Dat jij dat topic niet op slot gooit is al erg genoeg, maar om het meteen dan maar te gebruiken voor je domme gepats over je seksuele eigengereidheid is gewoon zielig. Wanneer kunnen we posts tegemoet zien waarin je je kut beschrijft, Copycat? Zwetsende theemuts die je bent.quote:Op woensdag 21 september 2005 14:20 schreef Copycat het volgende:
Ik ook...
Maar ik neem ook zelf graag het voortouw.
Tja, ze hebben erg veel indruk op me gemaakt kennelijk!quote:Op woensdag 21 september 2005 10:20 schreef dawg het volgende:
wat heb jij eigenlijk met de tieten van Cc? Je hebt het er 'weleens' over namelijk.![]()
![]()
Idem.quote:Oh en sorry Cc. Ik weet dat dit topic niet voor dit soort slowchat bedoeld is.
Ik verwijder niets. Ik ga ook niet controleren op sporen van wie of wat dan ook. Dat je weet wie er onder de kloon post, leuk voor je, maar dat kun je ook voor je houden.quote:Op woensdag 21 september 2005 22:22 schreef Kloon_Detector het volgende:
Beste Sc0rPi0n,
Als jij deze reactie leeg maakt, verwijder je dan ook even de sporen die TS zélf achter laat.
Daarmee maakt ze namelijk zelf bekend wie ze is. Als ze dat niet wil, had ze niet zo nadrukkelijk in de OP moeten aangeven dat ze een kloon is.
Zal zo eens kijken, want ik neem aan dat je het over het Simone-verhaal-topic hebt.quote:Op donderdag 22 september 2005 23:17 schreef LostFormat het volgende:
Sorry, maar ik krijg echt heel erg jeuk van het gebazel van in-limboy. Hij lijkt hier alleen maar te reageren om z'n gevoelens naar ons toe goed te praten. En laat dat nou net iets zijn wat met zo'n beladen onderwerp nooit gaat lukken. Hij weet het leuk te brengen en in te pakken maar ik word er lichtelijk onpasselijk van. Uiteindelijk leidt het tot eindeloze discussie die tot niks leiden. Kan hij niet even afgeremd worden om zo met z'n pedofilie te koop te lopen?
Ik heb hem maar dicht gedaan..quote:Op donderdag 29 september 2005 15:44 schreef Wolkje het volgende:
Pak ik dit aan of niet? En zoja, hoe dan?
zo irritant, als je een topic wil gaan lezen en de OP is weg![]()
Nou, naar de modjes luistert hij niet zo.quote:Op zaterdag 1 oktober 2005 14:42 schreef JohnDDD het volgende:
misschien dat een mod hem kan vertellen dat op die manier reageren niet de bedoeling is? Bedankt!
Duh.quote:Op zaterdag 1 oktober 2005 15:44 schreef Alicey het volgende:
Ik vind het op het randje. Ik houd er wel een oogje op, en als R_ON over het randje heen gaat grijp ik in.
Dat komt vooral omdat hij onwetend is. Geen nette manier om obv onwetendheid een dergelijke toon aan te slaan, maar wie weet leert hij nog wat..quote:Op zaterdag 1 oktober 2005 15:45 schreef Moonah het volgende:
[..]
Duh.
Imo vér erover.
Hij maakt TS zwaar belachelijk.
Jij geboren optimist!quote:Op zaterdag 1 oktober 2005 15:47 schreef Alicey het volgende:
maar wie weet leert hij nog wat..
Dát woord heb ik niet gebruikt (bedoel ik ook niet hoorquote:
Het zijn begrippen die wel enige verwantschap hebben. Soms worden ze ook door elkaar gehaald.. Maar het is dus niet als een eufemisme bedoeld begrijp ik.quote:Op zaterdag 1 oktober 2005 16:05 schreef Moonah het volgende:
[..]
Dát woord heb ik niet gebruikt (bedoel ik ook niet hoor).
Weet je wat ik altijd zo grappig vind, Moonah, dat jij over mij mag zeggen dat ik gefrustreerd ben, maar zou ik hetzelfde beweren in een topic, dan sta jij vooraan om dit af te keuren. Heeeeeel raar - dat mogen wij gerust vaststellen, zo samen.quote:Op zaterdag 1 oktober 2005 15:33 schreef Moonah het volgende:
[..]
Nou, naar de modjes luistert hij niet zo.
R_ON heeft al eens eerder zijn kennelijke frustraties geuit op een dergelijke manier.
Niets van aantrekken, zijn reacties worden ws zo gewist.
En dat terwijl jij er zelf geen dubbele moraal op na lijkt te houden. Wat ik aan 1 kant ook wel te prijzen vind.quote:Op zaterdag 1 oktober 2005 15:44 schreef Alicey het volgende:
Ik vind het op het randje. Ik houd er wel een oogje op, en als R_ON over het randje heen gaat grijp ik in.
Dus spam is toegestaan hier in R&P. Da's mooi dat we dat weten, kunnen de FA's niemand meer om die reden meer bannen, maar naar R&P toe dirigeren . . .quote:Op zaterdag 1 oktober 2005 19:45 schreef Copycat het volgende:
Misschien omdat wij daar kwaad noch ergernis in zien?
Oeh nou, wat grappig en raaaar.quote:Op zaterdag 1 oktober 2005 22:19 schreef R_ON het volgende:
[..]
Weet je wat ik altijd zo grappig vind, Moonah, dat jij over mij mag zeggen dat ik gefrustreerd ben, maar zou ik hetzelfde beweren in een topic, dan sta jij vooraan om dit af te keuren. Heeeeeel raar - dat mogen wij gerust vaststellen, zo samen.
Blijkbaar doel jij ergens anders op dan ik dacht.quote:Op zaterdag 1 oktober 2005 23:18 schreef ThunderChild het volgende:
Dus spam is toegestaan hier in R&P. Da's mooi dat we dat weten, kunnen de FA's niemand meer om die reden meer bannen, maar naar R&P toe dirigeren . . .![]()
![]()
HVJJN # 366quote:Op zondag 2 oktober 2005 14:07 schreef Copycat het volgende:
Blijkbaar doel jij ergens anders op dan ik dacht.
Een linkje naar betreffende spam zou handig zijn.
Dus jij noemt twee-derde van een topic door dezelfde persoon volblaten om de 20 minuten geen spam . . .quote:Op zondag 2 oktober 2005 14:25 schreef Copycat het volgende:
Toch hetzelfde topic, maar ik kan daar dus geen spam in ontwaren.
Wees eens specifieker wat je nu bedoelt?
Hypocriet gelul !! Kastanova had daarvoor permbannetje nummer zoveel voor gekregen !!quote:Op zondag 2 oktober 2005 14:41 schreef Copycat het volgende:
Nee, dat is inderdaad geen spam.
Spam is promoten van bijvoorbeeld een website.
Een user die in HVJJN regelmatig een update doet, is inderdaad iets waar ik geen kwaad in zie, noch kan ik me er aan ergeren.
Al zegt iemand 10 keer in dat topic op verschillende tijden dat hij zich klote voelt, dan nog is het geen spam. Spam is reclame maken voor je website. Flood (wat jij bedoeld) is dus veelvuldig reacties plaatsen in een topic. Ik zie het niet als spam en als flooden.quote:Op zondag 2 oktober 2005 14:43 schreef ThunderChild het volgende:
[..]
Hypocriet gelul !! Kastanova had daarvoor permbannetje nummer zoveel voor gekregen !!
Hij kan zeker goed zuigen of likken ?? Moet wel, anders was 'ie er niet mee weggekomen . . .
Ik ben eveneens op technisch gebied een nul. Maar ja, dit is toch niet mijn eigen computer, dus zodra ik thuis ben zal het vast wel weer lukken.quote:Op maandag 3 oktober 2005 13:10 schreef Copycat het volgende:
Vreemd.
Bij mij is die non-connectie meestal wel van korte duur.
Verder ben ik helaas een techneut van niets...
quote:Op maandag 3 oktober 2005 13:11 schreef Plato1980 het volgende:
Tenzij doelbewust besloten is om mij uit dit soort topics te weren.![]()
Werkt helaas ook niet. Nou ja, het zij zo.quote:Op maandag 3 oktober 2005 13:11 schreef Copycat het volgende:
Probeer eens een reactie te plaatsen, daar?
Misschien dat je hem zo weer activeert?
Als we daarop moeten wachten dan zal dit voorlopig wel mijn laatste post geweest zijn.quote:Op maandag 3 oktober 2005 13:13 schreef Copycat het volgende:
[..]
Oh... dat was ik je vergeten te vertellen... je hebt een geen seks ban.
Niet posten, maar neuken dus!
Let me guess, Windows XP & SP2 ??quote:Op maandag 3 oktober 2005 13:13 schreef Plato1980 het volgende:
Werkt helaas ook niet. Nou ja, het zij zo.
Oh, dus nu ben ik het zelf geweest.quote:Op woensdag 5 oktober 2005 18:36 schreef Alicey het volgende:
Een paar dingen opgeschoond. Houd het dan ook zelf schoon..
Ik zoek mannen met borderline.quote:Op woensdag 5 oktober 2005 18:42 schreef Penis_Koker het volgende:
[..]
Oh, dus nu ben ik het zelf geweest..
Ik reageer louter op de zoveelste 'ik-geloof-niet-in-borderline-het-is-allemaal-aanstellerij' post als er een borderline-topic geopend wordt.quote:Op woensdag 5 oktober 2005 18:48 schreef Alicey het volgende:
[..]
Ik zoek mannen met borderline.
Deze reactie vind ik niet echt oke.
Die reactie was echter overbodig gericht tegen een persoon.quote:Op woensdag 5 oktober 2005 18:56 schreef Penis_Koker het volgende:
[..]
Ik reageer louter op de zoveelste 'ik-geloof-niet-in-borderline-het-is-allemaal-aanstellerij' post als er een borderline-topic geopend wordt.
Deze mag je mij uitleggen.quote:Ik snap dat je populair bent als je op zo'n manier reageert, maar wetenschappelijke onderzoeken die hun standpunt versterken zie ik nergens staan.
In het feedback-topic?quote:Het is gewoon een off-topic reactie.
Mijn nederige excuses aan Mien.quote:Op woensdag 5 oktober 2005 18:58 schreef Alicey het volgende:
[..]
Die reactie was echter overbodig gericht tegen een persoon.
Kom je wel eens in R&P?quote:[..]
Deze mag je mij uitleggen.
Waar heb ik het over het fb-topic?quote:[..]
In het feedback-topic?
Blijkbaar niet, dat hele topic gaat voor geen meter van de grond komen. Off-topic reacties zijn hier eerder regel dan uitzondering heb ik wel weer gemerkt.quote:
nm, ik las het e.e.a. verkeerd geloof ik.quote:Op woensdag 5 oktober 2005 19:01 schreef Penis_Koker het volgende:
[..]
Mijn nederige excuses aan Mien.
[..]
Kom je wel eens in R&P?
[..]
Waar heb ik het over het fb-topic?
Dat zijn goedbedoelde reacties.quote:Op donderdag 6 oktober 2005 14:49 schreef WaSTeiL het volgende:
Ik vraag me ook wel eens af waarom mensen eigenlijk nog serieus vragen stellen in R&P aangezien er toch een groot aantal mensen met standaard reakties komen zoals: "Neuken" of "Dumpen die trut"..
Je moet echt tussen de onzin en rel reakties zoeken naar de goed bedoelde reakties.
Het is allebei een vorm van eerlijkheid, dunkt mij. Niks mis mee toch?quote:Op donderdag 6 oktober 2005 14:53 schreef R_ON het volgende:
[..]
Dat zijn goedbedoelde reacties.
Wat is er onzin aan neuken? Wat is er onzin aan dumpen? Leg het me uit.
De enige die hier nu onzin over anderen uitstort ben jij.quote:Op donderdag 6 oktober 2005 14:59 schreef WaSTeiL het volgende:
Het verbaast me dat ik hier eigenlijk ook nog serieus op reageer, maar er zijn mensen die hier posten en niet zo'n goed besef hebben wat nu onzin is en wat niet.
Door zomaar klakkeloos iets te posten zonder erbij na te denken kan je zo'n persoon een compleet verkeerde richting opsturen.
Maar ja ik denk dat ik 1 van de weinige ben die hier zo over denkt.
quote:Op donderdag 6 oktober 2005 15:00 schreef R_ON het volgende:
[..]
De enige die hier onzin over anderen uitstort ben jij.![]()
Waarom is een advies, gevat in 2 woorden, per definitie onzin? Als je het zo makkelijk kan zeggen, doe het dan ook, en wees geen wijf.quote:Op donderdag 6 oktober 2005 14:59 schreef WaSTeiL het volgende:
Het verbaast me dat ik hier eigenlijk ook nog serieus op reageer, maar er zijn mensen die hier posten en niet zo'n goed besef hebben wat nu onzin is en wat niet.
Door zomaar klakkeloos iets te posten zonder erbij na te denken kan je zo'n persoon een compleet verkeerde richting opsturen.
Maar ja ik denk dat ik 1 van de weinige ben die hier zo over denkt.
Dat ligt aan de vraagstelling van de TS; indien deze vraagt "wat moet ik doen?" dan is zo`n twee-woorden-advies soms rechtvaardig.quote:Op donderdag 6 oktober 2005 15:08 schreef Alicey het volgende:
De twee-woorden-adviezen kunnen een gemeend en realistisch advies zijn. Desalniettemin heeft een TS er doorgaans weinig aan, omdat de TS zelf ook wel dat soort dingen gedacht heeft. Bij adviezen gaat het juist om de motivatie, en twee-woord-adviezen bevatten geen motivatie. Hoewel in theorie nuttig, zijn ze praktisch gezien zelden bruikbaar.
Ook als een TS vraagt "wat moet ik doen?", mag je er denk ik wel van uit gaan dat de TS zelf is gekomen op dingen als "dump haar", etc. Juist de motivatie achter een advies kan de TS doen beslissen wat het gaat worden.. Lijkt mij.quote:Op donderdag 6 oktober 2005 15:11 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Dat ligt aan de vraagstelling van de TS; indien deze vraagt "wat moet ik doen?" dan is zo`n twee-woorden-advies soms rechtvaardig.
Als de TS vraagt "wat kan ik hiermee" of "wat bedoelt ze hiermee" dan is het een ander verhaal
Vrouw gewoon een persoon van vlees en bloed en zo, niet een over ander stuk vlees.quote:Op donderdag 6 oktober 2005 21:20 schreef Tamagotchi het volgende:
Waarom gooi je hem nou dicht?
Vrouwtje importeren
Ofcourse nietquote:Op donderdag 6 oktober 2005 21:38 schreef Tamagotchi het volgende:
Offcourse!
Is dit je standaard antwoord?
Ach ja als je wel eens met elkaar in hetzelfde bed ligt, dan denk je ook gelijk hèquote:Op donderdag 6 oktober 2005 21:38 schreef Tamagotchi het volgende:
[..]
Offcourse!
Is dit je standaard antwoord?
Gatverdamme!quote:Op donderdag 6 oktober 2005 21:49 schreef Sc0rPi0n het volgende:
Ach ja als je wel eens met elkaar in hetzelfde bed ligt, dan denk je ook gelijk hè![]()
Dat hou jij niet vol!quote:Op donderdag 6 oktober 2005 21:56 schreef Copycat het volgende:
Een week no nookie voor jou!
quote:
Nou Scorpion, tel uit je winst..quote:Op donderdag 6 oktober 2005 22:06 schreef Copycat het volgende:
Die no nookie ban geldt dan ook niet voor mij...![]()
Hey, hij is getrouwd, met kind...quote:
Oooooh, dan valt het dus wel mee.quote:
dat voel je niet hoorquote:Op donderdag 6 oktober 2005 22:12 schreef Copycat het volgende:
[..]
Hey, hij is getrouwd, met kind...![]()
DIcht.quote:Op vrijdag 7 oktober 2005 12:02 schreef Plato1980 het volgende:
R&P Slowchat: Aantrekkelijke monteurs gezocht
Slotje aub.![]()
Daar is de magie nooit af.quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 10:23 schreef Copycat het volgende:
Ik zal het je sterker vertellen: de magie is van de verliefdheid af...
Persoonlijk vind ik het wel even leuk geweest met die reeks. Zeker nu.quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 10:28 schreef PeRi het volgende:
CC mag er geen nieuw normaal deel geopend worden? Zonder dat gedoe was het wel leuk.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |