Vorige deeltjes:quote:Een man die in de nacht van vrijdag op zaterdag tijdens ongeregeldheden in Frankrijk in elkaar was geslagen, is maandag aan zijn verwondingen bezweken. De man probeerde tijdens de rellen een brandende vuilnisbak voor zijn woning in Stains te blussen, waarop relschoppers hem mishandelden, tot hij in een coma raakte. Hij in een ziekenhuis in Bondy overleden, maakte zijn echtgenote bekend.
Marie Antoinette volstaat.quote:Op maandag 7 november 2005 13:34 schreef ChillyWilly het volgende:
Een nieuwe Franse revolutie... Waar is Napoleon als je hem nodig hebt??
daar heb ik niks van gehoord.quote:Op maandag 7 november 2005 13:36 schreef DarkDancer het volgende:
er was toch ook al een man dood geschopt voor de ogen van zijn gezin?
dan zitten we nu op 2 doden toch
nostradamus: rellen in Frankrijk + opflakkering vogelpestquote:Op maandag 7 november 2005 13:37 schreef kippenek het volgende:
Even zonder dollen, m'n ouders hadden zo'n boek van Nostradamus staan waarin stond dat het branden van Europa zou beginnen in Parijs oid? Nee, ik hecht er verder geen enkele waarde aan maar wil ff weten of ik het goed herinner. Iemand een bron of link?
Even zonder dollen: mijn ouders hadden in de fabeltjeskrant staan dat....quote:Op maandag 7 november 2005 13:37 schreef kippenek het volgende:
Even zonder dollen, m'n ouders hadden zo'n boek van Nostradamus staan waarin stond dat het branden van Europa zou beginnen in Parijs oid? Nee, ik hecht er verder geen enkele waarde aan maar wil ff weten of ik het goed herinner. Iemand een bron of link?
Neequote:Op maandag 7 november 2005 13:36 schreef DarkDancer het volgende:
er was toch ook al een man dood geschopt voor de ogen van zijn gezin?
Yeah yeah, I know, maar ik vroeg het me gewoon af.quote:Op maandag 7 november 2005 13:39 schreef matthijst het volgende:
[..]
Even zonder dollen: mijn ouders hadden in de fabeltjeskrant staan dat....
Nostradamus![]()
je bent al op je wenken bediend, geen dank!quote:Op maandag 7 november 2005 13:42 schreef kippenek het volgende:
[..]
Yeah yeah, I know, maar ik vroeg het me gewoon af.
Jij gaat toch niet deze rellen op één of andere manier goedpraten he?quote:
I say: "Let them eat cake!"quote:Op maandag 7 november 2005 13:35 schreef dancemacabre het volgende:
Marie Antoinette volstaat.
Ik zie het. Dank!quote:Op maandag 7 november 2005 13:42 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
je bent al op je wenken bedient, geen dank!
quote:Ce sont 51 véhicules qui ont été
détruits dans l’agglomération
lyonnaise dans la nuit de samedi
à dimanche, entre 20 heures
et 4 heures du matin. Avec
deux points plus sensibles :
Vénissieux, qui a compté 16
voitures brûlées, et Rillieux-la-
Pape avec 12 voitures incendiées.
bronquote:Kamel Kabtane estime en effet
que les troubles actuels « traduisent
un vrai désarroi de la
jeunesse ». Pour lui, le « goût de
la révolte » est une « réponse à
ce qui est ressenti comme une
violence sociale ». Le recteur de
la mosquée de Lyon déplore
également que l’islam ait « trop
souvent été présenté comme le
fauteur de troubles ».
Noooooooou, daar is hij anders al een tijdje druk mee.... Wist je nog niet dat moslims zielig zijn dan?quote:Op maandag 7 november 2005 13:43 schreef Gunner het volgende:
Jij gaat toch niet deze rellen op één of andere manier goedpraten he?
Ik denk dat het diezelfde man is:quote:Op maandag 7 november 2005 13:36 schreef DarkDancer het volgende:
er was toch ook al een man dood geschopt voor de ogen van zijn gezin?
dan zitten we nu op 2 doden toch
Gelukkig, een pak van m'n hart.quote:Op maandag 7 november 2005 13:42 schreef Tarak het volgende:
Net op BNR dat religie geen issue is in deze rellen, en dat het meer een wedstrijd is tussen de verschillende voorsteden wie de meeste schade kan aanrichten.
quote:Update 12:21
De Franse politiebond Action Police CFTC wil dat de regering het leger gaat inzetten om de relschoppers te bestrijden. Zo'n oproep was er eerder al gekomen van de kleine linkse partijen in Frankrijk.
De politiebond wil ook dat er een avondklok wordt ingesteld. Mensen mogen dan alleen nog met speciale toestemmning na een bepaald tijdstip de straat op.
Zolang het alleen Moslims zijn die, al molotovcocktail gooiend, Allah Akhbar schreeuwen, lijkt religie me wel een issue... Of is het toeval dat er geen Christenen, Joden en atheisten mee doen?quote:Op maandag 7 november 2005 13:42 schreef Tarak het volgende:
Net op BNR dat religie geen issue is in deze rellen, en dat het meer een wedstrijd is tussen de verschillende voorsteden wie de meeste schade kan aanrichten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |