abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zondag 6 januari 2008 @ 13:27:55 #151
163488 RubenSosa
Sierd de Vos = BAAS (KOEKOEK!)
pi_55821432
quote:
Op zondag 6 januari 2008 13:23 schreef fuckbuddy het volgende:

[..]

Nee dat komt nergens terug. Dat management zal wel een percentage krijgen maar 10miljoen is onzin.
Vanavond maar eens voetbal insite gaan kijken, daar zullen ze zeker tekst en uitleg kunnen geven.
Of Derksen kan vertellen dat het rond is!

En nog steeds zie ik die deal doorgaan, nu zelfs meer dan gisteren
Mag ik vragen waarom je er nog steeds zoveel vertrouwen in heb?
Monza 2021: RIC #1 - and for anyone who thought i left, i never left. i just moved aside for a bit.
pi_55821457
Die blijft gewoon bij Heerenveen
pi_55821503
Heerenveen houdt zich aan het principe: jij wil weg? prima, maar dan zie je af van die clausule.

Kan ik me goed in vinden. Samaras heeft destijds zijn percentage laten vallen.
pi_55821567
Als bovenstaande allemaal waar is, kan Heerenveen toch gewoon hem die 15% geven en 15% eisen van een toekomstige transfer van Alves? Is het ook opgelost.
pi_55821617
Daar moet AZ maar net zin in hebben.
pi_55821664
quote:
Op zondag 6 januari 2008 13:34 schreef Hertog_Martin het volgende:
Als bovenstaande allemaal waar is, kan Heerenveen toch gewoon hem die 15% geven en 15% eisen van een toekomstige transfer van Alves? Is het ook opgelost.
Ligt eraan voor hoeveel Alves door AZ verkocht wordt he of het effect heeft.
  zondag 6 januari 2008 @ 13:40:07 #157
89850 Proud2beDiepfries
Fryslân Boppe!!!
pi_55821684
quote:
Op zondag 6 januari 2008 11:27 schreef xFriendx het volgende:
Als je zo graag naar AZ zou willen omdat alles er geweldig is dan laat je die extra centen lekker zitten.
En daar gaat het mis, hij wil niet naar AZ omdat alles er geweldig is, maar omdat 'ie er meer kan verdienen..

Kan hij elders nog meer krijgen, dan wil hij daar heen.., 't is z'n broodwinning. Tot op zekere hoogte valt daar wat voor te zeggen, al drijft hij het (gesteund door de kliek om hem heen) wel in het extreme door.

Dat Alves zelf ook nog een 'tekenpremie' krijgt lijkt me op zich wel logisch. Gesteggel zal wel gaan om wie voor die tekenpremie opdraait, normaal gesproken zal dat de koper zijn. En dan is de vraag of die tekenpremie reeds bij de 18 miljoen (voorzover die klopt) inzit of daar nog bovenop moet worden betaald. Kun je een geschil tussen SC Heerenveen en Alves noemen, lijkt me ook dat Scheringa daarin bij kan springen.

We'll see, het is in sportief opzicht doodzonde dat hij SC Heerenveen gaat verlaten, het blijft een fantastische voetballer en met Alves is er een goede kans dat 'we' nog serieus mee gaan doen om de top3-plaatsen. 18 miljoen is echter een bedrag wat een gezonde club als SC Heerenveen normaal gesproken niet af kan slaan. En met het geld van Alves kun je je team op meerdere fronten versterken + je bent van alle gezeur af (maar mist wel de soap eromheen, die is ook wat waard ). To be continued..
I'm a shooting star leaping through the sky like a tiger defying the laws of gravity
Farookh Bulsara (Freddie Mercury) 05/09/1946-24/11/1991
Hattrick: SC diepFries (1295088)
pi_55822415
Voor welk bedrag heeft Sc Heerenveen Alves aangekocht trouwens?

Was dat niet ook een recordbedrag voor Heerenveen begrippen toen?

Ik kan wel begrijpen dat ze met zo'n topspeler wel dik winst willen maken in Heerenveen en dan drukt die 15% die Alves nu eist toch aardig op de winstmarge. Ik snap wel dat ze hem niet met een relatief (voor een topspeler) te lage winstmarge doorverkopen terwijl ze in de zomerstop nog 5 miljoen meer kunnen vangen als er écht kapitaalkrachtige clubs uit Europa komen aankloppen.

Als je zo'n topspeler hebt als Alves moet je er ook alles uithalen wat er in zit, zeker ook vanwege de opstelling van Alves zelf.
'De neiging rijke en machtige mensen te bewonderen, zelfs welhaast te aanbidden en mensen van arme of gewone komaf te verachten dan wel te negeren is de belangrijkste en meest universele oorzaak van de corruptie van ons morele besef' Adam Smith
pi_55822478
quote:
Op zondag 6 januari 2008 13:36 schreef MaxPower het volgende:
Daar moet AZ maar net zin in hebben.
ja, maar ze willen 'm toch zo graag. Compromis sluiten is de sleutel tot deals maken
pi_55822579
quote:
Op zondag 6 januari 2008 14:11 schreef Tomatenboer het volgende:
Voor welk bedrag heeft Sc Heerenveen Alves aangekocht trouwens?
4.5 miljoen.
pi_55822901
quote:
Op zondag 6 januari 2008 14:18 schreef MaxPower het volgende:

[..]

4.5 miljoen.
En Heerenveen verkoopt hem nu aan de hoogstbiedende, al zou het de concurrent zijn, maakt ze niet uit. Kortom, Alves past eigenlijk juist zeer goed bij Heerenveen. Enig verschil, Alves heeft dubieuze handelaren, Heerenveen ervaren, waardoor de club geen slachtoffer is.
  zondag 6 januari 2008 @ 14:34:53 #162
121310 venomsnake
El Saltador
pi_55822947
quote:
'City koopt Alves voor 18,8 miljoen euro'

Afonso Alves (foto, rechts) verhuist van SC Heerenveen naar Manchester City. Volgens The Sunday Mirror betaalt City veertien miljoen pond (18,8 miljoen euro) voor de Braziliaan.

Begin november berichtte De Telegraaf al over een akkoord tussen City en SC Heerenveen. Uit vrees om de werkvergunning niet rond te krijgen, haakte de Engelse subtopper af.

‘Het is mijn droom om in de Premier League te spelen,’ zegt Alves in The Sunday Mirror. ‘Dat helpt me ook om in beeld te blijven bij de Braziliaanse nationale ploeg. Met Brazilië speelde ik in juni op Wembley, een fantastische ervaring. Als ik me nu meld bij de nationale ploeg en ik vertel mijn collega-internationals voor welke club ik uitkom, dan lachen ze me uit.’ (MA)

Sportweek
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
pi_55822982
Iedereen in Alkmaar e.o. kan de tering krijgen want Alves gaat naar Engeland.
pi_55823255
"I played for Brazil at Wembley and enjoyed the experience. When I turn up for international duty all the other players arrive from the top clubs. They ask me where I play and laugh when I tell them. "I want to be in the same bracket as them."

Aw hij wordt uitgelachen

Maar naar City dus, zie ik 'm wel op sport1 verschijnen.
pi_55823307
Maar ik dacht dat ie niet spelgerechtigd was in Engeland? Daar ging het vorige keer toch ook mis voor Middlesbrough en Man City?

Edit; \'Alves kan niet naar Manchester City\'

Daarna heeft ie toch geen interlands gespeeld, of wel?
pi_55823325
Niet naar AZ dus . Wat een slapstick .
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
pi_55823376
18,8 miljoen takke tering wat een bedrag.
pi_55823397
Nu snap ik er helemaal niets meer van. Hij zou in eerste instantie naar Manchester City maar was, door een gebrek aan gespeelde wedstrijden voor het nationale elftal, niet speelgerechtigd in Engeland.

Nu ineens kan het wel
pi_55823407
Overigens is die 18,8 miljoen natuurlijk alleen maar de transfersom. Ik zou niet denken dat AZ het laat afketsen op een 8 ton. Hij zal waarschijnlijk daar veel meer aan jaarsalaris gaan ontvangen.

Nou ja, mazzel Alves. Je hebt mijn dag nu weer goedgemaakt
pi_55823438
quote:
Op zondag 6 januari 2008 14:55 schreef xFriendx het volgende:
Overigens is die 18,8 miljoen natuurlijk alleen maar de transfersom. Ik zou niet denken dat AZ het laat afketsen op een 8 ton. Hij zal waarschijnlijk daar veel meer aan jaarsalaris gaan ontvangen.

Nou ja, mazzel Alves. Je hebt mijn dag nu weer goedgemaakt
En het spelen in de Premier League, wat ook een vereiste is van de bondscoach van Brazilie voor dat ie bij de selectie kan blijven.
pi_55823569
Aan de ene kant vind ik het als fan erg jammer voor AZ. Ze zitten momenteel te springen om een scorende spits. Aan de andere kant weet ik niet of je er zo rouwig om moet zijn. Ik denk niet dat een selectie zoals die van AZ zit te wachten om een dermate 'wispelturige' spits, die letterlijk met alle winden mee waait en zich gek laat maken door zakenwaarnemers en het grote geld.

Het gevoel dat ik als supporter bij de club en het team heb is dat men juist uitgaat van de kracht van het collectief. Het is weliswaar topsport, maar men doet het samen en als team, en niet op basis van individuele kwaliteit. Dat je hierdoor dit seizoen tekort schiet is jammer, maar hoeft nog niet gelijk te betekenen dat je die visie aan de kant schuift.
pi_55823623
Ook dit is natuurlijk nog maar een gerucht, waarschijnlijk door de shoppende zaakwaarnemers de wereld in geholpen. The Mirror is ongeveer niveautje Voetbal International.
  zondag 6 januari 2008 @ 15:10:32 #173
147271 fuckbuddy
Ken sent me
pi_55823655
Die link werkt niet (meer)
Ik geloof er werkelijk geen ruk van, maar snap er ook geen reet van.

Hoe zou dit nou kunnen? Dat het toch mogelijk is..
Op vrijdag 5 oktober 2007 14:40 schreef BobRooney het volgende:
Volgens mij probeerde die invalide zelf een strijker af te steken, maar ging er iets fout.
  zondag 6 januari 2008 @ 15:13:02 #174
121310 venomsnake
El Saltador
pi_55823708
quote:
Op zondag 6 januari 2008 15:10 schreef fuckbuddy het volgende:
Die link werkt niet (meer)
Klik!
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
pi_55823735
Hoorde het net op de radio, blijkbaar is dit zo
  zondag 6 januari 2008 @ 15:15:01 #176
147271 fuckbuddy
Ken sent me
pi_55823744
quote:
Manchester City are set to sign Brazil's newest goalscoring hero Alfonso Alves in a £14million deal.

Dus hetzelfde stadium als AZ.
Is dus niet al vastgelegd!!

http://www.voetbalprimeur.nl/?t=news&id=66778&c=1
quote:
Het is echter maar de vraag in hoeverre het bericht van de Engelse sensatiekrant werkelijkheid kan worden. Alves was afgelopen zomer ook in beeld bij onder andere Manchester City, maar de kans op een Engelse werkvergunning lijkt klein.
Hier ook al!

Hoewel ik het echt wel bevestigd wil zien/horen.Dus vanavond rtl kijken
Op vrijdag 5 oktober 2007 14:40 schreef BobRooney het volgende:
Volgens mij probeerde die invalide zelf een strijker af te steken, maar ging er iets fout.
pi_55823788
Klinkt alsof "men" AZ en MC tegen elkaar aan het uitspelen is.
pi_55823793
Niets is zeker in deze soap.
There's a monkey in the jungle watching a vapour trail. Caught up in the conflict between his brain and his tail.
Winnaar Voetbalfoto-onderschriftcompetitie 2006-II, 2008-I.
The Terrifying Snoman | De Wageningse Berg
  zondag 6 januari 2008 @ 15:23:32 #179
147271 fuckbuddy
Ken sent me
pi_55823942
quote:
Op zondag 6 januari 2008 15:17 schreef Roellio het volgende:
Klinkt alsof "men" AZ en MC tegen elkaar aan het uitspelen is.
Welja... ik maak me er nog geen zorgen om hoor.
In de UK spelen heeft veel meer voeten in de aarde dan bij AZ.
Op vrijdag 5 oktober 2007 14:40 schreef BobRooney het volgende:
Volgens mij probeerde die invalide zelf een strijker af te steken, maar ging er iets fout.
pi_55823948
quote:
Op zondag 6 januari 2008 15:17 schreef EnGCatjuh het volgende:
Niets is zeker in deze soap.
'Erik de Vogel speelt Ludo Sanders, de evil zaakwaarnemer van Afonso Alves'.
  zondag 6 januari 2008 @ 15:27:59 #181
147271 fuckbuddy
Ken sent me
pi_55824043
http://www.voetbalzone.nl/doc.asp?uid=53490

Die hadden we moeten hebben verdomme!!
Op vrijdag 5 oktober 2007 14:40 schreef BobRooney het volgende:
Volgens mij probeerde die invalide zelf een strijker af te steken, maar ging er iets fout.
  zondag 6 januari 2008 @ 15:31:00 #182
102865 One_conundrum
zeg maar Conundrum
pi_55824107
quote:
Op zondag 6 januari 2008 15:23 schreef fuckbuddy het volgende:

[..]

Welja... ik maak me er nog geen zorgen om hoor.
In de UK spelen heeft veel meer voeten in de aarde dan bij AZ.
haha, dus jij denkt dat het Alves alleen om de poen gaat . . .
"Vanity, definitely my favorite sin. . . ."
pi_55824186
Ik gun 'm (gebaseerd op z'n prestaties) wel de transfer naar Man City, hij is niet de jongste meer dus avontuur naar buitenland moet nu toch wel gebeuren. Met Man City in de PL spelen is toch wel heel wat beter dan bij AZ in de ED.
  zondag 6 januari 2008 @ 15:34:40 #184
147271 fuckbuddy
Ken sent me
pi_55824190
quote:
Op zondag 6 januari 2008 15:31 schreef One_conundrum het volgende:

[..]

haha, dus jij denkt dat het Alves alleen om de poen gaat . . .
Nee hij gaat naar AZ en niet naar MC, dat denk ik!
Op vrijdag 5 oktober 2007 14:40 schreef BobRooney het volgende:
Volgens mij probeerde die invalide zelf een strijker af te steken, maar ging er iets fout.
pi_55824454
Wat heeft AZ eraan? die loopt na een half seizoen alweer weg in Alkmaar. MC daar hoort hij!
Kwalitatief hoogstaande flauwekul voor de intelligente onbenul!
pi_55824464
quote:
Op zondag 6 januari 2008 15:34 schreef fuckbuddy het volgende:

[..]

Nee hij gaat naar AZ en niet naar MC, dat denk ik!
Tenzij je argument is dat ie niet naar MC kán, ben je behoorlijk naief.

MC = Meer geld, meer aanzien, hoger niveau, meer kans op plek selectie brazilie.
pi_55824581
quote:
Op zondag 6 januari 2008 15:34 schreef Hertog_Martin het volgende:
Ik gun 'm (gebaseerd op z'n prestaties) wel de transfer naar Man City, hij is niet de jongste meer dus avontuur naar buitenland moet nu toch wel gebeuren.
Hij zit toch al wat jaartjes in het buitenland.
  zondag 6 januari 2008 @ 15:50:15 #188
147271 fuckbuddy
Ken sent me
pi_55824612
De reden waarom ik denk dat ie niet gaat heeft te maken met het feit dat je niet zo makkelijk een vergunning kan krijgen om meteen te spelen.
Das een groot opstakel, weten jullie dat gelazer nog met Alex die naar Chelsea ging?

En MC kan hetzelfde bieden als AZ, dan hebben ze ook hetzelfde probleem als AZ.
Die 15% etc, dus...

Maar ben het wel eens met jullie dat Man City schitterend is om te spelen!
Tuurlijk hoop ik ook dat ie bij ons komt spelen.
Op vrijdag 5 oktober 2007 14:40 schreef BobRooney het volgende:
Volgens mij probeerde die invalide zelf een strijker af te steken, maar ging er iets fout.
pi_55824616
quote:
Op zondag 6 januari 2008 15:48 schreef sjimz het volgende:

[..]

Hij zit toch al wat jaartjes in het buitenland.
  zondag 6 januari 2008 @ 15:51:22 #190
146874 DANILXL
timeo danaos et dona ferentes
pi_55824640
Als hij daar gaat spelen koop ik een shirt van City (altijd al een mooi shirt gevonden)
woensdag 24 juni 2008 01:51 schreef clumsy_clown het volgende:
Je topics zijn kut. Die klacht bijvoorbeeld, is pure vervuiling.
pi_55824691
quote:
Op zondag 6 januari 2008 15:43 schreef Hertog_Martin het volgende:

[..]

Tenzij je argument is dat ie niet naar MC kán, ben je behoorlijk naief.

MC = Meer geld, meer aanzien, hoger niveau, meer kans op plek selectie brazilie.
¤ = MC²
  zondag 6 januari 2008 @ 15:54:50 #192
146874 DANILXL
timeo danaos et dona ferentes
pi_55824727
quote:
Op zondag 6 januari 2008 15:53 schreef sjimz het volgende:

[..]

¤ = MC²
woensdag 24 juni 2008 01:51 schreef clumsy_clown het volgende:
Je topics zijn kut. Die klacht bijvoorbeeld, is pure vervuiling.
pi_55825083
Mooie transfers toch weer in ons landje .
pi_55825203
Zou wat zijn dan als Alves City naar CL schopt
PSV --- Chelsea FC --- Frank Lampard --- Heinz-Harald Frentzen --- Timo Glock
  zondag 6 januari 2008 @ 16:16:58 #195
146874 DANILXL
timeo danaos et dona ferentes
pi_55825304
MC is wel een mooie club

zou ook wel wat zijn als Alves samen met bijv. Berbatov in de spits staat
woensdag 24 juni 2008 01:51 schreef clumsy_clown het volgende:
Je topics zijn kut. Die klacht bijvoorbeeld, is pure vervuiling.
pi_55825343
quote:
Op zondag 6 januari 2008 16:16 schreef DANILXL het volgende:
MC is wel een mooie club

zou ook wel wat zijn als Alves samen met bijv. Berbatov in de spits staat
En Elano erachter
pi_55825857
Bij een transfer als deze zou Alves ws trouwens ook een arbitrage zaak winnen.
  zondag 6 januari 2008 @ 16:47:14 #198
89850 Proud2beDiepfries
Fryslân Boppe!!!
pi_55825990
quote:
Op zondag 6 januari 2008 15:50 schreef fuckbuddy het volgende:
De reden waarom ik denk dat ie niet gaat heeft te maken met het feit dat je niet zo makkelijk een vergunning kan krijgen om meteen te spelen.
Das een groot opstakel, weten jullie dat gelazer nog met Alex die naar Chelsea ging?
Naast voetballer van het jaar is hij natuurlijk ook recent Wereldtopscorer 2007 geworden. Dunga schijnt ook nog steeds vertrouwen in 'm te hebben, zeker wanneer hij in Engeland bij ManCity speelt is er een gerede kans dat hij een Gouden (reserve-)Kanarie blijft.
quote:
En MC kan hetzelfde bieden als AZ, dan hebben ze ook hetzelfde probleem als AZ.
Die 15% etc, dus...
City kan wel meer bieden, maar waarom zouden ze? Als je 'm voor 18,8 kunt krijgen, waarom dan 20 bieden? (vooropgesteld dat de bedragen kloppen...)
quote:
Maar ben het wel eens met jullie dat Man City schitterend is om te spelen!
Tuurlijk hoop ik ook dat ie bij ons komt spelen.
Als ik mocht kiezen...
I'm a shooting star leaping through the sky like a tiger defying the laws of gravity
Farookh Bulsara (Freddie Mercury) 05/09/1946-24/11/1991
Hattrick: SC diepFries (1295088)
  zondag 6 januari 2008 @ 16:49:36 #199
89850 Proud2beDiepfries
Fryslân Boppe!!!
pi_55826048
quote:
Op zondag 6 januari 2008 16:42 schreef Hertog_Martin het volgende:
Bij een transfer als deze zou Alves ws trouwens ook een arbitrage zaak winnen.
Transfer naar AZ of naar ManCity??

Naar AZ heeft 'ie geen schijn van kans. Samaras verloor zijn zaak toen hij naar ManCity wilde, Suarez verloor de zaak bij de overgang FCG -> Ajax...
Heerenveen doet niet moeilijk wanneer het om een bedrag richting de 20 miljoen gaat, lijkt me dat er dus überhaupt geen zaak is..
I'm a shooting star leaping through the sky like a tiger defying the laws of gravity
Farookh Bulsara (Freddie Mercury) 05/09/1946-24/11/1991
Hattrick: SC diepFries (1295088)
pi_55826145
Naar City uiteraard, op de sportieve verbetering.
pi_55826364
quote:
Op zondag 6 januari 2008 16:53 schreef Hertog_Martin het volgende:
Naar City uiteraard, op de sportieve verbetering.
Wat is er veranderd sinds Samaras? Die gaat ie gewoon nog steeds verliezen hoor.
pi_55826605
quote:
Op zondag 6 januari 2008 17:02 schreef MaxPower het volgende:

[..]

Wat is er veranderd sinds Samaras? Die gaat ie gewoon nog steeds verliezen hoor.
Stond City toen ook 4e in de PL?
pi_55826822
quote:
Op zondag 6 januari 2008 17:13 schreef Hertog_Martin het volgende:

[..]

Stond City toen ook 4e in de PL?
Dat is een momentopname en daar kijkt men dus niet naar. Maar verder?
pi_55827313
Tuurlijk telt zon momentopname stiekem mee, ook welke advocaat je aan je zijde hebt.Vind het ook vreemd dat Samaras 'm niet won, overigens.

Maar goed, uitwijken over dit heeft weinig zin, zo groot is de kans niet dat het zover komt.
pi_55827631
quote:
'Alves naar Manchester City'
Volgens de Sunday Mirror zal Afonso Alves zijn carrière voortzetten bij Manchester City. De krant beweert dat de onderhandelingen met de Braziliaanse aanvaller, die momenteel nog onder contract staat bij Heerenveen, in een ver gevorderd stadium zijn.

Heerenveen krijgt ruim achttien miljoen euro voor de verkoop van de voetballer, die euforisch is over de transfer. "Het is een droom om in de Premier League te spelen. Bovendien kan ik nu uitzicht houden op het Braziliaanse nationale elftal", aldus de aanvaller.

Uitgelachen

"Ik speelde afgelopen zomer met Brazilië al op Wembley, een geweldige ervaring. Ik word nu nog uitgelachen als mijn Braziliaanse teamgenoten vragen waar ik nu voor speel", aldus Alves.
Dan blijf je maar lekker weg bij AZ ook
pi_55828529
quote:
Op zondag 6 januari 2008 17:52 schreef Mutsaers__78 het volgende:

[..]

Dan blijf je maar lekker weg bij AZ ook
Kijk eens in de spiegel. PSV ziet jaar aan jaar beste spelers gaan. Feyenoord koopt afdankertjes als Makaay en Van Bronckhorst. Ajax halveert de lopende begroting door verkopen, notabene pal voor het seizoen. En die zijn allemaal beter dan Heerenveen én AZ Heerlijk terecht leedvermaak kortom.
pi_55828800
quote:
Op zondag 6 januari 2008 17:52 schreef Mutsaers__78 het volgende:

[..]

Dan blijf je maar lekker weg bij AZ ook
Duh we weten toch dat het een arrogante klootzak is. Het probleem is dat hij zo´n goede arrogante klootzak is..
pi_55829122
quote:
Op zondag 6 januari 2008 17:52 schreef Mutsaers__78 het volgende:

[..]

Dan blijf je maar lekker weg bij AZ ook
Haaaaaaaaaaaaalo
pi_55829607
quote:
Op zondag 6 januari 2008 18:58 schreef Chadi het volgende:

[..]

Haaaaaaaaaaaaalo
pi_55829695
quote:
Op zondag 6 januari 2008 17:52 schreef Mutsaers__78 het volgende:

[..]

Dan blijf je maar lekker weg bij AZ ook
Ja, dat zal dan ook wel gebeuren he.
pi_55829759
quote:
Op zondag 6 januari 2008 19:21 schreef SCH het volgende:

[..]

Ja, dat zal dan ook wel gebeuren he.
Ik mag het hopen. Hij is leuk voor de doelpunten mits hij dat kan vervolgen bij AZ. Meer niet.
  zondag 6 januari 2008 @ 21:11:46 #212
165720 Aanvoerder
Fascist Jew!
pi_55832344
Blij dat die eikel niet bij ons voetbalt.
AFC Ajax | SS Lazio | SK Slavia | Bobby Haarms †
"Het gaat nu even slecht, maar je moet Ajax altijd blijven steunen hè," zei hij. Hij herhaalde zijn boodschap nog eens: "Altijd blijven steunen, die club. Daar ben je Ajacied voor."
pi_55832399
Ach wat een gezeik. Tis gewoon een geweldige spits. Zou blij zijn als ie naar Psv zou zijn gekomen
pi_55832537
Constante gebitch op hem Is het nou zo erg dat ie aangeeft dat ie net zoals z'n teammaten bij Brazilie graag bij een grote club wil spelen? Want dat is wat ie zegt. En er was een maand of 2 donder in de tent, is dat reden om meteen zijn hele doen en laten te verachten? Op youtube lees ik wel eens comments bv van mensen die 'm gesproken hebben, bv toen ie nog bij Malmo speelde, en dat ie heel aardig is. Op veld was ie bijna altijd professioneel en zag ik geen sterallures bij 'm hoor
pi_55832609
quote:
Op zondag 6 januari 2008 21:19 schreef Hertog_Martin het volgende:
Constante gebitch op hem Is het nou zo erg dat ie aangeeft dat ie net zoals z'n teammaten bij Brazilie graag bij een grote club wil spelen?
Waarom flirt ie dan al maanden met AZ?
quote:
Want dat is wat ie zegt. En er was een maand of 2 donder in de tent, is dat reden om meteen zijn hele doen en laten te verachten? Op youtube lees ik wel eens comments bv van mensen die 'm gesproken hebben, bv toen ie nog bij Malmo speelde, en dat ie heel aardig is. Op veld was ie bijna altijd professioneel en zag ik geen sterallures bij 'm hoor
Klopt. Volgens mij is ie best gewoon aardig en moet je hem niet hier louter op beoordelen. Al is het wel zijn eigen schuld dat ie de verkeerde mensen om zich heen heeft verzameld.
  zondag 6 januari 2008 @ 21:30:46 #216
165720 Aanvoerder
Fascist Jew!
pi_55832901
quote:
Op zondag 6 januari 2008 21:13 schreef Tallie1982 het volgende:
Ach wat een gezeik. Tis gewoon een geweldige spits. Zou blij zijn als ie naar Psv zou zijn gekomen
ach ja, dat is toch al een team vol kutspelers.
AFC Ajax | SS Lazio | SK Slavia | Bobby Haarms †
"Het gaat nu even slecht, maar je moet Ajax altijd blijven steunen hè," zei hij. Hij herhaalde zijn boodschap nog eens: "Altijd blijven steunen, die club. Daar ben je Ajacied voor."
  zondag 6 januari 2008 @ 22:03:55 #217
163488 RubenSosa
Sierd de Vos = BAAS (KOEKOEK!)
pi_55833827
oh volgens voetbalinsite... is brands in besprekeningen
Monza 2021: RIC #1 - and for anyone who thought i left, i never left. i just moved aside for a bit.
pi_55833928
Ik heb geen tv aangehad, maar gezien de meest recente berichten dus nog geen uiteindelijk persbericht?
  zondag 6 januari 2008 @ 22:12:29 #219
163488 RubenSosa
Sierd de Vos = BAAS (KOEKOEK!)
pi_55834114
quote:
Op zondag 6 januari 2008 22:06 schreef Roellio het volgende:
Ik heb geen tv aangehad, maar gezien de meest recente berichten dus nog geen uiteindelijk persbericht?
ze proberen Brands nog aan de telefoon te krijgen. Maar AZ richt ze alleen nog op Alves. En moet komende week rondkomen... maar ja....die zaakwaarnemers he...
Monza 2021: RIC #1 - and for anyone who thought i left, i never left. i just moved aside for a bit.
pi_55834271
quote:
Op zondag 6 januari 2008 22:03 schreef RubenSosa het volgende:
oh volgens voetbalinsite... is brands in besprekeningen
Is mij te vaag zoiets.
That's all folks!
pi_55834298
Emmen schijnt ook weer in de race te zijn
pi_55834442
quote:
Op zondag 6 januari 2008 22:18 schreef -Vaduz- het volgende:

[..]

Is mij te vaag zoiets.
Voetbal Insite weet net zo weinig als wij, enige wat wilfred wist te zeggen was dat brands zn voicemail aanstaan, en was niet meer dan een gokje dat ie misschien nog in besprekingen zit. Geen nieuws dus.
  Trouwste user 2022 maandag 7 januari 2008 @ 05:58:43 #223
7889 tong80
Spleenheup
pi_55839487
“Wij haken zo goed als zeker af in deze strijd'', liet technisch directeur Marcel Brands van de Alkmaarders zaterdag weten. “De kans dat de transfer niet doorgaat, schat ik op 80 tot 90 procent.''

Brands ging er vrijdag nog vanuit dat de overgang van de Braziliaanse spits rond zou komen. “Toen was ik er juist voor 90 procent zeker van dat de transfer wél door zou gaan. Maar het blijkt niet haalbaar. Het is te gecompliceerd. Onderweg komen we steeds nieuwe hobbels tegen. Na het weekeinde zullen we daarover wel meer uitleg geven.''

Volgens Brands komt er ook geen andere spits naar AZ. "We wilden de selectie dit weekeinde definitief rond hebben. De trainingen beginnen maandag weer. We gaan na die tijd geen transfers meer doen, daarvoor waarschijnlijk ook niet.''

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  maandag 7 januari 2008 @ 08:59:13 #224
147271 fuckbuddy
Ken sent me
pi_55840470
quote:
Negen ton struikelblok tussen AZ en Alves
door onze Telesportredactie
HEERENVEEN - De transfer van Afonso Alves naar Alkmaar zit in een impasse om een bedrag van 900.000 euro. AZ dacht de overgang vorige week zondag rond te hebben.

De Alkmaarders legden Alves vast voor een periode van 4,5 jaar en hij zou een salaris gaan verdienen van 1,8 miljoen euro. Met Heerenveen werd een transfersom overeengekomen van 18 miljoen.

Omdat Alves contractueel recht heeft op 5 procent van die transfersom, mag hij rekenen op 900.000 euro extra. Heerenveen liet afgelopen week weten, dat AZ ook die extra som voor hun rekening diende te nemen. Dat schoot Dirk Scheringa en consorten om principiële redenen in het verkeerde keelgat.

Onduidelijk is nu hoe het verder gaat. De kans is niet ondenkbaar, dat Manchester City de spits alsnog haalt. Eerder mislukten de pogingen van de Engelsen, omdat Alves niet voldeed aan de gestelde criteria. City kan nu een beroep doen op ‘uitzonderlijke gevallen.’ De transfersom, die gisteren vanuit Engeland werd genoemd, leek bijna niet op toeval te berusten; 18,9 miljoen, zijnde de 18 miljoen plus 900.000 voor Alves.

Volgens Turkse bronnen zou Mateja Kezman nu in beeld zijn bij AZ. De ex-spits van PSV vertoeft momenteel in Nederland, maar ontkende de mogelijkheid gisteren
Lekker bijdehand dat AZ die kosten moet gaan betalen i.p.v. Heerenveen.
Snap de reactie van Scheringa best, maar denk dat ie onder de druk van Louis Van Gaal zal bezwijken vandaag en hem toch zal halen.
Maare 900.000 het was toch 15% en niet 5% zoals hierboven omschreven

Kezman, sja....
Op vrijdag 5 oktober 2007 14:40 schreef BobRooney het volgende:
Volgens mij probeerde die invalide zelf een strijker af te steken, maar ging er iets fout.
  maandag 7 januari 2008 @ 09:04:02 #225
147271 fuckbuddy
Ken sent me
pi_55840523
quote:
Alves nu echt op weg naar Engeland
Waar zondag sensatiekrant Sunday Mirror al sprak over een transfer van Afonso Alves naar Manchester City, worden de geruchten steeds hardnekkiger. Ook het AD meldt dat de Braziliaan op weg is naar Engeland.

Zaakwaarnemer Roberto Tiburcio verklaarde zondagavond telefonisch dat een akkoord met Manchester City nabij was. "De onderhandelingen bevinden zich in een afrondend stadium", waren zijn woorden. SC Heerenveen-directeur Yme Kuiper wou niet op de speculaties ingaan.

Voor AZ zou een overgang van Alves naar City een zware domper zijn. Dagen achtereen onderhandelden de Alkmaarders over een transfer, maar zonder succes. Een clausule in het contract van Alves, wat hem een gedeelte van de transfersom op zou leveren, zou de bottleneck zijn.

Kuiper wou echter niet bevestigen dat een financieel aspect de transfer belemmert. "Het probleem ligt in mijn beleving niet bij de zaakwaarnemers van Alves. Waar dan wel? Daar kan ik nu niets over zeggen. Binnenkort geven we uitleg, als de zaak achter de rug is."

Om in Friesland de rust te bewaren, heeft Alves de komende dagen vrijaf gekregen. De spits hoeft zelfs bij het uitduel met FC Utrecht niet van de partij te zijn. "Een bewuste keuze. De vele geruchten brengen een boel rumour met zich mee en daar is in Heerenveen niemand bij gebaat, ook Alves zelf niet."

"Stel dat het woensdag tot een doorbraak komt en hij is in Heerenveen, dan zou dat de wedstrijdvoorbereiding verstoren. En alles draait nu eenmaal om een goed resultaat", aldus Kuiper.

Of Alves naar Manchester City vertrekt, hangt niet alleen van een akkoord tussen de clubs af. De Braziliaan zal ook nog een werkvergunning moeten ontvangen en het is nog maar de vraag of hij die wel zal krijgen.
Maar goed dit komt van voetbalprimeur... en denk vooral aan de laatste zin!
Op vrijdag 5 oktober 2007 14:40 schreef BobRooney het volgende:
Volgens mij probeerde die invalide zelf een strijker af te steken, maar ging er iets fout.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')