quote:Op zondag 15 april 2007 19:20 schreef PieterBas het volgende:
Net terug uit Rotterdam. Mijn vader heeft 4.30 gedaan over de marathon...maar moest van af de 35km al verplicht wandelen van de organisatie. Een eindsprint of een snel tempo werd afgeraden.
In mijn ogen ook de meeste logische besluit. Op Teletekst en van omstanders gehoord dat er al 19 mensen naar het ziekenhuis moesten vanwege de hitte.. en dat waren niet alleen lopers.
wat een timing, ik wou net reageren, maar het "oude" topic was vol. dus gelijk maar een nieuwe aangemaaktquote:
offtopic.. Ik dacht.. ik heb de laatste post, dan ben je toch wel een beetje verplicht om een nieuwe aan te makenquote:Op zondag 15 april 2007 19:27 schreef Sehnsucht het volgende:
[..]
wat een timing, ik wou net reageren, maar het "oude" topic was vol. dus gelijk maar een nieuwe aangemaakt![]()
Aan de ene kant vond mijn vader het verstandig.. aan de andere kant baalde hij verschrikkelijk want na maanden trainen.. en dan op 35 km punt te horen krijgen dat je alle nog maar mag wandelenquote:Op zondag 15 april 2007 20:00 schreef Grumpey het volgende:
wel wijs besluit van Rotterdam, alleen ergens denk ik wel dat je er als recreant ook zelf bij bent. Ergens ontneem je als organisatie ook mensen de kans om de marathon te kunnen lopen na maandenlange trainingen vaak.
Ga zelf overigens volgende week waarschijnlijk meelopen met de Geinloop in Amsterdam, 10 km.
sterkte met je beenquote:Op zondag 15 april 2007 23:00 schreef annoh het volgende:
Ik vind het echt zielig van voor de mensen die maandenlang getraint hebben voor rotterdam. Wie verwacht nou zulk weer in april? Ik hoorde van een vriend (die de marathon zelf wel uit heeft kunnen lopen) dat er na 6 km al mensen neergingen, waar de EHBO dan bij moest komen. Dan denk ik wel: tsja, als het na 6km al mis gaat... Maargoed, er vallen natuurlijk ook bij een temperatuur van 18 graden mensen uit.
Over mijn eigen hardlopen: mijn been doet nog steeds pijn, en ik denk echt dat ik me verstapt heb in Utrecht. Vandaag heb ik wel een flink stuk gefietst, maar ik hoop snel weer te kunnen lopen.
Klopt, wat dat betreft heeft Nijmegen ook een precedent geschapen natuurlijk. Een mens kan heel diep gaan en zijn eigen grenzen ver overschrijden, dan moet je als organisatie soms ingrijpen, hoe jammer dat ook is voor diegenen die zichzelf wel goed kennen en weten hoe ver ze kunnen gaan.quote:Op zondag 15 april 2007 23:27 schreef p-etr-a het volgende:
Het is inderdaad balen voor degenen die lang en hard hebben getraind! Ik denk dat het bij een kleiner evenement niet was gebeurd, maar dat een marathon met de naam als die van Rotterdam zich geen 'ongelukjes' als bij de Nijmeegse vierdaagse kan veroorloven. En de kans erop is bij zoiets groots, waaraan denk ik meer slecht getrainde mensen meedoen, natuurlijk ook hoger.
Woon je in Rotterdam (Feyenoord)? Daar is het op dit moment juist koud, dus ideaal weer om te lopen.quote:Op maandag 16 april 2007 19:50 schreef jorienvdherik het volgende:
Wou eigenlijk vanavond lopen, maar wat te warm.
morgen om 6.30 lopenwat heb ik voor tijd afgesproken zeg
![]()
Ridderkerk. We hadden toch besloten om vanavond te gaan. En had een mooie route gemaakt , weer langs de snelweg ook maar dan nu andersom. was van 20.30 tot 21.30 onderweg. 8 kilometer gelopen in 59 minuten zonder 1 pauze. Voor mij doen is dat toch wel goedquote:Op maandag 16 april 2007 19:56 schreef sempron2400 het volgende:
[..]
Woon je in Rotterdam (Feyenoord)? Daar is het op dit moment juist koud, dus ideaal weer om te lopen.
3 tot 4 keer in de week.. met uitzondering naar 5.. In de lente en zomer zakt de frequentie naar 3-4 keer. In de winter en de herfst loop ik 5 keer in de week.quote:Op dinsdag 17 april 2007 15:45 schreef Gelderland het volgende:
Hoevaak lopen jullie eigenlijk hard? Of anders gezegd: wat is goed voor je? Ik doe nu 3x per week intervaltraining (hiit), train 1x voor voetbal (is eigenlijk heeel laag niveau) en speel 1 voetbalwedstrijd (ook geen denderend niveau, senioren)… Ben dus sowieso wel 5 vd 7 dagen 'iets' aan het doen…
Wie heeft zich er al voor opgegeven? Ik iig, maar weet niet of er meer zijnquote:in dat geval wil ik wel mijn PR hier kwijt hoor....maar is het niet leuker om gewoon met een zo'n groot mogelijke groep voor de Dam tot Dam op te geven? Waarbij in de OP wordt aangegeven wat ieders (net iets te hoge) doel is, en dat we elkaar dan kunnen controleren/motiveren/aansporen om dat doel te halen.
Dat is wat bruikbaarder en voor iedereen ook leuk om mee te doen en mee te pronken
En de Dam tot Dam is toch wel leuk om mee te doen, maar kan ook ander evenement zijn als dat handiger is natuurlijk
Ik loop, naja liepquote:Op dinsdag 17 april 2007 15:45 schreef Gelderland het volgende:
Hoevaak lopen jullie eigenlijk hard?
Ik loop deze keer de businessloop met 49 collega's. Sinds afgelopen weekend is de businessloop trouwens al vol, ons 6de team staat nu op een reservelijst.quote:Op dinsdag 17 april 2007 16:06 schreef LedZep het volgende:
Twee topics terug zei Grump:
[..]
Wie heeft zich er al voor opgegeven? Ik iig, maar weet niet of er meer zijn. Als er animo is kunnen we wellicht een mini-fok-damloop meet gehouden worden
. Maar de inschrijving is bijna vol zoals bekend, dus snel inschrijven is wel noodzakelijk.
Pech voor je, de komende dagen blijft het fris en rond zondag gaan de temperaturen weer omhoogquote:Op woensdag 18 april 2007 06:24 schreef Jerommeke.nl het volgende:
Ik zou graag een verzoekje willen indienen: lagere temperaturen a.s. zondag
Om 12 uur ben ik binnen, als alles meezit. Maar toch, ah toe, ah toequote:Op woensdag 18 april 2007 06:43 schreef Flashwin het volgende:
[..]
Pech voor je, de komende dagen blijft het fris en rond zondag gaan de temperaturen weer omhoog![]()
Streeftijd voor Damloop is voor mij 1:10 en voor halve marathon Amsterdam (daar doe ik dus ook aan meequote:Op woensdag 18 april 2007 12:15 schreef Grumpey het volgende:
dit zal in de volgende OP worden toegevoegd:
--------------------------------------------------
Evenementen waar wij aan meedoen
Geinloop, Amsterdam, 10 km (22 apr):
Grumpey (38:30)
Dam tot Damloop, Amsterdam, 16,1 km (23 sep):
Annoh (1:30:00), LedZep, Raphaelo29 (1:15:00)
Halve marathon Amsterdam, 21,1 km (21 okt):
Annoh, Grumpey
--------------------------------------------------
uiteraard hoor ik graag van iedereen die dat leuk vindt waar ie aan meedoet en het doel enz. Lekker compleet overzicht is wel tof, zodat iedereen ook kan zien waar iedereen mee bezig is en op welk niveau enzo
edit:
sowieso de OP even een pimp-actie laten ondergaan, zeg maar wat jullie er van vinden(te zien door de tekst te plakken in een preview post hier bij fok)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |