FOK!forum / Sport Algemeen / Formula 1 Grand Prix du Canada 2007
WESTdinsdag 5 juni 2007 @ 23:25



Mclaren was twee weken heer en meester in het prinsdom Monaco. Fernando Alonso lost Lewis Hamilton af aan kop van het klassement Hoewel beide coureurs ieders 38 punten hebben heeft Alonso meer overwinningen dan zijn teamgenoot. We zijn nu aanbeland in Noord Amerika tweede back to back race van het jaar.

Voor de uitslagen en statistieken van deze race kijk je natuurlijk op FOK!sport



Het circuit in Montreal is gelegen op het eiland Ile-de-Notr-Dame in Montreal. Dit eiland ligt in de St. Lawrence-rivier. Sinds 1978 is het circuit de gastheer van de Grand Prix van Canada. Na het dodelijke ongeluk van Canadese F1-held Gilles Villeneuve in 1982 werd het circuit naar hem vernoemd. Het circuit is zeer zwaar voor de techniek en de coureur. Het is enorm veeleisend voor de remmen, die worden op dit circuit het zwaarst belast. Op de rechte stukken komen de coureurs vlak langs de betonnen muren, een goede balans in de wagen is dus een must. Veelal gebruiken de teams speciaal ontworpen remmen en andere koelingmethoden. De motor wordt ook zwaar belast. Door de lange rechte stukken wordt het uiterste gevraagd van de machines. Dankzij de bomen langs het circuit kunnen de radiatoren bovendien vervuild raken met bladeren. Op het Canadese circuit wordt de derde hoogste topsnelheid van het seizoen gehaald.



Lengte circuit : 4.361 km
Aantal ronden: 70
Totaal afstand: 305.270 km
Ronde Record: 1:13.622 (2004 door Rubens Barrichello)

















De eerste race in Canada ooit werd gewonnen door Gilles Villeneuve, die zich daarmee onsterfelijk maakte bij het Canadese publiek. De race in 1978 was tevens de eerste overwinning voor Villeneuve.

In 1997 ging de overwinning naar Michael Schumacher. Feest was het echter niet, Olivier Panis raakte hard in de bandenstapels en brak beide benen.

Filmpje panis Crash

Schumacher wist de race te winnen doordat de pitstops bij David Coulthard verkeerd liepen, die lange tijd op kop reed.


Ook in 1998 was er een harde crash, ditmaal van Alexander Wurz. Bij de start raakte hij in het gedrang en kwam in de grindbak terecht. Zijn bolide sloeg enkele malen over de kop, maar Wurz kon ongedeerd uitstappen. Bij de herstart was er wederom een crash. Trulli en Alesi konden elkaar niet ontwijken en de bolide van Trulli belandde bovenop de Sauber van Alesi. De race werd uiteindelijk gewonnen door Michael Schumacher, ondanks een stop-and-go. Bij de herstart was Wurz in de reservewagen van start gaan, hij werd uiteindelijk vierde.

Voor de Nederlanders is de race in 2000 misschien wel de bekendste race van Jos Verstappen. Met een oranje helm (vanwege het Nederlands Elftal op het EK2000) reed de Limburger misschien wel zijn beste race ooit. Ongeveer op de helft van de race begon het te regenen in Canada. Verstappen excelleerde en wist in zijn Arrows als vijfde over de finish te komen. Michael Schumacher wist de race te winnen, voor Barrichello en Fisichella.

In 2001 werd de race gedomineerd door de gebroeders Schumacher. Michael en Ralf startten van de eerste rij, en reden snel weg van de concurrentie. Ralf wist de race dankzij een goede pitstop-strategie te winnen. In 2003 was het echter de omgekeerde situatie. Nu wist Michael Ralf via pitstops te passeren.
In 2004 was Ferrari ook in Canada oppermachtig. Ralf Schumacher wist aanvankelijk nog als tweede te eindigen, maar Williams en Toyota werden na de race uit de uitslag geschrapt. Ferrari had dus alsnog een een-tweetje. In 2005 was Kimi Raikkonen de winnaar, voor Michael Schumacher en Rubens Barrichello. Renault haalde de finish niet, Alonso in de Wall-of-Champions en Fisichella kende hydraulische problemen.



Op het Circuit Gilles Villeneuve in Canada pakt Alonso opnieuw een pole position. Hij krijgt zijn teamgenoot Fisichella naast zich op de eerste startrij. Schumacher kan niet verder komen dan een vijfde plaats, een plekje voor de opvallend snelle Nico Rosberg. Teamgenoot Webber doet het beduidend slechter en strandt al in de eerste kwalificatiesessie.

De wedstrijd blijkt weer het gebruikelijke uitvallerscircus te zijn. Bij de start heeft Schumacher een incidentje met Montoya. De Colombiaan valt terug en raakt Rosberg, die direct uit mag stappen. Ook beide Midlands zijn in de eerste ronde klaar, nadat ze tegen elkaar rijden. Raikkonen had goed gebruik gemaakt van een slechte start van Fisichella en jaagt achter Alonso aan, maar kan hem niet passeren. Montoya houdt zijn wagen niet onder controle en raakt de muur, een kunststukje dat zowel Michael Schumacher als Jacques Villeneuve en Takuma Sato later herhalen. Schumacher kan echter doorrijden en krijgt de tweede plaats in de schoot geworpen als Raikkonen opnieuw door pech in de pitstraat wordt getroffen.














Vrijdag 08 juni 2007

16:00 - 17:30 vrije training 1
20:00 - 21:30 vrije training 2

Zaterdag 09 juni 2007

16:00 - 17:00 vrije training 3
19:00 - 20:00 kwalificatie training

Zondag 10 juni 2007

19:00 - 2007 FORMULA 1 Grand Prix du Canada 2007



Zaterdag 09 juni 2007

18:30 - 20:30 kwalificatie (RTL7)

Zondag 10 juni 2007

17:45 - 18:10 voorbeschouwing (RTL7)
18:10 - 18:55 voorbeschouwing (RTL4!)
19:00 - 20:40 Race (RTL4!)
20:40 - 21:30 Nabeschouwing (RTL4!)



Het Weer in Montreal

Live Timing

Zin om over F1 te chatten? kom dan gewoon naar het irc-kanaal #f1

Zie de IRC FAQ voor meer informatie.

deze preview wordt u mede mogelijk gemaakt door Sanger & WEST
DeOP is hier te vinden!

[ Bericht 0% gewijzigd door WEST op 06-06-2007 16:47:23 ]
SoupNazidinsdag 5 juni 2007 @ 23:43
tvp
WESTdinsdag 5 juni 2007 @ 23:44
let wel op mensen de race wordt op RTL4 uitgezonden
vingerplantwoensdag 6 juni 2007 @ 07:51
Nette OP weer WEST

Ben benieuwd hoe de verhoudingen dit weekend gaan liggen.
SupaMariowoensdag 6 juni 2007 @ 08:24
quote:
Op dinsdag 5 juni 2007 23:44 schreef WEST het volgende:
let wel op mensen de race wordt op RTL4 uitgezonden
waarom is dat dan?
vingerplantwoensdag 6 juni 2007 @ 08:26
Ze trekken zo meer kijkers. Op de 1 of andere manier heeft hetzelfde programma meer kijkers op RTL4 dan op een andere zender.

Ach, zo komt die zender ook bij mij nog eens aan
TJDoornboswoensdag 6 juni 2007 @ 08:31
quote:
Op dinsdag 5 juni 2007 23:44 schreef WEST het volgende:
let wel op mensen de race wordt op RTL4 uitgezonden
Dank voor de extra aandacht voor dit gegeven!!!

Nette OP, maar heb je geen foto's van wat wagens in die mooie muur opkomen rechte end
SoupNaziwoensdag 6 juni 2007 @ 09:08
Even kijken of ik wel RTL4 heb.
ElmarOwoensdag 6 juni 2007 @ 09:54
quote:
Op dinsdag 5 juni 2007 23:44 schreef WEST het volgende:
let wel op mensen de race wordt op RTL4 uitgezonden
Ik zal het onthouden.

En zoals gewoonlijk weer een goede OP West & Sanger.
Mikkiewoensdag 6 juni 2007 @ 10:17
- Prive gegevens op verzoek van de poster weggehaald. -

[ Bericht 79% gewijzigd door Sander op 19-05-2011 17:48:18 ]
Bernard0swoensdag 6 juni 2007 @ 10:28
Dat wordt weer leuk dit jaar op Montreal. Ik hoop op een klapper (ook al kijk ik daar niet expliciet F1 voor) in bijvoorbeeld de chicane. Helaas, waarschijnljk weer geen regen dit weekend. Alleen op vrijdag kunnen we wat regen verwachten (is de verwachting tot nu toe, veranderen kunnen natuurlijk komen).

Ik gok op een sterk Ferrari, en vooral Raikkonen zie ik het wel goed doen die altijd wel netjes presteert op Montreal. Ook hoop ik op Hamilton. Alonso zal het vast ook goed doen, hij won vorig jaar op een mooie manier de race.

Heerlijk prime-time die race, 19:00 uur is perfect.
sangerwoensdag 6 juni 2007 @ 10:53
quote:
Op woensdag 6 juni 2007 10:17 schreef Mikkie het volgende:
Ik kan 'm niet zien .
Zonde.....
Schunckelstarwoensdag 6 juni 2007 @ 11:05
ik heb er zin in
ik vind dit altijd een van de leukste van het jaar,geen idee waarom eigenlijk

(tvp)
SupaMariowoensdag 6 juni 2007 @ 11:17
Hopen dat het zondag in Nl een beetje lekker weer word!!
Overdag lekker in het zonnetje zitten beetje bieren en dan s'avonds lekker F1 kijken.. goh wat is het leven toch slecht!
Dos37woensdag 6 juni 2007 @ 11:18
Canada is meestal wel leuk. Maar tegenwoordig.
TJDoornboswoensdag 6 juni 2007 @ 11:26
trouwens Albers kan alleen maar beter presteren dan vorig jaar want dat was echt drama, zo eraf met je teammaat. De schuld lag trouwens bij Tiago toen!!
SteveBallmerwoensdag 6 juni 2007 @ 11:26
tvp.
4-elementswoensdag 6 juni 2007 @ 11:28


Sallywoensdag 6 juni 2007 @ 11:30
quote:
Op woensdag 6 juni 2007 07:51 schreef vingerplant het volgende:
Nette OP weer WEST

Ben benieuwd hoe de verhoudingen dit weekend gaan liggen.
En sanger niet te vergeten!
Sallywoensdag 6 juni 2007 @ 11:53
quote:
Op woensdag 6 juni 2007 11:05 schreef Schunckelstar het volgende:
ik heb er zin in
ik vind dit altijd een van de leukste van het jaar,geen idee waarom eigenlijk

(tvp)
Zet je gevoelens in dit topic neer!
sangerwoensdag 6 juni 2007 @ 12:57
Historisch: Al Pease

Leuk stukje over een Canadees, tijdens de GP van Canada
sasquatschwoensdag 6 juni 2007 @ 13:30
Het blijven leuke stukjes, die historische verhalen.
HPoiwoensdag 6 juni 2007 @ 15:38
RLT 4? Nouja. zal wel.
goudenkooi_gekwoensdag 6 juni 2007 @ 15:46
beetje maf
Niek.woensdag 6 juni 2007 @ 15:59
tvp, OP
vingerplantwoensdag 6 juni 2007 @ 16:21
quote:
Op woensdag 6 juni 2007 11:28 schreef 4-elements het volgende:
[afbeelding]



Was het eigenlijk een besluit van Schumacher om de nummers 27 en 28 niet meer te gebruiken als het team geen 1 en 2 had? Sinds hij daar is gaan rijden zijn die nummers verdwenen. Erg jammer, het had wel wat.
vossswoensdag 6 juni 2007 @ 16:42
Weet iemand waarom het op RTL4 is dit weekend?
WESTwoensdag 6 juni 2007 @ 16:48
quote:
Op woensdag 6 juni 2007 16:42 schreef vosss het volgende:
Weet iemand waarom het op RTL4 is dit weekend?
zoals eerder is aangegeven komt dat omdat de race nagenoeg op prime time wordt uitgezonden en dan trekken ze meer kijkers op RTL4
vossswoensdag 6 juni 2007 @ 17:12
Dat is toch raar?!

Ik bedoel, mensen die F1 willen kijken, die maakt het geen reet uit of het nou op NED1, RTL4, Veronica, NET5 of voor mijn part op Discovery Channel is; die kijken toch wel!

Als ik geen F1 zou kijken, maar wel elke zondag op primetime RTL4 zou kijken, dan zou ik zappen naar een ander kanaal als ik zie dat ze ineens een of ander stom race programma uitzenden wat ik niet leuk vind om naar te kijken hoor.

Ik kan me niet voorstellen dat alleen op een andere zender uitzenden meer kijkers trekt; het programma is toch gewoon hetzelfde
vingerplantwoensdag 6 juni 2007 @ 17:23
Toch is het zo. Toen ze in de jaren '90 van RTL4 naar RTL5 verhuisden trokken ze ook ineens 35% minder kijkers. Het klootjesvolk heeft nu eenmaal SBS6 en RTL4 als favoriete zender ingeprent staan, ongeacht het programma.
Automatic_Rockwoensdag 6 juni 2007 @ 17:23
quote:
Op woensdag 6 juni 2007 11:28 schreef 4-elements het volgende:
[afbeelding]

Lag daar nog een V12 in??
vingerplantwoensdag 6 juni 2007 @ 17:27
quote:
Op woensdag 6 juni 2007 17:23 schreef Automatic_Rock het volgende:

[..]

Lag daar nog een V12 in??
Jazeker!
Walter_Sobchakwoensdag 6 juni 2007 @ 17:28
Een van de leukste races van het jaar meestal.

En een goede tijd om patat oorlog en wat mexicano's naar binnen te slaan tijdens de race
vossswoensdag 6 juni 2007 @ 17:41
Je vergeet bier, Walter
4-elementswoensdag 6 juni 2007 @ 18:00
quote:
Op woensdag 6 juni 2007 16:21 schreef vingerplant het volgende:

[..]



Was het eigenlijk een besluit van Schumacher om de nummers 27 en 28 niet meer te gebruiken als het team geen 1 en 2 had? Sinds hij daar is gaan rijden zijn die nummers verdwenen. Erg jammer, het had wel wat.
Het is een besluit van de FIA geweest om vanaf 1996 de nummers te laten bepalen door de eindstand van de constructeurs in het voorafgaande jaar.
Gitankiwoensdag 6 juni 2007 @ 18:01
quote:
Op woensdag 6 juni 2007 11:18 schreef Dos37 het volgende:
Canada is meestal wel leuk. Maar tegenwoordig.
Inderdaad, ik ga 'm toch kijken (na de afgelopen 2 gelukkig gemist te hebben)..

1998 was de leukste race in Canada
met natuurlijk die crash van Wurz.
Ineens overal plaggen gras op de baan, Trulli boven op de auto van alesi, een kamikaze-Villeneuve en Schumacher die Frentzen de baan afdrukte.

[ Bericht 5% gewijzigd door Gitanki op 06-06-2007 18:10:18 ]
vingerplantwoensdag 6 juni 2007 @ 18:15
quote:
Op woensdag 6 juni 2007 18:00 schreef 4-elements het volgende:

[..]

Het is een besluit van de FIA geweest om vanaf 1996 de nummers te laten bepalen door de eindstand van de constructeurs in het voorafgaande jaar.
Ah ja da's waar ook
WESTwoensdag 6 juni 2007 @ 19:05
quote:
Op woensdag 6 juni 2007 18:01 schreef Gitanki het volgende:

[..]

Inderdaad, ik ga 'm toch kijken (na de afgelopen 2 gelukkig gemist te hebben)..

1998 was de leukste race in Canada
met natuurlijk die crash van Wurz.
Ineens overal plaggen gras op de baan, Trulli boven op de auto van alesi, een kamikaze-Villeneuve en Schumacher die Frentzen de baan afdrukte.
ondanks dat ik weinig heb met verstappen, vond ik de 2000 editie ook mooi. vooral de regen
Bernard0swoensdag 6 juni 2007 @ 19:13
quote:
Op woensdag 6 juni 2007 18:01 schreef Gitanki het volgende:

[..]

Inderdaad, ik ga 'm toch kijken (na de afgelopen 2 gelukkig gemist te hebben)..

1998 was de leukste race in Canada
met natuurlijk die crash van Wurz.
Ineens overal plaggen gras op de baan, Trulli boven op de auto van alesi, een kamikaze-Villeneuve en Schumacher die Frentzen de baan afdrukte.
Die crash van Villeneuve vorig jaar was ook wel lachen.
Gitankiwoensdag 6 juni 2007 @ 19:14
quote:
Op woensdag 6 juni 2007 19:05 schreef WEST het volgende:

[..]

ondanks dat ik weinig heb met verstappen, vond ik de 2000 editie ook mooi. vooral de regen


Dos37woensdag 6 juni 2007 @ 19:20
Die helm die deed het hem
HPoiwoensdag 6 juni 2007 @ 20:06
Uit eigen collectie:

GP Canada 1990 Schuiver Alesi en uiteindelijk in de banden: (.wmv file)
http://rapidshare.com/files/35611498/1990_canada_alesi.wmv.html

GP Canada 1999 Wurz-koprol: (.mpeg file)
http://rapidshare.com/files/35611030/99_canada_wurz.mpeg.htm

Samenvatting GP Canada 2003: (.wmv file)
http://rapidshare.com/files/35610672/canada03.WMV.html

Samenvatting GP Canada 2004: (.wmv file)
http://rapidshare.com/files/35612997/Canada_04.wmv.html
TJDoornboswoensdag 6 juni 2007 @ 20:11
thnx HPoi
sangerwoensdag 6 juni 2007 @ 20:13
quote:
Op woensdag 6 juni 2007 18:00 schreef 4-elements het volgende:

[..]

Het is een besluit van de FIA geweest om vanaf 1996 de nummers te laten bepalen door de eindstand van de constructeurs in het voorafgaande jaar.
En Schumacher nam natuurlijk de nr. 1 mee, en heeft sindsdien nooit meer op een veel hogere plek gestaan.
HPoiwoensdag 6 juni 2007 @ 20:21
(geluid wat hard zetten) F1 Verstappen overtaking Wurz in the rain:

http://www.youtube.com/watch?v=3Gn56BoncPA

Samenvatting 2006 Canadian GP (Compilation)
http://www.youtube.com/watch?v=xz9DKlmg4zk

[ Bericht 16% gewijzigd door HPoi op 06-06-2007 20:35:51 ]
vingerplantwoensdag 6 juni 2007 @ 20:27
quote:
Op woensdag 6 juni 2007 20:13 schreef sanger het volgende:

[..]

En Schumacher nam natuurlijk de nr. 1 mee, en heeft sindsdien nooit meer op een veel hogere plek gestaan.
Da's natuurlijk onzin. Hij nam wel nummer 1 mee maar raakte het daarna wel 4 jaar kwijt

Die race en helm van Jos waren wel briljant ja. Die Arrows was eigenlijk het tegenovergestelde van de Spyker nu. Gigantische topsnelheid (vaak bovenin het rijtje) maar een grip van niks. Niet gek dat hij het juist in Canada en Monza zo goed deed.
sangerwoensdag 6 juni 2007 @ 20:36
quote:
Op woensdag 6 juni 2007 20:27 schreef vingerplant het volgende:

[..]

Da's natuurlijk onzin. Hij nam wel nummer 1 mee maar raakte het daarna wel 4 jaar kwijt
Hij raakte het kwijt indd, maar kwam nooit zover naar achteren dat ze weer met nr. 27 zouden gaan rijden
HPoiwoensdag 6 juni 2007 @ 20:51
Ik hoop toch zo dat er weer eens wat verrassende mensen op het podium staan.

Beetje realistisch verrassend verfrissend podium:

1. Heikki Kovalainen
2. Mark Webber
3. Jarno Trulli/Ralf Schumacher
........................................
8. Albers
vingerplantwoensdag 6 juni 2007 @ 21:07
quote:
Op woensdag 6 juni 2007 20:36 schreef sanger het volgende:

[..]

Hij raakte het kwijt indd, maar kwam nooit zover naar achteren dat ze weer met nr. 27 zouden gaan rijden
Ah je bedoelt het zo, ik nam de zin te letterlijk
Schunckelstarwoensdag 6 juni 2007 @ 21:09
quote:
Op woensdag 6 juni 2007 20:51 schreef HPoi het volgende:
Ik hoop toch zo dat er weer eens wat verrassende mensen op het podium staan.

Beetje realistisch verrassend verfrissend podium:

1. Heikki Kovalainen
2. Mark Webber
3. Jarno Trulli/Ralf Schumacher
........................................
8. Albers
Kovalainen op het podium zou leuk zijn
maar denk dat dat nog niet echt realistisch is...zeker niet eerste
Bernard0swoensdag 6 juni 2007 @ 21:21
quote:
Op woensdag 6 juni 2007 20:51 schreef HPoi het volgende:
Ik hoop toch zo dat er weer eens wat verrassende mensen op het podium staan.

Beetje realistisch verrassend verfrissend podium:

1. Heikki Kovalainen
2. Mark Webber
3. Jarno Trulli/Ralf Schumacher
........................................
8. Albers
Een renault op het podium is mogelijk maar dan wel met Fisichella denk ik.

Webber zal hoog kunnen eindigen, maar 2e niet natuurlijk haha.

Toyota zal vreselijk door de mand vallen op Montreal vrees ik.

Het zou wel een leuke uitslag zijn.

Mijn top 3:

1. L. Hamilton
2. F. Alonso
3. F. Massa
[ met pijn in het hart voorspel ik dit ]
TJDoornboswoensdag 6 juni 2007 @ 21:56
1. Kimi (helaas)
2. Hamilton
3. Button (meer hoop dan realiteit)
Xaobotnikwoensdag 6 juni 2007 @ 22:23
1. Massa
2. Kimi
3. Alonso

Ben verder benieuwd in hoeverre de Honda's verbeterd zijn en wat de Renaults kunnen laten zien. De laatste partij is namelijk opvallend afwezig in de aanloop naar deze GP, maar dat hoeft natuurlijk niets te zeggen. verder is het interessant om te zien hoe het gevecht in de middenmoot zich zal ontwikkelen op dit circuit. Dit is namelijk een circuit waar het complete pakket in orde moet zijn. Ben benieuwd hoeveel coureurs dit jaar in de befaamde muur knallen. De laatste jaren is dat namelijk een beetje minder. Hebben ze daar iets met de curbstones gedaan? Platter misschien, waardoor je niet tijdelijk de controle over je auto kwijt bent in de lucht en je daardoor de muur kust?
Markswoensdag 6 juni 2007 @ 22:27
En met Ralf op 3 ben ik het ook niet eens.....
HPoiwoensdag 6 juni 2007 @ 22:46
quote:
Op woensdag 6 juni 2007 21:09 schreef Schunckelstar het volgende:

[..]

Kovalainen op het podium zou leuk zijn
maar denk dat dat nog niet echt realistisch is...zeker niet eerste
mja, Kovalainen was in Monaco best snel, maar werd door DC opgehouden in de Qualifing. Ik hoop dat hij eindelijk op stoom begint te komen. Hoop ook dat Fisichella voor vuurwerk kan gaan zorgen. Pole en de race controleren!
HPoiwoensdag 6 juni 2007 @ 22:47
quote:
Op woensdag 6 juni 2007 22:23 schreef Xaobotnik het volgende:
1. Massa
2. Kimi
3. Alonso

Ben verder benieuwd in hoeverre de Honda's verbeterd zijn en wat de Renaults kunnen laten zien. De laatste partij is namelijk opvallend afwezig in de aanloop naar deze GP, maar dat hoeft natuurlijk niets te zeggen. verder is het interessant om te zien hoe het gevecht in de middenmoot zich zal ontwikkelen op dit circuit. Dit is namelijk een circuit waar het complete pakket in orde moet zijn. Ben benieuwd hoeveel coureurs dit jaar in de befaamde muur knallen. De laatste jaren is dat namelijk een beetje minder. Hebben ze daar iets met de curbstones gedaan? Platter misschien, waardoor je niet tijdelijk de controle over je auto kwijt bent in de lucht en je daardoor de muur kust?
Die muur is een meter naar achter geplaatst.
HPoiwoensdag 6 juni 2007 @ 22:48
quote:
Op woensdag 6 juni 2007 22:27 schreef Marks het volgende:
En met Ralf op 3 ben ik het ook niet eens.....
Kan, maar in de Williams was Ralf altijd wel goed in Montreal. (Sowieso kon ie voor redelijk wat vuurwerk zorgen in de Williams-BMW)
Vitalogywoensdag 6 juni 2007 @ 22:50
quote:
Op woensdag 6 juni 2007 20:51 schreef HPoi het volgende:
Ik hoop toch zo dat er weer eens wat verrassende mensen op het podium staan.

Beetje realistisch verrassend verfrissend podium:

1. Heikki Kovalainen
2. Mark Webber
3. Jarno Trulli/Ralf Schumacher
........................................
8. Albers
Zoveel uitvallers?

HPoiwoensdag 6 juni 2007 @ 22:50
quote:
Op woensdag 6 juni 2007 22:50 schreef Vitalogy het volgende:

[..]

Zoveel uitvallers?

Puntje zou toch leuk zijn.
zBuswoensdag 6 juni 2007 @ 23:04
Hoop dat Hamilton eindelijk zijn eerste nummer 1 plek pakt. Wat daar achter gebeurd maakt me allemaal niet zoveel uit
HPoiwoensdag 6 juni 2007 @ 23:06
Ach, die Hamilton moet ik voor dit seizoen toch opgeven als WK 2007 denk ik. Zolang ze Alonso als number one driver zien.
Vitalogydonderdag 7 juni 2007 @ 00:48
quote:
Op woensdag 6 juni 2007 23:06 schreef HPoi het volgende:
Ach, die Hamilton moet ik voor dit seizoen toch opgeven als WK 2007 denk ik. Zolang ze Alonso als number one driver zien.
Nou ik denk niet dat Alonso de uitgemaakte number one driver is hoor. Als je kijkt naar Monaco hadden ze Hamilton ook statistisch gezien vooraf de betere strategie gegeven. Alleen hun aanpak was sowieso één rijder winnen wat dit keer tijdens de gp uitpakte dat Alonso de beter strategie had.

Maar om dan te zeggen dat Alonso nr 1 is in dat team. Ik denk eigenlijk dat Hamilton moreel de nr 1 is. Die engelsen lopen helemaal weg met hem (en terecht).
HPoidonderdag 7 juni 2007 @ 00:57
Time will tell.
vosssdonderdag 7 juni 2007 @ 01:55
Ik heb er nu al zin in
zBusdonderdag 7 juni 2007 @ 08:17
Als Hamilton keer op keer bewijst dat hij met een gelijke of grotere tankbenzine gelijk of sneller is aan Alonso dan zullen ze Hamilton zeker een kans geven denk ik.
vosssdonderdag 7 juni 2007 @ 08:48
Ik denk dat de benzinetanks in beide McLarens even groot zijn
sasquatschdonderdag 7 juni 2007 @ 09:01
Mijn top 3 voor deze race
1. Hamilton
2. Raikkonen
3. Kubica

en om Spyker een puntje te gunnen ...
8. Sutil
mrSPLIFFYdonderdag 7 juni 2007 @ 09:03
mooie OP!
tevens verkapte..... blablabla
vosssdonderdag 7 juni 2007 @ 09:03
quote:
en om Spyker een puntje te gunnen ...
8. Sutil
Ja, Sutil, tuurlijk, want Albers zn auto is niet helemaal goed (ookal ging hij maximum attack!!!)

Xebberdonderdag 7 juni 2007 @ 13:02
Ik heb er zin in! Een race die we hier 's avonds kunnen kijken is ronduit relaxed.
Bernard0sdonderdag 7 juni 2007 @ 14:28
quote:
Op woensdag 6 juni 2007 22:47 schreef HPoi het volgende:

[..]

Die muur is een meter naar achter geplaatst.
Gelukkig is ook deze mooie bocht alweer deels verneukt.
sasquatschdonderdag 7 juni 2007 @ 14:44
quote:
Op donderdag 7 juni 2007 14:28 schreef Bernard0s het volgende:

[..]

Gelukkig is ook deze mooie bocht alweer deels verneukt.
Eerst die hobbel in de laatste bocht in Australie, nu weer de Wall of Champions. Welk uitdagend circuit blijft er nog over?
Bernard0sdonderdag 7 juni 2007 @ 14:44
quote:
Op donderdag 7 juni 2007 14:44 schreef sasquatsch het volgende:

[..]

Eerst die hobbel in de laatste bocht in Australie, nu weer de Wall of Champions. Welk uitdagend circuit blijft er nog over?
Maleisië
Atreidezdonderdag 7 juni 2007 @ 14:58
En ik maar denken wat is het nieuwtjes topic stil
Bluurghdonderdag 7 juni 2007 @ 16:39
quote:
Op donderdag 7 juni 2007 09:03 schreef vosss het volgende:

[..]

Ja, Sutil, tuurlijk, want Albers zn auto is niet helemaal goed (ookal ging hij maximum attack!!!)

hij heeft last van verkeer
vosssdonderdag 7 juni 2007 @ 16:43
quote:
Op donderdag 7 juni 2007 16:39 schreef Bluurgh het volgende:

[..]

hij heeft last van verkeer
Dat hem op een ronde zet ja. Schandalig dat iemand die op een ronde gezet word zoiets zegt.

Hij heeft het volgens mij niet helemaal in de gaten, maar de mensen die hem inhalen hebben last van het verkeer. HIJ IS GEWOON ZELF HET VERKEER!!!!
Niek.donderdag 7 juni 2007 @ 16:53
Hoe lang zou het nog duren voordat Alberts weg is bij Spyker?
Gitankidonderdag 7 juni 2007 @ 17:01
quote:
Op donderdag 7 juni 2007 16:53 schreef Niek. het volgende:
Hoe lang zou het nog duren voordat Alberts weg is bij Spyker?
Wanneer ze 'm geen nieuwe update van z'n opgevoerde rolstoel meer geven?
sangerdonderdag 7 juni 2007 @ 17:52
quote:
Op donderdag 7 juni 2007 16:53 schreef Niek. het volgende:
Hoe lang zou het nog duren voordat Alberts weg is bij Spyker?
Volgens mij moet hij er zelfs nog beginnen
sangerdonderdag 7 juni 2007 @ 17:53
quote:
Op donderdag 7 juni 2007 16:43 schreef vosss het volgende:

[..]

Dat hem op een ronde zet ja. Schandalig dat iemand die op een ronde gezet word zoiets zegt.

Hij heeft het volgens mij niet helemaal in de gaten, maar de mensen die hem inhalen hebben last van het verkeer. HIJ IS GEWOON ZELF HET VERKEER!!!!
De keren dat hij daarover klaagde was in de kwali, en daar kan zelfs een Spyker last hebben van verkeer (in een out- of inlap).
Bernard0sdonderdag 7 juni 2007 @ 18:51
quote:
Op donderdag 7 juni 2007 17:53 schreef sanger het volgende:

[..]

De keren dat hij daarover klaagde was in de kwali, en daar kan zelfs een Spyker last hebben van verkeer (in een out- of inlap).
Laat al die mensen maar zeiken die geen verstand hebben van Albers zijn rijkunsten, laat staan de Formule 1.
vosssdonderdag 7 juni 2007 @ 19:07
Ik zeik niet. Ik constateer alleen dat Albers om de oren gereden word door een rookie.
En dattie altijd wel een excuss heeft waarom het net niet lekker ging.
En het licht nooit aan hemzelf.

Als ie nou zn starts nog wat oefent dan hebben we Jos Verstappen de 2de zou ik zeggen
Bernard0sdonderdag 7 juni 2007 @ 19:33
quote:
Op donderdag 7 juni 2007 19:07 schreef vosss het volgende:
Ik zeik niet. Ik constateer alleen dat Albers om de oren gereden word door een rookie.
En dattie altijd wel een excuss heeft waarom het net niet lekker ging.
En het licht nooit aan hemzelf.

Als ie nou zn starts nog wat oefent dan hebben we Jos Verstappen de 2de zou ik zeggen
Ik vind het knap van je dat je na 5 races al zo'n waardeoordeel kan geven over Albers ivm Sutil. Albers is vaker boven Sutil geeindigd na races, alleen met kwali staat die achter, kan die niks aan doen, denk bv. aan de pech in Monaco. Maargoed, dat vergeten mensen klaarblijkelijk heel vaak.

Albers MAG altijd een excuus hebben, hij rijdt in de langzaamste auto van het veld.

Albers is heus wel zo slim om kritisch te zijn over zichzelf, waarom zou hij dat met de buitenwereld delen? Dat deed Schumi ook nooit.
sangerdonderdag 7 juni 2007 @ 19:35
quote:
Op donderdag 7 juni 2007 19:07 schreef vosss het volgende:
Ik zeik niet. Ik constateer alleen dat Albers om de oren gereden word door een rookie.
En dattie altijd wel een excuss heeft waarom het net niet lekker ging.
En het licht nooit aan hemzelf.

Als ie nou zn starts nog wat oefent dan hebben we Jos Verstappen de 2de zou ik zeggen
Als je het goed gaat bekijken staat Albers in races voor.....

In de kwali staat het 1-3, maar kende Albers een technisch probleem de laatste keer, wardoor hij helemaal niet reed. Wie weet had hij toen wel 2-2 van gemaakt.
Walter_Sobchakdonderdag 7 juni 2007 @ 19:42
Albers is niet slim. Blijft gewoon een over het paard getilde coureur met een beetje talent, een tamelijk slim management en een grote bek. Hij doet al jaren zijn best om indruk te maken in de F1 en dat lukt niet.

Als ie slim was, ging ie terug naar de DTM. En dan hoeft ie zich niet meer zo op een Jordan-testrit te richten, waardoor ie grotendeels het DTM kampioenschap destijds verloor.

Kan ie ook weer lekker met 150+km/u over de Ginnekenweg in Breda raggen.
Bernard0sdonderdag 7 juni 2007 @ 19:47
quote:
Op donderdag 7 juni 2007 19:35 schreef sanger het volgende:

[..]

Als je het goed gaat bekijken staat Albers in races voor.....

In de kwali staat het 1-3, maar kende Albers een technisch probleem de laatste keer, wardoor hij helemaal niet reed. Wie weet had hij toen wel 2-2 van gemaakt.
Het staat 4-1. Maar als Albers inderdaad een normale kwalificatie had gehad in Monaco had het 3-2 kunnen staan, en dat is helemaal niet slecht. Ik denk dat Albers in Canada en Amerika beter zal zijn dan Sutil.

En hiermee stop ik met de discussie over Albers. Ik wordt zo misselijk van al die mensen die geen 1 goed woord over hebben voor 'Neerlands trots'.. En dan branden ze Spyker F1 ook nog even af, dat vind ik nou echt getuigen van weinig kennis en kortetermijnvisie. Gelukkig zijn er nog mensen als jou, sanger, die wat kunnen relativeren en die inzichtsvermogen hebben in de sport die Formule 1 heet.
Walter_Sobchakdonderdag 7 juni 2007 @ 19:49
Dus..als je Albers niet afkraakt en/of je het met je eens is, heb je veel kennis en langetermijnvisie...? Beetje rare definitie. Wellicht getuigt het van weinig bereidheid tot discussie en kennis van jouw kant. So be it.
vosssdonderdag 7 juni 2007 @ 19:50
quote:
Albers MAG altijd een excuus hebben, hij rijdt in de langzaamste auto van het veld.
Ik vind het dan toch vreemd dat Albers het wél mag, maar dat Verstappen daar destijds keihard op afgerekend werd door een groot aantal mensen. Die zeiden op een gegeven moment ook allemaal jaja, Verstappen, het ligt weer eens niet aan jou, uhuh, tuurlijk jongen

sangerdonderdag 7 juni 2007 @ 19:51
quote:
Op donderdag 7 juni 2007 19:42 schreef Walter_Sobchak het volgende:
Albers is niet slim. Blijft gewoon een over het paard getilde coureur met een beetje talent, een tamelijk slim management en een grote bek. Hij doet al jaren zijn best om indruk te maken in de F1 en dat lukt niet.

Als ie slim was, ging ie terug naar de DTM. En dan hoeft ie zich niet meer zo op een Jordan-testrit te richten, waardoor ie grotendeels het DTM kampioenschap destijds verloor.

Kan ie ook weer lekker met 150+km/u over de Ginnekenweg in Breda raggen.
Dat zijn velen niet met je eens, waaronder ik. Ik denk dat Albers technisch een heel goede coureur is. Ook als je zijn vaardigheden een auto te ontwikkelen in ogenschouw neemt. Dat hij geen indruk weet te maken ben ik ook niet met je eens.

Zowel bij Minardi als bij Midland versloeg hij AL zijn teamgenoten. Ook werd de auto in de loop van het seizoen steeds sneller, als gevolg van ontwikkeling. Bij beide teams gaf de technische staff hoog op van zijn manier van werken, zijn manier van feedback geven en helpen ontwikkelen van een bolide. Op die manier heeft hij wel degelijk indruk weten te maken.
vosssdonderdag 7 juni 2007 @ 19:53
Maar rondenlang een snellere auto achter hem weten te houden heb ik hem nog niet zien doen.
Ook in de regen heb ik hem nog nooit echt spectaculaire inhaalacties zien maken of iets van die geest.

Als we het over coureur op zich hebben dan ben ik persoonlijk van mening dat Verstappen de betere van de 2 was / is
Walter_Sobchakdonderdag 7 juni 2007 @ 19:54
Goh, en waarom rijdt ie dan nog steeds in een Nederlands team, gekocht door de grote financieerder (Mol) van het bedrijf van zijn manager (TCC van Lodewijk)? Wellicht omdat geen ander team hem wilde hebben....?

Maar goed, als eerste in het seizoen de baan afvliegen omdat je een stekker in je helm wil pluggen zal ook wel indruk maken op sommigen. Niet op mij. Net als dat continu gezeur naar excuus: daar doet een nieuwsbericht van Herbert over de vermeende kwaliteiten van Albers niets aan af. Norbert Haug heeft Albers in zijn DTM-tijd ook het eea verweten.
Niek.donderdag 7 juni 2007 @ 19:54
quote:
Op donderdag 7 juni 2007 19:51 schreef sanger het volgende:

[..]

Dat zijn velen niet met je eens, waaronder ik. Ik denk dat Albers technisch een heel goede coureur is. Ook als je zijn vaardigheden een auto te ontwikkelen in ogenschouw neemt. Dat hij geen indruk weet te maken ben ik ook niet met je eens.

Zowel bij Minardi als bij Midland versloeg hij AL zijn teamgenoten. Ook werd de auto in de loop van het seizoen steeds sneller, als gevolg van ontwikkeling. Bij beide teams gaf de technische staff hoog op van zijn manier van werken, zijn manier van feedback geven en helpen ontwikkelen van een bolide. Op die manier heeft hij wel degelijk indruk weten te maken.
Maar hij rijd nog altijd bij het slechtste team.
sangerdonderdag 7 juni 2007 @ 19:54
quote:
Op donderdag 7 juni 2007 19:49 schreef Walter_Sobchak het volgende:
Dus..als je Albers niet afkraakt en/of je het met je eens is, heb je veel kennis en langetermijnvisie...? Beetje rare definitie. Wellicht getuigt het van weinig bereidheid tot discussie en kennis van jouw kant. So be it.
He! Het is een discussieforum hier

Toch zit er wel een kern van waarheid in. Spyker, en Albers, worden keihard afgekraakt op internet. Dat is jammer in mijn ogen, want beiden hebben groot potentieel. Spyker, met de nieuwe windtunnel, Gascoyne en twee goede coureurs. Albers, nu hij zegt het lek boven te hebben en zijn kwaliteiten.
Bernard0sdonderdag 7 juni 2007 @ 19:54
quote:
Op donderdag 7 juni 2007 19:50 schreef vosss het volgende:

[..]

Ik vind het dan toch vreemd dat Albers het wél mag, maar dat Verstappen daar destijds keihard op afgerekend werd door een groot aantal mensen. Die zeiden op een gegeven moment ook allemaal jaja, Verstappen, het ligt weer eens niet aan jou, uhuh, tuurlijk jongen

Ik heb Jos Verstappen ook altijd een topcoureur gevonden, inderdaad raar dat iedereen hem afkraakte. Nog raarder is dat Nederlanders altijd Nederlandse inbreng in de F1 af gaan lopen zeiken, daar wordt ik zo moe van.
sangerdonderdag 7 juni 2007 @ 19:55
Verstappen is een goede coureur indd, maar de reden dat ik geen fan (meer) van hem ben is dat zijn deals meestal op het financiele plaatje stuk liepen (met name in zijn latere carriere).
Automatic_Rockdonderdag 7 juni 2007 @ 19:57
Albers heeft het bij Minardi en Midland zeker wel goed gedaan. Alleen dit jaar is het gewoon knudde, en wordt hij om z'n oren gereden door een rookie.
Dat kunnen jullie (Sanger en Bernard0s) wel recht proberen te lullen, maar het is gewoon kut als je eerlijk bent. Sutil rijd in dezelfde auto en met dezelfde banden en met een stuk minder ervaring. Toch is hij meestal sneller dan Albers.

En Spyker zelf. Tja, ze zijn pas 5 races echt bezig. En ze maken echt vooruitgang. Iedereen zal wel sneller vooruitgang willen zien, maar met de middelen die ze hebben doet Spyker het goed wat mij betreft.
Bernard0sdonderdag 7 juni 2007 @ 19:57
quote:
Op donderdag 7 juni 2007 19:49 schreef Walter_Sobchak het volgende:
Dus..als je Albers niet afkraakt en/of je het met je eens is, heb je veel kennis en langetermijnvisie...? Beetje rare definitie. Wellicht getuigt het van weinig bereidheid tot discussie en kennis van jouw kant. So be it.
Ik vind het sneu om Albers (en Spyker) op zo'n korte termijn al gelijk af te kraken. Ik weet waar ik over praat, want ik volg de Formule 1 heel nauw en ik heb de carriere van Albers van 2000 ook heel nauw gevolgd. Ik weet dus wel waar ik over praat. Ik ben geen lid van de CA-fanclub, laat dat duidelijk zijn, maar ik vind hem wel goed. Mijn definitie van een F1-coureur is een natural talent dat goed kan racen, en dan kan je nog zoveel zeiken over geld enz., hij doet het toch maar even, en daar mogen Nederlanders trots op zijn.

Ik heb al heel veel discussies proberen op te zetten over Albers, maar niemand (op enkelen na) wil normaal en relativerend ingaan op de coureur Albers. De meeste mensen hier verwachten maar 1 ding van hem: punten. Ja, dat is nogal onrealistisch. Maarja, dat zal je zelf ook wel snappen.
Walter_Sobchakdonderdag 7 juni 2007 @ 19:58
Ik heb Jos nooit afgezeken: ik keek liever een kwart rondje naar Jos dan een hele race naar Albers. Maar het feit dat we nu een Nederlander in de F1 hebben, maakt mij niet per definitie een fan van die Nederlander. Bij Jos was het vaak op het puntje van je stoel zitten: soms ging het goed, soms niet. Maar 'a fighter every inch of the way', zoals Murray het al zei in Sepang 2001.
Bernard0sdonderdag 7 juni 2007 @ 19:59
quote:
Op donderdag 7 juni 2007 19:57 schreef Automatic_Rock het volgende:
Albers heeft het bij Minardi en Midland zeker wel goed gedaan. Alleen dit jaar is het gewoon knudde, en wordt hij om z'n oren gereden door een rookie.
Dat kunnen jullie (Sanger en Bernard0s) wel recht proberen te lullen, maar het is gewoon kut als je eerlijk bent. Sutil rijd in dezelfde auto en met dezelfde banden en met een stuk minder ervaring. Toch is hij meestal sneller dan Albers.

En Spyker zelf. Tja, ze zijn pas 5 races echt bezig. En ze maken echt vooruitgang. Iedereen zal wel sneller vooruitgang willen zien, maar met de middelen die ze hebben doet Spyker het goed wat mij betreft.
Oke, dit jaar is het knudde. MAAR nu komt Albers met die feiten na de race in Monaco over tekortkomingen in zijn auto, en hij belooft beterschap, en dan is het nog niet goed. Dan is het nog een grote klootzak omdat hij altijd maar smoesjes zou hebben enz.

Albers wordt natuurlijk ook onder een vergrootglas gehouden. Als Trulli een Nederlander zou zijn zouden we hem allemaal afzeiken omdat hij het bij dat grote Toyota veeeeeeel beter zou moeten doen. Snap je me punt?

Spyker komt er heus wel bovenop, en ik geloof dat Albers daar een heel groot aandeel in zal hebben of al heeft gehad.
Automatic_Rockdonderdag 7 juni 2007 @ 20:00
quote:
Op donderdag 7 juni 2007 19:54 schreef sanger het volgende:

[..]

He! Het is een discussieforum hier

Toch zit er wel een kern van waarheid in. Spyker, en Albers, worden keihard afgekraakt op internet. Dat is jammer in mijn ogen, want beiden hebben groot potentieel. Spyker, met de nieuwe windtunnel, Gascoyne en twee goede coureurs. Albers, nu hij zegt het lek boven te hebben en zijn kwaliteiten.
Ja idd, Key zei: "Bandenproblemen Albers verleden tijd". Dus ik hoop echt voor Albers dat hij sneller is dit weekend..........
sangerdonderdag 7 juni 2007 @ 20:00
quote:
Op donderdag 7 juni 2007 19:54 schreef Walter_Sobchak het volgende:
Goh, en waarom rijdt ie dan nog steeds in een Nederlands team, gekocht door de grote financieerder (Mol) van het bedrijf van zijn manager (TCC van Lodewijk)? Wellicht omdat geen ander team hem wilde hebben....?

Maar goed, als eerste in het seizoen de baan afvliegen omdat je een stekker in je helm wil pluggen zal ook wel indruk maken op sommigen. Niet op mij. Net als dat continu gezeur naar excuus: daar doet een nieuwsbericht van Herbert over de vermeende kwaliteiten van Albers niets aan af. Norbert Haug heeft Albers in zijn DTM-tijd ook het eea verweten.
Omdat hij daar al reed voordat het een Nederlands team werd, en zijn contract al grotendeels rond was voordat die deal beklonken werd (misschien). Buiten dat kon hij wel degelijk elders terecht, volgens de vele geruchten (ook op betrouwbare sites)

Overigens was hij vorig seizoen ook de eerste uitvaller (Bahrein, gebroken aandrijfas).

Dat was inderdaad gen strakke actie nee. Maar dat neemt niet weg dat grotere namen ook rare streken uithalen, er wel mee wegkomen en hogerop komen.
Bernard0sdonderdag 7 juni 2007 @ 20:01
quote:
Op donderdag 7 juni 2007 19:58 schreef Walter_Sobchak het volgende:
Ik heb Jos nooit afgezeken: ik keek liever een kwart rondje naar Jos dan een hele race naar Albers. Maar het feit dat we nu een Nederlander in de F1 hebben, maakt mij niet per definitie een fan van die Nederlander. Bij Jos was het vaak op het puntje van je stoel zitten: soms ging het goed, soms niet. Maar 'a fighter every inch of the way', zoals Murray het al zei in Sepang 2001.
Ja, dat is wel zo, maar Verstappen presteerde bij Bennetton goed of Arrows. Dat waren geen teams zoals Spyker natuurlijk. Onvergelijkbare situatie. De concurrentie is nu ook veel groter door de kleine verschillen.

Albers kan ook vechten. Die kwalificatie van hem in 2005 op Montreal was fantastisch. Hij kan echt wel stampen. Buiten de F1 om heeft hij het ook bewezen. Bijvoorbeeld Estoril 2003 (?) dat hij Ekstrom en Paffet volgens mij, in 1 maneouvre inhaalde. Hij kan het heus wel, vooral als hij bij een beter team zou zitten.

Maar naarmate het seizoen zal vorderen komt Spyker dichterbij en dichterbij. Dan kan Albers gaan vechten en zal je ook om hem op het puntje van je stoel zitten..
Walter_Sobchakdonderdag 7 juni 2007 @ 20:01
quote:
Op donderdag 7 juni 2007 19:57 schreef Bernard0s het volgende:

[..]

Ik vind het sneu om Albers (en Spyker) op zo'n korte termijn al gelijk af te kraken. Ik weet waar ik over praat, want ik volg de Formule 1 heel nauw en ik heb de carriere van Albers van 2000 ook heel nauw gevolgd. Ik weet dus wel waar ik over praat. Ik ben geen lid van de CA-fanclub, laat dat duidelijk zijn, maar ik vind hem wel goed. Mijn definitie van een F1-coureur is een natural talent dat goed kan racen, en dan kan je nog zoveel zeiken over geld enz., hij doet het toch maar even, en daar mogen Nederlanders trots op zijn.

Ik heb al heel veel discussies proberen op te zetten over Albers, maar niemand (op enkelen na) wil normaal en relativerend ingaan op de coureur Albers. De meeste mensen hier verwachten maar 1 ding van hem: punten. Ja, dat is nogal onrealistisch. Maarja, dat zal je zelf ook wel snappen.
So...? Ik volg de F1 al sinds 1991 en Albers volg ik al sinds ie F3 reed samen met Webber. En ik ken mensen die hem persoonlijk kennen: een vervelend ventje dat stampvoetend TCC kwam binnenlopen, ruzie ging maken met zijn manager, en daarna met 150km/u (waar je 30 mag) wegscheurde in zijn Mercedes of Porsche. En daarnaast tijdens een bedrijfsuitje op de kartbaan wordt weggereden door een klein Indisch mannetje. Dat is geen natuurtalent; dat is iemand met wat talent, een grote bek en een slim management.

Ik heb ooit het genoegen gehad om tegen Jan Lammers te karten: klein ventje dat in no-time over de kartbaan vloog waar ie nooit eerder was geweest. Dan sta ik vol bewondering te kijken. Die bal uit Laren doet dat niet bij mij.
Automatic_Rockdonderdag 7 juni 2007 @ 20:02
quote:
Op donderdag 7 juni 2007 19:59 schreef Bernard0s het volgende:

Spyker komt er heus wel bovenop, en ik geloof dat Albers daar een heel groot aandeel in zal hebben of al heeft gehad.
Als ze het financieel uithouden komen ze er idd wel bovenop denk ik
Walter_Sobchakdonderdag 7 juni 2007 @ 20:05
quote:
Op donderdag 7 juni 2007 20:01 schreef Bernard0s het volgende:

[..]

Ja, dat is wel zo, maar Verstappen presteerde bij Bennetton goed of Arrows. Dat waren geen teams zoals Spyker natuurlijk. Onvergelijkbare situatie. De concurrentie is nu ook veel groter door de kleine verschillen.

Albers kan ook vechten. Die kwalificatie van hem in 2005 op Montreal was fantastisch. Hij kan echt wel stampen. Buiten de F1 om heeft hij het ook bewezen. Bijvoorbeeld Estoril 2003 (?) dat hij Ekstrom en Paffet volgens mij, in 1 maneouvre inhaalde. Hij kan het heus wel, vooral als hij bij een beter team zou zitten.

Maar naarmate het seizoen zal vorderen komt Spyker dichterbij en dichterbij. Dan kan Albers gaan vechten en zal je ook om hem op het puntje van je stoel zitten..
Bij Benetton deed Jos het helemaal niet goed. Ik weet nog dat ie in Hockenheim zowel zijn eigen wagen, als de reservewagen van Schumacher naast de baan zette. Het is dat zijn Benetton in de brand vloog, want anders had ie vrijwel zeker zijn koffers kunnen pakken. Dat ie in de races in Hongarij en Belgie daarna op het podium staat (in Hongarij op een ronde achterstand van Schumacher) heeft hem toen wat gered. De eerste races van 1996 was ie briljant, alsmede die race in Argentinie 1997. Daarna nog een paar prachtige races inderdaad bij Arrows.

Albers werd ook in de F3 door Webber het stront in de ogen gereden. Toen ie een keertje in de regen op Silverstone op dreef leek, donderde ie er gelijk het rondje daarna vanaf. Het valt allemaal wel mee met die prestaties van Albers.
Bernard0sdonderdag 7 juni 2007 @ 20:05
quote:
Op donderdag 7 juni 2007 20:01 schreef Walter_Sobchak het volgende:

[..]

So...? Ik volg de F1 al sinds 1991 en Albers volg ik al sinds ie F3 reed samen met Webber. En ik ken mensen die hem persoonlijk kennen: een vervelend ventje dat stampvoetend TCC kwam binnenlopen, ruzie ging maken met zijn manager, en daarna met 150km/u (waar je 30 mag) wegscheurde in zijn Mercedes of Porsche. En daarnaast tijdens een bedrijfsuitje op de kartbaan wordt weggereden door een klein Indisch mannetje. Dat is geen natuurtalent; dat is iemand met wat talent, een grote bek en een slim management.

Ik heb ooit het genoegen gehad om tegen Jan Lammers te karten: klein ventje dat in no-time over de kartbaan vloog waar ie nooit eerder was geweest. Dan sta ik vol bewondering te kijken. Die bal uit Laren doet dat niet bij mij.
In zijn eerste jaar F3 werd Albers kapotgereden, geef ik toe. Het volgend jaar won hij bijna iedere race als ik het me goed herinner. Dat is WEL goed in mijn ogen.

Dat ruzie maken heeft niks te maken met zijn rijderskwaliteiten.

Tijdens een bedrijfsuitje zou ik me ook niet uit de naad rijden om te winnen hoor . Bovendien; was dat Indische mannetje niet heel soms Karthikeyan toevallig?

Als jij met Albers had gekart had je ook wel bewondering gehad hoor, heus wel. Alleen heb je nog nooit met hem gekart en kun je dus niks zeggen over hem.

Maar vertel mij eens; wat voor gevoel riep Albers bij je op tijdens zijn kwalificatie op Montreal in 2005? Of wat voor gevoel roept Albers bij jou op als het gaat om het verslaan van teamgenoten de afgelopen 2 seizoenen.. Waarom wil je de positieve kanten van hem niet inzien?
sangerdonderdag 7 juni 2007 @ 20:06
quote:
Op donderdag 7 juni 2007 19:57 schreef Automatic_Rock het volgende:
Albers heeft het bij Minardi en Midland zeker wel goed gedaan. Alleen dit jaar is het gewoon knudde, en wordt hij om z'n oren gereden door een rookie.
Dat kunnen jullie (Sanger en Bernard0s) wel recht proberen te lullen, maar het is gewoon kut als je eerlijk bent. Sutil rijd in dezelfde auto en met dezelfde banden en met een stuk minder ervaring. Toch is hij meestal sneller dan Albers.
En juist omdat hij minder ervaring heeft kn dat in zijn voordeel werken mbt de nieuwe banden

Want stel nou eens, dat Albers gewon gelijk heeft. Dat zijn rijstijl echt niet bij de banden passen, en de auto zoals die nu is. Het is echt niet de eerste keer dat een coureur daarmee te maken heeft, kijk naar Ralf dit seizoen / Kubica begin van seizoen.

Buiten dat heeft Albers relatief weinig kilometers gereden, door diverse (kleine) technische probleempjes. Dus weinig kans te wennen aan de banden.

Ik vertrouw erop dat hij het later in het seizoen een stuk beter voor de dag zal komen.

Ik probeer overigens niet recht te lullen dat het momenteel klote gaat. Ik geloof alleen (gedeeltelijk) in zijn verklaring.
sangerdonderdag 7 juni 2007 @ 20:07
quote:
Op donderdag 7 juni 2007 19:53 schreef vosss het volgende:
Maar rondenlang een snellere auto achter hem weten te houden heb ik hem nog niet zien doen.
Ook in de regen heb ik hem nog nooit echt spectaculaire inhaalacties zien maken of iets van die geest.

Als we het over coureur op zich hebben dan ben ik persoonlijk van mening dat Verstappen de betere van de 2 was / is
Misschien omdat zijn Spyker slechter is (in verhouding) dan de Arrows destijds was
sangerdonderdag 7 juni 2007 @ 20:07
quote:
Op donderdag 7 juni 2007 19:54 schreef Niek. het volgende:

[..]

Maar hij rijd nog altijd bij het slechtste team.
Daarom hopen we dat het team ook naar voren komt.
vosssdonderdag 7 juni 2007 @ 20:07
quote:
Op donderdag 7 juni 2007 19:59 schreef Bernard0s het volgende:
Spyker komt er heus wel bovenop,
Ik heb daar eerlijk gezegd een hard hoofd in
Bernard0sdonderdag 7 juni 2007 @ 20:08
quote:
Op donderdag 7 juni 2007 20:06 schreef sanger het volgende:

[..]

En juist omdat hij minder ervaring heeft kn dat in zijn voordeel werken mbt de nieuwe banden

Want stel nou eens, dat Albers gewon gelijk heeft. Dat zijn rijstijl echt niet bij de banden passen, en de auto zoals die nu is. Het is echt niet de eerste keer dat een coureur daarmee te maken heeft, kijk naar Ralf dit seizoen / Kubica begin van seizoen.

Buiten dat heeft Albers relatief weinig kilometers gereden, door diverse (kleine) technische probleempjes. Dus weinig kans te wennen aan de banden.

Ik vertrouw erop dat hij het later in het seizoen een stuk beter voor de dag zal komen.

Ik probeer overigens niet recht te lullen dat het momenteel klote gaat. Ik geloof alleen (gedeeltelijk) in zijn verklaring.
Helemaal mee eens
Walter_Sobchakdonderdag 7 juni 2007 @ 20:08
quote:
Op donderdag 7 juni 2007 20:05 schreef Bernard0s het volgende:

[..]

In zijn eerste jaar F3 werd Albers kapotgereden, geef ik toe. Het volgend jaar won hij bijna iedere race als ik het me goed herinner. Dat is WEL goed in mijn ogen.

Dat ruzie maken heeft niks te maken met zijn rijderskwaliteiten.

Tijdens een bedrijfsuitje zou ik me ook niet uit de naad rijden om te winnen hoor . Bovendien; was dat Indische mannetje niet heel soms Karthikeyan toevallig?

Als jij met Albers had gekart had je ook wel bewondering gehad hoor, heus wel. Alleen heb je nog nooit met hem gekart en kun je dus niks zeggen over hem.

Maar vertel mij eens; wat voor gevoel riep Albers bij je op tijdens zijn kwalificatie op Montreal in 2005? Of wat voor gevoel roept Albers bij jou op als het gaat om het verslaan van teamgenoten de afgelopen 2 seizoenen.. Waarom wil je de positieve kanten van hem niet inzien?
Dus... een goede kwalificatie maakt hem een natuurtalent? Een zegen voor de F1..? En welke teamgenoten versloeg ie dan..? Een Doornbos die halverwege het seizoen instapte..? Die was toch redelijk op pace met Albers vanaf het moment 'go'. Een Sutil, die net komt kijken?

Sorry, maar met de beste wil van de wereld kan ik hier niets bijzonder in zien. Leuk gedaan van hem; meer niet. Precies wat hoort bij een beetje talent.
Bernard0sdonderdag 7 juni 2007 @ 20:09
quote:
Op donderdag 7 juni 2007 20:07 schreef vosss het volgende:

[..]

Ik heb daar eerlijk gezegd een hard hoofd in
Waarom zou het niet lukken?

- Er is genoeg geld (Spyker F1 staat los van Spyker Cars)
- Mike Gascoyne heeft tot nu toe slechts kleine invloed gehad op de wagen
- De windtunnel kan bijna gebruikt worden
- Het team beschikt over weinig data in vergelijking met andere teams
- De coureurs Albers en Sutil zijn een toegevoegde waarde voor het team
- Er staan een stel goede monteurs/technici achter Spyker F1
- We zijn pas 5 races onderweg
vosssdonderdag 7 juni 2007 @ 20:09
quote:
Op donderdag 7 juni 2007 20:07 schreef sanger het volgende:

[..]

Misschien omdat zijn Spyker slechter is (in verhouding) dan de Arrows destijds was
Ja nouja, misschien wel, maar laten we elkaar geen mietje noemen...... het waren natuurlijk allebei grafbakken eerste klas he
Bernard0sdonderdag 7 juni 2007 @ 20:11
quote:
Op donderdag 7 juni 2007 20:08 schreef Walter_Sobchak het volgende:

[..]

Dus... een goede kwalificatie maakt hem een natuurtalent? Een zegen voor de F1..? En welke teamgenoten versloeg ie dan..? Een Doornbos die halverwege het seizoen instapte..? Die was toch redelijk op pace met Albers vanaf het moment 'go'. Een Sutil, die net komt kijken?

Sorry, maar met de beste wil van de wereld kan ik hier niets bijzonder in zien. Leuk gedaan van hem; meer niet. Precies wat hoort bij een beetje talent.
Haha. Alonso werd bij zijn goeie kwalificatie in 2001 op Indy ook de hemel ingeprezen, zijn race was vervolgens ook niet veel bijzonder. Ik bedoel maar .

Uhh teamgenoten. Hij heeft tot nu toe AL zijn teamgenoten verslagen in de F1. Na dit seizoen zal Sutil daar ook bij horen denk ik ( en dan kijk ik verder dan kwalificatiduels).
Bernard0sdonderdag 7 juni 2007 @ 20:11
quote:
Op donderdag 7 juni 2007 20:09 schreef vosss het volgende:

[..]

Ja nouja, misschien wel, maar laten we elkaar geen mietje noemen...... het waren natuurlijk allebei grafbakken eerste klas he
Die arrows is vergelijkbaar wat nu STR is. Niet heel slecht en in staat voor verrassingen soms.
vosssdonderdag 7 juni 2007 @ 20:13
quote:
Op donderdag 7 juni 2007 20:09 schreef Bernard0s het volgende:

Waarom zou het niet lukken?
Zo'n gevoel heb ik. Ze zullen hendig hun best doen, dat geloof ik ook best wel.
Ik denk gewoon dat SpykerF1 over 2 of 3 jaar weer van de hand gaat en dat er dan weer een nieuwe club het roer overneemt en dat het hele verhaal van ontwikkeling hier, windtunnel daar etc etc weer helemaal opnieuw begint.

Maargoed, misschien heb ik het gewoon helemaal mis. Ik hoop het iig wel.

Time will tell, nietwaar?
Walter_Sobchakdonderdag 7 juni 2007 @ 20:14
quote:
Op donderdag 7 juni 2007 20:11 schreef Bernard0s het volgende:

[..]

Haha. Alonso werd bij zijn goeie kwalificatie in 2001 op Indy ook de hemel ingeprezen, zijn race was vervolgens ook niet veel bijzonder. Ik bedoel maar .

Uhh teamgenoten. Hij heeft tot nu toe AL zijn teamgenoten verslagen in de F1. Na dit seizoen zal Sutil daar ook bij horen denk ik ( en dan kijk ik verder dan kwalificatiduels).
Nu heb ik ook een redelijke hekel aan Alonso, maar zijn rijderskwaliteiten zijn van een totaal andere orde dan die van Albers. Ik hoop toch dat je dat in ziet, want anders is dit een van de meest lachwekkende argumenten die ik ooit heb gelezen.

Doornbos was er pas vanaf Hockenheim: m.i. minder dan de helft van het seizoen als teamgenoten. Me dunkt dat ie Doornbos dan mag verslaan. En Doornbos had ook zijn portie pech in de Minardi (Turkije bijv.)

En Sutil staat nu toch redelijk on par met Albers. Ik denk dat Sutil daar dus niet bij zal gaan horen. Maar zelfs als doet ie dat wel: Sutil is verdomme een F1-rookie. Dat is net zoiets als dat Huntelaar meer zal scoren in het eerste van Ajax dan ik. Sorry, maar je redenaties gaan een beetje aan me voorbij.

Heb niet al te lang tijd meer om te discussieren: mijn chick staat zodadelijk voor de deur
Bernard0sdonderdag 7 juni 2007 @ 20:15
quote:
Op donderdag 7 juni 2007 20:13 schreef vosss het volgende:

[..]

Zo'n gevoel heb ik. Ze zullen hendig hun best doen, dat geloof ik ook best wel.
Ik denk gewoon dat SpykerF1 over 2 of 3 jaar weer van de hand gaat en dat er dan weer een nieuwe club het roer overneemt en dat het hele verhaal van ontwikkeling hier, windtunnel daar etc etc weer helemaal opnieuw begint.

Maargoed, misschien heb ik het gewoon helemaal mis. Ik hoop het iig wel.

Time will tell, nietwaar?
Zeker. Maar onder dat zinnetje van mij stonden nog een aantal punten waarom het beter zou gaan he .

Ik denk dat Spyker niet een geval is als Midland. Er is trouwens genoeg jong talent in Nederland om op gegeven moment het roer over te nemen.
vosssdonderdag 7 juni 2007 @ 20:16
quote:
Op donderdag 7 juni 2007 20:14 schreef Walter_Sobchak het volgende:
Heb niet al te lang tijd meer om te discussieren: mijn chick staat zodadelijk voor de deur
Je kan toch gewoon tegen je vriendin zeggen dat je even met belangrijkere zaken bezig bent?
Walter_Sobchakdonderdag 7 juni 2007 @ 20:17
quote:
Op donderdag 7 juni 2007 20:16 schreef vosss het volgende:

[..]

Je kan toch gewoon tegen je vriendin zeggen dat je even met belangrijkere zaken bezig bent?


Ik zei 'chick', niet 'vriendin'

Bernard0sdonderdag 7 juni 2007 @ 20:19
quote:
Op donderdag 7 juni 2007 20:14 schreef Walter_Sobchak het volgende:

[..]

Nu heb ik ook een redelijke hekel aan Alonso, maar zijn rijderskwaliteiten zijn van een totaal andere orde dan die van Albers. Ik hoop toch dat je dat in ziet, want anders is dit een van de meest lachwekkende argumenten die ik ooit heb gelezen.

Doornbos was er pas vanaf Hockenheim: m.i. minder dan de helft van het seizoen als teamgenoten. Me dunkt dat ie Doornbos dan mag verslaan. En Doornbos had ook zijn portie pech in de Minardi (Turkije bijv.)

En Sutil staat nu toch redelijk on par met Albers. Ik denk dat Sutil daar dus niet bij zal gaan horen. Maar zelfs als doet ie dat wel: Sutil is verdomme een F1-rookie. Dat is net zoiets als dat Huntelaar meer zal scoren in het eerste van Ajax dan ik. Sorry, maar je redenaties gaan een beetje aan me voorbij.

Heb niet al te lang tijd meer om te discussieren: mijn chick staat zodadelijk voor de deur
Oke, heel snel dan even nog.

--> Alonso is van een ander kaliber. Maar dan moet je niet beginnen over het feit dat kwali's niks voorstellen.. Ik hoop dat je snapt wat ik bedoel.

--> Albers heeft elke teammaat verslagen. Je vergeet volgens mij Friesacher en Monteiro ook nog. Niet dat die supergoed waren, maar toch, hij heeft ze verslagen. En Sutil komt daar ook nog bij wat mij betreft.

--> Ja dus, Sutil heeft eerste 5e races beter gepresteerd. Wat dacht je van Hamilton? Oke, hij heeft nog niet gewonnen, maar de man maakt echt veel meer indruk op mij dan Alonso met zijn jaren ervaring. Zelfde verhaal nietwaar?

--> Onze meningen zullen wel blijven verschillen, is ook niet erg. Maar ga alsjeblieft niet roepen zondagavond als Albers bv. een puntje ZOU hebben gescoord EVENTUEEL in de regen ofzo na een superrace, dat hij een goede coureur is. Dan zou je namelijk wel bij de kortetermijnvisiemensen horen hier op het topic.
vingerplantdonderdag 7 juni 2007 @ 20:21
quote:
Op donderdag 7 juni 2007 20:05 schreef Walter_Sobchak het volgende:

[..]

Bij Benetton deed Jos het helemaal niet goed. Ik weet nog dat ie in Hockenheim zowel zijn eigen wagen, als de reservewagen van Schumacher naast de baan zette. Het is dat zijn Benetton in de brand vloog, want anders had ie vrijwel zeker zijn koffers kunnen pakken. Dat ie in de races in Hongarij en Belgie daarna op het podium staat (in Hongarij op een ronde achterstand van Schumacher) heeft hem toen wat gered. De eerste races van 1996 was ie briljant, alsmede die race in Argentinie 1997. Daarna nog een paar prachtige races inderdaad bij Arrows.

Albers werd ook in de F3 door Webber het stront in de ogen gereden. Toen ie een keertje in de regen op Silverstone op dreef leek, donderde ie er gelijk het rondje daarna vanaf. Het valt allemaal wel mee met die prestaties van Albers.
Ik vind het moeilijk jou als kenner te bestempelen als je alleen in dit stukje al talloze fouten maakt. Je hebt je feiten niet op orde.

Verder lijkt het me handig dit topic niet te verzieken met Albers-gezeik. Ik vind hem ook een kwalletje (eigen ervaring) maar als coureur doet hij het redelijk. In plaats van hem nu af te rekenen op de 1e 5 races stel ik voor deze discussie over het weekend heen te tillen. Albers heeft gezegd dat de oorzaak is gevonden. Mocht hij dit weekend nog steeds om de oren gereden worden mag het Albers-bashen beginnen.

En nu gewoon over de GP van Canada graag.
Bernard0sdonderdag 7 juni 2007 @ 20:25
quote:
Op donderdag 7 juni 2007 20:21 schreef vingerplant het volgende:

[..]

Ik vind het moeilijk jou als kenner te bestempelen als je alleen in dit stukje al talloze fouten maakt. Je hebt je feiten niet op orde.

Verder lijkt het me handig dit topic niet te verzieken met Albers-gezeik. Ik vind hem ook een kwalletje (eigen ervaring) maar als coureur doet hij het redelijk. In plaats van hem nu af te rekenen op de 1e 5 races stel ik voor deze discussie over het weekend heen te tillen. Albers heeft gezegd dat de oorzaak is gevonden. Mocht hij dit weekend nog steeds om de oren gereden worden mag het Albers-bashen beginnen.

En nu gewoon over de GP van Canada graag.
Laten we de discussie houden aan het einde van het seizoen, dan zijn de resultaten wat representatiever.

En over die discussie; dat beginnen mensen zelf door te zeggen dat Albers wel weer zal uitvallen etc. Ik ga daar op in omdat ik weet dat ze het fout hebben. Maargoed, no problemo verder. Nu de GP van Canada.

Morgen lekker de vrije trainingen. Ik hoop op droog weer. Kunnen de Spykers veel data verzamelen. Tijdens de race mag het lekker regenen en ik hoop dat de laatste chicane niet heel erg verneukt is t.o.v. eerdere jaren. Weet iemand of morgen de VT's nog ergens uitgezonden worden? Eerder deed NTV het altijd, nu niet meer helaas.
Walter_Sobchakdonderdag 7 juni 2007 @ 20:25
--> Alonso is van een ander kaliber. Maar dan moet je niet beginnen over het feit dat kwali's niks voorstellen.. Ik hoop dat je snapt wat ik bedoel.

** Tegenwoordig niet meer: als ik op pole sta en ik ga in ronde 3 naar binnen dan heb ik gewonnen in de kwalificaties. Huidige systeem zegt niets over snelheid, maar alles over tactiek

--> Albers heeft elke teammaat verslagen. Je vergeet volgens mij Friesacher en Monteiro ook nog. Niet dat die supergoed waren, maar toch, hij heeft ze verslagen. En Sutil komt daar ook nog bij wat mij betreft.

** Nog steeds niet al te grote namen: het zou zorgelijker zijn als ie ze niet versloeg

--> Ja dus, Sutil heeft eerste 5e races beter gepresteerd. Wat dacht je van Hamilton? Oke, hij heeft nog niet gewonnen, maar de man maakt echt veel meer indruk op mij dan Alonso met zijn jaren ervaring. Zelfde verhaal nietwaar?

** Zie punt 1: het talent van Hamilton (ooit nog 's als tienjarig jochie op de BBC gezien) is ook vreselijk veel groter dan dat van Albers. Alonso maakt op mij sowieso nooit zo heel veel indruk, ongeacht zijn talent. Maar ik ben inmiddels een redelijke fan van Hamilton: ik wacht nog op momenten van druk en zijn eerste overwinning.

--> Onze meningen zullen wel blijven verschillen, is ook niet erg. Maar ga alsjeblieft niet roepen zondagavond als Albers bv. een puntje ZOU hebben gescoord EVENTUEEL in de regen ofzo na een superrace, dat hij een goede coureur is. Dan zou je namelijk wel bij de kortetermijnvisiemensen horen hier op het topic.


** Als ie dat puntje haalt zoals Jos dat deed (geweldige gevechten met Wurz en Trulli) dan verdient ie dat wel. Als ie dat puntje haalt doordat het gros ploft of op Michelin-banden gaat rondrijden, dan jeukt dat puntje me niks. For that matter: Monteiro kwam zo op het podium in de VS.
vingerplantdonderdag 7 juni 2007 @ 20:26
Vrije training zaterdag zal weer op RTL Duitsland zijn denk ik, op vrijdag zullen we weer gebonden zijn aan de livetiming denk ik.
Walter_Sobchakdonderdag 7 juni 2007 @ 20:28
quote:
Op donderdag 7 juni 2007 20:21 schreef vingerplant het volgende:

[..]

Ik vind het moeilijk jou als kenner te bestempelen als je alleen in dit stukje al talloze fouten maakt. Je hebt je feiten niet op orde.

Verder lijkt het me handig dit topic niet te verzieken met Albers-gezeik. Ik vind hem ook een kwalletje (eigen ervaring) maar als coureur doet hij het redelijk. In plaats van hem nu af te rekenen op de 1e 5 races stel ik voor deze discussie over het weekend heen te tillen. Albers heeft gezegd dat de oorzaak is gevonden. Mocht hij dit weekend nog steeds om de oren gereden worden mag het Albers-bashen beginnen.

En nu gewoon over de GP van Canada graag.
Noem dan gevoeglijk ook even die fouten...? Waardeloze manier van replyen.
Bernard0sdonderdag 7 juni 2007 @ 20:28
quote:
Op donderdag 7 juni 2007 20:26 schreef vingerplant het volgende:
Vrije training zaterdag zal weer op RTL Duitsland zijn denk ik, op vrijdag zullen we weer gebonden zijn aan de livetiming denk ik.
Kan ook leuk zijn. Kun je goed in de gaten houden hoe de verhoudingen liggen en kun je zien of de coureurs een beetje met veel benzine rijden of niet enz.
vingerplantdonderdag 7 juni 2007 @ 20:36
quote:
Op donderdag 7 juni 2007 20:28 schreef Walter_Sobchak het volgende:

[..]

Noem dan gevoeglijk ook even die fouten...? Waardeloze manier van replyen.
Laat ik voorop stellen dat ik normaal gesproken geen mierenneuker ben, maar de hele discussie irriteert me nogal omdat het het topic vervuilt. Als dan iemand zichzelf benoemd als kenner en alleen in 1 post al een stuk of 5 feiten mis heeft volgt daar een reactie op. Op jouw verzoek:

- Jos deed het bij Benetton beter dan zijn collega-2e rijders. Dat hij na Duitsland uit de auto zou worden gezet is correct.
- Jos finishte in Hongarije niet op een ronde achterstand. Dat was notabene de reden dat hij 3e werd. Schumacher liet hem weer voorbijgaan, Brundle ging stuk en Jos werd 3e.
- De eerste races van '95 was hij goed, niet '96
- Argentinie '96 was een geweldige race, niet '97
- Albers werd in de F3000 om z'n oren gereden door Webber, niet in de F3.

In je andere posts zitten er overigens nog meer. Ik ben overigens niet tegen je hoor, alleen tegen de nutteloze discussie die nu gevoerd wordt
Walter_Sobchakdonderdag 7 juni 2007 @ 20:46
- Jos deed het bij Benetton beter dan zijn collega-2e rijders. Dat hij na Duitsland uit de auto zou worden gezet is correct.
** Lehto crashte hard in tests, waardoor ie mocht instappen. Herbert verving hem aan het einde van de rit en die viel uit, m.i. door een technisch probleem. Vreemd dat ie mocht instappen nadat de reguliere rijder crasht en voor het end van het seizoen alweer vervangen is.

- Jos finishte in Hongarije niet op een ronde achterstand. Dat was notabene de reden dat hij 3e werd. Schumacher liet hem weer voorbijgaan, Brundle ging stuk en Jos werd 3e.
** Dat deed Schumacher m.i. pas twee ronden voor het end op het reche stuk: toen lag Jos al op een ronde achterstand.

- De eerste races van '95 was hij goed, niet '96
** Ik zou de vrije training van Albert Park 1996 erbij pakken: stond ie 4e na de vrijdag. Ik zou Brazilie 1996 erbij pakken. Reed ie in de regen de snelste ronden, totdat ie met een opgeblazen motor de pits in moest. Ik zou Argentinie 1996 erbij pakken: 7e in de kwali en 6e in de race.

- Argentinie '96 was een geweldige race, niet '97
* Een typo: zie hierboven

- Albers werd in de F3000 om z'n oren gereden door Webber, niet in de F3.
* Geen typo, maar die info is me niet altijd paraat.

In je andere posts zitten er overigens nog meer. Ik ben overigens niet tegen je hoor, alleen tegen de nutteloze discussie die nu gevoerd wordt
** in jouw reacties ook: je punt...?
sangerdonderdag 7 juni 2007 @ 20:49
Zullen we anders een apart topic openen?
sangerdonderdag 7 juni 2007 @ 20:51
quote:
Op donderdag 7 juni 2007 20:09 schreef vosss het volgende:

[..]

Ja nouja, misschien wel, maar laten we elkaar geen mietje noemen...... het waren natuurlijk allebei grafbakken eerste klas he
Ik zou de Arrows nou niet direct een grafbak noemen. Het was een auto met potentie als er goed management was geweest.
Walter_Sobchakdonderdag 7 juni 2007 @ 20:53
Geen apart topic; ben zo pleite. Moest om 21u ergens zijn ipv 20u30. De discussie zetten we wel weer 's een keertje voort.
vosssdonderdag 7 juni 2007 @ 20:56
Na dit weekend
Arceedonderdag 7 juni 2007 @ 20:58
sangerdonderdag 7 juni 2007 @ 20:59
Veel plezier Walter!
vingerplantdonderdag 7 juni 2007 @ 21:01
quote:
Op donderdag 7 juni 2007 20:46 schreef Walter_Sobchak het volgende:

- Jos deed het bij Benetton beter dan zijn collega-2e rijders. Dat hij na Duitsland uit de auto zou worden gezet is correct.
** Lehto crashte hard in tests, waardoor ie mocht instappen. Herbert verving hem aan het einde van de rit en die viel uit, m.i. door een technisch probleem. Vreemd dat ie mocht instappen nadat de reguliere rijder crasht en voor het end van het seizoen alweer vervangen is.
Precies het feit dat hij als jonge reserverijder in moest vallen en toch 10 puntjes haalde waar zijn van zijn crash herstelde collega en de hooggeachte Herbert compleet faalden maakt het voor mij een redelijk geslaagd debuutseizoen. Hij heeft beginnersfouten gemaakt. Dat hij voor het einde van het seizoen weer vervangen werd zou ik niet eens als reden willen aanvoeren om het tegendeel aan te tonen aangezien zijn vervanger het een stuk slechter deed.
quote:
- Jos finishte in Hongarije niet op een ronde achterstand. Dat was notabene de reden dat hij 3e werd. Schumacher liet hem weer voorbijgaan, Brundle ging stuk en Jos werd 3e.
** Dat deed Schumacher m.i. pas twee ronden voor het end op het reche stuk: toen lag Jos al op een ronde achterstand.
Inderdaad, maar hij finishte dus niet op een ronde achterstand.
quote:
- De eerste races van '95 was hij goed, niet '96
** Ik zou de vrije training van Albert Park 1996 erbij pakken: stond ie 4e na de vrijdag. Ik zou Brazilie 1996 erbij pakken. Reed ie in de regen de snelste ronden, totdat ie met een opgeblazen motor de pits in moest. Ik zou Argentinie 1996 erbij pakken: 7e in de kwali en 6e in de race.
Vrijdagen tellen niet. Wat betreft Brazilie heb je gelijk, maar ik vond de start van het '95 seizoen een stuk beter aangezien dat echt een gammele bak was.
quote:
- Argentinie '96 was een geweldige race, niet '97
* Een typo: zie hierboven
Ik vergeef het je.
quote:
- Albers werd in de F3000 om z'n oren gereden door Webber, niet in de F3.
* Geen typo, maar die info is me niet altijd paraat.
Zeg dan ook gewoon niks kenner.
quote:
In je andere posts zitten er overigens nog meer. Ik ben overigens niet tegen je hoor, alleen tegen de nutteloze discussie die nu gevoerd wordt
** in jouw reacties ook: je punt...?
Ik wilde alleen even aangeven dat het geen persoonlijke aanval was. Vreemd dat iemand die alles weet dat niet doorheeft.

Ik baal er nu van dat ik zelf ook het topic loop te verkloten. Je wordt bedankt, blaaskaak.
vingerplantdonderdag 7 juni 2007 @ 21:10
quote:
Op donderdag 7 juni 2007 20:49 schreef sanger het volgende:
Zullen we anders een apart topic openen?
Misschien een goed idee voor volgende week als Albers weer niet presteert. Nu geven we hem nog even het voordeel van de twijfel
Walter_Sobchakdonderdag 7 juni 2007 @ 21:14
quote:
Op donderdag 7 juni 2007 21:01 schreef vingerplant het volgende:

[..]

Precies het feit dat hij als jonge reserverijder in moest vallen en toch 10 puntjes haalde waar zijn van zijn crash herstelde collega en de hooggeachte Herbert compleet faalden maakt het voor mij een redelijk geslaagd debuutseizoen. Hij heeft beginnersfouten gemaakt. Dat hij voor het einde van het seizoen weer vervangen werd zou ik niet eens als reden willen aanvoeren om het tegendeel aan te tonen aangezien zijn vervanger het een stuk slechter deed.
[..]

Inderdaad, maar hij finishte dus niet op een ronde achterstand.
[..]

Vrijdagen tellen niet. Wat betreft Brazilie heb je gelijk, maar ik vond de start van het '95 seizoen een stuk beter aangezien dat echt een gammele bak was.
[..]

Ik vergeef het je.
[..]

Zeg dan ook gewoon niks kenner.
[..]

Ik wilde alleen even aangeven dat het geen persoonlijke aanval was. Vreemd dat iemand die alles weet dat niet doorheeft.

Ik baal er nu van dat ik zelf ook het topic loop te verkloten. Je wordt bedankt, blaaskaak.
Overigens ging die hooggeplaatste Herbert in een seizoen van Lotus naar Ligier naar Benetton: niet vreemd dat je in de drie of vier races in een Benetton niet bijster veel doet. Waarvan ie m.i. dus ook twee uitviel vanwege technische problemen. .Heb jij dat allemaal paraat, kenner..? Of moet je Wikipedia induiken..? Jos scoorde volgens mij ook de meeste punten door uitval van anderen.

En dan dat laatste: Praten over geen persoonlijk aanval, maar toch 'blaaskaak' in de mond nemen. Dwaas.
vingerplantdonderdag 7 juni 2007 @ 21:18
quote:
Op donderdag 7 juni 2007 21:14 schreef Walter_Sobchak het volgende:

[..]

En dan dat laatste: Praten over geen persoonlijk aanval, maar toch 'blaaskaak' in de mond nemen. Dwaas.
Dat was een reactie op jouw 2e, hooghartige reply, schatje van me. Ik heb overigens wiki niet nodig voor dit soort zaken. Nu weer vriendjes?
Vitalogydonderdag 7 juni 2007 @ 21:23
quote:
Op donderdag 7 juni 2007 20:01 schreef Walter_Sobchak het volgende:

Ik heb ooit het genoegen gehad om tegen Jan Lammers te karten: klein ventje dat in no-time over de kartbaan vloog waar ie nooit eerder was geweest. Dan sta ik vol bewondering te kijken. Die bal uit Laren doet dat niet bij mij.
Wow


hoe oud ben jij dan wel niet?
Walter_Sobchakdonderdag 7 juni 2007 @ 21:23
quote:
Op donderdag 7 juni 2007 21:18 schreef vingerplant het volgende:

[..]

Dat was een reactie op jouw 2e, hooghartige reply, schatje van me. Ik heb overigens wiki niet nodig voor dit soort zaken. Nu weer vriendjes?


Nu moet ik echt naar mijn chick: Brabants kwartiertje al lang en breed overschreden....
Walter_Sobchakdonderdag 7 juni 2007 @ 21:25
quote:
Op donderdag 7 juni 2007 21:23 schreef Vitalogy het volgende:

[..]

Wow


hoe oud ben jij dan wel niet?
Lol...dat is nog niet zo heel lang geleden. Lammers is een klein ventje: ik niet. Althans, niet vergeleken met Jan.
4-elementsdonderdag 7 juni 2007 @ 21:31
En ik maar denken dat het hier om de Grand Prix van Canada zou gaan
vingerplantdonderdag 7 juni 2007 @ 21:33
quote:
Op donderdag 7 juni 2007 21:31 schreef 4-elements het volgende:
En ik maar denken dat het hier om de Grand Prix van Canada zou gaan
Ik weet van niks
Arceedonderdag 7 juni 2007 @ 21:37
Ik ben het met Walter eens dat Albers een lul is.

Althans, dat is wel zo'n beetje de strekking van zijn betoog, volgens mij.
vingerplantdonderdag 7 juni 2007 @ 21:39
quote:
Op donderdag 7 juni 2007 21:37 schreef Arcee het volgende:
Ik ben het met Walter eens dat Albers een lul is.

Althans, dat is wel zo'n beetje de strekking van zijn betoog, volgens mij.
Nee, want dan had ik hem gelijk gegeven
Vitalogydonderdag 7 juni 2007 @ 21:42
Ik vind de vergelijking met Jos niet op echt op z'n plaats. Jos heeft fouten gemaakt, domme rookie fouten in 94 (ook door de enorme druk die op hem stond) en vooral ook in 96 toen hij af en toe briljant rijden niet af kon maken. Wat erg frustrerend was. Maar zijn talent of iig zijn racesnelheid is nooit echt een punt van discussie geweest. Meer hoe hij er mee ging. Het punt van een ronde achter Schumacher finishen doet er ook niet echt toe. Dat was in een tijd dat als je 2 seconden langzamer was per rondje nog in de top 10 terecht kon komen. De verschillen waren toen gewoon anders dan nu.
Bij Albers is zijn talent ook nooit een punt van discussie geweest. Iedereen weet wel dat het wat minder is bij hem (of die heeft grondig een realitycheck nodig). Maar ik had tot dit seizoen best wel wat respect gekregen voor de manier waarop hij telkens de boel naar een hoger platform wist te tillen. Totdat op een gegeven moment het plafond is bereikt. Dat gebeurde in de DTM en ik ben bang dat het nu weer aan het gebeuren is. Ik hoop van harte dan hij het nog weet om te keren maar ik ben bang van niet.

Zo my two cents
Bernard0sdonderdag 7 juni 2007 @ 22:00
Weersverwachting:

Vrijdag: 30 graden, PM thunderstorms
Zaterdag: 23 graden, Mostly Sunny
Zondag: 24 graden, Mostly Sunny
HPoidonderdag 7 juni 2007 @ 22:14
Als de Spyker het goed doet en de remmen het volhouden gaat Albers gewoon effe iedereen de mond snoeren met een fantastische finishplek!!
Bernard0sdonderdag 7 juni 2007 @ 22:16
quote:
Op donderdag 7 juni 2007 22:14 schreef HPoi het volgende:
Als de Spyker het goed doet en de remmen het volhouden gaat Albers gewoon effe iedereen de mond snoeren met een fantastische finishplek!!
Daar ga ik voor duimen. Als Sutil iets moois doet is het natuurlijk ook goed, chauvinistisch als ik maar kan zijn ben ik fan van Spyker, dus ja.
vingerplantdonderdag 7 juni 2007 @ 22:30
quote:
Op donderdag 7 juni 2007 22:16 schreef Bernard0s het volgende:

[..]

Daar ga ik voor duimen. Als Sutil iets moois doet is het natuurlijk ook goed, chauvinistisch als ik maar kan zijn ben ik fan van Spyker, dus ja.
Inderdaad, een goed resultaat voor Spyker zou mooi zijn. Het maakt niet zoveel uit wie dat resultaat dan boekt.
WESTdonderdag 7 juni 2007 @ 23:29
quote:
Op donderdag 7 juni 2007 20:28 schreef Bernard0s het volgende:

[..]

Kan ook leuk zijn. Kun je goed in de gaten houden hoe de verhoudingen liggen en kun je zien of de coureurs een beetje met veel benzine rijden of niet enz.
het leuke aan deze GP is dat ik maar een half uurtje van de 1e vrije training moet missen omdat ik dan onderweg van werk naar huis ben. Maar wel gewoon een keer de vrije trainingen kan zien
WESTdonderdag 7 juni 2007 @ 23:33
quote:
Ralf Schumacher heeft het niet makkelijk. Staat hij eindelijk niet meer in de schaduw van zijn grote broer en weet hij de spotlights op zich gericht, rijdt hij achteraan. In Montréal was hij het gesprek van de dag. Het gerucht gaat namelijk dat hij na de twee Noord-Amerikaanse races gewipt wordt. Arme Ralf.

Ralf Schumacher zit op de wip.
Hoewel? Om eerlijk te zijn zou ik het helemaal niet erg vinden als hij eruit gebonjourd zou worden. Want wat een rare kwast is die Ralf zeg. Vanaf onze eerste ontmoeting, tijdens een wintertest in Barcelona zes jaar geleden, is het al mis. Eerst liet hij me twee en een half uur wachten op een interview om vervolgens doodleuk te zeggen dat hij er geen zin in had. ‘Vandaag niet, morgen niet, eigenlijk de rest van de week niet.’ Goed, die boodschap was duidelijk.

De keer daarop was het opnieuw raak. Meneer Schumacher, toen nog rijdend voor Williams, was op uitnodiging van een sponsor naar Amsterdam gekomen. Het leek de sponsor leuk om het werk met het aangename te combineren, dus stapten de genodigde journalisten samen met Ralf op, de bij Hotel Amstel aangemeerde, boot voor een tochtje door de grachten. Iedere journalist zou de gelegenheid krijgen om een paar minuten alleen met Ralf te kunnen spreken. Alleen dacht de Duitser daar anders over. In zijn nieuwe huis werd namelijk een jacuzzi geplaatst. En dat had zijn volledige aandacht. De temperatuur van het water moest namelijk exact 38 graden zijn. Een graadje meer of minder was niet tolereerbaar. Schumacher presteerde het om een uur lang, net zo lang als de boottocht duurde, aan de telefoon over de temperatuur van zijn jacuzzi te bakkeleien. Omdat de sponsor niet durfde in te grijpen, gingen alle journalisten onverrichte zaken naar huis. En bedankt!

Weer een paar jaar later was Schumacher in Rotterdam te gast, bij weer een andere sponsor. Het gesprek op zich was alleraardigst, tot gevraagd werd wat hij van Rotterdam vond. Nou, dat vond hij architectonisch best mooi, maar hij miste toch echt die altstad (de oude binnenstad). Een collega-journalist had de moed om Ralf de pijnlijke reden daarvan te vertellen. ‘Die altstad is zo’n vijftig jaar geleden gebombardeerd door de Duitsers.’ Met het schaamrood op de kaken verliet Ralf de persbijeenkomst.

Zal hij zo ook de Formule 1 verlaten?
Bron: formule1.nl weblog

leuk om te lezen vooral die laatste allinia
vingerplantdonderdag 7 juni 2007 @ 23:46
Haha mooi verhaal ja. Aan de andere kant wel lullig om het zo te brengen, Ralf kan er ook niks aan doen dat zijn opa fout was
TJDoornbosvrijdag 8 juni 2007 @ 08:00
nog een reden voor mij om Ralf een domme lul te vinden!!
sangervrijdag 8 juni 2007 @ 08:43
quote:
Op donderdag 7 juni 2007 23:46 schreef vingerplant het volgende:
Haha mooi verhaal ja. Aan de andere kant wel lullig om het zo te brengen, Ralf kan er ook niks aan doen dat zijn opa fout was
Maar hij had daarover best na kunnen denken toen hij zich afvroeg waar de oude binnenstad was....
vosssvrijdag 8 juni 2007 @ 08:45
Ralf is echt een domme lul he

Volgens mij is Ralf die kerel waarop die mop gebaseerd is:

Een duitser is op 4 mei in Nederland en vraagt aan een Nederlander wat er allemaal toch aan de hand is?
Nederlander: Op 4 mei herdenken we alle slachtoffers van WO2
Duitser: Er zijn ook heel veel duitse slachtoffers gevallen hoor
Nederlander: Dat klopt, zegt de Nederlander, dat vieren we morgen!!

Het zou zomaar kunnen geloof ik
Kleffe_Dopvrijdag 8 juni 2007 @ 09:03
Rolex Ralf
vingerplantvrijdag 8 juni 2007 @ 09:32
quote:
Op vrijdag 8 juni 2007 08:43 schreef sanger het volgende:

[..]

Maar hij had daarover best na kunnen denken toen hij zich afvroeg waar de oude binnenstad was....
Mwa, als het mijn land was geweest dat half Europa had vernietigd had ik me er liever ook niet zo in verdiept denk ik. Ik zou niet in detail willen weten welke steden mijn land allemaal heeft vernietigd.

Neemt niet weg dat Ralf gewoon een lulletje is
Googolplexianvrijdag 8 juni 2007 @ 09:36
le tvp, non
sangervrijdag 8 juni 2007 @ 10:13
quote:
Op vrijdag 8 juni 2007 09:36 schreef Googolplexian het volgende:
non
In t klooster
vingerplantvrijdag 8 juni 2007 @ 11:59
quote:
Op vrijdag 8 juni 2007 10:13 schreef sanger het volgende:

[..]

In t klooster
In Nontreal!
HPoivrijdag 8 juni 2007 @ 12:02
nondejus!
Sallyvrijdag 8 juni 2007 @ 13:36
quote:
Op donderdag 7 juni 2007 20:21 schreef vingerplant het volgende:

[..]

[...]

Verder lijkt het me handig dit topic niet te verzieken met Albers-gezeik. Ik vind hem ook een kwalletje (eigen ervaring) maar als coureur doet hij het redelijk. In plaats van hem nu af te rekenen op de 1e 5 races stel ik voor deze discussie over het weekend heen te tillen. Albers heeft gezegd dat de oorzaak is gevonden. Mocht hij dit weekend nog steeds om de oren gereden worden mag het Albers-bashen beginnen.

En nu gewoon over de GP van Canada graag.
Zie daarvoor het [F1] Centraal: Christijan Albers, een blijvertje! topic.


De GP van Canada: ik hoop zó dat Lewis mag winnen/wint!!!!
En ik hoop op inhaalacties! Nog lang niet genoeg gezien dit seizoen!
Sallyvrijdag 8 juni 2007 @ 13:49
quote:
Op donderdag 7 juni 2007 23:29 schreef WEST het volgende:

[..]

het leuke aan deze GP is dat ik maar een half uurtje van de 1e vrije training moet missen omdat ik dan onderweg van werk naar huis ben. Maar wel gewoon een keer de vrije trainingen kan zien
Zien? Waar???
Atreidezvrijdag 8 juni 2007 @ 13:57
Dat verhaal van ralf in rotterdam is al jarenlang een bekende mop. Ik heb me twijfels of dat echt gebeurt is zoals het daar staat (al zie ik m er best toe in staat ). Over 2 uur de eerste vrije training trouwes!
Schunckelstarvrijdag 8 juni 2007 @ 13:59
is dat ergens live te bekijken?
Vintendovrijdag 8 juni 2007 @ 14:15
op de duitse rtl volgus mijn
Schunckelstarvrijdag 8 juni 2007 @ 14:19
quote:
Op vrijdag 8 juni 2007 14:15 schreef Vintendo het volgende:
op de duitse rtl volgus mijn
mmm,balen...
dat kan ik hier niet ontvangen volgens mij
Sallyvrijdag 8 juni 2007 @ 14:35
quote:
Op vrijdag 8 juni 2007 14:19 schreef Schunckelstar het volgende:

[..]

mmm,balen...
dat kan ik hier niet ontvangen volgens mij
Kook nie... Zit trouwens opt werk...
Schunckelstarvrijdag 8 juni 2007 @ 14:40
quote:
Op vrijdag 8 juni 2007 14:35 schreef Sally het volgende:

[..]

Kook nie... Zit trouwens opt werk...
ik heb een weekje vrij
is er nergens op internet iets te bekijken mischien ?
Walter_Sobchakvrijdag 8 juni 2007 @ 14:46
quote:
Op vrijdag 8 juni 2007 08:45 schreef vosss het volgende:
Ralf is echt een domme lul he

Volgens mij is Ralf die kerel waarop die mop gebaseerd is:

Een duitser is op 4 mei in Nederland en vraagt aan een Nederlander wat er allemaal toch aan de hand is?
Nederlander: Op 4 mei herdenken we alle slachtoffers van WO2
Duitser: Er zijn ook heel veel duitse slachtoffers gevallen hoor
Nederlander: Dat klopt, zegt de Nederlander, dat vieren we morgen!!

Het zou zomaar kunnen geloof ik
Ik kwam Ralf ooit tegen, terwijl ie uit zijn hand water uit een giftige poel zat te drinken.
Ik gilde tegen hem: 'niet drinken!' Zegt hij:; Was sagen Sie..?'. Zeg ik weer: 'Mit zei Handen drinken, bitte'.

Tyfus, wat een hitte hier.
sangervrijdag 8 juni 2007 @ 14:49
quote:
Op vrijdag 8 juni 2007 14:46 schreef Walter_Sobchak het volgende:

[..]

Ik kwam Ralf ooit tegen, terwijl ie uit zijn hand water uit een giftige poel zat te drinken.
Ik gilde tegen hem: 'niet drinken!' Zegt hij:; Was sagen Sie..?'. Zeg ik weer: 'Mit zei Handen drinken, bitte'.

Tyfus, wat een hitte hier.


Wat is die man toch mateloos populair
Sallyvrijdag 8 juni 2007 @ 15:28
quote:
Op vrijdag 8 juni 2007 14:40 schreef Schunckelstar het volgende:

[..]

ik heb een weekje vrij
is er nergens op internet iets te bekijken mischien ?
Probeer iets bij Yahoo... Er schijnen meer mensen hier de 'live timing' van yahoo te gebruiken. Ik weet niet wat het is en of je er iets aan hebt, maar proberen kan altijd.

Zie hiervoor het topic van Monaco, daar wordt een adres genoemd...
sangervrijdag 8 juni 2007 @ 15:30
Nog 30 minuten
sangervrijdag 8 juni 2007 @ 15:38
Effe spammen:

F1 Meet @ locatie. Suggestie-topic!
SimtekF1vrijdag 8 juni 2007 @ 15:48
Wat een race toen met Jos.
Dat was toch wel een Jos die ik vaker had willen zien.
Geen gezeik, racen met die handel.
Proud2beDiepfriesvrijdag 8 juni 2007 @ 16:06
Albers in de eerste 2 rondes vrije training duidelijk sneller dan Sutil Zou hij dan toch het probleem...
sangervrijdag 8 juni 2007 @ 16:07
quote:
Op vrijdag 8 juni 2007 16:06 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
Albers in de eerste 2 rondes vrije training duidelijk sneller dan Sutil Zou hij dan toch het probleem...
sangervrijdag 8 juni 2007 @ 16:12
Ohja, Nakajima rijdt voor Williams
ElmarOvrijdag 8 juni 2007 @ 16:13
quote:
Op vrijdag 8 juni 2007 16:12 schreef sanger het volgende:
Ohja, Nakajima rijdt voor Williams
En zet als eerste een tijd neer. Ben ook benieuwd wat Albers hier kan doen.
sangervrijdag 8 juni 2007 @ 16:14
Het circuit moet hem wel liggen dacht ik.
voyeurvrijdag 8 juni 2007 @ 16:14
quote:
Op vrijdag 8 juni 2007 16:12 schreef sanger het volgende:
Ohja, Nakajima rijdt voor Williams
en gelijk erg hard!
sangervrijdag 8 juni 2007 @ 16:14
Nakajima consequent paars lijkt het wel
SimtekF1vrijdag 8 juni 2007 @ 16:16
Does livestream plaatsen iemand.. bitte.
Proud2beDiepfriesvrijdag 8 juni 2007 @ 16:17
Ach, ik hoop echt dat CA het lek nu eindelijk boven heeft. Ondanks dat het bij lange na geen wereldkampioen-materiaal (leuk scrabblewoord ) is, is hij iemand die (althans, dat gevoel geeft 'ie mij) echt voor z'n sport leeft en echt zo serieus de pest in heeft wanneer het niet lukt. Toch blijft 'ie zoeken en doorploeteren, ik mag dat wel

Nu nog die Spyker betrouwbaarder maken en wie weet wat er de komende races nog mogelijk is??
Bernard0svrijdag 8 juni 2007 @ 16:18
Waar kan ik die live commentaar vinden op eurosport.com ???
Proud2beDiepfriesvrijdag 8 juni 2007 @ 16:19
quote:
Op vrijdag 8 juni 2007 16:16 schreef SimtekF1 het volgende:
Does livestream plaatsen iemand.. bitte.
Doe's Google

Of bedoel je beelden van RTL/WDR/ZDF/whatever?? Die heb ik nl niet voor je..
Bernard0svrijdag 8 juni 2007 @ 16:21
quote:
Op vrijdag 8 juni 2007 16:16 schreef SimtekF1 het volgende:
Does livestream plaatsen iemand.. bitte.
Je kunt je toch gewoon even registreren op Formula 1.com en dan livetiming kijken...?
voyeurvrijdag 8 juni 2007 @ 16:25
quote:
Op vrijdag 8 juni 2007 16:18 schreef Bernard0s het volgende:
Waar kan ik die live commentaar vinden op eurosport.com ???
Hier http://uk.eurosport.yahoo.com/formula1/livematch/172579.html
Bernard0svrijdag 8 juni 2007 @ 16:26
quote:
Dankjewel
SimtekF1vrijdag 8 juni 2007 @ 16:26
Dank, was ff de link kwijt.
HPoivrijdag 8 juni 2007 @ 16:29
ralf
Bernard0svrijdag 8 juni 2007 @ 16:30
Ja toyota ziet er goed uit voor zover het iets waard is op dit moment.
HPoivrijdag 8 juni 2007 @ 16:31
kimi on track
sangervrijdag 8 juni 2007 @ 16:31
Valt me op dat Spyker niet rijdt.....hebben ze de mogelijkheid trackttime te gebruiken, doen ze het niet.
Bernard0svrijdag 8 juni 2007 @ 16:31
Zelfs Kimi is langzamer dan de toyota's.
vosssvrijdag 8 juni 2007 @ 16:32
Welke duitser zend dit live op tv uit?
ZDF?
Bernard0svrijdag 8 juni 2007 @ 16:32
quote:
Op vrijdag 8 juni 2007 16:31 schreef sanger het volgende:
Valt me op dat Spyker niet rijdt.....hebben ze de mogelijkheid trackttime te gebruiken, doen ze het niet.
Ze hebben nog een uur. Komt vast wel goed.
Bernard0svrijdag 8 juni 2007 @ 16:32
Kimi op #1
Bernard0svrijdag 8 juni 2007 @ 16:33
quote:
Op vrijdag 8 juni 2007 16:32 schreef vosss het volgende:
Welke duitser zend dit live op tv uit?
ZDF?
Met zegt RTL
sangervrijdag 8 juni 2007 @ 16:33
quote:
Op vrijdag 8 juni 2007 16:32 schreef Bernard0s het volgende:

[..]

Ze hebben nog een uur. Komt vast wel goed.
Maar ze hebben al een half uur weggegooid...

en maar zeuren dat er te weinig testmogelijkheden zijn.
HPoivrijdag 8 juni 2007 @ 16:33
quote:
Op vrijdag 8 juni 2007 16:31 schreef Bernard0s het volgende:
Zelfs Kimi is langzamer dan de toyota's.
nu niet meer
voyeurvrijdag 8 juni 2007 @ 16:34
Raikkonen op 1. Fisichella nu ook de baan op.
Bernard0svrijdag 8 juni 2007 @ 16:34
Oke dan, Kimi is nu echt aan het trappen.
vosssvrijdag 8 juni 2007 @ 16:34
RTL is nu reclame, en op die onoverzichtelijke kutteletekst van RTL en met mijn handen-en-voeten-duits kan ik daar de tv gids niet vinden
Bernard0svrijdag 8 juni 2007 @ 16:34
quote:
Op vrijdag 8 juni 2007 16:33 schreef sanger het volgende:

[..]

Maar ze hebben al een half uur weggegooid...

en maar zeuren dat er te weinig testmogelijkheden zijn.
Gozah, laten we eerst afwachten hoe de training verloopt. Er zijn verder geen problemen. Maybe gooien ze die auto's wel vol voor een long-run ofzo.
Bernard0svrijdag 8 juni 2007 @ 16:35
quote:
Op vrijdag 8 juni 2007 16:34 schreef vosss het volgende:
RTL is nu reclame, en op die onoverzichtelijke kutteletekst van RTL en met mijn handen-en-voeten-duits kan ik daar de tv gids niet vinden
Dan moet je het zonder beelden doen vrees ik.
ElmarOvrijdag 8 juni 2007 @ 16:35
Massa ook gelijk voorbij de Toyota's.
voyeurvrijdag 8 juni 2007 @ 16:35
Daar is Albers
Bernard0svrijdag 8 juni 2007 @ 16:35
quote:
Op vrijdag 8 juni 2007 16:33 schreef sanger het volgende:

[..]

Maar ze hebben al een half uur weggegooid...

en maar zeuren dat er te weinig testmogelijkheden zijn.
Albers gaat nu de baan al op.
ElmarOvrijdag 8 juni 2007 @ 16:36
quote:
Op vrijdag 8 juni 2007 16:34 schreef vosss het volgende:
RTL is nu reclame, en op die onoverzichtelijke kutteletekst van RTL en met mijn handen-en-voeten-duits kan ik daar de tv gids niet vinden
Als ik TVGids.nl mag geloven zenden ze daar nu rechtbankverslagen uit.
HPoivrijdag 8 juni 2007 @ 16:37
spyker weer onderweg
vosssvrijdag 8 juni 2007 @ 16:37
Hmmzzz.... op geen enkele duitser hier te zien

Nouja, dan maar even de livetiming erbij pakken
voyeurvrijdag 8 juni 2007 @ 16:39
Hamilton gaat rijden.
ZUID-OOSTvrijdag 8 juni 2007 @ 16:39
zie in de gids niks staan op rtl+ die duitser, ze zenden nooit vt1 of 2 uit, ze hebben wel eens vt3 uitgezonden

ik las ook dat kimi echt aan het trappen is, ik weet niet... vorig jaar was snelste tijd 1.14.7, meer dan 3 sec. sneller als nu
HPoivrijdag 8 juni 2007 @ 16:39
er is iets denk allemaal lage sectortijden
HPoivrijdag 8 juni 2007 @ 16:40
hm, nu weer normaal
vosssvrijdag 8 juni 2007 @ 16:40
GODNONDEJU!!! VUILE KUTAPPLE!!!! WAAROM WERKT HIER DIE LIVETIMING MET GEEN ENKELE BROWSER!?!?!?!?

Dammit, ik zit niet thuis en die apple hier doet lastig met dat java ding
Bernard0svrijdag 8 juni 2007 @ 16:41
Albers flink sneller dan Sutil, mooi!
HPoivrijdag 8 juni 2007 @ 16:41
albers 1,7 sec. sneller dan Sutil
voyeurvrijdag 8 juni 2007 @ 16:42
Hamilton en Albers even hard! (langzaam)
voyeurvrijdag 8 juni 2007 @ 16:43
Maar nu is Hamilton bijna 3 seconden sneller. Albers nog steeds veel sneller dan Sutil.
Bernard0svrijdag 8 juni 2007 @ 16:44
Spyker is lekker aan het data verzamelen en verbeteren.
Bernard0svrijdag 8 juni 2007 @ 16:45
Ham naar 1
voyeurvrijdag 8 juni 2007 @ 16:46
Voorsprong Albers op Sutil nog maar 0.3 sec. Beiden zijn naar binnen.
voyeurvrijdag 8 juni 2007 @ 16:47
Alonso staat nog steeds binnen. Probleem?
Bernard0svrijdag 8 juni 2007 @ 16:48
quote:
Op vrijdag 8 juni 2007 16:47 schreef voyeur het volgende:
Alonso staat nog steeds binnen. Probleem?
Nee, ik denk eerder de motor heel laten.
ZUID-OOSTvrijdag 8 juni 2007 @ 16:48
quote:
Op vrijdag 8 juni 2007 16:47 schreef voyeur het volgende:
Alonso staat nog steeds binnen. Probleem?
lets hope
ZUID-OOSTvrijdag 8 juni 2007 @ 16:48
quote:
Op vrijdag 8 juni 2007 16:48 schreef Bernard0s het volgende:

[..]

Nee, ik denk eerder de motor heel laten.
op de vrijdag mogen ze een motor gebruiken die niet in weekend mee hoeft te gaan
Bernard0svrijdag 8 juni 2007 @ 16:49
quote:
Op vrijdag 8 juni 2007 16:48 schreef ZUID-OOST het volgende:

[..]

op de vrijdag mogen ze een motor gebruiken die niet in weekend mee hoeft te gaan
Oh ja, dat is waar ook. Dan weet ik het ook niet. Maar het komt vaker voor dat coureurs zo lang binnen blijven he.
vosssvrijdag 8 juni 2007 @ 16:49
Okay, ff Mozilla gedownload, daarop doet de timing het wel goed

Hammy gaat goed zo te zien
sangervrijdag 8 juni 2007 @ 16:49
quote:
Op vrijdag 8 juni 2007 16:44 schreef Bernard0s het volgende:
Spyker is lekker aan het data verzamelen en verbeteren.
Vind dat data verzamelen wel tegenvallen eigenlijk.
Bernard0svrijdag 8 juni 2007 @ 16:50
quote:
Op vrijdag 8 juni 2007 16:49 schreef sanger het volgende:

[..]

Vind dat data verzamelen wel tegenvallen eigenlijk.
19 rondjes in 50 minuten. Laat ik het zo zeggen; Spyker heeft tot nu toe geen problemen.
Bernard0svrijdag 8 juni 2007 @ 16:50
Kubica ook nog steeds binnen BTW
vosssvrijdag 8 juni 2007 @ 16:52
Alfonso ook nog
voyeurvrijdag 8 juni 2007 @ 16:54
Alonso gaat nu toch.
ElmarOvrijdag 8 juni 2007 @ 16:54
quote:
Op vrijdag 8 juni 2007 16:52 schreef vosss het volgende:
Alfonso ook nog
Helaas, hij komt naar buiten.
vosssvrijdag 8 juni 2007 @ 16:55
Dat Kubicus ook maar gaat
Bernard0svrijdag 8 juni 2007 @ 16:55
Alonso ook eindelijk naar buiten
voyeurvrijdag 8 juni 2007 @ 16:56
Ën Ralf gaat er echt voor deze GP (hij moet ook wel). Nu weer de baan op terwijl hij er 18 rondjes gedaan had!
vosssvrijdag 8 juni 2007 @ 16:58
Alfonso gelijk tm sector 2 qua tijd aan Hammy
voyeurvrijdag 8 juni 2007 @ 16:58
Alonso nu naar P2
vosssvrijdag 8 juni 2007 @ 16:58
2de tijd voor Fons
vosssvrijdag 8 juni 2007 @ 16:59
Weer 21.9 en 25.1 als 1ste en 2de sector

iig wel constant
HPoivrijdag 8 juni 2007 @ 17:00
KUT MAC's!
Bernard0svrijdag 8 juni 2007 @ 17:00
Heidfeld zit er weer goed bij.

Het is nu al duidelijk: Het wordt dit weekend weer Ferrari en McLaren dat de lakens uit zal delen.
Bernard0svrijdag 8 juni 2007 @ 17:01
Fuck, alonso naar 1
Proud2beDiepfriesvrijdag 8 juni 2007 @ 17:01
Toch raar dat Spyker niet meer rondes rijdt.. Zo druk op de baan is het nu ook weer niet volgens mij en 'concurrenten' Super Aguri, STR, Toyota en BAR rijden totnogtoe veel meer rondes..

Sutil nu net weer de baan op overigens..
voyeurvrijdag 8 juni 2007 @ 17:01
En Alonso heeft P1
vosssvrijdag 8 juni 2007 @ 17:01
quote:
Op vrijdag 8 juni 2007 17:00 schreef HPoi het volgende:
KUT MAC's!
Met Mozilla werkt het hier
HPoivrijdag 8 juni 2007 @ 17:01
NEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!
Bernard0svrijdag 8 juni 2007 @ 17:02
quote:
Op vrijdag 8 juni 2007 17:01 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
Toch raar dat Spyker niet meer rondes rijdt.. Zo druk op de baan is het nu ook weer niet volgens mij en 'concurrenten' Super Aguri, STR, Toyota en BAR rijden totnogtoe veel meer rondes..

Sutil nu net weer de baan op overigens..
Ja het is jammer. Maar laten we de berichten afwachten van hoe of wat. Bovendien kunnen ze in VT2 en 3 ook nog rijden. En VT1 is nog een half uurtje.
voyeurvrijdag 8 juni 2007 @ 17:03
Alonso vliegt nu!
Bernard0svrijdag 8 juni 2007 @ 17:04
Alonso gaat zeker hard ja. Gelukkig heb ik hem in me managerteam bij RTLGP. Voor de rest is het een knakker.
HPoivrijdag 8 juni 2007 @ 17:04
Alonso in die MAUER! (ohnee, toch niet)
Bernard0svrijdag 8 juni 2007 @ 17:04
Komt nog wel Hpoi!
voyeurvrijdag 8 juni 2007 @ 17:05
Hamilton weer op de baan.
Bernard0svrijdag 8 juni 2007 @ 17:06
Sutil nog maar op 1tiende van Albers. MAAR Albers nu al veel beter dan in alle vorige VT's van vorige grand prix'. Heeft hij het lek dan toch gevonden?
vosssvrijdag 8 juni 2007 @ 17:06
quote:
Op vrijdag 8 juni 2007 17:04 schreef Bernard0s het volgende:
Komt nog wel Hpoi!
Laten we daar met zn allen maar op hopen
Googolplexianvrijdag 8 juni 2007 @ 17:06
Doet die Davidson toch weer leuk
vosssvrijdag 8 juni 2007 @ 17:07
quote:
Op vrijdag 8 juni 2007 17:06 schreef Bernard0s het volgende:
Sutil nog maar op 1tiende van Albers. MAAR Albers nu al veel beter dan in alle vorige VT's van vorige grand prix'. Heeft hij het lek dan toch gevonden?
Had Albers een lek dan? Ja dan vind ik het niks gek! Met lekke banden kan je niet keihard rijden!!!!!!!
vosssvrijdag 8 juni 2007 @ 17:07
Harley op P10
vosssvrijdag 8 juni 2007 @ 17:09
Heidi kan toch eik dit seizoen verassend goed mee vind ik
HPoivrijdag 8 juni 2007 @ 17:09
die Sutil rijd maar door en door
voyeurvrijdag 8 juni 2007 @ 17:10
Wat deed Hamilton in sector3? 10 seconden extra.
ElmarOvrijdag 8 juni 2007 @ 17:10
quote:
Op vrijdag 8 juni 2007 17:09 schreef vosss het volgende:
Heidi kan toch eik dit seizoen verassend goed mee vind ik
Het is ook best een goede coureur. Al is hij in mijn ogen geen WK-materiaal.
vosssvrijdag 8 juni 2007 @ 17:11
quote:
Op vrijdag 8 juni 2007 17:10 schreef ElmarO het volgende:

[..]

Het is ook best een goede coureur. Al is hij in mijn ogen geen WK-materiaal.
Nee, maar dat is Albers ook niet
Bernard0svrijdag 8 juni 2007 @ 17:12
Hehe, Albers weer naar buiten
ElmarOvrijdag 8 juni 2007 @ 17:12
quote:
Op vrijdag 8 juni 2007 17:11 schreef vosss het volgende:

[..]

Nee, maar dat is Albers ook niet
Ik schat Heidfeld toch wel wat hoger in dan Albers.
voyeurvrijdag 8 juni 2007 @ 17:12
WK materiaal of niet, Albers is iig weer op de baan en Sutil heeft tot nu zijn tijd niet kunnen verbeteren.
vosssvrijdag 8 juni 2007 @ 17:13
quote:
Op vrijdag 8 juni 2007 17:12 schreef ElmarO het volgende:

[..]

Ik schat Heidfeld toch wel wat hoger in dan Albers.
Ik sc hat Heidi ergens rond P-5 en Albers ergens rond P-laatste
Bernard0svrijdag 8 juni 2007 @ 17:13
quote:
Op vrijdag 8 juni 2007 17:07 schreef vosss het volgende:

[..]

Had Albers een lek dan? Ja dan vind ik het niks gek! Met lekke banden kan je niet keihard rijden!!!!!!!
Heel flauw
Bernard0svrijdag 8 juni 2007 @ 17:13
quote:
Op vrijdag 8 juni 2007 17:13 schreef vosss het volgende:

[..]

Ik sc hat Heidi ergens rond P-5 en Albers ergens rond P-laatste
Ik schat Heidfeld ook op P5 met een BMW
Bernard0svrijdag 8 juni 2007 @ 17:14
Albers verbetert zich, mooi
vosssvrijdag 8 juni 2007 @ 17:15
Beide McLarens in de 17.... en Massa maar roepen dat komende 2 races voor de Ferrar's waren

Vooralsnog iig niet meneer Massa
ElmarOvrijdag 8 juni 2007 @ 17:16
quote:
Op vrijdag 8 juni 2007 17:14 schreef Bernard0s het volgende:
Albers verbetert zich, mooi
Al heeft Spyker voorlopig toch zowat een seconde achterstand op Sato. Toch wel te hopen dat ze dichterbij kunnen komen.
Bernard0svrijdag 8 juni 2007 @ 17:16
quote:
Op vrijdag 8 juni 2007 17:16 schreef ElmarO het volgende:

[..]

Al heeft Spyker voorlopig toch zowat een seconde achterstand op Sato. Toch wel te hopen dat ze dichterbij kunnen komen.
Ja maar ze komen dichterbij de top. Die SA's en STR's komen ze dan vanzelf wel tegen. Ik verwacht niet dat Spyker over 5 races al sneller is dan STR, vooruitgang is op dit moment genoeg.
Bernard0svrijdag 8 juni 2007 @ 17:17
quote:
Op vrijdag 8 juni 2007 17:15 schreef vosss het volgende:
Beide McLarens in de 17.... en Massa maar roepen dat komende 2 races voor de Ferrar's waren

Vooralsnog iig niet meneer Massa
It's only friday.
Bernard0svrijdag 8 juni 2007 @ 17:18
Toyota doet het gewoon goed op dit moment, moet gezegd worden.
Bernard0svrijdag 8 juni 2007 @ 17:20
En Toyota maakt ontzettend veel rondjes.
MaximusF1vrijdag 8 juni 2007 @ 17:23
Alonso net niet in de muur.
Bernard0svrijdag 8 juni 2007 @ 17:24
Jammer. Hoe weet je dat?
Bernard0svrijdag 8 juni 2007 @ 17:24
Wow, goed rondje van Speed
MaximusF1vrijdag 8 juni 2007 @ 17:24
Net gezien...
Bernard0svrijdag 8 juni 2007 @ 17:26
Beter dat je dat kan zien, ik niet
MaximusF1vrijdag 8 juni 2007 @ 17:27
Räikkönen even bochtje afgesneden...
vosssvrijdag 8 juni 2007 @ 17:28
quote:
Op vrijdag 8 juni 2007 17:24 schreef MaximusF1 het volgende:
Net gezien...
Waar zie je dat als ik vragen mag?
Bernard0svrijdag 8 juni 2007 @ 17:28
Wurz netjes
Googolplexianvrijdag 8 juni 2007 @ 17:28
lol Satosan
Bernard0svrijdag 8 juni 2007 @ 17:28
KutSato...
ElmarOvrijdag 8 juni 2007 @ 17:29
Sato klimt naar plek zeven.

Ralf nu sneller.
Bernard0svrijdag 8 juni 2007 @ 17:30
McLaren bovenaan, Ferrari paar tienden daaronder.
Spyker iets verbeterd t.o.v. Monaco en Barcelona.
Dat zijn de conclusies tot nu toe over VT1.
Bernard0svrijdag 8 juni 2007 @ 17:30
Webber!
vosssvrijdag 8 juni 2007 @ 17:31
SA ook gewoon goed. Dat concludeer ik ook uit VT1
ElmarOvrijdag 8 juni 2007 @ 17:34
Uitslag van de eerste vrije training.

Googolplexianvrijdag 8 juni 2007 @ 17:34
zozo

Alonso beduidend sneller dan Lewis
Ralf sneller dan Trulli
Albers sneller dan Sutil
Raikkonen sneller dan Massa
Googolplexianvrijdag 8 juni 2007 @ 17:36
effe tussendoor en een beetje offtopic:
quote:
Team Nederland op zoek naar nieuw teamlid
Team Nederland is op zoek naar een nieuw teamlid. In samenwerking met OTTO Work Force zoekt de renstal een 'gofor', een algemeen team-assistent die het team kan ondersteunen in al haar activiteiten.

Rol
Van het schoonmaken van de pitbox, garage en raceauto, het helpen opbouwen en afbreken van de pits, stickeren, helpen met de banden, inpakken en uitpakken, helpen met de voorraad en onderdelen maar ook monteurs werk, sleutelen en daadwerkelijk een belangrijke rol bij de pitstop.
vosssvrijdag 8 juni 2007 @ 17:40
Wat moet je voor zoiets kunnen en wat zou je ermee verdienen?
ElmarOvrijdag 8 juni 2007 @ 17:42
Vol.

Formula 1 Grand Prix du Canada 2007 #2