wellus, en je bent ook nog eens een loserquote:Op dinsdag 25 juli 2006 16:17 schreef goudensteef het volgende:
ben geen leugenaar
Dan heeft de topicstarter twee problemen.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 16:19 schreef Frollo het volgende:
Er zijn ook vrouwen die op brains vallen. [afbeelding]
Krijgt hij die wél getraind voor die tijd dan?quote:Op dinsdag 25 juli 2006 16:19 schreef Frollo het volgende:
Er zijn ook vrouwen die op brains vallen. [afbeelding]
Dan ben je dus wel een leugenaar ? Je hebt gelogen over je uiterlijk.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 16:22 schreef goudensteef het volgende:
nee is geen weg terug want ehbben het vaker over mij lichaam gehad
Ik heb een grote fout gemaakt en dat weet ik wil er niet voor boeten
Maar met een foto valse verwachtingen wekken getuigt niet zo van brains hè?quote:Op dinsdag 25 juli 2006 16:19 schreef Frollo het volgende:
Er zijn ook vrouwen die op brains vallen. [afbeelding]
eerst uploaden via bv tinypic.com en dan [img]url[/img]quote:Op dinsdag 25 juli 2006 16:17 schreef goudensteef het volgende:
HOE PLAATS IK ENE FOTO??
en van een maatje Tineke de Nooij naar bodybuilder gaat niet zo snel. Of je moet anabolen slikken. Whehehehehe.quote:als ik weet hoe dat moet kan ik laten zien wat ik bedoel met de titel van welk lichaam ik wil voor 9 september maar zal het eerst uitleggen
heb een leuke meid ontmoet via internet je weet hoe dat gaat en het voelt vaak alsofg we 1 zijn hebben een fanatstishe band en groeiden steeds meer naar mekaar toe tot waar we nu zijn we bellen haast iedere dag met mekaaren het voelt gewoon top
zoals dan wel vaker moet ga je dan ook afspreken maar omdat ze voor haar het de eerste keer was met iemand van internet heeft t lang geduu voordat ze dacht van ja nou laten we het dasn maar is n keer doen en die datum hebben we geprikt op 9 sptember van 2006
dan is dus de grote dag en op die dag wil ik perfect maken dus dat zij onder indruk is en van mij het goede beeld heeft dat ze van mij heeft van msn want ik heb haar de foto gestuurt en gezegt van dit ben ik dit is mij lichaam ik wil haar niet teluerstellen snap je?? daarom zoek ik manier om dit lichaam te krijgen voor 9 september tips van boy builders
ben geen leugenaar daarom doet dit me pijn en verdriet en maak me zorgen maar heb t gevoel dat dit de juiste vrouw voor mij is dus help me het was in het begin dat we begonnen te praten dat ik de foto stuur want ik dacht t word toch niks maar nu zit ik ermee
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Vampire Romance O+
quote:Op dinsdag 25 juli 2006 16:25 schreef Aventura het volgende:
Ik vind het sowieso een wonder dat ze met je heeft willen afspreken, gezien je spelling.
Een gebrekkig lichaam zal ze gezien haar lage standaard dan ook wel accepteren. No worries!
Touchéquote:Op dinsdag 25 juli 2006 16:25 schreef Aventura het volgende:
Ik vind het sowieso een wonder dat ze met je heeft willen afspreken, gezien je spelling.
Een gebrekkig lichaam zal ze gezien haar lage standaard dan ook wel accepteren. No worries!
Dat lukt je nooit, wat is haar msn? Misschien hebben andere er nog wat aan.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 16:29 schreef goudensteef het volgende:
<a href="http://tinypic.com"><img src="http://i7.tinypic.com/20zd0zn.jpg" border="0" alt="Image and video hosting by TinyPic"></a>
[afbeelding]
http://i7.tinypic.com/20zd0zn.jpg
test
en nu een foto van hoe je er in het echt uitzietquote:Op dinsdag 25 juli 2006 16:29 schreef goudensteef het volgende:
<a href="http://tinypic.com"><img src="http://i7.tinypic.com/20zd0zn.jpg" border="0" alt="Image and video hosting by TinyPic"></a>
[afbeelding]
http://i7.tinypic.com/20zd0zn.jpg
test
Van wie is die torso? Ik wil zijn nummer!quote:Op dinsdag 25 juli 2006 16:29 schreef goudensteef het volgende:
<a href="http://tinypic.com"><img src="http://i7.tinypic.com/20zd0zn.jpg" border="0" alt="Image and video hosting by TinyPic"></a>
[afbeelding]
http://i7.tinypic.com/20zd0zn.jpg
test
Voor 9 september lukt het nog niet eens om die borstspieren getraind te hebben.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 16:30 schreef goudensteef het volgende:
scorpie mij lichaam is nu gewoon weeg 68 kilo niet veel vet alleen rond de buik
Van Goudensteef. Want hij liegt niet hèquote:Op dinsdag 25 juli 2006 16:31 schreef Aventura het volgende:
[..]
Van wie is die torso? Ik wil zijn nummer!
En de datum een jaar verzetten. 9 September 2007.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 16:34 schreef Martijn_fijn het volgende:
Begin maar 80-100 sit-ups en push-ups per dag.
quote:Op dinsdag 25 juli 2006 16:32 schreef PsyCha het volgende:
Nu je eigen foto nog!
Dat ben ik!!quote:Op dinsdag 25 juli 2006 16:31 schreef Aventura het volgende:
[..]
Van wie is die torso? Ik wil zijn nummer!
Misschien dacht hij dat het meteen neuken zou worden.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 16:37 schreef BertV het volgende:
Ga je haar met onbloot bovenlijf ontmoeten?
Als je met kleding aan duidelijk niet lijkt op die schriemel op de foto dan ga je het niet in een 1 maand redden.
Misschien is het wel het broertje van AnthonuZeus (ofzo)quote:Op dinsdag 25 juli 2006 16:39 schreef Aventura het volgende:
[..]
Misschien dacht hij dat het meteen neuken zou worden.
Ja, lekker nog meer liegen en bedriegen!quote:Op dinsdag 25 juli 2006 16:40 schreef Everett het volgende:
Als ik jou was zou ik zeggen dat je sindskort een hele erge ziekte hebt waardoor je lichaam is veranderd. Daar heeft ze vast wel begrip voor.
Goede tip! Lichamelijke gebreken zijn altijd uitermate boeiende gespreksstof op een eerste date!quote:Op dinsdag 25 juli 2006 16:40 schreef Everett het volgende:
Als ik jou was zou ik zeggen dat je sindskort een hele erge ziekte hebt waardoor je lichaam is veranderd. Daar heeft ze vast wel begrip voor.
Zal ik dat maar voor je doen, scheelt jou wat werk joh.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 16:41 schreef goudensteef het volgende:
kga geen foto van mezelf plaasten maar kan wel zoeken naar wat er op lijkt?
nee we willen jou torso zienquote:Op dinsdag 25 juli 2006 16:41 schreef goudensteef het volgende:
kga geen foto van mezelf plaasten maar kan wel zoeken naar wat er op lijkt?
doe dat dan maarquote:Op dinsdag 25 juli 2006 16:41 schreef goudensteef het volgende:
kga geen foto van mezelf plaasten maar kan wel zoeken naar wat er op lijkt?
Godverdomme, door dat hete weer gieren mijn hormonen al alle richtingen uit, ga je ook nog eens een lekkere kerel postenquote:Op dinsdag 25 juli 2006 16:42 schreef XiChico het volgende:
[..]
Zal ik dat maar voor je doen, scheelt jou wat werk joh.
[afbeelding]
Ik moet ineens denken aan een slak..quote:
misschien is het haar wel niet om je lichaam te doen, maar om je diepzinnigheidquote:Op dinsdag 25 juli 2006 16:47 schreef goudensteef het volgende:
nee ioko maar hoop houd je in leven geeft je kracht kijk maar naar alle gelovige
Als dat het geval is, is hij hoe dan ook genaaidquote:Op dinsdag 25 juli 2006 16:19 schreef Frollo het volgende:
Er zijn ook vrouwen die op brains vallen. [afbeelding]
De pruimentijd, of wanneer pasen en pinksteren op 1 dag vallen.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 16:50 schreef goudensteef het volgende:
wat is wel de goede tijd??
Zo simpel maar effectiefquote:Op dinsdag 25 juli 2006 16:51 schreef Untouchables het volgende:
[..]
De pruimentijd, of wanneer pasen en pinksteren op 1 dag vallen.
Sint juttemis schijnt ook goed te zijn voor dit soort transformaties.
Het gaat je wel lukken op de langere termijn, maar in zo'n korte tijd is het alleen haalbaar met anabolen spuiten met alle risico's en gevolgen van dien.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 16:59 schreef goudensteef het volgende:
grumpey ik wil wel gaan fitnes maar moet wel n doel hebbem om aan te raken ik heb de wil om te doen maar ik geloof ook de andere dat ze zeggen dat het niet gaat lukken
weet het ff niet meer
Door die zure appel heen bijten en de waarheid zeggen zou een optie kunnen zijn ...quote:
Bel Brad Pitt even, misschien mag je zijn torso even aanraken?quote:Op dinsdag 25 juli 2006 16:59 schreef goudensteef het volgende:
grumpey ik wil wel gaan fitnes maar moet wel n doel hebbem om aan te raken
20 KM hardlopen is geen goed idee, dan valt hij waarschijnlijk alleen maar afquote:Op dinsdag 25 juli 2006 17:02 schreef Grumpey het volgende:
nouja, we zullen je allemaal steunen.
Als je nu gewoon elke dag naar de fitnes gaat, 9 uur, savonds nog even 20 km hardloopt, dan zullen wij elke avond (na het zien van de fotos uiteraard) je nieuwe moed inpraten.
Kans van je leven man!
wel de beste optie voor je buikspieren trainen overigens.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 17:03 schreef XiChico het volgende:
[..]
20 KM hardlopen is geen goed idee, dan valt hij waarschijnlijk alleen maar af.
Leugenaar!quote:Op dinsdag 25 juli 2006 16:17 schreef goudensteef het volgende:
ben geen leugenaar
De Ab-Roller of Ab King Proquote:Op dinsdag 25 juli 2006 17:04 schreef Grumpey het volgende:
[..]
wel de beste optie voor je buikspieren trainen overigens.
goudensteef komt online:quote:Op dinsdag 25 juli 2006 17:09 schreef goudensteef het volgende:
snap wel dat t vertellen het juiste is maar ben bang dat het dan overgaat we hebben er vaak over gesproken, ga natuurlijk niet vertellen wat maarhet ging vaak over mij lichaam \
TS wil spieren kweken, dan moet je juist geen cardio doen.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 17:04 schreef Grumpey het volgende:
[..]
wel de beste optie voor je buikspieren trainen overigens.
Vet kan je inderdaad omzetten naar spieren.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 17:15 schreef goudensteef het volgende:
martijn fijn word vet dan spier? want het vet dat dan heb is niet veel kan het tussen mij vingers klemmen bij mn navel maar ik dacht dat je moet gaan rennen dat dan buikspieren te zien zijn
quote:Op dinsdag 25 juli 2006 17:24 schreef Martijn_fijn het volgende:
[..]
Vet kan je inderdaad omzetten naar spieren.
quote:Op dinsdag 25 juli 2006 16:24 schreef Mr.J het volgende:
Lol.
Zo ben ik wel eens mijn foto tegengekomen op een profieldating site.
En vervolgens komt hij er tijdens de date achter dat zij ook gelogen heeft over haar uiterlijk en dat zij níet de moeite heeft genomen om eraan te werkenquote:Op dinsdag 25 juli 2006 18:04 schreef cultheld het volgende:![]()
't kan wel overigens: Vanaf nu tot en met 9 september alles opgeven, een ziekelijk dieet volgen, iedere dag 3 uur fietsen (op een racefiets), niet uitgaan (al heb ik niet het idee dat je dat doet
), om de 3 dagen (zodat het lichaam kan herstellen) 200 push-ups en 300 sit-ups uitvoeren en iedere dag een uurtje hardlopen. Succes
.
200 pushupsquote:Op dinsdag 25 juli 2006 18:04 schreef cultheld het volgende:![]()
't kan wel overigens: Vanaf nu tot en met 9 september alles opgeven, een ziekelijk dieet volgen, iedere dag 3 uur fietsen (op een racefiets), niet uitgaan (al heb ik niet het idee dat je dat doet
), om de 3 dagen (zodat het lichaam kan herstellen) 200 push-ups en 300 sit-ups uitvoeren en iedere dag een uurtje hardlopen. Succes
.
je vergeet iets:quote:Op dinsdag 25 juli 2006 18:13 schreef LedZep het volgende:
[..]
200 pushups
300 situps
3 uur fietsen
ziekelijk dieet
uurtje hardlopen
Hittequote:Op dinsdag 25 juli 2006 18:18 schreef LedZep het volgende:
[..]
TS
Dit topic
Zomermaanden
Borst-biceps slaven
Jij dus! Wel gescored daarmee?quote:
Wat is er nu weer mis met 3x per week borst/biceps?quote:Op dinsdag 25 juli 2006 18:18 schreef LedZep het volgende:
[..]
TS
Dit topic
Zomermaanden
Borst-biceps slaven
Happenquote:Op dinsdag 25 juli 2006 18:13 schreef LedZep het volgende:
[..]
200 pushups
300 situps
3 uur fietsen
ziekelijk dieet
uurtje hardlopen
Ja joh, die oefeningen doe ik dagelijksquote:Op dinsdag 25 juli 2006 18:32 schreef Mr.J het volgende:
[..]
"Happen" posten terwijl je 't echt meende.
Soms veel.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 18:33 schreef NiGeLaToR het volgende:
Wat is er mis met een servicepack?
Ik doe het hem echt niet na, maar het viel me idd wel op dat zijn borst en buik veel gespierder zijn dan zijn armpjes...quote:Op dinsdag 25 juli 2006 18:09 schreef JAY-T het volgende:
Alleen push-ups en sit-ups, yeah right.. Dat lichaam op die foto ziet er trouwens ook niet uit.. Kijk hoe die schouders en armen achter lopen.. Typisch zo'n iemand die alleen zn borst en buik heeft getraind..
Ik meen me te herinneren dat jij 200 situps per dag deedquote:Op dinsdag 25 juli 2006 18:32 schreef cultheld het volgende:
[..]
Ja joh, die oefeningen doe ik dagelijks![]()
Dat wel, in 4 sets van 50. Opdrukken 4 * 20 gewoon en 1 * 20 met de handen 2 keer zo wijd als de schouders. Niet omdat ik zoals TS via internetquote:Op dinsdag 25 juli 2006 19:03 schreef LedZep het volgende:
[..]
Ik meen me te herinneren dat jij 200 situps per dag deed
Dat is dus exact waar ik aan dacht toen ik de OP las.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 17:53 schreef sungaMsunitraM het volgende:
TS is een reïncarnatie van RobbieRicardo
Ik ook precies!quote:Op dinsdag 25 juli 2006 20:31 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Dat is dus exact waar ik aan dacht toen ik de OP las.
En mijn bewustzijn.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 20:56 schreef Mr.J het volgende:
Als dit een kloon van Croupouque is, is he losing his touch.
Eh, die werd niet ontmaskerd. Daar ben ik mee gestopt omdat ik er geen lol in had. Zoek voor de grap eens op mijn naam, dan kom je volgens mij iedere week wel een topic tegen waarin tegen users wordt gezegd dat ze een kloon van mij zijn, het wordt bijna surrealistisch.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 20:50 schreef Reese het volgende:
Lieve Croupouque,
ik weet dat het warm is enzo, maar je moet toch iets beter je best gaan doen op je kloons, ben ik bang. De vorige werd ook al zo snel ontmaskerd. En da's toch zonde, want je hebt vast nog wel leuke ideeën op de spreekwoordelijke plank.![]()
Niet ontmaskerd? En dat tweede, dat kan natuurlijk, dat ontken ik ook niet.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 21:38 schreef Croupouque het volgende:
[..]
Eh, die werd niet ontmaskerd. Daar ben ik mee gestopt omdat ik er geen lol in had.
Man, ik zoek drie keer per dag op je naamquote:Zoek voor de grap eens op mijn naam, dan kom je volgens mij iedere week wel een topic tegen waarin tegen users wordt gezegd dat ze een kloon van mij zijn, het wordt bijna surrealistisch.
Dat noem ik niet 'ontmaskeren'. Wat ik al eerder schreef, mijn naam wordt continu genoemd. Zelfs bij die kneus van een Maikuuul. Maar goed, het maakt niet uit wat ik allemaal schrijf, want er is inmiddels helemaal niemand meer die me gelooft. Dat heb ik wel een beetje aan mezelf te danken, dat begrijp ik.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 21:51 schreef Reese het volgende:
[..]
Niet ontmaskerd? En dat tweede, dat kan natuurlijk, dat ontken ik ook niet.
[..]
Man, ik zoek drie keer per dag op je naam![]()
Dát is pas surrealistisch! Maar serieus, het was een miskenning van je talenten om je deze kloon/user je in je schoenen te schuiven. Té makkelijk. Mijn excuses.
Stel dat dit nu geen kloon is, dan is het wel zorgwekkend dat iemand de taalvaardigheid van RobbieRicardo heeft.
Wat valt er dan nog ontopic te gaan?quote:Op dinsdag 25 juli 2006 21:56 schreef schatje het volgende:
Zullen we maar weer ontopic gaan?
Over het lichaam wat de TS wil hebben.quote:
Ik denk dat het ook niet zo zeer om de spiermassa gaat bij de TS, maar meer om de.... hoe zal ik dit zeggen ...... de layout en vormgeving van die gozer ze lichaam.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 22:03 schreef Mr.J het volgende:
Eh, volgens mij moet een gemiddeld persoon daar 10kg spiermassa voor inleveren.
Mwja, op het strand zie je genoeg gasten lopen die best mager zijn en zeker niet het lichaam hebben zoals op dat plaatje.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 22:11 schreef LedZep het volgende:
Volgens mij alleen maar afvallen en wat flyes doen om z'n borst wat op te krikken. Lukt makkelijk in anderhalve maand.
Hebben dan vooral geen abs, oke, laten we die dan ook maar 3x per week trainen. Afijn, vlak die kerel z'n zonbruine huid niet uit. Je ziet er dan (met laag vet) een stuk gespierder uit dan een witte vlekquote:Op dinsdag 25 juli 2006 22:14 schreef 2L0w4Zer0 het volgende:
[..]
Mwja, op het strand zie je genoeg gasten lopen die best mager zijn en zeker niet het lichaam hebben zoals op dat plaatje.
dus al met al zo'n 3 maandjes werk.....quote:Op dinsdag 25 juli 2006 22:20 schreef LedZep het volgende:
Hebben dan vooral geen abs, oke, laten we die dan ook maar 3x per week trainen. Afijn, vlak die kerel z'n zonbruine huid niet uit. Je ziet er dan (met laag vet) een stuk gespierder uit dan een witte vlek. Als je goed kijkt heeft ie totaal geen armen of schouders..rug is redelijk, borst ook, abs zijn typisch gevalletje van laag vet + wat crunches/sit ups.
Of je trainings- cq. voedingsschema is gewoon kut.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 22:29 schreef Gianluca het volgende:
Zelf ben ik al zo'n 10 maanden aan het trainen sinds enkele jaren met niet bijster veel sportieve activiteitenDat zijn dus bijna 40 weken maal 5 dagen serieus trainen.......vanuit deze ervaring ben ik van mening dat ik redelijkerwijs kan concluderen dat jouw missie onmogelijk is!
![]()
Nou volgens mij wel. Of was de foto toch van jezelf?quote:Op dinsdag 25 juli 2006 16:17 schreef goudensteef het volgende:
ben geen leugenaar
Ik vind dit nu ook niet bepaald een voorbeeld van ideaal, maargoed, t zal t beter doen dan je huidige figuur denk ikquote:Op dinsdag 25 juli 2006 16:29 schreef goudensteef het volgende:
<a href="http://tinypic.com"><img src="http://i7.tinypic.com/20zd0zn.jpg" border="0" alt="Image and video hosting by TinyPic"></a>
[afbeelding]
http://i7.tinypic.com/20zd0zn.jpg
test
quote:Op dinsdag 25 juli 2006 17:24 schreef Martijn_fijn het volgende:
[..]
Vet kan je inderdaad omzetten naar spieren.
nou nee dat gaat je waarschijnlijk niet lukken, je hebt minstens een half jaar tot een jaar nodig wil je echt alles perfect hebben aan je lichaamquote:Op dinsdag 25 juli 2006 16:29 schreef goudensteef het volgende:
<a href="http://tinypic.com"><img src="http://i7.tinypic.com/20zd0zn.jpg" border="0" alt="Image and video hosting by TinyPic"></a>
[afbeelding]
http://i7.tinypic.com/20zd0zn.jpg
test
Aan zoiets moest ik ook al denken bij het zien van de OPquote:
Maar hoe krijg je een laag vet rond je spieren dan?quote:Op dinsdag 25 juli 2006 22:20 schreef LedZep het volgende:
[..]
Hebben dan vooral geen abs, oke, laten we die dan ook maar 3x per week trainen. Afijn, vlak die kerel z'n zonbruine huid niet uit. Je ziet er dan (met laag vet) een stuk gespierder uit dan een witte vlek. Als je goed kijkt heeft ie totaal geen armen of schouders..rug is redelijk, borst ook, abs zijn typisch gevalletje van laag vet + wat crunches/sit ups.
Kijk, dat bruine is dan wel weer te regelenquote:Op dinsdag 25 juli 2006 22:20 schreef LedZep het volgende:
[..]
Hebben dan vooral geen abs, oke, laten we die dan ook maar 3x per week trainen. Afijn, vlak die kerel z'n zonbruine huid niet uit. Je ziet er dan (met laag vet) een stuk gespierder uit dan een witte vlek. Als je goed kijkt heeft ie totaal geen armen of schouders..rug is redelijk, borst ook, abs zijn typisch gevalletje van laag vet + wat crunches/sit ups.
quote:Op woensdag 26 juli 2006 19:08 schreef Unihoc_ACE het volgende:
[..]
Kijk, dat bruine is dan wel weer te regelen![]()
'Bruinende' bodylotions #2
Was dat maar zoquote:Op dinsdag 25 juli 2006 16:57 schreef Martijn_fijn het volgende:
Breder worden en spieren kweken 6 maanden, de buikspieren zijn echter het lastigst. Reken maar op een jaar.
Geen sex op een eerste date?! Damn, 't moet niet veel gekker worden hoor.quote:Op woensdag 26 juli 2006 21:30 schreef Proper_fucked het volgende:
Ts, sowieso... waarom wil je een sixpack op eerste date, verwacht je dat ze gelijk je shirt van je lichaam afrukt?
Altijd handig die ervarings-deskundigen.quote:Op woensdag 26 juli 2006 22:32 schreef mvdlubbe het volgende:
Gewoon een hardrubberen vorm laten gieten van die torso en die onder je kleding dragen.
Simpel.
Ik stuur geen foto's van mij volkomen vreemden met de mededeling dat ik dat ben.quote:Op woensdag 26 juli 2006 23:53 schreef Manneke_Pils het volgende:
[..]
Altijd handig die ervarings-deskundigen.
Heb je zo ook A. versierd? Of hing toen je baard voor je pens?
"Kennisnaakt"...quote:Op donderdag 27 juli 2006 09:28 schreef woniya het volgende:
heb je wel een foto gestuurd met jouw hoofd erop?Bodybuiden kost tijd, dus ik zou het maar gewoon zeggen dat het een grap was, of dat je al een tijdje met trainen bent gestopt, als je het niet durft te vertellen. Zorg voor leuke kleding, ik neem aan dat je die in ieder geval de eerste tijd nog aanhoudt als je kennismaakt met het meisje. Succes!
![]()
Idd, slechter dan wanneer hij zelf gaat kan het toch niet wordenquote:Op donderdag 27 juli 2006 11:23 schreef frenkck het volgende:
Ach dan stuur je toch iemand naar die date toe die erop lijkt. Word je niet ontmaskerd.
Ik dacht ik zeg het nietquote:Op donderdag 27 juli 2006 22:50 schreef me2001 het volgende:
volgens mij is TS allang dood...
Praat geen onzin (no offence)quote:Op dinsdag 25 juli 2006 17:01 schreef Martijn_fijn het volgende:
[..]
Het gaat je wel lukken op de langere termijn, maar in zo'n korte tijd is het alleen haalbaar met anabolen spuiten met alle risico's en gevolgen van dien.
ff voor je verbeterdquote:Op woensdag 26 juli 2006 18:11 schreef Molluck het volgende:
[..]
Maar hoe krijg je een laag vet rond je spieren dan?
Ikzelf moet sowieso gigantisch veel moeite doen om aan te komen (ik moet al gigantisch veel eten om op gewicht te blijven) maar als ik toch wat vetreserves opbouw dan komen die er bijna alleen bij mijn buik aan. Op mijn borst, buik en armen kijk je letterlijk recht tegen mijn spieren aan. Die zijn niet groot, maar met wat vet spieren zou het er al heel wat anders uitzien...
quote:Op dinsdag 25 juli 2006 16:43 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
Godverdomme, door dat hete weer gieren mijn hormonen al alle richtingen uit, ga je ook nog eens een lekkere kerel posten![]()
*glijdt van stoel*
krijgti e van mij wel een Philips Bodygroom![]()
Echt veel doorzettingsvermogen heb je ook niet hè? Lekker toch die spierpijn.quote:Op vrijdag 28 juli 2006 17:49 schreef goudensteef het volgende:
dank je wel bvoor jullie steun ik heb het nog geprobeert maar had de volgende dag superveel spierpiujn dat ik dacht vertel nou maar de waarheid jongen
en dat heb ik gedaan dus
hebben t er lang over gehad en eerst leek het erop dast het voorbij was maar ze heeftt och gezegt dat ze nieuwsgeiritg is naar mij pesoonlijkheid dus de afspraak staat er nog
HAPPY END
Dit is denk ik wel mogelijk binnen een half jaartje hoor..quote:Op dinsdag 25 juli 2006 16:29 schreef goudensteef het volgende:
<a href="http://tinypic.com"><img src="http://i7.tinypic.com/20zd0zn.jpg" border="0" alt="Image and video hosting by TinyPic"></a>
[afbeelding]
http://i7.tinypic.com/20zd0zn.jpg
test
Vet cool.quote:Op vrijdag 28 juli 2006 18:56 schreef Twin1983 het volgende:
[..]
Dit is denk ik wel mogelijk binnen een half jaartje hoor..
Tenminste na een half jaar fitnessen was ik deze gast al wel voorbij.
Hij heeft okay buikspieren, maar hij is niet echt muscle-man.
![]()
als ie nu dood ging van de spierpijn dan was een darwin award op z'n plaats geweestquote:Op vrijdag 28 juli 2006 19:39 schreef Camplo het volgende:
HAHAHA hilarisch. Hij deed zich voor als afgetrainde sportman en is een dikke pad
Schitterend
En heb je al beloofd dat je volgend jaar wel zo bent?quote:Op vrijdag 28 juli 2006 17:49 schreef goudensteef het volgende:
dank je wel bvoor jullie steun ik heb het nog geprobeert maar had de volgende dag superveel spierpiujn dat ik dacht vertel nou maar de waarheid jongen
en dat heb ik gedaan dus
hebben t er lang over gehad en eerst leek het erop dast het voorbij was maar ze heeftt och gezegt dat ze nieuwsgeiritg is naar mij pesoonlijkheid dus de afspraak staat er nog
HAPPY END
Ik denk dat ze daar nu gewoon mee wacht totdat ze hem in het echt zietquote:Op zaterdag 29 juli 2006 08:29 schreef Isegrim het volgende:
Als ik haar was geweest, had ik 'm gewoon keihard uitgelachen na die 'biecht'.
Als je nooit sport en ineens een dag alles gaat geven is het toch logisch dat je spierpijn hebt.quote:Op zaterdag 29 juli 2006 13:27 schreef CcCcCharmed het volgende:
Ja he hahahahaha
maar hoe kan je in godsnaam na een dagje al hele erge spierpijn hebben???
En als je het na een dag al opgeeft had je er trouwens ook niet veel voor over
quote:Op zaterdag 29 juli 2006 16:59 schreef goudensteef het volgende:
.........dus zeg ik nee sorry ik laat me niet bedriegen het is over
Oh mijn god jij als fatass ondervoede kutecto stuurt haar foto's van een of andere miezerige beachboy, en als zij zegt dat ze een bril heeft (oh brother waar gáát het overquote:Op zaterdag 29 juli 2006 16:59 schreef goudensteef het volgende:
sorry jongens maar de date is uit t gaat toch niet door
gisteren gbelde ze me op ze zegt van het zit op mn maag nudat jii eerlijkt egen mij ben geweest moet ik ook tegen jouw zijn en toen zij ze dus dat ze n bril heeft ookal stuurde ze fotos van datz e geen bril had en ze weet dfat ik niet van brillenhoud
dus ik heb gezegt zie jwat zonder bril maar dat was niet zo dus zeg ik nee sorry ik laat me niet bedriegen het is over
spreek haar nog wel op msn maar ontoeten hoeft niet meer
Ja en mannen houden ook van vatsige vrouwenquote:Op zaterdag 29 juli 2006 16:55 schreef Electrocute het volgende:
http://www.bodybuilding.com/store/eas/bodyrtd.html
Overigens vind ik dat TS een complete idioot is en het niet verdient om een chickie te scoren met dit soort onzin. Denk je nou echt dat ze je niet had gewild als je geen complete spierbundel bent? De meeste vrouwen houden wel van een beetje chubby.
Omfg hoe verzin je dit allemaal?quote:Op zaterdag 29 juli 2006 16:59 schreef goudensteef het volgende:
sorry jongens maar de date is uit t gaat toch niet door
gisteren gbelde ze me op ze zegt van het zit op mn maag nudat jii eerlijkt egen mij ben geweest moet ik ook tegen jouw zijn en toen zij ze dus dat ze n bril heeft ookal stuurde ze fotos van datz e geen bril had en ze weet dfat ik niet van brillenhoud
dus ik heb gezegt zie jwat zonder bril maar dat was niet zo dus zeg ik nee sorry ik laat me niet bedriegen het is over
spreek haar nog wel op msn maar ontoeten hoeft niet meer
Idd bril kun je afzetten, een six pack kun je niet opzetten.quote:Op zaterdag 29 juli 2006 17:02 schreef Copycat het volgende:![]()
Je weet dat brillen niet aan het hoofd vastgeplakt zitten en dat ze verwisseld kunnen worden voor lenzen?
Waarom práát ik tegen een kloon, een slechte kloon ...
http://www.visionclinics.nl/quote:Op zaterdag 29 juli 2006 17:11 schreef goudensteef het volgende:
luister is:
-ene bril kom je niet vanaf
quote:Op zaterdag 29 juli 2006 17:12 schreef 2L0w4Zer0 het volgende:
[..]
http://www.visionclinics.nl/![]()
hmm kan t vragen natuulrijk
Zo te lezen mogen we blij voor die griet zijn dat haar date niet doorgaatquote:Op zaterdag 29 juli 2006 17:11 schreef goudensteef het volgende:
luister is:
-dat l;ichaam is wat ik wil en waardat of ik voor ga werken dusd dat komt er
-ene bril kom je niet vanaf
Heb je toch die foto van mij gestuurdquote:Op dinsdag 25 juli 2006 16:29 schreef goudensteef het volgende:
<a href="http://tinypic.com"><img src="http://i7.tinypic.com/20zd0zn.jpg" border="0" alt="Image and video hosting by TinyPic"></a>
[afbeelding]
http://i7.tinypic.com/20zd0zn.jpg
test
Ze kan toch lenzen nemen. Of haar bril niet opzetten. Dan ziet ze ook niet dat jouw lijf veel minder isquote:Op zaterdag 29 juli 2006 17:11 schreef goudensteef het volgende:
luister is:
-dat l;ichaam is wat ik wil en waardat of ik voor ga werken dusd dat komt er
-ene bril kom je niet vanaf
Geef het haar gewoon kado joh, wat kan jou het schelen, echte liefde kent geen grenzenquote:
Ja je kent haar immers via msn.quote:Op zaterdag 29 juli 2006 17:20 schreef 2L0w4Zer0 het volgende:
[..]
Geef het haar gewoon kado joh, wat kan jou het schelen, echte liefde kent geen grenzen![]()
weer niet waar onzin lullen ben je heeeeeeel erg goed in, maar ja daar ben je ook een kloon voor. Je kan gewoon ' uit een bril groeien' ik heb dat ook gehad rond pubertijd ging ik van -3,5 naar 0 dus het kan wel degelijk.quote:Op zaterdag 29 juli 2006 17:11 schreef goudensteef het volgende:
luister is:
-dat l;ichaam is wat ik wil en waardat of ik voor ga werken dusd dat komt er
-ene bril kom je niet vanaf
Ja dat is waar maar ik dacht dat hij gewoon 30 sit ups ofzo zou doen , weet ook niet waarom maar ik had een beeld in mijn hoofd van de TS die zat te puffen *1, 2, 3 en weer genoeg*quote:Op zaterdag 29 juli 2006 13:32 schreef Ovidius het volgende:
[..]
Als je nooit sport en ineens een dag alles gaat geven is het toch logisch dat je spierpijn hebt.
wtf dat is van een filmpje is hij dat echt?quote:
nee natuurlijk nietquote:Op zondag 30 juli 2006 21:58 schreef 2609 het volgende:
[..]
wtf dat is van een filmpje is hij dat echt?
Die kerel durfde toch niet meer buiten komen enzo, hè?quote:Op zondag 30 juli 2006 22:09 schreef 2L0w4Zer0 het volgende:
[..]
U vraagt, wij draaien:
http://www.albinoblacksheep.com/flash/numa.php
![]()
Het heeft een ware rage ontketend:quote:Op zondag 30 juli 2006 22:15 schreef Ovidius het volgende:
[..]
Die kerel durfde toch niet meer buiten komen enzo, hè?
Jammer, ik vind het geniaal.![]()
Verdomme, leer eerst ook typen.quote:Op zaterdag 29 juli 2006 16:59 schreef goudensteef het volgende:
sorry jongens maar de date is uit t gaat toch niet door
gisteren gbelde ze me op ze zegt van het zit op mn maag nudat jii eerlijkt egen mij ben geweest moet ik ook tegen jouw zijn en toen zij ze dus dat ze n bril heeft ookal stuurde ze fotos van datz e geen bril had en ze weet dfat ik niet van brillenhoud
dus ik heb gezegt zie jwat zonder bril maar dat was niet zo dus zeg ik nee sorry ik laat me niet bedriegen het is over
spreek haar nog wel op msn maar ontoeten hoeft niet meer
Wat een doorzettingsvermogen heb jij man!quote:Op vrijdag 28 juli 2006 17:49 schreef goudensteef het volgende:
dank je wel bvoor jullie steun ik heb het nog geprobeert maar had de volgende dag superveel spierpiujn dat ik dacht vertel nou maar de waarheid jongen
Nee.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 16:19 schreef Frollo het volgende:
Er zijn ook vrouwen die op brains vallen. [afbeelding]
Ik heb een keer een half jaar met een jongen op msn gezeten, vond ik ook erg leuk en hij mij, toen hebben we op een gegeven moment afgesproken in de efteling.quote:Op woensdag 25 oktober 2006 23:04 schreef Dr_Filibuster het volgende:
Leuk dat deze naar boven is gehaald. Hilarisch gewoon!
Je bouwt een "band" op en hebt dagelijks telefonisch contact en je knapt af op een bril! Ook erg kansloos om een foto van iemand anders te sturen.
Maargoed, ik heb ook ooit een meisje leren kennen via MSN en dat werd ook steeds closer. Helemaal verliefd enzo, super leuke gesprekken gevoerd. Ook (echte) foto's uitgewisseld enzo, en toen hebben we ook een datum geprikt voor een afspraakje.
Toen ik haar eenmaal voor het eerst zag,gingen alle vlinders in m'n buik opeens dood.En ik voelde dus opeens niets meer speciaals voor haar. Niet omdat ze anders was dan ik had verwacht, maar het was gewoon weg.
Wederzijds was het gelukkig ook zo, dus eind goed al goed. Het afspraakje was trouwens ook best saai, want we hadden geen goede gespreksonderwerpen meer. We hadden ons hele leven al via MSN besproken.
![]()
We zijn nog steeds goeie vrienden en het blijft een geweldig mens, maar daar zal het bij blijven.
Niet echt vergelijkbaar met dit kansloze verhaal, maar de ware ontmoet je meestel face2face en dat is mijn punt eigenlijk.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |