ja idd, gewoon de zee in lopen, dat schijnt erg relaxed te zijn. En eerst natuurlijk even wat alcohol, flink veel.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 22:24 schreef Adelante het volgende:
Naar Engeland wandelen.
heldhaftigquote:Op dinsdag 3 juli 2007 22:26 schreef Paramnesia het volgende:
Ja en nu krijgen we een parade van handjes.
Kom op niemand er over nagedacht, 3e wereldoorlog, je halve familie eraan, de vijand voor je deur en je wilt er heldhaftig uitgaan?
hmm zou me akelig lijken vanwege het stikgevoel.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 22:26 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
ja idd, gewoon de zee in lopen, dat schijnt erg relaxed te zijn. En eerst natuurlijk even wat alcohol, flink veel.
Het is toch je eer.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 22:27 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
heldhaftig
En dan? Boejje of ze over 300 jaar nog weten wie je bent, of niet.
Een soort van meerjarenplan dus?quote:Op dinsdag 3 juli 2007 22:27 schreef Tinuzzz_Talpa het volgende:
Ik zou mezelf aftrekken en dan stikken in mijn zaad!
Er is niets heldhaftigs aan zelfmoord.quote:Opdinsdag 3 juli 2007 22:26schreef Paramnesia het volgende:
Ja en nu krijgen we een parade van handjes.:')
Kom op niemand er over nagedacht, 3e wereldoorlog, je halve familie eraan, de vijand voor je deur en je wilt er heldhaftig uitgaan?
Als je dan toch persee moet: verdrinking en bevriezing zijn de twee minst pijnlijke manieren om dood te gaan. Ofwel je schijnt in een soort totale rusttoestand te komen (verdrinking) of als het ware in slaap te vallen (bevriezing) waarna je dus langzaam de dood in glijdt.quote:Opdinsdag 3 juli 2007 22:27schreef Paramnesia het volgende:
[..]
hmm zou me akelig lijken vanwege het stikgevoel.
Pardon waarom? Het is een serieuse vraag met een onderwerp waar over nagedacht kan worden. Hij is niet bedoelt om te kwetsen noch om iemand zelfmoord aan te praten of het zelf te overwegen.quote:
Ik blijf erbij, doe mij maar pillen! Lijkt me niet echt pijnlijk...quote:Op dinsdag 3 juli 2007 22:31 schreef Tinuzzz_Talpa het volgende:
[..]
De TS pleegt zelfmoord nadat een mod er een slotje op heeft gezet! [afbeelding]
ik zeg ook niet dat je sensatie zoekt, maar ik vind het aanstootgevend dus vandaar mijn reactiequote:Op dinsdag 3 juli 2007 22:32 schreef Paramnesia het volgende:
[..]
Pardon waarom? Het is een serieuse vraag met een onderwerp waar over nagedacht kan worden. Hij is niet bedoelt om te kwetsen noch om iemand zelfmoord aan te praten of het zelf te overwegen.
Als ik sensatie zocht was hij in R&P geplaatst. Het is een valide vraag in mijn opinie.
mee eens...quote:Op dinsdag 3 juli 2007 22:36 schreef Tazmaniac het volgende:
[..]
ik zeg ook niet dat je sensatie zoekt, maar ik vind het aanstootgevend dus vandaar mijn reactie
nee hoor, ik had om 22:31 al een serieus replyquote:Op dinsdag 3 juli 2007 22:38 schreef Poppetjuh het volgende:
In mijn auto gaan zitten met een slang van de uitlaat door mijn raampje naar binnen.
Keihard de autoradio aan.
Auto in z'n vrij
Vol gas.
[[edit] oeh! eerste serieus reply! {/edit]
zit ik me ook af te vragenquote:Op dinsdag 3 juli 2007 22:41 schreef Paramnesia het volgende:
Er zijn wel meer dingen aanstootgevend lijkt mij. Maar goed ik snap als het als aanstootgevend wordt gezien. Heb er wel over nagedacht maar vond het toch wel zo op het randje dat het net kon.
Maar mag ik vragen wat je er aanstootgeven aan vind? Het onderwerp, de vraagstelling?
Gaat tog niet lukken.. die gaste schieten je in je benen en voeren je dan af na het ziekenhuis om te herstellen alvolgens daarna een rechtzaak te beginnenquote:Op dinsdag 3 juli 2007 22:44 schreef jehovaguerilla het volgende:
Suicide by police zou een optie zijn.
Het onderwerp opzich niet, maar ik vind het beetje ver gaan om te gaan vragen hoe mensen zelfmoord zouden plegen, maja als de MOD's het goedkeuren.. ik kan er iig niet bij.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 22:41 schreef Paramnesia het volgende:
Er zijn wel meer dingen aanstootgevend lijkt mij. Maar goed ik snap als het als aanstootgevend wordt gezien. Heb er wel over nagedacht maar vond het toch wel zo op het randje dat het net kon.
Maar mag ik vragen wat je er aanstootgeven aan vind? Het onderwerp, de vraagstelling?
Dan hebben jullie het vast nog nooit in de omgeving meegemaakt.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 22:41 schreef Paramnesia het volgende:
Er zijn wel meer dingen aanstootgevend lijkt mij. Maar goed ik snap als het als aanstootgevend wordt gezien. Heb er wel over nagedacht maar vond het toch wel zo op het randje dat het net kon.
Maar mag ik vragen wat je er aanstootgeven aan vind? Het onderwerp, de vraagstelling?
Ja en dat zou jij ook eens moeten doen.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 22:47 schreef Foefna het volgende:
je was beboren?? leg dat eens uit :p
you freakin eddited![]()
Ja ik heb het wel megemaakt, en het was iemand om wie ik veel gafquote:Op dinsdag 3 juli 2007 22:48 schreef Ninadepina het volgende:
[..]
Dan hebben jullie het vast nog nooit in de omgeving meegemaakt.
Je weet gewoon dat er zieke geestjes grapjes over gaan maken, met zo'n vraagstelling. Als je een serieuze discussie wil moet je misschien vragen: Wie heeft er weleens over na gedacht of iets dergelijks.
als je het zo aanstootgevend vindt etc., waarom reageer je dan al drie keer? Waarom heb je dan niet iets van "Jezus, wat een raar topic" en ga je er verder aan voorbij?quote:Op dinsdag 3 juli 2007 22:45 schreef Tazmaniac het volgende:
[..]
Het onderwerp opzich niet, maar ik vind het beetje ver gaan om te gaan vragen hoe mensen zelfmoord zouden plegen, maja als de MOD's het goedkeuren.. ik kan er iig niet bij.
Ze willen nog even bekend worden ....quote:Op dinsdag 3 juli 2007 22:53 schreef SnowCockroach het volgende:
Geen idee, maar ik liep vrijdagmiddag in de Piazza(winkelcentrum) in Eindhoven en toen wilde er een vrouw van de 2de verdieping af springen.Ze hadden de begane grond helemaal afgezet en bij de balustrades stonden beveiligingsmensen om te voorkomen dat mensen gingen kijken. Ze stond zelf aan de buitenkant van de balustrade terwijl mensen van de politie op haar in zaten te praten. Uiteindelijk is ze niet gesprongen, maar toch, áls je zelfmoord pleegt waarom dat voor het oog van zoveel mensen? In een druk winkelcentrum. Er stonden beneden zelfs mensen foto's en filmpjes te maken met hun mobieltjes.
![]()
Mooi, dan begrijpen we elkaar iigquote:Op dinsdag 3 juli 2007 22:53 schreef Paramnesia het volgende:
[..]
Ja ik heb het wel megemaakt, en het was iemand om wie ik veel gaf. En het is een serieuze vraag. De vraag: wie heeft er over nagedacht, die kan bijna iedereen met ja beantwoorden. En mensen die er zieke grapjes over willen maken: hun verantwoordelijkheid, ik zie ook veel mensen die er serieus op antwoorden (zoals ik het topic bedoeld heb) oa mijzelf. Maar je hebt wel een beetje gelijk hoor misschien had ik de openingspost wat subtieler moeten opzetten.
![]()
quote:
hehe dat zou ook kunnen he..quote:Op dinsdag 3 juli 2007 22:53 schreef bas-beest het volgende:
[..]
als je het zo aanstootgevend vindt etc., waarom reageer je dan al drie keer? Waarom heb je dan niet iets van "Jezus, wat een raar topic" en ga je er verder aan voorbij?
quote:Op dinsdag 3 juli 2007 23:20 schreef aerodynamic het volgende:
Met de auto fataal op een 45km/h auto/scooter inrijden.
quote:negers uitschelden.
Dan krijg je alleen maar meer aanhangers, doen alle mannen en vrouwen, ongeacht de trauma's, hun jurk omhoog, waar dus hun eigen gordeltje met bommetjes zit en sleuren je mee in de stroom naar het dichtsbijzijnde overheidsgebouw.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 23:21 schreef MouzurX het volgende:
Met een bommengordel de moskee inlopenik ben op dreef hoor
Ja dan komen ze bij me staan en dan blaas ik me op, maar je kan beter met een m16 rondlopen denk ik..quote:Op dinsdag 3 juli 2007 23:24 schreef aerodynamic het volgende:
[..]
Dan krijg je alleen maar meer aanhangers, doen alle mannen en vrouwen, ongeacht de trauma's, hun jurk omhoog, waar dus hun eigen gordeltje met bommetjes zit en sleuren je mee in de stroom naar het dichtsbijzijnde overheidsgebouw.![]()
of á a John McClane in Harlem rond gaan lopen met een bord met daarop 'I f**king hate niggers' en 'Niggers are the lowest form of life'quote:Op dinsdag 3 juli 2007 23:20 schreef aerodynamic het volgende:
Negers uitschelden.
Dit zou ik niet proberen, ik denk dat jij de enigste bent waarvoor dit traumatisch wordt, als je erachter komt dat de trein stilstaat en er helemaal geen machinisten meer zijn.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 22:21 schreef Paramnesia het volgende:
Maar stel het is uitzichtloos, of je bent de laatste man/vrouw op aarde.
Hoe zou je het doen.
TS Begint:
- Voor een trein springen: nee, trauma voor de machinist en weinig meer van het lijk over.
Waarom?quote:
En wie heeft het niet in huis? Gewoon lekker gifmengen achter het fornuis.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 22:39 schreef Quara het volgende:
Overdosis nootmuskaat!
De 2e verdiepingquote:Op dinsdag 3 juli 2007 22:53 schreef SnowCockroach het volgende:
Geen idee, maar ik liep vrijdagmiddag in de Piazza(winkelcentrum) in Eindhoven en toen wilde er een vrouw van de 2de verdieping af springen.Ze hadden de begane grond helemaal afgezet en bij de balustrades stonden beveiligingsmensen om te voorkomen dat mensen gingen kijken. Ze stond zelf aan de buitenkant van de balustrade terwijl mensen van de politie op haar in zaten te praten. Uiteindelijk is ze niet gesprongen, maar toch, áls je zelfmoord pleegt waarom dat voor het oog van zoveel mensen? In een druk winkelcentrum. Er stonden beneden zelfs mensen foto's en filmpjes te maken met hun mobieltjes.
![]()
Jeetje want een langzame en smerige doodquote:Op woensdag 4 juli 2007 02:56 schreef zarGon het volgende:
Ik gok dan toch wel uithongering. Patsen dat ik zo though ben.
je maakt echt geen sense nu.quote:Op woensdag 4 juli 2007 04:09 schreef AryaMehr het volgende:
Gewoon op z'n ouderwets zoals de samoerais het deden.(ook wel Seppuku genoemd)
Maar nee, voor mij geen zelfmoord![]()
Goede analyse, Sherlock !quote:Op woensdag 4 juli 2007 04:16 schreef -Nederlander het volgende:
[..]
je maakt echt geen sense nu.
Je reageert wel, met een bevestigend antwoord op de topic, dan ineens trek je je terug en zie je af van de seppuku.![]()
Het draait allemaal om een beetje fantasie, of denk je werkelijk dat ik in staat ben om zelfmoord te plegen?quote:Op woensdag 4 juli 2007 04:16 schreef -Nederlander het volgende:
[..]
je maakt echt geen sense nu.
Je reageert wel, met een bevestigend antwoord op de topic, dan ineens trek je je terug en zie je af van de seppuku.![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |