abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_28587869
Voorgaande deeltjes :

Bomaanslagen in Londen
Aanslag in Londen (Metro en Bussen) #2
Aanslagen in Londen #3
Aanslagen in Londen #4



De metro in Londen is ontruimd nadat er een knal is gehoord. De politie kreeg de melding van een 'explosie' bij station Londen street iets na 9 uur binnen. Volgens CNN heeft er korte tijd later nog een incident plaatsgevonden bij Edgware Road in noord west Londen.

De politie dacht in eerste instantie bij de eerste 'knal' dat er een botsing plaatsgevonden had tussen twee metro's. Mogelijk zijn de explosies veroorzaakt door een stroomstoring als gevolg van een abrupte verhoging van het voltage. Wat er precies is gebeurd is nog niet bekend.

De politie heeft wel verklaard dat er gewonden zijn, waaronder één levensgevaarlijk.

Update 11.30 uur
Ook zijn er nu explosies in drie bussen gemeld, maar diverse bronnen spreken zelfs over vijf bussen. Volgens de Britse omroep ITM zou er minstens één dubbeldekkerbus totaal uit elkaar geknald zijn door een bom.

Momenteel is de hele Londense Underground afgesloten, net als veel wegen in het centrum. Hulpdiensten zijn massaal ter plaatse. Ooggetuigen spreken over totaal in bloed gehulde lichamen.

Update 11.52 uur
Bij de explosies in de bussen zijn volgens het vervoersbedrijf doden gevallen. Om hoeveel slachtoffers het gaat, is nog niet bekend. Er is nog niet bevestigd of het om bomexplosies gaat, maar dit lijkt waarschijnlijk.

In de metrostations bevinden zich ondertussen nog steeds gewonden. De omgeving van de stations waar explosies zijn geweest is hermetisch afgesloten, behalve voor hulpdiensten en slachtoffers. Volgens de BBC zouden er mogelijk bij zes of zeven metrostations explosies zijn geweest.

Update 12.14 uur
Volgens de NOS meldt een Britse arts bij het metrostation Aldgate dat er daar minstens 90 gewonden gevallen zijn. Bij dit station vond ook de eerste explosie plaats, omstreeks 08.50 uur (09.50 uur Nederlandse tijd).

Volgens medewerkers van de Underground zou er zeker sprake zijn van één explosief, maar mogelijk van meerdere. De vijf metrostations die zijn getroffen zijn: Edgware Road, King's Cross, Russell Square, Old Street en Aldgate, stations verspreid over het hele centrum van Londen.

Een passagier van één van de bussen waar een explosie in plaatsvond vertelde: "Ik zat voorin de bus toen ik een geweldige knal hoorde. Ik keek achterom, en de helft van de dubbeldekkerbus hing in de lucht".

Update 12.30 uur
Zojuist is bekend geworden dat premier Blair rond 13.00 uur Nederlandse tijd met een verklaring zal komen. Hij zal wel bij de G8 top blijven, en is nog niet onderweg naar Londen. Volgens Sky News zijn legereenheden de Engelse hoofdstad binnengetrokken, om de orde en veiligheid te kunnen bewaren.

De bomexplosies hebben heel het openbare leven in Londen platgelegd. Er rijdt geen openbaar vervoer meer, en reizigers moeten thuis blijven. Bovendien zou het mobiele telefoonnetwerk in Londen platliggen. In Edinburgh rijdt uit voorzorg geen metro meer.

Inmiddels zijn er twee doden, 90 gewonden en zes explosies bevestigd, waarvan vijf bij metrostations en één bij een bus. Alle ziekenhuizen draaien speciale diensten, omdat er veel gewonden verwacht worden.

Al-Qaeda

Arabische bronnen die het netwerk al-Qaeda nauwkeurig volgen, hebben tegen de Britse omroep BBC gezegd dat de explosies vermoedelijk het werk zijn van het netwerk van Osama bin Laden. Al-Qaeda was verantwoordelijk voor de aanslagen op 11 september 2001 op New York en Washington.




[ Bericht 98% gewijzigd door Dagonet op 07-07-2005 14:03:51 ]
  donderdag 7 juli 2005 @ 13:59:49 #2
15869 gr8w8
Better by design.
pi_28587890
quote:
Op donderdag 7 juli 2005 13:43 schreef UnleashMitch het volgende:

[..]

Rotterdam geen economisch centrum van de wereld ? Denk niet dat je wil weten hoeveel olie er door de Rotterdamse haven heen gaat, Rotterdam heeft niet voor niets 1 van de diepste vaargeulen ter werlel
Economisch als in financieel. het gaat vooral om de symboliek, niet eens om zoveel mogelijk schade. Het hart van Parijs treffen bv, Eifeltoren of Arc d T., of de Reichsdag in Berlijn etc, zal meer indruk maken (zoals ook de Twin Towers) dan een containerkraan in de haven van R'dam. Bovendien hebben we in Groningen nog wat extra capaciteit mocht het nodig zijn. Maar dit blijft speculeren. Terrorisme blijf ik sowiezo onbegrijpelijk vinden.
Welkom bij de V&D der webfora.
pi_28587902
Achtergrondinfo: Aanslagen Londen, updates, foto's, links.

OP komt eraan,.
  donderdag 7 juli 2005 @ 14:00:43 #4
93214 DeTolk
Elk puntje telt.
pi_28587904
Om 1400u samenvatting op RTL5
pi_28587912
brand in warschau
regeringgebouw staat in de fik
  † In Memoriam † donderdag 7 juli 2005 @ 14:01:20 #6
43556 miss_dynastie
pi_28587913
Ze hebben het al over 12 doden, 185 gewonden.
pi_28587919
Al Quada heeft de aanslagen nu officieel opgeeist
pi_28587920
pi_28587932
quote:
Op donderdag 7 juli 2005 14:00 schreef kLowJow het volgende:
Achtergrondinfo: Aanslagen Londen, updates, foto's, links.

OP komt eraan,.
Misschien in een text file of in de wiki van fok?
  donderdag 7 juli 2005 @ 14:02:18 #10
19840 Libris
Live from Singapore
pi_28587936
2 Londense ziekenhuizen melden 185 gewonden tot nu toe
  donderdag 7 juli 2005 @ 14:02:23 #11
20919 Kugari-Ken
Scandal Beauty
pi_28587939


Een bizarre foto

totdat je weet wat er precies op staat, dan is het gewoon triest
There Is No Gravity.
The Earth Sucks.
--Brett Easton Ellis
pi_28587940
nu ook samenvatting op BBC (normale bbc news van 1 uur (dus 2h nl tijd)
pi_28587946
quote:
Op donderdag 7 juli 2005 13:59 schreef gr8w8 het volgende:

[..]

bv, Eifeltoren of Arc d T.,
Zie je het al voor je dat daar een boeing 747 inknalt ..
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”
pi_28587949
goddank dat de GSM netwerk gewoon werkt. Heb van iedereen kunnen horen dat ze OK zijn
  donderdag 7 juli 2005 @ 14:03:09 #15
97275 VIP
In the VIP :P
pi_28587958
Heeft Nostradamus niet ooit een grote aanslag voorspelt in de zevende maand in Londen?
Ik ben een VIP, omdat jij niks bent
  donderdag 7 juli 2005 @ 14:03:25 #16
19840 Libris
Live from Singapore
pi_28587964
Sky:
A terror group linked to al Qaeda has claimed it carried out a series of terror attacks on London that have left a number of people dead and hundreds injured.

Two London hospital have reported a total of 185 wounded after a series of blasts hit locations across the city on buses and Tube stations.

Metropolitan Police Commissioner Sir Ian Blair said there was evidence of explosives at at least one of the six sites.

Scotland Yard has denied reports they were warned of an attack by Israel minutes before the blasts.

Two people have been confirmed dead and at least 90 people injured in the explosion at Aldgate Station.
pi_28587973
quote:
Op donderdag 7 juli 2005 14:02 schreef Kugari-Ken het volgende:
[afbeelding]

Een bizarre foto

totdat je weet wat er precies op staat, dan is het gewoon triest
WTF
pi_28587975
Samenvatting op rtl 5 is nu bezig
pi_28587976
quote:
Op donderdag 7 juli 2005 13:59 schreef gr8w8 het volgende:
Economisch als in financieel. het gaat vooral om de symboliek, niet een som zoveel mogelijk schade. Het hart van Parijs treffen bv, Eifeltoren of Arc d T., of de Reichsdag in Berlijn etc, zal meer indruk maken (zoals ook de Twin Towers) dan een containerkraan in de haven van R'dam.
Een containerkraan is niet het grote voordeel van Rotterdam, op dat gebied is Rdam nml maar een normale speler. Het laten zinken van een grote olietanker in de nieuwe waterweg zal deze voor dagen dichthouden en aangezien de wereld leeft op olie is het een goede plaats om veel schade aan te richten. True het heeft minder symbolische waarde als bv het WTC maar het zorgt wel voor een wereldwijde ontregeling.
quote:
Op donderdag 7 juli 2005 13:50 schreef xman het volgende:
Oh god niet de grootste terrorist. Dat is hetzelfde als een vuurtje blussen met benzine!
Wat zijn dan jou voorstellen om dit soort idioten te stoppen ?
Band of Fok!kers Battlefield 2 Clan
84.244.162.88:16567 - Band of Fok!kkers Battlefield 2 Ranked Public Server
  donderdag 7 juli 2005 @ 14:04:19 #20
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_28587982
quote:
Op donderdag 7 juli 2005 13:51 schreef mvdlubbe het volgende:
Hier nog een. Zullen we gaan duosolliciteren? .

*zit zeg maar tussen Den Haag CS en het Ministerie van Buitenlandse Zaken in...
Nee, niet Babylon.

Nu wordt het wel heel gevaarlijk hè...

Zullen we hutjes op de hei gaan verkopen?
***
  donderdag 7 juli 2005 @ 14:04:28 #21
16063 MonoSynth
I doubt, therefore I might be
pi_28587985
quote:
Op donderdag 7 juli 2005 14:01 schreef CANARIS het volgende:
brand in warschau
regeringbebouw staat in de fik
bron?
pi_28587987
De mogelijke daders.

1. Al Qaida, whoever they are. Verzamelnaam voor radicale microscopische eenlingen of groepjes die verstoord in hun hoofd zijn.
2. Chirac. Het verliezen van de strijd om de OS 2012, plus dat veel franse topvoetballers op het eiland van de aartsrivaal acteren i.p.v in eigen land, maakt hem verdacht.
3. Bush. Deze aanslagen komen hem ideaal uit, alle aandacht en druk op Bush om eindelijk eens iets te doen met de armoede en het milieu verslapt in grote mate, Blair vertrekt uit de Top, en niemand boeit het meer als er straks geen akkoorden zijn.
4. Blair, de beste manier om steun voor de oorlog te houden is wellicht aanslagen, althans dat bleek zo in de VS te zijn. In Spanje dachten ze anders.
5. Balkenende, de aanslagen komen hem goed uit omdat de Grondwet nu erdoor gedrukt kan worden.
6. Je buurman, je weet nooit wat ie in zijn vrije tijd doet.
7. Mourinho en Ambrohamitch, er waren aanslagen vlakbij Liverpool. Jaloezie m.b.t. de CL winst.
8. van Persie, Sandra zou hem in London stalkend achterna zijn gevolgd, hij wist niet waar ze precies zat.
9. Hippies, verstoren van de openbare orde tijden de G8.
10. CIA, altijd een geschikte kandidaat.
pi_28587992
quote:
Op donderdag 7 juli 2005 14:03 schreef VIP het volgende:
Heeft Nostradamus niet ooit een grote aanslag voorspelt in de zevende maand in Londen?
Nee maar hij had wel een mooie groene broek.
  donderdag 7 juli 2005 @ 14:04:47 #24
89730 Drugshond
De Euro. Mislukt vanaf dag 1.
pi_28587994
tvp : Op dit moment spelen er nog 2 zaken.
  • Hoeveel slachtoffers (gewonden/doden)
  • Wie zijn de daders, en kunnen ze deze traceren.

    Maar dat zal pas in de loop van de avond duidelijk worden.
  •   donderdag 7 juli 2005 @ 14:04:56 #25
    32652 GeorgeW.Bush
    President of the USA
    pi_28587998
    Timeline:

    09:15 British Transport Police say a explosion is reported in London´s financial district in the area near Liverpool railway station.

    09:25 Police say "there are walking wounded" in London´s financial district.

    09:27 Metronet, the subway maintenance company, says power surge has caused explosion in London tube station.

    09:33 Witnesses say London Underground says services are suspended after "power surge."

    09:41 London Underground reports a second explosion at a subway station in northwest London.


    09:53 Metronet says the entire London subway network has been shut down.
    Police says incidents are reported at the Aldgate station near the Liverpool Street railway terminal, Edgware Road and King´s Cross in north London, Old Street in the financial district and Russell Square in central London, near the British Museum.

    10:02 Scotland Yard says it is dealing with a "major incident."

    10:14 News agencies report a bus has exploded in central London.

    10:24 Scotland Yard says "multiple explosions" rock London.

    10:25 Police confirm explosion on bus in central London in the area around Russell Square.

    10:33 Police confirm at least three explosions on buses in central London.

    10:45 Police sources say a bomb is suspected in London bus explosion.

    10:46 Witness to Britain´s Sky News says second blast heard in Russell Square.
    Police report serious casualties in London explosions, but no deaths confirmed.

    10:47 Home Secretary Charles Clarke says multiple London blasts cause "terrible injuries."

    10.57 British Prime Minister Tony Blair will stay at the G8 summit in Scotland but says he will speak at midday.

    11:07 All bus services have been suspended in London, news agencies report.

    11:10 Police say they have reports of two deaths and nine injuries at Aldgate East subway station.

    11:15 European Union commissioner for justice and security affairs Franco Frattini tells reporters in Rome that the blasts in London are terrorist attacks

    11:15 Police say there were at least six explosions in London.

    11:35 a.m.: London police chief tells Reuters news agency there are "indications of explosives" at one of the blast sites.

    12:00 p.m.: British Prime Minister Tony Blair says the "barbaric" London blasts are terrorist attacks and were designed to coincide with the G8 summit in Scotland. He will return to London.
    Op maandag 11 juli 2005 19:29 schreef Tamme het volgende:
    Waarom doe jij zo tegen mij? Zijn we even oud ofzo>?
    beetje respect hier op deze fora anders is het klit bang en gaan we schoonmaken
    pi_28588002
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:04 schreef UnleashMitch het volgende:

    [..]

    [..]

    Wat zijn dan jou voorstellen om dit soort idioten te stoppen ?
    "De boel bij elkaar houden" "Geef die jongens een clubhuis"
    pi_28588011
    Waren dit echt zelfmoordaanslagen of net zoals in Madrid bommen die eerder geplaatst zijn? En zijn alle daders opgeblazen of lopen er nog een paar rond?

    Opvallend ook weer dat alle moslims zich stil houden.
    pi_28588014
    AQ heeft ze op-geeist:

    Die Terrororganisation al-Qaida hat sich zu den Anschlägen von London bekannt. Eine Gruppe namens "Geheimorganisation - al-Qaida in Europa" hat nach Informationen von SPIEGEL ONLINE soeben auf einer von Islamisten frequentierten Internetseite ein Bekennerschreiben veröffentlicht.
    Das Bekennerschreiben der Qaida
    Berlin - "Freut Euch, Gemeinschaft der Muslime", heißt es in dem Schreiben, das SPIEGEL ONLINE vorliegt. "Die heldenhaften Mudschahidin haben heute einen Angriff in London durchgeführt", heißt es weiter. Ganz Großbritannien sei jetzt erschüttert und schockiert, "im Norden, im Süden, im Westen und im Osten". "Wir haben die britische Regierung und das britische Volk immer und immer wieder gewarnt", schreiben die Verfasser. "Wir haben unser Versprechen gehalten und eine gesegnete militärische Operation durchgeführt."
    "Wir warnen auch weiterhin", heißt es in dem Dokument, "die Regierungen Dänemarks und Italiens und alle weiteren Kreuzfahrer-Regierungen". Alle Staaten werden aufgefordert, ihre Truppen aus Afghanistan und dem Irak abzuziehen.
    Die Authentizität des Dokuments konnte nicht sofort bestätigt werden. Auf der Internetseite, auf der es veröffentlich wurde - das Forum "al-Qala'a" - waren schon in den vergangenen Monaten regelmäßig authentische Bekennerschreiben und Bulletins verschiedener Terrorgruppen, unter anderem der irakischen al-Qaida-Filiale aufgelaufen. Aber auch unauthentisches Material wird dort gelegentlich gepostet. Das heutige Posting ist unterzeichnet mit "Geheimorganisation - al-Qaida (wörtl.: Die Dschihad-Basis) in Europa".


    bron
    burgerweeshuis
    "de mens heeft geen smaak, tenzij hij opgegeten wordt."
    woensdag 26 mei 2010 12:26 schreef Kluts het volgende: Een vicieuze cirkel heeft idd geen invalshoeken.
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:05:44 #29
    53708 ondeugend
    Lost in Sound
    pi_28588015
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:01 schreef CANARIS het volgende:
    brand in warschau
    regeringgebouw staat in de fik
    And everything under the sun is in tune
    But the sun is eclipsed by the moon.
    And Prince is still here!
    pi_28588020
    Bij de NOS hebben ze ook geen nieuws zeg, dit is al de 4e keer dat ik Blair z'n speech zie houden...
    Band of Fok!kers Battlefield 2 Clan
    84.244.162.88:16567 - Band of Fok!kkers Battlefield 2 Ranked Public Server
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:06:13 #31
    71480 zoalshetis
    eerlijk=eerlijk
    pi_28588021
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:04 schreef Toffe_Ellende het volgende:

    [..]

    Nee maar hij had wel een mooie groene broek.
    dikke bobbel. en om op je vraag terug te komen, ja dat denk ik.
    hoofdletters kosten teveel tijd
    don't avoid pain to gain pleasure
    niet iedereen is iedereen
    pi_28588027
    Ik ben heeeeeeeellll, heel benieuwd of en zo ja, wat voor gevolgen dit heeft... Dáár houd ik me persoonlijk vooral mee bezig...
    pi_28588030
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:04 schreef LuukBes het volgende:
    De mogelijke daders.

    1. Al Qaida, whoever they are. Verzamelnaam voor radicale microscopische eenlingen of groepjes die verstoord in hun hoofd zijn.
    2. Chirac. Het verliezen van de strijd om de OS 2012, plus dat veel franse topvoetballers op het eiland van de aartsrivaal acteren i.p.v in eigen land, maakt hem verdacht.
    3. Bush. Deze aanslagen komen hem ideaal uit, alle aandacht en druk op Bush om eindelijk eens iets te doen met de armoede en het milieu verslapt in grote mate, Blair vertrekt uit de Top, en niemand boeit het meer als er straks geen akkoorden zijn.
    4. Blair, de beste manier om steun voor de oorlog te houden is wellicht aanslagen, althans dat bleek zo in de VS te zijn. In Spanje dachten ze anders.
    5. Balkenende, de aanslagen komen hem goed uit omdat de Grondwet nu erdoor gedrukt kan worden.
    6. Je buurman, je weet nooit wat ie in zijn vrije tijd doet.
    7. Mourinho en Ambrohamitch, er waren aanslagen vlakbij Liverpool. Jaloezie m.b.t. de CL winst.
    8. van Persie, Sandra zou hem in London stalkend achterna zijn gevolgd, hij wist niet waar ze precies zat.
    9. Hippies, verstoren van de openbare orde tijden de G8.
    10. CIA, altijd een geschikte kandidaat.
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:06:54 #34
    19840 Libris
    Live from Singapore
    pi_28588032
    Wat heeft Bush een lelijk pak aan zeg..
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:06:55 #35
    35189 Troel
    scherp en bot
    pi_28588033
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:02 schreef Kugari-Ken het volgende:
    [afbeelding]

    Een bizarre foto

    totdat je weet wat er precies op staat, dan is het gewoon triest
    die zal d'r hele gezicht wel open hebben liggen?
    troel (de ~ (v.), ~en)
    1 [inf.] vrouw of meisje
    2 trut
    pi_28588035
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:04 schreef Toffe_Ellende het volgende:

    [..]

    Nee maar hij had wel een mooie groene broek.
      † In Memoriam † donderdag 7 juli 2005 @ 14:07:03 #37
    43556 miss_dynastie
    pi_28588037
    dubbel
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:07:05 #38
    53708 ondeugend
    Lost in Sound
    pi_28588038
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:04 schreef Toffe_Ellende het volgende:

    [..]

    Nee maar hij had wel een mooie groene broek.
    Een strakke.....
    And everything under the sun is in tune
    But the sun is eclipsed by the moon.
    And Prince is still here!
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:07:07 #39
    28498 smoking2000
    dpkg-reconfigure reality
    pi_28588039
    Ik voorspel: de daders blijken uit Iran te komen of daaraan gelieerd te zijn, wat een oorlog tegen Iran rechtvaardigt. 9/11 all over again.

    Het lijkt me geen reactie op de G8, daar is deze aanslag te groot voor. G8 is het pispaaltje van actievoerend links ed.

    Ook voor de IRA is dit logisch, zij kondigen AL hun aanslagen aan.

    Ik ben heel benieuwt wat hier uit voort gaat komen.

    Ik zet mijn geld iig in op een nieuwe oorlog in het Midden-Oosten
    pi_28588040
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:04 schreef Brighteyes het volgende:

    *zit zeg maar tussen Den Haag CS en het Ministerie van Buitenlandse Zaken in...
    Nee, niet Babylon.

    Nu wordt het wel heel gevaarlijk hè...

    Zullen we hutjes op de hei gaan verkopen?
    Ik ben helemaal voor een geintje tussendoor, maar als het echt uitgebreide lollige slowchat wordt zie ik dat liever in een apart topic. Kom hier voor de updates...
      † In Memoriam † donderdag 7 juli 2005 @ 14:07:12 #41
    43556 miss_dynastie
    pi_28588041
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:04 schreef Drugshond het volgende:
    tvp : Op dit moment spelen er nog 2 zaken.
  • Hoeveel slachtoffers (gewonden/doden)
  • Wie zijn de daders, en kunnen ze deze traceren.

    Maar dat zal pas in de loop van de avond duidelijk worden.
  • Jij denkt dat degene die het hebben opgeeisd het niet hebben gedaan?
    pi_28588045
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:04 schreef LuukBes het volgende:
    De mogelijke daders.

    1. Al Qaida, whoever they are. Verzamelnaam voor radicale microscopische eenlingen of groepjes die verstoord in hun hoofd zijn.
    2. Chirac. Het verliezen van de strijd om de OS 2012, plus dat veel franse topvoetballers op het eiland van de aartsrivaal acteren i.p.v in eigen land, maakt hem verdacht.
    3. Bush. Deze aanslagen komen hem ideaal uit, alle aandacht en druk op Bush om eindelijk eens iets te doen met de armoede en het milieu verslapt in grote mate, Blair vertrekt uit de Top, en niemand boeit het meer als er straks geen akkoorden zijn.
    4. Blair, de beste manier om steun voor de oorlog te houden is wellicht aanslagen, althans dat bleek zo in de VS te zijn. In Spanje dachten ze anders.
    5. Balkenende, de aanslagen komen hem goed uit omdat de Grondwet nu erdoor gedrukt kan worden.
    6. Je buurman, je weet nooit wat ie in zijn vrije tijd doet.
    7. Mourinho en Ambrohamitch, er waren aanslagen vlakbij Liverpool. Jaloezie m.b.t. de CL winst.
    8. van Persie, Sandra zou hem in London stalkend achterna zijn gevolgd, hij wist niet waar ze precies zat.
    9. Hippies, verstoren van de openbare orde tijden de G8.
    10. CIA, altijd een geschikte kandidaat.
    Oh wat zijn we weer grappig
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:07:27 #43
    4089 BE
    Gewoon gelukkig!
    pi_28588049
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:02 schreef Kugari-Ken het volgende:
    [afbeelding]

    Een bizarre foto

    totdat je weet wat er precies op staat, dan is het gewoon triest
    Die zag ik net in het klein en kon ik het hoofd van die vrouw niet goed zien, vond het al zo raar gezicht... (Ja, op de hele foto is te zien dat ze een rok aan heeft).
    Nu is het duidelijker ja...
    ***
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:07:30 #44
    106431 sigvard
    Fly me to the moon and...
    pi_28588050
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:02 schreef Kugari-Ken het volgende:
    [afbeelding]

    Een bizarre foto

    totdat je weet wat er precies op staat, dan is het gewoon triest
    Steriele/desinfecterende afdekking van brandwonden aan het gezicht ofzo?
    ...let me play among the stars...
    pi_28588051
    spreek nu iemand op msn die in london zit.
    5 minuten van een van de aanslagen vandaan. ze mogen het gebouw niet uit.
    pi_28588054
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:01 schreef CANARIS het volgende:
    brand in warschau
    regeringgebouw staat in de fik
    Oprotten eikel, ga ergens anders ongepaste grappen vertellen
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:07:39 #47
    67399 marchien
    Wijze vrouw
    pi_28588055
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:01 schreef CANARIS het volgende:
    brand in warschau
    regeringgebouw staat in de fik
    ??? bron??? Zou raar zijn.
    Carpe diem
    pi_28588065
    Áls Nederland wordt aangevallen, dan mikken ze denk ik op Den Haag. Ik woon in Den Haag, en deze aanslag heeft me niet echt banger gemaakt. Voelen mensen in Nederland zich serieus onveiliger?

    Het blijft natuurlijk zeer triest..
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:08:17 #49
    93214 DeTolk
    Elk puntje telt.
    pi_28588068
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:05 schreef ondeugend het volgende:

    [..]

    Ook erg ja,
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:08:33 #50
    32652 GeorgeW.Bush
    President of the USA
    pi_28588072
    Dat pak van Bush
    Op maandag 11 juli 2005 19:29 schreef Tamme het volgende:
    Waarom doe jij zo tegen mij? Zijn we even oud ofzo>?
    beetje respect hier op deze fora anders is het klit bang en gaan we schoonmaken
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:08:36 #51
    82814 BBQ-kip
    never say no to panda!
    pi_28588073
    quote:
    Wat is dat?
    Iemand die een foto maakt van een metro vanuit een andere metro???
    Kip, het meest veelzijjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjdige stukje kaas, panda!
    pi_28588075
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:04 schreef Toffe_Ellende het volgende:

    [..]

    Nee maar hij had wel een mooie groene broek.
    En die stond 'm goed
    The greatest thing you'll ever learn is just to love, and be loved in return...
    pi_28588093
    Jezus, hoezo propaganda: close-up met links Bush en rechts Chirac.... Dat is wel heeeelll erg vooraf bedacht
    pi_28588095
    Ik denk zelf dat dit niet te stoppen is. om dat die netwerken over heel de wereld zitten.
    en ten 2e denk ik dat de straffen hier in nederland verhoogt moeten worden. ik denk dat je zo niemand afschrikt, dat als hij opgepakt word en vervolgens weer vrijgelaten word. (dan heb ik het over terreur verdachte) *Nederlands straf systeem*
    pi_28588098
    Veel grote foto's op Flickr (betere link dan diegene in de post "Aanslagen Londen, updates, foto's, links."):
    http://flickr.com/photos/search/tags:london%2Cbomb/tagmode:all/
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:09:23 #56
    32597 ShaoliN
    *BLiNg bLiNG*
    pi_28588099
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:01 schreef CANARIS het volgende:
    brand in warschau
    regeringgebouw staat in de fik
    Bron?
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:09:26 #57
    93214 DeTolk
    Elk puntje telt.
    pi_28588101
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:08 schreef milkingmonkey het volgende:
    Áls Nederland wordt aangevallen, dan mikken ze denk ik op Den Haag. Ik woon in Den Haag, en deze aanslag heeft me niet echt banger gemaakt. Voelen mensen in Nederland zich serieus onveiliger?

    Het blijft natuurlijk zeer triest..
    Niet echt onveiliger, maar ik zal wel beter opletten als ik een baard met een koffertje zie lopen
    pi_28588102
    Vreemd dat de BBC deze toespraak van Blair niet uitzendt.
    sig verwijderd door FA
    pi_28588105
    Wat een ellende weer.
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:09:41 #60
    64749 Jesuz
    Jesuz networks inc.
    pi_28588106
    Tis net de benjamin die tussen de 2 grote mensen staat..

    Toe maar jongen, we hebben het je geleerd, je kan het...
    Jesuz style
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:09:41 #61
    42306 Vassili_Z
    Low Man's Lyric
    pi_28588107
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:05 schreef fransie102 het volgende:

    Opvallend ook weer dat alle moslims zich stil houden.
    Goh....ga vooral zo door
    Era Vulgaris
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:09:58 #62
    4089 BE
    Gewoon gelukkig!
    pi_28588112
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:07 schreef thaleia het volgende:
    Ik ben helemaal voor een geintje tussendoor, maar als het echt uitgebreide lollige slowchat wordt zie ik dat liever in een apart topic. Kom hier voor de updates...
    Sorry... je hebt gelijk...
    ***
    pi_28588123
    Beelden nu op rtl 5!
    pi_28588129
    Ik moest meteen aan dit liedje denken:
    quote:
    London's burning
    London's burning
    London's burning
    London's burning

    All across the town, all across the night
    Everybody's driving with full headlights
    Black and white, turn it up, face the new religion
    Everybody's sitting 'round watching television

    London's burning with boredom now
    London's burning dial 99999
    London's burning with boredom now
    London's burning dial 99999

    I'm up and down the Westway, in and out the lights
    What a great traffic system, it's so bright
    I can't think of better way to spend the night
    Than speeding around underneath the yellow lights

    London's burning with boredom now
    London's burning dial 99999
    London's burning with boredom now
    London's burning dial 99999

    Now in the subway and I'm looking for the flat
    This one leads to that block, this one leads to that
    The wind howls through the empty blocks looking for a home
    I run through the empty stone because I'm all alone

    London's burning with boredom now
    London's burning dial 99999
    London's burning with boredom now
    London's burning dial 99999

    London's burning
    London's burning
    London's burning
    London's burning
    De status 'bagger-user' voorbij
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:10:42 #65
    93214 DeTolk
    Elk puntje telt.
    pi_28588130
    Die video opname
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:10:42 #66
    1129 buzzer
    Jeu de buzzer
    pi_28588131
    stop toch eens met lollig doen over de kleren van Bush enzo, dat is niet ter zake doende in in het licht van het onderwerp ook erg kinderachtig enongewenst. Gewoon ontopic, en lollig doen doe je maar in ONZ
    Toch vreemd hoor.. Dat men het over een boek heeft en daarbij de vraag stelt of het ook offline te bekijken is
    pi_28588138
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:09 schreef Vassili_Z het volgende:

    [..]

    Goh....ga vooral zo door
    Het is toch zo?

    De moslim-haat zal nog meer groeien nu, en dat is helemaal aan hun zelf te danken.
    pi_28588144
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:08 schreef BBQ-kip het volgende:

    [..]

    Wat is dat?
    Iemand die een foto maakt van een metro vanuit een andere metro???
    Foto van een metroreiziger.
    Op RTL nu een filmpje opgenomen met een mobiele telefoon. Het leek alsof de mensen in de metro redelijk rustig en kalm waren.
    pi_28588146
    bild online

    13.48 Uhr: Europa hält schon wieder den Atem an: Ein Gebäudeflügel der Regierungskanzlei in Warschau ist aus ungeklärter Ursache in Brand geraten. Das Gebäude wurde evakuiert. Ein Feuerwehrsprecher: Es sei zu früh, um über einen Zusammenhang mit den Explosionen in London zu spekulieren
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:12:23 #70
    35189 Troel
    scherp en bot
    pi_28588162
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:10 schreef Sterke_Yerke het volgende:
    Ik moest meteen aan dit liedje denken:
    [..]

    Ja, London bridge is falling down...
    troel (de ~ (v.), ~en)
    1 [inf.] vrouw of meisje
    2 trut
    pi_28588163
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:11 schreef CANARIS het volgende:
    bild online

    13.48 Uhr: Europa hält schon wieder den Atem an: Ein Gebäudeflügel der Regierungskanzlei in Warschau ist aus ungeklärter Ursache in Brand geraten. Das Gebäude wurde evakuiert. Ein Feuerwehrsprecher: Es sei zu früh, um über einen Zusammenhang mit den Explosionen in London zu spekulieren
    “Rather than love, than money, than fame, give me truth.”
    pi_28588165
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:05 schreef zwaaibaai het volgende:
    AQ heeft ze op-geeist:


    bron
    Joh. Gaat makkelijk weer zeg, zo'n vage Islamtische website opzetten waar iedereen vanuit zijn huisje een brief naartoe kan zenden en dat dan meteen een of andere Story-Prive-blad zoals Spiegel de zaak klakkeloos overneemt.
    pi_28588173


    [ Bericht 85% gewijzigd door buzzer op 07-07-2005 14:16:54 ]
    pi_28588183
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:01 schreef CANARIS het volgende:
    brand in warschau
    regeringgebouw staat in de fik
    Op donderdag 7 juli 2005 14:09 schreef ShaoliN het volgende:
    [..]
    Bron?
    http://www.radio.com.pl/polonia/article.asp?tId=24816&j=2

    Google News: http://news.google.com
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:13:00 #75
    93264 Spideyman
    "With great power.....
    pi_28588185
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:11 schreef Carport het volgende:

    [..]

    Foto van een metroreiziger.
    Op RTL nu een filmpje opgenomen met een mobiele telefoon. Het leek alsof de mensen in de metro redelijk rustig en kalm waren.
    Wat was er op te zien?
    ..... comes great responsibility"
    --==Forza PSV==-- --==Forza Nilis==--
    I Shot Her Above The Kneecap, She Can Still Walk - Jack Bauer
    pi_28588187
    Hmpf, wat een taart die Hieke Jippes van NOS. Ze vindt haar naam belangrijker dan de verslaggeving...
    pi_28588191
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:11 schreef CANARIS het volgende:
    bild online

    13.48 Uhr: Europa hält schon wieder den Atem an: Ein Gebäudeflügel der Regierungskanzlei in Warschau ist aus ungeklärter Ursache in Brand geraten. Das Gebäude wurde evakuiert. Ein Feuerwehrsprecher: Es sei zu früh, um über einen Zusammenhang mit den Explosionen in London zu spekulieren
    Hmm, Polen is nu niet echt een rijk westers land
    De status 'bagger-user' voorbij
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:13:17 #78
    22239 -Schorpioen-
    Feel young, look young
    pi_28588192
    Ik woon in Amsterdam en had vandaag voor het eerst in mijn leven even de angst dat het ook hier zal komen. Raar, maar die angst was weer snel weg.
    Vooral dat gebabbel over het "lijstje" .....
    Amsterdam + Boekel = werelds...
    pi_28588201


    Dat krijg je dus met multicultureel
    De ene cultuur wordt ondergeschikt verklaard aan de andere en desnoods door sommige lieden met geweld verwijderd.

