Verder zit natuurlijk de Electronic Entertainment Expo eraan te komen. Deze beurs zal van 14 tot en met 16 mei in Los Angeles gehouden worden. Nintendo heeft een speciale informatiesite opgezet waar we de laatste ontwikkelingen kunnen volgen. Van de volgende spellen is door Nintendo bevestigd dat ze getoond gaan worden:
Er zijn bovendien geruchten dat er een Pilot Wings game getoond gaat worden.
Capcom heeft bevestigd met de volgende games aanwezig te zijn:
Konami heeft naast het uitlenen van de MGS-licensie aan Nintendo een nieuw deel van de Teenage Mutant Ninja Turtles-franchise in de maak.
Sega zal aanwezig zijn de volgende spellen:
Namco zal de volgende games tonen:
Na een lange afwezigheid van door Square uitgebrachte games op een Nintendo-platform zal Square Enix USA Final Fantasy Crystal Chronicles uit gaan brengen op de gamecube. Ook dit spel zal getoond worden op de E³.
Bovenstaande opsomming was een selectie en voor een compleet overzicht van alle bevestigde games die getoond gaan worden verwijs ik jullie naar de bron.
Eerdere delen in deze reeks
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Belangrijke aankomende releases:
Overzicht releasedates:
US of JAP spellen op je PAL Gamecube spelen:
On-line winkels:
Allereerst benodigd voor correcte prijsinterpretatie:
Onderstaande lijst deels met dank aan de gasten op GOT:
On-line spelen met de gamecube:
Om on-line te kunnen spelen heb je allereerst een modem nodig. Deze komt in twee smaken: de 56k modem en de breedband modem. Beide modems kosten ¤49,95 in de winkel. Het enige spel waar je vooralsnog mee on-line kunt is Phantasy Star Online, wat ¤59,95 kost. Je betaalt ¤8,95 per maand om on-line te kunnen spelen en je kunt dit via creditcard en bank/giro betalen.
quote:Top Henk
Op donderdag 1 mei 2003 20:48 schreef Vagere_Hein het volgende:
zo, en dan is het nu tijd om te gaan koken
zo ons doosje verpesten...
volgens mij zijn er velen die dat lelijk en totaal overbodig vinden
Ze proberen zeker PC-Gamer na te doen (ofzoiets ong) na te doen?
quote:
Mario Golf: Toadstools Tour eind juni in de VSHoewel Mario een geboren platformheld is, houdt onze loodgieter zich in zijn vrije tijd ook bezig met andere zaken dan paddestoelen de kop in drukken. Zo raced hij graag in zijn Kart, speelt hij zo nu en dan een spannende match Tennis en soms gaat er voor Mario niets boven een potje golf. Dit liet hij op de N64 en de GameBoy reeds zien met Mario Golf en op de GameCube keert hij wederom terug naar deze hobby.
Vandaag is de titel van Mario Golf op de GameCube bekend gemaakt, namelijk Mario Golf: Toadstools Tour. Ook is bekend dat de game op 30 juni in Amerika zal verschijnen. Wanneer we het spel echter in Europa kunnen verwachten is nog de vraag, maar we hopen alvast dat we niet al te lang moeten wachten. Want er gaat niets boven een potje golf op z'n tijd.
Bron: www.gamers.nl
quote:Eind dit jaar al!
Metal Gear Solid The Twin Snakes combines the thrilling story of the original Metal Gear Solid game with the jaw-dropping graphics and unparalleled gameplay found in Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty. The game is scheduled to ship later this year in North America and Europe, followed by the Japanese launch in early 2004.
Ik vind dat wel een goede tactiek, games in het geheim ontwikkelen en pas onthullen als ze bijna af zijn! Hoeven we minder lang te wachten.
quote:Die info heeft gamers.nl van de Amerikaanse online ''Bart Smit'' gehaald, geloof er dus niks van dat Mario Golf al op 30 juni in de VS te krijgen zal zijn...
Mario Golf: Toadstools Tour eind juni in de VS
Zit toch meer te wachten op info over Mario Tennis eigenlijk
Is echt een topspel, erg mooi ook
Zelda: nog 2 uurtjes en dan kan ik het spelen
quote:er ging al een rumoer rond dat silicon knights aan iets geheims aan het werken waren
Op vrijdag 2 mei 2003 09:13 schreef Strolie75 het volgende:[..]
Eind dit jaar al!
![]()
![]()
![]()
Ik vind dat wel een goede tactiek, games in het geheim ontwikkelen en pas onthullen als ze bijna af zijn! Hoeven we minder lang te wachten.
quote:E3 vrees ik
Op vrijdag 2 mei 2003 14:00 schreef gieling.com het volgende:
is er eigenlijk al iets bekend over animal crossing 2, die wouden ze nam,elijk on-line laten gaan én in europa uitbrengen....
quote:Die over 2 weken begint
Op vrijdag 2 mei 2003 14:28 schreef G1Ace het volgende:[..]
E3 vrees ik
quote:Heb zin in
Op vrijdag 2 mei 2003 15:17 schreef febster het volgende:[..]
Die over 2 weken begint
![]()
Dit is aardig bedragje natuurlijk en ik kan de komende tijd ook niet gaan werken om nog wat meer bij te verdienen naast mijn studiefinanciering. Dus wsl kan ik pas over een maand of 2/3 weer eens een nieuwe game kopen naast Zelda. Raden jullie het mij aan om, ondanks dit 'probleem' toch een Gamecube te kopen of zeggen jullie "je kan het beter laten als je het niet helemaal zeker weet"??
quote:Tja ik ben Nintendo'er in hart en nieren dus prioriteiten stellen tussen stappen en mijn Nintendo is geen punt van discussie
Op vrijdag 2 mei 2003 15:49 schreef MK9 het volgende:Raden jullie het mij aan om, ondanks dit 'probleem' toch een Gamecube te kopen of zeggen jullie "je kan het beter laten als je het niet helemaal zeker weet"??
Kijk anders op ebay marktplaats en dat soort dingen, misschien hoef je dan niet te kiezen
quote:Als je oricana of time al een keer heb uitgespeeld zal ik het niet doen, maar heb je dat nog niet dan zal ik het wel doen, want je hebt erg lang nodig om alles uit te spelen,
Op vrijdag 2 mei 2003 15:49 schreef MK9 het volgende:
Raden jullie het mij aan om, ondanks dit 'probleem' toch een Gamecube te kopen of zeggen jullie "je kan het beter laten als je het niet helemaal zeker weet"??
Of zoek een 2e hands gamecube en/of 2e hands spellen erbij
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |