Wat krijg ik dan zin om met een paar man zo'n winkel binnen te rennen, bivakmutsen op, dat schap omver te trekken, al die 'oplaatbare' scheerapparaten op een hoop te gooien en er keihard op te gaan stampen!quote:
Wat een agressie.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 16:57 schreef Frollo het volgende:
[..]
Wat krijg ik dan zin om met een paar man zo'n winkel binnen te rennen, bivakmutsen op, dat schap omver te trekken, al die 'oplaatbare' scheerapparaten op een hoop te gooien en er keihard op te gaan stampen!
quote:Op dinsdag 3 juli 2007 17:00 schreef Frollo het volgende:
[..]
Gewoon niet fucken met mijn mooie taal, zo simpel is het.
quote:Ik wil echt heel erg graag heen.
Maar wil minimaal 50 euro betalen voor een kaart.
Ik hoop dat jullie mij niet vergeten.
quote:Klik alstublieft hier om de beeld te uitbreiden!
Klik alstublieft op het beeld om het raam te sluiten!
quote:Op vrijdag 15 juli 2005 23:05 schreef travelwoman het volgende:
Hangt er toch vanaf bij wat voor een bedrijf men solliciteert. Er valt vaak over een salaris te negocieren...
quote:Op vrijdag 15 juli 2005 23:11 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
Het gaat hier om de overheid.
En "negocieren"?![]()
Oud, maar welquote:Op vrijdag 15 juli 2005 23:16 schreef travelwoman het volgende:
De overheid? Die hebben het over de 'schaal' als je leeftijd er nog in valt ja.
Oeps sorry, negocieren=onderhandelen![]()
Een taalpurist is iemand die geen anderstalige invloeden in het Nederlands wil, en het lijkt me niet dat je zo iemand zoekt voor je antwoord.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 23:45 schreef Golradir het volgende:
Vraagje aan de taalpuristen hier: eerste-orde-differentiaalvergelijking, goed gespeld?
Wat zeg je dat mooiquote:Op woensdag 4 juli 2007 09:02 schreef Frollo het volgende:
Wat LFV zegt.
Het is natuurlijk een draak van een woord, eersteordedifferentiaalvergelijking, maar er is taalkundig gezien niets mis mee.
quote:Op maandag 2 juli 2007 21:42 schreef DonJames het volgende:
De juiste benaming is "Isolator", het is gemaakt van porcelijn.![]()
Ja, je hebt gelijk.quote:Op woensdag 4 juli 2007 09:02 schreef Frollo het volgende:
Wat LFV zegt.
Het is natuurlijk een draak van een woord, eersteordedifferentiaalvergelijking, maar er is taalkundig gezien niets mis mee.
Maar wáár dan, en waarom dan daar?quote:Op woensdag 4 juli 2007 12:44 schreef Rasing het volgende:
[...]
Maar toch vind ik het er niet uitzien. Ik zou er zelf een koppelteken tussen hebben gezet.
Ik vind het gek om 'eerste orde' aan elkaar te schrijven. Het zijn twee aparte woorden, die in een samengesteld woord worden gebruikt. Dan zou ik een koppelteken gebruiken om aan te geven dat het twee losse woorden waren, maar geen spatie, omdat het wel één (samengesteld) woord moet zijn.quote:
Maar het is ook bottebijlmaatregel, bijnadoodervaring, enkelereisafstand.quote:Op woensdag 4 juli 2007 12:50 schreef Rasing het volgende:
[..]
Ik vind het gek om 'eerste orde' aan elkaar te schrijven. Het zijn twee aparte woorden, die in een samengesteld woord worden gebruikt. Dan zou ik een koppelteken gebruiken om aan te geven dat het twee losse woorden waren, maar geen spatie, omdat het wel één (samengesteld) woord moet zijn.
Eerste-ordedifferentiaalvergelijking zou ik ervan gemaakt hebben.
Ik zou er botte-bijlmaatregel, bijna-doodervaring en enkele-reisafstand van maken. Maar ja, wie ben ikquote:Op woensdag 4 juli 2007 12:56 schreef Lienekien het volgende:
Maar het is ook bottebijlmaatregel, bijnadoodervaring, enkelereisafstand.
Daarvan vind ik nou juist dat het aan elkaar móet. Het is ook niet 'differentiaal-vergelijking'.quote:Van Renkema mag een streepje voor de leesbaarheid. Eersteorde-differentiaalvergelijking vind ik ook verdedigbaar. 'eerste orde' zegt samen iets van 'differentiaalvergelijking'.
Fok!alterego.quote:Op woensdag 4 juli 2007 13:17 schreef Rasing het volgende:
En hoe schrijf je Fok-alter-ego? Ik stuur een mailtje in verband met een aanbieding in V&A, waarin ik zeg dat 'Rasing' mijn Fok-alter-ego is.
Fokalterego, Fokalter-ego, Fok-alterego?
Ik maak mijn eigen regelsquote:Op woensdag 4 juli 2007 13:16 schreef LinkseFrieseVegetarier het volgende:
Hmm, aparte ideëen hou je er op na. Nou ja, zolang je maar weet hoe het volgens de regels moet.
Waarvan?quote:Op woensdag 4 juli 2007 13:09 schreef Rasing het volgende:
[..]
Daarvan vind ik nou juist dat het aan elkaar móet. Het is ook niet 'differentiaal-vergelijking'.
Die TTquote:Op woensdag 4 juli 2007 13:17 schreef Etcetera het volgende:
[GEZ] Oude auto. rond de 5 a 6 700 euro. [spoed]
ik heb de OP 2x gelezen en ik geloof dat ik het nu snap
'Orde' en 'differentiaalvergelijking'. Net zoals differentiaal iets zegt van vergelijking, zegt eerste(-)orde iets van differentiaalvergelijking. Als 'differentiaalvergelijking' aan elkaar moet zonder koppelteken, dan 'eerste(-)ordedifferentiaalvergelijking' ook.quote:Op woensdag 4 juli 2007 13:26 schreef Lienekien het volgende:
Waarvan?
En daarom moet er dus helemaal geen streepje in.quote:Op woensdag 4 juli 2007 13:31 schreef Rasing het volgende:
[..]
'Orde' en 'differentiaalvergelijking'. Net zoals differentiaal iets zegt van vergelijking, zegt eerste(-)orde iets van differentiaalvergelijking. Als 'differentiaalvergelijking' aan elkaar moet zonder koppelteken, dan 'eerste(-)ordedifferentiaalvergelijking' ook.
Is t een idee om deze slowchat in een nieuw topic te doen? Het gaat niet meer over taal- en spelfouten.
Zware arbeid lijkt me dat, een persoon door een kruis nagelen.quote:Op woensdag 4 juli 2007 13:55 schreef Kugari-Ken het volgende:
Ik nagel liever een schuldig persoon door het kruis in dit soort gevallen, dan dat ik meelift op de hysterische golfbeweging die dit soort berichten teweegbrengen.
staat op de FP. Ik snap de zin écht niet. Mist er nou een 'ze'??quote:Een Amerikaanse forensisch onderzoekster uit de staat Michigan heeft zichzelf flink in de nesten gewerkt, omdat op haar werk het ondergoed van haar man op DNA getest heeft.
Resultaten 1 - 10 van circa 326 voor rondtonde (0,07 seconden)quote:
Als je 'ze' toevoegt, is ie toch wel te begrijpen?quote:Op woensdag 4 juli 2007 15:31 schreef zoeperzazke het volgende:
staat op de FP. Ik snap de zin écht niet. Mist er nou een 'ze'??
Misschien door zijn/haar kruis. Zolang je het bekken niet raakt is het redelijk zacht.quote:Op woensdag 4 juli 2007 15:30 schreef ijsbrekertje het volgende:
[..]
Zware arbeid lijkt me dat, een persoon door een kruis nagelen.
Linkje werkt niet...quote:Op woensdag 4 juli 2007 15:33 schreef Rasing het volgende:
[..]
Als je 'ze' toevoegt, is ie toch wel te begrijpen?
Overigens: http://www.onzetaal.nl/advies/ermist.php
Apart.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 22:21 schreef Paramnesia het volgende:
Ja het is een marcaber onderwerp en nee ik ben niet van plan het te doen. Ik wou het eerst in R&P plaatsen maar daar zou hij verkeerd opgevat kunnen worden en ik heb geen zin mensen te kwetsen.
quote:Op woensdag 4 juli 2007 20:43 schreef seilram het volgende:
Ja jammer genoeg zijn ze behoorlijk lelijk. Echt heel oudbollig. Ik zal eens zoeken of ik een dergelijk tegeltje op met google kan vinden.
quote:Het had veel korter gekunt, als er pas werd gestaakt bij regen ipv 1 druppel per minuut. Toen ging hij al klagend naar de scheids toe. Allemaal oponthoudt.
quote:Op woensdag 4 juli 2007 22:36 schreef Forklift het volgende:
waarom waarom moet dat idiote apparaat nog groter?? hebben we nog niet genoeg last van die kutdingen?? iedere dag lees je het weer in het nieuws sciphol wil weer groter worden nou voor mij is het enige wat dan groter word die kankerplek ten zuiden van amsterdam. kan de overhed niet beter ff een kankergroot boreiland maken ofzo en daar die kankervliegen op neer gooien???????? volgens de bedijfsarts leidt ik aan crhonische slaaploosheid en ik durf te wedden dat het door die kankervliegen komt met hun kut gezoem over mijn huis. opgerot met schiphol. zo daar moest ik ff vanaf
Om over de inhoud verder maar weer te zwijgen...quote:een cavia kan dood gaan aan gebrek aan vitamine C omdat dit eccentieel is voor ze en ze het zelf niet kunnen aanmaken.
ze kunnen ook diaree krijgen, meestal als dat het geval is is er nog maar wijnig aan te redden. of je moet er echt supper snel bij zijn.
ook is tocht een grote veihand van de cavia!
http://www.nrc.nl/rubrieken/woordhoek/article259173.ecequote:Op woensdag 4 juli 2007 21:35 schreef Rewimo het volgende:
[oudbollig]
Heel erg stuurse merelquote:Op donderdag 5 juli 2007 09:11 schreef edraket31 het volgende:
Mag ik die poes even een paar dagen lenen?
We hebben hier in de buurt 5 vlaamse gaaien zitten die continu loeren op de merelnesten.
Echt niet tof hoor..... zo'n overstuurse merel wiens nest is leeggeroofd. Die gilt een week lang alles bij elkaar![]()
quote:Op donderdag 5 juli 2007 10:10 schreef Swiffer het volgende:
poepschuim is plasyic, het kan een beetje vies worden, dat is alles. Gewoon bij bouwmarkt inderdaad, en als je erop loopt heb je een lekker zacht gelijkend vloertje. Ik vind het in elk geval lekker zitten.
Koop wat piepschuimplanken, plak ze goed rechtaan elkaar met dick tapen en je kunt goed vertoeven!
Voor dag en dauw?quote:Op donderdag 5 juli 2007 10:38 schreef cablegunmaster het volgende:
weetje voor mij is er genoeg bewijs als ik een chocolade taart in mn handen krijg gedauwd door iemand die ik gewoon niet ken en zegt van gefeliciteerdmet je 19e verjaardag
en dan denk ik na * kijk ik om is die persoon weg * als zoiets gebeurt dan Freak ik me toch echt.
quote:Op donderdag 5 juli 2007 11:53 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[Reagerend op een frontpagebericht over zich misdragende Britse toeristen in Amsterdam]
Deze manage is net als hitler 1947 toen was het joden die pissen nu britten
Bedankt wilders!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |