FOK!forum / General Chat / FOK! voor FOK de kerstactie is van start
buzzermaandag 13 november 2006 @ 11:05
Het gaat dan eindeljik van start.
Na het brainstormen over welk doel we dit jaar zouden kiezen om geld voor in te zamelen, kwam vanuit de users het idee om stichting Fok te gaan steunen.

Behalve dat onze namen overeen komen, leek me dit een bijzonder goed doel om te steunen. De stichting zet zich in voor kinderen met taaislijm ziekte. Een relatief onbekende ziekte, met helaas een korte levensverwachting. Ik heb contact gelegd met het bestuur van de stichting, en zij waren gelijk razend enthousiast over . Omdat de ziekte relatief onbekend is, is het niet zo simpel voor de stichting (die geheel op vrijwilligers draait) om fondsen te werven.

Op mijn verzoek heeft de voorzitter een stukje geschreven over de stichting, die ik hier integraal plaats:
quote:
Beste mensen,

Graag informeer ik jullie over de doelstelling van de stichting Fibrosekinderen Op Kamp, kortom stichting FOK. Geweldig dat jullie je in gaan zetten voor onze stichting, zodat we weer veel mensen met Cystic Fibrosis blij kunnen maken!

Wat is Cystic Fibrosis?
Cystic Fibrosis is een ongeneeslijke, aangeboren aandoening, die bij één op de 3600 baby’s voorkomt. Jaarlijks worden er ongeveer 50 baby’s met Cystic Fibrosis geboren. Patiënten maken te taai slijm in hun hele lichaam, wat voornamelijk problemen geeft in de luchtwegen, de darmen, alvleesklier en lever. Ze kampen met klachten die steeds ernstiger worden en overlijden vrijwel zonder uitzondering op jonge leeftijd. De gemiddelde levensverwachting van een Cystic Fibrosis patiënt bedraagt 30 jaar. Dankzij intensieve medische zorg is de kwaliteit van leven van de Cystic Fibrosis patiënt tegenwoordig gelukkig veel beter dan in het verleden.

Cystic Fibrosis is een erfelijke ziekte. In Nederland is één op de dertig personen (ofwel een half miljoen mensen) drager van de erfelijke eigenschap die CF bepaald, het CF-gen.
Alléén wanneer beide ouders drager zijn van het gen, bestaat de kans dat hun kind de ziekte heeft. Die kans bedraagt 25 procent.

In de afgelopen 30 jaar organiseerde de stichting FOK vakantiekampen voor kinderen met CF, ook als er intensieve medische zorg nodig was. Daardoor hadden de CF-ers onderling plezier en konden ze ervaringen en verdriet delen. Tevens waren de ouders eens een week ‘vrij’ van de intensieve zorg.

Helaas is er echter nieuw medisch inzicht gekomen waardoor kinderen (maar ook oudere patiënten) in de toekomst van elkaar afgezonderd moeten worden. Dit houdt in dat kampen, maar ook andere gelegenheden waarbij veel CF patiënten bij elkaar komen, niet meer gehouden kunnen worden. Dat is voor heel veel patiënten echt een ramp, ze hadden veel aan het lotgenoten contact.

Omdat de ervaring van de kampen zo positief was heeft het bestuur van de stichting FOK besloten om door te gaan met het organiseren van activiteiten voor CF-ers.
We zijn bezig met twee verschillende projecten:

1. Verschaffen van toegang tot internet(primair in – kinder – ziekenhuizen) en daarmee onderlinge contacten mogelijk maken
2. Het organiseren van uitjes voor kinderen met broertjes of zusjes, vrienden en/of andere gezinsleden.

Hier volgt een korte toelichting op deze projecten:

Ad 1 :
Het verstrekken van apparatuur om middels tekst maar mogelijk ook met geluid en beeld met elkaar in contact te kunnen komen. Hoe dit precies vorm zal krijgen is nog niet duidelijk, maar gedacht kan worden aan het verstrekken van:
o hardware (PC’s en webcams),
o software (om met elkaar te kunnen spreken en elkaar te kunnen zien binnen een ‘veilige’ groep)
o zg. ‘breedband’ verbindingen.

Ad 2 :
We organiseren uitjes voor kinderen en jongeren met de juiste zorg. Dit met de hulp van een bestand van vrijwilligers, waarvan de meesten ervaren CF begeleiders.

Dit jaar hebben er acht uitjes plaatsgevonden. Tevens hebben we een kinderziekenhuis van laptops kunnen voorzien, waardoor de kinderen vanuit hun bed contact kunnen hebben met lotgenoten.
We zijn nu één jaar bezig met onze nieuwe projecten. Het is heel iets anders dan het organiseren van kampen, maar we zijn ervan overtuigd ook op deze manier veel mensen met CF blij te maken!

Heel, heel hartelijk bedankt voor jullie aktie.
Ontzettend veel succes en plezier!
Met vriendelijke groeten namens de stichting FOK,

Willeke Rasenberg
voorzitter
Als ik zie welk een enthousiasme de stichting uistraalt, kunnen wij natuurlijk niet achterblijven !
Vandaar ook de naam voor de actie: Fok! voor Fok

Wil je een bijdrage leveren voor deze stichting, stuur dan een mailtje naar fokvoorfok@gmail.com , dan krijg je een mailtje terug met het rekeningnummer waar je je geld op over kunt maken.
Iedereen die mee wil doen: bij voorbaat al heel hartelijk bedankt !!!!!!!

[ Bericht 0% gewijzigd door buzzer op 13-11-2006 12:56:55 ]
buzzermaandag 13 november 2006 @ 11:07
Toevoeging (de OP werd te lang:

ElisaB zal net als vorig jaar de hele financiële afwikkeling voor haar rekening nemen, en ze zal regelmatig tussenstanden van de opbrengst posten in dit topic...




________________________________________________________
quote:
Op maandag 13 november 2006 20:36 schreef ElisaB het volgende:
Ben ik weer... ik ben er stil van... echt

Bank: 175,00
Giro: 385,88
Anders: 0,00
Totaal: 560,88 (13 november, 20:36 uur)

Respect
Toppie
Nog een toevoeging:
quote:
We hebben nog even wat gebrainstormd achter de schermen en mss is het wel leuk om iets aan de bedragen te verbinden. Was gisteren ook al ergens langs gekomen als ik het goed heb.

Het is een schatting, maar om een beetje een idee te geven van wat er met het geld gedaan
kan worden:

2,50 voor 1 week internetten
5 euro voor 2 weken
10 euro voor een maand
50 euro is een onvergetelijk dagje uit voor één kind

Duidelijk dus dat ook kleine bedragen prima welkom zijn!


[ Bericht 20% gewijzigd door ElisaB op 13-11-2006 20:38:00 ]
Annemaandag 13 november 2006 @ 11:09
En het icoontje:


Gemaakt door Yeahinho .

Wie doen er allemaal mee:

Een note vooraf: mis je je naam in het lijstje? Dan kan dat twee dingen betekenen:

1) Jij bent die ene user (ik meen iets met Bart) van wie het mailtje in het spamfilter terecht was gekomen en dat - toen ik het wilde aanmerken als 'geen spam' - ineens helemaal weg was. Sorry; stom van me. Zou je me nogmaals willen mailen? Opgelost

2) De Postbank gooit online alle bijschrijvingen steeds door elkaar. Het kan zijn dat ik ondanks dat ik steeds blijft tellen en controleren, je storting over het hoofd heb gezien. Het kan ook zijn dat ik een storting zonder usernaam heb ontvangen en deze daarom niet aan een user kan koppelen. Wil je me even mailen? Samen komen we er zeker weer uit!

MeneerMuis
Gurb
peri
sanger
iamredleader
ElisaB
ijsmeis
Troel
Dementor
Sitethief
Falco
dwerg
SterkStaaltje
Rampestamper
mcDavid
Rewimo & Christan &
cptMarco

[ Bericht 44% gewijzigd door ElisaB op 13-11-2006 23:25:04 ]
Rewimomaandag 13 november 2006 @ 11:11
Topactie Ik doe weer mee
sangermaandag 13 november 2006 @ 11:12
En ik ben ook dit jaar weer van de partij

Ik stort de € 52 van de Nuon door
ElisaBmaandag 13 november 2006 @ 11:13
quote:
Op maandag 13 november 2006 11:07 schreef buzzer het volgende:
Toevoeging (de OP werd te lang:

ElisaB zal net als vorig jaar de hele financiële afwikkeling voor haar rekening nemen, en ze zal regelmatig tussenstanden van de opbrengst posten in dit topic...

Ik ben er weer helemaal klaar voor

Sitethiefmaandag 13 november 2006 @ 11:13
Ik ga meedoen, echt wel, .
buzzermaandag 13 november 2006 @ 11:14
quote:
Op maandag 13 november 2006 11:12 schreef sanger het volgende:
En ik ben ook dit jaar weer van de partij

Ik stort de € 52 van de Nuon door
echt helemaal super !
buzzermaandag 13 november 2006 @ 11:14
quote:
Op maandag 13 november 2006 11:13 schreef ElisaB het volgende:

[..]

Ik ben er weer helemaal klaar voor

[afbeelding]
die afbeelding
Puckzzzmaandag 13 november 2006 @ 11:16
BEmaandag 13 november 2006 @ 11:19
Ik ben er ook!
Even wachten op mijn salaris volgende week maar dan zal ik ook storten!
ElisaBmaandag 13 november 2006 @ 11:20
En we zijn van start!

Fok! voor FOK de kerstactie is van start

Go go FOK! (voor Fok)
Erik_84maandag 13 november 2006 @ 11:20
Ik doe ook mee! Heb alleen nu het geld niet ff, volgende week denk ik!

Kan iemand voor mij de Fok! voor Fok avatar combineren met mijn huidige?
BEmaandag 13 november 2006 @ 11:22
Btw. moet het niet zijn FOK! voor Fok?
Annemaandag 13 november 2006 @ 11:22
quote:
Op maandag 13 november 2006 11:20 schreef Erik_84 het volgende:
Ik doe ook mee! Heb alleen nu het geld niet ff, volgende week denk ik!

Kan iemand voor mij de Fok! voor Fok avatar combineren met mijn huidige?
Gewoon hier vragen: [Centraal] Icons klaar terwijl u wacht #58
ElisaBmaandag 13 november 2006 @ 11:22
quote:
Op maandag 13 november 2006 11:22 schreef Brighteyes het volgende:
Btw. moet het niet zijn FOK! voor Fok?
Vind ik ook goed

* aangepast
Sjeenmaandag 13 november 2006 @ 11:22
Ik ga eens kijken of er wat WGR users te mobiliseren zijn
PeRimaandag 13 november 2006 @ 11:23
Helemaal top, mooi doel. Ik doe zeker mee. .
Erik_84maandag 13 november 2006 @ 11:25
quote:
Op maandag 13 november 2006 11:22 schreef ijsmeis het volgende:

[..]

Gewoon hier vragen: [Centraal] Icons klaar terwijl u wacht #58
Done!
Netsplittermaandag 13 november 2006 @ 11:25
Een ordinaire TVP.
Xilantofmaandag 13 november 2006 @ 11:25
Top!
Ik doe mee!
Erik_84maandag 13 november 2006 @ 11:27
quote:
Op maandag 13 november 2006 11:11 schreef Rewimo het volgende:
Topactie Ik doe weer mee
ik heb in dat avatar-topic jouw icoontje gebruikt als voorbeeld niet erg toch?
Erik_84maandag 13 november 2006 @ 11:27
quote:
Op maandag 13 november 2006 11:25 schreef Xilantof het volgende:
Top!
Ik doe mee!
Uiteraard
Saabmobielmaandag 13 november 2006 @ 11:32
Zwaar verkapte TVP vermomt als serieuze post:

Het gaat weer los!
ymmemaandag 13 november 2006 @ 11:37
TVP, als ik wat overhoud stort ik dit graag.
Maar daar kan ik nu nog niets over zeggen. Maar zodra ik 't weet komt het gelijk
Rewimomaandag 13 november 2006 @ 11:38
quote:
Op maandag 13 november 2006 11:27 schreef Erik_84 het volgende:
ik heb in dat avatar-topic jouw icoontje gebruikt als voorbeeld niet erg toch?
Nee hoor Vorige keer heb ik zelfs alle icoontjes geleverd
Erik_84maandag 13 november 2006 @ 11:39
quote:
Op maandag 13 november 2006 11:38 schreef Rewimo het volgende:

[..]

Nee hoor Vorige keer heb ik zelfs alle icoontjes geleverd
dan kun jij vast wel helpen Ijsmeis heeft een icoon gemaakt

maar hij is te groot (althans hij is 4kb), hoe kan ik dit kleiner krijgen?
Puckzzzmaandag 13 november 2006 @ 11:40
zo ook maar ff de ava aangepast. storten doe ik binnenkort, ff nog denken hoeveel ik ga storten
Puckzzzmaandag 13 november 2006 @ 11:41
quote:
Op maandag 13 november 2006 11:39 schreef Erik_84 het volgende:

[..]

dan kun jij vast wel helpen Ijsmeis heeft een icoon gemaakt [afbeelding]

maar hij is te groot (althans hij is 4kb), hoe kan ik dit kleiner krijgen?
dan upload je 'm toch gewoon ff ergens en geef de url aan in je profiel?
gatewaymaandag 13 november 2006 @ 11:41
ik doe ook mee! momenteel staat mijn rekening erg rood..... en pas volgende maand weer geld... Mijn vraag dus: Tot wanneer loopt deze actie?

En voor het geval er mensen/bedrijven zijn die hardware willen / kunnen geven (denk aan een bedrijf dat nieuwe laptops krijgt en de oude aan een goed doel kunnen en willen geven, mits ze natuurlijk een beetje redelijk zijn voor het doel waarvoor ze gebruikt gaan worden, namelijk breedband internet in combinatie met videochat)

#1; Wanneer is de sluitdatum?
#2 ; Kan men (in overleg) ook hardware schenken?
Rewimomaandag 13 november 2006 @ 11:42
quote:
Op maandag 13 november 2006 11:39 schreef Erik_84 het volgende:

[..]

dan kun jij vast wel helpen Ijsmeis heeft een icoon gemaakt [afbeelding]

maar hij is te groot (althans hij is 4kb), hoe kan ik dit kleiner krijgen?
Even uploaden bij photobucket, en dan de url in je profiel zetten bij Webicon
Annemaandag 13 november 2006 @ 11:43
quote:
Op maandag 13 november 2006 11:42 schreef Rewimo het volgende:

[..]

Even uploaden bij photobucket, en dan de url in je profiel zetten bij Webicon
Hoeft niet, want hij staat al gehost .
Rewimomaandag 13 november 2006 @ 11:43
O, daar had ik niet naar gekeken
BEmaandag 13 november 2006 @ 11:46
quote:
Op maandag 13 november 2006 11:41 schreef gateway het volgende:
ik doe ook mee! momenteel staat mijn rekening erg rood..... en pas volgende maand weer geld... Mijn vraag dus: Tot wanneer loopt deze actie?

En voor het geval er mensen/bedrijven zijn die hardware willen / kunnen geven (denk aan een bedrijf dat nieuwe laptops krijgt en de oude aan een goed doel kunnen en willen geven, mits ze natuurlijk een beetje redelijk zijn voor het doel waarvoor ze gebruikt gaan worden, namelijk breedband internet in combinatie met videochat)

#1; Wanneer is de sluitdatum?
#2 ; Kan men (in overleg) ook hardware schenken?
We hebben nog geen eind datum vast gesteld, maar ik zou denken tot ergens vlak voor kerst? Of half december of zo.

Over die hardware... Buzzer? Zou jij dat kunnen vragen per mail?
Het moet dan idd niet echt hele ouwe meuk zijn. Het moet wel werken.
MeneerMuismaandag 13 november 2006 @ 11:48
Mijn bijdrage komt eraan in de loop van de dagen
just memaandag 13 november 2006 @ 11:57
Als tante van een cf-patient doe ik uiteraard mee
ElisaBmaandag 13 november 2006 @ 11:59
quote:
Op maandag 13 november 2006 11:41 schreef gateway het volgende:
denk aan een bedrijf dat nieuwe laptops krijgt en de oude aan een goed doel kunnen en willen geven,
Het zou zomaar kunnen natuurlijk.

Er moet me wel even iets van het hart: het is niet de bedoeling dat wij als users bedrijven gaan benaderen. Je (in het algemeen, niet jij in het bijzonder) kunt altijd een balletje opgooien bij je eigen baas, maar uit naam van FOK! bedrijven benaderen is een absolute no-go-zone!

Mocht ergens iemand een keer bedenken dat er bedrijven benaderd moeten worden, dan mag dat uitsluitend via (of met nadrukkelijke toestemming van) FOK!-PR...

Wil iemand nog horen hoe het vorig jaar op dit gebied bijna nog helemaal in de soep liep (ik zei soep )? Nee, vast niet; geen ouwe koeien! Maar echt... doe het niet.
Erik_84maandag 13 november 2006 @ 12:03
quote:
Op maandag 13 november 2006 11:59 schreef ElisaB het volgende:

[..]

Het zou zomaar kunnen natuurlijk.

Er moet me wel even iets van het hart: het is niet de bedoeling dat wij als users bedrijven gaan benaderen. Je (in het algemeen, niet jij in het bijzonder) kunt altijd een balletje opgooien bij je eigen baas, maar uit naam van FOK! bedrijven benaderen is een absolute no-go-zone!

Mocht ergens iemand een keer bedenken dat er bedrijven benaderd moeten worden, dan mag dat uitsluitend via (of met nadrukkelijke toestemming van) FOK!-PR...

Wil iemand nog horen hoe het vorig jaar op dit gebied bijna nog helemaal in de soep liep (ik zei soep )? Nee, vast niet; geen ouwe koeien! Maar echt... doe het niet.
Ik heb het vorig jaar wel gevolgd, maar dit heb ik gemist
gatewaymaandag 13 november 2006 @ 12:06
quote:
Op maandag 13 november 2006 12:03 schreef Erik_84 het volgende:

[..]

Ik heb het vorig jaar wel gevolgd, maar dit heb ik gemist
hmmzz vaag staat me iets bij, maar zou het wel willen weten (het ging tenslotte om bijdragen van mij en andere users...)
ElisaBmaandag 13 november 2006 @ 12:09
quote:
Op maandag 13 november 2006 12:03 schreef Erik_84 het volgende:
Ik heb het vorig jaar wel gevolgd, maar dit heb ik gemist
De samenvatting: Een aantal user wilde op eigen houtje bedrijven benaderen voor een bijdrage. En ondanks dat een aantal mensen hun best deed dat te voorkomen, is dat in een geval toch niet gelukt. Het bedrijf stemde toe, stelde iets ter beschikking, user kwam afspraak voor het afhalen niet na, bedrijf bleef ermee zitten, bedrijf gepikeerd, bedrijf Goede Herder benaderd (wisten van nix), Goede Herder ElisaB benaderd (wist ook van nix), hoop gedoe, alles toch nog goedgekomen. Punt
ElisaBmaandag 13 november 2006 @ 12:10
quote:
Op maandag 13 november 2006 12:06 schreef gateway het volgende:
hmmzz vaag staat me iets bij, maar zou het wel willen weten (het ging tenslotte om bijdragen van mij en andere users...)
Nee, daar ging het niet om hoor

Met jullie bijdragen is niets verkeerds gebeurd, nog niet eens bijna! Het ging puur om een individuele actie van een user, buiten de organisatie om dus, maar wel onder de zelfde vlag
Erik_84maandag 13 november 2006 @ 12:15
Oei, ja dat is een vervelende situatie..
gatewaymaandag 13 november 2006 @ 12:17
quote:
Op maandag 13 november 2006 12:10 schreef ElisaB het volgende:

[..]

Nee, daar ging het niet om hoor

Met jullie bijdragen is niets verkeerds gebeurd, nog niet eens bijna! Het ging puur om een individuele actie van een user, buiten de organisatie om dus, maar wel onder de zelfde vlag
ow owkeej
Chellmaandag 13 november 2006 @ 12:19
Ik doe ook weer mee

Even wachten op m'n salaris alleen
ElisaBmaandag 13 november 2006 @ 12:19
quote:
Op maandag 13 november 2006 12:15 schreef Erik_84 het volgende:
Oei, ja dat is een vervelende situatie..


Ik weet zeker dat het allemaal puur enthousiasme is, maar ow, ow, ow, wat kan dat gruwelijk de mist in lopen';)

Anywayzzzz, game on
gatewaymaandag 13 november 2006 @ 12:20
quote:
Op maandag 13 november 2006 12:09 schreef ElisaB het volgende:

[..]

De samenvatting: Een aantal user wilde op eigen houtje bedrijven benaderen voor een bijdrage. En ondanks dat een aantal mensen hun best deed dat te voorkomen, is dat in een geval toch niet gelukt. Het bedrijf stemde toe, stelde iets ter beschikking, user kwam afspraak voor het afhalen niet na, bedrijf bleef ermee zitten, bedrijf gepikeerd, bedrijf Goede Herder benaderd (wisten van nix), Goede Herder ElisaB benaderd (wist ook van nix), hoop gedoe, alles toch nog goedgekomen. Punt
whehe das inderdaad vervelend!

En dat moet inderdaad niet. Kijk, als je bij een IT bedrijf werkt en je zou nieuwe hardware krijgen, en de oude zou evt wat voor deze actie wezen, dan kan je je baas het uitleggen hoe en wat, en in overleg met ElisaB (en de stichting) natuurlijk wat voor elkaar betekenen; Je baas hoeft het oude niet af te voeren, en de Stichting Fok is er blij mee!

maar, eerst maar eens afwachten of men dat wel wil, zou me zo voor kunnen stellen dat men liever dezelfde pc / laptops heeft, ivm installatie en images etc....

We wachten maar af op een antwoord van de stichting..........
MeneerMuismaandag 13 november 2006 @ 12:25
Mijn bijdrage is inmiddels gestort op je Girorekening ElisaB
Falcomaandag 13 november 2006 @ 12:27
Wat een leuke actie!
ElisaBmaandag 13 november 2006 @ 12:28
quote:
Op maandag 13 november 2006 12:20 schreef gateway het volgende:
en in overleg met ElisaB (en de stichting)
Maak daar Buzzer van, en ik ben het helemaal met je eens
quote:
Op maandag 13 november 2006 12:25 schreef MeneerMuis het volgende:
Mijn bijdrage is inmiddels gestort op je Girorekening ElisaB
Troelmaandag 13 november 2006 @ 12:37
We verwachten wel elk uur een update van je hoor ElisaB

Super dat je het weer doet en ik hoop dat het net zo'n succes wordt als vorig jaar!
Lucillemaandag 13 november 2006 @ 12:46
Typo in de OP, er staat relatie ipv relatief.
Ook staat er in een van de eerste zinnen vor ipv voor
Rewimomaandag 13 november 2006 @ 12:47
quote:
Op maandag 13 november 2006 12:46 schreef Lucille het volgende:
Typo in de OP, er staat relatie ipv relatief.
Ook staat er in een van de eerste zinnen vor ipv voor
Smartass
NorthernStarmaandag 13 november 2006 @ 12:50
quote:
Op maandag 13 november 2006 12:20 schreef gateway het volgende:

[..]

whehe das inderdaad vervelend!

En dat moet inderdaad niet. Kijk, als je bij een IT bedrijf werkt en je zou nieuwe hardware krijgen, en de oude zou evt wat voor deze actie wezen, dan kan je je baas het uitleggen hoe en wat, en in overleg met ElisaB (en de stichting) natuurlijk wat voor elkaar betekenen; Je baas hoeft het oude niet af te voeren, en de Stichting Fok is er blij mee!

maar, eerst maar eens afwachten of men dat wel wil, zou me zo voor kunnen stellen dat men liever dezelfde pc / laptops heeft, ivm installatie en images etc....

We wachten maar af op een antwoord van de stichting..........
Maar niks staat iemand in de weg om de hardware in V&A te verkopen en de opbrengst aan Fok4Fok te schenken.
ElisaBmaandag 13 november 2006 @ 12:51
quote:
Op maandag 13 november 2006 12:37 schreef Troel het volgende:
We verwachten wel elk uur een update van je hoor ElisaB

Super dat je het weer doet en ik hoop dat het net zo'n succes wordt als vorig jaar!
Owja, F5-en op de bank en giro

Elke avond rond 20:00 zal ik de tussenstand geven
ElisaBmaandag 13 november 2006 @ 12:51
quote:
Op maandag 13 november 2006 12:50 schreef NorthernStar het volgende:
Maar niks staat iemand in de weg om de hardware in V&A te verkopen en de opbrengst aan Fok4Fok te schenken.
Nope
buzzermaandag 13 november 2006 @ 12:55
quote:
Op maandag 13 november 2006 11:46 schreef Brighteyes het volgende:

[..]

We hebben nog geen eind datum vast gesteld, maar ik zou denken tot ergens vlak voor kerst? Of half december of zo.

Over die hardware... Buzzer? Zou jij dat kunnen vragen per mail?
Het moet dan idd niet echt hele ouwe meuk zijn. Het moet wel werken.
ik zal even een mailtje sturen !
Als het goedwerkend materiaal is lijkt me dat wel aardig, maar dan graag via mij, zodat het wel gecoördineerd verloopt. (hier kom ik straks achter de schermen nog even op terug)
buzzermaandag 13 november 2006 @ 13:00
Typo's verwijderd uit de OP. Tnx Lucille

ZO de kogel is door de kerk: ik heb zojuist alle collega's bij mij op de lokatie het volgende mailtje verstuurd:
quote:
Beste Collega’s



Dit mailtje stuur ik op persoonlijke titel, en heeft verder ook niets met het Nova College van doen.



Wat ik voor wil leggen:



Ik ben actief op een groot internetforum als beheerder. Vanuit dit forum organiseren wij in november/december altijd een grote inzamelingsactie voor een goed doel. Dit jaar is de keuze gevallen op de stichting FOK http://www.Stichtingfok.nl De naam van de actie is: Fok! Voor Fok

Ik heb persoonlijk contact gezocht met deze stichting, en ze zijn zeer blij met deze actie, vooral omdat het een vrij onbekende ziekte betreft, die het werven van fondsen niet eenvoudig maakt. De stichting draait volledig op vrijwilligers.



Deze stichting zet zich in voor kinderen met Cystic Fibrosis ook wel bekend als taaislijmziekte. Voorheen organiseerde de stichting vakantiekampen voor deze kinderen, maar het opduiken van een gevaarlijke overdraagbare bacterie heeft hier een streep doorheen gezet. De doelstelling van de stichting moest daardoor aangepast worden. Momenteel organiseren zij dagjes uit voor individuele patiënten, en werken zij aan lotgenotencontact, door de kinderen in het ziekenhuis (waar zij vaak vele weken per jaar verblijven) een internetaansluiting aan te bieden, dmv netwerkfaciliteiten en laptops in bruikleen.



Omdat ik mezelf zijdelings erg betrokken voel bij de doelstellingen van de stichting, heb ik besloten om zelf ook de boer op te gaan om geld in te zamelen voor deze stichting, om tot een mooi eindbedrag te komen. Daartoe heb ik een potje op mijn bureau staan waar in je eventueel een donatie kan doen. (Roosterbureau kamer B018b) Ik zorg er dan voor dat het geld op de rekening terecht komt die speciaal voor deze actie beschikbaar



Hieronder het stuk dat de voorzitster van de stichting voor de actie geschreven heeft ter verduidelijking:





Beste mensen,



Graag informeer ik jullie over de doelstelling van de stichting Fibrosekinderen Op Kamp, kortom stichting FOK. Geweldig dat jullie je in gaan zetten voor onze stichting, zodat we weer veel mensen met Cystic Fibrosis blij kunnen maken!



Wat is Cystic Fibrosis?

Cystic Fibrosis is een ongeneeslijke, aangeboren aandoening, die bij één op de 3600 baby’s voorkomt. Jaarlijks worden er ongeveer 50 baby’s met Cystic Fibrosis geboren. Patiënten maken te taai slijm in hun hele lichaam, wat voornamelijk problemen geeft in de luchtwegen, de darmen, alvleesklier en lever. Ze kampen met klachten die steeds ernstiger worden en overlijden vrijwel zonder uitzondering op jonge leeftijd. De gemiddelde levensverwachting van een Cystic Fibrosis patiënt bedraagt 30 jaar. Dankzij intensieve medische zorg is de kwaliteit van leven van de Cystic Fibrosis patiënt tegenwoordig gelukkig veel beter dan in het verleden.



Cystic Fibrosis is een erfelijke ziekte. In Nederland is één op de dertig personen (ofwel een half miljoen mensen) drager van de erfelijke eigenschap die CF bepaald, het CF-gen.

Alléén wanneer beide ouders drager zijn van het gen, bestaat de kans dat hun kind de ziekte heeft. Die kans bedraagt 25 procent.



In de afgelopen 30 jaar organiseerde de stichting FOK vakantiekampen voor kinderen met CF, ook als er intensieve medische zorg nodig was. Daardoor hadden de CF-ers onderling plezier en konden ze ervaringen en verdriet delen. Tevens waren de ouders eens een week ‘vrij’ van de intensieve zorg.



Helaas is er echter nieuw medisch inzicht gekomen waardoor kinderen (maar ook oudere patiënten) in de toekomst van elkaar afgezonderd moeten worden. Dit houdt in dat kampen, maar ook andere gelegenheden waarbij veel CF patiënten bij elkaar komen, niet meer gehouden kunnen worden. Dat is voor heel veel patiënten echt een ramp, ze hadden veel aan het lotgenoten contact.



Omdat de ervaring van de kampen zo positief was heeft het bestuur van de stichting FOK besloten om door te gaan met het organiseren van activiteiten voor CF-ers.

We zijn bezig met twee verschillende projecten:



Verschaffen van toegang tot internet(primair in – kinder – ziekenhuizen) en daarmee onderlinge contacten mogelijk maken
Het organiseren van uitjes voor kinderen met broertjes of zusjes, vrienden en/of andere gezinsleden.


Hier volgt een korte toelichting op deze projecten:



Ad 1 :

Het verstrekken van apparatuur om middels tekst maar mogelijk ook met geluid en beeld met elkaar in contact te kunnen komen. Hoe dit precies vorm zal krijgen is nog niet duidelijk, maar gedacht kan worden aan het verstrekken van:

o hardware (PC’s en webcams),

o software (om met elkaar te kunnen spreken en elkaar te kunnen zien binnen een ‘veilige’ groep)

o zg. ‘breedband’ verbindingen.



Ad 2 :

We organiseren uitjes voor kinderen en jongeren met de juiste zorg. Dit met de hulp van een bestand van vrijwilligers, waarvan de meesten ervaren CF begeleiders.

Dit jaar hebben er acht uitjes plaatsgevonden. Tevens hebben we een kinderziekenhuis van laptops kunnen voorzien, waardoor de kinderen vanuit hun bed contact kunnen hebben met lotgenoten.

We zijn nu één jaar bezig met onze nieuwe projecten. Het is heel iets anders dan het organiseren van kampen, maar we zijn ervan overtuigd ook op deze manier veel mensen met CF blij te maken!



Heel, heel hartelijk bedankt voor jullie aktie.

Ontzettend veel succes en plezier!

Met vriendelijke groeten namens de stichting FOK,



Willeke Rasenberg

voorzitter





Ik hoop dat ik op jullie steun kan rekenen.



Vriendelijke groet,



Peter ******
BEmaandag 13 november 2006 @ 13:02
Supermail!

Buzzer, kijk even in het topic in FOK!
Erik_84maandag 13 november 2006 @ 13:06
Mooie mail Buzzer!
buzzermaandag 13 november 2006 @ 13:06
Ik heb gemaild, en de eerste collega heeft zojuist 10 euro gestort
Erik_84maandag 13 november 2006 @ 13:08
quote:
Op maandag 13 november 2006 13:06 schreef buzzer het volgende:
Ik heb gemaild, en de eerste collega heeft zojuist 10 euro gestort
Zo schiet het wel op

Ik ben overigens bang dat ik geen 10 euro kan missen Moet zelf ook nogal opletten wat ik met het geld doe elke maand Maar een bescheiden storting komt er en ik zal iig mensen erop wijzen!
sangermaandag 13 november 2006 @ 13:08
Is het trouwens al op de FP geweest en op de Weblog?

Vorig jaar wel toch?
BEmaandag 13 november 2006 @ 13:18
Komt er aan sanger! Iedereen is hard bezig!

We hebben nog even wat gebrainstormd achter de schermen en mss is het wel leuk om iets aan de bedragen te verbinden.
Was gisteren ook al ergens langs gekomen als ik het goed heb.

Het is een schatting, maar om een beetje een idee te geven van wat er met het geld gedaan
kan worden:

2,50 voor 1 week internetten
5 euro voor 2 weken
10 euro voor een maand
50 euro is een onvergetelijk dagje uit voor één kind

Duidelijk dus dat ook kleine bedragen prima welkom zijn!
ElisaBmaandag 13 november 2006 @ 13:21
quote:
Op maandag 13 november 2006 13:08 schreef Erik_84 het volgende:
Zo schiet het wel op

Ik ben overigens bang dat ik geen 10 euro kan missen Moet zelf ook nogal opletten wat ik met het geld doe elke maand Maar een bescheiden storting komt er en ik zal iig mensen erop wijzen!
Geeft niets Het komt uit een goed hart en elke euro is er één
sangermaandag 13 november 2006 @ 13:22
quote:
Op maandag 13 november 2006 13:18 schreef Brighteyes het volgende:
Komt er aan sanger! Iedereen is hard bezig!
Mooi! Ben benieuwd! Vind het wel jammer dat ik daar nooit aan mee kan helpen
quote:
We hebben nog even wat gebrainstormd achter de schermen en mss is het wel leuk om iets aan de bedragen te verbinden.
Was gisteren ook al ergens langs gekomen als ik het goed heb.

Het is een schatting, maar om een beetje een idee te geven van wat er met het geld gedaan
kan worden:

2,50 voor 1 week internetten
5 euro voor 2 weken
10 euro voor een maand
50 euro is een onvergetelijk dagje uit voor één kind

Duidelijk dus dat ook kleine bedragen prima welkom zijn!
Ik meen dat er vorig jaar besproken was dat niet bekend zou worden gemaakt wat iedereen doneerde, juist omdat iedere bijdrage welkom is/was. Als je vaste bedragen hanteert dan loop je het risico dat de drempel iets hoger wordt.
ElisaBmaandag 13 november 2006 @ 13:24
quote:
Op maandag 13 november 2006 13:22 schreef sanger het volgende:

[..]

Mooi! Ben benieuwd! Vind het wel jammer dat ik daar nooit aan mee kan helpen
[..]

Ik meen dat er vorig jaar besproken was dat niet bekend zou worden gemaakt wat iedereen doneerde, juist om geen discussies enzo te krijgen. Of bedoel je dat dit de vaste bedragen zijn?
We maken niets bekend, alleen het totaalbedrag. Vorig jaar werd 'ik heb x-paar sokken gedoneerd' een heel gangbare post in de topics. Tastbaar, direct en je voelt er gelijk iets bij. En dat is dit nu dus ook: je hoeft niets, alles mag, maar voor elke € 2,50 die we ophalen, heeft één kindje met CF één week toegang tot internet!
Ellatjuhmaandag 13 november 2006 @ 13:25
ik ga binnenkort ook geld storten
MissBlissmaandag 13 november 2006 @ 13:25
Leuk! Ik doe mee, zal zo snel mogelijk geld storten
BEmaandag 13 november 2006 @ 13:25
ElisaB kan dat veeeeeeeel beter zeggen dan ik!
Puckzzzmaandag 13 november 2006 @ 13:28
quote:
Op maandag 13 november 2006 13:22 schreef sanger het volgende:

[..]

Mooi! Ben benieuwd! Vind het wel jammer dat ik daar nooit aan mee kan helpen
[..]

Ik meen dat er vorig jaar besproken was dat niet bekend zou worden gemaakt wat iedereen doneerde, juist omdat iedere bijdrage welkom is/was. Als je vaste bedragen hanteert dan loop je het risico dat de drempel iets hoger wordt.
maar dit is toch gewoon een indicatie van wat er met het geld gedaan kan worden?
sangermaandag 13 november 2006 @ 13:28
quote:
Op maandag 13 november 2006 13:24 schreef ElisaB het volgende:

[..]

We maken niets bekend, alleen het totaalbedrag. Vorig jaar werd 'ik heb x-paar sokken gedoneerd' een heel gangbare post in de topics. Tastbaar, direct en je voelt er gelijk iets bij. En dat is dit nu dus ook: je hoeft niets, alles mag, maar voor elke € 2,50 die we ophalen, heeft één kindje met CF één week toegang tot internet!
Oke, dus puur zodat het voor de donateurs tastbaar is wat ze doneren


Mooi want van mij hoeft namelijk niet iedereen te weten wat ik doneer, juist om reacties als patser, uitslover of sloeber te voorkomen.
Troelmaandag 13 november 2006 @ 13:32
quote:
Op maandag 13 november 2006 13:28 schreef sanger het volgende:

[..]

Oke, dus puur zodat het voor de donateurs tastbaar is wat ze doneren


Mooi want van mij hoeft namelijk niet iedereen te weten wat ik doneer, juist om reacties als patser, uitslover of sloeber te voorkomen.
jamaar, je bent toch een uitsloverige patser die zich inlaat met sloebers
Sommige mensen hebben er behoefte aan om wel te melden wat ze geven, anderen hebben dat niet. Het is wel leuk om te weten dat als je een x bedrag schenkt, dat daar dan zoveel mee gedaan kan worden.
ElisaBmaandag 13 november 2006 @ 13:33
quote:
Op maandag 13 november 2006 13:25 schreef Brighteyes het volgende:
ElisaB kan dat veeeeeeeel beter zeggen dan ik!
ElisaB lult meestal ook maar wat hoor
Gurbmaandag 13 november 2006 @ 13:33
Ik heb mijn bijdrage zojuist overgemaakt!

Super actie, hulde aan iedereen die het organiseert en schenkt!
ElisaBmaandag 13 november 2006 @ 13:33
quote:
Op maandag 13 november 2006 13:28 schreef sanger het volgende:
Oke, dus puur zodat het voor de donateurs tastbaar is wat ze doneren
Psies; je snapt 'm
buzzermaandag 13 november 2006 @ 13:35
quote:
Op maandag 13 november 2006 13:33 schreef ElisaB het volgende:

[..]

ElisaB lult meestal ook maar wat hoor
Ach, als iedereen zo lulde zag de wereld er toch wel een stukje rooskleuriger uit

Nog even ten overvloede: de bedragen die genoemd worden zeggen niets over wat je mag storten. Daar ben je natuurlijk helemaal vrij in. Iedere euro is er een !
Het is gewoon een indicatie wat ze met de geld kunnen doen
sangermaandag 13 november 2006 @ 13:46
quote:
Op maandag 13 november 2006 13:32 schreef Troel het volgende:

[..]

jamaar, je bent toch een uitsloverige patser die zich inlaat met sloebers
Ja maar dan zou ik het mensen te moeilijk maken wat ze nou moesten kiezen.
Puckzzzmaandag 13 november 2006 @ 13:53
quote:
Op maandag 13 november 2006 13:35 schreef buzzer het volgende:

[..]

Ach, als iedereen zo lulde zag de wereld er toch wel een stukje rooskleuriger uit

Nog even ten overvloede: de bedragen die genoemd worden zeggen niets over wat je mag storten. Daar ben je natuurlijk helemaal vrij in. Iedere euro is er een !
Het is gewoon een indicatie wat ze met de geld kunnen doen
dat zei ik toch al? jullie lezen over me heen
buzzermaandag 13 november 2006 @ 13:58
quote:
Op maandag 13 november 2006 13:53 schreef Puckzzz het volgende:

[..]

dat zei ik toch al? jullie lezen over me heen
je zei het inderdaad al, maar het gaat meer om anderen die er overheen lezen, vandaar dat ik het nog even dikgedrukt herhaal
PeRimaandag 13 november 2006 @ 14:00
Ik heb gestort, tis minder dan die 52 euro van Sanger, maar het is zoveel ik kan missen. .

Echt een heel mooi doel .
Roimaandag 13 november 2006 @ 14:02
Hmm ik moet mischien ook maar wat doneren, mijn zus heeft namelijk ook CF!
Silmarwenmaandag 13 november 2006 @ 14:04
Blogje staat er!
Vanavond eens met Knut overleggen wat wij gaan storten.
sangermaandag 13 november 2006 @ 14:04
quote:
Op maandag 13 november 2006 14:00 schreef PeRi het volgende:
Ik heb gestort, tis minder dan die 52 euro van Sanger, maar het is zoveel ik kan missen. .

Echt een heel mooi doel .
€ 52 euro?

Ik heb geen bedrag bekend gemaakt hoor
buzzermaandag 13 november 2006 @ 14:06
quote:
Op maandag 13 november 2006 14:04 schreef Silmarwen het volgende:
Blogje staat er!
Vanavond eens met Knut overleggen wat wij gaan storten.
mooie blog, dank je wel
PeRimaandag 13 november 2006 @ 14:06
quote:
Op maandag 13 november 2006 14:04 schreef sanger het volgende:

[..]

€ 52 euro?

Ik heb geen bedrag bekend gemaakt hoor
Dit ben jij toch? .
quote:
Op maandag 13 november 2006 11:12 schreef sanger het volgende:
En ik ben ook dit jaar weer van de partij

Ik stort de € 52 van de Nuon door
Erik_84maandag 13 november 2006 @ 14:06
quote:
Op maandag 13 november 2006 14:04 schreef sanger het volgende:

[..]

€ 52 euro?

Ik heb geen bedrag bekend gemaakt hoor
was een stille hint
sangermaandag 13 november 2006 @ 14:09
quote:
Op maandag 13 november 2006 14:06 schreef PeRi het volgende:

[..]

Dit ben jij toch? .
[..]
Shit, busted

Op moment van typen bedacht ik me dat ik dat had gezegd indd.

Neemt niet weg dat ik dat ook gewoon doe trouwens. Alleen voor mij hoeft het bedrag niet zo bekend gemaakt te worden.
PeRimaandag 13 november 2006 @ 14:13
quote:
Op maandag 13 november 2006 14:09 schreef sanger het volgende:

[..]

Shit, busted

Op moment van typen bedacht ik me dat ik dat had gezegd indd.

Neemt niet weg dat ik dat ook gewoon doe trouwens. Alleen voor mij hoeft het bedrag niet zo bekend gemaakt te worden.
Het gaat ook idd niet om welk bedrag er gestort wordt, of je het doet of niet. .
dwergmaandag 13 november 2006 @ 14:20
Schaamteloze terugvindpost zodat ik er vanavond nog een keer aan denk.
sangermaandag 13 november 2006 @ 14:25
Snelle mail terug ElisaB

Het staat op je giro als het goed is.....

[ Bericht 22% gewijzigd door sanger op 13-11-2006 14:47:40 ]
MinderMutsigmaandag 13 november 2006 @ 14:26
tvp
BEmaandag 13 november 2006 @ 14:43
Betaling staat klaar voor as dinsdag.
#ANONIEMmaandag 13 november 2006 @ 15:05
geld is overgemaakt
ElisaBmaandag 13 november 2006 @ 15:20
cool
buzzermaandag 13 november 2006 @ 15:21
Ou-Tannumaandag 13 november 2006 @ 15:24
als mn bankrekening ontrood is zal ik kijken als ik wat kan missen
mcDavidmaandag 13 november 2006 @ 15:24
Zodra ik weer geld op mijn rekening heb, zal ik ook wat inleggen!

Mooie compensatie voor het ongemak dat we ze tijdens de grote downtime bezorgd hebben door hun gastenboek vol te spammen. (ja dat was mijn idee! )
Maeksymaandag 13 november 2006 @ 15:26
Ik kan (en wil) natuurlijk niet de cheapass uit gaan hangen als ik (zieke) kinderen de geneugten van het internet kan laten ontdekken!
Maar er moeten wel doekoes voorradig zijn en die komen volgende week pas, is dat nog op tijd?
buzzermaandag 13 november 2006 @ 15:28
quote:
Op maandag 13 november 2006 15:24 schreef mcDavid het volgende:
Zodra ik weer geld op mijn rekening heb, zal ik ook wat inleggen!

Mooie compensatie voor het ongemak dat we ze tijdens de grote downtime bezorgd hebben door hun gastenboek vol te spammen. (ja dat was mijn idee! )
buzzermaandag 13 november 2006 @ 15:29
quote:
Op maandag 13 november 2006 15:26 schreef Maeksy het volgende:
Ik kan (en wil) natuurlijk niet de cheapass uit gaan hangen als ik (zieke) kinderen de geneugten van het internet kan laten ontdekken!
Maar er moeten wel doekoes voorradig zijn en die komen volgende week pas, is dat nog op tijd?
ja hoor, dat is prima op tijd
D_Amaandag 13 november 2006 @ 15:35
Terug Vind Donatie.
ymmemaandag 13 november 2006 @ 15:39
Wat is de stand tot nu toe?

Hoeveel is d'r al overgemaakt.
Erik_84maandag 13 november 2006 @ 15:44
quote:
Op maandag 13 november 2006 15:39 schreef ymme het volgende:
Wat is de stand tot nu toe?

Hoeveel is d'r al overgemaakt.
quote:
Op maandag 13 november 2006 12:51 schreef ElisaB het volgende:

[..]

Owja, F5-en op de bank en giro

Elke avond rond 20:00 zal ik de tussenstand geven
DerBollemaandag 13 november 2006 @ 15:50
tot wanneer loopt de actie?

kan tot december niks missen namelijk
gatewaymaandag 13 november 2006 @ 15:54
hmmzz.... ik zou natuurlijk mijn spaarpot (geen id wat erin zit, heeeeel veel 1 en 2 cent stukken dat wel) kunnen legen op de bank en het geld op de rekening van ElisaB laten strorten...... met als voor/nadeel dat het of heel weining of heel veel kan zijn......
BEmaandag 13 november 2006 @ 15:57
quote:
Op maandag 13 november 2006 15:50 schreef DerBolle het volgende:
tot wanneer loopt de actie?

kan tot december niks missen namelijk
Dan gaan we iig door tot die tijd.
Nee, maar sowieso denk ik toch wel tot half december of zo.

Vergeet ook niet allemaal het icoontje over te nemen! Dat valt voor andere users veel meer op dan alleen een sticy topicje hier in GC.
DerBollemaandag 13 november 2006 @ 15:59
quote:
Op maandag 13 november 2006 15:57 schreef Brighteyes het volgende:

[..]

Dan gaan we iig door tot die tijd.
Nee, maar sowieso denk ik toch wel tot half december of zo.

Vergeet ook niet allemaal het icoontje over te nemen! Dat valt voor andere users veel meer op dan alleen een sticy topicje hier in GC.
ik kan hier geen gifjes maken en geen computer @ home op moment.
ElisaBmaandag 13 november 2006 @ 16:03
quote:
Op maandag 13 november 2006 15:39 schreef ymme het volgende:
Wat is de stand tot nu toe?

Hoeveel is d'r al overgemaakt.
Nou vooruit, om iedereen een beetje aan te moedigen, om ontroerd te raken en omdat ik toch even wilde pauzeren:

Bank: 25,00
Giro: 120,88
Anders: 0,00
Totaal: 145,88

Met een dikke kus voor:

MeneerMuis
Gurb
peri
sanger
iamredleader
ElisaB
ijsmeis
Troel

mcDavidmaandag 13 november 2006 @ 16:04
quote:
Op maandag 13 november 2006 15:57 schreef Brighteyes het volgende:

[..]

Dan gaan we iig door tot die tijd.
Nee, maar sowieso denk ik toch wel tot half december of zo.

Vergeet ook niet allemaal het icoontje over te nemen! Dat valt voor andere users veel meer op dan alleen een sticy topicje hier in GC.
Een link in me sig leek me effectiever!
mcDavidmaandag 13 november 2006 @ 16:05
quote:
Op maandag 13 november 2006 16:03 schreef ElisaB het volgende:
Totaal: 145,88
Dat zijn alvast 10 webcams! En dat op de eerste dag!
Sitethiefmaandag 13 november 2006 @ 16:08
*Mailt heeft*
sangermaandag 13 november 2006 @ 16:09
quote:
Op maandag 13 november 2006 16:03 schreef ElisaB het volgende:

[..]

Nou vooruit, om iedereen een beetje aan te moedigen, om ontroerd te raken en omdat ik toch even wilde pauzeren:

Bank: 25,00
Giro: 120,88
Anders: 0,00
Totaal: 145,88

Met een dikke kus voor:

MeneerMuis
Gurb
peri
sanger
iamredleader
ElisaB
ijsmeis
Troel

Weet je dat de Fok! inzameling ieder jaar het enige goede doel is dat ik steun

maar dat het me wel een heel goed gevoel geeft
mcDavidmaandag 13 november 2006 @ 16:15
goed bedoeld, maar er kijken ook andere mensen mee

[ Bericht 69% gewijzigd door buzzer op 13-11-2006 17:14:03 ]
ElisaBmaandag 13 november 2006 @ 16:19
quote:
Op maandag 13 november 2006 16:15 schreef mcDavid het volgende:
zie hier boven

Sorry mensen, maar dit is voor het goede doel!
Ik zie het verband niet zo, maar toch bedankt

[ Bericht 10% gewijzigd door buzzer op 13-11-2006 17:14:17 ]
sangermaandag 13 november 2006 @ 16:24
quote:
Op maandag 13 november 2006 16:19 schreef ElisaB het volgende:

[..]

Ik zie het verband niet zo, maar toch bedankt
Ik zie inderdaad ook geen verband, kleding trouwens ook niet
mcDavidmaandag 13 november 2006 @ 16:27
quote:
Op maandag 13 november 2006 16:19 schreef ElisaB het volgende:

[..]

Ik zie het verband niet zo, maar toch bedankt
ONZ-ers lokken natuurlijk!
ElisaBmaandag 13 november 2006 @ 16:29
quote:
Op maandag 13 november 2006 16:27 schreef mcDavid het volgende:
ONZ-ers lokken natuurlijk!
Als ze komen voor een goede daad (nee, niet dé daad... ) is het goed
Sitethiefmaandag 13 november 2006 @ 16:30
quote:
Op maandag 13 november 2006 16:29 schreef ElisaB het volgende:

[..]

Als ze komen voor een goede daad (nee, niet dé daad... ) is het goed
Als dé daad nou geld oplevert, .
Dementormaandag 13 november 2006 @ 16:32
145 euro daar kun je net een doos hoestdrank voor kopen.
Puckzzzmaandag 13 november 2006 @ 16:34
quote:
Op maandag 13 november 2006 16:32 schreef Dementor het volgende:
145 euro daar kun je net een doos hoestdrank voor kopen.
wacht jij maar eens af, dit is net 1 dag open!
Troelmaandag 13 november 2006 @ 16:36
Ja fijn, zit je op je werk in dit topic te kijken, zie je ineens blote tieten.
DerBollemaandag 13 november 2006 @ 16:38
quote:
Op maandag 13 november 2006 16:36 schreef Troel het volgende:
Ja fijn, zit je op je werk in dit topic te kijken, zie je ineens blote tieten.
ik vond 't wel fijne afleiding
Roonaanmaandag 13 november 2006 @ 16:39
Een 1ct inleg per reactie tussen nu en 1 dec zou wel een coole actie zijn van ONZ
ElisaBmaandag 13 november 2006 @ 16:41
quote:
Op maandag 13 november 2006 16:32 schreef Dementor het volgende:
145 euro daar kun je net een doos hoestdrank voor kopen.
Als jij het bedrag dan eens even verdubbelt, dan hebben we in elk geval twee dozen
Dementormaandag 13 november 2006 @ 16:42
quote:
Op maandag 13 november 2006 16:41 schreef ElisaB het volgende:

[..]

Als jij het bedrag dan eens even verdubbelt, dan hebben we in elk geval twee dozen
Mail me eens terug dan met het gironummer
ElisaBmaandag 13 november 2006 @ 16:43
quote:
Op maandag 13 november 2006 16:42 schreef Dementor het volgende:
Mail me eens terug dan
Hebbik al gedaan
sangermaandag 13 november 2006 @ 16:44
quote:
Op maandag 13 november 2006 16:32 schreef Dementor het volgende:
145 euro daar kun je net een doos hoestdrank voor kopen.
heb jij het topic (en het resultaat) van vorig jaar wel gevolgt?
Dementormaandag 13 november 2006 @ 16:48
je hebt er een doos hoestdrank bij (150 euro).
ElisaBmaandag 13 november 2006 @ 16:50
quote:
Op maandag 13 november 2006 16:48 schreef Dementor het volgende:
je hebt er een doos hoestdrank bij (150 euro).
Kijk, zo schieten we lekker op

Ik kijk uit naar de tussenstand van 20:00 uur
DerBollemaandag 13 november 2006 @ 16:51
quote:
Op maandag 13 november 2006 16:48 schreef Dementor het volgende:
je hebt er een doos hoestdrank bij (150 euro).
Ou-Tannumaandag 13 november 2006 @ 16:51
quote:
Op maandag 13 november 2006 16:36 schreef Troel het volgende:
Ja fijn, zit je op je werk in dit topic te kijken, zie je ineens blote tieten.
je mag ook niet FOK!ken onder werktijd!
Dementormaandag 13 november 2006 @ 17:02
Nu moet er dus iemand komen die het bedrag weer verdubbeld
ElisaBmaandag 13 november 2006 @ 17:05
quote:
Op maandag 13 november 2006 17:02 schreef Dementor het volgende:
Nu moet er dus iemand komen die het bedrag weer verdubbeld
Dat heb ik vorig jaar bij € 300 gedaan
mcDavidmaandag 13 november 2006 @ 17:06
quote:
Op maandag 13 november 2006 16:30 schreef Sitethief het volgende:

[..]

Als dé daad nou geld oplevert, .
Ok, lekkere meiden mogen mij voor 20 euro neuken!

Opbrengst gaat naar FOK!
SterkStaaltjemaandag 13 november 2006 @ 17:10
ElisaB --> PM

Sorry, lees net dat er gemailt moet worden

Gedaan
Qweamaandag 13 november 2006 @ 17:11
tvp
cptmarcomaandag 13 november 2006 @ 17:13
goeie actie, email is verstuurd...
buzzermaandag 13 november 2006 @ 17:15
quote:
Op maandag 13 november 2006 16:48 schreef Dementor het volgende:
je hebt er een doos hoestdrank bij (150 euro).
tof
ElisaBmaandag 13 november 2006 @ 17:43
quote:
Op maandag 13 november 2006 17:10 schreef SterkStaaltje het volgende:
ElisaB --> PM

Sorry, lees net dat er gemailt moet worden

Gedaan
Ik heb terug ge-PM't hoor; hebbik nix van
Rampestampermaandag 13 november 2006 @ 17:47
Geld gestort .
ElisaBmaandag 13 november 2006 @ 17:49
quote:
Op maandag 13 november 2006 17:47 schreef Rampestamper het volgende:
Geld gestort .


Nog twee uur en 11 minuten tot de tussenstand van de eerste dag. Ik ben onder de indruk. Echt waar!

Als we zo doorgaan met z'n allen, dan gaan we het resultaat van vorig jaar voorbij. Zou dat niet geweldig zijn voor die kinders
Annemaandag 13 november 2006 @ 17:50
Dat zou heel tof zijn .
sangermaandag 13 november 2006 @ 17:51
quote:
Op maandag 13 november 2006 17:49 schreef ElisaB het volgende:

[..]



Nog twee uur en 11 minuten tot de tussenstand van de eerste dag. Ik ben onder de indruk. Echt waar!

Als we zo doorgaan met z'n allen, dan gaan we het resultaat van vorig jaar voorbij. Zou dat niet geweldig zijn voor die kinders
Weet je de tussenstanden van vorig jaar dan nog ElisaB
ElisaBmaandag 13 november 2006 @ 17:53
quote:
Op maandag 13 november 2006 17:51 schreef sanger het volgende:
Weet je de tussenstanden van vorig jaar dan nog ElisaB
Ik heb de hele administratie uiteraard nog wel, maar dan zou ik het per dag moeten gaan optellen. Weet niet of ik dat wel wil. Bovendien wil ik eigenlijk niet te veel vergelijken. Niet in geld in elk geval.

Owkee, en nu ga ik even eten, anders word ik weer sentimenteel en zo

BEmaandag 13 november 2006 @ 18:03
Ik vind dit echt zo ontzettend super!
Rewimomaandag 13 november 2006 @ 18:09
Christan en ik gaan ook meedoen, zodra we het rekeningnummer hebben gekregen (PM verstuurd)
ymmemaandag 13 november 2006 @ 18:10
quote:
Op maandag 13 november 2006 18:09 schreef Rewimo het volgende:
Christan en ik gaan ook meedoen, zodra we het rekeningnummer hebben gekregen (PM verstuurd)
Volgens mij kon PM niet, maar moet er gemailt worden

Sorry als ik het verkeerd heb.
Rewimomaandag 13 november 2006 @ 18:15
In dat geval mail ik straks wel even. Eerst eten
buzzermaandag 13 november 2006 @ 18:22
quote:
Op maandag 13 november 2006 18:03 schreef Brighteyes het volgende:
Ik vind dit echt zo ontzettend super!
ik doe even mee
SterkStaaltjemaandag 13 november 2006 @ 18:29
Weer wat internettijd erbij!
ElisaBmaandag 13 november 2006 @ 18:55
quote:
Op maandag 13 november 2006 18:10 schreef ymme het volgende:
Volgens mij kon PM niet, maar moet er gemailt worden

Sorry als ik het verkeerd heb.
PM-men vind ik zelf iets minder makkelijk, maar elke PM die binnenkomt, beantwoord ik net zo hard hoor
Rewimomaandag 13 november 2006 @ 19:05
De PM was binnen en als het goed is onze donatie ook
ElisaBmaandag 13 november 2006 @ 19:32
quote:
Op maandag 13 november 2006 19:05 schreef Rewimo het volgende:
De PM was binnen en als het goed is onze donatie ook
Vast wel!

Wij krijgen zo heel even een klein uurtje koffievisite, maar daarna zal ik direct de update posten

Tozooooo
Dementormaandag 13 november 2006 @ 19:34
Volgens mij gaan we wel over de 1000 euro heen vandaag?
buzzermaandag 13 november 2006 @ 19:45
Dat zou wel geweldig zijn
MrManiakmaandag 13 november 2006 @ 19:45
Mooie actie, Fok! voor FoK

Heb al mail gestuurd, mijn steun krijgen ze ;-)
mcDavidmaandag 13 november 2006 @ 19:58
Weten ze er bij FOK!radio al van?
BEmaandag 13 november 2006 @ 19:59
quote:
Op maandag 13 november 2006 19:34 schreef Dementor het volgende:
Volgens mij gaan we wel over de 1000 euro heen vandaag?
Zou het? Volgens mij is dat wel heel enthousiast.
Maar als het zo zou zijn zou het waanzinnig zijn!
Arizonamaandag 13 november 2006 @ 20:12
Ik heb een mailtje gestuurd, ik doe graag mee aan zo'n sympathieke actie!
ElisaBmaandag 13 november 2006 @ 20:25
quote:
Op maandag 13 november 2006 20:12 schreef MaLo het volgende:
Ik heb een mailtje gestuurd, ik doe graag mee aan zo'n sympathieke actie!
Je hebt een mailtje terug
en ik ga nú de "stand van vandaag tussen 20:00 en 21:00" opmaken
Deepfreezemaandag 13 november 2006 @ 20:30
Goeie actie!
Ik heb inmiddels al een mailtje terug van ElisaB. Ga zo snel mogelijk wat centjes overmaken..
Xilantofmaandag 13 november 2006 @ 20:31
Ik heb ook een mail verstuurd. Ik weet echter nog niet precies wanneer ik geld kan overmaken.

edit: en ook al bericht terug!

Zoals ik in de mail ook al zei:
ElisaB, erg tof van je dat je hier tijd en energie in wilt steken!
ElisaBmaandag 13 november 2006 @ 20:36
Ben ik weer... ik ben er stil van... echt
quote:
Bank: 175,00
Giro: 385,88
Anders: 0,00
Totaal: 560,88 (13 november, 20:36 uur)
Respect

En een dikke kus voor:

Dementor
Sitethief
Falco
dwerg
SterkStaaltje
Rampestamper
mcDavid
Rewimo & Christan &
cptMarco

Toppie
MrManiakmaandag 13 november 2006 @ 20:37
Ik schrijf het z.s.m. over
ElisaBmaandag 13 november 2006 @ 20:39
quote:
Op maandag 13 november 2006 20:37 schreef MrManiak het volgende:
Ik schrijf het z.s.m. over


Ik zal ook vast wel tussendoor een update geven zo nu en dan, maar in elk geval beloof ik 'm dagelijks tussen 20:00 en 21:00!
BEmaandag 13 november 2006 @ 20:40
Mijn mond valt echt open hier! Wat een bedrag al!

Dementormaandag 13 november 2006 @ 20:41
We doen het goed
ElisaBmaandag 13 november 2006 @ 20:46
quote:
Op maandag 13 november 2006 20:41 schreef Dementor het volgende:
We doen het goed
Dat, my friend, is een understatement
Ou-Tannumaandag 13 november 2006 @ 20:47
quote:
Op maandag 13 november 2006 20:40 schreef Brighteyes het volgende:
Mijn mond valt echt open hier! Wat een bedrag al!

al voor 10 kinders een dagje uit of heel veel internet
MeneerMuismaandag 13 november 2006 @ 20:47
quote:
Op maandag 13 november 2006 20:40 schreef Brighteyes het volgende:
Mijn mond valt echt open hier! Wat een bedrag al!

Ik dacht echt: F*cking bizar

Super van iedereen die een bijdrage levert
Dementormaandag 13 november 2006 @ 20:47
Wat was de totale opbrengst vorig jaar dan?
Sjeenmaandag 13 november 2006 @ 20:47
Wauw
Dementormaandag 13 november 2006 @ 20:47
quote:
Op maandag 13 november 2006 20:47 schreef Ou-Tannu het volgende:

[..]

al voor 10 kinders een dagje uit of heel veel internet
Of een laptop
Ou-Tannumaandag 13 november 2006 @ 20:48
en dan zijn we nog maar net begonnen
BEmaandag 13 november 2006 @ 20:54
quote:
Op maandag 13 november 2006 20:47 schreef Dementor het volgende:
Wat was de totale opbrengst vorig jaar dan?
Vorig jaar hadden we ruim 2000 Euro. Een superbedrag!
Hopelijk zal het dit jaar weer zo succesvol zijn.

Het is natuurlijk geen doel op zich, vorig jaar evenaren.
Dementormaandag 13 november 2006 @ 20:55
quote:
Op maandag 13 november 2006 20:54 schreef Brighteyes het volgende:

[..]

Vorig jaar hadden we ruim 2000 Euro. Een superbedrag!
Hopelijk zal het dit jaar weer zo succesvol zijn.

Het is natuurlijk geen doel op zich, vorig jaar evenaren.
Oh daar gaan we wel overheen
Ou-Tannumaandag 13 november 2006 @ 20:55
quote:
Op maandag 13 november 2006 20:54 schreef Brighteyes het volgende:

[..]

Vorig jaar hadden we ruim 2000 Euro. Een superbedrag!
Hopelijk zal het dit jaar weer zo succesvol zijn.

Het is natuurlijk geen doel op zich, vorig jaar evenaren.
met dit tempo zal het makkelijk over vorigjaar heen gaan eheh :p
ElisaBmaandag 13 november 2006 @ 20:59
quote:
Op maandag 13 november 2006 20:54 schreef Brighteyes het volgende:
Vorig jaar hadden we ruim 2000 Euro. Een superbedrag!
Hopelijk zal het dit jaar weer zo succesvol zijn.

Het is natuurlijk geen doel op zich, vorig jaar evenaren.
Om precies te zijn € 2.397,57 en als we op dit tempo doorgaan, dan gaan we daar wel overheen

Either way; laten we als FOK!-ers maar eens een heleboel kindjes blij maken
Dementormaandag 13 november 2006 @ 21:06
Kunnen we niets iets verzinnen voor de donateurs?
Een kerstkaart in de bus?
NorthernStarmaandag 13 november 2006 @ 21:07
quote:
Op maandag 13 november 2006 20:36 schreef ElisaB het volgende:
Ben ik weer... ik ben er stil van... echt
[..]
Whoohoo!

Wat een geweldige start.
buzzermaandag 13 november 2006 @ 21:08
quote:
Op maandag 13 november 2006 20:36 schreef ElisaB het volgende:
Ben ik weer... ik ben er stil van... echt
[..]

Respect

En een dikke kus voor:

Dementor
Sitethief
Falco
dwerg
SterkStaaltje
Rampestamper
mcDavid
Rewimo & Christan &
cptMarco

Toppie
écht geweldig
ElisaBmaandag 13 november 2006 @ 21:08
quote:
Op maandag 13 november 2006 21:06 schreef Dementor het volgende:
Kunnen we niets iets verzinnen voor de donateurs?
Een kerstkaart in de bus?
Als jij een kerstkaart van me wilt, dan kun je die krijgen hoor
Dementormaandag 13 november 2006 @ 21:09
quote:
Op maandag 13 november 2006 21:08 schreef ElisaB het volgende:

[..]

Als jij een kerstkaart van me wilt, dan kun je die krijgen hoor
graag
buzzermaandag 13 november 2006 @ 21:10
quote:
Op maandag 13 november 2006 20:59 schreef ElisaB het volgende:

[..]


Either way; laten we als FOK!-ers maar eens een heleboel kindjes blij maken
deze zin wil ik even quoten
buzzermaandag 13 november 2006 @ 21:10
quote:
Op maandag 13 november 2006 21:09 schreef Dementor het volgende:

[..]

graag
mail je adres maar, dan krijg je er van mij ook een
Rewimomaandag 13 november 2006 @ 21:11
Super, nu al >500 euro

Doe ons ook maar een kerstkaart
Chinlessmaandag 13 november 2006 @ 21:14
k wil ook een kaartje van ElisaB...
btw PM verstuurd..
PeRimaandag 13 november 2006 @ 21:16
quote:
Op maandag 13 november 2006 21:06 schreef Dementor het volgende:
Kunnen we niets iets verzinnen voor de donateurs?
Een kerstkaart in de bus?
Mag ik vast even mn eigen linkje spammen, ik help daar graag aan mee en wil graag een kaartje uit naam van Fok! versturen dan! Als je er dan bij zet dat je donateur was bij deze actie..

RAOK #21: Send a postcard to someone you hardly know. .

[ Bericht 3% gewijzigd door PeRi op 13-11-2006 21:21:22 ]
cptmarcomaandag 13 november 2006 @ 21:20
goed bezig iedereen...
SterkStaaltjemaandag 13 november 2006 @ 21:33
Zo! Dat gaat hard! Goed bezig, ga hem ff in m'n sig zetten!
Quaramaandag 13 november 2006 @ 21:33
Zelfde rekeningnummer als vorig jaar ElisaB?
MrTorturemaandag 13 november 2006 @ 21:41
*tvp*

graag kicken op payday
Market_Gardenmaandag 13 november 2006 @ 21:42
Ah, geweldig dat er weer een actie is opgezet!

Buzzer, ElisaB, top!
Marsepeinmaandag 13 november 2006 @ 21:43
quote:
Op maandag 13 november 2006 15:35 schreef Dark_Angelus het volgende:
Terug Vind Donatie.
Precies, een leuke actie die nu al geslaagd lijkt!
Xilantofmaandag 13 november 2006 @ 22:00
Ik vind het een erg mooi begin! Zeker omdat het pas net écht begonnen is en alle lijntjes pas net zijn uitgeworpen.
MaVeJuHmaandag 13 november 2006 @ 22:00
mailtje gestuurd!
#ANONIEMmaandag 13 november 2006 @ 22:05
wacht op mail

mooie actie!
buzzermaandag 13 november 2006 @ 22:06
[bibbersmilie]ik kom zo nog op Fok! Radio[/bibber smilie]
MaVeJuHmaandag 13 november 2006 @ 22:07
krijg ik nou ook een "donateur" tag ?
Dementormaandag 13 november 2006 @ 22:15
quote:
Op maandag 13 november 2006 22:06 schreef buzzer het volgende:
[bibbersmilie]ik kom zo nog op Fok! Radio[/bibber smilie]
wanneer dan?
buzzermaandag 13 november 2006 @ 22:15
quote:
Op maandag 13 november 2006 22:15 schreef Dementor het volgende:

[..]

wanneer dan?
zo direct als het goed is..
Xilantofmaandag 13 november 2006 @ 22:18
quote:
Op maandag 13 november 2006 22:15 schreef buzzer het volgende:

[..]

zo direct als het goed is..
Ik heb er even voor ingetuned!
Vavamaandag 13 november 2006 @ 22:22
Ik ga zo een mailtje sturen voor het rekeningnummer, goede actie
plumbummaandag 13 november 2006 @ 22:29
Toffe actie. Net een mailtje gestuurd.
ElisaBmaandag 13 november 2006 @ 22:43
quote:
Op maandag 13 november 2006 21:33 schreef Quara het volgende:
Zelfde rekeningnummer als vorig jaar ElisaB?
Yeps, niets aan veranderd
ElisaBmaandag 13 november 2006 @ 22:45
Oww.... ik had een mailtje van Bartman (denk ik) en dat was in de spambox terecht gekomen. En toen ik wilde antwoorden, drukte ik op de verkeerde knop en nu is ie helemaal weg.

Help, zoek Bartman
ElisaBmaandag 13 november 2006 @ 22:47
En ik heb net weer een rijtje mailtjes verzonden (behalve dan dus aan - ik denk - bartman)
Roonaanmaandag 13 november 2006 @ 22:49
De user Bartman is dan al een tijdje niet ingelogd geweest. ( Bartman , echter niet bekend in het pm). Kan ook een user zijn die zich nooit inlogd. In zijn profiel staat echter wel een @yahoo email adres.
ElisaBmaandag 13 november 2006 @ 22:56
quote:
Op maandag 13 november 2006 22:49 schreef Roönaän het volgende:
De user Bartman is dan al een tijdje niet ingelogd geweest. ( Bartman , echter niet bekend in het pm). Kan ook een user zijn die zich nooit inlogd. In zijn profiel staat echter wel een @yahoo email adres.
Zijn adres was een gewoon adres. Als in 'een herkenbare naam' geloof ik....

Het ging te snel...
#ANONIEMmaandag 13 november 2006 @ 23:06
iemand zou ook de website onderhanden kunnen nemen...
Dementormaandag 13 november 2006 @ 23:06
quote:
Op maandag 13 november 2006 23:06 schreef TheFrankey het volgende:
iemand zou ook de website onderhanden kunnen nemen...
ja die maakt een nogal cheapo indruk he?
leejowmaandag 13 november 2006 @ 23:14
Goede actie, kennissen van ons hadden een kind met CF (helaas al op jonge leeftijd overleden). Mailtje verstuurd.
buzzermaandag 13 november 2006 @ 23:14
quote:
Op maandag 13 november 2006 23:06 schreef TheFrankey het volgende:
iemand zou ook de website onderhanden kunnen nemen...
als iemand dat graag wil doen voor het goede doel, wil ik dat met alle plezier meenemen bij het aanbieden. Als iemand zich geroepen voelt: mail me dan even, neem ik contact op met de stichting. buzzer.fok at gmail.com
leejowmaandag 13 november 2006 @ 23:16
quote:
Op maandag 13 november 2006 23:14 schreef buzzer het volgende:

[..]

als iemand dat graag wil doen voor het goede doel, wil ik dat met alle plezier meenemen bij het aanbieden. Als iemand zich geroepen voelt: mail me dan even, neem ik contact op met de stichting. buzzer.fok at gmail.com
Ik wil daar ook best aan meehelpen. Zijn er meer mensen die zich voor een betere site willen verenigen? Ik zal je alsnog even mailen buzzer.

Ik lees net op de site dat er een "webdesignburo" achter de site zit (http://www.ds2.nl) misschien dat ze uit respect voor de inzet van deze of gene de website nog zullen behouden?
buzzermaandag 13 november 2006 @ 23:18
quote:
Op maandag 13 november 2006 23:16 schreef leejow het volgende:

[..]

Ik wil daar ook best aan meehelpen. Zijn er meer mensen die zich voor een betere site willen verenigen? Ik zal je alsnog even mailen buzzer.

Ik lees net op de site dat er een "webdesignburo" achter de site zit (http://www.ds2.nl) misschien dat ze uit respect voor de inzet van deze of gene de website nog zullen behouden?
is goed, dan verzamel ik alles, en dan komt het wel goed
Dementormaandag 13 november 2006 @ 23:19
Boh deze aktie gaat die kinderen echt goed doen

* Dementor gaat met een goed gevoel slapen.
buzzermaandag 13 november 2006 @ 23:21
Ik ook (tenminste als ik die adrenaline nog it mijn lijf krijg )
Echt geweldig/overweldigend dit. Ik ga morgen heel erg mijn best doen om Willeke te bellen
ElisaBmaandag 13 november 2006 @ 23:24
quote:
Op maandag 13 november 2006 22:45 schreef ElisaB het volgende:
Oww.... ik had een mailtje van Bartman (denk ik) en dat was in de spambox terecht gekomen. En toen ik wilde antwoorden, drukte ik op de verkeerde knop en nu is ie helemaal weg.

Help, zoek Bartman
Gevonden; opgelost
MaVeJuHmaandag 13 november 2006 @ 23:30
En gestort thnQ voor het mailtje ElisaB
ElisaBmaandag 13 november 2006 @ 23:35
quote:
Op maandag 13 november 2006 23:30 schreef MaVeJuH het volgende:
En gestort thnQ voor het mailtje ElisaB
Graag gedaan en jij bedankt!

De update van morgenochtend wordt vást heel leuk
#ANONIEMmaandag 13 november 2006 @ 23:36
gestort...
SpeedyGJmaandag 13 november 2006 @ 23:40
22ste heb ik mijn loon weer, dan zal ik wel een bijdrage leveren
Honkymaandag 13 november 2006 @ 23:45
Waarom staat het rekeningnummer niet gewoon gepost?
ElisaBmaandag 13 november 2006 @ 23:46
quote:
Op maandag 13 november 2006 23:45 schreef Honky het volgende:
Waarom staat het rekeningnummer niet gewoon gepost?
Omdat daar ook (bijvoorbeeld voor Postbankgebruikers) de naam en woonplaats bij moet. En ElisaB is dol op FOK!-kers, maar niet op allerlei gespuis dat het gezellig vindt dit soort gegevens van i-net te plukken en er iets geinigs mee te doen. Daarom niet dus
raptorixmaandag 13 november 2006 @ 23:46
mmm, ik ben bereid een sponsorloop te doen, 100 kilometer, voor 10 center per kilometer
No joke, als er 25 mensen bereid zijn me te sponsoren doe ik het.
ElisaBmaandag 13 november 2006 @ 23:48
quote:
Op maandag 13 november 2006 23:46 schreef raptorix het volgende:
mmm, ik ben bereid een sponsorloop te doen, 100 kilometer, voor 10 center per kilometer
No joke, als er 25 mensen bereid zijn me te sponsoren doe ik het.
Dat is een tientje voor 100 km

Nou, mij heb je hoor! Wel voor 0,20 ook. Open een topic in LEF; wordt geheid een hit!

Nagekomen bericht: ik heb telepatisch contact gelegd met mijn moeder (kan ik nu niet bellen, want ze slaapt al), maar die doet het ook. Weet je wat; mijn broer doet ook mee en een mijn betere helft ook;

* ik 2 x
* mamma-ElisaB 1x
* broer ElisaB 1x
* betere helft ElisaB 1x

Mooi, de eerste 5 heb je. Nog 20 te gaan!
Phuturistixxxmaandag 13 november 2006 @ 23:49
Zoals beloofd gaat mijn 52 euro van de Nuon ook naar het goede doel.

*mailtje stuurt*
ElisaBmaandag 13 november 2006 @ 23:50
quote:
Op maandag 13 november 2006 23:49 schreef Phuturistixxx het volgende:
Zoals beloofd gaat mijn 52 euro van de Nuon ook naar het goede doel.

*mailtje stuurt*
Toppie!
raptorixmaandag 13 november 2006 @ 23:51
quote:
Op maandag 13 november 2006 23:48 schreef ElisaB het volgende:

[..]

Dat is een tientje voor 100 km

Nou, mij heb je hoor! Wel voor 0,20 ook. Open een topic in LEF; wordt geheid een hit!

Nagekomen bericht: ik heb telepatisch contact gelegd met mijn moeder (kan ik nu niet bellen, want ze slaapt al), maar die doet het ook. Weet je wat; mijn broer doet ook mee en een mijn betere helft ook;

* ik 2 x
* mamma-ElisaB 1x
* broer ElisaB 1x
* betere helft ElisaB 1x

Mooi, de eerste 5 heb je. Nog 20 te gaan!
Welk forum is dat? Open ik daar een topique.
Foeskemaandag 13 november 2006 @ 23:51
Ik ga mailen!

Ik begrijp dat je naar bank of giro kunt sturen? Maakt dat dan nog uit naar welk rekeningnummer ik het stuur?
ElisaBmaandag 13 november 2006 @ 23:54
quote:
Op maandag 13 november 2006 23:51 schreef raptorix het volgende:
Welk forum is dat? Open ik daar een topique.
Ludieke Experimenten en Exercities



Post even een linkje hier, dan post ik mijn eerste vijf aanmeldingen ook gelijk nog even!
Roonaanmaandag 13 november 2006 @ 23:54
quote:
Op maandag 13 november 2006 23:51 schreef raptorix het volgende:

[..]

Welk forum is dat? Open ik daar een topique.
Ludieke Experimenten en Exercities
Petremaandag 13 november 2006 @ 23:55
ik kan ook wel wat minder chocolade kopen
ElisaBmaandag 13 november 2006 @ 23:55
quote:
Op maandag 13 november 2006 23:51 schreef Foeske het volgende:
Ik ga mailen!

Ik begrijp dat je naar bank of giro kunt sturen? Maakt dat dan nog uit naar welk rekeningnummer ik het stuur?
Je mag kiezen; wat voor jou het handigst is!
raptorixdinsdag 14 november 2006 @ 00:00
quote:
100 kilometer run voor het goede doel.
Phuturistixxxdinsdag 14 november 2006 @ 00:04
Nou ik heb overgemaakt hoor Ben benieuwd hoeveel het gaat opleveren!
ElisaBdinsdag 14 november 2006 @ 00:23
quote:
Top, top, helemaal top
ElisaBdinsdag 14 november 2006 @ 01:12
Owkee, blijf vooral mailen! Ik werk vannacht, dus ben morgen niet zo vroeg weer bij de mensen. Maar het eerste dat ik zal doen als de Senseo klaar is, is de mail openen en antwoorden!

Go, go, go!
MrMoondinsdag 14 november 2006 @ 01:13
tvp..

ff zien wat ik aan het eind van de maand overhoudt....
ElisaBdinsdag 14 november 2006 @ 01:24
Aan het eind van de maand zijn we wel een paar topics verder hoor
theborgdinsdag 14 november 2006 @ 02:21
Ok mailtje is onderweg...

Ook over het volgende, maar dat lees je in de mail wel.
quote:
Op maandag 13 november 2006 17:53 schreef ElisaB het volgende:

[..]

Ik heb de hele administratie uiteraard nog wel, maar dan zou ik het per dag moeten gaan optellen. Weet niet of ik dat wel wil. Bovendien wil ik eigenlijk niet te veel vergelijken. Niet in geld in elk geval.

Owkee, en nu ga ik even eten, anders word ik weer sentimenteel en zo

ElisaBdinsdag 14 november 2006 @ 03:23
Bedankt voor je mailtje en je hebt antwoord!

Kleine subtussenstand: vandaag 17 overschrijvingen ontvangen en geboekt, inmiddels meer dan 45 mailtjes verzonden. Dat belooft wat voor morgen!

Ik ga nu zo'n beetje te bedde; morgen is er weer een dag!

lieve mensen
Vampierdinsdag 14 november 2006 @ 04:59
is er ook paypall?
NorthernStardinsdag 14 november 2006 @ 05:58
quote:
Op dinsdag 14 november 2006 04:59 schreef Vampier het volgende:
is er ook paypall?
Zo niet, dan wil ik wel als tussenpersoon dienen.
Stort jij het op mijn paypal en schrijf ik het via de bank over naar ElizaB.
Rewimodinsdag 14 november 2006 @ 07:14
Te gek mensen, dit wordt weer net zo leuk als vorig jaar
Vampierdinsdag 14 november 2006 @ 08:23
quote:
Op dinsdag 14 november 2006 05:58 schreef NorthernStar het volgende:

[..]

Zo niet, dan wil ik wel als tussenpersoon dienen.
Stort jij het op mijn paypal en schrijf ik het via de bank over naar ElizaB.
mail me maar op vampiermsx apending gmail punt com
#ANONIEMdinsdag 14 november 2006 @ 08:27
ik heb een tag en m'n eerste echte tag
Erik_84dinsdag 14 november 2006 @ 08:30
Wat een liefde in dit topic

Maar serieus: ik vind het mooi om te zien hoeveel mensen zich hier echt voor in willen zetten!

Zoals gezegd, einde van de maand zal ik kijken wat ik kan missen..
Sehnsuchtdinsdag 14 november 2006 @ 08:34
ik zal vanavond even een mailtje sturen om te kijken wat er van die 115 euro stagevergoeding af kan
koenimexdinsdag 14 november 2006 @ 08:41
Goed plan, zag het op de FP .
BEdinsdag 14 november 2006 @ 08:47
Die tagjes!
Erik_84dinsdag 14 november 2006 @ 08:48
Zo, ik heb ook een mail gestuurd

Wellicht handig voor degenen die op pagina 3 inklikken
Het mailadres dus nog een keer:
quote:
fokvoorfok@gmail.com
Mocht dit niet op prijs gesteld worden, dan haal ik hem weer weg, maar leek me wel even handig..

[ Bericht 2% gewijzigd door buzzer op 14-11-2006 08:51:58 ]
Erik_84dinsdag 14 november 2006 @ 08:49
quote:
Op dinsdag 14 november 2006 08:47 schreef Brighteyes het volgende:
Die tagjes!
die zijn leuk inderdaad waarom denk je anders dat mensen storten
buzzerdinsdag 14 november 2006 @ 08:52
quote:
Op dinsdag 14 november 2006 08:48 schreef Erik_84 het volgende:
Zo, ik heb ook een mail gestuurd

Wellicht handig voor degenen die op pagina 3 inklikken
Het mailadres dus nog een keer:
[..]

Mocht dit niet op prijs gesteld worden, dan haal ik hem weer weg, maar leek me wel even handig..
nee, hardstkke goed zo
(en die edit: wijt het aan de vroegte, het was niet nodig )
Rewimodinsdag 14 november 2006 @ 09:00
Oew, tagjes
sangerdinsdag 14 november 2006 @ 09:01
Ik zie zelfs al tags
Dementordinsdag 14 november 2006 @ 09:02
Ik ben benieuwd naar de tussenstand
Erik_84dinsdag 14 november 2006 @ 09:05
quote:
Op dinsdag 14 november 2006 08:52 schreef buzzer het volgende:

[..]

nee, hardstkke goed zo
(en die edit: wijt het aan de vroegte, het was niet nodig )
het is je vergeven

ElisaB kwam later vandaag toch? Wil de tussenstand weten
buzzerdinsdag 14 november 2006 @ 09:09
quote:
Op dinsdag 14 november 2006 09:05 schreef Erik_84 het volgende:

[..]

het is je vergeven

ElisaB kwam later vandaag toch? Wil de tussenstand weten
ze heeft nachtdienst gehad, dus ze zal er niet zo vroeg zijn.
Ik heb er gewoon wakker van gelegen vannacht. Ik ben inderdaad heel erg benieuwd naar de tussenstand.

Verder heb ik nog wat andere dingen uitgebroed, waar ik pas op terug kom als ik de zaken daadwerkelijk voor elkaar heb
buzzerdinsdag 14 november 2006 @ 09:09
quote:
Op dinsdag 14 november 2006 09:01 schreef sanger het volgende:
Ik zie zelfs al tags
je bent er helemaal van verschoten

*Heimlich greep toepast
sangerdinsdag 14 november 2006 @ 09:14
quote:
Op dinsdag 14 november 2006 09:09 schreef buzzer het volgende:

[..]

je bent er helemaal van verschoten

*Heimlich greep toepast
ja ik zag het al, snap er alleen niets van.
wdndinsdag 14 november 2006 @ 09:15
Wow het gaat hard.

E-mail is verzonden en vanavond ga ik mijn rekening eens bekijken
kaputwiehunddinsdag 14 november 2006 @ 09:15
mailtjes is verstuurd. Ik zie het wel als Elisa uit haar bed gerold is. :-)
gatewaydinsdag 14 november 2006 @ 09:44
Top actie

Ga eens kijken of ik ook wat leuks kan bedenken...... zal wel niet, maar wie weet, geld komt er van mijn kant, dat is zeker! als ik weer uit de rode cijfertjes ben..... heb voor vriendin een wasdroger gekocht.... en geld van spaarrekening halen is dom, want dan zakt mun kernsaldo (en dus minder rente)
PeRidinsdag 14 november 2006 @ 09:45
Tagjes .
gatewaydinsdag 14 november 2006 @ 09:51
quote:
Op dinsdag 14 november 2006 09:45 schreef PeRi het volgende:
Tagjes .
dat is idd wel een leuk idee dat was toen met de lichtjes voor het kinderziekenhuis ook
NT-T.BartMandinsdag 14 november 2006 @ 09:52
quote:
Op maandag 13 november 2006 22:45 schreef ElisaB het volgende:
Oww.... ik had een mailtje van Bartman (denk ik) en dat was in de spambox terecht gekomen. En toen ik wilde antwoorden, drukte ik op de verkeerde knop en nu is ie helemaal weg.

Help, zoek Bartman
Jaja, daar ben ik weer. Ik heb geld overgemaakt maar met mijn stoffige hoofd heb ik daar mijn usernummer (35446) bijgezet en niet mijn usernaam

En waarom val ik in jouw spamfilter??? Zeker gezien de naderende klaastijd ben ik zo braaf als het maar kan!!
quote:
Op maandag 13 november 2006 22:49 schreef Roönaän het volgende:
De user Bartman is dan al een tijdje niet ingelogd geweest. ( Bartman , echter niet bekend in het pm). Kan ook een user zijn die zich nooit inlogd. In zijn profiel staat echter wel een @yahoo email adres.
Ik wilde die naam dus hebben, maar die was al in gebruik.

[ Bericht 29% gewijzigd door NT-T.BartMan op 14-11-2006 10:01:45 ]
Troeldinsdag 14 november 2006 @ 09:53
Wauw, wat een bedrag al!
gatewaydinsdag 14 november 2006 @ 09:57
quote:
Op maandag 13 november 2006 21:16 schreef PeRi het volgende:

[..]

Mag ik vast even mn eigen linkje spammen, ik help daar graag aan mee en wil graag een kaartje uit naam van Fok! versturen dan! Als je er dan bij zet dat je donateur was bij deze actie..

RAOK #21: Send a postcard to someone you hardly know. .
Weetje:
quote:
Op maandag 13 november 2006 23:08 schreef PeRi het volgende:
Als jullie me je adres pm'n of mailen .
quote:
Op dinsdag 14 november 2006 09:53 schreef gateway het volgende:

[..]

weetje he, ik wil geen kerstkaartje van je, stort dat geld maar op ElisaB's rekening voor de actie Fok! voor FOK!
PeRidinsdag 14 november 2006 @ 09:59
quote:
Op dinsdag 14 november 2006 09:57 schreef gateway het volgende:

[..]

Weetje:

]
[..]


[..]

Dat mag zeker! Als er meer mensen dat willen mag dat natuurlijk ook, ik noteer 't even apart en stort ik dat tegen het einde van de Fok! voor FOK actie op Elisa's rekening. De postzegels en een paar cent per kaart, moet even kijken hoeveel ik die kaarten schat.
Erik_84dinsdag 14 november 2006 @ 09:59
quote:
Op dinsdag 14 november 2006 09:57 schreef gateway het volgende:

[..]

Weetje:
[..]


[..]

mee eens!
Erik_84dinsdag 14 november 2006 @ 10:00
quote:
Op dinsdag 14 november 2006 09:59 schreef PeRi het volgende:

[..]

Dat mag zeker! Als er meer mensen dat willen mag dat natuurlijk ook, ik noteer 't even apart en stort ik dat tegen het einde van de Fok! voor FOK actie op Elisa's rekening. De postzegels en een paar cent per kaart, moet even kijken hoeveel ik die kaarten schat.
leuke kerstkaarten zijn zeker 1,50 euro nee hoor
PeRidinsdag 14 november 2006 @ 10:02
quote:
Op dinsdag 14 november 2006 10:00 schreef Erik_84 het volgende:

[..]

leuke kerstkaarten zijn zeker 1,50 euro nee hoor
Zeg zeg zeg ik ben ook maar een arm studentje . Iets van 50 cent per kaart ofzo?
gatewaydinsdag 14 november 2006 @ 10:03
quote:
Op dinsdag 14 november 2006 10:02 schreef PeRi het volgende:

[..]

Zeg zeg zeg ik ben ook maar een arm studentje . Iets van 50 cent per kaart ofzo?
postzegel is 29 cent met kerst he? 11 cent voor het kaartje..... ik vondt het prima.

Zoals al eerder gezegd; Alle beetjes helpen!
Erik_84dinsdag 14 november 2006 @ 10:06
quote:
Op dinsdag 14 november 2006 10:02 schreef PeRi het volgende:

[..]

Zeg zeg zeg ik ben ook maar een arm studentje . Iets van 50 cent per kaart ofzo?
was ook maar een grapje

al doe je 10 ct per kaartje! het is weer iets.. ik kan ook niet veel geld missen
PeRidinsdag 14 november 2006 @ 10:07
quote:
Op dinsdag 14 november 2006 10:03 schreef gateway het volgende:

[..]

postzegel is 29 cent met kerst he? 11 cent voor het kaartje..... ik vondt het prima.

Zoals al eerder gezegd; Alle beetjes helpen!
Zoiets ja .
Troeldinsdag 14 november 2006 @ 10:08
Ik wacht op de eerste topicopenbaggeraar die voor elk geopend topic een euro gaat storten
Rewimodinsdag 14 november 2006 @ 10:13
quote:
Op dinsdag 14 november 2006 10:08 schreef Troel het volgende:
Ik wacht op de eerste topicopenbaggeraar die voor elk geopend topic een euro gaat storten
Ik weet een goeie kandidaat Kijk maar eens onder nieuwe topics
sangerdinsdag 14 november 2006 @ 10:16
quote:
Op dinsdag 14 november 2006 10:13 schreef Rewimo het volgende:

[..]

Ik weet een goeie kandidaat Kijk maar eens onder nieuwe topics
staat niets in
buzzerdinsdag 14 november 2006 @ 10:21
Deel twee staat al klaar onderin de slotjeslijst.
Dat geeft mij even de gelegenheid om alle relevante zaken uit dit topic over te hevelen naar het volgende deel
Rewimodinsdag 14 november 2006 @ 10:23
quote:
Op dinsdag 14 november 2006 10:16 schreef sanger het volgende:
staat niets in
Sjips, ze zijn allemaal weg...

Zo dan
sangerdinsdag 14 november 2006 @ 10:24
quote:
Op dinsdag 14 november 2006 10:21 schreef buzzer het volgende:
Deel twee staat al klaar onderin de slotjeslijst.
Dat geeft mij even de gelegenheid om alle relevante zaken uit dit topic over te hevelen naar het volgende deel
Goed werk!
Erik_84dinsdag 14 november 2006 @ 10:24
dan heb je nog 19 reacties de tijd
BEdinsdag 14 november 2006 @ 10:25
quote:
Op dinsdag 14 november 2006 10:21 schreef buzzer het volgende:
Deel twee staat al klaar onderin de slotjeslijst.
Dat geeft mij even de gelegenheid om alle relevante zaken uit dit topic over te hevelen naar het volgende deel
Ik heb ook de (aangepaste) post van IJsmeis erin gezet met het logo'tje en de lijst met mensen die mee doen.
Rewimodinsdag 14 november 2006 @ 10:26
Ik gok op een topicje of 10
Erik_84dinsdag 14 november 2006 @ 10:27
Buzzer, je hebt in de OP je eigen stukje en dat van de voorzitter er 2x in gezet
BEdinsdag 14 november 2006 @ 10:30
Whehehe, geen wonder dat die OP zo lang is!
Erik_84dinsdag 14 november 2006 @ 10:32
quote:
Op dinsdag 14 november 2006 10:30 schreef Brighteyes het volgende:
Whehehe, geen wonder dat die OP zo lang is!
zo schiet het wel op ja

ik heb trouwens mijn link naar het topic alweer aangepast
Rewimodinsdag 14 november 2006 @ 10:33
quote:
Op dinsdag 14 november 2006 10:32 schreef Erik_84 het volgende:
ik heb trouwens mijn link naar het topic alweer aangepast
Slim! Ook vast even gedaan
BEdinsdag 14 november 2006 @ 10:34
Ik ook!

Elisa! Joehoe!!!! Ben je al wakker?
Erik_84dinsdag 14 november 2006 @ 10:35
quote:
Op dinsdag 14 november 2006 10:33 schreef Rewimo het volgende:

[..]

Slim! Ook vast even gedaan
Voordat we in topic #5 bezig zijn en de link nog hierheen verwijst
Rewimodinsdag 14 november 2006 @ 10:35
Ja, waar blijft Elisa nou?

TRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIINNNNNNNNNNNNNNNNNGGGGGGGGGGGGGG!!! wekker even af laten lopen
gatewaydinsdag 14 november 2006 @ 10:36
heb een aantal familieleden gemailt kijken of er reactie op komt, of ze ook meedoen
Puckzzzdinsdag 14 november 2006 @ 10:37
laat die meid lekker slapen stelletje ongedulden
BEdinsdag 14 november 2006 @ 10:40
quote:
Op dinsdag 14 november 2006 10:37 schreef Puckzzz het volgende:
laat die meid lekker slapen stelletje ongedulden
Ok. Sorry.

Slaap Eliesje slaap... daar buiten loopt een schaap... een schaap met wi-hitte voetjes... die drinkt zijn melk zo zoetjes...
Rewimodinsdag 14 november 2006 @ 10:41
TRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIINNNNNNNNNNNNNNNNNGGGGGGGGGGGGGG!!!
sangerdinsdag 14 november 2006 @ 10:41
quote:
Op dinsdag 14 november 2006 10:36 schreef gateway het volgende:
heb een aantal familieleden gemailt kijken of er reactie op komt, of ze ook meedoen
Ik zal een aantal bekende users ook even mailen.

Ik heb ook een linkje in de Sportbar gedumpt.
Svensationaldinsdag 14 november 2006 @ 10:41
Goede actie, ga volgende week ook wat overmaken. 't zal alleen niet een heel groot bedrag zijn .
Erik_84dinsdag 14 november 2006 @ 10:42
quote:
Op dinsdag 14 november 2006 10:41 schreef Svensational het volgende:
Goede actie, ga volgende week ook wat overmaken. 't zal alleen niet een heel groot bedrag zijn .
elk bedrag is welkom!

ik heb trouwens mijn oma ook geronseld
buzzerdinsdag 14 november 2006 @ 10:43
quote:
Op dinsdag 14 november 2006 10:25 schreef Brighteyes het volgende:

[..]

Ik heb ook de (aangepaste) post van IJsmeis erin gezet met het logo'tje en de lijst met mensen die mee doen.
lol, dat stond even dubbel
ik heb de mijne weggehaald, en nog een kleine toevoeging gedaan in jouw post
Erik_84dinsdag 14 november 2006 @ 10:44
vol.. we gaan verder in het andere topic:

FOK! voor FOK de kerstactie is van start #2
buzzerdinsdag 14 november 2006 @ 10:47
quote:
Op dinsdag 14 november 2006 10:27 schreef Erik_84 het volgende:
Buzzer, je hebt in de OP je eigen stukje en dat van de voorzitter er 2x in gezet
Lol, tnx ik heb het aangepast
buzzerdinsdag 14 november 2006 @ 11:17
Linke naar deel 2 FOK! voor FOK de kerstactie is van start #2