    Immigranten mogen hun identiteit best behouden maar als je imi/emigreert heb je je eigen cultuur maar op te geven. We zien nu maar weer eens waar het toe leid.

    Ik zal natuurlijk wel weer links nnaar het stormfront krijgen op deze post van een paar naievlingen. Maar is de tijd nu niet gekomen van aanpassen of oprotten (In tegenstelling tot het gewoon oprottenn van het Stormfront?)
    Muslims are the only people who make a lesbian feminist look moderate.
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:13:54 #80
    32652 GeorgeW.Bush
    President of the USA
    pi_28588207
    en gewoon doorgaan he ?

    [ Bericht 76% gewijzigd door buzzer op 07-07-2005 14:18:19 ]
    Op maandag 11 juli 2005 19:29 schreef Tamme het volgende:
    Waarom doe jij zo tegen mij? Zijn we even oud ofzo>?
    beetje respect hier op deze fora anders is het klit bang en gaan we schoonmaken
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:13:55 #81
    13354 Boeman
    Ik was jarig.
    pi_28588208
    Waarom is het opmerkelijk dat het op de 7e van de 7e is gebeurd?
    (of staat dat al ergens?)
    [i]deze ruimte is te huur[/i]
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:13:55 #82
    53708 ondeugend
    Lost in Sound
    pi_28588209
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:11 schreef CANARIS het volgende:
    bild online

    13.48 Uhr: Europa hält schon wieder den Atem an: Ein Gebäudeflügel der Regierungskanzlei in Warschau ist aus ungeklärter Ursache in Brand geraten. Das Gebäude wurde evakuiert. Ein Feuerwehrsprecher: Es sei zu früh, um über einen Zusammenhang mit den Explosionen in London zu spekulieren
    Hmmm
    And everything under the sun is in tune
    But the sun is eclipsed by the moon.
    And Prince is still here!
      Moderator / KerstCrewQuizWinner donderdag 7 juli 2005 @ 14:14:00 #83
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_28588212
    Ik weet niet of het er iets mee te maken heeft, maar er stijgen opvallend veel straaljagers op vanaf vliegbasis Twente (woon er niet al te ver vandaan). Normaal gebeurt er nauwelijks wat, in het afgelopen kwartier heb ik er 3 op horen stijgen.

    Even dat jullie het ook weten.
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:14:08 #84
    67399 marchien
    Wijze vrouw
    pi_28588216
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:11 schreef Carport het volgende:

    [..]

    Foto van een metroreiziger.
    Op RTL nu een filmpje opgenomen met een mobiele telefoon. Het leek alsof de mensen in de metro redelijk rustig en kalm waren.
    Ja, beetje onduidelijk.. Was wel veel kapot glas van de metro te zien. Zou de filmer nog vastzitten in die metro?
    Carpe diem
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:14:12 #85
    82814 BBQ-kip
    never say no to panda!
    pi_28588218
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:11 schreef Carport het volgende:

    [..]

    Foto van een metroreiziger.
    Op RTL nu een filmpje opgenomen met een mobiele telefoon. Het leek alsof de mensen in de metro redelijk rustig en kalm waren.
    Ok, dacht ik al.
    Ben nu even NOS aan het kijken, maar ga toch maar even overschakelen naar een betere zender...
    Kip, het meest veelzijjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjdige stukje kaas, panda!
    pi_28588221
    tvp
    Carpe diem
    pi_28588224
    ***************************************
    Balkenende:G8-top moet doorgaan

    ***************************************
    DEN HAAG Minister-president Balkenende
    vindt dat de topontmoeting van de G8 in
    Gleneagles door moet gaan ondanks de
    reeks aanslagen op metrostations en
    bussen in Londen.

    Volgens de premier leven het kabinet en
    de Nederlandse bevolking "intens mee
    met allen die door deze afschuwelijke
    terreurdaden zijn getroffen." Hij zegt
    dat de aanslagen nogmaals aantonen dat
    "voortdurende intensieve aandacht nodig
    is bij de strijd tegen het terrorisme."

    De ministers Remkes en Donner spreken
    vanmiddag met terrorismecoördinator
    Joustra over eventuele maatregelen in
    Nederland.
    ***************************************
    pi_28588229
    grappig puntje om te zien is hoe die reddingswerkers bij een metro al een uur bezig zijn om een paar bugelowtentjes op te zetten.
    prutsers
    Outside a dog a book is a man's best friend, inside a dog it's too dark to read
    pi_28588231
    Zal sowieso wel een voorzorgsmaatregel zijn zeker?
    pi_28588240
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:08 schreef milkingmonkey het volgende:
    Áls Nederland wordt aangevallen, dan mikken ze denk ik op Den Haag. Ik woon in Den Haag, en deze aanslag heeft me niet echt banger gemaakt. Voelen mensen in Nederland zich serieus onveiliger?

    Het blijft natuurlijk zeer triest..
    Tja jij niet nee maar Anita, Beppie en Gerrie..ja die voelen zich wel bedreigt! Die worden goed op de hoogte gehouden door kwaleitskranten als De Telegraaf en kijken gerenomeerde nieuwszenders zoals SBS6 Hart van Nederland. En uiteindelijk kiezen ze voor gerechtigheid in de vorm van Wilders!
    pi_28588242
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:13 schreef Sterke_Yerke het volgende:

    [..]

    Hmm, Polen is nu niet echt een rijk westers land
    Polen is een steeds rijker wordend EUland
    POlen heeft na Engeland en de USA het grootste kontingent in Irak
    POlen is een deel van het nieuwe Europa ( according to Rumsfeld) en een trouwe dienaar van de USA
    pi_28588250
    Maar juist door dit onmenselijke gebeurtenissen, krijg je toch meer sympathie voor de US. Ik wel althans, zij zeggen waar het op staat en doen er tenminste iets aan. Rusteloos toekijken heeft weinig zin, je wordt toch wel gepakt door de extremistische zwijnen uit het Oosten.

    Daarbij is de afwachtende houding keer op keer een droombeeld. Een keer preventief oppakken niet meer laten gaan lijkt mij een betere houding.
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:15:43 #93
    53708 ondeugend
    Lost in Sound
    pi_28588253
    De luchtmobiele brigade was in Assen net ook aktief. Maar ik ga er vanuit dat het toeval is.
    And everything under the sun is in tune
    But the sun is eclipsed by the moon.
    And Prince is still here!
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:16:05 #94
    32597 ShaoliN
    *BLiNg bLiNG*
    pi_28588262
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:14 schreef Hawaii_Tim het volgende:
    Ik weet niet of het er iets mee te maken heeft, maar er stijgen opvallend veel straaljagers op vanaf vliegbasis Twente (woon er niet al te ver vandaan). Normaal gebeurt er nauwelijks wat, in het afgelopen kwartier heb ik er 3 op horen stijgen.

    Even dat jullie het ook weten.
    Zou de NL'se regering iets met de aanslagen te maken hebben?
    pi_28588266
    Een brand in Polen, ach..
    pi_28588267
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:13 schreef GeorgeW.Bush het volgende:

    [..]

    Nee, bruin met een blauwe stropdas
    Ja dat bedoel ik...

    Zie hem ook net op bbc.
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:16:19 #97
    32652 GeorgeW.Bush
    President of the USA
    pi_28588269
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:14 schreef Hawaii_Tim het volgende:
    Ik weet niet of het er iets mee te maken heeft, maar er stijgen opvallend veel straaljagers op vanaf vliegbasis Twente (woon er niet al te ver vandaan). Normaal gebeurt er nauwelijks wat, in het afgelopen kwartier heb ik er 3 op horen stijgen.

    Even dat jullie het ook weten.
    al er vast wel iets mee te maken hebben ja, ook die politieauto die hoor heeft er wat mee te maken, evenals die moslima die hier op de fiets voorbij rijd
    Op maandag 11 juli 2005 19:29 schreef Tamme het volgende:
    Waarom doe jij zo tegen mij? Zijn we even oud ofzo>?
    beetje respect hier op deze fora anders is het klit bang en gaan we schoonmaken
    pi_28588271
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:14 schreef Waxxer het volgende:
    ***************************************
    Balkenende:G8-top moet doorgaan

    ***************************************
    DEN HAAG Minister-president Balkenende
    vindt dat de topontmoeting van de G8 in
    Gleneagles door moet gaan ondanks de
    reeks aanslagen op metrostations en
    bussen in Londen.

    Volgens de premier leven het kabinet en
    de Nederlandse bevolking "intens mee
    met allen die door deze afschuwelijke
    terreurdaden zijn getroffen." Hij zegt
    dat de aanslagen nogmaals aantonen dat
    "voortdurende intensieve aandacht nodig
    is bij de strijd tegen het terrorisme."

    De ministers Remkes en Donner spreken
    vanmiddag met terrorismecoördinator
    Joustra over eventuele maatregelen in
    Nederland.
    ***************************************
    Ow Donner gaat ons beschermen. Wat gaat die doen? Alle TBS'ers vrijlaten zodat de terroristen niet naar Nederland durven te komen?
    Alle moslimterroristen, of ja een heleboel, die zijn bereid te sterven voor een hoger doel, want dan mogen ze maagden neuken, minstens een honderdtal, maar dat is nog altijd minder als ik met carnaval.
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:17:03 #99
    89723 RealKnuckles
    In ONZ geen lastige dingen pos
    pi_28588285
    Zo erg is het dus allemaal niet, niet eens alle zenders zenden het uit een paar maar en de G8 gaat gewoon door
    pi_28588292
    hmmm, moet zo werken...op het station

    Zal wel niet druk zijn....
    pi_28588294
    burgerweeshuis
    "de mens heeft geen smaak, tenzij hij opgegeten wordt."
    woensdag 26 mei 2010 12:26 schreef Kluts het volgende: Een vicieuze cirkel heeft idd geen invalshoeken.
      Licht Ontvlambaar donderdag 7 juli 2005 @ 14:17:29 #102
    94264 Uzumaki_Naruto
    Fearless Vampire Killer
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:17:43 #103
    80268 kLowJow
    That's Gay
    pi_28588302
    Tony Blair tijdens zijn toespraak.

    pi_28588306
    quote:
    Smoke at Prime Minister's office

    Smoke has been detected at one of the wings of the Prime Minister’s Office in Warsaw at 1:30 pm local time (11:30 UTC). Several fire brigades have been called onto the scene. Officially, the cause of the fire has been attributed to modernisation works conducted at the premises and has NOT been linked to any form of terrorist activity.
    Meanwhile, the Polish parliament has interrupted its session with a minute of silence for the victims of the terrorist attack in London
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:18:06 #105
    13354 Boeman
    Ik was jarig.
    pi_28588313
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:09 schreef ShaoliN het volgende:

    [..]

    Bron?
    is er nou al een bron van dat in polen?
    [i]deze ruimte is te huur[/i]
    pi_28588317
    Ik hoorde op RTL5 dat de Israëlische minister Netanyahu die in Londen is was gewaarschuwd dat er een aanslag zat aan te komen?

    Raar verhaal of verkeerd verstaan.
    "Twenty-six times, I've been trusted to take the game winning shot and missed. I've failed over and over and over again in my life. That is why I succeed." Michael Jordan
    pi_28588320
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:16 schreef -Mk- het volgende:
    Een brand in Polen, ach..
    Polen was één van de coalitie-leden bij de inval in Irak.
    pi_28588333
    Volgens Rob de Wijk is Irak belangrijker voor het terrorisme dan iedereen denkt. Dat daar de meeste terroristen daar getraind worden... dat zal Bush niet leuk vinden lijkt me
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:19:04 #109
    64749 Jesuz
    Jesuz networks inc.
    pi_28588337
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:16 schreef American_Nightmare het volgende:

    [..]

    Ow Donner gaat ons beschermen. Wat gaat die doen? Alle TBS'ers vrijlaten zodat de terroristen niet naar Nederland durven te komen?
    Het zou wel typisch nederlands zijn
    Jesuz style
    pi_28588353
    hmm met 11 sept en die aanslagen in madrid zat ik de hele dag achter de tv, nu heb ik juist de neiging al het nieuws totaal te negeren.. ik wordt moslim-moe misschien..
    pi_28588355
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:16 schreef GeorgeW.Bush het volgende:

    [..]

    al er vast wel iets mee te maken hebben ja, ook die politieauto die hoor heeft er wat mee te maken, evenals die moslima die hier op de fiets voorbij rijd
    Ik wist het!! Ik wist het!! Hier ook al zonet. Toeval?? Denk het ff niet!
    pi_28588357
    Op de plattegrond in de OP zie je drie stations in het midden en dan aan elke kant één. Precies een afgezet stuk helemaal...
    Back in business.
    pi_28588358
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:17 schreef RealKnuckles het volgende:
    Zo erg is het dus allemaal niet, niet eens alle zenders zenden het uit een paar maar en de G8 gaat gewoon door
    sukkel
    Alle moslimterroristen, of ja een heleboel, die zijn bereid te sterven voor een hoger doel, want dan mogen ze maagden neuken, minstens een honderdtal, maar dat is nog altijd minder als ik met carnaval.
    pi_28588360
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:14 schreef marchien het volgende:

    [..]

    Ja, beetje onduidelijk.. Was wel veel kapot glas van de metro te zien. Zou de filmer nog vastzitten in die metro?
    Er werd bij verteld dat de verslaggeefster niet wist of hij of zij nog in de metro zat.
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:20:14 #115
    1129 buzzer
    Jeu de buzzer
    pi_28588365
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:17 schreef RealKnuckles het volgende:
    Zo erg is het dus allemaal niet, niet eens alle zenders zenden het uit een paar maar en de G8 gaat gewoon door


    wat een zielige kutreaktie..
    Toch vreemd hoor.. Dat men het over een boek heeft en daarbij de vraag stelt of het ook offline te bekijken is
    pi_28588382
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:13 schreef Boeman het volgende:
    Waarom is het opmerkelijk dat het op de 7e van de 7e is gebeurd?
    (of staat dat al ergens?)
    7 is een christelijk nummer, ik denk dat het daarom opmerkelijk is.
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:20:50 #117
    13354 Boeman
    Ik was jarig.
    pi_28588388
    geen bron van de brand in polen?
    [i]deze ruimte is te huur[/i]
    pi_28588395
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:18 schreef Toffe_Ellende het volgende:
    Volgens Rob de Wijk is Irak belangrijker voor het terrorisme dan iedereen denkt. Dat daar de meeste terroristen daar getraind worden... dat zal Bush niet leuk vinden lijkt me
    Bevestiging voor Bush dat ie gelijk had, en dat Irak en Iran nog harder aangepakt moeten worden.

    AQ is wel aan het afbouwen zeg, eerst duizenden mensen in NY, toen 300 in Madrid en nu 188 in Londen.
    pi_28588396
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:18 schreef Boeman het volgende:

    [..]

    is er nou al een bron van dat in polen?
    http://www.radio.com.pl/polonia/article.asp?tId=24816&j=2
    pi_28588398
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:19 schreef Esc het volgende:
    hmm met 11 sept en die aanslage in madrid zat ik de hele dag achter de tv, nu heb ik juist de neiging al het nieuws totaal te negeren.. ik wordt moslim-moe misschien..
    Interessant. Dat zou betekenen dat een aanslag in Nederland of een aanslag groter dan Madrid of Washington/New York jou alleen zou kunnen boeien.
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:21:26 #121
    15869 gr8w8
    Better by design.
    pi_28588401
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:15 schreef appies het volgende:
    Maar juist door dit onmenselijke gebeurtenissen, krijg je toch meer sympathie voor de US. Ik wel althans, zij zeggen waar het op staat en doen er tenminste iets aan. Rusteloos toekijken heeft weinig zin, je wordt toch wel gepakt door de extremistische zwijnen uit het Oosten.

    Daarbij is de afwachtende houding keer op keer een droombeeld. Een keer preventief oppakken niet meer laten gaan lijkt mij een betere houding.
    Wat doen ze dan? En, heeft het geholpen? In Irak alleen al vallen meer doden dan voor de inval. Verder is het alleen maar lastig, zoals de zware controle om het land binnen te komen, terwijl de dreiging aldaar zelfs volgens de CIA en FBI vooral van binnen de grenzen komt.
    Welkom bij de V&D der webfora.
    pi_28588414
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:20 schreef KaheemSaid het volgende:

    [..]

    7 is een christelijk nummer, ik denk dat het daarom opmerkelijk is.
    De zevende dag is een rustdag..

    Overigens is er ook een film die Se7en heet!!
      Moderator / KerstCrewQuizWinner donderdag 7 juli 2005 @ 14:22:44 #123
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_28588424
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:16 schreef GeorgeW.Bush het volgende:

    [..]

    al er vast wel iets mee te maken hebben ja, ook die politieauto die hoor heeft er wat mee te maken, evenals die moslima die hier op de fiets voorbij rijd
    Zeikerd. Bedoelde niet dat die straaljagers de aanslag gepleegd kunnen hebben, maar dat het misschien is om verdachte vliegtuigen of zo in de gaten te houden.
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:23:09 #124
    71480 zoalshetis
    eerlijk=eerlijk
    pi_28588434
    2012, het eind van de 2 monotheistische godsdiensten (de jongste als eerste natuurlijk) omdat mensen ervan moeten kotsen.
    hoofdletters kosten teveel tijd
    don't avoid pain to gain pleasure
    niet iedereen is iedereen
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:23:21 #125
    13354 Boeman
    Ik was jarig.
    pi_28588439
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:22 schreef Alcatraz het volgende:

    [..]

    De zevende dag is een rustdag..

    Overigens is er ook een film die Se7en heet!!
    voor de rest geen diepere betekenis? want de 7e dag rustdag vind ik wel wat ver gezocht, of ligt dat aan mij
    [i]deze ruimte is te huur[/i]
    pi_28588442
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:21 schreef fransie102 het volgende:

    [..]

    Bevestiging voor Bush dat ie gelijk had, en dat Irak en Iran nog harder aangepakt moeten worden.

    AQ is wel aan het afbouwen zeg, eerst duizenden mensen in NY, toen 300 in Madrid en nu 188 in Londen.
    Kom je ook nog met zinnige posts?
    Back in business.
      † In Memoriam † donderdag 7 juli 2005 @ 14:23:42 #127
    43556 miss_dynastie
    pi_28588452
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:18 schreef Toffe_Ellende het volgende:
    Volgens Rob de Wijk is Irak belangrijker voor het terrorisme dan iedereen denkt. Dat daar de meeste terroristen daar getraind worden... dat zal Bush niet leuk vinden lijkt me
    Het lijkt me juist dat dat zijn standpunt bevestigd.
    pi_28588453
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:21 schreef Toffe_Ellende het volgende:

    Interessant. Dat zou betekenen dat een aanslag in Nederland of een aanslag groter dan Madrid of Washington/New York jou alleen zou kunnen boeien.
    Zou best kunnen, of het is gewoon de stemming die ik vandaag heb.. of omdat de verslaggeving zo saai is, altijd weer dezelfde paar fragmenten en ooggetuigen die eindeloos worden herhaald..
    pi_28588454
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:14 schreef Hawaii_Tim het volgende:
    Ik weet niet of het er iets mee te maken heeft, maar er stijgen opvallend veel straaljagers op vanaf vliegbasis Twente (woon er niet al te ver vandaan). Normaal gebeurt er nauwelijks wat, in het afgelopen kwartier heb ik er 3 op horen stijgen.

    Even dat jullie het ook weten.
    Dat viel mij ook al op maar wat kunnen die lui nou doen dan? Engeland heeft zelf een leger en vliegtuigen.
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:24:01 #130
    4089 BE
    Gewoon gelukkig!
    pi_28588456
    quote:
    Ik mag zeker niks zeggen over de kop van die kerel op dat foto'tje in de kolom ernaast...
    ***
    pi_28588460
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:21 schreef fransie102 het volgende:

    [..]

    Bevestiging voor Bush dat ie gelijk had, en dat Irak en Iran nog harder aangepakt moeten worden.
    Bevestiging voor Bush dat hij de boel totaal niet onder controle heeft daar lijkt me. Is natuurlijk een gevolg van zijn slechte voorbereiding op die strijd aldaar. Want als ie wist dat ie zo'n tegenstand had kunnen verwachten was ie niet met zo weinig soldaten daar heen gegaan.
    quote:
    AQ is wel aan het afbouwen zeg, eerst duizenden mensen in NY, toen 300 in Madrid en nu 188 in Londen.
    Die opmerking maakte ik net ook al. Misschien geeft dat hoop maar het kan ook verradelijk zijn.
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:24:16 #132
    93214 DeTolk
    Elk puntje telt.
    pi_28588462
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:14 schreef Hawaii_Tim het volgende:
    Ik weet niet of het er iets mee te maken heeft, maar er stijgen opvallend veel straaljagers op vanaf vliegbasis Twente (woon er niet al te ver vandaan). Normaal gebeurt er nauwelijks wat, in het afgelopen kwartier heb ik er 3 op horen stijgen.

    Even dat jullie het ook weten.
    Welke richting gingen zze op?
    pi_28588468
    en waar zijn de moslim leiders zie ze niet hoor ze niet. geen medeleven berichten?
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:24:36 #134
    13804 MouseOver
    Cabdriver from Hell
    pi_28588472
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:17 schreef Uzumaki_Naruto het volgende:
    de apocalypse komt!!!!
    Ja, medio 2421 denk ik
    Vampire Romance O+
    pi_28588488
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:23 schreef Boeman het volgende:

    [..]

    voor de rest geen diepere betekenis? want de 7e dag rustdag vind ik wel wat ver gezocht, of ligt dat aan mij
    Denk je nu echt dat AQ een datum gaat uitzoeken die een diepere betekenis heeft
    pi_28588490
    Shiiiiiihiiiiit....... m'n vriendin zit in londen op dit moment.... ze is ook al zo aardig geweest om nog steeds geen contact met me op te nemen!! en neemt d'r mobiel ook niet op :S:S

    I'll keep you updated...

    YellowDog In stressss
    klik hier!!
    niets....
    ALAAAAAF!
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:25:34 #137
    93214 DeTolk
    Elk puntje telt.
    pi_28588491
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:24 schreef Brighteyes het volgende:

    [..]

    Ik mag zeker niks zeggen over de kop van die kerel op dat foto'tje in de kolom ernaast...
    Het is een complot
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:25:49 #138
    71480 zoalshetis
    eerlijk=eerlijk
    pi_28588500
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:24 schreef aquaAlex het volgende:
    en waar zijn de moslim leiders zie ze niet hoor ze niet. geen medeleven berichten?
    die zitten niet in de g8
    hoofdletters kosten teveel tijd
    don't avoid pain to gain pleasure
    niet iedereen is iedereen
    pi_28588504
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:24 schreef Brighteyes het volgende:

    [..]

    Ik mag zeker niks zeggen over de kop van die kerel op dat foto'tje in de kolom ernaast...
    Dat is wat ik noem: 'een foute snor'
      FOK!-Schrikkelbaas donderdag 7 juli 2005 @ 14:26:00 #140
    334 TARAraboemdijee
    Vader!
    pi_28588509
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:20 schreef KaheemSaid het volgende:

    [..]

    7 is een christelijk nummer, ik denk dat het daarom opmerkelijk is.
    Het komt al voor in het oude testamen. Dus is het Joods, niet christelijk. Daarbij is het boek Genesis uit de Bijbel en de Thora nagenoeg terug te vinden in de Koran. Ze hebben het over dezelfde God en dezelfde afstamming (Abraham, maar dan niet via zijn zoon Isaak, maar zijn andere zoon Ismael). Dus 7 komt in alle 3 de geloven als een terugkerend getal voor.
    In this world of evil and darkness I'm looking for the one girl that has the power to bring light into my heart. A light so pure that my evil thoughts about this world and the people living on it will vanish and I'll finally experience true love.
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:26:03 #141
    67399 marchien
    Wijze vrouw
    pi_28588510
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:19 schreef Carport het volgende:

    [..]

    Er werd bij verteld dat de verslaggeefster niet wist of hij of zij nog in de metro zat.
    ok... Toch wel weer raar dit.
    Ik merk bij mezelf dat ik echt zoiets heb van: wat NU weer?? *zucht*
    Blijf het wel erg vinden, maar op de één of andere manier kan het me absoluut niet meer verrassen.
    Carpe diem
    pi_28588511
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:13 schreef Boeman het volgende:
    Waarom is het opmerkelijk dat het op de 7e van de 7e is gebeurd?
    (of staat dat al ergens?)
    7//7/2005 = 7/7/7 das het enige verband wat ik zie.

    Vind het doodeng en erg dichtbij
    pi_28588513
    N = New york
    M = Madrid
    L = Londen

    gaan we het alfabet terugwerken..? verzin maar een stad met de K....
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:26:19 #144
    93214 DeTolk
    Elk puntje telt.
    pi_28588516
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:25 schreef YellowDog het volgende:
    Shiiiiiihiiiiit....... m'n vriendin zit in londen op dit moment.... ze is ook al zo aardig geweest om nog steeds geen contact met me op te nemen!! en neemt d'r mobiel ook niet op :S:S

    I'll keep you updated...

    YellowDog In stressss
    We duimen voor je
    pi_28588521
    BNR meldt dat er brand in Schipholtunnel is
    pi_28588525
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:24 schreef aquaAlex het volgende:
    en waar zijn de moslim leiders zie ze niet hoor ze niet. geen medeleven berichten?
    Ik vind dat toch wel zo'n zwaar gestoorde redenering, het kernwoord voor dat soort gekken is fundamentalist, niet moslim.
    pi_28588527
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:24 schreef aquaAlex het volgende:
    en waar zijn de moslim leiders
    In de moskee.. waar anders
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:26:48 #148
    15869 gr8w8
    Better by design.
    pi_28588534
    Zijn nu al twee 747ens zeer laag (300 meter?) overgekomen in hartje Amsterdam. Dat gebeurt zelden. Zouden die zijn teruggekeert na de start?
    Welkom bij de V&D der webfora.
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:26:56 #149
    80268 kLowJow
    That's Gay
    pi_28588536
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:24 schreef aquaAlex het volgende:
    en waar zijn de moslim leiders zie ze niet hoor ze niet. geen medeleven berichten?
    Zullen we nog even wachten tot er überhaupt aandacht besteed wordt aan andere regeringsleiders?
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:26:59 #150
    3542 Gia
    User under construction
    pi_28588539
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:23 schreef Boeman het volgende:

    [..]

    voor de rest geen diepere betekenis? want de 7e dag rustdag vind ik wel wat ver gezocht, of ligt dat aan mij
    Vader Abraham had 7 zonen.
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:27:09 #151
    106894 PekingDuck
    Doeterniettoe
    pi_28588540
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:21 schreef fransie102 het volgende:

    [..]

    Bevestiging voor Bush dat ie gelijk had, en dat Irak en Iran nog harder aangepakt moeten worden.

    AQ is wel aan het afbouwen zeg, eerst duizenden mensen in NY, toen 300 in Madrid en nu 188 in Londen.
    Tegen de tijd dat ze in Nederland zitten, is het nog maar één tegelijk

    Niettemin triest trouwens
    http://www.last.fm/user/Teije
    CYBERNATIONS! >> Staatsinrichting voor beginners, FOK! style << CYBERNATIONS!
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:27:09 #152
    93214 DeTolk
    Elk puntje telt.
    pi_28588541
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:26 schreef BobRooney het volgende:
    BNR meldt dat er brand in Schipholtunnel is
    FCK
    pi_28588542
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:24 schreef Toffe_Ellende het volgende:

    [..]

    Bevestiging voor Bush dat hij de boel totaal niet onder controle heeft daar lijkt me. Is natuurlijk een gevolg van zijn slechte voorbereiding op die strijd aldaar. Want als ie wist dat ie zo'n tegenstand had kunnen verwachten was ie niet met zo weinig soldaten daar heen gegaan.
    Daar ben ik het wel mee eens ja. Maar ik doelde meer op het feit dat Irak wel degelijk een gevaarlijk land is.
    quote:
    Die opmerking maakte ik net ook al. Misschien geeft dat hoop maar het kan ook verradelijk zijn.
    Hoop dat AQ minder machtig wordt, bedoel je?
    pi_28588551
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:26 schreef BobRooney het volgende:
    BNR meldt dat er brand in Schipholtunnel is
    geintje?!
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:27:36 #155
    4089 BE
    Gewoon gelukkig!
    pi_28588557
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:25 schreef YellowDog het volgende:
    Shiiiiiihiiiiit....... m'n vriendin zit in londen op dit moment.... ze is ook al zo aardig geweest om nog steeds geen contact met me op te nemen!! en neemt d'r mobiel ook niet op :S:S

    I'll keep you updated...

    YellowDog In stressss
    Ai! Kan me voorstellen.
    Hopen dat ze snel belt!
    ***
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:27:54 #156
    3542 Gia
    User under construction
    pi_28588566
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:26 schreef Colin739 het volgende:
    N = New york
    M = Madrid
    L = Londen

    gaan we het alfabet terugwerken..? verzin maar een stad met de K....
    Kopenhagen
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:27:56 #157
    101282 Het_Biertje
    internet bierdrinkheld
    pi_28588568
    hier in beilen (onder Assen) vliegen nu al binnen 10 minuten 4 straaljagers over.

    no joke

    ze vliegen nog verrekte laag ook
    pi_28588582
    Kapelle!
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:28:29 #159
    13804 MouseOver
    Cabdriver from Hell
    pi_28588589
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:26 schreef BobRooney het volgende:
    BNR meldt dat er brand in Schipholtunnel is
    Nou, dan weet je gelijk waar die F16's heengingen.
    Vampire Romance O+
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:28:35 #160
    93214 DeTolk
    Elk puntje telt.
    pi_28588590
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:27 schreef Gia het volgende:

    [..]

    Kopenhagen
    Kiev
    pi_28588591
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:26 schreef Colin739 het volgende:
    N = New york
    M = Madrid
    L = Londen

    gaan we het alfabet terugwerken..? verzin maar een stad met de K....
    Moslims hebben een Arabisch alfabet.
    Back in business.
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:28:38 #162
    71480 zoalshetis
    eerlijk=eerlijk
    pi_28588592
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:26 schreef Gia het volgende:

    [..]

    Vader Abraham had 7 zonen.
    7 jaren slapen, 7 dagen in een week, 7 shakra's. 7 keer achter elkaar klaarkomen. je kent het wel...
    hoofdletters kosten teveel tijd
    don't avoid pain to gain pleasure
    niet iedereen is iedereen
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:28:40 #163
    101282 Het_Biertje
    internet bierdrinkheld
    pi_28588594
    toeval jongens, toeval
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:28:40 #164
    57319 Orcaman1984
    Orca's zijn liev O+
    pi_28588595
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:26 schreef Colin739 het volgende:
    N = New york
    M = Madrid
    L = Londen

    gaan we het alfabet terugwerken..? verzin maar een stad met de K....
    Kopenhagen
    pi_28588596
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:26 schreef anneja het volgende:
    Ik vind dat toch wel zo'n zwaar gestoorde redenering, het kernwoord voor dat soort gekken is fundamentalist, niet moslim.
    Wat is het verschil.. ze laten zich leiden door hetzelfde boekje..

    Kan me niet voorstellen dat de gemiddelde moslim hiertegen is.. als er een koran is 'ontheiligd' breken er overal rellen uit, maar als een paar 'extremisten' hun ideologie 'misbruiken' is het stil
    pi_28588602
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:27 schreef Brighteyes het volgende:

    [..]

    Ai! Kan me voorstellen.
    Hopen dat ze snel belt!
    Nog steeds niet gebeld.. wordt beetje gek hiero ik hang hier wel wat rond om tijd te doden...
    klik hier!!
    niets....
    ALAAAAAF!
    pi_28588609
    in enschede hoor je ook veel vliegverkeer, maar normaal let ik er eigenlijk niet zo veel op.. dus ik ga er van uit dat het er niets mee te maken heeft
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:29:32 #168
    3542 Gia
    User under construction
    pi_28588612
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:28 schreef DeTolk het volgende:

    [..]

    Kiev
    Moeten wel hoofdsteden zijn, natuurlijk.
    pi_28588615
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:27 schreef Logician het volgende:

    [..]

    geintje?!
    Ik hoor het van een collega, ze stonden met 10 man te luisteren. Ze waren vrij serieus.
    Ik zit nu zelf te zoeken naar een bron...
    pi_28588616
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:25 schreef YellowDog het volgende:
    Shiiiiiihiiiiit....... m'n vriendin zit in londen op dit moment.... ze is ook al zo aardig geweest om nog steeds geen contact met me op te nemen!! en neemt d'r mobiel ook niet op :S:S

    I'll keep you updated...

    YellowDog In stressss
    Damn! , ik hoop dat je heel snel wat verneemt!
    Sterkte!
    Oh ja joh?
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:29:44 #171
    108357 Xenomaniac
    Radical outlet
    pi_28588617
    Tony is met een stinger ook uitstekend uit de lucht te schieten in zijn Chinook.
    Als ze bij Al Qaeda écht slim waren geweest...
    "Socialism only works in two places: Heaven, where they don't need it and Hell, where they already have it." - Ronald Reagan
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:29:50 #172
    6598 Bigfoot
    wind, waves & snow
    pi_28588618
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:26 schreef BobRooney het volgende:
    BNR meldt dat er brand in Schipholtunnel is
    WTF
    Het is zo dat niemand van ons de werkelijkheid ziet. Wij interpreteren wat we zien en noemen dat de realiteit.
    Kerk saai???
    pi_28588621
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:27 schreef Het_Biertje het volgende:
    hier in beilen (onder Assen) vliegen nu al binnen 10 minuten 4 straaljagers over.

    no joke

    ze vliegen nog verrekte laag ook
    Hier bij Eelde kwam net zo'n dubbelgewiekte legerheli dusdanig laag over dat het gebouw trilde. Gebeurt ook niet heel vaak.
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:30:11 #174
    82589 S-Two
    barba macacu
    pi_28588625
    Hier vlogen ook net straaljagers over

    Ben er ff een tijdje niet geweest... ik horode iets over Polen? en 188 doden? of zit ik hier mis...
    Before R. Kelly had his teens.. Wutang had their cream
    Slick Rick had his rings... crack rock had it's fiends
    Martin Luther had his dreams, Stevie Wonder could sing
    or Elvis was king, Hip Hop was on the scene
    pi_28588629
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:27 schreef Het_Biertje het volgende:
    hier in beilen (onder Assen) vliegen nu al binnen 10 minuten 4 straaljagers over.

    no joke

    ze vliegen nog verrekte laag ook
    Ik hoor ook al de hele tijd laagvliegende straaljagers.
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:30:20 #177
    115121 Arizona
    Zeg maar Arißona
    pi_28588630
    Yellowdog, ik leef met je mee!
    You won't be lost, hurt, tired or lonely - Something beautiful will come your way
    pi_28588637
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:29 schreef YellowDog het volgende:

    [..]

    Nog steeds niet gebeld.. wordt beetje gek hiero ik hang hier wel wat rond om tijd te doden...
    Sterkte!! Laat je het ons wel weten?
    Ik zou er morgen heen gaan, maar heb dat nog kunnen verzetten naar zaterdag.. hopelijk is de situatie dan een beetje opgelost
    pi_28588638
    Google Earth op RTLZ
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:30:50 #180
    13804 MouseOver
    Cabdriver from Hell
    pi_28588645
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:27 schreef Logician het volgende:

    [..]

    geintje?!
    Staat iig niet op de site
    Vampire Romance O+
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:30:53 #181
    54201 sennetijdeman
    Laat me slapen
    pi_28588646
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:27 schreef Het_Biertje het volgende:
    hier in beilen (onder Assen) vliegen nu al binnen 10 minuten 4 straaljagers over.

    no joke

    ze vliegen nog verrekte laag ook
    Hier in zevenaar ook

    @YellowDog

    suc6 m8
    Het leven is wat je gebeurt, terwijl je andere plannen maakt
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:30:55 #182
    57319 Orcaman1984
    Orca's zijn liev O+
    pi_28588647
    Katwijk aan Zee
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:30:56 #183
    71480 zoalshetis
    eerlijk=eerlijk
    pi_28588648
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:28 schreef Esc het volgende:

    [..]

    Wat is het verschil.. ze laten zich leiden door hetzelfde boekje..

    Kan me niet voorstellen dat de gemiddelde moslim hiertegen is.. als er een koran is 'ontheiligd' breken er overal rellen uit, maar als een paar 'extremisten' hun ideologie 'misbruiken' is het stil
    ja, want dan zijn het ineens geen moslims meer. gezichtsverlies is een van de grootste taboes/zondes in de cultuur waar wij bij sommige 'normale' zaken het schaamrood op de kaken zouden krijgen.
    hoofdletters kosten teveel tijd
    don't avoid pain to gain pleasure
    niet iedereen is iedereen
    pi_28588653
    7 rijkste landen + rusland
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:31:04 #185
    29605 Faceoff
    Sapperdedosiejo
    pi_28588654
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:26 schreef BobRooney het volgende:
    BNR meldt dat er brand in Schipholtunnel is
    bron?
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:31:05 #186
    32597 ShaoliN
    *BLiNg bLiNG*
    pi_28588659
    Al meer nieuws m.b.t. de schiphol tunnel?
      † In Memoriam † donderdag 7 juli 2005 @ 14:31:15 #187
    43556 miss_dynastie
    pi_28588662
    brand schipholtunnel???????
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:31:15 #188
    93214 DeTolk
    Elk puntje telt.
    pi_28588663
    Staat niks op Site van BNR over SChipholtunnel www.bn.nl
    pi_28588668
    en rtl 4 en andere grote zenders komen met bel spellen
    net of dat iemand daar nu op zit te wachten.
    Mijn Usericon bevat seksueel getinte, gewelddadige en schokkende inhoud!
    pi_28588670
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:29 schreef YellowDog het volgende:

    [..]

    Nog steeds niet gebeld.. wordt beetje gek hiero ik hang hier wel wat rond om tijd te doden...
    Relax.. de kans dat zij erbij betrokken is, is ongeveer net zo groot als dat jij nou naar buiten loopt en er poept meteen een vogel op je kop. Als je daar zelf zit dan ben je er waarschijnlijk ontzettend mee bezig en vergeet je helemaal zoiets als ff naar huis bellen, geloof me. Ze belt straks wel.
    Alle moslimterroristen, of ja een heleboel, die zijn bereid te sterven voor een hoger doel, want dan mogen ze maagden neuken, minstens een honderdtal, maar dat is nog altijd minder als ik met carnaval.
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:31:33 #191
    119857 tuumke
    Tuumke :D
    pi_28588671

    de beurs wordt er ook niet beter van
    boe?!
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:31:33 #192
    80268 kLowJow
    That's Gay
    pi_28588672
    Discussies over het getal 7 en eventuele volgende steden waar aanslagen gepleegd kunnen worden graag ergens anders.
    pi_28588681
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:28 schreef Esc het volgende:

    Kan me niet voorstellen dat de gemiddelde moslim hiertegen is..
    De gemiddelde moslims die ik ken vinden al die aanslagen net zo afschuwelijk als ik hoor, nog erger zelfs want hun geloof wordt ermee door het slijk gesleurd.
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:31:58 #194
    14612 _GdR_
    3.1415926536
    pi_28588687
    Heel grappig.

    [ Bericht 86% gewijzigd door kLowJow op 07-07-2005 14:33:15 ]
    Out! out! flapoor your father! | DaFan's moeder
    pi_28588689
    niets op het nieuws ieg..
    pi_28588694
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:31 schreef Faceoff het volgende:

    [..]

    bron?
    "BNR meldt dat er brand in Schipholtunnel is "
    pi_28588703
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:27 schreef fransie102 het volgende:


    Hoop dat AQ minder machtig wordt, bedoel je?
    Ja, dat de organisatie afbrokkelt. Hele grote aanslagen zullen dan tot het verleden kunnen behoren omdat je ziet dat deze aanslag waarschijnlijk gepleegd is met geld van AQ door een groep die zich aangesloten heeft bij het netwerk. De overkoepelde organisatie zorgt dan nu vooral voor de financieele zaak en als voorbeeld noemde De Wijk Casablanca.
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:32:34 #198
    57319 Orcaman1984
    Orca's zijn liev O+
    pi_28588705
    Damn, klink serieus...
    pi_28588708
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:28 schreef TazDevl het volgende:
    Kapelle!
    Meeeeeen, ik had het moeten weten! Straks snel met de bus naar de overkant!
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:32:41 #200
    93214 DeTolk
    Elk puntje telt.
    pi_28588714
    Bush op rtl5
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:33:05 #201
    1129 buzzer
    Jeu de buzzer
    pi_28588725
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:29 schreef Gia het volgende:

    [..]

    Moeten wel hoofdsteden zijn, natuurlijk.
    Kiev is niet de hoofdstad van de Ukraïne...
    Toch vreemd hoor.. Dat men het over een boek heeft en daarbij de vraag stelt of het ook offline te bekijken is
    pi_28588727
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:02 schreef Chillmeister het volgende:
    goddank dat de GSM netwerk gewoon werkt. Heb van iedereen kunnen horen dat ze OK zijn
    ik helaas nog niet... een italiaanse vriendin van mij zit daar, maar kan haar maar niet te pakken krijgen via mobiel......
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:33:21 #203
    108357 Xenomaniac
    Radical outlet
    pi_28588730
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:31 schreef tuumke het volgende:
    [afbeelding]
    de beurs wordt er ook niet beter van
    *Klaar zit om te kopen.
    "Socialism only works in two places: Heaven, where they don't need it and Hell, where they already have it." - Ronald Reagan
    pi_28588735
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:31 schreef Faceoff het volgende:

    [..]

    bron?
    collega ...die ik zo op ze bek ga pompen als het een grap is...
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:33:37 #206
    119857 tuumke
    Tuumke :D
    pi_28588737
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:31 schreef _GdR_ het volgende:
    brienennoord is ingestort.

    bron. KFC
    watte?
    boe?!
    pi_28588747
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:31 schreef _GdR_ het volgende:
    Heel grappig.
    Pleur op met je onzin!
    Back in business.
    pi_28588750
    ook op nos, geluid is niet zo heel goed. Zijn de aanslagen nu al echt opgeeist ?
    pi_28588751
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:21 schreef gr8w8 het volgende:

    [..]

    Wat doen ze dan? En, heeft het geholpen? In Irak alleen al vallen meer doden dan voor de inval. Verder is het alleen maar lastig, zoals de zware controle om het land binnen te komen, terwijl de dreiging aldaar zelfs volgens de CIA en FBI vooral van binnen de grenzen komt.
    Ik ben het met je eens dat de controle lastig is, maar ik ben het oneens met mensen die roepen dat het niet zal helpen. Moet je dan toekijken? Je weet toch inmiddels wat die extremisten willen? Een totale overgave van het Westen.

    Het is een duidelijk verhaal dat in het Midden-Oosten, met name gevoed door islam, een afkeer hebben tegen alles wat in onze ogen beschaafd is.

    En het werkt nu eenmaal niet om alles te laten zoals het was, het was geheel unfair wat Saddam al die jaren heeft gedaan. 'Nee', zeggen sommigen, Bush moet daar niet komen, want dan ga je van alles op je nek halen - wat je dus echt niet wil. Maar wat zou je over 10 jaar dan krijgen? Mensen die verlost zijn van Saddam (al dan niet door een natuurlijke dood, afgezet door interne milities etc..) die dan roepen, jullie Westen keken alleen maar toe. Het is echt moeilijk om zulke afwegingen te maken, maar ik denk als je voor iets gaat dat je 100% ervoor moet gaan. Dit is wat Bush doet.

    Tot slot, vele moslims in het Westen houden blijkbaar van onze levensstijl. Ze kwamen (al dan niet vrijwillig) en gingen niet meer weg. Dit is prima, maar dan lijkt het me overduidelijk dat je dan ook geen afkeer mag en kunt hebben. Dus het strookt niet in de lijn met hun verwachtingen en wat ze ooit over ons hebben gedacht. Als dit wel zo is, dan ben ik ervoor om 2 aparte werelden te maken en elkaar met rust te laten. Probleem opgelost
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:34:17 #210
    29605 Faceoff
    Sapperdedosiejo
    pi_28588755
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:31 schreef DeTolk het volgende:
    Staat niks op Site van BNR over SChipholtunnel www.bn.nl
    dus BRON?
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:34:29 #211
    3542 Gia
    User under construction
    pi_28588759
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:33 schreef buzzer het volgende:

    [..]

    Kiev is niet de hoofdstad van de Ukraïne...
    Sorry, was nog niet apart toen ik aardrijkskunde kreeg.
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:34:29 #212
    40632 rubstar
    rustig an dennis..
    pi_28588760
    Bush is al slecht te verstaan.. maar er dan _toch_ weer door heen praten met een vertaling van lik me vesje... CNN blijft toch echt beter in deze situaties.
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:35:01 #213
    407 Hik
    La vida es un carnaval
    pi_28588780
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:15 schreef appies het volgende:
    Maar juist door dit onmenselijke gebeurtenissen, krijg je toch meer sympathie voor de US.
    Spreek voor jezelf...

    Voor mij ligt het droombeeld eerder bij die geweldige "onbuigzame houding". Als er iets is wat alles met nog veel hardere vaart kapot maakt dan die "extremistiche zwijnen uit het oosten" uit zichzelf kunnen is dat het wel...
    Travel is fatal to prejudice,bigotry and narrow-mindedness and many of our people need it solely on these accounts. Broad, wholesome, charitable views of men and things cannot be acquired by vegetating in one corner of the earth all one's lifetime.
    pi_28588783
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:34 schreef Faceoff het volgende:

    [..]

    dus BRON?
    hij zegt nog steeds BNR...alleen volgens hem is er niets officieel bevestigd.
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:35:26 #215
    93214 DeTolk
    Elk puntje telt.
    pi_28588786
    In Zaandam allemaal helicopters in de lucht
    pi_28588789
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:34 schreef Bleet het volgende:
    ook op nos, geluid is niet zo heel goed. Zijn de aanslagen nu al echt opgeeist ?
    RTL5 zei net dat de BBC had gemeld dat AQ de aanslagen had opgeeist ja..

    Zometeen Balkenende..
    sig verwijderd door FA
      Moderator / KerstCrewQuizWinner donderdag 7 juli 2005 @ 14:35:36 #217
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_28588791
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:29 schreef Logician het volgende:
    in enschede hoor je ook veel vliegverkeer, maar normaal let ik er eigenlijk niet zo veel op.. dus ik ga er van uit dat het er niets mee te maken heeft
    Is inderdaad wel vaker, maar nu is het wat opvallend veel. Ook omdat er een paar zo laag vlogen dat de ruiten aan het trillen waren. Dacht er net ook weer 1 te horen. En wat iemand anders vroeg: deze straaljager vloog richting het zuiden, maar die zal wel snel een bocht maken.
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:35:40 #218
    29605 Faceoff
    Sapperdedosiejo
    pi_28588792
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:34 schreef Bleet het volgende:
    ook op nos, geluid is niet zo heel goed. Zijn de aanslagen nu al echt opgeeist ?
    en onbekende groepering heeft inmiddels de aanslagen via een verklaring op een website opgeëist, in naam van al-Qaeda. Bij de aanslagen zijn in ieder geval 2 doden en 185 gewonden bevestigd, maar de kans is groot dat dit aantal nog verder oploopt. De aanslag op de bus zou een zelfmoordaanslag zijn, maar er zijn geen aanwijzingen dat dit op de metrostations ook het geval is geweest.

    Bron: frontpage
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:35:40 #219
    28498 smoking2000
    dpkg-reconfigure reality
    pi_28588793
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:07 schreef smoking2000 het volgende:
    Ik voorspel: de daders blijken uit Iran te komen of daaraan gelieerd te zijn, wat een oorlog tegen Iran rechtvaardigt. 9/11 all over again.

    Het lijkt me geen reactie op de G8, daar is deze aanslag te groot voor. G8 is het pispaaltje van actievoerend links ed.

    Ook voor de IRA is dit logisch, zij kondigen AL hun aanslagen aan.

    Ik ben heel benieuwt wat hier uit voort gaat komen.

    Ik zet mijn geld iig in op een nieuwe oorlog in het Midden-Oosten
    Het zou ook nog goed kunnen, dat als straks de UK voorzitter is van EU dat ze drastische maatregelen gaan doorvoeren om de burgerrechten in te perken en andere ongein waar de burgers niet op zitten te wachten alles onder de noemer van anti-terrorisme.

    Een PATRIOT-ACT in de EU lijkt me ook een goede mogelijkheid.

    1 ding weet ik zeker: al Quaida, my ass!
    pi_28588797
    edit- niet hier.

    [ Bericht 96% gewijzigd door kLowJow op 07-07-2005 14:37:22 ]
    pi_28588805
    "Een opvallend detail is overigens dat de aanslagen op de 7e dag van de 7e maand van het jaar komen."

    Jezis, daar gaan we weer..
    pi_28588807
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:35 schreef DeTolk het volgende:
    In Zaandam allemaal helicopters in de lucht
    Nu stort de wereld in
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:36:22 #223
    93214 DeTolk
    Elk puntje telt.
    pi_28588808
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:35 schreef Ambrosius het volgende:

    [..]

    RTL5 zei net dat de BBC had gemeld dat AQ de aanslagen had opgeeist ja..

    Zometeen Balkenende..
    Duitse Der Spiegel heeft al een verklaring van Al Qaida vertaalt
    pi_28588822
    quote:
    Mochten extremistische moslims ooit Nederland overnemen dan hangt hij
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:37:05 #225
    122357 www.marjol3in.com
    ____________________
    pi_28588825
    In 1 woord verschrikkelijk!!!!!!!!
    Ik vrees voor vele doden
    pi_28588826
    Hier:

    "In the name of God, the merciful, the compassionate, may peace be upon the cheerful one and the dauntless fighter, Prophet Muhammad, God’s peace be upon him. O nation of Islam and nation of Arabism: Rejoice for it is time to take revenge from the British Zionist Crusader Government in retaliation for the massacres Britain is committing in Iraq and Afghanistan. The heroic mujahidin have carried out a blessed raid in London. Britain is now burning with fear, terror, and panic in its northern, southern, eastern, and western quarters. We have repeatedly warned the British Government and people. We have fulfilled our promise and carried out our blessed military raid in Britain after our mujahidin exerted strenuous efforts over a long period of time to ensure the success of the raid. We continue to warn the governments of Denmark and Italy and all the Crusader governments that they will be punished in the same way if they do not withdraw their troops from Iraq and Afghanistan. He who warns is excused."
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:37:37 #227
    71480 zoalshetis
    eerlijk=eerlijk
    pi_28588835
    ik geef de schuld aan de anti-globalisten (whatever that may be) omdat ze door hun agressie teveel mensen hebben afgeleid van londen en hun krachten.
    hoofdletters kosten teveel tijd
    don't avoid pain to gain pleasure
    niet iedereen is iedereen
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:37:39 #228
    93214 DeTolk
    Elk puntje telt.
    pi_28588837
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:35 schreef Keromane het volgende:
    edit- niet hier.
    pi_28588838
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:35 schreef Hawaii_Tim het volgende:

    [..]

    Is inderdaad wel vaker, maar nu is het wat opvallend veel. Ook omdat er een paar zo laag vlogen dat de ruiten aan het trillen waren. Dacht er net ook weer 1 te horen. En wat iemand anders vroeg: deze straaljager vloog richting het zuiden, maar die zal wel snel een bocht maken.
    Tís idd wel erg druk boven mijn hoofd..
      Moderator / KerstCrewQuizWinner donderdag 7 juli 2005 @ 14:37:56 #230
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_28588849
    En nog meer straaljagers... zijn er echt meer dan op een normale dag, en vliegen ook lager.
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
    pi_28588858
    Ons nationale symbool..
    Plek met een K..

    De Keukenhof..
    pi_28588860
    Dat heb ik nu al gedaan (om de daling van mijn aankoop in Crucell wat uit te middelen).
    De aandelen zijn al aan het rebounden tov hun laagste punt vandaag.

    voorbeeld:
    Crucell dieptepunt (rond 12:00): 16,35 euro
    Nu (14:34): 17,55 euro

    dus dat is al 1,20 euro per aandeel dat je winst had kunnen maken.
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:33 schreef Xenomaniac het volgende:

    [..]

    *Klaar zit om te kopen.
    In a world without fences, who needs Windows and Gates!
    pi_28588861
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:34 schreef Bleet het volgende:
    ook op nos, geluid is niet zo heel goed. Zijn de aanslagen nu al echt opgeeist ?
    Ja, maar alleen op internet, door een onbekende groepering namens al qaida.
    dus of je dat serieus moet nemen...
    Some weasel took the cork out of my lunch...
    pi_28588867
    Al die vliegtuigen, helicopters en straaljagers, is dat normaal als er een ineens een grote terreurdreiging is?
    Back in business.
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:39:03 #235
    93214 DeTolk
    Elk puntje telt.
    pi_28588872
    Balk met verklaring
    pi_28588873
    Ook hier vlakbij vliegbasis volkel vliegen er veel ... en er lijken ook grotere pasagiers vliegtuigen naar eindhoven terug te vliegen ..
    Lampjes fabrikant eerste klasse!
    pi_28588874
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:35 schreef DeTolk het volgende:
    In Zaandam allemaal helicopters in de lucht
    Helicopters zijn opgeblazen?
    pi_28588877
    JP is aan het lullen op NLD2
    In certain extreme situations, the law is inadequate.
    In order to shame it's inadequacy,it is necessary to act outside the law to pursue natural justice.
    pi_28588878
    Ik heb hier al 2 vliegtuigen gehoord
    pi_28588880
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:37 schreef zoalshetis het volgende:
    ik geef de schuld aan de anti-globalisten (whatever that may be) omdat ze door hun agressie teveel mensen hebben afgeleid van londen en hun krachten.
    pi_28588891
    Wat is JP weer lekker meelevend. Wat een doogkloot zeg
    Back in business.
    pi_28588901
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:39 schreef Classic-PC het volgende:
    JP is aan het lullen op NLD2
    & op RTLz
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:40:21 #243
    53708 ondeugend
    Lost in Sound
    pi_28588902
    Is er niet toevallig een grootscheepse vliegoefening aan de gang in Nederland ?
    And everything under the sun is in tune
    But the sun is eclipsed by the moon.
    And Prince is still here!
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:40:22 #244
    51671 hellmondunited
    Mountainbike Junk
    pi_28588904
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:38 schreef Alcatraz het volgende:
    Ons nationale symbool..
    Plek met een K..

    De Keukenhof..
    neeeeeeeee niet de keukenhof
    OJAAJOH?
    pi_28588905
    Hoor nog geen AWACS hier....
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:40:31 #246
    93264 Spideyman
    "With great power.....
    pi_28588909
    'Brand in de Schipholtunnel'

    De Schipholtunnel in Amsterdam is donderdagmiddag afgesloten. Uit de tunnel komt rook. Dit meldt een luisteraar op BNR Nieuwsradio.

    Vanmiddag heeft de Nederlands regering aangegeven dat het nog geen extra beveiligingsmaatregelen getroffen. Daar is geen aanleiding voor. Ook het zogeheten alerteringsniveau wordt niet opgeschaald.

    Wel worden de zee- en luchthavens die verbinding hebben met Groot-Brittannië extra in de gaten gehouden.


    Dat heeft een woordvoerder van het ministerie van Justitie donderdag meegedeeld. De Nationaal Coördinator Terrorismebestrijding (NCTb), T. Joustra, is in overleg met de ministers Donner (Justitie) en Remkes (Binnenlandse Zaken). Zij analyseren de informatie die zij binnen krijgen, onder meer via de Britse autoriteiten.

    De minister-president Jan Peter Balkenende legt vanmiddag om ca. 14.30 uur in de hal van de Rijksvoorlichtingsdienst aan het Binnenhof een korte verklaring af.

    Openbaar vervoer

    De Nederlandse Spoorwegen, Connexxion en spoorbeheerder ProRail hebben intensief contact met het ministerie van Binnenlandse Zaken over de aanslagen in Londen. Ze bekijken of er in ons land extra maatregelen genomen moeten worden. Dat hebben de drie bedrijven donderdag laten weten.

    De NS en Connexxion zijn aangesloten op het zogenoemde alerteringssysteem van het ministerie van Binnenlandse Zaken. Dat geeft de mate van een terroristische dreiging aan.

    Copyright (c) 2005 Het Financieele Dagblad
    ..... comes great responsibility"
    --==Forza PSV==-- --==Forza Nilis==--
    I Shot Her Above The Kneecap, She Can Still Walk - Jack Bauer
      donderdag 7 juli 2005 @ 14:40:41 #247
    93214 DeTolk
    Elk puntje telt.
    pi_28588912
    quote:
    Op donderdag 7 juli 2005 14:39 schreef Redux het volgende:

    [..]

    Helicopters zijn opgeblazen?
    Normaal een enkel traumahelicoptertje, nu heb ik er al een stuk of 6 gezien
    pi_28588913
    290 foto's van ooggetuigen in Londen-City

    http://www.flickr.com/photos/finkangel/24221601/
    pi_28588919
    op Eindhoven airport geen verhoogde activiteit qua luchtmacht.
    pi_28588932
    hoe zit het met de schiphol tunnel :S
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')