Nog online na te zien bij "Video: smalband / breedband (windows media player)":quote:Onderwerp: Ik hou van Holland? - deel 1
De komende weken zendt Netwerk de serie 'Ik hou van Holland?' uit. Vandaag een portret van twee families die zich niet meer thuis voelen in hun eigen land. De familie As verruilde Nederland drie jaar geleden voor Ierland. Het gezin Weever staat op het punt naar Canada te emigreren.
Verloederde samenleving
De veertienkoppige katholieke familie As woonde vijftien jaar in het Brabantse Hedel. Maar drie jaar geleden kwam daar een einde aan. Trudie en Michael maakten zich grote zorgen over de toekomst van hun kinderen in de volgens hen 'verloederde samenleving' en vertrokken naar Ierland.
Stress
Ook het gezin Weever vindt Nederland zijn land niet meer door de toenemende stress, intolerantie, onveiligheid en agressiviteit. Roy en Corine willen net als de familie As weg. Hun huis in IJsselmuiden is inmiddels verkocht. Een nieuwe woning hebben ze nog niet, maar zodra het werkvisum binnen is, vertrekken de Weevers richting Canada.
Zekerheden achterlaten
De familie Weever en de familie As. Twee families en twee verhalen. Maar ze hebben een ding gemeen: ze laten al hun zekerheden achter. Een baan, een mooi huis, vrienden en familie. Hoe vergaat het de familie As nu in Ierland? Hebben ze nog een band met Nederland? En welke verwachtingen heeft de familie Weever? Hoe reageert de omgeving op hun emigratieplannen?
Emigreren?
In 2004 zijn 49.000 mensen geėmigreerd, het hoogste aantal sinds de emigratiegolf van de jaren '50. Veel mensen verlaten Nederland voor hun relatie of werk. Sommigen staat de sfeer in Nederland echter niet meer aan. Denkt u wel eens aan emigreren? Wat zijn voor u de redenen om weg te gaan? Of heeft u geprobeerd te emigreren, maar heeft u er toch van afgezien? Wat heeft u tegengehouden?
Het vreemdste vond ik wel, dat die vader zegt "als je dan de verhalen van op school hoort waar m'n zoon mee thuis komt" dus ik dacht hij zal wel agressie of drugs bedoelen, maar dan zegt ie "bijv. dat het katholicisme door Paulus is opgericht, nou vraag ik je"quote:Op zondag 7 augustus 2005 17:24 schreef pberends het volgende:
Ze waren ontsteld over waar hun 15-jarige zoon mee thuis kwam van school. Bij het vak verzorging kreeg hij zelfs seksuele voorlichting. De plaatjes van naakt getekende mensen vond de vader bijna pornografisch.
Doei hequote:Op zondag 7 augustus 2005 17:39 schreef beerten het volgende:
Een ider is vrij te kiezen om te gaan en te staan waar hij/zij het wil.
In dit geval kan ik de mensen alleen maar com;limenteren met hun keuze. Als het jehier niet aanstaat moet je gewoon vertrekken. En dat doen ze. Zouden meer mensen moeten doen. Vertrekken als het hen niet aanstaat.
quote:Op zondag 7 augustus 2005 17:24 schreef pberends het volgende:
Met name het uiterst katholieke autochtoon gezin dat naar Ierland emigreerde is hilarisch. 12 kinderen in totaal. Hij kan het hoofd bijna niet boven water houden, maar gelukkig voor hun is de kinderbijslag in Ierland redelijk hoog. Ze hebben Nederland de rug toegekeerd, omdat ze dingen als het homohuwelijk, abortus en euthanasie niet vinden kunnen. Ze waren ontsteld over waar hun 15-jarige zoon mee thuis kwam van school. Bij het vak verzorging kreeg hij zelfs seksuele voorlichting. De plaatjes van naakt getekende mensen vond de vader bijna pornografisch.
Je bent oververhit.quote:Op zondag 7 augustus 2005 19:19 schreef lionsguy18 het volgende:
-schuim op bekken-.
Wat doe je hier dan zelf nog, gristenpaupertje?quote:Op zondag 7 augustus 2005 19:19 schreef lionsguy18 het volgende:
Gelukkig willen alle profiteurs, criminelen, bijstandstrekkers, pedofielen, flikkers en meiden die zich als hoeren gedragen dit land NIET verlaten.
Geweldig dat we steeds meer verslaafden aan alcohol en drugs in dit land mogen onderhouden en kinderen op kleuterleeftijd sexuele voorlichting geven, zodat ze op hun 13de alle kleuren van de regenboog in hun holtes hebben gehad, want anders heb je de boot gemist.
Echt een land waar de meeste Fokkers zich prima thuisvoelen omdat ze die verrotte mentaloiteit zo goed herkennen.
studeren volleybal verkering en nog veel meerquote:Op zondag 7 augustus 2005 20:35 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Wat doe je hier dan zelf nog, gristenpaupertje?
Zo erg vind je het dus niet. Nou, dat vind ik jammer. Hoe meer Nederland naar jouw wens is, hoe meer ik de neiging krijg om weer te vertrekken.quote:Op zondag 7 augustus 2005 21:22 schreef lionsguy18 het volgende:
[..]
studeren volleybal verkering en nog veel meer
alles wat positief is
Ik heb al 's geopteerd voor een levenslang gratis abonnement op het produkt van de gasunie voor deze user, maar dat werd me door de moderator niet bepaald in dank afgenomen...quote:Op zondag 7 augustus 2005 20:30 schreef roobje het volgende:
Ik stel voor dat we een inzamelingsactie houden voor een enkeltje Ierland voor lionsguy
'k Kan het mis hebben, maar de EO heeft toch niet ontzettend veel te maken met het katholicisme?quote:Op maandag 8 augustus 2005 02:04 schreef Braamhaar het volgende:
Hmmm, sinds de EO toegetreden is tot dit ( puur naar mijn idee) informatieve programma, valt het mijzelf op dat ik dit programma zelden tot nooit meer zie!
Ik zal 't bij het 'verkeerde eind' hebben maar ja met al die becock , sorry bekokstovingen wat wij ons allen laten welgevallen door den heeren (en dametjes) van de publieke omroep en politieke élite kunnen we nog maar één ding doen...
Laat ons allen bidden zodat 't beter wordt en we nog meer geschifter er uitgaan dan dat we binnen zijn gekomen, halleluja!![]()
Twaalf kinderen.quote:Op maandag 8 augustus 2005 02:39 schreef heiden6 het volgende:
Ik heb toch ook maar even gekeken, en ik heb toch wel zitten lachen om dat asociale katholieke gezin. Eerst twaalf kinderen op de wereld zetten, en dan een beetje janken dat je niet genoeg geld krijgt. Het is al erg genoeg dat er überhaupt nog fokpremies worden uitgedeeld. Des te erger is het omdat je dit soort profiterend tuig aantrekt.
(bij)geloof?quote:Op maandag 8 augustus 2005 02:12 schreef Monidique het volgende:
[..]
'k Kan het mis hebben, maar de EO heeft toch niet ontzettend veel te maken met het katholicisme?
Hedel is Gelderland,gelukkig geen Brabantquote:Op zondag 7 augustus 2005 17:31 schreef tommytheman het volgende:
Het Brabantsche Hedel he? Daar heb je het al![]()
Daar ben ik het helemaal mee eens.quote:Op zondag 7 augustus 2005 17:39 schreef beerten het volgende:
Een ider is vrij te kiezen om te gaan en te staan waar hij/zij het wil.
In dit geval kan ik de mensen alleen maar com;limenteren met hun keuze. Als het jehier niet aanstaat moet je gewoon vertrekken. En dat doen ze. Zouden meer mensen moeten doen. Vertrekken als het hen niet aanstaat.
Geen woord aan toe te voegen.quote:Op maandag 8 augustus 2005 02:39 schreef heiden6 het volgende:
Ik heb toch ook maar even gekeken, en ik heb toch wel zitten lachen om dat asociale katholieke gezin. Eerst twaalf kinderen op de wereld zetten, en dan een beetje janken dat je niet genoeg geld krijgt. Het is al erg genoeg dat er überhaupt nog fokpremies worden uitgedeeld. Des te erger is het omdat je dit soort profiterend tuig aantrekt.
Ik ben het eens met je eerste zin, maar ik vind niet dat vertrekken de beste oplossing is wanneer iets je niet bevalt. Overal ter wereld zijn wel zaken wat je niet bevalt, en je kan niet altijd de problemen uit de weg gaan. Gelukkig hebben we een democratie hier die mensen in staat stelt om zaken te veranderen.quote:Op zondag 7 augustus 2005 17:39 schreef beerten het volgende:
Een ider is vrij te kiezen om te gaan en te staan waar hij/zij het wil.
In dit geval kan ik de mensen alleen maar com;limenteren met hun keuze. Als het jehier niet aanstaat moet je gewoon vertrekken. En dat doen ze. Zouden meer mensen moeten doen. Vertrekken als het hen niet aanstaat.
Ik neem aan dat je volleybalt in lange broek + lange mouwen en dat je behoudens een kusje op de wang niet verder bent gegaan met je vriendin..quote:Op zondag 7 augustus 2005 21:22 schreef lionsguy18 het volgende:
[..]
studeren volleybal verkering en nog veel meer
alles wat positief is
Dat weet ik zo net niet, ik vind voor beide opties wel wat te zeggen eigenlijk...quote:Op maandag 8 augustus 2005 17:29 schreef POLL het volgende:
De maatschappij, dat ben jij.
Vluchten is zo vreselijk makkelijk en laf.
Zoals gezegd as het je ergens niet bevalt rot je maar op, of je nu autochtoon of allochtoon bent.quote:Op zondag 7 augustus 2005 17:24 schreef pberends het volgende:
Rapportage van Netwerk onlangs uitgezonden:
[..]
Nog online na te zien bij "Video: smalband / breedband (windows media player)":
Item begint bij minuut 7:40.
Met name het uiterst katholieke autochtoon gezin dat naar Ierland emigreerde is hilarisch. 12 kinderen in totaal. Hij kan het hoofd bijna niet boven water houden, maar gelukkig voor hun is de kinderbijslag in Ierland redelijk hoog. Ze hebben Nederland de rug toegekeerd, omdat ze dingen als het homohuwelijk, abortus en euthanasie niet vinden kunnen.
Ze waren ontsteld over waar hun 15-jarige zoon mee thuis kwam van school. Bij het vak verzorging kreeg hij zelfs seksuele voorlichting. De plaatjes van naakt getekende mensen vond de vader bijna pornografisch.
Normaal betreur ik het als autochtonen Nederland de rug toekeren, maar dit soort achterlopende mensen ben ik liever kwijt dan rijk. Of betreurt het iemand wel?
scherpquote:Op maandag 8 augustus 2005 17:56 schreef Gabry het volgende:
Marokkanen emigreren toch ook uit Marokko als het hen daar niet bevalt.
Waarom zouden Nederlanders dan niet mogen emigreren als het hen hier niet bevalt.
Als je Nederland gaat vergelijken met Irak, dan heb je volgens mij niets van deze wereld gezien. Ik ben zelf een allochtoon en heb ook een tijd gewoond in oorlogsgebied (Sri Lanka in de jaren 90) en Nederland is totaal niet te vergelijken met een oorlogsgebied. Mensen hier zijn verwend en denken werkelijk dat hier armoede heerst. Mensen moeten hier de armen uit de mouwen steken en hard tegenaan gaan en een goede concurrentie moeten vormen voor andere landen. In plaats daarvan zit hier iedereen te janken en tot uitermate van ramp voert deze regering ook nog eens het verkeerde beleid. Mensen moeten hier werkelijk niet denken dat het hier zo slecht aan toe gaat als je denkt.quote:Op maandag 8 augustus 2005 17:47 schreef RobbieRicardo het volgende:
Het is geen wonder dat ze weggaan het is steeds minder uit te houden hier in nederland het word een soort tweede irak ik voel me nerges meer veilig.
Die mogen hun naam dan wel mee hebben in Canada, maar de criminaliteitsstatistieken niet. Als je hier dan onder andere weggaat vanwege de onveiligheid lijkt het mij toch verstandig om een land te kiezen waar de criminaliteit lager ligt en niet hoger (Ik ken het verschil in aangiftebereidheid tussen NL en Canada niet, maar dit zal niet dusdanig significant zijn dat het verschil in de statistieken genivelleerd wordt).quote:Op maandag 8 augustus 2005 19:32 schreef dVTB het volgende:
Ik heb het item nog eens bekeken. Droevig gewoon, hoe die kinderen ellende wordt aangedaan door religieus fanatieke ouders die de Nederlandse democratie niet respecteren. Je ziet overduidelijk dat die kinderen daar doodongelukkig zijn, maar die oudste zoon zit zo onder de plak dat -ie dat niet echt hardop durft te zeggen.
En waar de familie Weever hun naam in Canada nog mee heeft, heeft de famile As... in Ierland toch een probleempje
het huwelijk is een verbindtenis voor god geloof ik. dus vandaar dat het christentuig er tegen is.quote:Op maandag 8 augustus 2005 22:51 schreef heiden6 het volgende:
Sowieso, dat hele homohuwelijk: wat hebben die mensen daar nu voor last van?
Dat geldt voor het kerkelijk huwelijk, maar niet voor het burgerlijk huwelijk. Maar ja, van iemand die het een schande vindt dat zijn zoon op school geleerd heeft dat Paulus de stichter van het Christendom is kun je natuurlijk niet al te veel inzicht verwachten.quote:Op dinsdag 9 augustus 2005 00:08 schreef -erwin- het volgende:
[..]
het huwelijk is een verbindtenis voor god geloof ik. dus vandaar dat het christentuig er tegen is.
(en haar zoontje van 5)quote:Op dinsdag 9 augustus 2005 00:35 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Prijs de heer en neuk de buurvrouw
Dat de volgende stap is dat homo´s kinderen mogen adopteren?quote:Sowieso, dat hele homohuwelijk: wat hebben die mensen daar nu voor last van?
dat mag ook al bijna geloof ik.quote:Op dinsdag 9 augustus 2005 00:36 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Dat de volgende stap is dat homo´s kinderen mogen adopteren?
Mijn opperwezen, ik ben het met je eens!quote:Op zondag 7 augustus 2005 17:24 schreef pberends het volgende:
Normaal betreur ik het als autochtonen Nederland de rug toekeren, maar dit soort achterlopende mensen ben ik liever kwijt dan rijk. Of betreurt het iemand wel?
waarom? alleenstaanden mogen ook kinderen adopteren. het geniet mijns inziens ook de voorkeur om kinderen bij een normaal gezin te plaatsen, vanwege de ongetwijfeld toegevoegde rol van de moeder in deze, maar als je kinderen bij alleenstaanden kunt plaatsen, dan zie ik geen enkele valide reden om het niet bij een homokoppel (m/v) te kunnen plaatsen. bovendien is een liefdevol homokoppel ongetwijfeld een stuk beter dan een weeshuis.quote:Op dinsdag 9 augustus 2005 00:43 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Triest
Voor katholieken is het nog altijd dat Petrus het geloof gesticht heeft.quote:Op dinsdag 9 augustus 2005 00:33 schreef Jan_Klaassen het volgende:
[..]
Dat geldt voor het kerkelijk huwelijk, maar niet voor het burgerlijk huwelijk. Maar ja, van iemand die het een schande vindt dat zijn zoon op school geleerd heeft dat Paulus de stichter van het Christendom is kun je natuurlijk niet al te veel inzicht verwachten.
Daar ben ik het ook met je eens. Nederland had alleen politieke vluchtelingen (zoals ik) moeten binnenlaten en economische vluchtelingen buiten de deur moeten houden. Ik ben dan ook niet te spreken over de hoge criminaliteitscijfer onder Marokkanen.quote:Op maandag 8 augustus 2005 18:11 schreef Giorra het volgende:
En zoals ik hierboven al zei ...als het je niet bevalt ga je maar ergens anders heen
Nederland zal idd niet te vergelijken zijn met een oorlogsgebied
Dat komt omdat er in nederland tollerantie WAS die dit soort zaken (als Joegoslavie.SriLanka) voorkwam
Zogenaamde assielzoekers komen hier wel teren op belastinggeld van de nederlandse belasting betaler...
Wat ik zeg klopt ook. Nederland is bij lange na niet echt aantrekkelijk om een bedrijf op te richten. Dat komt door de overheid, maar ook door de mentaliteit van veel mensen. Mensen willen gewoon te veel.quote:Op maandag 8 augustus 2005 18:11 schreef Giorra het volgende:
diezelfde mensen die volgens jou de handen niet uit de mouwen steken....
Nederland is in de afgelopen 10-15 jaar hard achteruitgegaan. Enkelle vrienden en familieleen van mij zijn al vertrokken en ik denk hier zelf ook hard over na.
Ik heb er ook geen last van als er bij jou wordt ingebroken.quote:Op maandag 8 augustus 2005 22:51 schreef heiden6 het volgende:
Sowieso, dat hele homohuwelijk: wat hebben die mensen daar nu voor last van?
wat een debiele vergelijking. de vraag is niet of jij er last van hebt. de vraag is of er uberhaupt mensen bestaan die er wel last van hebben. in het geval van een inbraak lijkt me dat evident. in het geval van het homohuwelijk is dat zeer twijfelachtig.quote:Op dinsdag 9 augustus 2005 17:04 schreef lionsguy18 het volgende:
[..]
Ik heb er ook geen last van als er bij jou wordt ingebroken.
Maar of dat de maatstaf moet zijn.
Moet ik dan inbreken goedkeuren?
je zou het zelfs verwaarlozing van de opvoeding kunnen noemen, aangezien deze mensen met een achterstand beginnen aan hun volwassenheid.quote:Op dinsdag 9 augustus 2005 16:03 schreef Mwanatabu het volgende:
Als je overstuur raakt van plaatjes van ontblote lichaamsdelen niet niet eens bij de erogene zōnes worden ingedeeld en je een probleem hebt als je kinders in aanraking komen met andere perspectieven, tja, dan lig ik er niet wakker van als je emigreert. Doei.
Katholieken beschouwen beide als stichters, maar Petrus was de eerste paus. Voor historici is het toch vooral Paulus die de centrale figuur was in de stichting van het Christendom as seperate religie. Welbeschouwd is dat niet eens in tegenspraak. Als je er problemen mee hebt dat je kinderen op school feiten leren, tja, dan pas je niet meer in deze tijd. Toen ik op een Katholieke school zat, heeft onze Katholieke godsdienstleraar ons bv. aangeraden de Bhagavad Gita te lezen. Voor de manier waarop deze man, ook tijdens de les, met zijn geloof omging heb ik niets dan respect.quote:Op dinsdag 9 augustus 2005
11:05 schreef Giorra het volgende:
[..]
Voor katholieken is het nog altijd dat Petrus het geloof gesticht heeft.
Natuurlijk mag hij dat. En ik mag daar het mijne weer van zeggen, precies zoals ik dat mag over die achterlijke Islamieten.quote:Verder mag deze mebeer op grond van zijn cchristelijke overtuigingen best zijn
mening hebben over homohuwelijk.... Medelanders mogen zelfs roepen dat westerlingen lager zijn dan honden omdat we homo's tollereren, maar dit is natuurlijk hun cultuur en godsdienst.
Hij roept namelijk niet op tot haat, zegt weliswaar dat hij zich veraden voelt, maar noemt zijn voormalig landgenoten geen honden en hoeren, en kiest eieren voor zijn geld en gaat naar een land waar hij zich beter thuis zal voelen.quote:Op dinsdag 9 augustus 2005 17:20 schreef Jan_Klaassen het volgende:
[..]
...die achterlijke Islamieten.
Die trouwen wel met een Nederlanderquote:Nederland had alleen politieke vluchtelingen (zoals ik) moeten binnenlaten en economische vluchtelingen buiten de deur moeten houden
Alleenstaanden moet je ook niet het recht geven om kinderen te adopteren. Kinderen zijn gebaat bij een stabiele thuis-situatie en die is vaak bij een-ouder gezinnen een stuk minder stabiel.quote:alleenstaanden mogen ook kinderen adopteren.
Kinderen moeten gewoon opgevoedt worden door een man en en een vrouw en als er dan een om wat voor reden dan ook wegvalt moet die niet ingenomen worden door iemand van het zelfde geslacht.quote:dan zie ik geen enkele valide reden om het niet bij een homokoppel (m/v) te kunnen plaatsen
DiegoArmandoMaradona, als ik jou was zou ik maar snel allemaal kindertjes adopteren voordat ze in een kil weeshuis of in de monsterlijke handen van een liefdevol homopaar terechtkomen!quote:Op dinsdag 9 augustus 2005 10:05 schreef -erwin- het volgende:
bovendien is een liefdevol homokoppel ongetwijfeld een stuk beter dan een weeshuis.
quote:Op zondag 7 augustus 2005 18:17 schreef roobje het volgende:
Geweldig, dat zouden alle extreem gelovigen moeten doen! Ik ga alvast folders maken en verspreiden bij de plaatselijke kerk![]()
Da's fijn voor ze, maar het huwelijk behoort niet toe aan één religie.quote:Op dinsdag 9 augustus 2005 20:03 schreef Giorra het volgende:
Punt blijft echter wel dat een religieus iemand een huwelijk per definitie als kerkelijk ziet
Ook fijn voor ze. De tijd dat de Kerk alles voor het zeggen had is gelukkig voorbij, het wordt tijd dat die mensen leren dat er verschillende opvattingen over dergelijke zaken bestaan in onze samenleving. Als je daar niet tegen kunt, heb je pech. Dat geldt voor Islamieten en Christenen precies eender.quote:En daarmee dus homohuwelijk als een belediging daarvan ziet
Misschien wel, maar dan ben je toch echt aan het zoeken naar excuses. Een blik in een goede encyclopedie zou e.e.a. kunnen verduidelijken, maar daar had de persoon in kwestie kennelijk geen behoefte aan.quote:Voor Katholieken hangt het een beetje van de stroming af wie als stichter van het geloof gezien wordt, maar om nu Paulus poven Petrus te stellen, dat kan voor een orthodoxere katholiek misschien wel aanstootgevend zijn.
Van mij hoeft de beste man helemaal niet weg hoor. Ik heb hem liever hier dan een flink aantal van de al eerder genoemde achterlijk Islamieten. Maar in wezen is hij wel precies even intolerant jegens mensen die een andere visie hebben, al gaat hij daar natuerlijk op een compleet andere manier mee om.quote:Verbazend blijft wel dat deze meneer gemodereerder is dan
[..]
Hij roept namelijk niet op tot haat, zegt weliswaar dat hij zich veraden voelt, maar noemt zijn voormalig landgenoten geen honden en hoeren, en kiest eieren voor zijn geld en gaat naar een land waar hij zich beter thuis zal voelen.
Toch heeft iedereen hier zijn bek vol over hoe fout deze man is
Ik wilde dat die "achterlijke" islamieten ok oprottten naar een land waar het hen beter bevalt
maar dat mag waarschijnlijk niet gezegd worden
Die zijn ook gedaan naar homo paren, en die blijken een stabiele thuissituatie te bieden voor opgroeiende kinderen, gemiddeld zelfs meer dan hetero paren.quote:Op dinsdag 9 augustus 2005 20:29 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Alleenstaanden moet je ook niet het recht geven om kinderen te adopteren. Kinderen zijn gebaat bij een stabiele thuis-situatie en die is vaak bij een-ouder gezinnen een stuk minder stabiel.
Daar zijn genoeg studies over gedaan.
Een kind heeft mannelijke en vrouwelijk rolmodellen in zijn/haar omgeving nodig.quote:Op dinsdag 9 augustus 2005 23:00 schreef Giorra het volgende:
Adoptie door homosexuelen is off topic hier, ik heb daar een ander onderwerp over gezien, niet zo heel boeiend en nog maals off topic hier.
Zijn dit soort opmerkingen nou echt nodig?quote:Een kind heeft een vader en moeder figuur nodig, dus geen man met een handtasje en geen moeder op "comfortabele schoenen in een tuinbroek".
Wat een slap gelul. Eerst zeggen dat het niet terzake doet, maar het vervolgens niet na kunnen laten om nog ff een flink stigmatiserende opmerking te maken.quote:Op dinsdag 9 augustus 2005 23:26 schreef Giorra het volgende:
Nogmaals adoptie en rolmodellen doet hier niet terzake.
Gelulquote:Die zijn ook gedaan naar homo paren, en die blijken een stabiele thuissituatie te bieden voor opgroeiende kinderen, gemiddeld zelfs meer dan hetero paren.
Kinderen hebben gewoon een vader en moeder nodig. Als je zo graag kinderen wil dan ga je maar een vrouw zoeken en je uitleven in darkrooms.quote:Een kind heeft een vader en moeder figuur nodig, dus geen man met een handtasje en geen moeder op "comfortabele schoenen in een tuinbroek".
Dus een stoere leernicht en een lekker lesbisch wijf in een heupbroek is dan weer wel goed?quote:Op dinsdag 9 augustus 2005 23:00 schreef Giorra het volgende:
Een kind heeft een vader en moeder figuur nodig, dus geen man met een handtasje en geen moeder op "comfortabele schoenen in een tuinbroek".
quote:Op maandag 8 augustus 2005 22:51 schreef heiden6 het volgende:
Sowieso, dat hele homohuwelijk: wat hebben die mensen daar nu voor last van?
Jahaa, maar jij begrijpt toch ook wel dat die liefde exclusief geldt voor blanke heteromannen? Erfzonde, melatonine, sodomie...de Heere is er allergisch voor!quote:Op woensdag 10 augustus 2005 08:21 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
[afbeelding]
en leert de Bijbel niet dat God liefde is?
[afbeelding]
Hap, hap, hap.quote:Op dinsdag 9 augustus 2005 22:51 schreef Giorra het volgende:
Dapper hoor Glacius om iemand foutief te quoteren.
Als iemand extreem gelovig is dan moet ie inderdaad maar naar een land waar het hem beter zindt, of dat nou Ierland, Iran of Pkistan is boeit niet
Maar jij bent een extreem-anti-gelovige...waar zullen we jou eens laten afzinken....
Afgezien van je incorrecte quotatie draag je namelijk ook nog eens een keer niets bij aan deze discussie![]()
Hoe kom je nou weer bij die onzin?quote:Op zondag 7 augustus 2005 17:39 schreef beerten het volgende:
Een ider is vrij te kiezen om te gaan en te staan waar hij/zij het wil.
Dat is weer zo'n onrealistisch proefballonetje. In de praktijk wordt dat een ramp.quote:Op woensdag 10 augustus 2005 15:14 schreef Giorra het volgende:
Kinderbijslag in duitsland zo goed dan?
Ik weet dat ze an die fokhuizen voor ariers hadden ooit........
Persoonlijk heb ik zoiets van alleen kinderbijslag als de voertaal thuis Nederlands is .....kunnen we mooi een nieuw (melkert)baantje in de wereld roepen: taalgebruik controleur.
Ieder kind onder de 10 dat beter duits/engels/frans/chinees/japans/swahili/arabisch spreekt dan nederlands...... kinderbijslag terugvorderen......
........Heeft iemand het e-mail adres van Rita???????
(en Frysk...daar het een taal schijnt te zijn ipv een dialect...leren die kleibinten maar behoorlijk praten hoor)
Nee dus. Dat probeer ik net uit te leggen: het moet op moedertaalniveau gebeuren. "redelijk" is niet goed genoeg. Het maakt niet uit wat voor taal, als het maar op moedertaalniveau gebeurt.quote:Op woensdag 10 augustus 2005 16:00 schreef Giorra het volgende:
Ah maar als je dus op school Goed nederlands aangeboden krijgt en thuis redelijk Nederlands wordt dat taalcentrum best gistimuleerd hoor, beter dan op school Nederlands en thuis weet ik wat voor taal. De eesrte taal is wel degenlijk belangrijk, en er zijn cijfers bekend dat tweetalig opvoeden maar tot op bepaalde hoogte voordelen heeft.
Wat een argumentatie. al het beschikbare onderzoek wijst er vooralsnog op dat er niks mis mee is als kinderen opgevoed worden door homos of lesbiennes, maar jij weet het natuurlijk beter.quote:Op woensdag 10 augustus 2005 00:37 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Gelul
Kinderen hebben gewoon een vader en moeder nodig.
Ja, het is een schande dat mensen in het openbaar zichzelf willen zijn. Het zou kunnen dat bepaalde bekrompen figuren daarmee geconfronteerd worden, en dat kan natuurlijk niet.quote:Als je zo graag kinderen wil dan ga je maar een vrouw zoeken en je uitleven in darkrooms.
Show mequote:Wat een argumentatie. al het beschikbare onderzoek wijst er vooralsnog op dat er niks mis mee is als kinderen opgevoed worden door homos of lesbiennes, maar jij weet het natuurlijk beter.
Niks mis mee maar accepteer dan ook dat je geen kinderen kan opvoeden en je niet kan trouwenquote:Ja, het is een schande dat mensen in het openbaar zichzelf willen zijn
Dus jij wilt kinderen bij gescheide moeders en weduwes weghalen?quote:Op woensdag 10 augustus 2005 00:37 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Kinderen hebben gewoon een vader en moeder nodig.
Alsof alle homos darkrooms bezoeken.quote:Als je zo graag kinderen wil dan ga je maar een vrouw zoeken en je uitleven in darkrooms.
Omdat een frustie als jij dat vind?quote:Op woensdag 10 augustus 2005 21:35 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Niks mis mee maar accepteer dan ook dat je geen kinderen kan opvoeden en je niet kan trouwen
Welk land denk je dan naartoe te gaan?quote:Op dinsdag 9 augustus 2005 23:26 schreef Giorra het volgende:
Nee hoor ik ga pleite ... Nederland mag van mij best kapot gaan (vrije keuze van de bewoners) maar dan wil ik er toch echt geen deel vanuit maken, en als ik over x jaar kinderen wil dan hoeven die toch echt niet in zo'n land op te groeien...ik kijk wel goed uit
http://www.apa.org/pi/parent.htmlquote:
Als er niks mis mee is waarom zouden ze dan niet gewoon dezelfde rechten hebben als ieder ander?quote:Niks mis mee maar accepteer dan ook dat je geen kinderen kan opvoeden en je niet kan trouwen
Volgens mij valt het wel mee in Duitsland.quote:Op woensdag 10 augustus 2005 13:17 schreef Pietverdriet het volgende:
14 Koppige familie...
Die hadden naar Duitsland moeten verkassen, hadden enorme bedragen aan kindergeld gekregen
Dat kan dus wel, dat jij het er niet mee eens bent is een heel ander verhaal.quote:Op woensdag 10 augustus 2005 21:35 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Show me
[..]
Niks mis mee maar accepteer dan ook dat je geen kinderen kan opvoeden en je niet kan trouwen
Mensen die samenwonen hebben ook de zelfde rechten en plichten als een getrouwd stelquote:Als er niks mis mee is waarom zouden ze dan niet gewoon dezelfde rechten hebben als ieder ander?
12 Kinderenquote:Op woensdag 10 augustus 2005 22:16 schreef hmmmmmmmmm het volgende:
[..]
Volgens mij valt het wel mee in Duitsland.
In Belgie is het volgens mij vele beter.
Met 12 kinderen daar hoef je geloof ik niet eens meer te gaan werken.
bij de wet ligt dat toch echt effe anders...quote:Op woensdag 10 augustus 2005 22:22 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Mensen die samenwonen hebben ook de zelfde rechten en plichten als een getrouwd stel
helaas vind de belasting en de nederlandse wet dat nou net niet. en daar kotm bij dat kinderen echt wel opgevoed kunnen worden door de niet biologische ouders, zolang het maar genoeg liefde krijgten alle ruimte om zich zelf te kunne ontplooienquote:Op woensdag 10 augustus 2005 22:22 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Mensen die samenwonen hebben ook de zelfde rechten en plichten als een getrouwd stel
Daar onderhoudt je geen 12 kinderen vanquote:2073 Euro per maand
Graag een artikel waaruit blijkt dat homo´s gediscrimineerd werden voor het homo huwelijkquote:helaas vind de belasting en de nederlandse wet dat nou net niet
Neehee, dat bedoel ik nu, dat krijg je dan juist niet. Dan krijg je een generatie wiens taalcentrum een beetje verpest is.quote:Op woensdag 10 augustus 2005 16:38 schreef Giorra het volgende:
Juist en hoe krijg je moedertaal niveau...door ze in het Nederlands op te voeden
Als ze Nederlands spreken, sluit dat niet uit dat ze nog een andere taal spreken. Ik ben het met je eens dat Nederlands een must is, maar om dat te bewerkstelligen zul je ze dus een taal op moedertaalniveau aan moeten bieden, als is het een Vuurlands dialect. Nederlands komt dan vanzelf wel bij voldoende contact met die taalquote:Zal er misschien best een lastige generatie tussen zitten maar we hebben nu al drie generaties die geen fatsoenlijk nederlands spreken...en we weten waar dat toe gaat...kijk naar die provincie in het Noorden die zelfs autonoom zou willen.....
Nee hoor je spreekt de landstaal maar van waar je woont, geboren bent, opgroeit.......
Dus in de US spreek je maar Amerikaans (want Engels is dat niet te noemen), in frankrijk Frans etc etc..en In Nederland spreek en schrijf je Nederlands (en daar dient de regering maar te promoten, kappen met dei postbus51 foldertjes in 4 talen, Engels als Internationale taal en mischien spaans moet eventueel kunnen maar is echt geen noodzaak). En kinderen opgroeiend in Nederland groeien op in het Nederlands niet in een andere taal
misschien dat ze niet mochten trouwenquote:Op donderdag 11 augustus 2005 07:43 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Daar onderhoudt je geen 12 kinderen van
[..]
Graag een artikel waaruit blijkt dat homo´s gediscrimineerd werden voor het homo huwelijk
belastingvoordeel? je kan elkaars kosten aftrekken, grotere bedragen lenen zonder daarvoor belastingsvoordeel? meer lenen omdat je partner gerand kan staan?quote:Op donderdag 11 augustus 2005 08:51 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Ik bedoelde financieel
Ja maar ze zijn ouderwets katholiek. Zij geloven niet in condooms, dat blijkt ook ze hebben 12 kinderen. Net als de Paus het afraadt condooms te gebruiken in Afrika om zo nieuwe HIV besmettingen tegen te gaan.quote:Op maandag 8 augustus 2005 02:39 schreef heiden6 het volgende:
Ik heb toch ook maar even gekeken, en ik heb toch wel zitten lachen om dat asociale katholieke gezin. Eerst twaalf kinderen op de wereld zetten, en dan een beetje janken dat je niet genoeg geld krijgt. Het is al erg genoeg dat er überhaupt nog fokpremies worden uitgedeeld. Des te erger is het omdat je dit soort profiterend tuig aantrekt.
Je doet niet andersquote:Op donderdag 11 augustus 2005 08:56 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Ja aannames kan ik zelf ook wel maken
Niet aan EEN nee, maar maar huwelijk behoort wel toe aan religie...quote:Op dinsdag 9 augustus 2005 22:50 schreef Jan_Klaassen het volgende:
[..]
Da's fijn voor ze, maar het huwelijk behoort niet toe aan één religie.
Dat ben ik met je eens, macht bij de kerk is net zo fout als macht bij een monarch, alhoewel niet zo fout als macht bij de linkse politiek natuurlijk. En als je het niet zint dan rot je maar naar een land waar de wetten meer op religie gebaseerd zijn. Iran bijvoorbeeld, of Ierland waar bepaalde katholieke normen en waarden wel degenlijk mee schijnen te wegen in de wetgeving.quote:Ook fijn voor ze. De tijd dat de Kerk alles voor het zeggen had is gelukkig voorbij, het wordt tijd dat die mensen leren dat er verschillende opvattingen over dergelijke zaken bestaan in onze samenleving. Als je daar niet tegen kunt, heb je pech. Dat geldt voor Islamieten en Christenen precies eender.
Nee het is geen zoektocht naar excuses het is een bijkomende reden, en ik twijfel of het een belangrijke is, het is een reden. En ja je had de verklaring op kunnen zoeken, maar waarom gaf de school die informatie niet zoals in die encyclopedie?quote:Misschien wel, maar dan ben je toch echt aan het zoeken naar excuses. Een blik in een goede encyclopedie zou e.e.a. kunnen verduidelijken, maar daar had de persoon in kwestie kennelijk geen behoefte aan.
Over dat resort stond laatst ook een stukje in Volkskrant Magazine. Dat is dus een resort in Turkije waar een klein Amsterdamse dorp aan grachtenpanden is nagebouwd, compleet met een zwembad in de vorm van de grachtquote:Holland in het klein
Bitterballen en haring in een Turks hotel. Orange County Resort in het Turkse Kemer is Nederland in het klein: hotelgasten van het vijfsterrenhotel zitten aan de Turkse rivičra tussen de Amsterdamse grachten en de Volendamse huisjes. Wie heeft dit bedacht en wie komen er? Kunnen de gasten nog geen twee weken zonder patat en polonaise? Dit is deel twee in de serie 'Ik hou van Holland?'
Dus atheisten kunnen ook niet trouwen?quote:Op donderdag 11 augustus 2005 12:30 schreef Giorra het volgende:
[..]
Niet aan EEN nee, maar maar huwelijk behoort wel toe aan religie...
Dit noemen ze nu "de put vergitigen". Ze willen gewoon een huwelijk (let op, geen aanhalingstekens) net als ieder ander, en ik persoonlijk begin dit schrille gekrijs meer dan zat te worden.quote:en noem mij een religie pro-homo is
Homorelaties staan niet echt bekend om hun lange duur en het is een partij aandachtrekkerij van wat gefrustreerde strontstampers om zo nodig een "huwelijk" te willen.
Waarom neem je dan elke mogelijk te baat om zo luid mogelijk te protesteren? Waarom vind je het zo nodig daar scheldwoorden bij te gebruiken?quote:Dat samenwonenden (m/m v/v v/m) bepaalde rechten hebben die gehuwden ook hebben ...ok
Maar een burgerhuwelijk is geen huwelijk...het is een boterbriefje voor de belastingdienst
Met uiteraard de nodige uitzonderingen waar de VN veiligheidsraad etc. invloed kunnen uitoefenen, en EU leden hebben nu eenmaal bewust gekozen voor invloed van de EU op nationale wetgeving. Ik vrees voor onze emigres dat Ierland wel eens flink zou kunnen veranderen in de komende 20 jaar (al was het maar vanwege de stijging van de welvaart daar).quote:Dat ben ik met je eens, macht bij de kerk is net zo fout als macht bij een monarch, alhoewel niet zo fout als macht bij de linkse politiek natuurlijk. En als je het niet zint dan rot je maar naar een land waar de wetten meer op religie gebaseerd zijn. Iran bijvoorbeeld, of Ierland waar bepaalde katholieke normen en waarden wel degenlijk mee schijnen te wegen in de wetgeving.
Verder is de wetgeving in dat land aan de mensen en/of leider van dat land en geen zaak voor aandere landen, de getverdemmesse EU...of de fassistoide staten van Amerika
Natuurlijk, dat zou kunnen, maar dat bevestigt alleen maar mijn opmerkingen over tolerantie jegens andersdenkenden.quote:Nee het is geen zoektocht naar excuses het is een bijkomende reden, en ik twijfel of het een belangrijke is, het is een reden. En ja je had de verklaring op kunnen zoeken, maar waarom gaf de school die informatie niet zoals in die encyclopedie? Laten we aannemen dat de man is opgebracht met het feit dat StPieter de stichter van het geloof was, een van de verschillen met protestantisme is dat die StPaulus als stichter zien. Het feit dat de RK kerk steeds Oecemeniser wordt is, is niet voor iedereen welkom. Net zoals "PKN(?)" niet voor iedere protestant een goed idee is/was. Ik kan me voortsellen dat een conventioneel katholiek dus problemen heeft met de verwaterende katholieke leer, in Nederland.
En dat doet hij omdat hij niet de tolerantie kan opbrengen om een samenleving te delen met mensen die anders over bepaalde zaken denken. Hij zelf kon hier leven zoals hij wilde, maar dat was klaarblijkelijk niet genoeg.quote:Nee hoor, dit is recht van vrije meningsuiting, en handelen naar, hij bedreigd niemand , hij dwingt niemand, hij geeft alleen zijn mening, ziet dat zijn toekomst niet in Nederland ligt, dat dat morreel voor hem niet kan en dus pakt hij zijn biezen.
Zou je in het vervolg de term "strontstampers" ook achterwege kunnen laten? Dat is volstrekt onnodig.quote:
Als je alleen seks hebt wanneer je getrouwd bent en niet vreemd gaat zoals de paus ook zegt heb je die ook niet nodig. Althans, in 99,9 procent van de gevallen dan.quote:Op donderdag 11 augustus 2005 12:17 schreef Stratos het volgende:
[..]
Ja maar ze zijn ouderwets katholiek. Zij geloven niet in condooms, dat blijkt ook ze hebben 12 kinderen. Net als de Paus het afraadt condooms te gebruiken in Afrika om zo nieuwe HIV besmettingen tegen te gaan.
The Porn industry is not on the East Coast but on the West Coast (San Fernando Valley, CA). Get your facts straight!!!quote:Op zondag 7 augustus 2005 20:18 schreef Finder_elf_towns het volgende:
Ach, hoewel ik christen ben heb ik geen last van een vreemde aversie tegen mijn omgeving (zou ook sterk zijn, de ChristenUnie is hier een van de grootste fracties in de gemeente), maar hoe dan ook, dit gezin houd er een nogal vreemd beeld van NL op na. Er zijn nogal wat plekken in NL die wel aan hun eisen voldoen, dus waarom vertrekken?
Bovendien ben je in Canada dichterbij die Amerikaanse East Coast Liberals met hun pornoindustrie!
Heb ik nou ook. Nu de EO erbij zit kijk in hun aflevringen nooit. Heb de EO daar ooit een mail over gestuurd. Nu moet ik wel zeggen " petje af" want van de EO krijg je wel mail terug. Ze nemen je klacht wel serieus. En echt petje af is nog voor EO presentator Tijs. Hij stuurde mij zelfs persoonlijk een mail waarin hij mijn "klachten" serieus nam en graag in de toekomst van mij wou weten of ik verbetering waar zou nemen.quote:Op maandag 8 augustus 2005 02:04 schreef Braamhaar het volgende:
Hmmm, sinds de EO toegetreden is tot dit ( puur naar mijn idee) informatieve programma, valt het mijzelf op dat ik dit programma zelden tot nooit meer zie!
Ik zal 't bij het 'verkeerde eind' hebben maar ja met al die becock , sorry bekokstovingen wat wij ons allen laten welgevallen door den heeren (en dametjes) van de publieke omroep en politieke élite kunnen we nog maar één ding doen...
Laat ons allen bidden zodat 't beter wordt en we nog meer geschifter er uitgaan dan dat we binnen zijn gekomen, halleluja!![]()
Bron?quote:Op woensdag 10 augustus 2005 23:23 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
12 Kinderen
eerste 3 kinderen
154 Euro Per kind
__________________
3 * 154 ->462 Euro
Volgende kinderen
179 Euro per kind
9 * 179 -> 1611 Euro
Totaal
2073 Euro per maand
Daar komt bij een extra belastingvrije som op je belastingvrije voet van 3648 Euro per kind.
ik doe normaal niet aan vrijwilligers werk maar damn hievoor maak ik graag een uitzondering!!!!quote:Op zondag 7 augustus 2005 18:17 schreef roobje het volgende:
Geweldig, dat zouden alle extreem gelovigen moeten doen! Ik ga alvast folders maken en verspreiden bij de plaatselijke kerk![]()
DAAR moet het kabinet eens in gaan snijden. BELACHELIJK zulke fok premies...quote:Op woensdag 10 augustus 2005 23:23 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
12 Kinderen
eerste 3 kinderen
154 Euro Per kind
__________________
3 * 154 ->462 Euro
Volgende kinderen
179 Euro per kind
9 * 179 -> 1611 Euro
Totaal
2073 Euro per maand
Daar komt bij een extra belastingvrije som op je belastingvrije voet van 3648 Euro per kind.
Moeilijk he, lezen?quote:Op zondag 14 augustus 2005 18:02 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
DAAR moet het kabinet eens in gaan snijden. BELACHELIJK zulke fok premies...
1e kind gewoon volle bedrag 2e kind de helft en daarna NIETS meer zo zou het moeten zijn. en dan nog op draagkracht ook dus als iemand HEEL VEEL verdiend hoeven ze ook geen kinder bijslag. hoeveel zou dat schelen?
my badquote:
De Duitse wet op het kindergeld.quote:
Gatverdamme als je op vakantie gaat dan wil je toch juist iets anders?quote:Op donderdag 11 augustus 2005 15:48 schreef BdR het volgende:
Over dat resort stond laatst ook een stukje in Volkskrant Magazine. Dat is dus een resort in Turkije waar een klein Amsterdamse dorp aan grachtenpanden is nagebouwd, compleet met een zwembad in de vorm van de grachtEr stond te lezen dat er zelfs een zwerver was ingehuurd die daar rondloopt als "entertainment", my god... foute boel! Zie foto's hier Orange County Resort.
Een toekomstvisie van Amsterdam, waar de blanken de toeristen vormen.quote:Op maandag 15 augustus 2005 14:49 schreef Sessy het volgende:
[..]
Gatverdamme als je op vakantie gaat dan wil je toch juist iets anders?
Als ma niet werkt kan ze de stoffen voor de kleding a 1 euro per meter op de markt halen en zelf de kleding naaien die nog doorgegeven kan worden ook, en bovendien kan ze het eten ook van de markt halen (aardappels en wittekool en sla en komkommer en zo zijn daar heel goedkoop). Doe daar nog af en toe een gehaktbal (1,79 voor kilo half-om-half uit het vriesvak) of een rookworst (35 cent) bij en voor de rest brood en kaas. Vooral niet vaker dan 1 keer per week douchen en de verwarming tot december niet aanzetten en dan lukt dat heus wel, zo lang pa nog werkt voor de hypotheek. Voor sinterklaas of zo geef je zo'n kind een zakje pepernoten en een barbiepop van de zeeman of wibra of een autootje van dezelfde winkel als het een jongen is, en dan heb je dat ook weer gehad.quote:Op donderdag 11 augustus 2005 07:43 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Daar onderhoudt je geen 12 kinderen van
Dat én de eerste slordige 50,000 euro belastingvrij...quote:Op donderdag 11 augustus 2005 07:43 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Daar onderhoudt je geen 12 kinderen van
[..]
Ja maar dat is Gods wil he, dat overpopuleren van je kavel. Het is ook helemaal niet de bedoeling dat je het ruim hebt in dit bestaan, het aardse tranendal.quote:Op maandag 15 augustus 2005 14:53 schreef Sessy het volgende:
[..]
Als ma niet werkt kan ze de stoffen voor de kleding a 1 euro per meter op de markt halen en zelf de kleding naaien die nog doorgegeven kan worden ook, en bovendien kan ze het eten ook van de markt halen (aardappels en wittekool en sla en komkommer en zo zijn daar heel goedkoop). Doe daar nog af en toe een gehaktbal (1,79 voor kilo half-om-half uit het vriesvak) of een rookworst (35 cent) bij en voor de rest brood en kaas. Vooral niet vaker dan 1 keer per week douchen en de verwarming tot december niet aanzetten en dan lukt dat heus wel, zo lang pa nog werkt voor de hypotheek. Voor sinterklaas of zo geef je zo'n kind een zakje pepernoten en een barbiepop van de zeeman of wibra of een autootje van dezelfde winkel als het een jongen is, en dan heb je dat ook weer gehad.
Uiteraard slapen de meisjes op hoogslapers allemaal op 1 kamer en de jongens ook op 1 kamer, dan weet je tenminste zeker dat ze niet genoeg privacy hebben om te masturberen.Nog een slaapkamer voor de ouders, een woonkamer en eventueel een studeerkamer voor de oudste kinderen, en dan kom je er met een rijtjeshuis met zolder en aangebouwde tuinkamer al, dat moet met de salaris van pa toch net lukken ergens in een of ander dorpje.
Nee je hebt het dan niet ruim nee, maar als je het ruim wil hebben moet je geen 12 kinderen fokken.
dat vond ik dus ook weer zo hypocriet en schijnheilig. wel mekkeren over sexuele voorlichting op scholen maar 12 man in die kleine ouwe bak drukken mag dan wel weer.quote:Op maandag 15 augustus 2005 15:57 schreef zakjapannertje het volgende:
het geeft je ook echt een gerust gevoel als je ziet hoe ze met z'n allen(?!) in die auto stappen, hoop dat dat alleen voor de show was
Ik zorg zelf wel voor mijn pensioen, AOW is belazerhandel, een Ponzi bedrog http://en.wikipedia.org/wiki/Ponziquote:
Op deze manier mag je dat best zeggen.quote:Op dinsdag 16 augustus 2005 00:06 schreef lionsguy18 het volgende:
Ik reageerde op een opmerking dat 12 kinderen krijgen asociaal was.
Ik vind het asociaal als vrouwen geen kinderen krijgen, maar dat mocht ik kennelijk niet zeggen.
Dus ik doelde op het egoisme van de huidige generatie vrouwen die consumeren belangrijker vindt dan voortplanten.
Merci beaucoupquote:Op dinsdag 16 augustus 2005 00:08 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Op deze manier mag je dat best zeggen.
idd consumeren is oo belangrijker, dankzij consumeren krijg jij later je fokpremie, er zijn genoeg mensen op deze wereld, adopteer liever kinderen dan dat je ze zelf maaktquote:Op dinsdag 16 augustus 2005 00:06 schreef lionsguy18 het volgende:
Ik reageerde op een opmerking dat 12 kinderen krijgen asociaal was.
Ik vind het asociaal als vrouwen geen kinderen krijgen, maar dat mocht ik kennelijk niet zeggen.
Dus ik doelde op het egoisme van de huidige generatie vrouwen die consumeren belangrijker vindt dan voortplanten.
Tja, als je het op basis van argumenten niet kunt winnen, reageer je op deze manierquote:Op dinsdag 16 augustus 2005 09:36 schreef lionsguy18 het volgende:
Heb je nog wat zinnigs te melden dVTB, want de onzin die je nu uitkraamt is de moeite van een antwoord niet waard.
En je kan zo goed verongelijkt doen. Je weet toch dat je aan het bullshitten bent he? Welke gek gaat er op deze overbevolkte wereld nou 16 kinderen op de wereld zetten? Alleen asociale debielen.quote:Op dinsdag 16 augustus 2005 09:36 schreef lionsguy18 het volgende:
Heb je nog wat zinnigs te melden dVTB, want de onzin die je nu uitkraamt is de moeite van een antwoord niet waard.
Van mij mag er zelfs vanuit hogerhand iets gedaan worden aan achterlijkheid. Om te beginnen een wet invoeren die godsdienst in politiek, media en onderwijs verbiedt.quote:Op zondag 7 augustus 2005 17:24 schreef pberends het volgende:
Normaal betreur ik het als autochtonen Nederland de rug toekeren, maar dit soort achterlopende mensen ben ik liever kwijt dan rijk. Of betreurt het iemand wel?
quote:Op dinsdag 16 augustus 2005 10:25 schreef dVTB het volgende:
Ga nou gewoon eens in op mijn vraag, in plaats van die te ontwijken. Waarom is het 'asociaal' wanneer mensen ertoe besluiten om geen kinderen op de wereld te zetten? Asociaal suggereert namelijk dat ze daarmee anderen in de weg zitten. Loopt de wereldbevolking gevaar ofzo? Neemt de mensheid de laatste jaren zorgwekkend in aantal af?![]()
Zo zinloos, egoļsme verwijten aan mensen met teveel of te weinig kinderen. Het aantal mensen op deze wereld is niet te beļnvloeden door individuele keuzes, dus kiest eenieder een eigen weg hierin. En dat heeft niks met egoļsme of altruisme ten opzichte van de gehele wereldbevolking te maken.quote:Op dinsdag 16 augustus 2005 11:27 schreef JackyVie het volgende:En je kan zo goed verongelijkt doen. Je weet toch dat je aan het bullshitten bent he? Welke gek gaat er op deze overbevolkte wereld nou 16 kinderen op de wereld zetten? Alleen asociale debielen.
normaal zorgt de natuur voor een natuurlijk evenwicht.quote:Op dinsdag 16 augustus 2005 15:16 schreef sigme het volgende:
[..]
[..]
Zo zinloos, egoļsme verwijten aan mensen met teveel of te weinig kinderen. Het aantal mensen op deze wereld is niet te beļnvloeden door individuele keuzes, dus kiest eenieder een eigen weg hierin. En dat heeft niks met egoļsme of altruisme ten opzichte van de gehele wereldbevolking te maken.
Nog afgezien dat niemand de schuld van overbevolking of uitsterven van de mensheid kan torsen zouden mensen ook anderen daarin geen schuld moeten aanwrijven.
Uh ja doh.quote:Op maandag 15 augustus 2005 13:29 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
De Duitse wet op het kindergeld.
Dat is toch hun keuze?quote:Op dinsdag 16 augustus 2005 00:06 schreef lionsguy18 het volgende:
Ik reageerde op een opmerking dat 12 kinderen krijgen asociaal was.
Ik vind het asociaal als vrouwen geen kinderen krijgen, maar dat mocht ik kennelijk niet zeggen.
Dus ik doelde op het egoisme van de huidige generatie vrouwen die consumeren belangrijker vindt dan voortplanten.
Wat is er zo belangrijk aan het voortplanten? We sterven heus nog niet uit hoor, nog lang niet.quote:Op dinsdag 16 augustus 2005 00:06 schreef lionsguy18 het volgende:
Ik reageerde op een opmerking dat 12 kinderen krijgen asociaal was.
Ik vind het asociaal als vrouwen geen kinderen krijgen, maar dat mocht ik kennelijk niet zeggen.
Dus ik doelde op het egoisme van de huidige generatie vrouwen die consumeren belangrijker vindt dan voortplanten.
Tsja, da's dan de menselijke natuur he?quote:Op dinsdag 16 augustus 2005 16:00 schreef DarkDancer het volgende:
[..]
normaal zorgt de natuur voor een natuurlijk evenwicht.
"helaas" staat de mens bovenaan de voedselketen en kan de mens de natuur "bedriegen" door medische wetenschap.
de natuur als belangrijke factor in natuurlijk evenwicht kan weggelaten worden. tis aan de mens om verantwoordelijkheid te nemen die hoort bij ons ontwikkelingspeil. dat houdt dus gewoon in dat we zelf wat doen aan de overbevolking en matiging van aantal kinderen per gezin zou een goed begin zijn!
Autochtone nederlanders sterven wel uit.quote:Op woensdag 17 augustus 2005 00:56 schreef Sessy het volgende:
[..]
Wat is er zo belangrijk aan het voortplanten? We sterven heus nog niet uit hoor, nog lang niet.
Wat doe jij nog hier? Ga je vrouw met jong schoppen! Vooruit!quote:Op woensdag 17 augustus 2005 11:27 schreef lionsguy18 het volgende:
[..]
Autochtone nederlanders sterven wel uit.
Dat is mede te danken aan vrouwen met jouw mentaliteit.
Ikke ikke en de rest kan stikke.
Dat ligt nog in de toekomst want ik heb nog geen zelfstandig inkomenquote:Op woensdag 17 augustus 2005 12:03 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Wat doe jij nog hier? Ga je vrouw met jong schoppen! Vooruit!
je bent dus 28, woont bij je moeder thuis en werkt bij de lokale supermarkt parttimequote:Op woensdag 17 augustus 2005 12:04 schreef lionsguy18 het volgende:
[..]
Dat ligt nog in de toekomst want ik heb nog geen zelfstandig inkomen
Ik weet het, ik mag het niet zeggen maar WAT BEN JIJ DOM!quote:Op woensdag 17 augustus 2005 11:27 schreef lionsguy18 het volgende:
[..]
Autochtone nederlanders sterven wel uit.
Dat is mede te danken aan vrouwen met jouw mentaliteit.
Ikke ikke en de rest kan stikke.
Ik ben weliswaar een vrouw, maar ook een allochtoon.quote:Op woensdag 17 augustus 2005 11:27 schreef lionsguy18 het volgende:
[..]
Autochtone nederlanders sterven wel uit.
Dat is mede te danken aan vrouwen met jouw mentaliteit.
Ikke ikke en de rest kan stikke.
Oh ja, die sneer was ik ook nog vergeten: officieel geldt ik ook als allochtoon (hoewel ik zo door zou kunnen gaan voor Miss Ariėrquote:Op woensdag 17 augustus 2005 15:09 schreef Sessy het volgende:
[..]
Ik ben weliswaar een vrouw, maar ook een allochtoon.![]()
In jouw ogen waarschijnlijk een "goede" allochtoon ook, eentje die zich tenminste niet voorplant zodat jouw "zuivere" genen niet met het uitsterven worden bedreigd.![]()
Schat, ik heb nieuws voor jou; je bent zo'n 80 jaar te laat geboren en net in het verkeerde land. Was je nou rond 1910 in Duitsland geboren dan was je rond 1932 22 jaar, een huwbare leeftijd en een perfect moment om met het fokken van zeer veel arische kinderen te beginnen.![]()
In Rusland krijg je momenteel ook fokpremies, maar Rusland kan heel Siberiė nog volbouwen. Nederland heeft die luxe niet. We kunnen hier hoogstens nog een stuk zee inpolderen, als men tenminste niet zoals bij het Markermeer gaat zeuren over beestjes. Maar dat doet men dus wel, en de bouwgrond wordt ook nog eens kunstmatig schaars gehouden doordat men niet alles mag volbouwen. Met andere woorden, hoe meer kinderen we nu maken, hoe groter de woningsnood wordt en hoe minder mensen het zich straks kunnen veroorloven om kinderen te nemen (omdat je nu eenmaal eerst een huis wilt hebben waar je jouw kinderen kunt opvoeden).
2 kinderen per paar, wil je er meer dan moet je dat zelf maar oplossen. Kun je dat niet dan zoek je maar een ander land waar ze die jonkies van jou WEL willen sponsoren. Of liever nog een andere wereld, want deze is aardig vol.
Ja maar 2 mag, dat zeg ik toch. 2 (en incidenteel 3) per paar betekent dat de populatie gewoon op peil blijft of, bij een geboortecijfer van 2 en incidenteel 1 per paar, gecontroleerd daalt. En precies, er zijn er net 12 opgerot!quote:Op woensdag 17 augustus 2005 15:46 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Oh ja, die sneer was ik ook nog vergeten: officieel geldt ik ook als allochtoon (hoewel ik zo door zou kunnen gaan voor Miss Ariėr) en ik heb ook nog eens twee nieuwe allochtoontjes geproduceerd om de toekomstige druk op de woningmarkt maar zeker te stellen.
Maar dat geeft niet, want er zijn er net 12 opgerot![]()
Er is geen SGP Jongerendag wel een EO Jongerendag.quote:Op woensdag 17 augustus 2005 15:50 schreef nietzman het volgende:
Ga je ook naar de SGP-jongerendag, Lionsguy?
Fokken is platte taal van een onvolwassen asociaal gedachtengoed.quote:Op woensdag 17 augustus 2005 16:16 schreef Sessy het volgende:
[..]
Ja maar 2 mag, dat zeg ik toch. 2 (en incidenteel 3) per paar betekent dat de populatie gewoon op peil blijft of, bij een geboortecijfer van 2 en incidenteel 1 per paar, gecontroleerd daalt. En precies, er zijn er net 12 opgerot!En dan ook nog eens niet 12 gewone jonkies, maar 12 jonkies waarvan de kans groot is dat zij er straks ook meer dan 2 per gezin gaan fokken.
En trouwen jullie ook met je nichtje?quote:Op woensdag 17 augustus 2005 16:21 schreef lionsguy18 het volgende:
[..]
Er is geen SGP Jongerendag wel een EO Jongerendag.
Je bent dus slecht geinformeerd.
Nee trouwen met een nichtje komt alleen bij berbers voor of die lui uit Anatolie.quote:Op woensdag 17 augustus 2005 16:24 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
En trouwen jullie ook met je nichtje?
Wel eens op de veluwe of in de midwest geweest? En dan een Pickuptruck rijden, of een Opel.quote:Op woensdag 17 augustus 2005 16:25 schreef lionsguy18 het volgende:
[..]
Nee trouwen met een nichtje komt alleen bij berbers voor of die lui uit Anatolie.
God wil dat jij morgen homo wordt.quote:Op woensdag 17 augustus 2005 16:23 schreef lionsguy18 het volgende:
[..]
Fokken is platte taal van een onvolwassen asociaal gedachtengoed.
Ben blij dat je geen kinderen neemt want dat worden toch maar hangjongeren.
Ik wil wel 5 kinderen en dat zal gebeuren als God het wil.
Zielig figuur.quote:Op woensdag 17 augustus 2005 16:50 schreef DarkDancer het volgende:
lionsguy, volgens mij ben je zo schijnheilig als wat.
je vriend zei net nog dat je tijdens het fokken altijd met een tarzan in je reet zit en je kijkt naar keiharde gay-pron!
Nee, stiekem wist ik dat wel.quote:Op woensdag 17 augustus 2005 16:21 schreef lionsguy18 het volgende:
Er is geen SGP Jongerendag wel een EO Jongerendag.
Je bent dus slecht geinformeerd.
okquote:Op woensdag 17 augustus 2005 16:57 schreef nietzman het volgende:
[..]
Nee, stiekem wist ik dat wel.
Ben je wel lid van de SGP olé?
En heb je de nieuwe Bijbelvertaling al?
Wat toevallig! Dat is ook het aantal waarop allochtone ik en mijn allochtone partner mikken! Dan zijn de jouwe ook meteen voorzien van begeleiders in de projecten waar we ze ongetwijfeld zullen tegenkomen.quote:Op woensdag 17 augustus 2005 16:23 schreef lionsguy18 het volgende:
[..]
Fokken is platte taal van een onvolwassen asociaal gedachtengoed.
Ben blij dat je geen kinderen neemt want dat worden toch maar hangjongeren.
Ik wil wel 5 kinderen en dat zal gebeuren als God het wil.
God wil het niet.quote:Op woensdag 17 augustus 2005 16:23 schreef lionsguy18 het volgende:
[..]
Fokken is platte taal van een onvolwassen asociaal gedachtengoed.
Ben blij dat je geen kinderen neemt want dat worden toch maar hangjongeren.
Ik wil wel 5 kinderen en dat zal gebeuren als God het wil.
Nee we hebben er al tweequote:Op woensdag 17 augustus 2005 17:49 schreef Sessy het volgende:
[..]
God wil het niet.![]()
Overigens fokken wij onze katten ook. Niks mis met fokken.![]()
Poesje kopen?![]()
Prijs de heer en neuk de buurvrouw en haar dochterquote:Fokken is platte taal van een onvolwassen asociaal gedachtengoed.
Ben blij dat je geen kinderen neemt want dat worden toch maar hangjongeren.
Ik wil wel 5 kinderen en dat zal gebeuren als God het wil.
god laat waarschijnlijk wel dat beest kapot gaan omdat het zo'n sadist is!quote:Op donderdag 18 augustus 2005 17:06 schreef Sessy het volgende:
[..]
Wij vier. En als God het wil, binnenkort vijf!![]()
Als God meegelezen had was je waarschijnlijk onvruchtbaar geboren, blijkt toch maar eens te meer dat God niet bestaat...quote:Op woensdag 17 augustus 2005 16:23 schreef lionsguy18 het volgende:
[..]
Fokken is platte taal van een onvolwassen asociaal gedachtengoed.
Ben blij dat je geen kinderen neemt want dat worden toch maar hangjongeren.
Ik wil wel 5 kinderen en dat zal gebeuren als God het wil.
Neuh, omdat het de lieve kippetjes wil beschermen waar het kattenvoer van gemaakt wordt.quote:Op donderdag 18 augustus 2005 17:08 schreef DarkDancer het volgende:
[..]
god laat waarschijnlijk wel dat beest kapot gaan omdat het zo'n sadist is!
Dat weet je niet, misschien is hij dat wel. Of is hij dat later geworden. Vaccineren mocht toch niet van God? Nou en kinderziektes zoals bijv. de bof willen nog wel eens de vruchtbaarheid van de man aantasten.quote:Op donderdag 18 augustus 2005 18:32 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Als God meegelezen had was je waarschijnlijk onvruchtbaar geboren, blijkt toch maar eens te meer dat God niet bestaat...
Een nozem als hij dient voortijdig gecastreerd te worden, zodat zijn ideeen geen gevolg vinden middels indoctrinatie van vader op zoon.quote:Op donderdag 18 augustus 2005 18:36 schreef Sessy het volgende:
[..]
Dat weet je niet, misschien is hij dat wel. Of is hij dat later geworden. Vaccineren mocht toch niet van God? Nou en kinderziektes zoals bijv. de bof willen nog wel eens de vruchtbaarheid van de man aantasten.![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |