FOK!forum / Muziek / Tekno #1
sinterklaaskapoentjezondag 8 juli 2007 @ 13:15
ik was gister bij een festivalletje waar als laatste act DJ Yppeth kwam, dat was dus "tekno", nou heb ik hier wel eerder van gehoord maar er is volgens mij maar weinig over bekend. de nederlandse wikipedia heeft wel wat informatie wat het precies is en dat er een scene van is. de engelse wikipedia verwijst je door naar een speelgoedmerk.

goed, maar gister heb ik echt genoten van de show, een soort van hardcore house met psychedelische trekjes, perfect om lekker op te dansen of een soort van hakkûh ofzo, de sfeer was prachtig en het was lekker weer, veel mensen zaten ook mee te dansen enzo.

nu wil ik wel eens wat muziek ervan kennen, ik weet dat hier op fok wel wat true mnml mensen zitten die vast wel meer electronisch geneuzel kennen, dus... wat zijn de bekendste artiesten, wat is het precies?
LostFormatzondag 8 juli 2007 @ 13:17
Ik denk niet dat je bij de true mnml gasten veel info over tekno vandaan kan halen.
sinterklaaskapoentjezondag 8 juli 2007 @ 13:19
oh, nouja, true mensen die alle ontelbare subgernes van electronische muziek kennen dan
Misanzondag 8 juli 2007 @ 13:44
jep, afsplintertje van hardcore, dj paul, dj norman, etc hebben het gemaakt
ehqozondag 8 juli 2007 @ 13:48
Minimal techno, met ch. Maar dat is vast niet wat je bedoelt.
sinterklaaskapoentjezondag 8 juli 2007 @ 13:54
quote:
Op zondag 8 juli 2007 13:44 schreef Misanthropist het volgende:
jep, afsplintertje van hardcore, dj paul, dj norman, etc hebben het gemaakt
is er nu nog een scene van? of is het helemaal 90s? weet je wat goede artiesten ?
Misanzondag 8 juli 2007 @ 13:55
quote:
Op zondag 8 juli 2007 13:54 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:

[..]

is er nu nog een scene van? of is het helemaal 90s? weet je wat goede artiesten ?
dat moet ik nazoeken, maar is iig eind jaren 90

[ Bericht 3% gewijzigd door Misan op 08-07-2007 14:01:52 ]
HAL9000Szondag 8 juli 2007 @ 13:59
Tekno muziek komt min of meer uit de krakersscene, en nu zie je het vooral terug in landen zoals Tsjechie. Artiesten die ik ken, en in de buurt komen van Tekno zijn Noisebuilder, Hellfish, AA, Beuns, Popof, Rokette etc. Maar ik weet niet of dat nou pure tekno is of industriele hardcore, een echte kenner weet je daar wsl meer over te vertellen.
HAL9000Szondag 8 juli 2007 @ 14:00
Check deze site eens:

http://audiotrauma.music.free.fr/
Misanzondag 8 juli 2007 @ 14:00
http://nl.wikipedia.org/wiki/Tekno_(muziekstijl)
http://www.freetekno.nl/
http://www.glandigomusic.com/artist.php?cid=134918
sinterklaaskapoentjezondag 8 juli 2007 @ 14:03
dank je wel voor de namen HAL9000S, ik zal eens kijken wat ik er van vind

wat ik zo leuk vind aan de tekno die ik iig gister hoorde was dat het geen hardcore is, (wat ik ook te pruimen vind maar het klinkt al te snel als hersenloos gebonk wat alleen drugsgebruikers gebruiken om de hele avond door te hakken) maar dat het juist weer een beetje een psychedelische sfeer heeft hangen en soms zelfs een beetje een ambient gevoel geeft.
HAL9000Szondag 8 juli 2007 @ 14:04
Ik moet zeggen dat ik de wiki beschrijving wel een beetje over the top vind
quote:
Tekno is voortgekomen uit een samensmelting van stijlen waaronder acid house, hardcore techno, breakbeats, Industrial Hardcore, EBM, de psychedelische rock van de jaren '70 en langslepende composities in de klassieke muziek.
Volgens mij heeft teKno vrij weinig te maken met psychedelische rock (mischien het thema maar niet meer) en langslepende composities in de klassieke muziek.

[ Bericht 1% gewijzigd door HAL9000S op 08-07-2007 14:19:06 ]
HAL9000Szondag 8 juli 2007 @ 14:06
Verschil tussen Techno en Tekno?
Tekno (dus geen TECHNO)
Tekno!!
Misanzondag 8 juli 2007 @ 14:06
http://partyflock.nl/topic/588156:Verschil_tussen_TeKno_en_TeCHno.html
http://partyflock.nl/inde(...)wtopic;TOPICID=18102
Flurryzondag 8 juli 2007 @ 14:18
quote:
Op zondag 8 juli 2007 14:04 schreef HAL9000S het volgende:
Ik moet zeggen dat ik de wiki beschrijven wel een beetje over the top vind
[..]

Volgens mij heeft teKno vrij weinig te maken met psychedelische rock (mischien het thema maar niet meer) en langslepende composities in de klassieke muziek.
lol dat gaat wat ver idd
Yorritzondag 8 juli 2007 @ 19:49
freetekno.nl
sneakypetezondag 8 juli 2007 @ 21:12
Tekno is snelle minimalistische house die je t beste kunt omschrijven als een mixje van techno en terror/hardcore. Zonder al te veel texten, muziekjes en pauzes, maar gewoon monotoon doorstuiteren met wat vage geluiden erdoor.
De scene bestaat overwegend uit illegale houseparties op gekraakte locaties. Feesten zijn vaak diep in de nacht of meerdere nachten achter elkaar.
En je moet je er wel heel erg inverdiepen wil je alle dj's gaan kennen enzo, men komt vaak meer voor de ervaring op zich.
sinterklaaskapoentjezondag 8 juli 2007 @ 23:59
quote:
Op zondag 8 juli 2007 21:12 schreef sneakypete het volgende:
Tekno is snelle minimalistische house die je t beste kunt omschrijven als een mixje van techno en terror/hardcore. Zonder al te veel texten, muziekjes en pauzes, maar gewoon monotoon doorstuiteren met wat vage geluiden erdoor.
De scene bestaat overwegend uit illegale houseparties op gekraakte locaties. Feesten zijn vaak diep in de nacht of meerdere nachten achter elkaar.
En je moet je er wel heel erg inverdiepen wil je alle dj's gaan kennen enzo, men komt vaak meer voor de ervaring op zich.
klinkt wel heel gaaf, is er in nederland zo een scene? ik wist wel dat er weleens van die kraakfeestjes zijn in nederland maar waar moet je dan in godsnaam terecht?
Yorritmaandag 9 juli 2007 @ 01:01
die scene is er zeker... iedere week zijn er feestjes..

dr was er pas nog een in het nieuws omdat ie was opgerold door de ME..

info gaat via-via en met 06 nummertjes enzo..
Yorritmaandag 9 juli 2007 @ 01:03
overigens zie je ook in legale gelegenheden dit soort muziek
bijv: http://www.waterfront.nl/?id=961
sinterklaaskapoentjemaandag 9 juli 2007 @ 01:03
quote:
Op maandag 9 juli 2007 01:01 schreef Yorrit het volgende:
die scene is er zeker... iedere week zijn er feestjes..

dr was er pas nog een in het nieuws omdat ie was opgerold door de ME..

info gaat via-via en met 06 nummertjes enzo..
hmm.. helaas heb ik maar 1 vriend die ook een beetje een muzieksmaak in deze richting heeft, maar met hem gaan we meer naar dingen in paradiso en de melkweg ofzo, als die er zijn
hydraulixmaandag 9 juli 2007 @ 19:13
Heb wat dingen beluisterd en vind het wel tof klinken eigenlijk. Lekker underground
sinterklaaskapoentjedinsdag 10 juli 2007 @ 01:46
quote:
Op maandag 9 juli 2007 19:13 schreef hydraulix het volgende:
Heb wat dingen beluisterd en vind het wel tof klinken eigenlijk. Lekker underground
welke dingen heb je beluisterd?
hydraulixdinsdag 10 juli 2007 @ 15:33
Nou wat dingen op youtube om eerlijk te zijn (dit bijvoorbeeld)
Scanvrijdag 22 februari 2008 @ 11:16
http://www.youtube.com/watch?v=-vY5BTQ9yiU&eurl=http://aa.freetekno.nl/index.php/2007092240/Parties/Acid-Attack.html

http://aa.freetekno.nl/

dan zijn dit leukere filmpjes;;
Hexagonzaterdag 23 februari 2008 @ 11:42
Ik vind er niet zoveel aan. Mij allemaal wat te monotoon en vooral saai.

De feestjes zullen best gezellig zijn maar de muziek vind ik echt 3x niks.
IdealCrashdonderdag 5 juni 2008 @ 11:56
quote:
Op woensdag 4 juni 2008 19:47 schreef belsen het volgende:
Maak dan eerst de oude koek op...
Tekno #1
Wat je wilt. Maar dit topic heeft een gare openingspost, vandaar mijn poging



shroomerdonderdag 5 juni 2008 @ 18:56
http://techno.org/electronic-music-guide/ op deze site staat ie bij de stromingen van begin jaren 90 (onder de naam "Hard").. Wist niet dat er nu nog naar geluisterd werd. Ja ok misschien bij de krakers.. Wel zieke shit ja.
sinterklaaskapoentjedonderdag 5 juni 2008 @ 19:04
Alweer een jaar terug dit, ik ben ondertussen al meerdere malen bij Tekno feestjes geweest en het is toch wel best leuk. Alleen in de scene van de Illegale Tekno partys ben ik nog niet toegekomen, een tijdje geleden wou ik wat aan mijn connecties doen die je nodig zal hebben, maar ik ben er niet zoveel meer bezig geweest.
sinterklaaskapoentjedonderdag 5 juni 2008 @ 20:36
quote:
Op donderdag 5 juni 2008 18:56 schreef shroomer het volgende:
http://techno.org/electronic-music-guide/ op deze site staat ie bij de stromingen van begin jaren 90 (onder de naam "Hard").. Wist niet dat er nu nog naar geluisterd werd. Ja ok misschien bij de krakers.. Wel zieke shit ja.
wat een prachtige site zo zie je maar weer wat een hoop gernes er toch zijn. Ik raak er alleen maar meer van in de war.
shroomerdonderdag 5 juni 2008 @ 20:59
quote:
Op donderdag 5 juni 2008 20:36 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:

[..]

wat een prachtige site zo zie je maar weer wat een hoop gernes er toch zijn. Ik raak er alleen maar meer van in de war.
Ja echt niet te geloven he. Ook zoveel van die troep-genres waar je eigenlijk alleen maar om kunt lachen

Zou wel gaaf zijn als hier een keer een update van kwam die tot 2008 i.p.v. 2000 gaat..
MarsXdonderdag 5 juni 2008 @ 21:06
teknivals
ikJurdonderdag 3 juli 2008 @ 19:29
leuke scene is dit idd ben al op meerdere tekno parties geweest. en ook al trek ik die muziek niet uren achter elkaar, de lokaties zijn vaak prachtig en heerlijk om doorheen te struinen. Het informele sfeertje wat er hangt is ook erg relaxed niemand die echt op je let je kan doen wat je wil tenminste als je begrijpt wat ik bedoel. Ook met het nu geldende rookverbod is het prima uitgaan, ik rook dan alleen joints maar dat kan ook gewoon allemaal binnen.

Laatst in fort pannerden een mooi feestje gehad.
Misandonderdag 3 juli 2008 @ 19:32
quote:
Op donderdag 3 juli 2008 19:29 schreef ikJur het volgende:
leuke scene is dit idd ben al op meerdere tekno parties geweest. en ook al trek ik die muziek niet uren achter elkaar, de lokaties zijn vaak prachtig en heerlijk om doorheen te struinen. Het informele sfeertje wat er hangt is ook erg relaxed niemand die echt op je let je kan doen wat je wil tenminste als je begrijpt wat ik bedoel. Ook met het nu geldende rookverbod is het prima uitgaan, ik rook dan alleen joints maar dat kan ook gewoon allemaal binnen.

Laatst in fort pannerden een mooi feestje gehad.
zitten daar alweer krakers?
ikJurdonderdag 3 juli 2008 @ 19:37
quote:
Op donderdag 3 juli 2008 19:32 schreef Misanthropist het volgende:

[..]

zitten daar alweer krakers?
yup, is destijds na een week alweer herkraakt
Misandonderdag 3 juli 2008 @ 22:59
quote:
Op donderdag 3 juli 2008 19:37 schreef ikJur het volgende:

[..]

yup, is destijds na een week alweer herkraakt
amputeren uit de maatschappij dat werkschuw tuig
defamaizondag 11 januari 2009 @ 23:22
Zo, en Tekno is dus behoorlijk dood, even tijd om de freeparty scene weer eens leven in te schoppen op Fok!.

Ik heb zelf wel aardig wat contacten in de scene, ken wat mensen van Kierewiet en Deceptikons, verder nog mensen die feestjes bezoeken?

Persoonlijk wil ik echt heeeeeeeeeel graag nog een keer naar een feestje van Narkotek, alleen al voor Seno. En natuurlijk Life4Land, al is dat meer in de richting van de breakcore.
ikJurzondag 11 januari 2009 @ 23:44
niks dood, het is gewoon underground

met nieuwjaar ook een geniale party in groningen gehad
defamaizondag 11 januari 2009 @ 23:58
quote:
Op zondag 11 januari 2009 23:44 schreef ikJur het volgende:
niks dood, het is gewoon underground [ afbeelding ]

met nieuwjaar ook een geniale party in groningen gehad
Hah, ik bedoelde dan ook met dood, dood op Fok. Dat de scene niet dood is weet ik maar al te goed!

Groningen is meestal iets te ver voor mij, de feestjes in Zeeland en West-Brabant (Breda en omstreken, Denneheuvel) is tenminste nog lekker te berijden .
sinterklaaskapoentjemaandag 12 januari 2009 @ 00:02
Gister Tek Your Monkey in de Willemeen, ik ga nu naar bijna elk breakcore/tekno feestje daarzo

Voorderest weet ik het nog niet zo met die 'illegale' circuit, heb het gevoel dat het bestaat uit krakers en drugsverslaafden enzo.
ikJurmaandag 12 januari 2009 @ 00:14
quote:
Op maandag 12 januari 2009 00:02 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Gister Tek Your Monkey in de Willemeen, ik ga nu naar bijna elk breakcore/tekno feestje daarzo

Voorderest weet ik het nog niet zo met die 'illegale' circuit, heb het gevoel dat het bestaat uit krakers en drugsverslaafden enzo.
wij wouden ook nog wel naar de willemeen maar 't was veelste koud want we gaan dan weer terug met de trein 's morgens dus moeten we na 4 uur, als de toko sluit, een beetje rondbazuinen in arnhem (wat ook erg leuk kan zijn)

Maar je zou eens een illegaal feest moeten proberen, je kijkt je ogen uit. En wat maakt het uit dat er krakers en drugsverslaafden rondlopen. Bang dat je wordt besmet met de ziekte van de verslaving? Welnee, onze groep bestaat uit voornamelijk stoners en we trekken door op bier en joints ^_^ en zo zijn er heel veel mensen op de illegale feesten die geen harddrugs doen. Ook hoef je niet bang te zijn dat er agressieve lui rondlopen ofzo want dat heb ik in al die tijd nog nooit meegemaakt of gehoord.
Het mooie is ook dat die party's gewoon doorgaan tot 3 uur 's middags. Dan ben ik meestal al wel weg maar tot een uur of 10 in de ochtend is t nog goed vertoeven voor de speakers.
sinterklaaskapoentjemaandag 12 januari 2009 @ 00:42
quote:
Op maandag 12 januari 2009 00:14 schreef ikJur het volgende:

[..]

wij wouden ook nog wel naar de willemeen maar 't was veelste koud want we gaan dan weer terug met de trein 's morgens dus moeten we na 4 uur, als de toko sluit, een beetje rondbazuinen in arnhem (wat ook erg leuk kan zijn)

Maar je zou eens een illegaal feest moeten proberen, je kijkt je ogen uit. En wat maakt het uit dat er krakers en drugsverslaafden rondlopen. Bang dat je wordt besmet met de ziekte van de verslaving? Welnee, onze groep bestaat uit voornamelijk stoners en we trekken door op bier en joints ^_^ en zo zijn er heel veel mensen op de illegale feesten die geen harddrugs doen. Ook hoef je niet bang te zijn dat er agressieve lui rondlopen ofzo want dat heb ik in al die tijd nog nooit meegemaakt of gehoord.
Het mooie is ook dat die party's gewoon doorgaan tot 3 uur 's middags. Dan ben ik meestal al wel weg maar tot een uur of 10 in de ochtend is t nog goed vertoeven voor de speakers.
Ik kende iemand die in de buurt woonde dus ik lag half 5 al weer in mijn nest

klinkt erg ehm.. "free" Ik heb verder niks tegen drugsgebruikers, ik doe ook wel eens een pilletje op z'n tijd , maar als het helemaal volstaat met mensen die 10 pillen ophebben en die al hun tanden kwijt zijn door jarenlang gebruik vind ik het toch wat minder.

Maar heb je een auto nodig om op die plekken te komen? Als het illegaal is moet het tenminste afgelegen zijn waar de mensen de herrie niet kunnen horen lijkt me. Bovendien heb ik (nog) niet echt een 'groep', ik ga altijd met een vaste vriend en soms gaan nog anderen mee, verder ken ik nog wat losse mensen die ik dan op feestjes weer zie enz.

Ik hoorde ook zo'n verhaal van als je wilt weten waar de freetek party is dat je een nummer moet bellen en dat op het antwoordapparaat dan de plek wordt verteld of iets dergelijks, werkt het zo?
defamaimaandag 12 januari 2009 @ 00:53
quote:
Op maandag 12 januari 2009 00:02 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Gister Tek Your Monkey in de Willemeen, ik ga nu naar bijna elk breakcore/tekno feestje daarzo

Voorderest weet ik het nog niet zo met die 'illegale' circuit, heb het gevoel dat het bestaat uit krakers en drugsverslaafden enzo.
Serieus, zonder krakers zou de scene een stuk kleiner zijn. Al krijg ik nu ongetwijfeld heel wat mensen over me heen, maar ik bedoel: Als alle krakers zich zouden terugtrekken uit de scene, zou deze een groot deel van de mensen kwijt zijn. Daarnaast is de hele insteek van freeparties juist de vrijheid. De drugsverslaafden waar jij het over hebt, zijn de gebruikelijke ketazombies en pepsletjes, maargoed, die zijn helemaal niet vervelend. Op een freeparty hangt vaak een sfeer waar de gemiddelde club bij lange na niet tegenop kan, en ook qua drugsgebruik heb ik toch altijd het idee dat het allemaal wat minder gaat om het stoer doen, en wat meer om het feestje.
ikJurmaandag 12 januari 2009 @ 00:54
quote:
Op maandag 12 januari 2009 00:42 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:

[..]

Ik kende iemand die in de buurt woonde dus ik lag half 5 al weer in mijn nest

klinkt erg ehm.. "free" Ik heb verder niks tegen drugsgebruikers, ik doe ook wel eens een pilletje op z'n tijd , maar als het helemaal volstaat met mensen die 10 pillen ophebben en die al hun tanden kwijt zijn door jarenlang gebruik vind ik het toch wat minder.

Maar heb je een auto nodig om op die plekken te komen? Als het illegaal is moet het tenminste afgelegen zijn waar de mensen de herrie niet kunnen horen lijkt me. Bovendien heb ik (nog) niet echt een 'groep', ik ga altijd met een vaste vriend en soms gaan nog anderen mee, verder ken ik nog wat losse mensen die ik dan op feestjes weer zie enz.

Ik hoorde ook zo'n verhaal van als je wilt weten waar de freetek party is dat je een nummer moet bellen en dat op het antwoordapparaat dan de plek wordt verteld of iets dergelijks, werkt het zo?
ja er lopen wel van die zogenoemde "crackbekken" rond maar het grootste gedeelte zijn normale mensen.
Je hebt eigenlijk wel een auto nodig ja.
En de info gaat inderdaad via voicemail berichten op prepaid nummers. zogenoemde infolijnen kun je bemachtigen via mensen die je kent. De mensen waar ik mee ga zitten ook op een forum waar deze nummers worden gepost.
ikJurmaandag 12 januari 2009 @ 00:59
sinterklaaskapoentjemaandag 12 januari 2009 @ 01:21
quote:
Op maandag 12 januari 2009 00:54 schreef ikJur het volgende:

[..]

ja er lopen wel van die zogenoemde "crackbekken" rond maar het grootste gedeelte zijn normale mensen.
Je hebt eigenlijk wel een auto nodig ja.
En de info gaat inderdaad via voicemail berichten op prepaid nummers. zogenoemde infolijnen kun je bemachtigen via mensen die je kent. De mensen waar ik mee ga zitten ook op een forum waar deze nummers worden gepost.
Ai, heb zelf geen rijbewijs en ken ook nauwelijks mensen die er wel een hebben, die er wel een hebben hebben geen auto en mogen die van papa en mama niet lenen denk ik . Maar ik ben ook nog jong (19), en ik denk dat de leeftijd bij de echte freeparty's ook wat hoger ligt.
sinterklaaskapoentjemaandag 12 januari 2009 @ 01:37
quote:
Klinkt wel vet Al lijkt me het meer iets voor in de zomer buiten, waar vind je in deze tijden een afgelegen verwarmd pand? En er wordt in dat filmpje gezegt dat er een 'meeting' point is waar je te horen krijgt waar het is, ik neem aan dat dit filmpje nog van voor het intensief internetgebruik valt

Dus al met al lijkt het me een perfect feest, alleen lijkt me bereikbaarheid (geen auto hebben) en veiligheid me nog een beetje een probleem. Ik bedoel, er gaat iemand 'out'. Dan bel je dus een ambulance die die plek moet zien te vinden, en dat willen anderen dan misschien niet omdat dan misschien de politie erachter komt etc. En verder zegt die jongen dat alleen zij van de organisatie zeker weten clean blijven en er is geen EHBO enz.
IdealCrashmaandag 12 januari 2009 @ 20:37
Die feestjes komen vanzelf wel op je pad als de tijd daar rijp voor is.
En anders kun je ze altijd nog zelf organiseren

Live-setje van afgelopen zaterdag (legaal) in de Willemeen:
http://www.archive.org/de(...)alconAtTekYourMonkey
quote:
Op maandag 12 januari 2009 00:42 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:

klinkt erg ehm.. "free"
Dat is het hele idee
Immers.
ikJurmaandag 12 januari 2009 @ 22:05
quote:
Op maandag 12 januari 2009 01:37 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:

[..]

Klinkt wel vet Al lijkt me het meer iets voor in de zomer buiten, waar vind je in deze tijden een afgelegen verwarmd pand? En er wordt in dat filmpje gezegt dat er een 'meeting' point is waar je te horen krijgt waar het is, ik neem aan dat dit filmpje nog van voor het intensief internetgebruik valt

Dus al met al lijkt het me een perfect feest, alleen lijkt me bereikbaarheid (geen auto hebben) en veiligheid me nog een beetje een probleem. Ik bedoel, er gaat iemand 'out'. Dan bel je dus een ambulance die die plek moet zien te vinden, en dat willen anderen dan misschien niet omdat dan misschien de politie erachter komt etc. En verder zegt die jongen dat alleen zij van de organisatie zeker weten clean blijven en er is geen EHBO enz.
ja in de zomer zijn de feesten wel het leukst. Maar nu zijn er gewoon kampvuren buiten zodat je effe kan opwarmen.

ja de bereikbaarheid is wel een probleem maar je moet gewoon zorgen dat je een lift kan scoren.

en veiligheid? ja boeien eerlijk gezegd maal ik daar niet zo om. komop we zitten nog altijd in nederland, dat komt heus wel goed.
sinterklaaskapoentjemaandag 12 januari 2009 @ 23:14
quote:
Op maandag 12 januari 2009 20:37 schreef IdealCrash het volgende:

Live-setje van afgelopen zaterdag (legaal) in de Willemeen:
http://www.archive.org/de(...)alconAtTekYourMonkey

ja man bij die set zat ik hard los te gaan
joostmhwetenmaandag 6 april 2009 @ 09:31
check uns www.teknoradio.nl

downloads tracks en mixen en 2 radiostations
genoeg tekno denk ik zo
xpompompomxmaandag 6 april 2009 @ 16:12
En afgelopen zaterdag heb ik bruut staan stampen bij de Decepticons in breda
M'n vrindjes en ik hebben een meesterlijke nacht gehad! Het was echt schitterend!
Erg jammer dat dat kraakpand 'dicht'gaat, ik heb er al vaker erg mooie feestjes mogen meemaken.
pc-fr34kzaterdag 11 april 2009 @ 04:48
Ik wilde zaterdag ook naar breda , maar geldloos(de trein) en halfbrak thuis aant zitten van de vrijdag.
Ik dacht ik ken halfdood gaan rondlopen en het risico nemen met zwart rijden of toch maar gaan slapen en het missen.

Laatste illegale was voor mij gouda/Duracell. Sowieso pas vanaf eind vorig jaar op illegale te vinden, en ze hebben zwaar de voorkeur voor mij Lekker voor de speakers staan freaken, doen waar je zin in hebt, en mits de mannen int blauw niks komen verstoren lekker doorgaan.
Groningen nieuwjaar was echt op stipt mijn vetste feest van 2008. 24 uur feesten en dan om 12 uur vrijdagmiddag lopen naar het station en terug naar r,dam
68Chevellezondag 12 april 2009 @ 22:10
Gisteravond was er in Tholen een buitenfeestje.... het weer begint weer lekker te worden en ik moet zeggen dat die Teknofeesten een beetje de reden was waarom ik me vroeger in de housescene gooide, harde muziek, goedkoop bier, en totale vrijheid, ipv van die gereguleerde kutfeestjes in tenten als Outland, Watt of weet ik veel wat verder, de meesten zijn knettergek maar de sfeer prima.
pc-fr34kmaandag 13 april 2009 @ 19:31
Waterfront zit nu in watt, en heeft wel leuke feestjes. Feestjes van WF zijn naar watt verhuisd, je ken er blowen zoals in wf was. Pas was er nog b-day van dissolvement en trasher en vorige week propulsion(industrial, tekno en goa).
Zaterdag was nog een goa in r,dam. legaal maar in een kraakpand en gewoon 'regels' zoals op een illegale
ilona-scuderiamaandag 13 april 2009 @ 19:48
Sinds wanneer is het Tekno, of was dat al zo?
xpompompomxmaandag 13 april 2009 @ 20:02
quote:
Op maandag 13 april 2009 19:48 schreef ilona-scuderia het volgende:
Sinds wanneer is het Tekno, of was dat al zo?
teKno is wat anders dan teCHno he

http://nl.wikipedia.org/wiki/Tekno_(muziekstijl)
ilona-scuderiawoensdag 15 april 2009 @ 01:14
Ja verdomd zeg, ik dacht dat het met CH werd geschreven maar dat is dus de softcore
Big Brother deelnemer Roel is een grote Tekno liefhebber, die komen jullie vast weleens tegen in hogere hardcore 'Tekno' sferen...
Tokamakwoensdag 15 april 2009 @ 16:09
Ben ooit ns naar een illegaal Teknofeest geweest. Menn wat een geweldig feestje was dat!
68Chevellewoensdag 15 april 2009 @ 16:44
quote:
Op woensdag 15 april 2009 16:09 schreef Tokamak het volgende:
Ben ooit ns naar een illegaal Teknofeest geweest. Menn wat een geweldig feestje was dat!
Veruit de meesten zijn illegaal, het probleem is namelijk dat je afhankelijk bent van derden die je laat op de avond een locatie en tijdstip moeten doorgeven.
Tokamakwoensdag 15 april 2009 @ 17:02
quote:
Op woensdag 15 april 2009 16:44 schreef 68Chevelle het volgende:

[..]

Veruit de meesten zijn illegaal, het probleem is namelijk dat je afhankelijk bent van derden die je laat op de avond een locatie en tijdstip moeten doorgeven.
Yup, k heb wel connecties die connecties hebben, maar die horen t ook vaak pas ergens midden in de nacht.

Muziek zelf heeft wel wat, lekker underground.
Apfelsaftmaandag 22 juni 2009 @ 01:03
Gister in Delft was geniaal
sinterklaaskapoentjemaandag 22 juni 2009 @ 01:08
Hier in de buurt was een flinke illegale, ik ben dr 3x geweest omdat ze eigenlijk elk weekend doorgaan Op zaterdag avond is het een heus festival, meerdere zalen, rave-zaal, veel teknozalen in een gigantisch gebouwencomplex. Buiten lekker kampvuurtje met nog een teknobus erbij

Op het hoogtepunt schijnt het dat er zelfs 1000 mensen waren, uit binnen en buitenland
pc-fr34kmaandag 22 juni 2009 @ 01:38
quote:
Op maandag 22 juni 2009 01:03 schreef Apfelsaft het volgende:
Gister in Delft was geniaal
QFT Ik heb dan wel meer buiten gechillt dan binnen maar dat had meer met een i love tekno-nacht ervoor + after te maken. En ook wel met een bloedheette zaal waarin stilstaan al voor zweet zorgde laat staan dat ik(Ookal was de muziek zeer aantrekkelijk om op los te gaan)hier echt fysieke inspanning had geleverd
M'n hoofd zei: Ga los gek! waar wacht je op! het beukt!
M'n spieren zeiden: Jij bent gek! Je hebt ons al genoeg belast en gebeukt! Wij staken!
Dan maar stilstaand genieten van herrie
Ik was er wel pas vanaf 4 uur of zo maar ik heb heel weinig tot geen tekno gehoord... Nu was ik niet erg lang bij de muziek te vinden aangezien heel de tijd stil staan toch stukken sneller verveeld dan speakerfreaken en je dan ook gewoon gezellig kunt chillen met bekenden en onbekenden die je daar wel verstaat ivm geen geluid
Correct me if I'm wrong about the -not a lot of tekno- and I just missed it.
Humor, vaagheid, zinvolle en onzin discussies/hypotheses/theorieën/ideeën is een prima tijdverdrijf op een freeparty Gezellige mensen en een mooi moment van vage blikken op straat en in de c1000 bij het halen van meer bier.(Alle kratten van de org waren al uitverkocht inclusief de 'prive-kratten' van 'mederwerkers' )
Zeer vet pand, dit was een leuk dagje school
Apfelsaftmaandag 22 juni 2009 @ 12:00
quote:
Op maandag 22 juni 2009 01:38 schreef pc-fr34k het volgende:

[..]

QFT Ik heb dan wel meer buiten gechillt dan binnen maar dat had meer met een i love tekno-nacht ervoor + after te maken. En ook wel met een bloedheette zaal waarin stilstaan al voor zweet zorgde laat staan dat ik(Ookal was de muziek zeer aantrekkelijk om op los te gaan)hier echt fysieke inspanning had geleverd
M'n hoofd zei: Ga los gek! waar wacht je op! het beukt!
M'n spieren zeiden: Jij bent gek! Je hebt ons al genoeg belast en gebeukt! Wij staken!
Dan maar stilstaand genieten van herrie
Ik was er wel pas vanaf 4 uur of zo maar ik heb heel weinig tot geen tekno gehoord... Nu was ik niet erg lang bij de muziek te vinden aangezien heel de tijd stil staan toch stukken sneller verveeld dan speakerfreaken en je dan ook gewoon gezellig kunt chillen met bekenden en onbekenden die je daar wel verstaat ivm geen geluid
Correct me if I'm wrong about the -not a lot of tekno- and I just missed it.
Humor, vaagheid, zinvolle en onzin discussies/hypotheses/theorieën/ideeën is een prima tijdverdrijf op een freeparty Gezellige mensen en een mooi moment van vage blikken op straat en in de c1000 bij het halen van meer bier.(Alle kratten van de org waren al uitverkocht inclusief de 'prive-kratten' van 'mederwerkers' )
Zeer vet pand, dit was een leuk dagje school
Het klopt dat er meer hardere shit was dan echte tekno, maar vanaf ongeveer 4 uur werd er zeker wel tekno gedraaid in dat "rechter"zaaltje van Oud Hout. Toch heb ik meer in die andere zaal staan beuken (en the neverending story gekeken op de tv's)

Bier was inderdaad snel op, er waren 60 kratten ingeslagen, bleek lang niet genoeg te zijn Het was ook constant heel erg druk.

Kan je nagaan dat dit pand een aantal jaar geleden veel groter was, maar er is (illegaal) een heel stuk gesloopt.
Zeker een vet feestje, en ook voor herhaling vatbaar, want het blauw heeft bijna niks van zich laten horen (ze kwamen 's ochtends ff langs maar toen zei iemand dat er een verjaardagsfeestje was en reden ze door )
Sapstengelmaandag 22 juni 2009 @ 12:07
Waren er nog mensen in Amersfoort geweest? Op dat megafeest in het oude gekkenhuis.
pc-fr34kmaandag 22 juni 2009 @ 12:27
quote:
Op maandag 22 juni 2009 12:00 schreef Apfelsaft het volgende:

[..]

Het klopt dat er meer hardere shit was dan echte tekno, maar vanaf ongeveer 4 uur werd er zeker wel tekno gedraaid in dat "rechter"zaaltje van Oud Hout. Toch heb ik meer in die andere zaal staan beuken (en the neverending story gekeken op de tv's)
Ja telkens als ik naar die zaal ging liep ik al weg bij de deuropening omdat er veel te blije goa enzo werd gespeeld Dus ik liep automatisch als ik naar binnen ging naar links.
quote:
Bier was inderdaad snel op, er waren 60 kratten ingeslagen, bleek lang niet genoeg te zijn Het was ook constant heel erg druk.
Ja echt tot een bepaald punt toen was het ineens van wtf hoe leeg is het Maar dat zal wel te maken hebben gehad met het bier dat op was
quote:
Kan je nagaan dat dit pand een aantal jaar geleden veel groter was, maar er is (illegaal) een heel stuk gesloopt.
ik heb het gevoel dat ik er dan voor altijd verdwaald zou zijn geweest ik vond dit al een verwarrend doolhof Was blij dat ik niet zo heel erg van de kaart was want dan zou ik echt telkens 8 rondjes lopen voor ik de uitgang weer had gevonden Wel een leuke bezigheid om alle openingen die je ziet te ontdekken wat er daarachter nou weer is
quote:
Zeker een vet feestje, en ook voor herhaling vatbaar, want het blauw heeft bijna niks van zich laten horen (ze kwamen 's ochtends ff langs maar toen zei iemand dat er een verjaardagsfeestje was en reden ze door )
Ja is dat typisch voor delft of hebben we gewoon aardige agenten gehad? Of domme als ze geloven dat een feest in een kraakpand met veel man(was toen al wel rustiger natuurlijk)een verjaardagsfeestje is
Beter gaan ze in delft weekend-feestjes geven dan als ze daar makkelijk zijn
Yorritmaandag 22 juni 2009 @ 14:33
politie doet meestal niets
Sapstengelmaandag 22 juni 2009 @ 16:37
Ben tot nu toe op 2 feesten geweest waar iedereen rond 6/7 uur in de ochtend door politie incl. hondenbrigade werd gevraagd het pand te verlaten. Een paar maanden geleden in Deventer en vorig jaar een keer in Almelo.
Maar idd, meestal doen ze niks, vooral als het grote feesten zijn waar duizend man loopt.
Yorritmaandag 22 juni 2009 @ 17:02
ligt ook wel aan de gemeente.. maar meestal komen ze even een kijkje nemen, meestal alleen bij echte overlast of naar hun inzicht gevaarlijke situaties doen ze er wat aan.. maar de maatregelen zijn over het algemeen niet-confronterend om de situatie rustig te houden
sinterklaaskapoentjemaandag 22 juni 2009 @ 18:01
quote:
Op maandag 22 juni 2009 12:07 schreef Sapstengel het volgende:
Waren er nog mensen in Amersfoort geweest? Op dat megafeest in het oude gekkenhuis.
Ja wat ik hierboven beschreef was in Amersfoort, maar ze gaan nu eigenlijk nog elk weekend door. Vorig weekend wou ik gaan met wat vrienden maar toen was het kennelijk een verjaardag en moest je uitgenodigd zijn maar die week daarvoor was het weer flink feesten, ik heb nog 2 mensen flink out zien gaan..
pc-fr34kmaandag 22 juni 2009 @ 19:22
quote:
Op maandag 22 juni 2009 16:37 schreef Sapstengel het volgende:
Ben tot nu toe op 2 feesten geweest waar iedereen rond 6/7 uur in de ochtend door politie incl. hondenbrigade werd gevraagd het pand te verlaten. Een paar maanden geleden in Deventer en vorig jaar een keer in Almelo.
Maar idd, meestal doen ze niks, vooral als het grote feesten zijn waar duizend man loopt.
Daar was ik ook volgens mij in deventer. .
Kutjoden met hun zaklampen in je ogen schijnen Dus ik: "Moet dat nou echt dat kutlicht in m'n ogen"
Had een trip van een maatje gekregen op het moment dat ik zeg volgens mij slaat hij in binnen iets van 5 seconden komen er agenten binnen. Ik had heel even zoiets van uhh zie ik dat nou wel of niet goed

Wel lekker slim ook van ze "iedereen van het terein eigenaar van de auto mag alleen de auto halen en wegzetten"
Bij ons zaten alle mensen aan de keta... En dan gaan ze nog, als je staat te bespreken waar ze ons dan oppikken en hoe iemand gaat rijden en zo, duwen...
agent:"van het terein af!" *duw*
-ik"pff die heeft zeker thuis niks te vertellen wat een machtsvertoon " richting vrienden maar op volume dat meneer het goed kan horen natuurlijk

o ja en duracell werd ook door de politie gestopt ook paar maandjes terug. om 5 uur maar ze hebben al vanaf 2 uur met ze staan praten en iig nog uit kunnen rekken Maar ja het is wel hit n run en geen kraak en er was in best een wijde omgeving overlast. Was wel een heel bruut feest zolang het duurde.

gefilmd door maatje van me die gast die met die agent gaat praten en die andere mensen erbij zijn ook maatjes. Echt geniale opmerking tegen die agent maakt hij

[ Bericht 12% gewijzigd door pc-fr34k op 22-06-2009 19:31:27 ]
MarsXmaandag 29 juni 2009 @ 23:20
was zaterdag goed feestje
Apfelsaftdinsdag 30 juni 2009 @ 02:22
quote:
Op maandag 29 juni 2009 23:20 schreef MarsX het volgende:
was zaterdag goed feestje
Waar ben je geweest?
pc-fr34kdinsdag 30 juni 2009 @ 13:44
quote:
Op maandag 29 juni 2009 23:20 schreef MarsX het volgende:
was zaterdag goed feestje
Groningen?
Wilde ik ook heen alleen een beetje ver Wel bekenden die erheen gingen.
Apfelsaftdinsdag 30 juni 2009 @ 17:56
Wehe

Klacht overlast krakersfeestje
pc-fr34kdinsdag 30 juni 2009 @ 18:34
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 17:56 schreef Apfelsaft het volgende:
Wehe

Klacht overlast krakersfeestje
!
MarsXdinsdag 30 juni 2009 @ 21:45
quote:
Op dinsdag 30 juni 2009 02:22 schreef Apfelsaft het volgende:
Waar ben je geweest?
Leiden
MarsXdonderdag 2 juli 2009 @ 00:12


[ Bericht 74% gewijzigd door MarsX op 02-07-2009 00:26:56 ]
Bolkesteijnvrijdag 3 juli 2009 @ 03:01
quote:
Op maandag 22 juni 2009 12:07 schreef Sapstengel het volgende:
Waren er nog mensen in Amersfoort geweest? Op dat megafeest in het oude gekkenhuis.
Die omgeving ken ik wel goed. Moet een prachtige locatie zijn geweest voor een tekno-feest. Het was in het oude Sinaï-centrum, dat is een centrum voor geestelijke gezondheidszorg gericht op Joodse mensen. Ik weet niet hoe het er van binnen uit ziet, maar medische omgevingen zijn altijd een beetje freaky zeg maar, dus die sfeer past wel bij een tekno-feest.
Apfelsaftvrijdag 3 juli 2009 @ 09:45
quote:
Op vrijdag 3 juli 2009 03:01 schreef Bolkesteijn het volgende:

[..]

Die omgeving ken ik wel goed. Moet een prachtige locatie zijn geweest voor een tekno-feest. Het was in het oude Sinaï-centrum, dat is een centrum voor geestelijke gezondheidszorg gericht op Joodse mensen. Ik weet niet hoe het er van binnen uit ziet, maar medische omgevingen zijn altijd een beetje freaky zeg maar, dus die sfeer past wel bij een tekno-feest.
Echt heel tof die omgevingen inderdaad; dat feestje in Delft laatst was dus in een oud laboratorium, nou ziet het er in de kelders waar het feest was niet zo heel freaky uit, maar de bovenverdiepingen hebben echt nog oud laboratorium-interieur. Echt heel vet.
68Chevellevrijdag 3 juli 2009 @ 10:53
quote:
Op vrijdag 3 juli 2009 09:45 schreef Apfelsaft het volgende:

[..]

Echt heel tof die omgevingen inderdaad; dat feestje in Delft laatst was dus in een oud laboratorium, nou ziet het er in de kelders waar het feest was niet zo heel freaky uit, maar de bovenverdiepingen hebben echt nog oud laboratorium-interieur. Echt heel vet.
Was het bij de prop ofzo?, zo ja heb ik wat gemist
Apfelsaftvrijdag 3 juli 2009 @ 11:14
quote:
Op vrijdag 3 juli 2009 10:53 schreef 68Chevelle het volgende:

[..]

Was het bij de prop ofzo?, zo ja heb ik wat gemist
Jep
68Chevellevrijdag 3 juli 2009 @ 11:42
quote:
Op vrijdag 3 juli 2009 11:14 schreef Apfelsaft het volgende:

[..]

Jep
Ach, ik ken die mensen daar, ze waren van plan zoiets meer te doen, volgende keer dan maar
Apfelsaftvrijdag 3 juli 2009 @ 13:12
quote:
Op vrijdag 3 juli 2009 11:42 schreef 68Chevelle het volgende:

[..]

Ach, ik ken die mensen daar, ze waren van plan zoiets meer te doen, volgende keer dan maar
Ik ken ze ook, nu ben ik toch wel benieuwd wie jij bent
68Chevellevrijdag 3 juli 2009 @ 14:07
quote:
Op vrijdag 3 juli 2009 13:12 schreef Apfelsaft het volgende:

[..]

Ik ken ze ook, nu ben ik toch wel benieuwd wie jij bent
Mijn username zou een hoop moeten zeggen
68Chevellevrijdag 3 juli 2009 @ 14:43
quote:
Op vrijdag 3 juli 2009 13:12 schreef Apfelsaft het volgende:

[..]

Ik ken ze ook, nu ben ik toch wel benieuwd wie jij bent
Heb jij al door het doolhof gelopen?
Roksoppzaterdag 4 juli 2009 @ 14:56
party in amersfoort was ik ook nog supervette party. Lekker slingeren aan touwen voor de speakers in de gymzaal.

schijnen nog aardig wat parties geweest te zijn.

http://www.ad.nl/amersfoo(...)_drank_en_drugs.html
Apfelsaftzaterdag 4 juli 2009 @ 16:35
quote:
Op vrijdag 3 juli 2009 14:07 schreef 68Chevelle het volgende:

[..]

Mijn username zou een hoop moeten zeggen
Maatje van die DJ
Apfelsaftzaterdag 4 juli 2009 @ 16:36
quote:
Op zaterdag 4 juli 2009 14:56 schreef Roksopp het volgende:
party in amersfoort was ik ook nog supervette party. Lekker slingeren aan touwen voor de speakers in de gymzaal.

schijnen nog aardig wat parties geweest te zijn.

http://www.ad.nl/amersfoo(...)_drank_en_drugs.html
68Chevellezondag 5 juli 2009 @ 03:02
quote:
Op zaterdag 4 juli 2009 16:35 schreef Apfelsaft het volgende:

[..]

Maatje van die DJ
Das snel, ik kan niet meer conluderen dat dat je "binnen" zit, ik zal me de volgende ker wel evem metjes voorstellen, was kutweer de laatste keer met die verjaardag
pc-fr34kmaandag 27 juli 2009 @ 00:11
Spaanse polder Rotterdam was vetjes
Was samen met m'n vriendin gaan lopen vanaf charlois naar spaanse polder, en ipv de door googlemaps aangegeven 1.75 uur deden we er tussen de 2/2.25 uur of zo. Een deel omdat googlemaps de route aangaf waar op het moment geen doorgang mogelijk was(bouw met hekken) en op het andere waren er delen van de route die niet meer van toepassing waren omdat er aan de weg werd gewerkt/de wegen anders ingericht werden.
Tel daar pep-vaagheid en een coördinatiegevoel van niks(Zeker in delen van R,dam waar ik maar heel sporadisch kom)bij op en dan is googlemaps toch niet echt een handig programma(Als je de verkeerde kant uit loopt door het verkeerd begrijpen bv )
Lang leve streetview die het toch een stuk makkelijker maakt om de omgeving te checken met wat googlemaps zegt, alleen jammer dat niet alles daar bij staat.

Maar terug gelukkig mee kunnen rijden met een maat van me rond half 5 s'middags of zo. We vertrokken van charlois btw om kwart voor 5 met het idee van ach vanaf het begin hoeft ook niet elke keer, en de tijd dat je er bent vanaf de ochtend is toch met een freeparty al langer dan een gemiddeld feest.

Het geluid was echt Stond lekker hard, alleen beetje vage verdeling van de toonhoogtes. Was wel vet dat de bassen extra naar voren kwamen maar de nummer klonken wel gelijk wat raar daardoor. Leuk pand ook, alleen wel gevaarlijk in het donker die gang Ik liep aan de zijkant om zeker te zijn dat ik niet tegen mensne aan zou botsen word de gang smaller bots ik tegen een muur op En tussendoor ook nog tegen allemaal mensen.

Van mij mogen er zeker vaker feestjes daar gegeven worden. Lekker in de buurt en het bevalt prima.
Nog meer mensen die aanwazig waren?
68Chevellemaandag 27 juli 2009 @ 02:10
Kut.... nee, had ik dit verdomme maar eerder geweten..... ach.....volgende keer maar weer op zoek gaan als ze steeds meer in omg. Rotterdam komen
Sapstengelmaandag 27 juli 2009 @ 02:13
quote:
Op vrijdag 3 juli 2009 03:01 schreef Bolkesteijn het volgende:

[..]

Die omgeving ken ik wel goed. Moet een prachtige locatie zijn geweest voor een tekno-feest. Het was in het oude Sinaï-centrum, dat is een centrum voor geestelijke gezondheidszorg gericht op Joodse mensen. Ik weet niet hoe het er van binnen uit ziet, maar medische omgevingen zijn altijd een beetje freaky zeg maar, dus die sfeer past wel bij een tekno-feest.
Mjah gekkenhuis was een beetje ongenuanceerd .

Maar idd, aparte locatie. Ook met zwembad, isoleercellen etc.
Together__zaterdag 1 augustus 2009 @ 01:35
Klinkt goed... Hopelijk binnenkort weer eens een leuk feest ergens.

Simpele Tekno liedjes, puur voor de lol:









pc-fr34kzondag 2 augustus 2009 @ 15:24
Duracell was wel leuk feesie
Hoop bekenden, leuke plek ook
Waren er nog mensen van hier ook bij duracell?
pc-fr34kzondag 16 augustus 2009 @ 03:47
Jaaaaaaa!!!!23!23!!23!!!! Kapuchon op en als een zombie voor de speakers freaken.
Oftewel: op weg naar een zmk-freeparty. !
Gelukkig toch vervoer gevonden want het zag er eerst niet meer naar uit dat we er zouden komen, treinen reden ook al niet meer. De planning werd ook al zodra de eerste trein gaat rijden alsnog gaan en bellen of het nog leeft en lang doorgaat want er 9 a 10 uur aankomen als het toch tot laat in de middag of de avond doorgaat is het zeker waard. Dat is dan even lang als een legaal feesie of langer.

* pc-fr34k is kankerblij en gaat hier nog wel een rapport uitbrengen over hoe het was.

Tekno! ! ! !
pc-fr34kmaandag 17 augustus 2009 @ 02:31
Dat was dus een zeer vet feesie op een toffe locatie. Jammer dat er mensen moeten klagen en het in de middag gestopt werd... Veel verschillende muziek, goede sfeer en veel bekenden

Nog meer fok!ers die aanwazig waren in Vught?
sinterklaaskapoentjedinsdag 18 augustus 2009 @ 11:42
quote:
Op maandag 17 augustus 2009 02:31 schreef pc-fr34k het volgende:
Dat was dus een zeer vet feesie op een toffe locatie. Jammer dat er mensen moeten klagen en het in de middag gestopt werd... Veel verschillende muziek, goede sfeer en veel bekenden

Nog meer fok!ers die aanwazig waren in Vught?
Nee, mag ik jouw msn voor locaties enzo, ik ben niet zo in de illegale scene
xpompompomxdinsdag 18 augustus 2009 @ 11:55
quote:
Op dinsdag 18 augustus 2009 11:42 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:

[..]

Nee, mag ik jouw msn voor locaties enzo, ik ben niet zo in de illegale scene
Ik ben ook graag op de hoogte!

En bij voorbaat dank!
68Chevellemaandag 24 augustus 2009 @ 08:17
Ondertussen....terwijl iedereen in Hoek van Holland zat te knokken, steken of te schieten....

Was er op de Maasvlakte een prima feestje met Liveset TDK die er duidelijk zin in had, niet dat ik de anderen onder wil doen.

pc-fr34kzondag 4 oktober 2009 @ 13:34
Heusden was voor zo ver het duurde een erg tof feest op een toffe locatie met veel bezoekers en toffe muziek. !

Ook waren er aardig wat bekenden en ben volgens mij lang niet iedereen tegen gekomen want het was zowat onmogelijk om mensen te vinden.

Erg jammer dat die lowlifers weer eens hun verzetje moesten hebben door feestende mensen lastig te vallen. .
Sapstengelzondag 4 oktober 2009 @ 13:35
Wat dat die mega 10 jaar ZMK party? Of wat was het precies. 22 systems, hit & run feestje etc.
pc-fr34kzondag 4 oktober 2009 @ 13:43
quote:
Op zondag 4 oktober 2009 13:35 schreef Sapstengel het volgende:
Wat dat die mega 10 jaar ZMK party?
Volgens mij wel ja.(Ik twijfel of dat dit feest of die in vught was) Een shitload aan soundsystems en area's Had de tijd dat ik(kwam tussen 2/3 uur aan dacht ik)er was geen capuchon op, liep al wel als een zombie rond en erna was ik een zombie met kapuchon. .

Altijd leuk hoe veel mensen je aan zitten te kijken als je naar de kanker bent. Hier is een deel waarschijnlijk wel paranoia van de drugs maar je merkt wel dat een hoop mensen je echt met een WTF ziet die eruit/WTF heeft die gedaan blik aankijken. !
Yorritzondag 4 oktober 2009 @ 13:47
vaag, je zou toch denken een tijdje in de teknoscene en je kijkt nergens meer van op
pc-fr34kzondag 4 oktober 2009 @ 13:58
quote:
Op zondag 4 oktober 2009 13:47 schreef Yorrit het volgende:
vaag, je zou toch denken een tijdje in de teknoscene en je kijkt nergens meer van op
Ja ik bedoelde dus mensen in het OV/op straat. Ik twijfel of je dat nou niet wist of wel , door de '
Yorritzondag 4 oktober 2009 @ 14:00
haha ja mooi
Sapstengelzondag 4 oktober 2009 @ 14:16
Haha ja. Of op zondag om 09:00 de trein pakken, terwijl je nog helemaal in de partyvibe bent. Nog nooit mensen zo verschrikt zien kijken wanneer ik een biertje openmaakte .
quote:
Op zondag 4 oktober 2009 13:43 schreef pc-fr34k het volgende:

[..]

Volgens mij wel ja.(Ik twijfel of dat dit feest of die in vught was) Een shitload aan soundsystems en area's
Vrienden waren er geweest, rond 9 uur vroeg ik of ze meer wisten en zeiden ze "omgeving Den Bosch", dus dat klopt wel redelijk.
Yorritzondag 4 oktober 2009 @ 14:25
quote:
Op zondag 4 oktober 2009 14:16 schreef Sapstengel het volgende:
Haha ja. Of op zondag om 09:00 de trein pakken, terwijl je nog helemaal in de partyvibe bent. Nog nooit mensen zo verschrikt zien kijken wanneer ik een biertje openmaakte .
moet je ze zien om 09:00 op maandag!
Sapstengelzondag 4 oktober 2009 @ 14:32
Whehe, ja da's nog een slag erger idd .

Trouwens pc-freak, werd het feestje rond een uur of 07:00 afgelast? Dan was het dezelfde .
pc-fr34kzondag 4 oktober 2009 @ 14:48
quote:
Op zondag 4 oktober 2009 14:16 schreef Sapstengel het volgende:
Haha ja. Of op zondag om 09:00 de trein pakken, terwijl je nog helemaal in de partyvibe bent. Nog nooit mensen zo verschrikt zien kijken wanneer ik een biertje openmaakte .
Ha ha ja de vroege zondagochtend waar alleen bejaarden en gelovigen die naar de kerk gaan de trein nemen, op een groep feestvierders na die de nacht nog aan het overdoen zijn in de trein. Heb een keer meegemaakt dat een vrouw haar hand voor het gezicht van haar kind hield, die enge housers zijn natuurlijk niet voor tere kinderzieltjes !
quote:
[..]

Vrienden waren er geweest, rond 9 uur vroeg ik of ze meer wisten en zeiden ze "omgeving Den Bosch", dus dat klopt wel redelijk.
Ja dat is die. .
quote:
Op zondag 4 oktober 2009 14:32 schreef Sapstengel het volgende:
Trouwens pc-freak, werd het feestje rond een uur of 07:00 afgelast? Dan was het dezelfde .
Ja zoiets ja. Eerst de mainzaal waar ik in eerste instantie dacht dat er een generator of iets anders kapot was omdat alles ineens uit viel in die zaal maar de andere zalen wel verder gingen. Toen ik na meerdere keren checken of die zaal het alweer deed erachter kwam dat de ME dus de stroom uitzette per zaal wist ik dus dat het weer erg jammer was dat zo'n feest vroegtijdig beëindigd werd. Was wel grappig de laatste zaal had de minste bezoekers telkens maar toen steeds meer zalen dicht gingen was het daar echt druk
quote:
Op zondag 4 oktober 2009 14:25 schreef Yorrit het volgende:

[..]

moet je ze zien om 09:00 op maandag!
Ja een persoon die nog wakker moet worden ziet er ook niet fris uit maar dat is IMO niet te vergelijken met hoe je er uit ziet na een weekendje hard gaan ook al is een groot deel de effecten van de drug zelf die nog werkt. De maandagochtend zal dan ook wel een stuk erger zijn over het algemeen.

edit: Ik kom er nu pas achter dat je bedoelde hoe ze kijken als je op maandag een biertje drinkt !
68Chevellezondag 4 oktober 2009 @ 14:53
quote:
Op zondag 4 oktober 2009 13:34 schreef pc-fr34k het volgende:
Heusden was voor zo ver het duurde een erg tof feest op een toffe locatie met veel bezoekers en toffe muziek. !

Ook waren er aardig wat bekenden en ben volgens mij lang niet iedereen tegen gekomen want het was zowat onmogelijk om mensen te vinden.

Erg jammer dat die lowlifers weer eens hun verzetje moesten hebben door feestende mensen lastig te vallen. .
Iedereen wa er inderdaad, wat een geweldig geluid in de grote hal zeg!
pc-fr34kzondag 4 oktober 2009 @ 15:22
quote:
Op zondag 4 oktober 2009 14:53 schreef 68Chevelle het volgende:

[..]

Iedereen wa er inderdaad, wat een geweldig geluid in de grote hal zeg!
Oh inderdaad. Die bass was echt tot op grote afstand na de boxen te voelen. Er kwam geluid uit om een stijve van te krijgen!
TimKuikzondag 4 oktober 2009 @ 17:37
Whoah, ik was er ook! Jammer dat de politie het eindigde.

Heb ff een kort filmpje gemaakt.



[ Bericht 39% gewijzigd door TimKuik op 04-10-2009 17:51:40 ]
sinterklaaskapoentjezondag 4 oktober 2009 @ 18:50
Hmm nog maar eens, kan ik iemands msn die weet waar de partys zijn Het is meer dan naar om hier anekdotes te lezen van feesten waar ik bij had kunnen zijn
Tokamakzondag 4 oktober 2009 @ 20:04
quote:
Op zondag 4 oktober 2009 17:37 schreef TimKuik het volgende:
Whoah, ik was er ook! Jammer dat de politie het eindigde.

Heb ff een kort filmpje gemaakt.


Knetter, TimKuik, hoe heet dat nummer?
pc-fr34kzondag 4 oktober 2009 @ 20:30
quote:
Op zondag 4 oktober 2009 17:37 schreef TimKuik het volgende:
Whoah, ik was er ook! Jammer dat de politie het eindigde.

Heb ff een kort filmpje gemaakt.


Dude! ! ! Ik wil niet lullig doen of zo maar er valt niks te zien en het geluid valt ook niet echt te beluisteren. Misschien handiger om met een digitale camera/tel met betere cam/mic filmpjes te maken, want hier valt niet echt wat uit te halen. .
quote:
Op zondag 4 oktober 2009 18:50 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Hmm nog maar eens, kan ik iemands msn die weet waar de partys zijn Het is meer dan naar om hier anekdotes te lezen van feesten waar ik bij had kunnen zijn
www.ILLEGALEFEESTJESINFORMATIEBORD.NL
SPOILER
De meeste mensen die informatie hebben over feestjes geven dit niet zomaar vrij aan iedereen om logische redenen. Laat staan online aan iemand die je niet(of nauwelijks)kent. . Voor hetzelfde geld is het een agent die vraagt om info via pm op pf, fok of waar dan ook. En die vrolijke meneren lezen sowieso al het internet af op zoek naar nuttige informatie. En als je enthousiast bent over iets ga je daar vaak snel over praten met mensen en ik merk uit eigen ervaring dat je erg op moet letten hiermee want data die helemaal niet hoeven te worden gegeven aan een persoon kan je onbewust per ongeluk toch geven. En dat ik jou kan vertrouwen met de info betekent niet dat een goede maat van je waarvan je denkt dat die z'n muil kan houden dat ook echt doet tegen andere mensen. Voor je het weet verteld iedere nieuwe tak het weer door aan 3 personen en staat het binnen de kortste keren bij mensen op hun hyves bij wat ze gaan doen...
Het is al kut genoeg dat feestjes worden gestopt als ze bezig zijn, moeten we niet gaan krijgen dat de politie van te voren al weet wat er gaat gebeuren. Ik raad je aan om naar legale teknoparties te gaan, daar komen ook vaak mensen die naar illegale gaan en de artiesten zijn vaak ook de artiesten die op underground feestjes allang naam hebben gemaakt. Dan zie je op pf dat ze 3 feestjes in het verleden hebben gehad over 3 jaar tijd bv, en denk je van wat wordt die artiest weinig geboekt. Maar dan hebben ze er al tig achter de rug en hebben ze ook al platen uitgebracht op een eigen label en zo.
Je gaat daar gewoon lekker feesten en met wat mensen lullen en vraagt of ze partyflock/myspace/hyves/etc hebben als je even met iemand hebt gepraat en je diegene buiten feestjes om kan/wil spreken. Gewoon hetzelfde zoals (iig vanuit mijn eigen ervaringen en inzicht) je op feesten sowieso al(vooral waus ) met allemaal bekenden, onbekenden, vrienden, vrienden van bekenden/vrienden etc een gesprek aan gaat en als je diegene vaker wilt kunnen spreken je contact informatie vraagt/uitwisselt Als je dan met mensen bevriend raakt en ze vaker ziet op feestjes/spreekt op msn of zo krijg je als je gezien wordt als iemand die vertrouwd kan worden met informatie ook informatie toegespeeld. Niemand wilt natuurlijk verantwoordelijk zijn voor het binnen brengen van mensen die a) Niet met informatie kunnen omgaan b) Niet het soort volk zijn dat op freeparties thuis hoort(Lees: partypeople met een open mind, die respect tonen voor zichzelf, mede-feestgangers, apparatuur, organisatie etc, tegen geweld zijn(Tenzij het echt moet), en meer van dat soort zaken die de freeparties zo fijn maken, worden WEL gewaardeerd. Ruziezoekers, mensen met enorme borden voor hun kop, mensen die nergens voor open staan, het begrip free party niet snappen etc NIET)


[ Bericht 0% gewijzigd door pc-fr34k op 04-10-2009 20:40:47 ]
TimKuikzondag 4 oktober 2009 @ 20:38
quote:
Op zondag 4 oktober 2009 20:30 schreef pc-fr34k het volgende:

[..]

Dude! ! ! Ik wil niet lullig doen of zo maar er valt niks te zien en het geluid valt ook niet echt te beluisteren. Misschien handiger om met een digitale camera/tel met betere cam/mic filmpjes te maken, want hier valt niet echt wat uit te halen. .
[..]
Klopt, is ook meer voor de lol en omdat er toen ik het uploade nog geen filmpjes van 't feest op internet stonden.

Maar daarvoor dan maar even een extragratis bonus foto Made by a 3rd party..:



Valt niet super veel op te zien natuurlijk maar ik vond hem wel mooi.

[ Bericht 1% gewijzigd door TimKuik op 04-10-2009 20:55:08 ]
pc-fr34kzondag 4 oktober 2009 @ 20:43
quote:
Op zondag 4 oktober 2009 20:38 schreef TimKuik het volgende:

[..]

Klopt, is ook meer voor de lol en omdat er toen ik het uploade nog geen filmpjes van 't feest op internet stonden.

Maar daarvoor dan maar even een extragratis bonus foto:
[ afbeelding ]

Valt niet super veel op te zien natuurlijk maar ik vond hem wel mooi.
Hier valt iig wel goed uit te halen dat het een menigte is in een zaal. Niet echt heel mooi als foto maar de kleuren/lichten vind ik zelf heel mooi overlopen in elkaar en als geheel laten ze een mooi beeld zien
willem1231zondag 4 oktober 2009 @ 21:43
dj paul ft.dj tekstro
en dan iets met full energic
beetje vaag weet het zelf ook niet zo goed meer
pc-fr34kzondag 4 oktober 2009 @ 22:15
quote:
Op zondag 4 oktober 2009 21:43 schreef willem1231 het volgende:
dj paul ft.dj tekstro
en dan iets met full energic
beetje vaag weet het zelf ook niet zo goed meer
Ik zou niet weten of ik het nummer ken, maar ik neem aan dat als het van Paul is en op Rotterdam Tekno staat heeft het geen ene flikker met tekno te maken. Rotterdam Tekno is meer een jump-labeltje
miek221maandag 5 oktober 2009 @ 12:55
Erg gaaf feestje, jammer alleen dat het zo snel (nog voor t licht) stopte. Maar dicht bij mij thuis, dus daar nog een paar uur gechild.....was al lang niet meer geweest dus jammer dat zo'n dik feest niet langer mag duren als er geen klachten over geluidsoverlast zijn....
Together__maandag 5 oktober 2009 @ 22:11
Ja was een mooi feest, gelukkig had ik een lift heen én terug (ik moest anderhalf uur rijden terug naar huis) gezien het opeens ophield.

Zoveel mensen en helemaal geen problemen (voor zover ik weet). Klopt het trouwens dat dit feest het nieuws gehaald heeft? Zoja, heeft iemand een bron/link? Never mind: http://headlines.nos.nl/forum.php/list_messages/17446
Yorritmaandag 5 oktober 2009 @ 22:28
ander berichtje erover: http://www.bndestem.nl/al(...)egale-houseparty.ece
quote:
" [..] Er worden, in tegenstelling tot wat veel mensen denken, weinig drugs gebruikt. We willen alleen maar een avondje plezier hebben."

jaaa vast!
68Chevellemaandag 5 oktober 2009 @ 22:45
quote:
Op maandag 5 oktober 2009 22:28 schreef Yorrit het volgende:
ander berichtje erover: http://www.bndestem.nl/al(...)egale-houseparty.ece
[..]

jaaa vast!
Nee, echt...... die stand van hun smoel was gewoon pyre vermoeidheid
TimKuikmaandag 5 oktober 2009 @ 22:55
quote:
Op maandag 5 oktober 2009 22:28 schreef Yorrit het volgende:
ander berichtje erover: http://www.bndestem.nl/al(...)egale-houseparty.ece
[..]

jaaa vast!
Opzich viel dat wel mee, ik heb misschien een enkele keer het idee gehad dat iemand drugs had gebruikt, dat heb ik bij dance feesten wel erger gezien. Zelf had ik ook alleen maar bier en vodka op. Overigens tel ik Wiet & Hasj niet mee als drugs uiteraard.
pc-fr34kdinsdag 6 oktober 2009 @ 08:57
quote:
Op maandag 5 oktober 2009 22:45 schreef 68Chevelle het volgende:

[..]

Nee, echt...... die stand van hun smoel was gewoon pyre vermoeidheid
Hehe. Maar op zich is het niet erger dan ergens anders. Je kan het alleen openbaar doen en niemand die je raar aankijkt als je wat gebruikt.
Yorritdinsdag 6 oktober 2009 @ 17:37
quote:
Op dinsdag 6 oktober 2009 08:57 schreef pc-fr34k het volgende:

[..]

Hehe. Maar op zich is het niet erger dan ergens anders. Je kan het alleen openbaar doen en niemand die je raar aankijkt als je wat gebruikt.
grootste gevaar is dat iemand anders ook wil
TimKuikdonderdag 8 oktober 2009 @ 17:49


lol
Yorritdonderdag 8 oktober 2009 @ 17:56
haha cool.
pc-fr34kdonderdag 8 oktober 2009 @ 21:10
quote:
Hehe lol. Autonome zones Inclusief audio geweld
defamaizaterdag 17 oktober 2009 @ 23:27
Weet iemand toevallig nog een leuk feestje vanavond? PM maar voor de details

Telefoon is overleden
defamaiwoensdag 21 oktober 2009 @ 17:34
Misschien toch maar eens overwegen om naar een legaal feestje te gaan:

http://festivalinfo.nl/news_detail.php?news_id=8137
pc-fr34kwoensdag 21 oktober 2009 @ 18:59
quote:
Op woensdag 21 oktober 2009 17:34 schreef defamai het volgende:
Misschien toch maar eens overwegen om naar een legaal feestje te gaan:

http://festivalinfo.nl/news_detail.php?news_id=8137
Dat is 6 november ipv 16... Verkeerd gekeken staat er goed maar was 16/10/2009 geplaatst
http://partyflock.nl/party/165287:I_Love_Tekno.html
I love tekno is zeker wel een vet feestje, in waterfront en in watt
Ga zelf op die datum al naar een feestje in gouda van label van maatjes van me:
http://partyflock.nl/party/165071:This_is_Dutchcore.html
Dat is allemaal livesets met een djset van spootnik (van P.L.U.R) vs RDZ (This Is Terror) als afsluiter. maar 4 euro

Wel jammer van de lineup in watt, maar de avantgabber label night gaat zeker wel vet worden. .
TimKuikdonderdag 22 oktober 2009 @ 00:04
Grote krakersactie in Utrecht

Misschien leuk om heen te gaan, voor het behoud van teknofeesten!
defamaidonderdag 22 oktober 2009 @ 03:58
Ik ben sowieso aanwezig.

En een feestje naderhand is sowieso welkom!
pc-fr34kvrijdag 23 oktober 2009 @ 12:07
quote:
Op donderdag 22 oktober 2009 00:04 schreef TimKuik het volgende:
Grote krakersactie in Utrecht

Misschien leuk om heen te gaan, voor het behoud van teknofeesten!
Die reacties op de FP ook altijd. !
Rechtse mensen die niet nadenken en alleen maar willen dat de ME knuppel er overheen gaat bij alles wat ze maar raar/anders vinden. Roepen van alles ongefundeerd en dan nog eens nagepraat ook over het algemeen. .

Misschien dat ik ook kom zaterdag, vandaag al feesten dus weet niet hoe laat die actie is...
68Chevellevrijdag 23 oktober 2009 @ 13:14
quote:
Op vrijdag 23 oktober 2009 12:07 schreef pc-fr34k het volgende:

[..]

Die reacties op de FP ook altijd. !
Rechtse mensen die niet nadenken en alleen maar willen dat de ME knuppel er overheen gaat bij alles wat ze maar raar/anders vinden. Roepen van alles ongefundeerd en dan nog eens nagepraat ook over het algemeen. .

Misschien dat ik ook kom zaterdag, vandaag al feesten dus weet niet hoe laat die actie is...
Dude.....regio Rotterdam?, laat eens een PM achter met hoe ik kan meegenieten?, ik heb wel weer zin
defamaivrijdag 23 oktober 2009 @ 13:38
Alle info is

http://indymedia.nl/nl/2009/10/62585.shtml

daar te vinden.
TimKuikvrijdag 23 oktober 2009 @ 18:44
Hier nog wat meer info over de acties van de gemeente Utrecht om ons tegen te gaan:

http://indymedia.nl/nl/2009/10/62599.shtml

Stelletje hufters..
defamaizaterdag 24 oktober 2009 @ 20:24
Demo was leuk, vooral het rave'je aan het eind en in de tunneltjes was best gaaf, maar van welk system was dat voorste busje nou? Ik zag iemand met een hoodie van TBS, maar op de bus zat een sticker van Kierewiet.
TimKuikzaterdag 24 oktober 2009 @ 22:55
quote:
Op zaterdag 24 oktober 2009 20:24 schreef defamai het volgende:
Demo was leuk, vooral het rave'je aan het eind en in de tunneltjes was best gaaf, maar van welk system was dat voorste busje nou? Ik zag iemand met een hoodie van TBS, maar op de bus zat een sticker van Kierewiet.
Ik had idd het idee dat het TBS was. De tunneltjes waren koning .

Heb me erg vermaakt en me laten horen, kraken gaat door!

[ Bericht 2% gewijzigd door TimKuik op 25-10-2009 15:14:57 ]
pc-fr34kzondag 25 oktober 2009 @ 15:01
Wow! Dat was me een weekend met veel beweging en zonder slaap De tering m'n poten hebben echt veel gelopen, ook naast de demo Ze zijn kapot, samen met nog een hoop spieren..
Eerst vrijdags tekno in r,dam en dan weer snel door naar de demo.
De demo was wel vet!
MarsXzondag 25 oktober 2009 @ 19:39

defamaimaandag 2 november 2009 @ 18:59
Aanstaande zaterdag kraakfeestje waar onderstaande lekker teknosetje zal wegzetten.
xpompompomxmaandag 2 november 2009 @ 19:12
quote:
Op maandag 2 november 2009 18:59 schreef defamai het volgende:
Aanstaande zaterdag kraakfeestje waar onderstaande lekker teknosetje zal wegzetten.
waar?
TimKuikdinsdag 3 november 2009 @ 01:09
quote:
Op maandag 2 november 2009 19:12 schreef xpompompomx het volgende:

[..]

waar?
Whehe, alsof dat al bekend is.
defamaidinsdag 3 november 2009 @ 19:09
quote:
Op dinsdag 3 november 2009 01:09 schreef TimKuik het volgende:

[..]

Whehe, alsof dat al bekend is.
De omgeving wel.
pc-fr34kdinsdag 3 november 2009 @ 19:11
quote:
Op dinsdag 3 november 2009 19:09 schreef defamai het volgende:

[..]

De omgeving wel.
Vaak ook de locatie maar wordt het(Logischerwijs)nog niet bekend gemaakt. Omgeving zodat mensen weten of het ene beetje binnen bereik is en locatie voor een grotere groep na 22:00 bekend via info.
defamaidinsdag 3 november 2009 @ 20:28
En aangezien ik moet draaien, weet ik wel degelijk waar het is.
MarsXdinsdag 3 november 2009 @ 20:58
trouwens volkomen legaal:

Met als namen: Black Sun Empire, Enduser, Bogdan Raczynski, iTAL tEK, Global Goon, FFF, Ebola, The Gasman, Untold, Pangaea, Huoratron, Youngsta, Promises, AXiS & Trank, The Generator, Grimelock, Matar, Daydreamer, Skip, Shepherd, Hellfurycockpenis, X&trick, Matthijs Ros, Moore, shabushabu, Femke, Atiq, Suburbia in Ruins, King Pin, Weltschmertz, O for Odetta, Rene SG, Acid Kirk, S2N2O CUP, DJ Mate, Stephanie Finegan, Agents In Panama, Jaques de la disque, The Q!, The fudge, Black Helicopters, The Blues Junkies, IO Monada Stanca, Pattern cutoff, Frikk, The Great Tips, Menschenkind, FreeStroke, Strangle the Parrot, bart hard, Bug Klinik Sound, Maho Thai Disco, 54Kollektiv and Tino van leeuwen
monroesdinsdag 3 november 2009 @ 21:09
quote:
Op dinsdag 3 november 2009 20:58 schreef MarsX het volgende:
trouwens volkomen legaal:
[ afbeelding ]
Met als namen: Black Sun Empire, Enduser, Bogdan Raczynski, iTAL tEK, Global Goon, FFF, Ebola, The Gasman, Untold, Pangaea, Huoratron, Youngsta, Promises, AXiS & Trank, The Generator, Grimelock, Matar, Daydreamer, Skip, Shepherd, Hellfurycockpenis, X&trick, Matthijs Ros, Moore, shabushabu, Femke, Atiq, Suburbia in Ruins, King Pin, Weltschmertz, O for Odetta, Rene SG, Acid Kirk, S2N2O CUP, DJ Mate, Stephanie Finegan, Agents In Panama, Jaques de la disque, The Q!, The fudge, Black Helicopters, The Blues Junkies, IO Monada Stanca, Pattern cutoff, Frikk, The Great Tips, Menschenkind, FreeStroke, Strangle the Parrot, bart hard, Bug Klinik Sound, Maho Thai Disco, 54Kollektiv and Tino van leeuwen
Leuk! Jammer dat het voor mij best ver weg is.
TimKuikdinsdag 3 november 2009 @ 22:21
quote:
Op dinsdag 3 november 2009 20:28 schreef defamai het volgende:
En aangezien ik moet draaien, weet ik wel degelijk waar het is.
Jah logisch, organisatie weet meestal wel hoe en wat maar voor het publiek word het meestal pas een paar uur van tevoren bekend gemaakt (indien het een groot feest is).

In het kraakpand waar ik in de buurt woon is er om de zo veel tijd een feest. Ik ken ook een paar vrijwilligers en bewoners daar dus dan weet je 't al een stuk langer van tevoren. Maar dat is nog relatief klein (50 tot 300 man die dan aanwezig zijn), niet groot genoeg om overal te verkondigen en meestal word er niet eens Tekno gedraait.
TimKuikdinsdag 3 november 2009 @ 22:34
Hmm, ik kom misschien ook wel ff kijken Zaterdag.
defamaidinsdag 3 november 2009 @ 23:00
Dit zal waarschijnlijk ook niet heel groot worden, ik moet nog t een en ander overleggen, maar men is natuurlijk wel welkom. Ik pm anders zaterdag in de loop van de dag, of vrijdag, de locatie.
TimKuikdinsdag 3 november 2009 @ 23:16
quote:
Op dinsdag 3 november 2009 23:00 schreef defamai het volgende:
Dit zal waarschijnlijk ook niet heel groot worden, ik moet nog t een en ander overleggen, maar men is natuurlijk wel welkom. Ik pm anders zaterdag in de loop van de dag, of vrijdag, de locatie.
Zie PM
xpompompomxwoensdag 4 november 2009 @ 08:38
quote:
Op dinsdag 3 november 2009 23:00 schreef defamai het volgende:
Dit zal waarschijnlijk ook niet heel groot worden, ik moet nog t een en ander overleggen, maar men is natuurlijk wel welkom. Ik pm anders zaterdag in de loop van de dag, of vrijdag, de locatie.
Das aardig!
defamaiwoensdag 4 november 2009 @ 13:07
Ik verwacht natuurlijk wel een pm'tje terug als jullie eens een feestje weten :p.
Noshwoensdag 4 november 2009 @ 17:09
Hey leuk, teknotopics!

Ben begonnen met hardcore draaien, en nu via wat uitstapjes, toch weer langzaam terug aan het komen bij het gebeuk, maar dan tekno dus. De scene zelf is te vaag voor woorden, maar de muziek is ontzettend gaaf, de sfeer is altijd goed en vooral het feit dat je moeite moet doen om überhaupt erachter te komen waar het is draagt bij aan de ervaring.

Het is niet een kwestie van tien euro dokken, vijf uur in een club vertoeven en ergens anders weer neerkomen, maar zowel de heenreis, de voorpret, het mobiliseren van zoveel mogelijk mensen, de vreemde verbindingen die je soms moet maken (in Wijk aan Zee om half twee 's nachts aan willen komen, waarom niet), het feest zelf en de vrijheid die daar heerst, de locaties; het is het totaalplaatje wat het zo ontzettend tof maakt.
defamaiwoensdag 4 november 2009 @ 18:33
quote:
Op woensdag 4 november 2009 17:09 schreef Nosh het volgende:
Hey leuk, teknotopics!

Ben begonnen met hardcore draaien, en nu via wat uitstapjes, toch weer langzaam terug aan het komen bij het gebeuk, maar dan tekno dus. De scene zelf is te vaag voor woorden, maar de muziek is ontzettend gaaf, de sfeer is altijd goed en vooral het feit dat je moeite moet doen om überhaupt erachter te komen waar het is draagt bij aan de ervaring.

Het is niet een kwestie van tien euro dokken, vijf uur in een club vertoeven en ergens anders weer neerkomen, maar zowel de heenreis, de voorpret, het mobiliseren van zoveel mogelijk mensen, de vreemde verbindingen die je soms moet maken (in Wijk aan Zee om half twee 's nachts aan willen komen, waarom niet), het feest zelf en de vrijheid die daar heerst, de locaties; het is het totaalplaatje wat het zo ontzettend tof maakt.
Dat is inderdaad precies de insteek van een free party, free party for free people. We komen gewoon bij elkaar om een feestje te hebben, verder geen gezeik, niemand tot last, zelf een leuke tijd hebben.
sinterklaaskapoentjewoensdag 4 november 2009 @ 19:06
quote:
Op dinsdag 3 november 2009 20:58 schreef MarsX het volgende:
trouwens volkomen legaal:
[ afbeelding ]
Met als namen: Black Sun Empire, Enduser, Bogdan Raczynski, iTAL tEK, Global Goon, FFF, Ebola, The Gasman, Untold, Pangaea, Huoratron, Youngsta, Promises, AXiS & Trank, The Generator, Grimelock, Matar, Daydreamer, Skip, Shepherd, Hellfurycockpenis, X&trick, Matthijs Ros, Moore, shabushabu, Femke, Atiq, Suburbia in Ruins, King Pin, Weltschmertz, O for Odetta, Rene SG, Acid Kirk, S2N2O CUP, DJ Mate, Stephanie Finegan, Agents In Panama, Jaques de la disque, The Q!, The fudge, Black Helicopters, The Blues Junkies, IO Monada Stanca, Pattern cutoff, Frikk, The Great Tips, Menschenkind, FreeStroke, Strangle the Parrot, bart hard, Bug Klinik Sound, Maho Thai Disco, 54Kollektiv and Tino van leeuwen
zeker weten

maar ook weer het probleem, te ver weg
Noshwoensdag 4 november 2009 @ 19:30
Hoezo is Den Haag te ver weg, nachtnet enzo?
defamaiwoensdag 4 november 2009 @ 19:42
Ik zag op de site dat t feestje tot 5 uur duurt, en dan nog even lekker afteren, dan rijden er al weer genoeg treinen hoor. (Op maandagochtend, afteren zoals het hoort).
sinterklaaskapoentjewoensdag 4 november 2009 @ 23:03
quote:
Op woensdag 4 november 2009 19:30 schreef Nosh het volgende:
Hoezo is Den Haag te ver weg, nachtnet enzo?
Ik woon in amersfoort. Ik ga wel vaker naar tekno/breakcore feestjes (meestal legaal) maar dan in plaatsen in de buurt zoals utrecht of arnhem. Maar dan lig ik meestal 7:00 AM in mijn bed. Vanaf dh gaat de trein pas om 7:31, das eerst nog een paar uur in de kou op het station verbrengen en dan nog een uur reizen . Meestal ook nog de nodige versnaperingen die nacht en de volgende dag vraagt om een depressieve toestand
Yorritwoensdag 4 november 2009 @ 23:10
jezus amersfoort waar praat je over dacht dat je nijmegen ofzo bedoelde
Syb-rund.donderdag 5 november 2009 @ 00:19
Tvp!
Noshdonderdag 5 november 2009 @ 00:23
ik wil oprecht niet weten hoe veel uur van mijn leven ik heb doorgebracht met het wachten op de eerste trein.

edit. trouwens, deze niet naar UVT? want het gaat toch voor 90% om de feesten en de randverschijnselen.
defamaidonderdag 5 november 2009 @ 00:29
Meh, dat is een beetje onvoorkomelijk, het hangt nogal aan elkaar vast. Dat is nou juist ook de charme. En hoe minder mensen dit topic weten te vinden hoe beter, zo kunnen we nog eens feestjes uitwisselen en bespreken hoe hard je naar klote was.
TimKuikdonderdag 5 november 2009 @ 02:29
quote:
Op donderdag 5 november 2009 00:29 schreef defamai het volgende:
Meh, dat is een beetje onvoorkomelijk, het hangt nogal aan elkaar vast. Dat is nou juist ook de charme. En hoe minder mensen dit topic weten te vinden hoe beter, zo kunnen we nog eens feestjes uitwisselen en bespreken hoe hard je naar klote was.
Inderdaad, sowieso is het niet erg handig om op een openbaar forum feestjes uit te wisselen (tenzei het al afgelopen is en je wilt laten weten hoe vet het was) buiten de PM om.
defamaidonderdag 5 november 2009 @ 02:41
Met feestjes uitwisselen bedoelde ik ook meer iets in de trant van:

"Jaaa, vanavond weer beuken"
"PM: Waar dan?"
"PM terug: "bel even naar 0612345678"
TimKuikdonderdag 5 november 2009 @ 02:50
quote:
Op donderdag 5 november 2009 02:41 schreef defamai het volgende:
Met feestjes uitwisselen bedoelde ik ook meer iets in de trant van:

"Jaaa, vanavond weer beuken"
"PM: Waar dan?"
"PM terug: "bel even naar 0612345678"
Sowieso geen "panic" lines open op 't forum.
defamaidonderdag 5 november 2009 @ 03:35
Er stond ook, PM :p
TimKuikdonderdag 5 november 2009 @ 03:43
quote:
Op donderdag 5 november 2009 03:35 schreef defamai het volgende:
Er stond ook, PM :p
ik benadruk het alleen ff .
defamaidonderdag 5 november 2009 @ 22:32
Noshdonderdag 5 november 2009 @ 22:33
quote:
Op donderdag 5 november 2009 02:41 schreef defamai het volgende:
Met feestjes uitwisselen bedoelde ik ook meer iets in de trant van:

"Jaaa, vanavond weer beuken"
"PM: Waar dan?"
"PM terug: "bel even naar 0612345678"
Nummer buiten gebruik. .
xpompompomxvrijdag 6 november 2009 @ 08:30
quote:
Op donderdag 5 november 2009 22:33 schreef Nosh het volgende:

[..]

Nummer buiten gebruik. .
Daywalk3rvrijdag 6 november 2009 @ 18:48
quote:

Die vent op 1:37 lijkt op tygo Gernandt
TimKuikzaterdag 7 november 2009 @ 17:16


leukvoorlaterzaterdag 7 november 2009 @ 17:37
tvp
pc-fr34kzaterdag 7 november 2009 @ 20:43
Afgelopen nacht was 'This Is Dutchcore' de avant gabber label night Dat was echt een heel vet feest Goede livesets en dj set van RDZ en spootnik

Lekker veel gebeuk, gerag en zwaar gefreak En aan de 2c-i plus wat pep/blowen
defamaizondag 8 november 2009 @ 04:25
Net mn setje gedraaid, 3.5 uur lang beukende beats met 5 rijen dik voor de muur, was gaver dan verwacht, lekker druk.
pc-fr34kzondag 8 november 2009 @ 10:20
Beuken bv was vet? In eindhoven was dat toch?
Ik had geen geld en puf meer Was ook nog wat in schiedam bij een vriendin waar ik heen zou gaan maar was maar voor een keer verstandig en trok niet het hele weekend door. .
defamaizondag 8 november 2009 @ 15:54
O, dat zou kunnen, ik heb zelf gedraait op een feestje in Bergen op Zoom, maar was behoorlijk lekker.
defamaizaterdag 14 november 2009 @ 18:50
Jongens pm even als je vanavond nog naar een feestje wil, ik heb wat leuks gehoord, keertje geen Tekno maar wel freeparty, tunneltje.
TimKuikzondag 15 november 2009 @ 01:31
quote:
Op zaterdag 14 november 2009 18:50 schreef defamai het volgende:
Jongens pm even als je vanavond nog naar een feestje wil, ik heb wat leuks gehoord, keertje geen Tekno maar wel freeparty, tunneltje.
Ik weet denk ik waar je het over hebt, ik neem aan dat 't Goa-Trance is of niet? Die gasten bouwen inderdaad altijd wel leuke feestjes, heb er al een stuk of 3 keer bij mogen zijn .
defamaidinsdag 17 november 2009 @ 13:57
quote:
Op zondag 15 november 2009 01:31 schreef TimKuik het volgende:

[..]

Ik weet denk ik waar je het over hebt, ik neem aan dat 't Goa-Trance is of niet? Die gasten bouwen inderdaad altijd wel leuke feestjes, heb er al een stuk of 3 keer bij mogen zijn .
Mja, ik begrijp nu dus net dat die feestjes via hyves verspreid werden. Dat is natuurlijk een beetje vragen om problemen, iets wat de laatste tijd nog al veel gebeurde op die feestjes.
pc-fr34kdinsdag 17 november 2009 @ 14:09
quote:
Op dinsdag 17 november 2009 13:57 schreef defamai het volgende:

[..]

Mja, ik begrijp nu dus net dat die feestjes via hyves verspreid werden. Dat is natuurlijk een beetje vragen om problemen, iets wat de laatste tijd nog al veel gebeurde op die feestjes.
Goa hippies zijn te snel met vertrouwen. Zie idd wel vaker legale/half legale feestjes op internet/hyves verspreid worden...

Mensen moeten er eigenlijk vanzelf tegenaan lopen. Er lopen genoeg mensen die naar illegale gaan rond in allemaal scenes, en als je een beetje sociaal bent kom je eigenlijk al wel mensen tegen.
xpompompomxdinsdag 17 november 2009 @ 14:28
quote:
Op dinsdag 17 november 2009 14:09 schreef pc-fr34k het volgende:

[..]

Goa hippies zijn te snel met vertrouwen. Zie idd wel vaker legale/half legale feestjes op internet/hyves verspreid worden...

Mensen moeten er eigenlijk vanzelf tegenaan lopen. Er lopen genoeg mensen die naar illegale gaan rond in allemaal scenes, en als je een beetje sociaal bent kom je eigenlijk al wel mensen tegen.
eens
Noshdinsdag 17 november 2009 @ 14:33
quote:
Op dinsdag 17 november 2009 13:57 schreef defamai het volgende:

[..]

Mja, ik begrijp nu dus net dat die feestjes via hyves verspreid werden. Dat is natuurlijk een beetje vragen om problemen, iets wat de laatste tijd nog al veel gebeurde op die feestjes.
dubstepperts deden het ook zo, al leverde dat wel leuke taferelen op, en met koninginnenacht kun je zoiets nog wel flikken.

afgelopen zaterdag trouwens lekker tot zeven doorgeramd in mijn eigen huis, nog een heel behoorlijk systeem neer weten te zetten. geen politie, geen niks, die stonden twee blokken verder, waar de OD's waren. .
defamaidinsdag 17 november 2009 @ 15:31
quote:
Op dinsdag 17 november 2009 14:09 schreef pc-fr34k het volgende:

[..]

Goa hippies zijn te snel met vertrouwen. Zie idd wel vaker legale/half legale feestjes op internet/hyves verspreid worden...

Mensen moeten er eigenlijk vanzelf tegenaan lopen. Er lopen genoeg mensen die naar illegale gaan rond in allemaal scenes, en als je een beetje sociaal bent kom je eigenlijk al wel mensen tegen.
Zeker, op legale feestjes kom je ook vaak genoeg mensen uit de scene tegen. Of wat denk je bijvoorbeeld van die kraakdemo in Utreg, daar liepen ook genoeg bekenden rond. (Ik was er nog geen 2 minuten of ik kwam al mensen tegen).
defamaidinsdag 17 november 2009 @ 15:32
quote:
Op dinsdag 17 november 2009 14:33 schreef Nosh het volgende:

[..]

dubstepperts deden het ook zo, al leverde dat wel leuke taferelen op, en met koninginnenacht kun je zoiets nog wel flikken.

afgelopen zaterdag trouwens lekker tot zeven doorgeramd in mijn eigen huis, nog een heel behoorlijk systeem neer weten te zetten. geen politie, geen niks, die stonden twee blokken verder, waar de OD's waren. .
Anders nodig je ons volgende keer gewoon even uit :p
defamaidinsdag 17 november 2009 @ 15:37
Sowieso misschien wel een leuk idee om eens af te spreken dat we elkaar gaan tegenkomen op een feestje.

(En er vervolgens achter komen dat we de helft al voorbij hebben zien komen op voorgaande feestjes).

Ik moet binnenkort trouwens voor het eerst van mn leven draaien op een legaal feestje. Datum is 12 december, locatie is in Bergen op Zoom, ik zal binnenkort wel even de flyer online gooien.
xpompompomxdinsdag 17 november 2009 @ 15:43
quote:
Op dinsdag 17 november 2009 15:37 schreef defamai het volgende:
Sowieso misschien wel een leuk idee om eens af te spreken dat we elkaar gaan tegenkomen op een feestje.

(En er vervolgens achter komen dat we de helft al voorbij hebben zien komen op voorgaande feestjes).

Ik moet binnenkort trouwens voor het eerst van mn leven draaien op een legaal feestje. Datum is 12 december, locatie is in Bergen op Zoom, ik zal binnenkort wel even de flyer online gooien.
Ik ben die jongen met capuchon, rugzak, fles water en joint
defamaidonderdag 19 november 2009 @ 15:28
Ok, dan ben ik die gene die voor de speaker staat, vaag uit zn ogen kijkt met een petje.

Anyways, van t weekend weer los, heb al weer 2 mooie feestjes gevonden, alleen nog even kiezen.
xpompompomxdonderdag 19 november 2009 @ 15:36
quote:
Op donderdag 19 november 2009 15:28 schreef defamai het volgende:
Ok, dan ben ik die gene die voor de speaker staat, vaag uit zn ogen kijkt met een petje.

Anyways, van t weekend weer los, heb al weer 2 mooie feestjes gevonden, alleen nog even kiezen.
In de buurt van de Parel van het Zuiden zeker?
defamaidonderdag 19 november 2009 @ 16:10
Hah, nee toevallig niet, in de randstad en ergens aan zee. En er is natuurlijk takketek in Arnhem. Maar als jij toevallig iets weet in het zuiden zou dat makkelijk zijn, want dat is dichterbij :p.
pc-fr34kdonderdag 19 november 2009 @ 16:28
quote:
Op dinsdag 17 november 2009 15:31 schreef defamai het volgende:

[..]

Zeker, op legale feestjes kom je ook vaak genoeg mensen uit de scene tegen. Of wat denk je bijvoorbeeld van die kraakdemo in Utreg, daar liepen ook genoeg bekenden rond. (Ik was er nog geen 2 minuten of ik kwam al mensen tegen).
Zeker ja, kwam er echt overal bekenden tegen. Ik dacht in het begin dat ik naast degene met wie ik was niemand bekends zou zien maar er kwamen er steeds meer bij
quote:
Op dinsdag 17 november 2009 15:43 schreef xpompompomx het volgende:

[..]

Ik ben die jongen met capuchon, rugzak, fles water en joint
Whehe makkelijk altijd he mensen op een tekno omschrijven

Morgen sowieso een vet feesie in watt, deathchant vs pacemaker label night
quote:
Op dinsdag 17 november 2009 15:37 schreef defamai het volgende:
Sowieso misschien wel een leuk idee om eens af te spreken dat we elkaar gaan tegenkomen op een feestje.

(En er vervolgens achter komen dat we de helft al voorbij hebben zien komen op voorgaande feestjes).

Ik moet binnenkort trouwens voor het eerst van mn leven draaien op een legaal feestje. Datum is 12 december, locatie is in Bergen op Zoom, ik zal binnenkort wel even de flyer online gooien.
I second that. Heb het idee dat we vaak elkaar al kennen of iig gezien hebben. Moet ook haast wel.
Afaik heb ik 12 dec ook nog vrij iig, gooi maar een vliegert omhoog!
defamaimaandag 23 november 2009 @ 00:16
Platenbeurs geweest vandaag, behoorlijk wat vets gekocht:
http://www.discogs.com/Phandenberg-Disc-1/master/18766
http://www.discogs.com/Ma(...)Vol-I/release/292769
http://www.discogs.com/Ga(...)elona/release/292774
http://www.discogs.com/Twizzler-Im-A-Fck-You-Up/release/123296
http://www.discogs.com/SFX-JBIE/release/333601
http://www.discogs.com/Av(...)Nation/master/150511
http://www.discogs.com/Dieks--Rinse-Domination-Two/release/226565

Die laatste is echt heel vet, staat Ketamin van AA op. Acid... Acid... Acid... KETAMIN!
Noshmaandag 23 november 2009 @ 00:21
quote:
Godverdomme, waar?

Ik ben alleen een oude Dr. Macabre tegen gekomen, en ben me toen maar uit gekkigheid ziek gaan kopen aan de Dub reggae en extremistische streetpunk-platen. .
defamaimaandag 23 november 2009 @ 00:43
quote:
Op maandag 23 november 2009 00:21 schreef Nosh het volgende:

[..]

Godverdomme, waar?

Ik ben alleen een oude Dr. Macabre tegen gekomen, en ben me toen maar uit gekkigheid ziek gaan kopen aan de Dub reggae en extremistische streetpunk-platen. .
Erhm, helemaal achteraan stond een stand met grote borden HIPHOP en HOUSE. Die lui hadden dus grote bakken met vanalles voor 2 euro. Ik had alleen niet genoeg tijd om alles door te spitten, ben van de ±20 bakken maar door een stuk of 6 gekomen . Daarom wil ik ook heel graag weten wie dat precies waren, want dat ben ik dus vergeten.
Noshmaandag 23 november 2009 @ 01:24
quote:
Op maandag 23 november 2009 00:43 schreef defamai het volgende:

[..]

Erhm, helemaal achteraan stond een stand met grote borden HIPHOP en HOUSE. Die lui hadden dus grote bakken met vanalles voor 2 euro. Ik had alleen niet genoeg tijd om alles door te spitten, ben van de ±20 bakken maar door een stuk of 6 gekomen . Daarom wil ik ook heel graag weten wie dat precies waren, want dat ben ik dus vergeten.
Ik weet precies welke je bedoelde, hing een Braincrackin' picture disc. Veel oud Forze spul ook.

Had nog gevraagd wat ie had, maar waren resten van een partij, geloof ik.
defamaimaandag 23 november 2009 @ 22:24


Die dus, heerlijk!
Noshmaandag 23 november 2009 @ 22:56
quote:
Op maandag 23 november 2009 22:24 schreef defamai het volgende:


Die dus, heerlijk!
JA. .
TimKuikmaandag 23 november 2009 @ 23:53
quote:
Op maandag 23 november 2009 22:24 schreef defamai het volgende:


Die dus, heerlijk!
Haha, ik ken de persoon die de achtergrond beat van dat gebeuk heeft gemaakt (Rinse van AA), heeft een relatie met een vriendin van me.
pc-fr34kdinsdag 24 november 2009 @ 12:55
quote:
Op maandag 23 november 2009 22:24 schreef defamai het volgende:


Die dus, heerlijk!
Wow vaag! Aardig snel ook Acid acid, ketamine
defamaidinsdag 24 november 2009 @ 19:05
quote:
Op maandag 23 november 2009 23:53 schreef TimKuik het volgende:

[..]

Haha, ik ken de persoon die de achtergrond beat van dat gebeuk heeft gemaakt (Rinse van AA), heeft een relatie met een vriendin van me.
Dan ken je Dieks ook wel. Gave lui. AA is toch een soort van klassieker in nederland, samen met Mononom.
TimKuikdinsdag 24 november 2009 @ 19:16
quote:
Op dinsdag 24 november 2009 19:05 schreef defamai het volgende:

[..]

Dan ken je Dieks ook wel. Gave lui. AA is toch een soort van klassieker in nederland, samen met Mononom.
Uuhm zegt me niet zo veel, SpkrFrkr ken ik wel.
defamaidinsdag 24 november 2009 @ 20:49
quote:
Op dinsdag 24 november 2009 19:16 schreef TimKuik het volgende:

[..]

Uuhm zegt me niet zo veel, SpkrFrkr ken ik wel.
Nja, zeg als je hem nog weer eens ziet maar dat zn platen tegenwoordig voor 2 euro in de rommelbakken liggen op een platenbeurs
defamaidinsdag 24 november 2009 @ 21:54
Dit is misschien nog wel een leuk legaal feestje

makkodinsdag 24 november 2009 @ 22:15
Dit jaar maar weer eens een keer op NYE gaan feesten
pc-fr34kwoensdag 25 november 2009 @ 15:08
quote:
Op dinsdag 24 november 2009 21:54 schreef defamai het volgende:
Dit is misschien nog wel een leuk legaal feestje

[ afbeelding ]
Daar was ik de eerste editie in de catacomben. Dat was vet, ga waarschijnlijk deze editie ook wel, mits er niks anders te doen is.
TimKuikwoensdag 25 november 2009 @ 15:09
Ik heb dit weekend ook nog wel een leuk illegaal feestje (Geen Tekno maar Goa).
Noshwoensdag 25 november 2009 @ 15:24
quote:
Op dinsdag 24 november 2009 22:15 schreef makko het volgende:
Dit jaar maar weer eens een keer op NYE gaan feesten
Sowieso.
pc-fr34kwoensdag 25 november 2009 @ 16:02
quote:
Op woensdag 25 november 2009 15:09 schreef TimKuik het volgende:
Ik heb dit weekend ook nog wel een leuk illegaal feestje (Geen Tekno maar Goa).
Ik denk dat ik weet wat je bedoeltnever mind das wel tekno

Vrijdags in ieder geval eerst naar storm in watt:


[ Bericht 7% gewijzigd door pc-fr34k op 25-11-2009 16:07:40 ]
defamaiwoensdag 25 november 2009 @ 23:47
Ik hoor net dat mijn feestje wat ik in de planning had niet doorgaat, Nosh, die waar ik over gepm'd had dus. Maar ik heb daarintegen al wel weer wat gehoord over tekno.
makkozaterdag 28 november 2009 @ 23:35
vanavond weer hakken! ;D
Noshzaterdag 28 november 2009 @ 23:36
quote:
Op woensdag 25 november 2009 23:47 schreef defamai het volgende:
Ik hoor net dat mijn feestje wat ik in de planning had niet doorgaat, Nosh, die waar ik over gepm'd had dus. Maar ik heb daarintegen al wel weer wat gehoord over tekno.
aight! heb zometeen een legaal dubstepfeestje van vrienden van me, dus dat gaat 'm worden.

houd m'n oren open over de toekomst, alle kanalen open gezet, alles alles.
defamaizaterdag 28 november 2009 @ 23:40
Prima, ik blijf vanavond lekker even thuis, voel me niet helemaal top, dus eens een keertje rustig aan. Volgende week lekker wel los.
TimKuikzaterdag 28 november 2009 @ 23:51
Ik ga zo naar de kroeg en daarna door naar een lokaal Goa feestje .
makkozondag 29 november 2009 @ 04:06
en alweer thuis
defamaimaandag 30 november 2009 @ 15:54
Zo, het staat vast, ik ga vrijdag naar dat bovenstaande feestje in Den Haag. Ow, en ik zal later op de dag even de flyer posten van dat feestje waar ik moet draaien, de 12e.
pc-fr34kmaandag 30 november 2009 @ 16:18
quote:
Op maandag 30 november 2009 15:54 schreef defamai het volgende:
Zo, het staat vast, ik ga vrijdag naar dat bovenstaande feestje in Den Haag. Ow, en ik zal later op de dag even de flyer posten van dat feestje waar ik moet draaien, de 12e.
Ik denk dat ik daar ook ben.Kwam Dani ook nog tegen op deathchant vs pacemaker in rotterdam pas, en Ezra zag ik op delft toen een tijd terug nog in dat oude college of zo.

Hun 2 uur durende set op audio active deel 1 in de catacomben !
defamaimaandag 30 november 2009 @ 16:46
Capslock is ook gewoon heel vet, en Mat Weasel Busters is een totaal feestje.

Zoals aangekondigd:


defamaimaandag 30 november 2009 @ 16:50
PS, ik weet niet wie die flyer heeft ontworpen, maar ik ben dus afsluiter van de avond, en ze hebben me onder aan op de flyer gezet, beetje apart.
pc-fr34kmaandag 30 november 2009 @ 17:09
quote:
Op maandag 30 november 2009 16:46 schreef defamai het volgende:
Capslock is ook gewoon heel vet, en Mat Weasel Busters is een totaal feestje.

Zoals aangekondigd:

[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
FF kijken of ik hier ook bij kan zijn.
defamaivrijdag 4 december 2009 @ 14:55
quote:
Op maandag 30 november 2009 16:18 schreef pc-fr34k het volgende:

[..]

Ik denk dat ik daar ook ben.Kwam Dani ook nog tegen op deathchant vs pacemaker in rotterdam pas, en Ezra zag ik op delft toen een tijd terug nog in dat oude college of zo.

Hun 2 uur durende set op audio active deel 1 in de catacomben !
Als je er bent, doe even pm'tje, kunnen we even meeten. Is er trouwens kans op een after, want ik zie dat het om 4 uur afgelopen is, en dat is me toch iets te gortig.
pc-fr34kvrijdag 4 december 2009 @ 15:12
quote:
Op vrijdag 4 december 2009 14:55 schreef defamai het volgende:

[..]

Als je er bent, doe even pm'tje, kunnen we even meeten. Is er trouwens kans op een after, want ik zie dat het om 4 uur afgelopen is, en dat is me toch iets te gortig.
Een after weet ik niet, den haag zit op het nachtnet iig. Weet niet waar je vandaan/heen terug mot.
Ben je ook van plan vanaf het begin te gaan?
defamaivrijdag 4 december 2009 @ 16:36
quote:
Op vrijdag 4 december 2009 15:12 schreef pc-fr34k het volgende:

[..]

Een after weet ik niet, den haag zit op het nachtnet iig. Weet niet waar je vandaan/heen terug mot.
Ben je ook van plan vanaf het begin te gaan?
Ik moet terug naar utrecht, maar dat komt wel goed, ik krijg anders daar vast wel wat te horen. Ben er zo rond 12 uur.
pc-fr34kvrijdag 4 december 2009 @ 20:08
Oké ik ben vanaf het begin wel ongeveer daar. Ben voornamelijk te vinden ergens bij speakers.
defamaivrijdag 4 december 2009 @ 21:11
Ok, ik ben herkennen aan een zwarte pet, rode hoodie.
SPOILER
en puppilen als schotels
pc-fr34kzaterdag 5 december 2009 @ 17:07
quote:
Op vrijdag 4 december 2009 21:11 schreef defamai het volgende:
Ok, ik ben herkennen aan een zwarte pet, rode hoodie.
SPOILER
en puppilen als schotels
Zooo dat was een lekker feesie he? Relaxte tent ook denk dat als daar vaker leuke feesies komen dat ik er dan ook heen ga. .
Together__zaterdag 5 december 2009 @ 22:56
Was vet in Musicon, alleen jammer dat het zo heel precies om 4:00 eindigde. Daar zijn illegale feestjes toch beter in. Mat weaselbuster
pc-fr34kzondag 6 december 2009 @ 13:15
Nakjesavond was wel een gek feesie
Apfelsaftzondag 6 december 2009 @ 15:19
quote:
Op zondag 6 december 2009 13:15 schreef pc-fr34k het volgende:
Nakjesavond was wel een gek feesie
Zeker gek ja... Rond 4 uur pas muziek, maar het was wel heel gezellig verder
defamaizondag 6 december 2009 @ 22:58
Tja, ik kon het gisteren dus het niet halen, familieverplichtingen en het was zaterdagochtend ook iets later geworden dan verwacht. Maar het was zeker wel een fijn feestje.
Noshzondag 6 december 2009 @ 23:00
quote:
Op zondag 6 december 2009 13:15 schreef pc-fr34k het volgende:
Nakjesavond was wel een gek feesie
ik wilde ontzettend hard gaan, maar zat vast in utca, vaste tripvriendinnetje had haar voet verkankerd, en dan is het een kwestie van tijd dat je met permanente schade aan je poot in de middle of nowhere staat. Leek ons niet het allerbeste plan.

hopen op tweede kerstdag!
defamaizondag 6 december 2009 @ 23:31
Mja, ik wilde ook wel graag gaan, maar het zat er echt even niet in. Ik heb vrijdag naderhand nog wel wat gezellige contacten gelegd, en lekker bij die lui gehangen. Wel kut dat er geen after was.
pc-fr34kmaandag 7 december 2009 @ 09:54
quote:
Op zondag 6 december 2009 15:19 schreef Apfelsaft het volgende:

[..]

Zeker gek ja... Rond 4 uur pas muziek, maar het was wel heel gezellig verder
Haha wat een contrast met de avond ervoor waar het om 4 uur al afgelopen was
En we hadden nog menselijke muziek als vervanging. Eerst 3 die een beat wat freakgeluiden en zo combineerde en daarna nog sinterklaasliedjes gezongen

Ben blij dat ik gewacht heb tot de politie weg was en het verder ging.
defamaizaterdag 12 december 2009 @ 16:58
Jeuh, vanavond weer feestje, zelf draaien deze keer
TimKuikzaterdag 12 december 2009 @ 19:38
quote:
Op zaterdag 12 december 2009 16:58 schreef defamai het volgende:
Jeuh, vanavond weer feestje, zelf draaien deze keer
Heb vandaag ook een Electro feestje .
Noshzaterdag 12 december 2009 @ 22:29
quote:
Op zaterdag 12 december 2009 16:58 schreef defamai het volgende:
Jeuh, vanavond weer feestje, zelf draaien deze keer
PM? .

Nevermind, had 'm gezien. Maar dat ligt me net iets buiten de Randstad als het om vier uur eindigt. .

[ Bericht 17% gewijzigd door Nosh op 12-12-2009 22:41:26 ]
MarsXzaterdag 12 december 2009 @ 22:32
voor 29 januari AXiS & Trank gefixt: http://www.last.fm/event/(...)s+on+29+January+2010
En daarna Nero in Patronaat
defamaimaandag 28 december 2009 @ 17:18
Voor de liefhebbers, vanavond feestje waar ik draai.
MarsXmaandag 28 december 2009 @ 17:21
Trouwens
pc-fr34kmaandag 28 december 2009 @ 17:45
Van het weekend in Vlaardingen was vet. Leuk pandje, had er al wel vaker over gehoord toch maar een keer gegaan.
Lekker in de speaker gezeten, dat voelde echt kk chill, anders dan er tegenaan hangen. !

O ja, maar 8 euro voor een heldenlineup 29-01 in Watt in Rotterdam op I Love Tekno

Dissolvement
Martha aka Spark
Nout Heretik
Live: Oozi
Live: Rinse
Live: Suburbass
Noshmaandag 28 december 2009 @ 18:01
quote:
Op maandag 28 december 2009 17:45 schreef pc-fr34k het volgende:
Lekker in de speaker gezeten, dat voelde echt kk chill, anders dan er tegenaan hangen. !
. .

Wat zijn de O&N plannen van mensen hier?
pc-fr34kmaandag 28 december 2009 @ 18:10
quote:
Op maandag 28 december 2009 18:01 schreef Nosh het volgende:

[..]

. .

Wat zijn de O&N plannen van mensen hier?
Ik denk ook tekno, mits in de buurt. Vorig jaar in Groningen was iig echt te kk vet.


Hopen op een vergelijkbaar feest, of beter !(Ook al is wat minder dan dit ook nog meer dan genoeg )
Noshmaandag 28 december 2009 @ 18:14
quote:
Op maandag 28 december 2009 18:10 schreef pc-fr34k het volgende:

[..]

Ik denk ook tekno, mits in de buurt. Vorig jaar in Groningen was iig echt te kk vet.


Hopen op een vergelijkbaar feest, of beter !(Ook al is wat minder dan dit ook nog meer dan genoeg )
Ja, er is weer een grote in het land bevestigd, maar waarrr. Anders België. .

[ Bericht 1% gewijzigd door Nosh op 28-12-2009 18:57:24 ]
TimKuikmaandag 28 december 2009 @ 18:29
quote:
Op maandag 28 december 2009 18:01 schreef Nosh het volgende:

[..]

. .

Wat zijn de O&N plannen van mensen hier?
Geen Tekno voor mij, word een Happy Hardcore feestje bij een maat van me :-P (besloten btw). Gaat leuk worden (en dat terwijl ik normaal naar death metal luister ).
pc-fr34kmaandag 28 december 2009 @ 18:31
Zodra dat bekend is is verstandiger om er niks/tot zeer weinig nog hier over te zeggen. Grote feesten moet je helemaal extra voorzichtig zijn, zou zonde als je het daarmee niet door laat gaan oid.

België hoorde ik ook al wat over ja.
Noshmaandag 28 december 2009 @ 18:57
quote:
Op maandag 28 december 2009 18:31 schreef pc-fr34k het volgende:
Zodra dat bekend is is verstandiger om er niks/tot zeer weinig nog hier over te zeggen. Grote feesten moet je helemaal extra voorzichtig zijn, zou zonde als je het daarmee niet door laat gaan oid.

België hoorde ik ook al wat over ja.
Jongeeee, alles per PM.
Yorritmaandag 28 december 2009 @ 19:04
feest opgebroken door fok-post.. sure
Noshmaandag 28 december 2009 @ 19:06
quote:
Op maandag 28 december 2009 19:04 schreef Yorrit het volgende:
feest opgebroken door fok-post.. sure
Sowieso, de scotoe leest alleen maar in UVT mee~!
pc-fr34kmaandag 28 december 2009 @ 19:13
quote:
Op maandag 28 december 2009 19:04 schreef Yorrit het volgende:
feest opgebroken door fok-post.. sure
Radiopresentoren, mensen bij het nieuws, wie heeft fok nog niet gebruikt? Grootste forum van NL zijn we toch? Politie kijkt heus wel mee, ze kijken toch ook op 4chan en hyves?
Plus dat iedereen hier kan meelezen, en dan kan zoiets al snel verspreid worden en we willen natuurlijk wel vooral mensen die de freeparty 'regels' begrijpen en niet elke idiote feestverpester waar je er bijna altijd wel een paar van hebt op een openbaar aangeprezen feest.

Maar dat dit topic in MUZ staat is wel beter, komen er vooral mensen die de muziek kennen. En denk dat de politie UVT ook wel sterker in de gaten houdt. !
Yorritmaandag 28 december 2009 @ 19:18
och ja het is wel leuk om je belangrijk te voelen


maar pm is makkelijker
pc-fr34kmaandag 28 december 2009 @ 19:26
quote:
Op maandag 28 december 2009 19:18 schreef Yorrit het volgende:
och ja het is wel leuk om je belangrijk te voelen


maar pm is makkelijker
Mwah ik geef geen feestjes of zo. Maar ik denk dat een meerderheid op een feest je liever geen info vooraf geeft als je deze op een openbare website plaatst.
Je hebt dus idioten die dat op hun hyves zetten die openbaar is en zo En je wilt ook niet dat het op pf ergens komt te staan, want dan is er best een grotere kans dat er meer tuig op af komt(nofi naar pf zit er zelf ook maar is wel zo)

Maare, over PM gesproken defamai.
Noshmaandag 28 december 2009 @ 19:40
Mja, Lockdown deed hun feestjes wel via hyves aankondigen. En er dan nog halfslachtig mee wegkomen ook. .
pc-fr34kmaandag 28 december 2009 @ 19:42
Ik vraag me nog steeds af of hyves de politie toegang verleent tot prive hyves...profiel en hyve...
Ik hoop van niet, zou niet cool zijn. Ook al staat mijn hyves op openbaar.

Er zijn immers mongolen opgepakt die met een pistool op ene hyvesfoto stonden te showen. .
defamaimaandag 28 december 2009 @ 21:59
quote:
Op maandag 28 december 2009 19:40 schreef Nosh het volgende:
Mja, Lockdown deed hun feestjes wel via hyves aankondigen. En er dan nog halfslachtig mee wegkomen ook. .
Tja, SVF ook, en daar komen dan ook van die teringmongolen die zand in het aggregaat gooien...
pc-fr34kmaandag 28 december 2009 @ 22:03
Noshmaandag 28 december 2009 @ 22:16
quote:
Op maandag 28 december 2009 21:59 schreef defamai het volgende:

[..]

Tja, SVF ook, en daar komen dan ook van die teringmongolen die zand in het aggregaat gooien...
Tunnelrave (samenwerking met HnR): huurbus volledig ondergetagged, plus tyfusbende na afloop.
De niet-tekno hoek dan.

Jammer altijd.
pc-fr34kmaandag 28 december 2009 @ 22:25
quote:
Op maandag 28 december 2009 22:16 schreef Nosh het volgende:

[..]

Tunnelrave (samenwerking met HnR): huurbus volledig ondergetagged, plus tyfusbende na afloop.
De niet-tekno hoek dan.

Jammer altijd.
De term tekno wordt steeds bekender. Gelukkig is er ook tribal tekno en vinden een hoop het daarom niks, maar zet maar frenchcore of een frenchcoreartiest op je pf-agenda feest en dan is het wel zowat zeker.

Op frea-x in utrecht(Tekno, Uk en Frenchcore party) een splitsing: vooraan teknoheads aan het speakerfreaken, achteraan terrorheads/lucky13/gabbers ed aan het hakken
MOETIGmaandag 28 december 2009 @ 22:39
www.drukopstart.nl
defamaidinsdag 29 december 2009 @ 15:26
Ja, godverdetering, kankerburen.
Noshdinsdag 29 december 2009 @ 15:44
quote:
Op dinsdag 29 december 2009 15:26 schreef defamai het volgende:
Ja, godverdetering, kankerburen.
PM.
pc-fr34kdinsdag 29 december 2009 @ 16:00
Dat mensen liever een leeg verpauperd pand willen snap ik ook niet. .
TimKuikdinsdag 29 december 2009 @ 16:27
quote:
Op dinsdag 29 december 2009 15:26 schreef defamai het volgende:
Ja, godverdetering, kankerburen.
Wat is er aan de hand?
Noshdinsdag 29 december 2009 @ 17:11
* Nosh np: Stefan ZMK - 2009-10-03 ZMK 10 Jaar "2009-10-03 ZMK 10 Jaar"

ZIN.
defamaidinsdag 29 december 2009 @ 17:22
quote:
Op dinsdag 29 december 2009 16:27 schreef TimKuik het volgende:

[..]

Wat is er aan de hand?
Nouja, ik draaide dus gisteren op een feestje in een oude discotheek, klagende buren door geluidsoverlast. Het was nog maar net 1 uur, en er zijn in het verleden veel hardere feestjes geweest, maargoed, politie dus. Leuk detail is alleen dat die lui ruim 15 jaar terug ooit al eens rechtzaak verloren hebben die ze tegen de gemeente hadden aangespannen om de zelfde reden. Maar daar schoten we niets mee op, omdat we buiten let geluid natuurlijk nog wel meer dingen niet helemaal legaal deden.
pc-fr34kdinsdag 29 december 2009 @ 17:23
quote:
Op dinsdag 29 december 2009 17:11 schreef Nosh het volgende:
* Nosh np: Stefan ZMK - 2009-10-03 ZMK 10 Jaar "2009-10-03 ZMK 10 Jaar"

ZIN.
Dat was een vet feest. Hoe laat was die set?
Noshdinsdag 29 december 2009 @ 17:50
quote:
Op dinsdag 29 december 2009 17:23 schreef pc-fr34k het volgende:

[..]

Dat was een vet feest. Hoe laat was die set?
Laat geloof ik, uurtje of drie, vier? heb drie sets van die avond, ongeveer vier, vijf uur in totaal.

iemand?
defamaidinsdag 29 december 2009 @ 17:52
quote:
Op dinsdag 29 december 2009 17:50 schreef Nosh het volgende:

[..]

Laat geloof ik, uurtje of drie, vier? heb drie sets van die avond, ongeveer vier, vijf uur in totaal.

iemand?
Hebben hebben.
Yorritdinsdag 29 december 2009 @ 17:56
quote:
Op dinsdag 29 december 2009 17:22 schreef defamai het volgende:

[..]

Nouja, ik draaide dus gisteren op een feestje in een oude discotheek, klagende buren door geluidsoverlast. Het was nog maar net 1 uur, en er zijn in het verleden veel hardere feestjes geweest, maargoed, politie dus. Leuk detail is alleen dat die lui ruim 15 jaar terug ooit al eens rechtzaak verloren hebben die ze tegen de gemeente hadden aangespannen om de zelfde reden. Maar daar schoten we niets mee op, omdat we buiten let geluid natuurlijk nog wel meer dingen niet helemaal legaal deden.
zou ik ookdoen! oprotten met die kutherrie!
xpompompomxdinsdag 29 december 2009 @ 20:08
quote:
Op dinsdag 29 december 2009 17:56 schreef Yorrit het volgende:

[..]

zou ik ookdoen! oprotten met die kutherrie!
en met jullie goedkope bier, grote pupillen, joints, capuchon over je hoofd en je hond
pc-fr34kdinsdag 29 december 2009 @ 20:21
quote:
Op dinsdag 29 december 2009 20:08 schreef xpompompomx het volgende:

[..]

en met jullie goedkope bier, grote pupillen, joints, capuchon over je hoofd en je hond
Ik haat tekno! !
defamaidinsdag 29 december 2009 @ 23:32
quote:
Op dinsdag 29 december 2009 20:08 schreef xpompompomx het volgende:

[..]

en met jullie goedkope bier, grote pupillen, joints, capuchon over je hoofd en je hond
En dan heb je het nog niet eens over dat vieze haar van die lui. En de harddrugs ook nog eens. Zeker te lui om te werken.
Noshwoensdag 30 december 2009 @ 00:34
quote:
Op dinsdag 29 december 2009 17:52 schreef defamai het volgende:

[..]

Hebben hebben.
http://www.megaupload.com/?d=M826XPY7
Noshwoensdag 30 december 2009 @ 23:27
'Hoeraaaa'.
Yorritdonderdag 31 december 2009 @ 10:59
waars die sheez vanavond dan?
Bolkesteijndonderdag 31 december 2009 @ 11:11
Zitten er hier ook liefhebbers van Schranz?
makkozaterdag 2 januari 2010 @ 03:50
Jezus... dat was een dik feest zeg ;D
Noshmaandag 4 januari 2010 @ 01:49


en deze was rond 11, zoiets:


echt mídden in de stad door gaan tot nieuwjaarsmiddag. .
Noshmaandag 4 januari 2010 @ 01:50
quote:
Op donderdag 31 december 2009 11:11 schreef Bolkesteijn het volgende:
Zitten er hier ook liefhebbers van Schranz?
Vast wel, maar waarom vraag je dat hier?
pc-fr34kmaandag 4 januari 2010 @ 12:24
quote:
Ey daar was ik ook !
pc-fr34kwoensdag 13 januari 2010 @ 15:51
quote:
Op maandag 4 januari 2010 01:50 schreef Nosh het volgende:

[..]

Vast wel, maar waarom vraag je dat hier?
Nou, misschien heeft de beste man wel underground schranz connecties of zo? Kan toch.
Logisch dat je dan kijkt in een topic waar het ook over freeparty's gaat.

Of het was gewoon een domme post en die stel je aan de kaak, dat kan natuurlijk ook.
dramatiekdonderdag 14 januari 2010 @ 19:46
lekkere mix: YouFM Clubnight - Stammheim --Niederflur--
Yorritdonderdag 14 januari 2010 @ 19:47
quote:
ja shit... volgende keer beter
Together__donderdag 14 januari 2010 @ 21:33
quote:
Pas daar aangekomen toen het alweer licht was, but it was still going strong.

(Mooie kwaliteit film trouwens!)
Apfelsaftdonderdag 14 januari 2010 @ 23:37
Zaterdag weer een leuk feestje! Heb er zin in
defamaidonderdag 14 januari 2010 @ 23:51
Tja, ik zit midden in een superchaotische verhuizing momenteel, dus het loopt allemaal even niet zo lekker. Voorlopig even geen feestjes voor mij, of ze moeten heel erg in de buurt zijn
pc-fr34kvrijdag 15 januari 2010 @ 04:39
quote:
Op donderdag 14 januari 2010 23:51 schreef defamai het volgende:
Tja, ik zit midden in een superchaotische verhuizing momenteel, dus het loopt allemaal even niet zo lekker. Voorlopig even geen feestjes voor mij, of ze moeten heel erg in de buurt zijn
He freeparty he. Do it yourself. Liften, zwartrijden, vervoer/geld regelen, tijd is er in overvloed, want het bestaat niet en wel.

Kom op wel free denken denken. Denk dat ik dit weekend wel weer een feest pakt, laatste was Nieuwjaar dus.
defamaivrijdag 15 januari 2010 @ 17:17
quote:
Op vrijdag 15 januari 2010 04:39 schreef pc-fr34k het volgende:

[..]

He freeparty he. Do it yourself. Liften, zwartrijden, vervoer/geld regelen, tijd is er in overvloed, want het bestaat niet en wel.

Kom op wel free denken denken. Denk dat ik dit weekend wel weer een feest pakt, laatste was Nieuwjaar dus.
Ja, ik weet het, het probleem is meer dat ik lichamelijk en geestelijk helemaal op ben. (Ik ben na 3 dagen het huis uit geschopt, dus sta binnen de kortste keren op straat, tijd om een pandje te kraken dus.)
pc-fr34kvrijdag 15 januari 2010 @ 17:36
Dan begrijpen we elkaar. Kut man, positief blijven denken en doen! Laat even weten als je hulp nodig hebt, op welke manier dan ook dan probeer ik je te helpen waar ik kan.
TimKuikzaterdag 16 januari 2010 @ 22:21
Eens even kijken of ik het red om er bij te zijn vanavond .
de.flowzondag 17 januari 2010 @ 21:59
was mooi een dikke party in nimma vannacht
TimKuikzondag 17 januari 2010 @ 22:01
Ik was er helaas niet bij . Hoe is alles gegaan? Is alle 900 bier er doorheen gegaan?
de.flowzondag 17 januari 2010 @ 22:18
quote:
Op zondag 17 januari 2010 22:01 schreef TimKuik het volgende:
Ik was er helaas niet bij . Hoe is alles gegaan? Is alle 900 bier er doorheen gegaan?
geen idee,ik weet wel dat ik mijn steentje in ieder geval heb bijgedragen.

was overigens de eerste keer dat ik lopend naar een party ben gegaan

maar verder geen politie of andere ongeregeldheden, afaik
Noshzondag 17 januari 2010 @ 23:42
quote:
Op vrijdag 15 januari 2010 17:17 schreef defamai het volgende:

[..]

Ja, ik weet het, het probleem is meer dat ik lichamelijk en geestelijk helemaal op ben. (Ik ben na 3 dagen het huis uit geschopt, dus sta binnen de kortste keren op straat, tijd om een pandje te kraken dus.)
Laat even weten hoe of wat, bezetten/verhuizen, als jullie in Utca e.o aan de slag gaan.

Na de 28ste zeeën van tijd. Of nou ja, plasjes, dus help je graag.
Noshzondag 17 januari 2010 @ 23:46
quote:
Op vrijdag 15 januari 2010 04:39 schreef pc-fr34k het volgende:

[..]

He freeparty he. Do it yourself. Liften, zwartrijden, vervoer/geld regelen, tijd is er in overvloed, want het bestaat niet en wel.

Kom op wel free denken denken. Denk dat ik dit weekend wel weer een feest pakt, laatste was Nieuwjaar dus.
Als ik naar mijn professor mail dat 'tijd niet bestaat, en deadlines ook niet', kan ik net zo goed meteen achter de vuilniswagen hangen. . Heb nmgn ook laten schieten, in verband met eigen gemoedstoestand. Over een week of wat mogen we weer, daarvoor even lekker rustig aan. Zaterdag bazart, wordt ook leuk.

O&N-sets zijn trouwens via soulseek bij me te downloaden. Zelfde usernaam als hier.
Bravebartmaandag 18 januari 2010 @ 13:04
quote:
Welke plaat is dat in het 3e filmpje Nosh?
defamaimaandag 18 januari 2010 @ 16:04
Thanks voor de support, het komt wel goed, ik heb een huisje in Hilversum kunnen krijgen, dus ben nog in de buurt ^_^.

Even lachen, een defamai die zo strak staat als een aap (ouder filmpje, maar was wel heel vet). Ik ben die vooraan met die rode hoodie dus.