor.
Spijker op de kop.quote:Zou Louis van Gaal nog een fles champagne koud hebben staan? Een transfer van Afonso Alves naar AZ is immers dichterbij dan ooit. Al maanden dringt Van Gaal bij de clubleiding aan op de komst van de Braziliaanse goaltjesdief en eindelijk lijkt hij zijn zin te krijgen. Hoewel enigszins verlaat geen lullig kerstcadeau van Dirk Scheringa, maar doet de voorzitter er verstandig aan achttien miljoen euro te spenderen aan een spits wiens gemoedstoestand net zo veranderlijk is als het weer? En: heeft Alves eigenlijk wel zoveel te zoeken in Alkmaar?
De tragikomische soap rond Alves zorgde het voorbije jaar voor veel ophef. Afgelopen zomer verlieten AZ en SC Heerenveen in een ruziesfeer de onderhandelingstafel. Een zeker lijkende deal ketste, vooral tot frustratie van Van Gaal, af op twee miljoen euro. Een teleurstellende eerste competitiehelft later lijkt Scheringa alsnog bereid een voor eredivisiebegrippen astronomisch bedrag neer te leggen.
Dat AZ een stuk sterker wordt als de transfer doorgaat, staat buiten kijf. Geen spits ter wereld was het voorbije voetbaljaar zo productief als Alves. Met hem koop je goals, en als AZ ergens behoefte aan heeft is het wel een afmaker. Natúúrlijk krijgt de voetballiefhebber rode koontjes bij de gedachte aan het aanvalskoppel Dembélé-Alves. Het voetballende vermogen van spelers als Maarten Martens, Simon Cziommer en de nieuwgehaalde Simon Poulsen gekoppeld aan het killer-instinct van Alves maakt van AZ zomaar weer een serieuze titelkandidaat.
Maar wat als succes uitblijft en de Alkmaarders komend seizoen met scheve gezichten op bezoek moeten bij pakweg Dnjepr Dnjepropetrovsk? Is Alves dan nog steeds de gemotiveerde goalgetter die er alles aan wil doen AZ uit het dal te helpen? Hij is 26 jaar, in de bloei van zijn carrière en spits van het Braziliaanse elftal. Voor een Goddelijke Kanarie is een overstap van Friesland naar de kaasstad nou niet echt een spectaculaire. Alves moet zich gek gelachen hebben tijdens zijn one man show in Almelo, toen de Heracles-verdediging keer op keer haar onkunde toonde. Ziet de spits zelf niet in dat hij klaar is voor de échte top?
Want echte top, dat is AZ nog niet. Scheringa sloeg wat dat betreft onlangs de spijker op z’n kop. “Afonso Alves is eigenlijk een grote stap te ver,” zei de preses maandag in De Telegraaf. “Wij moeten toe naar de situatie, dat we hem zelf ontdekken op 18-jarige leeftijd.” Zijn club is een topclub in opbouw die stap voor stap wil groeien. Een speler kopen voor achttien miljoen euro past niet in dat patroon. Daarbij komt dat Alves’ huidige werkgever als betaald voetbalorganisatie helemaal niet zoveel kleiner is. Het verschil tussen AZ en SC Heerenveen zit ‘m niet eens zozeer in Alves zelf. Zonder een klasbak als hij is AZ niet veel meer dan een subtopper, mét hem titelkandidaat. Maar in Heerenveen durft men nog niet aan een plek bij de eerste drie te denken. Ten onrechte. Met een ontketende Michael Bradley en gewaardeerde krachten als Danijel Pranjic en Gerald Sibon om zich heen zou Alves de Friezen minimaal een Champions League-plek kunnen bezorgen.
Ook zal Scheringa zijn vraagtekens zetten bij de persoon Alves. Een modelprof haalt hij immers niet in huis. Zodra de doelpuntenmachine op gang komt, ziet Alves zichzelf in gedachten alweer op een hoger podium schitteren. Hij zal zich gek laten maken door obscure zaakwaarnemers, de geur van Zuid-Europese roem en euro’s willen opsnuiven. Hoe moet Alves aan Kaká en Ronaldinho uitleggen dat hij in de polder voetbalt?
Hoewel Alves voor Van Gaal een schot in de roos zal lijken, zijn de twijfels van Scheringa meer dan terecht. Alves heeft zijn langste tijd in de eredivisie gehad. Op het moment dat hij dat zelf gaat inzien, is een volgende rel geboren. AZ doet er beter aan vast te houden aan zijn filosofie en een goedkopere spits te halen. En Alves? Ronald Koeman schijnt voor zijn Valencia nog een spits te zoeken. Al heeft hij wel bewezen lak te hebben aan reputaties, dus de grillige soapster Alves kan zich maar beter inhouden..
Jezus, ben jij verliefd op die gozer of zo?quote:Op donderdag 3 januari 2008 20:30 schreef MaxPower het volgende:
Exact. Veel medesupporters zijn nu ook weer blij met 18 miljoen 'want dat is goed voor de lange termijn', maar als je zelfs met Alves geen prijzen pakt vraag ik me af of die lange termijn wel ergens toe leidt. Je moet als einddoel toch minimaal een Amstel Cup willen winnen en stiekem wel meer.
quote:Op donderdag 3 januari 2008 21:27 schreef dagizmo het volgende:
Een Hiddink,etc komt eerder naar Heerenveen om jongens als Alves, Bradley te kunnen trainen, dan wanneer hij weer parels moet gaan zoeken.
Je vond het niet erg dat Verbeek vroegtijdig aan de kant werd geschoven op een laffe manier en deze geheel verwachte transfer huil je ineens krokodilletranen? Kom op Max. Wees blij dat ie weg is zeg. Hij bracht alleen maar onrust en gedoe. Laten we hopen dat ze nog op de beslissing rond Verbeek terugkomen want dat is pas matennaaierij.quote:Op donderdag 3 januari 2008 20:19 schreef MaxPower het volgende:
Het is gewoon verraad van de directie van sc Heerenveen.
- aan de supporters, die voor de zoveelste keer genaaid worden in de winterstop.
- aan Gertjan Verbeek "we willen hogerop maar we verkopen wel eerst even onze beste speler"
Puur een moneydriven beslissing. Alleen te accepteren als men volgend seizoen een aanval op de titel wil gaan doen. Maar daar heb je nou net Alves bij nodig.
De laatste wedstrijden ja. Maar ik heb ook gezien dat we in het begin van het seizoen heel erg matig hebben gespeeld zonder Alves.quote:Op donderdag 3 januari 2008 22:13 schreef SCH het volgende:
[..]
Jezus, ben jij verliefd op die gozer of zo?
Je hebt toch wel gezien dat Heerenveen dit seizoen zonder Alves beter speelde dan met?
Neuh, AZ is een slechte keuze. Maar die maakt Heerenveen niet. Die maakt Alves, of een van zijn touwtjes.quote:Op donderdag 3 januari 2008 22:18 schreef MaxPower het volgende:
[..]
De laatste wedstrijden ja. Maar ik heb ook gezien dat we in het begin van het seizoen heel erg matig hebben gespeeld zonder Alves.
En nee, ik ben niet verliefd op Alves, nog niet zo lang geleden zag ik hem nog het liefst ontslagen worden. Maar ik vind een verkoop op dit moment naar AZ geen goede move.
Nee, ik ben het nog steeds met die beslissing eens, maar dan wel onder de voorwaarde dat we een stap vooruit maken. Daar blijkt nu nog weinig van (al kan er nog veel gebeuren tot 31 januari).quote:Op donderdag 3 januari 2008 22:17 schreef SCH het volgende:
[..]
Je vond het niet erg dat Verbeek vroegtijdig aan de kant werd geschoven op een laffe manier en deze geheel verwachte transfer huil je ineens krokodilletranen? Kom op Max. Wees blij dat ie weg is zeg. Hij bracht alleen maar onrust en gedoe. Laten we hopen dat ze nog op de beslissing rond Verbeek terugkomen want dat is pas matennaaierij.
Ik heb echt een bloedhekel aan dat gezwets, aan dat vreselijke opportunisme. Je bek houwen toen Verbeek weg moest en nu ineens zo hoog van de toren blazen. Sorry hoor, maar ik vind het onvoorstelbaar hypocriet. De meeste echte Friese fans zijn uiteindleijk blij als ie straks opgetieft is, die zijn nog steeds boos over de kwestie Verbeek.
Je hoeft ontslaan echt niet tussen aanhalingstekens te zetten.quote:Op donderdag 3 januari 2008 22:21 schreef MaxPower het volgende:
[..]
Nee, ik ben het nog steeds met die beslissing eens, maar dan wel onder de voorwaarde dat we een stap vooruit maken. Daar blijkt nu nog weinig van (al kan er nog veel gebeuren tot 31 januari).
Als er verder niks gebeurt is het inderdaad schandalig geweest om Verbeek te 'ontslaan'.
RvdV heeft iets laten vallen rond de kerstdagen in een aangeschoten bui. Dit heb ik via inside mensen.Of het waar is, dat zullen we zien. Ik geloof het niet, maar de persoon van wie ik het kreeg weer wel.quote:
Ik heb weer via via gehoord (serieus) dat ze met Erwin Koeman in gesprek waren tot dat ze er achter kwamen dat zijn drankprobleem veel groter is dan ze hadden gedacht.quote:Op donderdag 3 januari 2008 22:26 schreef dagizmo het volgende:
[..]
RvdV heeft iets laten vallen rond de kerstdagen in een aangeschoten bui. Dit heb ik via inside mensen.Of het waar is, dat zullen we zien. Ik geloof het niet, maar de persoon van wie ik het kreeg weer wel.
Jeumig, dat is nieuws voor mij. Al moet je voorzichtig zijn met het voor waar aan te nemen.quote:Op donderdag 3 januari 2008 22:29 schreef SCH het volgende:
[..]
Ik heb weer via via gehoord (serieus) dat ze met Erwin Koeman in gesprek waren tot dat ze er achter kwamen dat zijn drankprobleem veel groter is dan ze hadden gedacht.
Hahaha lijkt wel of ik cruyff hoor janken....quote:Op vrijdag 4 januari 2008 02:30 schreef EnGCatjuh het volgende:
Ach Alves... Ik blijf hem een vrij middelmatige voetballer vinden, die enkele kleine puntjes heeft waar hij goed in is.
quote:Op donderdag 3 januari 2008 22:29 schreef SCH het volgende:
[..]
Ik heb weer via via gehoord (serieus) dat ze met Erwin Koeman in gesprek waren tot dat ze er achter kwamen dat zijn drankprobleem veel groter is dan ze hadden gedacht.
Ik denk dat je op dit moment het meeste geld kan pakken, en niet in de zomer, terwijl het elftal zonder Alves ook behoorlijk draait.quote:Op donderdag 3 januari 2008 22:18 schreef MaxPower het volgende:
[..]
De laatste wedstrijden ja. Maar ik heb ook gezien dat we in het begin van het seizoen heel erg matig hebben gespeeld zonder Alves.
En nee, ik ben niet verliefd op Alves, nog niet zo lang geleden zag ik hem nog het liefst ontslagen worden. Maar ik vind een verkoop op dit moment naar AZ geen goede move.
Ja, ik weet het ook niet zeker maar de bron is doorgaans vrij betrouwbaar en drinkt nietquote:Op vrijdag 4 januari 2008 01:22 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
Jeumig, dat is nieuws voor mij. Al moet je voorzichtig zijn met het voor waar aan te nemen.
Iemand die in een seizoen zo vaak scoort, is gewoon bijzonder. Maar wel op dat moment. Het maakt hem inderdaad nog niet tot een weergaloze voetballer en er is ook geen garantie dat hij die productiviteit wederom haalt. Ik deel je scepsis ergens wel maar als die kleine goede puntjes betekent dat hij er per seizoen +30 inlevert, dan zijn dat toch wel heel aardige puntjes.quote:Op vrijdag 4 januari 2008 02:30 schreef EnGCatjuh het volgende:
Ach Alves... Ik blijf hem een vrij middelmatige voetballer vinden, die enkele kleine puntjes heeft waar hij goed in is.
Ik zou het plan Z noemen. Wat een klasseverschil tussen deze 2 heren zeg.quote:Op vrijdag 4 januari 2008 11:45 schreef BliksemSchigt het volgende:
Nilsson zou plan B zijn.
nilsson is toch meer van de voorzetten dan van de doelpunten?quote:Op vrijdag 4 januari 2008 11:45 schreef BliksemSchigt het volgende:
Nilsson zou plan B zijn.
Tuurlijk scoort hij er 30 in een seizoen. Maar dat zijn dan vooral vaak 2, 3 of 7 goals tegen de kleinsten. Daar kom je als AZ zijnde bijna niet verder mee, zeker niet Europees.quote:Op vrijdag 4 januari 2008 10:53 schreef SCH het volgende:
[..]
Iemand die in een seizoen zo vaak scoort, is gewoon bijzonder. Maar wel op dat moment. Het maakt hem inderdaad nog niet tot een weergaloze voetballer en er is ook geen garantie dat hij die productiviteit wederom haalt. Ik deel je scepsis ergens wel maar als die kleine goede puntjes betekent dat hij er per seizoen +30 inlevert, dan zijn dat toch wel heel aardige puntjes.
Maar hij wordt wel wat overschat denk ik. Hij speelt ook hele slechte wedstrijden en hij heeft ook laten zien niet altijd professioneel ingesteld te zijn, dat hoort toch wel bij een topvoetballer.
Winnen doe je niet alleen doordat je spits scoort, winnen doe je ook omdat je spelers hebt die zo dreigend zijn dat de tegenstander geen vat kan krijgen op de wedstrijd en je daardoor een groot voordeel hebt. Alves hoeft niet te scoren als ie 2-3 verdedigers dusdanig bezig houd dat de rest van z'n team de ruimte heeft veel beter te spelen dan dat ze zouden kunnen met een spits die al met 1 verdediger de grootste moeite heeft.quote:Op vrijdag 4 januari 2008 13:34 schreef EnGCatjuh het volgende:
[..]
Tuurlijk scoort hij er 30 in een seizoen. Maar dat zijn dan vooral vaak 2, 3 of 7 goals tegen de kleinsten. Daar kom je als AZ zijnde bijna niet verder mee, zeker niet Europees.
En idd, die professionaliteit is dubieus.
quote:'Omotoyossi moet opvolger van Alves worden'
Volgens de Zweedse krant Expressen heeft SC Heerenveen belangstelling voor Omotoyossi, die momenteel bij Helsingborgs speelt. Hij moet de opvolger worden van Alves, die hoogstwaarschijnlijk naar AZ verkast.
Omotoyossi is pas 22 jaar en is een groot talent in Zweden. Eerder in de Uefa Cup zorgde hij ervoor dat Heerenveen uitgeschakeld werd, toen de aanvaller twee keer scoorde en een plaag was voor de verdediging van de ploeg van Gert-Jan Verbeek.
bron?quote:Op vrijdag 4 januari 2008 16:11 schreef fuckbuddy het volgende:
Tis rond, en zeker ook!
Hij heb wel humorquote:Op vrijdag 4 januari 2008 15:42 schreef Kadoc het volgende:
[..]
"Nee, met z'n broer."
"Ik denk dit jaar".
Persoonlijke bron, scout van AZ.quote:
Nah, heb nog wel de intentie om vaker hier te posten en dan is het lekker als men weet dat niet alles wat ik vertel gelul is!quote:Op vrijdag 4 januari 2008 16:38 schreef Hertog_Martin het volgende:
Ja want je reputatie op een of andere internetsite is ook zó belangrijk dat we je wel móeten geloven
Komt zeker niet voor het weekend erop hoor, dus wat dat betreft is er nog ) zekerheid.quote:Op vrijdag 4 januari 2008 17:01 schreef MaxPower het volgende:
Het is inderdaad wel schokkend nieuws om nu nog met een scoop te komen als het elk moment op AZ.nl kan verschijnen.
Inderdaad dan kan je best een link trio voorin gaan hebben.quote:Op vrijdag 4 januari 2008 17:14 schreef Hertog_Martin het volgende:
Zal zoals gezegd wel de 7e worden bekend gemaakt ja.
Ik kijk uit naar een Dembele-Ari-Alves trio
Ari is sowieso aan het ontwikkelen, met Alves er bij nog meer denk ik. Dembele is gewoon een geweldige voetballer waar Alves veel assists van zal krijgen. De Zeeuw zal ook nog meer opleven als het voorin wat beter gaat scoren.
The soap continues.........quote:Nieuwe obstakels transfer
Door LUDO VAN DENDEREN MAARTEN WIJFFELS
vrijdag 04 januari 2008
ALKMAAR - De transfer van Afonso Alves van Heerenveen naar AZ lijkt voorlopig van de baan. Beide clubs hebben gisteren urenlang onderhandeld, maar uiteindelijk zonder resultaat.
Afonso Alves blijft voorlopig speler van Heerenveen. FOTO PICS UNITED ,,Er doemen steeds nieuwe obstakels op, waarbij AZ machteloos staat,’’ zei technisch directeur Marcel Brands van AZ gisteravond om kwart voor tien. ,,Zoals het er nu voorstaat, gaat de transfer niet door. We zijn zeer teleurgesteld. Voorlopig is er geen nieuwe afspraak gemaakt.’’
AZ heeft gisteravond vooral geprobeerd te bemiddelen tussen Heerenveen en het kamp-Alves, omdat die partijen onderling maar niet tot een akkoord konden komen.
Wat exact het probleem is, is niet bekend. Alves wil wél graag naar Alkmaar verhuizen, waar hij een 4,5 jarig contract kan tekenen. De door AZ te betalen transfersom zou liggen rond de achttien miljoen euro.
AZ heeft er het afgelopen halfjaar van alles aan gedaan om de transfer, nadat deze in de zomer op het laatste moment niet was doorgegaan, nieuw leven in te blazen. Zo heeft de Alkmaarse club de eerder danig bekoeld geraakte relatie met Heerenveen hersteld en is het eigen salarishuis aangepast. Alves kan daardoor bij AZ een salaris verdienen dat past bij uitzonderlijke topspelers. Ook met Alves zelf heeft de club van trainer Louis van Gaal altijd contact gehouden. Technisch directeur Marcel Brands heeft de spits afgelopen oktober zelfs een keer opgezocht bij een interland van de Braziliaanse nationale ploeg.
Voor Van Gaal is het (voorlopig) afketsen van de transfer een flinke streep door de rekening. De oefenmeester is namelijk al het hele seizoen duidelijk over wat hij als het probleem van AZ ziet.
,,Dat we zo laag staan ligt niet aan de speelstijl of de tactiek. Het ligt puur aan de afwerking. We scoren te weinig uit de kansen die we creëren,’’ zei Van Gaal vorige week na de nipte 1-0 thuiszege tegen Heracles.
In november liet de oefenmeester zich ook al eens ontvallen dat zijn club ‘met Alves erbij nu met twee vingers in de neus bovenaan had gestaan in plaats van in de middenmoot’.
Ook toen sprak Van Gaal al zijn hoop uit om Alves alsnog in de winterstop bij de selectie te voegen. Hij maakte wel één kanttekening. ,,Als Alves in januari alsnog komt, dan gaan er weer andere dingen spelen. Spelers moeten dan nog leren hoe ze Alves moeten aanspelen. In een zomerse aanloop van vijf, zes weken had je dat al heel goed kunnen inslijpen.’’
Sinds het begin van de onderhandelingen heeft AZ ingezet op een akkoord voor 7 januari. Later was eigenlijk geen optie, omdat de maand januari de maand is waarin het moet gebeuren.
Na de uitbeurt bij Ajax wachten tot begin februari achtereenvolgens ontmoetingen met De Graafschap, Heerenveen, NAC, Willem II, Feyenoord en PSV als tegenstanders. Na die reeks weet AZ of er sprake is van een verloren seizoen, of dat de aansluiting met de top alsnog is gemaakt.
AZ zou volgens de Franse media in gesprek zijn met voormalig Heerenveen-aanvaller Lasse Nilsson. De Zweed staat op dit moment bij Saint-Etienne onder contract. ,,Maar Lasse Nilsson wordt het zeker niet,’’ zegt Brands. ,,We zijn wel met een alternatief bezig, maar ook die komt waarschijnlijk niet naar Alkmaar.’’
niet elke club heeft een voorzitter met een geschat vermogen van een miljard euro hoorquote:Op vrijdag 4 januari 2008 18:00 schreef Kreupeldicht het volgende:
Damn, zit de hele wereld te slapen ofzo, dat alleen Az dat geld voor hem over heeft?
uit de column van paul onkenhoutquote:Zeven uur, vrijdag avond. AZ en Heerenveen hebben overeenstemming bereikt over de transfersom, maar Alves onderhandelt met Heerenveen nog over een ingewikkelde financieele zaak. Het is nog een kwestie van uren.
van abelenstra.comquote:,,Zoals het er nu voorstaat, gaat de transfer niet door. We zijn zeer teleurgesteld. Voorlopig is er geen nieuwe afspraak gemaakt'', zegt Brands in het Algemeen Dagblad. Interessant is ook de volgende zin in het AD-verhaal: ,,AZ heeft gisteravond vooral geprobeerd te bemiddelen tussen Heerenveen en het kamp-Alves, omdat die partijen onderling maar niet tot een akkoord konden komen''.
Die betekent niet meer en niet minder dan dat er inderdaad een akkoord is tussen sc Heerenveen en AZ. Het obstakel dat nog in de weg ligt, is een zaak tussen Alves en sc Heerenveen en niet tussen AZ en sc Heerenveen. Waarom zou AZ bemiddelen tussen Heerenveen en het Kamp Alves (lees: zaakwaarnemers?) als de clubs er nog niet uit zijn. We geven toe dat het er niet letterlijk staat, maar het zal duidelijk zijn dat de transfersom niet het probleem is? Verder kopen we daar niets voor. De kleine hobbel is blijkbaar toch groot genoeg om de grootste binnenlandse deal ooit bijna te verknallen.
Brands zegt verderover Plan B: ,,Lasse Nilsson wordt het zeker niet. We zijn wel met een alternatief bezig, maar ook die komt waarschijnlijk niet naar Alkmaar.’’
Voor de Alves-fans die zich rijk rekenen: hier staat natuurlijk niet dat de transfer definitief van de baan is...
Dat haal je nu uit de context, Paul bedoelt juist dat het nog steeds niet zeker is.quote:Op zaterdag 5 januari 2008 10:33 schreef One_conundrum het volgende:
in de volkskrant staat;
[..]
uit de column van paul onkenhout
ja, maar nu is wel duidelijk hoe ver het is en waar het aan schort. dat was meer het puntquote:Op zaterdag 5 januari 2008 10:56 schreef SCH het volgende:
[..]
Dat haal je nu uit de context, Paul bedoelt juist dat het nog steeds niet zeker is.
Misschien dat hij een percentage van de transfersom moet krijgen ofzo, of iets met bonussen. Vast een clausule in zijn contract iig die nu ingewikkeld worrdtquote:Op zaterdag 5 januari 2008 10:57 schreef SCH het volgende:
Wat is dan het probleem tussen Alves en Heerenveen? Ik hoop maar dat ze er uit komen of dat zich een buitenlandse club aandient met een miljoentje meer, straks blijven we met die brombeer opgeSCHeept zitten.
Goed dat Heerenveen niet met zich laat piepelen natuurlijk. Maar het lijkt me niks als het nu niet doorgaat, krijg je straks een herhaling van dat gedoe in augustus/september.quote:Op zaterdag 5 januari 2008 11:01 schreef One_conundrum het volgende:
[..]
Misschien dat hij een percentage van de transfersom moet krijgen ofzo, of iets met bonussen. Vast een clausule in zijn contract iig die nu ingewikkeld worrdt
Dat ie naar AZ mag gaan, het scorend vermogen daar opkweekt en samen met Heerenveen die met Paulo Henrique een nieuwe Alves hebben voor schitterend voetbal mogen gaan zorgen en we met Twente en Groningen er bij dit jaar een zeer vermakelijke, spannende top 7 hebben.quote:Op zaterdag 5 januari 2008 11:05 schreef SCH het volgende:
[..]
Goed dat Heerenveen niet met zich laat piepelen natuurlijk. Maar het lijkt me niks als het nu niet doorgaat, krijg je straks een herhaling van dat gedoe in augustus/september.
Dat ie naar AZ mag gaan en vreselijk uit vorm mag raken.
Maar dit zou al opgelost zijn volgens mijn bron, of het AD loopt achter met informatie want in deze volgorde zie ik exact de volgorde die er doorlopen is met de transfer.quote:Op vrijdag 4 januari 2008 16:17 schreef fuckbuddy het volgende:
18 miljoen betaald, de deal is helemaal rond.
Het ging nog om wat financiele zaken die Heerenveen met Alves moest bespreken.
Het scheen zo te zijn dat Alves een bedrag aan Heerenveen moest betalen/open had staan o.i.d.
Bron....? Scout van AZ.
Bijna hetzelfde verhaal.....quote:AZ Alkmaar zet Graziano Pellè uit het hoofd
AZ zal haar zoektocht naar een nieuwe spits moeten voortzetten. Lange tijd leek het erop dat de Italiaan Graziano Pellè de nieuwe aanwinst van AZ zou gaan worden, maar AZ heeft besloten om de jeugdinternational uit het hoofd te zetten vanwege de stugge houding van diens club Lecce, zo meldt het AD Sportwereld.
AZ had een bod bij de Serie A-club neergelegd, wat naar verluidt 6,2 miljoen euro bedroeg. Als de transfer doorgang zou vinden, dan zou het de duurste transfer ooit worden van AZ. De speler in kwestie had wel trek in een Nederlands avontuur, zo werd er meerdere malen gemeld in de media.
Het miljoenenbod mocht niet baten, en dus gaat AZ op zoek naar andere alternatieven, aangezien het weigert haar bod te verhogen. ''Er is nogmaals contact geweest met Lecce, maar er is geen beweging in te krijgen'', vertelt Algemeen Directeur Marcel Brands
Zoiets zei ik ook al in dit topic of het vorige. Liever dat Alves naar AZ gaat voor 18 miljoen dan dat een Werder Bremen hem koopt. Die kunnen het zich een stuk makkelijker veroorloven dus van 18 miljoen liggen zij niet zo wakker. Alleen versterk je dan ook nog eens Bremen en is de kans groot dat zij volgend jaar tijdens een voorronde CL of UEFA Cup ons er weer eens uitknikkeren.quote:Op zaterdag 5 januari 2008 11:36 schreef Hertog_Martin het volgende:
Wat betreft Pelle was het nou niet echt een overwinningIk wil trouwens even wat kwijt over kritiek op een Dik Scheringa, de 'Abramovic van Nederland'. Er wordt verachtend gekeken naar hoe AZ door deze man vanalles bij elkaar kan kopen. En dat dat het voetbal verneukt. Maar ik denk dat het erg naief is om zo te denken.
Ten eerste kan je er gewoon niet meer omheen in het hedendaagse voetbal dat je veel geld nodig hebt wil je op lange termijn kunnen presteren met je club. Ook als je geweldige scouts hebt en goedkoop aan talenten kan komen heb je nog een grote besteding nodig. Je moet namelijk de middelen hebben om te voorkomen dat in de winterstop al je talenten worden weggekocht door rijke teams.
In plaats van blijven huilen over teams als chelsea, manchester city en AZ, moet er gewoon ingezien worden dat de grote europese clubs groot kunnen blijven door geld. Wil Nederland niet nog verder achter raken zullen we er toch echt aan moeten geloven. En dat is iets wat Scheringa gewoon goed begrepen heeft en ik zie niet in waarom je daar iets tegen kan hebben.
Ten tweede is het zeer goed voor de eredivisie dat we een rijke club er bij hebben. Het zorgt namelijk voor een financiele injectie. Als Dirk een El Hamdaoui voor 3 miljoen en ms. nu een Alves voor 18 miljoen koopt en hij blijft de komende jaren zulke binnenlandse transfers maken dan rolt zijn geld door de eredivisie én de sterspelers blijven in onze competitie... wat ook alleen maar positief is voor het niveau.
Als Alves maar niet een vergelijkbaar aantal keer scoortquote:Op zaterdag 5 januari 2008 11:48 schreef fuckbuddy het volgende:
Dat Pelle verhaal is puur als vergelijking en laten we wel zijn er zijn toch vergelijkingen te vinden...en wat je zegt over Scheringa klopt ook wel.
De goede nederlandse spelers gaan voor het grote geld naar het buitenland, omdat het hier niet te verdienen is. AZ is de eerste die dik geld investeerd, (terwijl een andere club uit de ere misschien wel eerder had moeten doen) maar neem een Zenith St Petersburg, Shaktar Donetsk.. Kijk eens wat een spelers daarheen gaan/lopen. Waarom?
Niet vanwege het mooie voetbal of het lekkere klimaat daar. Puur vanwege de munten.
En als we in Nederland meer geld kunnen verdienen door eigen rechten te verkopen of door financiele injecties door grote mannen, dan ben je gek als je dit niet doet.
Zou mooi zijn als je een Robben,v. Nistelrooy, Sneijder, van der Vaart kan behouden of niet?
Goed stuk Hertog_Martin
Oneens. AZ koopt alles wat los en vast zit en Nederland. Het talent concentreert zich in Alkmaar terwijl de rest van de clubs met een armoedige selectie overblijven (Willem II, RKC)quote:Op zaterdag 5 januari 2008 11:36 schreef Hertog_Martin het volgende:
Wat betreft Pelle was het nou niet echt een overwinningIk wil trouwens even wat kwijt over kritiek op een Dik Scheringa, de 'Abramovic van Nederland'. Er wordt verachtend gekeken naar hoe AZ door deze man vanalles bij elkaar kan kopen. En dat dat het voetbal verneukt. Maar ik denk dat het erg naief is om zo te denken.
Ten eerste kan je er gewoon niet meer omheen in het hedendaagse voetbal dat je veel geld nodig hebt wil je op lange termijn kunnen presteren met je club. Ook als je geweldige scouts hebt en goedkoop aan talenten kan komen heb je nog een grote besteding nodig. Je moet namelijk de middelen hebben om te voorkomen dat in de winterstop al je talenten worden weggekocht door rijke teams.
In plaats van blijven huilen over teams als chelsea, manchester city en AZ, moet er gewoon ingezien worden dat de grote europese clubs groot kunnen blijven door geld. Wil Nederland niet nog verder achter raken zullen we er toch echt aan moeten geloven. En dat is iets wat Scheringa gewoon goed begrepen heeft en ik zie niet in waarom je daar iets tegen kan hebben.
Ten tweede is het zeer goed voor de eredivisie dat we een rijke club er bij hebben. Het zorgt namelijk voor een financiele injectie. Als Dirk een El Hamdaoui voor 3 miljoen en ms. nu een Alves voor 18 miljoen koopt en hij blijft de komende jaren zulke binnenlandse transfers maken dan rolt zijn geld door de eredivisie én de sterspelers blijven in onze competitie... wat ook alleen maar positief is voor het niveau.
Wat een bullshit!quote:Op zaterdag 5 januari 2008 11:57 schreef MaxPower het volgende:
[..]
Oneens. AZ koopt alles wat los en vast zit en Nederland. Het talent concentreert zich in Alkmaar terwijl de rest van de clubs met een armoedige selectie overblijven (Willem II, RKC)
Een Willem II kan na verkoop Hamdaoui 3 miljoen in bv. de jeugd steken, veel voor zo'n club.quote:Op zaterdag 5 januari 2008 11:57 schreef MaxPower het volgende:
[..]
Oneens. AZ koopt alles wat los en vast zit en Nederland. Het talent concentreert zich in Alkmaar terwijl de rest van de clubs met een armoedige selectie overblijven (Willem II, RKC)
Nee nou wordt tie mooi!quote:Op zaterdag 5 januari 2008 12:05 schreef fuckbuddy het volgende:
[..]
Wat een bullshit!
Je MOET niet verkopen, je kan als club gewoon nee zeggen.
Dat deed Ajax ook bij Valencia ten tijde van Sneijder.
Je kan zelf bepalen of je een speler kwijt wilt, OF die speler heeft zijn contract uitgedient en volledige de overeengekomen bepalingen nageleeft. Daar is niets raars of oneerlijks aan.
AZ is nu de club die de clubs in Nederland kapot maakt zeker.. wat een flauwe kul.
Naast spelers uit Nederland koopt AZ veel in het buitenland.
Jouw probleem is dat zodra er in een topic de naam AZ genoemt word, jij meteen op je achterste benen gaat staan... probeer het eens wat objectiever te bekijken en niet zo emotioneel.
Hoewel je natuurlijk ook kan stellen dat als AZ die spelers niet wegplukt bij een FC Twente of Heerenveen een HSV, Sevilla, of Olympique Marseille dat wel doen. Hetzelfde als Chelsea, Real Madrid en Man U kopen bij Feyenoord, PSV of Ajax. Dit levert ons vaak een leuk zakcentje op maar niemand uit de eigen competitie wordt daar sterker van.quote:Op zaterdag 5 januari 2008 12:16 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Nee nou wordt tie mooi!![]()
Az koopt alles bij elkaar en Az dan ook nog zien als de grote weldoener. Dat terwijl Az zichzelf óók nog eens ten kosten van de kleinere clubs wilde verrijken wat betreft de verdeling van de televisierechten.![]()
Dat 'nee' zeggen tegen een transfer is niet zo makkelijk als dat je doet voorkomen, je krijgt dan opstandige spelers die niet met de standvastige houding van de verkopende club eens zijn, wat de verhoudingen in het voetbal aardig verziekt. Je ziet dat ook bij Sc Heerenveen gebeuren, waar Az ook flink heeft zitten stoken (bij wel meer clubs overigens).
Bovendien is het helemaal geen prestatie om een kampioenswaardig elftal bij elkaar te kopen, daar is geen kunst aan.![]()
Belang van het Nederlands voetbal is ook zo'n gezwets want Az verbeterd zich ten koste van de ontwikkeling van andere clubs dus in feite schieten die andere clubs er weinig mee op. Die kunnen weer van voor af aan beginnen met bouwen, al dan niet met iets meer financiële mogelijkheden.
Az en Scheringa![]()
Ik heb veel meer respect voor teams als Sc Heerenveen en Fc Twente die zich uit eigen kracht al járen in de top 5 weten te handhaven en de aansluiting weten te krijgen bij de traditionele top 3.
En als die buitenlandse clubs de Nederlandse competitie leegplukken staan we met z'n allen op onze achterste poten. En nu doet DSB/AZ het en dan is het wel goed?? Kom op zeg..quote:Op zaterdag 5 januari 2008 12:27 schreef xFriendx het volgende:
[..]
Hoewel je natuurlijk ook kan stellen dat als AZ die spelers niet wegplukt bij een FC Twente of Heerenveen een HSV, Sevilla, of Olympique Marseille dat wel doen. Hetzelfde als Chelsea, Real Madrid en Man U kopen bij Feyenoord, PSV of Ajax. Dit levert ons vaak een leuk zakcentje op maar niemand uit de eigen competitie wordt daar sterker van.
Nee, geen bullshit. Om een andere reden nog: telkens roept AZ dat ze dat kleine clubje zijn en dat ze op eigen kracht de stap naar de top zetten. Ondertussen lokken ze alles weg dat los en vast zit en geven ze ik weet niet hoeveel geld uit. Terwijl ze ondertussen de schijn proberen op te houden dat ze een o zo kleine begroting hebben. Dat is het trieste eraan. Kom er gewoon voor uit.quote:
Tiburcio (of was het nu Augusto?) heeft niet eens een FIFA-licentiequote:Op zaterdag 5 januari 2008 12:57 schreef pekel het volgende:
Die zaakwaarnemers van Alves hebben vast en zeker geen keurmerk van de Consumentenbond..
quote:Op zaterdag 5 januari 2008 13:11 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
[..]
Tiburcio (of was het nu Augusto?) heeft niet eens een FIFA-licentie [afbeelding]
Okee, het is leedvermaak ten top, maar ditzelfde zootje ongeregeld heeft er ook voor gezorgd dat Alves niet een half jaar eerder in Heerenveen speelde (winterstop met vertrek Huntelaas/Samaras). Doet me genoegen om te zien nu "AZ Alves wel even komt ophalen..." ditzelfde zootje ongeregeld weer dwars gaat liggen, wat een soap [afbeelding]
Boeiend, schuld van de domme tokkies die daar intrappen.quote:Op zaterdag 5 januari 2008 13:28 schreef oYo het volgende:
Scheringa financiert de transfer toch met geld van de goede burger via woekerpolissen...
And the story goes on and on and onquote:'Afonso Alves weer niet naar AZ'
AMSTERDAM - De soap met Afonso Alves in de hoofdrol duurt voort. Voor de tweede keer in een jaar tijd lijkt een overgang van de Heerenveen-aanvaller naar AZ af te ketsen. "Wij haken zo goed als zeker af in deze strijd”, liet technisch directeur Marcel Brands van de Alkmaarders zaterdag weten. Afgelopen zomer dwarsboomde SC Heerenveen de eerste poging van AZ om de Braziliaanse aanvaller in te lijven.
"De kans dat de transfer niet doorgaat, schat ik op 80 tot 90 procent" , aldus Brands. De technisch directeur ging er vrijdag nog vanuit dat de overgang van de Braziliaanse spits rond zou komen. "Toen was ik er juist voor 90 procent zeker van dat de transfer wél door zou gaan. Maar het blijkt niet haalbaar. Het is te gecompliceerd. Onderweg komen we steeds nieuwe hobbels tegen. Na het weekeinde zullen we daarover wel meer uitleg geven.”
Volgens Brands komt er ook geen andere spits naar AZ. "We wilden de selectie dit weekeinde definitief rond hebben. De trainingen beginnen maandag weer. We gaan na die tijd geen transfers meer doen, daarvoor waarschijnlijk ook niet.”
Volgend seizoen is er een vacature bij ons. En dan heeft ie Alves wél.quote:Op zaterdag 5 januari 2008 14:02 schreef oYo het volgende:
Als er niemand komt, dan gaat Louis vrees ik.
Denken de clubs eruit te zijn, en de speler in kwestie ook...gebeurd er dit!quote:Kamp-Alves dwarsboomt transfer
AMSTERDAM - Er moet bijna een wonder gebeuren, wil de transfer van Afonso Alves naar AZ alsnog doorgaan. In de tweede poging om de Braziliaanse goalgetter binnen te halen, stuitten de Alkmaarders ditmaal op de belangenbehartigers van Alves. Afgelopen zomer liep een overgang stuk op de vraagprijs van achttien miljoen euro die SC Heerenveen voor de Braziliaan wil hebben.
AZ is naarstig op zoek naar een scorende aanvaller en heeft vrijdag dan ook nog geporbeerd te bemiddelen tussen SC Heerenveen en het kamp-Alves. Tevergeefs, zo lijkt. "Onderweg komen we steeds nieuwe hobbels tegen. Na het weekeinde zullen we daarover wel meer uitleg geven", aldus Marcel Brands, de technisch directeur van AZ.
Alles wijst erop dat de zaakwaarnemers van Alves elders in Europa op zoek zijn naar een betere deal. Voor de Braziliaan zou in Alkmaar een contract voor 4,5 jaar klaarliggen.
sportweekquote:De haken en ogen aan de Alves-transfer
Datum: 5-jan-2008 13:25
Door Remco Regterschot
Voetbal International (VI) beweerde op 2 januari keihard dat Afonso Alves (foto, rechts) van SC Heerenveen naar AZ was getransfereerd, om drie dagen later doodleuk te melden dat AZ naast de spits dreigt te grijpen. Het is de zucht naar de primeur waarschijnlijk die VI ertoe deed besluiten de informatie uit een Friese bron als basis te nemen en dit ‘nieuws’ niet bij een tweede - in de sportjournalistiek veelal noodzakelijke – bron bevestigd te krijgen. En iedereen al dat ‘nieuws’ maar overnemen. Maar wat is er nu precies aan de hand?
Feit is dat AZ Alves wil hebben, feit is dat hij te koop is voor een miljoen of twintig. Waarom de transfer dan nog steeds niet rond is? We zetten de haken en ogen (H&O) voor u op een rij.
H&O I: de eerdere afgeketste transfer
In de zomer al probeerde AZ de Braziliaan los te weken van SC Heerenveen. Volgens de Friezen was Alves op een oneigenlijke manier benaderd, volgens AZ niet. Vervolgens bleven de onderhandelingen steken. AZ bood zestien miljoen euro, Heerenveen liet de vraagprijs van twintig miljoen niet zakken. Vlak voor het verlopen van de transferdeadline verhoogde AZ het bod, maar toen weigerden de stugge Friezen nog te onderhandelen. Alves luidde vervolgens een periode in van regelmatige werkweigering. De relatie is sindsdien zacht gezegd nogal bekoeld tussen AZ en Heerenveen.
H&O II: concurrentie
Zowel AZ als Heerenveen zijn hemelbestormers. Ze willen de traditionele topclubs doen wankelen en zijn dientengevolge directe concurrenten. Mocht Alves naar Alkmaar gaan, dan maakt Heerenveen zichzelf zwakker en AZ sterker. Hoewel, van de ‘Alves-miljoenen’ is door de slimme scouting van Heerenveen vast wel weer wat te halen.
H&O III: 19 januari
Het verschil tussen AZ en Heerenveen was op 21 oktober Alves zelf, die in een onderling duel vlak voor tijd het enige doelpunt maakte. Daardoor staat Heerenveen nu zevende en AZ negende, in plaats van andersom. Op 19 januari moeten de clubs in Heerenveen weer tegen elkaar en het is aannemelijk dat Heerenveen niet wil dat Alves dan meespeelt bij de tegenstander. Omdat de transfermarkt dan nog niet is afgelopen, is er een mogelijkheid dat de transfer officieel na die wedstrijd wordt beklonken.
H&O IV: het kamp Alves
Hoe het precies zit? Het is mogelijk dat zelfs de twee clubs niet exact weten uit hoeveel personen en welke namen het begeleidingsteam van de Braziliaan bestaat. Feit is dat er meer mensen meespelen en dientengevolge meeprofiteren in het sluwe onderhandelingsspel. Boze tongen beweren dat de zaakwaarnemers achter de werkweigeringen van Alves in de eerste competitiehelft zaten om zo een breuk te forceren tussen Heerenveen en de spits. Het kan best zijn dat ze op dit moment met het bod van AZ zijn gaan leuren om andere clubs te interesseren en een hoger percentage voor tussenpersonen af te dwingen. Iets wat Heerenveen niet veel uitmaakt, als de door hen gewenste transfersom maar in de clubkas stroomt. Want verkopen doen ze Alves. De clubleiding ziet namelijk ook wel in dat er een onhoudbare situatie ontstaat als Alves een door hem zo gewenste transfer in de weg wordt gestaan. Alleen: wanneer wordt hij verkocht en aan wie?
H&O V: koppigheid
Zowel de Fries (ex-voorzitter Riemer van der Velde) als de Westfries (AZ-eigenaar Dirk Scheringa) zijn koppige mensen. Heerenveen weigerde verder te onderhandelen toen in de eerste transferperiode een akkoord nabij leek, Scheringa wil nu niet verder gaan dan de negentien miljoen euro die voor Alves dient te worden betaald. Als hij een paar miljoen euro extra betaalt aan zaakwaarnemers en/of schimmige tussenpersonen is Alves waarschijnlijk van hem, maar daartoe lijkt hij niet bereid. Tot grote teleurstelling van AZ-trainer Louis van Gaal.
Pijnlijk wordt de hele zaak nu vooral voor Marcel Brands. De manager technische zaken van AZ wilde voor 7 januari een nieuwe spits presenteren, maar moet waarschijnlijk tijdens de nieuwjaarsreceptie die op die datum plaatsvindt in het DSB Stadion, iedereen die AZ een warm hart toedraagt, teleurstellen. Ook het alternatief voor Alves (een nog onbekende naam) komt waarschijnlijk niet.
Dus al met al 18 mil voor de transfer, 10 mil voor 4 personen (2,5 de man neem ik aan) en 2 mil voor Malmo maakt het lieve sommetje van 30 milquote:Op zaterdag 5 januari 2008 14:03 schreef fuckbuddy het volgende:
''VI was al 2 weken op de hoogte, dat het rond was tussen AZ Heerenveen en Alves zelf. Het bedrag klopt 18 miljoen Euro. Dus dat werd als primeur gebracht, want er mocht volgens de zaakwaarnemers onderhandeld worden. Alles was voor Alves persoonlijk al geregeld: een huis, de verzekeringen bij Loyds, het shirt jawel nummer 19, de keuring door dokter Barentz Maar... nu kwamen de eisen van de zaakwaarnemers zelf (4 personen) en dat slaat alles. Zij eisen een bedrag van 10 miljoen Euro. Bovendien moet Malmo ook nog een bedrag van 2 miljoen Euro ontvangen. Je kunt je voorstellen dat Heerenveen woedend is. Niemand van Heerenveen AZ en Alves zelf hadden dit verwacht. AZ heeft getracht nog te bemiddelen tussen Heerenveen en deze mafiose zaakwaarnemers, maar het was zinloos.
Echt zoals de zaken er nu voorstaan is het sprookje Alves definitief voorbij. Ook de zalvende woorden van Scheringa ( weet je nog bij Van Hanegem) Het komt goed!!! zullen dit maal niet klinken. Alves zou dit soort lieden onmiddellijk moeten wegschoppen, maar daar is het nu te laat voor. Na de zeperd tegen Excelsior wederom een enorme deceptie voor iedereen, die AZ een warm hart toedraagt.''
Niet in de laatste plaats Sportweek zelf.quote:En iedereen al dat ‘nieuws’ maar overnemen
Nee, 18 MIN (-) 2 - 4.5 - 10 = 1.5 miljoen voor heerenveenquote:Op zaterdag 5 januari 2008 14:37 schreef xFriendx het volgende:
[..]
Dus al met al 18 mil voor de transfer, 10 mil voor 4 personen (2,5 de man neem ik aan) en 2 mil voor Malmo maakt het lieve sommetje van 30 mil
Hmm, in dit geval hou je er als Heerenveen ook geen drol aan over. Kan je net aan Nilsson voor kopen.quote:Op zaterdag 5 januari 2008 14:40 schreef Hertog_Martin het volgende:
[..]
Nee, 18 MIN (-) 2 - 4.5 - 10 = 1.5 miljoen voor heerenveen
(4.5 wat ze betaald hebben voor alves aan malmo)
Goede deal toch?quote:Op zaterdag 5 januari 2008 14:40 schreef Hertog_Martin het volgende:
[..]
Nee, 18 MIN (-) 2 - 4.5 - 10 = 1.5 miljoen voor heerenveen
(4.5 wat ze betaald hebben voor alves aan malmo)
Hij moet Verbeek maar opvolgen als ie zo graag Alves in zijn ploeg heeftquote:Op zaterdag 5 januari 2008 14:49 schreef venomsnake het volgende:
Ben benieuwd hoe V Gaal gaat reageren als er geen versterkingen op de spits-positie komen deze winter.
AZ doet gewoon weinig aan scouting en opleiding, dat verklaart SCHeringa zelfs.quote:Op zaterdag 5 januari 2008 12:05 schreef fuckbuddy het volgende:
AZ is nu de club die de clubs in Nederland kapot maakt zeker.. wat een flauwe kul.
Wat mankeert die Brands eigenlijk dat hij op dit moment al tegen een journalist gaat lopen jammeren terwijl de onderhandelingen van Az nog niet gestaakt zijn? Zorgt alleen maar voor negativiteit.quote:AZ rekent niet meer op komst Alves
ALKMAAR - Afonso Alves van SC Heerenveen gaat naar alle waarschijnlijkheid niet naar AZ. ,,Wij haken zo goed als zeker af in deze strijd'', liet technisch directeur Marcel Brands van de Alkmaarders zaterdag weten. ,,De kans dat de transfer niet doorgaat, schat ik op 80 tot 90 procent.''
Ook lekker netjes om dat evt. conflict tussen Heerenveen en de Alves-clan naar buiten te brengen, laat Heerenveen dat lekker zelf doen mochten ze daar behoefte aan hebben, dat is Brands' zaak niet.quote:AZ heeft gisteravond vooral geprobeerd te bemiddelen tussen Heerenveen en het kamp-Alves, omdat die partijen onderling maar niet tot een akkoord konden komen.
ja om het salaris, maar die wil alleen maar zo snel mogelijk naar het buitenland, die wil echt niet nog een paar jaar bij Az ballenquote:Wat exact het probleem is, is niet bekend. Alves wil wél graag naar Alkmaar verhuizen.
nou, er is alvast genoeg vuile was buiten gehangen, voortaan maar wachten tot maandagquote:"Onderweg komen we steeds nieuwe hobbels tegen. Na het weekeinde zullen we daarover wel meer uitleg geven.''
quote:Op zondag 6 januari 2008 11:27 schreef xFriendx het volgende:
Ik zie dan nog liever dat Alves lekker bij Heerenveen blijft en men bij AZ lekker een 'doelpuntenpotje' maakt. Daar dump je de 18 miljoen in die je Scheringa over had voor Alves
Bij zijn vriendin jaquote:Op zaterdag 5 januari 2008 15:42 schreef DANILXL het volgende:
hij komt!!!!!!
Dat is allemaal zakelijke taktiek, joh. Ik kan zo al twee redenen bedenken:quote:Op zondag 6 januari 2008 03:38 schreef Kreupeldicht het volgende:
[..]
Wat mankeert die Brands eigenlijk dat hij op dit moment al tegen een journalist gaat lopen jammeren terwijl de onderhandelingen van Az nog niet gestaakt zijn? Zorgt alleen maar voor negativiteit.
idd het is gewoon tactiekquote:Op zondag 6 januari 2008 11:37 schreef BUG80 het volgende:
[..]
Dat is allemaal zakelijke taktiek, joh. Ik kan zo al twee redenen bedenken:
- Mocht de transfer mislukken, dan kunnen ze achteraf zeggen dat ze toch écht hun best hebben gedaan (want daar hebben wij van mee kunnen genieten)
- De media is een krachtig middel om de druk op te voeren ("we denken erover om de onderhandelingen te staken, en we zijn daar zó serieus over dat we zelfs naar de pers stappen")
Omdat als je niets doet er helemaal niets gebeurd!quote:Op zondag 6 januari 2008 12:48 schreef Hertog_Martin het volgende:
[..]
Als iedereen weet dat het een tactiek is, wat heeft het dan nog voor nut
Dat was dus die afhandeling waar ik het over had tussen Alves en Heerenveenquote:Afonso Alves wil centen zien
door onze Telesportredactie
HEERENVEEN - De problemen bij de overgang van Afonso Alves naar AZ zijn vergelijkbaar met de strubbelingen, die ontstonden toen Klaas-Jan Huntelaar van SC Heerenveen naar Ajax verhuisde. De Braziliaan heeft namelijk óók een clausule in zijn contract die hem recht geeft op een percentage van de transfersom van rond 15 procent. Omdat Heerenveen eveneens circa twee miljoen euro moet overmaken naar Malmö, houden de Friezen een bedrag over dat veel lager is dan de som van 18 miljoen euro, die AZ en Heerenveen in grote lijnen wel met elkaar eens zijn. De Alkmaarders kunnen daarnaast voldoen aan alle andere financiële wensen van de superspits, die een topcontract kan tekenen voor 4,5 jaar.
Alves weigert om af te zien van zijn rechten op het deel van de transfersom.
Daartoe nog eens aangemoedigd door zijn zaakwaarnemers. Die zijn met de Alkmaarse aanbieding aan het shoppen geslagen in Europa in de hoop er nog een betere deal uit te halen.
Dirk Scheringa had afgelopen vrijdag in het stadion van AZ een topmeeting met zijn penningmeester René Nelissen en directeur Toon Gerbrands. De preses en eigenaar wilde niets van zijn tactiek kwijt in de onderhandelingen, maar ontkende ook niet dat AZ een deadline had gesteld wat betreft de geldigheid van het Alkmaarse aanbod. Het is nu dus maar de vraag, of AZ zich principieel op gaat stellen. De kans is echter bepaald niet ondenkbeeldig, dat het spel door de opstelling van de Braziliaanse zaakwaarnemers andermaal tot dicht bij de laatste dag van de transferperiode, 31 januari, op de wagen blijft
Wat ik niet ok vind is dat Afonso nu als koppig etc wordt neergezet.quote:'Koppige Alves houdt transfer AZ tegen'
Geschreven door Daniel Cabot-Kerkdijk op zondag, 6 januari om 09:47
Dit weekeinde liet Marcel Brands, technisch directeur van AZ, al ontvallen dat hij weinig hoop had op de komst van Afonso Alves. De oorzaak van de strubbelingen rondom de transfer van de aanvaller van SC Heerenveen ligt volgens De Telegraaf bij de speler zelf. De ochtendkrant meldt dat de Braziliaan recht heeft op een percentage van rond 15 procent van de transfersom. Heerenveen moet daarnaast ook nog eens bij een transfer twee miljoen euro overmaken aan voormalig werkgever Malmö FF.
Beide clubs zouden het in grote lijnen eens zijn over een transfersom van achttien miljoen euro, maar door de eerdergenoemde oorzaken houden de Friezen een veel lager bedrag over. AZ voldoet aan de financiële wensen van de aanvaller, die echter weigert in te gaan op het verzoek van Heerenveen om af te zien van zijn deel.
Wat ik ervan begrijp vraagt alves zn management ineeens 10 miljoen, das wat anders.quote:Op zondag 6 januari 2008 13:15 schreef fuckbuddy het volgende:
Heerenveen houdt dalijk iets van 14 mil nog over voor Alves, gaan ze een probleem maken over een klein deel daarvan waar Alves gewoon recht op heeft! Oke, misschien is het wel terecht als Alves het bedrag inlevert als soort ''vergoeding'' voor alle problemen die hij bij heerenveen gemaakt heeft, maar dat heerenveen nu problemen gaat maken vind ik kinderachtig
Heerenveen wist wit dat dit in zijn contract stond, en nu is dat opeens een probleem.
Snap ik iets niet, of zie ik iets over het hoofd?
Ze vragen 18, en AZ wilt 18 betalen, en nu roept Heerenveen opeens, he prima maar Afonso dan krijg jij jouw deel niet meer....Zo is het toch? Anders hadden ze meer moeten vragen en waren ze eruit geweest.
Nee dat komt nergens terug. Dat management zal wel een percentage krijgen maar 10miljoen is onzin.quote:Op zondag 6 januari 2008 13:20 schreef Hertog_Martin het volgende:
[..]
Wat ik ervan begrijp vraagt alves zn management ineeens 10 miljoen, das wat anders.
Maar als ik het lees heeft Alves recht op die 15%, maar kan hij die ook gewoon laten vallen. Uiteraard is 2,75 miljoen een hoop, maar met zijn (toekomstige) jaarsalaris niet direct een gemis waardoor hij aan de financiele afgrond staat. Zo zeker ben ik er niet van dat hij naar AZ komt omdat het zo'n leuke club is. Die man wil gewoon een mega jaarsalaris en bovenop dat ook nog maar eens die 15%. Natuurlijk kan je stellen dat Heerenveen zich er van bewust is/was aangezien zij er zelf bij waren toen het contract werd opgemaakt. Maar dit zegt niet alleen over Heerenveen iets.quote:Op zondag 6 januari 2008 13:15 schreef fuckbuddy het volgende:
Heerenveen houdt dalijk iets van 14 mil nog over voor Alves, gaan ze een probleem maken over een klein deel daarvan waar Alves gewoon recht op heeft! Oke, misschien is het wel terecht als Alves het bedrag inlevert als soort ''vergoeding'' voor alle problemen die hij bij heerenveen gemaakt heeft, maar dat heerenveen nu problemen gaat maken vind ik kinderachtig
Heerenveen wist wit dat dit in zijn contract stond, en nu is dat opeens een probleem.
Snap ik iets niet, of zie ik iets over het hoofd?
Ze vragen 18, en AZ wilt 18 betalen, en nu roept Heerenveen opeens, he prima maar Afonso dan krijg jij jouw deel niet meer....Zo is het toch? Anders hadden ze meer moeten vragen en waren ze eruit geweest.
Mag ik vragen waarom je er nog steeds zoveel vertrouwen in heb?quote:Op zondag 6 januari 2008 13:23 schreef fuckbuddy het volgende:
[..]
Nee dat komt nergens terug. Dat management zal wel een percentage krijgen maar 10miljoen is onzin.
Vanavond maar eens voetbal insite gaan kijken, daar zullen ze zeker tekst en uitleg kunnen geven.
Of Derksen kan vertellen dat het rond is!
En nog steeds zie ik die deal doorgaan, nu zelfs meer dan gisteren
Ligt eraan voor hoeveel Alves door AZ verkocht wordt he of het effect heeft.quote:Op zondag 6 januari 2008 13:34 schreef Hertog_Martin het volgende:
Als bovenstaande allemaal waar is, kan Heerenveen toch gewoon hem die 15% geven en 15% eisen van een toekomstige transfer van Alves? Is het ook opgelost.
En daar gaat het mis, hij wil niet naar AZ omdat alles er geweldig is, maar omdat 'ie er meer kan verdienen..quote:Op zondag 6 januari 2008 11:27 schreef xFriendx het volgende:
Als je zo graag naar AZ zou willen omdat alles er geweldig is dan laat je die extra centen lekker zitten.
ja, maar ze willen 'm toch zo graag. Compromis sluiten is de sleutel tot deals makenquote:Op zondag 6 januari 2008 13:36 schreef MaxPower het volgende:
Daar moet AZ maar net zin in hebben.
4.5 miljoen.quote:Op zondag 6 januari 2008 14:11 schreef Tomatenboer het volgende:
Voor welk bedrag heeft Sc Heerenveen Alves aangekocht trouwens?
En Heerenveen verkoopt hem nu aan de hoogstbiedende, al zou het de concurrent zijn, maakt ze niet uit. Kortom, Alves past eigenlijk juist zeer goed bij Heerenveen. Enig verschil, Alves heeft dubieuze handelaren, Heerenveen ervaren, waardoor de club geen slachtoffer is.quote:
quote:'City koopt Alves voor 18,8 miljoen euro'
Afonso Alves (foto, rechts) verhuist van SC Heerenveen naar Manchester City. Volgens The Sunday Mirror betaalt City veertien miljoen pond (18,8 miljoen euro) voor de Braziliaan.
Begin november berichtte De Telegraaf al over een akkoord tussen City en SC Heerenveen. Uit vrees om de werkvergunning niet rond te krijgen, haakte de Engelse subtopper af.
‘Het is mijn droom om in de Premier League te spelen,’ zegt Alves in The Sunday Mirror. ‘Dat helpt me ook om in beeld te blijven bij de Braziliaanse nationale ploeg. Met Brazilië speelde ik in juni op Wembley, een fantastische ervaring. Als ik me nu meld bij de nationale ploeg en ik vertel mijn collega-internationals voor welke club ik uitkom, dan lachen ze me uit.’ (MA)
Sportweek
En het spelen in de Premier League, wat ook een vereiste is van de bondscoach van Brazilie voor dat ie bij de selectie kan blijven.quote:Op zondag 6 januari 2008 14:55 schreef xFriendx het volgende:
Overigens is die 18,8 miljoen natuurlijk alleen maar de transfersom. Ik zou niet denken dat AZ het laat afketsen op een 8 ton. Hij zal waarschijnlijk daar veel meer aan jaarsalaris gaan ontvangen.
Nou ja, mazzel Alves. Je hebt mijn dag nu weer goedgemaakt
Klik!quote:Op zondag 6 januari 2008 15:10 schreef fuckbuddy het volgende:
Die link werkt niet (meer)
quote:Manchester City are set to sign Brazil's newest goalscoring hero Alfonso Alves in a £14million deal.
Hier ook al!quote:Het is echter maar de vraag in hoeverre het bericht van de Engelse sensatiekrant werkelijkheid kan worden. Alves was afgelopen zomer ook in beeld bij onder andere Manchester City, maar de kans op een Engelse werkvergunning lijkt klein.
Welja... ik maak me er nog geen zorgen om hoor.quote:Op zondag 6 januari 2008 15:17 schreef Roellio het volgende:
Klinkt alsof "men" AZ en MC tegen elkaar aan het uitspelen is.
'Erik de Vogel speelt Ludo Sanders, de evil zaakwaarnemer van Afonso Alves'.quote:Op zondag 6 januari 2008 15:17 schreef EnGCatjuh het volgende:
Niets is zeker in deze soap.
haha, dus jij denkt dat het Alves alleen om de poen gaat . . .quote:Op zondag 6 januari 2008 15:23 schreef fuckbuddy het volgende:
[..]
Welja... ik maak me er nog geen zorgen om hoor.
In de UK spelen heeft veel meer voeten in de aarde dan bij AZ.
Nee hij gaat naar AZ en niet naar MC, dat denk ik!quote:Op zondag 6 januari 2008 15:31 schreef One_conundrum het volgende:
[..]
haha, dus jij denkt dat het Alves alleen om de poen gaat . . .
Tenzij je argument is dat ie niet naar MC kán, ben je behoorlijk naief.quote:Op zondag 6 januari 2008 15:34 schreef fuckbuddy het volgende:
[..]
Nee hij gaat naar AZ en niet naar MC, dat denk ik!
Hij zit toch al wat jaartjes in het buitenland.quote:Op zondag 6 januari 2008 15:34 schreef Hertog_Martin het volgende:
Ik gun 'm (gebaseerd op z'n prestaties) wel de transfer naar Man City, hij is niet de jongste meer dus avontuur naar buitenland moet nu toch wel gebeuren.
quote:Op zondag 6 januari 2008 15:48 schreef sjimz het volgende:
[..]
Hij zit toch al wat jaartjes in het buitenland.
¤ = MC²quote:Op zondag 6 januari 2008 15:43 schreef Hertog_Martin het volgende:
[..]
Tenzij je argument is dat ie niet naar MC kán, ben je behoorlijk naief.
MC = Meer geld, meer aanzien, hoger niveau, meer kans op plek selectie brazilie.
quote:
En Elano erachterquote:Op zondag 6 januari 2008 16:16 schreef DANILXL het volgende:
MC is wel een mooie club
zou ook wel wat zijn als Alves samen met bijv. Berbatov in de spits staat
Naast voetballer van het jaar is hij natuurlijk ook recent Wereldtopscorer 2007 geworden. Dunga schijnt ook nog steeds vertrouwen in 'm te hebben, zeker wanneer hij in Engeland bij ManCity speelt is er een gerede kans dat hij een Gouden (reserve-)Kanarie blijft.quote:Op zondag 6 januari 2008 15:50 schreef fuckbuddy het volgende:
De reden waarom ik denk dat ie niet gaat heeft te maken met het feit dat je niet zo makkelijk een vergunning kan krijgen om meteen te spelen.
Das een groot opstakel, weten jullie dat gelazer nog met Alex die naar Chelsea ging?
City kan wel meer bieden, maar waarom zouden ze? Als je 'm voor 18,8 kunt krijgen, waarom dan 20 bieden? (vooropgesteld dat de bedragen kloppen...)quote:En MC kan hetzelfde bieden als AZ, dan hebben ze ook hetzelfde probleem als AZ.
Die 15% etc, dus...
Als ik mocht kiezen...quote:Maar ben het wel eens met jullie dat Man City schitterend is om te spelen!
Tuurlijk hoop ik ook dat ie bij ons komt spelen.
Transfer naar AZ of naar ManCity??quote:Op zondag 6 januari 2008 16:42 schreef Hertog_Martin het volgende:
Bij een transfer als deze zou Alves ws trouwens ook een arbitrage zaak winnen.
Wat is er veranderd sinds Samaras? Die gaat ie gewoon nog steeds verliezen hoor.quote:Op zondag 6 januari 2008 16:53 schreef Hertog_Martin het volgende:
Naar City uiteraard, op de sportieve verbetering.
Stond City toen ook 4e in de PL?quote:Op zondag 6 januari 2008 17:02 schreef MaxPower het volgende:
[..]
Wat is er veranderd sinds Samaras? Die gaat ie gewoon nog steeds verliezen hoor.
Dat is een momentopname en daar kijkt men dus niet naar. Maar verder?quote:Op zondag 6 januari 2008 17:13 schreef Hertog_Martin het volgende:
[..]
Stond City toen ook 4e in de PL?
Dan blijf je maar lekker weg bij AZ ookquote:'Alves naar Manchester City'
Volgens de Sunday Mirror zal Afonso Alves zijn carrière voortzetten bij Manchester City. De krant beweert dat de onderhandelingen met de Braziliaanse aanvaller, die momenteel nog onder contract staat bij Heerenveen, in een ver gevorderd stadium zijn.
Heerenveen krijgt ruim achttien miljoen euro voor de verkoop van de voetballer, die euforisch is over de transfer. "Het is een droom om in de Premier League te spelen. Bovendien kan ik nu uitzicht houden op het Braziliaanse nationale elftal", aldus de aanvaller.
Uitgelachen
"Ik speelde afgelopen zomer met Brazilië al op Wembley, een geweldige ervaring. Ik word nu nog uitgelachen als mijn Braziliaanse teamgenoten vragen waar ik nu voor speel", aldus Alves.
Kijk eens in de spiegel. PSV ziet jaar aan jaar beste spelers gaan. Feyenoord koopt afdankertjes als Makaay en Van Bronckhorst. Ajax halveert de lopende begroting door verkopen, notabene pal voor het seizoen. En die zijn allemaal beter dan Heerenveen én AZquote:Op zondag 6 januari 2008 17:52 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
Dan blijf je maar lekker weg bij AZ ook
Duh we weten toch dat het een arrogante klootzak is. Het probleem is dat hij zo´n goede arrogante klootzak is..quote:Op zondag 6 januari 2008 17:52 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
Dan blijf je maar lekker weg bij AZ ook
Haaaaaaaaaaaaaloquote:Op zondag 6 januari 2008 17:52 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
Dan blijf je maar lekker weg bij AZ ook
Ja, dat zal dan ook wel gebeuren he.quote:Op zondag 6 januari 2008 17:52 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
Dan blijf je maar lekker weg bij AZ ook
Ik mag het hopen. Hij is leuk voor de doelpunten mits hij dat kan vervolgen bij AZ. Meer niet.quote:
Waarom flirt ie dan al maanden met AZ?quote:Op zondag 6 januari 2008 21:19 schreef Hertog_Martin het volgende:
Constante gebitch op hemIs het nou zo erg dat ie aangeeft dat ie net zoals z'n teammaten bij Brazilie graag bij een grote club wil spelen?
Klopt. Volgens mij is ie best gewoon aardig en moet je hem niet hier louter op beoordelen. Al is het wel zijn eigen schuld dat ie de verkeerde mensen om zich heen heeft verzameld.quote:Want dat is wat ie zegt. En er was een maand of 2 donder in de tent, is dat reden om meteen zijn hele doen en laten te verachten? Op youtube lees ik wel eens comments bv van mensen die 'm gesproken hebben, bv toen ie nog bij Malmo speelde, en dat ie heel aardig is. Op veld was ie bijna altijd professioneel en zag ik geen sterallures bij 'm hoor
ach ja, dat is toch al een team vol kutspelers.quote:Op zondag 6 januari 2008 21:13 schreef Tallie1982 het volgende:
Ach wat een gezeik. Tis gewoon een geweldige spits. Zou blij zijn als ie naar Psv zou zijn gekomen
ze proberen Brands nog aan de telefoon te krijgen. Maar AZ richt ze alleen nog op Alves. En moet komende week rondkomen... maar ja....die zaakwaarnemers he...quote:Op zondag 6 januari 2008 22:06 schreef Roellio het volgende:
Ik heb geen tv aangehad, maar gezien de meest recente berichten dus nog geen uiteindelijk persbericht?
Is mij te vaag zoiets.quote:Op zondag 6 januari 2008 22:03 schreef RubenSosa het volgende:
oh volgens voetbalinsite... is brands in besprekeningen
Voetbal Insite weet net zo weinig als wij, enige wat wilfred wist te zeggen was dat brands zn voicemail aanstaan, en was niet meer dan een gokje dat ie misschien nog in besprekingen zit. Geen nieuws dus.quote:
Lekker bijdehand dat AZ die kosten moet gaan betalen i.p.v. Heerenveen.quote:Negen ton struikelblok tussen AZ en Alves
door onze Telesportredactie
HEERENVEEN - De transfer van Afonso Alves naar Alkmaar zit in een impasse om een bedrag van 900.000 euro. AZ dacht de overgang vorige week zondag rond te hebben.
De Alkmaarders legden Alves vast voor een periode van 4,5 jaar en hij zou een salaris gaan verdienen van 1,8 miljoen euro. Met Heerenveen werd een transfersom overeengekomen van 18 miljoen.
Omdat Alves contractueel recht heeft op 5 procent van die transfersom, mag hij rekenen op 900.000 euro extra. Heerenveen liet afgelopen week weten, dat AZ ook die extra som voor hun rekening diende te nemen. Dat schoot Dirk Scheringa en consorten om principiële redenen in het verkeerde keelgat.
Onduidelijk is nu hoe het verder gaat. De kans is niet ondenkbaar, dat Manchester City de spits alsnog haalt. Eerder mislukten de pogingen van de Engelsen, omdat Alves niet voldeed aan de gestelde criteria. City kan nu een beroep doen op ‘uitzonderlijke gevallen.’ De transfersom, die gisteren vanuit Engeland werd genoemd, leek bijna niet op toeval te berusten; 18,9 miljoen, zijnde de 18 miljoen plus 900.000 voor Alves.
Volgens Turkse bronnen zou Mateja Kezman nu in beeld zijn bij AZ. De ex-spits van PSV vertoeft momenteel in Nederland, maar ontkende de mogelijkheid gisteren
Maar goed dit komt van voetbalprimeur... en denk vooral aan de laatste zin!quote:Alves nu echt op weg naar Engeland
Waar zondag sensatiekrant Sunday Mirror al sprak over een transfer van Afonso Alves naar Manchester City, worden de geruchten steeds hardnekkiger. Ook het AD meldt dat de Braziliaan op weg is naar Engeland.
Zaakwaarnemer Roberto Tiburcio verklaarde zondagavond telefonisch dat een akkoord met Manchester City nabij was. "De onderhandelingen bevinden zich in een afrondend stadium", waren zijn woorden. SC Heerenveen-directeur Yme Kuiper wou niet op de speculaties ingaan.
Voor AZ zou een overgang van Alves naar City een zware domper zijn. Dagen achtereen onderhandelden de Alkmaarders over een transfer, maar zonder succes. Een clausule in het contract van Alves, wat hem een gedeelte van de transfersom op zou leveren, zou de bottleneck zijn.
Kuiper wou echter niet bevestigen dat een financieel aspect de transfer belemmert. "Het probleem ligt in mijn beleving niet bij de zaakwaarnemers van Alves. Waar dan wel? Daar kan ik nu niets over zeggen. Binnenkort geven we uitleg, als de zaak achter de rug is."
Om in Friesland de rust te bewaren, heeft Alves de komende dagen vrijaf gekregen. De spits hoeft zelfs bij het uitduel met FC Utrecht niet van de partij te zijn. "Een bewuste keuze. De vele geruchten brengen een boel rumour met zich mee en daar is in Heerenveen niemand bij gebaat, ook Alves zelf niet."
"Stel dat het woensdag tot een doorbraak komt en hij is in Heerenveen, dan zou dat de wedstrijdvoorbereiding verstoren. En alles draait nu eenmaal om een goed resultaat", aldus Kuiper.
Of Alves naar Manchester City vertrekt, hangt niet alleen van een akkoord tussen de clubs af. De Braziliaan zal ook nog een werkvergunning moeten ontvangen en het is nog maar de vraag of hij die wel zal krijgen.
Afonso Alves krijgt 100% zeker een werkvergunning. Er is eerder dit seizoen een bericht de wereld ingekomen dat Alves geen vergunning zou krijgen, dat is pertinent niet waar.quote:Op maandag 7 januari 2008 09:04 schreef fuckbuddy het volgende:
[..]
Maar goed dit komt van voetbalprimeur... en denk vooral aan de laatste zin!
Kezmanquote:Op maandag 7 januari 2008 08:59 schreef fuckbuddy het volgende:
[..]
Lekker bijdehand dat AZ die kosten moet gaan betalen i.p.v. Heerenveen.
Snap de reactie van Scheringa best, maar denk dat ie onder de druk van Louis Van Gaal zal bezwijken vandaag en hem toch zal halen.
Maare 900.000 het was toch 15% en niet 5% zoals hierboven omschreven
Kezman, sja....
Nou ja, hij kan wel tegen een riant salaris hier zijn dagen slijten en als hij het doet zoals hij het meestal deed in de Eredivisie heeft hij ook wel een basisplaats die hij nu niet als vanzelfsprekend bij Fener heeft.quote:Op maandag 7 januari 2008 09:57 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
[..]
Kezman, ik zei het van de zomer al
. Maar die wil vast niet komen..
quote:Op maandag 7 januari 2008 09:57 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
[..]
Kezman, ik zei het van de zomer al
. Maar die wil vast niet komen..
Dat gaat gewoon van zijn loon afquote:Op maandag 7 januari 2008 10:01 schreef RubenSosa het volgende:
[..]
Zal hij dan weer van alles kapot slaan in de catacombe
quote:Op maandag 7 januari 2008 10:13 schreef xFriendx het volgende:
[..]
Dat gaat gewoon van zijn loon af![]()
'Nou Mateja, hier is je loonstrookje voor de maand februari'.
'Je ontvangt ¤ 166.000 (2 mil per jaar) echter gaan er nog wat onkosten af'.
'Oh jee, gaan we weer'
'Eens even zien, 3 fotolijstjes, 5 mokken, 1 ruit, 3 ballen, 30 klappers, 1 spiegel en 1maal het boetepotje nadat je jeukpoeder in het boxershorts van Pelle hebt gegooid'
'hihi'
'Alsjeblieft, dat maakt na alle onkosten dan ¤ 165.330,-
Mijn god, als dat waar isquote:
Komende zomer pas.quote:Op maandag 7 januari 2008 10:52 schreef Hertog_Martin het volgende:
Intussen probeert Heerenveen amrabat te halen, alves is dus sowieso weg lijkt me.
Als in zijn clausule staat dat ie recht heeft op 5% van de transfersom te betalen door Heerenveen, als ze een akkoord met AZ hebben over de transfersom en Alves is persoonlijk rond met AZ dan behoort de deal gewoon klaar te zijn. Aankomen met dat AZ die 5% moet gaan betalen is niet slim, maar verachtelijkquote:Op maandag 7 januari 2008 10:58 schreef thaduck het volgende:
Amrabat is niet echt een spits volgens mij hoor
Maar Alves gaat wel, dat lijkt me duidelijk. En Heerenveen heeft nog genoeg tijd, en wil dus het onderste uit de kan. En dat doen ze best slim, dat moeten we toch wel toegeven.
Het gebeurt, dus het kan.quote:Op maandag 7 januari 2008 11:14 schreef Hertog_Martin het volgende:
Gast, als het zwart op wit staat.... een transfersom kan je over onderhandelen ja, dit soort dingen niet.
Je hebt gelijk als het allemaal zo principieel ligt. Maar ik vermoed dat al dit soort zaken gewoon onderdeel van de onderhandeling zijn. Als je heel principieel wilt doen, hoeft Heerenveen uberhaupt niet te onderhandelen, Alves heeft gewoon een contract.quote:Op maandag 7 januari 2008 11:03 schreef Hertog_Martin het volgende:
[..]
Als in zijn clausule staat dat ie recht heeft op 5% van de transfersom te betalen door Heerenveen, als ze een akkoord met AZ hebben over de transfersom en Alves is persoonlijk rond met AZ dan behoort de deal gewoon klaar te zijn. Aankomen met dat AZ die 5% moet gaan betalen is niet slim, maar verachtelijk
Als het zo is dan he...
quote:Als alle spelers van de nationale ploeg bij elkaar komen, is iedereen afkomstig van topclubs. Als ik dan vertel bij welke club ik voetbal, moeten mijn medespelers lachen. Ik wil nu eindelijk tot dezelfde categorie behoren als mijn teamgenoten in Brazilië", zegt hij in onder meer The Sunday Mirror.
Factor 100x meer dan Heerenveen. Bestaat ook al 125 jaar ofzo. En heeft succesvolle tijden gekend. Maar gaat niet zozeer om City, maar om het uitkomen in de Premier League. Van de week ook weer Aston Villa - manchester United gezien en een eredivisie wedstrijd is er niets bij. De 2e competitie van engeland is nog beter dan de eredivisie.quote:Op maandag 7 januari 2008 11:49 schreef TerroRobbie het volgende:
Ach alsof City internationaal zoveel allure heeft..
Spelen voor een kutclub die alleen via een 3de persoon iets kan bereiken met veel geld dus.quote:Op maandag 7 januari 2008 11:54 schreef Hertog_Martin het volgende:
En Manchester City heeft nu een grote zak geld dus het is net zoiets als voor Chelsea spelen.
En weer die blinde adoratie voor het Engelse voetbalquote:Op maandag 7 januari 2008 11:54 schreef Hertog_Martin het volgende:
[..]
Factor 100x meer dan Heerenveen. Bestaat ook al 125 jaar ofzo. En heeft succesvolle tijden gekend. Maar gaat niet zozeer om City, maar om het uitkomen in de Premier League. Van de week ook weer Aston Villa - manchester United gezien en een eredivisie wedstrijd is er niets bij. De 2e competitie van engeland is nog beter dan de eredivisie.
En Manchester City heeft nu een grote zak geld dus het is net zoiets als voor Chelsea spelen.
Alle credits voor de andere spelers van Heerenveen en wij bij 0-5 weer lekker scanderen: Alves, Alves, who the fuck is...........quote:SC Heerenveen gunt Alves rust (2)
EREDIVISIE
N i e u w bericht, meer informatie
HEERENVEEN (ANP) - FC Utrecht heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen SC Heerenveen niets te vrezen van de Braziliaanse spits Afonso Alves. De veelbesproken topschutter heeft van de Friese clubleiding toestemming gekregen om voorlopig in zijn vaderland te blijven. Daarmee wil het bestuur de rust binnen de eigen gelederen zoveel mogelijk bewaren.
Alves is sinds enkele weken opnieuw het middelpunt van veel transfergeruchten. Hij had zich maandag moeten melden in het Abe Lenstra Stadion voor de hervatting van het trainingsprogramma. De Friese clubleiding gunde hem evenwel tot nader order extra verlof.
,,Dat is een bewuste keuze'', legde directeur Yme Kuiper op de website van SC Heerenveen uit. ,,De vele geruchten brengen een boel rumoer met zich mee en daar is in Heerenveen niemand bij gebaat. Ook Alves zelf niet.''
AZ leek de belangrijkste kandidaat om hem tijdens de winterstop alsnog in te lijven. Aan het begin van het seizoen ketste zijn overgang naar Alkmaar op het laatste moment af op de hoge afkoopsom die SC Heerenveen eiste. Ook bij de tweede poging om de begeerde Alves binnen te halen, vormen de financiële voorwaarden een struikelblok. Naar verluidt, is nu ook de Engelse club Manchester City stevig in de markt om de 26-jarige aanvaller deze maand over te nemen.
In afwachting van de komende ontwikkelingen besluit de Friese clubleiding eind deze week wanneer Alves zich eventueel weer moet melden in Heerenveen
Een ding is zeker, was het andersom geweest, dus Alves die naar Heerenveen ging en AZ die die 5% niet wilde betalen, dan waren de rapen gaar geweest hier.quote:Op maandag 7 januari 2008 11:10 schreef MaxPower het volgende:
Verachtelijk?![]()
Gewoon onderhandelen om er zo goed mogelijk uit te springen. Van alledrie kanten gebeuren er dit soort spelletjes tijdens de onderhandelingen.
quote:
quote:Maandagmiddag houdt AZ zijn jaarlijkse nieuwjaarsreceptie. Hieraan voorafgaand zal technisch directeur Marcel Brands exclusief voor sponsoren een presentatie geven waarin wordt ingegaan "het technische beleid, actuele transfers en de samenwerking met Louis van Gaal".
De presentatatie voor de sponsoren begint om 15.30 uur. Om 17.00 uur vangt voor de overige genodigden de nieuwjaarsreceptie aan. De AZ Fanpage is in het stadion aanwezig en zal eventueel nieuws via de site kenbaar maken.
Ach, het is maar net hoe je met elkaar communiceert. Wat er eerder gezegd werd, is die 18miljoen inclusief of exclusief de 5% tekenpremie voor Alves? Als je daar geen goede afspraken over maakt, dan kom je dit soort struikelblokken tegen. Daar kun je SC Heerenveen de schuld van geven, het kan net zo goed aan AZ liggen. En waarom moet Scheringa zo moeilijk doen? Als hij Alves zo ontzettend graag wil hebben, dan moet 'ie gewoon betalen. Persoonlijk heeft 'ie geld zat en in het harde zakenleven komt 'ie dit soort geintjes vaak genoeg tegen. Zeker waar het keiharde miljoenendeals betreft!quote:Op maandag 7 januari 2008 13:38 schreef fuckbuddy het volgende:
[..]
Een ding is zeker, was het andersom geweest, dus Alves die naar Heerenveen ging en AZ die die 5% niet wilde betalen, dan waren de rapen gaar geweest hier.![]()
Ik hoop echt dat ze eruit komen.
En over dat principe, Scheringa laat gewoon zijn middelvinger zien.
Hij bied al een superhoge prijs voor een spits, tegen de condities die op papier staan.
Dan kan het niet zo zijn dat ie ook nog wel ff 9 ton erbij moet lappen.
Ik snap dat Heerenveen het probeerd, maar ik vind dit echt niet kunnen.
Dan moet je die 5% clausule niet in je contract zetten....
Lijkt me duidelijk en verklaart de 14miljoen pond (18,8mln euro) van City. AZ zal gewoon meer moeten betalen of Alves cs. moet z'n percentage laten schieten.quote:Heerenveen heeft grofweg met Alves afgesproken dat hij mag gaan als Heerenveen ¤ 18 mio ontvangt, deze afspraak ligt contractueel vast. Dan is het dus conform afspraak dat Heerenveen 18 mio wil en niet 17,1. In deze ¤ 18 mio is het deel voor Malmo overigens begrepen. Door die afspraak is de ¤ 900.000 dus niet meer de zorg van Heerenveen, ongeacht wat er in het 'gewone' contract staat.
Of het klopt dat Heerenveen Alves extra rust geeft is nog maar de vraag.quote:Op maandag 7 januari 2008 12:39 schreef SCH het volgende:
[..]
Alle credits voor de andere spelers van Heerenveen en wij bij 0-5 weer lekker scanderen: Alves, Alves, who the fuck is...........
Alves zal wel moeten komen mocht 'ie nog weg willen. Het zal allemaal nu wel dusdanig concreet zijn dat het geen zin heeft 'm mee te laten trainen. Straks wordt 'ie bijvoorbeeld donderdag verkocht, heb je nog niks aan de voorbereiding...quote:Op maandag 7 januari 2008 14:39 schreef Bruce117 het volgende:
[..]
Of het klopt dat Heerenveen Alves extra rust geeft is nog maar de vraag.
Ik beweer niet dat het niet klopt, maar als Alves het vertikt om terug te komen, en Heerenveen er genoeg van heeft, en besloten heeft om hem te verkopen, dan klinkt het op deze manier een stuk beter dan dat er oneenigheid zou zijn.
Daar gaat het niet om.quote:Op maandag 7 januari 2008 14:50 schreef thaduck het volgende:
Nee hoor, die gaat naar Engeland of Italië ofzo. Wat de fuk heeft AZ hem te bieden als hij Heerenveen al niet goed genoeg vindt? Want eerlijk is eerlijk, zoveel beter is AZ niet.
Maja, de vraag is aan wie. Voor hetzelfde zit ie straks lekker z'n zakken te vullen in Rusland zoals een Hiddink. Beetje kaviaar snoepen en tig kinderen produceren bij Russische hoertjes.quote:Op maandag 7 januari 2008 15:23 schreef Hertog_Martin het volgende:
Nou, binnen 3 uur zullen we het wel weten dan... als t goed is.
Maar wel vreemd dat Heerenveen bepaald dat ie in Brazilie mag blijven en dat ie zondag niet hoeft te spelen.... als 't goed is is ie dan toch al lang verkocht?
Dirk Scheringa!!quote:Op maandag 7 januari 2008 13:38 schreef fuckbuddy het volgende:
[..]
Een ding is zeker, was het andersom geweest, dus Alves die naar Heerenveen ging en AZ die die 5% niet wilde betalen, dan waren de rapen gaar geweest hier.![]()
Ik hoop echt dat ze eruit komen.
En over dat principe, Scheringa laat gewoon zijn middelvinger zien.
Hij bied al een superhoge prijs voor een spits, tegen de condities die op papier staan.
Dan kan het niet zo zijn dat ie ook nog wel ff 9 ton erbij moet lappen.
Ik snap dat Heerenveen het probeerd, maar ik vind dit echt niet kunnen.
Dan moet je die 5% clausule niet in je contract zetten....
Wat is daar nou weer vreemd aan? Heerenveen heeft het gewoon over de situatie dat hij werknemer is van Heerenveen, over een andere situatie hebben zij niks te vertellen.quote:Op maandag 7 januari 2008 15:23 schreef Hertog_Martin het volgende:
Maar wel vreemd dat Heerenveen bepaald dat ie in Brazilie mag blijven en dat ie zondag niet hoeft te spelen.... als 't goed is is ie dan toch al lang verkocht?
They will also not be pursuing interest in Brazil striker Afonso Alves at Heerenveen.quote:City step up talent search
7/ 1/2008
THE Blues have been linked with a string of new faces this weekend with a new striker top of the priority list.
Boss Sven-Goran Eriksson has remained impassive under questioning about his specific January targets but his chief confidante Tord Grip has been busy earmarking strikers who would improve the Blues' chances of qualifying for Europe.
They remain interested in the proven Premier League talents of Peter Crouch and Nicolas Anelka and have now been linked with fresh approaches for Brazil international striker Fred at Lyon, German World Cup star Lukas Podolski and Roma forward Amantino Mancini, with Rolando Bianchi possibly going the other way in part-exchange.
CSKA Moscow duo Vagner Love and Daniel Carvalho are others on the Blues radar as the transfer roundabout hits full swing but Blues fans can forget the £8m gossip linking them with a move for defender Pascal Chimbonda at Spurs.
Not only does the former Wigan man not fit the age profile of an Eriksson signing but with Nedum Onuoha, Vedran Corluka, Jihai Sun, and Shaleum Logan all having played right back this season and Academy starlet Kieran Trippier improving fast there is no desire to add another full-back to the squad.
They will also not be pursuing interest in Brazil striker Afonso Alves at Heerenveen.
The Blues may, however, be on the look out for an experienced keeper with Swede Andreas Isaksson on the brink of departure.
Who would you like to see City target? Have your say
dat zou cker mooi zijnquote:Op maandag 7 januari 2008 16:28 schreef DANILXL het volgende:
hmm ik ben benieuwd. Misschien zit hij helemaal niet in Brazilie, maar wordt hij zo dadelijk gepresenteerd bij AZ. Dat zou wel een stunt van Dirkie zijn![]()
'We hebben z'n tweelingbroer gevonden, speelde ergens op een veldje in Brazilie' en dan loopt Alves binnen.quote:Op maandag 7 januari 2008 16:43 schreef Treebeard6 het volgende:
[..]
dat zou cker mooi zijnOnze goede ouwe Dirkie die heeft vast wel een verassing
http://www.voetbalprimeur.nl/?t=news&id=66889&c=1quote:'Manchester City laat Alves varen'
Een nieuwe aflevering in de soap rondom Afonso Alves. Nadat eerder een transfer naar AZ afketste, lijkt nu ook Manchester City af te haken in de strijd om de handtekening van de Braziliaan.
De lokale krant Manchester Evening News bericht in haar meest recente editie dat Manchester City geen vervolg geeft aan de interesse in Afonso Alves. Een nadere toelichting wordt niet gegeven.
City zou haar interesse verleggen naar Fred (Olympique Lyon), Lukas Podolsi (Bayern München) en Amantino Mancini (AS Roma). Ook Peter Crouch (Liverpool) en Nicolas Anelka (Bolton Wanderers) zouden nog in beeld zijn.
AZ Fanpagequote:AZ is nog steeds in onderhandeling over Afonso Alves. Dat maakte Marcel Brands maandagmiddag bekend tijdens een exclusieve presentatie voor sponsors.
Van een ‘Plan B’ is geen sprake, gaf de technisch directeur tegelijkertijd aan. “Het is Alves of niks.” Daarmee verwees Brands de berichten over de mogelijke komst van Mateja Kezman en Lasse Nilsson naar het rijk der fabelen.
quote:yes his mafia manager is also a big problem. Don´t his manager(s) own his transfer rights or something????
All I can say is that City should stay away from A. Alves.
He is trouble. Big trouble
quote:He is like van Nistelrooij(played for us as well) maybe even better at this point, but ruud developt mmagnificentin england. Afonso can for sure, in basics he is better then Ruud. Surely better dan Huntelaar and Samaras.
asking price for Afonso is 20 million euros. No joke. a bid of rivals AZ Alkmaar was turned down, it was about 16.5 million euros spread in 4 years.
quote:I'm ambivalent. There are others I'd rather. Including Crouch. Which is really saying something, coming from me.
Wat quotes van een Manchester City forum.quote:Keep it on your mind that the dutch league is pretty lame, IMO.
Remember that Kezman was scoring above 30 goals per season, but after that he was a total flop in Chelsea and Atletico Madrid.
Hoe kan je dit Brands aan rekenen?quote:Op maandag 7 januari 2008 17:16 schreef SCH het volgende:
Wel lekker gefaald, die Brands, sta je dan met lege handen
Die gasten van sportweek zijn wel irritant tevreden met de fout van VI zeg, dit is al de 2e keer.quote:Op maandag 7 januari 2008 17:07 schreef mrRich het volgende:
Reportage vanuit Alkmaar: nieuwjaarsreceptie zonder Alves Tell-a-Friend print nieuwsartikel
--------------------------------------------------------------------------------
Datum: 7-jan-2008 12:40
Door Remco Regterschot
Alkmaar, maandag 7 januari, een uur of twaalf.
De lunch begint dan wel zo’n beetje in de Brasserie van het DSB Stadion. Het had een feestelijke lunch moeten worden voor de beleidsbepalers van AZ. De club van eigenaar Dirk Scheringa was in het diepste geheim al tot een akkoord gekomen met SC Heerenveen over de overgang van Afonso Alves, het scorende fenomeen uit Brazilië.
'Clubkostuum lag al klaar'
Het AZ-clubkostuum scheen al te zijn besteld, de nieuwjaarsreceptie later op de dag zou net zo feestelijk worden als de lunch. De spelers van Heerenveen waren ook al ingelicht; Alves zou naar AZ gaan, het was de bedoeling dat hij vandaag, op 7 januari, al om 14.30 uur de eerste training zou meemaken. Informatie die ook bekend was bij Voetbal International waarschijnlijk. Het blad nam op 2 januari de gok om de ‘definitieve’ transfer wereldkundig te maken. De clubs zelf bevestigden voor- en na dat ‘nieuws’ echter nog steeds niets. Wijselijk hielden ze een slag om de arm, alle betrokkenen herinnerden zich de eerste poging van AZ om Alves over te nemen. In de zomer was dat. Tijdens de eerste transferperiode. Alves kwam echter niet, de clubs bleken halsstarrig naar elkaar toe, de relatie tussen Alkmaar en Heerenveen werd ijzig.
Brands moet ontzet zijn
Maar goed, nu waren de twee clubs akkoord. Niet dus. Ergens in het proces was weer iets misgegaan, VI moest zijn ‘nieuws’ op 5 januari pijnlijk herroepen.
Het zou gaan om wat percentages van de transfersom. Een beetje voor Alves, een beetje voor zijn oude club uit Zweden, Malmo. Het percentage wat Alves eiste, zou precies het verschil zijn tussen wat AZ heeft geboden en wat Manchester City wil betalen. Negen ton. Vijf procent van achttien miljoen. Manchester City, de clubnaam die ook in de eerste onderhandelingen al eens opdook. City, de club bovendien waar die enge Zweed (Sven Goran Eriksson) trainer is.
‘Zo’n tien, twintig procent,’ schatte de manager technische zaken van AZ, Marcel Brands de kans op alsnog slagen van Alves’ komst. Hij moet ontzet zijn. Namens AZ wilde hij voordat de eerste training van de tweede competitiehelft zou beginnen (en voordat hij een weekje op vakantie zou gaan), de nieuwe spits presenteren.
Van Gaal zou zich wel eens kunnen bezinnen op zijn toekomst
Scheringa vond het echter welletjes. Afspraak is afspraak, achttien miljoen is geen achttien komma negen miljoen. En omdat ook ‘plan B’ niet werkt (AZ had een alternatief achter de hand, een spits uit een buitenlandse competitie, maar ook die komt niet) staat Brands met lege handen voor trainer Louis van Gaal. Tenzij het waar is dat Mateja Kezman overkomt van Fenerbahçe.
Lukt niets, dan zou Van Gaal zich wel eens zou kunnen bezinnen op zijn toekomst in Alkmaar, nu er weer geen topspeler naar AZ wil (kan) komen. Hij had zelfs zijn zo gekoesterde salarishuis voor Alves afgebroken. Lunchtijd dus, maar waarschijnlijk krijgt Brands geen hap door zijn keel.
http://www.sportweek.nl/detail.asp?groupid=0&newsid=47290
Sportweek is gewoon een kutblad met een kutredactie. Laten ze eerst zelf eens met wat nieuws komenquote:Op maandag 7 januari 2008 17:24 schreef Opgezwollenlever het volgende:
[..]
Die gasten van sportweek zijn wel irritant tevreden met de fout van VI zeg, dit is al de 2e keer.
Verder is het een kansloze soap. Hopen dat hij deze maand tegen de Graafschap niet meedoet in elk geval.
Nogmaals, een akkoord over 18miljoen netto voor SC Heerenveen, een akkoord inclusief of exclusief het tekengeld voor kamp Alves? Het is wel makkelijk afschuiven op SC Heerenveen en/of Alves. We kennen hier allemaal de details niet, maar als het om dit soort deals gaat had Brands ook wel iets nauwkeuriger mogen zijn. En zeker DSB zou wat oplettender moeten zijn geweest, die zou er ervaring mee moeten hebben.quote:Op maandag 7 januari 2008 17:19 schreef fuckbuddy het volgende:
[..]
Hoe kan je dit Brands aan rekenen?
Flauwekul, hij heeft gedaan wat ie moest doen.
Alles was voor elkaar, het gelazer zit tussen Heerenveen en Alves.
Over die 5% en dit kan je Brands niet aanrekenen.
Die vind ik te makkelijk... Brands had een accoord bereikt met Heerenveen!
Maar AZ biedt 18 miljoen, dat SC Heerenveen minder overhoud is niet het probleem van AZ of Alves, hadden ze maar die clausule er niet in moeten zetten.quote:Op maandag 7 januari 2008 17:43 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
[..]
We'll see. 18 miljoen netto is een prima bedrag voor deze superspits. 17,1mln is echter geen deel, in dat opzicht kan ik me uitstekend in de houding van SC Heerenveen vinden.
Zeg dan als Heerenveen zijnde ''We verkopen Alves niet''. Je kan mij niet wijsmaken dat een transfer van 18 miljoen euro afketst op 9 ton.quote:Op maandag 7 januari 2008 17:47 schreef sjimz het volgende:
[..]
Maar AZ biedt 18 miljoen, dat SC Heerenveen minder overhoud is niet het probleem van AZ of Alves, hadden ze maar die clausule er niet in moeten zetten.
wat een bullshitquote:Op maandag 7 januari 2008 17:47 schreef MaxPower het volgende:
Ach, in het contract staat ook dat Alves tot 2011 getekend heeft, aan die clausule houdt ie zich toch ook niet?
Wat voor excuus zie jij?? Ik zie hier alleen maar figuren (en ook in de media) die de schuld op SC Heerenveen en kamp Alves proberen af te schuiven..quote:Op maandag 7 januari 2008 17:45 schreef TerroRobbie het volgende:
Grappig, die Heerenveeners die allerlei rare excuusjes gaan bedenken om zich eruit te lullen
Maar dan moet er dus nog meer geld komen. In een eerdere post van jou zat het deel voor Malmo in die 18 miljoen inbegrepen. Ik neem aan dat in die 18 er dus een deel gereserveerd is voor Malmo. Dit was geloof ik 2 (?) miljoen? Dan ga je al naar 16. Vervolgens zou Heerenveen dan nog 9 ton moeten voldoen aan Alves en zit je op 15,1 netto.quote:Op maandag 7 januari 2008 18:11 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
[..]
Wat voor excuus zie jij?? Ik zie hier alleen maar figuren (en ook in de media) die de schuld op SC Heerenveen en kamp Alves proberen af te schuiven..
Het is heel simpel. Alves staat tot zomer 2011 onder contract bij SC Heerenveen. SC Heerenveen hoeft hem niet te verkopen, AZ wil 'm heel graag hebben. Als SC Heerenveen netto 18 miljoen wil overhouden, dan is een totaal bedrag van 18 miljoen overgemaakt door AZ niet toereikend. En we weten allemaal niet wat er precies tussen Alves en Heerenveen, tussen Alves en AZ en/of tussen Heerenveen en AZ is afgesproken.
Het lijkt mij dan verstandiger gewoon je mond te houden en door te onderhandelen in plaats van elkaar de Zwarte Piet toespelen. Maar afijn, de historie leert dat ze daar aan de andere kant van de Afsluitdijk (en dan doel ik niet alleen op Alkmaar) anders over denken..
Pardon? Vandaag zou er toch iemand gepresenteerd worden? Dat is niet gelukt. Nu is het ineens Alves of niemand want het is Brands ook niet gelukt om de andere beoogde spits binnen te halen.quote:Op maandag 7 januari 2008 17:19 schreef fuckbuddy het volgende:
[..]
Hoe kan je dit Brands aan rekenen?
Flauwekul, hij heeft gedaan wat ie moest doen.
Alles was voor elkaar, het gelazer zit tussen Heerenveen en Alves.
Over die 5% en dit kan je Brands niet aanrekenen.
Die vind ik te makkelijk... Brands had een accoord bereikt met Heerenveen!
Goed hequote:Op maandag 7 januari 2008 17:45 schreef TerroRobbie het volgende:
Grappig, die Heerenveeners die allerlei rare excuusjes gaan bedenken om zich eruit te lullen
Excuus, bij die 18 miljoen netto zit het bedrag voor Malmo (naar verluidt zo'n 2,7mln) inbegrepen.quote:Op maandag 7 januari 2008 18:30 schreef xFriendx het volgende:
[..]
Maar dan moet er dus nog meer geld komen. In een eerdere post van jou zat het deel voor Malmo in die 18 miljoen inbegrepen. Ik neem aan dat in die 18 er dus een deel gereserveerd is voor Malmo. Dit was geloof ik 2 (?) miljoen? Dan ga je al naar 16. Vervolgens zou Heerenveen dan nog 9 ton moeten voldoen aan Alves en zit je op 15,1 netto.
Wil HEE 18 netto dan dient er dus 18+2+0,9 over de balk te komen wat 20,9 mil maakt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |