quote:Op donderdag 1 november 2007 11:08 schreef leonieke het volgende:
Het lijkt wel alsof er hier niet meer gerammeld wordt![]()
Ik ga vanmiddag weer naar mijn neefje/metekind. Hij is zo schattigEn wat had ik afgelopen zondag zin om hem gewoon bij mij in de auto te steken en heel vlug weg te rijden
![]()
Vanavond rammelen de eierstokken dus weer gewoon uit mijn lijf
Ja, maar ze kwam even te dicht bijquote:Op donderdag 1 november 2007 11:49 schreef YPPY het volgende:
Dat vind ik juist wel een leuke opmerking.
quote:Op donderdag 1 november 2007 11:15 schreef Pruk het volgende:
Leuk leonieke!
Ik las het condoomverhaal in het vorige topic en moest meteen weer denken aan die keer dat ik condooms kocht. Het was vrijdag en ik zei "prettig weekend" tegen de verkoopster en die zei "van hetzelfde, maar dat zal vast wel lukken" met zo'n vette knipoog. Ik had de neiging om haar over de toonbank te sleuren
Bij mijn zus zeiden ze de laatste keer iets van "oh spannend, veel succes" en toen zei mijn zus erop: "liever niet hoor deze keer, het broertje is nog maar 3 maand oud"quote:Op donderdag 1 november 2007 11:58 schreef MevrouwKoRn het volgende:
[..]
Dat vind ik persoonlijk dus niet kunnen, ik zou echt heeeel raar en ongemakkelijk staan te kijken!
Dat is hetzelfde als wat ik hier in OUD ooit een keer las dat iemand een zwangerschapstest kocht en de kassajuf daar ook een heel praatje over ging houden en succes ging wensen![]()
Zitten dicht bij elkaar danquote:Op donderdag 1 november 2007 12:25 schreef ChilllayD het volgende:
Dankje
Grappig, jij bent van 1985, en de 19e jarig?
Ik ook van 85, en de 15e jarig(ja, ook van juli !!)
Ja hoor, je had al heel lief hoi gezegdquote:Op donderdag 1 november 2007 13:37 schreef leonieke het volgende:
Welkom ChillayDWat leuk dat je hier komt meekletsen
![]()
Pien heb ik jou al verwelkomd? Ik weet het niet meer precies, dus voor de zekerheid: hoi
Schiet op met je washok danquote:Op vrijdag 2 november 2007 19:29 schreef Vicky het volgende:
ik kom ook weer rammelen hier.. Pff hoop zwangere vrouwen en kleine babietjes daar in Center Parcs zeg!
Dat heb ik ook wel. Het idee dat we dat nog allemaal eens gaan meemaken is aanlokkelijker dan het idee om echt zwanger te zijn.quote:Op zaterdag 3 november 2007 19:08 schreef Fuente het volgende:
Ik praat er wel eens over met anderen, maar heel luchtig dan hoor! Het is voor ons nog gewoon heel leuk, het idee dat we een tweede willen, ernaartoe leven enz.
Nu snap ik ook waar al die slapenloze nachten vandaag komen.....quote:Op vrijdag 2 november 2007 19:29 schreef Vicky het volgende:
ik kom ook weer rammelen hier.. Pff hoop zwangere vrouwen en kleine babietjes daar in Center Parcs zeg!
tssssss.. Ik heb juist super geslapen het weekje in CP...quote:Op maandag 5 november 2007 21:26 schreef kapitein_pannekoek het volgende:
[..]
Nu snap ik ook waar al die slapenloze nachten vandaag komen.....![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
* KP sprint als Nelli Cooman uit dit topic *
Ohhhh, wat herkenbaarquote:Op woensdag 7 november 2007 10:14 schreef ChilllayD het volgende:
Rammelrammel.
Ergens in december (verjaardag schoonmoeder) moet ik naast de dan hoogzwangere vriendin van het broertje van mijn vriend zitten. Olleee![]()
Leuk ook dat ze 'nog' jonger is, zwanger onverwacht en een situatie alles behalve ideaal.
Dan heb ik toch meer te bieden![]()
Huis, meer dan 5 jaar relatie, geld, etc etc etc.
Sorry, dit is tevens ook een zeurpost![]()
Nou, mag ik dan even tegengeluid biedenquote:Op woensdag 7 november 2007 10:14 schreef ChilllayD het volgende:
Rammelrammel.
Ergens in december (verjaardag schoonmoeder) moet ik naast de dan hoogzwangere vriendin van het broertje van mijn vriend zitten. Olleee![]()
Leuk ook dat ze 'nog' jonger is, zwanger onverwacht en een situatie alles behalve ideaal.
Dan heb ik toch meer te bieden![]()
Huis, meer dan 5 jaar relatie, geld, etc etc etc.
Sorry, dit is tevens ook een zeurpost![]()
Maar het is toch maar 'mogen'? Je moet het toch geen 5 jaar laten zitten?quote:Op woensdag 7 november 2007 21:24 schreef Pien85 het volgende:
Hihi, ik kan het me best voorstellen, heb soms ook de neiging om naar de HA te stappen en het kreng er uit te laten halen, niet alleen omdat ik zwanger wil worden, maar ook omdat ik last heb van mijn menstruatie en ik eigenlijk een mirena wil. Die mirena doe ik niet, want dan lijkt het nog zo lang te duren, dit spiraaltje mag nog maximaal 3 jaar blijven. Als ik nu een nieuwe neem mag die 5 jaar blijven, en dan ben ik bang dat mijn vriend dan zegt, ja, maar over 5 jaar halen ze toch het spiraaltje er uit, dus dan kan het dan ook wel. Dat doet ie niet, maar toch he, ben er wel bang voor hihi.
Ik denk dat ik het toch eens duidelijk zou maken dat ik het niet leuk vind. Zeker omdat het om jouw eigen ma gaat. Bij mijn ma zou ik het zeggen, mijn schoonmoeder, ja dat is weer een beetje anders...quote:Ach, mijn moeder loopt ook zo te zeuren over kinderen enzo. Ze wéét dat het nog niet kan, en onderhand roept ze constant: wanneer word ik nou eens oma? Wanneer krijg ik nou eindelijk eens nieuws dat jullie een kindje krijgen? Kan er soms zo kwaad om worden
Ik denk dat het gewoon als 'normaler' wordt gezien omdat de volgende situatie het meest voorkomt: huisje, tuintje, kindje... Daarom dat ChillayD dat ook misschien zo ziet (en persoonlijk denk ik ook dat de jaloezie er voor iets tussen zit (en begrijp ik echt hoorquote:Op woensdag 7 november 2007 21:31 schreef Vivi het volgende:
[..]
Nou, mag ik dan even tegengeluid bieden
Ik ben dan wel niet meer zo piep, maar ook wij hadden nog "niks" voor elkaar, en kenden elkaar net 2 maanden toen we werden verrast door ons wondertje
En nu is ons mannetje alweer 9,5 maand en hebben we alles, snelsnel, aardig op de rit gekregen en gaat het prima met ons én met de mini, dus dat zegt niks hoor
En ik ben van mening dat ik (wij) misschien wel méér te bieden kan hebben dan iemand die in een villa woont met veel geld op de bank, niet noodzakelijkerwijs natuurlijk, maar ik denk niet dat veel geld een vereiste is om "veel te bieden" te hebben, als je je kindje maar stabiliteit en een warm nestje kan geven toch.
Ja, dat weet ik, het is mogen, maar ik ben gewoon ergens bang dat hij zegt, ach 3 jaar of 5 jaar wat maakt het uit hihi.quote:Op woensdag 7 november 2007 22:23 schreef leonieke het volgende:
[..]
Maar het is toch maar 'mogen'? Je moet het toch geen 5 jaar laten zitten?(of kost dit echt zoveel misschien?)
[..]
Wat mijn ma betreft, we hebben bijna geen contact met haar. Thijs is niet goed genoeg, maar dat is niemand eigenlijk. Ik ben naar haar standaarden ook niet echt goed genoeg. Dus we houden het op verjaardagen en de kerst, en vaker eigenlijk niet, soms een telefoontje... Officieel woon ik nog thuis, maar ben er misschien eens in de 3 weken, alleen... Thijs hoeft van mij niet mee.quote:Ik denk dat ik het toch eens duidelijk zou maken dat ik het niet leuk vind. Zeker omdat het om jouw eigen ma gaat. Bij mijn ma zou ik het zeggen, mijn schoonmoeder, ja dat is weer een beetje anders...
oh vast! Piet (4 jaar) geeft nu in de eerste vriendenboekjes die hij onder ogen gehad heeft ook volmondig 'vader' als antwoord bij de vraag 'wat wil je later worden?'.quote:Op maandag 5 november 2007 20:17 schreef leonieke het volgende:
Ik schreef trouwens al in vriendenboeken toen ik in het lagere zat dat ik later "een lieve mama" of "een lieve oma" wou worden. De rest wou actrice of zangeres worden
Kan je al rammelen op je 8e ofzo?![]()
![]()
Oooh maar ik bedoelde echt niet dat het bij niemand dan zou kunnen hoor, in tegendeel zelfs. Sorry !quote:Op woensdag 7 november 2007 21:31 schreef Vivi het volgende:
[..]
Nou, mag ik dan even tegengeluid bieden
Ik ben dan wel niet meer zo piep, maar ook wij hadden nog "niks" voor elkaar, en kenden elkaar net 2 maanden toen we werden verrast door ons wondertje
En nu is ons mannetje alweer 9,5 maand en hebben we alles, snelsnel, aardig op de rit gekregen en gaat het prima met ons én met de mini, dus dat zegt niks hoor
En ik ben van mening dat ik (wij) misschien wel méér te bieden kan hebben dan iemand die in een villa woont met veel geld op de bank, niet noodzakelijkerwijs natuurlijk, maar ik denk niet dat veel geld een vereiste is om "veel te bieden" te hebben, als je je kindje maar stabiliteit en een warm nestje kan geven toch.
Oh aha, in dat geval snap ik je wel jaquote:Op donderdag 8 november 2007 09:25 schreef ChilllayD het volgende:
[..]
Oooh maar ik bedoelde echt niet dat het bij niemand dan zou kunnen hoor, in tegendeel zelfs. Sorry !
Maar hun situatie is zo k*t,en zal niet verbeteren ook. Zij is zelfs door haar moeder uit huis gezet omdat ze zwanger is. Hij woont bij zijn moeder, en zij woont daar nu dus ook,omdat ze anders op straat stond.
Hij werkt nogsteeds niet (terwijl het echt dringend is) Liever lui dan moe verhaaltjeen hoogzwanger meisje werkt wel fulltime, omdat er anders geen centjes zijn. Familie bied onderdak, maar daar houdt het op. Liefde wordt er niet bepaald gegeven, maar dat is een heel verhaal apart. En echt te lang. Het was dus absoluut persoonlijk op ''hun'' gericht, en niet algemeen.
Ik bedoelde ook eerder de ''waarom zij en ik niet'' alsin; wat hebben jullie te bieden. Waarom gebeurt het bij jullie wel en anderen hebben er zoveel moeite mee. Dat maakt me best kwaad. Maarjaaaaa.
En ik weet, geld maakt niet gelukkig. Haha, absoluut.
Ook eerder omdat wij wel alles hebben, en hun niets. (uit huis gezet door haar moeder, geen geld, geen werk, etc). Absoluut persoonsgericht dus
is het niet zo dat als je antibiotica de pil niet goed meer werkt? (Of schreef je nou eerder dat je een spiraaltje hebt? Ik weet niet of het ook zo zit met spiraaltjes...) Anyway.. als ik jou was zou ik een zwangerschapstest gaan doen...quote:Op zaterdag 10 november 2007 09:51 schreef Pien85 het volgende:
Ik heb even jullie mening en frisse blik nodig
Ik heb een behoorlijk regelmatige cyclus van exact 30 dagen.
Normaliter begin ik 3 dagen voor mijn menstruatie pijnlijke, gespannen borsten, last van mijn onderbuik en -rug en hoofdpijn te krijgen. Afgelopen donderdag zou ik ongesteld moeten worden, maar heb de dagen er voor nergens last van gehad. Ondanks dat werd ik donderdag wél ongesteld, maar dit was vrijdag weer over. Ik heb wel het gevoel dat ik vloei, zonder de pijnklachten die ik normaal er bij heb, maar er gebeurt dus verder niets(vloei dus ook niet).
Nou ben ik wel twee en halve week geleden begonnen met een antibiotica kuur van een week.
Zou het daar aan kunnen liggen? Of is er iets anders vreemds ofzo?
Uiteraard ga ik maandag, als ik er een slecht gevoel bij blijf houden even langs mijn HA. Maar wil toch eerst hier even vragen of iemand iets weet
Thnx
Overigens ook het gevoel dat ik ziek ga worden ofzo, misselijk enzo, en helemaal nergens zin in.
Oh en woensdag ga ik naar mijn vriendinnetje, op kraamvisiteZe had al 2 kids, nu de derde, allemaal erg leuke kindjes, maar wel hard rammelen dan
![]()
Stom dat ik dat vergeten ben er in te zetten, maar ik heb inderdaad een koperspiraaltje, heb nog speciaal aan de HA gevraagd of de antibiotica daar invloed op heeft, maar aangezien ik een koperspiraal heb, en niets met hormonen zou het geen invloed hebben.quote:Op zondag 11 november 2007 00:06 schreef .Belle. het volgende:
[..]
is het niet zo dat als je antibiotica de pil niet goed meer werkt? (Of schreef je nou eerder dat je een spiraaltje hebt? Ik weet niet of het ook zo zit met spiraaltjes...) Anyway.. als ik jou was zou ik een zwangerschapstest gaan doen...
Ik kan het me wel voorstellen. Zo voel ik me ook soms. Maar ook wij komen eens aan de beurt...quote:Op zondag 11 november 2007 11:33 schreef leonieke het volgende:
Ik wil trouwens heel graag een positieve test... zo graag![]()
En ik ben het wachten dus meer dan beu
Ik hoop het...quote:Op zondag 11 november 2007 12:56 schreef Asyniur het volgende:
[..]
Ik kan het me wel voorstellen. Zo voel ik me ook soms. Maar ook wij komen eens aan de beurt...
We hebben toch al bijna een kelder iddquote:
Voor alle mensen die serieus aan het klussen gaanDat ik snel wat terug mag lezen in Z&G van jullie!
PS Leonieke, je huis begint al echt op een huis te lijken zag ik!
Ikke? Nou, alleen in een geromantiseerd beeld van mijn levenquote:Op maandag 12 november 2007 12:54 schreef appelsap het volgende:
Pien85 dat ga ik zeker doen!
Nou hè Vivi!
Jij nog niet aan het rammelen?
Ik vergeet trouwens helemaal te vertellen dat mijn vriend ook graag voor een tweede zou gaan, als de mogelijkheid er is. (Dus als het verstandig is om eraan te beginnen.)
Ja dat snap ik hoor, ik doelde er ook niet op dat het je daarom zou gaan, ik haalde het voorbeeld alleen aan ter illustratie dat ik zelf niet ga rammelen bij het aanschouwen van een ienimini baby'tje, dus dat scheeltquote:Op maandag 12 november 2007 14:05 schreef appelsap het volgende:
Pien85, bedankt!![]()
Vivi, ik snap wel wat je bedoelt. Ik had ergens gelezen dat je wil gaan bijscholen enzo.
Ik heb ergens dat gevoel ook wel, eerst alles op de rit hebben. Maar ik weet niet of ik een jaar of 6 kan wachten als de mogelijkheid zich in de tussentijd voordoet.
Het gaat me trouwens niet om het kleine lieve baby'tje maar echt om het kindje erbij. (als je snapt wat ik bedoel..)
Ik wil ook alles meemaken hoorquote:Op maandag 12 november 2007 16:07 schreef appelsap het volgende:
Haha Leonieke, dat zou wel makkelijk zijn! Toch zou ik er niet voor kiezen ondanks dat de eerste periode me is tegengevallen. Zou wel graag alles willen meemaken en het zien opgroeien is juist zo leuk.
Hij laat me de keuze daarin, vind ik ook wel een luxe.quote:Op maandag 12 november 2007 16:07 schreef appelsap het volgende:
Bass-Miss, ook lastig! De lente van 2008 duurt nog even hoor, dus kijk het gewoon even aan. Zou je vriend het nu wel graag al willen?
Ik hoop het echt, al kan ik me niet meer voorstellen dat ik de volgende keer niet zeven keer per dag kotsend boven de pot ga hangen.quote:Op maandag 12 november 2007 16:21 schreef Brighteyes het volgende:
B-M, vergeet niet dat zwangerschappen als dag en nacht van elkaar kunnen verschillen.Mss ga je er nu wel fluitend doorheen...
Ja, deze zal waarschijnlijk de laatste zijn.quote:Op donderdag 15 november 2007 12:57 schreef leonieke het volgende:
Dit vind ik ook altijd de moeilijkste dag hoor Koningin... Het effectief opnieuw moeten beginnen met een nieuwe strip.
Maar was het niet één van de laatste voor jou?
Heel hard te herkennenquote:Op donderdag 15 november 2007 13:01 schreef Koningin het volgende:
[..]
Ja, deze zal waarschijnlijk de laatste zijn.![]()
Maar als het dalijk nog maanden duurt, dan had ik net zo goed met deze al kunnen stoppen......dat weet je niet van te voren. Daarom het dubio.
Moeilijk he, en de planning wordt altijd naar voren geschoven. Wij begonnen met 1 januari 2008, nu ben ik al serieus aan het denken om vandaag gewoon niet meer te beginnen.quote:Op donderdag 15 november 2007 15:05 schreef leonieke het volgende:
[..]
Heel hard te herkennenBij mij zal dat echt beginnen spelen eens we februari zijn (want 9 maand later is mijn hospitalisatieverzekering in orde wat betreft bevallen, dus dan valt dit ook weg).
Ik ben de laatste tijd aan het fantaseren over hoe en wanneer ik het zou bekend maken dat ik zwanger ben. Maar dit gaat me zo hard niet lukken om me daar aan te houden
Dus binnen 9.5 maand lig jij gewoon tequote:Op donderdag 15 november 2007 15:10 schreef Koningin het volgende:
[..]
Moeilijk he, en de planning wordt altijd naar voren geschoven. Wij begonnen met 1 januari 2008, nu ben ik al serieus aan het denken om vandaag gewoon niet meer te beginnen.
Meestal als je denkt dat het lang gaat duren, is het meteen raak en andersom ook....
quote:Op donderdag 15 november 2007 15:20 schreef leonieke het volgende:
[..]
Dus binnen 9.5 maand lig jij gewoon te![]()
![]()
Ik ga voor oudejaarsavondquote:Op donderdag 15 november 2007 15:30 schreef Koningin het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
En jij een paar maanden later!![]()
Nee, niet verzekerd inderdaad... Dat is ook de reden waarom we zeker voor februari niet gaan beginnen. Moesten we op voorhand weten dat het enkel maar de bevalling is dat we zouden moeten betalen, dan zou het ons niet zoveel kunnen schelen. Maar het risico voor een vroeggeboorte en de bijkomende kosten, zorgen er voor dat we alleszins willen wachten tot februari.quote:Op donderdag 15 november 2007 16:42 schreef Brighteyes het volgende:
Leonieke, mag ik 1 advocaat van de duivel vraag stellen... je hebt het over die 9 maanden dat je verzekering in orde is, maar wat gebeurd er nou als je kindje onverhoopt te vroeg komt? Vaak zitten daar dan juist behoorlijke behandelingen en ziekenhuistijd aan vast. Zou dat dan ook niet verzekerd zijn?
Natuurlijk hoeft dit niet per sé te gebeuren, maar ik vroeg het me ineens af.
Financiële zaken baren mij altijd wel heel veel zorgen. Zo kijk ik uit naar het moment dat ons huis af is zodat we dan eindelijk kunnen verhuizen (jeujquote:Op donderdag 15 november 2007 17:13 schreef Brighteyes het volgende:Lekkertje!
Maar goed, iig 'fijn' te lezen dat jullie daar wel bij stil staan idd. Het zal je maar gebeuren namelijk...
Idem hieroquote:Op zaterdag 17 november 2007 21:54 schreef LeNeHe het volgende:
Rammelen jullie ook zo nu met Sinterklaas enzo? Ik heb het heel erg nu. Lijkt me zo leuk om dan kinderen te hebben en net las ik ook het thematopic met al die schoentjes en verhaaltjes
.
Wanneer had jij ook al weer plannen dan?quote:Op donderdag 22 november 2007 10:50 schreef MevrouwKoRn het volgende:
Koningin wat leeeuuk!!![]()
Jolene ook nog maar een paar maandjes wachten, april.. hmm dan gaan we ws zo'n beetje gelijk op met zwanger proberen te worden![]()
Ikke het liefst gisteren dan vandaag hoorquote:Op donderdag 22 november 2007 10:52 schreef Koningin het volgende:
[..]
Wanneer had jij ook al weer plannen dan?
In mei leggen alle vogeltjes een ei, dus jullie ookquote:Op donderdag 22 november 2007 10:58 schreef MevrouwKoRn het volgende:
[..]
Ikke het liefst gisteren dan vandaag hoorMaar manlief en ik willen er voor onze zomervakantie voor gaan, dus ergens mei denk ik.
Als het dus heeeel snel zou lukken gaan we met zn drietjes dus op vakantie eind augustus![]()
Maar alleen het idee al van proberen maakt me heel gelukkig, kan tenslotte ook nog wel hele poos duren voordat ik zwanger raak, dat weet je niet.
Ik heb dat dus ook wel een beetje, dat ik hoop op mijn verjaardag zwanger rond te lopen (oktober 2008)quote:Op donderdag 22 november 2007 11:16 schreef Koningin het volgende:
[..]
In mei leggen alle vogeltjes een ei, dus jullie ook
Ik heb zelf zoiets dat ik graag zwanger ben met mijn 30e verjaardag (augustus 2008).
Ooh wat leuk, eerlijk waar, ik vind Sara zo'n leuk vrolijk meisje om te zienquote:Op donderdag 22 november 2007 14:11 schreef Fuente het volgende:
Ik moet zeggen dat ik er ook onwijs blij mee ben
We zijn al aan het bedenken hoe we dat gaan doen met de slaapkamers (we hebben 3 slaapkamers maar 1 ervan is momenteel het kantoortje voor manlief). En we hebben gisteren een nieuwe kledingkast gekocht en een bedje uitgezocht voor Sara, zodat de hele babykamer weer overkan naar de 'nieuwe' baby. Echt superleuk om er zo al een beetje mee bezig te zijn
Een paar maanden geleden waren wij eigenlijk al "bezig", stiekem, tot ik een tijdelijk contract kreeg, dus toen maar weer even gewacht. Maar toen zat ik ook steeds in Z&G te kijken met wie ik allemaal tegelijk zwanger zou zijn als ik dan zwanger werdquote:Op donderdag 22 november 2007 15:09 schreef MevrouwKoRn het volgende:
Ik ben nou al benieuwd met wie ik dan gelijk op zal gaan enz..![]()
En het is al zo druk!quote:Op donderdag 22 november 2007 15:09 schreef MevrouwKoRn het volgende:
[..]
Ooh wat leuk, eerlijk waar, ik vind Sara zo'n leuk vrolijk meisje om te zien![]()
Heerlijk al die berichten hier, dat gaat hopelijk dan heeeel druk worden in zwangerschap&geboorte![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ik ben nou al benieuwd met wie ik dan gelijk op zal gaan enz..![]()
Wat fijn dat je niet meer te lang moet wachtenquote:Op zondag 25 november 2007 11:23 schreef .Belle. het volgende:
Ja!
Gisteravond op hyves foto's zitten kijken van het huwelijk van een vriendin van mij, en dan de foto van haar met haar man en haar zoontje (bijna 2)... rammelrammel ik wil ook!!
Ik weet wel dat ik niet lang meer hoef te wachten voor we gaan beginnen, maar inderdaad Leonieke, het wachten duurt zooooooo lang!
En wat als ik niet zwanger kan worden? Of het zaad van mijn vriend no-good is? En en en....
Dat vind ik eigenlijk best wel lullig! Nou maar hopen dat ze een jongetje krijgtquote:Op zondag 25 november 2007 11:37 schreef leonieke het volgende:
Alleen jammer dat ze "onze" meisjesnaam zal gebruiken als ze kan
Iddquote:Op zondag 25 november 2007 16:20 schreef .Belle. het volgende:
[..]
Dat vind ik eigenlijk best wel lullig! Nou maar hopen dat ze een jongetje krijgt
Omdat er over namen werd gesproken. Zij zei haar namen (en daar zat die op dat moment niet bij), ik de onze... We zijn twee échte rammelaars en dan wordt daar al eens over gesproken.quote:Op maandag 26 november 2007 09:26 schreef jolene het volgende:
Maar waarom vertel je dan iedereen die naam...
Ik heb dat eigenlijk niet een naam waarvan ik zeg dat is het...
Tijdens de doop van mijn man zijn petekind. In mei dus van dit jaarquote:Op maandag 26 november 2007 11:21 schreef jolene het volgende:
Ja maar als zij dan die naam gebruikt, kan zei toch niks aan doen.
Ik weet niet hoe lang geleden dit was..maar vast langer dan 9 maanden.
Ik heb het daar eigenlijk nooit over met vriendinnen over de namen.
Thuis roepen W en ik wel eens van dat is een mooie naam maar niet echt met dat is het
Haha, nog een paar weekjes geduld!quote:Op maandag 26 november 2007 11:35 schreef --Eveliene-- het volgende:
BE, je maakt me nog nieuwsgieriger dan ik al was!!!
Wij hebben nu zelfs al namen voor een broertje en zusje, 2 jongens en 2 meisjesnamen dus al hahahaquote:Op maandag 26 november 2007 09:26 schreef jolene het volgende:
Maar waarom vertel je dan iedereen die naam...
Ik heb dat eigenlijk niet een naam waarvan ik zeg dat is het...
Neenee, ik moet mezelf soms eens met de neus op de feiten drukkenquote:Op maandag 26 november 2007 14:05 schreef jolene het volgende:
Tja, bij ons heeft het een andere rede waarom het nu even nog niet kan.
Jullie hebben een afweging gemaakt samen. Misschien niet leuk maar wel gedaan.
Je kan het altijd vragen aan je man.
quote:Op vrijdag 23 november 2007 08:34 schreef YPPY het volgende:
Nu wil ik ook!
Ik roep nu elke dag iets anders. J. wordt lichtelijk gek van me geloof ik.Vandaag wil ik dus wel weer, morgen vind ik 1 kind weer genoeg, overmorgen heb ik mijn zwangere vriendin gebeld, dan wil ik ook. *zucht* maar goed dat mij medicijnen voorlopig beslissen.
Ja maar hoeveel mensen heb jij al verteld over die namen?quote:Op maandag 26 november 2007 14:19 schreef MevrouwKoRn het volgende:
[..]
Wij hebben nu zelfs al namen voor een broertje en zusje, 2 jongens en 2 meisjesnamen dus al hahaha
Ik vind een naam toch heel belangrijk dus daar ben ik altijd al wel mee bezig geweest.
quote:Op maandag 26 november 2007 12:54 schreef Brighteyes het volgende:
Neeeeee... natuurlijk zijn er wel mensen die het weten... Hallo... we hebben het wel over mij hier he!![]()
Yoni weet het, maar die wist het al voor ik zwanger raakte. En ik heb het laatst nog aan een ander OUDje hier verklapt. En dan nog mijn beste vriendinnetje, mijn andere vriendinnetje die het kaartje gemaakt heeft en 1 collega.
Dus niet 'niemand', maar nog steeds genoeg mensen niet. En idd niet mijn ouders of zus. Mijn moeder heeft me dat op mijn hart gedrukt, dat ze het absoluut niet wilde weten!
iemand zou het inderdaad komen halen maar die heeft op 't laatste moment anders besloten. kom 'm maar halen hoor! (nou ja, niet vanavond dan, maar een dezer dagen?)quote:Op maandag 26 november 2007 15:53 schreef Pruk het volgende:
Potverdrie bix, ik dacht dat je die wel allang kwijt zou zijn, daarom was ik zo blij dat ik die van YPPY mocht lenen.
Ja doei, dat badje hoef ik nu niet meer terug hoor.quote:Op maandag 26 november 2007 16:57 schreef bixister het volgende:
[..]
iemand zou het inderdaad komen halen maar die heeft op 't laatste moment anders besloten. kom 'm maar halen hoor! (nou ja, niet vanavond dan, maar een dezer dagen?)
Misschien helpt het dat die blije kindjes rond deze tijd van het jaar niet alleen blij zijn maar ook giga vervelend kunnen zijnquote:Op maandag 26 november 2007 20:45 schreef Pien85 het volgende:
Bah, soms haat ik de sinterklaas enzo... al die blije kindjes enzo.... Ik wil OOOOOK
Wat spannend Vicky! Misschien zijn we straks wel weer samen zwanger!quote:Op dinsdag 27 november 2007 11:47 schreef Vicky het volgende:
Fijn Smoez!!
ik rammel weer wat harder.. contract is verlengd..... Michel heeft al helemaal ideetjes voor de toekomstige babykamer.... nu alleen nog zijn JA.....
Maar dat is toch al bijna een JA met die ideetjes voor de babykamer?quote:Op dinsdag 27 november 2007 11:47 schreef Vicky het volgende:
Fijn Smoez!!
ik rammel weer wat harder.. contract is verlengd..... Michel heeft al helemaal ideetjes voor de toekomstige babykamer.... nu alleen nog zijn JA.....
Niemand, zelfs hier niet!quote:Op maandag 26 november 2007 15:00 schreef jolene het volgende:
[..]
Ja maar hoeveel mensen heb jij al verteld over die namen?
Dankjewelquote:Op dinsdag 27 november 2007 09:18 schreef Koningin het volgende:
Dat ontpillen is inderdaad erg vreemd. Ik slik nu zo'n 2 weken geen pil meer en ik heb het idee dat in mijn buik vanalles en nog wat gebeurtHeel vreemd. Hopelijk gaat het allemaal goed komen.
Fijn Smoezie!
Het is inderdaad een fijn idee ja. Ben benieuwd wat nog gaat komen.quote:Op dinsdag 27 november 2007 14:19 schreef Smoezie het volgende:
[..]
Dankjewel
Het is inderdaad een raar fenomeen he, dat het ontpillen zo vreemd kan lopen! Ik heb er al flink op zitten Googlen en dan lees je een verhalen!![]()
Is het voor jou ook zo'n fijn idee dat je gestopt bent met het slikken van de pil? Ik zal voor je duimen dat het allemaal wat sneller dan bij mij weer 'gewoon' wordt! Maar probeer je dus geen zorgen te maken als je eerst een paar maandjes niet ongesteld wordt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |