Hoezo? Tapen de Amerikanen je mond dicht ofzo?quote:Op zondag 12 februari 2006 03:10 schreef Hathor het volgende:
Word er geen reden bijverteld waarom ze die gasten in elkaar trappen, of is dit weer de zoveelste poging om de militairen van de coalitie in een kwaad daglicht te stellen ? Britse soldaten zijn namelijk behoorlijk gedisciplineerd, beter dan de Amerikanen in ieder geval, en zonder goede reden zouden ze nooit zomaar een stel tieners in elkaar trappen. Ze zullen dus wel iets geflikt hebben, stenen gegooid of zo, en in dat geval moeten ze niet zeiken. Als het de Amerikanen waren geweest hadden ze het niet eens meer kunnen navertellen.
stenen gooien ofzo.quote:Op zondag 12 februari 2006 03:10 schreef Hathor het volgende:
Word er geen reden bijverteld waarom ze die gasten in elkaar trappen, of is dit weer de zoveelste poging om de militairen van de coalitie in een kwaad daglicht te stellen ? Britse soldaten zijn namelijk behoorlijk gedisciplineerd, beter dan de Amerikanen in ieder geval, en zonder goede reden zouden ze nooit zomaar een stel tieners in elkaar trappen. Ze zullen dus wel iets geflikt hebben, stenen gegooid of zo, en in dat geval moeten ze niet zeiken. Als het de Amerikanen waren geweest hadden ze het niet eens meer kunnen navertellen.
stenengooiers zijn tegenwoordig ook al terrorist?quote:Op zondag 12 februari 2006 12:08 schreef concac het volgende:
zo moet je terroristen toch aanpakken?
Wel eens een steen op je kop gehad, of het effect ervan gezien bij een van je vrienden ? Een goed geplaatste steen is gewoon een moordwapen hoor. En ik kan dit soort agressie bets begrijpen. Die gasten daar staan 24/7 onder hoogspanning, de hele dag het gevoel hebben dat een sluipschutter je op de korrel neemt doet rare dingen met de meest rationele mensen.quote:Op zondag 12 februari 2006 12:17 schreef sp3c het volgende:
[..]
stenengooiers zijn tegenwoordig ook al terrorist?
En toch zijn ze professionals, ondanks de stress en adrenaline. Van mij mogen ze die militairen flink aanpakken!quote:Op zondag 12 februari 2006 12:23 schreef Hathor het volgende:
[..]
Wel eens een steen op je kop gehad, of het effect ervan gezien bij een van je vrienden ? Een goed geplaatste steen is gewoon een moordwapen hoor. En ik kan dit soort agressie bets begrijpen. Die gasten daar staan 24/7 onder hoogspanning, de hele dag het gevoel hebben dat een sluipschutter je op de korrel neemt doet rare dingen met de meest rationele mensen.
ik vraag me bijna af of het geluid er niet later in is gezet.quote:Op zondag 12 februari 2006 12:08 schreef ChillyWilly het volgende:
http://www.nos.nl/nosjour(...)0206_irak_video.html
Rechtsonderaan bij mediatheek kan je de video bekijken. Het lijkt wel alsof die gast die het filmt klaarkomt bij het schoppen en slaan.![]()
Erg triest weer
Jawel,quote:Op zondag 12 februari 2006 12:23 schreef Hathor het volgende:
[..]
Wel eens een steen op je kop gehad, of het effect ervan gezien bij een van je vrienden ? Een goed geplaatste steen is gewoon een moordwapen hoor. En ik kan dit soort agressie bets begrijpen. Die gasten daar staan 24/7 onder hoogspanning, de hele dag het gevoel hebben dat een sluipschutter je op de korrel neemt doet rare dingen met de meest rationele mensen.
lijkt me wel haast, volgens mij heeft die gast namelijk geen handen vrij om te filmenquote:Op zondag 12 februari 2006 12:29 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ik vraag me bijna af of het geluid er niet later in is gezet.
tuurlijk, maar dit is above and beyond the call of dutyquote:Op zondag 12 februari 2006 12:34 schreef Hathor het volgende:
Goed dan, nee...stenengooiers zijn geen terroristen. Maar het neemt niet weg dat als ze dat ook daadwerkelijk gedaan zouden hebben ze gewoon een pak slaag verdienen.
Dat mag wel gezegd worden inderdaad. Vrijheid van meningsuiting is dus toch ergens goed voorquote:Op zondag 12 februari 2006 12:35 schreef sturky100 het volgende:
Gelukkis zijn we in het westen, mede door de techniek, steeds meer in staat onze ''eigen'' negatieve randzaken te zien en daarover te oordelen. Dat is beter dan zoveel mogelijk onder het tapijt te stoppen
Sja...quote:Op zondag 12 februari 2006 12:59 schreef sp3c het volgende:
dat dan weer wel
anders waren die figuren nu dood
Ik heb op de televisie video's gezien waar mensen in hun gezicht werden geschopt en geëxecuteerd werden door een handgranaat in hun vest te stoppen. Daar werd ik behoorlijk misselijk van. Maar dit evenzeer. En het toont ook het failliet van deze oorlog aan, natuurlijk.quote:Op zondag 12 februari 2006 13:01 schreef sp3c het volgende:
sja indeed
Incidenten? Maar goed, als gezegd wordt dat de martelkamers verleden tijd zijn zodra de Westerlingen binnenvallen en tegelijkertijd blijven die martelkamers toch en zie je weer eens dit soort beelden, dan, ja, kan je wel beginnen over een failliet. En dan heb ik het nog niet over de toegenomen macht van Iran, van terroristen, van... weet ik veel wat.quote:Op zondag 12 februari 2006 13:16 schreef sp3c het volgende:
ik vind het beiden nogal slecht maar over de oorlog zelf zeggen dit soort incidenten verder weinig
incidenten!quote:
ik zie het eerder als een soort moreel faillisement van de regering Bush, Irak hoeft nog niet per se opgegeven te worden vind ik want er is veel potentie en voor elk dergelijk geval kun je 100 positieve gevallen vinden.quote:Maar goed, als gezegd wordt dat de martelkamers verleden tijd zijn zodra de Westerlingen binnenvallen en tegelijkertijd blijven die martelkamers toch en zie je weer eens dit soort beelden, dan, ja, kan je wel beginnen over een failliet. En dan heb ik het nog niet over de toegenomen macht van Iran, van terroristen, van... weet ik veel wat.
Als we wat geleerd hebben van de Sovjet-"bevrijding" van Afghanistan, dan is het wel dat we Irak inderdaad niet moeten opgeven.quote:Op zondag 12 februari 2006 13:23 schreef sp3c het volgende:
ik zie het eerder als een soort moreel faillisement van de regering Bush, Irak hoeft nog niet per se opgegeven te worden vind ik want er is veel potentie en voor elk dergelijk geval kun je 100 positieve gevallen vinden.
ja bladiebladiebla die mannekes worden gewoon in elkaar geslagen terwijl ze vastgebonden op de grond binnen de compound liggen, als je dit vanavond bij een doe dit bij een paar ADO hooligans vanavond in een politiebureau en je hebt ook heel den haag op straat ... en terechtquote:Op zondag 12 februari 2006 13:18 schreef progrock het volgende:
Hier blijkt maar weer hoezeer jongere moslims het bloed onder je nagels vandaan kunnen halen. Dáár mogen ze er tenminste tegen optreden. Híer moeten we hun "baldadigheid" (hoezo bagatelliseren) maar accepteren. En Caesu, je hebt gelijk; dit wordt gewoon weer een vervolg van het cartoon-gebeuren. De westerlingen zijn weer de slechten en de arme moslims zijn weer degenen die daaronder lijden en mogen straks weer terugslaan en "vredig" protesteren. Ach gossie toch; de zielepootjes.
och, Afghanistan was iig voor niemand meer een bedreiging dan voor Afghanen de eerste 50 jaar na het vertrek van de laatste Sovjets en dat was toch de bedoeling van de hele onderneming (itt wat sommigen je willen doen geloven).quote:Op zondag 12 februari 2006 13:25 schreef Monidique het volgende:
[..]
Als we wat geleerd hebben van de Sovjet-"bevrijding" van Afghanistan, dan is het wel dat we Irak inderdaad niet moeten opgeven.
Je bent toch niet vergeten dat Afghanistan een safe heaven werd voor terroristen en fundamentalisten tot en met eind 2001? En ook dat de oorlog duizenden jihadi's en het huidige terrorismeprobleem had gecreëerd? Maar dat had natuurlijk meer met de invasie zelf te maken dan met het vertrek van de Sovjets en de daaropvolgende chaos.quote:Op zondag 12 februari 2006 13:28 schreef sp3c het volgende:
[..]
och, Afghanistan was iig voor niemand meer een bedreiging dan voor Afghanen de eerste 50 jaar na het vertrek van de laatste Sovjets en dat was toch de bedoeling van de hele onderneming (itt wat sommigen je willen doen geloven).
echt humaan is het natuurlijk niet dus de Russische aproach is niet aan te raden als westerse wereld zijnde
ja maar wat hadden ze realistisch gezien kunnen doen?quote:Op zondag 12 februari 2006 13:31 schreef Monidique het volgende:
[..]
Je bent toch niet vergeten dat Afghanistan een safe heaven werd voor terroristen en fundamentalisten tot en met eind 2001?
ik geloof niet dat die oorlog het terroristenprobleem heeft gecreeerd, dat is al zo oud als de weg naar Rome ... de fundamentalistische Islam ook dat begon echt niet met de oorlog in Afghanistan, in wat nu Israel is had je voor de tweede wereldoorlog al aanslagen op joden.quote:En ook dat de oorlog duizenden jihadi's en het huidige terrorismeprobleem had gecreëerd? Maar dat had natuurlijk meer met de invasie zelf te maken dan met het vertrek van de Sovjets en de daaropvolgende chaos.
Hun.quote:Op zondag 12 februari 2006 13:44 schreef Meki het volgende:
En brengen ze daar nu vrede
ze brengen enkel haat
Engeland en USA zijn allebei een pot nat
hun zijn de terroristen
dan mag de terroristische Engelsen de jongens in elkaar gaan slaan ?? als ze zitten te rellenquote:Op zondag 12 februari 2006 13:46 schreef __Saviour__ het volgende:
Ze waren wel aan het rellen.
Als dat hier gebeurt, slaat de ME er ook op los.
Dat is wel een punt. Ook een van de redenen van de misdragingen van soldaten in Vietnam.quote:Op zondag 12 februari 2006 12:16 schreef Hathor het volgende:
Probeer maar eens beschaafd te blijven in zo'n strontput als Iraq.
tuurlijk en terecht ook ... maar ze slepen je niet mee naar het politiebureau om je daar te boeien en daarna pas in elkaar te slaan/schoppen dat gaat toch net wat te ver hoor imoquote:Op zondag 12 februari 2006 13:46 schreef __Saviour__ het volgende:
Ze waren wel aan het rellen.
Als dat hier gebeurt, slaat de ME er ook op los.
Aan de andere kant, als zo'n Irakees een Engelse soldaat had kunnen pakken, hadden ze hem ook flink in elkaar geslagen. En een steen op je hoofd is ook niet fijn. Waar het mij om gaat is dat het professionals zijn die beter moeten weten.quote:Op zondag 12 februari 2006 13:48 schreef Meki het volgende:
[..]
dan mag de terroristische Engelsen de jongens in elkaar gaan slaan ?? als ze zitten te rellen![]()
Saddam was geen lieverd ja..quote:Op zondag 12 februari 2006 13:16 schreef sp3c het volgende:
nu ja ik heb op televisie ook gezien dat mensen door de andere kant geexecuteerd worden door met een bot zwaard het hoofd eraf te zagen, toont dat het failliet van de andere zaak ook aan of is het bij hun niet zo heel erg?
Ach, als je zo reageert hoef je helemaal geen goede onderlinge vertsnadhouding te verwachten. Geweld hoort niet, maar demonstreren is wel heel Westers.quote:Op zondag 12 februari 2006 13:18 schreef progrock het volgende:
Hier blijkt maar weer hoezeer jongere moslims het bloed onder je nagels vandaan kunnen halen. Dáár mogen ze er tenminste tegen optreden. Híer moeten we hun "baldadigheid" (hoezo bagatelliseren) maar accepteren. En Caesu, je hebt gelijk; dit wordt gewoon weer een vervolg van het cartoon-gebeuren. De westerlingen zijn weer de slechten en de arme moslims zijn weer degenen die daaronder lijden en mogen straks weer terugslaan en "vredig" protesteren. Ach gossie toch; de zielepootjes.
mwah ik kan me een filmpje herinneren van een c130 gunship waarvan 1 van de crew net iets te enthousiast was volgens de boomknuffelaars en daar lagen ze allemaal van overhoop ... die zullen van de verslaggever in deze productie alleen aleen hartaanval krijgenquote:Op zondag 12 februari 2006 13:58 schreef zoalshetis het volgende:
het is duidelijk dat ze te ver zijn gegaan. anders was het waarschijnlijk ook niet naar buiten gebracht.
quote:Op zondag 12 februari 2006 03:10 schreef Hathor het volgende:
Britse soldaten zijn namelijk behoorlijk gedisciplineerd, beter dan de Amerikanen in ieder geval, en zonder goede reden zouden ze nooit zomaar een stel tieners in elkaar trappen.
Is Irak in Engeland of andersom ???????quote:Op zondag 12 februari 2006 13:57 schreef ChillyWilly het volgende:
[..]
Aan de andere kant, als zo'n Irakees een Engelse soldaat had kunnen pakken, hadden ze hem ook flink in elkaar geslagen. En een steen op je hoofd is ook niet fijn. Waar het mij om gaat is dat het professionals zijn die beter moeten weten.
Wat een drogreden om een handeling te verrichten omdat iemand anders het ook wel een zou kunnen hebben gedaan als ze de mogelijkheid had gehad tot..quote:Op zondag 12 februari 2006 13:57 schreef ChillyWilly het volgende:
[..]
Aan de andere kant, als zo'n Irakees een Engelse soldaat had kunnen pakken, hadden ze hem ook flink in elkaar geslagen. En een steen op je hoofd is ook niet fijn. Waar het mij om gaat is dat het professionals zijn die beter moeten weten.
Nou, ik heb Britse leger niet van dichtbij in actie meegemaakt, maar ik heb een aantal vrienden die in het Britse leger gediend hebben. Natuurlijk zullen ze mij niet vertellen dat het bij hen een zooitje is, maar ik heb toch een aardige indruk gekregen van het Britse leger, en daarop baseer ik mijn uitspraak. Er zal best wel schorem tussenzitten ja, maar dat heb je in elk leger. Neem bijvoorbeeld het cocaine incident op dat Nederlandse fregat. Maar is het niet juist zo, dat dat schorem discipline word bijgebracht in het leger ?quote:Op zondag 12 februari 2006 14:04 schreef Kiegie het volgende:
[..]
Zeg eens eerlijk: heb je wel eens Britse militairen van nabij meegemaakt?
Ik kan je vertellen dat daar het grootste schorem tussenloopt dat je in het vrije westen kunt vinden.
![]()
Klopt, en ik heb toch allang gezegd dat ik het geweld afkeur. Ik ben alleen de argumentatie van Meki een beetje zat die het Westen overal de schuld van geeft terwijl hij zelf weet dat het omgekeerd net zo goed geldt (alleen dan hoor je hem opeens niet meer).quote:Op zondag 12 februari 2006 14:08 schreef One_of_the_few het volgende:
[..]
Wat een drogreden om een handeling te verrichten omdat iemand anders het ook wel een zou kunnen hebben gedaan als ze de mogelijkheid had gehad tot..
Je weet dat als soldaat dat alles uitvergroot wordt wat je doet en dat er scherp op dit soort dingen wordt gelet. Maar nu hoor je niemand erover dat dit niet mag volgende de Rechten van de Mens terwijl je voorstanders van de oorlog het als DE reden voor de oorlog hebben gemaakt aangezien alle andere redenen nergens opgebaseerd bleken.
Weer dezlefde drogredenquote:Op zondag 12 februari 2006 14:19 schreef ChillyWilly het volgende:
[..]
(alleen dan hoor je hem opeens niet meer).![]()
Maar het Westen heeft wel grotendeels zelf de schuld aan de Midden-Oosten problematiek...quote:Op zondag 12 februari 2006 14:19 schreef ChillyWilly het volgende:
[..]
Klopt, en ik heb toch allang gezegd dat ik het geweld afkeur. Ik ben alleen de argumentatie van Meki een beetje zat die het Westen overal de schuld van geeft terwijl hij zelf weet dat het omgekeerd net zo goed geldt (alleen dan hoor je hem opeens niet meer).![]()
Deels wel, er zijn altijd 2 kanten aan een verhaal. Maar met grotendeels suggereer je dat het Westen meer invloed heeft gehad op de problematiek aldaar dan het Midden-Oosten zelf. Ik denk dat daar wel 10 topics over vol gediscussieerd kunnen wordenquote:Op zondag 12 februari 2006 14:25 schreef Vassili_Z het volgende:
[..]
Maar het Westen heeft wel grotendeels zelf de schuld aan de Midden-Oosten problematiek...
dan loop je er op af en geef je hem een paar klappen, je sleept hem niet naar je basis om hem in een veilige omgeving voor de zekerheid wat handboeien om te doen en er vervolgens op in te slaan en te schoppen.quote:Op zondag 12 februari 2006 14:27 schreef PsychoDude_666 het volgende:
Tja het filmpje is opzich "schokkend", voornamelijk door het commentaar. Waarvan ik betwijfel of het daadwerkelijk live is. Maar aan de andere kant, zo hard worden ze niet in elkaar gemept. Het is natuurlijk fout doordat ze naar een afgelegen plek worden gesleept en daar een paar fikse tikken krijgen, en dat ze vrij jong zijn. Maar ze liepen waarschijnlijk best hard te rellen en dan verdienen ze ook wel een paar tikken. Niet dat ik het dus goedkeur, want dit is ongetwijfeld enorm slecht voor de reputatie van het Britse leger, maar begrijpen doe ik het ook wel.
Kijk naar de manier waarop hij z'n regeltjes schrijft; hij is òf aan het rappen of aan het rijmen.quote:
Tuurlijk, geef jij een moslim een paar klappen. Na 10 minuten komt-ie terug met een heel leger boze vriendjes, die jóu dan even gaan verbouwen. Gewoon een goeie oplossing van die Engelsen.quote:Op zondag 12 februari 2006 15:50 schreef sp3c het volgende:
[..]
dan loop je er op af en geef je hem een paar klappen, je sleept hem niet naar je basis om hem in een veilige omgeving voor de zekerheid wat handboeien om te doen en er vervolgens op in te slaan en te schoppen.
daar is een woord voor ... marteling
kun je ff een blik werpen op [FC-NWS]quote:Op zondag 12 februari 2006 13:28 schreef sp3c het volgende:
[knip]
quote:Op zondag 12 februari 2006 18:04 schreef progrock het volgende:
[..]
Tuurlijk, geef jij een moslim een paar klappen. Na 10 minuten komt-ie terug met een heel leger boze vriendjes, die jóu dan even gaan verbouwen. Gewoon een goeie oplossing van die Engelsen.
Er is nergens bewezen dat misstanden zich structureel voordoen bij het Britse leger (of dat van de VS). Wel is het zo dat nietsontziende terroristen het noodzakelijk maken voor het Britse en het Amerikaanse leger om in Irak te blijven, omdat de jonge democratie deze bescherming nodig heeft.quote:Op zondag 12 februari 2006 21:09 schreef Mikrosoft het volgende:
Oorlogscrimineel Blair kan het wel hebben over een overweldigende meerderheid die zich niet schuldig maakt aan mensenrechtenschendingen/oorlogsmisdaden maar...
het is wel een groep soldaten die zich misdraagt zonder dat de rest van de groep er iets tegen doet en dat zegt iets over de moraal van de Britten. Maar ja, met een gedrocht als premier die constant zijn lach staat in te houden om wat hij allemaal heeft geflikt, wat verwacht je anders?
De Britten zijn gasten in Irak en dienen zich zodanig te gedragen.
Dat doet het gros van de buitelanders hier toch ook niet of wel ?quote:Op zondag 12 februari 2006 21:09 schreef Mikrosoft het volgende:
De Britten zijn gasten in Irak en dienen zich zodanig te gedragen.
ow tuurlijk. Het argument om het goed te keuren en er maar niks over te zeggenquote:Op zondag 12 februari 2006 21:20 schreef Gebleekte het volgende:
Joh, ga niet zitten huilen. Zulke dingen gebeuren in Nederland ook continue . pff
Soldaten die democratie (die nogal in één adem wordt genoemd met mensenrechten) brengen in Irak hebben een voorbeeldfunctie. Dat zij zich in een groep niet gehinderd voelden door anderen zegt genoeg. Ik geloof daarom niet dat het incidenten zijn.quote:Op zondag 12 februari 2006 21:19 schreef rutger05 het volgende:
[..]
Er is nergens bewezen dat misstanden zich structureel voordoen bij het Britse leger (of dat van de VS). Wel is het zo dat nietsontziende terroristen het noodzakelijk maken voor het Britse en het Amerikaanse leger om in Irak te blijven, omdat de jonge democratie deze bescherming nodig heeft.
Hier worden toch ook elke vrijdag/zaterdagavond talloze lui in elkaar geslagen ? Daar hoor je 9 vd 10 keer ook niks van. Ik keur het niet af en dus heb ik er verder niks op te zeggen nee, slimmerik.quote:Op zondag 12 februari 2006 21:21 schreef One_of_the_few het volgende:
[..]
ow tuurlijk. Het argument om het goed te keuren en er maar niks over te zeggen![]()
quote:Op zondag 12 februari 2006 21:31 schreef nietzman het volgende:
Dat jochie zal achteraf ook wel gedacht hebben: "Wat een watjes, die Britten. De mannen van Saddam, díe konden pas meppen!"
Ach ja die goeie ouwe tijd he, toen er nog echt geslagen werd in plaats van dit halfzachte gedoe.quote:Op zondag 12 februari 2006 21:31 schreef nietzman het volgende:
Dat jochie zal achteraf ook wel gedacht hebben: "Wat een watjes, die Britten. De mannen van Saddam, díe konden pas meppen!"
Sjonge jonge, je begrijpt er ook niets van hequote:Op zondag 12 februari 2006 20:55 schreef Almere-Dude het volgende:
Heb het filmpje net ook gezien en wat ik zie is dat er 3 Irakese jongens worden gearresteerd en daarna een paar klappen krijgen.
Ze lopen wel te krijsen terwijl ze ook weer niet zo hard worden geslagen.
Ik keur het niet goed, maar de frustraties zijn wel te begrijpen van de Britten.
Die gasten schieten elke dag sneaky op ze en ja als je er dan 3 pakt dan is het te begrijpen dat je ze een paar klappen geeft.
Het Westen mag dan wel een "enorme vrijheid" kennen, maar als je met dit soort 'geheimen' rondloopt worden die gewoon doodgezwegen en met een beetje geluk word je leven kapot gemaakt als je maar een poging doet dit in de openbaarheid te brengen. Goed idee dus van jouquote:Op zondag 12 februari 2006 21:05 schreef rutger05 het volgende:
Heeft het leger trouwens geen duidelijke richtlijnen over wat wel en niet mag worden gefilmd en gefotografeerd? Hoe is de klokkenluider eigenlijk aan deze beelden gekomen en waarom brengt hij deze beelden in de openbaarheid? Hij had deze beelden ook kunnen overdragen aan de autoriteiten in het leger zelf, die dan intern wel of niet tot vervolging hadden kunnen overgaan.
quote:Op zondag 12 februari 2006 21:24 schreef Gebleekte het volgende:
[..]
Hier worden toch ook elke vrijdag/zaterdagavond talloze lui in elkaar geslagen ? Daar hoor je 9 vd 10 keer ook niks van. Ik keur het niet af en dus heb ik er verder niks op te zeggen nee, slimmerik.
Het is wel moeilijk he. Verbanden leggen. Alles op 1 hoop gooien en niet kijken naar de situatie maar toch oordelen.quote:Op zondag 12 februari 2006 21:21 schreef Gebleekte het volgende:
[..]
Dat doet het gros van de buitelanders hier toch ook niet of wel ?
Zeg jij nou maar niks. Jouw argumentatie spreekt ook boekdelen. Eerst zeggen dat ik niks beargumenteer, en daarna zo'n reactie als hierboven geven ?quote:Op zondag 12 februari 2006 22:53 schreef One_of_the_few het volgende:
[..]
Het is wel moeilijk he. Verbanden leggen. Alles op 1 hoop gooien en niet kijken naar de situatie maar toch oordelen.![]()
Dat zeg ik niet, maar er is niemand doodgeslagen. Hier worden mensen om mindere redenen in elkaar geslagen. Hun gooiden tenminste nog stenen, en wie weet wat ze nog meer deden. Hier gebeurt het vaak zat dat iemand een scheldwoord eruit gooit en daarom op ze bek wordt getimmerd door een zooi gasten.quote:Op zondag 12 februari 2006 22:57 schreef One_of_the_few het volgende:
[..]
ach gut. Je reageert met een argument van je tegenstander. Leuk hoor.
Maar als jij het verschil niet ziet tussen een vechtpartij tijdnes het uitgaan hier en deze daar.......![]()
quote:Op zondag 12 februari 2006 22:57 schreef One_of_the_few het volgende:
De britten zijn daar niet te gast. Ze komen vanzelf binnen wandelen. je verwacht dus dat de britten zich gedragen zoals jij ook vindt dat de buitenlanders zich hier gedragen. De irakees is geen buitenlander in eigen land.quote:Op zondag 12 februari 2006 22:54 schreef Gebleekte het volgende:
[..]
Zeg jij nou maar niks. Jouw argumentatie spreekt ook boekdelen. Eerst zeggen dat ik niks beargumenteer, en daarna zo'n reactie als hierboven geven ?![]()
Het is trouwens ook gewoon zo. Hij zegt dat de Britten daar te gast zijn ( is dus al niet zo ) en dat ze zich moeten gedragen. Dan zeg ik dat het gros van de buitelanders dat hier ook niet doet. Dat is toch ook gewoon zo ?
Of ga je nu weer zo'n mooi antwoord geven als ;![]()
Zou je nogmaals sieren zeg![]()
Door irakezen?.. maar daar gaat het niet om.quote:Op zondag 12 februari 2006 22:58 schreef Gebleekte het volgende:
[..]
Dat zeg ik niet, maar er is niemand doodgeslagen. Hier worden mensen om mindere redenen in elkaar geslagen. Hun gooiden tenminste nog stenen, en wie weet wat ze nog meer deden. Hier gebeurt het vaak zat dat iemand een scheldwoord eruit gooit en daarom op ze bek wordt getimmerd door een zooi gasten.
Maar dan nog zijn soldaten ook gewoon mensen. Als hun hele tijd worden uitgescholden, worden bekogeld met van alles is het logisch dat ze die mannetjes een paar klappen geven ( ook al is het onnodig hard misschien ) .quote:Op zondag 12 februari 2006 23:00 schreef One_of_the_few het volgende:
[..]
[..]
De britten zijn daar niet te gast. Ze komen vanzelf binnen wandelen. je verwacht dus dat de britten zich gedragen zoals jij ook vindt dat de buitenlanders zich hier gedragen. De irakees is geen buitenlander in eigen land.
Dat is waar. Maar ik vind het allemaal nog wel meevallen. Er is zoveel onrecht in de wereld. Mensen worden zonder reden in elkaar geslagen, of overvallen en in hun nek gestoken. Dan vind ik dat toch erger dan dit. Maar goed dat is iedereen voor zich. Maar ik snap die soldaten wel zeg maar, je kan die lui niet opsluiten want dat helpt toch niet. Al de agressie die die soldaten telkens maar moeten slikken en aanhoren daar word je zelf ook gewoon agressief van lijkt me ?quote:Op zondag 12 februari 2006 23:02 schreef One_of_the_few het volgende:
[..]
Door irakezen?.. maar daar gaat het niet om.
Ze hebben niet tijdens een demonstratie wat tikken uitgedeelt. Ze hebben die jongen gepakt, handbooien omgedaan, naar een veilige plek gebracht en daarna gewoon mishandeld. Dat heet martelen zoals sp3c ook al opmerkte. Dat heeft niks te maken met de vechtpartijen in Nederland tijdens het uitgaan.
Ik denk dat we niet eens zo ver uit elkaar liggen met onze mening.quote:Op zondag 12 februari 2006 23:07 schreef Gebleekte het volgende:
[..]
Dat is waar. Maar ik vind het allemaal nog wel meevallen. Er is zoveel onrecht in de wereld. Mensen worden zonder reden in elkaar geslagen, of overvallen en in hun nek gestoken. Dan vind ik dat toch erger dan dit. Maar goed dat is iedereen voor zich. Maar ik snap die soldaten wel zeg maar, je kan die lui niet opsluiten want dat helpt toch niet. Al de agressie die die soldaten telkens maar moeten slikken en aanhoren daar word je zelf ook gewoon agressief van lijkt me ?
Vooral die laatste alinea ben ik het helemaal mee eensquote:Op zondag 12 februari 2006 23:24 schreef One_of_the_few het volgende:
[..]
Ik denk dat we niet eens zo ver uit elkaar liggen met onze mening.
Dat die soldaten veel voor hun kiezen krijgen is waar. En dat je daardoor wel eens te ver kan gaan ook. Zoals in Vietnam is gebeurd en zoals in alle oorlogen gebeuren. maar dat maakt het nog niet laakbaar.
Dit is niet normaal en niet goed te keuren vind ik. Dat er verder in de wereld veel ergere dingne gebeuren en dat er veel onrecht is vind ik ook. dat vind ik ook niet goed. Zoals guantanamo bay en het links laten liggen van afrika. maar net zo goed de misstanden in china en noord-korea.
Maar je weet dat als je daar zit alles wordt uitvergroot. Door dit soort incidenten verlies je als coalitie je geloofwaardigheid dat je je mensenrechten in een hoog vaandel hebt zitten. Alleen daarom al si eht afkeuren avn deze actie beter dan het goed keuren.
inderdaad, allen ik wil nogal eens fel reageren...quote:Op zondag 12 februari 2006 23:31 schreef Gebleekte het volgende:
[..]
Vooral die laatste alinea ben ik het helemaal mee eens. Dat vind ik veel erger dan dat die mannetjes een paar flinke klappen hebben gekregen, aangezien dit veel meer impact heeft. Hun lopen met een paar flinke striemen op hun rug door, maar dit is voor véél meer mensen van grotere impact
.
En idd, maar met mn 1e post bedoelde ik dus gewoon dat er veel en veel ergere dingen gebeuren dan wat je hier allemaal ziet. Dingen die het daglicht niet kunnen verdragen, en die wij waarschijnlijk ook nooit te weten zullen komen. Die klappen die hier worden uitgedeeld krijgen elke week wel een boel lui te verduren in het uitgaansleven zeg maar.
Denken we er toch minder verschillend over dan we dachten![]()
Hehe maakt niet uit. Kan gebeurenquote:Op zondag 12 februari 2006 23:35 schreef One_of_the_few het volgende:
[..]
inderdaad, allen ik wil nogal eens fel reageren...![]()
ik denk eerder dat dit gewoon iemand is die niet zo heel erg slim is (of trauma's heeft opgelopen in Irak) en het gewoon zo grappig vind dat hij het thuis naar zijn maten heeft gemaild, die hebben het naar hun maten gemaild en ergens is het bij iemand terechtgekomen die het niet zo heel erg grappig vondquote:Op zondag 12 februari 2006 21:11 schreef rutger05 het volgende:
Wie denkt net als ik, dat de klokkenluider misschien zijn eigen politieke motieven heeft om deze beelden in de openbaarheid te brengen en het hem niet zozeer te doen is om misstanden binnen het leger aan de kaak te stellen?
idd, en de desbetreffende agenten raken als ze 'demonstranten' mee naar huis slepen, boeien en in vervolgens in elkaar trappen gewoon hun baan kwijt ... op zijn minstquote:Op zondag 12 februari 2006 21:20 schreef Gebleekte het volgende:
Joh, ga niet zitten huilen. Zulke dingen gebeuren in Nederland ook continue . pff
Ok, het sarcasme straalt er weer vanaf. Nogmaals ( waar ik het met one_of_the_few ook net over had ) is dat ik het ook dom vind dat ze ze mee moesten nemen. Maar ik vind niet dat ze extreem hard worden aangepakt, als je ziet wat er allemaal voor ergers in je eigen omgeving gebeurd ( uitgaansleven ) . Ze hadden het beter daar op de straat kunnen doen dan.quote:Op zondag 12 februari 2006 23:39 schreef sp3c het volgende:
idd, en de desbetreffende agenten raken als ze 'demonstranten' mee naar huis slepen, boeien en in vervolgens in elkaar trappen gewoon hun baan kwijt ... op zijn minst
zal hier ook wel gebeuren
Aah rot toch op wat een vergelijkingquote:Op zondag 12 februari 2006 21:21 schreef Gebleekte het volgende:
[..]
Dat doet het gros van de buitelanders hier toch ook niet of wel ?
Is inderdaad een meer aannemelijke verklaring, maar ik sluit het andere niet uit.quote:Op zondag 12 februari 2006 23:39 schreef sp3c het volgende:
[..]
ik denk eerder dat dit gewoon iemand is die niet zo heel erg slim is (of trauma's heeft opgelopen in Irak) en het gewoon zo grappig vind dat hij het thuis naar zijn maten heeft gemaild, die hebben het naar hun maten gemaild en ergens is het bij iemand terechtgekomen die het niet zo heel erg grappig vond
zo gaat dat meestal geloof ik
Dat vind ik overigens nog steeds wel zo, dat ze te hard worden eengepakt.quote:Op zondag 12 februari 2006 23:49 schreef Gebleekte het volgende:
[..]
Ok, het sarcasme straalt er weer vanaf. Nogmaals ( waar ik het met one_of_the_few ook net over had ) is dat ik het ook dom vind dat ze ze mee moesten nemen. Maar ik vind niet dat ze extreem hard worden aangepakt, als je ziet wat er allemaal voor ergers in je eigen omgeving gebeurd ( uitgaansleven ) . Ze hadden het beter daar op de straat kunnen doen dan.
ik was toch best serieusquote:Op zondag 12 februari 2006 23:49 schreef Gebleekte het volgende:
[..]
Ok, het sarcasme straalt er weer vanaf.
dat is het punt helemaal niet, zo kun je alles wel relativeren ... in Congo roven milities hele dorpen leeg, alle kinderen moeten mee de jongens krijgen een automatisch geweer en worden soldaat en de meisjes worden hoer en krijgen aids wat zitten wij dan te zeuren over die paar oost europeanen die hier via de mensensmokkel in de hoerenbuurten terechtkomen, die zijn tenminste volwassen en de hoerenlopers gebruiken condooms.quote:Nogmaals ( waar ik het met one_of_the_few ook net over had ) is dat ik het ook dom vind dat ze ze mee moesten nemen. Maar ik vind niet dat ze extreem hard worden aangepakt, als je ziet wat er allemaal voor ergers in je eigen omgeving gebeurd ( uitgaansleven ) . Ze hadden het beter daar op de straat kunnen doen dan.
Eerder vergroot ja, maar vooral de reden dat ze er zijn.quote:Op maandag 13 februari 2006 00:57 schreef sp3c het volgende:
jij denkt dat het in elkaar slaan van gevangenen de kans dat ze morgen dood zijn kleiner maakt?
...
lol
door militairen die onze dictator komen verdrijven.?quote:Op zondag 12 februari 2006 22:58 schreef Gebleekte het volgende:
[..]
Dat zeg ik niet, maar er is niemand doodgeslagen. Hier worden mensen om mindere redenen in elkaar geslagen. Hun gooiden tenminste nog stenen, en wie weet wat ze nog meer deden. Hier gebeurt het vaak zat dat iemand een scheldwoord eruit gooit en daarom op ze bek wordt getimmerd door een zooi gasten.
En dan gaan we die mensen helpen door hetzelfde te doen?quote:Op maandag 13 februari 2006 01:11 schreef sp3c het volgende:
saddam ging wel een paar stapjes verder ...
quote:Op maandag 13 februari 2006 16:37 schreef sp3c het volgende:
we doen dus niet precies hetzelfde als Saddam, leer is lezen
Doe eens normaal man, met dat domme geblaf.quote:Op maandag 13 februari 2006 16:37 schreef sp3c het volgende:
we doen dus niet precies hetzelfde als Saddam, leer is lezen
kom dan niet iedere keer met van die achterlijke opmerkingen waarvan je het antwoord van kilometers afstand aan kunt zien komenquote:Op maandag 13 februari 2006 17:24 schreef SCH het volgende:
[..]
Doe eens normaal man, met dat domme geblaf.
Nee ze wilden massavernietigingswapens vinden ... die waren er niet en nu zitten ze vast, maar dat is wat anders.quote:We willen dus helpen in een land waar mensen gemarteld werden en dan gaan we zelf ook martelen? Iets minder erg misschien, is dat wat je bedoelt?
En maar doorgaan hequote:Op maandag 13 februari 2006 17:32 schreef sp3c het volgende:
[..]
kom dan niet iedere keer met van die achterlijke opmerkingen waarvan je het antwoord van kilometers afstand aan kunt zien komen
Het ging natuurlijk om veel meer. We wilden ook van die dictator af en het Iraakse volk bevrijden.quote:Nee ze wilden massavernietigingswapens vinden ... die waren er niet en nu zitten ze vast, maar dat is wat anders.
Nou, wat een verschil voor de slachtoffers. Wat ik bedoel is dat dit soort mechanismen en wantoestanden dus overal voorkomen. BOvendien is het nog maar de vraag of die soldaten altijd gestraft worden.quote:wat ik bedoel is dat Britse militairen gestraft worden voor dit soort geintjes terwijl Saddam zijn mensen ervoor gepromoveerd (of specifiek voor aangenomen) werden.
quote:Dan doe je dus niet precies hetzelfde, anders kun je ook wel alle moslims het land uitsmijten want als er 1 terrorist tussen zit zullen ze het allemaal wel zijn he?
als jij ophoud met dergelijke onzin ... deal?quote:Op maandag 13 februari 2006 17:40 schreef SCH het volgende:
[..]
En maar doorgaan he![]()
Het was helemaal geen achterlijke opmerking en ik wil je vriendelijk vragen om je als moderator een beetje gedeisd te houden met dit soort kwalificaties.
dat doen we wel want dergelijke misstanden worden niet getolereerdquote:Het gaat over martelen en mishandelen, dat gebeurde tijdens het regime van Hoessein ook op grote schaal, en natuurllijk nog erger, maar dat soort dingen daar waren we zo op tegen en nu schromen we niet het zelfde soort praktijken te passen.
ja hoorquote:[..]
Het ging natuurlijk om veel meer. We wilden ook van die dictator af en het Iraakse volk bevrijden.
mjah voor de slachtoffers maakt het weinig verschil nee ... voor het aantal slachtoffers wel.quote:[..]
Nou, wat een verschil voor de slachtoffers. Wat ik bedoel is dat dit soort mechanismen en wantoestanden dus overal voorkomen. BOvendien is het nog maar de vraag of die soldaten altijd gestraft worden.
Toevallig komt dit incident bovendrijven maar hoeveel van dit soort incidenten blijven er onder de pet?
dat zei ik al jaquote:[..]
![]()
Het principe is hetzelfde. Je schendt de mensenrechten.
Nee, als je louter wilt discussieren door mensen van achterlijkheid te betichten dan kan ik je niet serieus nemen.quote:Op maandag 13 februari 2006 17:48 schreef sp3c het volgende:
[..]
als jij ophoud met dergelijke onzin ... deal?
Het is natuurlijk heel pijnlijk en volstrekt onvoorstelbaar dat het sowieso gebeurt. Moest er nog bijkomen dat het getolereerd zou worden.quote:Op maandag 13 februari 2006 17:48 schreef sp3c het volgende:
[..]
als jij ophoud met dergelijke onzin ... deal?
[..]
dat doen we wel want dergelijke misstanden worden niet getolereerd
quote:ja hoor
Nogmaals, dat is allemaal relativering c.q. goedpraterijquote:mjah voor de slachtoffers maakt het weinig verschil nee ... voor het aantal slachtoffers wel.
Daar ben ik ook bang voor. Ik ben bang dat we maar een fractie weten van wat er aan de hand is.quote:en ja er zullen ongetwijfeld ook wel mensen ermee wegkomen
Pure speculatie natuurlijk.quote:maar feit blijft dat dit niet toegestaan wordt in het Britse leger dus als dit meer dan incidenteel gebeurde zouden er wel meer incidenten komen bovendrijven met al die journalisten in de buurt.
Dan geef je me dus gelijk dat er hetzelfde gebeurt.quote:dat zei ik al ja
Hier kweek je wederzijds respect mee, geloof mequote:
Gelukkig keurt de gehele Westerse wereld dit soort taferelen af en zullen deze barbaren ook gestraft worden. Andersom zijn dit soort acties volgens vele moslims gerechtvaardigd.quote:Op maandag 13 februari 2006 18:13 schreef Toffe_Ellende het volgende:
[..]
Hier kweek je wederzijds respect mee, geloof meToch ongelooflijk dat white scum uit de VS en GB het klimaat daar verzieken.
Duh. Het zijn bezetters. Wat denk jij dan?quote:Op maandag 13 februari 2006 18:38 schreef Pracissor het volgende:
[..]
Andersom zijn dit soort acties volgens vele moslims gerechtvaardigd.
Ja.quote:Op maandag 13 februari 2006 19:02 schreef Vassili_Z het volgende:
[..]
Duh. Het zijn bezetters. Wat denk jij dan?
Het gaat er om dat het gebeurt. Jij zoekt een soort excuus en relativering achteraf.quote:Op maandag 13 februari 2006 18:38 schreef Pracissor het volgende:
[..]
Gelukkig keurt de gehele Westerse wereld dit soort taferelen af en zullen deze barbaren ook gestraft worden. Andersom zijn dit soort acties volgens vele moslims gerechtvaardigd.
Nee, ik maak inhoudelijk mijn punt en wil daar graag serieus over discussieren in plaats van dat het punt taboe wordt verklaard.quote:Op maandag 13 februari 2006 20:05 schreef Toffe_Ellende het volgende:
Jongens, kunnen jullie persoonlijke vetes ergens anders worden uitgevochten?
uit jouw mondquote:Op maandag 13 februari 2006 19:38 schreef SCH het volgende:
[..]
Het gaat er om dat het gebeurt. Jij zoekt een soort excuus en relativering achteraf.
Wat maakt dat uit?quote:Op maandag 13 februari 2006 20:16 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
het mag en kan natuurlijk niet gebeuren maar wat is de context zijn het hooligans achtige types of zijn het jongeren die van de straat geplukt worden puur voor vermaak
quote:Op maandag 13 februari 2006 20:16 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
mod het bovenstaande maar weg even ontopic

stenengooiers , de militairen in kwestie zijn neem ik aan crowd control manschappen (gezien de bewapening en de helmen) die die gasten uit een demonstratie hebben weggesleeptquote:het mag en kan natuurlijk niet gebeuren maar wat is de context zijn het hooligans achtige types of zijn het jongeren die van de straat geplukt worden puur voor vermaak
allesquote:
ik bedoelde meer asl het tever zou gaanquote:
onzinquote:Op maandag 13 februari 2006 20:30 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
alles
context is alles.
het is nogal een verschil als je iemand bij je thuis in elkaar slaat die jezelf uitgenodigd hebt of dat je een inbreken in elkaar slaat.
Het Britse leger is daar om de orde te handhaven? Als ze mensen willen oppakken, dan doen ze dat. Dan sla je ze niet inelkaar. En je schopt al zeker geen lijk in zijn gezichtquote:Op maandag 13 februari 2006 20:30 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
alles
context is alles.
het is nogal een verschil als je iemand bij je thuis in elkaar slaat die jezelf uitgenodigd hebt of dat je een inbreken in elkaar slaat.
nee ik doelde meer op sch`s vraag met wat context er toe doet.quote:Op maandag 13 februari 2006 20:31 schreef sp3c het volgende:
[..]
onzin
ze slepen die figuren hun huis in, doen er handen om en slaan ze vervolgens in elkaar.
dat mag niet
audio lijkt mij ook later ingesproken...maar de beelden zij al erg genoeg...of NEEM het NIET op dombo'squote:Op maandag 13 februari 2006 20:39 schreef _The_General_ het volgende:
Dit filmpje is volgens mij helemaal bewerkt om de Britten in een kwaad daglicht te stellen. Kijk alleen al naar de duidelijk later ingespoken stem. Hier geloof ik niet in...
De beelden zijn echt, geloof ik best. Maar wie weet de context? Wat ging er aan vooraf. Niemand weet het precies. De onduidelijke afkomst met een duidelijk later ingesproken stem komt op mij over als gerichte propaganda tegen de geallieerden.quote:Op maandag 13 februari 2006 20:40 schreef Stuiter_en_Co het volgende:
[..]
audio lijkt mij ook later ingesproken...maar de beelden zij al erg genoeg...of NEEM het NIET op dombo's
-okee-quote:Op maandag 13 februari 2006 20:39 schreef _The_General_ het volgende:
Dit filmpje is volgens mij helemaal bewerkt om de Britten in een kwaad daglicht te stellen. Kijk alleen al naar de duidelijk later ingespoken stem. Hier geloof ik niet in...
Ontkennen is ook een manier. Is in het verleden veel gebeurd en gebeurt nog steeds. Er zijn nog genoeg mensen die het bestaan van gaskamers ontkennen met dezelfde soort argumentatie.quote:Op maandag 13 februari 2006 20:39 schreef _The_General_ het volgende:
Dit filmpje is volgens mij helemaal bewerkt om de Britten in een kwaad daglicht te stellen. Kijk alleen al naar de duidelijk later ingespoken stem. Hier geloof ik niet in...
waarom zouden alleen de VS propaganda gebruikenquote:Op maandag 13 februari 2006 20:43 schreef SCH het volgende:
[..]
Ontkennen is ook een manier. Is in het verleden veel gebeurd en gebeurt nog steeds. Er zijn nog genoeg mensen die het bestaan van gaskamers ontkennen met dezelfde soort argumentatie.
Goede vergelijking....quote:Op maandag 13 februari 2006 20:43 schreef SCH het volgende:
[..]
Ontkennen is ook een manier. Is in het verleden veel gebeurd en gebeurt nog steeds. Er zijn nog genoeg mensen die het bestaan van gaskamers ontkennen met dezelfde soort argumentatie.
Johquote:Op maandag 13 februari 2006 20:46 schreef _The_General_ het volgende:
[..]
Die helemaal spaak loopt en die ik ook nog eens beledigend vind!
Hoezo spaak? Jouw tactiek is een veel gebruikte als het om dit soort dingen gaat. Dat je dat niet prettig vindt, snap ik wel maar je doet het zelf: dat betreden van bedenkelijk glad ijs.quote:Op maandag 13 februari 2006 20:46 schreef _The_General_ het volgende:
[..]
Die helemaal spaak loopt en die ik ook nog eens beledigend vind!
Dit soort taktieken gebruikte de NSB om mensen van hun gelijk te doen overtuigen..quote:Op maandag 13 februari 2006 20:48 schreef SCH het volgende:
[..]
Hoezo spaak? Jouw tactiek is een veel gebruikte als het om dit soort dingen gaat. Dat je dat niet prettig vindt, snap ik wel maar je doet het zelf: dat betreden van bedenkelijk glad ijs.
Die hebben hun lesje geleerd denk je? Ik denk aan eerwraak.quote:Op maandag 13 februari 2006 20:57 schreef Refragmental het volgende:
de kinderen in het filmpje niet meer mee zullen doen aan rellen.
Ow ja wacht... we hebben het hier inderdaad over het midden-oosten en moslimsquote:Op maandag 13 februari 2006 20:59 schreef Toffe_Ellende het volgende:
[..]
Die hebben hun lesje geleerd denk je? Ik denk aan eerwraak.
Het zijn geen huillie hooligansquote:Op maandag 13 februari 2006 21:06 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Ow ja wacht... we hebben het hier inderdaad over het midden-oosten en moslims![]()
Ze hadden daar niks te zoeken, nu wel.quote:Op maandag 13 februari 2006 23:31 schreef SpaRood het volgende:
De Britten, Amerikanen en andere bezettende troepen moeten snel optyfen uit Irak. Ze hebben daar niks te zoeken.
Ik denk van niet, eigenlijk. En dat is nou het shitte eraan.quote:Op maandag 13 februari 2006 20:57 schreef Refragmental het volgende:
Ik heb vandaag pas voor het eerst het filmpje hiervan gezien.
Kan er niet echt wakker van liggen. Zoals iemand hierboven al zei, die kinderen daar zijn levensgevaarlijk. Ze gooien met vanalles en nogwat en je mag niks terugdoen.
Heb een maand of 2 geleden een filmpje gezien van een colonne voertuigen die over een befaamde route reden waar kinderen iedere dag staan te wachten om stenen te gooien naar militairen en westerse mensen. Het is niet prettig rijden met een stenenregen tegen je voorruit en zijraampjes die het mogelijk ieder moment kunnen begeven waardoor je zelf kwetsbaar kunt worden voor die stenen.
En denk maar niet dat pappie en mammie daar hun kinderen straffen voor dit gedrag. Die moedigen het juist vaak aan vawege het feit dat militairen NIKS terug mogen doen bij kinderen.
De enige straf die de kinderen daar begrijpen is een pak rammel. Je kunt er haast zeker van zijn dat de kinderen in het filmpje niet meer mee zullen doen aan rellen.
Ik denk echter dat het geluid wél echt is. Ik heb zelf tijdens vakantie ook wel eens opnames gemaakt met n normale videocamera, en dan hoor je inderdaad soms de wind suizen (zoals in het filmpje) je stem heel helder, omdat je dichtbij ben (zoals in het filmpje) en datgene wat je filmt met wat ruis (zoals in het filmpje).quote:Op maandag 13 februari 2006 20:43 schreef _The_General_ het volgende:
[..]
De beelden zijn echt, geloof ik best. Maar wie weet de context? Wat ging er aan vooraf. Niemand weet het precies. De onduidelijke afkomst met een duidelijk later ingesproken stem komt op mij over als gerichte propaganda tegen de geallieerden.
Goed idee is er binnen 1 dag een burger oorlog daar en gaat iedereen weer zeiken dat Amerika er weg gegaan is "zonder af te maken waar ze aan begonnen zijn".quote:Op maandag 13 februari 2006 23:31 schreef SpaRood het volgende:
De Britten, Amerikanen en andere bezettende troepen moeten snel optyfen uit Irak. Ze hebben daar niks te zoeken.
Precies.quote:Op dinsdag 14 februari 2006 08:30 schreef PDOA het volgende:
[..]
Ze hadden daar niks te zoeken, nu wel.
nee ze doen nu boem voor het lokale politie bureauquote:Op maandag 13 februari 2006 20:57 schreef Refragmental het volgende:
.....
De enige straf die de kinderen daar begrijpen is een pak rammel. Je kunt er haast zeker van zijn dat de kinderen in het filmpje niet meer mee zullen doen aan rellen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |