kunnen de zaken misschien wat gescheiden worden en worden geen mensen weer weggejaagdquote:Op vrijdag 24 februari 2006 17:00 schreef APK het volgende:
Aah, het hetze-topic tegen de dochter van Timmerman, Francis, Feiten en anderen.
Waar lees jij van mij een beschuldiging? Loop ik allerlei allerlei smerigheden over haar te verkondigen? Ik zeg alleen dat het gesodemieter met alle smerigheden over Gert Timmerman al 8 topics voortduurt en daar is werkelijk niets concreets uitgekomen behalve dat zijn site uit de lucht is gehaald door Wim en Lia.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 17:00 schreef APK het volgende:
Aah, het hetze-topic tegen de dochter van Timmerman, Francis, Feiten en anderen.
Ik vind dat je de gevoelens van de betreffende personen nogal bagatelliseert.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 17:05 schreef Stali het volgende:
Waar lees jij van mij een beschuldiging? Loop ik allerlei allerlei smerigheden over haar te verkondigen? Ik zeg alleen dat het gesodemieter met alle smerigheden over Gert Timmerman al 8 topics voortduurt en daar is werkelijk niets concreets uitgekomen behalve dat zijn site uit de lucht is gehaald door Wim en Lia.
Je weet niet wat een hetze inhoudt en je weet niet hoe je bagatelliseren schrijft.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 17:10 schreef APK het volgende:
[..]
Ik vind dat je de gevoelens van de betreffende personen nogal bagateliseert.
Maar ga lekker je gang joh.
Ik had het al veranderd, mutsje.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 17:11 schreef Stali het volgende:
[..]
Je weet niet wat een hetze inhoudt en je weet niet hoe je bagatelliseren schrijft.
Volgens mij bagatelliseer jij de gevolgen van een hetze.
quote:Op vrijdag 24 februari 2006 17:16 schreef Stali het volgende:
[..]
En daar ga je dan op in en vooral niet ingaan op wat gesteld wordt, vrolijke Josti.
Brevet van onkunde qua gebrek aan inventiviteit gekenmerkt door het klakkeloos overnemen van een populair kansloos woord die gebruikt wordt door zo mogelijk nog minder hersencapaciteitbedeelde mensen op een internet forum.quote:
Ikquote:Op vrijdag 24 februari 2006 17:32 schreef yvonne het volgende:
Eens kijken wie zich voor dit topic speciaal registreren.
quote:Op vrijdag 24 februari 2006 17:24 schreef Stali het volgende:
[..]
Doodverwensing naar APK kan niet..
Ze lezen mee maar ze zijn wel stil geworden. Misschien weer wachten tot na half twee 'snachts want als je maar liefst tien babylijkjes moet opgraven... oh nee dat staat helemaal niet vast.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 17:32 schreef yvonne het volgende:
Eens kijken wie zich voor dit topic speciaal registreren.
APK weet zelf wel wat ik bedoel, maar dit is volledig off-topic!quote:Op vrijdag 24 februari 2006 17:39 schreef Stali het volgende:
[..]
Ja ja, gauw bijstellen omdat Yvonne er is he?
Jij neemt vrij snel iets serieus dus zo offtopic is het niet.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 17:42 schreef Manu82 het volgende:
[..]
APK weet zelf wel wat ik bedoel, maar dit is volledig off-topic!
Dan heb je het niet goed begrepen Sjappie, want dit is absoluut geen protopic.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 17:43 schreef Jappie het volgende:
Dit is ook eik veel beter zo....ut is weer net als vroegah met BB3...een anti en een pro topic.
Veel succes met de Gert promo toer![]()
Vertel!!!quote:Op vrijdag 24 februari 2006 17:45 schreef Troel het volgende:
Ik fietste vroeger elke dag langs het huis waar ze jaren gewoond hebben.
En en? Verstijfde je? Voelde je spanningsvelden? Want dan kun jij weleens de kroongetuige in deze smerige zaak worden hoor.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 17:45 schreef Troel het volgende:
Ik fietste vroeger elke dag langs het huis waar ze jaren gewoond hebben.
Ik stond reeds geregistreerd, maar ben blij dat er naast de smerige hetze nu ook een tegenforum is geplaatst.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 17:32 schreef yvonne het volgende:
Eens kijken wie zich voor dit topic speciaal registreren.
Ik zal die gasten in dat andere topic eens op stang jagenquote:
Daar moet je niet blij mee zijn.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 17:52 schreef PC eend het volgende:
[..]
Ik zal die gasten in dat andere topic eens op stang jagen
Gert komt naar je toe deze zomer![]()
quote:Op vrijdag 24 februari 2006 18:49 schreef Leukeleu het volgende:
[..]
Daar moet je niet blij mee zijn.
APK hoe is het ?quote:Op vrijdag 24 februari 2006 17:50 schreef G_Timmerman het volgende:
[..]
Ik stond reeds geregistreerd, maar ben blij dat er naast de smerige hetze nu ook een tegenforum is geplaatst.
Prima hoor.quote:
Lees de OP anders nog een keertje goed en als je het dan nog niet begrijpt dan kun je beter naar het gastenboek van Wim en Lia op www.gerttimmerman.com. want daar wordt je weer een bot toegeworpen.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 19:15 schreef APK het volgende:
[..]
Ik zie vooralsnog trouwens weinig bijval en eerherstel voor Timmerman in dit topic.![]()
Zitten de gevoeloze kenaus uit het andere topic lekker aan de zuurkool?
En, was de zuurkool lekker?quote:Op vrijdag 24 februari 2006 19:30 schreef Stali het volgende:
[..]
Lees de OP anders nog een keertje goed en als je het dan nog niet begrijpt dan kun je beter naar het gastenboek van Wim en Lia op www.gerttimmerman.com. want daar wordt je weer een bot toegeworpen.
Christ, denken die mensen nu echt dat het wereldnieuws is?quote:Op vrijdag 24 februari 2006 19:30 schreef Stali het volgende:
[..]
Lees de OP anders nog een keertje goed en als je het dan nog niet begrijpt dan kun je beter naar het gastenboek van Wim en Lia op www.gerttimmerman.com. want daar wordt je weer een bot toegeworpen.
Nou, het bedrijf wat zich daarna in het pand vestigde is failliet gegaan geloof ik en het huis heeft jaren te koop gestaan en is nog steeds niet verkochtquote:Op vrijdag 24 februari 2006 17:48 schreef yvonne het volgende:
[..]
Vertel!!!
Kon je er veilig langs?
Geen last van spokenbezoek gehad?
Behekst dusquote:Op vrijdag 24 februari 2006 20:03 schreef Troel het volgende:
[..]
Nou, het bedrijf wat zich daarna in het pand vestigde is failliet gegaan geloof ik en het huis heeft jaren te koop gestaan en is nog steeds niet verkocht
Je begrijpt er helemaal niets van. Lees eerst de OP nou eens even, en daarna wat standaarwerken over hetzevoering, en kom dáárna maar eens terug!quote:
Mag ik dan "hetzevoering voor dummies" van je lenen? Of heb je die al aan iemand anders uitgeleend?quote:Op vrijdag 24 februari 2006 20:18 schreef Gert het volgende:
[..]
Je begrijpt er helemaal niets van. Lees eerst de OP nou eens even, en daarna wat standaarwerken over hetzevoering, en kom dáárna maar eens terug!![]()
Je mag 'm wel lenen, alleen er zit een naar zuurkool-luchtje aan.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 20:22 schreef Mike1964 het volgende:
[..]
Mag ik dan "hetzevoering voor dummies" van je lenen? Of heb je die al aan iemand anders uitgeleend?
Da's een hele sterke, benieuwd hoe de TS hierop reageert, motivatie enzo....quote:Op vrijdag 24 februari 2006 21:09 schreef berney het volgende:
Hoe ken ie nu eerherstel krijgen als ie het niet verdient.
Right.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 21:12 schreef PH52 het volgende:
[..]
Da's een hele sterke, benieuwd hoe de TS hierop reageert, motivatie enzo....![]()
Dan heeft ie nog geen recht op eerherstel dat kan pas na een uitspraak.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 21:43 schreef Stali het volgende:
[..]
Right.
Iemand is onschuldig tot het tegendeel bewezen is etc.
Het wordt trouwens steeds gekker in dat gastenboek..
Dan moet je eerst wel een zaak hebben.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 21:45 schreef berney het volgende:
[..]
Dan heeft ie nog geen recht op eerherstel dat kan pas na een uitspraak.![]()
En die is er nog niet.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 21:48 schreef Stali het volgende:
[..]
Dan moet je eerst wel een zaak hebben.
Je wordt toch niet paranoia zekerquote:Op vrijdag 24 februari 2006 21:43 schreef Stali het volgende:
[..]
Right.
Iemand is onschuldig tot het tegendeel bewezen is etc.
Het wordt trouwens steeds gekker in dat gastenboek..
Al is het maar vanwege het feit dat hij constant met modder gooit naar zijn overleden vrouw Hermien. Vaak onder het mom van het promoten van een nieuwe cd. Even tussen neus en lippen door vertellen wat voor vreselijk het vrouw het wel niet was. Want hij kan natuurlijk geen nee zeggen tegen de journalisten. Stel je voor zeg. Dat zij de dochters tegen hem heeft lopen opstoken. Dat ze in het verkeerde lichaam zat ten tijden van hun huwelijk. Hoe zwaar het allemaal wel niet was voor hem. Arme Gertquote:Op vrijdag 24 februari 2006 21:09 schreef berney het volgende:
Hoe ken ie nu eerherstel krijgen als ie het niet verdient.
En allerlei kindjes het licht uit hun ogen neukte. Dat huis bedoel je?quote:Op vrijdag 24 februari 2006 17:45 schreef Troel het volgende:
Ik fietste vroeger elke dag langs het huis waar ze jaren gewoond hebben.
Er werden hier door een aantal mensen 8 topics lang hele vieze beschuldigingen gemaakt maar ze kunnen er geen zaak van maken omdat ze niets hebben. Het staat iedereen vrij om met beschuldigingen te komen die je goed kunt onderbouwen en dat gaat niet met spookverhaaltjes. Daarbij kwam die Francis Crazy afgelopen nacht een beetje weaselen en verder hoor je die lui niet meer omdat er nauwelijks believers meer zijn.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 21:49 schreef berney het volgende:
[..]
En die is er nog niet.
Dus geen eerherstel voor Gert tot het tegendeel bewezen is..
Schatje.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 21:53 schreef schatje het volgende:
[..]
Al is het maar vanwege het feit dat hij constant met modder gooit naar zijn overleden vrouw Hermien. Vaak onder het mom van het promoten van een nieuwe cd. Even tussen neus en lippen door vertellen wat voor vreselijk het vrouw het wel niet was. Want hij kan natuurlijk geen nee zeggen tegen de journalisten. Stel je voor zeg. Dat zij de dochters tegen hem heeft lopen opstoken. Dat ze in het verkeerde lichaam zat ten tijden van hun huwelijk. Hoe zwaar het allemaal wel niet was voor hem. Arme Gert![]()
.
Maar hé, ik zeg je, Gert Timmerman is te goed voor deze wereld. Hij heeft dit niet verdiend![]()
.
![]()
![]()
Berney.
Jaaaaaaaaa, je laat ze 8 topics lang Gert beschuldigen en dan kom je eens in actie tegen de beschuldigingen.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 21:57 schreef Stali het volgende:
[..]
Er werden hier door een aantal mensen 8 topics lang hele vieze beschuldigingen gemaakt maar ze kunnen er geen zaak van maken omdat ze niets hebben. Het staat iedereen vrij om met beschuldigingen te komen die je goed kunt onderbouwen en dat gaat niet met spookverhaaltjes. Daarbij kwam die Francis Crazy afgelopen nacht een beetje weaselen en verder hoor je die lui niet meer omdat er nauwelijks believers meer zijn.
Intussen staat Google vol met al die bakerpraatjes wanneer je op de naam Gert Timmerman zoekt dus dan mag er wel een topic zijn wat het een beetje rechtzet.
Wat lul je nou?quote:Op vrijdag 24 februari 2006 22:00 schreef berney het volgende:
[..]
Jaaaaaaaaa, je laat ze 8 topics lang Gert beschuldigen en dan kom je eens in actie tegen de beschuldigingen.![]()
Erg overtuigend.![]()
Moet je bijna weer op vakantie? Dat je nog even een uitsmijter zoekt?quote:Op vrijdag 24 februari 2006 22:02 schreef Stali het volgende:
[..]
Wat lul je nou?
Ik ben bij topic zes ingestapt en heb gisteren de topics ervoor allemaal gelezen en ik vind het allemaal zo zot dat ik daarop reageer.
Ik lul niet,quote:Op vrijdag 24 februari 2006 22:02 schreef Stali het volgende:
[..]
Wat lul je nou?
Ik ben bij topic zes ingestapt en heb gisteren de topics ervoor allemaal gelezen en ik vind het allemaal zo zot dat ik daarop reageer.
Meestal, als iets echt te zot voor woorden is, spendeert men er geen woord meer aan. Maar zo steek jij gelukkig niet in elkaar. Jij springt onmiddellijk op de barricade om dit schreinend onrecht te bestrijden.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 22:02 schreef Stali het volgende:
[..]
Wat lul je nou?
Ik ben bij topic zes ingestapt en heb gisteren de topics ervoor allemaal gelezen en ik vind het allemaal zo zot dat ik daarop reageer.
Tot nu toe zegt ze net zoveel als waar ze de ander van beschuldigd. Helemaal nietsquote:Op vrijdag 24 februari 2006 22:05 schreef berney het volgende:
[..]
Ik lul niet,. Ik snap niet dat je eerder een topic als deze geopend hebt.
.
Sorry ? Hoe kom je daar bij dan ? Er wordt hier een discussie gevoerd, een zeer zinvolle, dus ik denk dat als er iemand in het verkeerde topic zit ....quote:
Je lult en je kan niet nadenken.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 22:05 schreef berney het volgende:
[..]
Ik lul niet,. Ik snap niet dat je eerder een topic als deze geopend hebt.
.
Wat heb jij, een Tsjechisch toetsenbord ofsow ?quote:Op vrijdag 24 februari 2006 22:12 schreef Leukeleu het volgende:
[quote]Op vrijdag 24 februari 2006 21:53 schreef schatje het volgende:
[..]
. Arme Gert![]()
.
Maar hé, ik zeg je, Gert Timmerman is te goed voor deze wereld. Hij heeft dit niet verdiend![]()
.
![]()
![]()
Rap naar een andere wereld met zo´n luchtfietser.
vroeg mezelf ook al af waar die "wij"voor staat.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 22:13 schreef schatje het volgende:
Dat wij in de openingsposter valt me nu pas op.
Praat voor jezelf![]()
Maar wat ik niet begrijp, wleke Fokkertjs slikten dan die smerige insinuaties, en over welke smerige insinuaties heb je het precies, en wie deed die insinuaties dan ? En als die insinuaties werkelijk zo smerig waren, wanneer dient Gert een aanklacht in, en als hij dat niet doet, waarom doet hij dat dan niet ?quote:Op vrijdag 24 februari 2006 22:12 schreef Stali het volgende:
[..]
Je lult en je kan niet nadenken.
Ik heb het gisteren in de ochtend pas allemaal gelezen, toen ben ik er tegenin gegaan omdat allerlei op sensatiebeluste Fokkertjes smerige insinuaties slikten voor zoete koek. Onder andere ik heb een paar vragen gesteld en die weasels namen hun latten en antwoorden bleven uit. Vandaag is er ook weer niets uitgekomen. Francis Crazy zal vannacht wel weer gaan huilebalken op Fok! maar ik denk niet dat je nog op antwoord hoeft te rekenen laat staan dat je hoeft te wachten op berichten van de media over een familievete omdat er niets nieuws onder de zon is.
Stond er daadwerkelijk nog tekst in de OP?quote:Op vrijdag 24 februari 2006 22:13 schreef schatje het volgende:
Dat wij in de openingsposter valt me nu pas op.
Praat voor jezelf![]()
quote:Op vrijdag 24 februari 2006 22:18 schreef Jappie het volgende:
[..]
Stond er daadwerkelijk nog tekst in de OP?
Er zijn geen aanwijzigen die het tegendeel bewijzen. Ik vind dat je iemand niet door het slijk mag halen zonder dat eventjes goed te kunnen onderbouwen.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 22:06 schreef kukeleku het volgende:
Zeg Stali, waar is jou ongeloof op gebaseerd en hoe kun je weten dat het bakerpraatjes zijn?
Jij gaat toch niet ineens kritisch lezen he?quote:Op vrijdag 24 februari 2006 22:13 schreef schatje het volgende:
Dat wij in de openingsposter valt me nu pas op.
Praat voor jezelf![]()
Hoe weet jij dat?....aaaaarghquote:Op vrijdag 24 februari 2006 22:22 schreef schatje het volgende:
[..]
Soort zoek soort.
Paranoia wel te verstaan.
Praat gewoon voor jezelf en niet namens wijquote:Op vrijdag 24 februari 2006 22:22 schreef Stali het volgende:
[..]
Jij gaat toch niet ineens kritisch lezen he?.
Dus jouw onderbouwing voor het door het slijk halen van die lui is :quote:Op vrijdag 24 februari 2006 22:21 schreef Stali het volgende:
[..]
Er zijn geen aanwijzigen die het tegendeel bewijzen. Ik vind dat je iemand niet door het slijk mag halen zonder dat eventjes goed te kunnen onderbouwen.
Die lui proberen het niet voor niets in een riool als internet want anders zouden ze wel een zaak hebben gehad waar zelfs de media nog wel belangstelling voor zou hebben. Maar tjonge nee, niemand neemt ze serieus maar misschien de Fokkers wel want de Timmermannetjes woonden namelijk in een huis waarin het spookte, de babysitter verstijfde en een andere persoon voelde spanningsvelden en dat is allemaal bewijs dat Gert incest heeft gepleegd en Gert jr jonge meisjes heeft misbruikt. Als dat allemaal waar is zal iemand toch echt met wat beters aan moeten komen want anders zijn het bakerpraatjes.
Ja, roep Ryan3 er ook maar even meteen bijquote:Op vrijdag 24 februari 2006 22:27 schreef Stali het volgende:
k moet even wat anders doen en ik zeg dit omdat er anders vast geneuzel komt over retirade etc..
Voor dat ik fok ontdekte was ik vrij normaal...quote:
Die staat al te pópelen.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 22:29 schreef schatje het volgende:
[..]
Ja, roep Ryan3 er ook maar even meteen bij.
Open een topicquote:Op vrijdag 24 februari 2006 22:29 schreef PC eend het volgende:
[..]
Voor dat ik fok ontdekte was ik vrij normaal...
Ik eis ook eerherstel
Dat las ik ook al ergens...geweldig nieuws dat het topic over Gert T bezocht gaat worden door Ryan3 himself..quote:
M'n Van Dale ligt al klaar.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 22:33 schreef Jappie het volgende:
[..]
Dat las ik ook al ergens...geweldig nieuws dat het topic over Gert T bezocht gaat worden door Ryan3 himself..![]()
Hopelijk lukt het me nu eens een keertje wel om zijn posts na een keer lezen te begrijpen....![]()
Of nog beter...misschien doet ie wel een simpele arbeiders versie...![]()
Hoe kom je erbij dat dat het bewijs is dat Gert incest heeft gepleegd?quote:Op vrijdag 24 februari 2006 22:21 schreef Stali het volgende:
[..]
.... want de Timmermannetjes woonden namelijk in een huis waarin het spookte, de babysitter verstijfde en een andere persoon voelde spanningsvelden en dat is allemaal bewijs dat Gert incest heeft gepleegd....
De hond uitlaten bij een eng gat in het bos?quote:Op vrijdag 24 februari 2006 22:27 schreef Stali het volgende:
k moet even wat anders doen en ik zeg dit omdat er anders vast geneuzel komt over retirade etc..
Sheila liegt gewoon. Enkel om haar vader in het kwade daglicht te stellen. Begrijp dat dan. Het gaat in dit topic om eerherstel. Door lastige vragen te stellen werk je daar niet aan mee hoorquote:Op vrijdag 24 februari 2006 22:39 schreef kukeleku het volgende:
[..]
Hoe kom je erbij dat dat het bewijs is dat Gert incest heeft gepleegd?
Sheila heeft zelf aangegeven dat er incest gepleegd is en heeft nooit de spookverhalen of spanningsvelden daar bij genoemd als reden.
Gert eerherstel, lees dan vanaf nu zijn Gastenboek, hoe zijn ´vrienden´ hem onderuit laten sabelen.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 22:48 schreef schatje het volgende:
[..]
Sheila liegt gewoon. Enkel om haar vader in het kwade daglicht te stellen. Begrijp dat dan. Het gaat in dit topic om eerherstel. Door lastige vragen te stellen werk je daar niet aan mee hoor.
Pardon ,even wat minder kan ook wel zeg.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 22:12 schreef Stali het volgende:
[..]
Je lult en je kan niet nadenken.
Ik heb het gisteren in de ochtend pas allemaal gelezen, toen ben ik er tegenin gegaan omdat allerlei op sensatiebeluste Fokkertjes smerige insinuaties slikten voor zoete koek. Onder andere ik heb een paar vragen gesteld en die weasels namen hun latten en antwoorden bleven uit. Vandaag is er ook weer niets uitgekomen. Francis Crazy zal vannacht wel weer gaan huilebalken op Fok! maar ik denk niet dat je nog op antwoord hoeft te rekenen laat staan dat je hoeft te wachten op berichten van de media over een familievete omdat er niets nieuws onder de zon is.
Oh ga toch weg zeg, geflipte Grollo-er, of daar uit de buurt, het wordt met de dag gekker hier.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 23:02 schreef Leukeleu het volgende:
[..]
Gert eerherstel, lees dan vanaf nu zijn Gastenboek, hoe zijn ´vrienden´ hem onderuit laten sabelen.
Dus, jij bent er van overtuigd dat er allemaal nonsens tegen GT worden geschreven?quote:Op vrijdag 24 februari 2006 23:22 schreef yvonne het volgende:
[..]
En jullie zullen het best voor elkaar krijgen hoor dat de bladen het oppikken, die pikken alle nonsens wel op.
nou inderdaad zegquote:Op vrijdag 24 februari 2006 23:02 schreef Leukeleu het volgende:
[..]
Gert eerherstel, lees dan vanaf nu zijn Gastenboek, hoe zijn ´vrienden´ hem onderuit laten sabelen.
Nou, jullie ook weer gelukkigquote:Op zaterdag 25 februari 2006 00:00 schreef Leukeleu het volgende:
[..]
En wat de pers betreft, na Turijn is er dus volgende week weer voldoende aanwezig.
Dat kan helemaal niet, want 'alle duiven op de dam' achterstevoren is 'ma ded pone viud ella'.quote:Als je 'alle duiven op de dam' achterstevoren afspeeld hoor je Gert Timmerhout zeggen dat hij de duivel in zijn gloeiend hete poepertje heeft genaait.
Dat vind ik echt niet kunnen, kan iemand daar naar kijken?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |