dat is goed nieuws bij slecht nieuws clauwhee.quote:Op maandag 12 februari 2007 14:11 schreef clauwheee het volgende:
*Plof*!
Hoest hier? Huis is verkocht (binnen een week..!). Dus dat is goed nieuws. Nu moeten we alleen wel snel iets anders vinden allebei.
* clauwheee in stressmodus zit
nee we zijn lls nog aan checken. En we wachten zoiezo woensdag af want dan komen ze passen met de rolstoel en dan weet ik wanneer ik mijn nieuwe krijg en wat ik ermee kan. Ik heb echt geen idee nl waar ze mee aan komen zetten woensdag.quote:Op maandag 12 februari 2007 14:17 schreef Jelief het volgende:
Anitra ben je er nog uitgekomen met je bungalowpark?
oei, dat is kort zeg. dan moet je ook nog inpakkenquote:Op maandag 12 februari 2007 14:22 schreef clauwheee het volgende:
We gaan allebei eerst maar huren..maar daar moeten we erg ons best voor doen denk ik aangezien huren hier in de stad een hele klus is. Gelukkig hebben we allebei bijna 5 jr wachtpunten/wachttijd. Geen idee of dat genoeg is. Je zou denken van wel..maar toch. Gooi er vandaag of morgen ook maar ff een belletje tegenaan denk ik.
20 mrt moeten we hier uit zijn lady...klinkt lang, een maand, maar is voor mn gevoel stiekem niet zo!
ey het is wel jouw bankje geworden hoorquote:Op maandag 12 februari 2007 14:17 schreef lady-wrb het volgende:
welja gooi m lekker dicht als ik zit te posten
Euh ja, mijn gedachtequote:Op maandag 12 februari 2007 14:24 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
oei, dat is kort zeg. dan moet je ook nog inpakken
quote:Op maandag 12 februari 2007 14:25 schreef _evenstar_ het volgende:
Dan gaan ik lekker voor ujullie koken![]()
en ammen en djulian samen pele![]()
en djen die sop ik in het zwembad![]()
dat wordt rick die er achteraan rent ( zetten hem wel lekker aan het werkquote:Op maandag 12 februari 2007 14:27 schreef Anitra het volgende:
[..]
Djen hoeven we ons geen zorgen om te maken idd, die zal wel de hele dag het zwembad in willen.
Ik ben zo benieuwd hoe Arwen en Djulian op elkaar reageren nu Arwen loopt.
* lady-wrb schiet gezellig mee, want wij moeten ook nog inpakkenquote:Op maandag 12 februari 2007 14:26 schreef clauwheee het volgende:
[..]
Euh ja, mijn gedachte
* clauwheee nog meer in stressmodus schiet
We zijn er al een hele tijd mee bezig maar nu het advies van de arts van de gemeente binnen is gaat alles ineens heel snel. Ik heb ook het gevoel dat het over een ander gaat en hou het ook zo want zodra ik denk dat het over mij gaat begin ik te jankenquote:Op maandag 12 februari 2007 14:32 schreef Martineke het volgende:
das snel Clauwhee, je huis verkochten wel snel eruit zeg
zou ik ook van in de stressmodus schieten.
Anitra krijg je een rolstoel? sorry hou weinig bij hier t klinkt indd net of het over een ander gaat. wel fijn dat het allemaal snel gaat (ook met gemeente en zo), je hoort soms verhalen over dat dat jaaaaaaaaaaaaaaaaaren kan duren.
Mar of SC, beterschap met je voet.
als kind was ik helemaal gek van de kleuren uit die tijd. oranje en bruin, geel en paars alleen dat ganzenpoepgroen van de jaren 70 kan ik nog steeds niet waarderen. dat zat bij ons in de woonkamer tegen een muurtje.quote:Op maandag 12 februari 2007 14:47 schreef Rottdog het volgende:
Die bussen herinneren me weer aan vroeger![]()
quote:Op maandag 12 februari 2007 15:09 schreef Brighteyes het volgende:
Behang in de badkamer? Is dat handig?
Of is dat speciaal waterbestendig behang?
Nou eh ja... juist als mod van het klusforum.quote:Op maandag 12 februari 2007 15:13 schreef lady-wrb het volgende:
[..]en dat vraagt een moderator van het klusforum
ach met een beetje goede ventilatie en een goed vinylbehangetje moet dat toch wel kunnen?
Dat was volgens mij vroeg gratis, maar tegenwoordig? Volgens moet je tegenwoordig voor elke bankhandeling betalen Bar, service kennen ze niet meer.quote:Op maandag 12 februari 2007 15:27 schreef _Bar_ het volgende:
ik heb nog nooit moeten betalen om geld te storen, volgens mij weten....
Dat was ook m ijn gedachte. Maar, ik zal, als ik in de stad ben eens langs gaan om te vragen.quote:Op maandag 12 februari 2007 15:42 schreef phluphy het volgende:
[..]
Dat was volgens mij vroeg gratis, maar tegenwoordig? Volgens moet je tegenwoordig voor elke bankhandeling betalen Bar, service kennen ze niet meer.
Ja, ik weet het eigenlijk ook nog niet goed hoor. Misschien met een laag vernis erover?quote:Op maandag 12 februari 2007 15:28 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Nou eh ja... juist als mod van het klusforum.
Omdat ik weet dat je dat met normaal behang toch beter niet kan doen tenzij je een enorme windtunnel installeert in combinatie met een permanent open raam.Maar mss dat ze dat in Belgie anders doen
In Engeland heeft men vloerbedekking in het toilet en in de badkamerdus ik kijk nergens meer van op.
en als ze het willen verkopen zet jij het wel in vraag en aanbod he?quote:Op maandag 12 februari 2007 16:01 schreef Jelief het volgende:
Anitra, het is ook heel wat als je ineens wel de aanpassingen krijgt die je nodig hebt. Zolang de 'officielen' nog niet erkennen dat je het nodig hebt, hoef je dat zelf ook niet te doen.
Die bussen staan volgens mij nog wel in het keukenkastje van mijn schoonmoeder p)
Zij zijn in 73 getrouwd dus de meeste inboedel stamt(stamde) uit die tijd. Toen ik daar voor het eerst kwam zo'n 14 jaar geleden was de muur nog oranje en hing er in de vestibule een oranje-rode lamp, De eettafel was donkerbruin en de bank grenen. Het dressoir dat er nu nog steeds staat heeft van die vies-groene deurtjes,als ze die vervangen is hun interieur weer helemaal bij de tijd.
haha! joh, die gaan pas weg als ze uit elkaar vallen of als mijn schoonmoeder uit elkaar valtquote:Op maandag 12 februari 2007 16:04 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
en als ze het willen verkopen zet jij het wel in vraag en aanbod he?
Was het te pijnlijk voor je om dit te lezen?quote:Op maandag 12 februari 2007 15:42 schreef phluphy het volgende:
Lady-wrb, ik heb extreem slecht nieuws voor je.
Je zult niet veel meer van dat spul tegenkomen, dat staat namelijk allemaal al bij mijn zus!![]()
Volgens mij hebben jullie exact dezelfde smaak en voorkeuren. Zal ik eens polsen of ze er al op uitgekeken is?, ze heeft het al een jaar of zo.(bij mekaar gespaard via marktplaats/kringloopwinkels).
Het kan hoor, maar ik kan het me niet herrinneren of het moet ivm hier zeeland zijn... hier is men nog vaak niet zo moeilijk...quote:Op maandag 12 februari 2007 15:42 schreef phluphy het volgende:
[..]
Dat was volgens mij vroeg gratis, maar tegenwoordig? Volgens moet je tegenwoordig voor elke bankhandeling betalen Bar, service kennen ze niet meer.
Is er trouwens nog nieuws van je opa? En ook beterschap voor Mar hé!![]()
Ja gaat wel hoor, maar merk wel dat ik heel moe ben van alles. Moet wel ff doorzetten, want we zijn er nog lang nietquote:Op maandag 12 februari 2007 15:42 schreef phluphy het volgende:
Clauwhee, gefeliciteerd met de flitsverkoop van jullie huissie. Ik hoop dat jullie in staat zijn tijdig wat nieuws te vinden.... en dat inpakken komt vanzelf goed joh. Gaat het verder een beetje? De rand-omstandigheden zeg maar?![]()
Klinkt héél herkenbaar!quote:Op maandag 12 februari 2007 14:42 schreef Anitra het volgende:
[..]
We zijn er al een hele tijd mee bezig maar nu het advies van de arts van de gemeente binnen is gaat alles ineens heel snel. Ik heb ook het gevoel dat het over een ander gaat en hou het ook zo want zodra ik denk dat het over mij gaat begin ik te janken
Ja, dat had ik idd ook bedacht, een laag lak eroverheen, maar wat dan het beste is zou ik niet durven zeggen. Mss eens navragen in een behangzaak of zo. Of in een topicje in het klusforum hier.quote:Op maandag 12 februari 2007 15:55 schreef Bass-Miss het volgende:
[..]
Ja, ik weet het eigenlijk ook nog niet goed hoor. Misschien met een laag vernis erover?![]()
ik ben door de schok pas nu in staat te reagerenquote:Op maandag 12 februari 2007 16:29 schreef phluphy het volgende:
[..]
Was het te pijnlijk voor je om dit te lezen?![]()
![]()
![]()
stom!, ik kan het natuurlijk gewoon even aan mijnquote:Op maandag 12 februari 2007 18:39 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Ja, dat had ik idd ook bedacht, een laag lak eroverheen, maar wat dan het beste is zou ik niet durven zeggen. Mss eens navragen in een behangzaak of zo. Of in een topicje in het klusforum hier.
Maar op een ander zijn rekening storten is nog nooit makkelijk geweest.quote:Op maandag 12 februari 2007 16:35 schreef Kleintje het volgende:
Klopt, het lijkt wel of iedere handeling bij de bank geld kost.
Als je bij de rabobank geld wil storten op de raborekening van iemand anders dan moet je het geld in een machine smijten, dus het kost ze geen moeite... en voor zo'n storting betaal je 5!!!!! euro aan kosten!
ABN amro rekenent volgens mij nog meer aan kosten...
"Onze" Rabo heeft het wel eens geweigerd !! Aan de balie dan. Moest persé via zo'n kastje in de muur, waar je dan weer tig formulieren voor moest invullen.quote:Op maandag 12 februari 2007 18:42 schreef Brighteyes het volgende:
Als je op je eigen rekening wil storten is dat gratis bij de rabo, maar je moet wel je pas bij je hebben.
Ja, ik zie nog wel. Eerst eens goed bekijken wat ik juist wil. Het groene bad hebben we vorige week naar boven gesleurd.quote:Op maandag 12 februari 2007 18:39 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Ja, dat had ik idd ook bedacht, een laag lak eroverheen, maar wat dan het beste is zou ik niet durven zeggen. Mss eens navragen in een behangzaak of zo. Of in een topicje in het klusforum hier.
Het zou meer met groentinten moeten zijn of zwart-wit (ecru), anders gaat het een veel te gekleurde boel worden vrees ik.quote:
Ook niet met een laag vernis over dan?quote:Op dinsdag 13 februari 2007 19:40 schreef lady-wrb het volgende:
wat goed livelinkgefeliciteerd!
ik heb het hier nog even aan de behangspecialist voorgelegd, maar behangen in de badkamer is eigenlijk onmogelijk.
hij zegt dat je dan vinylbehang moet nemen, maar of je dat in retro hebt......quote:Op dinsdag 13 februari 2007 19:50 schreef Bass-Miss het volgende:
[..]
Ook niet met een laag vernis over dan?![]()
De vloer moeten we ook zien te behandelen, da's zo een mooie houten vloer.
Zie, ik ben toch niet echt helemaal gek he!quote:Op dinsdag 13 februari 2007 19:40 schreef lady-wrb het volgende:
wat goed livelinkgefeliciteerd!
ik heb het hier nog even aan de behangspecialist voorgelegd, maar behangen in de badkamer is eigenlijk onmogelijk.
Is vinylbehang van dat behang dat je rechtstreeks op de muur moet plakken?!quote:Op dinsdag 13 februari 2007 19:56 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
hij zegt dat je dan vinylbehang moet nemen, maar of je dat in retro hebt......
lakken zou misschien kunnen, maar op de naden wordt moeilijk ivm vocht.
Hahaha ja dat dacht ik alquote:Op dinsdag 13 februari 2007 20:12 schreef Bass-Miss het volgende:
Leuk, Syrena!
Alleen te roze voor bij mijn groen bad en lavabo.
Ik heb de herhaalde oproep al binnenquote:Op dinsdag 13 februari 2007 21:05 schreef Vicky het volgende:
Oehh lekker Bar!
Ik werd vandaag weer met mijn neus op de feiten gedrukt.. jaja.. ik word 30 dit jaar.. En daar lag een prachtige brief van Stichting SBBW.. oftewel, baarmoederhalskankeronderzoek...
Krijg binnenkort de oproep..
Dankje wel... ik probeer morgenmiddag nog te posten als ik weer terug ben op mn werk.quote:Op dinsdag 13 februari 2007 20:55 schreef Vicky het volgende:
Spannend Diaan. Zal voor je duimen morgen!
We hebben hetzelfde bouwjaar dus!quote:Op dinsdag 13 februari 2007 21:46 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Dankje wel... ik probeer morgenmiddag nog te posten als ik weer terug ben op mn werk.
Carnaval... daar doen wij niet aan. Twan gaat zaterdag wel met zn vader naar de optocht.
Anitra...ik ben ook een beetje oude doos hier vergeleken met de anderen. Ik word dit jaar 34. Maar ik voel me ook veel jonger hoor..![]()
Zijn we allebei de oude dozen hier nu...quote:
Ik blijf herhaalde oproepen krijgenquote:Op dinsdag 13 februari 2007 21:16 schreef Syrena het volgende:
[..]
Ik heb de herhaalde oproep al binnen![]()
Geboortejaar?quote:Op dinsdag 13 februari 2007 21:59 schreef lady-wrb het volgende:
ik ben hier volgens mij een van de oudsten.
Laat jij dat onderzoek nooit doen? Ik vind dat ze vrouwen vanaf 30 jaar ook moeten oproepen voor borstonderzoek. Je hoort zovaak dat vrouwen die jong zijn en borstkanker krijgen er veel meer last van hebben.quote:Op dinsdag 13 februari 2007 22:00 schreef Leah het volgende:
[..]
Ik blijf herhaalde oproepen krijgen. Terwijl ik toch al jaren braaf het vakje aanvink dat ze me niet meer op hoeven te roepen. Maar vrolijk komt er elk half jaar weer 1.
dat vraag je toch niet aan een dame?quote:
Ach natuurlijk welquote:Op dinsdag 13 februari 2007 22:02 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
dat vraag je toch niet aan een dame?![]()
maar het slingert hier wel ergens rond. ik had het er al uitgewikied, maar toen wiki terziele ging stond het er ineens weer in
Jawel hoorquote:Op dinsdag 13 februari 2007 22:02 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Laat jij dat onderzoek nooit doen? Ik vind dat ze vrouwen vanaf 30 jaar ook moeten oproepen voor borstonderzoek. Je hoort zovaak dat vrouwen die jong zijn en borstkanker krijgen er veel meer last van hebben.
Ow okay, dat wist ik niet. Het is helemaal duidelijk nu.quote:Op dinsdag 13 februari 2007 22:05 schreef Leah het volgende:
[..]
Jawel hoor. Maar vanwege DESdochterschap gebeurt dat ieder jaar bij de gyn
. Ik ben een enorm voorstander van dat onderzoek, bij mij was het flink mis, al voordat ik in het bevolkingsonderzoek viel.
quote:Op dinsdag 13 februari 2007 22:21 schreef kozakken het volgende:
Heu tuttebel Leah
Toch is het beleid daarop de laatste twee jaar veranderd Lady Wrb. Misschien eens navragen?quote:Op dinsdag 13 februari 2007 22:09 schreef lady-wrb het volgende:
ik heb de vorige keer overgeslagen. ik zie er de noodzaak wel van in, maar aan de andere kant: in mijn familie zit erfelijke borstkanker aan moeders kant en darmkanker aan vaders kant en daar wordt dan weer niet naar gekeken.
Ik heb een ex met B negatief. Die was zeer gewildquote:Op dinsdag 13 februari 2007 22:31 schreef livelink het volgende:
Ik snap eigenlijk niet wat je zegt, Kozakken. Met die bijtelling, bedoel ik.
Ik heb A-negatief. Geen idee of ze dat hard nodig hebben. Ik wil wel bloed geven en heb ook al een aantal keren me aangemeld via internet bij Saquin (of zoiets), maar nooit een reactie gehad.
Ik heb ook AB+quote:Op dinsdag 13 februari 2007 22:10 schreef lady-wrb het volgende:
he, ik ben ook bloeddonor. wat voor bloedgroep heb jij? ik schijn de minst voorkomende bloedgroep te hebben (AB+ ) maar of dat nou gewild is weet ik niet.
Eerst ging je bloed er sneller van stromen, daarna kon je het wel drinken? Zoiets?quote:Op dinsdag 13 februari 2007 22:36 schreef Leah het volgende:
Ik heb een ex met B negatief. Die was zeer gewild. Zijn bloed dan, de ex niet zo, daarom is het ook een ex
Nu wel.quote:Op woensdag 14 februari 2007 07:23 schreef lady-wrb het volgende:
bass miss, ken je deze behangetjes al?
Mij helpen de Magnesium/Calcium tabletten van Bional altijd erg goed. Zijn wel van die dikke knoeperds van tabletten.quote:Op woensdag 14 februari 2007 10:46 schreef _Bar_ het volgende:
Leuke lieve vis Lady_wrb heeft Luca leuk gedaan
Poeh, hoe krijg je een tril oog stil... mijn oog trilt gewoon al dagen...
Ow en vanavond ga ik langs opa
Ze rekenen begin zwangerschap vanaf de eerste dag van je menstruatie. Nou.... ik wil heel veel zeggen hoor, maar op dat moment was ik zeer zeker nog niet zwanger!quote:Op dinsdag 13 februari 2007 22:21 schreef kozakken het volgende:
Toen was ik achteraf (door de leukste bijtelling van je gehele zwangerschap) dus al zwanger.
wow coole behangetjes alhoewel m'n voorkeur naar geschilderde muren gaat hihiquote:
ze moet eigenlijk volgende week bevallen. ik hoop maar dat het kindje gezond is en m'n zus ook.quote:Op woensdag 14 februari 2007 12:13 schreef bixister het volgende:
sararaats, dat zal wel een zwangerschapsvergiftiging zijn, griezelig! ik hoop dat alles goed gaat en je straks tante bent van een gezond neefje of nichtje. hoeveel weken was je zus zwanger?
Ik moet zeggen dat het al vrij snel dudielijk was dat het goed was. De neuroloog was heel aardig en begripvol. Peaceman slaakte een zucht van opluchting... ik was er zelf eigenlijk niet zo heel veel mee bezig en had het idee dat mensen om mij zich er drukker om maakten dan ik zelf. Maar mijn hersenen zijn helemaal "gaaf".quote:Op woensdag 14 februari 2007 13:52 schreef Lishe het volgende:
Die vis, wat lief van Luca!
Diaan, wat een goed bericht!!! Viel het mee?
Mijn grootste hobby op het moment is Neopets. Ik moet neopunten verdienen om boektastische boeken te kopen. Ik wil namelijk de slimste neopet hebben die er is. Ben al aardig op weg (57 boektastische boeken gelezen, en degene die op 1 staat heeft er 72 gelezen).quote:Op dinsdag 13 februari 2007 22:53 schreef lady-wrb het volgende:
over hobby's gesproken, spuuglokje hoe is het met je hobby's? doe je nog wel eens aan figuurzagen en strijkkralen?
quote:Op woensdag 14 februari 2007 17:21 schreef Syrena het volgende:
En nu heb ik Valentijns-stress. Mijn haar wil niet, ik heb het vanmorgen gewassen en het is nu zo statisch als de pest. Dus het zit nu lekker uitermate truttig opgestokenen ik heb oorbellen in
ook truttig
(maar die kan ik nog uitdoen).
En nu ga ik op wankele wiebelhakken naar het station lopen. Met een zware tas. Zucht.
Leve de liefde!![]()
![]()
![]()
We hadden dus "maar" samen besloten om te trouwen, maar nu dus toch nog een echt aanzoekquote:Regen en wind vandaag. In plaats van zon met af en toe een briesje... Want dat is hoe wij samen zijn.... En al kunnen we ook zonder onze plannen wel op elkaar bouwen.... Wil je met me trouwen? Hou van je Kus
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wij doen er ook niet aan, maar dit had hij nodig dus ik dacht hey, die pak ik in
![]()
Die stoelen van de folder?quote:Op woensdag 14 februari 2007 21:40 schreef Rottdog het volgende:
Heeft helemaal niets gekregenhad nog wel zo zitten hinten op 2 stoelen van de Gamma
![]()
P_iglet thnx! je bent een schatquote:Op woensdag 14 februari 2007 22:55 schreef p_iglet het volgende:
verzekeringen hebben medische adviseurs die moeten dat snappen, maar hierbij ff de ondertiteling..
gedeeltelijk 2 keer aanwezig zijn van de binnenste (proximale) en buitenste (distale) teenkootjes (falanx) van de grote teen (hallux)
Nu geen enkele meerquote:Op donderdag 15 februari 2007 10:55 schreef syzo het volgende:
Bar...hoeveel politie busjes staan er nu? vertel vertel.
nog steeds de was niet opgehangen. Aardslui ben ik
Dat mag toch wel een keerquote:Op donderdag 15 februari 2007 10:55 schreef syzo het volgende:
Bar...hoeveel politie busjes staan er nu? vertel vertel.
nog steeds de was niet opgehangen. Aardslui ben ik
Dat is ook leuk en heel herkenbaar, misschien ene idee om een keer saampjes wat te maken? Als je met zijn 2-en bezig bent het vaak ook nog een harder.quote:Op donderdag 15 februari 2007 15:55 schreef LadyS het volgende:
Zelf kleding maken lijkt me ook leuk, alleen ik ben dan het type dat na een half broekje de boel in de hoek gooit en het teveel gedoe vindt om de boel weer te pakken... Maar om het te kunnen lijkt me wel erg leuk.. Net als breien.
Ja ik vind het super, ben echt aan aftellenquote:Op donderdag 15 februari 2007 19:44 schreef Nijna het volgende:
Hihi Bar, een echte carnavalster?
Ik ben blij dat het er hier weer opzit, voor mij dan (en het is nog niet eens begonnen).
Vandaag de hele dag gewerkt en ik ben moe tot de tiende macht.
Wel allemaal hele lieve peutertjes vandaag en ik kreeg allemaal kusjes toen ze naar huis gingen (incl schmink).
Hij deed niet eens moeilijk. Ik kreeg zo een nieuwe pot, ging opnieuw mengen en kreeg zo een nieuwe mee. Ook jammer.quote:Op donderdag 15 februari 2007 18:37 schreef syzo het volgende:
Kleintje ik kan wel ff wat leuks gebruiken...mag ik mee als je gaat ruilen?
Ja toch best jammer....ben zo sjacho geworden van dat lui zijn vandaag en dat rammelen dat ik wel ff zin heb om een potje onredelijk te doen.quote:Op donderdag 15 februari 2007 21:49 schreef Kleintje het volgende:
[..]
Hij deed niet eens moeilijk. Ik kreeg zo een nieuwe pot, ging opnieuw mengen en kreeg zo een nieuwe mee. Ook jammer.
en bedankt hequote:Op donderdag 15 februari 2007 22:07 schreef _Bar_ het volgende:
Lady-wrb mijn opa en oma kijken alleen al heel erg vreemd als hun mobieltje gaat, maar opnemen ho maar...![]()
Is het niet, maar ik riep altijd dat mijn moeder ubertruttig was!quote:Op donderdag 15 februari 2007 21:55 schreef lady-wrb het volgende:
sinds wanneer ben je truttig als je een naaimachine gebruikt
t is maar wat je in elkaar flanst.
dan ben ik vast ubertruttig, want ik heb er 3 en ik gebruik ze allemaal
quote:Op vrijdag 16 februari 2007 11:15 schreef Faja-Lobi het volgende:
Dit zal je maar gebeuren zeg!!
http://www.dumpert.nl/mediabase/10170/bd6a7233/index.html
Das nie echt, vorig jaar was er ook al zo`n grap op 3fm met Dolf Janssen.quote:Op vrijdag 16 februari 2007 11:15 schreef Faja-Lobi het volgende:
Dit zal je maar gebeuren zeg!!
http://www.dumpert.nl/mediabase/10170/bd6a7233/index.html
quote:Op donderdag 15 februari 2007 22:20 schreef lady-wrb het volgende:
mijnheeft er wel een leuke ringtone ingeknutseld.
ik heb nu de tune van het programma met de muis als ringtone
riep ik ook hoor toen ik op die leeftijd was. maar dat was meer omdat mijn moeder er echt geen hout van terechtbracht.quote:Op vrijdag 16 februari 2007 11:25 schreef Kleintje het volgende:
[..]
Is het niet, maar ik riep altijd dat mijn moeder ubertruttig was!
Die maakte alles zelf.
En toen was ik op de leeftijd dat ik dat truttig vond.
Dus toen mijn moeder me belde met de mededeling dat ze zo'n ding voor me had gekocht vertelde ze dus dat ik ubertruttig ging worden![]()
Ik stond vorige week bij de H&M te kwijlen boven een kindershirtje met doodskopquote:Op vrijdag 16 februari 2007 14:09 schreef lady-wrb het volgende:
ik zit op een cursus digitaliseren en mijn mede cursisten komen allemaal met bloemetjes, vlindertjes en winnie the pooh-borduursels.
ze waren diep geschokt toen ik met een enorme doodskop aankwam (nou is de gemiddelde leeftijd ook een eindje boven de 50
Nee dat ook niet! Hij is gewoon een moeilijke kerelquote:Op vrijdag 16 februari 2007 15:01 schreef lady-wrb het volgende:
ah vriendlief is van de roezeltjes en de strikjes?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |