quote:De Top 2000 is een radioprogramma van het Nederlandse station Radio 2 en wordt sinds 1999 uitgezonden aan het eind van elk jaar. De uitzending begint om 0:00 uur op tweede Kerstdag en gaat non-stop door tot 0:00 uur op Oudjaarsnacht. Bovendien worden alle nummers het hele volgende jaar in wisselende volgorde via het DAB- en Internetkanaal Top 2000 uitgezonden.
Tussen kerst en oud en nieuw worden de 2000 populairste platen aller tijden gedraaid. Wat de populairste platen zijn wordt door de luisteraars bepaald, door middel van een stemming op internet. De nummer 1 was tussen 1999 en 2004 het nummer Bohemian Rhapsody van Queen. In 2005 stond het nummer 'Avond' van Boudewijn de Groot op nummer 1, maar in 2006 heeft Queen de nummer 1 positie herwonnen.
Dus we krijgen geen afkick topic meer ??quote:Op maandag 31 december 2007 18:26 schreef Wexy het volgende:
Top 2000 editie 2007 #50 Sympathy for the woewoef
Gelukkig maar, anders zou het helemaal afgekapt wezenquote:Op dinsdag 1 januari 2008 02:08 schreef peaceman het volgende:
Dat is deze misschien TC?
Nope.... alles opgenomen!quote:Op dinsdag 1 januari 2008 02:18 schreef ThunderChild het volgende:
[..]
Gelukkig maar, anders zou het helemaal afgekapt wezen![]()
Dat programma van Blokhuis gezien ??
Ik zal je alvast waarschuwen: jij/jullie zullen er zeer jaloers van worden. Ik ben dat namelijk ook . . .quote:Op dinsdag 1 januari 2008 02:19 schreef peaceman het volgende:
Nope.... alles opgenomen!
Dat is Peaceman al...quote:Op dinsdag 1 januari 2008 02:21 schreef ThunderChild het volgende:
[..]
Ik zal je alvast waarschuwen: jij/jullie zullen er zeer jaloers van worden. Ik ben dat namelijk ook . . .![]()
Happy new yearquote:Op dinsdag 1 januari 2008 02:21 schreef Diaan73 het volgende:
happy new year, happy new year![]()
![]()
![]()
[ afbeelding ]
En een rondje van ons, we hebben 43,50 gewonnen in de staatsloterij![]()
Ik ga met mijn ideeen naar een projectontwikkelaar en dan zien we verderquote:Op dinsdag 1 januari 2008 02:22 schreef ThunderChild het volgende:
[..]
Happy new year![]()
![]()
(Tja, Nederland hè ??
)
Da's leuk, wat gaan jullie ermee doen ??
Ow ja 3x he? nou nog een keer dan maar:quote:Op dinsdag 1 januari 2008 02:22 schreef ThunderChild het volgende:
[..]
Happy new year![]()
![]()
(Tja, Nederland hè ??
)
Da's leuk, wat gaan jullie ermee doen ??
quote:Op dinsdag 1 januari 2008 02:24 schreef peaceman het volgende:
Ik ga met mijn ideeen naar een projectontwikkelaar en dan zien we verder![]()
Ik kon hem eerst ook niet zien.... vreemd hoor.quote:Op dinsdag 1 januari 2008 02:27 schreef ThunderChild het volgende:
[..]![]()
Maar ik heb inmiddels het andere topic gevonden, joe-pie een rammelende Fok!![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |